Výsledky
Divize muži
101. 10. 2013 19:15TJ Lokomotiva Vršovice BAvia Čakovice B5:10
130. 09. 2013 19:30TJ Střížkov AAC Sparta Praha B2:10
102. 10. 2013 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZTJ Slovan Bohnice A10:8
101. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Kyje A4:10
103. 10. 2013 19:00AC Sparta Praha CSF SKK EL Nino Praha E6:10
130. 09. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Sokol Nusle Praha A9:9
207. 10. 2013 00:00Avia Čakovice BTJ Sokol Nusle Praha A9:9
207. 10. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Sokol Michle Praha B10:3
207. 10. 2013 00:00TJ Kyje AAC Sparta Praha C9:9
208. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Slovan Bohnice B8:10
210. 10. 2013 19:00AC Sparta Praha BTTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ10:2
208. 10. 2013 19:15TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Střížkov A3:10
331. 10. 2013 19:15TJ Střížkov AAvia Čakovice B5:10
316. 10. 2013 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZTJ Lokomotiva Vršovice B10:3
315. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice BAC Sparta Praha B7:10
317. 10. 2013 19:00AC Sparta Praha CTJ Slovan Bohnice A10:6
314. 10. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Kyje A10:3
317. 10. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK EL Nino Praha E0:10
421. 10. 2013 00:00Avia Čakovice BSF SKK EL Nino Praha E8:10
421. 10. 2013 00:00TJ Kyje ATJ Sokol Nusle Praha A10:3
422. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Sokol Michle Praha B10:6
424. 10. 2013 19:00AC Sparta Praha BAC Sparta Praha C10:7
422. 10. 2013 19:15TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Slovan Bohnice B4:10
421. 10. 2013 19:30TJ Střížkov ATTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ10:7
506. 11. 2013 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZAvia Čakovice B6:10
505. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Střížkov A10:7
507. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B10:2
504. 11. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha BAC Sparta Praha B5:10
507. 11. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Slovan Bohnice A7:10
504. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Kyje A10:2
611. 11. 2013 00:00Avia Čakovice BTJ Kyje A10:7
612. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ASF SKK EL Nino Praha E10:3
614. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Nusle Praha A10:8
612. 11. 2013 19:15TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Michle Praha B0:10
611. 11. 2013 19:30TJ Střížkov AAC Sparta Praha C4:10
613. 11. 2013 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZTJ Slovan Bohnice B10:2
719. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice BAvia Čakovice B10:4
721. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ9:9
718. 11. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Střížkov A10:8
721. 11. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B10:3
718. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha EAC Sparta Praha B9:9
718. 11. 2013 00:00TJ Kyje ATJ Slovan Bohnice A9:9
825. 11. 2013 00:00Avia Čakovice BTJ Slovan Bohnice A4:10
828. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha BTJ Kyje A10:3
826. 11. 2013 19:15TJ Lokomotiva Vršovice BSF SKK EL Nino Praha E3:10
825. 11. 2013 19:30TJ Střížkov ATJ Sokol Nusle Praha A9:9
827. 11. 2013 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZTJ Sokol Michle Praha B10:3
826. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice BAC Sparta Praha C6:10
905. 12. 2013 19:00AC Sparta Praha CAvia Čakovice B10:1
902. 12. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Slovan Bohnice B10:5
905. 12. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ9:9
905. 12. 2013 19:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Střížkov A10:2
902. 12. 2013 00:00TJ Kyje ATJ Lokomotiva Vršovice B10:0
903. 12. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice AAC Sparta Praha B10:4
1009. 12. 2013 00:00Avia Čakovice BAC Sparta Praha B10:7
1010. 12. 2013 19:15TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Slovan Bohnice A4:10
1009. 12. 2013 19:30TJ Střížkov ATJ Kyje A10:6
1011. 12. 2013 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZSF SKK EL Nino Praha E10:8
1010. 12. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Sokol Nusle Praha A5:10
1012. 12. 2013 19:00AC Sparta Praha CTJ Sokol Michle Praha B10:4
1116. 12. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha BAvia Čakovice B10:3
1119. 12. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha C10:6
1116. 12. 2013 19:15SF SKK EL Nino Praha ETJ Slovan Bohnice B9:9
1116. 12. 2013 00:00TJ Kyje ATTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ10:4
1117. 12. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Střížkov A10:2
1119. 12. 2013 19:00AC Sparta Praha BTJ Lokomotiva Vršovice B10:1
1206. 01. 2014 00:00Avia Čakovice BTJ Lokomotiva Vršovice B10:1
1209. 01. 2014 19:00AC Sparta Praha BTJ Střížkov A6:10
1207. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice ATTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ10:4
1207. 01. 2014 19:15TJ Kyje ATJ Slovan Bohnice B10:0
1206. 01. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha EAC Sparta Praha C5:10
1209. 01. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Michle Praha B9:9
1316. 01. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAvia Čakovice B5:10
1313. 01. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha BSF SKK EL Nino Praha E10:3
1316. 01. 2014 19:00AC Sparta Praha CTJ Kyje A10:3
1314. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Slovan Bohnice A7:10
1315. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZAC Sparta Praha B8:10
1313. 01. 2014 19:30TJ Střížkov ATJ Lokomotiva Vršovice B10:1
1420. 01. 2014 00:00Avia Čakovice BTJ Střížkov A7:10
1421. 01. 2014 19:15TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ7:10
1423. 01. 2014 19:00AC Sparta Praha BTJ Slovan Bohnice B10:2
1421. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice AAC Sparta Praha C9:9
1420. 01. 2014 00:00TJ Kyje ATJ Sokol Michle Praha B6:10
1420. 01. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Sokol Nusle Praha A10:6
1527. 01. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha EAvia Čakovice B10:4
1530. 01. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Kyje A10:2
1527. 01. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Slovan Bohnice A10:4
1530. 01. 2014 19:00AC Sparta Praha CAC Sparta Praha B10:4
1528. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Lokomotiva Vršovice B10:4
1529. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZTJ Střížkov A10:6
1603. 02. 2014 00:00Avia Čakovice BTTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ10:6
1603. 02. 2014 19:30TJ Střížkov ATJ Slovan Bohnice B6:10
1604. 02. 2014 19:15TJ Lokomotiva Vršovice BAC Sparta Praha C3:10
1606. 02. 2014 19:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Michle Praha B10:8
1604. 02. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Sokol Nusle Praha A10:8
1603. 02. 2014 00:00TJ Kyje ASF SKK EL Nino Praha E6:10
1710. 02. 2014 00:00TJ Kyje AAvia Čakovice B10:7
1710. 02. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Slovan Bohnice A1:10
1713. 02. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha B5:10
1710. 02. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Lokomotiva Vršovice B10:6
1713. 02. 2014 19:00AC Sparta Praha CTJ Střížkov A8:10
1711. 02. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice BTTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ10:3
1803. 03. 2014 00:00Avia Čakovice BTJ Slovan Bohnice B4:10
1805. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZAC Sparta Praha C4:10
1803. 03. 2014 19:30TJ Střížkov ATJ Sokol Michle Praha B6:10
1804. 03. 2014 19:15TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Nusle Praha A4:10
1806. 03. 2014 19:00AC Sparta Praha BSF SKK EL Nino Praha E10:7
1804. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Kyje A10:5
1911. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice AAvia Čakovice B8:10
1910. 03. 2014 00:00TJ Kyje AAC Sparta Praha B4:10
1913. 03. 2014 19:15SF SKK EL Nino Praha ETJ Lokomotiva Vršovice B9:9
1913. 03. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Střížkov A10:7
1910. 03. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ10:6
1913. 03. 2014 19:00AC Sparta Praha CTJ Slovan Bohnice B10:6
2017. 03. 2014 00:00Avia Čakovice BAC Sparta Praha C4:10
2018. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Sokol Michle Praha B9:9
2019. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZTJ Sokol Nusle Praha A9:9
2017. 03. 2014 19:30TJ Střížkov ASF SKK EL Nino Praha E6:10
2018. 03. 2014 19:15TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Kyje A5:10
2020. 03. 2014 19:00AC Sparta Praha BTJ Slovan Bohnice A10:3
2127. 03. 2014 19:00AC Sparta Praha BAvia Čakovice B10:1
2125. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Lokomotiva Vršovice B10:1
2124. 03. 2014 00:00TJ Kyje ATJ Střížkov A10:0
2124. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ETTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ10:5
2127. 03. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Slovan Bohnice B9:9
2124. 03. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha BAC Sparta Praha C10:8
2231. 03. 2014 00:00Avia Čakovice BTJ Sokol Michle Praha B7:10
2203. 04. 2014 19:00AC Sparta Praha CTJ Sokol Nusle Praha A10:8
2201. 04. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice BSF SKK EL Nino Praha E10:3
2202. 04. 2014 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZTJ Kyje A10:6
2231. 03. 2014 19:30TJ Střížkov ATJ Slovan Bohnice A2:10
2201. 04. 2014 19:15TJ Lokomotiva Vršovice BAC Sparta Praha B6:10
1. třída A muži
129. 10. 2013 19:00AC Sparta Praha DTTC Alimpex Praha A3:10
103. 10. 2013 19:00TJ ABC Branik ATTC Klánovice A1:10
130. 09. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Sokol Michle Praha D8:10
130. 09. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Elizza Praha F2:10
103. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Střížkov B10:8
102. 10. 2013 19:00Avia Čakovice CTJ Sokol Nusle Praha C9:9
207. 10. 2013 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Sokol Nusle Praha C10:3
207. 10. 2013 00:00TJ Střížkov BAvia Čakovice C7:10
209. 10. 2013 19:00TTC Elizza Praha FTJ Slovan Bohnice C10:8
207. 10. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Michle Praha E10:5
207. 10. 2013 00:00TTC Klánovice ASF SKK EL Nino Praha G10:3
208. 10. 2013 19:00AC Sparta Praha DTJ ABC Branik A10:1
317. 10. 2013 19:00TJ ABC Branik ATTC Alimpex Praha A3:10
314. 10. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha GAC Sparta Praha D7:10
314. 10. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Klánovice A4:10
317. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Sokol Michle Praha D10:7
314. 10. 2013 00:00Avia Čakovice CTTC Elizza Praha F7:10
314. 10. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Střížkov B10:6
421. 10. 2013 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Střížkov B10:0
423. 10. 2013 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Nusle Praha C10:6
421. 10. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha DAvia Čakovice C10:2
421. 10. 2013 00:00TTC Klánovice ATJ Slovan Bohnice C10:5
422. 10. 2013 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Michle Praha E9:9
424. 10. 2013 19:00TJ ABC Branik ASF SKK EL Nino Praha G10:3
504. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha GTTC Alimpex Praha A5:10
504. 11. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ ABC Branik A10:2
507. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice CAC Sparta Praha D4:10
504. 11. 2013 00:00Avia Čakovice CTTC Klánovice A1:10
504. 11. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Michle Praha D8:10
504. 11. 2013 00:00TJ Střížkov BTTC Elizza Praha F6:10
611. 11. 2013 00:00TTC Alimpex Praha ATTC Elizza Praha F10:5
611. 11. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Střížkov B6:10
611. 11. 2013 00:00TTC Klánovice ATJ Sokol Nusle Praha C10:1
612. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha DAvia Čakovice C6:10
614. 11. 2013 19:00TJ ABC Branik ATJ Slovan Bohnice C10:4
611. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Sokol Michle Praha E7:10
718. 11. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Alimpex Praha A4:10
721. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice CSF SKK EL Nino Praha G7:10
718. 11. 2013 00:00Avia Čakovice CTJ ABC Branik A10:8
718. 11. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAC Sparta Praha D10:4
718. 11. 2013 00:00TJ Střížkov BTTC Klánovice A4:10
720. 11. 2013 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Michle Praha D9:9
825. 11. 2013 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Sokol Michle Praha D10:6
825. 11. 2013 00:00TTC Klánovice ATTC Elizza Praha F10:1
826. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha DTJ Střížkov B10:4
828. 11. 2013 19:00TJ ABC Branik ATJ Sokol Nusle Praha C10:8
825. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha GAvia Čakovice C7:10
825. 11. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Slovan Bohnice C10:7
905. 12. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice CTTC Alimpex Praha A4:10
902. 12. 2013 00:00Avia Čakovice CTJ Sokol Michle Praha E10:4
902. 12. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSF SKK EL Nino Praha G4:10
902. 12. 2013 00:00TJ Střížkov BTJ ABC Branik A10:6
904. 12. 2013 19:00TTC Elizza Praha FAC Sparta Praha D10:5
902. 12. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Klánovice A9:9
1009. 12. 2013 00:00TTC Alimpex Praha ATTC Klánovice A10:7
1010. 12. 2013 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Michle Praha D10:4
1012. 12. 2013 19:00TJ ABC Branik ATTC Elizza Praha F7:10
1009. 12. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Střížkov B6:10
1009. 12. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Nusle Praha C8:10
1012. 12. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice CAvia Čakovice C10:4
1120. 12. 2013 19:00Avia Čakovice CTTC Alimpex Praha A3:10
1116. 12. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Slovan Bohnice C5:10
1116. 12. 2013 00:00TJ Střížkov BTJ Sokol Michle Praha E10:6
1118. 12. 2013 19:00TTC Elizza Praha FSF SKK EL Nino Praha G10:8
1116. 12. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ ABC Branik A9:9
1116. 12. 2013 00:00TTC Klánovice AAC Sparta Praha D10:3
1206. 01. 2014 00:00TTC Alimpex Praha AAC Sparta Praha D10:6
1206. 01. 2014 00:00TTC Klánovice ATJ ABC Branik A10:4
1206. 01. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha DSF SKK EL Nino Praha G10:4
1208. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Michle Praha E10:5
1206. 01. 2014 00:00TJ Střížkov BTJ Slovan Bohnice C10:8
1206. 01. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAvia Čakovice C10:4
1313. 01. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Alimpex Praha A4:10
1313. 01. 2014 00:00Avia Čakovice CTJ Střížkov B9:9
1316. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice CTTC Elizza Praha F9:9
1313. 01. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Michle Praha D10:6
1317. 01. 2014 19:00SF SKK EL Nino Praha GTTC Klánovice A10:4
1316. 01. 2014 19:00TJ ABC Branik AAC Sparta Praha D10:8
1420. 01. 2014 00:00TTC Alimpex Praha ATJ ABC Branik A10:0
1421. 01. 2014 19:00AC Sparta Praha DSF SKK EL Nino Praha G10:4
1420. 01. 2014 00:00TTC Klánovice ATJ Sokol Michle Praha E9:9
1420. 01. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Slovan Bohnice C10:5
1422. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha FAvia Čakovice C4:10
1420. 01. 2014 00:00TJ Střížkov BTJ Sokol Nusle Praha C7:10
1527. 01. 2014 00:00TJ Střížkov BTTC Alimpex Praha A8:10
1527. 01. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Elizza Praha F7:10
1527. 01. 2014 00:00Avia Čakovice CTJ Sokol Michle Praha D10:2
1530. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice CTTC Klánovice A10:4
1527. 01. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha EAC Sparta Praha D9:9
1527. 01. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ ABC Branik A6:10
1603. 02. 2014 00:00TTC Alimpex Praha ASF SKK EL Nino Praha G10:2
1606. 02. 2014 19:00TJ ABC Branik ATJ Sokol Michle Praha E4:10
1604. 02. 2014 19:00AC Sparta Praha DTJ Slovan Bohnice C10:3
1603. 02. 2014 00:00TTC Klánovice AAvia Čakovice C10:1
1603. 02. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Nusle Praha C6:10
1605. 02. 2014 19:00TTC Elizza Praha FTJ Střížkov B9:9
1712. 01. 2014 15:00TTC Elizza Praha FTTC Alimpex Praha A4:10
1710. 02. 2014 00:00TJ Střížkov BTJ Sokol Michle Praha D10:5
1710. 02. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Klánovice A1:10
1710. 02. 2014 00:00Avia Čakovice CAC Sparta Praha D2:10
1713. 02. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ ABC Branik A10:3
1710. 02. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha ESF SKK EL Nino Praha G9:9
1803. 03. 2014 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Sokol Michle Praha E10:6
1803. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Slovan Bohnice C5:10
1806. 03. 2014 19:00TJ ABC Branik AAvia Čakovice C2:10
1804. 03. 2014 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Nusle Praha C10:4
1803. 03. 2014 00:00TTC Klánovice ATJ Střížkov B10:3
1803. 03. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Elizza Praha F9:9
1910. 03. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Alimpex Praha A10:7
1912. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha FTTC Klánovice A2:10
1910. 03. 2014 00:00TJ Střížkov BAC Sparta Praha D6:10
1910. 03. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ ABC Branik A10:6
1909. 04. 2014 18:30Avia Čakovice CSF SKK EL Nino Praha G10:3
1913. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Sokol Michle Praha E5:10
2017. 03. 2014 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Slovan Bohnice C10:5
2017. 03. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha EAvia Čakovice C10:5
2017. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Sokol Nusle Praha C10:6
2020. 03. 2014 19:00TJ ABC Branik ATJ Střížkov B5:10
2018. 03. 2014 19:00AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha F9:9
2017. 03. 2014 00:00TTC Klánovice ATJ Sokol Michle Praha D10:1
2124. 03. 2014 00:00TTC Klánovice ATTC Alimpex Praha A10:5
2124. 03. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha DAC Sparta Praha D10:4
2126. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha FTJ ABC Branik A10:4
2124. 03. 2014 00:00TJ Střížkov BSF SKK EL Nino Praha G10:4
2124. 03. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Michle Praha E10:4
2124. 03. 2014 00:00Avia Čakovice CTJ Slovan Bohnice C10:7
2231. 03. 2014 00:00TTC Alimpex Praha AAvia Čakovice C10:0wo
2203. 04. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Sokol Nusle Praha C10:8
2231. 03. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Střížkov B7:10
2231. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha GTTC Elizza Praha F10:3
2203. 04. 2014 19:00TJ ABC Branik ATJ Sokol Michle Praha D10:4
2208. 04. 2014 19:00AC Sparta Praha DTTC Klánovice A5:10
1. třída B muži
103. 10. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Petrovice I. A10:0
130. 09. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Slovan Bohnice D10:5
102. 10. 2013 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A9:9
130. 09. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Elizza Praha E6:10
102. 10. 2013 19:15TTC Klánovice BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:2
102. 10. 2013 19:15TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha E8:10
208. 10. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. AAC Sparta Praha E10:6
207. 10. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Slavoj Praha A2:10
209. 10. 2013 19:00TTC Elizza Praha ETTC Klánovice B10:1
209. 10. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Michle Praha C10:5
210. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice DPSK Olymp Praha A5:10
210. 10. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha BSF SKK EL Nino Praha F10:4
314. 10. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Sokol Petrovice I. A7:10
316. 10. 2013 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Nusle Praha B10:7
314. 10. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Slovan Bohnice D6:10
316. 10. 2013 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A5:10
316. 10. 2013 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha E10:7
315. 10. 2013 19:00AC Sparta Praha ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:6
422. 10. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:3
423. 10. 2013 19:00TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha E10:4
423. 10. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Slavoj Praha A6:10
424. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice DTTC Klánovice B10:4
424. 10. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Michle Praha C10:1
421. 10. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha FPSK Olymp Praha A10:4
506. 11. 2013 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Petrovice I. A10:3
504. 11. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha CSF SKK EL Nino Praha F5:10
506. 11. 2013 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Nusle Praha B10:2
506. 11. 2013 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Slovan Bohnice D10:2
505. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A5:10
504. 11. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Elizza Praha E8:10
612. 11. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATTC Elizza Praha E10:7
613. 11. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:3
614. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice DAC Sparta Praha E7:10
614. 11. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha A4:10
611. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha FTTC Klánovice B10:4
613. 11. 2013 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Michle Praha C10:6
718. 11. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Sokol Petrovice I. A8:10
720. 11. 2013 19:15TTC Klánovice BPSK Olymp Praha A5:10
720. 11. 2013 19:15TJ Slavoj Praha ASF SKK EL Nino Praha F10:6
719. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Nusle Praha B10:6
718. 11. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Slovan Bohnice D10:4
720. 11. 2013 19:00TTC Elizza Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:7
826. 11. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A9:9
828. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice DTTC Elizza Praha E3:10
828. 11. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:7
825. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha FAC Sparta Praha E10:4
827. 11. 2013 19:00PSK Olymp Praha ATJ Slavoj Praha A8:10
825. 11. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Klánovice B10:5
904. 12. 2013 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Petrovice I. A9:9
904. 12. 2013 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Michle Praha C10:3
903. 12. 2013 19:00AC Sparta Praha EPSK Olymp Praha A10:8
902. 12. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ASF SKK EL Nino Praha F7:10
904. 12. 2013 19:00TTC Elizza Praha ETJ Sokol Nusle Praha B10:3
904. 12. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Slovan Bohnice D10:4
1010. 12. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Slovan Bohnice D10:8
1012. 12. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A7:10
1009. 12. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha FTTC Elizza Praha E8:10
1011. 12. 2013 19:00PSK Olymp Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A9:9
1009. 12. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha CAC Sparta Praha E10:7
1011. 12. 2013 19:15TTC Klánovice BTJ Slavoj Praha A2:10
1118. 12. 2013 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Petrovice I. A10:8
1117. 12. 2013 19:00AC Sparta Praha ETTC Klánovice B10:4
1116. 12. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Michle Praha C10:4
1118. 12. 2013 19:00TTC Elizza Praha EPSK Olymp Praha A10:0
1118. 12. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ASF SKK EL Nino Praha F7:10
1119. 12. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Sokol Nusle Praha B3:10
1207. 01. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Nusle Praha B10:3
1209. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice DSF SKK EL Nino Praha F10:6
1208. 01. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky APSK Olymp Praha A9:9
1208. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha ETJ Sokol Michle Praha C10:5
1206. 01. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Klánovice B8:10
1207. 01. 2014 19:00AC Sparta Praha ETJ Slavoj Praha A9:9
1314. 01. 2014 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Petrovice I. A10:6
1315. 01. 2014 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:2
1315. 01. 2014 19:15TTC Klánovice BTTC Elizza Praha E5:10
1313. 01. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A4:10
1315. 01. 2014 19:00PSK Olymp Praha ATJ Slovan Bohnice D10:5
1313. 01. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Sokol Nusle Praha B6:10
1421. 01. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. ASF SKK EL Nino Praha F7:10
1423. 01. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha BPSK Olymp Praha A3:10
1423. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Sokol Michle Praha C9:9
1422. 01. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Klánovice B10:1
1422. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha ETJ Slavoj Praha A10:4
1420. 01. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AAC Sparta Praha E10:6
1527. 01. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Petrovice I. A6:10
1528. 01. 2014 19:00AC Sparta Praha ETTC Elizza Praha E6:10
1529. 01. 2014 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:7
1529. 01. 2014 19:15TTC Klánovice BTJ Slovan Bohnice D10:4
1527. 01. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Sokol Nusle Praha B4:10
1529. 01. 2014 19:00PSK Olymp Praha ASF SKK EL Nino Praha F10:5
1604. 02. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. APSK Olymp Praha A10:8
1603. 02. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Sokol Michle Praha C10:3
1606. 02. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Klánovice B10:0
1606. 02. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Slavoj Praha A7:10
1605. 02. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAC Sparta Praha E10:3
1605. 02. 2014 19:00TTC Elizza Praha ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:2
1712. 02. 2014 19:00TTC Elizza Praha ETJ Sokol Petrovice I. A10:0
1710. 02. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A8:10
1711. 02. 2014 19:00AC Sparta Praha ETJ Slovan Bohnice D10:6
1712. 02. 2014 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Nusle Praha B10:1
1712. 02. 2014 19:15TTC Klánovice BSF SKK EL Nino Praha F6:10
1710. 02. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha CPSK Olymp Praha A2:10
1804. 03. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Michle Praha C10:4
1805. 03. 2014 19:00PSK Olymp Praha ATTC Klánovice B10:2
1803. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Slavoj Praha A10:7
1806. 03. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAC Sparta Praha E10:3
1806. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A9:9
1805. 03. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Elizza Praha E4:10
1912. 03. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Petrovice I. A10:8
1912. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha ETJ Slovan Bohnice D10:1
1910. 03. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Nusle Praha B10:5
1911. 03. 2014 19:00AC Sparta Praha ESF SKK EL Nino Praha F10:8
1912. 03. 2014 19:15TJ Slavoj Praha APSK Olymp Praha A9:9
1912. 03. 2014 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Michle Praha C9:9
2018. 03. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATTC Klánovice B10:7
2017. 03. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Slavoj Praha A8:10
2027. 03. 2014 19:00PSK Olymp Praha AAC Sparta Praha E7:10
2017. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A6:10
2020. 03. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Elizza Praha E4:10
2020. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A2:10
2127. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Sokol Petrovice I. A10:8
2126. 03. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Nusle Praha B10:2
2126. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha ESF SKK EL Nino Praha F4:10
2124. 03. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita APSK Olymp Praha A10:5
2125. 03. 2014 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Michle Praha C10:0wo
2126. 03. 2014 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Klánovice B10:6
2201. 04. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Slavoj Praha A8:10
2202. 04. 2014 19:15TTC Klánovice BAC Sparta Praha E6:10
2231. 03. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A7:10
2202. 04. 2014 19:00PSK Olymp Praha ATTC Elizza Praha E10:5
2231. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:8
2203. 04. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slovan Bohnice D10:6
2. třída A muži
103. 10. 2013 18:45TJ Malešice ATJ Pankrác A5:10
103. 10. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:8
130. 09. 2013 00:00Avia Čakovice DTJ Sokol Michle Praha F10:1
101. 10. 2013 19:00TJ ABC Branik BTJ Kyje B8:10
102. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Orion Praha A2:10
101. 10. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Střížkov C6:10
210. 10. 2013 19:15TJ Pankrác ATJ Střížkov C10:4
207. 10. 2013 19:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Petrovice I. B10:4
207. 10. 2013 00:00TJ Kyje BTJ Slovan Bohnice F8:10
207. 10. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ ABC Branik B10:3
209. 10. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany AAvia Čakovice D10:8
210. 10. 2013 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Žižkov A10:3
317. 10. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Pankrác A9:9
314. 10. 2013 00:00Avia Čakovice DTJ Malešice A10:5
315. 10. 2013 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Břevnov Hradčany A7:10
316. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Sokol Michle Praha F9:9
315. 10. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Kyje B10:5
314. 10. 2013 00:00TJ Střížkov CTJ Orion Praha A9:9
424. 10. 2013 19:15TJ Pankrác ATJ Orion Praha A10:4
421. 10. 2013 00:00TJ Kyje BTJ Střížkov C8:10
421. 10. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Petrovice I. B8:10
423. 10. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Slovan Bohnice F9:9
424. 10. 2013 18:45TJ Malešice ATJ ABC Branik B10:4
424. 10. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov AAvia Čakovice D10:4
504. 11. 2013 00:00Avia Čakovice DTJ Pankrác A3:10
505. 11. 2013 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Žižkov A10:4
506. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Malešice A7:10
505. 11. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:6
504. 11. 2013 00:00TJ Střížkov CTJ Sokol Michle Praha F10:4
504. 11. 2013 19:15TJ Orion Praha ATJ Kyje B10:5
614. 11. 2013 19:15TJ Pankrác ATJ Kyje B10:3
611. 11. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Orion Praha A4:10
613. 11. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Střížkov C10:5
614. 11. 2013 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Petrovice I. B10:3
614. 11. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Slovan Bohnice F10:5
611. 11. 2013 00:00Avia Čakovice DTJ ABC Branik B10:6
719. 11. 2013 19:00TJ ABC Branik BTJ Pankrác A7:10
720. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice FAvia Čakovice D7:10
719. 11. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Žižkov A10:5
718. 11. 2013 00:00TJ Střížkov CTJ Malešice A7:10
718. 11. 2013 19:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:4
718. 11. 2013 00:00TJ Kyje BTJ Sokol Michle Praha F5:10
828. 11. 2013 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Michle Praha F10:4
827. 11. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Kyje B10:2
828. 11. 2013 18:45TJ Malešice ATJ Orion Praha A5:10
828. 11. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Střížkov C10:8
825. 11. 2013 00:00Avia Čakovice DTJ Sokol Petrovice I. B10:7
826. 11. 2013 19:00TJ ABC Branik BTJ Slovan Bohnice F10:2
904. 12. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Pankrác A1:10
903. 12. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ ABC Branik B9:9
902. 12. 2013 00:00TJ Střížkov CAvia Čakovice D8:10
902. 12. 2013 19:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Žižkov A10:5
902. 12. 2013 00:00TJ Kyje BTJ Malešice A1:10
902. 12. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Břevnov Hradčany A2:10
1012. 12. 2013 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:1
1012. 12. 2013 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Michle Praha F10:0
1012. 12. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Kyje B10:2
1009. 12. 2013 00:00Avia Čakovice DTJ Orion Praha A10:7
1010. 12. 2013 19:00TJ ABC Branik BTJ Střížkov C10:8
1011. 12. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Sokol Petrovice I. B6:10
1117. 12. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Pankrác A6:10
1116. 12. 2013 00:00TJ Střížkov CTJ Slovan Bohnice F10:7
1116. 12. 2013 19:15TJ Orion Praha ATJ ABC Branik B10:6
1116. 12. 2013 00:00TJ Kyje BAvia Čakovice D10:3
1116. 12. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Žižkov A9:9
1118. 12. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Malešice A10:5
1209. 01. 2014 19:15TJ Pankrác ATJ Malešice A10:5
1208. 01. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Žižkov A10:3
1206. 01. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha FAvia Čakovice D10:6
1206. 01. 2014 00:00TJ Kyje BTJ ABC Branik B3:10
1206. 01. 2014 19:15TJ Orion Praha ATJ Slovan Bohnice F10:3
1206. 01. 2014 00:00TJ Střížkov CTJ Sokol Petrovice I. B4:10
1313. 01. 2014 00:00TJ Střížkov CTJ Pankrác A6:10
1314. 01. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Orion Praha A3:10
1315. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Kyje B10:6
1314. 01. 2014 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Michle Praha F2:10
1317. 02. 2014 19:00Avia Čakovice DTJ Sokol Břevnov Hradčany A9:9
1316. 01. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Malešice A2:10
1423. 01. 2014 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Žižkov A10:0
1423. 01. 2014 18:45TJ Malešice AAvia Čakovice D10:3
1422. 01. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ ABC Branik B9:9
1420. 01. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Slovan Bohnice F10:3
1420. 01. 2014 00:00TJ Kyje BTJ Sokol Petrovice I. B10:8
1420. 01. 2014 19:15TJ Orion Praha ATJ Střížkov C9:9
1527. 01. 2014 19:15TJ Orion Praha ATJ Pankrác A8:10
1527. 01. 2014 00:00TJ Střížkov CTJ Kyje B10:5
1528. 01. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Michle Praha F10:8
1529. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Sokol Břevnov Hradčany A9:9
1528. 01. 2014 19:00TJ ABC Branik BTJ Malešice A7:10
1527. 01. 2014 00:00Avia Čakovice DTJ Sokol Žižkov A2:10
1606. 02. 2014 19:15TJ Pankrác AAvia Čakovice D10:6
1606. 02. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ ABC Branik B6:10
1606. 02. 2014 18:45TJ Malešice ATJ Slovan Bohnice F10:2
1605. 02. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Petrovice I. B6:10
1603. 02. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Střížkov C5:10
1603. 02. 2014 00:00TJ Kyje BTJ Orion Praha A10:7
1710. 02. 2014 00:00TJ Kyje BTJ Pankrác A5:10
1710. 02. 2014 19:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Michle Praha F7:10
1710. 02. 2014 00:00TJ Střížkov CTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:6
1711. 02. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Malešice A7:10
1712. 02. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Sokol Žižkov A10:2
1711. 02. 2014 19:00TJ ABC Branik BAvia Čakovice D9:9
1806. 03. 2014 19:15TJ Pankrác ATJ ABC Branik B10:0
1803. 03. 2014 00:00Avia Čakovice DTJ Slovan Bohnice F10:4
1806. 03. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Petrovice I. B5:10
1806. 03. 2014 18:45TJ Malešice ATJ Střížkov C10:3
1805. 03. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Orion Praha A10:8
1803. 03. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Kyje B6:10
1910. 03. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Pankrác A10:8
1910. 03. 2014 00:00TJ Kyje BTJ Sokol Břevnov Hradčany A9:9
1910. 03. 2014 19:15TJ Orion Praha ATJ Malešice A9:9
1910. 03. 2014 00:00TJ Střížkov CTJ Sokol Žižkov A10:5
1911. 03. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. BAvia Čakovice D6:10
1912. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ ABC Branik B8:10
2020. 03. 2014 19:15TJ Pankrác ATJ Slovan Bohnice F6:10
2018. 03. 2014 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Petrovice I. B6:10
2017. 03. 2014 00:00Avia Čakovice DTJ Střížkov C10:6
2020. 03. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Orion Praha A10:8
2010. 04. 2014 18:45TJ Malešice ATJ Kyje B10:1
2019. 03. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Michle Praha F7:10
2126. 03. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Pankrác A10:7
2124. 03. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Malešice A10:4
2124. 03. 2014 00:00TJ Kyje BTJ Sokol Žižkov A10:8
2124. 03. 2014 19:15TJ Orion Praha AAvia Čakovice D10:0wo
2124. 03. 2014 00:00TJ Střížkov CTJ ABC Branik B10:6
2125. 03. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Slovan Bohnice F10:0
2203. 04. 2014 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Petrovice I. B10:6
2202. 04. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Střížkov C9:9
2201. 04. 2014 19:00TJ ABC Branik BTJ Orion Praha A10:4
2231. 03. 2014 00:00Avia Čakovice DTJ Kyje B10:8
2203. 04. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Michle Praha F10:7
2203. 04. 2014 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:8
2. třída B muži
103. 10. 2013 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Pankrác B9:9
130. 09. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Slovan Bohnice E10:5
130. 09. 2013 00:00SK OAZA Praha ATJ Malešice B10:1
102. 10. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BAvia Čakovice E10:2
130. 09. 2013 19:00TTC Klánovice CTTC Elizza Praha G10:0
102. 10. 2013 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Lokomotiva Vršovice C10:1
210. 10. 2013 19:15TJ Pankrác BTJ Lokomotiva Vršovice C8:10
211. 10. 2013 19:00TTC Elizza Praha GTJ Slavoj Praha B10:3
207. 10. 2013 00:00Avia Čakovice ETTC Klánovice C5:10
210. 10. 2013 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B3:10
209. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ESK OAZA Praha A10:4
210. 10. 2013 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B9:9
314. 10. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Pankrác B7:10
314. 10. 2013 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Kbely A10:0
316. 10. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Slovan Bohnice E10:3
314. 10. 2013 19:00TTC Klánovice CTJ Malešice B10:2
316. 10. 2013 19:15TJ Slavoj Praha BAvia Čakovice E10:3
315. 10. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha G6:10
424. 10. 2013 19:15TJ Pankrác BTTC Elizza Praha G5:10
421. 10. 2013 00:00Avia Čakovice ETJ Lokomotiva Vršovice C10:4
424. 10. 2013 18:45TJ Malešice BTJ Slavoj Praha B2:10
423. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ETTC Klánovice C5:10
424. 10. 2013 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B6:10
421. 10. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSK OAZA Praha A6:10
504. 11. 2013 00:00SK OAZA Praha ATJ Pankrác B2:10
506. 11. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:4
504. 11. 2013 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Kbely A10:4
506. 11. 2013 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Slovan Bohnice E2:10
505. 11. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Malešice B10:4
508. 11. 2013 19:00TTC Elizza Praha GAvia Čakovice E10:5
614. 11. 2013 19:15TJ Pankrác BAvia Čakovice E10:4
614. 11. 2013 18:45TJ Malešice BTTC Elizza Praha G6:10
613. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Lokomotiva Vršovice C10:2
614. 11. 2013 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Slavoj Praha B9:9
611. 11. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTTC Klánovice C3:10
611. 11. 2013 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B3:10
720. 11. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Pankrác B10:6
718. 11. 2013 19:00TTC Klánovice CSK OAZA Praha A10:2
720. 11. 2013 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B5:10
719. 11. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Kbely A4:10
722. 11. 2013 19:00TTC Elizza Praha GTJ Slovan Bohnice E10:6
718. 11. 2013 00:00Avia Čakovice ETJ Malešice B10:2
828. 11. 2013 19:15TJ Pankrác BTJ Malešice B10:1
827. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice EAvia Čakovice E9:9
828. 11. 2013 18:30TJ Sokol Kbely ATTC Elizza Praha G9:9
825. 11. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Lokomotiva Vršovice C9:9
825. 11. 2013 00:00SK OAZA Praha ATJ Slavoj Praha B9:9
827. 11. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTTC Klánovice C10:4
902. 12. 2013 19:00TTC Klánovice CTJ Pankrác B10:6
904. 12. 2013 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B2:10
903. 12. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK OAZA Praha A7:10
906. 12. 2013 19:00TTC Elizza Praha GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:2
902. 12. 2013 00:00Avia Čakovice ETJ Sokol Kbely A10:4
905. 12. 2013 18:45TJ Malešice BTJ Slovan Bohnice E0:10
1012. 12. 2013 19:15TJ Pankrác BTJ Slovan Bohnice E6:10
1012. 12. 2013 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Malešice B10:0
1009. 12. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BAvia Čakovice E10:6
1009. 12. 2013 00:00SK OAZA Praha ATTC Elizza Praha G8:10
1011. 12. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Lokomotiva Vršovice C10:4
1009. 12. 2013 19:00TTC Klánovice CTJ Slavoj Praha B10:2
1118. 12. 2013 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Pankrác B8:10
1117. 12. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Klánovice C3:10
1120. 12. 2013 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:5
1116. 12. 2013 00:00Avia Čakovice ESK OAZA Praha A5:10
1119. 12. 2013 18:45TJ Malešice BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B2:10
1118. 12. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Sokol Kbely A10:3
1209. 01. 2014 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Kbely A10:0
1208. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:6
1209. 01. 2014 18:45TJ Malešice BSK OAZA Praha A0:10
1206. 01. 2014 00:00Avia Čakovice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B2:10
1210. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha GTTC Klánovice C10:6
1207. 01. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slavoj Praha B3:10
1314. 01. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Pankrác B4:10
1315. 01. 2014 19:15TJ Slavoj Praha BTTC Elizza Praha G4:10
1313. 01. 2014 19:00TTC Klánovice CAvia Čakovice E10:1
1315. 01. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Malešice B10:0
1313. 01. 2014 00:00SK OAZA Praha ATJ Slovan Bohnice E4:10
1313. 01. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Kbely A10:0
1423. 01. 2014 19:15TJ Pankrác BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:6
1423. 01. 2014 18:30TJ Sokol Kbely ASK OAZA Praha A10:6
1422. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B1:10
1423. 01. 2014 18:45TJ Malešice BTTC Klánovice C0:10
1420. 01. 2014 00:00Avia Čakovice ETJ Slavoj Praha B1:10
1424. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha GTJ Lokomotiva Vršovice C10:0
1531. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha GTJ Pankrác B10:1
1521. 02. 2014 19:15TJ Lokomotiva Vršovice CAvia Čakovice E2:10
1529. 01. 2014 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Malešice B10:4
1527. 01. 2014 19:00TTC Klánovice CTJ Slovan Bohnice E10:3
1529. 01. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Kbely A10:4
1527. 01. 2014 00:00SK OAZA Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B9:9
1606. 02. 2014 19:15TJ Pankrác BSK OAZA Praha A10:1
1603. 02. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B6:10
1606. 02. 2014 18:30TJ Sokol Kbely ATTC Klánovice C7:10
1605. 02. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Slavoj Praha B10:5
1606. 02. 2014 18:45TJ Malešice BTJ Lokomotiva Vršovice C2:10
1603. 02. 2014 00:00Avia Čakovice ETTC Elizza Praha G2:10
1712. 02. 2014 19:15Avia Čakovice ETJ Pankrác B10:0
1714. 02. 2014 19:00TTC Elizza Praha GTJ Malešice B10:1
1711. 02. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slovan Bohnice E6:10
1712. 02. 2014 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Kbely A10:4
1710. 02. 2014 19:00TTC Klánovice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:1
1712. 02. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSK OAZA Praha A10:0
1806. 03. 2014 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B7:10
1803. 03. 2014 00:00SK OAZA Praha ATTC Klánovice C4:10
1803. 03. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Slavoj Praha B9:9
1806. 03. 2014 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Lokomotiva Vršovice C7:10
1805. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice ETTC Elizza Praha G7:10
1806. 03. 2014 18:45TJ Malešice BAvia Čakovice E3:10
1913. 03. 2014 18:45TJ Malešice BTJ Pankrác B3:10
1910. 03. 2014 00:00Avia Čakovice ETJ Slovan Bohnice E1:10
1914. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Kbely A10:3
1911. 03. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:6
1912. 03. 2014 19:15TJ Slavoj Praha BSK OAZA Praha A10:4
1910. 03. 2014 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:5
2020. 03. 2014 19:15TJ Pankrác BTTC Klánovice C3:10
2019. 03. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Slavoj Praha B10:2
2017. 03. 2014 00:00SK OAZA Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C10:6
2017. 03. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTTC Elizza Praha G4:10
2020. 03. 2014 18:30TJ Sokol Kbely AAvia Čakovice E9:9
2019. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Malešice B10:0
2126. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Pankrác B10:1
2127. 03. 2014 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Kbely A2:10
2124. 03. 2014 00:00Avia Čakovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:7
2128. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha GSK OAZA Praha A10:0
2125. 03. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B5:10
2126. 03. 2014 19:15TJ Slavoj Praha BTTC Klánovice C7:10
2203. 04. 2014 19:15TJ Pankrác BTJ Slavoj Praha B6:10
2231. 03. 2014 19:00TTC Klánovice CTJ Lokomotiva Vršovice C10:0
2202. 04. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTTC Elizza Praha G6:10
2231. 03. 2014 00:00SK OAZA Praha AAvia Čakovice E1:10
2231. 03. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Malešice B10:0
2203. 04. 2014 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Slovan Bohnice E4:10
3. třída A muži
130. 09. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:8
104. 10. 2013 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Břevnov Hradčany B6:10
130. 09. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DKK Konstruktiva Praha A4:10
130. 09. 2013 00:00SK OAZA Praha BPSK Olymp Praha B10:8
104. 10. 2013 19:15TJ Střížkov DSF SKK EL Nino Praha H3:10
103. 10. 2013 19:15TJ Pankrác DTTC Praha - klub stolního tenisu A4:10
208. 10. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATTC Praha - klub stolního tenisu A5:10
207. 10. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Pankrác D10:0
209. 10. 2013 19:00PSK Olymp Praha BTJ Střížkov D10:1
207. 10. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha ASK OAZA Praha B10:6
211. 10. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Lokomotiva Vršovice D10:4
207. 10. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATTC Elizza Praha H3:10
316. 10. 2013 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:5
314. 10. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Nové Vysočany A9:9
314. 10. 2013 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:7
318. 10. 2013 19:15TJ Střížkov DKK Konstruktiva Praha A1:10
317. 10. 2013 19:15TJ Pankrác DPSK Olymp Praha B3:10
317. 10. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ASF SKK EL Nino Praha H6:10
422. 10. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASF SKK EL Nino Praha H5:10
423. 10. 2013 19:00PSK Olymp Praha BTTC Praha - klub stolního tenisu A10:4
421. 10. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Pankrác D10:7
425. 10. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Střížkov D10:1
421. 10. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ASK OAZA Praha B5:10
425. 10. 2013 19:00TTC Elizza Praha HTJ Lokomotiva Vršovice D10:2
504. 11. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A5:10
504. 11. 2013 00:00SK OAZA Praha BTTC Elizza Praha H6:10
508. 11. 2013 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Nové Vysočany A8:10
507. 11. 2013 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Břevnov Hradčany B8:10
507. 11. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu AKK Konstruktiva Praha A7:10
504. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha HPSK Olymp Praha B10:8
612. 11. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec APSK Olymp Praha B8:10
611. 11. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha ASF SKK EL Nino Praha H5:10
615. 11. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTTC Praha - klub stolního tenisu A5:10
611. 11. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Pankrác D6:10
615. 11. 2013 19:00TTC Elizza Praha HTJ Střížkov D10:2
611. 11. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSK OAZA Praha B8:10
718. 11. 2013 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:7
722. 11. 2013 19:15TJ Střížkov DTJ Lokomotiva Vršovice D10:8
721. 11. 2013 19:15TJ Pankrác DTTC Elizza Praha H9:9
721. 11. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Nové Vysočany A10:1
718. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:4
720. 11. 2013 19:00PSK Olymp Praha BKK Konstruktiva Praha A10:3
826. 11. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec AKK Konstruktiva Praha A4:10
829. 11. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BPSK Olymp Praha B3:10
825. 11. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ASF SKK EL Nino Praha H1:10
829. 11. 2013 19:00TTC Elizza Praha HTTC Praha - klub stolního tenisu A9:9
825. 11. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Pankrác D9:9
825. 11. 2013 00:00SK OAZA Praha BTJ Střížkov D10:1
906. 12. 2013 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:3
905. 12. 2013 19:15TJ Pankrác DSK OAZA Praha B10:5
905. 12. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Lokomotiva Vršovice D10:3
902. 12. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha HTTC Elizza Praha H9:9
904. 12. 2013 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Nové Vysočany A8:10
902. 12. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany B10:4
1010. 12. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Břevnov Hradčany B3:10
1009. 12. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany AKK Konstruktiva Praha A9:9
1013. 12. 2013 19:00TTC Elizza Praha HPSK Olymp Praha B9:9
1009. 12. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSF SKK EL Nino Praha H5:10
1009. 12. 2013 00:00SK OAZA Praha BTTC Praha - klub stolního tenisu A7:10
1013. 12. 2013 19:15TJ Střížkov DTJ Pankrác D10:6
1119. 12. 2013 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A8:10
1119. 12. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Střížkov D10:8
1116. 12. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha HSK OAZA Praha B10:3
1118. 12. 2013 19:00PSK Olymp Praha BTJ Lokomotiva Vršovice D10:3
1116. 12. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha ATTC Elizza Praha H5:10
1120. 12. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Nové Vysočany A10:4
1207. 01. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Nové Vysočany A5:10
1210. 01. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTTC Elizza Praha H10:7
1206. 01. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Lokomotiva Vršovice D10:5
1208. 01. 2014 19:00PSK Olymp Praha BSK OAZA Praha B10:6
1206. 01. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Střížkov D10:3
1209. 01. 2014 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Pankrác D10:1
1313. 01. 2014 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1316. 01. 2014 19:15TJ Pankrác DSF SKK EL Nino Praha H6:10
1317. 01. 2014 19:15TJ Střížkov DPSK Olymp Praha B10:8
1313. 01. 2014 00:00SK OAZA Praha BKK Konstruktiva Praha A5:10
1313. 01. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Břevnov Hradčany B1:10
1317. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Nové Vysočany A10:1
1421. 01. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATTC Elizza Praha H2:10
1420. 01. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Lokomotiva Vršovice D10:1
1424. 01. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSK OAZA Praha B10:6
1420. 01. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Střížkov D8:10
1422. 01. 2014 19:00PSK Olymp Praha BTJ Pankrác D10:4
1420. 01. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha HTTC Praha - klub stolního tenisu A10:4
1526. 02. 2014 19:15SF SKK EL Nino Praha HTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1530. 01. 2014 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu APSK Olymp Praha B10:8
1530. 01. 2014 19:15TJ Pankrác DKK Konstruktiva Praha A7:10
1531. 01. 2014 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Břevnov Hradčany B9:9
1527. 01. 2014 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Nové Vysočany A2:10
1527. 01. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTTC Elizza Praha H10:4
1604. 02. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Lokomotiva Vršovice D1:10
1607. 02. 2014 19:00TTC Elizza Praha HSK OAZA Praha B10:4
1603. 02. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Střížkov D6:10
1607. 02. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Pankrác D7:10
1603. 02. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha ATTC Praha - klub stolního tenisu A8:10
1625. 02. 2014 19:15PSK Olymp Praha BSF SKK EL Nino Praha H10:6
1712. 02. 2014 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:5
1710. 02. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha HKK Konstruktiva Praha A10:8
1713. 02. 2014 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Břevnov Hradčany B10:7
1713. 02. 2014 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Nové Vysočany A8:10
1714. 02. 2014 19:15TJ Střížkov DTTC Elizza Praha H10:7
1710. 02. 2014 00:00SK OAZA Praha BTJ Lokomotiva Vršovice D10:8
1804. 03. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK OAZA Praha B4:10
1803. 03. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Střížkov D10:5
1807. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha HTJ Pankrác D10:6
1803. 03. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATTC Praha - klub stolního tenisu A9:9
1807. 03. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSF SKK EL Nino Praha H1:10
1803. 03. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha APSK Olymp Praha B8:10
1910. 03. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1912. 03. 2014 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:1
1910. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Sokol Nové Vysočany A10:3
1913. 03. 2014 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATTC Elizza Praha H6:10
1913. 03. 2014 19:15TJ Pankrác DTJ Lokomotiva Vršovice D10:5
1914. 03. 2014 19:15TJ Střížkov DSK OAZA Praha B10:8
2018. 03. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Střížkov D10:2
2017. 03. 2014 00:00SK OAZA Praha BTJ Pankrác D8:10
2017. 03. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTTC Praha - klub stolního tenisu A4:10
2021. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha HSF SKK EL Nino Praha H3:10
2017. 03. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany APSK Olymp Praha B6:10
2002. 04. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BKK Konstruktiva Praha A10:8
2128. 03. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:5
2124. 03. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Nové Vysočany A4:10
2126. 03. 2014 19:00PSK Olymp Praha BTTC Elizza Praha H9:9
2124. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Lokomotiva Vršovice D10:8
2127. 03. 2014 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ASK OAZA Praha B10:3
2127. 03. 2014 19:15TJ Pankrác DTJ Střížkov D10:5
2201. 04. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Pankrác D10:7
2204. 04. 2014 19:15TJ Střížkov DTTC Praha - klub stolního tenisu A4:10
2231. 03. 2014 00:00SK OAZA Praha BSF SKK EL Nino Praha H9:9
2231. 03. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DPSK Olymp Praha B0:10
2204. 04. 2014 19:00TTC Elizza Praha HKK Konstruktiva Praha A10:7
2231. 03. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Břevnov Hradčany B8:10
3. třída B muži
101. 10. 2013 19:00Avia Čakovice FTJ ABC Branik C10:4
102. 10. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Zelená Liška A10:3
130. 09. 2013 00:00TJ Sokol Petrovice I. CSK Dolní Měcholupy A5:10
130. 09. 2013 19:00AC Sparta Praha FTJ Slovan Bohnice G3:10
130. 09. 2013 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Radotín A10:0
103. 10. 2013 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Kbely B10:5
209. 10. 2013 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Kbely B8:10
210. 10. 2013 19:30TJ Sokol Radotín ATJ Pankrác C0:10
207. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice GSK Slivenec A5:10
207. 10. 2013 19:00SK Dolní Měcholupy AAC Sparta Praha F10:0
209. 10. 2013 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Petrovice I. C9:9
207. 10. 2013 00:00Avia Čakovice FTJ Sokol Nusle Praha D10:4
316. 10. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ ABC Branik C10:4
314. 10. 2013 00:00TJ Sokol Petrovice I. CAvia Čakovice F3:10
314. 10. 2013 19:00AC Sparta Praha FTJ Zelená Liška A5:10
314. 10. 2013 00:00SK Slivenec ASK Dolní Měcholupy A4:10
317. 10. 2013 19:15TJ Pankrác CTJ Slovan Bohnice G10:6
316. 10. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Radotín A10:3
423. 10. 2013 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Radotín A10:0
421. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Sokol Kbely B10:8
421. 10. 2013 19:00SK Dolní Měcholupy ATJ Pankrác C10:6
423. 10. 2013 19:15TJ Zelená Liška ASK Slivenec A7:10
421. 10. 2013 00:00Avia Čakovice FAC Sparta Praha F9:9
423. 10. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Petrovice I. C8:10
504. 11. 2013 00:00TJ Sokol Petrovice I. CTJ ABC Branik C5:10
504. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Nusle Praha D10:6
504. 11. 2013 00:00SK Slivenec AAvia Čakovice F1:10
507. 11. 2013 19:15TJ Pankrác CTJ Zelená Liška A5:10
506. 11. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BSK Dolní Měcholupy A6:10
507. 11. 2013 19:30TJ Sokol Radotín ATJ Slovan Bohnice G1:10
613. 11. 2013 19:00TJ ABC Branik CTJ Slovan Bohnice G10:6
611. 11. 2013 19:00SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Radotín A10:2
613. 11. 2013 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Kbely B9:9
611. 11. 2013 00:00Avia Čakovice FTJ Pankrác C5:10
613. 11. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK Slivenec A10:5
622. 11. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. CAC Sparta Praha F5:10
718. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha FTJ ABC Branik C10:3
718. 11. 2013 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Petrovice I. C8:10
721. 11. 2013 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Nusle Praha D9:9
720. 11. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BAvia Čakovice F5:10
722. 11. 2013 19:30TJ Sokol Radotín ATJ Zelená Liška A5:10
718. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice GSK Dolní Měcholupy A9:9
827. 11. 2013 19:00TJ ABC Branik CSK Dolní Měcholupy A5:10
827. 11. 2013 19:15TJ Zelená Liška ATJ Slovan Bohnice G10:2
825. 11. 2013 00:00Avia Čakovice FTJ Sokol Radotín A10:0
827. 11. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Kbely B8:10
825. 11. 2013 00:00TJ Sokol Petrovice I. CTJ Pankrác C2:10
825. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha FSK Slivenec A10:8
902. 12. 2013 00:00SK Slivenec ATJ ABC Branik C9:9
905. 12. 2013 19:15TJ Pankrác CAC Sparta Praha F6:10
917. 12. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Petrovice I. C10:7
905. 12. 2013 19:30TJ Sokol Radotín ATJ Sokol Nusle Praha D7:10
902. 12. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice GAvia Čakovice F6:10
902. 12. 2013 19:00SK Dolní Měcholupy ATJ Zelená Liška A10:2
1011. 12. 2013 19:00TJ ABC Branik CTJ Zelená Liška A7:10
1009. 12. 2013 00:00Avia Čakovice FSK Dolní Měcholupy A10:3
1011. 12. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Slovan Bohnice G10:7
1009. 12. 2013 00:00TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Radotín A10:0
1009. 12. 2013 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Kbely B9:9
1009. 12. 2013 00:00SK Slivenec ATJ Pankrác C4:10
1119. 12. 2013 19:15TJ Pankrác CTJ ABC Branik C10:1
1119. 12. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BSK Slivenec A10:7
1119. 12. 2013 19:30TJ Sokol Radotín AAC Sparta Praha F0:10
1116. 12. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Sokol Petrovice I. C10:4
1116. 12. 2013 19:00SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Nusle Praha D10:4
1118. 12. 2013 19:15TJ Zelená Liška AAvia Čakovice F5:10
1208. 01. 2014 19:00TJ ABC Branik CAvia Čakovice F1:10
1208. 01. 2014 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Nusle Praha D7:10
1206. 01. 2014 19:00SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Petrovice I. C10:3
1206. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice GAC Sparta Praha F10:6
1209. 01. 2014 19:30TJ Sokol Radotín ASK Slivenec A4:10
1208. 01. 2014 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Pankrác C1:10
1315. 01. 2014 18:30TJ Sokol Kbely BTJ ABC Branik C9:9
1316. 01. 2014 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Radotín A10:8
1313. 01. 2014 00:00SK Slivenec ATJ Slovan Bohnice G6:10
1313. 01. 2014 19:00AC Sparta Praha FSK Dolní Měcholupy A9:9
1313. 01. 2014 00:00TJ Sokol Petrovice I. CTJ Zelená Liška A6:10
1315. 01. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha DAvia Čakovice F10:7
1422. 01. 2014 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Nusle Praha D2:10
1420. 01. 2014 00:00Avia Čakovice FTJ Sokol Petrovice I. C10:2
1422. 01. 2014 19:15TJ Zelená Liška AAC Sparta Praha F10:5
1420. 01. 2014 19:00SK Dolní Měcholupy ASK Slivenec A10:1
1420. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Pankrác C7:10
1423. 01. 2014 19:30TJ Sokol Radotín ATJ Sokol Kbely B6:10
1530. 01. 2014 19:30TJ Sokol Radotín ATJ ABC Branik C10:2
1529. 01. 2014 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Slovan Bohnice G0:10
1530. 01. 2014 19:15TJ Pankrác CSK Dolní Měcholupy A10:3
1527. 01. 2014 00:00SK Slivenec ATJ Zelená Liška A6:10
1527. 01. 2014 19:00AC Sparta Praha FAvia Čakovice F4:10
1527. 01. 2014 00:00TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Nusle Praha D6:10
1605. 02. 2014 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Petrovice I. C5:10
1605. 02. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha DAC Sparta Praha F10:0
1603. 02. 2014 00:00Avia Čakovice FSK Slivenec A10:7
1605. 02. 2014 19:15TJ Zelená Liška ATJ Pankrác C5:10
1603. 02. 2014 19:00SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Kbely B10:3
1603. 02. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Sokol Radotín A10:0
1710. 02. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ ABC Branik C10:4
1713. 02. 2014 19:30TJ Sokol Radotín ASK Dolní Měcholupy A6:10
1720. 02. 2014 18:00TJ Sokol Kbely BTJ Zelená Liška A10:6
1713. 02. 2014 19:15TJ Pankrác CAvia Čakovice F7:10
1710. 02. 2014 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Nusle Praha D9:9
1710. 02. 2014 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Petrovice I. C10:2
1805. 03. 2014 19:00TJ ABC Branik CAC Sparta Praha F5:10
1803. 03. 2014 00:00TJ Sokol Petrovice I. CSK Slivenec A10:8
1805. 03. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Pankrác C3:10
1803. 03. 2014 00:00Avia Čakovice FTJ Sokol Kbely B10:5
1805. 03. 2014 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Radotín A10:4
1803. 03. 2014 19:00SK Dolní Měcholupy ATJ Slovan Bohnice G10:8
1910. 03. 2014 19:00SK Dolní Měcholupy ATJ ABC Branik C10:1
1910. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Zelená Liška A7:10
1913. 03. 2014 19:30TJ Sokol Radotín AAvia Čakovice F3:10
1912. 03. 2014 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Nusle Praha D10:8
1913. 03. 2014 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Petrovice I. C10:3
1910. 03. 2014 00:00SK Slivenec AAC Sparta Praha F10:0
2019. 03. 2014 19:00TJ ABC Branik CSK Slivenec A10:8
2017. 03. 2014 19:00AC Sparta Praha FTJ Pankrác C7:10
2017. 03. 2014 00:00TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Kbely B10:8
2019. 03. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Radotín A10:0
2017. 03. 2014 00:00Avia Čakovice FTJ Slovan Bohnice G10:3
2019. 03. 2014 19:15TJ Zelená Liška ASK Dolní Měcholupy A10:6
2126. 03. 2014 19:15TJ Zelená Liška ATJ ABC Branik C0:10wo
2124. 03. 2014 19:00SK Dolní Měcholupy AAvia Čakovice F8:10
2124. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Sokol Nusle Praha D10:7
2127. 03. 2014 19:30TJ Sokol Radotín ATJ Sokol Petrovice I. C0:10
2126. 03. 2014 18:30TJ Sokol Kbely BAC Sparta Praha F9:9
2127. 03. 2014 19:15TJ Pankrác CSK Slivenec A10:4
2202. 04. 2014 19:00TJ ABC Branik CTJ Pankrác C4:10
2231. 03. 2014 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Kbely B10:8
2231. 03. 2014 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Radotín A10:0
2231. 03. 2014 00:00TJ Sokol Petrovice I. CTJ Slovan Bohnice G10:4
2202. 04. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK Dolní Měcholupy A10:5
2231. 03. 2014 00:00Avia Čakovice FTJ Zelená Liška A0:10wo
4. třída A muži
101. 10. 2013 19:00AC Sparta Praha GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:7
103. 10. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Zelená Liška B2:10
130. 09. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice HSK OAZA Praha D10:6
130. 09. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha BSF SKK EL Nino Praha I10:8
103. 10. 2013 18:45TJ Malešice CTTC Elizza Praha I6:10
102. 10. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CAvia Čakovice G10:8
209. 10. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CAvia Čakovice G10:4
211. 10. 2013 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
207. 10. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Malešice C3:10
207. 10. 2013 00:00SK OAZA Praha DKK Konstruktiva Praha B3:10
207. 10. 2013 00:00TJ Zelená Liška BTJ Slovan Bohnice H9:9
208. 10. 2013 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Žižkov C10:2
317. 10. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C7:10
314. 10. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice HAC Sparta Praha G4:10
314. 10. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Zelená Liška B10:2
317. 10. 2013 18:45TJ Malešice CSK OAZA Praha D10:0
316. 10. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSF SKK EL Nino Praha I10:5
314. 10. 2013 00:00Avia Čakovice GTTC Elizza Praha I10:6
423. 10. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTTC Elizza Praha I10:5
421. 10. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha IAvia Čakovice G2:10
421. 10. 2013 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C0:10
421. 10. 2013 00:00TJ Zelená Liška BTJ Malešice C10:8
422. 10. 2013 19:00AC Sparta Praha GKK Konstruktiva Praha B10:3
424. 10. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Slovan Bohnice H10:8
504. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice HTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C9:9
504. 11. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Žižkov C10:2
507. 11. 2013 18:45TJ Malešice CAC Sparta Praha G10:3
506. 11. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Zelená Liška B10:0
504. 11. 2013 00:00Avia Čakovice GSK OAZA Praha D10:7
508. 11. 2013 19:00TTC Elizza Praha ISF SKK EL Nino Praha I10:3
613. 11. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSF SKK EL Nino Praha I10:3
611. 11. 2013 00:00SK OAZA Praha DTTC Elizza Praha I3:10
611. 11. 2013 00:00TJ Zelená Liška BAvia Čakovice G8:10
612. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C3:10
614. 11. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Malešice C9:9
611. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice HKK Konstruktiva Praha B7:10
718. 11. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C3:10
721. 11. 2013 18:45TJ Malešice CTJ Slovan Bohnice H10:5
720. 11. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Žižkov C10:0
718. 11. 2013 00:00Avia Čakovice GAC Sparta Praha G10:6
722. 11. 2013 19:00TTC Elizza Praha ITJ Zelená Liška B10:1
718. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ISK OAZA Praha D10:3
827. 11. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSK OAZA Praha D10:2
825. 11. 2013 00:00TJ Zelená Liška BSF SKK EL Nino Praha I10:8
826. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha GTTC Elizza Praha I8:10
828. 11. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov CAvia Čakovice G9:9
825. 11. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C5:10
825. 11. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Malešice C10:8
905. 12. 2013 18:45TJ Malešice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C1:10
904. 12. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CKK Konstruktiva Praha B10:6
902. 12. 2013 00:00Avia Čakovice GTJ Slovan Bohnice H10:7
906. 12. 2013 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Žižkov C10:1
902. 12. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha IAC Sparta Praha G9:9
902. 12. 2013 00:00SK OAZA Praha DTJ Zelená Liška B9:9
1011. 12. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Zelená Liška B10:0
1010. 12. 2013 19:00AC Sparta Praha GSK OAZA Praha D10:5
1012. 12. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov CSF SKK EL Nino Praha I8:10
1009. 12. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice HTTC Elizza Praha I10:7
1009. 12. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha BAvia Čakovice G10:0
1012. 12. 2013 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:6
1118. 12. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C9:9
1116. 12. 2013 00:00Avia Čakovice GTJ Malešice C7:10
1120. 12. 2013 19:00TTC Elizza Praha IKK Konstruktiva Praha B10:6
1116. 12. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Slovan Bohnice H9:9
1116. 12. 2013 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Žižkov C10:8
1116. 12. 2013 00:00TJ Zelená Liška BAC Sparta Praha G8:10
1208. 01. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CAC Sparta Praha G10:5
1206. 01. 2014 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Žižkov C10:8
1206. 01. 2014 00:00SK OAZA Praha DTJ Slovan Bohnice H4:10
1206. 01. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha IKK Konstruktiva Praha B9:9
1210. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha ITJ Malešice C10:2
1206. 01. 2014 00:00Avia Čakovice GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C4:10
1313. 01. 2014 00:00Avia Čakovice GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C2:10
1315. 01. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTTC Elizza Praha I6:10
1316. 01. 2014 18:45TJ Malešice CSF SKK EL Nino Praha I10:4
1313. 01. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha BSK OAZA Praha D10:3
1313. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice HTJ Zelená Liška B10:5
1316. 01. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov CAC Sparta Praha G6:10
1422. 01. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Žižkov C10:4
1421. 01. 2014 19:00AC Sparta Praha GTJ Slovan Bohnice H10:7
1420. 01. 2014 00:00TJ Zelená Liška BKK Konstruktiva Praha B10:4
1420. 01. 2014 00:00SK OAZA Praha DTJ Malešice C2:10
1420. 01. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
1424. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha IAvia Čakovice G10:8
1531. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha ITJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:4
1527. 01. 2014 00:00Avia Čakovice GSF SKK EL Nino Praha I10:6
1529. 01. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSK OAZA Praha D10:1
1530. 01. 2014 18:45TJ Malešice CTJ Zelená Liška B10:2
1527. 01. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha BAC Sparta Praha G7:10
1527. 01. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice HTJ Sokol Žižkov C10:6
1605. 02. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Slovan Bohnice H10:3
1606. 02. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov CKK Konstruktiva Praha B10:3
1604. 02. 2014 19:00AC Sparta Praha GTJ Malešice C8:10
1603. 02. 2014 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C8:10
1603. 02. 2014 00:00SK OAZA Praha DAvia Čakovice G4:10
1603. 02. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ITTC Elizza Praha I3:10
1710. 02. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C3:10
1714. 02. 2014 19:00TTC Elizza Praha ISK OAZA Praha D10:0
1710. 02. 2014 00:00Avia Čakovice GTJ Zelená Liška B10:5
1712. 02. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CAC Sparta Praha G10:4
1713. 02. 2014 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Žižkov C10:4
1710. 02. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Slovan Bohnice H6:10
1805. 03. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CKK Konstruktiva Praha B10:6
1803. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice HTJ Malešice C9:9
1806. 03. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C5:10
1804. 03. 2014 19:00AC Sparta Praha GAvia Čakovice G10:5
1803. 03. 2014 00:00TJ Zelená Liška BTTC Elizza Praha I9:9
1803. 03. 2014 00:00SK OAZA Praha DSF SKK EL Nino Praha I5:10
1910. 03. 2014 00:00SK OAZA Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C0:10
1910. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Zelená Liška B10:4
1914. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha IAC Sparta Praha G10:7
1910. 03. 2014 00:00Avia Čakovice GTJ Sokol Žižkov C4:10
1912. 03. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Slovan Bohnice H10:3
1913. 03. 2014 18:45TJ Malešice CKK Konstruktiva Praha B10:7
2019. 03. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Malešice C10:3
2017. 03. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C5:10
2017. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice HAvia Čakovice G10:4
2020. 03. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Elizza Praha I7:10
2018. 03. 2014 19:00AC Sparta Praha GSF SKK EL Nino Praha I7:10
2017. 03. 2014 00:00TJ Zelená Liška BSK OAZA Praha D10:1
2124. 03. 2014 00:00TJ Zelená Liška BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C5:10
2124. 03. 2014 00:00SK OAZA Praha DAC Sparta Praha G2:10
2124. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Sokol Žižkov C9:9
2128. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha ITJ Slovan Bohnice H10:0
2124. 03. 2014 00:00Avia Čakovice GKK Konstruktiva Praha B5:10
2126. 03. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Malešice C10:0
2202. 04. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:5
2203. 04. 2014 18:45TJ Malešice CAvia Čakovice G10:3
2231. 03. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha BTTC Elizza Praha I2:10
2231. 03. 2014 19:15TJ Slovan Bohnice HSF SKK EL Nino Praha I10:2
2203. 04. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov CSK OAZA Praha D10:1
2201. 04. 2014 19:00AC Sparta Praha GTJ Zelená Liška B10:4
4. třída B muži
130. 09. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK RTTI Poplatky.com A6:10
103. 10. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESK Slivenec B2:10
130. 09. 2013 19:15TJ Kyje CTTC Klánovice D10:5
130. 09. 2013 19:00SK Dolní Měcholupy BSK OAZA Praha C10:5
130. 09. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Žižkov B3:10
101. 10. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BAC Sparta Praha H8:10
210. 10. 2013 19:30SK RTTI Poplatky.com AAC Sparta Praha H10:1
210. 10. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:1
207. 10. 2013 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Nové Vysočany B7:10
209. 10. 2013 19:00TTC Klánovice DSK Dolní Měcholupy B10:4
207. 10. 2013 00:00SK Slivenec BTJ Kyje C7:10
207. 10. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Lokomotiva Vršovice E10:4
317. 10. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESK RTTI Poplatky.com A0:10
314. 10. 2013 19:15TJ Kyje CTJ Sokol Nusle Praha E6:10
314. 10. 2013 19:00SK Dolní Měcholupy BSK Slivenec B10:8
314. 10. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTTC Klánovice D10:7
315. 10. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK OAZA Praha C10:5
315. 10. 2013 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Žižkov B2:10
424. 10. 2013 19:30SK RTTI Poplatky.com ATJ Sokol Žižkov B10:0
421. 10. 2013 00:00SK OAZA Praha CAC Sparta Praha H10:6
423. 10. 2013 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
421. 10. 2013 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Nové Vysočany B2:10
421. 10. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK Dolní Měcholupy B10:3
424. 10. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Kyje C4:10
504. 11. 2013 19:15TJ Kyje CSK RTTI Poplatky.com A0:10
504. 11. 2013 19:00SK Dolní Měcholupy BTJ Lokomotiva Vršovice E10:6
504. 11. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Nusle Praha E9:9
505. 11. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK Slivenec B5:10
505. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha HTTC Klánovice D7:10
507. 11. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov BSK OAZA Praha C10:4
614. 11. 2013 19:30SK RTTI Poplatky.com ASK OAZA Praha C10:0
613. 11. 2013 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Žižkov B10:6
611. 11. 2013 00:00SK Slivenec BAC Sparta Praha H3:10
611. 11. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
614. 11. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Nové Vysočany B5:10
611. 11. 2013 19:15TJ Kyje CSK Dolní Měcholupy B10:1
718. 11. 2013 19:00SK Dolní Měcholupy BSK RTTI Poplatky.com A4:10
718. 11. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Kyje C10:6
719. 11. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Lokomotiva Vršovice E10:5
719. 11. 2013 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Nusle Praha E10:5
721. 11. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov BSK Slivenec B10:1
718. 11. 2013 00:00SK OAZA Praha CTTC Klánovice D5:10
828. 11. 2013 19:30SK RTTI Poplatky.com ATTC Klánovice D9:9
825. 11. 2013 00:00SK Slivenec BSK OAZA Praha C6:10
825. 11. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Žižkov B3:10
828. 11. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice EAC Sparta Praha H7:10
825. 11. 2013 19:15TJ Kyje CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:3
825. 11. 2013 19:00SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Nové Vysočany B10:8
902. 12. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BSK RTTI Poplatky.com A2:10
903. 12. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK Dolní Měcholupy B9:9
903. 12. 2013 19:00AC Sparta Praha HTJ Kyje C6:10
905. 12. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Lokomotiva Vršovice E10:1
902. 12. 2013 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Nusle Praha E10:4
904. 12. 2013 19:00TTC Klánovice DSK Slivenec B10:3
1012. 12. 2013 19:30SK RTTI Poplatky.com ASK Slivenec B10:0
1009. 12. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETTC Klánovice D4:10
1012. 12. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESK OAZA Praha C0:10
1009. 12. 2013 19:15TJ Kyje CTJ Sokol Žižkov B4:10
1009. 12. 2013 19:00SK Dolní Měcholupy BAC Sparta Praha H7:10
1009. 12. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
1117. 12. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK RTTI Poplatky.com A1:10
1117. 12. 2013 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Nové Vysočany B9:9
1119. 12. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov BSK Dolní Měcholupy B10:2
1116. 12. 2013 00:00SK OAZA Praha CTJ Kyje C9:9
1118. 12. 2013 19:00TTC Klánovice DTJ Lokomotiva Vršovice E10:3
1116. 12. 2013 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Nusle Praha E10:8
1209. 01. 2014 19:30SK RTTI Poplatky.com ATJ Sokol Nusle Praha E10:1
1206. 01. 2014 00:00SK Slivenec BTJ Lokomotiva Vršovice E5:10
1208. 01. 2014 19:00TTC Klánovice DTJ Kyje C4:10
1206. 01. 2014 00:00SK OAZA Praha CSK Dolní Měcholupy B10:1
1209. 01. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Nové Vysočany B10:3
1207. 01. 2014 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:3
1314. 01. 2014 19:00AC Sparta Praha HSK RTTI Poplatky.com A5:10
1314. 01. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Žižkov B2:10
1313. 01. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BSK OAZA Praha C10:8
1313. 01. 2014 19:00SK Dolní Měcholupy BTTC Klánovice D2:10
1313. 01. 2014 19:15TJ Kyje CSK Slivenec B10:2
1316. 01. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Nusle Praha E10:6
1423. 01. 2014 19:30SK RTTI Poplatky.com ATJ Lokomotiva Vršovice E10:1
1420. 01. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Kyje C10:8
1420. 01. 2014 00:00SK Slivenec BSK Dolní Měcholupy B9:9
1422. 01. 2014 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Nové Vysočany B10:3
1420. 01. 2014 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:2
1423. 01. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov BAC Sparta Praha H10:0
1530. 01. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov BSK RTTI Poplatky.com A3:10
1528. 01. 2014 19:00AC Sparta Praha HSK OAZA Praha C10:8
1528. 01. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTTC Klánovice D7:10
1527. 01. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BSK Slivenec B10:3
1527. 01. 2014 19:00SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Nusle Praha E10:6
1527. 01. 2014 19:15TJ Kyje CTJ Lokomotiva Vršovice E10:4
1606. 02. 2014 19:30SK RTTI Poplatky.com ATJ Kyje C10:1
1606. 02. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESK Dolní Měcholupy B10:2
1603. 02. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Nové Vysočany B10:5
1621. 02. 2014 18:00SK Slivenec BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:6
1605. 02. 2014 19:00TTC Klánovice DAC Sparta Praha H10:1
1603. 02. 2014 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Žižkov B9:9
1710. 02. 2014 00:00SK OAZA Praha CSK RTTI Poplatky.com A4:10
1713. 02. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Klánovice D10:6
1711. 02. 2014 19:00AC Sparta Praha HSK Slivenec B10:6
1711. 02. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Nusle Praha E4:10
1710. 02. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Lokomotiva Vršovice E10:5
1710. 02. 2014 19:00SK Dolní Měcholupy BTJ Kyje C7:10
1806. 03. 2014 19:30SK RTTI Poplatky.com ASK Dolní Měcholupy B10:1
1803. 03. 2014 19:15TJ Kyje CTJ Sokol Nové Vysočany B10:8
1806. 03. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:8
1803. 03. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha EAC Sparta Praha H10:6
1803. 03. 2014 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Žižkov B1:10
1805. 03. 2014 19:00TTC Klánovice DSK OAZA Praha C7:10
1912. 03. 2014 19:00TTC Klánovice DSK RTTI Poplatky.com A2:10
1910. 03. 2014 00:00SK OAZA Praha CSK Slivenec B8:10
1913. 03. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Nusle Praha E10:2
1911. 03. 2014 19:00AC Sparta Praha HTJ Lokomotiva Vršovice E0:10
1911. 03. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Kyje C9:9
1910. 03. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BSK Dolní Měcholupy B9:9
2020. 03. 2014 19:30SK RTTI Poplatky.com ATJ Sokol Nové Vysočany B10:3
2017. 03. 2014 19:00SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:2
2017. 03. 2014 19:15TJ Kyje CAC Sparta Praha H10:4
2020. 03. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Žižkov B10:4
2017. 03. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK OAZA Praha C5:10
2017. 03. 2014 00:00SK Slivenec BTTC Klánovice D10:8
2124. 03. 2014 00:00SK Slivenec BSK RTTI Poplatky.com A2:10
2126. 03. 2014 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Nusle Praha E10:3
2124. 03. 2014 00:00SK OAZA Praha CTJ Lokomotiva Vršovice E6:10
2127. 03. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Kyje C10:2
2125. 03. 2014 19:00AC Sparta Praha HSK Dolní Měcholupy B7:10
2125. 03. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Nové Vysočany B2:10
2203. 04. 2014 19:30SK RTTI Poplatky.com ATJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:1
2231. 03. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BAC Sparta Praha H4:10
2231. 03. 2014 19:00SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Žižkov B7:10
2231. 03. 2014 19:15TJ Kyje CSK OAZA Praha C9:9
2203. 04. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Klánovice D3:10
2231. 03. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK Slivenec B10:4
5. třída A muži
102. 10. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D5:10
130. 09. 2013 19:15TJ Orion Praha BTJ ABC Branik D4:10
102. 10. 2013 19:00TJ Sokol Praha Podolí ASK Slivenec C10:6
104. 10. 2013 19:15TJ Pankrác EKK Konstruktiva Praha C4:10
130. 09. 2013 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Nusle Praha F10:6
102. 10. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Petrovice I. D0:10
209. 10. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Petrovice I. D10:4
209. 10. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:3
210. 10. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Zelená Liška C10:7
207. 10. 2013 00:00SK Slivenec CTJ Pankrác E10:6
207. 10. 2013 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Praha Podolí A10:1
209. 10. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Orion Praha B4:10
314. 10. 2013 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D5:10
316. 10. 2013 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATTC Praha - klub stolního tenisu C10:2
318. 10. 2013 19:15TJ Pankrác ETJ ABC Branik D3:10
314. 10. 2013 00:00TJ Zelená Liška CSK Slivenec C7:10
316. 10. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EKK Konstruktiva Praha C2:10
314. 10. 2013 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Nusle Praha F10:3
423. 10. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Nusle Praha F10:6
424. 10. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Petrovice I. D5:10
421. 10. 2013 00:00SK Slivenec CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:0
421. 10. 2013 19:00TJ ABC Branik DTJ Zelená Liška C10:2
423. 10. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Pankrác E10:6
421. 10. 2013 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Praha Podolí A10:6
506. 11. 2013 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D3:10
508. 11. 2013 19:15TJ Pankrác ETJ Orion Praha B2:10
504. 11. 2013 00:00TJ Zelená Liška CTTC Praha - klub stolního tenisu C10:5
506. 11. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ ABC Branik D1:10
504. 11. 2013 00:00TJ Sokol Petrovice I. DSK Slivenec C10:7
506. 11. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha FKK Konstruktiva Praha C10:8
613. 11. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DKK Konstruktiva Praha C10:3
611. 11. 2013 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Nusle Praha F10:8
611. 11. 2013 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Petrovice I. D10:7
613. 11. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:0
611. 11. 2013 19:15TJ Orion Praha BTJ Zelená Liška C10:4
613. 11. 2013 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Pankrác E9:9
722. 11. 2013 19:15TJ Pankrác ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D0:10
718. 11. 2013 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Praha Podolí A10:8
720. 11. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Orion Praha B2:10
718. 11. 2013 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTTC Praha - klub stolního tenisu C10:2
720. 11. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ ABC Branik D10:7
721. 11. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha CSK Slivenec C10:7
827. 11. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK Slivenec C10:2
825. 11. 2013 19:00TJ ABC Branik DKK Konstruktiva Praha C10:2
827. 11. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Sokol Nusle Praha F5:10
825. 11. 2013 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Petrovice I. D2:10
827. 11. 2013 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:0
829. 11. 2013 19:15TJ Pankrác ETJ Zelená Liška C4:10
902. 12. 2013 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D5:10
904. 12. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Pankrác E4:10
902. 12. 2013 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Praha Podolí A10:3
904. 12. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Orion Praha B10:4
905. 12. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha CTTC Praha - klub stolního tenisu C10:8
902. 12. 2013 00:00SK Slivenec CTJ ABC Branik D2:10
1011. 12. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ ABC Branik D10:8
1011. 12. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CSK Slivenec C7:10
1009. 12. 2013 19:15TJ Orion Praha BKK Konstruktiva Praha C7:10
1011. 12. 2013 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Nusle Praha F10:8
1013. 12. 2013 19:15TJ Pankrác ETJ Sokol Petrovice I. D3:10
1009. 12. 2013 00:00TJ Zelená Liška CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:7
1118. 12. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D1:10
1116. 12. 2013 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Zelená Liška C10:1
1118. 12. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Pankrác E10:6
1119. 12. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Praha Podolí A9:9
1116. 12. 2013 00:00SK Slivenec CTJ Orion Praha B10:8
1116. 12. 2013 19:00TJ ABC Branik DTTC Praha - klub stolního tenisu C10:7
1208. 01. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTTC Praha - klub stolního tenisu C10:2
1206. 01. 2014 19:00TJ ABC Branik DTJ Orion Praha B10:3
1206. 01. 2014 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Praha Podolí A10:8
1209. 01. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Pankrác E10:8
1208. 01. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Zelená Liška C10:2
1206. 01. 2014 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:0
1313. 01. 2014 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:7
1315. 01. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Nusle Praha F2:10
1313. 01. 2014 00:00TJ Zelená Liška CKK Konstruktiva Praha C10:8
1317. 01. 2014 19:15TJ Pankrác ESK Slivenec C8:10
1315. 01. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ ABC Branik D10:8
1313. 01. 2014 19:15TJ Orion Praha BTTC Praha - klub stolního tenisu C7:10
1422. 01. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Orion Praha B10:4
1422. 01. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Sokol Praha Podolí A2:10
1420. 01. 2014 19:00TJ ABC Branik DTJ Pankrác E9:9
1420. 01. 2014 00:00SK Slivenec CTJ Zelená Liška C10:3
1423. 01. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:1
1422. 01. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Petrovice I. D3:10
1529. 01. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:8
1527. 01. 2014 00:00TJ Sokol Petrovice I. DKK Konstruktiva Praha C10:1
1529. 01. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESK Slivenec C0:10
1527. 01. 2014 00:00TJ Zelená Liška CTJ ABC Branik D5:10
1531. 01. 2014 19:15TJ Pankrác ETTC Praha - klub stolního tenisu C10:8
1529. 01. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Orion Praha B10:8
1605. 02. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Praha Podolí A10:2
1603. 02. 2014 19:15TJ Orion Praha BTJ Pankrác E10:5
1605. 02. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Zelená Liška C9:9
1603. 02. 2014 19:00TJ ABC Branik DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:1
1603. 02. 2014 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Petrovice I. D8:10
1606. 02. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Nusle Praha F8:10
1713. 02. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D7:10
1712. 02. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSK Slivenec C10:5
1725. 02. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ ABC Branik D10:6
1712. 02. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETTC Praha - klub stolního tenisu C5:10
1710. 02. 2014 00:00TJ Zelená Liška CTJ Orion Praha B3:10
1714. 02. 2014 19:15TJ Pankrác ETJ Sokol Praha Podolí A10:6
1805. 03. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Pankrác E10:2
1805. 03. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Zelená Liška C10:8
1803. 03. 2014 19:15TJ Orion Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E9:9
1805. 03. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Sokol Petrovice I. D2:10
1803. 03. 2014 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Nusle Praha F10:4
1803. 03. 2014 00:00SK Slivenec CKK Konstruktiva Praha C10:3
1910. 03. 2014 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D2:10
1913. 03. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ ABC Branik D7:10
1912. 03. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTTC Praha - klub stolního tenisu C10:6
1910. 03. 2014 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Orion Praha B10:3
1912. 03. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Praha Podolí A1:10
1910. 03. 2014 00:00TJ Zelená Liška CTJ Pankrác E10:2
2019. 03. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Zelená Liška C10:1
2021. 03. 2014 19:15TJ Pankrác ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:4
2019. 03. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Petrovice I. D3:10
2017. 03. 2014 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Nusle Praha F10:4
2019. 03. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CKK Konstruktiva Praha C6:10
2017. 03. 2014 19:00TJ ABC Branik DSK Slivenec C10:0wo
2124. 03. 2014 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D7:10
2124. 03. 2014 00:00SK Slivenec CTTC Praha - klub stolního tenisu C8:10
2127. 03. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Orion Praha B10:7
2126. 03. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Praha Podolí A10:4
2124. 03. 2014 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Pankrác E10:2
2126. 03. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Zelená Liška C2:10
2202. 04. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:0
2231. 03. 2014 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Petrovice I. D4:10
2204. 04. 2014 19:15TJ Pankrác ETJ Sokol Nusle Praha F7:10
2202. 04. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí AKK Konstruktiva Praha C10:7
2231. 03. 2014 19:15TJ Orion Praha BSK Slivenec C10:1
2202. 04. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ ABC Branik D10:8
5. třída B muži
102. 10. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Kbely C10:6
130. 09. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Nové Vysočany C7:10
130. 09. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha JTTC Elizza Praha J10:7
104. 10. 2013 19:00TTC Klánovice EVŠSK MFF Praha A10:4
101. 10. 2013 19:00PSK Olymp Praha CTJ Lokomotiva Vršovice F10:0
104. 10. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETTC Praha - klub stolního tenisu B5:10
208. 10. 2013 18:30TJ Sokol Kbely CTTC Praha - klub stolního tenisu B10:8
210. 10. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E7:10
207. 10. 2013 19:00VŠSK MFF Praha APSK Olymp Praha C10:3
207. 10. 2013 19:00TTC Elizza Praha JTTC Klánovice E10:6
210. 10. 2013 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CSF SKK EL Nino Praha J10:5
209. 10. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:0
314. 10. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Kbely C8:10
314. 10. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Sokol Běchovice II A7:10
318. 10. 2013 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Nové Vysočany C10:3
315. 10. 2013 19:00PSK Olymp Praha CTTC Elizza Praha J10:2
318. 10. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVŠSK MFF Praha A10:7
316. 10. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Lokomotiva Vršovice F10:1
422. 10. 2013 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Lokomotiva Vršovice F10:2
421. 10. 2013 19:00VŠSK MFF Praha ATTC Praha - klub stolního tenisu B9:9
421. 10. 2013 19:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:5
424. 10. 2013 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CPSK Olymp Praha C3:10
423. 10. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Klánovice E10:6
421. 10. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSF SKK EL Nino Praha J8:10
504. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Sokol Kbely C10:4
508. 11. 2013 19:00TTC Klánovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:1
505. 11. 2013 19:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Běchovice II A5:10
508. 11. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Nové Vysočany C10:6
506. 11. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTTC Elizza Praha J10:3
507. 11. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FVŠSK MFF Praha A3:10
612. 11. 2013 18:30TJ Sokol Kbely CVŠSK MFF Praha A10:1
611. 11. 2013 19:00TTC Elizza Praha JTJ Lokomotiva Vršovice F10:4
614. 11. 2013 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTTC Praha - klub stolního tenisu B9:9
613. 11. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:3
611. 11. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DPSK Olymp Praha C3:10
611. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha JTTC Klánovice E1:10
722. 11. 2013 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Kbely C10:2
719. 11. 2013 19:00PSK Olymp Praha CSF SKK EL Nino Praha J10:0
722. 11. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:6
720. 11. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Běchovice II A10:2
721. 11. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Nové Vysočany C1:10
718. 11. 2013 19:00VŠSK MFF Praha ATTC Elizza Praha J3:10
826. 11. 2013 18:30TJ Sokol Kbely CTTC Elizza Praha J10:6
828. 11. 2013 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CVŠSK MFF Praha A9:9
827. 11. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Lokomotiva Vršovice F10:1
825. 11. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Praha - klub stolního tenisu B10:6
825. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:6
829. 11. 2013 19:00TTC Klánovice EPSK Olymp Praha C9:9
903. 12. 2013 19:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Kbely C10:2
906. 12. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETTC Klánovice E3:10
904. 12. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BSF SKK EL Nino Praha J10:3
905. 12. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D5:10
902. 12. 2013 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Běchovice II A8:10
902. 12. 2013 19:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Nové Vysočany C4:10
1010. 12. 2013 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Nové Vysočany C10:5
1011. 12. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Elizza Praha J10:1
1009. 12. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVŠSK MFF Praha A6:10
1009. 12. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Lokomotiva Vršovice F10:1
1020. 01. 2014 19:00TTC Klánovice ETTC Praha - klub stolního tenisu B6:10
1010. 12. 2013 19:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:5
1120. 12. 2013 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Kbely C10:4
1118. 12. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BPSK Olymp Praha C4:10
1119. 12. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Klánovice E5:10
1116. 12. 2013 19:00VŠSK MFF Praha ASF SKK EL Nino Praha J9:9
1116. 12. 2013 19:00TTC Elizza Praha JTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:4
1119. 12. 2013 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Běchovice II A4:10
1207. 01. 2014 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Běchovice II A1:10
1209. 01. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D5:10
1206. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha JSF SKK EL Nino Praha J8:10
1206. 01. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATTC Klánovice E3:10
1209. 01. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FPSK Olymp Praha C1:10
1208. 01. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E1:10
1315. 01. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Kbely C9:9
1317. 01. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Lokomotiva Vršovice F10:3
1314. 01. 2014 19:00PSK Olymp Praha CVŠSK MFF Praha A10:0
1317. 01. 2014 19:00TTC Klánovice ETTC Elizza Praha J10:2
1313. 01. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Sokol Nové Vysočany C5:10
1313. 01. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Běchovice II A1:10
1421. 01. 2014 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:6
1422. 01. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II ASF SKK EL Nino Praha J10:1
1423. 01. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTTC Klánovice E10:8
1420. 01. 2014 19:00TTC Elizza Praha JPSK Olymp Praha C5:10
1420. 01. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:5
1423. 01. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Praha - klub stolního tenisu B7:10
1530. 01. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Kbely C5:10
1529. 01. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BVŠSK MFF Praha A10:2
1531. 01. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETTC Elizza Praha J10:5
1528. 01. 2014 19:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Nové Vysočany C10:4
1531. 01. 2014 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Běchovice II A2:10
1527. 01. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:4
1604. 02. 2014 18:30TJ Sokol Kbely CSF SKK EL Nino Praha J10:7
1603. 02. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Klánovice E5:10
1605. 02. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II APSK Olymp Praha C6:10
1606. 02. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:6
1603. 02. 2014 19:00TTC Elizza Praha JTTC Praha - klub stolního tenisu B6:10
1603. 02. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Lokomotiva Vršovice F10:0
1710. 02. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Kbely C10:2
1713. 02. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Elizza Praha J3:10
1712. 02. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Nové Vysočany C10:5
1714. 02. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Běchovice II A0:10
1711. 02. 2014 19:00PSK Olymp Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:4
1714. 02. 2014 19:00TTC Klánovice ESF SKK EL Nino Praha J10:5
1804. 03. 2014 18:30TJ Sokol Kbely CTTC Klánovice E10:4
1803. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha JPSK Olymp Praha C3:10
1803. 03. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E9:9
1805. 03. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Praha - klub stolního tenisu B10:6
1806. 03. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Lokomotiva Vršovice F10:2
1803. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha JVŠSK MFF Praha A10:6
1910. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Kbely C10:3
1910. 03. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Nové Vysočany C10:5
1913. 03. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Běchovice II A1:10
1912. 03. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:4
1914. 03. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESF SKK EL Nino Praha J8:10
1911. 03. 2014 19:00PSK Olymp Praha CTTC Klánovice E10:4
2018. 03. 2014 18:30TJ Sokol Kbely CPSK Olymp Praha C5:10
2021. 03. 2014 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:1
2017. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha JTTC Praha - klub stolního tenisu B5:10
2017. 03. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Lokomotiva Vršovice F10:7
2019. 03. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II AVŠSK MFF Praha A10:0
2020. 03. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTTC Elizza Praha J5:10
2127. 03. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Kbely C9:9
2124. 03. 2014 19:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Běchovice II A10:7
2124. 03. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:4
2127. 03. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSF SKK EL Nino Praha J5:10
2126. 03. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTTC Klánovice E9:9
2128. 03. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EPSK Olymp Praha C2:10
2201. 04. 2014 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:4
2201. 04. 2014 19:00PSK Olymp Praha CTTC Praha - klub stolního tenisu B10:6
2204. 04. 2014 19:00TTC Klánovice ETJ Lokomotiva Vršovice F10:1
2231. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha JVŠSK MFF Praha A1:10
2231. 03. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Elizza Praha J5:10
2202. 04. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Nové Vysočany C10:0
6. třída A muži
130. 09. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha LTJ Sokol Běchovice II B1:10
101. 11. 2013 19:15SK Vršovice BTJ Střížkov E1:10
103. 10. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha DTTC Klánovice F2:10
130. 09. 2013 00:00SK Slivenec DSK HAMR A0:10
102. 10. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Žižkov D9:9
104. 10. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FTTC Praha - klub stolního tenisu E10:7
207. 10. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Praha - klub stolního tenisu E10:7
210. 10. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov DTTC Praha - klub stolního tenisu F10:4
211. 10. 2013 18:00SK HAMR ATJ Sokol Břevnov Hradčany C10:5
211. 10. 2013 18:30TTC Klánovice FSK Slivenec D9:9
211. 10. 2013 19:15TJ Střížkov EKK Konstruktiva Praha D10:2
207. 10. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha LSK Vršovice B9:9
318. 10. 2013 19:15SK Vršovice BTJ Sokol Běchovice II B1:10
317. 10. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha DSF SKK EL Nino Praha L10:8
314. 10. 2013 00:00SK Slivenec DTJ Střížkov E4:10
316. 10. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTTC Klánovice F10:4
318. 10. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FSK HAMR A3:10
317. 10. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Sokol Žižkov D4:10
421. 10. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Žižkov D10:5
425. 10. 2013 18:00SK HAMR ATTC Praha - klub stolního tenisu E10:1
425. 10. 2013 18:30TTC Klánovice FTTC Praha - klub stolního tenisu F10:0
425. 10. 2013 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Břevnov Hradčany C1:10
401. 11. 2013 19:00SF SKK EL Nino Praha LSK Slivenec D3:10
425. 10. 2013 19:15SK Vršovice BKK Konstruktiva Praha D4:10
507. 11. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha DTJ Sokol Běchovice II B1:10
504. 11. 2013 00:00SK Slivenec DSK Vršovice B10:0
506. 11. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CSF SKK EL Nino Praha L10:2
508. 11. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Střížkov E5:10
507. 11. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ETTC Klánovice F7:10
507. 11. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov DSK HAMR A3:10
611. 11. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK HAMR A2:10
615. 11. 2013 18:30TTC Klánovice FTJ Sokol Žižkov D6:10
615. 11. 2013 19:15TJ Střížkov ETTC Praha - klub stolního tenisu E10:4
611. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha LTTC Praha - klub stolního tenisu F3:10
615. 11. 2013 19:15SK Vršovice BTJ Sokol Břevnov Hradčany C0:10
614. 11. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha DSK Slivenec D6:10
718. 11. 2013 00:00SK Slivenec DTJ Sokol Běchovice II B0:10
720. 11. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CKK Konstruktiva Praha D10:0
722. 11. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FSK Vršovice B10:1
721. 11. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ESF SKK EL Nino Praha L10:1
721. 11. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Střížkov E2:10
722. 11. 2013 18:00SK HAMR ATTC Klánovice F10:2
825. 11. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Klánovice F10:3
829. 11. 2013 19:15TJ Střížkov ESK HAMR A5:10
825. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha LTJ Sokol Žižkov D2:10
829. 11. 2013 19:15SK Vršovice BTTC Praha - klub stolního tenisu E1:10
828. 11. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha DTTC Praha - klub stolního tenisu F10:5
825. 11. 2013 00:00SK Slivenec DTJ Sokol Břevnov Hradčany C0:10
904. 12. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Běchovice II B10:1
906. 12. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FSK Slivenec D10:6
905. 12. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu EKK Konstruktiva Praha D10:7
905. 12. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov DSK Vršovice B10:1
906. 12. 2013 18:00SK HAMR ASF SKK EL Nino Praha L10:2
906. 12. 2013 18:30TTC Klánovice FTJ Střížkov E10:7
1009. 12. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Střížkov E6:10
1013. 12. 2013 18:00SF SKK EL Nino Praha LTTC Klánovice F5:10
1013. 12. 2013 19:15SK Vršovice BSK HAMR A1:10
1012. 12. 2013 18:30KK Konstruktiva Praha DTJ Sokol Žižkov D2:10
1009. 12. 2013 00:00SK Slivenec DTTC Praha - klub stolního tenisu E10:8
1011. 12. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTTC Praha - klub stolního tenisu F10:1
1120. 12. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Sokol Běchovice II B2:10
1119. 12. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Sokol Břevnov Hradčany C1:10
1119. 12. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov DSK Slivenec D10:4
1120. 12. 2013 18:00SK HAMR AKK Konstruktiva Praha D10:1
1120. 12. 2013 18:30TTC Klánovice FSK Vršovice B10:1
1120. 12. 2013 19:15TJ Střížkov ESF SKK EL Nino Praha L10:4
1206. 01. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II BSF SKK EL Nino Praha L10:1
1210. 01. 2014 19:15TJ Střížkov ESK Vršovice B10:1
1210. 01. 2014 18:30TTC Klánovice FKK Konstruktiva Praha D10:2
1210. 01. 2014 18:00SK HAMR ASK Slivenec D10:4
1209. 01. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Břevnov Hradčany C4:10
1209. 01. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ETTC Praha - klub stolního tenisu F9:9
1316. 01. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Sokol Běchovice II B3:10
1317. 01. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Sokol Žižkov D10:6
1315. 01. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CSK HAMR A6:10
1313. 01. 2014 00:00SK Slivenec DTTC Klánovice F2:10
1316. 01. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha DTJ Střížkov E5:10
1317. 01. 2014 19:15SK Vršovice BSF SKK EL Nino Praha L10:8
1420. 01. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK Vršovice B10:0
1420. 01. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha LKK Konstruktiva Praha D4:10
1424. 01. 2014 19:15TJ Střížkov ESK Slivenec D10:3
1424. 01. 2014 18:30TTC Klánovice FTJ Sokol Břevnov Hradčany C7:10
1424. 01. 2014 18:00SK HAMR ATTC Praha - klub stolního tenisu F10:0
1423. 01. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov DTTC Praha - klub stolního tenisu E10:5
1530. 01. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Běchovice II B3:10
1530. 01. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ESK HAMR A1:10
1531. 01. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FTTC Klánovice F5:10
1529. 01. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Střížkov E10:5
1527. 01. 2014 00:00SK Slivenec DSF SKK EL Nino Praha L10:4
1530. 01. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha DSK Vršovice B10:2
1603. 02. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II BKK Konstruktiva Praha D10:0
1607. 02. 2014 19:15SK Vršovice BSK Slivenec D0:10
1603. 02. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha LTJ Sokol Břevnov Hradčany C8:10
1607. 02. 2014 19:15TJ Střížkov ETTC Praha - klub stolního tenisu F10:4
1607. 02. 2014 18:30TTC Klánovice FTTC Praha - klub stolního tenisu E10:6
1607. 02. 2014 18:00SK HAMR ATJ Sokol Žižkov D10:6
1714. 02. 2014 18:00SK HAMR ATJ Sokol Běchovice II B10:4
1713. 02. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov DTTC Klánovice F8:10
1713. 02. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Střížkov E7:10
1714. 02. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FSF SKK EL Nino Praha L10:2
1712. 02. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CSK Vršovice B10:0
1710. 02. 2014 00:00SK Slivenec DKK Konstruktiva Praha D10:5
1803. 03. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK Slivenec D10:0wo
1806. 03. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha DTJ Sokol Břevnov Hradčany C0:10
1807. 03. 2014 19:15SK Vršovice BTTC Praha - klub stolního tenisu F1:10
1803. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha LTTC Praha - klub stolního tenisu E