Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská divize
124. 09. 2013 17:30TJ Jiskra Raspenava ASKST Liberec E10:1
129. 09. 2013 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:3
129. 09. 2013 10:00SKST Cvikov ATJ Spartak Chrastava A3:10
128. 09. 2013 15:00Loko Depo Liberec ASKST Liberec F10:2
119. 09. 2013 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:5
127. 09. 2013 18:30TJ Sokol Semily ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A1:10
205. 10. 2013 16:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Sokol Semily A10:1
205. 10. 2013 16:00SKST Liberec ETJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:2
205. 10. 2013 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:4
202. 10. 2013 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:4
205. 10. 2013 14:00SKST Cvikov ALoko Depo Liberec A2:10
205. 10. 2013 15:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec F4:10
306. 10. 2013 10:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:4
306. 10. 2013 10:00SKST Liberec ETJ Sokol Semily A10:2
306. 10. 2013 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:2
303. 10. 2013 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:1
306. 10. 2013 10:00SKST Cvikov ASKST Liberec F6:10
306. 10. 2013 10:00
Herna Loko Depo Liberec
TJ Spartak Chrastava ALoko Depo Liberec A6:10
419. 10. 2013 16:00TJ Sokol Semily ALoko Depo Liberec A3:10
419. 10. 2013 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec F10:2
419. 10. 2013 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Cvikov A10:3
419. 10. 2013 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Spartak Chrastava A10:4
419. 10. 2013 16:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Jiskra Nový Bor B10:2
419. 10. 2013 16:00SKST Liberec ETJ Lokomotiva Česká Lípa A10:5
518. 10. 2013 18:30TJ Sokol Semily ASKST Liberec F9:9
520. 10. 2013 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ALoko Depo Liberec A7:10
520. 10. 2013 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Spartak Chrastava A10:2
519. 10. 2013 11:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Cvikov A10:1
515. 10. 2013 18:30TJ Jiskra Raspenava ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:3
520. 10. 2013 10:00SKST Liberec ETJ Jiskra Nový Bor B8:10
602. 11. 2013 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Semily A10:8
602. 11. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:5
602. 11. 2013 14:00SKST Cvikov ATJ Jiskra Raspenava A2:10
602. 11. 2013 13:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec E5:10
602. 11. 2013 16:00Loko Depo Liberec ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:5
602. 11. 2013 16:00SKST Liberec FTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C7:10
703. 11. 2013 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A9:9
731. 10. 2013 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Sokol Semily A10:2
703. 11. 2013 10:00SKST Cvikov ASKST Liberec E2:10
703. 11. 2013 10:00TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Raspenava A6:10
703. 11. 2013 10:00Loko Depo Liberec ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:5
703. 11. 2013 10:00SKST Liberec FTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B4:10
816. 11. 2013 08:30
Herna Bižu Jablonec n.N.
TJ Sokol Semily ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B6:10
816. 11. 2013 08:30
Herna Bižu Jablonec n.N.
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:4
816. 11. 2013 16:00TJ Jiskra Raspenava ALoko Depo Liberec A10:6
816. 11. 2013 16:00SKST Liberec ESKST Liberec F9:9
816. 11. 2013 16:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Cvikov A10:0
813. 11. 2013 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Spartak Chrastava A10:5
917. 11. 2013 10:00
Herna Bižu Jablonec n.N.
TJ Sokol Semily ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C5:10
917. 11. 2013 10:00
Herna Bižu Jablonec n.N.
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:8
917. 11. 2013 10:00
Herna SKST Liberec
TJ Jiskra Raspenava ASKST Liberec F10:3
917. 11. 2013 10:00SKST Liberec ELoko Depo Liberec A6:10
917. 11. 2013 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Spartak Chrastava A10:6
912. 11. 2013 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Cvikov A10:2
1030. 11. 2013 16:00SKST Cvikov ATJ Sokol Semily A10:8
1030. 11. 2013 15:00TJ Spartak Chrastava ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A4:10
1030. 11. 2013 16:00Loko Depo Liberec ATJ Jiskra Nový Bor B10:5
1030. 11. 2013 16:00SKST Liberec FTJ Lokomotiva Česká Lípa A8:10
1030. 11. 2013 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Jiskra Raspenava A1:10
1030. 11. 2013 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Liberec E4:10
1101. 12. 2013 10:00SKST Cvikov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A3:10
1101. 12. 2013 10:00TJ Spartak Chrastava ATJ Sokol Semily A10:3
1101. 12. 2013 10:00Loko Depo Liberec ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:7
1101. 12. 2013 10:00SKST Liberec FTJ Jiskra Nový Bor B4:10
1101. 12. 2013 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec E5:10
1101. 12. 2013 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Raspenava A2:10
1212. 01. 2014 10:00SKST Liberec ETJ Jiskra Raspenava A9:9
1205. 01. 2014 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Jiskra Nový Bor B7:10
1212. 01. 2014 10:00TJ Spartak Chrastava ASKST Cvikov A10:2
1212. 01. 2014 10:00SKST Liberec FLoko Depo Liberec A6:10
1224. 09. 2013 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:2
1212. 01. 2014 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Sokol Semily A10:5
1318. 01. 2014 16:00TJ Sokol Semily ATJ Jiskra Raspenava A4:10
1318. 01. 2014 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec E9:9
1318. 01. 2014 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Jiskra Nový Bor B3:10
1318. 01. 2014 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Lokomotiva Česká Lípa A8:10
1318. 01. 2014 16:00Loko Depo Liberec ASKST Cvikov A10:3
1318. 01. 2014 16:00SKST Liberec FTJ Spartak Chrastava A5:10
1419. 01. 2014 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Jiskra Raspenava A2:10
1417. 01. 2014 18:30TJ Sokol Semily ASKST Liberec E4:10
1419. 01. 2014 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Nový Bor B4:10
1419. 01. 2014 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Lokomotiva Česká Lípa A5:10
1419. 01. 2014 10:00SKST Liberec FSKST Cvikov A10:2
1417. 01. 2014 19:00
Herna Spartak Chrastava
Loko Depo Liberec ATJ Spartak Chrastava A10:6
1501. 02. 2014 16:00Loko Depo Liberec ATJ Sokol Semily A10:3
1501. 02. 2014 16:00SKST Liberec FTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A6:10
1501. 02. 2014 14:00SKST Cvikov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B4:10
1529. 01. 2014 18:30TJ Spartak Chrastava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C6:10
1501. 02. 2014 14:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Jiskra Raspenava A5:10
1527. 01. 2014 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec E8:10
1602. 02. 2014 10:00SKST Liberec FTJ Sokol Semily A10:7
1602. 02. 2014 10:00Loko Depo Liberec ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:8
1602. 02. 2014 10:00TJ Spartak Chrastava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:5
1602. 02. 2014 10:00SKST Cvikov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C5:10
1628. 01. 2014 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Jiskra Raspenava A5:10
1602. 02. 2014 10:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Liberec E8:10
1701. 03. 2014 16:00TJ Sokol Semily ATJ Jiskra Nový Bor B9:9
1723. 02. 2014 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:8
1701. 03. 2014 11:00TJ Jiskra Raspenava ASKST Cvikov A10:1
1701. 03. 2014 16:00SKST Liberec ETJ Spartak Chrastava A10:5
1701. 03. 2014 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BLoko Depo Liberec A6:10
1701. 03. 2014 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Liberec F3:10
1802. 03. 2014 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Jiskra Nový Bor B10:2
1826. 02. 2014 18:00TJ Sokol Semily ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:5
1802. 03. 2014 10:00SKST Liberec ESKST Cvikov A10:0
1825. 02. 2014 18:30TJ Jiskra Raspenava ATJ Spartak Chrastava A10:2
1802. 03. 2014 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CLoko Depo Liberec A6:10
1802. 03. 2014 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec F10:4
1915. 03. 2014 16:00
Herna Sokol Semily
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Semily A10:6
1915. 03. 2014 16:00
Herna Sokol Jablonec n.J.
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A2:10
1915. 03. 2014 16:00Loko Depo Liberec ATJ Jiskra Raspenava A10:5
1915. 03. 2014 16:00SKST Liberec FSKST Liberec E2:10
1915. 03. 2014 14:00SKST Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor B10:8
1907. 03. 2014 18:30TJ Spartak Chrastava ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:5
2014. 03. 2014 18:30
Herna Sokol Semily
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Semily A7:10
2016. 03. 2014 10:00
Herna Sokol Jablonec n.J.
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A6:10
2016. 03. 2014 10:00SKST Liberec FTJ Jiskra Raspenava A2:10
2016. 03. 2014 10:00Loko Depo Liberec ASKST Liberec E9:9
2016. 03. 2014 10:00TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Nový Bor B3:10
2016. 03. 2014 10:00SKST Cvikov ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:8
2129. 03. 2014 16:00TJ Sokol Semily ASKST Cvikov A10:3
2129. 03. 2014 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Spartak Chrastava A10:8
2129. 03. 2014 16:00TJ Jiskra Nový Bor BLoko Depo Liberec A4:10
2129. 03. 2014 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec F10:5
2129. 03. 2014 15:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:1
2127. 03. 2014 18:30SKST Liberec ETJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:3
2229. 03. 2014 20:15TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Cvikov A10:0
2228. 03. 2014 18:30TJ Sokol Semily ATJ Spartak Chrastava A10:6
2227. 03. 2014 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ALoko Depo Liberec A8:10
2230. 03. 2014 10:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Liberec F10:0
2230. 03. 2014 10:00SKST Liberec ETJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:7
2225. 03. 2014 18:30TJ Jiskra Raspenava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:0
Krajský přebor 1. třídy
128. 09. 2013 16:00Loko Depo Liberec BTJ Sokol Bratříkov A10:8
128. 09. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BJiskra Kamenický Šenov A9:9
128. 09. 2013 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Železný Brod A13:5
128. 09. 2013 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:8
128. 09. 2013 16:00TJ Jiskra Raspenava BCvikováček Cvikov A10:8
128. 09. 2013 10:00KMST Liberec BSKST Liberec G12:6
212. 10. 2013 10:00KMST Liberec BTJ Jiskra Nový Bor C5:13
212. 10. 2013 10:00SKST Liberec GTTC Preciosa Jablonné v Pod. A13:5
211. 10. 2013 17:30TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Turnov A8:10
212. 10. 2013 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Železný Brod A11:7
212. 10. 2013 16:00Loko Depo Liberec BTJ Lokomotiva Česká Lípa B10:8
212. 10. 2013 16:00TJ Sokol Bratříkov AJiskra Kamenický Šenov A10:8
313. 10. 2013 14:00KMST Liberec BTTC Preciosa Jablonné v Pod. A11:7
313. 10. 2013 14:00SKST Liberec GTJ Jiskra Nový Bor C5:13
313. 10. 2013 10:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Železný Brod A8:10
313. 10. 2013 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Turnov A11:7
313. 10. 2013 10:00Loko Depo Liberec BJiskra Kamenický Šenov A3:15
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B8:10
426. 10. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BKMST Liberec B18:0
426. 10. 2013 16:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec G14:4
426. 10. 2013 16:00TJ Sokol Turnov ALoko Depo Liberec B12:6
426. 10. 2013 16:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Sokol Bratříkov A13:5
422. 10. 2013 18:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Jiskra Raspenava B11:7
426. 10. 2013 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ACvikováček Cvikov A7:11
527. 10. 2013 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Liberec G12:6
527. 10. 2013 10:00Jiskra Kamenický Šenov AKMST Liberec B14:4
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Bratříkov A8:10
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol Železný Brod ALoko Depo Liberec B9:9
525. 10. 2013 18:00TJ Jiskra Nový Bor CCvikováček Cvikov A7:11
525. 10. 2013 18:30TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Jiskra Raspenava B5:13
609. 11. 2013 10:00KMST Liberec BTJ Jiskra Raspenava B9:9
609. 11. 2013 10:00SKST Liberec GCvikováček Cvikov A9:9
609. 11. 2013 16:00Loko Depo Liberec BTJ Jiskra Nový Bor C11:7
609. 11. 2013 16:00TJ Sokol Bratříkov ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A13:5
609. 11. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Turnov A9:9
609. 11. 2013 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Železný Brod A14:4
710. 11. 2013 14:00KMST Liberec BCvikováček Cvikov A8:10
710. 11. 2013 14:00SKST Liberec GTJ Jiskra Raspenava B8:10
710. 11. 2013 10:00Loko Depo Liberec BTTC Preciosa Jablonné v Pod. A9:9
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Jiskra Nový Bor C11:7
710. 11. 2013 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Železný Brod A13:5
710. 11. 2013 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Turnov A18:0
823. 11. 2013 16:00TJ Sokol Turnov AKMST Liberec B11:7
823. 11. 2013 16:00TJ Sokol Železný Brod ASKST Liberec G10:8
823. 11. 2013 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Lokomotiva Česká Lípa B8:10
823. 11. 2013 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. AJiskra Kamenický Šenov A5:13
823. 11. 2013 16:00TJ Jiskra Raspenava BLoko Depo Liberec B5:13
823. 11. 2013 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Bratříkov A8:10
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol Turnov ASKST Liberec G12:6
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol Železný Brod AKMST Liberec B13:5
924. 11. 2013 10:00TJ Jiskra Nový Bor CJiskra Kamenický Šenov A4:14
924. 11. 2013 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Lokomotiva Česká Lípa B5:13
924. 11. 2013 10:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Bratříkov A6:12
924. 11. 2013 10:00Cvikováček Cvikov ALoko Depo Liberec B10:8
1006. 12. 2013 18:00Loko Depo Liberec BKMST Liberec B8:10
1007. 12. 2013 10:00TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec G13:5
1007. 12. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Raspenava B10:8
1007. 12. 2013 16:00Jiskra Kamenický Šenov ACvikováček Cvikov A12:6
1007. 12. 2013 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Jiskra Nový Bor C12:6
1007. 12. 2013 16:00TJ Sokol Železný Brod ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A13:5
1108. 12. 2013 10:00Loko Depo Liberec BSKST Liberec G11:7
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol Bratříkov AKMST Liberec B12:6
1108. 12. 2013 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BCvikováček Cvikov A10:8
1108. 12. 2013 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Jiskra Raspenava B9:9
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol Turnov ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A13:5
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Jiskra Nový Bor C11:7
1211. 01. 2014 16:00TJ Sokol Bratříkov ALoko Depo Liberec B10:8
1211. 01. 2014 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B11:7
1211. 01. 2014 16:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Sokol Turnov A8:10
1211. 01. 2014 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Jiskra Nový Bor C7:11
1211. 01. 2014 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Jiskra Raspenava B9:9
1212. 01. 2014 10:00SKST Liberec GKMST Liberec B10:8
1325. 01. 2014 16:00TJ Jiskra Nový Bor CKMST Liberec B11:7
1325. 01. 2014 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ASKST Liberec G13:5
1325. 01. 2014 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Jiskra Raspenava B13:5
1325. 01. 2014 14:00TJ Sokol Železný Brod ACvikováček Cvikov A8:10
1325. 01. 2014 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BLoko Depo Liberec B16:2
1325. 01. 2014 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Bratříkov A10:8
1426. 01. 2014 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. AKMST Liberec B8:10
1426. 01. 2014 10:00TJ Jiskra Nový Bor CSKST Liberec G12:6
1426. 01. 2014 14:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Jiskra Raspenava B11:7
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Turnov ACvikováček Cvikov A13:5
1426. 01. 2014 10:00Jiskra Kamenický Šenov ALoko Depo Liberec B10:8
1426. 01. 2014 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Bratříkov A11:7
1508. 02. 2014 10:00KMST Liberec BTJ Lokomotiva Česká Lípa B6:12
1508. 02. 2014 10:00SKST Liberec GJiskra Kamenický Šenov A9:9
1508. 02. 2014 16:00Loko Depo Liberec BTJ Sokol Turnov A12:6
1508. 02. 2014 16:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Železný Brod A9:9
1508. 02. 2014 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Jiskra Nový Bor C12:6
1508. 02. 2014 16:00Cvikováček Cvikov ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A9:9
1609. 02. 2014 14:00SKST Liberec GTJ Lokomotiva Česká Lípa B9:9
1609. 02. 2014 14:00KMST Liberec BJiskra Kamenický Šenov A10:8
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Turnov A2:16
1609. 02. 2014 10:00Loko Depo Liberec BTJ Sokol Železný Brod A14:4
1609. 02. 2014 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor C7:11
1609. 02. 2014 10:00TJ Jiskra Raspenava BTTC Preciosa Jablonné v Pod. A13:5
1722. 02. 2014 16:00TJ Jiskra Raspenava BKMST Liberec B7:11
1722. 02. 2014 16:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec G10:8
1722. 02. 2014 16:00TJ Jiskra Nový Bor CLoko Depo Liberec B10:8
1722. 02. 2014 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Sokol Bratříkov A8:10
1722. 02. 2014 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B5:13
1722. 02. 2014 16:00TJ Sokol Železný Brod AJiskra Kamenický Šenov A3:15
1823. 02. 2014 10:00Cvikováček Cvikov AKMST Liberec B9:9
1823. 02. 2014 10:00TJ Jiskra Raspenava BSKST Liberec G10:8
1820. 02. 2014 18:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ALoko Depo Liberec B7:11
1823. 02. 2014 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Bratříkov A12:6
1816. 02. 2014 10:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Lokomotiva Česká Lípa B8:10
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Turnov AJiskra Kamenický Šenov A8:10
1908. 03. 2014 10:00KMST Liberec BTJ Sokol Turnov A15:3
1908. 03. 2014 10:00SKST Liberec GTJ Sokol Železný Brod A14:4
1908. 03. 2014 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Nový Bor C10:8
1908. 03. 2014 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:8
1908. 03. 2014 16:00Loko Depo Liberec BTJ Jiskra Raspenava B11:7
1901. 03. 2014 18:00TJ Sokol Bratříkov ACvikováček Cvikov A10:8
2009. 03. 2014 16:00SKST Liberec GTJ Sokol Turnov A11:7
2009. 03. 2014 12:30KMST Liberec BTJ Sokol Železný Brod A8:10
2009. 03. 2014 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Jiskra Nový Bor C11:7
2005. 03. 2014 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa BTTC Preciosa Jablonné v Pod. A9:9
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Jiskra Raspenava B13:5
2009. 03. 2014 10:00Loko Depo Liberec BCvikováček Cvikov A13:5
2122. 03. 2014 17:00KMST Liberec BLoko Depo Liberec B9:9
2122. 03. 2014 10:00SKST Liberec GTJ Sokol Bratříkov A8:10
2122. 03. 2014 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Lokomotiva Česká Lípa B9:9
2122. 03. 2014 16:00Cvikováček Cvikov AJiskra Kamenický Šenov A7:11
2122. 03. 2014 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Turnov A5:13
2122. 03. 2014 14:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Sokol Železný Brod A6:12
2223. 03. 2014 14:00SKST Liberec GLoko Depo Liberec B11:7
2223. 03. 2014 14:00KMST Liberec BTJ Sokol Bratříkov A10:8
2223. 03. 2014 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B10:8
2223. 03. 2014 10:00TJ Jiskra Raspenava BJiskra Kamenický Šenov A10:8
2220. 03. 2014 18:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Sokol Turnov A2:16
2223. 03. 2014 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Železný Brod A8:10
Krajský přebor 2. třídy
129. 09. 2013 10:00
Herna Orel Studenec
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AOrel Studenec u Horek A13:5
129. 09. 2013 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DKST Victory Liberec A11:7
129. 09. 2013 10:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Nová Ves n. P. A12:6
129. 09. 2013 16:00SKST Liberec HTJ Zákupy A13:5
129. 09. 2013 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CTJ Doksy-Mimoň A13:5
123. 09. 2013 18:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Vesec A8:10
204. 10. 2013 18:00
Herna Sokol Turnov
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Turnov B7:11
205. 10. 2013 16:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Vesec A4:14
205. 10. 2013 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Lokomotiva Česká Lípa C3:15
205. 10. 2013 16:00KST Victory Liberec ATJ Doksy-Mimoň A6:12
205. 10. 2013 16:00TJ Sokol Košťálov ASKST Liberec H15:3
205. 10. 2013 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Zákupy A16:2
306. 10. 2013 10:00
Herna Sokol Vesec
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Vesec A5:13
303. 10. 2013 19:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Turnov B3:15
306. 10. 2013 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Doksy-Mimoň A10:8
306. 10. 2013 10:00KST Victory Liberec ATJ Lokomotiva Česká Lípa C3:15
306. 10. 2013 10:00TJ Sokol Košťálov ATJ Zákupy A16:2
306. 10. 2013 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Liberec H10:8
414. 10. 2013 18:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec H11:7
419. 10. 2013 16:00TJ Sokol Vesec ATJ Zákupy A12:6
419. 10. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CTJ Sokol Košťálov A8:10
417. 10. 2013 19:00TJ Doksy-Mimoň ATJ Sokol Nová Ves n. P. A6:12
419. 10. 2013 16:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D18:0
419. 10. 2013 16:00Orel Studenec u Horek AKST Victory Liberec A13:5
516. 10. 2013 18:00TJ Sokol Turnov BTJ Zákupy A15:3
520. 10. 2013 10:00TJ Sokol Vesec ASKST Liberec H13:5
516. 10. 2013 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CTJ Sokol Nová Ves n. P. A5:13
520. 10. 2013 10:00TJ Doksy-Mimoň ATJ Sokol Košťálov A10:8
520. 10. 2013 10:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AKST Victory Liberec A17:1
520. 10. 2013 10:00Orel Studenec u Horek ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D11:7
631. 10. 2013 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Sokol Turnov B8:10
602. 11. 2013 16:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Vesec A5:13
602. 11. 2013 16:00TJ Sokol Košťálov ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A11:7
624. 10. 2013 19:00
Herna Orel Studenec
Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Nová Ves n. P. A7:11
602. 11. 2013 16:00SKST Liberec HTJ Lokomotiva Česká Lípa C11:7
629. 10. 2013 18:30TJ Zákupy ATJ Doksy-Mimoň A5:13
703. 11. 2013 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Sokol Vesec A1:17
703. 11. 2013 10:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Turnov B2:16
703. 11. 2013 10:00TJ Sokol Košťálov AOrel Studenec u Horek A17:1
731. 10. 2013 19:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A10:8
703. 11. 2013 10:00SKST Liberec HTJ Doksy-Mimoň A5:13
703. 11. 2013 10:00TJ Zákupy ATJ Lokomotiva Česká Lípa C7:11
813. 11. 2013 18:30TJ Sokol Turnov BTJ Lokomotiva Česká Lípa C10:8
816. 11. 2013 16:00TJ Sokol Vesec ATJ Doksy-Mimoň A14:4
816. 11. 2013 16:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ASKST Liberec H14:4
816. 11. 2013 16:00Orel Studenec u Horek ATJ Zákupy A9:9
816. 11. 2013 08:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Sokol Košťálov A3:15
816. 11. 2013 16:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Nová Ves n. P. A6:12
911. 11. 2013 18:30TJ Sokol Turnov BTJ Doksy-Mimoň A10:8
917. 11. 2013 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Lokomotiva Česká Lípa C13:5
917. 11. 2013 10:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Zákupy A13:5
914. 11. 2013 18:00Orel Studenec u Horek ASKST Liberec H7:11
917. 11. 2013 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Sokol Nová Ves n. P. A14:4
917. 11. 2013 10:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Košťálov A2:16
1030. 11. 2013 16:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Turnov B15:3
1030. 11. 2013 17:00
Herna ve Vesci
TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Vesec A8:10
1030. 11. 2013 16:00SKST Liberec HTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D8:10
1026. 11. 2013 18:30
Herna KST Viktroy Liberec
TJ Zákupy AKST Victory Liberec A9:9
1030. 11. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A0:18wo
1029. 11. 2013 18:00TJ Doksy-Mimoň AOrel Studenec u Horek A10:8
1130. 11. 2013 11:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Vesec A12:6
1129. 11. 2013 19:30TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Turnov B8:10
1101. 12. 2013 10:00SKST Liberec HKST Victory Liberec A16:2
1119. 11. 2013 18:30TJ Zákupy ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D4:14
1101. 12. 2013 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa COrel Studenec u Horek A13:5
1101. 12. 2013 10:00TJ Doksy-Mimoň ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A9:9
1212. 01. 2014 10:00
Herna Spartak Rokytnice
Orel Studenec u Horek ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A5:13
1212. 01. 2014 10:00KST Victory Liberec ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D3:15
1212. 01. 2014 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Košťálov A9:9
1212. 01. 2014 10:00TJ Zákupy ASKST Liberec H6:12
1207. 01. 2014 18:00TJ Doksy-Mimoň ATJ Lokomotiva Česká Lípa C9:9
1212. 01. 2014 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Turnov B12:6
1318. 01. 2014 16:00
Herna Spartak Rokytnice
TJ Sokol Turnov BTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A9:9
1314. 01. 2014 19:00TJ Sokol Vesec AOrel Studenec u Horek A14:4
1314. 01. 2014 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D11:7
1318. 01. 2014 16:00TJ Doksy-Mimoň AKST Victory Liberec A15:3
1318. 01. 2014 16:00SKST Liberec HTJ Sokol Košťálov A1:17
1314. 01. 2014 19:00TJ Zákupy ATJ Sokol Nová Ves n. P. A6:12
1419. 01. 2014 10:00
Herna Spartak Rokytnice
TJ Sokol Vesec ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A7:11
1419. 01. 2014 10:00TJ Sokol Turnov BOrel Studenec u Horek A12:6
1416. 01. 2014 18:00TJ Doksy-Mimoň ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D12:6
1419. 01. 2014 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CKST Victory Liberec A14:4
1419. 01. 2014 10:00TJ Zákupy ATJ Sokol Košťálov A4:14
1419. 01. 2014 10:00SKST Liberec HTJ Sokol Nová Ves n. P. A10:8
1527. 01. 2014 18:00SKST Liberec HTJ Sokol Turnov B10:8
1501. 02. 2014 16:00TJ Zákupy ATJ Sokol Vesec A3:15
1501. 02. 2014 16:00TJ Sokol Košťálov ATJ Lokomotiva Česká Lípa C12:6
1530. 01. 2014 19:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Doksy-Mimoň A14:4
1522. 01. 2014 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A3:15
1501. 02. 2014 16:00KST Victory Liberec AOrel Studenec u Horek A7:11
1628. 01. 2014 19:00TJ Zákupy ATJ Sokol Turnov B5:13
1602. 02. 2014 10:00SKST Liberec HTJ Sokol Vesec A6:12
1625. 01. 2014 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Lokomotiva Česká Lípa C16:2
1631. 01. 2014 19:00TJ Sokol Košťálov ATJ Doksy-Mimoň A18:0
1602. 02. 2014 10:00KST Victory Liberec ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A4:14
1602. 02. 2014 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DOrel Studenec u Horek A15:3
1726. 02. 2014 18:00TJ Sokol Turnov BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D12:6
1701. 03. 2014 16:00TJ Sokol Vesec AKST Victory Liberec A15:3
1701. 03. 2014 16:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Košťálov A8:10
1715. 02. 2014 10:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Nová Ves n. P. A4:14
1701. 03. 2014 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CSKST Liberec H12:6
1713. 02. 2014 18:00TJ Doksy-Mimoň ATJ Zákupy A13:5
1801. 03. 2014 13:00TJ Sokol Vesec ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D14:4
1802. 03. 2014 10:00TJ Sokol Turnov BKST Victory Liberec A16:2
1820. 02. 2014 19:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Košťálov A6:12
1802. 03. 2014 10:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Nová Ves n. P. A6:12
1827. 02. 2014 18:00TJ Doksy-Mimoň ASKST Liberec H9:9
1826. 02. 2014 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CTJ Zákupy A10:8
1905. 03. 2014 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CTJ Sokol Turnov B9:9
1915. 03. 2014 16:00TJ Doksy-Mimoň ATJ Sokol Vesec A8:10
1915. 03. 2014 16:00SKST Liberec HTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A10:8
1915. 03. 2014 16:00TJ Zákupy AOrel Studenec u Horek A9:9
1911. 03. 2014 19:00TJ Sokol Košťálov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D16:2
1915. 03. 2014 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. AKST Victory Liberec A14:4
2016. 03. 2014 10:00TJ Doksy-Mimoň ATJ Sokol Turnov B6:12
2015. 03. 2014 11:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CTJ Sokol Vesec A3:15
2016. 03. 2014 10:00TJ Zákupy ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A5:13
2012. 03. 2014 18:00SKST Liberec HOrel Studenec u Horek A16:2
2016. 03. 2014 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D16:2
2016. 03. 2014 10:00TJ Sokol Košťálov AKST Victory Liberec A16:2
2129. 03. 2014 16:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Košťálov A9:9
2123. 11. 2014 10:00
Herna v Nové Vsi
TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Nová Ves n. P. A11:7
2129. 03. 2014 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DSKST Liberec H5:13
2129. 03. 2014 16:00
Herna TJ Zákupy
KST Victory Liberec ATJ Zákupy A0:18wo
2129. 03. 2014 16:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Lokomotiva Česká Lípa C13:5
2129. 03. 2014 16:00Orel Studenec u Horek ATJ Doksy-Mimoň A10:8
2230. 03. 2014 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Košťálov A5:13
2224. 03. 2014 18:30TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Nová Ves n. P. A10:8
2225. 03. 2014 18:00KST Victory Liberec ASKST Liberec H3:15
2230. 03. 2014 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Zákupy A11:7
2230. 03. 2014 10:00Orel Studenec u Horek ATJ Lokomotiva Česká Lípa C9:9
2227. 03. 2014 17:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Doksy-Mimoň A9:9
Krajská divize
103. 11. 2013 09:00SKST Liberec ATJ Sokol Turnov B3:2
103. 11. 2013 09:00SKST Liberec BTJ Sokol Košťálov1:4
103. 11. 2013 11:00SKST Liberec BCvikováček Cvikov1:4
103. 11. 2013 11:00TJ Sokol KošťálovSKST Liberec A3:2
103. 11. 2013 13:00Cvikováček CvikovTJ Sokol Turnov B3:2
224. 11. 2013 09:00Cvikováček CvikovTJ Sokol Košťálov5:0
224. 11. 2013 09:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec B1:4
224. 11. 2013 11:00TJ Sokol KošťálovTJ Sokol Turnov B4:1
224. 11. 2013 11:00SKST Liberec ACvikováček Cvikov1:4
224. 11. 2013 13:00SKST Liberec ASKST Liberec B4:1
312. 01. 2014 09:00SKST Liberec ATJ Sokol Turnov B3:2
312. 01. 2014 09:00SKST Liberec BTJ Sokol Košťálov1:4
312. 01. 2014 11:00SKST Liberec BCvikováček Cvikov0:5
312. 01. 2014 11:00TJ Sokol KošťálovSKST Liberec A3:2
312. 01. 2014 13:00Cvikováček CvikovTJ Sokol Turnov B4:1
423. 02. 2014 09:00Cvikováček CvikovTJ Sokol Košťálov5:0
423. 02. 2014 09:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec B4:1
423. 02. 2014 11:00TJ Sokol KošťálovTJ Sokol Turnov B0:5
423. 02. 2014 11:00SKST Liberec ACvikováček Cvikov2:3
423. 02. 2014 13:00SKST Liberec ASKST Liberec B2:3
Krajský pohár
122. 09. 2013 16:00TTC Liberec AOrel Studenec u Horek A7:3
122. 09. 2013 16:00SKST Liberec ITJ Sokol Bratříkov C7:3
122. 09. 2013 16:00SKST Liberec JTJ Sokol Vesec B4:6
120. 09. 2013 17:30KMST Liberec BTJ Spartak Chrastava B8:2
122. 09. 2013 16:00SKST Liberec KTTC Preciosa Jablonné v Pod. B10:0wo
122. 09. 2013 16:00TTC Liberec BTJ Sokol Bratříkov B4:6
122. 09. 2013 16:00KST Victory Liberec ASKST Liberec H4:6
118. 09. 2013 16:00
Sokolovna Turnov
KMST Liberec CTJ Sokol Turnov C4:6
226. 09. 2013 18:00TJ Sokol Bratříkov BTJ Sokol Železný Brod A3:7
204. 10. 2013 18:00SKST Liberec HJiskra Kamenický Šenov A2:8
206. 10. 2013 16:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Vesec A1:9
230. 09. 2013 17:30KMST Liberec BSKST Liberec G6:3
206. 10. 2013 16:00SKST Liberec KTJ Sokol Turnov A0:10
206. 10. 2013 16:00TTC Liberec ATJ Sokol Turnov B1:9
206. 10. 2013 16:00SKST Liberec ITJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C2:7
201. 10. 2013 18:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Bratříkov A0:10
325. 10. 2013 18:30TJ Sokol Turnov BLoko Depo Liberec A6:4
325. 10. 2013 16:00TJ Sokol Železný Brod ASKST Liberec E8:2
318. 10. 2013 18:00KMST Liberec BTJ Lokomotiva Česká Lípa A0:10
316. 10. 2013 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Liberec F4:6
328. 10. 2013 10:00TJ Sokol Bratříkov ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:0wo
322. 10. 2013 18:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A0:6
328. 10. 2013 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Spartak Chrastava A4:6
313. 10. 2013 16:00TJ Sokol Vesec ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B4:6
401. 12. 2013 16:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A4:6
427. 11. 2013 18:30TJ Sokol Turnov BSKST Liberec F4:6
401. 12. 2013 16:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Lokomotiva Česká Lípa A1:6
401. 12. 2013 16:00TJ Spartak Chrastava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B8:2
511. 12. 2013 19:00SKST Liberec FTJ Lokomotiva Česká Lípa A1:6
513. 12. 2013 19:00TJ Spartak Chrastava ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A3:6
612. 01. 2014 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Lokomotiva Česká Lípa A6:1
Kvalifikace a baráž
112. 04. 2014 10:00TJ Spartak Chrastava BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou F8:9
112. 04. 2014 10:00TJ Sokol Turnov CTJ Volfratice9:7
212. 04. 2014 15:00TJ VolfraticeTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou F1:9
212. 04. 2014 15:00TJ Sokol Turnov CTJ Spartak Chrastava B6:9
313. 04. 2014 10:00TJ Spartak Chrastava BTJ Volfratice9:0wo
313. 04. 2014 18:00TJ Sokol Turnov CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou F8:9
426. 04. 2014 16:00Orel Studenec u HorekTJ Volfratice9:4
426. 04. 2014 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Sokol Turnov C0:9wo
503. 05. 2014 16:00
Herna Loko Česká Lípa
TJ VolfraticeOrel Studenec u Horek5:9
503. 05. 2014 16:00TJ Sokol Turnov CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D9:0wo
604. 05. 2014 10:00TJ VolfraticeOrel Studenec u Horek
604. 05. 2014 10:00TJ Sokol Turnov CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline