Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
101. 10. 2011 08:30TJ Sokol Čechovice BT.J. Sokol Olomouc Neředín A8:10
101. 10. 2011 10:00TJ Sokol Buk ATJ Sigma Hranice A10:8
101. 10. 2011 10:00OMYA KST Jeseník CTJ Sokol Kolšov A10:5
101. 10. 2011 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Čechovice C10:5
101. 10. 2011 10:00SK Přerov CSK Přerov B4:10
101. 10. 2011 10:00T.J. Sokol Šternberk ATJ OP Prostějov B10:6
215. 10. 2011 10:00T.J. Sokol Šternberk AT.J. Sokol Olomouc Neředín B6:10
215. 10. 2011 10:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Čechovice C9:9
215. 10. 2011 10:00SK Přerov COMYA KST Jeseník C10:5
215. 10. 2011 10:00SK Přerov BTJ Sokol Kolšov A10:2
215. 10. 2011 08:30TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Buk A10:1
215. 10. 2011 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín ATJ Sigma Hranice A10:4
315. 10. 2011 15:00T.J. Sokol Šternberk ATJ Sokol Čechovice C9:9
315. 10. 2011 15:00TJ OP Prostějov BT.J. Sokol Olomouc Neředín B3:10
315. 10. 2011 15:00SK Přerov CTJ Sokol Kolšov A10:4
315. 10. 2011 15:00SK Přerov BOMYA KST Jeseník C10:3
315. 10. 2011 12:30TJ Sokol Čechovice BTJ Sigma Hranice A10:3
315. 10. 2011 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín ATJ Sokol Buk A10:1
429. 10. 2011 10:00TJ Sokol Buk AT.J. Sokol Šternberk A7:10
429. 10. 2011 10:00TJ Sigma Hranice ATJ OP Prostějov B10:6
429. 10. 2011 10:00OMYA KST Jeseník CTJ Sokol Čechovice B10:8
429. 10. 2011 10:00TJ Sokol Kolšov AT.J. Sokol Olomouc Neředín A1:10
429. 10. 2011 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BSK Přerov C3:10
429. 10. 2011 11:00TJ Sokol Čechovice CSK Přerov B2:10
529. 10. 2011 15:00TJ Sokol Buk ATJ OP Prostějov B10:0
529. 10. 2011 15:00TJ Sigma Hranice AT.J. Sokol Šternberk A10:5
529. 10. 2011 17:00OMYA KST Jeseník CT.J. Sokol Olomouc Neředín A8:10
529. 10. 2011 15:00TJ Sokol Kolšov ATJ Sokol Čechovice B5:10
529. 10. 2011 16:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BSK Přerov B8:10
529. 10. 2011 17:00TJ Sokol Čechovice CSK Přerov C10:7
612. 11. 2011 10:00T.J. Sokol Šternberk ASK Přerov C5:10
612. 11. 2011 10:00TJ OP Prostějov BSK Přerov B0:10
612. 11. 2011 08:30TJ Sokol Čechovice BT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:3
612. 11. 2011 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín ATJ Sokol Čechovice C10:4
612. 11. 2011 10:00TJ Sokol Buk AOMYA KST Jeseník C3:10
612. 11. 2011 10:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Kolšov A10:5
712. 11. 2011 15:00T.J. Sokol Šternberk ASK Přerov B2:10
712. 11. 2011 15:00TJ OP Prostějov BSK Přerov C1:10
712. 11. 2011 12:30TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Čechovice C10:2
712. 11. 2011 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín AT.J. Sokol Olomouc Neředín B9:9
712. 11. 2011 15:00TJ Sokol Buk ATJ Sokol Kolšov A10:1
712. 11. 2011 15:00TJ Sigma Hranice AOMYA KST Jeseník C9:9
826. 11. 2011 10:00OMYA KST Jeseník CT.J. Sokol Šternberk A10:1
826. 11. 2011 10:00TJ Sokol Kolšov ATJ OP Prostějov B9:9
826. 11. 2011 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Buk A10:5
826. 11. 2011 11:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sigma Hranice A9:9
826. 11. 2011 10:00SK Přerov CTJ Sokol Čechovice B7:10
826. 11. 2011 10:00SK Přerov BT.J. Sokol Olomouc Neředín A10:1
926. 11. 2011 17:00OMYA KST Jeseník CTJ OP Prostějov B10:3
926. 11. 2011 15:00TJ Sokol Kolšov AT.J. Sokol Šternberk A4:10
926. 11. 2011 16:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sigma Hranice A10:4
926. 11. 2011 17:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Buk A9:9
926. 11. 2011 15:00SK Přerov CT.J. Sokol Olomouc Neředín A3:10
926. 11. 2011 15:00SK Přerov BTJ Sokol Čechovice B10:1
1010. 12. 2011 08:30TJ Sokol Čechovice BT.J. Sokol Šternberk A7:10
1010. 12. 2011 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín ATJ OP Prostějov B10:8
1010. 12. 2011 10:00TJ Sokol Buk ASK Přerov C8:10
1010. 12. 2011 10:00TJ Sigma Hranice ASK Přerov B2:10
1010. 12. 2011 10:00OMYA KST Jeseník CT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:2
1010. 12. 2011 10:00TJ Sokol Kolšov ATJ Sokol Čechovice C10:5
1110. 12. 2011 12:30TJ Sokol Čechovice BTJ OP Prostějov B8:10
1110. 12. 2011 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín AT.J. Sokol Šternberk A10:3
1110. 12. 2011 15:00TJ Sokol Buk ASK Přerov B4:10
1110. 12. 2011 15:00TJ Sigma Hranice ASK Přerov C6:10
1110. 12. 2011 17:00OMYA KST Jeseník CTJ Sokol Čechovice C10:1
1110. 12. 2011 15:00TJ Sokol Kolšov AT.J. Sokol Olomouc Neředín B5:10
1214. 01. 2012 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín ATJ Sokol Čechovice B10:4
1214. 01. 2012 10:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Buk A9:9
1214. 01. 2012 10:00TJ Sokol Kolšov AOMYA KST Jeseník C3:10
1214. 01. 2012 11:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Olomouc Neředín B5:10
1214. 01. 2012 10:00SK Přerov BSK Přerov C10:3
1214. 01. 2012 10:00TJ OP Prostějov BT.J. Sokol Šternberk A7:10
1328. 01. 2012 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BT.J. Sokol Šternberk A9:9
1328. 01. 2012 11:00TJ Sokol Čechovice CTJ OP Prostějov B9:9
1328. 01. 2012 10:00OMYA KST Jeseník CSK Přerov C10:0
1328. 01. 2012 10:00TJ Sokol Kolšov ASK Přerov B2:10
1328. 01. 2012 10:00TJ Sokol Buk ATJ Sokol Čechovice B3:10
1328. 01. 2012 10:00TJ Sigma Hranice AT.J. Sokol Olomouc Neředín A3:10
1428. 01. 2012 17:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Šternberk A5:10
1428. 01. 2012 16:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ OP Prostějov B9:9
1428. 01. 2012 15:00TJ Sokol Kolšov ASK Přerov C10:8
1428. 01. 2012 17:00OMYA KST Jeseník CSK Přerov B9:9
1428. 01. 2012 15:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Čechovice B10:8
1428. 01. 2012 15:00TJ Sokol Buk AT.J. Sokol Olomouc Neředín A4:10
1511. 02. 2012 10:00T.J. Sokol Šternberk ATJ Sokol Buk A10:3
1511. 02. 2012 10:00TJ OP Prostějov BTJ Sigma Hranice A9:9
1511. 02. 2012 08:30TJ Sokol Čechovice BOMYA KST Jeseník C2:10
1511. 02. 2012 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín ATJ Sokol Kolšov A10:3
1511. 02. 2012 10:00SK Přerov CT.J. Sokol Olomouc Neředín B6:10
1511. 02. 2012 10:00SK Přerov BTJ Sokol Čechovice C10:0
1611. 02. 2012 15:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Buk A10:5
1611. 02. 2012 15:00T.J. Sokol Šternberk ATJ Sigma Hranice A10:7
1611. 02. 2012 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín AOMYA KST Jeseník C10:5
1611. 02. 2012 12:30TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Kolšov A9:9
1611. 02. 2012 15:00SK Přerov BT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:6
1611. 02. 2012 15:00SK Přerov CTJ Sokol Čechovice C9:9
1725. 02. 2012 10:00SK Přerov CT.J. Sokol Šternberk A10:3
1725. 02. 2012 10:00SK Přerov BTJ OP Prostějov B10:3
1725. 02. 2012 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Čechovice B9:9
1725. 02. 2012 11:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Olomouc Neředín A2:10
1725. 02. 2012 10:00OMYA KST Jeseník CTJ Sokol Buk A10:2
1725. 02. 2012 10:00TJ Sokol Kolšov ATJ Sigma Hranice A10:6
1825. 02. 2012 15:00SK Přerov BT.J. Sokol Šternberk A10:0wo
1825. 02. 2012 15:00SK Přerov CTJ OP Prostějov B10:3
1825. 02. 2012 17:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Čechovice B10:6
1825. 02. 2012 16:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BT.J. Sokol Olomouc Neředín A3:10
1825. 02. 2012 15:00TJ Sokol Kolšov ATJ Sokol Buk A9:9
1825. 02. 2012 17:00OMYA KST Jeseník CTJ Sigma Hranice A9:9
1910. 03. 2012 10:00T.J. Sokol Šternberk AOMYA KST Jeseník C9:9
1910. 03. 2012 10:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Kolšov A4:10
1910. 03. 2012 10:00TJ Sokol Buk AT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:4
1910. 03. 2012 10:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Čechovice C8:10
1910. 03. 2012 08:30TJ Sokol Čechovice BSK Přerov C9:9
1910. 03. 2012 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín ASK Přerov B7:10
2010. 03. 2012 15:00TJ OP Prostějov BOMYA KST Jeseník C9:9
2010. 03. 2012 15:00T.J. Sokol Šternberk ATJ Sokol Kolšov A7:10
2010. 03. 2012 15:00TJ Sigma Hranice AT.J. Sokol Olomouc Neředín B9:9
2010. 03. 2012 15:00TJ Sokol Buk ATJ Sokol Čechovice C10:2
2010. 03. 2012 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín ASK Přerov C7:10
2010. 03. 2012 12:30TJ Sokol Čechovice BSK Přerov B0:10
2124. 03. 2012 10:00T.J. Sokol Šternberk ATJ Sokol Čechovice B7:10
2124. 03. 2012 10:00TJ OP Prostějov BT.J. Sokol Olomouc Neředín A10:4
2124. 03. 2012 10:00SK Přerov CTJ Sokol Buk A10:5
2124. 03. 2012 10:00SK Přerov BTJ Sigma Hranice A10:0
2124. 03. 2012 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BOMYA KST Jeseník C10:6
2124. 03. 2012 11:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Kolšov A7:10
2224. 03. 2012 15:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Čechovice B10:8
2224. 03. 2012 15:00T.J. Sokol Šternberk AT.J. Sokol Olomouc Neředín A3:10
2224. 03. 2012 15:00SK Přerov BTJ Sokol Buk A10:0
2224. 03. 2012 15:00SK Přerov CTJ Sigma Hranice A10:3
2224. 03. 2012 17:00TJ Sokol Čechovice COMYA KST Jeseník C10:8
2224. 03. 2012 16:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Kolšov A10:6
Krajská soutěž I
101. 10. 2011 10:00TJ Sokol Jezernice AT.J. Sokol Neředín C10:5
101. 10. 2011 10:00TJ Sokol Bludov ATJ Postřelmov A9:9
101. 10. 2011 10:00SK Přerov DSK Rakov A10:8
101. 10. 2011 10:00TJ Chropyně ATJ Sokol Ondratice A10:8
101. 10. 2011 10:00TJ Krnov ATJ Slavoj Bruntál A10:3
101. 10. 2011 10:00TJ Sokol Jedlí AOMYA Jeseník D2:10
215. 10. 2011 10:00TJ Sokol Jedlí ATJ Chropyně A0:10
215. 10. 2011 10:00OMYA Jeseník DTJ Sokol Ondratice A9:9
215. 10. 2011 10:00TJ Krnov ASK Přerov D10:1
215. 10. 2011 10:00TJ Slavoj Bruntál ASK Rakov A10:8
215. 10. 2011 10:00TJ Sokol Jezernice ATJ Sokol Bludov A10:7
215. 10. 2011 11:00T.J. Sokol Neředín CTJ Postřelmov A3:10
315. 10. 2011 10:00TJ Sokol Jedlí ATJ Sokol Ondratice A6:10
315. 10. 2011 17:00OMYA Jeseník DTJ Chropyně A3:10
315. 10. 2011 10:00TJ Krnov ASK Rakov A10:3
315. 10. 2011 10:00TJ Slavoj Bruntál ASK Přerov D6:10
315. 10. 2011 15:00TJ Sokol Jezernice ATJ Postřelmov A4:10
315. 10. 2011 17:00T.J. Sokol Neředín CTJ Sokol Bludov A10:2
429. 10. 2011 10:00TJ Sokol Bludov ATJ Sokol Jedlí A10:4
429. 10. 2011 10:00TJ Postřelmov AOMYA Jeseník D10:3
429. 10. 2011 10:00SK Přerov DTJ Sokol Jezernice A10:1
429. 10. 2011 10:00SK Rakov AT.J. Sokol Neředín C9:9
429. 10. 2011 10:00TJ Chropyně ATJ Krnov A10:3
429. 10. 2011 10:00TJ Sokol Ondratice ATJ Slavoj Bruntál A10:5
529. 10. 2011 15:00TJ Sokol Bludov AOMYA Jeseník D10:7
529. 10. 2011 15:00TJ Postřelmov ATJ Sokol Jedlí A10:2
529. 10. 2011 15:00SK Přerov DT.J. Sokol Neředín C6:10
529. 10. 2011 15:00SK Rakov ATJ Sokol Jezernice A7:10
529. 10. 2011 15:00TJ Chropyně ATJ Slavoj Bruntál A10:0
529. 10. 2011 15:00TJ Sokol Ondratice ATJ Krnov A5:10
612. 11. 2011 10:00TJ Sokol Jedlí ATJ Krnov A1:10
612. 11. 2011 10:00OMYA Jeseník DTJ Slavoj Bruntál A1:10
612. 11. 2011 10:00TJ Sokol Jezernice ATJ Chropyně A3:10
612. 11. 2011 11:00T.J. Sokol Neředín CTJ Sokol Ondratice A10:5
612. 11. 2011 10:00TJ Sokol Bludov ASK Přerov D10:8
612. 11. 2011 10:00TJ Postřelmov ASK Rakov A6:10
712. 11. 2011 15:00TJ Sokol Jedlí ATJ Slavoj Bruntál A2:10
712. 11. 2011 17:00OMYA Jeseník DTJ Krnov A8:10
712. 11. 2011 15:00TJ Sokol Jezernice ATJ Sokol Ondratice A10:4
712. 11. 2011 17:00T.J. Sokol Neředín CTJ Chropyně A1:10
712. 11. 2011 15:00TJ Sokol Bludov ASK Rakov A10:2
712. 11. 2011 15:00TJ Postřelmov ASK Přerov D10:4
826. 11. 2011 10:00SK Přerov DTJ Sokol Jedlí A10:3
826. 11. 2011 10:00SK Rakov AOMYA Jeseník D6:10
826. 11. 2011 10:00TJ Chropyně ATJ Sokol Bludov A10:5
826. 11. 2011 10:00TJ Sokol Ondratice ATJ Postřelmov A1:10
826. 11. 2011 10:00TJ Krnov ATJ Sokol Jezernice A10:5
826. 11. 2011 10:00TJ Slavoj Bruntál AT.J. Sokol Neředín C10:4
926. 11. 2011 15:00SK Přerov DOMYA Jeseník D9:9
926. 11. 2011 15:00SK Rakov ATJ Sokol Jedlí A10:4
926. 11. 2011 15:00TJ Chropyně ATJ Postřelmov A10:7
926. 11. 2011 15:00TJ Sokol Ondratice ATJ Sokol Bludov A9:9
926. 11. 2011 15:00TJ Krnov AT.J. Sokol Neředín C10:0
926. 11. 2011 15:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Sokol Jezernice A10:8
1010. 12. 2011 10:00TJ Sokol Jezernice ATJ Sokol Jedlí A10:0
1010. 12. 2011 11:00T.J. Sokol Neředín COMYA Jeseník D4:10
1010. 12. 2011 10:00TJ Sokol Bludov ATJ Krnov A6:10
1010. 12. 2011 10:00TJ Postřelmov ATJ Slavoj Bruntál A10:7
1010. 12. 2011 10:00SK Přerov DTJ Chropyně A3:10
1010. 12. 2011 10:00SK Rakov ATJ Sokol Ondratice A10:4
1110. 12. 2011 15:00TJ Sokol Jezernice AOMYA Jeseník D10:5
1110. 12. 2011 17:00T.J. Sokol Neředín CTJ Sokol Jedlí A10:4
1110. 12. 2011 15:00TJ Sokol Bludov ATJ Slavoj Bruntál A10:6
1110. 12. 2011 15:00TJ Postřelmov ATJ Krnov A7:10
1110. 12. 2011 15:00SK Přerov DTJ Sokol Ondratice A10:7
1110. 12. 2011 15:00SK Rakov ATJ Chropyně A3:10
1214. 01. 2012 10:00T.J. Sokol Neředín CTJ Sokol Jezernice A9:9
1214. 01. 2012 10:00TJ Postřelmov ATJ Sokol Bludov A10:2
1214. 01. 2012 10:00SK Rakov ASK Přerov D9:9
1214. 01. 2012 10:00TJ Sokol Ondratice ATJ Chropyně A8:10
1214. 01. 2012 10:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Krnov A2:10
1214. 01. 2012 10:00OMYA Jeseník DTJ Sokol Jedlí A10:3
1328. 01. 2012 10:00TJ Chropyně ATJ Sokol Jedlí A10:2
1328. 01. 2012 10:00TJ Sokol Ondratice AOMYA Jeseník D10:8
1328. 01. 2012 10:00SK Přerov DTJ Krnov A3:10
1328. 01. 2012 10:00SK Rakov ATJ Slavoj Bruntál A6:10
1328. 01. 2012 10:00TJ Sokol Bludov ATJ Sokol Jezernice A10:3
1328. 01. 2012 10:00TJ Postřelmov AT.J. Sokol Neředín C10:3
1428. 01. 2012 15:00TJ Sokol Ondratice ATJ Sokol Jedlí A10:1
1428. 01. 2012 15:00TJ Chropyně AOMYA Jeseník D10:3
1428. 01. 2012 15:00SK Rakov ATJ Krnov A3:10
1428. 01. 2012 15:00SK Přerov DTJ Slavoj Bruntál A7:10
1428. 01. 2012 15:00TJ Postřelmov ATJ Sokol Jezernice A10:5
1428. 01. 2012 15:00TJ Sokol Bludov AT.J. Sokol Neředín C10:0
1511. 02. 2012 10:00TJ Sokol Jedlí ATJ Sokol Bludov A6:10
1511. 02. 2012 10:00OMYA Jeseník DTJ Postřelmov A9:9
1511. 02. 2012 10:00TJ Sokol Jezernice ASK Přerov D5:10
1511. 02. 2012 11:00T.J. Sokol Neředín CSK Rakov A9:9
1511. 02. 2012 10:00TJ Krnov ATJ Chropyně A3:10
1511. 02. 2012 10:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Sokol Ondratice A1:10
1611. 02. 2012 17:00OMYA Jeseník DTJ Sokol Bludov A9:9
1611. 02. 2012 15:00TJ Sokol Jedlí ATJ Postřelmov A5:10
1611. 02. 2012 17:00T.J. Sokol Neředín CSK Přerov D10:3
1611. 02. 2012 15:00TJ Sokol Jezernice ASK Rakov A10:7
1611. 02. 2012 15:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Chropyně A0:10
1611. 02. 2012 15:00TJ Krnov ATJ Sokol Ondratice A9:9
1725. 02. 2012 10:00TJ Krnov ATJ Sokol Jedlí A10:3
1725. 02. 2012 10:00TJ Slavoj Bruntál AOMYA Jeseník D10:5
1725. 02. 2012 10:00TJ Chropyně ATJ Sokol Jezernice A10:0
1725. 02. 2012 10:00TJ Sokol Ondratice AT.J. Sokol Neředín C10:6
1725. 02. 2012 10:00SK Přerov DTJ Sokol Bludov A10:3
1725. 02. 2012 10:00SK Rakov ATJ Postřelmov A10:7
1825. 02. 2012 15:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Sokol Jedlí A10:6
1825. 02. 2012 15:00TJ Krnov AOMYA Jeseník D9:9
1825. 02. 2012 15:00TJ Sokol Ondratice ATJ Sokol Jezernice A10:5
1825. 02. 2012 15:00TJ Chropyně AT.J. Sokol Neředín C10:4
1825. 02. 2012 15:00SK Rakov ATJ Sokol Bludov A8:10
1825. 02. 2012 15:00SK Přerov DTJ Postřelmov A10:2
1910. 03. 2012 10:00TJ Sokol Jedlí ASK Přerov D9:9
1910. 03. 2012 10:00OMYA Jeseník DSK Rakov A9:9
1910. 03. 2012 10:00TJ Sokol Bludov ATJ Chropyně A1:10
1910. 03. 2012 10:00TJ Postřelmov ATJ Sokol Ondratice A8:10
1910. 03. 2012 10:00TJ Sokol Jezernice ATJ Krnov A9:9
1910. 03. 2012 11:00T.J. Sokol Neředín CTJ Slavoj Bruntál A10:1
2010. 03. 2012 17:00OMYA Jeseník DSK Přerov D9:9
2010. 03. 2012 15:00TJ Sokol Jedlí ASK Rakov A2:10
2010. 03. 2012 15:00TJ Postřelmov ATJ Chropyně A6:10
2010. 03. 2012 15:00TJ Sokol Bludov ATJ Sokol Ondratice A6:10
2010. 03. 2012 17:00T.J. Sokol Neředín CTJ Krnov A9:9
2010. 03. 2012 15:00TJ Sokol Jezernice ATJ Slavoj Bruntál A10:4
2124. 03. 2012 10:00TJ Sokol Jedlí ATJ Sokol Jezernice A7:10
2124. 03. 2012 10:00OMYA Jeseník DT.J. Sokol Neředín C9:9
2124. 03. 2012 10:00TJ Krnov ATJ Sokol Bludov A8:10
2124. 03. 2012 10:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Postřelmov A9:9
2124. 03. 2012 10:00TJ Chropyně ASK Přerov D10:7
2124. 03. 2012 10:00TJ Sokol Ondratice ASK Rakov A10:5
2224. 03. 2012 17:00OMYA Jeseník DTJ Sokol Jezernice A10:5
2224. 03. 2012 15:00TJ Sokol Jedlí AT.J. Sokol Neředín C9:9
2224. 03. 2012 15:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Sokol Bludov A10:7
2224. 03. 2012 15:00TJ Krnov ATJ Postřelmov A10:7
2224. 03. 2012 15:00TJ Sokol Ondratice ASK Přerov D10:0
2224. 03. 2012 15:00TJ Chropyně ASK Rakov A10:5
Krajská soutěž IIA
101. 10. 2011 10:00TJ Sigma Lutín AT.J. Sokol Nový Svět A9:9
101. 10. 2011 10:00TJ Sokol Tovačov ATJ Sokol Kojetín A12:6
101. 10. 2011 10:00TJ l Moravský Beroun AT.J. Sokol Šternberk B7:11
101. 10. 2011 10:00TJ Sokol Němčice ATJ Sokol Čechovice D9:9
101. 10. 2011 10:00TJ Sigma Hranice BTJ Sokol Buk B9:9
101. 10. 2011 10:00SK Přerov ET.J. Sokol Náklo A10:8
215. 10. 2011 10:00SK Přerov ETJ Sokol Němčice A9:9
215. 10. 2011 10:00T.J. Sokol Náklo ATJ Sokol Čechovice D7:11
215. 10. 2011 10:00TJ Sigma Hranice BTJ l Moravský Beroun A11:7
215. 10. 2011 10:00TJ Sokol Buk BT.J. Sokol Šternberk B7:11
215. 10. 2011 10:00TJ Sigma Lutín ATJ Sokol Tovačov A7:11
215. 10. 2011 10:00T.J. Sokol Nový Svět ATJ Sokol Kojetín A12:6
315. 10. 2011 15:00SK Přerov ETJ Sokol Čechovice D9:9
315. 10. 2011 15:00T.J. Sokol Náklo ATJ Sokol Němčice A8:10
315. 10. 2011 15:00TJ Sigma Hranice BT.J. Sokol Šternberk B15:3
315. 10. 2011 15:00TJ Sokol Buk BTJ l Moravský Beroun A14:4
315. 10. 2011 15:00TJ Sigma Lutín ATJ Sokol Kojetín A7:11
315. 10. 2011 15:00T.J. Sokol Nový Svět ATJ Sokol Tovačov A9:9
429. 10. 2011 10:00TJ Sokol Tovačov ASK Přerov E13:5
429. 10. 2011 10:00TJ Sokol Kojetín AT.J. Sokol Náklo A10:8
429. 10. 2011 10:00TJ l Moravský Beroun ATJ Sigma Lutín A13:5
429. 10. 2011 10:00T.J. Sokol Šternberk BT.J. Sokol Nový Svět A7:11
429. 10. 2011 10:00TJ Sokol Němčice ATJ Sigma Hranice B8:10
429. 10. 2011 08:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Buk B13:5
529. 10. 2011 15:00TJ Sokol Tovačov AT.J. Sokol Náklo A15:3
529. 10. 2011 15:00TJ Sokol Kojetín ASK Přerov E9:9
529. 10. 2011 15:00TJ l Moravský Beroun AT.J. Sokol Nový Svět A7:11
529. 10. 2011 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sigma Lutín A13:5
529. 10. 2011 15:00TJ Sokol Němčice ATJ Sokol Buk B9:9
529. 10. 2011 14:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sigma Hranice B8:10
612. 11. 2011 10:00SK Přerov ETJ Sigma Hranice B12:6
612. 11. 2011 10:00T.J. Sokol Náklo ATJ Sokol Buk B8:10
612. 11. 2011 10:00TJ Sigma Lutín ATJ Sokol Němčice A11:7
612. 11. 2011 10:00T.J. Sokol Nový Svět ATJ Sokol Čechovice D10:8
612. 11. 2011 10:00TJ Sokol Tovačov ATJ l Moravský Beroun A13:5
612. 11. 2011 10:00TJ Sokol Kojetín AT.J. Sokol Šternberk B12:6
712. 11. 2011 15:00SK Přerov ETJ Sokol Buk B16:2
712. 11. 2011 15:00T.J. Sokol Náklo ATJ Sigma Hranice B5:13
712. 11. 2011 15:00TJ Sigma Lutín ATJ Sokol Čechovice D7:11
712. 11. 2011 15:00T.J. Sokol Nový Svět ATJ Sokol Němčice A10:8
712. 11. 2011 15:00TJ Sokol Tovačov AT.J. Sokol Šternberk B9:9
712. 11. 2011 15:00TJ Sokol Kojetín ATJ l Moravský Beroun A9:9
826. 11. 2011 10:00TJ l Moravský Beroun ASK Přerov E12:6
826. 11. 2011 10:00T.J. Sokol Šternberk BT.J. Sokol Náklo A11:7
826. 11. 2011 10:00TJ Sokol Němčice ATJ Sokol Tovačov A8:10
826. 11. 2011 08:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Kojetín A12:6
826. 11. 2011 10:00TJ Sigma Hranice BTJ Sigma Lutín A11:7
826. 11. 2011 10:00TJ Sokol Buk BT.J. Sokol Nový Svět A9:9
926. 11. 2011 15:00TJ l Moravský Beroun AT.J. Sokol Náklo A11:7
926. 11. 2011 15:00T.J. Sokol Šternberk BSK Přerov E8:10
926. 11. 2011 15:00TJ Sokol Němčice ATJ Sokol Kojetín A18:0
926. 11. 2011 14:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Tovačov A12:6
926. 11. 2011 15:00TJ Sigma Hranice BT.J. Sokol Nový Svět A12:6
926. 11. 2011 15:00TJ Sokol Buk BTJ Sigma Lutín A5:13
1010. 12. 2011 10:00TJ Sigma Lutín ASK Přerov E5:13
1010. 12. 2011 10:00T.J. Sokol Nový Svět AT.J. Sokol Náklo A11:7
1010. 12. 2011 10:00TJ Sokol Tovačov ATJ Sigma Hranice B13:5
1010. 12. 2011 10:00TJ Sokol Kojetín ATJ Sokol Buk B10:8
1010. 12. 2011 10:00TJ l Moravský Beroun ATJ Sokol Němčice A12:6
1010. 12. 2011 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Čechovice D12:6
1110. 12. 2011 15:00TJ Sigma Lutín AT.J. Sokol Náklo A11:7
1110. 12. 2011 15:00T.J. Sokol Nový Svět ASK Přerov E7:11
1110. 12. 2011 15:00TJ Sokol Tovačov ATJ Sokol Buk B14:4
1110. 12. 2011 15:00TJ Sokol Kojetín ATJ Sigma Hranice B8:10
1110. 12. 2011 15:00TJ l Moravský Beroun ATJ Sokol Čechovice D10:8
1110. 12. 2011 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Němčice A11:7
1214. 01. 2012 10:00T.J. Sokol Nový Svět ATJ Sigma Lutín A9:9
1214. 01. 2012 10:00TJ Sokol Kojetín ATJ Sokol Tovačov A6:12
1214. 01. 2012 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ l Moravský Beroun A9:9
1214. 01. 2012 08:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Němčice A9:9
1214. 01. 2012 10:00TJ Sokol Buk BTJ Sigma Hranice B9:9
1214. 01. 2012 10:00T.J. Sokol Náklo ASK Přerov E9:9
1328. 01. 2012 10:00TJ Sokol Němčice ASK Přerov E14:4
1328. 01. 2012 08:00TJ Sokol Čechovice DT.J. Sokol Náklo A13:5
1328. 01. 2012 10:00TJ l Moravský Beroun ATJ Sigma Hranice B11:7
1328. 01. 2012 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Buk B14:4
1328. 01. 2012 10:00TJ Sokol Tovačov ATJ Sigma Lutín A10:8
1328. 01. 2012 10:00TJ Sokol Kojetín AT.J. Sokol Nový Svět A10:8
1428. 01. 2012 14:00TJ Sokol Čechovice DSK Přerov E12:6
1428. 01. 2012 15:00TJ Sokol Němčice AT.J. Sokol Náklo A10:8
1428. 01. 2012 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sigma Hranice B10:8
1428. 01. 2012 15:00TJ l Moravský Beroun ATJ Sokol Buk B8:10
1428. 01. 2012 15:00TJ Sokol Kojetín ATJ Sigma Lutín A10:8
1428. 01. 2012 15:00TJ Sokol Tovačov AT.J. Sokol Nový Svět A10:8
1511. 02. 2012 10:00SK Přerov ETJ Sokol Tovačov A5:13
1511. 02. 2012 10:00T.J. Sokol Náklo ATJ Sokol Kojetín A8:10
1511. 02. 2012 10:00TJ Sigma Lutín ATJ l Moravský Beroun A13:5
1511. 02. 2012 10:00T.J. Sokol Nový Svět AT.J. Sokol Šternberk B11:7
1511. 02. 2012 10:00TJ Sigma Hranice BTJ Sokol Němčice A9:9
1511. 02. 2012 10:00TJ Sokol Buk BTJ Sokol Čechovice D9:9
1611. 02. 2012 15:00T.J. Sokol Náklo ATJ Sokol Tovačov A2:16
1611. 02. 2012 15:00SK Přerov ETJ Sokol Kojetín A16:2
1611. 02. 2012 15:00T.J. Sokol Nový Svět ATJ l Moravský Beroun A8:10
1611. 02. 2012 15:00TJ Sigma Lutín AT.J. Sokol Šternberk B11:7
1611. 02. 2012 15:00TJ Sokol Buk BTJ Sokol Němčice A11:7
1611. 02. 2012 15:00TJ Sigma Hranice BTJ Sokol Čechovice D13:5
1725. 02. 2012 10:00TJ Sigma Hranice BSK Přerov E8:10
1725. 02. 2012 10:00TJ Sokol Buk BT.J. Sokol Náklo A12:6
1725. 02. 2012 10:00TJ Sokol Němčice ATJ Sigma Lutín A8:10
1725. 02. 2012 08:00TJ Sokol Čechovice DT.J. Sokol Nový Svět A9:9
1725. 02. 2012 10:00TJ l Moravský Beroun ATJ Sokol Tovačov A8:10
1725. 02. 2012 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Kojetín A15:3
1825. 02. 2012 15:00TJ Sokol Buk BSK Přerov E10:8
1825. 02. 2012 15:00TJ Sigma Hranice BT.J. Sokol Náklo A11:7
1825. 02. 2012 14:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sigma Lutín A6:12
1825. 02. 2012 15:00TJ Sokol Němčice AT.J. Sokol Nový Svět A9:9
1825. 02. 2012 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Tovačov A9:9
1825. 02. 2012 15:00TJ l Moravský Beroun ATJ Sokol Kojetín A13:5
1910. 03. 2012 10:00SK Přerov ETJ l Moravský Beroun A13:5
1910. 03. 2012 10:00T.J. Sokol Náklo AT.J. Sokol Šternberk B8:10
1910. 03. 2012 10:00TJ Sokol Tovačov ATJ Sokol Němčice A9:9
1910. 03. 2012 10:00TJ Sokol Kojetín ATJ Sokol Čechovice D7:11
1910. 03. 2012 10:00TJ Sigma Lutín ATJ Sigma Hranice B11:7
1910. 03. 2012 10:00T.J. Sokol Nový Svět ATJ Sokol Buk B9:9
2010. 03. 2012 15:00T.J. Sokol Náklo ATJ l Moravský Beroun A9:9
2010. 03. 2012 15:00SK Přerov ET.J. Sokol Šternberk B9:9
2010. 03. 2012 15:00TJ Sokol Kojetín ATJ Sokol Němčice A8:10
2010. 03. 2012 15:00TJ Sokol Tovačov ATJ Sokol Čechovice D9:9
2010. 03. 2012 15:00T.J. Sokol Nový Svět ATJ Sigma Hranice B8:10
2010. 03. 2012 15:00TJ Sigma Lutín ATJ Sokol Buk B8:10
2124. 03. 2012 10:00SK Přerov ETJ Sigma Lutín A7:11
2124. 03. 2012 10:00T.J. Sokol Náklo AT.J. Sokol Nový Svět A3:15
2124. 03. 2012 10:00TJ Sigma Hranice BTJ Sokol Tovačov A10:8
2124. 03. 2012 10:00TJ Sokol Buk BTJ Sokol Kojetín A8:10
2124. 03. 2012 10:00TJ Sokol Němčice ATJ l Moravský Beroun A10:8
2124. 03. 2012 08:00TJ Sokol Čechovice DT.J. Sokol Šternberk B4:14
2224. 03. 2012 15:00T.J. Sokol Náklo ATJ Sigma Lutín A8:10
2224. 03. 2012 15:00SK Přerov ET.J. Sokol Nový Svět A4:14
2224. 03. 2012 15:00TJ Sokol Buk BTJ Sokol Tovačov A11:7
2224. 03. 2012 15:00TJ Sigma Hranice BTJ Sokol Kojetín A13:5
2224. 03. 2012 14:00TJ Sokol Čechovice DTJ l Moravský Beroun A8:10
2224. 03. 2012 15:00TJ Sokol Němčice AT.J. Sokol Šternberk B15:3
Krajská soutěž II B
101. 10. 2011 10:00TJ Spartak Mikulovice ATJ Javorník A6:12
101. 10. 2011 10:00TJ Město Albrechtice ATJ Krnov B12:6
101. 10. 2011 10:00TTC Pramet Šumperk CTTC Pramet Šumperk B9:9
101. 10. 2011 10:00TJ Sokol Velké Losiny ATJ Sokol Dubicko A7:11
101. 10. 2011 10:00SVČ Rýmařov ATJ Slavoj Bruntál B15:3
101. 10. 2011 10:00OMYA Jeseník ETJ Sokol Vrbno A3:15
215. 10. 2011 10:00OMYA Jeseník ETJ Sokol Velké Losiny A5:13
215. 10. 2011 10:00TJ Sokol Vrbno ATJ Sokol Dubicko A14:4
215. 10. 2011 10:00SVČ Rýmařov ATTC Pramet Šumperk C6:12
215. 10. 2011 10:00TJ Slavoj Bruntál BTTC Pramet Šumperk B3:15
215. 10. 2011 10:00TJ Spartak Mikulovice ATJ Město Albrechtice A10:8
215. 10. 2011 10:00TJ Javorník ATJ Krnov B11:7
315. 10. 2011 17:00OMYA Jeseník ETJ Sokol Dubicko A6:12
315. 10. 2011 15:00TJ Sokol Vrbno ATJ Sokol Velké Losiny A12:6
315. 10. 2011 15:00SVČ Rýmařov ATTC Pramet Šumperk B4:14
315. 10. 2011 15:00TJ Slavoj Bruntál BTTC Pramet Šumperk C6:12
315. 10. 2011 15:00TJ Spartak Mikulovice ATJ Krnov B11:7
315. 10. 2011 15:00TJ Javorník ATJ Město Albrechtice A14:4
429. 10. 2011 10:00TJ Město Albrechtice AOMYA Jeseník E13:5
429. 10. 2011 10:00TJ Krnov BTJ Sokol Vrbno A7:11
429. 10. 2011 10:00TTC Pramet Šumperk CTJ Spartak Mikulovice A13:5
429. 10. 2011 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Javorník A14:4
429. 10. 2011 10:00TJ Sokol Velké Losiny ASVČ Rýmařov A11:7
429. 10. 2011 10:00TJ Sokol Dubicko ATJ Slavoj Bruntál B14:4
529. 10. 2011 15:00TJ Město Albrechtice ATJ Sokol Vrbno A6:12
529. 10. 2011 15:00TJ Krnov BOMYA Jeseník E17:1
529. 10. 2011 15:00TTC Pramet Šumperk CTJ Javorník A9:9
529. 10. 2011 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ Spartak Mikulovice A16:2
529. 10. 2011 15:00TJ Sokol Velké Losiny ATJ Slavoj Bruntál B13:5
529. 10. 2011 15:00TJ Sokol Dubicko ASVČ Rýmařov A11:7
612. 11. 2011 10:00OMYA Jeseník ESVČ Rýmařov A7:11
612. 11. 2011 10:00TJ Sokol Vrbno ATJ Slavoj Bruntál B12:6
612. 11. 2011 10:00TJ Spartak Mikulovice ATJ Sokol Velké Losiny A11:7
612. 11. 2011 10:00TJ Javorník ATJ Sokol Dubicko A12:6
612. 11. 2011 10:00TJ Město Albrechtice ATTC Pramet Šumperk C6:12
612. 11. 2011 10:00TJ Krnov BTTC Pramet Šumperk B0:18
712. 11. 2011 17:00OMYA Jeseník ETJ Slavoj Bruntál B13:5
712. 11. 2011 15:00TJ Sokol Vrbno ASVČ Rýmařov A13:5
712. 11. 2011 15:00TJ Spartak Mikulovice ATJ Sokol Dubicko A9:9
712. 11. 2011 15:00TJ Javorník ATJ Sokol Velké Losiny A6:12
712. 11. 2011 15:00TJ Město Albrechtice ATTC Pramet Šumperk B2:16
712. 11. 2011 15:00TJ Krnov BTTC Pramet Šumperk C5:13
826. 11. 2011 10:00TTC Pramet Šumperk COMYA Jeseník E15:3
826. 11. 2011 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Vrbno A12:6
826. 11. 2011 10:00TJ Sokol Velké Losiny ATJ Město Albrechtice A12:6
826. 11. 2011 10:00TJ Sokol Dubicko ATJ Krnov B8:10
826. 11. 2011 10:00SVČ Rýmařov ATJ Spartak Mikulovice A9:9
826. 11. 2011 10:00TJ Slavoj Bruntál BTJ Javorník A9:9
926. 11. 2011 15:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Vrbno A10:8
926. 11. 2011 15:00TTC Pramet Šumperk BOMYA Jeseník E16:2
926. 11. 2011 15:00TJ Sokol Velké Losiny ATJ Krnov B14:4
926. 11. 2011 15:00TJ Sokol Dubicko ATJ Město Albrechtice A8:10
926. 11. 2011 15:00SVČ Rýmařov ATJ Javorník A12:6
926. 11. 2011 15:00TJ Slavoj Bruntál BTJ Spartak Mikulovice A5:13
1010. 12. 2011 10:00TJ Spartak Mikulovice AOMYA Jeseník E16:2
1010. 12. 2011 10:00TJ Javorník ATJ Sokol Vrbno A4:14
1010. 12. 2011 10:00TJ Město Albrechtice ASVČ Rýmařov A10:8
1010. 12. 2011 10:00TJ Krnov BTJ Slavoj Bruntál B13:5
1010. 12. 2011 10:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Velké Losiny A13:5
1010. 12. 2011 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Dubicko A18:0
1110. 12. 2011 15:00TJ Spartak Mikulovice ATJ Sokol Vrbno A9:9
1110. 12. 2011 15:00TJ Javorník AOMYA Jeseník E11:7
1110. 12. 2011 15:00TJ Město Albrechtice ATJ Slavoj Bruntál B10:8
1110. 12. 2011 15:00TJ Krnov BSVČ Rýmařov A8:10
1110. 12. 2011 15:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Dubicko A17:1
1110. 12. 2011 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Velké Losiny A11:7
1214. 01. 2012 10:00TJ Javorník ATJ Spartak Mikulovice A5:13
1214. 01. 2012 10:00TJ Krnov BTJ Město Albrechtice A11:7
1214. 01. 2012 10:00TTC Pramet Šumperk BTTC Pramet Šumperk C9:9
1214. 01. 2012 10:00TJ Sokol Dubicko ATJ Sokol Velké Losiny A9:9
1214. 01. 2012 10:00TJ Slavoj Bruntál BSVČ Rýmařov A8:10
1214. 01. 2012 10:00TJ Sokol Vrbno AOMYA Jeseník E15:3
1328. 01. 2012 10:00TJ Sokol Velké Losiny AOMYA Jeseník E15:3
1328. 01. 2012 10:00TJ Sokol Dubicko ATJ Sokol Vrbno A8:10
1328. 01. 2012 10:00TTC Pramet Šumperk CSVČ Rýmařov A8:10
1328. 01. 2012 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Slavoj Bruntál B16:2
1328. 01. 2012 10:00TJ Město Albrechtice ATJ Spartak Mikulovice A9:9
1328. 01. 2012 10:00TJ Krnov BTJ Javorník A9:9
1428. 01. 2012 15:00TJ Sokol Dubicko AOMYA Jeseník E13:5
1428. 01. 2012 15:00TJ Sokol Velké Losiny ATJ Sokol Vrbno A9:9
1428. 01. 2012 15:00TTC Pramet Šumperk BSVČ Rýmařov A15:3
1428. 01. 2012 15:00TTC Pramet Šumperk CTJ Slavoj Bruntál B9:9
1428. 01. 2012 15:00TJ Krnov BTJ Spartak Mikulovice A7:11
1428. 01. 2012 15:00TJ Město Albrechtice ATJ Javorník A9:9
1511. 02. 2012 10:00OMYA Jeseník ETJ Město Albrechtice A6:12
1511. 02. 2012 10:00TJ Sokol Vrbno ATJ Krnov B7:11
1511. 02. 2012 10:00TJ Spartak Mikulovice ATTC Pramet Šumperk C11:7
1511. 02. 2012 10:00TJ Javorník ATTC Pramet Šumperk B0:18
1511. 02. 2012 10:00SVČ Rýmařov ATJ Sokol Velké Losiny A13:5
1511. 02. 2012 10:00TJ Slavoj Bruntál BTJ Sokol Dubicko A8:10
1611. 02. 2012 15:00TJ Sokol Vrbno ATJ Město Albrechtice A9:9
1611. 02. 2012 17:00OMYA Jeseník ETJ Krnov B5:13
1611. 02. 2012 15:00TJ Javorník ATTC Pramet Šumperk C2:16
1611. 02. 2012 15:00TJ Spartak Mikulovice ATTC Pramet Šumperk B3:15
1611. 02. 2012 15:00TJ Slavoj Bruntál BTJ Sokol Velké Losiny A7:11
1611. 02. 2012 15:00SVČ Rýmařov ATJ Sokol Dubicko A16:2
1725. 02. 2012 10:00SVČ Rýmařov AOMYA Jeseník E17:1
1725. 02. 2012 10:00TJ Slavoj Bruntál BTJ Sokol Vrbno A8:10
1725. 02. 2012 10:00TJ Sokol Velké Losiny ATJ Spartak Mikulovice A7:11
1725. 02. 2012 10:00TJ Sokol Dubicko ATJ Javorník A8:10
1725. 02. 2012 10:00TTC Pramet Šumperk CTJ Město Albrechtice A11:7
1725. 02. 2012 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Krnov B17:1
1825. 02. 2012 15:00TJ Slavoj Bruntál BOMYA Jeseník E16:2
1825. 02. 2012 15:00SVČ Rýmařov ATJ Sokol Vrbno A8:10
1825. 02. 2012 15:00TJ Sokol Dubicko ATJ Spartak Mikulovice A7:11
1825. 02. 2012 15:00TJ Sokol Velké Losiny ATJ Javorník A9:9
1825. 02. 2012 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ Město Albrechtice A16:2
1825. 02. 2012 15:00TTC Pramet Šumperk CTJ Krnov B11:7
1910. 03. 2012 10:00OMYA Jeseník ETTC Pramet Šumperk C1:17
1910. 03. 2012 10:00TJ Sokol Vrbno ATTC Pramet Šumperk B5:13
1910. 03. 2012 10:00TJ Město Albrechtice ATJ Sokol Velké Losiny A8:10
1910. 03. 2012 10:00TJ Krnov BTJ Sokol Dubicko A8:10
1910. 03. 2012 10:00TJ Spartak Mikulovice ASVČ Rýmařov A11:7
1910. 03. 2012 10:00TJ Javorník ATJ Slavoj Bruntál B12:6
2010. 03. 2012 15:00TJ Sokol Vrbno ATTC Pramet Šumperk C5:13
2010. 03. 2012 17:00OMYA Jeseník ETTC Pramet Šumperk B4:14
2010. 03. 2012 15:00TJ Krnov BTJ Sokol Velké Losiny A6:12
2010. 03. 2012 15:00TJ Město Albrechtice ATJ Sokol Dubicko A7:11
2010. 03. 2012 15:00TJ Javorník ASVČ Rýmařov A8:10
2010. 03. 2012 15:00TJ Spartak Mikulovice ATJ Slavoj Bruntál B15:3
2124. 03. 2012 10:00OMYA Jeseník ETJ Spartak Mikulovice A5:13
2124. 03. 2012 10:00TJ Sokol Vrbno ATJ Javorník A12:6
2124. 03. 2012 10:00SVČ Rýmařov ATJ Město Albrechtice A15:3
2124. 03. 2012 10:00TJ Slavoj Bruntál BTJ Krnov B9:9
2124. 03. 2012 10:00TJ Sokol Velké Losiny ATTC Pramet Šumperk C6:12
2124. 03. 2012 10:00TJ Sokol Dubicko ATTC Pramet Šumperk B11:7
2224. 03. 2012 15:00TJ Sokol Vrbno ATJ Spartak Mikulovice A6:12
2224. 03. 2012 17:00OMYA Jeseník ETJ Javorník A10:8
2224. 03. 2012 15:00TJ Slavoj Bruntál BTJ Město Albrechtice A7:11
2224. 03. 2012 15:00SVČ Rýmařov ATJ Krnov B10:8
2224. 03. 2012 15:00TJ Sokol Dubicko ATTC Pramet Šumperk C10:8
2224. 03. 2012 15:00TJ Sokol Velké Losiny ATTC Pramet Šumperk B10:8
Divize ženy
112. 11. 2011 08:30TJ Sokol DlouhomilovT.J. Sokol Šternberk A0:7
112. 11. 2011 08:30TJ Sokol Krčmaň AT.J. Sokol Neředín A4:3
111. 12. 2011 08:30T.J. Sokol Náklo AHobby Klub - DDM Olomouc6:1
112. 11. 2011 08:30TJ Sokol DlouhomilovTJ Sokol Krčmaň A1:7
112. 11. 2011 08:30T.J. Sokol Šternberk AHobby Klub - DDM Olomouc4:3
112. 11. 2011 08:30T.J. Sokol Neředín AT.J. Sokol Náklo A4:3
112. 11. 2011 08:30TJ Sokol Krčmaň AT.J. Sokol Šternberk A2:5
210. 12. 2011 08:30T.J. Sokol Náklo ATJ Sokol Dlouhomilov7:0
210. 12. 2011 08:30Hobby Klub - DDM OlomoucT.J. Sokol Neředín A2:5
210. 12. 2011 08:30TJ Sokol Krčmaň AT.J. Sokol Náklo A0:7
210. 12. 2011 08:30T.J. Sokol Šternberk AT.J. Sokol Neředín A3:4
210. 12. 2011 08:30TJ Sokol DlouhomilovHobby Klub - DDM Olomouc1:6
210. 12. 2011 08:30T.J. Sokol Náklo AT.J. Sokol Šternberk A7:0
210. 12. 2011 08:30Hobby Klub - DDM OlomoucTJ Sokol Krčmaň A4:3
210. 12. 2011 08:30T.J. Sokol Neředín ATJ Sokol Dlouhomilov5:2
314. 01. 2012 08:30T.J. Sokol Šternberk ATJ Sokol Dlouhomilov6:1
314. 01. 2012 08:30T.J. Sokol Neředín ATJ Sokol Krčmaň A5:2
314. 01. 2012 08:30Hobby Klub - DDM OlomoucT.J. Sokol Náklo A3:4
314. 01. 2012 08:30TJ Sokol Krčmaň ATJ Sokol Dlouhomilov7:0
314. 01. 2012 08:30Hobby Klub - DDM OlomoucT.J. Sokol Šternberk A7:0
314. 01. 2012 08:30T.J. Sokol Náklo AT.J. Sokol Neředín A3:4
314. 01. 2012 08:30T.J. Sokol Šternberk ATJ Sokol Krčmaň A4:3
411. 02. 2012 08:30TJ Sokol DlouhomilovT.J. Sokol Náklo A2:5
411. 02. 2012 08:30T.J. Sokol Neředín AHobby Klub - DDM Olomouc6:1
411. 02. 2012 08:30T.J. Sokol Náklo ATJ Sokol Krčmaň A5:2
411. 02. 2012 08:30T.J. Sokol Neředín AT.J. Sokol Šternberk A7:0
411. 02. 2012 08:30Hobby Klub - DDM OlomoucTJ Sokol Dlouhomilov4:3
411. 02. 2012 08:30T.J. Sokol Šternberk AT.J. Sokol Náklo A3:4
411. 02. 2012 08:30TJ Sokol Krčmaň AHobby Klub - DDM Olomouc1:6
411. 02. 2012 08:30TJ Sokol DlouhomilovT.J. Sokol Neředín A0:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy