Výsledky
Divize mužů
101. 10. 2011 17:00TJ Sokol HořoviceTTC Kladno "B"10:7
101. 10. 2011 17:00TJ Sokol BenešovSKC Zruč n.S.-TENNISLINE3:10
101. 10. 2011 17:00TJ Sokol Hudlice "A"TJ Spartak Rožmitál10:4
101. 10. 2011 17:00TTC Brandýs n.L.TJ Neratovice10:5
101. 10. 2011 17:00TJ SadskáTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:7
101. 10. 2011 17:00KST RakovníkTJ Sokol Hudlice "B"10:5
215. 10. 2011 17:00KST RakovníkTTC Brandýs n.L.10:6
215. 10. 2011 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Neratovice8:10
215. 10. 2011 17:00TJ SadskáTJ Sokol Hudlice "A"10:3
215. 10. 2011 17:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Spartak Rožmitál10:7
215. 10. 2011 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Benešov10:2
215. 10. 2011 17:00TTC Kladno "B"SKC Zruč n.S.-TENNISLINE9:9
316. 10. 2011 12:30KST RakovníkTJ Neratovice8:10
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol Hudlice "B"TTC Brandýs n.L.9:9
316. 10. 2011 12:30TJ SadskáTJ Spartak Rožmitál10:7
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Hudlice "A"7:10
316. 10. 2011 12:30TJ Sokol HořoviceSKC Zruč n.S.-TENNISLINE9:9
316. 10. 2011 13:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Benešov10:4
429. 10. 2011 17:00TJ Sokol BenešovKST Rakovník0:10
429. 10. 2011 17:00SKC Zruč n.S.-TENNISLINETJ Sokol Hudlice "B"10:2
422. 10. 2011 18:30TJ Sokol Hudlice "A"TJ Sokol Hořovice10:4
429. 10. 2011 17:00TJ Spartak RožmitálTTC Kladno "B"7:10
429. 10. 2011 17:00TTC Brandýs n.L.TJ Sadská6:10
429. 10. 2011 17:00TJ NeratoviceTJ Sokol Mnichovo Hradiště4:10
530. 10. 2011 12:30TJ Sokol BenešovTJ Sokol Hudlice "B"1:10
530. 10. 2011 10:30SKC Zruč n.S.-TENNISLINEKST Rakovník5:10
530. 10. 2011 12:30TJ Sokol Hudlice "A"TTC Kladno "B"10:6
530. 10. 2011 10:30TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hořovice10:8
530. 10. 2011 12:30TTC Brandýs n.L.TJ Sokol Mnichovo Hradiště10:5
530. 10. 2011 12:30TJ NeratoviceTJ Sadská9:9
612. 11. 2011 17:00KST RakovníkTJ Sadská9:9
612. 11. 2011 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště2:10
612. 11. 2011 17:00TJ Sokol HořoviceTTC Brandýs n.L.7:10
612. 11. 2011 17:00TTC Kladno "B"TJ Neratovice4:10
612. 11. 2011 17:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Hudlice "A"2:10
612. 11. 2011 17:00SKC Zruč n.S.-TENNISLINETJ Spartak Rožmitál10:3
713. 11. 2011 12:30KST RakovníkTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:4
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sadská6:10
713. 11. 2011 12:30TJ Sokol HořoviceTJ Neratovice10:8
713. 11. 2011 13:00TTC Kladno "B"TTC Brandýs n.L.5:10
713. 11. 2011 12:30TJ Sokol BenešovTJ Spartak Rožmitál6:10
713. 11. 2011 10:30SKC Zruč n.S.-TENNISLINETJ Sokol Hudlice "A"10:7
826. 11. 2011 17:00TJ Sokol Hudlice "A"KST Rakovník5:10
826. 11. 2011 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hudlice "B"6:10
826. 11. 2011 17:00TTC Brandýs n.L.TJ Sokol Benešov10:3
826. 11. 2011 17:00TJ NeratoviceSKC Zruč n.S.-TENNISLINE7:10
826. 11. 2011 17:00TJ SadskáTJ Sokol Hořovice10:1
826. 11. 2011 17:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Kladno "B"10:3
930. 09. 2011 17:30TJ Sokol Hudlice "A"TJ Sokol Hudlice "B"3:10
927. 11. 2011 10:30TJ Spartak RožmitálKST Rakovník1:10
927. 11. 2011 12:30TTC Brandýs n.L.SKC Zruč n.S.-TENNISLINE10:4
927. 11. 2011 12:30TJ NeratoviceTJ Sokol Benešov8:10
927. 11. 2011 12:30TJ SadskáTTC Kladno "B"10:6
927. 11. 2011 10:30TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Hořovice10:2
1010. 12. 2011 17:00TJ Sokol HořoviceKST Rakovník6:10
1010. 12. 2011 17:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Hudlice "B"10:7
1010. 12. 2011 17:00TJ Sokol BenešovTJ Sadská5:10
1003. 12. 2011 17:30SKC Zruč n.S.-TENNISLINETJ Sokol Mnichovo Hradiště10:8
1010. 12. 2011 17:00TJ Sokol Hudlice "A"TTC Brandýs n.L.10:4
1010. 12. 2011 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Neratovice7:10
1111. 12. 2011 12:30TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Hudlice "B"10:5
1111. 12. 2011 13:00TTC Kladno "B"KST Rakovník7:10
1103. 12. 2011 10:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9
1104. 12. 2011 10:00
herna v Sadské
SKC Zruč n.S.-TENNISLINETJ Sadská2:10
1111. 12. 2011 12:30TJ Sokol Hudlice "A"TJ Neratovice10:4
1111. 12. 2011 10:30TJ Spartak RožmitálTTC Brandýs n.L.4:10
1214. 01. 2012 13:30TTC Kladno "B"TJ Sokol Hořovice10:2
1213. 01. 2012 18:00
herna Lokomotivy Vršovice
SKC Zruč n.S.-TENNISLINETJ Sokol Benešov10:1
1214. 01. 2012 14:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hudlice "A"2:10
1214. 01. 2012 17:00TJ NeratoviceTTC Brandýs n.L.10:8
1214. 01. 2012 17:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sadská10:5
1214. 01. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "B"KST Rakovník5:10
1328. 01. 2012 17:00TTC Brandýs n.L.KST Rakovník10:3
1328. 01. 2012 17:00TJ NeratoviceTJ Sokol Hudlice "B"10:5
1328. 01. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "A"TJ Sadská10:5
1328. 01. 2012 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:4
1328. 01. 2012 17:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Hořovice4:10
1328. 01. 2012 17:00SKC Zruč n.S.-TENNISLINETTC Kladno "B"8:10
1429. 01. 2012 12:30TJ NeratoviceKST Rakovník10:6
1429. 01. 2012 12:30TTC Brandýs n.L.TJ Sokol Hudlice "B"10:2
1429. 01. 2012 10:30TJ Spartak RožmitálTJ Sadská3:10
1429. 01. 2012 12:30TJ Sokol Hudlice "A"TJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9
1429. 01. 2012 10:30SKC Zruč n.S.-TENNISLINETJ Sokol Hořovice9:9
1429. 01. 2012 12:30TJ Sokol BenešovTTC Kladno "B"4:10
1511. 02. 2012 17:00KST RakovníkTJ Sokol Benešov10:0
1511. 02. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "B"SKC Zruč n.S.-TENNISLINE8:10
1511. 02. 2012 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Hudlice "A"6:10
1511. 02. 2012 17:00TTC Kladno "B"TJ Spartak Rožmitál10:8
1511. 02. 2012 17:00TJ SadskáTTC Brandýs n.L.9:9
1511. 02. 2012 17:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Neratovice10:6
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Benešov10:3
1612. 02. 2012 12:30KST RakovníkSKC Zruč n.S.-TENNISLINE10:4
1612. 02. 2012 13:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Hudlice "A"5:10
1612. 02. 2012 12:30TJ Sokol HořoviceTJ Spartak Rožmitál10:5
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Brandýs n.L.9:9
1612. 02. 2012 12:30TJ SadskáTJ Neratovice10:3
1725. 02. 2012 17:00TJ SadskáKST Rakovník10:8
1725. 02. 2012 17:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Hudlice "B"10:4
1725. 02. 2012 17:00TTC Brandýs n.L.TJ Sokol Hořovice10:7
1725. 02. 2012 17:00TJ NeratoviceTTC Kladno "B"10:6
1725. 02. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "A"TJ Sokol Benešov10:2
1725. 02. 2012 17:00TJ Spartak RožmitálSKC Zruč n.S.-TENNISLINE10:6
1826. 02. 2012 10:30TJ Sokol Mnichovo HradištěKST Rakovník7:10
1826. 02. 2012 12:30TJ SadskáTJ Sokol Hudlice "B"10:7
1826. 02. 2012 12:30TJ NeratoviceTJ Sokol Hořovice6:10
1826. 02. 2012 12:30TTC Brandýs n.L.TTC Kladno "B"10:2
1826. 02. 2012 10:30TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Benešov10:5
1826. 02. 2012 12:30TJ Sokol Hudlice "A"SKC Zruč n.S.-TENNISLINE10:6
1910. 03. 2012 17:00KST RakovníkTJ Sokol Hudlice "A"10:3
1910. 03. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Spartak Rožmitál10:3
1910. 03. 2012 17:00TJ Sokol BenešovTTC Brandýs n.L.2:10
1910. 03. 2012 17:00SKC Zruč n.S.-TENNISLINETJ Neratovice10:5
1910. 03. 2012 09:00TJ Sokol HořoviceTJ Sadská10:8
1910. 03. 2012 17:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště5:10
2030. 09. 2011 19:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Hudlice "A"10:5
2011. 03. 2012 12:30KST RakovníkTJ Spartak Rožmitál10:0
2011. 03. 2012 10:30SKC Zruč n.S.-TENNISLINETTC Brandýs n.L.10:3
2011. 03. 2012 12:30TJ Sokol BenešovTJ Neratovice1:10
2011. 03. 2012 13:00TTC Kladno "B"TJ Sadská5:10
2011. 03. 2012 12:30TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Mnichovo Hradiště5:10
2124. 03. 2012 17:00KST RakovníkTJ Sokol Hořovice10:4
2124. 03. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TTC Kladno "B"10:7
2124. 03. 2012 17:00TJ SadskáTJ Sokol Benešov10:2
2124. 03. 2012 17:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKC Zruč n.S.-TENNISLINE10:8
2124. 03. 2012 17:00TTC Brandýs n.L.TJ Sokol Hudlice "A"9:9
2124. 03. 2012 17:00TJ NeratoviceTJ Spartak Rožmitál10:5
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Hořovice10:5
2225. 03. 2012 12:30KST RakovníkTTC Kladno "B"10:1
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Benešov10:8
2225. 03. 2012 12:30TJ SadskáSKC Zruč n.S.-TENNISLINE10:5
2225. 03. 2012 12:30TJ NeratoviceTJ Sokol Hudlice "A"2:10
2225. 03. 2012 12:30TTC Brandýs n.L.TJ Spartak Rožmitál10:1
1/131. 03. 2012 17:00KST RakovníkTTC Brandýs n.L.10:4
1/131. 03. 2012 17:00TJ SadskáTJ Sokol Hudlice "A"10:6
1/131. 03. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TTC Kladno "B"10:5
1/131. 03. 2012 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Spartak Rožmitál10:4
1/207. 04. 2012 17:00TTC Brandýs n.L.KST Rakovník5:9
1/207. 04. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "A"TJ Sadská7:9
1/207. 04. 2012 17:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Hudlice "B"8:9
1/207. 04. 2012 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hořovice10:4
1/308. 04. 2012 10:30TJ Sokol HořoviceTJ Spartak Rožmitál9:2
2/114. 04. 2012 17:00KST RakovníkTJ Sadská10:4
2/114. 04. 2012 17:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Hořovice3:10
2/221. 04. 2012 15:00TJ SadskáKST Rakovník9:9
2/221. 04. 2012 17:00TJ Sokol HořoviceTTC Kladno "B"9:3
Divize žen
102. 10. 2011 10:00
Vlašim
TJ SadskáSKST Vlašim "D"4:6
102. 10. 2011 10:00
Vlašim
STC SlanýViktoria Radim9:1
102. 10. 2011 12:00
Vlašim
TJ SadskáSTC Slaný5:5
102. 10. 2011 12:00
Vlašim
Viktoria RadimSKST Vlašim "D"2:8
102. 10. 2011 14:00
Vlašim
SKST Vlašim "D"STC Slaný4:6
102. 10. 2011 14:00
Vlašim
Viktoria RadimTJ Sadská4:6
227. 11. 2011 10:00
Radim
Viktoria RadimSKST Vlašim "D"4:6
227. 11. 2011 10:00
Radim
TJ SadskáTTC Příbram7:3
227. 11. 2011 12:00
Radim
SKST Vlašim "D"TTC Příbram8:2
227. 11. 2011 12:00
Radim
Viktoria RadimTJ Sadská3:7
227. 11. 2011 14:00
Radim
TJ SadskáSKST Vlašim "D"5:5
227. 11. 2011 14:00
Radim
TTC PříbramViktoria Radim4:6
311. 12. 2011 10:00
Sadská
TJ SadskáSTC Slaný3:7
311. 12. 2011 10:00
Sadská
TTC PříbramSKST Vlašim "D"4:6
311. 12. 2011 12:00
Sadská
STC SlanýSKST Vlašim "D"6:4
311. 12. 2011 12:00
Sadská
TJ SadskáTTC Příbram7:3
311. 12. 2011 14:00
Sadská
TTC PříbramSTC Slaný2:8
311. 12. 2011 14:00
Sadská
SKST Vlašim "D"TJ Sadská7:3
429. 01. 2012 10:00
Tělocvična ZŠ Klučenice
TTC PříbramViktoria Radim8:2
429. 01. 2012 10:00
Tělocvična ZŠ Klučenice
SKST Vlašim "D"STC Slaný4:6
429. 01. 2012 10:00
Tělocvična ZŠ Klučenice
Viktoria RadimSTC Slaný2:8
429. 01. 2012 10:00
Tělocvična ZŠ Klučenice
TTC PříbramSKST Vlašim "D"4:6
429. 01. 2012 10:00
Tělocvična ZŠ Klučenice
SKST Vlašim "D"Viktoria Radim8:2
429. 01. 2012 10:00
Tělocvična ZŠ Klučenice
STC SlanýTTC Příbram7:3
512. 02. 2012 10:00
Slaný
STC SlanýTTC Příbram7:3
512. 02. 2012 10:00
Slaný
Viktoria RadimTJ Sadská10:0wo
512. 02. 2012 10:00
Slaný
TTC PříbramTJ Sadská10:0wo
512. 02. 2012 10:00
Slaný
STC SlanýViktoria Radim5:5
512. 02. 2012 10:00
Slaný
Viktoria RadimTTC Příbram8:2
512. 02. 2012 10:00
Slaný
TJ SadskáSTC Slaný0:10wo
Krajská soutěž 1. tř. sk. A
101. 10. 2011 17:00TTC PříbramTJ Sokol Příbram2:10
101. 10. 2011 13:30TJ Sokol Benešov "B"TJ Klínec10:7
101. 10. 2011 18:00TTC Říčany "B"Sokol Králův Dvůr "D"10:0
129. 09. 2011 19:30Sokol RoztokySokol Velké Popovice10:0
129. 09. 2011 19:00SKP ARLT KladnoTJ Sokol Lány10:3
101. 10. 2011 13:30KST Rakovník "B"STC Slaný10:6
215. 10. 2011 13:30KST Rakovník "B"Sokol Roztoky10:8
215. 10. 2011 17:00STC SlanýSokol Velké Popovice10:2
215. 10. 2011 17:00SKP ARLT KladnoTTC Říčany "B"10:3
215. 10. 2011 17:00TJ Sokol LánySokol Králův Dvůr "D"10:5
215. 10. 2011 17:00TTC PříbramTJ Sokol Benešov "B"9:9
215. 10. 2011 17:00TJ Sokol PříbramTJ Klínec10:1
316. 10. 2011 09:30KST Rakovník "B"Sokol Velké Popovice10:2
316. 10. 2011 10:30STC SlanýSokol Roztoky6:10
316. 10. 2011 12:30SKP ARLT KladnoSokol Králův Dvůr "D"10:4
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol LányTTC Říčany "B"10:1
316. 10. 2011 10:30TTC PříbramTJ Klínec6:10
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol PříbramTJ Sokol Benešov "B"10:2
429. 10. 2011 13:30TJ Sokol Benešov "B"KST Rakovník "B"3:10
429. 10. 2011 15:30TJ KlínecSTC Slaný10:6
429. 10. 2011 12:00TTC Říčany "B"TTC Příbram10:2
429. 10. 2011 12:00Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Příbram1:10
429. 10. 2011 17:30Sokol RoztokySKP ARLT Kladno10:5
425. 10. 2011 19:00Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Lány9:9
530. 10. 2011 09:30TJ Sokol Benešov "B"STC Slaný3:10
530. 10. 2011 10:30TJ KlínecKST Rakovník "B"4:10
530. 10. 2011 13:00TTC Říčany "B"TJ Sokol Příbram3:10
530. 10. 2011 13:00Sokol Králův Dvůr "D"TTC Příbram3:10
530. 10. 2011 10:30Sokol RoztokyTJ Sokol Lány10:4
530. 10. 2011 10:30Sokol Velké PopoviceSKP ARLT Kladno1:10
612. 11. 2011 13:30KST Rakovník "B"SKP ARLT Kladno10:1
612. 11. 2011 17:00STC SlanýTJ Sokol Lány5:10
612. 11. 2011 17:00TTC PříbramSokol Roztoky4:10
612. 11. 2011 17:00TJ Sokol PříbramSokol Velké Popovice10:0
612. 11. 2011 13:30TJ Sokol Benešov "B"TTC Říčany "B"5:10
612. 11. 2011 17:00TJ KlínecSokol Králův Dvůr "D"9:9
713. 11. 2011 09:30KST Rakovník "B"TJ Sokol Lány10:4
713. 11. 2011 10:30STC SlanýSKP ARLT Kladno3:10
713. 11. 2011 10:30TTC PříbramSokol Velké Popovice10:1
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol PříbramSokol Roztoky10:7
713. 11. 2011 09:30TJ Sokol Benešov "B"Sokol Králův Dvůr "D"7:10
713. 11. 2011 10:30TJ KlínecTTC Říčany "B"10:2
826. 11. 2011 12:00TTC Říčany "B"KST Rakovník "B"10:4
826. 11. 2011 12:00Sokol Králův Dvůr "D"STC Slaný10:7
826. 11. 2011 17:30Sokol RoztokyTJ Sokol Benešov "B"10:0
815. 11. 2011 19:30Sokol Velké PopoviceTJ Klínec7:10
826. 11. 2011 17:00SKP ARLT KladnoTTC Příbram10:4
826. 11. 2011 17:00TJ Sokol LányTJ Sokol Příbram2:10
927. 11. 2011 13:00TTC Říčany "B"STC Slaný10:8
927. 11. 2011 13:00Sokol Králův Dvůr "D"KST Rakovník "B"10:6
927. 11. 2011 10:30Sokol RoztokyTJ Klínec10:1
922. 11. 2011 19:00Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Benešov "B"10:6
927. 11. 2011 12:30SKP ARLT KladnoTJ Sokol Příbram4:10
927. 11. 2011 10:30TJ Sokol LányTTC Příbram10:3
1010. 12. 2011 17:00TTC PříbramKST Rakovník "B"8:10
1011. 12. 2011 13:00TJ Sokol PříbramSTC Slaný10:0
1010. 12. 2011 13:30TJ Sokol Benešov "B"SKP ARLT Kladno2:10
1010. 12. 2011 17:00TJ KlínecTJ Sokol Lány4:10
1010. 12. 2011 12:00TTC Říčany "B"Sokol Roztoky4:10
1010. 12. 2011 12:00Sokol Králův Dvůr "D"Sokol Velké Popovice10:3
1111. 12. 2011 10:30TTC PříbramSTC Slaný9:9
1111. 12. 2011 10:30TJ Sokol PříbramKST Rakovník "B"10:3
1111. 12. 2011 09:30TJ Sokol Benešov "B"TJ Sokol Lány3:10
1111. 12. 2011 10:30TJ KlínecSKP ARLT Kladno9:9
1111. 12. 2011 13:00TTC Říčany "B"Sokol Velké Popovice10:3
1111. 12. 2011 13:00Sokol Králův Dvůr "D"Sokol Roztoky10:7
1214. 01. 2012 17:00TJ Sokol PříbramTTC Příbram10:3
1214. 01. 2012 17:00TJ KlínecTJ Sokol Benešov "B"10:3
1214. 01. 2012 12:00Sokol Králův Dvůr "D"TTC Říčany "B"7:10
1214. 01. 2012 17:00Sokol Velké PopoviceSokol Roztoky3:10
1214. 01. 2012 16:00TJ Sokol LánySKP ARLT Kladno3:10
1214. 01. 2012 17:00STC SlanýKST Rakovník "B"10:7
1328. 01. 2012 17:30Sokol RoztokyKST Rakovník "B"10:1
1328. 01. 2012 17:00Sokol Velké PopoviceSTC Slaný9:9
1328. 01. 2012 11:00TTC Říčany "B"SKP ARLT Kladno4:10
1328. 01. 2012 17:00Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Lány7:10
1328. 01. 2012 13:30TJ Sokol Benešov "B"TTC Příbram7:10
1328. 01. 2012 17:00TJ KlínecTJ Sokol Příbram0:10
1429. 01. 2012 10:30Sokol Velké PopoviceKST Rakovník "B"7:10
1429. 01. 2012 10:30Sokol RoztokySTC Slaný10:5
1429. 01. 2012 10:30Sokol Králův Dvůr "D"SKP ARLT Kladno6:10
1429. 01. 2012 13:00TTC Říčany "B"TJ Sokol Lány9:9
1429. 01. 2012 10:30TJ KlínecTTC Příbram6:10
1429. 01. 2012 09:30TJ Sokol Benešov "B"TJ Sokol Příbram0:10
1511. 02. 2012 13:30KST Rakovník "B"TJ Sokol Benešov "B"10:5
1511. 02. 2012 17:00STC SlanýTJ Klínec10:4
1511. 02. 2012 17:00TTC PříbramTTC Říčany "B"7:10
1511. 02. 2012 17:00TJ Sokol PříbramSokol Králův Dvůr "D"10:1
1511. 02. 2012 17:00SKP ARLT KladnoSokol Roztoky4:10
1508. 02. 2012 19:00TJ Sokol LánySokol Velké Popovice10:4
1612. 02. 2012 10:30STC SlanýTJ Sokol Benešov "B"10:4
1612. 02. 2012 09:30KST Rakovník "B"TJ Klínec10:0
1610. 02. 2012 20:00TJ Sokol PříbramTTC Říčany "B"10:5
1609. 02. 2012 19:00TTC PříbramSokol Králův Dvůr "D"4:10
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol LánySokol Roztoky3:10
1612. 02. 2012 12:30SKP ARLT KladnoSokol Velké Popovice10:8
1725. 02. 2012 17:00SKP ARLT KladnoKST Rakovník "B"10:8
1725. 02. 2012 17:00TJ Sokol LánySTC Slaný10:6
1725. 02. 2012 17:30Sokol RoztokyTTC Příbram10:8
1725. 02. 2012 17:00Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Příbram1:10
1725. 02. 2012 18:00TTC Říčany "B"TJ Sokol Benešov "B"10:3
1725. 02. 2012 17:00Sokol Králův Dvůr "D"TJ Klínec10:3
1826. 02. 2012 10:30TJ Sokol LányKST Rakovník "B"9:9
1826. 02. 2012 12:30SKP ARLT KladnoSTC Slaný5:10
1826. 02. 2012 10:30Sokol Velké PopoviceTTC Příbram10:6
1826. 02. 2012 10:30Sokol RoztokyTJ Sokol Příbram3:10
1826. 02. 2012 10:30Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Benešov "B"10:0
1826. 02. 2012 13:00TTC Říčany "B"TJ Klínec10:0
1910. 03. 2012 13:30KST Rakovník "B"TTC Říčany "B"10:4
1910. 03. 2012 17:00STC SlanýSokol Králův Dvůr "D"10:5
1910. 03. 2012 13:30TJ Sokol Benešov "B"Sokol Roztoky1:10
1910. 03. 2012 17:00TJ KlínecSokol Velké Popovice10:7
1910. 03. 2012 17:00TTC PříbramSKP ARLT Kladno9:9
1910. 03. 2012 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Lány10:2
2011. 03. 2012 10:30STC SlanýTTC Říčany "B"9:9
2011. 03. 2012 09:30KST Rakovník "B"Sokol Králův Dvůr "D"9:9
2011. 03. 2012 10:30TJ KlínecSokol Roztoky5:10
2011. 03. 2012 09:30TJ Sokol Benešov "B"Sokol Velké Popovice2:10
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol PříbramSKP ARLT Kladno10:2
2011. 03. 2012 10:30TTC PříbramTJ Sokol Lány10:5
2124. 03. 2012 13:30KST Rakovník "B"TTC Příbram10:4
2124. 03. 2012 17:00STC SlanýTJ Sokol Příbram7:10
2124. 03. 2012 17:00SKP ARLT KladnoTJ Sokol Benešov "B"9:9
2124. 03. 2012 17:00TJ Sokol LányTJ Klínec10:4
pokuta
2124. 03. 2012 17:30Sokol RoztokyTTC Říčany "B"10:0
2124. 03. 2012 17:00Sokol Velké PopoviceSokol Králův Dvůr "D"7:10
2225. 03. 2012 10:30STC SlanýTTC Příbram10:8
2225. 03. 2012 09:30KST Rakovník "B"TJ Sokol Příbram5:10
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol LányTJ Sokol Benešov "B"10:4
pokuta
2225. 03. 2012 12:30SKP ARLT KladnoTJ Klínec10:1
2225. 03. 2012 10:30Sokol Velké PopoviceTTC Říčany "B"10:7
2225. 03. 2012 10:30Sokol RoztokySokol Králův Dvůr "D"3:10
1/131. 03. 2012 14:30TJ Sokol PříbramKST Rakovník "B"10:4
1/131. 03. 2012 17:30Sokol RoztokySKP ARLT Kladno9:9
1/131. 03. 2012 10:00TJ KlínecSTC Slaný10:6
1/131. 03. 2012 17:00TTC PříbramSokol Velké Popovice8:10
1/207. 04. 2012 09:30KST Rakovník "B"TJ Sokol Příbram4:9
1/207. 04. 2012 17:00SKP ARLT KladnoSokol Roztoky10:8
1/207. 04. 2012 17:00STC SlanýTJ Klínec10:4
1/207. 04. 2012 17:00Sokol Velké PopoviceTTC Příbram4:10
1/308. 04. 2012 10:30TJ KlínecSTC Slaný4:9
1/308. 04. 2012 10:30TTC PříbramSokol Velké Popovice9:8
2/114. 04. 2012 17:00TJ Sokol PříbramSKP ARLT Kladno10:2
2/114. 04. 2012 17:00TJ KlínecTTC Příbram7:10
2/221. 04. 2012 17:00SKP ARLT KladnoTJ Sokol Příbram3:9
2/221. 04. 2012 17:00TTC PříbramTJ Klínec9:5
Krajská soutěž 1. tř. sk. B
130. 09. 2011 19:00TJ Sokol Libice nad CidlinouSokol Kutná Hora8:10
101. 10. 2011 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Krchleby3:10
101. 10. 2011 17:00TTC Bělá p.B. "C"FK Kolín "B"6:10
101. 10. 2011 13:30TTC Brandýs n.L. "B"TJ Neratovice "B"10:8
101. 10. 2011 17:00TJ Sadská "B"Sokol Kosmonosy4:10
101. 10. 2011 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Bělá p.B. "B"6:10
215. 10. 2011 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Brandýs n.L. "B"10:8
215. 10. 2011 10:00TTC Bělá p.B. "B"TJ Neratovice "B"10:3
215. 10. 2011 13:30TJ Sadská "B"TTC Bělá p.B. "C"10:6
215. 10. 2011 17:00Sokol KosmonosyFK Kolín "B"7:10
215. 10. 2011 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:6
215. 10. 2011 17:00Sokol Kutná HoraTJ Sokol Krchleby9:9
316. 10. 2011 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Neratovice "B"8:10
316. 10. 2011 13:00TTC Bělá p.B. "B"TTC Brandýs n.L. "B"10:1
316. 10. 2011 09:30TJ Sadská "B"FK Kolín "B"2:10
316. 10. 2011 10:30Sokol KosmonosyTTC Bělá p.B. "C"10:6
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Krchleby5:10
316. 10. 2011 10:30Sokol Kutná HoraTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:3
408. 10. 2011 09:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:2
429. 10. 2011 17:00TJ Sokol KrchlebyTTC Bělá p.B. "B"10:8
429. 10. 2011 17:00TTC Bělá p.B. "C"TJ Sokol Libice nad Cidlinou6:10
429. 10. 2011 17:00FK Kolín "B"Sokol Kutná Hora10:1
429. 10. 2011 13:30TTC Brandýs n.L. "B"TJ Sadská "B"6:10
429. 10. 2011 13:30TJ Neratovice "B"Sokol Kosmonosy9:9
523. 10. 2011 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC Bělá p.B. "B"10:7
530. 10. 2011 10:30TJ Sokol KrchlebyTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:1
530. 10. 2011 10:30TTC Bělá p.B. "C"Sokol Kutná Hora9:9
530. 10. 2011 13:00FK Kolín "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:1
530. 10. 2011 09:30TTC Brandýs n.L. "B"Sokol Kosmonosy9:9
528. 10. 2011 17:00TJ Neratovice "B"TJ Sadská "B"6:10
612. 11. 2011 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sadská "B"6:10
612. 11. 2011 17:00TTC Bělá p.B. "B"Sokol Kosmonosy10:7
612. 11. 2011 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Brandýs n.L. "B"10:8
612. 11. 2011 17:00Sokol Kutná HoraTJ Neratovice "B"10:8
612. 11. 2011 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC Bělá p.B. "C"10:1
612. 11. 2011 17:00TJ Sokol KrchlebyFK Kolín "B"10:6
713. 11. 2011 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"Sokol Kosmonosy8:10
713. 11. 2011 13:00TTC Bělá p.B. "B"TJ Sadská "B"10:2
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Neratovice "B"10:4
713. 11. 2011 10:30Sokol Kutná HoraTTC Brandýs n.L. "B"10:2
713. 11. 2011 12:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"FK Kolín "B"9:9
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol KrchlebyTTC Bělá p.B. "C"10:3
826. 11. 2011 17:00TTC Bělá p.B. "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:8
826. 11. 2011 17:00FK Kolín "B"TTC Bělá p.B. "B"10:4
826. 11. 2011 13:30TTC Brandýs n.L. "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:5
826. 11. 2011 13:30TJ Neratovice "B"TJ Sokol Krchleby6:10
826. 11. 2011 13:30TJ Sadská "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou6:10
826. 11. 2011 17:00Sokol KosmonosySokol Kutná Hora6:10
901. 10. 2011 00:00TTC Bělá p.B. "C"TTC Bělá p.B. "B"6:10
927. 11. 2011 13:00FK Kolín "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:7
927. 11. 2011 09:30TTC Brandýs n.L. "B"TJ Sokol Krchleby1:10
927. 11. 2011 09:30TJ Neratovice "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"3:10
927. 11. 2011 09:30TJ Sadská "B"Sokol Kutná Hora6:10
927. 11. 2011 10:30Sokol KosmonosyTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:7
1010. 12. 2011 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:3
1010. 12. 2011 17:00Sokol Kutná HoraTTC Bělá p.B. "B"10:8
1010. 12. 2011 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sadská "B"10:4
1010. 12. 2011 17:00TJ Sokol KrchlebySokol Kosmonosy10:8
1010. 12. 2011 17:00TTC Bělá p.B. "C"TTC Brandýs n.L. "B"6:10
1010. 12. 2011 17:00FK Kolín "B"TJ Neratovice "B"10:1
1111. 12. 2011 10:30TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Bělá p.B. "B"10:3
1111. 12. 2011 10:30Sokol Kutná HoraTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:2
1111. 12. 2011 12:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Sokol Kosmonosy10:6
1111. 12. 2011 10:30TJ Sokol KrchlebyTJ Sadská "B"10:1
1111. 12. 2011 10:30TTC Bělá p.B. "C"TJ Neratovice "B"10:8
1111. 12. 2011 13:00FK Kolín "B"TTC Brandýs n.L. "B"10:0
1214. 01. 2012 17:00Sokol Kutná HoraTJ Sokol Libice nad Cidlinou9:9
1214. 01. 2012 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:4
1214. 01. 2012 17:00FK Kolín "B"TTC Bělá p.B. "C"10:1
1214. 01. 2012 13:30TJ Neratovice "B"TTC Brandýs n.L. "B"4:10
1214. 01. 2012 17:00Sokol KosmonosyTJ Sadská "B"10:2
1214. 01. 2012 17:00TTC Bělá p.B. "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"8:10
1328. 01. 2012 13:30TTC Brandýs n.L. "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:4
1328. 01. 2012 13:30TJ Neratovice "B"TTC Bělá p.B. "B"10:2
1328. 01. 2012 17:00TTC Bělá p.B. "C"TJ Sadská "B"10:8
1328. 01. 2012 17:00FK Kolín "B"Sokol Kosmonosy10:3
1328. 01. 2012 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou4:10
1328. 01. 2012 17:00TJ Sokol KrchlebySokol Kutná Hora10:3
1429. 01. 2012 09:30TJ Neratovice "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:5
1429. 01. 2012 09:30TTC Brandýs n.L. "B"TTC Bělá p.B. "B"10:2
1429. 01. 2012 13:00FK Kolín "B"TJ Sadská "B"10:2
1429. 01. 2012 10:30TTC Bělá p.B. "C"Sokol Kosmonosy8:10
1429. 01. 2012 10:30TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:7
1429. 01. 2012 12:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Sokol Kutná Hora10:8
1511. 02. 2012 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:3
1511. 02. 2012 17:00TTC Bělá p.B. "B"TJ Sokol Krchleby10:8
1511. 02. 2012 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Bělá p.B. "C"10:2
1507. 02. 2012 19:30Sokol Kutná HoraFK Kolín "B"4:10
1511. 02. 2012 13:30TJ Sadská "B"TTC Brandýs n.L. "B"8:10
1511. 02. 2012 17:00Sokol KosmonosyTJ Neratovice "B"9:9
1612. 02. 2012 13:00TTC Bělá p.B. "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"7:10
1612. 02. 2012 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Krchleby10:8
1611. 02. 2012 13:00Sokol Kutná HoraTTC Bělá p.B. "C"9:9
1610. 02. 2012 18:00TJ Sokol Libice nad CidlinouFK Kolín "B"8:10
1612. 02. 2012 10:30Sokol KosmonosyTTC Brandýs n.L. "B"10:5
1612. 02. 2012 09:30TJ Sadská "B"TJ Neratovice "B"10:8
1725. 02. 2012 13:30TJ Sadská "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"1:10
1718. 02. 2012 17:00Sokol KosmonosyTTC Bělá p.B. "B"10:3
1725. 02. 2012 13:30TTC Brandýs n.L. "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou9:9
1725. 02. 2012 13:30TJ Neratovice "B"Sokol Kutná Hora6:10
1725. 02. 2012 17:00TTC Bělá p.B. "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"8:10
1725. 02. 2012 17:00FK Kolín "B"TJ Sokol Krchleby10:8
1819. 02. 2012 10:30Sokol KosmonosyTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:5
1826. 02. 2012 09:30TJ Sadská "B"TTC Bělá p.B. "B"10:3
1826. 02. 2012 09:30TJ Neratovice "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:8
1826. 02. 2012 09:30TTC Brandýs n.L. "B"Sokol Kutná Hora2:10
1826. 02. 2012 13:00FK Kolín "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:5
1826. 02. 2012 10:30TTC Bělá p.B. "C"TJ Sokol Krchleby4:10
1910. 03. 2012 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Bělá p.B. "C"10:2
1907. 03. 2012 18:00TTC Bělá p.B. "B"FK Kolín "B"2:10
1910. 03. 2012 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC Brandýs n.L. "B"5:10
1910. 03. 2012 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Neratovice "B"10:0
1910. 03. 2012 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sadská "B"10:5
1910. 03. 2012 17:00Sokol Kutná HoraSokol Kosmonosy10:0wo
2001. 10. 2011 00:00TTC Bělá p.B. "B"TTC Bělá p.B. "C"5:10
2011. 03. 2012 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"FK Kolín "B"9:9
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol KrchlebyTTC Brandýs n.L. "B"10:1
2011. 03. 2012 12:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Neratovice "B"10:0
2011. 03. 2012 10:30Sokol Kutná HoraTJ Sadská "B"10:1
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol Libice nad CidlinouSokol Kosmonosy9:9
2124. 03. 2012 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Libice nad Cidlinou8:10
2124. 03. 2012 17:00TTC Bělá p.B. "B"Sokol Kutná Hora8:8
2124. 03. 2012 13:30TJ Sadská "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"8:10
2124. 03. 2012 17:00Sokol KosmonosyTJ Sokol Krchleby5:10
2124. 03. 2012 13:30TTC Brandýs n.L. "B"TTC Bělá p.B. "C"10:1
2124. 03. 2012 13:30TJ Neratovice "B"FK Kolín "B"5:10
2225. 03. 2012 13:00TTC Bělá p.B. "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:4
2225. 03. 2012 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"Sokol Kutná Hora10:8
2225. 03. 2012 10:30Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"8:10
2225. 03. 2012 09:30TJ Sadská "B"TJ Sokol Krchleby10:8
2225. 03. 2012 09:30TJ Neratovice "B"TTC Bělá p.B. "C"10:2
2225. 03. 2012 09:30TTC Brandýs n.L. "B"FK Kolín "B"5:10
1/131. 03. 2012 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"FK Kolín "B"7:10
1/131. 03. 2012 17:00TJ Sokol KrchlebySokol Kutná Hora7:10
1/131. 03. 2012 11:30TJ Sadská "B"TJ Neratovice "B"10:4
1/131. 03. 2012 09:30TTC Bělá p.B. "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"9:9
1/207. 04. 2012 13:30FK Kolín "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"9:4
1/207. 04. 2012 17:00Sokol Kutná HoraTJ Sokol Krchleby9:8
1/204. 04. 2012 18:00TJ Neratovice "B"TJ Sadská "B"10:8
1/207. 04. 2012 13:30TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Bělá p.B. "B"10:5
1/308. 04. 2012 10:30TJ Sadská "B"TJ Neratovice "B"9:0wo
2/114. 04. 2012 17:30FK Kolín "B"Sokol Kutná Hora10:5
2/114. 04. 2012 16:00TJ Neratovice "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"6:10
2/221. 04. 2012 17:00Sokol Kutná HoraFK Kolín "B"5:9
2/221. 04. 2012 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Neratovice "B"5:10
2/322. 04. 2012 10:30TJ Neratovice "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"9:5
Krajská soutěž 2. tř. sk. A
101. 10. 2011 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Aero Odolena Voda6:12
101. 10. 2011 17:00
herna S. Stochov Honice
TJ Sokol Lány "B"Sokol Stochov Honice7:11
101. 10. 2011 17:00STC Slaný "B"KST Rakovník "C"11:7
101. 10. 2011 17:00TTC Kladno "C"TTC Slovan Kladno7:11
101. 10. 2011 13:30SKP ARLT Kladno "B"TJ Sport Kladno7:11
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Libčice2:16
215. 10. 2011 17:00TJ Sokol BuštěhradTTC Kladno "C"5:13
215. 10. 2011 17:00TJ Sokol LibčiceTTC Slovan Kladno14:4
215. 10. 2011 13:30SKP ARLT Kladno "B"STC Slaný "B"5:13
215. 10. 2011 17:00TJ Sport KladnoKST Rakovník "C"9:9
215. 10. 2011 19:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Lány "B"11:7
215. 10. 2011 17:00TJ Aero Odolena VodaSokol Stochov Honice9:9
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol BuštěhradTTC Slovan Kladno8:10
316. 10. 2011 09:30TJ Sokol LibčiceTTC Kladno "C"6:12
316. 10. 2011 09:30SKP ARLT Kladno "B"KST Rakovník "C"2:16
316. 10. 2011 10:30
herna STC Slaný
TJ Sport KladnoSTC Slaný "B"10:8
316. 10. 2011 10:30TJ Dynamo NelahozevesSokol Stochov Honice3:15
316. 10. 2011 10:30TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Lány "B"15:3
429. 10. 2011 17:00TJ Sokol Lány "B"TJ Sokol Buštěhrad9:9
429. 10. 2011 17:00Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Libčice11:7
429. 10. 2011 17:00STC Slaný "B"TJ Dynamo Nelahozeves10:8
429. 10. 2011 17:00KST Rakovník "C"TJ Aero Odolena Voda9:9
429. 10. 2011 13:30TTC Kladno "C"SKP ARLT Kladno "B"13:5
pokuta
424. 10. 2011 19:00
herna Sport Kladno
TTC Slovan KladnoTJ Sport Kladno6:12
530. 10. 2011 10:30TJ Sokol Lány "B"TJ Sokol Libčice10:8
530. 10. 2011 10:30Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Buštěhrad11:7
530. 10. 2011 10:30STC Slaný "B"TJ Aero Odolena Voda3:15
530. 10. 2011 10:30KST Rakovník "C"TJ Dynamo Nelahozeves9:9
530. 10. 2011 09:30TTC Kladno "C"TJ Sport Kladno12:6
pokuta
530. 10. 2011 12:30TTC Slovan KladnoSKP ARLT Kladno "B"18:0
612. 11. 2011 17:00TJ Sokol BuštěhradSKP ARLT Kladno "B"4:14
612. 11. 2011 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sport Kladno4:14
612. 11. 2011 18:00TJ Dynamo NelahozevesTTC Kladno "C"4:14
612. 11. 2011 17:00TJ Aero Odolena VodaTTC Slovan Kladno10:8
612. 11. 2011 17:00TJ Sokol Lány "B"STC Slaný "B"8:10
612. 11. 2011 17:00Sokol Stochov HoniceKST Rakovník "C"8:10
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol BuštěhradTJ Sport Kladno6:12
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol LibčiceSKP ARLT Kladno "B"14:4
713. 11. 2011 10:30TJ Dynamo NelahozevesTTC Slovan Kladno12:6
713. 11. 2011 10:30TJ Aero Odolena VodaTTC Kladno "C"5:13
709. 11. 2011 18:30TJ Sokol Lány "B"KST Rakovník "C"3:15
713. 11. 2011 10:30Sokol Stochov HoniceSTC Slaný "B"18:0
826. 11. 2011 17:00STC Slaný "B"TJ Sokol Buštěhrad10:8
826. 11. 2011 17:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Libčice11:7
826. 11. 2011 13:30TTC Kladno "C"TJ Sokol Lány "B"13:5
826. 11. 2011 17:00TTC Slovan KladnoSokol Stochov Honice10:8
826. 11. 2011 13:30SKP ARLT Kladno "B"TJ Dynamo Nelahozeves13:5
826. 11. 2011 17:00TJ Sport KladnoTJ Aero Odolena Voda8:10
927. 11. 2011 10:30STC Slaný "B"TJ Sokol Libčice7:11
927. 11. 2011 10:30KST Rakovník "C"TJ Sokol Buštěhrad10:8
927. 11. 2011 09:30TTC Kladno "C"Sokol Stochov Honice8:10
927. 11. 2011 12:30TTC Slovan KladnoTJ Sokol Lány "B"12:6
927. 11. 2011 09:30SKP ARLT Kladno "B"TJ Aero Odolena Voda5:13
927. 11. 2011 10:30TJ Sport KladnoTJ Dynamo Nelahozeves14:4
1010. 12. 2011 17:30TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Buštěhrad11:7
1010. 12. 2011 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Libčice10:8
1030. 11. 2011 19:00TJ Sokol Lány "B"SKP ARLT Kladno "B"7:11
pokuta
1010. 12. 2011 17:00Sokol Stochov HoniceTJ Sport Kladno9:9
1010. 12. 2011 17:00STC Slaný "B"TTC Kladno "C"2:16
1010. 12. 2011 17:00KST Rakovník "C"TTC Slovan Kladno8:10
1111. 12. 2011 10:30TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Libčice5:13
pokuta
1111. 12. 2011 10:30TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Buštěhrad12:6
1111. 12. 2011 10:30TJ Sokol Lány "B"TJ Sport Kladno7:11
1111. 12. 2011 10:30Sokol Stochov HoniceSKP ARLT Kladno "B"18:0
1111. 12. 2011 10:30STC Slaný "B"TTC Slovan Kladno9:9
1111. 12. 2011 10:30KST Rakovník "C"TTC Kladno "C"6:12
1214. 01. 2012 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Dynamo Nelahozeves12:6
1214. 01. 2012 17:00
herna S. Lány
Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Lány "B"11:7
pokuta
1214. 01. 2012 17:00KST Rakovník "C"STC Slaný "B"10:8
1214. 01. 2012 17:00TTC Slovan KladnoTTC Kladno "C"11:7
pokuta
1214. 01. 2012 17:00TJ Sport KladnoSKP ARLT Kladno "B"15:3
1214. 01. 2012 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Buštěhrad15:3
pokuta
1328. 01. 2012 13:30TTC Kladno "C"TJ Sokol Buštěhrad12:6
1328. 01. 2012 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Libčice12:6
1328. 01. 2012 17:00STC Slaný "B"SKP ARLT Kladno "B"11:7
1328. 01. 2012 17:00KST Rakovník "C"TJ Sport Kladno15:3
1328. 01. 2012 17:00TJ Sokol Lány "B"TJ Dynamo Nelahozeves9:9
1328. 01. 2012 17:00Sokol Stochov HoniceTJ Aero Odolena Voda5:13
1419. 01. 2012 18:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Buštěhrad16:2
1429. 01. 2012 09:30TTC Kladno "C"TJ Sokol Libčice7:11
1429. 01. 2012 10:30KST Rakovník "C"SKP ARLT Kladno "B"17:1
1429. 01. 2012 10:30STC Slaný "B"TJ Sport Kladno10:8
1429. 01. 2012 10:30Sokol Stochov HoniceTJ Dynamo Nelahozeves10:8
1429. 01. 2012 10:30TJ Sokol Lány "B"TJ Aero Odolena Voda8:10
1504. 02. 2012 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Lány "B"9:9
1511. 02. 2012 14:00TJ Sokol LibčiceSokol Stochov Honice9:9
1511. 02. 2012 17:00TJ Dynamo NelahozevesSTC Slaný "B"9:9
1511. 02. 2012 17:00TJ Aero Odolena VodaKST Rakovník "C"10:8
1511. 02. 2012 13:30SKP ARLT Kladno "B"TTC Kladno "C"5:13
1511. 02. 2012 17:00TJ Sport KladnoTTC Slovan Kladno13:5
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Lány "B"9:9
1610. 02. 2012 19:15TJ Sokol BuštěhradSokol Stochov Honice4:14
1612. 02. 2012 10:30TJ Aero Odolena VodaSTC Slaný "B"12:6
1612. 02. 2012 10:30TJ Dynamo NelahozevesKST Rakovník "C"8:10
1612. 02. 2012 10:30TJ Sport KladnoTTC Kladno "C"11:7
1612. 02. 2012 09:30SKP ARLT Kladno "B"TTC Slovan Kladno8:10
1725. 02. 2012 13:30SKP ARLT Kladno "B"TJ Sokol Buštěhrad16:2
1725. 02. 2012 17:00TJ Sport KladnoTJ Sokol Libčice10:8
1725. 02. 2012 10:00TTC Kladno "C"TJ Dynamo Nelahozeves14:4
1725. 02. 2012 17:00TTC Slovan KladnoTJ Aero Odolena Voda9:9
1720. 02. 2012 18:00STC Slaný "B"TJ Sokol Lány "B"10:8
1725. 02. 2012 17:00KST Rakovník "C"Sokol Stochov Honice12:6
1826. 02. 2012 10:30TJ Sport KladnoTJ Sokol Buštěhrad15:3
1826. 02. 2012 09:30SKP ARLT Kladno "B"TJ Sokol Libčice4:14
1826. 02. 2012 12:30TTC Slovan KladnoTJ Dynamo Nelahozeves9:9
1826. 02. 2012 09:30TTC Kladno "C"TJ Aero Odolena Voda11:7
1826. 02. 2012 10:30KST Rakovník "C"TJ Sokol Lány "B"13:5
1826. 02. 2012 10:30STC Slaný "B"Sokol Stochov Honice8:10
1910. 03. 2012 17:00TJ Sokol BuštěhradSTC Slaný "B"7:11
1910. 03. 2012 17:00TJ Sokol LibčiceKST Rakovník "C"11:7
1910. 03. 2012 17:00TJ Sokol Lány "B"TTC Kladno "C"8:10
1910. 03. 2012 17:00Sokol Stochov HoniceTTC Slovan Kladno11:7
1910. 03. 2012 17:00TJ Dynamo NelahozevesSKP ARLT Kladno "B"18:0wo
1910. 03. 2012 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sport Kladno11:7
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol LibčiceSTC Slaný "B"10:8
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol BuštěhradKST Rakovník "C"7:11
2011. 03. 2012 10:30Sokol Stochov HoniceTTC Kladno "C"6:12
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol Lány "B"TTC Slovan Kladno8:10
2011. 03. 2012 10:30TJ Aero Odolena VodaSKP ARLT Kladno "B"18:0wo
2011. 03. 2012 10:30TJ Dynamo NelahozevesTJ Sport Kladno2:16
2124. 03. 2012 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Dynamo Nelahozeves16:2
2124. 03. 2012 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Aero Odolena Voda5:13
2124. 03. 2012 13:30SKP ARLT Kladno "B"TJ Sokol Lány "B"8:10
2124. 03. 2012 17:00TJ Sport KladnoSokol Stochov Honice9:9
2124. 03. 2012 13:30TTC Kladno "C"STC Slaný "B"17:1
2124. 03. 2012 17:00TTC Slovan KladnoKST Rakovník "C"6:12
2225. 03. 2012 09:30TJ Sokol LibčiceTJ Dynamo Nelahozeves14:4
pokuta
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol BuštěhradTJ Aero Odolena Voda9:9
2225. 03. 2012 10:30TJ Sport KladnoTJ Sokol Lány "B"15:3
2225. 03. 2012 09:30SKP ARLT Kladno "B"Sokol Stochov Honice6:12
2225. 03. 2012 12:30TTC Slovan KladnoSTC Slaný "B"15:3
2225. 03. 2012 09:30TTC Kladno "C"KST Rakovník "C"5:13
1/131. 03. 2012 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sport Kladno10:6
1/131. 03. 2012 09:30TTC Kladno "C"KST Rakovník "C"10:2
1/131. 03. 2012 17:00STC Slaný "B"TJ Dynamo Nelahozeves10:8
1/131. 03. 2012 17:00TJ Sokol Lány "B"SKP ARLT Kladno "B"10:1
1/207. 04. 2012 17:00TJ Sport KladnoTJ Aero Odolena Voda9:9
1/201. 04. 2012 09:30KST Rakovník "C"TTC Kladno "C"4:9
1/204. 04. 2012 19:00TJ Dynamo NelahozevesSTC Slaný "B"5:9
1/207. 04. 2012 13:30SKP ARLT Kladno "B"TJ Sokol Lány "B"5:10
2/114. 04. 2012 10:30TJ Aero Odolena VodaTTC Kladno "C"9:9
2/114. 04. 2012 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Lány "B"10:3
2/215. 04. 2012 10:30TTC Kladno "C"TJ Aero Odolena Voda10:1
2/221. 04. 2012 17:00TJ Sokol Lány "B"TJ Dynamo Nelahozeves2:9
Krajská soutěž 2. tř. sk. B
101. 10. 2011 17:00TJ Neratovice "C"TTC Brandýs n.L. "C"5:13
101. 10. 2011 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Sokol Kosmonosy "B"13:5
101. 10. 2011 17:00Sokol PřezleticeTJ AŠ Mladá Boleslav "D"9:9
127. 09. 2011 20:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Lokomotiva Nymburk "B"10:8
101. 10. 2011 13:30TJ Sadská "C"TJ Sokol Lysá nad Labem6:12
101. 10. 2011 17:00SK Městec KrálovéTJ Sokol Poděbrady7:11
215. 10. 2011 17:00SK Městec KrálovéTJ Lokomotiva Nymburk "A"7:11
215. 10. 2011 17:00TJ Sokol PoděbradyTJ Lokomotiva Nymburk "B"11:7
215. 10. 2011 13:30TJ Sadská "C"Sokol Přezletice12:6
215. 10. 2011 17:00TJ Sokol Lysá nad LabemTJ AŠ Mladá Boleslav "D"14:4
215. 10. 2011 17:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"3:15
215. 10. 2011 17:00TTC Brandýs n.L. "C"Sokol Kosmonosy "B"13:5
316. 10. 2011 10:30SK Městec KrálovéTJ Lokomotiva Nymburk "B"16:2
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol PoděbradyTJ Lokomotiva Nymburk "A"7:11
316. 10. 2011 09:30TJ Sadská "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"13:5
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol Lysá nad LabemSokol Přezletice10:8
316. 10. 2011 10:30TJ Neratovice "C"Sokol Kosmonosy "B"6:12
316. 10. 2011 09:30TTC Brandýs n.L. "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"9:9
429. 10. 2011 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"SK Městec Králové10:8
429. 10. 2011 17:00Sokol Kosmonosy "B"TJ Sokol Poděbrady9:9
429. 10. 2011 17:00Sokol PřezleticeTJ Neratovice "C"11:7
429. 10. 2011 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TTC Brandýs n.L. "C"3:15
429. 10. 2011 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sadská "C"9:9
429. 10. 2011 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Lysá nad Labem7:11
530. 10. 2011 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Poděbrady13:5
530. 10. 2011 10:30Sokol Kosmonosy "B"SK Městec Králové11:7
530. 10. 2011 10:30Sokol PřezleticeTTC Brandýs n.L. "C"6:12
530. 10. 2011 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Neratovice "C"11:7
530. 10. 2011 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Lysá nad Labem14:4
530. 10. 2011 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sadská "C"8:10
612. 11. 2011 17:00SK Městec KrálovéTJ Sadská "C"11:7
612. 11. 2011 17:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Lysá nad Labem8:10
612. 11. 2011 17:00TJ Neratovice "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"6:12
612. 11. 2011 17:00TTC Brandýs n.L. "C"TJ Lokomotiva Nymburk "B"17:1
612. 11. 2011 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Sokol Přezletice13:5
609. 11. 2011 18:00Sokol Kosmonosy "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"16:2
713. 11. 2011 10:30SK Městec KrálovéTJ Sokol Lysá nad Labem10:8
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol PoděbradyTJ Sadská "C"11:7
713. 11. 2011 10:30TJ Neratovice "C"TJ Lokomotiva Nymburk "B"12:6
713. 11. 2011 10:30TTC Brandýs n.L. "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"8:10
713. 11. 2011 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"13:5
713. 11. 2011 10:30Sokol Kosmonosy "B"Sokol Přezletice12:6
826. 11. 2011 17:00Sokol PřezleticeSK Městec Králové8:10
816. 11. 2011 17:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Poděbrady6:12
826. 11. 2011 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"8:10
826. 11. 2011 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"Sokol Kosmonosy "B"3:15
826. 11. 2011 13:30TJ Sadská "C"TJ Neratovice "C"11:7
826. 11. 2011 17:00TJ Sokol Lysá nad LabemTTC Brandýs n.L. "C"8:10
927. 11. 2011 10:30Sokol PřezleticeTJ Sokol Poděbrady7:11
917. 11. 2011 10:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"SK Městec Králové6:12
927. 11. 2011 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "A"Sokol Kosmonosy "B"10:8
927. 11. 2011 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"5:13
927. 11. 2011 09:30TJ Sadská "C"TTC Brandýs n.L. "C"7:11
927. 11. 2011 10:30TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Neratovice "C"12:6
1010. 12. 2011 17:00TJ Neratovice "C"SK Městec Králové7:11
1010. 12. 2011 17:00TTC Brandýs n.L. "C"TJ Sokol Poděbrady8:10
1010. 12. 2011 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sadská "C"13:5
1010. 12. 2011 17:00Sokol Kosmonosy "B"TJ Sokol Lysá nad Labem8:10
1010. 12. 2011 17:00Sokol PřezleticeTJ Lokomotiva Nymburk "A"6:12
1010. 12. 2011 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Lokomotiva Nymburk "B"10:8
1111. 12. 2011 10:30TJ Neratovice "C"TJ Sokol Poděbrady6:12
1111. 12. 2011 10:30TTC Brandýs n.L. "C"SK Městec Králové14:4
1111. 12. 2011 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Lysá nad Labem15:3
1111. 12. 2011 10:30Sokol Kosmonosy "B"TJ Sadská "C"8:10
1111. 12. 2011 10:30Sokol PřezleticeTJ Lokomotiva Nymburk "B"13:5
1111. 12. 2011 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Lokomotiva Nymburk "A"7:11
1214. 01. 2012 17:00TTC Brandýs n.L. "C"TJ Neratovice "C"14:4
1215. 01. 2012 10:30Sokol Kosmonosy "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"8:10
1214. 01. 2012 09:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"Sokol Přezletice11:7
1227. 09. 2011 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Lokomotiva Nymburk "A"11:7
1214. 01. 2012 17:00TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sadská "C"12:6
1214. 01. 2012 17:00TJ Sokol PoděbradySK Městec Králové10:8
1328. 01. 2012 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"SK Městec Králové12:6
1328. 01. 2012 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Poděbrady8:10
1328. 01. 2012 17:00Sokol PřezleticeTJ Sadská "C"8:10
1328. 01. 2012 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Lysá nad Labem10:8
1328. 01. 2012 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Neratovice "C"15:3
1328. 01. 2012 17:00Sokol Kosmonosy "B"TTC Brandýs n.L. "C"8:10
1429. 01. 2012 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "B"SK Městec Králové4:14
1429. 01. 2012 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Poděbrady10:8
1429. 01. 2012 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sadská "C"10:8
1429. 01. 2012 10:30Sokol PřezleticeTJ Sokol Lysá nad Labem8:10
1429. 01. 2012 10:30Sokol Kosmonosy "B"TJ Neratovice "C"14:4
1429. 01. 2012 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Brandýs n.L. "C"8:10
1504. 02. 2012 17:00SK Městec KrálovéTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"7:11
pokuta
1511. 02. 2012 17:00TJ Sokol PoděbradySokol Kosmonosy "B"7:11
1511. 02. 2012 17:00TJ Neratovice "C"Sokol Přezletice11:7
1511. 02. 2012 17:00TTC Brandýs n.L. "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"13:5
1511. 02. 2012 13:30TJ Sadská "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"9:9
1511. 02. 2012 17:00TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Lokomotiva Nymburk "B"16:2
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"4:14
1612. 02. 2012 10:30SK Městec KrálovéSokol Kosmonosy "B"11:7
1612. 02. 2012 10:30TTC Brandýs n.L. "C"Sokol Přezletice8:10
1612. 02. 2012 10:30TJ Neratovice "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"8:10
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Lokomotiva Nymburk "A"9:9
1612. 02. 2012 09:30TJ Sadská "C"TJ Lokomotiva Nymburk "B"12:6
1725. 02. 2012 13:30TJ Sadská "C"SK Městec Králové10:8
1725. 02. 2012 17:00
herna v Poděbradech
TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Poděbrady7:11
1725. 02. 2012 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Neratovice "C"10:8
1725. 02. 2012 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TTC Brandýs n.L. "C"4:14
1725. 02. 2012 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"4:14
1724. 02. 2012 18:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"Sokol Kosmonosy "B"12:6
1824. 02. 2012 19:30TJ Sokol Lysá nad LabemSK Městec Králové11:7
1826. 02. 2012 09:30TJ Sadská "C"TJ Sokol Poděbrady10:8
1826. 02. 2012 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Neratovice "C"11:7
1826. 02. 2012 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "A"TTC Brandýs n.L. "C"8:10
1826. 02. 2012 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"13:5
1826. 02. 2012 10:30Sokol PřezleticeSokol Kosmonosy "B"7:11
1910. 03. 2012 17:00SK Městec KrálovéSokol Přezletice11:7
1910. 03. 2012 17:00TJ Sokol PoděbradyTJ AŠ Mladá Boleslav "D"10:8
1910. 03. 2012 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"10:8
1910. 03. 2012 17:00Sokol Kosmonosy "B"TJ Lokomotiva Nymburk "B"8:10
1910. 03. 2012 17:00TJ Neratovice "C"TJ Sadská "C"9:9
pokuta
1910. 03. 2012 17:00TTC Brandýs n.L. "C"TJ Sokol Lysá nad Labem4:14
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol PoděbradySokol Přezletice13:5
2008. 03. 2012 18:30SK Městec KrálovéTJ AŠ Mladá Boleslav "D"10:8
2011. 03. 2012 10:30Sokol Kosmonosy "B"TJ Lokomotiva Nymburk "A"11:7
2011. 03. 2012 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Lokomotiva Nymburk "B"11:7
2011. 03. 2012 10:30TTC Brandýs n.L. "C"TJ Sadská "C"8:10
2011. 03. 2012 10:30TJ Neratovice "C"TJ Sokol Lysá nad Labem5:13
pokuta
2124. 03. 2012 17:00SK Městec KrálovéTJ Neratovice "C"10:8
2124. 03. 2012 17:00TJ Sokol PoděbradyTTC Brandýs n.L. "C"5:13
2124. 03. 2012 13:30TJ Sadská "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"12:6
2124. 03. 2012 17:00TJ Sokol Lysá nad LabemSokol Kosmonosy "B"10:8
2124. 03. 2012 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"Sokol Přezletice10:8
2124. 03. 2012 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"5:13
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol PoděbradyTJ Neratovice "C"10:8
2225. 03. 2012 10:30SK Městec KrálovéTTC Brandýs n.L. "C"7:11
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"11:7
2225. 03. 2012 09:30TJ Sadská "C"Sokol Kosmonosy "B"8:10
2225. 03. 2012 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "B"Sokol Přezletice5:13
2225. 03. 2012 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"11:7
1/131. 03. 2012 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"10:0wo
1/131. 03. 2012 17:00TTC Brandýs n.L. "C"TJ Sokol Lysá nad Labem6:10
1/129. 03. 2012 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"Sokol Kosmonosy "B"10:3
1/131. 03. 2012 17:00Sokol PřezleticeTJ Lokomotiva Nymburk "B"10:1
1/207. 04. 2012 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"0:10wo
1/201. 04. 2012 09:00TJ Sokol Lysá nad LabemTTC Brandýs n.L. "C"9:6
1/207. 04. 2012 17:00Sokol Kosmonosy "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"6:9
1/207. 04. 2012 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"Sokol Přezletice7:9
2/114. 04. 2012 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Lysá nad Labem9:9
2/114. 04. 2012 17:00Sokol Kosmonosy "B"Sokol Přezletice9:9
2/215. 04. 2012 10:30TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"9:9
2/215. 04. 2012 10:30Sokol PřezleticeSokol Kosmonosy "B"9:9
2/322. 04. 2012 10:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Lysá nad Labem9:0wo
2/322. 04. 2012 10:30Sokol Kosmonosy "B"Sokol Přezletice9:6
Krajská soutěž 2. tř. sk. C
101. 10. 2011 13:30TJ Sokol Hořovice "B"TJ Olešná9:9
101. 10. 2011 17:00Tatran Sedlčany "B"SK Březnice10:8
101. 10. 2011 13:30TJ Sokol Hudlice "C"Lokomotiva Zdice14:4
101. 10. 2011 17:00Sokol NižborSokol Unhošť9:9
101. 10. 2011 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Voznice13:5
101. 10. 2011 17:00Sokol Žebrák "B"Sokol Žebrák "A"8:10
215. 10. 2011 13:30Sokol Žebrák "B"Sokol Nižbor8:10
215. 10. 2011 17:00Sokol Žebrák "A"Sokol Unhošť7:11
215. 10. 2011 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Hudlice "C"7:11
215. 10. 2011 17:00TJ Sokol VozniceLokomotiva Zdice7:11
215. 10. 2011 13:30TJ Sokol Hořovice "B"Tatran Sedlčany "B"7:11
215. 10. 2011 17:00TJ OlešnáSK Březnice9:9
316. 10. 2011 09:30Sokol Žebrák "B"Sokol Unhošť5:13
316. 10. 2011 12:30Sokol Žebrák "A"Sokol Nižbor12:6
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol Mníšek pod BrdyLokomotiva Zdice14:4
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol VozniceTJ Sokol Hudlice "C"7:11
316. 10. 2011 09:30TJ Sokol Hořovice "B"SK Březnice8:10
316. 10. 2011 10:30TJ OlešnáTatran Sedlčany "B"9:9
429. 10. 2011 17:00Tatran Sedlčany "B"Sokol Žebrák "B"10:8
429. 10. 2011 17:00SK BřezniceSokol Žebrák "A"13:5
429. 10. 2011 13:30TJ Sokol Hudlice "C"TJ Sokol Hořovice "B"12:6
429. 10. 2011 17:00Lokomotiva ZdiceTJ Olešná8:10
429. 10. 2011 17:00Sokol NižborTJ Sokol Mníšek pod Brdy11:7
429. 10. 2011 17:00Sokol UnhošťTJ Sokol Voznice11:7
530. 10. 2011 10:30Tatran Sedlčany "B"Sokol Žebrák "A"11:7
530. 10. 2011 10:30SK BřezniceSokol Žebrák "B"13:5
530. 10. 2011 09:30TJ Sokol Hudlice "C"TJ Olešná16:2
530. 10. 2011 10:30Lokomotiva ZdiceTJ Sokol Hořovice "B"10:8
530. 10. 2011 10:30Sokol NižborTJ Sokol Voznice10:8
530. 10. 2011 10:30Sokol UnhošťTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:8
612. 11. 2011 13:30Sokol Žebrák "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy5:13
612. 11. 2011 17:00Sokol Žebrák "A"TJ Sokol Voznice12:6
612. 11. 2011 13:30TJ Sokol Hořovice "B"Sokol Nižbor9:9
612. 11. 2011 17:00TJ OlešnáSokol Unhošť5:13
612. 11. 2011 17:00Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Hudlice "C"10:8
612. 11. 2011 17:00SK BřezniceLokomotiva Zdice10:8
713. 11. 2011 09:30Sokol Žebrák "B"TJ Sokol Voznice9:9
713. 11. 2011 12:30Sokol Žebrák "A"TJ Sokol Mníšek pod Brdy6:12
713. 11. 2011 09:30TJ Sokol Hořovice "B"Sokol Unhošť8:10
713. 11. 2011 10:30TJ OlešnáSokol Nižbor8:10
713. 11. 2011 10:30Tatran Sedlčany "B"Lokomotiva Zdice12:6
713. 11. 2011 10:30SK BřezniceTJ Sokol Hudlice "C"11:7
826. 11. 2011 13:30TJ Sokol Hudlice "C"Sokol Žebrák "B"10:8
826. 11. 2011 17:00Lokomotiva ZdiceSokol Žebrák "A"9:9
826. 11. 2011 17:00Sokol NižborTatran Sedlčany "B"3:15
826. 11. 2011 17:00Sokol UnhošťSK Březnice10:8
826. 11. 2011 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Hořovice "B"10:8
826. 11. 2011 17:00TJ Sokol VozniceTJ Olešná6:12
927. 11. 2011 10:30TJ Sokol Hudlice "C"Sokol Žebrák "A"12:6
927. 11. 2011 10:30Lokomotiva ZdiceSokol Žebrák "B"12:6
927. 11. 2011 10:30Sokol NižborSK Březnice7:11
927. 11. 2011 10:30Sokol UnhošťTatran Sedlčany "B"7:11
927. 11. 2011 10:30TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Olešná14:4
927. 11. 2011 10:30TJ Sokol VozniceTJ Sokol Hořovice "B"5:13
1010. 12. 2011 13:30TJ Sokol Hořovice "B"Sokol Žebrák "B"11:7
1010. 12. 2011 17:00TJ OlešnáSokol Žebrák "A"11:7
1010. 12. 2011 17:00Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy11:7
1010. 12. 2011 17:00SK BřezniceTJ Sokol Voznice14:4
1010. 12. 2011 13:30TJ Sokol Hudlice "C"Sokol Nižbor13:5
1010. 12. 2011 17:00Lokomotiva ZdiceSokol Unhošť8:10
1111. 12. 2011 09:30TJ Sokol Hořovice "B"Sokol Žebrák "A"10:8
1111. 12. 2011 10:30TJ OlešnáSokol Žebrák "B"16:2
1111. 12. 2011 10:30Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Voznice7:11
1111. 12. 2011 10:30SK BřezniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy13:5
1111. 12. 2011 09:30TJ Sokol Hudlice "C"Sokol Unhošť11:7
1111. 12. 2011 10:30Lokomotiva ZdiceSokol Nižbor10:8
1214. 01. 2012 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Hořovice "B"14:4
pokuta
1214. 01. 2012 17:00SK BřezniceTatran Sedlčany "B"16:2
1214. 01. 2012 17:00Lokomotiva ZdiceTJ Sokol Hudlice "C"4:14
1214. 01. 2012 17:00Sokol UnhošťSokol Nižbor14:4
1214. 01. 2012 17:00TJ Sokol VozniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy8:10
pokuta
1201. 10. 2011 00:00Sokol Žebrák "A"Sokol Žebrák "B"10:8
1328. 01. 2012 17:00Sokol NižborSokol Žebrák "B"13:5
1328. 01. 2012 17:00Sokol UnhošťSokol Žebrák "A"16:2
1328. 01. 2012 13:30TJ Sokol Hudlice "C"TJ Sokol Mníšek pod Brdy18:0
1328. 01. 2012 17:00Lokomotiva ZdiceTJ Sokol Voznice5:13
1328. 01. 2012 17:00Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Hořovice "B"6:12
1328. 01. 2012 17:00SK BřezniceTJ Olešná12:6
1429. 01. 2012 10:30Sokol UnhošťSokol Žebrák "B"13:5
1429. 01. 2012 10:30Sokol NižborSokol Žebrák "A"12:6
1429. 01. 2012 10:30Lokomotiva ZdiceTJ Sokol Mníšek pod Brdy5:13
1429. 01. 2012 09:30TJ Sokol Hudlice "C"TJ Sokol Voznice13:5
1429. 01. 2012 10:30SK BřezniceTJ Sokol Hořovice "B"6:12
1429. 01. 2012 10:30Tatran Sedlčany "B"TJ Olešná12:6
1511. 02. 2012 13:30Sokol Žebrák "B"Tatran Sedlčany "B"5:13
1511. 02. 2012 17:00Sokol Žebrák "A"SK Březnice3:15
1511. 02. 2012 13:30TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Hudlice "C"6:12
1511. 02. 2012 17:00TJ OlešnáLokomotiva Zdice15:3
1511. 02. 2012 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdySokol Nižbor14:4
1511. 02. 2012 17:00TJ Sokol VozniceSokol Unhošť8:10
1612. 02. 2012 12:30Sokol Žebrák "A"Tatran Sedlčany "B"10:8
1612. 02. 2012 09:30Sokol Žebrák "B"SK Březnice7:11
1612. 02. 2012 10:30TJ OlešnáTJ Sokol Hudlice "C"5:13
1612. 02. 2012 09:30TJ Sokol Hořovice "B"Lokomotiva Zdice8:10
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol VozniceSokol Nižbor9:9
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol Mníšek pod BrdySokol Unhošť8:10
1725. 02. 2012 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdySokol Žebrák "B"8:10
1725. 02. 2012 17:00TJ Sokol VozniceSokol Žebrák "A"3:15
1725. 02. 2012 17:00Sokol NižborTJ Sokol Hořovice "B"8:10
1725. 02. 2012 17:00Sokol UnhošťTJ Olešná13:5
1725. 02. 2012 13:30TJ Sokol Hudlice "C"Tatran Sedlčany "B"7:11
1725. 02. 2012 17:00Lokomotiva ZdiceSK Březnice6:12
1826. 02. 2012 10:30TJ Sokol VozniceSokol Žebrák "B"12:6
1826. 02. 2012 10:30TJ Sokol Mníšek pod BrdySokol Žebrák "A"6:12
1826. 02. 2012 10:30Sokol UnhošťTJ Sokol Hořovice "B"14:4
1826. 02. 2012 10:30Sokol NižborTJ Olešná8:10
1826. 02. 2012 10:30Lokomotiva ZdiceTatran Sedlčany "B"3:15
1826. 02. 2012 09:30TJ Sokol Hudlice "C"SK Březnice14:4
1910. 03. 2012 13:30Sokol Žebrák "B"TJ Sokol Hudlice "C"6:12
1910. 03. 2012 17:00Sokol Žebrák "A"Lokomotiva Zdice12:6
pokuta
1910. 03. 2012 17:00Tatran Sedlčany "B"Sokol Nižbor15:3
1910. 03. 2012 17:00SK BřezniceSokol Unhošť15:3
1910. 03. 2012 13:30TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy7:11
1910. 03. 2012 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Voznice10:8
2011. 03. 2012 12:30Sokol Žebrák "A"TJ Sokol Hudlice "C"8:10
pokuta
2011. 03. 2012 09:30Sokol Žebrák "B"Lokomotiva Zdice8:10
2011. 03. 2012 10:30SK BřezniceSokol Nižbor15:3
2011. 03. 2012 10:30Tatran Sedlčany "B"Sokol Unhošť14:4
2011. 03. 2012 10:30TJ OlešnáTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:8
2011. 03. 2012 09:30TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Voznice12:6
2124. 03. 2012 13:30Sokol Žebrák "B"TJ Sokol Hořovice "B"6:12
2124. 03. 2012 17:00Sokol Žebrák "A"TJ Olešná8:10
2124. 03. 2012 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTatran Sedlčany "B"7:11
2124. 03. 2012 17:00TJ Sokol VozniceSK Březnice6:12
2124. 03. 2012 17:00Sokol NižborTJ Sokol Hudlice "C"9:9
2124. 03. 2012 17:00Sokol UnhošťLokomotiva Zdice15:3
2225. 03. 2012 12:30Sokol Žebrák "A"TJ Sokol Hořovice "B"9:9
pokuta
2225. 03. 2012 09:30Sokol Žebrák "B"TJ Olešná2:16
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol VozniceTatran Sedlčany "B"8:10
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol Mníšek pod BrdySK Březnice8:10
2225. 03. 2012 10:30Sokol UnhošťTJ Sokol Hudlice "C"8:10
2225. 03. 2012 10:30Sokol NižborLokomotiva Zdice9:9
1/131. 03. 2012 13:30TJ Sokol Hudlice "C"Sokol Unhošť10:7
1/131. 03. 2012 17:00SK BřezniceTatran Sedlčany "B"10:4
1/131. 03. 2012 17:00Sokol Žebrák "A"Lokomotiva Zdice10:7
1/131. 03. 2012 17:00Sokol NižborTJ Sokol Voznice10:3
1/207. 04. 2012 17:00Sokol UnhošťTJ Sokol Hudlice "C"3:9
1/207. 04. 2012 17:00Tatran Sedlčany "B"SK Březnice10:5
1/207. 04. 2012 17:00Lokomotiva ZdiceSokol Žebrák "A"1:10
1/207. 04. 2012 17:00TJ Sokol VozniceSokol Nižbor9:9
1/308. 04. 2012 10:30SK BřezniceTatran Sedlčany "B"7:9
2/114. 04. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "C"Tatran Sedlčany "B"9:9
2/114. 04. 2012 17:00Lokomotiva ZdiceSokol Nižbor10:8
2/221. 04. 2012 17:00Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Hudlice "C"4:10
2/221. 04. 2012 17:00Sokol NižborLokomotiva Zdice10:5
2/322. 04. 2012 10:30Lokomotiva ZdiceSokol Nižbor5:9
Krajská soutěž 2. tř. sk. D
101. 10. 2011 13:00TJ Sokol ČáslavSokol Kutná Hora "B"9:9
101. 10. 2011 17:00
herna SKC Zruč n.S.
SDH PetroupimSKC Zruč n.S.-RABBIT "B"8:10
129. 09. 2011 19:00FK Kolín "C"FK Kolín "D"14:4
101. 10. 2011 17:00Sokol Kutná Hora "C"TJ Sokol Týnec nad Labem11:7
120. 09. 2011 19:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"8:10
101. 10. 2011 17:00TJ KlučovTTC Říčany "C"13:5
215. 10. 2011 17:00TJ KlučovSokol Kutná Hora "C"15:3
215. 10. 2011 17:00TTC Říčany "C"TJ Sokol Týnec nad Labem11:7
215. 10. 2011 13:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"FK Kolín "C"4:14
215. 10. 2011 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"FK Kolín "D"18:0
215. 10. 2011 13:00TJ Sokol ČáslavSDH Petroupim4:14
215. 10. 2011 17:00Sokol Kutná Hora "B"SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"8:10
316. 10. 2011 10:30TJ KlučovTJ Sokol Týnec nad Labem14:4
314. 10. 2011 18:30TTC Říčany "C"Sokol Kutná Hora "C"4:14
316. 10. 2011 09:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"FK Kolín "D"4:14
316. 10. 2011 12:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"FK Kolín "C"7:11
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol ČáslavSKC Zruč n.S.-RABBIT "B"1:17
316. 10. 2011 10:30Sokol Kutná Hora "B"SDH Petroupim3:15
429. 10. 2011 14:00SDH PetroupimTJ Klučov8:10
429. 10. 2011 17:00SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"TTC Říčany "C"15:3
429. 10. 2011 17:00FK Kolín "C"TJ Sokol Čáslav15:3
429. 10. 2011 17:00FK Kolín "D"Sokol Kutná Hora "B"8:10
429. 10. 2011 17:00Sokol Kutná Hora "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"18:0
429. 10. 2011 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"9:9
528. 10. 2011 18:00SDH PetroupimTTC Říčany "C"16:2
530. 10. 2011 10:30SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"TJ Klučov10:8
530. 10. 2011 13:00FK Kolín "C"Sokol Kutná Hora "B"14:4
530. 10. 2011 13:00FK Kolín "D"TJ Sokol Čáslav8:10
530. 10. 2011 10:30Sokol Kutná Hora "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"8:10
530. 10. 2011 10:30TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"14:4
612. 11. 2011 17:00TJ KlučovTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"18:0
612. 11. 2011 17:00TTC Říčany "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"6:12
612. 11. 2011 13:00TJ Sokol ČáslavSokol Kutná Hora "C"11:7
612. 11. 2011 17:00Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Týnec nad Labem12:6
612. 11. 2011 17:00SDH PetroupimFK Kolín "C"11:7
612. 11. 2011 17:00SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"FK Kolín "D"13:5
713. 11. 2011 10:30TJ KlučovTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"10:8
711. 11. 2011 19:00TTC Říčany "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"12:6
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Týnec nad Labem7:11
727. 09. 2011 18:45Sokol Kutná Hora "B"Sokol Kutná Hora "C"10:8
713. 11. 2011 10:30SDH PetroupimFK Kolín "D"17:1
713. 11. 2011 10:30SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"FK Kolín "C"9:9
826. 11. 2011 17:00FK Kolín "C"TJ Klučov5:13
826. 11. 2011 17:00FK Kolín "D"TTC Říčany "C"7:11
826. 11. 2011 17:00Sokol Kutná Hora "C"SDH Petroupim6:12
826. 11. 2011 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemSKC Zruč n.S.-RABBIT "B"8:10
826. 11. 2011 13:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"TJ Sokol Čáslav4:14
pokuta
826. 11. 2011 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"Sokol Kutná Hora "B"10:8
927. 11. 2011 13:00FK Kolín "C"TTC Říčany "C"17:1
927. 11. 2011 13:00FK Kolín "D"TJ Klučov7:11
927. 11. 2011 10:30Sokol Kutná Hora "C"SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"4:14
927. 11. 2011 10:30TJ Sokol Týnec nad LabemSDH Petroupim9:9
927. 11. 2011 09:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Sokol Kutná Hora "B"3:15
pokuta
927. 11. 2011 12:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"TJ Sokol Čáslav12:6
1010. 12. 2011 13:00TJ Sokol ČáslavTJ Klučov7:11
1010. 12. 2011 17:00Sokol Kutná Hora "B"TTC Říčany "C"12:6
1007. 12. 2011 18:30SDH PetroupimTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"16:2
1010. 12. 2011 17:00SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"9:9
1010. 12. 2011 17:00FK Kolín "C"Sokol Kutná Hora "C"16:2
1010. 12. 2011 17:00FK Kolín "D"TJ Sokol Týnec nad Labem9:9
1111. 12. 2011 10:30TJ Sokol ČáslavTTC Říčany "C"11:7
1111. 12. 2011 10:30Sokol Kutná Hora "B"TJ Klučov8:10
1111. 12. 2011 10:30SDH PetroupimTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"11:7
1103. 12. 2011 17:30SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"15:3
1111. 12. 2011 13:00FK Kolín "C"TJ Sokol Týnec nad Labem14:4
1111. 12. 2011 13:00FK Kolín "D"Sokol Kutná Hora "C"12:6
1214. 01. 2012 13:00Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Čáslav9:9
1214. 01. 2012 17:00
herna SDH Petroupim
SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"SDH Petroupim14:4
1227. 09. 2011 18:00FK Kolín "D"FK Kolín "C"14:4
1214. 01. 2012 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemSokol Kutná Hora "C"11:7
1220. 09. 2011 22:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"10:8
1214. 01. 2012 17:00TTC Říčany "C"TJ Klučov5:13
1328. 01. 2012 17:00Sokol Kutná Hora "C"TJ Klučov9:9
1328. 01. 2012 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTTC Říčany "C"12:6
1328. 01. 2012 17:00FK Kolín "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"16:2
1328. 01. 2012 17:00FK Kolín "D"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"5:13
1328. 01. 2012 13:00SDH PetroupimTJ Sokol Čáslav5:13
1328. 01. 2012 17:00SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"Sokol Kutná Hora "B"8:10
1429. 01. 2012 10:30TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Klučov7:11
1429. 01. 2012 10:30Sokol Kutná Hora "C"TTC Říčany "C"16:2
1429. 01. 2012 13:00FK Kolín "D"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"15:3
1429. 01. 2012 13:00FK Kolín "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"11:7
1429. 01. 2012 10:30SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"TJ Sokol Čáslav8:10
1429. 01. 2012 10:30SDH PetroupimSokol Kutná Hora "B"12:6
1511. 02. 2012 17:00TJ KlučovSDH Petroupim7:11
1511. 02. 2012 17:00TTC Říčany "C"SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"7:11
1511. 02. 2012 17:00TJ Sokol ČáslavFK Kolín "C"7:11
1511. 02. 2012 17:00Sokol Kutná Hora "B"FK Kolín "D"18:0
1511. 02. 2012 13:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"Sokol Kutná Hora "C"7:11
1511. 02. 2012 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"TJ Sokol Týnec nad Labem10:8
1607. 02. 2012 18:45TTC Říčany "C"SDH Petroupim10:8
1612. 02. 2012 10:30TJ KlučovSKC Zruč n.S.-RABBIT "B"8:10
1612. 02. 2012 10:30Sokol Kutná Hora "B"FK Kolín "C"7:11
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol ČáslavFK Kolín "D"12:6
1612. 02. 2012 12:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"Sokol Kutná Hora "C"6:12
1612. 02. 2012 09:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"TJ Sokol Týnec nad Labem0:18
1725. 02. 2012 13:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"TJ Klučov3:15
1725. 02. 2012 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"TTC Říčany "C"9:9
1718. 02. 2012 09:00
herna v Čáslavi
Sokol Kutná Hora "C"TJ Sokol Čáslav10:8
1725. 02. 2012 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemSokol Kutná Hora "B"7:11
1725. 02. 2012 17:00FK Kolín "C"SDH Petroupim10:8
1725. 02. 2012 17:00FK Kolín "D"SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"2:16
1826. 02. 2012 12:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"TJ Klučov8:10
1826. 02. 2012 09:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"TTC Říčany "C"6:12
1826. 02. 2012 10:30TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Čáslav9:9
1830. 09. 2011 19:00Sokol Kutná Hora "C"Sokol Kutná Hora "B"10:8
1826. 02. 2012 13:00FK Kolín "D"SDH Petroupim8:10
1826. 02. 2012 13:00FK Kolín "C"SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"7:11
1910. 03. 2012 17:00TJ KlučovFK Kolín "C"12:6
1910. 03. 2012 17:00TTC Říčany "C"FK Kolín "D"10:8
1910. 03. 2012 17:00SDH PetroupimSokol Kutná Hora "C"11:7
1910. 03. 2012 17:00SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"TJ Sokol Týnec nad Labem10:8
1910. 03. 2012 17:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"14:4
1910. 03. 2012 17:00Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"1:17
2011. 03. 2012 10:30TTC Říčany "C"FK Kolín "C"8:10
2011. 03. 2012 10:30TJ KlučovFK Kolín "D"11:7
2011. 03. 2012 10:30SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"Sokol Kutná Hora "C"11:7
2011. 03. 2012 10:30SDH PetroupimTJ Sokol Týnec nad Labem10:8
2011. 03. 2012 10:30Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"17:1
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"10:8
2124. 03. 2012 17:00TJ KlučovTJ Sokol Čáslav12:6
2124. 03. 2012 17:00TTC Říčany "C"Sokol Kutná Hora "B"10:8
pokuta
2124. 03. 2012 13:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"SDH Petroupim2:16
2124. 03. 2012 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"7:11
2124. 03. 2012 17:00Sokol Kutná Hora "C"FK Kolín "C"11:7
pokuta
2124. 03. 2012 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemFK Kolín "D"14:4
2225. 03. 2012 10:30TTC Říčany "C"TJ Sokol Čáslav8:10
pokuta
2225. 03. 2012 10:30TJ KlučovSokol Kutná Hora "B"14:4
2225. 03. 2012 12:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A"SDH Petroupim8:10
2225. 03. 2012 09:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"5:13
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol Týnec nad LabemFK Kolín "C"16:2
2225. 03. 2012 10:30Sokol Kutná Hora "C"FK Kolín "D"12:6
pokuta
1/131. 03. 2012 17:00SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"FK Kolín "C"10:1
1/130. 03. 2012 18:30TJ KlučovSDH Petroupim10:6
1/131. 03. 2012 17:00Sokol Kutná Hora "B"TTC Říčany "C"10:2
1/131. 03. 2012 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemFK Kolín "D"10:5
1/207. 04. 2012 17:00FK Kolín "C"SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"9:9
1/207. 04. 2012 17:00SDH PetroupimTJ Klučov10:8
1/207. 04. 2012 17:00TTC Říčany "C"Sokol Kutná Hora "B"3:9
1/207. 04. 2012 17:00FK Kolín "D"TJ Sokol Týnec nad Labem0:10wo
1/308. 04. 2012 10:30TJ KlučovSDH Petroupim9:8
2/115. 04. 2012 10:30SKC Zruč n.S.-RABBIT "B"TJ Klučov10:1
2/114. 04. 2012 17:00TTC Říčany "C"TJ Sokol Týnec nad Labem6:10
2/221. 04. 2012 18:00TJ KlučovSKC Zruč n.S.-RABBIT "B"2:9
2/221. 04. 2012 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTTC Říčany "C"9:5
Český pohár mužů
1/113. 01. 2012 18:00TJ Sport Kladno "E"TJ Sokol Buštěhrad "B"0:10
1/104. 01. 2012 18:00KST Slatina "B"TJ Sport Kladno "C"5:5
1/104. 01. 2012 19:10TJ Sokol Buštěhrad "E"TJ Sport Kladno "B"2:8
1/113. 01. 2012 18:00TJ Sport Kladno "D"KST Slatina "A"4:6
1/109. 01. 2012 19:00TJ Sokol Unhošť "D"TJ Broumy1:9
1/106. 01. 2012 18:00TJ Spartak Čenkov "C"TJ Sokol Unhošť "C"4:6
1/104. 01. 2012 18:30SK Nová Ves I. "B"TJ Sokol Uhlíř. Janovice "B"5:5
1/106. 01. 2012 18:00TJ Neratovice "D"TJ Sokol Velim7:3
2/127. 01. 2012 19:00TJ Sokol Buštěhrad "B"TTC Brandýs nad Labem0:10
2/125. 01. 2012 18:30TJ Start MlékojedyTJ Sokol Buštěhrad "A"6:4
2/124. 01. 2012 18:30Sokol Mělník - PšovkaTJ Sokol Roztoky1:9
2/125. 01. 2012 18:00KST Slatina "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"1:9
2/124. 01. 2012 19:00TJ Sport Kladno "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště0:10
2/124. 01. 2012 18:30TJ Klučov "B"TJ Neratovice "C"3:7
2/127. 01. 2012 18:00SK Nová Ves I. "A"TJ Sokol Kosmonosy0:10
2/126. 01. 2012 18:00KST Slatina "A"TTC Bělá pod Bezdězem "B"6:4
2/127. 01. 2012 18:00TJ BroumyTJ Sokol Hudlice3:7
2/123. 01. 2012 19:00TJ Sokol Unhošť "B"TJ Sport Kladno "A"5:5
2/124. 01. 2012 18:00TJ Spartak Rožmitál "B"TJ Sokol Unhošť "A"6:4
2/123. 01. 2012 19:00TJ Sokol Unhošť "C"KST Rakovník0:10
2/124. 01. 2012 19:00TJ Sokol Uhlíř. Janovice "B"TJ Sadská0:10
2/127. 01. 2012 19:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Benešov "B"8:2
2/124. 01. 2012 19:00TJ Sokol Uhlíř. Janovice "A"TJ Klučov "A"2:8
2/127. 01. 2012 18:00TJ Neratovice "D"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-TENNISLINE "A"1:9
3/115. 02. 2012 18:30TJ Start MlékojedyTTC Brandýs nad Labem3:7
3/116. 02. 2012 19:00TJ Sokol RoztokyTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:0wo
3/117. 02. 2012 18:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště3:7
3/116. 02. 2012 18:00KST Slatina "A"TJ Sokol Kosmonosy0:10
3/114. 02. 2012 19:00TJ Sport Kladno "A"TJ Sokol Hudlice4:6
3/114. 02. 2012 18:00TJ Spartak Rožmitál "B"KST Rakovník3:7
3/117. 02. 2012 19:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sadská3:7
3/114. 02. 2012 18:30TJ Klučov "A"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-TENNISLINE "A"3:7
4/101. 03. 2012 19:00TJ Sokol RoztokyTTC Brandýs nad Labem2:8
4/122. 02. 2012 18:30TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště8:2
4/129. 02. 2012 18:00KST RakovníkTJ Sokol Hudlice6:3
4/102. 03. 2012 19:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-TENNISLINE "A"TJ Sadská6:4
Finále17. 03. 2012 10:30SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-TENNISLINE "A"TTC Brandýs nad Labem6:1
Finále17. 03. 2012 10:30TJ Sokol KosmonosyKST Rakovník6:0wo
Finále17. 03. 2012 12:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Kosmonosy6:3
Finále17. 03. 2012 12:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-TENNISLINE "A"KST Rakovník6:0wo
Finále17. 03. 2012 13:30TJ Sokol KosmonosySK cyklistiky Zruč nad Sázavou-TENNISLINE "A"1:6
Finále17. 03. 2012 13:30TTC Brandýs nad LabemKST Rakovník6:0wo
Kvalifikace o KS 1. třídy
119. 05. 2012 17:00TJ KlínecTJ AŠ Mladá Boleslav "C"5:13
220. 05. 2012 10:30TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Klínec18:0wo

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy