Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
101. 10. 2011 09:30Rovečné ATJ Žďár nad Sázavou A9:9
101. 10. 2011 13:00SK Jihlava ATřebíč A10:6
101. 10. 2011 12:00Jiskra Humpolec ASpartak Pelhřimov A1:10
101. 10. 2011 12:00Slavoj Polná ANížkov A10:8
101. 10. 2011 12:00Jiskra Havlíčkův Brod ASklo Bohemia Světlá n./S. A6:10
101. 10. 2011 17:00Telč ATřešť A10:5
215. 10. 2011 11:30Telč ASlavoj Polná A10:4
215. 10. 2011 11:30Třešť ANížkov A10:5
215. 10. 2011 12:00Jiskra Havlíčkův Brod AJiskra Humpolec A10:3
215. 10. 2011 12:00Sklo Bohemia Světlá n./S. ASpartak Pelhřimov A0:10
215. 10. 2011 09:30Rovečné ASK Jihlava A5:10
215. 10. 2011 08:30TJ Žďár nad Sázavou ATřebíč A10:6
315. 10. 2011 17:30Telč ANížkov A10:4
315. 10. 2011 17:30Třešť ASlavoj Polná A10:4
315. 10. 2011 17:00Jiskra Havlíčkův Brod ASpartak Pelhřimov A1:10
315. 10. 2011 17:00Sklo Bohemia Světlá n./S. AJiskra Humpolec A10:1
315. 10. 2011 14:00Rovečné ATřebíč A6:10
315. 10. 2011 14:30TJ Žďár nad Sázavou ASK Jihlava A7:10
429. 10. 2011 09:00SK Jihlava ATelč A10:8
429. 10. 2011 09:00Třebíč ATřešť A10:3
429. 10. 2011 12:00Jiskra Humpolec ARovečné A3:10
429. 10. 2011 12:00Spartak Pelhřimov ATJ Žďár nad Sázavou A10:2
429. 10. 2011 12:00Slavoj Polná AJiskra Havlíčkův Brod A7:10
429. 10. 2011 11:30Nížkov ASklo Bohemia Světlá n./S. A2:10
529. 10. 2011 14:00SK Jihlava ATřešť A10:4
529. 10. 2011 13:00Třebíč ATelč A10:8
529. 10. 2011 17:00Jiskra Humpolec ATJ Žďár nad Sázavou A1:10
529. 10. 2011 17:00Spartak Pelhřimov ARovečné A10:0
529. 10. 2011 17:00Slavoj Polná ASklo Bohemia Světlá n./S. A8:10
529. 10. 2011 17:30Nížkov AJiskra Havlíčkův Brod A10:8
612. 11. 2011 11:30Telč AJiskra Havlíčkův Brod A10:7
612. 11. 2011 11:30Třešť ASklo Bohemia Světlá n./S. A10:8
612. 11. 2011 09:30Rovečné ASlavoj Polná A7:10
612. 11. 2011 08:30TJ Žďár nad Sázavou ANížkov A10:2
612. 11. 2011 09:00SK Jihlava AJiskra Humpolec A10:1
612. 11. 2011 09:00Třebíč ASpartak Pelhřimov A3:10
712. 11. 2011 17:30Telč ASklo Bohemia Světlá n./S. A10:3
712. 11. 2011 17:30Třešť AJiskra Havlíčkův Brod A6:10
712. 11. 2011 14:00Rovečné ANížkov A10:5
712. 11. 2011 14:30TJ Žďár nad Sázavou ASlavoj Polná A10:5
712. 11. 2011 14:00SK Jihlava ASpartak Pelhřimov A10:8
712. 11. 2011 13:00Třebíč AJiskra Humpolec A10:5
826. 11. 2011 12:00Jiskra Humpolec ATelč A8:10
826. 11. 2011 12:00Spartak Pelhřimov ATřešť A10:0
826. 11. 2011 12:00Slavoj Polná ASK Jihlava A3:10
826. 11. 2011 11:30Nížkov ATřebíč A6:10
826. 11. 2011 12:00Jiskra Havlíčkův Brod ARovečné A10:7
826. 11. 2011 12:00Sklo Bohemia Světlá n./S. ATJ Žďár nad Sázavou A5:10
926. 11. 2011 17:00Jiskra Humpolec ATřešť A0:10
926. 11. 2011 17:00Spartak Pelhřimov ATelč A10:4
926. 11. 2011 17:00Slavoj Polná ATřebíč A10:7
926. 11. 2011 17:30Nížkov ASK Jihlava A3:10
926. 11. 2011 17:00Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Žďár nad Sázavou A10:5
926. 11. 2011 17:00Sklo Bohemia Světlá n./S. ARovečné A9:9
1010. 12. 2011 09:30Rovečné ATelč A7:10
1010. 12. 2011 08:30TJ Žďár nad Sázavou ATřešť A9:9
1010. 12. 2011 09:00SK Jihlava AJiskra Havlíčkův Brod A10:3
1010. 12. 2011 09:00Třebíč ASklo Bohemia Světlá n./S. A10:8
1010. 12. 2011 12:00Jiskra Humpolec ASlavoj Polná A9:9
1010. 12. 2011 12:00Spartak Pelhřimov ANížkov A10:1
1110. 12. 2011 14:30Rovečné ATřešť A9:9
1110. 12. 2011 14:30TJ Žďár nad Sázavou ATelč A7:10
1110. 12. 2011 14:00SK Jihlava ASklo Bohemia Světlá n./S. A9:9
1110. 12. 2011 14:00Třebíč AJiskra Havlíčkův Brod A10:5
1110. 12. 2011 17:00Jiskra Humpolec ANížkov A5:10
1110. 12. 2011 17:00Spartak Pelhřimov ASlavoj Polná A10:2
1214. 01. 2012 08:30TJ Žďár nad Sázavou ARovečné A10:5
1214. 01. 2012 09:00Třebíč ASK Jihlava A6:10
1214. 01. 2012 12:00Spartak Pelhřimov AJiskra Humpolec A10:2
1214. 01. 2012 11:30Nížkov ASlavoj Polná A5:10
1214. 01. 2012 12:00Sklo Bohemia Světlá n./S. AJiskra Havlíčkův Brod A10:5
1214. 01. 2012 11:30Třešť ATelč A10:8
1328. 01. 2012 12:00Slavoj Polná ATelč A3:10
1328. 01. 2012 11:30Nížkov ATřešť A7:10
1328. 01. 2012 12:00Jiskra Humpolec AJiskra Havlíčkův Brod A5:10
1328. 01. 2012 12:00Spartak Pelhřimov ASklo Bohemia Světlá n./S. A10:1
1328. 01. 2012 09:00SK Jihlava ARovečné A10:1
1328. 01. 2012 09:00Třebíč ATJ Žďár nad Sázavou A10:6
1428. 01. 2012 17:30Nížkov ATelč A1:10
1428. 01. 2012 17:00Slavoj Polná ATřešť A9:9
1428. 01. 2012 17:00Spartak Pelhřimov AJiskra Havlíčkův Brod A10:0
1428. 01. 2012 17:00Jiskra Humpolec ASklo Bohemia Světlá n./S. A5:10
1428. 01. 2012 14:00Třebíč ARovečné A10:1
1428. 01. 2012 14:00SK Jihlava ATJ Žďár nad Sázavou A10:7
1511. 02. 2012 11:30Telč ASK Jihlava A7:10
1511. 02. 2012 11:30Třešť ATřebíč A10:7
1511. 02. 2012 09:30Rovečné AJiskra Humpolec A10:3
1511. 02. 2012 08:30TJ Žďár nad Sázavou ASpartak Pelhřimov A0:10
1511. 02. 2012 12:00Jiskra Havlíčkův Brod ASlavoj Polná A10:0
1511. 02. 2012 12:00Sklo Bohemia Světlá n./S. ANížkov A10:1
1611. 02. 2012 17:30Třešť ASK Jihlava A6:10
1611. 02. 2012 17:30Telč ATřebíč A10:2
1611. 02. 2012 14:30TJ Žďár nad Sázavou AJiskra Humpolec A6:10
1611. 02. 2012 14:00Rovečné ASpartak Pelhřimov A6:10
1611. 02. 2012 17:00Sklo Bohemia Světlá n./S. ASlavoj Polná A10:1
1611. 02. 2012 17:00Jiskra Havlíčkův Brod ANížkov A10:8
1725. 02. 2012 12:00Jiskra Havlíčkův Brod ATelč A9:9
1725. 02. 2012 12:00Sklo Bohemia Světlá n./S. ATřešť A9:9
1725. 02. 2012 12:00Slavoj Polná ARovečné A9:9
1725. 02. 2012 11:30Nížkov ATJ Žďár nad Sázavou A9:9
1725. 02. 2012 12:00Jiskra Humpolec ASK Jihlava A2:10
1725. 02. 2012 12:00Spartak Pelhřimov ATřebíč A10:0
1825. 02. 2012 17:00Sklo Bohemia Světlá n./S. ATelč A2:10
1825. 02. 2012 17:00Jiskra Havlíčkův Brod ATřešť A2:10
1825. 02. 2012 17:30Nížkov ARovečné A10:5
1825. 02. 2012 17:00Slavoj Polná ATJ Žďár nad Sázavou A5:10
1825. 02. 2012 08:30Spartak Pelhřimov ASK Jihlava A10:2
1825. 02. 2012 17:00Jiskra Humpolec ATřebíč A10:8
1910. 03. 2012 11:30Telč AJiskra Humpolec A10:0wo
1910. 03. 2012 11:30Třešť ASpartak Pelhřimov A3:10
1915. 03. 2012 18:00SK Jihlava ASlavoj Polná A10:1
1910. 03. 2012 09:00Třebíč ANížkov A1:10
1910. 03. 2012 09:30Rovečné AJiskra Havlíčkův Brod A10:8
1910. 03. 2012 08:30TJ Žďár nad Sázavou ASklo Bohemia Světlá n./S. A7:10
2010. 03. 2012 17:30Třešť AJiskra Humpolec A10:0wo
2010. 03. 2012 17:30Telč ASpartak Pelhřimov A0:10
2010. 03. 2012 14:00Třebíč ASlavoj Polná A10:8
2010. 03. 2012 14:00SK Jihlava ANížkov A10:0
2010. 03. 2012 14:30TJ Žďár nad Sázavou AJiskra Havlíčkův Brod A9:9
2010. 03. 2012 14:00Rovečné ASklo Bohemia Světlá n./S. A7:10
2124. 03. 2012 11:30Telč ARovečné A10:4
2124. 03. 2012 11:30Třešť ATJ Žďár nad Sázavou A5:10
2124. 03. 2012 12:00Jiskra Havlíčkův Brod ASK Jihlava A9:9
2124. 03. 2012 12:00Sklo Bohemia Světlá n./S. ATřebíč A10:3
2124. 03. 2012 12:00Slavoj Polná AJiskra Humpolec A7:10
2124. 03. 2012 11:30Nížkov ASpartak Pelhřimov A1:10
2224. 03. 2012 17:30Třešť ARovečné A10:5
2224. 03. 2012 17:30Telč ATJ Žďár nad Sázavou A10:4
2224. 03. 2012 17:00Sklo Bohemia Světlá n./S. ASK Jihlava A10:7
2224. 03. 2012 17:00Jiskra Havlíčkův Brod ATřebíč A10:0wo
2224. 03. 2012 17:30Nížkov AJiskra Humpolec A10:6
2224. 03. 2012 17:00Slavoj Polná ASpartak Pelhřimov A4:10
KP I. třídy
101. 10. 2011 10:30Sokol Žďár n./S. BTJ Žďár nad Sázavou B10:0
101. 10. 2011 15:00SK Jihlava BChotěboř B10:7
101. 10. 2011 10:30Velké Meziříčí ANáměšť nad Oslavou A10:0
101. 10. 2011 10:30Moravské Budějovice ARouchovany A10:3
101. 10. 2011 13:30Chotěboř AChmelná A10:1
101. 10. 2011 08:30Telč BSpartak Pelhřimov B2:10
215. 10. 2011 08:30Telč BMoravské Budějovice A2:10
215. 10. 2011 09:30Spartak Pelhřimov BRouchovany A10:1
215. 10. 2011 08:30Chotěboř AVelké Meziříčí A9:9
215. 10. 2011 09:00Chmelná ANáměšť nad Oslavou A10:7
215. 10. 2011 10:30Sokol Žďár n./S. BSK Jihlava B10:5
215. 10. 2011 11:30TJ Žďár nad Sázavou BChotěboř B2:10
315. 10. 2011 14:30Telč BRouchovany A6:10
315. 10. 2011 14:30Spartak Pelhřimov BMoravské Budějovice A9:9
315. 10. 2011 14:30Chotěboř ANáměšť nad Oslavou A10:1
315. 10. 2011 14:00Chmelná AVelké Meziříčí A3:10
315. 10. 2011 17:00Sokol Žďár n./S. BChotěboř B10:4
315. 10. 2011 17:30TJ Žďár nad Sázavou BSK Jihlava B3:10
429. 10. 2011 11:00SK Jihlava BTelč B10:1
429. 10. 2011 11:30Chotěboř BSpartak Pelhřimov B10:6
429. 10. 2011 10:30Velké Meziříčí ASokol Žďár n./S. B10:6
429. 10. 2011 10:30Náměšť nad Oslavou ATJ Žďár nad Sázavou B9:9
429. 10. 2011 12:00Moravské Budějovice AChotěboř A7:10
429. 10. 2011 12:00Rouchovany AChmelná A2:10
529. 10. 2011 16:00SK Jihlava BSpartak Pelhřimov B8:10
529. 10. 2011 17:30Chotěboř BTelč B10:3
529. 10. 2011 15:00Velké Meziříčí ATJ Žďár nad Sázavou B10:2
528. 10. 2011 16:00Náměšť nad Oslavou ASokol Žďár n./S. B2:10
529. 10. 2011 17:00Moravské Budějovice AChmelná A10:3
529. 10. 2011 17:00Rouchovany AChotěboř A2:10
612. 11. 2011 08:30Telč BChotěboř A1:10
612. 11. 2011 09:30Spartak Pelhřimov BChmelná A10:5
612. 11. 2011 10:30Sokol Žďár n./S. BMoravské Budějovice A10:3
612. 11. 2011 11:30TJ Žďár nad Sázavou BRouchovany A10:3
612. 11. 2011 11:00SK Jihlava BVelké Meziříčí A6:10
612. 11. 2011 11:30Chotěboř BNáměšť nad Oslavou A10:5
712. 11. 2011 14:30Telč BChmelná A8:10
712. 11. 2011 14:30Spartak Pelhřimov BChotěboř A7:10
712. 11. 2011 17:00Sokol Žďár n./S. BRouchovany A10:4
712. 11. 2011 17:30TJ Žďár nad Sázavou BMoravské Budějovice A4:10
712. 11. 2011 16:00SK Jihlava BNáměšť nad Oslavou A10:1
712. 11. 2011 17:30Chotěboř BVelké Meziříčí A10:6
826. 11. 2011 10:30Velké Meziříčí ATelč B10:0
826. 11. 2011 10:30Náměšť nad Oslavou ASpartak Pelhřimov B6:10
826. 11. 2011 12:00Moravské Budějovice ASK Jihlava B10:7
826. 11. 2011 12:00Rouchovany AChotěboř B2:10
826. 11. 2011 08:30Chotěboř ASokol Žďár n./S. B7:10
826. 11. 2011 09:00Chmelná ATJ Žďár nad Sázavou B10:5
926. 11. 2011 15:00Velké Meziříčí ASpartak Pelhřimov B10:4
926. 11. 2011 15:00Náměšť nad Oslavou ATelč B10:5
926. 11. 2011 17:00Moravské Budějovice AChotěboř B9:9
926. 11. 2011 17:00Rouchovany ASK Jihlava B1:10
926. 11. 2011 14:30Chotěboř ATJ Žďár nad Sázavou B10:1
926. 11. 2011 14:00Chmelná ASokol Žďár n./S. B4:10
1010. 12. 2011 10:30Sokol Žďár n./S. BTelč B10:1
1010. 12. 2011 11:30TJ Žďár nad Sázavou BSpartak Pelhřimov B10:6
1010. 12. 2011 11:00SK Jihlava BChotěboř A9:9
1010. 12. 2011 11:30Chotěboř BChmelná A10:5
1010. 12. 2011 10:30Velké Meziříčí AMoravské Budějovice A10:7
1010. 12. 2011 10:30Náměšť nad Oslavou ARouchovany A10:5
1110. 12. 2011 17:00Sokol Žďár n./S. BSpartak Pelhřimov B10:4
1110. 12. 2011 17:30TJ Žďár nad Sázavou BTelč B10:1
1110. 12. 2011 16:00SK Jihlava BChmelná A10:3
1110. 12. 2011 15:00Velké Meziříčí ARouchovany A10:2
1110. 12. 2011 15:00Náměšť nad Oslavou AMoravské Budějovice A7:10
1124. 09. 2011 11:30Chotěboř BChotěboř A9:9
1214. 01. 2012 11:30TJ Žďár nad Sázavou BSokol Žďár n./S. B2:10
1214. 01. 2012 11:30Chotěboř BSK Jihlava B6:10
1213. 01. 2012 18:00Náměšť nad Oslavou AVelké Meziříčí A6:10
1214. 01. 2012 10:00Rouchovany AMoravské Budějovice A1:10
1214. 01. 2012 09:00Chmelná AChotěboř A4:10
1214. 01. 2012 09:30Spartak Pelhřimov BTelč B10:0
1328. 01. 2012 12:00Moravské Budějovice ATelč B10:1
1328. 01. 2012 12:00Rouchovany ASpartak Pelhřimov B0:10
1328. 01. 2012 10:30Velké Meziříčí AChotěboř A8:10
1328. 01. 2012 10:30Náměšť nad Oslavou AChmelná A10:5
1328. 01. 2012 11:00SK Jihlava BSokol Žďár n./S. B6:10
1328. 01. 2012 11:30Chotěboř BTJ Žďár nad Sázavou B10:4
1428. 01. 2012 17:00Rouchovany ATelč B10:8
1428. 01. 2012 08:30Moravské Budějovice ASpartak Pelhřimov B4:10
1428. 01. 2012 15:00Náměšť nad Oslavou AChotěboř A3:10
1428. 01. 2012 15:00Velké Meziříčí AChmelná A10:0
1428. 01. 2012 17:30Chotěboř BSokol Žďár n./S. B8:10
1428. 01. 2012 16:00SK Jihlava BTJ Žďár nad Sázavou B10:3
1511. 02. 2012 08:30Telč BSK Jihlava B0:10
1511. 02. 2012 09:30Spartak Pelhřimov BChotěboř B6:10
1511. 02. 2012 10:30Sokol Žďár n./S. BVelké Meziříčí A10:5
1511. 02. 2012 11:30TJ Žďár nad Sázavou BNáměšť nad Oslavou A9:9
1511. 02. 2012 08:30Chotěboř AMoravské Budějovice A10:6
1511. 02. 2012 09:00Chmelná ARouchovany A10:4
1611. 02. 2012 14:30Spartak Pelhřimov BSK Jihlava B10:4
1611. 02. 2012 14:30Telč BChotěboř B2:10
1611. 02. 2012 17:30TJ Žďár nad Sázavou BVelké Meziříčí A8:10
1611. 02. 2012 17:00Sokol Žďár n./S. BNáměšť nad Oslavou A10:2
1611. 02. 2012 14:00Chmelná AMoravské Budějovice A10:6
1611. 02. 2012 14:30Chotěboř ARouchovany A10:1
1725. 02. 2012 08:30Chotěboř ATelč B10:1
1725. 02. 2012 09:00Chmelná ASpartak Pelhřimov B3:10
1723. 02. 2012 18:00Moravské Budějovice ASokol Žďár n./S. B9:9
1725. 02. 2012 12:00Rouchovany ATJ Žďár nad Sázavou B7:10
1725. 02. 2012 10:30Velké Meziříčí ASK Jihlava B10:4
1725. 02. 2012 10:30Náměšť nad Oslavou AChotěboř B10:6
1825. 02. 2012 14:00Chmelná ATelč B10:2
1825. 02. 2012 14:30Chotěboř ASpartak Pelhřimov B10:7
1822. 02. 2012 17:30Rouchovany ASokol Žďár n./S. B3:10
1825. 02. 2012 17:00Moravské Budějovice ATJ Žďár nad Sázavou B10:6
1825. 02. 2012 15:00Náměšť nad Oslavou ASK Jihlava B7:10
1825. 02. 2012 15:00Velké Meziříčí AChotěboř B10:3
1910. 03. 2012 08:30Telč BVelké Meziříčí A1:10
1910. 03. 2012 09:30Spartak Pelhřimov BNáměšť nad Oslavou A10:0
1910. 03. 2012 11:00SK Jihlava BMoravské Budějovice A9:9
1910. 03. 2012 11:30Chotěboř BRouchovany A10:3
1910. 03. 2012 10:30Sokol Žďár n./S. BChotěboř A8:10
1910. 03. 2012 11:30TJ Žďár nad Sázavou BChmelná A1:10
2010. 03. 2012 14:30Spartak Pelhřimov BVelké Meziříčí A10:4
2010. 03. 2012 14:30Telč BNáměšť nad Oslavou A0:10
2010. 03. 2012 17:30Chotěboř BMoravské Budějovice A9:9
2010. 03. 2012 16:00SK Jihlava BRouchovany A10:2
2010. 03. 2012 17:30TJ Žďár nad Sázavou BChotěboř A1:10
2010. 03. 2012 17:00Sokol Žďár n./S. BChmelná A10:3
2124. 03. 2012 08:30Telč BSokol Žďár n./S. B5:10
2124. 03. 2012 09:30Spartak Pelhřimov BTJ Žďár nad Sázavou B8:10
2124. 03. 2012 08:30Chotěboř ASK Jihlava B9:9
2124. 03. 2012 09:00Chmelná AChotěboř B9:9
2124. 03. 2012 12:00Moravské Budějovice AVelké Meziříčí A10:0
2124. 03. 2012 12:00Rouchovany ANáměšť nad Oslavou A8:10
2224. 03. 2012 14:30Spartak Pelhřimov BSokol Žďár n./S. B10:5
2224. 03. 2012 14:30Telč BTJ Žďár nad Sázavou B4:10
2224. 03. 2012 14:00Chmelná ASK Jihlava B4:10
2224. 03. 2012 17:00Rouchovany AVelké Meziříčí A6:10
2224. 03. 2012 17:00Moravské Budějovice ANáměšť nad Oslavou A9:9
2201. 10. 2011 08:30Chotěboř AChotěboř B10:8
KP II. třídy
101. 10. 2011 10:00Hrotovice AJaroměřice nad Rokytnou A5:10
130. 09. 2011 18:00SK Jihlava CPanská Lhota A10:0
101. 10. 2011 11:00Jiskra Humpolec BSlavoj Pacov A7:10
101. 10. 2011 09:00Přibyslav ANížkov B10:7
101. 10. 2011 11:30Chotěboř CLedeč n. Sázavou A10:1
101. 10. 2011 09:00Jemnice ATřešť B10:7
215. 10. 2011 09:00Jemnice APřibyslav A10:6
215. 10. 2011 08:30Třešť BNížkov B9:9
215. 10. 2011 11:30Chotěboř CJiskra Humpolec B10:3
215. 10. 2011 12:00Ledeč n. Sázavou ASlavoj Pacov A10:5
215. 10. 2011 10:00Hrotovice ASK Jihlava C0:10
215. 10. 2011 10:00Jaroměřice nad Rokytnou APanská Lhota A10:7
315. 10. 2011 14:00Jemnice ANížkov B4:10
315. 10. 2011 14:30Třešť BPřibyslav A10:2
315. 10. 2011 17:30Chotěboř CSlavoj Pacov A10:0
315. 10. 2011 17:00Ledeč n. Sázavou AJiskra Humpolec B10:3
315. 10. 2011 15:00Hrotovice APanská Lhota A10:4
315. 10. 2011 15:00Jaroměřice nad Rokytnou ASK Jihlava C4:10
429. 10. 2011 12:00SK Jihlava CJemnice A10:3
429. 10. 2011 12:00Panská Lhota ATřešť B3:10
429. 10. 2011 11:00Jiskra Humpolec BHrotovice A7:10
429. 10. 2011 11:00Slavoj Pacov AJaroměřice nad Rokytnou A10:7
429. 10. 2011 09:00Přibyslav AChotěboř C10:8
429. 10. 2011 08:30Nížkov BLedeč n. Sázavou A10:8
529. 10. 2011 17:00SK Jihlava CTřešť B6:10
529. 10. 2011 17:00Panská Lhota AJemnice A2:10
529. 10. 2011 16:00Jiskra Humpolec BJaroměřice nad Rokytnou A10:7
529. 10. 2011 16:00Slavoj Pacov AHrotovice A10:4
529. 10. 2011 14:00Přibyslav ALedeč n. Sázavou A10:8
529. 10. 2011 14:30Nížkov BChotěboř C10:5
612. 11. 2011 09:00Jemnice AChotěboř C10:8
612. 11. 2011 08:30Třešť BLedeč n. Sázavou A10:1
612. 11. 2011 10:00
Zápas bude odehrán v hale ZŠ v Rouchovanech
Hrotovice APřibyslav A3:10
612. 11. 2011 10:00Jaroměřice nad Rokytnou ANížkov B3:10
612. 11. 2011 12:00SK Jihlava CJiskra Humpolec B7:10
612. 11. 2011 12:00Panská Lhota ASlavoj Pacov A7:10
712. 11. 2011 14:00Jemnice ALedeč n. Sázavou A10:3
712. 11. 2011 14:30Třešť BChotěboř C6:10
712. 11. 2011 15:00Hrotovice ANížkov B10:6
712. 11. 2011 15:00Jaroměřice nad Rokytnou APřibyslav A6:10
712. 11. 2011 17:00SK Jihlava CSlavoj Pacov A10:8
712. 11. 2011 17:00Panská Lhota AJiskra Humpolec B10:5
826. 11. 2011 11:00Jiskra Humpolec BJemnice A6:10
826. 11. 2011 11:00Slavoj Pacov ATřešť B6:10
826. 11. 2011 09:00Přibyslav ASK Jihlava C9:9
826. 11. 2011 08:30Nížkov BPanská Lhota A10:2
826. 11. 2011 11:30Chotěboř CHrotovice A10:3
826. 11. 2011 12:00Ledeč n. Sázavou AJaroměřice nad Rokytnou A10:3
926. 11. 2011 16:00Jiskra Humpolec BTřešť B9:9
926. 11. 2011 16:00Slavoj Pacov AJemnice A6:10
926. 11. 2011 14:00Přibyslav APanská Lhota A10:1
926. 11. 2011 14:30Nížkov BSK Jihlava C10:6
926. 11. 2011 17:30Chotěboř CJaroměřice nad Rokytnou A10:3
926. 11. 2011 17:00Ledeč n. Sázavou AHrotovice A9:9
1010. 12. 2011 10:00Hrotovice AJemnice A8:10
1010. 12. 2011 10:00Jaroměřice nad Rokytnou ATřešť B2:10
1010. 12. 2011 12:00SK Jihlava CChotěboř C10:8
1010. 12. 2011 12:00Panská Lhota ALedeč n. Sázavou A8:10
1010. 12. 2011 11:00Jiskra Humpolec BPřibyslav A4:10
1010. 12. 2011 11:00Slavoj Pacov ANížkov B7:10
1110. 12. 2011 15:00Hrotovice ATřešť B9:9
1110. 12. 2011 15:00Jaroměřice nad Rokytnou AJemnice A8:10
1110. 12. 2011 17:00SK Jihlava CLedeč n. Sázavou A10:3
1110. 12. 2011 17:00Panská Lhota AChotěboř C2:10
1110. 12. 2011 16:00Jiskra Humpolec BNížkov B9:9
1110. 12. 2011 16:00Slavoj Pacov APřibyslav A9:9
1214. 01. 2012 10:00Jaroměřice nad Rokytnou AHrotovice A10:5
1214. 01. 2012 17:00Panská Lhota ASK Jihlava C3:10
1214. 01. 2012 11:00Slavoj Pacov AJiskra Humpolec B10:6
1214. 01. 2012 08:30Nížkov BPřibyslav A10:5
1214. 01. 2012 10:00Ledeč n. Sázavou AChotěboř C10:7
1214. 01. 2012 08:30Třešť BJemnice A10:7
1328. 01. 2012 09:00Přibyslav AJemnice A10:8
1328. 01. 2012 08:30Nížkov BTřešť B10:8
1328. 01. 2012 11:00Jiskra Humpolec BChotěboř C9:9
1328. 01. 2012 11:00Slavoj Pacov ALedeč n. Sázavou A7:10
1328. 01. 2012 12:00SK Jihlava CHrotovice A6:10
1328. 01. 2012 12:00Panská Lhota AJaroměřice nad Rokytnou A10:7
1428. 01. 2012 14:30Nížkov BJemnice A10:8
1428. 01. 2012 14:00Přibyslav ATřešť B10:7
1428. 01. 2012 16:00Slavoj Pacov AChotěboř C9:9
1428. 01. 2012 16:00Jiskra Humpolec BLedeč n. Sázavou A10:4
1428. 01. 2012 17:00Panská Lhota AHrotovice A3:10
1428. 01. 2012 17:00SK Jihlava CJaroměřice nad Rokytnou A9:9
1511. 02. 2012 09:00Jemnice ASK Jihlava C10:2
1511. 02. 2012 08:30Třešť BPanská Lhota A10:2
1511. 02. 2012 10:00Hrotovice AJiskra Humpolec B10:6
1511. 02. 2012 10:00Jaroměřice nad Rokytnou ASlavoj Pacov A10:8
1511. 02. 2012 11:30Chotěboř CPřibyslav A10:8
1511. 02. 2012 13:00Ledeč n. Sázavou ANížkov B3:10
1611. 02. 2012 14:30Třešť BSK Jihlava C10:4
1611. 02. 2012 14:00Jemnice APanská Lhota A10:2
1611. 02. 2012 13:30
herna Sokola M.Budějovice
Jaroměřice nad Rokytnou AJiskra Humpolec B9:9
1611. 02. 2012 15:00Hrotovice ASlavoj Pacov A10:8
1611. 02. 2012 16:00Ledeč n. Sázavou APřibyslav A10:7
1611. 02. 2012 17:30Chotěboř CNížkov B9:9
1725. 02. 2012 11:30Chotěboř CJemnice A8:10
1725. 02. 2012 12:00Ledeč n. Sázavou ATřešť B10:4
1725. 02. 2012 09:00Přibyslav AHrotovice A10:7
1725. 02. 2012 08:30Nížkov BJaroměřice nad Rokytnou A10:3
1725. 02. 2012 11:00Jiskra Humpolec BSK Jihlava C9:9
1725. 02. 2012 11:00Slavoj Pacov APanská Lhota A10:5
1825. 02. 2012 17:00Ledeč n. Sázavou AJemnice A3:10
1825. 02. 2012 17:30Chotěboř CTřešť B10:7
1825. 02. 2012 14:30Nížkov BHrotovice A10:3
1825. 02. 2012 14:00Přibyslav AJaroměřice nad Rokytnou A10:4
1825. 02. 2012 16:00Slavoj Pacov ASK Jihlava C10:7
1825. 02. 2012 16:00Jiskra Humpolec BPanská Lhota A10:6
1910. 03. 2012 09:00Jemnice AJiskra Humpolec B10:3
1910. 03. 2012 08:30Třešť BSlavoj Pacov A10:2
1910. 03. 2012 12:00SK Jihlava CPřibyslav A7:10
1910. 03. 2012 12:00Panská Lhota ANížkov B9:9
1910. 03. 2012 18:00Hrotovice AChotěboř C10:8
1910. 03. 2012 10:00Jaroměřice nad Rokytnou ALedeč n. Sázavou A7:10
2010. 03. 2012 14:30Třešť BJiskra Humpolec B10:6
2010. 03. 2012 14:00Jemnice ASlavoj Pacov A10:3
2010. 03. 2012 17:00Panská Lhota APřibyslav A8:10
2010. 03. 2012 17:00SK Jihlava CNížkov B5:10
2010. 03. 2012 15:00Jaroměřice nad Rokytnou AChotěboř C10:8
2010. 03. 2012 15:00Hrotovice ALedeč n. Sázavou A9:9
2124. 03. 2012 09:00Jemnice AHrotovice A10:7
2124. 03. 2012 08:30Třešť BJaroměřice nad Rokytnou A10:2
2124. 03. 2012 11:30Chotěboř CSK Jihlava C10:4
2124. 03. 2012 12:00Ledeč n. Sázavou APanská Lhota A10:3
2124. 03. 2012 09:00Přibyslav AJiskra Humpolec B10:4
2124. 03. 2012 08:30Nížkov BSlavoj Pacov A10:1
2224. 03. 2012 14:30Třešť BHrotovice A10:2
2224. 03. 2012 14:00Jemnice AJaroměřice nad Rokytnou A5:10
2224. 03. 2012 17:00Ledeč n. Sázavou ASK Jihlava C10:4
2224. 03. 2012 17:30Chotěboř CPanská Lhota A10:2
2224. 03. 2012 14:30Nížkov BJiskra Humpolec B10:4
2224. 03. 2012 14:00Přibyslav ASlavoj Pacov A10:5
KP III. třídy
101. 10. 2011 10:30Sokol Žďár n./S. CVladislav A1:10
124. 09. 2011 17:00
utkání se hraje v Chotěboři
Chotěboř DLhotky A10:4
101. 10. 2011 09:00Jiskra Humpolec CHB Ostrov Havlíčkův Brod A3:10
101. 10. 2011 09:30Polnička ATJ Žďár nad Sázavou C4:10
101. 10. 2011 09:00Jiskra Havlíčkův Brod BZOD Kámen A10:4
101. 10. 2011 09:30Černovice ASpartak Pelhřimov C4:10
215. 10. 2011 09:30Černovice APolnička A5:10
215. 10. 2011 09:30Spartak Pelhřimov CTJ Žďár nad Sázavou C9:9
215. 10. 2011 09:00Jiskra Havlíčkův Brod BJiskra Humpolec C10:3
215. 10. 2011 09:30ZOD Kámen AHB Ostrov Havlíčkův Brod A5:10
215. 10. 2011 10:30Sokol Žďár n./S. CLhotky A2:10
215. 10. 2011 11:30Vladislav AChotěboř D10:6
315. 10. 2011 14:30Černovice ATJ Žďár nad Sázavou C4:10
315. 10. 2011 14:30Spartak Pelhřimov CPolnička A10:8
315. 10. 2011 14:30Jiskra Havlíčkův Brod BHB Ostrov Havlíčkův Brod A5:10
315. 10. 2011 14:00ZOD Kámen AJiskra Humpolec C10:3
315. 10. 2011 17:00Sokol Žďár n./S. CChotěboř D9:9
315. 10. 2011 16:00Vladislav ALhotky A10:3
429. 10. 2011 09:00Lhotky AČernovice A10:5
429. 10. 2011 08:30Chotěboř DSpartak Pelhřimov C7:10
429. 10. 2011 09:00Jiskra Humpolec CSokol Žďár n./S. C7:10
429. 10. 2011 09:00HB Ostrov Havlíčkův Brod AVladislav A10:3
429. 10. 2011 09:30Polnička AJiskra Havlíčkův Brod B7:10
429. 10. 2011 09:30TJ Žďár nad Sázavou CZOD Kámen A10:3
529. 10. 2011 14:00Lhotky ASpartak Pelhřimov C7:10
529. 10. 2011 14:30Chotěboř DČernovice A10:1
529. 10. 2011 14:00Jiskra Humpolec CVladislav A2:10
529. 10. 2011 14:00HB Ostrov Havlíčkův Brod ASokol Žďár n./S. C10:1
529. 10. 2011 14:30Polnička AZOD Kámen A10:5
529. 10. 2011 14:30TJ Žďár nad Sázavou CJiskra Havlíčkův Brod B7:10
612. 11. 2011 09:30Černovice AJiskra Havlíčkův Brod B5:10
612. 11. 2011 09:30Spartak Pelhřimov CZOD Kámen A10:6
612. 11. 2011 10:30Sokol Žďár n./S. CPolnička A3:10
612. 11. 2011 11:30Vladislav ATJ Žďár nad Sázavou C3:10
612. 11. 2011 09:00Lhotky AJiskra Humpolec C6:10
612. 11. 2011 08:30Chotěboř DHB Ostrov Havlíčkův Brod A6:10
712. 11. 2011 14:30Černovice AZOD Kámen A10:7
712. 11. 2011 14:30Spartak Pelhřimov CJiskra Havlíčkův Brod B7:10
712. 11. 2011 17:00Sokol Žďár n./S. CTJ Žďár nad Sázavou C1:10
712. 11. 2011 16:00Vladislav APolnička A10:7
712. 11. 2011 14:00Lhotky AHB Ostrov Havlíčkův Brod A3:10
712. 11. 2011 14:30Chotěboř DJiskra Humpolec C10:5
826. 11. 2011 09:00Jiskra Humpolec CČernovice A10:4
826. 11. 2011 09:00HB Ostrov Havlíčkův Brod ASpartak Pelhřimov C10:4
826. 11. 2011 09:30
Herna Sokola Žďár-Dvorská ul.14
Polnička ALhotky A9:9
826. 11. 2011 09:30TJ Žďár nad Sázavou CChotěboř D10:2
818. 11. 2011 19:00Jiskra Havlíčkův Brod BSokol Žďár n./S. C9:9
826. 11. 2011 09:30ZOD Kámen AVladislav A9:9
926. 11. 2011 14:00Jiskra Humpolec CSpartak Pelhřimov C7:10
926. 11. 2011 14:00HB Ostrov Havlíčkův Brod AČernovice A10:1
926. 11. 2011 14:30Polnička AChotěboř D10:3
926. 11. 2011 14:30TJ Žďár nad Sázavou CLhotky A10:4
926. 11. 2011 14:30Jiskra Havlíčkův Brod BVladislav A10:5
926. 11. 2011 14:00ZOD Kámen ASokol Žďár n./S. C8:10
1010. 12. 2011 10:30Sokol Žďár n./S. CČernovice A5:10
1010. 12. 2011 11:30Vladislav ASpartak Pelhřimov C6:10
1010. 12. 2011 09:00Lhotky AJiskra Havlíčkův Brod B10:3
1010. 12. 2011 08:30Chotěboř DZOD Kámen A10:4
1010. 12. 2011 09:00Jiskra Humpolec CPolnička A6:10
1010. 12. 2011 09:00HB Ostrov Havlíčkův Brod ATJ Žďár nad Sázavou C10:2
1110. 12. 2011 17:00Sokol Žďár n./S. CSpartak Pelhřimov C2:10
1110. 12. 2011 16:00Vladislav AČernovice A10:4
1110. 12. 2011 14:00Lhotky AZOD Kámen A6:10
1110. 12. 2011 14:30Chotěboř DJiskra Havlíčkův Brod B7:10
1110. 12. 2011 14:00Jiskra Humpolec CTJ Žďár nad Sázavou C7:10
1102. 12. 2011 19:00HB Ostrov Havlíčkův Brod APolnička A10:6
1214. 01. 2012 11:30Vladislav ASokol Žďár n./S. C10:6
1214. 01. 2012 08:30
utkání se hraje ve Lhotkách
Lhotky AChotěboř D7:10
1214. 01. 2012 16:00HB Ostrov Havlíčkův Brod AJiskra Humpolec C10:1
1214. 01. 2012 14:00TJ Žďár nad Sázavou CPolnička A10:4
1214. 01. 2012 09:30ZOD Kámen AJiskra Havlíčkův Brod B6:10
1214. 01. 2012 09:30Spartak Pelhřimov CČernovice A10:4
1328. 01. 2012 09:30Polnička AČernovice A8:10
1328. 01. 2012 09:30TJ Žďár nad Sázavou CSpartak Pelhřimov C10:4
1328. 01. 2012 09:00Jiskra Humpolec CJiskra Havlíčkův Brod B8:10
1328. 01. 2012 09:00HB Ostrov Havlíčkův Brod AZOD Kámen A10:6
1328. 01. 2012 09:00Lhotky ASokol Žďár n./S. C10:0wo
1328. 01. 2012 08:30Chotěboř DVladislav A10:5
1428. 01. 2012 14:30TJ Žďár nad Sázavou CČernovice A10:3
1428. 01. 2012 14:30Polnička ASpartak Pelhřimov C10:8
1428. 01. 2012 18:00HB Ostrov Havlíčkův Brod AJiskra Havlíčkův Brod B10:6
1428. 01. 2012 14:00Jiskra Humpolec CZOD Kámen A10:8
1428. 01. 2012 14:30Chotěboř DSokol Žďár n./S. C10:8
1428. 01. 2012 14:00Lhotky AVladislav A4:10
1511. 02. 2012 09:30Černovice ALhotky A10:3
1511. 02. 2012 09:30Spartak Pelhřimov CChotěboř D10:4
1511. 02. 2012 10:30Sokol Žďár n./S. CJiskra Humpolec C5:10
1511. 02. 2012 11:30Vladislav AHB Ostrov Havlíčkův Brod A3:10
1511. 02. 2012 09:00Jiskra Havlíčkův Brod BPolnička A10:5
1511. 02. 2012 09:30ZOD Kámen ATJ Žďár nad Sázavou C4:10
1611. 02. 2012 14:30Spartak Pelhřimov CLhotky A10:1
1611. 02. 2012 14:30Černovice AChotěboř D4:10
1611. 02. 2012 16:00Vladislav AJiskra Humpolec C10:5
1611. 02. 2012 17:00Sokol Žďár n./S. CHB Ostrov Havlíčkův Brod A1:10
1611. 02. 2012 14:00ZOD Kámen APolnička A9:9
1611. 02. 2012 14:30Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Žďár nad Sázavou C10:5
1725. 02. 2012 09:00Jiskra Havlíčkův Brod BČernovice A10:6
1725. 02. 2012 09:30ZOD Kámen ASpartak Pelhřimov C8:10
1725. 02. 2012 09:30Polnička ASokol Žďár n./S. C8:10
1725. 02. 2012 09:30TJ Žďár nad Sázavou CVladislav A10:5
1725. 02. 2012 09:00Jiskra Humpolec CLhotky A6:10
1725. 02. 2012 09:00HB Ostrov Havlíčkův Brod AChotěboř D10:3
1825. 02. 2012 14:00ZOD Kámen AČernovice A10:8
1825. 02. 2012 14:30Jiskra Havlíčkův Brod BSpartak Pelhřimov C10:6
1825. 02. 2012 14:30TJ Žďár nad Sázavou CSokol Žďár n./S. C10:0
1825. 02. 2012 14:30Polnička AVladislav A10:1
1825. 02. 2012 14:00HB Ostrov Havlíčkův Brod ALhotky A10:3
1825. 02. 2012 14:00Jiskra Humpolec CChotěboř D7:10
1910. 03. 2012 09:30Černovice AJiskra Humpolec C9:9
1910. 03. 2012 09:30Spartak Pelhřimov CHB Ostrov Havlíčkův Brod A7:10
1910. 03. 2012 09:00Lhotky APolnička A9:9
1910. 03. 2012 08:30Chotěboř DTJ Žďár nad Sázavou C1:10
1910. 03. 2012 10:30Sokol Žďár n./S. CJiskra Havlíčkův Brod B5:10
1910. 03. 2012 11:30Vladislav AZOD Kámen A6:10
2010. 03. 2012 14:30Spartak Pelhřimov CJiskra Humpolec C10:4
2010. 03. 2012 14:30Černovice AHB Ostrov Havlíčkův Brod A1:10
2010. 03. 2012 14:30Chotěboř DPolnička A9:9
2010. 03. 2012 14:00Lhotky ATJ Žďár nad Sázavou C9:9
2010. 03. 2012 16:00Vladislav AJiskra Havlíčkův Brod B3:10
2010. 03. 2012 17:00Sokol Žďár n./S. CZOD Kámen A10:7
2124. 03. 2012 09:30Černovice ASokol Žďár n./S. C10:4
2124. 03. 2012 09:30Spartak Pelhřimov CVladislav A10:3
2124. 03. 2012 09:00Jiskra Havlíčkův Brod BLhotky A10:5
2124. 03. 2012 09:30ZOD Kámen AChotěboř D10:4
2124. 03. 2012 09:30Polnička AJiskra Humpolec C10:4
2124. 03. 2012 09:30TJ Žďár nad Sázavou CHB Ostrov Havlíčkův Brod A2:10
2224. 03. 2012 14:30Spartak Pelhřimov CSokol Žďár n./S. C10:1
2224. 03. 2012 14:30Černovice AVladislav A8:10
2224. 03. 2012 14:00ZOD Kámen ALhotky A10:4
2224. 03. 2012 14:30Jiskra Havlíčkův Brod BChotěboř D10:2
2224. 03. 2012 14:30TJ Žďár nad Sázavou CJiskra Humpolec C3:10
2224. 03. 2012 14:30Polnička AHB Ostrov Havlíčkův Brod A10:7
Kvalifikace
121. 04. 2012 09:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Chmelná B10:3
121. 04. 2012 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:8
221. 04. 2012 12:20TJ Chmelná BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:4
221. 04. 2012 12:25TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AStolní tenis Velké Meziříčí B9:9
321. 04. 2012 15:50Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Chmelná B7:10
321. 04. 2012 16:10TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A9:9
Pohár
110. 09. 2011 11:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Jiskra Humpolec A4:6
110. 09. 2011 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Žďár nad Sázavou A0:10
112. 09. 2011 18:30TJ Sokol RouchovanyStolní tenis Velké Meziříčí2:8
217. 09. 2011 15:00TJ Jiskra Humpolec AStolní tenis Velké Meziříčí4:6
217. 09. 2011 10:30TJ Žďár nad Sázavou ATJ Sokol Rouchovany9:1
217. 09. 2011 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Žďár nad Sázavou E8:2
324. 09. 2011 15:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Jiskra Humpolec A4:6
323. 09. 2011 18:30TJ Sokol RouchovanyTJ Jiskra Humpolec B7:3
324. 09. 2011 15:00Stolní tenis Velké MeziříčíTJ Žďár nad Sázavou A6:4
408. 10. 2011 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Žďár nad Sázavou A2:8
417. 09. 2011 10:30TJ Jiskra Humpolec BStolní tenis Velké Meziříčí2:8
408. 10. 2011 15:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Sokol Rouchovany5:5
520. 10. 2011 18:00TJ Sokol RouchovanyTJ Jiskra Humpolec A6:4
522. 10. 2011 15:00Stolní tenis Velké MeziříčíTJ Žďár nad Sázavou E9:1
522. 10. 2011 10:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ Jiskra Humpolec B10:0

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy