Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
124. 09. 2011 16:00SKST Baník Most BTJ Baník Březenecká B10:1
124. 09. 2011 16:00TJ Sokol Lenešice ATJ Sever Žatec A10:5
124. 09. 2011 16:00SKP Sever Ústí n. L. ATJ Sj Severotuk Ústí n. L. D10:8
124. 09. 2011 16:00TTC Roudnice ASKST Děčín A10:4
124. 09. 2011 16:00KST Jirkov BTTC Litvínov A6:10
124. 09. 2011 16:00SKST Teplice ATJ Krupka A10:5
208. 10. 2011 16:00SKST Teplice ATTC Roudnice A6:10
208. 10. 2011 16:00TJ Krupka ASKST Děčín A7:10
208. 10. 2011 16:00KST Jirkov BSKP Sever Ústí n. L. A5:10
208. 10. 2011 16:00TTC Litvínov ATJ Sj Severotuk Ústí n. L. D10:9
208. 10. 2011 16:00SKST Baník Most BTJ Sokol Lenešice A10:3
208. 10. 2011 16:00TJ Baník Březenecká BTJ Sever Žatec A4:10
309. 10. 2011 10:00SKST Teplice ASKST Děčín A8:10
309. 10. 2011 10:00TJ Krupka ATTC Roudnice A10:8
309. 10. 2011 10:00KST Jirkov BTJ Sj Severotuk Ústí n. L. D10:5
309. 10. 2011 10:00TTC Litvínov ASKP Sever Ústí n. L. A7:10
309. 10. 2011 10:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec A8:10
309. 10. 2011 10:00TJ Baník Březenecká BTJ Sokol Lenešice A2:10
422. 10. 2011 16:00TJ Sokol Lenešice ASKST Teplice A10:5
422. 10. 2011 16:00TJ Sever Žatec ATJ Krupka A6:10
422. 10. 2011 16:00SKP Sever Ústí n. L. ASKST Baník Most B10:2
422. 10. 2011 16:00TJ Sj Severotuk Ústí n. L. DTJ Baník Březenecká B10:5
422. 10. 2011 16:00TTC Roudnice AKST Jirkov B10:0
422. 10. 2011 16:00SKST Děčín ATTC Litvínov A10:5
523. 10. 2011 10:00TJ Sokol Lenešice ATJ Krupka A10:4
523. 10. 2011 10:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice A10:8
523. 10. 2011 10:00SKP Sever Ústí n. L. ATJ Baník Březenecká B10:3
523. 10. 2011 10:00TJ Sj Severotuk Ústí n. L. DSKST Baník Most B4:10
523. 10. 2011 10:00TTC Roudnice ATTC Litvínov A9:10
523. 10. 2011 10:00SKST Děčín AKST Jirkov B10:3
605. 11. 2011 16:00SKST Teplice AKST Jirkov B9:10
605. 11. 2011 16:00TJ Krupka ATTC Litvínov A10:6
605. 11. 2011 16:00SKST Baník Most BTTC Roudnice A10:5
605. 11. 2011 16:00TJ Baník Březenecká BSKST Děčín A1:10
605. 11. 2011 16:00TJ Sokol Lenešice ASKP Sever Ústí n. L. A9:10
605. 11. 2011 16:00TJ Sever Žatec ATJ Sj Severotuk Ústí n. L. D10:6
706. 11. 2011 10:00SKST Teplice ATTC Litvínov A10:5
706. 11. 2011 10:00TJ Krupka AKST Jirkov B10:5
706. 11. 2011 10:00SKST Baník Most BSKST Děčín A10:7
706. 11. 2011 10:00TJ Baník Březenecká BTTC Roudnice A2:10
706. 11. 2011 10:00TJ Sokol Lenešice ATJ Sj Severotuk Ústí n. L. D10:1
706. 11. 2011 10:00TJ Sever Žatec ASKP Sever Ústí n. L. A8:10
819. 11. 2011 16:00SKP Sever Ústí n. L. ASKST Teplice A10:5
819. 11. 2011 16:00TJ Sj Severotuk Ústí n. L. DTJ Krupka A4:10
819. 11. 2011 16:00TTC Roudnice ATJ Sokol Lenešice A9:10
819. 11. 2011 16:00SKST Děčín ATJ Sever Žatec A10:4
819. 11. 2011 16:00KST Jirkov BSKST Baník Most B10:9
819. 11. 2011 16:00TTC Litvínov ATJ Baník Březenecká B10:4
920. 11. 2011 10:00SKP Sever Ústí n. L. ATJ Krupka A10:7
920. 11. 2011 10:00TJ Sj Severotuk Ústí n. L. DSKST Teplice A10:8
920. 11. 2011 10:00TTC Roudnice ATJ Sever Žatec A10:4
920. 11. 2011 10:00SKST Děčín ATJ Sokol Lenešice A10:9
920. 11. 2011 10:00KST Jirkov BTJ Baník Březenecká B10:8
920. 11. 2011 10:00TTC Litvínov ASKST Baník Most B4:10
1003. 12. 2011 16:00SKST Baník Most BSKST Teplice A5:10
1003. 12. 2011 16:00TJ Baník Březenecká BTJ Krupka A1:10
1003. 12. 2011 16:00TJ Sokol Lenešice AKST Jirkov B10:6
1003. 12. 2011 16:00TJ Sever Žatec ATTC Litvínov A10:2
1003. 12. 2011 16:00SKP Sever Ústí n. L. ATTC Roudnice A10:4
1003. 12. 2011 16:00TJ Sj Severotuk Ústí n. L. DSKST Děčín A3:10
1104. 12. 2011 10:00SKST Baník Most BTJ Krupka A10:8
1104. 12. 2011 10:00TJ Baník Březenecká BSKST Teplice A2:10
1104. 12. 2011 10:00TJ Sokol Lenešice ATTC Litvínov A10:3
1104. 12. 2011 10:00TJ Sever Žatec AKST Jirkov B10:7
1104. 12. 2011 10:00SKP Sever Ústí n. L. ASKST Děčín A6:10
1104. 12. 2011 10:00TJ Sj Severotuk Ústí n. L. DTTC Roudnice A6:10
1207. 01. 2012 16:00TJ Baník Březenecká BSKST Baník Most B3:10
1207. 01. 2012 16:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Lenešice A4:10
1207. 01. 2012 16:00TJ Sj Severotuk Ústí n. L. DSKP Sever Ústí n. L. A10:7
1207. 01. 2012 16:00SKST Děčín ATTC Roudnice A10:6
1207. 01. 2012 16:00TTC Litvínov AKST Jirkov B10:5
1207. 01. 2012 16:00TJ Krupka ASKST Teplice A6:10
1304. 02. 2012 16:00TTC Roudnice ASKST Teplice A10:5
1304. 02. 2012 16:00SKST Děčín ATJ Krupka A10:3
1304. 02. 2012 16:00SKP Sever Ústí n. L. AKST Jirkov B10:2
1304. 02. 2012 16:00TJ Sj Severotuk Ústí n. L. DTTC Litvínov A10:8
1304. 02. 2012 16:00TJ Sokol Lenešice ASKST Baník Most B10:9
1304. 02. 2012 16:00TJ Sever Žatec ATJ Baník Březenecká B10:1
1405. 02. 2012 10:00SKST Děčín ASKST Teplice A10:6
1405. 02. 2012 10:00TTC Roudnice ATJ Krupka A10:4
1405. 02. 2012 10:00TJ Sj Severotuk Ústí n. L. DKST Jirkov B10:5
1405. 02. 2012 10:00SKP Sever Ústí n. L. ATTC Litvínov A10:3
1405. 02. 2012 10:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most B4:10
1405. 02. 2012 10:00TJ Sokol Lenešice ATJ Baník Březenecká B10:0
1518. 02. 2012 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Lenešice A8:10
1518. 02. 2012 16:00TJ Krupka ATJ Sever Žatec A10:3
1518. 02. 2012 16:00SKST Baník Most BSKP Sever Ústí n. L. A10:5
1518. 02. 2012 16:00TJ Baník Březenecká BTJ Sj Severotuk Ústí n. L. D3:10
1518. 02. 2012 16:00KST Jirkov BTTC Roudnice A2:10
1518. 02. 2012 16:00TTC Litvínov ASKST Děčín A10:8
1619. 02. 2012 10:00TJ Krupka ATJ Sokol Lenešice A4:10
1619. 02. 2012 10:00SKST Teplice ATJ Sever Žatec A10:5
1619. 02. 2012 10:00TJ Baník Březenecká BSKP Sever Ústí n. L. A0:10
1619. 02. 2012 10:00SKST Baník Most BTJ Sj Severotuk Ústí n. L. D10:8
1619. 02. 2012 10:00TTC Litvínov ATTC Roudnice A9:10
1619. 02. 2012 10:00KST Jirkov BSKST Děčín A7:10
1703. 03. 2012 16:00KST Jirkov BSKST Teplice A2:10
1703. 03. 2012 16:00TTC Litvínov ATJ Krupka A7:10
1703. 03. 2012 16:00TTC Roudnice ASKST Baník Most B10:9
1703. 03. 2012 16:00SKST Děčín ATJ Baník Březenecká B10:1
1703. 03. 2012 16:00SKP Sever Ústí n. L. ATJ Sokol Lenešice A3:10
1703. 03. 2012 16:00TJ Sj Severotuk Ústí n. L. DTJ Sever Žatec A10:6
1804. 03. 2012 10:00TTC Litvínov ASKST Teplice A6:10
1804. 03. 2012 10:00KST Jirkov BTJ Krupka A6:10
1804. 03. 2012 10:00SKST Děčín ASKST Baník Most B10:8
1804. 03. 2012 10:00TTC Roudnice ATJ Baník Březenecká B10:0
1804. 03. 2012 10:00TJ Sj Severotuk Ústí n. L. DTJ Sokol Lenešice A6:10
1804. 03. 2012 10:00SKP Sever Ústí n. L. ATJ Sever Žatec A10:0
1917. 03. 2012 16:00SKST Teplice ASKP Sever Ústí n. L. A7:10
1917. 03. 2012 16:00TJ Krupka ATJ Sj Severotuk Ústí n. L. D7:10
1917. 03. 2012 16:00TJ Sokol Lenešice ATTC Roudnice A9:10
1917. 03. 2012 16:00TJ Sever Žatec ASKST Děčín A10:6
1917. 03. 2012 16:00SKST Baník Most BKST Jirkov B10:3
1917. 03. 2012 16:00TJ Baník Březenecká BTTC Litvínov A2:10
2018. 03. 2012 10:00TJ Krupka ASKP Sever Ústí n. L. A10:8
2018. 03. 2012 10:00SKST Teplice ATJ Sj Severotuk Ústí n. L. D3:10
2018. 03. 2012 10:00TJ Sever Žatec ATTC Roudnice A4:10
2018. 03. 2012 10:00TJ Sokol Lenešice ASKST Děčín A10:7
2018. 03. 2012 10:00TJ Baník Březenecká BKST Jirkov B9:10
2018. 03. 2012 10:00SKST Baník Most BTTC Litvínov A10:4
2131. 03. 2012 16:00SKST Teplice ASKST Baník Most B7:10
2131. 03. 2012 16:00TJ Krupka ATJ Baník Březenecká B10:1
2131. 03. 2012 16:00KST Jirkov BTJ Sokol Lenešice A4:10
2131. 03. 2012 16:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec A10:4
2131. 03. 2012 16:00TTC Roudnice ASKP Sever Ústí n. L. A10:1
2131. 03. 2012 16:00SKST Děčín ATJ Sj Severotuk Ústí n. L. D10:6
2201. 04. 2012 10:00TJ Krupka ASKST Baník Most B10:7
2201. 04. 2012 10:00SKST Teplice ATJ Baník Březenecká B10:0
2201. 04. 2012 10:00TTC Litvínov ATJ Sokol Lenešice A10:8
2201. 04. 2012 10:00KST Jirkov BTJ Sever Žatec A10:8
2201. 04. 2012 10:00SKST Děčín ASKP Sever Ústí n. L. A10:0
2201. 04. 2012 10:00TTC Roudnice ATJ Sj Severotuk Ústí n. L. D10:7
Krajský přebor I. třídy
101. 10. 2011 16:00SKST Teplice BTJ Krupka B10:3
101. 10. 2011 16:00SKST Baník Most CSKST Baník Most D10:6
101. 10. 2011 16:00SK Mondi Štětí ATTC Roudnice B7:10
101. 10. 2011 16:00Lovochemie Lovosice ASKP Sever Ústí n. L. B1:10
101. 10. 2011 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Chemička Ústí n. L. A7:10
101. 10. 2011 16:00TTC Litvínov BKST Jirkov C10:6
215. 10. 2011 16:00TTC Litvínov BLovochemie Lovosice A10:1
215. 10. 2011 16:00KST Jirkov CSKP Sever Ústí n. L. B2:10
215. 10. 2011 16:00TJ Sokol Filipov ASK Mondi Štětí A6:10
215. 10. 2011 10:00TJ Chemička Ústí n. L. ATTC Roudnice B10:4
215. 10. 2011 16:00SKST Teplice BSKST Baník Most C10:6
215. 10. 2011 16:00TJ Krupka BSKST Baník Most D8:10
316. 10. 2011 10:00TTC Litvínov BSKP Sever Ústí n. L. B6:10
316. 10. 2011 10:00KST Jirkov CLovochemie Lovosice A10:6
316. 10. 2011 10:00TJ Sokol Filipov ATTC Roudnice B7:10
316. 10. 2011 14:00TJ Chemička Ústí n. L. ASK Mondi Štětí A10:5
316. 10. 2011 10:00SKST Teplice BSKST Baník Most D5:10
316. 10. 2011 10:00TJ Krupka BSKST Baník Most C10:9
429. 10. 2011 16:00SKST Baník Most CTTC Litvínov B5:10
429. 10. 2011 16:00SKST Baník Most DKST Jirkov C10:2
429. 10. 2011 16:00SK Mondi Štětí ASKST Teplice B10:9
429. 10. 2011 16:00TTC Roudnice BTJ Krupka B10:3
429. 10. 2011 16:00Lovochemie Lovosice ATJ Sokol Filipov A4:10
429. 10. 2011 16:00SKP Sever Ústí n. L. BTJ Chemička Ústí n. L. A8:10
530. 10. 2011 10:00SKST Baník Most CKST Jirkov C10:3
530. 10. 2011 10:00SKST Baník Most DTTC Litvínov B10:9
530. 10. 2011 10:00SK Mondi Štětí ATJ Krupka B5:10
530. 10. 2011 10:00TTC Roudnice BSKST Teplice B10:7
530. 10. 2011 10:00Lovochemie Lovosice ATJ Chemička Ústí n. L. A7:10
530. 10. 2011 10:00SKP Sever Ústí n. L. BTJ Sokol Filipov A10:1
612. 11. 2011 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Filipov A10:1
612. 11. 2011 16:00KST Jirkov CTJ Chemička Ústí n. L. A1:10
612. 11. 2011 16:00SKST Teplice BLovochemie Lovosice A10:3
612. 11. 2011 16:00TJ Krupka BSKP Sever Ústí n. L. B10:4
612. 11. 2011 16:00SKST Baník Most CSK Mondi Štětí A7:10
612. 11. 2011 16:00SKST Baník Most DTTC Roudnice B10:8
713. 11. 2011 10:00TTC Litvínov BTJ Chemička Ústí n. L. A4:10
713. 11. 2011 10:00KST Jirkov CTJ Sokol Filipov A8:10
713. 11. 2011 10:00SKST Teplice BSKP Sever Ústí n. L. B3:10
713. 11. 2011 10:00TJ Krupka BLovochemie Lovosice A10:1
713. 11. 2011 10:00SKST Baník Most CTTC Roudnice B6:10
715. 11. 2011 18:00SKST Baník Most DSK Mondi Štětí A10:8
826. 11. 2011 16:00SK Mondi Štětí ATTC Litvínov B7:10
826. 11. 2011 16:00TTC Roudnice BKST Jirkov C10:3
826. 11. 2011 16:00Lovochemie Lovosice ASKST Baník Most C10:9
826. 11. 2011 16:00SKP Sever Ústí n. L. BSKST Baník Most D3:10
826. 11. 2011 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Teplice B3:10
826. 11. 2011 10:00TJ Chemička Ústí n. L. ATJ Krupka B10:7
927. 11. 2011 10:00SK Mondi Štětí AKST Jirkov C10:3
927. 11. 2011 10:00TTC Roudnice BTTC Litvínov B10:3
927. 11. 2011 10:00Lovochemie Lovosice ASKST Baník Most D6:10
927. 11. 2011 10:00SKP Sever Ústí n. L. BSKST Baník Most C10:4
927. 11. 2011 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Krupka B6:10
927. 11. 2011 14:00TJ Chemička Ústí n. L. ASKST Teplice B10:2
1010. 12. 2011 16:00SKST Teplice BTTC Litvínov B10:2
1010. 12. 2011 16:00TJ Krupka BKST Jirkov C10:4
1010. 12. 2011 16:00SKST Baník Most CTJ Sokol Filipov A10:4
1010. 12. 2011 16:00SKST Baník Most DTJ Chemička Ústí n. L. A8:10
1010. 12. 2011 16:00SK Mondi Štětí ALovochemie Lovosice A5:10
1010. 12. 2011 10:00TTC Roudnice BSKP Sever Ústí n. L. B8:10
1111. 12. 2011 10:00SKST Teplice BKST Jirkov C10:3
1111. 12. 2011 10:00TJ Krupka BTTC Litvínov B10:9
1111. 12. 2011 10:00SKST Baník Most CTJ Chemička Ústí n. L. A10:9
1111. 12. 2011 10:00SKST Baník Most DTJ Sokol Filipov A10:7
1111. 12. 2011 10:00SK Mondi Štětí ASKP Sever Ústí n. L. B5:10
1111. 12. 2011 10:00TTC Roudnice BLovochemie Lovosice A10:1
1214. 01. 2012 16:00TJ Krupka BSKST Teplice B10:6
1214. 01. 2012 16:00SKST Baník Most DSKST Baník Most C10:6
1214. 01. 2012 16:00TTC Roudnice BSK Mondi Štětí A10:0
1214. 01. 2012 16:00SKP Sever Ústí n. L. BLovochemie Lovosice A10:3
1214. 01. 2012 10:00TJ Chemička Ústí n. L. ATJ Sokol Filipov A10:0
1214. 01. 2012 16:00KST Jirkov CTTC Litvínov B5:10
1328. 01. 2012 16:00Lovochemie Lovosice ATTC Litvínov B2:10
1328. 01. 2012 16:00SKP Sever Ústí n. L. BKST Jirkov C10:5
1328. 01. 2012 16:00SK Mondi Štětí ATJ Sokol Filipov A10:8
1328. 01. 2012 16:00TTC Roudnice BTJ Chemička Ústí n. L. A7:10
1328. 01. 2012 16:00SKST Baník Most CSKST Teplice B10:4
1328. 01. 2012 16:00SKST Baník Most DTJ Krupka B10:8
1429. 01. 2012 10:00SKP Sever Ústí n. L. BTTC Litvínov B10:4
1429. 01. 2012 10:00Lovochemie Lovosice AKST Jirkov C8:10
1429. 01. 2012 10:00TTC Roudnice BTJ Sokol Filipov A10:3
1429. 01. 2012 10:00SK Mondi Štětí ATJ Chemička Ústí n. L. A6:10
1429. 01. 2012 10:00SKST Baník Most DSKST Teplice B10:9
1429. 01. 2012 10:00SKST Baník Most CTJ Krupka B10:9
1511. 02. 2012 16:00TTC Litvínov BSKST Baník Most C10:8
1511. 02. 2012 16:00KST Jirkov CSKST Baník Most D10:8
1511. 02. 2012 16:00SKST Teplice BSK Mondi Štětí A8:10
1511. 02. 2012 16:00TJ Krupka BTTC Roudnice B10:5
1511. 02. 2012 16:00TJ Sokol Filipov ALovochemie Lovosice A10:4
1511. 02. 2012 10:00TJ Chemička Ústí n. L. ASKP Sever Ústí n. L. B10:7
1612. 02. 2012 10:00KST Jirkov CSKST Baník Most C10:8
1612. 02. 2012 10:00TTC Litvínov BSKST Baník Most D10:2
1612. 02. 2012 10:00TJ Krupka BSK Mondi Štětí A9:10
1612. 02. 2012 10:00SKST Teplice BTTC Roudnice B10:9
1612. 02. 2012 14:00TJ Chemička Ústí n. L. ALovochemie Lovosice A10:1
1612. 02. 2012 10:00TJ Sokol Filipov ASKP Sever Ústí n. L. B10:7
1725. 02. 2012 16:00TJ Sokol Filipov ATTC Litvínov B10:6
1725. 02. 2012 16:00TJ Chemička Ústí n. L. AKST Jirkov C9:10
1725. 02. 2012 16:00Lovochemie Lovosice ASKST Teplice B4:10
1725. 02. 2012 16:00SKP Sever Ústí n. L. BTJ Krupka B10:7
1725. 02. 2012 16:00SK Mondi Štětí ASKST Baník Most C9:10
1725. 02. 2012 10:00TTC Roudnice BSKST Baník Most D10:8
1826. 02. 2012 10:00TJ Chemička Ústí n. L. ATTC Litvínov B5:10
1826. 02. 2012 10:00TJ Sokol Filipov AKST Jirkov C3:10
1826. 02. 2012 10:00SKP Sever Ústí n. L. BSKST Teplice B4:10
1826. 02. 2012 10:00Lovochemie Lovosice ATJ Krupka B1:10
1826. 02. 2012 14:00TTC Roudnice BSKST Baník Most C7:10
1826. 02. 2012 10:00SK Mondi Štětí ASKST Baník Most D9:10
1910. 03. 2012 16:00TTC Litvínov BSK Mondi Štětí A5:10
1910. 03. 2012 10:00KST Jirkov CTTC Roudnice B6:10
1910. 03. 2012 16:00SKST Baník Most CLovochemie Lovosice A10:1
1910. 03. 2012 16:00SKST Baník Most DSKP Sever Ústí n. L. B10:1
1910. 03. 2012 16:00SKST Teplice BTJ Sokol Filipov A10:9
1910. 03. 2012 16:00TJ Krupka BTJ Chemička Ústí n. L. A5:10
2011. 03. 2012 14:00KST Jirkov CSK Mondi Štětí A6:10
2011. 03. 2012 10:00TTC Litvínov BTTC Roudnice B10:4
2011. 03. 2012 10:00SKST Baník Most DLovochemie Lovosice A10:0
2011. 03. 2012 10:00SKST Baník Most CSKP Sever Ústí n. L. B10:2
2011. 03. 2012 10:00TJ Krupka BTJ Sokol Filipov A10:5
2011. 03. 2012 10:00SKST Teplice BTJ Chemička Ústí n. L. A9:10
2124. 03. 2012 16:00TTC Litvínov BSKST Teplice B10:3
2124. 03. 2012 16:00KST Jirkov CTJ Krupka B5:10
2124. 03. 2012 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most C10:8
2124. 03. 2012 10:00TJ Chemička Ústí n. L. ASKST Baník Most D10:0wo
2124. 03. 2012 16:00Lovochemie Lovosice ASK Mondi Štětí A10:7
2124. 03. 2012 16:00SKP Sever Ústí n. L. BTTC Roudnice B10:8
2225. 03. 2012 10:00KST Jirkov CSKST Teplice B3:10
2225. 03. 2012 10:00TTC Litvínov BTJ Krupka B10:1
2225. 03. 2012 14:00TJ Chemička Ústí n. L. ASKST Baník Most C10:1
2225. 03. 2012 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most D10:1
2225. 03. 2012 10:00SKP Sever Ústí n. L. BSK Mondi Štětí A10:3
2225. 03. 2012 10:00Lovochemie Lovosice ATTC Roudnice B4:10
Krajský přebor II. třídy sk. A
124. 09. 2011 16:00TJ Klášterec nad Ohří AKST Jirkov D16:2
124. 09. 2011 16:00TTC Litvínov CTJ Sever Žatec B12:6
124. 09. 2011 16:00OÚ Libořice ATJ Smolnice A8:10
124. 09. 2011 10:00TJ Smolnice BTJ Sokol Dobroměřice A10:8
124. 09. 2011 16:00TJ Baník Březenecká CTJ Baník Březenecká D9:10
124. 09. 2011 16:00TJ Lokomotiva Most ASKST Baník Most E6:12
208. 10. 2011 16:00TJ Lokomotiva Most ATJ Smolnice B12:6
208. 10. 2011 16:00SKST Baník Most ETJ Sokol Dobroměřice A13:5
208. 10. 2011 16:00TJ Baník Březenecká COÚ Libořice A7:11
208. 10. 2011 10:00TJ Baník Březenecká DTJ Smolnice A7:11
208. 10. 2011 16:00TJ Klášterec nad Ohří ATTC Litvínov C7:11
208. 10. 2011 16:00KST Jirkov DTJ Sever Žatec B12:6
309. 10. 2011 10:00TJ Lokomotiva Most ATJ Sokol Dobroměřice A11:7
309. 10. 2011 10:00SKST Baník Most ETJ Smolnice B12:6
309. 10. 2011 10:00TJ Baník Březenecká CTJ Smolnice A5:13
309. 10. 2011 14:00TJ Baník Březenecká DOÚ Libořice A6:12
309. 10. 2011 10:00TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sever Žatec B12:6
309. 10. 2011 10:00KST Jirkov DTTC Litvínov C9:10
422. 10. 2011 16:00TTC Litvínov CTJ Lokomotiva Most A7:11
422. 10. 2011 16:00TJ Sever Žatec BSKST Baník Most E5:13
422. 10. 2011 16:00OÚ Libořice ATJ Klášterec nad Ohří A12:6
422. 10. 2011 16:00TJ Smolnice AKST Jirkov D14:4
422. 10. 2011 10:00TJ Smolnice BTJ Baník Březenecká C10:9
422. 10. 2011 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Baník Březenecká D15:3
523. 10. 2011 10:00TTC Litvínov CSKST Baník Most E13:5
523. 10. 2011 10:00TJ Sever Žatec BTJ Lokomotiva Most A11:7
523. 10. 2011 10:00OÚ Libořice AKST Jirkov D11:7
523. 10. 2011 10:00TJ Smolnice ATJ Klášterec nad Ohří A13:5
523. 10. 2011 14:00TJ Smolnice BTJ Baník Březenecká D12:6
523. 10. 2011 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Baník Březenecká C12:6
605. 11. 2011 16:00TJ Lokomotiva Most ATJ Baník Březenecká C11:7
605. 11. 2011 16:00SKST Baník Most ETJ Baník Březenecká D13:5
605. 11. 2011 16:00TJ Klášterec nad Ohří ATJ Smolnice B11:7
605. 11. 2011 16:00KST Jirkov DTJ Sokol Dobroměřice A9:10
605. 11. 2011 16:00TTC Litvínov COÚ Libořice A13:5
605. 11. 2011 16:00TJ Sever Žatec BTJ Smolnice A8:10
706. 11. 2011 10:00TJ Lokomotiva Most ATJ Baník Březenecká D16:2
706. 11. 2011 10:00SKST Baník Most ETJ Baník Březenecká C10:8
706. 11. 2011 10:00TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Dobroměřice A17:1
706. 11. 2011 10:00KST Jirkov DTJ Smolnice B9:10
706. 11. 2011 10:00TTC Litvínov CTJ Smolnice A17:1
706. 11. 2011 10:00TJ Sever Žatec BOÚ Libořice A5:13
819. 11. 2011 16:00OÚ Libořice ATJ Lokomotiva Most A8:10
819. 11. 2011 16:00TJ Smolnice ASKST Baník Most E10:8
819. 11. 2011 10:00TJ Smolnice BTTC Litvínov C9:10
819. 11. 2011 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Sever Žatec B10:8
819. 11. 2011 16:00TJ Baník Březenecká CTJ Klášterec nad Ohří A11:7
819. 11. 2011 16:00TJ Baník Březenecká DKST Jirkov D7:11
920. 11. 2011 10:00OÚ Libořice ASKST Baník Most E10:8
920. 11. 2011 10:00TJ Smolnice ATJ Lokomotiva Most A11:7
920. 11. 2011 14:00TJ Smolnice BTJ Sever Žatec B10:8
920. 11. 2011 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATTC Litvínov C8:10
920. 11. 2011 10:00TJ Baník Březenecká CKST Jirkov D10:8
920. 11. 2011 10:00TJ Baník Březenecká DTJ Klášterec nad Ohří A4:14
1003. 12. 2011 16:00TJ Klášterec nad Ohří ATJ Lokomotiva Most A6:12
1003. 12. 2011 16:00KST Jirkov DSKST Baník Most E8:10
1003. 12. 2011 16:00TTC Litvínov CTJ Baník Březenecká C13:5
1003. 12. 2011 16:00TJ Sever Žatec BTJ Baník Březenecká D14:4
1003. 12. 2011 16:00OÚ Libořice ATJ Smolnice B13:5
1003. 12. 2011 16:00TJ Smolnice ATJ Sokol Dobroměřice A13:5
1104. 12. 2011 10:00TJ Klášterec nad Ohří ASKST Baník Most E6:12
1104. 12. 2011 10:00KST Jirkov DTJ Lokomotiva Most A10:9
1104. 12. 2011 10:00TTC Litvínov CTJ Baník Březenecká D16:2
1104. 12. 2011 10:00TJ Sever Žatec BTJ Baník Březenecká C11:7
1104. 12. 2011 10:00OÚ Libořice ATJ Sokol Dobroměřice A8:10
1104. 12. 2011 10:00TJ Smolnice ATJ Smolnice B13:5
1207. 01. 2012 16:00KST Jirkov DTJ Klášterec nad Ohří A10:8
1207. 01. 2012 16:00TJ Sever Žatec BTTC Litvínov C7:11
1207. 01. 2012 16:00TJ Smolnice AOÚ Libořice A11:7
1207. 01. 2012 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Smolnice B11:7
1207. 01. 2012 16:00TJ Baník Březenecká DTJ Baník Březenecká C9:10
1207. 01. 2012 16:00SKST Baník Most ETJ Lokomotiva Most A12:6
1304. 02. 2012 10:00TJ Smolnice BTJ Lokomotiva Most A9:10
1304. 02. 2012 16:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Baník Most E7:11
1304. 02. 2012 16:00OÚ Libořice ATJ Baník Březenecká C14:4
1304. 02. 2012 16:00TJ Smolnice ATJ Baník Březenecká D18:0
1304. 02. 2012 16:00TTC Litvínov CTJ Klášterec nad Ohří A12:6
1304. 02. 2012 16:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov D10:8
1405. 02. 2012 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Lokomotiva Most A11:7
1405. 02. 2012 14:00TJ Smolnice BSKST Baník Most E7:11
1405. 02. 2012 10:00TJ Smolnice ATJ Baník Březenecká C14:4
1405. 02. 2012 10:00OÚ Libořice ATJ Baník Březenecká D16:2
1405. 02. 2012 10:00TJ Sever Žatec BTJ Klášterec nad Ohří A8:10
1405. 02. 2012 10:00TTC Litvínov CKST Jirkov D14:4
1518. 02. 2012 10:00TJ Lokomotiva Most ATTC Litvínov C11:7
1518. 02. 2012 16:00SKST Baník Most ETJ Sever Žatec B13:5
1518. 02. 2012 16:00TJ Klášterec nad Ohří AOÚ Libořice A6:12
1518. 02. 2012 16:00KST Jirkov DTJ Smolnice A7:11
1518. 02. 2012 16:00TJ Baník Březenecká CTJ Smolnice B9:10
1518. 02. 2012 16:00TJ Baník Březenecká DTJ Sokol Dobroměřice A9:10
1619. 02. 2012 10:00SKST Baník Most ETTC Litvínov C9:10
1619. 02. 2012 14:00TJ Lokomotiva Most ATJ Sever Žatec B11:7
1619. 02. 2012 10:00KST Jirkov DOÚ Libořice A7:11
1619. 02. 2012 10:00TJ Klášterec nad Ohří ATJ Smolnice A4:14
1619. 02. 2012 10:00TJ Baník Březenecká DTJ Smolnice B8:10
1619. 02. 2012 10:00TJ Baník Březenecká CTJ Sokol Dobroměřice A7:11
1703. 03. 2012 16:00TJ Baník Březenecká CTJ Lokomotiva Most A10:8
1703. 03. 2012 16:00TJ Baník Březenecká DSKST Baník Most E5:13
1703. 03. 2012 16:00TJ Smolnice BTJ Klášterec nad Ohří A6:12
1703. 03. 2012 16:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Jirkov D10:9
1703. 03. 2012 16:00OÚ Libořice ATTC Litvínov C7:11
1703. 03. 2012 16:00TJ Smolnice ATJ Sever Žatec B10:8
1804. 03. 2012 10:00TJ Baník Březenecká DTJ Lokomotiva Most A5:13
1804. 03. 2012 10:00TJ Baník Březenecká CSKST Baník Most E12:6
1804. 03. 2012 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Klášterec nad Ohří A10:9
1804. 03. 2012 10:00TJ Smolnice BKST Jirkov D7:11
1804. 03. 2012 10:00TJ Smolnice ATTC Litvínov C7:11
1804. 03. 2012 10:00OÚ Libořice ATJ Sever Žatec B9:10
1917. 03. 2012 16:00TJ Lokomotiva Most AOÚ Libořice A12:6
1917. 03. 2012 16:00SKST Baník Most ETJ Smolnice A11:7
1917. 03. 2012 10:00TTC Litvínov CTJ Smolnice B12:6
1917. 03. 2012 16:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Dobroměřice A10:9
1917. 03. 2012 16:00TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Březenecká C7:11
1917. 03. 2012 16:00KST Jirkov DTJ Baník Březenecká D16:2
2018. 03. 2012 10:00SKST Baník Most EOÚ Libořice A9:10
2018. 03. 2012 10:00TJ Lokomotiva Most ATJ Smolnice A7:11
2018. 03. 2012 10:00TJ Sever Žatec BTJ Smolnice B10:8
2018. 03. 2012 14:00TTC Litvínov CTJ Sokol Dobroměřice A13:5
2018. 03. 2012 10:00KST Jirkov DTJ Baník Březenecká C10:9
2018. 03. 2012 10:00TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Březenecká D14:4
2131. 03. 2012 16:00TJ Lokomotiva Most ATJ Klášterec nad Ohří A7:11
2131. 03. 2012 16:00SKST Baník Most EKST Jirkov D8:10
2131. 03. 2012 16:00TJ Baník Březenecká CTTC Litvínov C9:10
2131. 03. 2012 16:00TJ Baník Březenecká DTJ Sever Žatec B10:8
2131. 03. 2012 16:00TJ Smolnice BOÚ Libořice A6:12
2131. 03. 2012 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Smolnice A6:12
2201. 04. 2012 10:00SKST Baník Most ETJ Klášterec nad Ohří A15:3
2201. 04. 2012 10:00TJ Lokomotiva Most AKST Jirkov D8:10
2201. 04. 2012 10:00TJ Baník Březenecká DTTC Litvínov C4:14
2201. 04. 2012 10:00TJ Baník Březenecká CTJ Sever Žatec B12:6
2201. 04. 2012 10:00TJ Sokol Dobroměřice AOÚ Libořice A9:10
2201. 04. 2012 10:00TJ Smolnice BTJ Smolnice A0:18
Krajský přebor II. třídy sk. B
124. 09. 2011 16:00TJ Sokol Trnovany ASokol Terezín A8:10
124. 09. 2011 16:00SKST Česká Kamenice ATJ Sokol Filipov B11:7
124. 09. 2011 16:00SKST Děčín BVTJ Litoměřice A7:11
124. 09. 2011 16:00TTC Duchcov ASKP Sever Ústí n. L. C11:7
124. 09. 2011 16:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Lenešice B11:7
124. 09. 2011 10:00SKST Teplice CTJ Krupka C8:10
208. 10. 2011 10:00SKST Teplice CTTC Duchcov A8:10
208. 10. 2011 16:00TJ Krupka CSKP Sever Ústí n. L. C14:4
208. 10. 2011 16:00TJ Baník Meziboří ASKST Děčín B11:7
208. 10. 2011 16:00TJ Sokol Lenešice BVTJ Litoměřice A13:5
208. 10. 2011 16:00TJ Sokol Trnovany ASKST Česká Kamenice A16:2
208. 10. 2011 16:00Sokol Terezín ATJ Sokol Filipov B15:3
309. 10. 2011 14:00SKST Teplice CSKP Sever Ústí n. L. C14:4
309. 10. 2011 10:00TJ Krupka CTTC Duchcov A13:5
309. 10. 2011 10:00TJ Baník Meziboří AVTJ Litoměřice A14:4
309. 10. 2011 10:00TJ Sokol Lenešice BSKST Děčín B12:6
309. 10. 2011 10:00TJ Sokol Trnovany ATJ Sokol Filipov B17:1
309. 10. 2011 10:00Sokol Terezín ASKST Česká Kamenice A13:5
422. 10. 2011 16:00SKST Česká Kamenice ASKST Teplice C2:16
422. 10. 2011 16:00TJ Sokol Filipov BTJ Krupka C2:16
422. 10. 2011 16:00SKST Děčín BTJ Sokol Trnovany A2:16
422. 10. 2011 16:00VTJ Litoměřice ASokol Terezín A6:12
422. 10. 2011 16:00TTC Duchcov ATJ Baník Meziboří A9:10
422. 10. 2011 16:00SKP Sever Ústí n. L. CTJ Sokol Lenešice B5:13
523. 10. 2011 10:00SKST Česká Kamenice ATJ Krupka C5:13
523. 10. 2011 10:00TJ Sokol Filipov BSKST Teplice C4:14
523. 10. 2011 10:00SKST Děčín BSokol Terezín A3:15
523. 10. 2011 10:00VTJ Litoměřice ATJ Sokol Trnovany A2:16
523. 10. 2011 10:00TTC Duchcov ATJ Sokol Lenešice B8:10
523. 10. 2011 10:00SKP Sever Ústí n. L. CTJ Baník Meziboří A4:14
605. 11. 2011 10:00SKST Teplice CTJ Baník Meziboří A13:5
605. 11. 2011 16:00TJ Krupka CTJ Sokol Lenešice B8:10
605. 11. 2011 16:00TJ Sokol Trnovany ATTC Duchcov A14:4
605. 11. 2011 16:00Sokol Terezín ASKP Sever Ústí n. L. C15:3
605. 11. 2011 16:00SKST Česká Kamenice ASKST Děčín B17:1
605. 11. 2011 16:00TJ Sokol Filipov BVTJ Litoměřice A6:12
706. 11. 2011 14:00SKST Teplice CTJ Sokol Lenešice B7:11
706. 11. 2011 10:00TJ Krupka CTJ Baník Meziboří A17:1
706. 11. 2011 10:00TJ Sokol Trnovany ASKP Sever Ústí n. L. C13:5
706. 11. 2011 10:00Sokol Terezín ATTC Duchcov A11:7
706. 11. 2011 10:00SKST Česká Kamenice AVTJ Litoměřice A7:11
706. 11. 2011 10:00TJ Sokol Filipov BSKST Děčín B14:4
819. 11. 2011 16:00SKST Děčín BSKST Teplice C10:8
819. 11. 2011 16:00VTJ Litoměřice ATJ Krupka C6:12
819. 11. 2011 16:00TTC Duchcov ASKST Česká Kamenice A12:6
819. 11. 2011 16:00SKP Sever Ústí n. L. CTJ Sokol Filipov B13:5
819. 11. 2011 16:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Trnovany A5:13
819. 11. 2011 16:00TJ Sokol Lenešice BSokol Terezín A10:8
920. 11. 2011 10:00SKST Děčín BTJ Krupka C1:17
920. 11. 2011 10:00VTJ Litoměřice ASKST Teplice C5:13
920. 11. 2011 10:00TTC Duchcov ATJ Sokol Filipov B14:4
920. 11. 2011 10:00SKP Sever Ústí n. L. CSKST Česká Kamenice A10:8
920. 11. 2011 10:00TJ Baník Meziboří ASokol Terezín A3:15
920. 11. 2011 10:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sokol Trnovany A8:10
1003. 12. 2011 16:00TJ Sokol Trnovany ASKST Teplice C15:3
1003. 12. 2011 16:00Sokol Terezín ATJ Krupka C13:5
1003. 12. 2011 16:00SKST Česká Kamenice ATJ Baník Meziboří A10:8
1003. 12. 2011 16:00TJ Sokol Filipov BTJ Sokol Lenešice B2:16
1003. 12. 2011 16:00SKST Děčín BTTC Duchcov A2:16
1003. 12. 2011 16:00VTJ Litoměřice ASKP Sever Ústí n. L. C8:10
1104. 12. 2011 10:00TJ Sokol Trnovany ATJ Krupka C12:6
1104. 12. 2011 10:00Sokol Terezín ASKST Teplice C10:8
1104. 12. 2011 10:00SKST Česká Kamenice ATJ Sokol Lenešice B9:10
1104. 12. 2011 10:00TJ Sokol Filipov BTJ Baník Meziboří A4:14
1104. 12. 2011 10:00SKST Děčín BSKP Sever Ústí n. L. C5:13
1104. 12. 2011 10:00VTJ Litoměřice ATTC Duchcov A11:7
1207. 01. 2012 16:00Sokol Terezín ATJ Sokol Trnovany A5:13
1207. 01. 2012 16:00TJ Sokol Filipov BSKST Česká Kamenice A5:13
1207. 01. 2012 16:00VTJ Litoměřice ASKST Děčín B6:12
1207. 01. 2012 16:00SKP Sever Ústí n. L. CTTC Duchcov A10:8
1207. 01. 2012 16:00TJ Sokol Lenešice BTJ Baník Meziboří A13:5
1207. 01. 2012 16:00TJ Krupka CSKST Teplice C6:12
1304. 02. 2012 16:00TTC Duchcov ASKST Teplice C6:12
1304. 02. 2012 16:00SKP Sever Ústí n. L. CTJ Krupka C11:7
1304. 02. 2012 16:00SKST Děčín BTJ Baník Meziboří A13:5
1304. 02. 2012 16:00VTJ Litoměřice ATJ Sokol Lenešice B5:13
1304. 02. 2012 16:00SKST Česká Kamenice ATJ Sokol Trnovany A8:10
1304. 02. 2012 16:00TJ Sokol Filipov BSokol Terezín A2:16
1405. 02. 2012 10:00SKP Sever Ústí n. L. CSKST Teplice C3:15
1405. 02. 2012 10:00TTC Duchcov ATJ Krupka C12:6
1405. 02. 2012 10:00VTJ Litoměřice ATJ Baník Meziboří A7:11
1405. 02. 2012 10:00SKST Děčín BTJ Sokol Lenešice B11:7
1405. 02. 2012 10:00TJ Sokol Filipov BTJ Sokol Trnovany A2:16
1405. 02. 2012 10:00SKST Česká Kamenice ASokol Terezín A7:11
1518. 02. 2012 16:00SKST Teplice CSKST Česká Kamenice A16:2
1518. 02. 2012 10:00TJ Krupka CTJ Sokol Filipov B10:8
1518. 02. 2012 16:00TJ Sokol Trnovany ASKST Děčín B14:4
1518. 02. 2012 16:00Sokol Terezín AVTJ Litoměřice A18:0
1518. 02. 2012 16:00TJ Baník Meziboří ATTC Duchcov A11:7
1518. 02. 2012 16:00TJ Sokol Lenešice BSKP Sever Ústí n. L. C14:4
1619. 02. 2012 14:00TJ Krupka CSKST Česká Kamenice A15:3
1619. 02. 2012 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Filipov B17:1
1619. 02. 2012 10:00Sokol Terezín ASKST Děčín B18:0
1619. 02. 2012 10:00TJ Sokol Trnovany AVTJ Litoměřice A16:2
1619. 02. 2012 10:00TJ Sokol Lenešice BTTC Duchcov A14:4
1619. 02. 2012 10:00TJ Baník Meziboří ASKP Sever Ústí n. L. C16:2
1703. 03. 2012 16:00TJ Baník Meziboří ASKST Teplice C10:8
1703. 03. 2012 16:00TJ Sokol Lenešice BTJ Krupka C6:12
1703. 03. 2012 16:00TTC Duchcov ATJ Sokol Trnovany A5:13
1703. 03. 2012 16:00SKP Sever Ústí n. L. CSokol Terezín A5:13
1703. 03. 2012 16:00SKST Děčín BSKST Česká Kamenice A14:4
1703. 03. 2012 16:00VTJ Litoměřice ATJ Sokol Filipov B18:0
1804. 03. 2012 10:00TJ Sokol Lenešice BSKST Teplice C10:8
1804. 03. 2012 10:00TJ Baník Meziboří ATJ Krupka C13:5
1804. 03. 2012 10:00SKP Sever Ústí n. L. CTJ Sokol Trnovany A8:10
1804. 03. 2012 10:00TTC Duchcov ASokol Terezín A7:11
1804. 03. 2012 10:00VTJ Litoměřice ASKST Česká Kamenice A10:8
1804. 03. 2012 10:00SKST Děčín BTJ Sokol Filipov B18:0
1917. 03. 2012 16:00SKST Teplice CSKST Děčín B7:11
1917. 03. 2012 10:00TJ Krupka CVTJ Litoměřice A11:7
1917. 03. 2012 16:00SKST Česká Kamenice ATTC Duchcov A6:12
1917. 03. 2012 16:00TJ Sokol Filipov BSKP Sever Ústí n. L. C6:12
1917. 03. 2012 16:00TJ Sokol Trnovany ATJ Baník Meziboří A18:0
1917. 03. 2012 16:00Sokol Terezín ATJ Sokol Lenešice B10:8
2018. 03. 2012 14:00TJ Krupka CSKST Děčín B15:3
2018. 03. 2012 10:00SKST Teplice CVTJ Litoměřice A17:1
2018. 03. 2012 10:00TJ Sokol Filipov BTTC Duchcov A0:18
2018. 03. 2012 10:00SKST Česká Kamenice ASKP Sever Ústí n. L. C13:5
2018. 03. 2012 10:00Sokol Terezín ATJ Baník Meziboří A16:2
2018. 03. 2012 10:00TJ Sokol Trnovany ATJ Sokol Lenešice B12:6
2131. 03. 2012 16:00SKST Teplice CTJ Sokol Trnovany A7:11
2131. 03. 2012 10:00TJ Krupka CSokol Terezín A12:6
2131. 03. 2012 16:00TJ Baník Meziboří ASKST Česká Kamenice A16:2
2131. 03. 2012 16:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sokol Filipov B17:1
2131. 03. 2012 16:00TTC Duchcov ASKST Děčín B16:2
2131. 03. 2012 16:00SKP Sever Ústí n. L. CVTJ Litoměřice A11:7
2201. 04. 2012 14:00TJ Krupka CTJ Sokol Trnovany A10:8
2201. 04. 2012 10:00SKST Teplice CSokol Terezín A12:6
2201. 04. 2012 10:00TJ Sokol Lenešice BSKST Česká Kamenice A18:0
2201. 04. 2012 10:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Filipov B17:1
2201. 04. 2012 10:00SKP Sever Ústí n. L. CSKST Děčín B5:13
2201. 04. 2012 10:00TTC Duchcov AVTJ Litoměřice A9:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy