Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. B10:2
101. 10. 2011 09:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Klatovy A10:6
101. 10. 2011 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Kdyně A10:7
101. 10. 2011 08:30TJ Union Plzeň CDioss Nýřany A10:6
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Horažďovice ASKUŘ Plzeň A5:10
101. 10. 2011 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Břasy A10:6
215. 10. 2011 09:00TJ Kožlany ATJ Union Plzeň C6:10
215. 10. 2011 09:00TJ Sokol Břasy ADioss Nýřany A10:5
215. 10. 2011 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Jiskra Domažlice A10:8
215. 10. 2011 09:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Kdyně A10:3
215. 10. 2011 09:00TJ Sokol Bor BTTC Laka Železná Ruda A3:10
215. 10. 2011 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Klatovy A10:2
315. 10. 2011 14:00TJ Kožlany ADioss Nýřany A3:10
315. 10. 2011 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Union Plzeň C4:10
315. 10. 2011 15:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Kdyně A10:8
315. 10. 2011 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Jiskra Domažlice A10:3
315. 10. 2011 14:00TJ Sokol Bor BTJ Klatovy A10:7
315. 10. 2011 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTTC Laka Železná Ruda A6:10
429. 10. 2011 09:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Kožlany A10:2
429. 10. 2011 09:00TJ Klatovy ATJ Sokol Břasy A9:9
429. 10. 2011 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Bor B9:9
429. 10. 2011 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. B8:10
429. 10. 2011 08:30TJ Union Plzeň CTJ Sokol Horažďovice A10:1
429. 10. 2011 08:30Dioss Nýřany ASKUŘ Plzeň A3:10
526. 10. 2011 19:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Sokol Břasy A10:3
529. 10. 2011 14:00TJ Klatovy ATJ Kožlany A4:10
529. 10. 2011 14:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. B5:10
529. 10. 2011 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Bor B8:10
529. 10. 2011 13:00TJ Union Plzeň CSKUŘ Plzeň A10:8
529. 10. 2011 13:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Horažďovice A10:7
612. 11. 2011 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Horažďovice A10:6
612. 11. 2011 09:00TJ Sokol Břasy ASKUŘ Plzeň A8:10
612. 11. 2011 09:00TJ Sokol Bor BTJ Union Plzeň C7:10
612. 11. 2011 09:00TJ Sokol Plzeň V. BDioss Nýřany A7:10
612. 11. 2011 09:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Jiskra Domažlice A10:7
612. 11. 2011 09:00TJ Klatovy ATJ Sokol Kdyně A10:6
712. 11. 2011 14:00TJ Kožlany ASKUŘ Plzeň A7:10
712. 11. 2011 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Horažďovice A10:5
712. 11. 2011 14:00TJ Sokol Bor BDioss Nýřany A10:7
712. 11. 2011 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Union Plzeň C6:10
712. 11. 2011 14:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Sokol Kdyně A10:5
712. 11. 2011 14:00TJ Klatovy ATJ Jiskra Domažlice A10:2
826. 11. 2011 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Kožlany A5:10
826. 11. 2011 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Břasy A8:10
826. 11. 2011 08:30TJ Union Plzeň CTTC Laka Železná Ruda A4:10
826. 11. 2011 08:30Dioss Nýřany ATJ Klatovy A9:9
826. 11. 2011 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Bor B5:10
826. 11. 2011 09:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Plzeň V. B10:8
926. 11. 2011 14:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Břasy A4:10
926. 11. 2011 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Kožlany A8:10
926. 11. 2011 13:00TJ Union Plzeň CTJ Klatovy A10:6
926. 11. 2011 13:00Dioss Nýřany ATTC Laka Železná Ruda A8:10
926. 11. 2011 15:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. B10:3
926. 11. 2011 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Bor B9:9
1010. 12. 2011 09:00TJ Sokol Bor BTJ Kožlany A10:2
1010. 12. 2011 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Břasy A10:7
1010. 12. 2011 09:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Sokol Horažďovice A10:2
1010. 12. 2011 09:00TJ Klatovy ASKUŘ Plzeň A10:8
1010. 12. 2011 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Union Plzeň C6:10
1010. 12. 2011 09:00TJ Sokol Kdyně ADioss Nýřany A7:10
1110. 12. 2011 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Břasy A7:10
1110. 12. 2011 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Kožlany A10:4
1110. 12. 2011 14:00TTC Laka Železná Ruda ASKUŘ Plzeň A10:2
1110. 12. 2011 14:00TJ Klatovy ATJ Sokol Horažďovice A9:9
1110. 12. 2011 14:00TJ Jiskra Domažlice ADioss Nýřany A6:10
1110. 12. 2011 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Union Plzeň C8:10
1214. 01. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Bor B5:10
1214. 01. 2012 09:00TJ Klatovy ATTC Laka Železná Ruda A4:10
1214. 01. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Jiskra Domažlice A9:9
1214. 01. 2012 08:30Dioss Nýřany ATJ Union Plzeň C9:9
1214. 01. 2012 09:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Horažďovice A10:8
1214. 01. 2012 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Kožlany A10:6
1328. 01. 2012 08:30TJ Union Plzeň CTJ Kožlany A10:2
1328. 01. 2012 08:30Dioss Nýřany ATJ Sokol Břasy A10:5
1328. 01. 2012 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Horažďovice A6:10
1328. 01. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně ASKUŘ Plzeň A10:2
1328. 01. 2012 09:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Sokol Bor B10:5
1328. 01. 2012 09:00TJ Klatovy ATJ Sokol Plzeň V. B6:10
1428. 01. 2012 13:00Dioss Nýřany ATJ Kožlany A10:4
1428. 01. 2012 13:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Břasy A10:7
1428. 01. 2012 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horažďovice A10:8
1428. 01. 2012 14:00TJ Jiskra Domažlice ASKUŘ Plzeň A10:7
1428. 01. 2012 14:00TJ Klatovy ATJ Sokol Bor B3:10
1428. 01. 2012 14:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Sokol Plzeň V. B10:4
1511. 02. 2012 09:00TJ Kožlany ATTC Laka Železná Ruda A2:10
1511. 02. 2012 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Klatovy A10:5
1511. 02. 2012 09:00TJ Sokol Bor BTJ Jiskra Domažlice A8:10
1511. 02. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Kdyně A10:7
1511. 02. 2012 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Union Plzeň C1:10
1511. 02. 2012 09:00SKUŘ Plzeň ADioss Nýřany A7:10
1611. 02. 2012 14:00TJ Sokol Břasy ATTC Laka Železná Ruda A2:10
1611. 02. 2012 14:00TJ Kožlany ATJ Klatovy A10:4
1611. 02. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Jiskra Domažlice A4:10
1611. 02. 2012 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Kdyně A6:10
1611. 02. 2012 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Union Plzeň C10:5
1611. 02. 2012 15:00TJ Sokol Horažďovice ADioss Nýřany A9:9
1725. 02. 2012 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Kožlany A9:9
1725. 02. 2012 09:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Břasy A5:10
1725. 02. 2012 08:30TJ Union Plzeň CTJ Sokol Bor B10:4
1725. 02. 2012 08:30Dioss Nýřany ATJ Sokol Plzeň V. B7:10
1725. 02. 2012 09:00TJ Jiskra Domažlice ATTC Laka Železná Ruda A1:10
1725. 02. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Klatovy A8:10
1825. 02. 2012 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Kožlany A10:5
1825. 02. 2012 15:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Břasy A9:9
1825. 02. 2012 13:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Bor B8:10
1825. 02. 2012 13:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. B10:4
1825. 02. 2012 14:00TJ Sokol Kdyně ATTC Laka Železná Ruda A3:10
1825. 02. 2012 14:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Klatovy A7:10
1910. 03. 2012 09:00TJ Kožlany ATJ Jiskra Domažlice A10:2
1910. 03. 2012 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Kdyně A10:6
1910. 03. 2012 09:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Union Plzeň C10:3
1910. 03. 2012 09:00TJ Klatovy ADioss Nýřany A7:10
1910. 03. 2012 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Horažďovice A10:7
1910. 03. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. BSKUŘ Plzeň A10:8
2010. 03. 2012 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Jiskra Domažlice A7:10
2010. 03. 2012 14:00TJ Kožlany ATJ Sokol Kdyně A10:5
2010. 03. 2012 14:00TJ Klatovy ATJ Union Plzeň C10:7
2010. 03. 2012 14:00TTC Laka Železná Ruda ADioss Nýřany A10:6
2010. 03. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Horažďovice A8:10
2010. 03. 2012 14:00TJ Sokol Bor BSKUŘ Plzeň A8:10
2124. 03. 2012 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Bor B10:2
2124. 03. 2012 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. B10:6
2122. 03. 2012 18:00TJ Sokol Horažďovice ATTC Laka Železná Ruda A9:9
2124. 03. 2012 09:00SKUŘ Plzeň ATJ Klatovy A10:8
2124. 03. 2012 08:30TJ Union Plzeň CTJ Jiskra Domažlice A6:10
2124. 03. 2012 08:30Dioss Nýřany ATJ Sokol Kdyně A10:7
2221. 03. 2012 18:30TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Bor B6:10
2224. 03. 2012 14:00TJ Kožlany ATJ Sokol Plzeň V. B9:9
2224. 03. 2012 15:00SKUŘ Plzeň ATTC Laka Železná Ruda A9:9
2223. 03. 2012 18:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Klatovy A9:9
2222. 03. 2012 19:00Dioss Nýřany ATJ Jiskra Domažlice A10:6
2224. 03. 2012 13:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Kdyně A10:5
Krajská soutěž 1.třídy
101. 10. 2011 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň V. C9:9
101. 10. 2011 09:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Klatovy B10:6
101. 10. 2011 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Holýšov A7:10
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Sokol Lhůta A8:10
101. 10. 2011 09:00TJ Baník Líně AST DDM Stříbro A10:4
101. 10. 2011 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Klabava A9:9
215. 10. 2011 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Plzeň III. A10:3
215. 10. 2011 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Lhůta A10:3
215. 10. 2011 09:00TJ Baník Líně ATJ Jiskra Domažlice B9:9
215. 10. 2011 09:00ST DDM Stříbro ATJ Holýšov A9:9
215. 10. 2011 09:00Dioss Nýřany BTTC Laka Železná Ruda B10:0
215. 10. 2011 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Klatovy B10:4
315. 10. 2011 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Lhůta A10:4
315. 10. 2011 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň III. A7:10
315. 10. 2011 14:00TJ Baník Líně ATJ Holýšov A7:10
315. 10. 2011 14:00ST DDM Stříbro ATJ Jiskra Domažlice B8:10
315. 10. 2011 14:00Dioss Nýřany BTJ Klatovy B10:7
315. 10. 2011 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTTC Laka Železná Ruda B10:2
429. 10. 2011 09:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Město Zbiroh A4:10
429. 10. 2011 09:00TJ Klatovy BTJ Sokol Klabava A1:10
429. 10. 2011 09:00TJ Jiskra Domažlice BDioss Nýřany B10:3
429. 10. 2011 09:00TJ Holýšov ATJ Sokol Plzeň V. C10:6
429. 10. 2011 09:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Baník Líně A4:10
429. 10. 2011 09:00TJ Sokol Lhůta AST DDM Stříbro A10:6
529. 10. 2011 14:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Sokol Klabava A9:9
529. 10. 2011 14:00TJ Klatovy BTJ Město Zbiroh A0:10
529. 10. 2011 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. C10:2
529. 10. 2011 14:00TJ Holýšov ADioss Nýřany B10:4
529. 10. 2011 14:00TJ Sokol Plzeň III. AST DDM Stříbro A9:9
529. 10. 2011 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Baník Líně A9:9
612. 11. 2011 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Baník Líně A10:3
612. 11. 2011 09:00TJ Sokol Klabava AST DDM Stříbro A10:8
612. 11. 2011 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň III. A9:9
612. 11. 2011 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Lhůta A9:9
612. 11. 2011 09:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Jiskra Domažlice B1:10
612. 11. 2011 09:00TJ Klatovy BTJ Holýšov A5:10
712. 11. 2011 14:00TJ Město Zbiroh AST DDM Stříbro A10:3
712. 11. 2011 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Baník Líně A10:7
712. 11. 2011 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Lhůta A10:8
712. 11. 2011 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň III. A9:9
712. 11. 2011 14:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Holýšov A9:9
712. 11. 2011 14:00TJ Klatovy BTJ Jiskra Domažlice B3:10
826. 11. 2011 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Město Zbiroh A8:10
826. 11. 2011 09:00TJ Holýšov ATJ Sokol Klabava A10:3
826. 11. 2011 09:00TJ Sokol Plzeň III. ATTC Laka Železná Ruda B10:3
826. 11. 2011 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Klatovy B10:4
826. 11. 2011 09:00TJ Baník Líně ADioss Nýřany B10:0
826. 11. 2011 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň V. C9:9
926. 11. 2011 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Klabava A10:4
926. 11. 2011 14:00TJ Holýšov ATJ Město Zbiroh A8:10
926. 11. 2011 14:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Klatovy B10:4
926. 11. 2011 14:00TJ Sokol Lhůta ATTC Laka Železná Ruda B10:3
926. 11. 2011 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Plzeň V. C10:2
926. 11. 2011 14:00ST DDM Stříbro ADioss Nýřany B7:10
1010. 12. 2011 09:00Dioss Nýřany BTJ Město Zbiroh A10:2
1010. 12. 2011 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Klabava A10:5
1010. 12. 2011 09:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Baník Líně A9:9
1010. 12. 2011 09:00TJ Klatovy BST DDM Stříbro A10:4
1010. 12. 2011 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň III. A10:7
1010. 12. 2011 09:00TJ Holýšov ATJ Sokol Lhůta A10:3
1110. 12. 2011 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Klabava A6:10
1110. 12. 2011 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Město Zbiroh A5:10
1110. 12. 2011 14:00TTC Laka Železná Ruda BST DDM Stříbro A10:7
1110. 12. 2011 14:00TJ Klatovy BTJ Baník Líně A9:9
1110. 12. 2011 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Lhůta A10:4
1110. 12. 2011 14:00TJ Holýšov ATJ Sokol Plzeň III. A10:6
1214. 01. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. CDioss Nýřany B9:9
1214. 01. 2012 09:00TJ Klatovy BTTC Laka Železná Ruda B4:10
1214. 01. 2012 09:00TJ Holýšov ATJ Jiskra Domažlice B3:10
1214. 01. 2012 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň III. A10:8
1214. 01. 2012 09:00ST DDM Stříbro ATJ Baník Líně A6:10
1214. 01. 2012 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Město Zbiroh A10:7
1328. 01. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Město Zbiroh A10:8
1328. 01. 2012 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Klabava A10:8
1328. 01. 2012 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Baník Líně A9:9
1328. 01. 2012 09:00TJ Holýšov AST DDM Stříbro A10:6
1328. 01. 2012 09:00TTC Laka Železná Ruda BDioss Nýřany B4:10
1328. 01. 2012 09:00TJ Klatovy BTJ Sokol Plzeň V. C6:10
1428. 01. 2012 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Město Zbiroh A7:10
1428. 01. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Sokol Klabava A10:8
1428. 01. 2012 14:00TJ Holýšov ATJ Baník Líně A4:10
1428. 01. 2012 14:00TJ Jiskra Domažlice BST DDM Stříbro A10:7
1428. 01. 2012 14:00TJ Klatovy BDioss Nýřany B8:10
1428. 01. 2012 14:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Sokol Plzeň V. C5:10
1511. 02. 2012 09:00TJ Město Zbiroh ATTC Laka Železná Ruda B10:0
1511. 02. 2012 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Klatovy B10:2
1511. 02. 2012 09:00Dioss Nýřany BTJ Jiskra Domažlice B10:7
1511. 02. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Holýšov A9:9
1511. 02. 2012 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Plzeň III. A10:1
1511. 02. 2012 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Lhůta A6:10
1611. 02. 2012 14:00TJ Sokol Klabava ATTC Laka Železná Ruda B10:0
1611. 02. 2012 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Klatovy B10:0
1611. 02. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Jiskra Domažlice B10:7
1611. 02. 2012 14:00Dioss Nýřany BTJ Holýšov A10:6
1611. 02. 2012 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň III. A9:9
1611. 02. 2012 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Lhůta A7:10
1725. 02. 2012 09:00TJ Baník Líně ATJ Město Zbiroh A10:2
1725. 02. 2012 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Klabava A8:10
1725. 02. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň III. ADioss Nýřany B8:10
1725. 02. 2012 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. C9:9
1725. 02. 2012 09:00TJ Jiskra Domažlice BTTC Laka Železná Ruda B10:0
1725. 02. 2012 09:00TJ Holýšov ATJ Klatovy B10:2
1825. 02. 2012 14:00ST DDM Stříbro ATJ Město Zbiroh A8:10
1825. 02. 2012 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Klabava A10:8
1825. 02. 2012 14:00TJ Sokol Lhůta ADioss Nýřany B6:10
1825. 02. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Sokol Plzeň V. C4:10
1825. 02. 2012 14:00TJ Holýšov ATTC Laka Železná Ruda B10:4
1825. 02. 2012 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Klatovy B10:2
1910. 03. 2012 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Jiskra Domažlice B10:6
1910. 03. 2012 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Holýšov A9:9
1910. 03. 2012 09:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Sokol Plzeň III. A5:10
1910. 03. 2012 09:00TJ Klatovy BTJ Sokol Lhůta A4:10
1910. 03. 2012 09:00Dioss Nýřany BTJ Baník Líně A2:10
1910. 03. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. CST DDM Stříbro A5:10
2010. 03. 2012 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Jiskra Domažlice B6:10
2010. 03. 2012 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Holýšov A10:6
2010. 03. 2012 14:00TJ Klatovy BTJ Sokol Plzeň III. A2:10
2010. 03. 2012 14:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Sokol Lhůta A6:10
2010. 03. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Baník Líně A6:10
2010. 03. 2012 14:00Dioss Nýřany BST DDM Stříbro A10:3
2124. 03. 2012 09:00TJ Město Zbiroh ADioss Nýřany B10:2
2124. 03. 2012 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. C9:9
2124. 03. 2012 09:00TJ Baník Líně ATTC Laka Železná Ruda B10:5
2124. 03. 2012 09:00ST DDM Stříbro ATJ Klatovy B10:8
2124. 03. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Jiskra Domažlice B10:6
2124. 03. 2012 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Holýšov A5:10
2224. 03. 2012 14:00TJ Sokol Klabava ADioss Nýřany B10:7
2224. 03. 2012 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Plzeň V. C10:3
2224. 03. 2012 14:00ST DDM Stříbro ATTC Laka Železná Ruda B9:9
2224. 03. 2012 14:00TJ Baník Líně ATJ Klatovy B10:6
2224. 03. 2012 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Jiskra Domažlice B10:7
2224. 03. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Holýšov A4:10
Krajská soutěž 2.třídy - sk. A
101. 10. 2011 09:00FC Cheznovice 96 ATJ Sokol Těně A10:6
101. 10. 2011 09:00SK Nevid AST Trnová A10:7
101. 10. 2011 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Kralovice A6:10
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Podmokly A10:4
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Rokycany A6:10
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Slavoj Stod B3:10
101. 10. 2011 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Bor D10:0
201. 10. 2011 14:00SK Nevid ATJ Sokol Kralovice A10:8
201. 10. 2011 14:00SK Kornatice AST Trnová A10:7
201. 10. 2011 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Rokycany A10:4
201. 10. 2011 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Podmokly A10:3
201. 10. 2011 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Bor D10:0
201. 10. 2011 14:00TJ Zdemyslice ATJ Slavoj Stod B9:9
315. 10. 2011 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Zdemyslice A9:9
315. 10. 2011 09:00TJ Sokol Podmokly ATJ Slavoj Stod B2:10
315. 10. 2011 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Bor D10:2
315. 10. 2011 09:00ST Trnová ATJ Sokol Horní Bělá A1:10
315. 10. 2011 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Horní Bělá B3:10
315. 10. 2011 09:00FC Cheznovice 96 ASK Nevid A3:10
315. 10. 2011 09:00TJ Sokol Těně ASK Kornatice A6:10
415. 10. 2011 14:00TJ Sokol Podmokly ATJ Sokol Bor D10:0
415. 10. 2011 14:00SK Rokycany ATJ Slavoj Stod B7:10
415. 10. 2011 14:00ST Trnová ATJ Sokol Horní Bělá B9:9
415. 10. 2011 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Horní Bělá A9:9
415. 10. 2011 14:00FC Cheznovice 96 ASK Kornatice A4:10
415. 10. 2011 14:00TJ Sokol Těně ASK Nevid A4:10
529. 10. 2011 09:00SK Nevid ASK Kornatice A9:9
529. 10. 2011 09:00TJ Sokol Horní Bělá AFC Cheznovice 96 A10:0
529. 10. 2011 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Těně A10:5
529. 10. 2011 09:00TJ Slavoj Stod BST Trnová A10:2
529. 10. 2011 09:00TJ Sokol Bor DTJ Sokol Kralovice A3:10
529. 10. 2011 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Podmokly A10:1
529. 10. 2011 09:00TJ Zdemyslice ASK Rokycany A8:10
629. 10. 2011 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Těně A10:4
629. 10. 2011 14:00TJ Sokol Horní Bělá BFC Cheznovice 96 A10:4
629. 10. 2011 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Kralovice A10:6
629. 10. 2011 14:00TJ Sokol Bor DST Trnová A1:10
629. 10. 2011 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Rokycany A2:10
629. 10. 2011 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Podmokly A10:8
712. 11. 2011 09:00TJ Sokol Podmokly ASK Rokycany A3:10
712. 11. 2011 09:00ST Trnová ATJ Sokol Nezvěstice A9:9
712. 11. 2011 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Zdemyslice A3:10
712. 11. 2011 09:00FC Cheznovice 96 ATJ Slavoj Stod B3:10
712. 11. 2011 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Bor D10:0
712. 11. 2011 09:00SK Nevid ATJ Sokol Horní Bělá A10:6
712. 11. 2011 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Horní Bělá B10:5
812. 11. 2011 14:00ST Trnová ATJ Zdemyslice A10:5
812. 11. 2011 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Nezvěstice A1:10
812. 11. 2011 14:00FC Cheznovice 96 ATJ Sokol Bor D10:7
812. 11. 2011 14:00TJ Sokol Těně ATJ Slavoj Stod B10:8
812. 11. 2011 14:00SK Nevid ATJ Sokol Horní Bělá B5:10
812. 11. 2011 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Horní Bělá A6:10
930. 09. 2011 00:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Horní Bělá B9:9
926. 11. 2011 09:00TJ Slavoj Stod BSK Nevid A8:10
926. 11. 2011 09:00TJ Sokol Bor DSK Kornatice A0:10
926. 11. 2011 09:00TJ Sokol Nezvěstice AFC Cheznovice 96 A10:0
926. 11. 2011 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Těně A10:6
926. 11. 2011 09:00TJ Sokol Podmokly AST Trnová A8:10
926. 11. 2011 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Kralovice A10:4
1026. 11. 2011 14:00TJ Slavoj Stod BSK Kornatice A8:10
1026. 11. 2011 14:00TJ Sokol Bor DSK Nevid A0:10
1026. 11. 2011 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Těně A10:7
1026. 11. 2011 14:00TJ Zdemyslice AFC Cheznovice 96 A10:3
1026. 11. 2011 14:00TJ Sokol Podmokly ATJ Sokol Kralovice A9:9
1026. 11. 2011 14:00SK Rokycany AST Trnová A10:7
1110. 12. 2011 09:00ST Trnová ATJ Sokol Kralovice A10:5
1110. 12. 2011 09:00FC Cheznovice 96 ATJ Sokol Podmokly A9:9
1110. 12. 2011 09:00TJ Sokol Těně ASK Rokycany A2:10
1110. 12. 2011 09:00SK Nevid ATJ Sokol Nezvěstice A10:4
1110. 12. 2011 09:00SK Kornatice ATJ Zdemyslice A4:10
1110. 12. 2011 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Slavoj Stod B10:8
1110. 12. 2011 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Bor D10:2
1210. 12. 2011 14:00FC Cheznovice 96 ASK Rokycany A4:10
1210. 12. 2011 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Podmokly A9:9
1210. 12. 2011 14:00SK Nevid ATJ Zdemyslice A10:5
1210. 12. 2011 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Nezvěstice A1:10
1210. 12. 2011 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Bor D10:0
1210. 12. 2011 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Slavoj Stod B6:10
1317. 12. 2011 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Bor D10:1
1317. 12. 2011 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Horní Bělá A5:10
1317. 12. 2011 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Horní Bělá B9:9
1317. 12. 2011 09:00TJ Sokol Podmokly ASK Nevid A4:10
1317. 12. 2011 09:00SK Rokycany ASK Kornatice A10:3
1317. 12. 2011 09:00ST Trnová AFC Cheznovice 96 A10:8
1317. 12. 2011 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Těně A8:10
1417. 12. 2011 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Horní Bělá B10:6
1417. 12. 2011 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Horní Bělá A3:10
1417. 12. 2011 14:00TJ Sokol Podmokly ASK Kornatice A9:9
1417. 12. 2011 14:00SK Rokycany ASK Nevid A10:6
1417. 12. 2011 14:00ST Trnová ATJ Sokol Těně A4:10
1417. 12. 2011 14:00TJ Sokol Kralovice AFC Cheznovice 96 A10:7
1514. 01. 2012 09:00TJ Sokol Těně AFC Cheznovice 96 A10:5
1514. 01. 2012 09:00ST Trnová ASK Nevid A5:10
1514. 01. 2012 09:00TJ Sokol Kralovice ASK Kornatice A9:9
1514. 01. 2012 09:00TJ Sokol Podmokly ATJ Sokol Horní Bělá A1:10
1514. 01. 2012 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Horní Bělá B10:6
1514. 01. 2012 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Nezvěstice A10:4
1514. 01. 2012 09:00TJ Sokol Bor DTJ Zdemyslice A1:10
1614. 01. 2012 14:00TJ Sokol Kralovice ASK Nevid A1:10
1614. 01. 2012 14:00ST Trnová ASK Kornatice A9:9
1614. 01. 2012 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Horní Bělá A8:10
1614. 01. 2012 14:00TJ Sokol Podmokly ATJ Sokol Horní Bělá B5:10
1614. 01. 2012 14:00TJ Sokol Bor DTJ Sokol Nezvěstice A0:10
1614. 01. 2012 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Zdemyslice A10:1
1728. 01. 2012 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Nezvěstice A8:10
1728. 01. 2012 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Podmokly A10:0
1728. 01. 2012 09:00TJ Sokol Bor DSK Rokycany A0:10
1728. 01. 2012 09:00TJ Sokol Horní Bělá AST Trnová A10:4
1728. 01. 2012 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Kralovice A10:3
1728. 01. 2012 09:00SK Nevid AFC Cheznovice 96 A10:1
1728. 01. 2012 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Těně A10:8
1828. 01. 2012 14:00TJ Sokol Bor DTJ Sokol Podmokly A2:10
1828. 01. 2012 14:00TJ Slavoj Stod BSK Rokycany A5:10
1828. 01. 2012 14:00TJ Sokol Horní Bělá BST Trnová A10:5
1828. 01. 2012 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Kralovice A10:1
1828. 01. 2012 14:00SK Kornatice AFC Cheznovice 96 A10:3
1828. 01. 2012 14:00SK Nevid ATJ Sokol Těně A10:1
1911. 02. 2012 09:00SK Kornatice ASK Nevid A9:9
1911. 02. 2012 09:00FC Cheznovice 96 ATJ Sokol Horní Bělá A6:10
1911. 02. 2012 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá B9:9
1911. 02. 2012 09:00ST Trnová ATJ Slavoj Stod B2:10
1911. 02. 2012 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Bor D10:4
1911. 02. 2012 09:00TJ Sokol Podmokly ATJ Sokol Nezvěstice A7:10
1911. 02. 2012 09:00SK Rokycany ATJ Zdemyslice A10:3
2011. 02. 2012 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá A3:10
2011. 02. 2012 14:00FC Cheznovice 96 ATJ Sokol Horní Bělá B10:5
2011. 02. 2012 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Slavoj Stod B5:10
2011. 02. 2012 14:00ST Trnová ATJ Sokol Bor D10:0
2011. 02. 2012 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Nezvěstice A10:6
2011. 02. 2012 14:00TJ Sokol Podmokly ATJ Zdemyslice A9:9
2125. 02. 2012 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Podmokly A10:3
2125. 02. 2012 09:00TJ Sokol Nezvěstice AST Trnová A10:3
2125. 02. 2012 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Kralovice A9:9
2125. 02. 2012 09:00TJ Slavoj Stod BFC Cheznovice 96 A9:9
2125. 02. 2012 09:00TJ Sokol Bor DTJ Sokol Těně A0:10
2125. 02. 2012 09:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Nevid A10:7
2125. 02. 2012 09:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Kornatice A6:10
2225. 02. 2012 14:00TJ Zdemyslice AST Trnová A8:10
2225. 02. 2012 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Kralovice A10:6
2225. 02. 2012 14:00TJ Sokol Bor DFC Cheznovice 96 A2:10
2225. 02. 2012 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Těně A9:9
2225. 02. 2012 14:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Nevid A4:10
2225. 02. 2012 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Kornatice A9:9
2330. 09. 2011 00:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Horní Bělá A9:9
2310. 03. 2012 09:00SK Nevid ATJ Slavoj Stod B6:10
2310. 03. 2012 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Bor D10:0
2310. 03. 2012 09:00FC Cheznovice 96 ATJ Sokol Nezvěstice A8:10
2310. 03. 2012 09:00TJ Sokol Těně ATJ Zdemyslice A9:9
2310. 03. 2012 09:00ST Trnová ATJ Sokol Podmokly A4:10
2310. 03. 2012 09:00TJ Sokol Kralovice ASK Rokycany A6:10
2410. 03. 2012 14:00SK Kornatice ATJ Slavoj Stod B10:4
2410. 03. 2012 14:00SK Nevid ATJ Sokol Bor D10:1
2410. 03. 2012 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Nezvěstice A2:10
2410. 03. 2012 14:00FC Cheznovice 96 ATJ Zdemyslice A9:9
2410. 03. 2012 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Podmokly A10:8
2410. 03. 2012 14:00ST Trnová ASK Rokycany A3:10
2524. 03. 2012 09:00TJ Sokol Kralovice AST Trnová A9:9
2524. 03. 2012 09:00TJ Sokol Podmokly AFC Cheznovice 96 A7:10
2524. 03. 2012 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Těně A10:5
2524. 03. 2012 09:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Nevid A5:10
2524. 03. 2012 09:00TJ Zdemyslice ASK Kornatice A5:10
2524. 03. 2012 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horní Bělá A10:3
2524. 03. 2012 09:00TJ Sokol Bor DTJ Sokol Horní Bělá B0:10
2624. 03. 2012 14:00SK Rokycany AFC Cheznovice 96 A10:2
2624. 03. 2012 14:00TJ Sokol Podmokly ATJ Sokol Těně A6:10
2624. 03. 2012 14:00TJ Zdemyslice ASK Nevid A1:10
2624. 03. 2012 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Kornatice A5:10
2624. 03. 2012 14:00TJ Sokol Bor DTJ Sokol Horní Bělá A0:10
2624. 03. 2012 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horní Bělá B10:5
2707. 04. 2012 09:00TJ Sokol Bor DTJ Slavoj Stod B2:10
2707. 04. 2012 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Nezvěstice A10:2
2707. 04. 2012 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Zdemyslice A10:1
2707. 04. 2012 09:00SK Nevid ATJ Sokol Podmokly A10:1
2707. 04. 2012 09:00SK Kornatice ASK Rokycany A2:10
2707. 04. 2012 09:00FC Cheznovice 96 AST Trnová A9:9
2707. 04. 2012 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Kralovice A9:9
2807. 04. 2012 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Nezvěstice A9:9
2807. 04. 2012 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Zdemyslice A10:0
2807. 04. 2012 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Podmokly A10:6
2807. 04. 2012 14:00SK Nevid ASK Rokycany A9:9
2807. 04. 2012 14:00TJ Sokol Těně AST Trnová A2:10
2807. 04. 2012 14:00FC Cheznovice 96 ATJ Sokol Kralovice A10:5
Krajská soutěž 2.třídy - sk. B
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Kdyně B10:6
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Union Plzeň D10:1
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Pocinovice BSokol Nová Hospoda A3:10
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Plánice A10:6
101. 10. 2011 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ASKUŘ Plzeň B10:8
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Stod C10:2
101. 10. 2011 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Bor C4:10
201. 10. 2011 14:00TJ Sokol Pocinovice ASokol Nová Hospoda A9:9
201. 10. 2011 14:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Union Plzeň D10:8
201. 10. 2011 15:00TJ Sokol Staňkov ASKUŘ Plzeň B10:6
201. 10. 2011 15:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Plánice A6:10
201. 10. 2011 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Bor C10:7
201. 10. 2011 14:00TJ Dobřany ATJ Slavoj Stod C10:0
315. 10. 2011 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Dobřany A7:10
315. 10. 2011 09:00TJ Sokol Plánice ATJ Slavoj Stod C10:8
315. 10. 2011 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Bor C1:10
315. 10. 2011 08:30TJ Union Plzeň DTJ Sokol Staňkov A10:8
315. 10. 2011 08:30Sokol Nová Hospoda ATJ Slavoj Chodová Planá A10:6
315. 10. 2011 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Pocinovice A10:8
315. 10. 2011 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice B10:8
415. 10. 2011 15:00TJ Sokol Plánice ATJ Sokol Bor C6:10
415. 10. 2011 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Slavoj Stod C10:5
415. 10. 2011 13:00TJ Union Plzeň DTJ Slavoj Chodová Planá A5:10
415. 10. 2011 13:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Staňkov A10:6
415. 10. 2011 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Pocinovice B10:5
415. 10. 2011 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice A2:10
530. 09. 2011 00:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Pocinovice B9:9
529. 10. 2011 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Domažlice A9:9
529. 10. 2011 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Kdyně B10:6
529. 10. 2011 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Union Plzeň D10:8
529. 10. 2011 09:00TJ Sokol Bor CSokol Nová Hospoda A10:3
529. 10. 2011 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Plánice A10:4
529. 10. 2011 09:00TJ Dobřany ASKUŘ Plzeň B10:3
629. 10. 2011 15:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Kdyně B10:4
629. 10. 2011 15:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Domažlice A10:3
629. 10. 2011 14:00TJ Slavoj Stod CSokol Nová Hospoda A3:10
629. 10. 2011 14:00TJ Sokol Bor CTJ Union Plzeň D10:0
629. 10. 2011 14:00TJ Sokol Přeštice ASKUŘ Plzeň B10:2
629. 10. 2011 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plánice A10:4
712. 11. 2011 09:00TJ Sokol Plánice ASKUŘ Plzeň B7:10
712. 11. 2011 08:30TJ Union Plzeň DTJ Sokol Přeštice A1:10
712. 11. 2011 08:30Sokol Nová Hospoda ATJ Dobřany A9:9
712. 11. 2011 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Slavoj Stod C10:4
712. 11. 2011 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Bor C3:10
712. 11. 2011 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Staňkov A10:7
712. 11. 2011 09:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Slavoj Chodová Planá A4:10
812. 11. 2011 13:00TJ Union Plzeň DTJ Dobřany A3:10
812. 11. 2011 13:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Přeštice A10:5
812. 11. 2011 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Bor C7:10
812. 11. 2011 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Stod C10:4
812. 11. 2011 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:8
812. 11. 2011 14:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Staňkov A6:10
926. 11. 2011 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Slavoj Chodová Planá A10:7
926. 11. 2011 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Pocinovice A3:10
926. 11. 2011 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Pocinovice B10:0
926. 11. 2011 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Domažlice A10:3
926. 11. 2011 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Kdyně B10:2
926. 11. 2011 09:00TJ Sokol Plánice ATJ Union Plzeň D6:10
926. 11. 2011 09:00SKUŘ Plzeň BSokol Nová Hospoda A5:10
1026. 11. 2011 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Pocinovice B9:9
1026. 11. 2011 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Pocinovice A10:1
1026. 11. 2011 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Kdyně B10:7
1026. 11. 2011 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Domažlice A10:3
1026. 11. 2011 15:00TJ Sokol Plánice ASokol Nová Hospoda A9:9
1026. 11. 2011 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Union Plzeň D10:3
1110. 12. 2011 08:30TJ Union Plzeň DSokol Nová Hospoda A0:10
1110. 12. 2011 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Plánice A9:9
1110. 12. 2011 09:00TJ Sokol Kdyně BSKUŘ Plzeň B10:7
1110. 12. 2011 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Přeštice A10:4
1110. 12. 2011 09:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Dobřany A4:10
1110. 12. 2011 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Bor C4:10
1110. 12. 2011 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod C10:5
1210. 12. 2011 14:00TJ Sokol Domažlice ASKUŘ Plzeň B10:3
1210. 12. 2011 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Plánice A10:6
1210. 12. 2011 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Dobřany A10:8
1210. 12. 2011 14:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Přeštice A4:10
1210. 12. 2011 15:00TJ Sokol Staňkov ATJ Slavoj Stod C10:4
1210. 12. 2011 15:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Bor C9:9
1317. 12. 2011 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Bor C1:10
1317. 12. 2011 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Staňkov A10:2
1317. 12. 2011 09:00TJ Dobřany ATJ Slavoj Chodová Planá A10:4
1317. 12. 2011 09:00TJ Sokol Plánice ATJ Sokol Pocinovice A4:10
1317. 12. 2011 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Pocinovice B10:2
1317. 12. 2011 08:30TJ Union Plzeň DTJ Sokol Domažlice A8:10
1317. 12. 2011 08:30Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Kdyně B10:6
1417. 12. 2011 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:5
1417. 12. 2011 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Staňkov A10:2
1417. 12. 2011 15:00TJ Sokol Plánice ATJ Sokol Pocinovice B10:2
1417. 12. 2011 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Pocinovice A6:10
1417. 12. 2011 13:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Kdyně B10:2
1417. 12. 2011 13:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Domažlice A10:6
1514. 01. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Domažlice A10:6
1514. 01. 2012 08:30TJ Union Plzeň DTJ Sokol Pocinovice A6:10
1514. 01. 2012 08:30Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Pocinovice B10:6
1514. 01. 2012 09:00TJ Sokol Plánice ATJ Sokol Staňkov A10:3
1514. 01. 2012 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Slavoj Chodová Planá A7:10
1514. 01. 2012 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Přeštice A0:10
1514. 01. 2012 09:00TJ Sokol Bor CTJ Dobřany A8:10
1614. 01. 2012 13:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Pocinovice A10:5
1614. 01. 2012 13:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Pocinovice B10:5
1614. 01. 2012 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Staňkov A10:8
1614. 01. 2012 15:00TJ Sokol Plánice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:8
1614. 01. 2012 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Přeštice A10:7
1614. 01. 2012 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Dobřany A1:10
1728. 01. 2012 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Přeštice A10:6
1728. 01. 2012 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Plánice A5:10
1728. 01. 2012 09:00TJ Sokol Bor CSKUŘ Plzeň B10:2
1728. 01. 2012 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Union Plzeň D10:7
1728. 01. 2012 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ASokol Nová Hospoda A9:9
1728. 01. 2012 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Domažlice A10:4
1728. 01. 2012 09:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Kdyně B4:10
1828. 01. 2012 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Plánice A10:2
1828. 01. 2012 14:00TJ Slavoj Stod CSKUŘ Plzeň B1:10
1828. 01. 2012 15:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Union Plzeň D10:3
1828. 01. 2012 15:00TJ Sokol Staňkov ASokol Nová Hospoda A4:10
1828. 01. 2012 14:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Domažlice A7:10
1828. 01. 2012 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Kdyně B10:8
1930. 09. 2011 00:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Pocinovice A8:10
1911. 02. 2012 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Staňkov A7:10
1911. 02. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Chodová Planá A10:8
1911. 02. 2012 08:30TJ Union Plzeň DTJ Slavoj Stod C10:3
1911. 02. 2012 08:30Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Bor C9:9
1911. 02. 2012 09:00TJ Sokol Plánice ATJ Sokol Přeštice A6:10
1911. 02. 2012 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Dobřany A5:10
2011. 02. 2012 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Staňkov A5:10
2011. 02. 2012 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Slavoj Chodová Planá A5:10
2011. 02. 2012 13:00Sokol Nová Hospoda ATJ Slavoj Stod C10:1
2011. 02. 2012 13:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Bor C2:10
2011. 02. 2012 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Přeštice A10:8
2011. 02. 2012 15:00TJ Sokol Plánice ATJ Dobřany A9:9
2125. 02. 2012 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plánice A10:6
2125. 02. 2012 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Union Plzeň D8:10
2125. 02. 2012 09:00TJ Dobřany ASokol Nová Hospoda A10:2
2125. 02. 2012 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Domažlice A2:10
2125. 02. 2012 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Kdyně B10:0
2125. 02. 2012 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Pocinovice A9:9
2125. 02. 2012 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Pocinovice B10:2
2225. 02. 2012 14:00TJ Dobřany ATJ Union Plzeň D10:2
2225. 02. 2012 14:00TJ Sokol Přeštice ASokol Nová Hospoda A10:7
2225. 02. 2012 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Domažlice A10:1
2225. 02. 2012 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Kdyně B6:10
2225. 02. 2012 15:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Pocinovice A10:8
2225. 02. 2012 15:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Pocinovice B10:4
2310. 03. 2012 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Staňkov A10:6
2310. 03. 2012 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Stod C10:1
2310. 03. 2012 09:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Bor C1:10
2310. 03. 2012 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Přeštice A9:9
2310. 03. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Dobřany A5:10
2310. 03. 2012 08:30TJ Union Plzeň DTJ Sokol Plánice A10:5
2310. 03. 2012 08:30Sokol Nová Hospoda ASKUŘ Plzeň B10:5
2410. 03. 2012 14:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Slavoj Stod C5:10
2410. 03. 2012 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Bor C10:7
2410. 03. 2012 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Přeštice A10:4
2410. 03. 2012 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Dobřany A0:10
2410. 03. 2012 13:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Plánice A10:3
2410. 03. 2012 13:00TJ Union Plzeň DSKUŘ Plzeň B10:2
2524. 03. 2012 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Union Plzeň D8:10
2524. 03. 2012 09:00TJ Sokol Plánice ATJ Sokol Domažlice A10:7
2524. 03. 2012 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Kdyně B10:3
2524. 03. 2012 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Pocinovice A10:3
2524. 03. 2012 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Pocinovice B10:2
2524. 03. 2012 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Staňkov A10:2
2524. 03. 2012 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Slavoj Chodová Planá A2:10
2624. 03. 2012 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Domažlice A9:9
2624. 03. 2012 15:00TJ Sokol Plánice ATJ Sokol Kdyně B8:10
2624. 03. 2012 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Pocinovice A10:5
2624. 03. 2012 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Pocinovice B10:2
2624. 03. 2012 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Staňkov A10:8
2624. 03. 2012 14:00TJ Sokol Bor CTJ Slavoj Chodová Planá A10:3
2707. 04. 2012 09:00TJ Sokol Bor CTJ Slavoj Stod C10:0
2707. 04. 2012 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Přeštice A10:5
2707. 04. 2012 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Dobřany A1:10
2707. 04. 2012 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Plánice A10:8
2707. 04. 2012 09:00TJ Sokol Pocinovice BSKUŘ Plzeň B0:10
2707. 04. 2012 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Union Plzeň D7:10
2707. 04. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně BSokol Nová Hospoda A7:10
2807. 04. 2012 15:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Přeštice A10:3
2807. 04. 2012 15:00TJ Sokol Staňkov ATJ Dobřany A4:10
2807. 04. 2012 14:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Plánice A10:8
2807. 04. 2012 14:00TJ Sokol Pocinovice ASKUŘ Plzeň B10:6
2807. 04. 2012 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Union Plzeň D2:10
2807. 04. 2012 14:00TJ Sokol Domažlice ASokol Nová Hospoda A10:8
Divize
101. 10. 2011 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Kdyně A0:10
101. 10. 2011 08:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. C3:7
130. 09. 2011 00:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. D4:6
201. 10. 2011 12:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Kdyně A0:10
201. 10. 2011 12:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. D4:6
230. 09. 2011 00:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. C1:9
330. 09. 2011 00:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. D4:6
315. 10. 2011 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. E4:6
315. 10. 2011 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Union Plzeň C8:2
430. 09. 2011 00:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. C3:7
415. 10. 2011 13:00TJ Slavoj Stod ATJ Union Plzeň C2:8
415. 10. 2011 13:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. E10:0
529. 10. 2011 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Union Plzeň C5:5
529. 10. 2011 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Slavoj Stod A7:3
529. 10. 2011 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Kdyně A4:6
629. 10. 2011 12:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Union Plzeň C5:5
629. 10. 2011 12:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Kdyně A2:8
629. 10. 2011 12:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Slavoj Stod A7:3
712. 11. 2011 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. C10:0
712. 11. 2011 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. D5:5
812. 11. 2011 13:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. D8:2
812. 11. 2011 13:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. C1:9
926. 11. 2011 08:00TJ Union Plzeň CTJ Slavoj Stod A7:3
926. 11. 2011 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Kdyně A1:9
1026. 11. 2011 12:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Kdyně A4:6
1026. 11. 2011 12:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Slavoj Stod A8:2
1130. 09. 2011 00:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. E8:2
1117. 12. 2011 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Union Plzeň C9:1
1217. 12. 2011 13:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Union Plzeň C8:2
1230. 09. 2011 00:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. E6:4
1314. 01. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod A9:1
1314. 01. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Union Plzeň C8:2
1328. 10. 2011 00:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. E6:4
1414. 01. 2012 12:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod A9:1
1414. 01. 2012 13:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Union Plzeň C8:2
1428. 10. 2011 00:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. E10:0
1528. 10. 2011 00:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. C6:4
1528. 01. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Slavoj Stod A6:4
1528. 01. 2012 08:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Kdyně A6:4
1628. 10. 2011 00:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. D6:4
1628. 01. 2012 12:00TJ Union Plzeň CTJ Slavoj Stod A9:1
1628. 01. 2012 12:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Kdyně A0:10
1711. 02. 2012 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. C3:7
1711. 02. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. D8:2
1811. 02. 2012 13:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. C9:1
1811. 02. 2012 13:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. D8:2
1925. 02. 2012 08:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. E7:3
1925. 02. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Kdyně A1:9
1925. 02. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Slavoj Stod A10:0
2025. 02. 2012 12:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. E8:2
2025. 02. 2012 12:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Kdyně A3:7
2025. 02. 2012 12:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Slavoj Stod A7:2
2110. 03. 2012 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Union Plzeň C1:9
2110. 03. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. E10:0
2210. 03. 2012 13:00TJ Sokol Kdyně ATJ Union Plzeň C8:2
2210. 03. 2012 13:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. E3:7
2328. 10. 2011 00:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. C4:6
2324. 03. 2012 08:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. D10:0
2424. 03. 2012 12:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. C3:7
2428. 10. 2011 00:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. D6:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy