Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.tř
101. 10. 2011 09:00TTC Příbram BTJ Sokol Příbram B
101. 10. 2011 09:00TJ Tatran Sedlčany CSK Březnice B
101. 10. 2011 09:00TJ Spartak Čenkov ATJ Spartak Rožmitál B
101. 10. 2011 09:00TJ Stará Huť ASehaz Příbram A
101. 10. 2011 09:00SK Březnice CTJ Slavoj Obecnice A
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ Spartak Čenkov B
215. 10. 2011 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ Stará Huť A
215. 10. 2011 09:00TJ Spartak Čenkov BSehaz Příbram A
215. 10. 2011 09:00SK Březnice CTJ Spartak Čenkov A
215. 10. 2011 09:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Spartak Rožmitál B
215. 10. 2011 09:00TTC Příbram BTJ Tatran Sedlčany C
215. 10. 2011 09:00TJ Sokol Příbram BSK Březnice B
315. 10. 2011 13:00TJ Sokol Drahlín ASehaz Příbram A
315. 10. 2011 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Stará Huť A
315. 10. 2011 13:00SK Březnice CTJ Spartak Rožmitál B
315. 10. 2011 13:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Spartak Čenkov A
315. 10. 2011 13:00TTC Příbram BSK Březnice B
315. 10. 2011 13:00TJ Sokol Příbram BTJ Tatran Sedlčany C
429. 10. 2011 09:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Sokol Drahlín A
429. 10. 2011 09:00SK Březnice BTJ Spartak Čenkov B
429. 10. 2011 09:00TJ Spartak Čenkov ATTC Příbram B
429. 10. 2011 09:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Sokol Příbram B
429. 10. 2011 09:00TJ Stará Huť ASK Březnice C
429. 10. 2011 09:00Sehaz Příbram ATJ Slavoj Obecnice A
529. 10. 2011 13:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Spartak Čenkov B
529. 10. 2011 13:00SK Březnice BTJ Sokol Drahlín A
529. 10. 2011 13:00TJ Spartak Čenkov ATJ Sokol Příbram B
529. 10. 2011 13:00TJ Spartak Rožmitál BTTC Příbram B
529. 10. 2011 13:00TJ Stará Huť ATJ Slavoj Obecnice A
529. 10. 2011 13:00Sehaz Příbram ASK Březnice C
612. 11. 2011 09:00TJ Sokol Drahlín ASK Březnice C
612. 11. 2011 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Slavoj Obecnice A
612. 11. 2011 09:00TTC Příbram BTJ Stará Huť A
612. 11. 2011 09:00TJ Sokol Příbram BSehaz Příbram A
612. 11. 2011 09:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Spartak Čenkov A
612. 11. 2011 09:00SK Březnice BTJ Spartak Rožmitál B
712. 11. 2011 13:00TJ Sokol Drahlín ATJ Slavoj Obecnice A
712. 11. 2011 13:00TJ Spartak Čenkov BSK Březnice C
712. 11. 2011 13:00TTC Příbram BSehaz Příbram A
712. 11. 2011 13:00TJ Sokol Příbram BTJ Stará Huť A
712. 11. 2011 13:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Spartak Rožmitál B
712. 11. 2011 13:00SK Březnice BTJ Spartak Čenkov A
826. 11. 2011 09:00TJ Spartak Čenkov ATJ Sokol Drahlín A
826. 11. 2011 09:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Spartak Čenkov B
826. 11. 2011 09:00TJ Stará Huť ATJ Tatran Sedlčany C
826. 11. 2011 09:00Sehaz Příbram ASK Březnice B
826. 11. 2011 09:00SK Březnice CTTC Příbram B
826. 11. 2011 09:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Příbram B
926. 11. 2011 13:00TJ Spartak Čenkov ATJ Spartak Čenkov B
926. 11. 2011 13:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Sokol Drahlín A
926. 11. 2011 13:00TJ Stará Huť ASK Březnice B
926. 11. 2011 13:00Sehaz Příbram ATJ Tatran Sedlčany C
926. 11. 2011 13:00SK Březnice CTJ Sokol Příbram B
926. 11. 2011 13:00TJ Slavoj Obecnice ATTC Příbram B
1010. 12. 2011 09:00TTC Příbram BTJ Sokol Drahlín A
1010. 12. 2011 09:00TJ Sokol Příbram BTJ Spartak Čenkov B
1010. 12. 2011 09:00TJ Tatran Sedlčany CSK Březnice C
1010. 12. 2011 09:00SK Březnice BTJ Slavoj Obecnice A
1010. 12. 2011 09:00TJ Spartak Čenkov ATJ Stará Huť A
1010. 12. 2011 09:00TJ Spartak Rožmitál BSehaz Příbram A
1110. 12. 2011 13:00TTC Příbram BTJ Spartak Čenkov B
1110. 12. 2011 13:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Drahlín A
1110. 12. 2011 13:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Slavoj Obecnice A
1110. 12. 2011 13:00SK Březnice BSK Březnice C
1110. 12. 2011 13:00TJ Spartak Čenkov ASehaz Příbram A
1110. 12. 2011 13:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Stará Huť A
1214. 01. 2012 09:00TJ Sokol Příbram BTTC Příbram B
1214. 01. 2012 09:00SK Březnice BTJ Tatran Sedlčany C
1214. 01. 2012 09:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Spartak Čenkov A
1214. 01. 2012 09:00Sehaz Příbram ATJ Stará Huť A
1214. 01. 2012 09:00TJ Slavoj Obecnice ASK Březnice C
1214. 01. 2012 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Drahlín A
1328. 01. 2012 09:00TJ Stará Huť ATJ Sokol Drahlín A
1328. 01. 2012 09:00Sehaz Příbram ATJ Spartak Čenkov B
1328. 01. 2012 09:00TJ Spartak Čenkov ASK Březnice C
1328. 01. 2012 09:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Slavoj Obecnice A
1328. 01. 2012 09:00TJ Tatran Sedlčany CTTC Příbram B
1328. 01. 2012 09:00SK Březnice BTJ Sokol Příbram B
1428. 01. 2012 13:00Sehaz Příbram ATJ Sokol Drahlín A
1428. 01. 2012 13:00TJ Stará Huť ATJ Spartak Čenkov B
1428. 01. 2012 13:00TJ Spartak Rožmitál BSK Březnice C
1428. 01. 2012 13:00TJ Spartak Čenkov ATJ Slavoj Obecnice A
1428. 01. 2012 13:00SK Březnice BTTC Příbram B
1428. 01. 2012 13:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Sokol Příbram B
1511. 02. 2012 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ Tatran Sedlčany C
1511. 02. 2012 09:00TJ Spartak Čenkov BSK Březnice B
1511. 02. 2012 09:00TTC Příbram BTJ Spartak Čenkov A
1511. 02. 2012 09:00TJ Sokol Příbram BTJ Spartak Rožmitál B
1511. 02. 2012 09:00SK Březnice CTJ Stará Huť A
1511. 02. 2012 09:00TJ Slavoj Obecnice ASehaz Příbram A
1611. 02. 2012 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Tatran Sedlčany C
1611. 02. 2012 13:00TJ Sokol Drahlín ASK Březnice B
1611. 02. 2012 13:00TJ Sokol Příbram BTJ Spartak Čenkov A
1611. 02. 2012 13:00TTC Příbram BTJ Spartak Rožmitál B
1611. 02. 2012 13:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Stará Huť A
1611. 02. 2012 13:00SK Březnice CSehaz Příbram A
1725. 02. 2012 09:00SK Březnice CTJ Sokol Drahlín A
1725. 02. 2012 09:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Spartak Čenkov B
1725. 02. 2012 09:00TJ Stará Huť ATTC Příbram B
1725. 02. 2012 09:00Sehaz Příbram ATJ Sokol Příbram B
1725. 02. 2012 09:00TJ Spartak Čenkov ATJ Tatran Sedlčany C
1725. 02. 2012 09:00TJ Spartak Rožmitál BSK Březnice B
1825. 02. 2012 13:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Drahlín A
1825. 02. 2012 13:00SK Březnice CTJ Spartak Čenkov B
1825. 02. 2012 13:00Sehaz Příbram ATTC Příbram B
1825. 02. 2012 13:00TJ Stará Huť ATJ Sokol Příbram B
1825. 02. 2012 13:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Tatran Sedlčany C
1825. 02. 2012 13:00TJ Spartak Čenkov ASK Březnice B
1910. 03. 2012 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ Spartak Čenkov A
1910. 03. 2012 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Spartak Rožmitál B
1910. 03. 2012 09:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Stará Huť A
1910. 03. 2012 09:00SK Březnice BSehaz Příbram A
1910. 03. 2012 09:00TTC Příbram BSK Březnice C
1910. 03. 2012 09:00TJ Sokol Příbram BTJ Slavoj Obecnice A
2010. 03. 2012 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Spartak Čenkov A
2010. 03. 2012 13:00TJ Sokol Drahlín ATJ Spartak Rožmitál B
2010. 03. 2012 13:00SK Březnice BTJ Stará Huť A
2010. 03. 2012 13:00TJ Tatran Sedlčany CSehaz Příbram A
2010. 03. 2012 13:00TJ Sokol Příbram BSK Březnice C
2010. 03. 2012 13:00TTC Příbram BTJ Slavoj Obecnice A
2124. 03. 2012 09:00TJ Sokol Drahlín ATTC Příbram B
2124. 03. 2012 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Příbram B
2124. 03. 2012 09:00SK Březnice CTJ Tatran Sedlčany C
2124. 03. 2012 09:00TJ Slavoj Obecnice ASK Březnice B
2124. 03. 2012 09:00TJ Stará Huť ATJ Spartak Čenkov A
2124. 03. 2012 09:00Sehaz Příbram ATJ Spartak Rožmitál B
2224. 03. 2012 13:00TJ Spartak Čenkov BTTC Příbram B
2224. 03. 2012 13:00TJ Sokol Drahlín ATJ Sokol Příbram B
2224. 03. 2012 13:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Tatran Sedlčany C
2224. 03. 2012 13:00SK Březnice CSK Březnice B
2224. 03. 2012 13:00Sehaz Příbram ATJ Spartak Čenkov A
2224. 03. 2012 13:00TJ Stará Huť ATJ Spartak Rožmitál B
Regionální přebor 2.tř
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Příbram C
101. 10. 2011 09:00SK Březnice DTJ Slavoj Obecnice B
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Drahlín BTJ Spartak Rožmitál C
101. 10. 2011 09:00TJ Jiskra Sádek ATJ Sokol Hluboš A
101. 10. 2011 09:00TJ Sokol Brod ATJ Tatran Sedlčany D
101. 10. 2011 09:00SK Chraštice ATJ Klučenice A
215. 10. 2011 09:00SK Chraštice ATJ Jiskra Sádek A
215. 10. 2011 09:00TJ Klučenice ATJ Sokol Hluboš A
215. 10. 2011 09:00TJ Sokol Brod ATJ Sokol Drahlín B
215. 10. 2011 09:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Spartak Rožmitál C
215. 10. 2011 09:00TJ Sokol Voznice BSK Březnice D
215. 10. 2011 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Slavoj Obecnice B
315. 10. 2011 13:00SK Chraštice ATJ Sokol Hluboš A
315. 10. 2011 13:00TJ Klučenice ATJ Jiskra Sádek A
315. 10. 2011 13:00TJ Sokol Brod ATJ Spartak Rožmitál C
315. 10. 2011 13:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Sokol Drahlín B
315. 10. 2011 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Slavoj Obecnice B
315. 10. 2011 13:00TJ Sokol Příbram CSK Březnice D
429. 10. 2011 09:00SK Březnice DSK Chraštice A
429. 10. 2011 09:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Klučenice A
429. 10. 2011 09:00TJ Sokol Drahlín BTJ Sokol Voznice B
429. 10. 2011 09:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Sokol Příbram C
429. 10. 2011 09:00TJ Jiskra Sádek ATJ Sokol Brod A
429. 10. 2011 09:00TJ Sokol Hluboš ATJ Tatran Sedlčany D
529. 10. 2011 13:00SK Březnice DTJ Klučenice A
529. 10. 2011 13:00TJ Slavoj Obecnice BSK Chraštice A
529. 10. 2011 13:00TJ Sokol Drahlín BTJ Sokol Příbram C
529. 10. 2011 13:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Sokol Voznice B
529. 10. 2011 13:00TJ Jiskra Sádek ATJ Tatran Sedlčany D
529. 10. 2011 13:00TJ Sokol Hluboš ATJ Sokol Brod A
612. 11. 2011 09:00SK Chraštice ATJ Sokol Brod A
612. 11. 2011 09:00TJ Klučenice ATJ Tatran Sedlčany D
612. 11. 2011 09:00TJ Sokol Voznice BTJ Jiskra Sádek A
612. 11. 2011 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Sokol Hluboš A
612. 11. 2011 09:00SK Březnice DTJ Sokol Drahlín B
612. 11. 2011 09:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Spartak Rožmitál C
712. 11. 2011 13:00SK Chraštice ATJ Tatran Sedlčany D
712. 11. 2011 13:00TJ Klučenice ATJ Sokol Brod A
712. 11. 2011 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Hluboš A
712. 11. 2011 13:00TJ Sokol Příbram CTJ Jiskra Sádek A
712. 11. 2011 13:00SK Březnice DTJ Spartak Rožmitál C
712. 11. 2011 13:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Drahlín B
826. 11. 2011 09:00TJ Sokol Drahlín BSK Chraštice A
826. 11. 2011 09:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Klučenice A
826. 11. 2011 09:00TJ Jiskra Sádek ASK Březnice D
826. 11. 2011 09:00TJ Sokol Hluboš ATJ Slavoj Obecnice B
826. 11. 2011 09:00TJ Sokol Brod ATJ Sokol Voznice B
826. 11. 2011 09:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Sokol Příbram C
926. 11. 2011 13:00TJ Sokol Drahlín BTJ Klučenice A
926. 11. 2011 13:00TJ Spartak Rožmitál CSK Chraštice A
926. 11. 2011 13:00TJ Jiskra Sádek ATJ Slavoj Obecnice B
926. 11. 2011 13:00TJ Sokol Hluboš ASK Březnice D
926. 11. 2011 13:00TJ Sokol Brod ATJ Sokol Příbram C
926. 11. 2011 13:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Sokol Voznice B
1010. 12. 2011 09:00TJ Sokol Voznice BSK Chraštice A
1010. 12. 2011 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Klučenice A
1010. 12. 2011 09:00SK Březnice DTJ Sokol Brod A
1010. 12. 2011 09:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Tatran Sedlčany D
1010. 12. 2011 09:00TJ Sokol Drahlín BTJ Jiskra Sádek A
1010. 12. 2011 09:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Sokol Hluboš A
1110. 12. 2011 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Klučenice A
1110. 12. 2011 13:00TJ Sokol Příbram CSK Chraštice A
1110. 12. 2011 13:00SK Březnice DTJ Tatran Sedlčany D
1110. 12. 2011 13:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Brod A
1110. 12. 2011 13:00TJ Sokol Drahlín BTJ Sokol Hluboš A
1110. 12. 2011 13:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Jiskra Sádek A
1214. 01. 2012 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Sokol Voznice B
1214. 01. 2012 09:00TJ Slavoj Obecnice BSK Březnice D
1214. 01. 2012 09:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Sokol Drahlín B
1214. 01. 2012 09:00TJ Sokol Hluboš ATJ Jiskra Sádek A
1214. 01. 2012 09:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Sokol Brod A
1214. 01. 2012 09:00TJ Klučenice ASK Chraštice A
1328. 01. 2012 09:00TJ Jiskra Sádek ASK Chraštice A
1328. 01. 2012 09:00TJ Sokol Hluboš ATJ Klučenice A
1328. 01. 2012 09:00TJ Sokol Drahlín BTJ Sokol Brod A
1328. 01. 2012 09:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Tatran Sedlčany D
1328. 01. 2012 09:00SK Březnice DTJ Sokol Voznice B
1328. 01. 2012 09:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Příbram C
1428. 01. 2012 13:00TJ Sokol Hluboš ASK Chraštice A
1428. 01. 2012 13:00TJ Jiskra Sádek ATJ Klučenice A
1428. 01. 2012 13:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Sokol Brod A
1428. 01. 2012 13:00TJ Sokol Drahlín BTJ Tatran Sedlčany D
1428. 01. 2012 13:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Voznice B
1428. 01. 2012 13:00SK Březnice DTJ Sokol Příbram C
1511. 02. 2012 09:00SK Chraštice ASK Březnice D
1511. 02. 2012 09:00TJ Klučenice ATJ Slavoj Obecnice B
1511. 02. 2012 09:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Drahlín B
1511. 02. 2012 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Spartak Rožmitál C
1511. 02. 2012 09:00TJ Sokol Brod ATJ Jiskra Sádek A
1511. 02. 2012 09:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Sokol Hluboš A
1611. 02. 2012 13:00TJ Klučenice ASK Březnice D
1611. 02. 2012 13:00SK Chraštice ATJ Slavoj Obecnice B
1611. 02. 2012 13:00TJ Sokol Příbram CTJ Sokol Drahlín B
1611. 02. 2012 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Spartak Rožmitál C
1611. 02. 2012 13:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Jiskra Sádek A
1611. 02. 2012 13:00TJ Sokol Brod ATJ Sokol Hluboš A
1725. 02. 2012 09:00TJ Sokol Brod ASK Chraštice A
1725. 02. 2012 09:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Klučenice A
1725. 02. 2012 09:00TJ Jiskra Sádek ATJ Sokol Voznice B
1725. 02. 2012 09:00TJ Sokol Hluboš ATJ Sokol Příbram C
1725. 02. 2012 09:00TJ Sokol Drahlín BSK Březnice D
1725. 02. 2012 09:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Slavoj Obecnice B
1825. 02. 2012 13:00TJ Tatran Sedlčany DSK Chraštice A
1825. 02. 2012 13:00TJ Sokol Brod ATJ Klučenice A
1825. 02. 2012 13:00TJ Sokol Hluboš ATJ Sokol Voznice B
1825. 02. 2012 13:00TJ Jiskra Sádek ATJ Sokol Příbram C
1825. 02. 2012 13:00TJ Spartak Rožmitál CSK Březnice D
1825. 02. 2012 13:00TJ Sokol Drahlín BTJ Slavoj Obecnice B
1910. 03. 2012 09:00SK Chraštice ATJ Sokol Drahlín B
1910. 03. 2012 09:00TJ Klučenice ATJ Spartak Rožmitál C
1910. 03. 2012 09:00SK Březnice DTJ Jiskra Sádek A
1910. 03. 2012 09:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Hluboš A
1910. 03. 2012 09:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Brod A
1910. 03. 2012 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Tatran Sedlčany D
2010. 03. 2012 13:00TJ Klučenice ATJ Sokol Drahlín B
2010. 03. 2012 13:00SK Chraštice ATJ Spartak Rožmitál C
2010. 03. 2012 13:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Jiskra Sádek A
2010. 03. 2012 13:00SK Březnice DTJ Sokol Hluboš A
2010. 03. 2012 13:00TJ Sokol Příbram CTJ Sokol Brod A
2010. 03. 2012 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Tatran Sedlčany D
2124. 03. 2012 09:00SK Chraštice ATJ Sokol Voznice B
2124. 03. 2012 09:00TJ Klučenice ATJ Sokol Příbram C
2124. 03. 2012 09:00TJ Sokol Brod ASK Březnice D
2124. 03. 2012 09:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Slavoj Obecnice B
2124. 03. 2012 09:00TJ Jiskra Sádek ATJ Sokol Drahlín B
2124. 03. 2012 09:00TJ Sokol Hluboš ATJ Spartak Rožmitál C
2224. 03. 2012 13:00TJ Klučenice ATJ Sokol Voznice B
2224. 03. 2012 13:00SK Chraštice ATJ Sokol Příbram C
2224. 03. 2012 13:00TJ Tatran Sedlčany DSK Březnice D
2224. 03. 2012 13:00TJ Sokol Brod ATJ Slavoj Obecnice B
2224. 03. 2012 13:00TJ Sokol Hluboš ATJ Sokol Drahlín B
2224. 03. 2012 13:00TJ Jiskra Sádek ATJ Spartak Rožmitál C
Regionální přebor 3.tř
101. 10. 2011 13:00TJ Jiskra Sádek BTJ Sokol Dom. Paseky
101. 10. 2011 13:00SK Březnice ESK Březnice F
101. 10. 2011 13:00TJ Sokol Drahlín CTJ Slavoj Obecnice C
101. 10. 2011 13:00TJ Sokol Voznice CTJ Tatran Sedlčany E
101. 10. 2011 13:00TTC Příbram CTJ Spartak Čenkov C
208. 10. 2011 09:00TTC Příbram CTJ Sokol Drahlín C
208. 10. 2011 09:00TJ Spartak Čenkov CTJ Slavoj Obecnice C
208. 10. 2011 09:00TJ Jiskra Sádek BSK Březnice E
208. 10. 2011 09:00TJ Sokol Dom. PasekySK Březnice F
308. 10. 2011 13:00TTC Příbram CTJ Slavoj Obecnice C
308. 10. 2011 13:00TJ Spartak Čenkov CTJ Sokol Drahlín C
308. 10. 2011 13:00TJ Jiskra Sádek BSK Březnice F
308. 10. 2011 13:00TJ Sokol Dom. PasekySK Březnice E
422. 10. 2011 09:00TJ Sokol Drahlín CTJ Jiskra Sádek B
422. 10. 2011 09:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Sokol Dom. Paseky
422. 10. 2011 09:00TJ Sokol Voznice CTTC Příbram C
422. 10. 2011 09:00TJ Tatran Sedlčany ETJ Spartak Čenkov C
522. 10. 2011 13:00TJ Sokol Drahlín CTJ Sokol Dom. Paseky
522. 10. 2011 13:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Jiskra Sádek B
522. 10. 2011 13:00TJ Sokol Voznice CTJ Spartak Čenkov C
522. 10. 2011 13:00TJ Tatran Sedlčany ETTC Příbram C
605. 11. 2011 09:00TJ Jiskra Sádek BTJ Sokol Voznice C
605. 11. 2011 09:00TJ Sokol Dom. PasekyTJ Tatran Sedlčany E
605. 11. 2011 09:00SK Březnice ETJ Sokol Drahlín C
605. 11. 2011 09:00SK Březnice FTJ Slavoj Obecnice C
705. 11. 2011 13:00TJ Jiskra Sádek BTJ Tatran Sedlčany E
705. 11. 2011 13:00TJ Sokol Dom. PasekyTJ Sokol Voznice C
705. 11. 2011 13:00SK Březnice ETJ Slavoj Obecnice C
705. 11. 2011 13:00SK Březnice FTJ Sokol Drahlín C
819. 11. 2011 09:00TJ Sokol Voznice CSK Březnice E
819. 11. 2011 09:00TJ Tatran Sedlčany ESK Březnice F
819. 11. 2011 09:00TTC Příbram CTJ Jiskra Sádek B
819. 11. 2011 09:00TJ Spartak Čenkov CTJ Sokol Dom. Paseky
919. 11. 2011 13:00TJ Sokol Voznice CSK Březnice F
919. 11. 2011 13:00TJ Tatran Sedlčany ESK Březnice E
919. 11. 2011 13:00TTC Příbram CTJ Sokol Dom. Paseky
919. 11. 2011 13:00TJ Spartak Čenkov CTJ Jiskra Sádek B
1003. 12. 2011 09:00SK Březnice ETTC Příbram C
1003. 12. 2011 09:00SK Březnice FTJ Spartak Čenkov C
1003. 12. 2011 09:00TJ Sokol Drahlín CTJ Sokol Voznice C
1003. 12. 2011 09:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Tatran Sedlčany E
1103. 12. 2011 13:00SK Březnice ETJ Spartak Čenkov C
1103. 12. 2011 13:00SK Březnice FTTC Příbram C
1103. 12. 2011 13:00TJ Sokol Drahlín CTJ Tatran Sedlčany E
1103. 12. 2011 13:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Sokol Voznice C
1207. 01. 2012 09:00TJ Sokol Dom. PasekyTJ Jiskra Sádek B
1207. 01. 2012 09:00SK Březnice FSK Březnice E
1207. 01. 2012 09:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Sokol Drahlín C
1207. 01. 2012 09:00TJ Tatran Sedlčany ETJ Sokol Voznice C
1207. 01. 2012 09:00TJ Spartak Čenkov CTTC Příbram C
1321. 01. 2012 09:00TJ Sokol Drahlín CTTC Příbram C
1321. 01. 2012 09:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Spartak Čenkov C
1321. 01. 2012 09:00SK Březnice ETJ Jiskra Sádek B
1321. 01. 2012 09:00SK Březnice FTJ Sokol Dom. Paseky
1421. 01. 2012 13:00TJ Slavoj Obecnice CTTC Příbram C
1421. 01. 2012 13:00TJ Sokol Drahlín CTJ Spartak Čenkov C
1421. 01. 2012 13:00SK Březnice FTJ Jiskra Sádek B
1421. 01. 2012 13:00SK Březnice ETJ Sokol Dom. Paseky
1504. 02. 2012 09:00TJ Jiskra Sádek BTJ Sokol Drahlín C
1504. 02. 2012 09:00TJ Sokol Dom. PasekyTJ Slavoj Obecnice C
1504. 02. 2012 09:00TTC Příbram CTJ Sokol Voznice C
1504. 02. 2012 09:00TJ Spartak Čenkov CTJ Tatran Sedlčany E
1604. 02. 2012 13:00TJ Sokol Dom. PasekyTJ Sokol Drahlín C
1604. 02. 2012 13:00TJ Jiskra Sádek BTJ Slavoj Obecnice C
1604. 02. 2012 13:00TJ Spartak Čenkov CTJ Sokol Voznice C
1604. 02. 2012 13:00TTC Příbram CTJ Tatran Sedlčany E
1718. 02. 2012 09:00TJ Sokol Voznice CTJ Jiskra Sádek B
1718. 02. 2012 09:00TJ Tatran Sedlčany ETJ Sokol Dom. Paseky
1718. 02. 2012 09:00TJ Sokol Drahlín CSK Březnice E
1718. 02. 2012 09:00TJ Slavoj Obecnice CSK Březnice F
1818. 02. 2012 13:00TJ Tatran Sedlčany ETJ Jiskra Sádek B
1818. 02. 2012 13:00TJ Sokol Voznice CTJ Sokol Dom. Paseky
1818. 02. 2012 13:00TJ Slavoj Obecnice CSK Březnice E
1818. 02. 2012 13:00TJ Sokol Drahlín CSK Březnice F
1903. 03. 2012 09:00SK Březnice ETJ Sokol Voznice C
1903. 03. 2012 09:00SK Březnice FTJ Tatran Sedlčany E
1903. 03. 2012 09:00TJ Jiskra Sádek BTTC Příbram C
1903. 03. 2012 09:00TJ Sokol Dom. PasekyTJ Spartak Čenkov C
2003. 03. 2012 13:00SK Březnice FTJ Sokol Voznice C
2003. 03. 2012 13:00SK Březnice ETJ Tatran Sedlčany E
2003. 03. 2012 13:00TJ Sokol Dom. PasekyTTC Příbram C
2003. 03. 2012 13:00TJ Jiskra Sádek BTJ Spartak Čenkov C
2117. 03. 2012 09:00TTC Příbram CSK Březnice E
2117. 03. 2012 09:00TJ Spartak Čenkov CSK Březnice F
2117. 03. 2012 09:00TJ Sokol Voznice CTJ Sokol Drahlín C
2117. 03. 2012 09:00TJ Tatran Sedlčany ETJ Slavoj Obecnice C
2217. 03. 2012 13:00TJ Spartak Čenkov CSK Březnice E
2217. 03. 2012 13:00TTC Příbram CSK Březnice F
2217. 03. 2012 13:00TJ Tatran Sedlčany ETJ Sokol Drahlín C
2217. 03. 2012 13:00TJ Sokol Voznice CTJ Slavoj Obecnice C

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy