Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
127. 09. 2019 18:00TJ Sever Žatec DOÚ Blšany u Loun A9:9
126. 09. 2019 18:00TJ Smolnice BKST Telce A10:8
127. 09. 2019 18:00TJ Sokol Peruc AOÚ Blažim Tygři A12:6
126. 09. 2019 18:30OÚ Výškov ASK Havran Kryry A12:6
204. 10. 2019 19:00OÚ Blšany u Loun ASK Havran Kryry A9:9
204. 10. 2019 18:00OÚ Blažim Tygři ATJ Sokol Černčice A14:4
202. 10. 2019 18:00KST Telce ATJ Sokol Peruc A3:15
204. 10. 2019 18:00TJ Sever Žatec DTJ Smolnice B10:8
310. 10. 2019 18:00TJ Smolnice BOÚ Blšany u Loun A10:8
311. 10. 2019 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Sever Žatec D13:5
311. 10. 2019 18:00TJ Sokol Černčice AKST Telce A9:9
311. 10. 2019 18:00SK Cítoliby BOÚ Blažim Tygři A14:4
418. 10. 2019 18:00OÚ Blažim Tygři AOÚ Výškov A 
416. 10. 2019 18:00KST Telce ASK Cítoliby B 
418. 10. 2019 18:00TJ Sever Žatec DTJ Sokol Černčice A 
417. 10. 2019 18:00TJ Smolnice BTJ Sokol Peruc A 
525. 10. 2019 18:00TJ Sokol Peruc AOÚ Blšany u Loun A
525. 10. 2019 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Smolnice B
525. 10. 2019 18:00SK Cítoliby BTJ Sever Žatec D
524. 10. 2019 18:30OÚ Výškov AKST Telce A
521. 10. 2019 18:00SK Havran Kryry AOÚ Blažim Tygři A
630. 10. 2019 18:00KST Telce ASK Havran Kryry A
601. 11. 2019 18:00TJ Sever Žatec DOÚ Výškov A
631. 10. 2019 18:00TJ Smolnice BSK Cítoliby B
601. 11. 2019 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Sokol Černčice A
708. 11. 2019 18:00TJ Sokol Černčice AOÚ Blšany u Loun A
708. 11. 2019 18:00SK Cítoliby BTJ Sokol Peruc A
707. 11. 2019 18:30OÚ Výškov ATJ Smolnice B
704. 11. 2019 18:00SK Havran Kryry ATJ Sever Žatec D
815. 11. 2019 19:00OÚ Blšany u Loun AOÚ Blažim Tygři A
814. 11. 2019 18:00TJ Smolnice BSK Havran Kryry A
815. 11. 2019 18:00TJ Sokol Peruc AOÚ Výškov A
815. 11. 2019 18:00TJ Sokol Černčice ASK Cítoliby B
922. 11. 2019 18:00SK Cítoliby BOÚ Blšany u Loun A
921. 11. 2019 18:30OÚ Výškov ATJ Sokol Černčice A
918. 11. 2019 18:00SK Havran Kryry ATJ Sokol Peruc A
922. 11. 2019 18:00OÚ Blažim Tygři AKST Telce A
1029. 11. 2019 19:00OÚ Blšany u Loun AKST Telce A
1029. 11. 2019 18:00TJ Sever Žatec DOÚ Blažim Tygři A
1029. 11. 2019 18:00TJ Sokol Černčice ASK Havran Kryry A
1029. 11. 2019 18:00SK Cítoliby BOÚ Výškov A
1105. 12. 2019 18:30OÚ Výškov AOÚ Blšany u Loun A
1102. 12. 2019 18:00SK Havran Kryry ASK Cítoliby B
1106. 12. 2019 18:00OÚ Blažim Tygři ATJ Smolnice B
1104. 12. 2019 18:00KST Telce ATJ Sever Žatec D
1217. 01. 2020 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sever Žatec D
1215. 01. 2020 18:00KST Telce ATJ Smolnice B
1217. 01. 2020 18:00OÚ Blažim Tygři ATJ Sokol Peruc A
1213. 01. 2020 18:00SK Havran Kryry AOÚ Výškov A
1320. 01. 2020 18:00SK Havran Kryry AOÚ Blšany u Loun A
1324. 01. 2020 18:00TJ Sokol Černčice AOÚ Blažim Tygři A
1324. 01. 2020 18:00TJ Sokol Peruc AKST Telce A
1323. 01. 2020 18:00TJ Smolnice BTJ Sever Žatec D
1431. 01. 2020 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Smolnice B
1431. 01. 2020 18:00TJ Sever Žatec DTJ Sokol Peruc A
1429. 01. 2020 18:00KST Telce ATJ Sokol Černčice A
1431. 01. 2020 18:00OÚ Blažim Tygři ASK Cítoliby B
1506. 02. 2020 18:30OÚ Výškov AOÚ Blažim Tygři A
1507. 02. 2020 18:00SK Cítoliby BKST Telce A
1507. 02. 2020 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sever Žatec D
1507. 02. 2020 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Smolnice B
1614. 02. 2020 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sokol Peruc A
1613. 02. 2020 18:00TJ Smolnice BTJ Sokol Černčice A
1614. 02. 2020 18:00TJ Sever Žatec DSK Cítoliby B
1612. 02. 2020 18:00KST Telce AOÚ Výškov A
1614. 02. 2020 18:00OÚ Blažim Tygři ASK Havran Kryry A
1706. 01. 2020 18:00SK Havran Kryry AKST Telce A
1709. 01. 2020 18:30OÚ Výškov ATJ Sever Žatec D
1710. 01. 2020 18:00SK Cítoliby BTJ Smolnice B
1710. 01. 2020 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sokol Peruc A
1828. 02. 2020 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sokol Černčice A
1828. 02. 2020 18:00TJ Sokol Peruc ASK Cítoliby B
1827. 02. 2020 18:00TJ Smolnice BOÚ Výškov A
1828. 02. 2020 18:00TJ Sever Žatec DSK Havran Kryry A
1906. 03. 2020 18:00OÚ Blažim Tygři AOÚ Blšany u Loun A
1902. 03. 2020 18:00SK Havran Kryry ATJ Smolnice B
1905. 03. 2020 18:30OÚ Výškov ATJ Sokol Peruc A
1906. 03. 2020 18:00SK Cítoliby BTJ Sokol Černčice A
2013. 03. 2020 19:00OÚ Blšany u Loun ASK Cítoliby B
2013. 03. 2020 18:00TJ Sokol Černčice AOÚ Výškov A
2013. 03. 2020 18:00TJ Sokol Peruc ASK Havran Kryry A
2011. 03. 2020 18:00KST Telce AOÚ Blažim Tygři A
2118. 03. 2020 18:00KST Telce AOÚ Blšany u Loun A
2120. 03. 2020 18:00OÚ Blažim Tygři ATJ Sever Žatec D
2116. 03. 2020 18:00SK Havran Kryry ATJ Sokol Černčice A
2119. 03. 2020 18:30OÚ Výškov ASK Cítoliby B
2227. 03. 2020 19:00OÚ Blšany u Loun AOÚ Výškov A
2227. 03. 2020 18:00SK Cítoliby BSK Havran Kryry A
2226. 03. 2020 18:00TJ Smolnice BOÚ Blažim Tygři A
2227. 03. 2020 18:00TJ Sever Žatec DKST Telce A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy