Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž I.třídy
121. 09. 2011 18:30Sokol Unhošť "B"Sokol Unhošť "C"14:4
123. 09. 2011 19:10Sport Kladno "B"TTC Kladno "D"15:3
122. 09. 2011 18:00Sokol Buštěhrad "B"Slovan Kladno "B"8:10
122. 09. 2011 18:10Sparta Doly Kladno "A"Sparta Doly Kladno "B"9:9
122. 09. 2011 18:00Slovan Velvary "A"KST Slatina "A"12:6
122. 09. 2011 18:00TTC Jemníky "A"Sport Kladno "C"13:5
122. 09. 2011 18:00STC Slaný "C"Sport Kladno "D"12:6
229. 09. 2011 18:00Sokol Unhošť "C"Sport Kladno "D"7:11
229. 09. 2011 18:00Sport Kladno "C"STC Slaný "C"15:3
229. 09. 2011 18:00KST Slatina "A"TTC Jemníky "A"5:13
229. 09. 2011 18:00Sparta Doly Kladno "B"Slovan Velvary "A"6:12
229. 09. 2011 18:00Slovan Kladno "B"Sparta Doly Kladno "A"11:7
229. 09. 2011 18:00TTC Kladno "D"Sokol Buštěhrad "B"4:14
229. 09. 2011 18:00Sokol Unhošť "B"Sport Kladno "B"16:2
306. 10. 2011 18:00Sport Kladno "B"Sokol Unhošť "C"14:4
306. 10. 2011 18:00Sokol Buštěhrad "B"Sokol Unhošť "B"5:13
306. 10. 2011 18:00Sparta Doly Kladno "A"TTC Kladno "D"11:7
306. 10. 2011 18:00Slovan Velvary "A"Slovan Kladno "B"13:5
306. 10. 2011 18:00TTC Jemníky "A"Sparta Doly Kladno "B"17:1
306. 10. 2011 18:00STC Slaný "C"KST Slatina "A"14:4
306. 10. 2011 18:00Sport Kladno "D"Sport Kladno "C"5:13
413. 10. 2011 18:00Sokol Unhošť "C"Sport Kladno "C"7:11
413. 10. 2011 18:00KST Slatina "A"Sport Kladno "D"10:8
413. 10. 2011 18:00Sparta Doly Kladno "B"STC Slaný "C"5:13
413. 10. 2011 18:00Slovan Kladno "B"TTC Jemníky "A"18:0
413. 10. 2011 18:00TTC Kladno "D"Slovan Velvary "A"10:8
413. 10. 2011 18:00Sokol Unhošť "B"Sparta Doly Kladno "A"10:8
413. 10. 2011 18:00Sport Kladno "B"Sokol Buštěhrad "B"6:12
520. 10. 2011 18:00Sokol Buštěhrad "B"Sokol Unhošť "C"9:9
520. 10. 2011 18:00Sparta Doly Kladno "A"Sport Kladno "B"11:7
520. 10. 2011 18:00Slovan Velvary "A"Sokol Unhošť "B"10:8
520. 10. 2011 18:00TTC Jemníky "A"TTC Kladno "D"14:4
520. 10. 2011 18:00STC Slaný "C"Slovan Kladno "B"5:13
520. 10. 2011 18:00Sport Kladno "D"Sparta Doly Kladno "B"10:8
520. 10. 2011 18:00Sport Kladno "C"KST Slatina "A"7:11
627. 10. 2011 18:00Sokol Unhošť "C"KST Slatina "A"4:14
627. 10. 2011 18:00Sparta Doly Kladno "B"Sport Kladno "C"8:10
627. 10. 2011 18:00Slovan Kladno "B"Sport Kladno "D"15:3
627. 10. 2011 18:00TTC Kladno "D"STC Slaný "C"5:13
627. 10. 2011 18:00Sokol Unhošť "B"TTC Jemníky "A"5:13
627. 10. 2011 18:00Sport Kladno "B"Slovan Velvary "A"13:5
627. 10. 2011 18:00Sokol Buštěhrad "B"Sparta Doly Kladno "A"10:8
703. 11. 2011 18:00Sparta Doly Kladno "A"Sokol Unhošť "C"12:6
703. 11. 2011 18:00Slovan Velvary "A"Sokol Buštěhrad "B"10:8
703. 11. 2011 18:00TTC Jemníky "A"Sport Kladno "B"17:1
703. 11. 2011 18:00STC Slaný "C"Sokol Unhošť "B"6:12
703. 11. 2011 18:00Sport Kladno "D"TTC Kladno "D"6:12
703. 11. 2011 18:00Sport Kladno "C"Slovan Kladno "B"4:14
703. 11. 2011 18:00KST Slatina "A"Sparta Doly Kladno "B"13:5
810. 11. 2011 18:00Sokol Unhošť "C"Sparta Doly Kladno "B"14:4
810. 11. 2011 18:00Slovan Kladno "B"KST Slatina "A"15:3
810. 11. 2011 18:00TTC Kladno "D"Sport Kladno "C"10:8
810. 11. 2011 18:00Sokol Unhošť "B"Sport Kladno "D"17:1
810. 11. 2011 18:00Sport Kladno "B"STC Slaný "C"8:10
810. 11. 2011 18:00Sokol Buštěhrad "B"TTC Jemníky "A"8:10
810. 11. 2011 18:00Sparta Doly Kladno "A"Slovan Velvary "A"10:8
917. 11. 2011 18:00Slovan Velvary "A"Sokol Unhošť "C"8:10
917. 11. 2011 18:00TTC Jemníky "A"Sparta Doly Kladno "A"16:2
917. 11. 2011 18:00STC Slaný "C"Sokol Buštěhrad "B"11:7
917. 11. 2011 18:00Sport Kladno "D"Sport Kladno "B"7:11
917. 11. 2011 18:00Sport Kladno "C"Sokol Unhošť "B"1:17
917. 11. 2011 18:00KST Slatina "A"TTC Kladno "D"14:4
917. 11. 2011 18:00Sparta Doly Kladno "B"Slovan Kladno "B"5:13
1024. 11. 2011 18:00Sokol Unhošť "C"Slovan Kladno "B"7:11
1024. 11. 2011 18:00TTC Kladno "D"Sparta Doly Kladno "B"16:2
1024. 11. 2011 18:00Sokol Unhošť "B"KST Slatina "A"13:5
1024. 11. 2011 18:00Sport Kladno "B"Sport Kladno "C"7:11
1024. 11. 2011 18:00Sokol Buštěhrad "B"Sport Kladno "D"12:6
1024. 11. 2011 18:00Sparta Doly Kladno "A"STC Slaný "C"15:3
1024. 11. 2011 18:00Slovan Velvary "A"TTC Jemníky "A"2:16
1101. 12. 2011 18:00TTC Jemníky "A"Sokol Unhošť "C"16:2
1101. 12. 2011 18:00STC Slaný "C"Slovan Velvary "A"14:4
1101. 12. 2011 18:00Sport Kladno "D"Sparta Doly Kladno "A"7:11
1101. 12. 2011 18:00Sport Kladno "C"Sokol Buštěhrad "B"10:8
1101. 12. 2011 18:00KST Slatina "A"Sport Kladno "B"9:9
1101. 12. 2011 18:00Sparta Doly Kladno "B"Sokol Unhošť "B"8:10
1101. 12. 2011 18:00Slovan Kladno "B"TTC Kladno "D"8:10
1208. 12. 2011 18:00Sokol Unhošť "C"TTC Kladno "D"5:13
1208. 12. 2011 18:00Sokol Unhošť "B"Slovan Kladno "B"12:6
1208. 12. 2011 18:00Sport Kladno "B"Sparta Doly Kladno "B"12:6
1208. 12. 2011 18:00Sokol Buštěhrad "B"KST Slatina "A"8:10
1208. 12. 2011 18:00Sparta Doly Kladno "A"Sport Kladno "C"12:6
1208. 12. 2011 18:00Slovan Velvary "A"Sport Kladno "D"10:8
1208. 12. 2011 18:00TTC Jemníky "A"STC Slaný "C"12:6
1315. 12. 2011 18:00STC Slaný "C"Sokol Unhošť "C"13:5
1315. 12. 2011 18:00Sport Kladno "D"TTC Jemníky "A"3:15
1315. 12. 2011 18:00Sport Kladno "C"Slovan Velvary "A"11:7
1315. 12. 2011 18:00KST Slatina "A"Sparta Doly Kladno "A"10:8
1315. 12. 2011 18:00Sparta Doly Kladno "B"Sokol Buštěhrad "B"6:12
1315. 12. 2011 18:00Slovan Kladno "B"Sport Kladno "B"16:2
1315. 12. 2011 18:00TTC Kladno "D"Sokol Unhošť "B"5:13
1404. 01. 2012 18:30Sokol Unhošť "C"Sokol Unhošť "B"10:8
1409. 01. 2012 19:00TTC Kladno "D"Sport Kladno "B"9:9
1412. 01. 2012 18:00Slovan Kladno "B"Sokol Buštěhrad "B"12:6
1412. 01. 2012 18:10Sparta Doly Kladno "B"Sparta Doly Kladno "A"2:16
1412. 01. 2012 18:00KST Slatina "A"Slovan Velvary "A"11:7
1413. 01. 2012 19:10Sport Kladno "C"TTC Jemníky "A"6:12
1410. 01. 2012 18:00Sport Kladno "D"STC Slaný "C"7:11
1517. 01. 2012 18:00Sport Kladno "D"Sokol Unhošť "C"7:11
1518. 01. 2012 17:30STC Slaný "C"Sport Kladno "C"13:5
1518. 01. 2012 19:00TTC Jemníky "A"KST Slatina "A"14:4
1520. 01. 2012 18:00Slovan Velvary "A"Sparta Doly Kladno "B"14:4
1519. 01. 2012 18:10Sparta Doly Kladno "A"Slovan Kladno "B"7:11
1516. 01. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "B"TTC Kladno "D"9:9
1520. 01. 2012 19:10Sport Kladno "B"Sokol Unhošť "B"7:11
1625. 01. 2012 18:30Sokol Unhošť "C"Sport Kladno "B"9:9
1625. 01. 2012 18:30Sokol Unhošť "B"Sokol Buštěhrad "B"16:2
1623. 01. 2012 19:00TTC Kladno "D"Sparta Doly Kladno "A"6:12
1626. 01. 2012 18:00Slovan Kladno "B"Slovan Velvary "A"10:8
1626. 01. 2012 18:10Sparta Doly Kladno "B"TTC Jemníky "A"5:13
1626. 01. 2012 18:00KST Slatina "A"STC Slaný "C"5:13
1603. 01. 2012 19:10Sport Kladno "C"Sport Kladno "D"10:8
1703. 02. 2012 19:10Sport Kladno "C"Sokol Unhošť "C"9:9
1731. 01. 2012 18:00Sport Kladno "D"KST Slatina "A"0:18
1701. 02. 2012 17:30STC Slaný "C"Sparta Doly Kladno "B"12:6
1701. 02. 2012 19:00TTC Jemníky "A"Slovan Kladno "B"13:5
1703. 02. 2012 18:00Slovan Velvary "A"TTC Kladno "D"14:4
1702. 02. 2012 18:10Sparta Doly Kladno "A"Sokol Unhošť "B"4:14
1730. 01. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "B"Sport Kladno "B"3:15
1808. 02. 2012 18:30Sokol Unhošť "C"Sokol Buštěhrad "B"9:9
1810. 02. 2012 19:10Sport Kladno "B"Sparta Doly Kladno "A"10:8
1808. 02. 2012 18:30Sokol Unhošť "B"Slovan Velvary "A"9:9
1806. 02. 2012 19:00TTC Kladno "D"TTC Jemníky "A"7:11
1809. 02. 2012 18:00Slovan Kladno "B"STC Slaný "C"18:0
1809. 02. 2012 18:10Sparta Doly Kladno "B"Sport Kladno "D"9:9
1809. 02. 2012 18:00KST Slatina "A"Sport Kladno "C"13:5
1916. 02. 2012 18:00KST Slatina "A"Sokol Unhošť "C"10:8
1917. 02. 2012 19:10Sport Kladno "C"Sparta Doly Kladno "B"12:6
1914. 02. 2012 18:00Sport Kladno "D"Slovan Kladno "B"6:12
1915. 02. 2012 17:30STC Slaný "C"TTC Kladno "D"11:7
1915. 02. 2012 19:00TTC Jemníky "A"Sokol Unhošť "B"12:6
1917. 02. 2012 18:00Slovan Velvary "A"Sport Kladno "B"9:9
1916. 02. 2012 18:10Sparta Doly Kladno "A"Sokol Buštěhrad "B"11:7
2022. 02. 2012 18:30Sokol Unhošť "C"Sparta Doly Kladno "A"8:10
2020. 02. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "B"Slovan Velvary "A"9:9
2024. 02. 2012 19:10Sport Kladno "B"TTC Jemníky "A"3:15
2022. 02. 2012 18:30Sokol Unhošť "B"STC Slaný "C"18:0
2020. 02. 2012 19:00TTC Kladno "D"Sport Kladno "D"7:11
2023. 02. 2012 18:00Slovan Kladno "B"Sport Kladno "C"14:4
2023. 02. 2012 18:10Sparta Doly Kladno "B"KST Slatina "A"5:13
2108. 03. 2012 18:10Sparta Doly Kladno "B"Sokol Unhošť "C"7:11
2108. 03. 2012 18:00KST Slatina "A"Slovan Kladno "B"10:8
2109. 03. 2012 19:10Sport Kladno "C"TTC Kladno "D"11:7
2106. 03. 2012 18:00Sport Kladno "D"Sokol Unhošť "B"2:16
2107. 03. 2012 17:30STC Slaný "C"Sport Kladno "B"13:5
2107. 03. 2012 19:00TTC Jemníky "A"Sokol Buštěhrad "B"15:3
2109. 03. 2012 18:00Slovan Velvary "A"Sparta Doly Kladno "A"10:8
2214. 03. 2012 18:30Sokol Unhošť "C"Slovan Velvary "A"10:8
2215. 03. 2012 18:10Sparta Doly Kladno "A"TTC Jemníky "A"7:11
2212. 03. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "B"STC Slaný "C"18:0
2206. 01. 2012 19:10Sport Kladno "B"Sport Kladno "D"17:1
2219. 03. 2012 19:10Sokol Unhošť "B"Sport Kladno "C"14:4
2212. 03. 2012 19:00TTC Kladno "D"KST Slatina "A"5:13
2215. 03. 2012 18:00Slovan Kladno "B"Sparta Doly Kladno "B"15:3
2322. 03. 2012 18:00Slovan Kladno "B"Sokol Unhošť "C"16:2
2322. 03. 2012 18:10Sparta Doly Kladno "B"TTC Kladno "D"11:7
2322. 03. 2012 18:00KST Slatina "A"Sokol Unhošť "B"2:16
2303. 01. 2012 19:10Sport Kladno "C"Sport Kladno "B"7:11
2320. 03. 2012 18:00Sport Kladno "D"Sokol Buštěhrad "B"7:11
2321. 03. 2012 17:30STC Slaný "C"Sparta Doly Kladno "A"5:13
2321. 03. 2012 19:00TTC Jemníky "A"Slovan Velvary "A"12:6
2428. 03. 2012 18:30Sokol Unhošť "C"TTC Jemníky "A"5:13
2430. 03. 2012 18:00Slovan Velvary "A"STC Slaný "C"18:0
2429. 03. 2012 18:10Sparta Doly Kladno "A"Sport Kladno "D"15:3
2426. 03. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "B"Sport Kladno "C"12:6
2430. 03. 2012 19:10Sport Kladno "B"KST Slatina "A"7:11
2428. 03. 2012 18:30Sokol Unhošť "B"Sparta Doly Kladno "B"17:1
2426. 03. 2012 19:00TTC Kladno "D"Slovan Kladno "B"10:8
2509. 04. 2012 19:00TTC Kladno "D"Sokol Unhošť "C"10:8
2512. 04. 2012 18:00Slovan Kladno "B"Sokol Unhošť "B"7:11
2512. 04. 2012 18:10Sparta Doly Kladno "B"Sport Kladno "B"2:16
2512. 04. 2012 18:00KST Slatina "A"Sokol Buštěhrad "B"15:3
2513. 04. 2012 19:10Sport Kladno "C"Sparta Doly Kladno "A"8:10
2510. 04. 2012 18:00Sport Kladno "D"Slovan Velvary "A"8:10
2511. 04. 2012 17:30STC Slaný "C"TTC Jemníky "A"6:12
2618. 04. 2012 18:30Sokol Unhošť "C"STC Slaný "C"18:0
2618. 04. 2012 19:00TTC Jemníky "A"Sport Kladno "D"10:8
2620. 04. 2012 18:00Slovan Velvary "A"Sport Kladno "C"13:5
2619. 04. 2012 18:10Sparta Doly Kladno "A"KST Slatina "A"16:2
2616. 04. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "B"Sparta Doly Kladno "B"15:3
2620. 04. 2012 19:10Sport Kladno "B"Slovan Kladno "B"15:3
2618. 04. 2012 18:30Sokol Unhošť "B"TTC Kladno "D"14:4
Regionální soutěž II.třídy
113. 09. 2011 19:10Sport Kladno "E"Sport Kladno "F"5:13
120. 09. 2011 19:00STC Slaný "D"TTC Jemníky "B"6:12
120. 09. 2011 18:30KST Slatina "B"TSM GRAST Kladno15:3
119. 09. 2011 18:00Sokol Dříň "A"Sokol Dříň "B"13:5
123. 09. 2011 18:00Slovan Velvary "B"Sokol Buštěhrad "C"12:6
116. 09. 2011 19:10Sokol Buštěhrad "D"TJ Sokol Buštěhrad E0:18
123. 09. 2011 18:00Sokol Stochov Honice "B"Sokol Unhošť "D"8:10
227. 09. 2011 17:10Sport Kladno "F"Sokol Unhošť "D"7:11
228. 09. 2011 19:30TJ Sokol Buštěhrad ESokol Stochov Honice "B"14:4
212. 09. 2011 19:10Sokol Buštěhrad "C"Sokol Buštěhrad "D"13:5
227. 09. 2011 18:30Sokol Dříň "B"Slovan Velvary "B"8:10
229. 09. 2011 18:00TSM GRAST KladnoSokol Dříň "A"4:14
227. 09. 2011 19:00TTC Jemníky "B"KST Slatina "B"11:7
227. 09. 2011 19:10Sport Kladno "E"STC Slaný "D"5:13
304. 10. 2011 19:00STC Slaný "D"Sport Kladno "F"9:9
304. 10. 2011 18:30KST Slatina "B"Sport Kladno "E"17:1
303. 10. 2011 18:00Sokol Dříň "A"TTC Jemníky "B"4:14
307. 10. 2011 18:00Slovan Velvary "B"TSM GRAST Kladno15:3
303. 10. 2011 19:10Sokol Buštěhrad "D"Sokol Dříň "B"6:12
307. 10. 2011 18:00Sokol Stochov Honice "B"Sokol Buštěhrad "C"13:5
305. 10. 2011 18:30Sokol Unhošť "D"TJ Sokol Buštěhrad E7:11
411. 10. 2011 17:10Sport Kladno "F"TJ Sokol Buštěhrad E6:12
410. 10. 2011 19:10Sokol Buštěhrad "C"Sokol Unhošť "D"7:11
411. 10. 2011 18:30Sokol Dříň "B"Sokol Stochov Honice "B"4:14
413. 10. 2011 18:00TSM GRAST KladnoSokol Buštěhrad "D"13:5
411. 10. 2011 19:00TTC Jemníky "B"Slovan Velvary "B"14:4
411. 10. 2011 19:10Sport Kladno "E"Sokol Dříň "A"3:15
411. 10. 2011 19:00STC Slaný "D"KST Slatina "B"6:12
518. 10. 2011 18:30KST Slatina "B"Sport Kladno "F"12:6
517. 10. 2011 18:00Sokol Dříň "A"STC Slaný "D"9:9
521. 10. 2011 18:00Slovan Velvary "B"Sport Kladno "E"14:4
517. 10. 2011 19:10Sokol Buštěhrad "D"TTC Jemníky "B"3:15
521. 10. 2011 18:00Sokol Stochov Honice "B"TSM GRAST Kladno10:8
519. 10. 2011 18:30Sokol Unhošť "D"Sokol Dříň "B"15:3
514. 09. 2011 19:30TJ Sokol Buštěhrad ESokol Buštěhrad "C"17:1
625. 10. 2011 17:10Sport Kladno "F"Sokol Buštěhrad "C"11:7
625. 10. 2011 18:30Sokol Dříň "B"TJ Sokol Buštěhrad E4:14
627. 10. 2011 18:00TSM GRAST KladnoSokol Unhošť "D"2:16
625. 10. 2011 19:00TTC Jemníky "B"Sokol Stochov Honice "B"12:6
625. 10. 2011 19:10Sport Kladno "E"Sokol Buštěhrad "D"14:4
625. 10. 2011 19:00STC Slaný "D"Slovan Velvary "B"11:7
625. 10. 2011 18:30KST Slatina "B"Sokol Dříň "A"13:5
731. 10. 2011 18:00Sokol Dříň "A"Sport Kladno "F"11:7
704. 11. 2011 18:00Slovan Velvary "B"KST Slatina "B"5:13
731. 10. 2011 19:10Sokol Buštěhrad "D"STC Slaný "D"4:14
704. 11. 2011 18:00Sokol Stochov Honice "B"Sport Kladno "E"15:3
702. 11. 2011 18:30Sokol Unhošť "D"TTC Jemníky "B"3:15
702. 11. 2011 19:30TJ Sokol Buštěhrad ETSM GRAST Kladno17:1
731. 10. 2011 19:10Sokol Buštěhrad "C"Sokol Dříň "B"13:5
808. 11. 2011 17:10Sport Kladno "F"Sokol Dříň "B"14:4
810. 11. 2011 18:00TSM GRAST KladnoSokol Buštěhrad "C"4:14
808. 11. 2011 19:00TTC Jemníky "B"TJ Sokol Buštěhrad E10:8
808. 11. 2011 19:10Sport Kladno "E"Sokol Unhošť "D"9:9
808. 11. 2011 19:00STC Slaný "D"Sokol Stochov Honice "B"14:4
808. 11. 2011 18:30KST Slatina "B"Sokol Buštěhrad "D"18:0
807. 11. 2011 18:00Sokol Dříň "A"Slovan Velvary "B"13:5
918. 11. 2011 18:00Slovan Velvary "B"Sport Kladno "F"9:9
914. 11. 2011 19:10Sokol Buštěhrad "D"Sokol Dříň "A"3:15
918. 11. 2011 18:00Sokol Stochov Honice "B"KST Slatina "B"4:14
916. 11. 2011 18:30Sokol Unhošť "D"STC Slaný "D"9:9
916. 11. 2011 19:30TJ Sokol Buštěhrad ESport Kladno "E"13:5
914. 11. 2011 19:10Sokol Buštěhrad "C"TTC Jemníky "B"6:12
915. 11. 2011 18:30Sokol Dříň "B"TSM GRAST Kladno9:9
1022. 11. 2011 17:10Sport Kladno "F"TSM GRAST Kladno14:4
1022. 11. 2011 19:00TTC Jemníky "B"Sokol Dříň "B"15:3
1022. 11. 2011 19:10Sport Kladno "E"Sokol Buštěhrad "C"12:6
1022. 11. 2011 19:00STC Slaný "D"TJ Sokol Buštěhrad E11:7
1022. 11. 2011 18:30KST Slatina "B"Sokol Unhošť "D"12:6
1021. 11. 2011 18:00Sokol Dříň "A"Sokol Stochov Honice "B"11:7
1025. 11. 2011 18:00Slovan Velvary "B"Sokol Buštěhrad "D"15:3
1128. 11. 2011 19:10Sokol Buštěhrad "D"Sport Kladno "F"0:18
1102. 12. 2011 18:00Sokol Stochov Honice "B"Slovan Velvary "B"9:9
1130. 11. 2011 18:30Sokol Unhošť "D"Sokol Dříň "A"9:9
1130. 11. 2011 19:30TJ Sokol Buštěhrad EKST Slatina "B"12:6
1128. 11. 2011 19:10Sokol Buštěhrad "C"STC Slaný "D"6:12
1129. 11. 2011 18:30Sokol Dříň "B"Sport Kladno "E"4:14
1101. 12. 2011 18:00TSM GRAST KladnoTTC Jemníky "B"2:16
1206. 12. 2011 17:10Sport Kladno "F"TTC Jemníky "B"9:9
1206. 12. 2011 19:10Sport Kladno "E"TSM GRAST Kladno11:7
1206. 12. 2011 19:00STC Slaný "D"Sokol Dříň "B"16:2
1206. 12. 2011 18:30KST Slatina "B"Sokol Buštěhrad "C"14:4
1205. 12. 2011 18:00Sokol Dříň "A"TJ Sokol Buštěhrad E8:10
1209. 12. 2011 18:00Slovan Velvary "B"Sokol Unhošť "D"6:12
1205. 12. 2011 19:10Sokol Buštěhrad "D"Sokol Stochov Honice "B"4:14
1316. 12. 2011 18:00Sokol Stochov Honice "B"Sport Kladno "F"0:18
1314. 12. 2011 18:30Sokol Unhošť "D"Sokol Buštěhrad "D"18:0
1314. 12. 2011 19:30TJ Sokol Buštěhrad ESlovan Velvary "B"16:2
1312. 12. 2011 19:10Sokol Buštěhrad "C"Sokol Dříň "A"7:11
1313. 12. 2011 18:30Sokol Dříň "B"KST Slatina "B"3:15
1315. 12. 2011 18:00TSM GRAST KladnoSTC Slaný "D"1:17
1313. 12. 2011 19:00TTC Jemníky "B"Sport Kladno "E"16:2
1403. 01. 2012 17:10Sport Kladno "F"Sport Kladno "E"15:3
1410. 01. 2012 19:00TTC Jemníky "B"STC Slaný "D"9:9
1412. 01. 2012 18:00TSM GRAST KladnoKST Slatina "B"1:17
1410. 01. 2012 18:30Sokol Dříň "B"Sokol Dříň "A"3:15
1409. 01. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "C"Slovan Velvary "B"11:7
1404. 01. 2012 19:30TJ Sokol Buštěhrad ESokol Buštěhrad "D"18:0
1411. 01. 2012 18:30Sokol Unhošť "D"Sokol Stochov Honice "B"11:7
1518. 01. 2012 18:30Sokol Unhošť "D"Sport Kladno "F"15:3
1520. 01. 2012 18:00Sokol Stochov Honice "B"TJ Sokol Buštěhrad E8:10
1506. 01. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "D"Sokol Buštěhrad "C"3:15
1520. 01. 2012 18:00Slovan Velvary "B"Sokol Dříň "B"16:2
1516. 01. 2012 18:00Sokol Dříň "A"TSM GRAST Kladno14:4
1517. 01. 2012 18:30KST Slatina "B"TTC Jemníky "B"11:7
1517. 01. 2012 19:00STC Slaný "D"Sport Kladno "E"15:3
1624. 01. 2012 17:10Sport Kladno "F"STC Slaný "D"7:11
1624. 01. 2012 19:10Sport Kladno "E"KST Slatina "B"0:18
1624. 01. 2012 19:00TTC Jemníky "B"Sokol Dříň "A"10:8
1626. 01. 2012 18:00TSM GRAST KladnoSlovan Velvary "B"7:11
1624. 01. 2012 18:30Sokol Dříň "B"Sokol Buštěhrad "D"17:1
1623. 01. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "C"Sokol Stochov Honice "B"8:10
1625. 01. 2012 19:30TJ Sokol Buštěhrad ESokol Unhošť "D"11:7
1701. 02. 2012 19:30TJ Sokol Buštěhrad ESport Kladno "F"12:6
1701. 02. 2012 18:30Sokol Unhošť "D"Sokol Buštěhrad "C"14:4
1703. 02. 2012 18:00Sokol Stochov Honice "B"Sokol Dříň "B"16:2
1730. 01. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "D"TSM GRAST Kladno5:13
1703. 02. 2012 18:00Slovan Velvary "B"TTC Jemníky "B"5:13
1730. 01. 2012 18:00Sokol Dříň "A"Sport Kladno "E"17:1
1731. 01. 2012 18:30KST Slatina "B"STC Slaný "D"13:5
1807. 02. 2012 17:10Sport Kladno "F"KST Slatina "B"3:15
1807. 02. 2012 19:00STC Slaný "D"Sokol Dříň "A"13:5
1807. 02. 2012 19:10Sport Kladno "E"Slovan Velvary "B"7:11
1807. 02. 2012 19:00TTC Jemníky "B"Sokol Buštěhrad "D"13:5
1809. 02. 2012 18:00TSM GRAST KladnoSokol Stochov Honice "B"2:16
1807. 02. 2012 18:30Sokol Dříň "B"Sokol Unhošť "D"2:16
1802. 02. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "C"TJ Sokol Buštěhrad E2:16
1913. 02. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "C"Sport Kladno "F"9:9
1915. 02. 2012 19:30TJ Sokol Buštěhrad ESokol Dříň "B"18:0
1915. 02. 2012 18:30Sokol Unhošť "D"TSM GRAST Kladno15:3
1917. 02. 2012 18:00Sokol Stochov Honice "B"TTC Jemníky "B"7:11
1913. 02. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "D"Sport Kladno "E"8:10
1917. 02. 2012 18:00Slovan Velvary "B"STC Slaný "D"9:9
1913. 02. 2012 18:00Sokol Dříň "A"KST Slatina "B"7:11
2021. 02. 2012 17:10Sport Kladno "F"Sokol Dříň "A"10:8
2021. 02. 2012 18:30KST Slatina "B"Slovan Velvary "B"14:4
2021. 02. 2012 19:00STC Slaný "D"Sokol Buštěhrad "D"14:4
2021. 02. 2012 19:10Sport Kladno "E"Sokol Stochov Honice "B"2:16
2021. 02. 2012 19:00TTC Jemníky "B"Sokol Unhošť "D"7:11
2023. 02. 2012 18:00TSM GRAST KladnoTJ Sokol Buštěhrad E5:13
2021. 02. 2012 18:30Sokol Dříň "B"Sokol Buštěhrad "C"0:18
2106. 03. 2012 18:30Sokol Dříň "B"Sport Kladno "F"1:17
2105. 03. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "C"TSM GRAST Kladno16:2
2104. 04. 2012 19:30TJ Sokol Buštěhrad ETTC Jemníky "B"7:11
2107. 03. 2012 18:30Sokol Unhošť "D"Sport Kladno "E"18:0
2109. 03. 2012 18:00Sokol Stochov Honice "B"STC Slaný "D"9:9
2105. 03. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "D"KST Slatina "B"3:15
2109. 03. 2012 18:00Slovan Velvary "B"Sokol Dříň "A"12:6
2213. 03. 2012 17:10Sport Kladno "F"Slovan Velvary "B"15:3
2212. 03. 2012 18:00Sokol Dříň "A"Sokol Buštěhrad "D"17:1
2213. 03. 2012 18:30KST Slatina "B"Sokol Stochov Honice "B"9:9
2213. 03. 2012 19:00STC Slaný "D"Sokol Unhošť "D"9:9
2213. 03. 2012 19:10Sport Kladno "E"TJ Sokol Buštěhrad E0:18
2213. 03. 2012 19:00TTC Jemníky "B"Sokol Buštěhrad "C"14:4
2215. 03. 2012 18:00TSM GRAST KladnoSokol Dříň "B"16:2
2322. 03. 2012 18:00TSM GRAST KladnoSport Kladno "F"5:13
2320. 03. 2012 18:30Sokol Dříň "B"TTC Jemníky "B"2:16
2319. 03. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "C"Sport Kladno "E"14:4
2321. 03. 2012 19:30TJ Sokol Buštěhrad ESTC Slaný "D"11:7
2321. 03. 2012 18:30Sokol Unhošť "D"KST Slatina "B"3:15
2323. 03. 2012 18:00Sokol Stochov Honice "B"Sokol Dříň "A"14:4
2319. 03. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "D"Slovan Velvary "B"2:16
2427. 03. 2012 17:10Sport Kladno "F"Sokol Buštěhrad "D"18:0
2430. 03. 2012 18:00Slovan Velvary "B"Sokol Stochov Honice "B"10:8
2426. 03. 2012 18:00Sokol Dříň "A"Sokol Unhošť "D"6:12
2427. 03. 2012 18:30KST Slatina "B"TJ Sokol Buštěhrad E10:8
2427. 03. 2012 19:00STC Slaný "D"Sokol Buštěhrad "C"12:6
2427. 03. 2012 19:10Sport Kladno "E"Sokol Dříň "B"13:5
2427. 03. 2012 19:00TTC Jemníky "B"TSM GRAST Kladno16:2
2510. 04. 2012 19:00TTC Jemníky "B"Sport Kladno "F"6:12
2512. 04. 2012 18:00TSM GRAST KladnoSport Kladno "E"9:9
2510. 04. 2012 18:30Sokol Dříň "B"STC Slaný "D"6:12
2509. 04. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "C"KST Slatina "B"4:14
2511. 04. 2012 19:30TJ Sokol Buštěhrad ESokol Dříň "A"10:8
2511. 04. 2012 18:30Sokol Unhošť "D"Slovan Velvary "B"8:10
2513. 04. 2012 18:00Sokol Stochov Honice "B"Sokol Buštěhrad "D"16:2
2617. 04. 2012 17:10Sport Kladno "F"Sokol Stochov Honice "B"0:18
2616. 04. 2012 19:10Sokol Buštěhrad "D"Sokol Unhošť "D"4:14
2620. 04. 2012 18:00Slovan Velvary "B"TJ Sokol Buštěhrad E11:7
2616. 04. 2012 18:00Sokol Dříň "A"Sokol Buštěhrad "C"9:9
2617. 04. 2012 18:30KST Slatina "B"Sokol Dříň "B"14:4
2617. 04. 2012 19:00STC Slaný "D"TSM GRAST Kladno3:15
2617. 04. 2012 19:10Sport Kladno "E"TTC Jemníky "B"1:17

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy