Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
128. 09. 2011 18:30TJ Sokol České Budějovice ATJ Sokol Přídolí A10:8
130. 09. 2011 19:30SKST Týn nad Vltavou o.s.BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A1:10
101. 10. 2011 14:00
změna herny od 1.10.2011 Stará tělocvična v \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"nové\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" základní škole (školní ulice č. 293) vedle starého ochoďáku Rubín -
TJ Jiskra Bechyně ADDM Soběslav A10:3
101. 10. 2011 14:00TJ Sokol Studená ASK ZD Pojbuky A10:2
101. 10. 2011 14:30TJ Jiskra Třeboň AKST Orel ČB A8:10
130. 09. 2011 17:30Elektrostav Strakonice BTJ Libín 1096 Prachatice B10:4
214. 10. 2011 17:30Elektrostav Strakonice BTJ Sokol Studená A10:8
214. 10. 2011 18:00TJ Libín 1096 Prachatice BSK ZD Pojbuky A10:6
215. 10. 2011 14:30TJ Jiskra Třeboň ATJ Jiskra Bechyně A1:10
215. 10. 2011 15:00KST Orel ČB ADDM Soběslav A4:10
215. 10. 2011 15:00TJ Sokol České Budějovice ASKST Týn nad Vltavou o.s.B10:8
210. 10. 2011 19:30TJ Sokol Přídolí ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:6
311. 10. 2011 19:30Elektrostav Strakonice BSK ZD Pojbuky A10:2
316. 10. 2011 15:00TJ Libín 1096 Prachatice BTJ Sokol Studená A3:10
314. 10. 2011 18:00TJ Jiskra Třeboň ADDM Soběslav A5:10
316. 10. 2011 10:30KST Orel ČB ATJ Jiskra Bechyně A6:10
312. 10. 2011 18:30TJ Sokol České Budějovice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A8:10
312. 10. 2011 19:30TJ Sokol Přídolí ASKST Týn nad Vltavou o.s.B10:4
429. 10. 2011 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s.BElektrostav Strakonice B0:10
429. 10. 2011 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Libín 1096 Prachatice B10:6
429. 10. 2011 14:00TJ Jiskra Bechyně ATJ Sokol České Budějovice A10:0wo
pok.hosté
426. 10. 2011 20:30DDM Soběslav ATJ Sokol Přídolí A10:5
429. 10. 2011 14:00TJ Sokol Studená ATJ Jiskra Třeboň A10:3
429. 10. 2011 10:30SK ZD Pojbuky AKST Orel ČB A10:5
530. 10. 2011 10:30SKST Týn nad Vltavou o.s.BTJ Libín 1096 Prachatice B3:10
530. 10. 2011 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AElektrostav Strakonice B4:10
528. 10. 2011 20:15TJ Jiskra Bechyně ATJ Sokol Přídolí A10:4
530. 10. 2011 10:30DDM Soběslav ATJ Sokol České Budějovice A10:1
530. 10. 2011 09:30TJ Sokol Studená AKST Orel ČB A10:2
526. 10. 2011 19:00SK ZD Pojbuky ATJ Jiskra Třeboň A10:2
611. 11. 2011 17:30Elektrostav Strakonice BTJ Jiskra Třeboň A10:0
611. 11. 2011 18:00TJ Libín 1096 Prachatice BKST Orel ČB A10:5
612. 11. 2011 15:00TJ Sokol České Budějovice ATJ Sokol Studená A0:10
608. 11. 2011 20:00TJ Sokol Přídolí ASK ZD Pojbuky A6:10
609. 11. 2011 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s.BTJ Jiskra Bechyně A2:10
612. 11. 2011 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ADDM Soběslav A10:3
712. 11. 2011 10:00Elektrostav Strakonice BKST Orel ČB A8:10
713. 11. 2011 15:00TJ Libín 1096 Prachatice BTJ Jiskra Třeboň A10:3
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol České Budějovice ASK ZD Pojbuky A9:9
712. 11. 2011 10:00TJ Sokol Přídolí ATJ Sokol Studená A1:10
711. 11. 2011 19:30SKST Týn nad Vltavou o.s.BDDM Soběslav A6:10
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Jiskra Bechyně A10:4
826. 11. 2011 14:00TJ Jiskra Bechyně AElektrostav Strakonice B7:10
826. 11. 2011 00:00DDM Soběslav ATJ Libín 1096 Prachatice B10:6
826. 11. 2011 14:00TJ Sokol Studená ASKST Týn nad Vltavou o.s.B10:1
823. 11. 2011 19:00SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A8:10
826. 11. 2011 14:30TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol České Budějovice A8:10
826. 11. 2011 15:00KST Orel ČB ATJ Sokol Přídolí A7:10
927. 11. 2011 10:30TJ Jiskra Bechyně ATJ Libín 1096 Prachatice B10:3
923. 11. 2011 19:30DDM Soběslav AElektrostav Strakonice B10:2
927. 11. 2011 09:30TJ Sokol Studená ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:5
927. 11. 2011 10:30SK ZD Pojbuky ASKST Týn nad Vltavou o.s.B10:1
927. 11. 2011 10:30TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol Přídolí A10:5
927. 11. 2011 10:30KST Orel ČB ATJ Sokol České Budějovice A10:0
1010. 12. 2011 15:00TJ Sokol České Budějovice AElektrostav Strakonice B4:10
1010. 12. 2011 15:00TJ Sokol Přídolí ATJ Libín 1096 Prachatice B6:10
1010. 12. 2011 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s.BTJ Jiskra Třeboň A6:10
1010. 12. 2011 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AKST Orel ČB A10:2
1010. 12. 2011 14:00TJ Jiskra Bechyně ATJ Sokol Studená A5:10
1001. 12. 2011 19:00DDM Soběslav ASK ZD Pojbuky A10:5
1111. 12. 2011 10:30TJ Sokol České Budějovice ATJ Libín 1096 Prachatice B2:10
1108. 12. 2011 20:00TJ Sokol Přídolí AElektrostav Strakonice B8:10
1111. 12. 2011 10:30SKST Týn nad Vltavou o.s.BKST Orel ČB A1:10
1111. 12. 2011 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Jiskra Třeboň A10:3
1111. 12. 2011 10:30TJ Jiskra Bechyně ASK ZD Pojbuky A10:5
1110. 12. 2011 17:30DDM Soběslav ATJ Sokol Studená A9:9
1214. 01. 2012 15:00TJ Sokol Přídolí ATJ Sokol České Budějovice A10:4
1210. 01. 2012 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ASKST Týn nad Vltavou o.s.B10:0
1214. 01. 2012 14:00DDM Soběslav ATJ Jiskra Bechyně A10:8
1214. 01. 2012 10:30SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Studená A5:10
1214. 01. 2012 15:00KST Orel ČB ATJ Jiskra Třeboň A9:9
1213. 01. 2012 18:00TJ Libín 1096 Prachatice BElektrostav Strakonice B10:3
1328. 01. 2012 14:00TJ Sokol Studená AElektrostav Strakonice B8:10
1328. 01. 2012 10:30SK ZD Pojbuky ATJ Libín 1096 Prachatice B10:6
1328. 01. 2012 14:00TJ Jiskra Bechyně ATJ Jiskra Třeboň A10:4
1326. 01. 2012 19:00DDM Soběslav AKST Orel ČB A10:4
1328. 01. 2012 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s.BTJ Sokol České Budějovice A2:10
1320. 01. 2012 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Sokol Přídolí A10:0
1429. 01. 2012 10:30SK ZD Pojbuky AElektrostav Strakonice B3:10
1429. 01. 2012 10:00TJ Sokol Studená ATJ Libín 1096 Prachatice B10:4
1429. 01. 2012 10:30DDM Soběslav ATJ Jiskra Třeboň A10:1
1429. 01. 2012 10:30TJ Jiskra Bechyně AKST Orel ČB A10:2
1427. 01. 2012 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Sokol České Budějovice A10:4
1418. 01. 2012 19:00SKST Týn nad Vltavou o.s.BTJ Sokol Přídolí A6:10
1510. 02. 2012 17:30Elektrostav Strakonice BSKST Týn nad Vltavou o.s.B10:1
1510. 02. 2012 18:00TJ Libín 1096 Prachatice BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A4:10
1504. 03. 2012 10:30
problémy s vytápěním sokolovny
TJ Sokol České Budějovice ATJ Jiskra Bechyně A2:10
1511. 02. 2012 15:00TJ Sokol Přídolí ADDM Soběslav A1:10
1511. 02. 2012 14:30TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol Studená A1:10
1511. 02. 2012 15:00KST Orel ČB ASK ZD Pojbuky A6:10
1612. 02. 2012 15:00TJ Libín 1096 Prachatice BSKST Týn nad Vltavou o.s.B10:3
1611. 02. 2012 10:00Elektrostav Strakonice BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:5
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol Přídolí ATJ Jiskra Bechyně A2:10
1606. 02. 2012 20:00TJ Sokol České Budějovice ADDM Soběslav A2:10
1612. 02. 2012 10:30KST Orel ČB ATJ Sokol Studená A4:10
1612. 02. 2012 10:30TJ Jiskra Třeboň ASK ZD Pojbuky A8:10
1725. 02. 2012 14:30TJ Jiskra Třeboň AElektrostav Strakonice B6:10
1725. 02. 2012 15:00KST Orel ČB ATJ Libín 1096 Prachatice B10:5
1725. 02. 2012 14:00TJ Sokol Studená ATJ Sokol České Budějovice A10:2
1725. 02. 2012 10:30SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Přídolí A10:5
1715. 02. 2012 18:00
hráno v Týně n. Vltavou-výměna pořadatelství
TJ Jiskra Bechyně ASKST Týn nad Vltavou o.s.B10:3
1725. 02. 2012 15:00DDM Soběslav ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A6:10
1826. 02. 2012 10:30KST Orel ČB AElektrostav Strakonice B10:7
1826. 02. 2012 10:30TJ Jiskra Třeboň ATJ Libín 1096 Prachatice B10:8
1826. 02. 2012 10:30SK ZD Pojbuky ATJ Sokol České Budějovice A10:5
1826. 02. 2012 09:30TJ Sokol Studená ATJ Sokol Přídolí A10:1
1820. 02. 2012 19:00DDM Soběslav ASKST Týn nad Vltavou o.s.B10:2
1824. 02. 2012 20:30TJ Jiskra Bechyně ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A5:10
1909. 03. 2012 17:30Elektrostav Strakonice BTJ Jiskra Bechyně A10:3
1909. 03. 2012 18:00TJ Libín 1096 Prachatice BDDM Soběslav A10:8
1929. 02. 2012 19:00SKST Týn nad Vltavou o.s.BTJ Sokol Studená A3:10
1909. 03. 2012 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ASK ZD Pojbuky A10:6
1910. 03. 2012 15:00TJ Sokol České Budějovice ATJ Jiskra Třeboň A10:7
1901. 03. 2012 19:30TJ Sokol Přídolí AKST Orel ČB A9:9
2011. 03. 2012 15:00TJ Libín 1096 Prachatice BTJ Jiskra Bechyně A9:9
2010. 03. 2012 10:00Elektrostav Strakonice BDDM Soběslav A10:5
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Sokol Studená A3:10
2011. 03. 2012 10:30SKST Týn nad Vltavou o.s.BSK ZD Pojbuky A1:10
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol Přídolí ATJ Jiskra Třeboň A5:10
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol České Budějovice AKST Orel ČB A8:10
2123. 03. 2012 17:30Elektrostav Strakonice BTJ Sokol České Budějovice A10:0
2123. 03. 2012 18:00TJ Libín 1096 Prachatice BTJ Sokol Přídolí A8:10
2124. 03. 2012 14:30TJ Jiskra Třeboň ASKST Týn nad Vltavou o.s.B10:4
2124. 03. 2012 15:00KST Orel ČB ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A8:10
2124. 03. 2012 14:00TJ Sokol Studená ATJ Jiskra Bechyně A10:1
2124. 03. 2012 10:30SK ZD Pojbuky ADDM Soběslav A9:9
2225. 03. 2012 15:00TJ Libín 1096 Prachatice BTJ Sokol České Budějovice A10:1
2224. 03. 2012 10:00Elektrostav Strakonice BTJ Sokol Přídolí A10:4
2225. 03. 2012 10:30KST Orel ČB ASKST Týn nad Vltavou o.s.B10:0
2225. 03. 2012 10:30TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A9:9
2225. 03. 2012 10:30SK ZD Pojbuky ATJ Jiskra Bechyně A10:3
2225. 03. 2012 09:30TJ Sokol Studená ADDM Soběslav A10:8
Krajský přebor
130. 09. 2011 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Vodní stavby Tábor A3:10
130. 09. 2011 18:00KST Orel ČB BTJ Jiskra Třeboň B10:7
130. 09. 2011 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Blatná A10:3
101. 10. 2011 18:00TJ Sokol Studená BSK ZD Pojbuky B10:6
130. 09. 2011 18:00TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Vodňany B10:3
128. 09. 2011 18:00
herna Kněžské Dvory - výměna pořadatelství
SK Pedagog ČB BTJ Sokol Kněžské Dvory A4:10
211. 10. 2011 18:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Studená B2:10
215. 10. 2011 15:00TJ Sokol Kněžské Dvory ASK ZD Pojbuky B6:10
215. 10. 2011 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Libín 1096 Prachatice C2:10
215. 10. 2011 15:00TJ Sokol Vodňany BTJ Blatná A10:6
213. 10. 2011 18:15TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AKST Orel ČB B10:3
214. 10. 2011 19:00TJ Vodní stavby Tábor ATJ Jiskra Třeboň B10:2
313. 10. 2011 18:00SK Pedagog ČB BSK ZD Pojbuky B3:10
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol Studená B7:10
316. 10. 2011 10:30TJ Slavoj Protivín ATJ Blatná A9:9
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol Vodňany BTJ Libín 1096 Prachatice C6:10
316. 10. 2011 10:30TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Jiskra Třeboň B10:1
316. 10. 2011 10:30TJ Vodní stavby Tábor AKST Orel ČB B10:5
420. 10. 2011 18:00KST Orel ČB BSK Pedagog ČB B10:3
429. 10. 2011 14:30TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Kněžské Dvory A1:10
428. 10. 2011 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:5
422. 10. 2011 17:00TJ Blatná ATJ Vodní stavby Tábor A7:10
429. 10. 2011 18:00TJ Sokol Studená BTJ Slavoj Protivín A10:4
429. 10. 2011 15:00SK ZD Pojbuky BTJ Sokol Vodňany B10:3
530. 10. 2011 10:30KST Orel ČB BTJ Sokol Kněžské Dvory A4:10
521. 10. 2011 18:30TJ Jiskra Třeboň BSK Pedagog ČB B10:8
530. 10. 2011 15:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Vodní stavby Tábor A10:4
525. 10. 2011 18:30TJ Blatná ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:5
530. 10. 2011 13:00TJ Sokol Studená BTJ Sokol Vodňany B10:4
530. 10. 2011 15:00SK ZD Pojbuky BTJ Slavoj Protivín A10:2
603. 11. 2011 18:00SK Pedagog ČB BTJ Slavoj Protivín A5:10
601. 11. 2011 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol Vodňany B10:5
612. 11. 2011 15:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Sokol Studená B6:10
611. 11. 2011 19:00TJ Vodní stavby Tábor ASK ZD Pojbuky B10:3
612. 11. 2011 15:00KST Orel ČB BTJ Libín 1096 Prachatice C5:10
612. 11. 2011 14:30TJ Jiskra Třeboň BTJ Blatná A2:10
710. 11. 2011 18:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Vodňany B5:10
709. 11. 2011 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Slavoj Protivín A9:9
713. 11. 2011 10:30TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ASK ZD Pojbuky B3:10
713. 11. 2011 10:30TJ Vodní stavby Tábor ATJ Sokol Studená B0:10
713. 11. 2011 10:30KST Orel ČB BTJ Blatná A5:10
713. 11. 2011 10:30TJ Jiskra Třeboň BTJ Libín 1096 Prachatice C1:10
825. 11. 2011 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CSK Pedagog ČB B10:2
818. 11. 2011 18:00TJ Blatná ATJ Sokol Kněžské Dvory A10:6
826. 11. 2011 18:00TJ Sokol Studená BKST Orel ČB B10:3
826. 11. 2011 15:00SK ZD Pojbuky BTJ Jiskra Třeboň B10:1
826. 11. 2011 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A9:9
826. 11. 2011 15:00TJ Sokol Vodňany BTJ Vodní stavby Tábor A10:5
927. 11. 2011 15:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Sokol Kněžské Dvory A8:10
927. 11. 2011 10:30TJ Blatná ASK Pedagog ČB B10:3
927. 11. 2011 13:00TJ Sokol Studená BTJ Jiskra Třeboň B10:1
927. 11. 2011 15:00SK ZD Pojbuky BKST Orel ČB B10:2
927. 11. 2011 10:30TJ Slavoj Protivín ATJ Vodní stavby Tábor A10:3
923. 11. 2011 18:00TJ Sokol Vodňany BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:6
1013. 12. 2011 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ASK Pedagog ČB B8:10
1010. 12. 2011 15:00TJ Vodní stavby Tábor ATJ Sokol Kněžské Dvory A5:10
1008. 12. 2011 18:00KST Orel ČB BTJ Slavoj Protivín A10:6
1010. 12. 2011 14:30TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Vodňany B1:10
1009. 12. 2011 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Sokol Studená B10:5
1002. 12. 2011 19:00TJ Blatná ASK ZD Pojbuky B6:10
1111. 12. 2011 10:30TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Sokol Kněžské Dvory A3:10
1109. 12. 2011 18:30TJ Vodní stavby Tábor ASK Pedagog ČB B10:2
1102. 12. 2011 18:00KST Orel ČB BTJ Sokol Vodňany B10:5
1111. 12. 2011 10:30TJ Jiskra Třeboň BTJ Slavoj Protivín A2:10
1118. 11. 2011 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CSK ZD Pojbuky B10:3
1110. 12. 2011 17:30TJ Blatná ATJ Sokol Studená B7:10
1213. 01. 2012 18:30TJ Vodní stavby Tábor ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A9:9
1214. 01. 2012 14:30TJ Jiskra Třeboň BKST Orel ČB B4:10
1214. 01. 2012 17:00TJ Blatná ATJ Libín 1096 Prachatice C9:9
1214. 01. 2012 15:00SK ZD Pojbuky BTJ Sokol Studená B3:10
1214. 01. 2012 15:00TJ Sokol Vodňany BTJ Slavoj Protivín A10:6
1212. 01. 2012 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ASK Pedagog ČB B10:3
1328. 01. 2012 18:00TJ Sokol Studená BSK Pedagog ČB B10:1
1328. 01. 2012 15:00SK ZD Pojbuky BTJ Sokol Kněžské Dvory A10:4
1327. 01. 2012 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Slavoj Protivín A10:5
1328. 01. 2012 17:00TJ Blatná ATJ Sokol Vodňany B10:8
1328. 01. 2012 15:00KST Orel ČB BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:0
1328. 01. 2012 14:30TJ Jiskra Třeboň BTJ Vodní stavby Tábor A3:10
1429. 01. 2012 15:00SK ZD Pojbuky BSK Pedagog ČB B10:2
1429. 01. 2012 13:00TJ Sokol Studená BTJ Sokol Kněžské Dvory A10:4
1429. 01. 2012 10:30TJ Blatná ATJ Slavoj Protivín A7:10
1429. 01. 2012 15:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Sokol Vodňany B10:8
1429. 01. 2012 10:30TJ Jiskra Třeboň BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A6:10
1429. 01. 2012 10:30KST Orel ČB BTJ Vodní stavby Tábor A10:7
1511. 02. 2012 15:00SK Pedagog ČB BKST Orel ČB B6:10
1511. 02. 2012 15:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Jiskra Třeboň B10:4
1511. 02. 2012 15:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Libín 1096 Prachatice C5:10
1511. 02. 2012 15:00TJ Vodní stavby Tábor ATJ Blatná A5:10
1511. 02. 2012 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Studená B5:10
1501. 02. 2012 18:00TJ Sokol Vodňany BSK ZD Pojbuky B8:10
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol Kněžské Dvory AKST Orel ČB B5:10
1609. 02. 2012 18:00SK Pedagog ČB BTJ Jiskra Třeboň B9:9
1612. 02. 2012 10:30TJ Vodní stavby Tábor ATJ Libín 1096 Prachatice C6:10
1603. 02. 2012 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Blatná A10:6
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Studená B3:10
1612. 02. 2012 10:30TJ Slavoj Protivín ASK ZD Pojbuky B9:9
1725. 02. 2012 15:00TJ Slavoj Protivín ASK Pedagog ČB B10:4
1725. 02. 2012 15:00TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Kněžské Dvory A9:9
1725. 02. 2012 18:00TJ Sokol Studená BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:5
1725. 02. 2012 15:00SK ZD Pojbuky BTJ Vodní stavby Tábor A8:10
1724. 02. 2012 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CKST Orel ČB B10:6
1725. 02. 2012 17:00TJ Blatná ATJ Jiskra Třeboň B10:4
1826. 02. 2012 10:30TJ Sokol Vodňany BSK Pedagog ČB B10:2
1826. 02. 2012 10:30TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Kněžské Dvory A9:9
1826. 02. 2012 15:00SK ZD Pojbuky BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:6
1826. 02. 2012 13:00TJ Sokol Studená BTJ Vodní stavby Tábor A10:3
1826. 02. 2012 10:30TJ Blatná AKST Orel ČB B10:2
1826. 02. 2012 15:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Jiskra Třeboň B10:5
1910. 03. 2012 15:00SK Pedagog ČB BTJ Libín 1096 Prachatice C2:10
1910. 03. 2012 15:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Blatná A9:9
1910. 03. 2012 15:00KST Orel ČB BTJ Sokol Studená B6:10
1910. 03. 2012 14:30TJ Jiskra Třeboň BSK ZD Pojbuky B2:10
1910. 03. 2012 15:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Slavoj Protivín A9:9
1909. 03. 2012 00:00TJ Vodní stavby Tábor ATJ Sokol Vodňany B9:9
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Libín 1096 Prachatice C9:9
2011. 03. 2012 10:30SK Pedagog ČB BTJ Blatná A3:10
2002. 03. 2012 18:30TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Studená B5:10
2011. 03. 2012 10:30KST Orel ČB BSK ZD Pojbuky B9:9
2011. 03. 2012 10:30TJ Vodní stavby Tábor ATJ Slavoj Protivín A9:9
2011. 03. 2012 10:30TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Sokol Vodňany B10:4
2122. 03. 2012 18:00SK Pedagog ČB BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:7
2124. 03. 2012 15:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Vodní stavby Tábor A9:9
2124. 03. 2012 14:00TJ Slavoj Protivín AKST Orel ČB B7:10
2124. 03. 2012 15:00TJ Sokol Vodňany BTJ Jiskra Třeboň B10:1
2124. 03. 2012 18:00TJ Sokol Studená BTJ Libín 1096 Prachatice C10:3
2124. 03. 2012 15:00SK ZD Pojbuky BTJ Blatná A10:6
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:7
2220. 03. 2012 18:30SK Pedagog ČB BTJ Vodní stavby Tábor A8:10
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol Vodňany BKST Orel ČB B10:8
2225. 03. 2012 10:30TJ Slavoj Protivín ATJ Jiskra Třeboň B10:1
2225. 03. 2012 15:00SK ZD Pojbuky BTJ Libín 1096 Prachatice C10:3
2225. 03. 2012 13:00TJ Sokol Studená BTJ Blatná A10:4
Krajská soutěž A
101. 10. 2011 15:00
07.10.2011 18.00
TJ Sokol České Budějovice BTJ Start ČB A7:10
101. 10. 2011 15:00KST Orel ČB CTJ Sokol Nová Ves u ČB A9:9
101. 10. 2011 15:00TJ Sokol Kněžské Dvory BSK Pedagog ČB C3:10
101. 10. 2011 15:00TJ Sokol Přídolí BTJ Sokol Křemže A7:10
130. 09. 2011 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Sokol Zliv A5:10
101. 10. 2011 15:00OST Velešín ATJ Spartak Kaplice A5:10
215. 10. 2011 15:00OST Velešín ATJ Sokol Přídolí B10:3
203. 10. 2011 18:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Křemže A10:6
214. 10. 2011 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Sokol Kněžské Dvory B10:3
215. 10. 2011 10:00TJ Sokol Zliv ASK Pedagog ČB C3:10
215. 10. 2011 15:00TJ Sokol České Budějovice BKST Orel ČB C10:6
215. 10. 2011 15:00TJ Start ČB ATJ Sokol Nová Ves u ČB A10:4
316. 10. 2011 10:30OST Velešín ATJ Sokol Křemže A4:10
313. 10. 2011 18:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Přídolí B10:2
318. 10. 2011 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BSK Pedagog ČB C4:10
313. 10. 2011 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol Kněžské Dvory B10:5
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Nová Ves u ČB A2:10
nové utkán
316. 10. 2011 10:30TJ Start ČB AKST Orel ČB C10:3
429. 10. 2011 15:00KST Orel ČB COST Velešín A10:6
429. 10. 2011 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Spartak Kaplice A3:10
429. 10. 2011 15:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol České Budějovice B6:10
427. 10. 2011 18:30SK Pedagog ČB CTJ Start ČB A10:1
429. 10. 2011 15:00TJ Sokol Přídolí BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B5:10
429. 10. 2011 15:00TJ Sokol Křemže ATJ Sokol Zliv A10:0
530. 10. 2011 10:30KST Orel ČB CTJ Spartak Kaplice A2:10
530. 10. 2011 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB AOST Velešín A7:10
530. 10. 2011 10:30TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Start ČB A8:10
525. 10. 2011 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol České Budějovice B10:4
530. 10. 2011 10:30TJ Sokol Přídolí BTJ Sokol Zliv A9:9
530. 10. 2011 10:30TJ Sokol Křemže ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:7
612. 11. 2011 15:00OST Velešín ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B6:10
601. 11. 2011 18:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Zliv A10:4
612. 11. 2011 15:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Přídolí B10:4
612. 11. 2011 15:00TJ Start ČB ATJ Sokol Křemže A6:10
612. 11. 2011 15:00KST Orel ČB CTJ Sokol Kněžské Dvory B10:4
612. 11. 2011 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB ASK Pedagog ČB C10:3
713. 11. 2011 10:30OST Velešín ATJ Sokol Zliv A10:5
713. 11. 2011 10:30TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:4
716. 11. 2011 19:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Křemže A8:10
713. 11. 2011 10:30TJ Start ČB ATJ Sokol Přídolí B10:3
713. 11. 2011 10:30KST Orel ČB CSK Pedagog ČB C9:9
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Kněžské Dvory B10:0
826. 11. 2011 15:00TJ Sokol Kněžské Dvory BOST Velešín A3:10
822. 11. 2011 18:00SK Pedagog ČB CTJ Spartak Kaplice A10:8
826. 11. 2011 15:00TJ Sokol Přídolí BKST Orel ČB C8:10
826. 11. 2011 15:00TJ Sokol Křemže ATJ Sokol Nová Ves u ČB A10:7
826. 11. 2011 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Sokol České Budějovice B10:7
824. 11. 2011 19:00TJ Sokol Zliv ATJ Start ČB A8:10
927. 11. 2011 10:30TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Spartak Kaplice A2:10
924. 11. 2011 18:00SK Pedagog ČB COST Velešín A10:8
927. 11. 2011 10:30TJ Sokol Přídolí BTJ Sokol Nová Ves u ČB A9:9
927. 11. 2011 10:30TJ Sokol Křemže AKST Orel ČB C10:3
927. 11. 2011 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Start ČB A10:2
927. 11. 2011 10:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol České Budějovice B4:10
1007. 12. 2011 19:00TJ Sokol České Budějovice BOST Velešín A10:7
1010. 12. 2011 15:00TJ Start ČB ATJ Spartak Kaplice A2:10
1010. 12. 2011 15:00KST Orel ČB CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:8
1010. 12. 2011 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Zliv A10:3
1010. 12. 2011 15:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol Přídolí B6:10
1008. 12. 2011 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Křemže A9:9
1105. 12. 2011 19:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Spartak Kaplice A5:10
1111. 12. 2011 10:30TJ Start ČB AOST Velešín A10:5
1111. 12. 2011 10:30KST Orel ČB CTJ Sokol Zliv A8:10
1111. 12. 2011 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B7:10
1111. 12. 2011 10:30TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol Křemže A4:10
1101. 12. 2011 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Přídolí B10:2
1212. 01. 2012 18:30TJ Start ČB ATJ Sokol České Budějovice B10:8
1215. 01. 2012 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB AKST Orel ČB C10:3
1217. 01. 2012 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Kněžské Dvory B10:1
1214. 01. 2012 15:00TJ Sokol Křemže ATJ Sokol Přídolí B9:9
1214. 01. 2012 15:00TJ Sokol Zliv ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:5
1211. 01. 2012 18:00TJ Spartak Kaplice AOST Velešín A10:6
1328. 01. 2012 15:00TJ Sokol Přídolí BOST Velešín A10:5
1328. 01. 2012 15:00TJ Sokol Křemže ATJ Spartak Kaplice A6:10
1328. 01. 2012 15:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B3:10
1328. 01. 2012 15:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Zliv A10:4
1328. 01. 2012 15:00KST Orel ČB CTJ Sokol České Budějovice B5:10
1328. 01. 2012 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Start ČB A10:7
1429. 01. 2012 10:30TJ Sokol Křemže AOST Velešín A9:9
1429. 01. 2012 10:30TJ Sokol Přídolí BTJ Spartak Kaplice A9:9
1429. 01. 2012 10:30SK Pedagog ČB CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:1
1429. 01. 2012 10:30TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol Zliv A3:10
1429. 01. 2012 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol České Budějovice B10:3
1429. 01. 2012 10:30KST Orel ČB CTJ Start ČB A6:10
1511. 02. 2012 15:00OST Velešín AKST Orel ČB C2:10
1511. 02. 2012 15:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Nová Ves u ČB A10:3
1511. 02. 2012 15:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Kněžské Dvory B10:4
1502. 02. 2012 18:30TJ Start ČB ASK Pedagog ČB C8:10
1511. 02. 2012 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Sokol Přídolí B10:3
1509. 02. 2012 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol Křemže A5:10
1612. 02. 2012 10:30TJ Spartak Kaplice AKST Orel ČB C10:2
1612. 02. 2012 10:30OST Velešín ATJ Sokol Nová Ves u ČB A10:8
1612. 02. 2012 10:30TJ Start ČB ATJ Sokol Kněžské Dvory B10:2
1603. 03. 2012 15:00
problémy s vytápěním sokolovny
TJ Sokol České Budějovice BSK Pedagog ČB C8:10
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol Přídolí B10:7
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Sokol Křemže A6:10
1725. 02. 2012 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BOST Velešín A4:10
1723. 02. 2012 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Spartak Kaplice A5:10
1725. 02. 2012 15:00TJ Sokol Přídolí BTJ Sokol České Budějovice B5:10
1725. 02. 2012 15:00TJ Sokol Křemže ATJ Start ČB A10:7
1725. 02. 2012 15:00TJ Sokol Kněžské Dvory BKST Orel ČB C2:10
1721. 02. 2012 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Nová Ves u ČB A10:4
1816. 02. 2012 18:30TJ Sokol Zliv AOST Velešín A10:7
1826. 02. 2012 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Spartak Kaplice A6:10
1826. 02. 2012 10:30TJ Sokol Křemže ATJ Sokol České Budějovice B10:8
1826. 02. 2012 10:30TJ Sokol Přídolí BTJ Start ČB A5:10
1823. 02. 2012 18:00SK Pedagog ČB CKST Orel ČB C7:10
1826. 02. 2012 10:30TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol Nová Ves u ČB A3:10
1910. 03. 2012 15:00OST Velešín ATJ Sokol Kněžské Dvory B10:3
1907. 03. 2012 18:00TJ Spartak Kaplice ASK Pedagog ČB C10:3
1910. 03. 2012 15:00KST Orel ČB CTJ Sokol Přídolí B6:10
1910. 03. 2012 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Křemže A6:10
1910. 03. 2012 15:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B2:10
1901. 03. 2012 18:30TJ Start ČB ATJ Sokol Zliv A6:10
2009. 03. 2012 18:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Kněžské Dvory B10:1
2011. 03. 2012 10:30OST Velešín ASK Pedagog ČB C10:4
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Přídolí B10:6
2011. 03. 2012 10:30KST Orel ČB CTJ Sokol Křemže A9:9
2011. 03. 2012 10:30TJ Start ČB ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:1
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Zliv A7:10
2120. 03. 2012 19:00OST Velešín ATJ Sokol České Budějovice B10:7
2115. 03. 2012 18:30TJ Spartak Kaplice ATJ Start ČB A10:4
2124. 03. 2012 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BKST Orel ČB C9:9
2124. 03. 2012 15:00TJ Sokol Zliv ATJ Sokol Nová Ves u ČB A10:5
2124. 03. 2012 15:00TJ Sokol Přídolí BTJ Sokol Kněžské Dvory B10:2
2124. 03. 2012 15:00TJ Sokol Křemže ASK Pedagog ČB C10:6
2222. 03. 2012 18:30TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol České Budějovice B10:2
2222. 03. 2012 19:00OST Velešín ATJ Start ČB A2:10
2222. 03. 2012 18:30TJ Sokol Zliv AKST Orel ČB C10:5
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Sokol Nová Ves u ČB A9:9
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol Křemže ATJ Sokol Kněžské Dvory B10:2
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol Přídolí BSK Pedagog ČB C4:10
Krajská soutěž B
113. 10. 2011 18:00TJ Třebohostice ATJ Osek A9:9
101. 10. 2011 17:00TTC Kovářov ATJ Sokol Milevsko B10:6
101. 10. 2011 15:00SKP Prachatice AElektrostav Strakonice C4:10
101. 10. 2011 15:00TJ Sokol Cehnice ATJ Sokol Strakonice A10:8
130. 09. 2011 18:00TJ Slavoj Protivín CTJ Slavoj Protivín B2:10
129. 09. 2011 19:00
obrácené pořadatelství-hraje se v Miroticích
TJ Blatná BTJ Sokol Mirotice A10:2
215. 10. 2011 17:00TJ Blatná BTJ Sokol Cehnice A10:4
215. 10. 2011 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Strakonice A10:5
215. 10. 2011 15:00TJ Slavoj Protivín CSKP Prachatice A3:10
215. 10. 2011 15:00TJ Slavoj Protivín BElektrostav Strakonice C6:10
215. 10. 2011 17:00TJ Třebohostice ATTC Kovářov A5:10
215. 10. 2011 15:00TJ Osek ATJ Sokol Milevsko B7:10
314. 10. 2011 19:00TJ Blatná BTJ Sokol Strakonice A10:1
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Cehnice A10:6
316. 10. 2011 10:30TJ Slavoj Protivín CElektrostav Strakonice C0:10
316. 10. 2011 10:30TJ Slavoj Protivín BSKP Prachatice A9:9
316. 10. 2011 10:30TJ Třebohostice ATJ Sokol Milevsko B1:10
316. 10. 2011 10:30TJ Osek ATTC Kovářov A7:10
429. 10. 2011 15:00TTC Kovářov ATJ Blatná B10:8
429. 10. 2011 12:15TJ Sokol Milevsko BTJ Sokol Mirotice A10:1
429. 10. 2011 15:00SKP Prachatice ATJ Třebohostice A10:7
429. 10. 2011 15:00Elektrostav Strakonice CTJ Osek A10:3
429. 10. 2011 15:00TJ Sokol Cehnice ATJ Slavoj Protivín C10:0
429. 10. 2011 15:00TJ Sokol Strakonice ATJ Slavoj Protivín B5:10
530. 10. 2011 10:30TTC Kovářov ATJ Sokol Mirotice A10:2
526. 10. 2011 18:30TJ Sokol Milevsko BTJ Blatná B4:11
530. 10. 2011 10:30SKP Prachatice ATJ Osek A5:10
530. 10. 2011 10:30Elektrostav Strakonice CTJ Třebohostice A10:4
530. 10. 2011 10:30TJ Sokol Cehnice ATJ Slavoj Protivín B10:7
530. 10. 2011 10:30TJ Sokol Strakonice ATJ Slavoj Protivín C10:4
608. 11. 2011 18:30TJ Blatná BTJ Slavoj Protivín C10:2
612. 11. 2011 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Slavoj Protivín B10:7
604. 11. 2011 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Cehnice A9:9
612. 11. 2011 15:00TJ Osek ATJ Sokol Strakonice A10:7
612. 11. 2011 15:00TTC Kovářov ASKP Prachatice A10:1
608. 11. 2011 19:15TJ Sokol Milevsko BElektrostav Strakonice C9:9
702. 11. 2011 18:15TJ Blatná BTJ Slavoj Protivín B10:3
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol Mirotice ATJ Slavoj Protivín C10:4
711. 11. 2011 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Strakonice A10:7
713. 11. 2011 10:30TJ Osek ATJ Sokol Cehnice A10:8
713. 11. 2011 10:30TTC Kovářov AElektrostav Strakonice C10:7
712. 11. 2011 19:15TJ Sokol Milevsko BSKP Prachatice A10:4
826. 11. 2011 15:00SKP Prachatice ATJ Blatná B7:10
826. 11. 2011 15:00Elektrostav Strakonice CTJ Sokol Mirotice A10:3
826. 11. 2011 15:00TJ Sokol Cehnice ATTC Kovářov A3:10
826. 11. 2011 15:00TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Milevsko B8:10
826. 11. 2011 15:00TJ Slavoj Protivín CTJ Třebohostice A6:10
826. 11. 2011 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Osek A10:5
927. 11. 2011 10:30SKP Prachatice ATJ Sokol Mirotice A5:10
927. 11. 2011 10:30Elektrostav Strakonice CTJ Blatná B10:2
927. 11. 2011 10:30TJ Sokol Cehnice ATJ Sokol Milevsko B3:10
927. 11. 2011 10:30TJ Sokol Strakonice ATTC Kovářov A2:10
927. 11. 2011 10:30TJ Slavoj Protivín CTJ Osek A2:10
927. 11. 2011 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Třebohostice A9:9
1010. 12. 2011 17:00TJ Třebohostice ATJ Blatná B9:9
1010. 12. 2011 15:00TJ Osek ATJ Sokol Mirotice A10:4
1010. 12. 2011 15:00TTC Kovářov ATJ Slavoj Protivín C10:4
1010. 12. 2011 12:15TJ Sokol Milevsko BTJ Slavoj Protivín B10:5
1010. 12. 2011 15:00SKP Prachatice ATJ Sokol Cehnice A10:7
1010. 12. 2011 15:00Elektrostav Strakonice CTJ Sokol Strakonice A10:3
1111. 12. 2011 10:30TJ Třebohostice ATJ Sokol Mirotice A9:9
1111. 12. 2011 10:30TJ Osek ATJ Blatná B9:9
1111. 12. 2011 10:30TTC Kovářov ATJ Slavoj Protivín B10:1
1111. 12. 2011 13:15TJ Sokol Milevsko BTJ Slavoj Protivín C10:2
1111. 12. 2011 10:30SKP Prachatice ATJ Sokol Strakonice A10:2
1111. 12. 2011 10:30Elektrostav Strakonice CTJ Sokol Cehnice A10:3
1214. 01. 2012 15:00TJ Osek ATJ Třebohostice A10:4
1214. 01. 2012 12:15TJ Sokol Milevsko BTTC Kovářov A6:10
1214. 01. 2012 15:00Elektrostav Strakonice CSKP Prachatice A8:10
1214. 01. 2012 15:00TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Cehnice A10:5
1214. 01. 2012 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Slavoj Protivín C10:7
1203. 01. 2012 18:30
výměna pořadatelství - hraje se v Blatné
TJ Blatná BTJ Sokol Mirotice A10:3
1324. 01. 2012 18:00TJ Sokol Cehnice ATJ Blatná B2:10
1320. 01. 2012 17:00TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Mirotice A10:8
1328. 01. 2012 15:00SKP Prachatice ATJ Slavoj Protivín C10:1
1328. 01. 2012 15:00Elektrostav Strakonice CTJ Slavoj Protivín B10:6
1328. 01. 2012 15:00TTC Kovářov ATJ Třebohostice A10:0
1328. 01. 2012 12:15TJ Sokol Milevsko BTJ Osek A9:9
1425. 01. 2012 18:00TJ Sokol Strakonice ATJ Blatná B2:10
1427. 01. 2012 18:00TJ Sokol Cehnice ATJ Sokol Mirotice A9:9
1429. 01. 2012 10:30Elektrostav Strakonice CTJ Slavoj Protivín C10:0
1429. 01. 2012 10:30SKP Prachatice ATJ Slavoj Protivín B10:4
1429. 01. 2012 13:15TJ Sokol Milevsko BTJ Třebohostice A10:0
1429. 01. 2012 10:30TTC Kovářov ATJ Osek A10:4
1511. 02. 2012 17:00TJ Blatná BTTC Kovářov A9:9
1511. 02. 2012 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Milevsko B9:9
1511. 02. 2012 17:00TJ Třebohostice ASKP Prachatice A8:10
1511. 02. 2012 15:00TJ Osek AElektrostav Strakonice C8:10
1511. 02. 2012 15:00TJ Slavoj Protivín CTJ Sokol Cehnice A6:10
1511. 02. 2012 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Strakonice A9:9
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol Mirotice ATTC Kovářov A3:10
1612. 02. 2012 10:30TJ Blatná BTJ Sokol Milevsko B10:5
1612. 02. 2012 10:30TJ Osek ASKP Prachatice A10:5
1612. 02. 2012 10:30TJ Třebohostice AElektrostav Strakonice C4:10
1612. 02. 2012 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Cehnice A10:5
1607. 02. 2012 17:00TJ Slavoj Protivín CTJ Sokol Strakonice A9:9
1725. 02. 2012 15:00TJ Slavoj Protivín CTJ Blatná B2:10
1725. 02. 2012 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Mirotice A9:9
1725. 02. 2012 15:00TJ Sokol Cehnice ATJ Třebohostice A10:7
1725. 02. 2012 15:00TJ Sokol Strakonice ATJ Osek A9:9
1725. 02. 2012 15:00SKP Prachatice ATTC Kovářov A8:10
1725. 02. 2012 15:00Elektrostav Strakonice CTJ Sokol Milevsko B7:10
1826. 02. 2012 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Blatná B9:9
1826. 02. 2012 10:30TJ Slavoj Protivín CTJ Sokol Mirotice A3:10
1829. 02. 2012 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Třebohostice A10:6
1824. 02. 2012 18:00TJ Sokol Cehnice ATJ Osek A9:9
1826. 02. 2012 10:30Elektrostav Strakonice CTTC Kovářov A9:9
1826. 02. 2012 10:30SKP Prachatice ATJ Sokol Milevsko B1:10
1910. 03. 2012 17:00TJ Blatná BSKP Prachatice A10:2
1910. 03. 2012 15:00TJ Sokol Mirotice AElektrostav Strakonice C2:10
1910. 03. 2012 15:00TTC Kovářov ATJ Sokol Cehnice A9:9
1910. 03. 2012 12:15TJ Sokol Milevsko BTJ Sokol Strakonice A10:8
1910. 03. 2012 17:00TJ Třebohostice ATJ Slavoj Protivín C10:3
1910. 03. 2012 15:00TJ Osek ATJ Slavoj Protivín B7:10
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol Mirotice ASKP Prachatice A5:10
2011. 03. 2012 10:30TJ Blatná BElektrostav Strakonice C6:10
2011. 03. 2012 13:15TJ Sokol Milevsko BTJ Sokol Cehnice A9:9
2011. 03. 2012 10:30TTC Kovářov ATJ Sokol Strakonice A10:8
2011. 03. 2012 10:30TJ Osek ATJ Slavoj Protivín C10:3
2011. 03. 2012 10:30TJ Třebohostice ATJ Slavoj Protivín B10:3
2124. 03. 2012 17:00TJ Blatná BTJ Třebohostice A10:7
2124. 03. 2012 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Osek A5:10
2124. 03. 2012 15:00TJ Slavoj Protivín CTTC Kovářov A3:10
2124. 03. 2012 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Milevsko B2:10
2123. 03. 2012 18:00TJ Sokol Cehnice ASKP Prachatice A10:8
2123. 03. 2012 17:00TJ Sokol Strakonice AElektrostav Strakonice C4:10
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol Mirotice ATJ Třebohostice A9:9
2221. 03. 2012 19:00TJ Blatná BTJ Osek A10:5
2225. 03. 2012 10:30TJ Slavoj Protivín BTTC Kovářov A2:10
2225. 03. 2012 10:30TJ Slavoj Protivín CTJ Sokol Milevsko B4:10
2221. 03. 2012 17:00TJ Sokol Strakonice ASKP Prachatice A10:6
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol Cehnice AElektrostav Strakonice C10:8
Krajská soutěž C
101. 10. 2011 15:00GC Nová Bystřice ATJ Sokol Studená C7:10
101. 10. 2011 15:00TJ Sokol Tábor ATJ Sokol Milevsko A10:5
101. 10. 2011 14:00
Stará tělocvična v \\\\\\\"nové\\\\\\\" základní škole (školní ulice č. 293) vedle starého ochoďáku Rubín -
TJ Jiskra Bechyně BSKST Týn nad Vltavou o.s.C10:5
101. 10. 2011 15:00TJ Vodní stavby Tábor BTJ Nová Včelnice A10:7
101. 10. 2011 15:00TJ Lokomotiva České Velenice ATJ Jiskra Třeboň C10:5
101. 10. 2011 15:00DDM Soběslav BTJ Sokol Lodhéřov A10:8
210. 10. 2011 19:00DDM Soběslav BTJ Vodní stavby Tábor B10:1
215. 10. 2011 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Nová Včelnice A10:4
215. 10. 2011 15:00TJ Lokomotiva České Velenice ATJ Jiskra Bechyně B9:9
215. 10. 2011 17:30TJ Jiskra Třeboň CSKST Týn nad Vltavou o.s.C9:9
215. 10. 2011 15:00GC Nová Bystřice ATJ Sokol Tábor A8:10
215. 10. 2011 15:00TJ Sokol Studená CTJ Sokol Milevsko A10:7
312. 10. 2011 19:00DDM Soběslav BTJ Nová Včelnice A10:2
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol Lodhéřov ATJ Vodní stavby Tábor B10:1
316. 10. 2011 10:30TJ Lokomotiva České Velenice ASKST Týn nad Vltavou o.s.C10:3
316. 10. 2011 14:30TJ Jiskra Třeboň CTJ Jiskra Bechyně B4:10
316. 10. 2011 10:30GC Nová Bystřice ATJ Sokol Milevsko A10:6
316. 10. 2011 10:30TJ Sokol Studená CTJ Sokol Tábor A10:2
429. 10. 2011 15:00TJ Sokol Tábor ADDM Soběslav B1:10
429. 10. 2011 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Lodhéřov A5:10
429. 10. 2011 14:00TJ Jiskra Bechyně BGC Nová Bystřice A7:10
429. 10. 2011 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s.CTJ Sokol Studená C6:10
429. 10. 2011 09:30TJ Vodní stavby Tábor BTJ Lokomotiva České Velenice A7:10
429. 10. 2011 18:00TJ Nová Včelnice ATJ Jiskra Třeboň C10:6
530. 10. 2011 10:30TJ Sokol Tábor ATJ Sokol Lodhéřov A1:10
525. 10. 2011 19:15TJ Sokol Milevsko ADDM Soběslav B3:10
530. 10. 2011 10:30TJ Jiskra Bechyně BTJ Sokol Studená C9:9
530. 10. 2011 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s.CGC Nová Bystřice A10:8
525. 10. 2011 19:00TJ Vodní stavby Tábor BTJ Jiskra Třeboň C7:10
530. 10. 2011 18:00TJ Nová Včelnice ATJ Lokomotiva České Velenice A8:10
610. 11. 2011 19:15DDM Soběslav BTJ Lokomotiva České Velenice A10:8
612. 11. 2011 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Jiskra Třeboň C10:2
612. 11. 2011 15:00GC Nová Bystřice ATJ Vodní stavby Tábor B10:5
603. 11. 2011 19:00TJ Sokol Studená CTJ Nová Včelnice A10:6
612. 11. 2011 15:00TJ Sokol Tábor ATJ Jiskra Bechyně B10:8
612. 11. 2011 15:00
odloženo - náhradní termín 28.11.2011 19:30
TJ Sokol Milevsko ASKST Týn nad Vltavou o.s.C10:6
709. 11. 2011 19:15DDM Soběslav BTJ Jiskra Třeboň C10:3
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol Lodhéřov ATJ Lokomotiva České Velenice A10:6
713. 11. 2011 10:30GC Nová Bystřice ATJ Nová Včelnice A10:8
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol Studená CTJ Vodní stavby Tábor B10:2
713. 11. 2011 10:30TJ Sokol Tábor ASKST Týn nad Vltavou o.s.C9:9
713. 11. 2011 10:30
odložené utkání - termín 04.12.2011 10:30
TJ Sokol Milevsko ATJ Jiskra Bechyně B6:10
826. 11. 2011 14:00TJ Jiskra Bechyně BDDM Soběslav B5:10
826. 11. 2011 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s.CTJ Sokol Lodhéřov A3:10
826. 11. 2011 15:00TJ Vodní stavby Tábor BTJ Sokol Tábor A10:7
826. 11. 2011 18:00TJ Nová Včelnice ATJ Sokol Milevsko A10:4
826. 11. 2011 15:00TJ Lokomotiva České Velenice AGC Nová Bystřice A10:7
826. 11. 2011 17:30TJ Jiskra Třeboň CTJ Sokol Studená C1:10
927. 11. 2011 10:30TJ Jiskra Bechyně BTJ Sokol Lodhéřov A6:10
927. 11. 2011 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s.CDDM Soběslav B1:10
927. 11. 2011 10:30TJ Vodní stavby Tábor BTJ Sokol Milevsko A10:3
927. 11. 2011 18:00TJ Nová Včelnice ATJ Sokol Tábor A10:5
927. 11. 2011 10:30TJ Lokomotiva České Velenice ATJ Sokol Studená C8:10
922. 11. 2011 18:30TJ Jiskra Třeboň CGC Nová Bystřice A5:10
1010. 12. 2011 15:00GC Nová Bystřice ADDM Soběslav B8:10
1010. 12. 2011 15:00TJ Sokol Studená CTJ Sokol Lodhéřov A7:10
1010. 12. 2011 15:00TJ Sokol Tábor ATJ Lokomotiva České Velenice A10:7
1010. 12. 2011 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Jiskra Třeboň C9:9
1010. 12. 2011 14:00TJ Jiskra Bechyně BTJ Vodní stavby Tábor B10:4
1010. 12. 2011 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s.CTJ Nová Včelnice A10:6
1111. 12. 2011 10:30GC Nová Bystřice ATJ Sokol Lodhéřov A10:7
1111. 12. 2011 10:30TJ Sokol Studená CDDM Soběslav B8:10
1111. 12. 2011 10:30TJ Sokol Tábor ATJ Jiskra Třeboň C10:4
1111. 12. 2011 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Lokomotiva České Velenice A10:6
1111. 12. 2011 10:30TJ Jiskra Bechyně BTJ Nová Včelnice A10:6
1111. 12. 2011 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s.CTJ Vodní stavby Tábor B5:10
1214. 01. 2012 15:00TJ Sokol Studená CGC Nová Bystřice A9:9
1214. 01. 2012 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Tábor A8:10
1214. 01. 2012 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s.CTJ Jiskra Bechyně B9:9
1214. 01. 2012 18:00TJ Nová Včelnice ATJ Vodní stavby Tábor B7:10
1205. 01. 2012 18:30TJ Jiskra Třeboň CTJ Lokomotiva České Velenice A3:10
1214. 01. 2012 15:00TJ Sokol Lodhéřov ADDM Soběslav B10:5
1320. 01. 2012 19:00TJ Vodní stavby Tábor BDDM Soběslav B1:10
1328. 01. 2012 18:00TJ Nová Včelnice ATJ Sokol Lodhéřov A4:10
1328. 01. 2012 14:00TJ Jiskra Bechyně BTJ Lokomotiva České Velenice A10:7
1328. 01. 2012 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s.CTJ Jiskra Třeboň C10:5
1328. 01. 2012 15:00TJ Sokol Tábor AGC Nová Bystřice A8:10
1328. 01. 2012 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Studená C10:8
1429. 01. 2012 18:00TJ Nová Včelnice ADDM Soběslav B9:9
1429. 01. 2012 10:30TJ Vodní stavby Tábor BTJ Sokol Lodhéřov A4:10
1429. 01. 2012 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s.CTJ Lokomotiva České Velenice A10:8
1429. 01. 2012 10:30TJ Jiskra Bechyně BTJ Jiskra Třeboň C10:4
1429. 01. 2012 10:30TJ Sokol Milevsko AGC Nová Bystřice A10:8
1429. 01. 2012 10:30TJ Sokol Tábor ATJ Sokol Studená C10:8
1511. 02. 2012 15:00DDM Soběslav BTJ Sokol Tábor A10:1
1511. 02. 2012 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Sokol Milevsko A10:7
1511. 02. 2012 15:00GC Nová Bystřice ATJ Jiskra Bechyně B3:10
1511. 02. 2012 15:00TJ Sokol Studená CSKST Týn nad Vltavou o.s.C10:6
1511. 02. 2012 15:00TJ Lokomotiva České Velenice ATJ Vodní stavby Tábor B9:9
1511. 02. 2012 17:30TJ Jiskra Třeboň CTJ Nová Včelnice A10:8
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol Lodhéřov ATJ Sokol Tábor A10:4
1612. 02. 2012 10:30DDM Soběslav BTJ Sokol Milevsko A10:0
1612. 02. 2012 10:30TJ Sokol Studená CTJ Jiskra Bechyně B6:10
1612. 02. 2012 10:30GC Nová Bystřice ASKST Týn nad Vltavou o.s.C10:5
1612. 02. 2012 14:30TJ Jiskra Třeboň CTJ Vodní stavby Tábor B7:10
1612. 02. 2012 10:30TJ Lokomotiva České Velenice ATJ Nová Včelnice A8:10
1701. 03. 2012 19:00TJ Lokomotiva České Velenice ADDM Soběslav B0:10
1725. 02. 2012 17:30TJ Jiskra Třeboň CTJ Sokol Lodhéřov A3:10
1725. 02. 2012 15:00TJ Vodní stavby Tábor BGC Nová Bystřice A10:7
1725. 02. 2012 18:00TJ Nová Včelnice ATJ Sokol Studená C8:10
1725. 02. 2012 14:00TJ Jiskra Bechyně BTJ Sokol Tábor A10:5
1725. 02. 2012 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s.CTJ Sokol Milevsko A10:4
1826. 02. 2012 14:30TJ Jiskra Třeboň CDDM Soběslav B4:10
1826. 02. 2012 10:30TJ Lokomotiva České Velenice ATJ Sokol Lodhéřov A3:10
1826. 02. 2012 18:00TJ Nová Včelnice AGC Nová Bystřice A10:8
1826. 02. 2012 10:30TJ Vodní stavby Tábor BTJ Sokol Studená C10:4
1826. 02. 2012 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s.CTJ Sokol Tábor A10:8
1826. 02. 2012 10:30TJ Jiskra Bechyně BTJ Sokol Milevsko A9:9
1910. 03. 2012 15:00DDM Soběslav BTJ Jiskra Bechyně B10:4
1910. 03. 2012 15:00TJ Sokol Lodhéřov ASKST Týn nad Vltavou o.s.C10:0
1910. 03. 2012 15:00TJ Sokol Tábor ATJ Vodní stavby Tábor B9:9
1910. 03. 2012 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Nová Včelnice A10:7
1910. 03. 2012 15:00GC Nová Bystřice ATJ Lokomotiva České Velenice A10:3
1910. 03. 2012 15:00TJ Sokol Studená CTJ Jiskra Třeboň C10:1
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol Lodhéřov ATJ Jiskra Bechyně B10:2
2011. 03. 2012 10:30DDM Soběslav BSKST Týn nad Vltavou o.s.C10:3
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Vodní stavby Tábor B9:9
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol Tábor ATJ Nová Včelnice A9:9
2011. 03. 2012 10:30TJ Sokol Studená CTJ Lokomotiva České Velenice A8:10
2011. 03. 2012 10:30GC Nová Bystřice ATJ Jiskra Třeboň C10:3
2124. 03. 2012 15:00DDM Soběslav BGC Nová Bystřice A10:8
2124. 03. 2012 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Sokol Studená C10:1
2124. 03. 2012 15:00TJ Lokomotiva České Velenice ATJ Sokol Tábor A10:3
2123. 03. 2012 17:30TJ Jiskra Třeboň CTJ Sokol Milevsko A3:10
2123. 03. 2012 19:00TJ Vodní stavby Tábor BTJ Jiskra Bechyně B9:9
2124. 03. 2012 18:00TJ Nová Včelnice ASKST Týn nad Vltavou o.s.C9:9
2225. 03. 2012 10:30TJ Sokol Lodhéřov AGC Nová Bystřice A10:5
2222. 03. 2012 19:00DDM Soběslav BTJ Sokol Studená C10:3
2224. 03. 2012 09:30TJ Jiskra Třeboň CTJ Sokol Tábor A7:10
2225. 03. 2012 10:30TJ Lokomotiva České Velenice ATJ Sokol Milevsko A10:8
2225. 03. 2012 18:00TJ Nová Včelnice ATJ Jiskra Bechyně B10:7
2225. 03. 2012 10:30TJ Vodní stavby Tábor BSKST Týn nad Vltavou o.s.C9:9
Divize ženy
101. 10. 2011 10:00SKST Týn nad Vltavou o.s.TJ Vodní stavby Tábor4:6
112. 11. 2011 15:00TTC KovářovTJ Jiskra Bechyně4:6
101. 10. 2011 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Spartak Kaplice4:6
115. 10. 2011 13:30TJ Calofrig BorovanyKST Vltavan Loučovice9:1
215. 10. 2011 10:00TJ Vodní stavby TáborKST Vltavan Loučovice10:0
228. 09. 2011 10:00TJ Spartak KapliceTJ Calofrig Borovany1:9
215. 10. 2011 10:00
Stará tělocvična v \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"nové\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" základní škole (školní ulice č. 293) vedle starého ochoďáku Rubín -
TJ Jiskra BechyněTJ Sokol České Budějovice B7:3
215. 10. 2011 10:00SKST Týn nad Vltavou o.s.TTC Kovářov3:7
329. 10. 2011 13:30TTC KovářovTJ Vodní stavby Tábor1:9
329. 10. 2011 10:00TJ Sokol České Budějovice BSKST Týn nad Vltavou o.s.0:10
329. 10. 2011 10:00TJ Calofrig BorovanyTJ Jiskra Bechyně8:2
327. 10. 2011 18:30
změna pořadatelství-hraje se v Kaplici
TJ Spartak KapliceKST Vltavan Loučovice6:4
412. 11. 2011 10:00TJ Vodní stavby TáborTJ Spartak Kaplice7:3
412. 11. 2011 10:00TJ Jiskra BechyněKST Vltavan Loučovice10:0
412. 11. 2011 10:00SKST Týn nad Vltavou o.s.TJ Calofrig Borovany4:6
426. 11. 2011 14:00
výměna pořadatelství hráno na So ČB
TJ Sokol České Budějovice BTTC Kovářov3:7
526. 11. 2011 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Vodní stavby Tábor3:7
526. 11. 2011 10:00TJ Calofrig BorovanyTTC Kovářov6:4
503. 12. 2011 10:00KST Vltavan LoučoviceSKST Týn nad Vltavou o.s.0:10
526. 11. 2011 10:00TJ Spartak KapliceTJ Jiskra Bechyně1:9
610. 12. 2011 10:00TJ Vodní stavby TáborTJ Jiskra Bechyně5:5
610. 12. 2011 10:00SKST Týn nad Vltavou o.s.TJ Spartak Kaplice9:1
610. 12. 2011 13:30TTC KovářovKST Vltavan Loučovice9:1
610. 12. 2011 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Calofrig Borovany1:9
717. 12. 2011 10:00TJ Calofrig BorovanyTJ Vodní stavby Tábor5:5
714. 01. 2012 15:00KST Vltavan LoučoviceTJ Sokol České Budějovice B3:7
710. 12. 2011 15:00
výměna pořadatelství
TTC KovářovTJ Spartak Kaplice6:4
717. 12. 2011 10:00TJ Jiskra BechyněSKST Týn nad Vltavou o.s.7:3
814. 01. 2012 10:00TJ Vodní stavby TáborSKST Týn nad Vltavou o.s.9:1
804. 02. 2012 10:00TJ Jiskra BechyněTTC Kovářov10:0
814. 01. 2012 10:00TJ Spartak KapliceTJ Sokol České Budějovice B2:8
828. 01. 2012 11:30KST Vltavan LoučoviceTJ Calofrig Borovany2:8
928. 01. 2012 10:00KST Vltavan LoučoviceTJ Vodní stavby Tábor2:8
928. 01. 2012 10:00TJ Calofrig BorovanyTJ Spartak Kaplice9:1
928. 01. 2012 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Jiskra Bechyně0:10
928. 01. 2012 13:30TTC KovářovSKST Týn nad Vltavou o.s.6:4
1011. 02. 2012 10:00TJ Vodní stavby TáborTTC Kovářov10:0
1011. 02. 2012 10:00SKST Týn nad Vltavou o.s.TJ Sokol České Budějovice B9:1
1010. 03. 2012 11:30TJ Jiskra BechyněTJ Calofrig Borovany4:6
1023. 02. 2012 18:00KST Vltavan LoučoviceTJ Spartak Kaplice6:4
1125. 02. 2012 10:00TJ Spartak KapliceTJ Vodní stavby Tábor2:8
1125. 02. 2012 10:00KST Vltavan LoučoviceTJ Jiskra Bechyně0:10
1125. 02. 2012 10:00TJ Calofrig BorovanySKST Týn nad Vltavou o.s.6:4
1125. 02. 2012 10:00
výměna pořadatelství hráno v Kovářově
TTC KovářovTJ Sokol České Budějovice B10:0
1210. 03. 2012 10:00TJ Vodní stavby TáborTJ Sokol České Budějovice B9:1
1210. 03. 2012 13:30TTC KovářovTJ Calofrig Borovany2:8
1210. 03. 2012 10:00SKST Týn nad Vltavou o.s.KST Vltavan Loučovice6:4
1225. 03. 2012 10:00TJ Jiskra BechyněTJ Spartak Kaplice10:0
1324. 03. 2012 10:00TJ Jiskra BechyněTJ Vodní stavby Tábor6:4
1324. 03. 2012 10:00TJ Spartak KapliceSKST Týn nad Vltavou o.s.5:5
1324. 03. 2012 10:00KST Vltavan LoučoviceTTC Kovářov1:9
1324. 03. 2012 10:00TJ Calofrig BorovanyTJ Sokol České Budějovice B8:2
1431. 03. 2012 10:00TJ Vodní stavby TáborTJ Calofrig Borovany5:5
1401. 04. 2012 10:00TJ Sokol České Budějovice BKST Vltavan Loučovice6:4
1424. 03. 2012 13:00
výměna pořadatelství
TJ Spartak KapliceTTC Kovářov0:10
1431. 03. 2012 10:00SKST Týn nad Vltavou o.s.TJ Jiskra Bechyně2:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy