Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE
101. 10. 2011 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Baník Svatava A7:10
101. 10. 2011 09:00TJ Slovan Karlovy Vary AKST Karlovy Vary A9:9
101. 10. 2011 09:00SK Toužim ATJ Sokol Mariánské Lázně A10:8
101. 10. 2011 09:00TJ Ostrov ATJ Ostrov B7:10
101. 10. 2011 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slovan Karlovy Vary B5:10
101. 10. 2011 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Jiskra Aš A7:10
215. 10. 2011 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Ostrov A10:5
215. 10. 2011 09:00TJ Jiskra Aš ATJ Ostrov B10:6
215. 10. 2011 09:00TJ Loket nad Ohří ASK Toužim A8:10
215. 10. 2011 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Sokol Mariánské Lázně A10:3
215. 10. 2011 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary A3:10
215. 10. 2011 09:00TJ Baník Svatava AKST Karlovy Vary A8:10
315. 10. 2011 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Ostrov B10:5
315. 10. 2011 14:00TJ Jiskra Aš ATJ Ostrov A10:7
315. 10. 2011 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Sokol Mariánské Lázně A3:10
315. 10. 2011 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BSK Toužim A10:3
315. 10. 2011 14:00TJ Jiskra Březová AKST Karlovy Vary A9:9
315. 10. 2011 14:00TJ Baník Svatava ATJ Slovan Karlovy Vary A4:10
429. 10. 2011 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A10:7
429. 10. 2011 09:00KST Karlovy Vary ATJ Jiskra Aš A6:10
429. 10. 2011 09:00SK Toužim ATJ Jiskra Březová A10:7
429. 10. 2011 09:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Baník Svatava A6:10
429. 10. 2011 09:00TJ Ostrov ATJ Loket nad Ohří A10:5
429. 10. 2011 09:00TJ Ostrov BTJ Slovan Karlovy Vary B10:6
529. 10. 2011 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Jiskra Aš A6:10
529. 10. 2011 14:00KST Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A6:10
529. 10. 2011 14:00SK Toužim ATJ Baník Svatava A4:10
529. 10. 2011 14:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Jiskra Březová A10:5
529. 10. 2011 14:00TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary B9:9
529. 10. 2011 14:00TJ Ostrov BTJ Loket nad Ohří A10:5
612. 11. 2011 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Loket nad Ohří A10:3
612. 11. 2011 09:00TJ Jiskra Aš ATJ Slovan Karlovy Vary B10:5
612. 11. 2011 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Ostrov A6:10
612. 11. 2011 09:00TJ Baník Svatava ATJ Ostrov B10:5
612. 11. 2011 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ASK Toužim A10:5
612. 11. 2011 09:00KST Karlovy Vary ATJ Sokol Mariánské Lázně A6:10
712. 11. 2011 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary B10:6
712. 11. 2011 14:00TJ Jiskra Aš ATJ Loket nad Ohří A10:0
712. 11. 2011 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Ostrov B7:10
712. 11. 2011 14:00TJ Baník Svatava ATJ Ostrov A9:9
712. 11. 2011 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Sokol Mariánské Lázně A8:10
712. 11. 2011 14:00KST Karlovy Vary ASK Toužim A10:5
826. 11. 2011 09:00SK Toužim ATJ Slavoj Kynšperk A2:10
826. 11. 2011 09:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Jiskra Aš A7:10
826. 11. 2011 09:00TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary A5:10
826. 11. 2011 09:00TJ Ostrov BKST Karlovy Vary A10:7
826. 11. 2011 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Jiskra Březová A8:10
826. 11. 2011 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Baník Svatava A8:10
926. 11. 2011 14:00SK Toužim ATJ Jiskra Aš A1:10
926. 11. 2011 14:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Slavoj Kynšperk A5:10
926. 11. 2011 14:00TJ Ostrov AKST Karlovy Vary A9:9
926. 11. 2011 14:00TJ Ostrov BTJ Slovan Karlovy Vary A7:10
926. 11. 2011 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Baník Svatava A3:10
926. 11. 2011 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová A10:4
1010. 12. 2011 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Slavoj Kynšperk A5:10
1010. 12. 2011 09:00TJ Baník Svatava ATJ Jiskra Aš A6:10
1010. 12. 2011 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Loket nad Ohří A10:7
1010. 12. 2011 09:00KST Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B5:10
1010. 12. 2011 09:00SK Toužim ATJ Ostrov A2:10
1010. 12. 2011 09:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Ostrov B10:0
1110. 12. 2011 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Jiskra Aš A7:10
1110. 12. 2011 14:00TJ Baník Svatava ATJ Slavoj Kynšperk A7:10
1130. 09. 2011 00:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B10:7
1110. 12. 2011 14:00KST Karlovy Vary ATJ Loket nad Ohří A10:4
1110. 12. 2011 14:00SK Toužim ATJ Ostrov B9:9
1110. 12. 2011 14:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Ostrov A10:4
1214. 01. 2012 09:00TJ Baník Svatava ATJ Jiskra Březová A10:8
1214. 01. 2012 09:00KST Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary A9:9
1214. 01. 2012 09:00TJ Sokol Mariánské Lázně ASK Toužim A10:4
1230. 09. 2011 00:00TJ Ostrov BTJ Ostrov A7:10
1214. 01. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Loket nad Ohří A10:3
1214. 01. 2012 09:00TJ Jiskra Aš ATJ Slavoj Kynšperk A10:8
1328. 01. 2012 09:00TJ Ostrov ATJ Slavoj Kynšperk A5:10
1328. 01. 2012 09:00TJ Ostrov BTJ Jiskra Aš A4:10
1328. 01. 2012 09:00SK Toužim ATJ Loket nad Ohří A10:6
1328. 01. 2012 09:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Slovan Karlovy Vary B7:10
1328. 01. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová A10:4
1328. 01. 2012 09:00KST Karlovy Vary ATJ Baník Svatava A6:10
1428. 01. 2012 14:00TJ Ostrov ATJ Jiskra Aš A5:10
1428. 01. 2012 14:00TJ Ostrov BTJ Slavoj Kynšperk A3:10
1428. 01. 2012 14:00SK Toužim ATJ Slovan Karlovy Vary B6:10
1428. 01. 2012 14:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Loket nad Ohří A10:3
1428. 01. 2012 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Baník Svatava A10:8
1428. 01. 2012 14:00KST Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová A10:5
1511. 02. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary A9:9
1511. 02. 2012 09:00TJ Jiskra Aš AKST Karlovy Vary A10:2
1511. 02. 2012 09:00TJ Jiskra Březová ASK Toužim A6:10
1511. 02. 2012 09:00TJ Baník Svatava ATJ Sokol Mariánské Lázně A9:9
1511. 02. 2012 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Ostrov A4:10
1511. 02. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Ostrov B10:4
1611. 02. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk AKST Karlovy Vary A10:5
1611. 02. 2012 14:00TJ Jiskra Aš ATJ Slovan Karlovy Vary A10:2
1611. 02. 2012 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Sokol Mariánské Lázně A10:8
1611. 02. 2012 14:00TJ Baník Svatava ASK Toužim A9:9
1611. 02. 2012 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Ostrov B10:7
1611. 02. 2012 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Ostrov A6:10
1725. 02. 2012 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slavoj Kynšperk A0:10
1725. 02. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Jiskra Aš A4:10
1725. 02. 2012 09:00TJ Ostrov ATJ Jiskra Březová A8:10
1725. 02. 2012 09:00TJ Ostrov BTJ Baník Svatava A10:7
1725. 02. 2012 09:00SK Toužim ATJ Slovan Karlovy Vary A4:10
1725. 02. 2012 09:00TJ Sokol Mariánské Lázně AKST Karlovy Vary A10:7
1825. 02. 2012 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Jiskra Aš A1:10
1825. 02. 2012 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk A3:10
1825. 02. 2012 14:00TJ Ostrov ATJ Baník Svatava A7:10
1825. 02. 2012 14:00TJ Ostrov BTJ Jiskra Březová A10:7
1825. 02. 2012 14:00SK Toužim AKST Karlovy Vary A9:9
1825. 02. 2012 14:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Slovan Karlovy Vary A8:10
1910. 03. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk ASK Toužim A10:3
1910. 03. 2012 09:00TJ Jiskra Aš ATJ Sokol Mariánské Lázně A10:8
1910. 03. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Ostrov A10:4
1910. 03. 2012 09:00KST Karlovy Vary ATJ Ostrov B10:5
1910. 03. 2012 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Loket nad Ohří A10:4
1910. 03. 2012 09:00TJ Baník Svatava ATJ Slovan Karlovy Vary B5:10
2010. 03. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Sokol Mariánské Lázně A10:8
2010. 03. 2012 14:00TJ Jiskra Aš ASK Toužim A10:2
2010. 03. 2012 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Ostrov B10:4
2010. 03. 2012 14:00KST Karlovy Vary ATJ Ostrov A10:8
2010. 03. 2012 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary B3:10
2010. 03. 2012 14:00TJ Baník Svatava ATJ Loket nad Ohří A8:10
2124. 03. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Jiskra Březová A10:4
2124. 03. 2012 09:00TJ Jiskra Aš ATJ Baník Svatava A10:0
2124. 03. 2012 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slovan Karlovy Vary A2:10
2124. 03. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BKST Karlovy Vary A10:5
2124. 03. 2012 09:00TJ Ostrov ASK Toužim A10:4
2124. 03. 2012 09:00TJ Ostrov BTJ Sokol Mariánské Lázně A1:10
2224. 03. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Baník Svatava A10:5
2224. 03. 2012 14:00TJ Jiskra Aš ATJ Jiskra Březová A10:1
2224. 03. 2012 14:00TJ Loket nad Ohří AKST Karlovy Vary A3:10
2224. 03. 2012 14:00TJ Ostrov ATJ Sokol Mariánské Lázně A9:9
2224. 03. 2012 14:00TJ Ostrov BSK Toužim A9:9
2230. 09. 2011 00:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary A9:9
KRAJSKÝ PŘEBOR - 1
115. 10. 2011 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Batesta Chodov B7:10
115. 10. 2011 09:00TJ Strunal Luby ATJ Jiskra Březová B3:10
115. 10. 2011 09:00KST Karlovy Vary BTJ Jiskra Aš B10:3
115. 10. 2011 09:00SK Merklín AKST Lázně Františkovy Lázně A
nehráno
115. 10. 2011 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Loket nad Ohří B10:4
215. 10. 2011 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Jiskra Březová B10:8
215. 10. 2011 14:00TJ Strunal Luby ATJ Batesta Chodov B10:8
215. 10. 2011 14:00KST Karlovy Vary BKST Lázně Františkovy Lázně A2:10
215. 10. 2011 14:00SK Merklín ATJ Jiskra Aš B
nehráno
329. 10. 2011 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Slavoj Kynšperk B10:2
329. 10. 2011 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Strunal Luby A7:10
329. 10. 2011 09:00TJ Jiskra Aš BKST Lázně Františkovy Lázně A4:10
329. 10. 2011 09:00TJ Batesta Chodov BKST Karlovy Vary B10:3
329. 10. 2011 09:00TJ Jiskra Březová BSK Merklín A
nehráno
429. 10. 2011 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Strunal Luby A10:5
429. 10. 2011 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Slavoj Kynšperk B3:10
429. 10. 2011 14:00TJ Batesta Chodov BSK Merklín A
nehráno
429. 10. 2011 14:00TJ Jiskra Březová BKST Karlovy Vary B10:5
512. 11. 2011 09:00TJ Slavoj Kynšperk BKST Karlovy Vary B10:4
512. 11. 2011 09:00TJ Strunal Luby ASK Merklín A
nehráno
512. 11. 2011 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Batesta Chodov B8:10
512. 11. 2011 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Aš B10:4
512. 11. 2011 09:00TJ Loket nad Ohří BKST Lázně Františkovy Lázně A4:10
612. 11. 2011 14:00TJ Slavoj Kynšperk BSK Merklín A
nehráno
612. 11. 2011 14:00TJ Strunal Luby AKST Karlovy Vary B10:5
612. 11. 2011 14:00TJ Baník Sokolov AKST Lázně Františkovy Lázně A8:10
612. 11. 2011 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Jiskra Aš B10:5
726. 11. 2011 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Slavoj Kynšperk B8:10
726. 11. 2011 09:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Strunal Luby A10:0
726. 11. 2011 09:00TJ Batesta Chodov BTJ Baník Sokolov A10:8
726. 11. 2011 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Loket nad Ohří B10:4
726. 11. 2011 09:00KST Karlovy Vary BSK Merklín A
nehráno
826. 11. 2011 14:00TJ Jiskra Aš BTJ Strunal Luby A9:9
826. 11. 2011 14:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Slavoj Kynšperk B10:4
826. 11. 2011 14:00TJ Batesta Chodov BTJ Loket nad Ohří B10:5
826. 11. 2011 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Baník Sokolov A5:10
910. 12. 2011 09:00TJ Strunal Luby ATJ Slavoj Kynšperk B8:10
910. 12. 2011 09:00TJ Baník Sokolov AKST Karlovy Vary B10:7
910. 12. 2011 09:00TJ Loket nad Ohří BSK Merklín A
nehráno
910. 12. 2011 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Batesta Chodov B3:10
910. 12. 2011 09:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Jiskra Březová B10:3
1010. 12. 2011 14:00TJ Baník Sokolov ASK Merklín A
nehráno
1010. 12. 2011 14:00TJ Loket nad Ohří BKST Karlovy Vary B4:10
1010. 12. 2011 14:00TJ Jiskra Aš BTJ Jiskra Březová B5:10
1010. 12. 2011 14:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Batesta Chodov B10:3
1128. 01. 2012 09:00TJ Batesta Chodov BTJ Slavoj Kynšperk B7:10
1128. 01. 2012 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Strunal Luby A9:9
1128. 01. 2012 09:00TJ Jiskra Aš BKST Karlovy Vary B3:10
1128. 01. 2012 09:00KST Lázně Františkovy Lázně ASK Merklín A
nehráno
1128. 01. 2012 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Baník Sokolov A10:8
1228. 01. 2012 14:00TJ Batesta Chodov BTJ Strunal Luby A10:4
1228. 01. 2012 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Slavoj Kynšperk B4:10
1228. 01. 2012 14:00TJ Jiskra Aš BSK Merklín A
nehráno
1228. 01. 2012 14:00KST Lázně Františkovy Lázně AKST Karlovy Vary B10:0
1311. 02. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Baník Sokolov A10:7
1311. 02. 2012 09:00TJ Strunal Luby ATJ Loket nad Ohří B9:9
odloženo
1311. 02. 2012 09:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Jiskra Aš B10:2
1311. 02. 2012 09:00KST Karlovy Vary BTJ Batesta Chodov B1:10
1311. 02. 2012 09:00SK Merklín ATJ Jiskra Březová B
nehráno
1411. 02. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Loket nad Ohří B10:0
1411. 02. 2012 14:00TJ Strunal Luby ATJ Baník Sokolov A8:10
odloženo
1411. 02. 2012 14:00KST Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová B7:10
1411. 02. 2012 14:00SK Merklín ATJ Batesta Chodov B
nehráno
1525. 02. 2012 09:00KST Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk B4:9
řešeno STK
1525. 02. 2012 09:00SK Merklín ATJ Strunal Luby A
nehráno
1525. 02. 2012 09:00TJ Batesta Chodov BTJ Jiskra Březová B10:7
1525. 02. 2012 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Baník Sokolov A6:10
1525. 02. 2012 09:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Loket nad Ohří B10:1
1625. 02. 2012 14:00KST Karlovy Vary BTJ Strunal Luby A3:10
1625. 02. 2012 14:00SK Merklín ATJ Slavoj Kynšperk B
nehráno
1625. 02. 2012 14:00TJ Jiskra Aš BTJ Loket nad Ohří B6:10
1625. 02. 2012 14:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Baník Sokolov A10:1
1710. 03. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Jiskra Aš B10:5
1710. 03. 2012 09:00TJ Strunal Luby AKST Lázně Františkovy Lázně A1:10
1710. 03. 2012 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Batesta Chodov B7:10
1710. 03. 2012 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Jiskra Březová B5:10
1710. 03. 2012 09:00SK Merklín AKST Karlovy Vary B
nehráno
1810. 03. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk BKST Lázně Františkovy Lázně A2:10
1810. 03. 2012 14:00TJ Strunal Luby ATJ Jiskra Aš B4:10
1810. 03. 2012 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Březová B10:2
1810. 03. 2012 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Batesta Chodov B3:10
1924. 03. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Strunal Luby A10:4
1924. 03. 2012 09:00KST Karlovy Vary BTJ Baník Sokolov A6:10
1924. 03. 2012 09:00SK Merklín ATJ Loket nad Ohří B
nehráno
1924. 03. 2012 09:00TJ Batesta Chodov BTJ Jiskra Aš B10:4
1924. 03. 2012 09:00TJ Jiskra Březová BKST Lázně Františkovy Lázně A1:10
2024. 03. 2012 14:00KST Karlovy Vary BTJ Loket nad Ohří B10:6
2024. 03. 2012 14:00SK Merklín ATJ Baník Sokolov A
nehráno
2024. 03. 2012 14:00TJ Batesta Chodov BKST Lázně Františkovy Lázně A4:10
2024. 03. 2012 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Jiskra Aš B9:9
KRAJSKÝ PŘEBOR - 2
115. 10. 2011 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Batesta Chodov C2:10
115. 10. 2011 09:00KST Karlovy Vary CTJ Jiskra Aš C9:9
115. 10. 2011 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CKST Velký Luh A10:6
115. 10. 2011 09:00TJ Lomnice ATJ Baník Vintířov A10:1
215. 10. 2011 14:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Baník Svatava B1:10
215. 10. 2011 14:00KST Karlovy Vary CKST Velký Luh A10:3
215. 10. 2011 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Jiskra Aš C8:10
329. 10. 2011 09:00TJ Lomnice ATJ Slavoj Kynšperk C10:8
329. 10. 2011 09:00TJ Jiskra Aš CKST Velký Luh A10:1
329. 10. 2011 09:00TJ Batesta Chodov CKST Karlovy Vary C10:6
329. 10. 2011 09:00TJ Baník Svatava BTJ Slovan Karlovy Vary C8:10
429. 10. 2011 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Slavoj Kynšperk C5:10
429. 10. 2011 14:00TJ Batesta Chodov CTJ Slovan Karlovy Vary C8:10
429. 10. 2011 14:00TJ Baník Svatava BKST Karlovy Vary C10:8
512. 11. 2011 09:00TJ Slavoj Kynšperk CKST Karlovy Vary C3:10
512. 11. 2011 09:00TJ Batesta Chodov CTJ Baník Svatava B10:3
512. 11. 2011 09:00TJ Lomnice ATJ Jiskra Aš C6:10
512. 11. 2011 09:00TJ Baník Vintířov AKST Velký Luh A0:10
612. 11. 2011 14:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Slovan Karlovy Vary C10:4
612. 11. 2011 14:00TJ Lomnice AKST Velký Luh A10:5
612. 11. 2011 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Jiskra Aš C1:10
726. 11. 2011 09:00TJ Jiskra Aš CTJ Slavoj Kynšperk C10:7
726. 11. 2011 09:00TJ Batesta Chodov CTJ Lomnice A10:5
726. 11. 2011 09:00TJ Baník Svatava BTJ Baník Vintířov A10:0
726. 11. 2011 09:00KST Karlovy Vary CTJ Slovan Karlovy Vary C4:10
826. 11. 2011 14:00KST Velký Luh ATJ Slavoj Kynšperk C10:3
826. 11. 2011 14:00TJ Batesta Chodov CTJ Baník Vintířov A10:2
826. 11. 2011 14:00TJ Baník Svatava BTJ Lomnice A5:10
910. 12. 2011 09:00TJ Lomnice AKST Karlovy Vary C7:10
910. 12. 2011 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Slovan Karlovy Vary C2:10
910. 12. 2011 09:00TJ Jiskra Aš CTJ Batesta Chodov C6:10
910. 12. 2011 09:00KST Velký Luh ATJ Baník Svatava B10:5
1010. 12. 2011 14:00TJ Lomnice ATJ Slovan Karlovy Vary C7:10
1010. 12. 2011 14:00TJ Baník Vintířov AKST Karlovy Vary C1:10
1010. 12. 2011 14:00TJ Jiskra Aš CTJ Baník Svatava B10:6
1010. 12. 2011 14:00KST Velký Luh ATJ Batesta Chodov C7:10
1128. 01. 2012 09:00TJ Batesta Chodov CTJ Slavoj Kynšperk C10:4
1128. 01. 2012 09:00TJ Jiskra Aš CKST Karlovy Vary C4:10
1128. 01. 2012 09:00KST Velký Luh ATJ Slovan Karlovy Vary C10:6
1128. 01. 2012 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Lomnice A1:10
1228. 01. 2012 14:00TJ Baník Svatava BTJ Slavoj Kynšperk C9:9
1228. 01. 2012 14:00TJ Jiskra Aš CTJ Slovan Karlovy Vary C10:4
1228. 01. 2012 14:00KST Velký Luh AKST Karlovy Vary C6:10
1311. 02. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Lomnice A7:10
1311. 02. 2012 09:00KST Velký Luh ATJ Jiskra Aš C10:8
1311. 02. 2012 09:00KST Karlovy Vary CTJ Batesta Chodov C10:8
1311. 02. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Baník Svatava B6:10
1411. 02. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Baník Vintířov A10:2
1411. 02. 2012 14:00KST Karlovy Vary CTJ Baník Svatava B10:8
1411. 02. 2012 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Batesta Chodov C3:10
1525. 02. 2012 09:00KST Karlovy Vary CTJ Slavoj Kynšperk C10:4
1525. 02. 2012 09:00TJ Baník Svatava BTJ Batesta Chodov C5:10
1525. 02. 2012 09:00TJ Jiskra Aš CTJ Lomnice A10:5
1525. 02. 2012 09:00KST Velký Luh ATJ Baník Vintířov A10:4
1625. 02. 2012 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Slavoj Kynšperk C10:2
1625. 02. 2012 14:00TJ Jiskra Aš CTJ Baník Vintířov A10:0
1625. 02. 2012 14:00KST Velký Luh ATJ Lomnice A10:6
1710. 03. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Jiskra Aš C3:10
1710. 03. 2012 09:00TJ Lomnice ATJ Batesta Chodov C3:10
1710. 03. 2012 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Baník Svatava B0:10
1710. 03. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CKST Karlovy Vary C3:10
1810. 03. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk CKST Velký Luh A10:6
1810. 03. 2012 14:00TJ Lomnice ATJ Baník Svatava B9:9
1810. 03. 2012 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Batesta Chodov C2:10
1924. 03. 2012 09:00KST Karlovy Vary CTJ Lomnice A10:2
1924. 03. 2012 09:00TJ Batesta Chodov CTJ Jiskra Aš C10:4
1924. 03. 2012 09:00TJ Baník Svatava BKST Velký Luh A10:4
1924. 03. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Baník Vintířov A10:4
2024. 03. 2012 14:00KST Karlovy Vary CTJ Baník Vintířov A10:3
2024. 03. 2012 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Lomnice A9:9
2024. 03. 2012 14:00TJ Batesta Chodov CKST Velký Luh A10:1
2024. 03. 2012 14:00TJ Baník Svatava BTJ Jiskra Aš C10:3

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy