Výsledky
Divize mužů
129. 09. 2013 10:00TJ Sokol Hudlice "A"KST Rakovník8:10
129. 09. 2013 10:00TJ SadskáSK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE3:10
128. 09. 2013 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hořovice6:10
129. 09. 2013 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Hudlice "B"10:4
128. 09. 2013 17:00TJ Sokol KrchlebyTTC Bělá pod Bezdězem4:10
128. 09. 2013 17:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Příbram5:10
212. 10. 2013 18:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Roztoky6:10
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Hudlice "B"7:10
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Spartak Rožmitál10:8
212. 10. 2013 17:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Hořovice7:10
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol Hudlice "A"TJ Sadská10:3
212. 10. 2013 17:00KST RakovníkSK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE4:10
313. 10. 2013 13:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Hudlice "B"10:7
313. 10. 2013 09:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Roztoky7:10
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Hořovice4:10
313. 10. 2013 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Spartak Rožmitál10:0
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol Hudlice "A"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE2:10
313. 10. 2013 10:00KST RakovníkTJ Sadská10:7
426. 10. 2013 17:00TJ SadskáTTC Kladno "C"10:7
426. 10. 2013 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Příbram10:3
426. 10. 2013 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hudlice "A"5:10
426. 10. 2013 17:00TJ Sokol HořoviceKST Rakovník9:9
426. 10. 2013 16:30TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Krchleby10:2
426. 10. 2013 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TTC Bělá pod Bezdězem4:10
527. 10. 2013 10:00TJ SadskáTJ Sokol Příbram7:10
527. 10. 2013 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINETTC Kladno "C"10:6
527. 10. 2013 09:30TJ Spartak RožmitálKST Rakovník3:10
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Hudlice "A"5:10
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol RoztokyTTC Bělá pod Bezdězem10:4
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Krchleby10:5
609. 11. 2013 17:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Krchleby10:2
609. 11. 2013 17:00TJ Sokol PříbramTTC Bělá pod Bezdězem10:5
609. 11. 2013 17:00TJ Sokol Hudlice "A"TJ Sokol Roztoky5:10
609. 11. 2013 17:00KST RakovníkTJ Sokol Hudlice "B"10:1
609. 11. 2013 17:00TJ SadskáTJ Spartak Rožmitál9:9
609. 11. 2013 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Hořovice10:2
710. 11. 2013 10:00TTC Kladno "C"TTC Bělá pod Bezdězem3:10
710. 11. 2013 09:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Krchleby10:2
727. 09. 2013 17:30TJ Sokol Hudlice "A"TJ Sokol Hudlice "B"10:3
710. 11. 2013 10:00KST RakovníkTJ Sokol Roztoky10:6
710. 11. 2013 10:00TJ SadskáTJ Sokol Hořovice10:7
710. 11. 2013 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Spartak Rožmitál10:5
823. 11. 2013 17:00TJ Spartak RožmitálTTC Kladno "C"6:10
823. 11. 2013 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Příbram10:6
823. 11. 2013 16:30TJ Sokol RoztokyTJ Sadská10:2
823. 11. 2013 17:00TJ Sokol Hudlice "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE2:10
823. 11. 2013 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Hudlice "A"5:10
823. 11. 2013 17:00TTC Bělá pod BezdězemKST Rakovník7:10
924. 11. 2013 09:30TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Příbram6:10
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol HořoviceTTC Kladno "C"10:6
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol RoztokySK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:4
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sadská4:10
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol KrchlebyKST Rakovník3:10
924. 11. 2013 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Hudlice "A"9:9
1007. 12. 2013 17:00TJ Sokol Hudlice "A"TTC Kladno "C"10:6
1007. 12. 2013 17:00KST RakovníkTJ Sokol Příbram10:5
1007. 12. 2013 17:00TJ SadskáTJ Sokol Krchleby10:8
1007. 12. 2013 13:30SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINETTC Bělá pod Bezdězem10:2
1007. 12. 2013 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Roztoky5:10
1007. 12. 2013 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Hudlice "B"10:5
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol Hudlice "A"TJ Sokol Příbram10:2
1108. 12. 2013 10:00KST RakovníkTTC Kladno "C"10:4
1108. 12. 2013 10:00TJ SadskáTTC Bělá pod Bezdězem10:6
1108. 12. 2013 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Krchleby10:1
1108. 12. 2013 09:30TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hudlice "B"9:9
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Roztoky9:9
1211. 01. 2014 17:00KST RakovníkTJ Sokol Hudlice "A"10:2
1211. 01. 2014 13:30SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sadská10:1
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Spartak Rožmitál10:7
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Roztoky7:10
1211. 01. 2014 17:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Krchleby10:3
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol PříbramTTC Kladno "C"10:7
1325. 01. 2014 16:30TJ Sokol RoztokyTTC Kladno "C"10:8
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Příbram10:4
1325. 01. 2014 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Krchleby10:8
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol HořoviceTTC Bělá pod Bezdězem10:7
1325. 01. 2014 17:00TJ SadskáTJ Sokol Hudlice "A"10:3
1325. 01. 2014 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINEKST Rakovník10:4
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Hudlice "B"TTC Kladno "C"6:10
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Příbram10:5
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Krchleby10:2
1426. 01. 2014 09:30TJ Spartak RožmitálTTC Bělá pod Bezdězem8:10
1426. 01. 2014 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Hudlice "A"10:4
1426. 01. 2014 10:00TJ SadskáKST Rakovník10:8
1508. 02. 2014 10:00TTC Kladno "C"TJ Sadská10:8
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol PříbramSK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE3:10
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Hudlice "A"TJ Spartak Rožmitál10:8
1508. 02. 2014 17:00KST RakovníkTJ Sokol Hořovice9:9
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Roztoky2:10
1508. 02. 2014 17:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Hudlice "B"10:5
1609. 02. 2014 09:00TJ Sokol PříbramTJ Sadská6:10
1609. 02. 2014 13:00TTC Kladno "C"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:4
1609. 02. 2014 10:00KST RakovníkTJ Spartak Rožmitál10:4
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Hudlice "A"TJ Sokol Hořovice4:10
1609. 02. 2014 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Roztoky8:10
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Hudlice "B"10:7
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol KrchlebyTTC Kladno "C"10:6
1722. 02. 2014 17:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Příbram10:8
1722. 02. 2014 16:30TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Hudlice "A"10:3
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Hudlice "B"KST Rakovník6:10
1722. 02. 2014 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sadská5:10
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol HořoviceSK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE3:10
1823. 02. 2014 10:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Kladno "C"10:3
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Příbram2:10
1827. 09. 2013 19:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Hudlice "A"10:1
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol RoztokyKST Rakovník10:7
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Sadská10:4
1823. 02. 2014 09:30TJ Spartak RožmitálSK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE1:10
1908. 03. 2014 17:00TTC Kladno "C"TJ Spartak Rožmitál3:10
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Hořovice7:10
1908. 03. 2014 17:00
herna TJ Klučov
TJ SadskáTJ Sokol Roztoky10:8
1908. 03. 2014 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Hudlice "B"10:5
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol Hudlice "A"TJ Sokol Krchleby6:10
1908. 03. 2014 17:00KST RakovníkTTC Bělá pod Bezdězem9:9
2009. 03. 2014 09:00TJ Sokol PříbramTJ Spartak Rožmitál10:3
2009. 03. 2014 10:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Hořovice2:10
2009. 03. 2014 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Roztoky9:9
2009. 03. 2014 10:00
herna TJ Klučov
TJ SadskáTJ Sokol Hudlice "B"10:4
2009. 03. 2014 10:00KST RakovníkTJ Sokol Krchleby10:5
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Hudlice "A"TTC Bělá pod Bezdězem7:10
2122. 03. 2014 18:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Hudlice "A"10:8
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol PříbramKST Rakovník10:8
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sadská5:10
2122. 03. 2014 17:00TTC Bělá pod BezdězemSK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:1
2122. 03. 2014 16:30TJ Sokol RoztokyTJ Spartak Rožmitál5:10
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Hořovice8:10
2223. 03. 2014 09:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Hudlice "A"10:0
2223. 03. 2014 13:00TTC Kladno "C"KST Rakovník7:9
2223. 03. 2014 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sadská10:4
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol KrchlebySK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:8
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Spartak Rožmitál5:10
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Hořovice3:10
1/129. 03. 2014 17:00KST RakovníkSK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE4:10
1/129. 03. 2014 16:30TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Hořovice10:1
1/129. 03. 2014 17:00TJ Sokol Hudlice "A"TJ Spartak Rožmitál0:10wo
1/129. 03. 2014 10:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Krchleby10:2
1/230. 03. 2014 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINEKST Rakovník10:0wo
1/230. 03. 2014 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Roztoky1:9
1/230. 03. 2014 09:30TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hudlice "A"10:0wo
1/205. 04. 2014 17:00TJ Sokol KrchlebyTTC Kladno "C"5:9
2/112. 04. 2014 16:30TJ Sokol RoztokySK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE7:10
2/112. 04. 2014 17:00TJ Sokol Hudlice "A"TJ Sokol Krchleby10:7
2/213. 04. 2014 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Roztoky2:10
2/213. 04. 2014 10:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Hudlice "A"7:10
2/319. 04. 2014 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Roztoky9:7
Divize žen
112. 10. 2013 10:00STC Slaný "B"TJ Aero Odolena Voda1:9
112. 10. 2013 10:00SKST Vlašim "E"TTC Brandýs nad Labem5:5
112. 10. 2013 12:00TJ Aero Odolena VodaTTC Brandýs nad Labem7:3
112. 10. 2013 12:00STC Slaný "B"SKST Vlašim "E"3:7
112. 10. 2013 14:00SKST Vlašim "E"TJ Aero Odolena Voda3:7
112. 10. 2013 14:00TTC Brandýs nad LabemSTC Slaný "B"6:4
209. 11. 2013 10:00
herna TJ Neratovice
TTC Brandýs nad LabemSTC Slaný "B"4:6
209. 11. 2013 10:00
herna TJ Neratovice
TJ Aero Odolena VodaTJ Sadská6:4
209. 11. 2013 12:00
herna TJ Neratovice
STC Slaný "B"TJ Sadská6:4
209. 11. 2013 12:00
herna TJ Neratovice
TTC Brandýs nad LabemTJ Aero Odolena Voda5:5
209. 11. 2013 14:00
herna TJ Neratovice
TJ Aero Odolena VodaSTC Slaný "B"4:6
209. 11. 2013 14:00
herna TJ Neratovice
TJ SadskáTTC Brandýs nad Labem6:4
307. 12. 2013 10:00TJ SadskáTTC Brandýs nad Labem3:7
307. 12. 2013 10:00STC Slaný "B"SKST Vlašim "E"4:6
307. 12. 2013 12:00TTC Brandýs nad LabemSKST Vlašim "E"4:6
307. 12. 2013 12:00TJ SadskáSTC Slaný "B"7:3
307. 12. 2013 14:00STC Slaný "B"TTC Brandýs nad Labem6:4
307. 12. 2013 14:00SKST Vlašim "E"TJ Sadská8:2
412. 01. 2014 10:00SKST Vlašim "E"TJ Sadská8:2
412. 01. 2014 10:00TTC Brandýs nad LabemTJ Aero Odolena Voda2:8
412. 01. 2014 12:00TJ SadskáTJ Aero Odolena Voda4:6
412. 01. 2014 12:00SKST Vlašim "E"TTC Brandýs nad Labem8:2
412. 01. 2014 14:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sadská9:1
412. 01. 2014 14:00TJ Aero Odolena VodaSKST Vlašim "E"5:5
508. 02. 2014 10:00TJ Aero Odolena VodaSKST Vlašim "E"4:6
508. 02. 2014 10:00TJ SadskáSTC Slaný "B"0:10wo
508. 02. 2014 12:00SKST Vlašim "E"STC Slaný "B"7:3
508. 02. 2014 12:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sadská10:0wo
508. 02. 2014 14:00TJ SadskáSKST Vlašim "E"0:10wo
508. 02. 2014 14:00STC Slaný "B"TJ Aero Odolena Voda0:10
Krajská soutěž 1. tř. sk. A
128. 09. 2013 13:30TJ Sokol Hudlice "C"TJ Neratovice "B"10:7
128. 09. 2013 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TJ Sokol Mníšek pod Brdy9:9
128. 09. 2013 17:00TTC ŘíčanyTTC Brandýs nad Labem "A"7:10
128. 09. 2013 17:00KST Rakovník "B"TSM Kladno9:9
128. 09. 2013 17:00TJ Aero Odolena VodaSTC Slaný8:10
128. 09. 2013 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Příbram4:10
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol Velké PopoviceKST Rakovník "B"9:9
212. 10. 2013 17:00TTC PříbramTSM Kladno10:6
212. 10. 2013 17:00TJ Aero Odolena VodaTTC Říčany3:10
212. 10. 2013 17:00STC SlanýTTC Brandýs nad Labem "A"4:10
212. 10. 2013 13:30TJ Sokol Hudlice "C"TJ Sokol Králův Dvůr "C"10:4
212. 10. 2013 17:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:7
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTSM Kladno10:8
313. 10. 2013 10:00TTC PříbramKST Rakovník "B"10:5
313. 10. 2013 10:00TJ Aero Odolena VodaTTC Brandýs nad Labem "A"3:10
313. 10. 2013 10:00STC SlanýTTC Říčany10:5
313. 10. 2013 13:00TJ Sokol Hudlice "C"TJ Sokol Mníšek pod Brdy6:10
313. 10. 2013 10:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Králův Dvůr "C"10:3
423. 10. 2013 19:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TJ Sokol Velké Popovice10:4
426. 10. 2013 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTTC Příbram10:3
426. 10. 2013 17:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Hudlice "C"10:3
422. 10. 2013 18:30TTC Brandýs nad Labem "A"TJ Neratovice "B"10:5
426. 10. 2013 17:00KST Rakovník "B"TJ Aero Odolena Voda10:6
426. 10. 2013 17:00TSM KladnoSTC Slaný6:10
527. 10. 2013 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TTC Příbram10:8
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Velké Popovice9:9
517. 10. 2013 18:45TTC ŘíčanyTJ Neratovice "B"10:5
527. 10. 2013 10:00TTC Brandýs nad Labem "A"TJ Sokol Hudlice "C"10:8
527. 10. 2013 10:00KST Rakovník "B"STC Slaný4:10
527. 10. 2013 10:00TSM KladnoTJ Aero Odolena Voda7:10
609. 11. 2013 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Aero Odolena Voda10:5
609. 11. 2013 17:00TTC PříbramSTC Slaný3:10
609. 11. 2013 13:30TJ Sokol Hudlice "C"KST Rakovník "B"9:9
609. 11. 2013 17:00TJ Neratovice "B"TSM Kladno10:4
609. 11. 2013 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TTC Říčany6:10
609. 11. 2013 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTTC Brandýs nad Labem "A"5:10
708. 11. 2013 19:00TJ Sokol Velké PopoviceSTC Slaný10:5
710. 11. 2013 10:00TTC PříbramTJ Aero Odolena Voda10:8
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol Hudlice "C"TSM Kladno1:10
710. 11. 2013 10:00TJ Neratovice "B"KST Rakovník "B"10:6
710. 11. 2013 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TTC Brandýs nad Labem "A"4:10
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTTC Říčany3:10
823. 11. 2013 17:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Velké Popovice10:4
823. 11. 2013 17:00TTC Brandýs nad Labem "A"TTC Příbram10:2
823. 11. 2013 17:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Králův Dvůr "C"10:7
823. 11. 2013 17:00TSM KladnoTJ Sokol Mníšek pod Brdy8:10
823. 11. 2013 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Hudlice "C"10:0wo
822. 11. 2013 18:00STC SlanýTJ Neratovice "B"10:5
924. 11. 2013 10:00TTC ŘíčanyTTC Příbram10:7
924. 11. 2013 10:00TTC Brandýs nad Labem "A"TJ Sokol Velké Popovice10:0
924. 11. 2013 10:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:8
924. 11. 2013 10:00TSM KladnoTJ Sokol Králův Dvůr "C"10:6
924. 11. 2013 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Neratovice "B"6:10
924. 11. 2013 10:00STC SlanýTJ Sokol Hudlice "C"10:0wo
1007. 12. 2013 13:30TJ Sokol Hudlice "C"TJ Sokol Velké Popovice10:5
1007. 12. 2013 17:00TJ Neratovice "B"TTC Příbram10:2
1007. 12. 2013 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TJ Aero Odolena Voda10:8
1007. 12. 2013 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdySTC Slaný9:9
1007. 12. 2013 17:00TTC ŘíčanyKST Rakovník "B"10:7
1007. 12. 2013 17:00TTC Brandýs nad Labem "A"TSM Kladno10:6
1108. 12. 2013 13:00TJ Sokol Hudlice "C"TTC Příbram10:5
1108. 12. 2013 10:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Velké Popovice10:4
1108. 12. 2013 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"STC Slaný7:10
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Aero Odolena Voda10:8
1108. 12. 2013 10:00TTC ŘíčanyTSM Kladno10:6
1108. 12. 2013 10:00TTC Brandýs nad Labem "A"KST Rakovník "B"10:6
1211. 01. 2014 17:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Hudlice "C"10:3
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Králův Dvůr "C"10:8
1211. 01. 2014 17:00TTC Brandýs nad Labem "A"TTC Říčany10:1
1211. 01. 2014 17:00TSM KladnoKST Rakovník "B"4:10
1211. 01. 2014 17:00STC SlanýTJ Aero Odolena Voda10:8
1211. 01. 2014 17:00TTC PříbramTJ Sokol Velké Popovice4:10
1325. 01. 2014 17:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Velké Popovice10:7
1325. 01. 2014 17:00TSM KladnoTTC Příbram8:10
1325. 01. 2014 17:00TTC ŘíčanyTJ Aero Odolena Voda10:3
1325. 01. 2014 17:00TTC Brandýs nad Labem "A"STC Slaný10:6
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TJ Sokol Hudlice "C"10:2
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Neratovice "B"6:10
1426. 01. 2014 10:00TSM KladnoTJ Sokol Velké Popovice10:7
1426. 01. 2014 10:00KST Rakovník "B"TTC Příbram10:6
1426. 01. 2014 10:00TTC Brandýs nad Labem "A"TJ Aero Odolena Voda10:4
1426. 01. 2014 10:00TTC ŘíčanySTC Slaný10:6
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Hudlice "C"10:3
1424. 01. 2014 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TJ Neratovice "B"7:10
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Králův Dvůr "C"10:3
1508. 02. 2014 17:00TTC PříbramTJ Sokol Mníšek pod Brdy7:10
1508. 02. 2014 13:30TJ Sokol Hudlice "C"TTC Říčany10:8
1508. 02. 2014 17:00TJ Neratovice "B"TTC Brandýs nad Labem "A"5:10
1508. 02. 2014 17:00TJ Aero Odolena VodaKST Rakovník "B"8:10
1505. 02. 2014 18:00STC SlanýTSM Kladno10:4
1609. 02. 2014 10:00TTC PříbramTJ Sokol Králův Dvůr "C"8:10
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:8
1609. 02. 2014 10:00TJ Neratovice "B"TTC Říčany8:10
1609. 02. 2014 13:00TJ Sokol Hudlice "C"TTC Brandýs nad Labem "A"3:10
1607. 02. 2014 19:00STC SlanýKST Rakovník "B"4:10
1609. 02. 2014 10:00TJ Aero Odolena VodaTSM Kladno7:10
1722. 02. 2014 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Velké Popovice3:10
1722. 02. 2014 17:00STC SlanýTTC Příbram10:4
1722. 02. 2014 17:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Hudlice "C"10:6
1722. 02. 2014 17:00TSM KladnoTJ Neratovice "B"8:10
1722. 02. 2014 17:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Králův Dvůr "C"10:3
1722. 02. 2014 17:00TTC Brandýs nad Labem "A"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:2
1818. 02. 2014 19:00STC SlanýTJ Sokol Velké Popovice7:10
1823. 02. 2014 10:00TJ Aero Odolena VodaTTC Příbram10:4
1823. 02. 2014 10:00TSM KladnoTJ Sokol Hudlice "C"10:4
1822. 02. 2014 10:00KST Rakovník "B"TJ Neratovice "B"1:10
1823. 02. 2014 10:00TTC Brandýs nad Labem "A"TJ Sokol Králův Dvůr "C"10:3
1823. 02. 2014 10:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:4
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Říčany8:10
1908. 03. 2014 17:00TTC PříbramTTC Brandýs nad Labem "A"6:10
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"KST Rakovník "B"10:5
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTSM Kladno9:9
1908. 03. 2014 13:30TJ Sokol Hudlice "C"TJ Aero Odolena Voda5:10
1908. 03. 2014 17:00TJ Neratovice "B"STC Slaný10:7
2009. 03. 2014 10:00TTC PříbramTTC Říčany10:4
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Brandýs nad Labem "A"4:10
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyKST Rakovník "B"10:7
2009. 03. 2014 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TSM Kladno10:7
2009. 03. 2014 10:00TJ Neratovice "B"TJ Aero Odolena Voda10:7
2009. 03. 2014 13:00TJ Sokol Hudlice "C"STC Slaný0:10
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Hudlice "C"10:2
2122. 03. 2014 17:00TTC PříbramTJ Neratovice "B"8:10
2122. 03. 2014 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Králův Dvůr "C"10:8
2122. 03. 2014 17:00STC SlanýTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:4
2122. 03. 2014 17:00KST Rakovník "B"TTC Říčany5:10
2122. 03. 2014 17:00TSM KladnoTTC Brandýs nad Labem "A"3:10
2223. 03. 2014 10:00TTC PříbramTJ Sokol Hudlice "C"10:1
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Neratovice "B"4:10
2223. 03. 2014 10:00STC SlanýTJ Sokol Králův Dvůr "C"9:9
2223. 03. 2014 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:7
2223. 03. 2014 10:00TSM KladnoTTC Říčany9:9
2223. 03. 2014 10:00KST Rakovník "B"TTC Brandýs nad Labem "A"3:10
1/130. 03. 2014 10:00TTC Brandýs nad Labem "A"STC Slaný10:2
1/129. 03. 2014 17:00TTC ŘíčanyTJ Neratovice "B"10:2
1/129. 03. 2014 10:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TJ Aero Odolena Voda10:1
1/129. 03. 2014 17:00TTC PříbramTSM Kladno10:7
1/205. 04. 2014 17:00STC SlanýTTC Brandýs nad Labem "A"4:9
1/230. 03. 2014 10:00TJ Neratovice "B"TTC Říčany9:9
1/230. 03. 2014 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Králův Dvůr "C"10:7
1/230. 03. 2014 10:00TSM KladnoTTC Příbram9:9
1/305. 04. 2014 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TJ Aero Odolena Voda9:3
2/112. 04. 2014 17:00TTC Brandýs nad Labem "A"TTC Říčany10:6
2/113. 04. 2014 10:00TSM KladnoTJ Aero Odolena Voda10:7
2/213. 04. 2014 10:00TTC ŘíčanyTTC Brandýs nad Labem "A"3:9
2/219. 04. 2014 17:00TJ Aero Odolena VodaTSM Kladno6:9
Krajská soutěž 1. tř. sk. B
128. 09. 2013 17:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Libice nad Cidlinou2:10
128. 09. 2013 13:30TJ Sadská "B"FK Kolín "B"10:2
128. 09. 2013 17:00TJ Sokol Kutná Hora "A"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"4:10
128. 09. 2013 17:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Kutná Hora "B"10:5
128. 09. 2013 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"10:3
124. 09. 2013 19:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"8:10
212. 10. 2013 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Neratovice "A"9:9
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"10:4
212. 10. 2013 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Kutná Hora "A"4:10
212. 10. 2013 13:30TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"6:10
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol BenešovTJ Sadská "B"4:10
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouFK Kolín "B"10:3
313. 10. 2013 10:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"10:4
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Neratovice "A"10:8
313. 10. 2013 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"3:10
313. 10. 2013 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Kutná Hora "A"10:8
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol BenešovFK Kolín "B"10:3
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sadská "B"0:10
426. 10. 2013 13:30TJ Sadská "B"TTC Brandýs nad Labem "B"10:0
426. 10. 2013 17:00FK Kolín "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"8:10
426. 10. 2013 17:00TJ Sokol Kutná Hora "A"TJ Sokol Benešov6:10
423. 10. 2013 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:4
426. 10. 2013 17:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Krchleby "B"10:3
426. 10. 2013 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"9:9
527. 10. 2013 13:00TJ Sadská "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:8
527. 10. 2013 13:00FK Kolín "B"TTC Brandýs nad Labem "B"10:4
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol Kutná Hora "A"TJ Sokol Libice nad Cidlinou1:10
522. 10. 2013 18:30TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Benešov10:3
527. 10. 2013 10:00TJ Neratovice "A"TTC Bělá pod Bezdězem "B"10:6
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Krchleby "B"9:9
609. 11. 2013 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Krchleby "B"10:7
609. 11. 2013 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"9:9
609. 11. 2013 17:00TJ Sokol BenešovTJ Neratovice "A"7:10
609. 11. 2013 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Kutná Hora "B"10:5
609. 11. 2013 13:30TJ Sadská "B"TJ Sokol Kutná Hora "A"10:1
607. 11. 2013 18:30FK Kolín "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"3:10
710. 11. 2013 10:00TTC Brandýs nad Labem "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"10:2
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Krchleby "B"10:3
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Kutná Hora "B"10:4
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Neratovice "A"10:7
710. 11. 2013 13:00TJ Sadská "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"4:10
710. 11. 2013 13:00FK Kolín "B"TJ Sokol Kutná Hora "A"10:5
823. 11. 2013 17:00TJ Sokol Kutná Hora "A"TTC Brandýs nad Labem "B"9:9
823. 11. 2013 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:4
823. 11. 2013 13:30
herna TJ Sadská
TJ Neratovice "A"TJ Sadská "B"4:10
823. 11. 2013 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"FK Kolín "B"7:10
823. 11. 2013 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Benešov4:10
823. 11. 2013 13:30TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:5
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol Kutná Hora "A"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:4
924. 11. 2013 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Brandýs nad Labem "B"10:0
922. 11. 2013 18:00TJ Neratovice "A"FK Kolín "B"10:3
924. 11. 2013 10:00
herna TJ Sadská
TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sadská "B"3:10
924. 11. 2013 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou5:10
924. 11. 2013 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Benešov10:8
1007. 12. 2013 17:00TJ Sokol BenešovTTC Brandýs nad Labem "B"8:10
1007. 12. 2013 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"8:10
1007. 12. 2013 13:30TJ Sadská "B"TJ Sokol Krchleby "B"10:0
1007. 12. 2013 17:00FK Kolín "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"10:1
1007. 12. 2013 17:00TJ Sokol Kutná Hora "A"TJ Neratovice "A"10:4
1007. 12. 2013 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Kutná Hora "B"10:4
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"6:10
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Brandýs nad Labem "B"10:4
1108. 12. 2013 13:00TJ Sadská "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"10:4
1106. 12. 2013 18:30
herna TJ S.Krchleby
FK Kolín "B"TJ Sokol Krchleby "B"7:10
1120. 09. 2013 19:00TJ Sokol Kutná Hora "A"TJ Sokol Kutná Hora "B"8:10
1108. 12. 2013 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Neratovice "A"10:4
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Benešov9:9
1211. 01. 2014 17:00FK Kolín "B"TJ Sadská "B"WO
1211. 01. 2014 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Kutná Hora "A"10:8
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Neratovice "A"10:3
1211. 01. 2014 13:30TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Krchleby "B"10:5
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC Brandýs nad Labem "B"10:8
1325. 01. 2014 17:00TJ Neratovice "A"TTC Brandýs nad Labem "B"10:2
1318. 01. 2014 13:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"6:10
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol Kutná Hora "A"TJ Sokol Krchleby "B"10:2
1325. 01. 2014 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Bělá pod Bezdězem "B"10:2
1325. 01. 2014 13:30TJ Sadská "B"TJ Sokol Benešov10:8
1325. 01. 2014 17:00FK Kolín "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou4:10
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TTC Brandýs nad Labem "B"10:4
1424. 01. 2014 18:30TJ Neratovice "A"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:8
1426. 01. 2014 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Krchleby "B"10:5
1424. 01. 2014 19:30TJ Sokol Kutná Hora "A"TTC Bělá pod Bezdězem "B"10:3
1421. 01. 2014 18:30FK Kolín "B"TJ Sokol Benešov10:8
1426. 01. 2014 13:00TJ Sadská "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou9:9
1508. 02. 2014 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sadská "B"2:10
1508. 02. 2014 09:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"FK Kolín "B"3:10
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Kutná Hora "A"9:9
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:7
1508. 02. 2014 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Neratovice "A"2:10
1508. 02. 2014 13:30TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"10:4
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sadská "B"7:10
1609. 02. 2014 10:00TTC Brandýs nad Labem "B"FK Kolín "B"8:10
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Kutná Hora "A"10:4
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol BenešovTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:4
1609. 02. 2014 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Neratovice "A"10:5
1609. 02. 2014 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"9:9
1722. 02. 2014 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TTC Brandýs nad Labem "B"9:9
1722. 02. 2014 13:30TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:6
1722. 02. 2014 17:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Benešov10:7
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou5:10
1715. 02. 2014 14:00TJ Sokol Kutná Hora "A"TJ Sadská "B"10:4
1717. 02. 2014 18:30TJ AŠ Mladá Boleslav "C"FK Kolín "B"10:2
1823. 02. 2014 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TTC Brandýs nad Labem "B"10:7
1823. 02. 2014 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:7
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Benešov10:6
1823. 02. 2014 10:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Libice nad Cidlinou4:10
1823. 02. 2014 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sadská "B"10:3
1829. 01. 2014 19:00TJ Sokol Kutná Hora "A"FK Kolín "B"9:9
1908. 03. 2014 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Kutná Hora "A"6:10
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"7:10
1907. 03. 2014 18:30
herna TJ Neratovice
TJ Sadská "B"TJ Neratovice "A"10:8
1906. 03. 2014 18:30FK Kolín "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"10:7
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Krchleby "B"10:4
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Bělá pod Bezdězem "B"10:1
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Kutná Hora "A"4:10
2009. 03. 2014 10:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"9:9
2009. 03. 2014 13:00FK Kolín "B"TJ Neratovice "A"10:0
2001. 03. 2014 14:00
herna S.K.Hora
TJ Sadská "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"10:6
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Krchleby "B"10:3
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol BenešovTTC Bělá pod Bezdězem "B"10:4
2122. 03. 2014 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Benešov10:8
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou9:9
2122. 03. 2014 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sadská "B"10:4
2122. 03. 2014 13:30TTC Bělá pod Bezdězem "B"FK Kolín "B"1:10
2122. 03. 2014 17:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Kutná Hora "A"10:5
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"6:10
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Benešov10:1
2223. 03. 2014 10:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou6:10
2223. 03. 2014 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sadská "B"3:10
2223. 03. 2014 13:00
herna FK Kolín
TJ Sokol Krchleby "B"FK Kolín "B"9:9
2225. 09. 2013 19:30TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Kutná Hora "A"7:10
2223. 03. 2014 10:00TJ Neratovice "A"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"6:10
1/129. 03. 2014 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:0
1/129. 03. 2014 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sadská "B"10:8
1/129. 03. 2014 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Krchleby "B"7:10
1/129. 03. 2014 17:00TJ Sokol BenešovTTC Brandýs nad Labem "B"4:10
1/230. 03. 2014 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"6:9
1/230. 03. 2014 10:00TJ Sadská "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou9:9
1/230. 03. 2014 10:00TJ Sokol Krchleby "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"10:0wo
1/230. 03. 2014 13:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Benešov10:0wo
2/105. 04. 2014 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:5
2/112. 04. 2014 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Benešov0:10wo
2/206. 04. 2014 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ AŠ Mladá Boleslav "C"8:9
2/213. 04. 2014 10:00TJ Sokol BenešovTTC Bělá pod Bezdězem "B"10:0wo
Krajská soutěž 2. tř. sk. A
128. 09. 2013 17:00TTC Slovan KladnoKanoistický klub Rakovník7:11
128. 09. 2013 17:00Sokol NižborTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:8
125. 09. 2013 18:30Sokol LányTJ Sokol Stochov Honice10:8
127. 09. 2013 17:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Hudlice "D"11:7
128. 09. 2013 17:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Králův Dvůr "D"10:8
128. 09. 2013 17:00TTC Kladno "E"TJ Sokol Buštěhrad7:11
212. 10. 2013 18:00TTC Kladno "E"KST Rakovník "C"14:4
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Hudlice "D"13:5
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol UnhošťSokol Lány7:11
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Stochov Honice10:8
212. 10. 2013 17:00TTC Slovan KladnoSokol Nižbor9:9
212. 10. 2013 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"11:7
313. 10. 2013 13:00TTC Kladno "E"TJ Sokol Hudlice "D"15:3
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol BuštěhradKST Rakovník "C"14:4
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Stochov Honice7:11
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"Sokol Lány5:13
313. 10. 2013 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:8
313. 10. 2013 13:00Kanoistický klub RakovníkSokol Nižbor13:5
426. 10. 2013 17:00Sokol NižborTTC Kladno "E"13:5
426. 10. 2013 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Buštěhrad11:7
426. 10. 2013 17:00Sokol LányTTC Slovan Kladno12:6
426. 10. 2013 17:00TJ Sokol Stochov HoniceKanoistický klub Rakovník9:9
426. 10. 2013 13:30KST Rakovník "C"TJ Sokol Unhošť10:8
426. 10. 2013 13:30TJ Sokol Hudlice "D"TJ Sokol Králův Dvůr "D"7:11
527. 10. 2013 10:00Sokol NižborTJ Sokol Buštěhrad12:6
527. 10. 2013 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TTC Kladno "E"14:4
527. 10. 2013 10:00Sokol LányKanoistický klub Rakovník10:8
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTTC Slovan Kladno12:6
527. 10. 2013 13:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Králův Dvůr "D"13:5
527. 10. 2013 13:00TJ Sokol Hudlice "D"TJ Sokol Unhošť6:12
609. 11. 2013 13:30TTC Kladno "E"TJ Sokol Unhošť11:7
609. 11. 2013 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Králův Dvůr "D"15:3
609. 11. 2013 17:00TTC Slovan KladnoKST Rakovník "C"13:5
609. 11. 2013 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Hudlice "D"11:7
609. 11. 2013 17:00Sokol NižborSokol Lány8:10
609. 11. 2013 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Stochov Honice11:7
710. 11. 2013 13:00TTC Kladno "E"TJ Sokol Králův Dvůr "D"9:9
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Unhošť13:5
710. 11. 2013 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Hudlice "D"14:4
710. 11. 2013 13:00Kanoistický klub RakovníkKST Rakovník "C"16:2
710. 11. 2013 10:00Sokol NižborTJ Sokol Stochov Honice13:5
710. 11. 2013 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"Sokol Lány8:10
823. 11. 2013 17:00Sokol LányTTC Kladno "E"14:4
823. 11. 2013 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Buštěhrad15:3
823. 11. 2013 13:30KST Rakovník "C"Sokol Nižbor14:4
823. 11. 2013 13:30TJ Sokol Hudlice "D"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"2:16
823. 11. 2013 17:00TJ Sokol UnhošťTTC Slovan Kladno5:13
823. 11. 2013 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"Kanoistický klub Rakovník8:10
924. 11. 2013 10:00Sokol LányTJ Sokol Buštěhrad17:1
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTTC Kladno "E"9:9
924. 11. 2013 13:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"9:9
924. 11. 2013 13:00TJ Sokol Hudlice "D"Sokol Nižbor2:16
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol UnhošťKanoistický klub Rakovník6:12
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"TTC Slovan Kladno10:8
1007. 12. 2013 17:00TTC Slovan KladnoTTC Kladno "E"11:7
1007. 12. 2013 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Buštěhrad12:6
1007. 12. 2013 17:00Sokol NižborTJ Sokol Unhošť14:4
1007. 12. 2013 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Králův Dvůr "D"15:3
1004. 12. 2013 18:30Sokol LányKST Rakovník "C"8:10
1014. 12. 2013 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Hudlice "D"11:7
1108. 12. 2013 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Buštěhrad11:7
1108. 12. 2013 13:00Kanoistický klub RakovníkTTC Kladno "E"10:8
1108. 12. 2013 10:00Sokol NižborTJ Sokol Králův Dvůr "D"13:5
1108. 12. 2013 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Unhošť13:5
1108. 12. 2013 10:00Sokol LányTJ Sokol Hudlice "D"15:3
1126. 11. 2013 18:30TJ Sokol Stochov HoniceKST Rakovník "C"6:12
1208. 01. 2014 18:00Kanoistický klub RakovníkTTC Slovan Kladno11:7
1211. 01. 2014 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"Sokol Nižbor7:11
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Lány4:14
1211. 01. 2014 13:30TJ Sokol Hudlice "D"KST Rakovník "C"8:10
1211. 01. 2014 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Unhošť12:6
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol BuštěhradTTC Kladno "E"15:3
1325. 01. 2014 13:30KST Rakovník "C"TTC Kladno "E"7:11
1325. 01. 2014 13:30TJ Sokol Hudlice "D"TJ Sokol Buštěhrad8:10
1315. 01. 2014 18:30Sokol LányTJ Sokol Unhošť12:6
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Králův Dvůr "D"16:2
1325. 01. 2014 17:00Sokol NižborTTC Slovan Kladno11:7
1325. 01. 2014 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"Kanoistický klub Rakovník7:11
1426. 01. 2014 13:00TJ Sokol Hudlice "D"TTC Kladno "E"4:14
1426. 01. 2014 13:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Buštěhrad10:8
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Unhošť10:8
1422. 01. 2014 18:00Sokol LányTJ Sokol Králův Dvůr "D"14:4
1422. 01. 2014 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TTC Slovan Kladno10:8
1426. 01. 2014 10:00Sokol NižborKanoistický klub Rakovník9:9
1508. 02. 2014 18:00TTC Kladno "E"Sokol Nižbor11:7
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"8:10
1505. 02. 2014 18:00TTC Slovan KladnoSokol Lány5:13
1508. 02. 2014 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Stochov Honice14:4
1508. 02. 2014 15:00TJ Sokol UnhošťKST Rakovník "C"7:11
1508. 02. 2014 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Hudlice "D"13:5
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol BuštěhradSokol Nižbor12:6
1609. 02. 2014 13:00TTC Kladno "E"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"11:7
1609. 02. 2014 13:00Kanoistický klub RakovníkSokol Lány12:6
1609. 02. 2014 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Stochov Honice11:7
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"KST Rakovník "C"6:12
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Hudlice "D"16:2
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol UnhošťTTC Kladno "E"9:9
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Buštěhrad6:12
1722. 02. 2014 13:30KST Rakovník "C"TTC Slovan Kladno7:11
1722. 02. 2014 13:30TJ Sokol Hudlice "D"Kanoistický klub Rakovník4:14
1721. 02. 2014 18:30Sokol LánySokol Nižbor17:1
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"14:4
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"TTC Kladno "E"11:7
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Buštěhrad8:10
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Hudlice "D"TTC Slovan Kladno3:15
1823. 02. 2014 13:00KST Rakovník "C"Kanoistický klub Rakovník8:10
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Nižbor10:8
1819. 02. 2014 18:30Sokol LányTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"15:3
1906. 03. 2014 19:20TTC Kladno "E"Sokol Lány9:9
1914. 02. 2014 19:30TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Stochov Honice7:11
1908. 03. 2014 17:00Sokol NižborKST Rakovník "C"8:10
1908. 03. 2014 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Hudlice "D"16:2
1908. 03. 2014 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Unhošť15:3
1908. 03. 2014 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Králův Dvůr "D"13:5
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol BuštěhradSokol Lány3:15
2004. 03. 2014 19:00TTC Kladno "E"TJ Sokol Stochov Honice10:8
2009. 03. 2014 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"KST Rakovník "C"8:10
2009. 03. 2014 10:00Sokol NižborTJ Sokol Hudlice "D"14:4
2009. 03. 2014 13:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Unhošť12:6
2005. 03. 2014 18:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Králův Dvůr "D"17:1
2122. 03. 2014 18:00TTC Kladno "E"TTC Slovan Kladno10:8
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol BuštěhradKanoistický klub Rakovník10:8
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol UnhošťSokol Nižbor0:18wo
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"6:12
2122. 03. 2014 13:30KST Rakovník "C"Sokol Lány11:7
2122. 03. 2014 13:30TJ Sokol Hudlice "D"TJ Sokol Stochov Honice3:15
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol BuštěhradTTC Slovan Kladno12:6
2223. 03. 2014 13:00TTC Kladno "E"Kanoistický klub Rakovník8:10
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"Sokol Nižbor2:16
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"7:11
2223. 03. 2014 13:00TJ Sokol Hudlice "D"Sokol Lány5:13
2223. 03. 2014 13:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Stochov Honice7:11
1/129. 03. 2014 13:30Kanoistický klub RakovníkSokol Nižbor6:10
1/128. 03. 2014 19:00KST Rakovník "C"Sokol Lány10:3
1/129. 03. 2014 17:00TTC Slovan KladnoTTC Kladno "E"10:3
1/128. 03. 2014 16:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Unhošť10:3
1/230. 03. 2014 10:00Sokol NižborKanoistický klub Rakovník4:10
1/229. 03. 2014 17:00Sokol LányKST Rakovník "C"7:9
1/230. 03. 2014 10:00TTC Kladno "E"TTC Slovan Kladno9:9
1/230. 03. 2014 10:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Králův Dvůr "D"9:9
1/305. 04. 2014 17:00Kanoistický klub RakovníkSokol Nižbor8:9
2/112. 04. 2014 17:00KST Rakovník "C"Sokol Nižbor10:5
2/112. 04. 2014 17:00TTC Kladno "E"TJ Sokol Králův Dvůr "D"10:2
2/213. 04. 2014 10:00Sokol NižborKST Rakovník "C"6:9
2/213. 04. 2014 10:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"TTC Kladno "E"5:9
Krajská soutěž 2. tř. sk. B
128. 09. 2013 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Lysá nad Labem15:3
128. 09. 2013 17:00TJ KralupyTTC Kladno "D"15:3
128. 09. 2013 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TTC Brandýs nad Labem "C"10:8
128. 09. 2013 16:30TJ Sokol Roztoky "B"Sokol Přezletice "B"10:8
128. 09. 2013 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Dynamo Nelahozeves10:8
128. 09. 2013 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"9:9
212. 10. 2013 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Roztoky "B"16:2
212. 10. 2013 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Sokol Přezletice "B"15:3
212. 10. 2013 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"11:7
212. 10. 2013 18:00TJ Dynamo NelahozevesTTC Brandýs nad Labem "C"10:8
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Kralupy13:5
205. 10. 2013 14:00TJ Sokol Lysá nad LabemTTC Kladno "D"13:5
313. 10. 2013 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"Sokol Přezletice "B"13:5
313. 10. 2013 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Roztoky "B"14:4
313. 10. 2013 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTTC Brandýs nad Labem "C"12:6
313. 10. 2013 10:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"9:9
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol KosmonosyTTC Kladno "D"10:8
306. 10. 2013 09:00
herna TJ Kralupy
TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Kralupy9:9
426. 10. 2013 17:00TJ KralupyTJ AŠ Mladá Boleslav "D"8:10
426. 10. 2013 17:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"5:13
426. 10. 2013 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Kosmonosy4:14
420. 10. 2013 10:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Lysá nad Labem13:5
420. 10. 2013 10:00TJ Sokol Roztoky "B"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy1:17
426. 10. 2013 13:30Sokol Přezletice "B"TJ Dynamo Nelahozeves7:11
527. 10. 2013 10:00TJ KralupyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"5:13
527. 10. 2013 10:00TTC Kladno "D"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"7:11
526. 10. 2013 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Lysá nad Labem11:7
527. 10. 2013 13:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Kosmonosy2:16
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol Roztoky "B"TJ Dynamo Nelahozeves7:11
527. 10. 2013 10:00Sokol Přezletice "B"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy8:10
609. 11. 2013 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy11:7
609. 11. 2013 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Dynamo Nelahozeves12:6
609. 11. 2013 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Roztoky "B"10:8
609. 11. 2013 17:00TJ Sokol Lysá nad LabemSokol Přezletice "B"11:7
602. 11. 2013 17:00TJ KralupyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"6:12
609. 11. 2013 18:00TTC Kladno "D"TTC Brandýs nad Labem "C"12:6
710. 11. 2013 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Dynamo Nelahozeves12:6
710. 11. 2013 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy12:6
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol KosmonosySokol Přezletice "B"12:6
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Roztoky "B"7:11
703. 11. 2013 10:00TJ KralupyTTC Brandýs nad Labem "C"8:10
710. 11. 2013 13:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"13:5
823. 11. 2013 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"7:11
823. 11. 2013 13:30TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"12:6
823. 11. 2013 16:30TJ Sokol Roztoky "B"TJ Kralupy12:6
823. 11. 2013 13:30Sokol Přezletice "B"TTC Kladno "D"5:13
823. 11. 2013 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Kosmonosy8:10
823. 11. 2013 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Lysá nad Labem14:4
927. 09. 2013 18:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"6:12
924. 11. 2013 13:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"9:9
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol Roztoky "B"TTC Kladno "D"10:8
924. 11. 2013 10:00Sokol Přezletice "B"TJ Kralupy7:11
924. 11. 2013 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Lysá nad Labem14:4
924. 11. 2013 10:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Kosmonosy10:8
1007. 12. 2013 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ AŠ Mladá Boleslav "D"6:12
1007. 12. 2013 17:00TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"5:13
1007. 12. 2013 17:00TJ KralupySokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy2:16
1007. 12. 2013 17:00TTC Kladno "D"TJ Dynamo Nelahozeves10:8
1007. 12. 2013 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Roztoky "B"8:10
1007. 12. 2013 13:30TTC Brandýs nad Labem "C"Sokol Přezletice "B"12:6
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"13:5
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol Lysá nad LabemTJ AŠ Mladá Boleslav "D"6:12
1108. 12. 2013 10:00TJ KralupyTJ Dynamo Nelahozeves5:13
1108. 12. 2013 10:00TTC Kladno "D"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy11:7
1108. 12. 2013 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"Sokol Přezletice "B"14:4
1108. 12. 2013 13:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Roztoky "B"11:7
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Kosmonosy0:18
1211. 01. 2014 17:00TTC Kladno "D"TJ Kralupy9:9
1211. 01. 2014 13:30TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"12:6
1211. 01. 2014 13:30Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Roztoky "B"10:8
1211. 01. 2014 17:00TJ Dynamo NelahozevesSokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy11:7
1211. 01. 2014 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"6:12
1325. 01. 2014 16:30TJ Sokol Roztoky "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"8:10
1325. 01. 2014 13:30Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"3:15
1325. 01. 2014 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy6:12
1325. 01. 2014 13:30TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Dynamo Nelahozeves15:3
1325. 01. 2014 17:00TJ KralupyTJ Sokol Kosmonosy7:11
1325. 01. 2014 17:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Lysá nad Labem13:5
1426. 01. 2014 10:00Sokol Přezletice "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"2:16
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"6:12
1426. 01. 2014 13:00TTC Brandýs nad Labem "C"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy10:8
1426. 01. 2014 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Dynamo Nelahozeves6:12
1426. 01. 2014 10:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Kosmonosy8:10
1426. 01. 2014 10:00
herna S.Lysá n.L.
TJ KralupyTJ Sokol Lysá nad Labem9:9
1508. 02. 2014 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Kralupy16:2
1508. 02. 2014 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Kladno "D"18:0
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"18:0
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Lysá nad LabemTTC Brandýs nad Labem "C"8:10
1508. 02. 2014 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Roztoky "B"10:8
1508. 02. 2014 17:00TJ Dynamo NelahozevesSokol Přezletice "B"12:6
1609. 02. 2014 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Kralupy8:10
1609. 02. 2014 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TTC Kladno "D"14:4
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"10:8
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol KosmonosyTTC Brandýs nad Labem "C"10:8
1609. 02. 2014 10:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Roztoky "B"9:9
1609. 02. 2014 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedySokol Přezletice "B"12:6
1722. 02. 2014 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ AŠ Mladá Boleslav "D"8:10
1715. 02. 2014 13:30TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"6:12
1722. 02. 2014 16:30TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Kosmonosy3:15
1722. 02. 2014 13:30Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Lysá nad Labem11:7
1722. 02. 2014 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Kralupy9:9
1722. 02. 2014 13:30TTC Brandýs nad Labem "C"TTC Kladno "D"11:7
1816. 02. 2014 10:30
herna AŠ Ml.Boleslav
TJ Dynamo NelahozevesTJ AŠ Mladá Boleslav "D"2:16
1823. 02. 2014 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"9:9
1823. 02. 2014 10:00Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Kosmonosy2:16
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Lysá nad Labem12:6
1823. 02. 2014 13:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Kralupy9:9
1823. 02. 2014 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TTC Kladno "D"6:12
1908. 03. 2014 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"15:3
1908. 03. 2014 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Brandýs nad Labem "C"5:13
1908. 03. 2014 17:00TJ KralupyTJ Sokol Roztoky "B"8:10
1908. 03. 2014 11:00TTC Kladno "D"Sokol Přezletice "B"12:6
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol KosmonosySokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy5:13
1907. 03. 2014 18:30TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Dynamo Nelahozeves4:14
2020. 09. 2013 18:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"11:7
2009. 03. 2014 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TTC Brandýs nad Labem "C"13:5
2009. 03. 2014 13:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Roztoky "B"9:9
2009. 03. 2014 10:00TJ KralupySokol Přezletice "B"10:8
2006. 03. 2014 18:30TJ Sokol Lysá nad LabemSokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy6:12
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Dynamo Nelahozeves10:8
2122. 03. 2014 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Kosmonosy17:1
2122. 03. 2014 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Lysá nad Labem16:2
2122. 03. 2014 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Kralupy7:11
2122. 03. 2014 17:00TJ Dynamo NelahozevesTTC Kladno "D"8:10
2122. 03. 2014 16:30TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"7:11
2122. 03. 2014 13:30Sokol Přezletice "B"TTC Brandýs nad Labem "C"6:12
2223. 03. 2014 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Kosmonosy9:9
2223. 03. 2014 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Lysá nad Labem14:4
2223. 03. 2014 10:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Kralupy15:3
2223. 03. 2014 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTTC Kladno "D"7:11
2223. 03. 2014 10:00Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"7:11
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Roztoky "B"TTC Brandýs nad Labem "C"3:15
1/129. 03. 2014 13:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TTC Brandýs nad Labem "C"10:7
1/129. 03. 2014 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"10:3
1/129. 03. 2014 16:30TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"10:2
1/129. 03. 2014 17:00TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Kralupy8:10
1/230. 03. 2014 16:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"7:9
1/230. 03. 2014 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Kosmonosy4:9
1/230. 03. 2014 16:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Roztoky "B"3:9
1/230. 03. 2014 10:00TJ KralupyTJ Sokol Lysá nad Labem9:0
2/112. 04. 2014 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Kosmonosy10:5
2/112. 04. 2014 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Kralupy5:10
2/213. 04. 2014 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ AŠ Mladá Boleslav "D"9:9
2/213. 04. 2014 10:00TJ KralupyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"4:10
2/319. 04. 2014 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Kralupy9:6
Krajská soutěž 2. tř. sk. C
127. 09. 2013 18:00
herna KST Týnec n.S.
TJ Sokol Benešov "B"KST Týnec nad Sázavou12:6
128. 09. 2013 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Tatran Sedlčany "B"11:7
123. 09. 2013 16:30SK Březnice "A"SK Březnice "B"18:0
128. 09. 2013 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Olešná10:8
128. 09. 2013 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Spartak Čenkov9:9
128. 09. 2013 17:00
herna S.Příbram
TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Příbram "B"5:13
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Žebrák14:4
212. 10. 2013 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Olešná13:5
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"SK Březnice "A"5:13
212. 10. 2013 13:30TJ Spartak ČenkovSK Březnice "B"9:9
212. 10. 2013 13:30TJ Sokol Benešov "B"TJ Slavoj Obecnice11:7
212. 10. 2013 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Tatran Sedlčany "B"10:8
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Olešná7:11
313. 10. 2013 12:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Žebrák12:6
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"SK Březnice "B"4:14
313. 10. 2013 10:00TJ Spartak ČenkovSK Březnice "A"5:13
313. 10. 2013 13:00TJ Sokol Benešov "B"TJ Tatran Sedlčany "B"4:14
313. 10. 2013 10:00KST Týnec nad SázavouTJ Slavoj Obecnice10:8
426. 10. 2013 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Hořovice "B"10:8
426. 10. 2013 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Příbram "B"8:10
426. 10. 2013 15:00SK Březnice "A"TJ Sokol Benešov "B"17:1
426. 10. 2013 15:00SK Březnice "B"KST Týnec nad Sázavou3:15
426. 10. 2013 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"17:1
426. 10. 2013 17:00TJ OlešnáTJ Spartak Čenkov11:7
527. 10. 2013 10:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Příbram "B"7:11
527. 10. 2013 13:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Hořovice "B"9:9
526. 10. 2013 17:00SK Březnice "A"KST Týnec nad Sázavou11:7
526. 10. 2013 17:00SK Březnice "B"TJ Sokol Benešov "B"10:8
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Čenkov13:5
527. 10. 2013 10:00TJ OlešnáTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"14:4
609. 11. 2013 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"13:5
609. 11. 2013 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Spartak Čenkov13:5
609. 11. 2013 13:30TJ Sokol Benešov "B"TJ Sokol Žebrák8:10
609. 11. 2013 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Olešná11:7
609. 11. 2013 17:00TJ Slavoj ObecniceSK Březnice "A"11:7
609. 11. 2013 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"SK Březnice "B"11:7
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Spartak Čenkov11:7
710. 11. 2013 12:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"13:5
710. 11. 2013 13:00TJ Sokol Benešov "B"TJ Olešná14:4
710. 11. 2013 10:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Žebrák10:8
710. 11. 2013 10:00TJ Slavoj ObecniceSK Březnice "B"14:4
710. 11. 2013 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"SK Březnice "A"7:11
823. 11. 2013 17:00SK Březnice "A"TJ Sokol Hořovice "B"9:9
823. 11. 2013 17:00SK Březnice "B"TJ Sokol Příbram "B"8:10
823. 11. 2013 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Slavoj Obecnice7:11
823. 11. 2013 17:00TJ OlešnáTJ Tatran Sedlčany "B"7:11
823. 11. 2013 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Benešov "B"6:12
823. 11. 2013 13:30TJ Spartak ČenkovKST Týnec nad Sázavou6:12
924. 11. 2013 10:00SK Březnice "A"TJ Sokol Příbram "B"10:8
924. 11. 2013 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Hořovice "B"3:15
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Tatran Sedlčany "B"8:10
924. 11. 2013 10:00TJ OlešnáTJ Slavoj Obecnice11:7
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"KST Týnec nad Sázavou2:16
924. 11. 2013 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Benešov "B"5:13
1007. 12. 2013 13:30TJ Sokol Benešov "B"TJ Sokol Hořovice "B"14:4
1007. 12. 2013 17:00
herna S.Příbram
KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Příbram "B"13:5
1007. 12. 2013 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"16:2
1007. 12. 2013 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Spartak Čenkov13:5
1007. 12. 2013 17:00SK Březnice "A"TJ Sokol Žebrák17:1
1007. 12. 2013 17:00SK Březnice "B"TJ Olešná9:9
1108. 12. 2013 13:00TJ Sokol Benešov "B"TJ Sokol Příbram "B"7:11
1108. 12. 2013 10:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Hořovice "B"5:13
1108. 12. 2013 10:00TJ Slavoj ObecniceTJ Spartak Čenkov11:7
1108. 12. 2013 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"12:6
1108. 12. 2013 10:00SK Březnice "A"TJ Olešná13:5
1108. 12. 2013 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Žebrák13:5
1208. 01. 2014 18:30
herna S.Benešov
KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Benešov "B"7:11
1211. 01. 2014 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Slavoj Obecnice12:6
1223. 09. 2013 19:00SK Březnice "B"SK Březnice "A"18:0
1204. 01. 2014 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Žebrák11:7
1211. 01. 2014 13:30TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"13:5
1211. 01. 2014 13:30
herna S.Hořovice
TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Hořovice "B"7:11
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hořovice "B"8:10
1325. 01. 2014 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Příbram "B"9:9
1325. 01. 2014 17:00SK Březnice "A"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"15:3
1325. 01. 2014 17:00SK Březnice "B"TJ Spartak Čenkov9:9
1325. 01. 2014 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Benešov "B"14:4
1325. 01. 2014 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"KST Týnec nad Sázavou11:7
1426. 01. 2014 10:00TJ OlešnáTJ Sokol Hořovice "B"7:11
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Příbram "B"8:10
1426. 01. 2014 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"7:11
1425. 01. 2014 15:00SK Březnice "A"TJ Spartak Čenkov13:5
1426. 01. 2014 13:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Benešov "B"9:9
1426. 01. 2014 10:00TJ Slavoj ObecniceKST Týnec nad Sázavou10:8
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Slavoj Obecnice9:9
1508. 02. 2014 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Tatran Sedlčany "B"3:15
1508. 02. 2014 13:30TJ Sokol Benešov "B"SK Březnice "A"7:11
1508. 02. 2014 17:00KST Týnec nad SázavouSK Březnice "B"10:8
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Žebrák7:11
1507. 02. 2014 19:00TJ Spartak ČenkovTJ Olešná7:11
1609. 02. 2014 12:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Slavoj Obecnice11:7
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Tatran Sedlčany "B"6:12
1609. 02. 2014 10:00KST Týnec nad SázavouSK Březnice "A"4:14
1609. 02. 2014 13:00TJ Sokol Benešov "B"SK Březnice "B"10:8
1609. 02. 2014 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Žebrák16:2
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Olešná3:15
1722. 02. 2014 13:00
herna S.Hořovice
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Hořovice "B"4:14
1721. 02. 2014 20:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Příbram "B"11:7
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Benešov "B"10:8
1722. 02. 2014 17:00TJ OlešnáKST Týnec nad Sázavou11:7
1722. 02. 2014 17:00SK Březnice "A"TJ Slavoj Obecnice11:7
1722. 02. 2014 17:00SK Březnice "B"TJ Tatran Sedlčany "B"6:12
1823. 02. 2014 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hořovice "B"11:7
1815. 02. 2014 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Příbram "B"1:17
1823. 02. 2014 10:00TJ OlešnáTJ Sokol Benešov "B"8:10
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol ŽebrákKST Týnec nad Sázavou4:14
1823. 02. 2014 10:00SK Březnice "B"TJ Slavoj Obecnice9:9
1823. 02. 2014 10:00SK Březnice "A"TJ Tatran Sedlčany "B"10:8
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol Hořovice "B"SK Březnice "A"8:10
1908. 03. 2014 13:30TJ Sokol Příbram "B"SK Březnice "B"10:8
1908. 03. 2014 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Žebrák10:8
1908. 03. 2014 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Olešná12:6
1908. 03. 2014 13:30TJ Sokol Benešov "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"12:6
1908. 03. 2014 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Spartak Čenkov8:10
2009. 03. 2014 12:00TJ Sokol Příbram "B"SK Březnice "A"10:8
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Hořovice "B"SK Březnice "B"13:5
2009. 03. 2014 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Žebrák10:8
2009. 03. 2014 10:00TJ Slavoj ObecniceTJ Olešná8:10
2009. 03. 2014 10:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"17:1
2009. 03. 2014 13:00TJ Sokol Benešov "B"TJ Spartak Čenkov10:8
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Benešov "B"12:6
2122. 03. 2014 17:00
herna KST Týnec n.S.
TJ Sokol Příbram "B"KST Týnec nad Sázavou13:5
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Slavoj Obecnice0:18
2122. 03. 2014 13:30TJ Spartak ČenkovTJ Tatran Sedlčany "B"8:10
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol ŽebrákSK Březnice "A"6:12
2122. 03. 2014 17:00TJ OlešnáSK Březnice "B"13:5
2223. 03. 2014 12:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Benešov "B"10:8
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Hořovice "B"KST Týnec nad Sázavou9:9
2223. 03. 2014 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Slavoj Obecnice10:8
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Tatran Sedlčany "B"8:10
2223. 03. 2014 10:00TJ OlešnáSK Březnice "A"17:1
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol ŽebrákSK Březnice "B"16:2
1/129. 03. 2014 17:00SK Březnice "A"TJ Sokol Hořovice "B"10:3
1/129. 03. 2014 17:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Tatran Sedlčany "B"5:10
1/129. 03. 2014 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Spartak Čenkov6:10
1/129. 03. 2014 17:00TJ Sokol ŽebrákSK Březnice "B"10:7
1/230. 03. 2014 13:00TJ Sokol Hořovice "B"SK Březnice "A"10:5
1/230. 03. 2014 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Příbram "B"9:4
1/230. 03. 2014 10:00TJ Spartak ČenkovKST Týnec nad Sázavou9:9
1/230. 03. 2014 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Žebrák7:9
1/305. 04. 2014 17:00SK Březnice "A"TJ Sokol Hořovice "B"9:0wo
2/112. 04. 2014 17:00SK Březnice "A"TJ Tatran Sedlčany "B"10:8
2/105. 04. 2014 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Žebrák7:10
2/213. 04. 2014 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"SK Březnice "A"10:5
2/206. 04. 2014 10:00TJ Sokol ŽebrákKST Týnec nad Sázavou9:5
2/319. 04. 2014 17:00SK Březnice "A"TJ Tatran Sedlčany "B"5:9
Krajská soutěž 2. tř. sk. D
117. 09. 2013 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Lokomotiva Nymburk "A"2:16
128. 09. 2013 13:30TJ Sadská "C"FK Kolín "C"10:8
128. 09. 2013 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Uhlíř. Janovice14:4
128. 09. 2013 13:00TJ Sokol ČáslavSokol Přezletice "A"11:7
128. 09. 2013 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Poděbrady12:6
128. 09. 2013 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
212. 10. 2013 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Sokol Čáslav14:4
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Přezletice "A"6:12
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTTC Říčany "B"13:5
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Uhlíř. Janovice11:7
212. 10. 2013 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sadská "C"8:10
212. 10. 2013 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"FK Kolín "C"10:8
313. 10. 2013 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"Sokol Přezletice "A"9:9
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Čáslav12:6
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Uhlíř. Janovice12:6
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol PoděbradyTTC Říčany "B"5:13
313. 10. 2013 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"FK Kolín "C"11:7
313. 10. 2013 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sadská "C"8:10
426. 10. 2013 13:30TJ Sadská "C"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"6:12
426. 10. 2013 17:00FK Kolín "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy11:7
426. 10. 2013 13:30TTC Říčany "B"TJ Lokomotiva Nymburk "B"9:9
426. 10. 2013 17:00TJ Sokol Uhlíř. JanoviceTJ Lokomotiva Nymburk "A"7:11
424. 10. 2013 19:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Týnec nad Labem8:10
426. 10. 2013 17:00Sokol Přezletice "A"TJ Sokol Poděbrady18:0
527. 10. 2013 13:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy12:6
527. 10. 2013 13:00FK Kolín "C"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"7:11
527. 10. 2013 13:00TTC Říčany "B"TJ Lokomotiva Nymburk "A"8:10
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol Uhlíř. JanoviceTJ Lokomotiva Nymburk "B"8:10
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Poděbrady13:5
527. 10. 2013 13:00Sokol Přezletice "A"TJ Sokol Týnec nad Labem10:8
609. 11. 2013 13:30SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Sokol Týnec nad Labem15:3
609. 11. 2013 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Poděbrady17:1
609. 11. 2013 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Čáslav8:10
609. 11. 2013 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"Sokol Přezletice "A"6:12
609. 11. 2013 13:30TJ Sadská "C"TTC Říčany "B"10:8
609. 11. 2013 17:00FK Kolín "C"TJ Sokol Uhlíř. Janovice13:5
710. 11. 2013 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Sokol Poděbrady18:0wo
upr. STK
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Týnec nad Labem9:9
710. 11. 2013 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"Sokol Přezletice "A"7:11
710. 11. 2013 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Čáslav13:5
710. 11. 2013 09:30TJ Sadská "C"TJ Sokol Uhlíř. Janovice18:0
710. 11. 2013 13:00FK Kolín "C"TTC Říčany "B"8:10
823. 11. 2013 13:30TTC Říčany "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"9:9
823. 11. 2013 17:00TJ Sokol Uhlíř. JanoviceTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy0:18
821. 11. 2013 19:00TJ Sokol ČáslavTJ Sadská "C"8:10
823. 11. 2013 17:00Sokol Přezletice "A"FK Kolín "C"10:8
820. 11. 2013 18:30TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Lokomotiva Nymburk "B"13:5
823. 11. 2013 17:00TJ Sokol PoděbradyTJ Lokomotiva Nymburk "A"4:14
924. 11. 2013 13:00TTC Říčany "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol Uhlíř. JanoviceSK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"8:10
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol ČáslavFK Kolín "C"15:3
924. 11. 2013 13:00Sokol Přezletice "A"TJ Sadská "C"7:11
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Lokomotiva Nymburk "A"13:5
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol PoděbradyTJ Lokomotiva Nymburk "B"3:15
1007. 12. 2013 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"6:12
1007. 12. 2013 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
1003. 12. 2013 18:30TJ Sadská "C"TJ Sokol Týnec nad Labem12:6
1003. 12. 2013 18:00FK Kolín "C"TJ Sokol Poděbrady17:1
1007. 12. 2013 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Čáslav9:9
1007. 12. 2013 17:00TJ Sokol Uhlíř. JanoviceSokol Přezletice "A"3:15
1108. 12. 2013 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
1108. 12. 2013 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"10:8
1108. 12. 2013 13:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Poděbrady14:4
1128. 11. 2013 18:30FK Kolín "C"TJ Sokol Týnec nad Labem11:7
1108. 12. 2013 13:00TTC Říčany "B"Sokol Přezletice "A"10:8
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol Uhlíř. JanoviceTJ Sokol Čáslav7:11
1217. 09. 2013 20:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Lokomotiva Nymburk "B"2:16
1211. 01. 2014 17:00FK Kolín "C"TJ Sadská "C"8:10
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Uhlíř. JanoviceTTC Říčany "B"8:10
1211. 01. 2014 17:00Sokol Přezletice "A"TJ Sokol Čáslav8:10
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Týnec nad Labem7:11
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesySK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"6:12
1325. 01. 2014 13:00TJ Sokol ČáslavSK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"6:12
1325. 01. 2014 17:00Sokol Přezletice "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy8:10
1325. 01. 2014 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Týnec nad Labem11:7
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol Uhlíř. JanoviceTJ Sokol Poděbrady3:15
1325. 01. 2014 13:30TJ Sadská "C"TJ Lokomotiva Nymburk "B"12:6
1325. 01. 2014 17:00FK Kolín "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"9:9
1426. 01. 2014 13:00Sokol Přezletice "A"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"8:10
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy3:15
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Uhlíř. JanoviceTJ Sokol Týnec nad Labem4:14
1426. 01. 2014 13:00TTC Říčany "B"TJ Sokol Poděbrady13:5
1423. 01. 2014 18:30FK Kolín "C"TJ Lokomotiva Nymburk "B"13:5
1426. 01. 2014 10:00TJ Sadská "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"12:6
1508. 02. 2014 13:30SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Sadská "C"7:11
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyFK Kolín "C"13:5
1508. 02. 2014 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TTC Říčany "B"8:10
1508. 02. 2014 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Uhlíř. Janovice13:5
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Čáslav9:9
1507. 02. 2014 18:30TJ Sokol PoděbradySokol Přezletice "A"3:15
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sadská "C"12:6
1609. 02. 2014 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"FK Kolín "C"9:9
1609. 02. 2014 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TTC Říčany "B"12:6
1609. 02. 2014 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Uhlíř. Janovice11:7
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Čáslav8:10
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Týnec nad LabemSokol Přezletice "A"10:8
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemSK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"11:7
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy9:9
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol ČáslavTJ Lokomotiva Nymburk "B"14:4
1722. 02. 2014 17:00Sokol Přezletice "A"TJ Lokomotiva Nymburk "A"13:5
1722. 02. 2014 13:30TTC Říčany "B"TJ Sadská "C"5:13
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Uhlíř. JanoviceFK Kolín "C"7:11
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol PoděbradySK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"6:12
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy7:11
1823. 02. 2014 13:00Sokol Přezletice "A"TJ Lokomotiva Nymburk "B"17:1
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol ČáslavTJ Lokomotiva Nymburk "A"14:4
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Uhlíř. JanoviceTJ Sadská "C"1:17
1821. 02. 2014 18:30TTC Říčany "B"FK Kolín "C"13:5
1908. 03. 2014 13:30SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TTC Říčany "B"14:4
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Uhlíř. Janovice16:2
1908. 03. 2014 13:30
herna TJ Klučov
TJ Sadská "C"TJ Sokol Čáslav13:5
1908. 03. 2014 17:00FK Kolín "C"Sokol Přezletice "A"12:6
1908. 03. 2014 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Týnec nad Labem5:13
1908. 03. 2014 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Poděbrady11:7
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Říčany "B"8:10
2002. 03. 2014 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Sokol Uhlíř. Janovice12:6
2009. 03. 2014 13:00FK Kolín "C"TJ Sokol Čáslav2:16
2009. 03. 2014 13:00
herna TJ Klučov
TJ Sadská "C"Sokol Přezletice "A"6:12
2009. 03. 2014 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Týnec nad Labem9:9
2009. 03. 2014 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Poděbrady5:13
2122. 03. 2014 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Lokomotiva Nymburk "B"8:10
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Lokomotiva Nymburk "A"16:2
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sadská "C"7:11
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol PoděbradyFK Kolín "C"7:11
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol ČáslavTTC Říčany "B"16:2
2122. 03. 2014 17:00Sokol Přezletice "A"TJ Sokol Uhlíř. Janovice12:6
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Lokomotiva Nymburk "B"15:3
2223. 03. 2014 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Lokomotiva Nymburk "A"8:10
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sadská "C"6:12
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Týnec nad LabemFK Kolín "C"13:5
2223. 03. 2014 13:00Sokol Přezletice "A"TTC Říčany "B"15:3
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Uhlíř. Janovice14:4
1/128. 03. 2014 18:30TJ Sadská "C"TJ Sokol Týnec nad Labem10:4
1/129. 03. 2014 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"Sokol Přezletice "A"10:1
1/129. 03. 2014 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyFK Kolín "C"10:6
1/129. 03. 2014 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Poděbrady10:8
1/229. 03. 2014 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sadská "C"7:9
1/230. 03. 2014 10:00Sokol Přezletice "A"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"4:9
1/230. 03. 2014 10:00FK Kolín "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:6
1/230. 03. 2014 10:00TJ Sokol PoděbradyTJ Lokomotiva Nymburk "B"10:7
1/305. 04. 2014 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyFK Kolín "C"10:4
1/305. 04. 2014 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Poděbrady9:3
2/112. 04. 2014 17:00TJ Sadská "C"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"4:10
2/112. 04. 2014 17:00FK Kolín "C"TJ Lokomotiva Nymburk "B"10:3
2/213. 04. 2014 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Sadská "C"9:3
2/213. 04. 2014 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"FK Kolín "C"6:9
Český pohár
1/107. 01. 2014 18:00KST Slatina "A"TJ Sokol Buštěhrad "B"4:6
1/103. 01. 2014 18:30Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy "A"TSM Kladno1:6
1/106. 01. 2014 18:00KST Slatina "B"Sokol Mělník - Pšovka "A"2:8
1/107. 01. 2014 18:30Sokol Mělník - Pšovka "C"TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"0:10
1/108. 01. 2014 18:30SK Nová Ves I. "B"TJ Sokol Velim1:9
1/114. 01. 2014 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"Sokol Přezletice0:10
1/106. 01. 2014 18:00Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy "B"TJ Neratovice "C"8:2
1/107. 01. 2014 18:30TJ Sokol Velký OsekTJ Seletice6:4
1/103. 01. 2014 19:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "D"TJ Sokol Uhlíř. Janovice "A"0:10
1/103. 01. 2014 19:00TJ Sokol ZbraslaviceTJ Sokol Čáslav "A"0:10
1/110. 01. 2014 20:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"TJ Sokol Benešov4:6
1/103. 01. 2014 18:00TJ Sokol Čáslav "C"SK Nová Ves I. "A"1:9
1/107. 01. 2014 19:00TJ Sokol Uhlíř. Janovice "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"0:10
1/103. 01. 2014 18:00TJ Sokol Buštěhrad "D"TJ Slovan Lochovice "B"0:10
1/103. 01. 2014 19:00SK Viktorie OřechTJ Sokol Buštěhrad "A"3:7
1/110. 01. 2014 19:00TJ Sokol Buštěhrad "C"TJ Slavoj Obecnice0:10
1/103. 01. 2014 18:00TJ Spartak Čenkov "C"TJ Sokol Unhošť "B"6:4
2/103. 02. 2014 19:00TJ Sokol Buštěhrad "B"KST Rakovník0:10
2/128. 01. 2014 18:00TJ Sokol Stochov HoniceTSM Kladno3:7
2/128. 01. 2014 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Sokol Kosmonosy1:9
2/124. 01. 2014 18:00TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"0:10wo
2/124. 01. 2014 18:00TJ Sokol VelimTJ Sadská "A"1:9
2/128. 01. 2014 18:30Sokol PřezleticeTJ Sokol Týnec nad Labem5:5
2/127. 01. 2014 18:00Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy "B"TJ Lokomotiva Nymburk6:4
2/128. 01. 2014 18:30TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"7:3
2/128. 01. 2014 19:00TJ Sokol Uhlíř. Janovice "A"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE "A"3:7
2/129. 01. 2014 19:00TJ Sokol Čáslav "A"TJ Sokol Benešov6:4
2/124. 01. 2014 18:00SK Nová Ves I. "A"TJ Sadská "B"-Klučov0:10
2/124. 01. 2014 20:15SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TTC Brandýs nad Labem3:7
2/124. 01. 2014 19:00TJ Slovan Lochovice "B"TJ Sokol Hořovice7:3
2/127. 01. 2014 19:00TJ Sokol Buštěhrad "A"TJ Sokol Unhošť "A"9:1
2/128. 01. 2014 18:30TJ Slavoj ObecniceSokol Lány4:6
2/124. 01. 2014 18:00TJ Spartak Čenkov "C"TTC Kladno "C"1:9
3/119. 02. 2014 18:00TSM KladnoKST Rakovník2:8
3/114. 02. 2014 18:30TJ Sokol KosmonosyTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:0wo
3/117. 02. 2014 18:30TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sadská "A"1:9
3/117. 02. 2014 18:00Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy "B"TJ Sokol Velký Osek4:6
3/110. 02. 2014 19:30TJ Sokol Čáslav "A"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE "A"4:6
3/118. 02. 2014 19:00TJ Sadská "B"-KlučovTTC Brandýs nad Labem6:4
3/114. 02. 2014 19:00TJ Slovan Lochovice "B"TJ Sokol Buštěhrad "A"5:5
3/119. 02. 2014 18:30Sokol LányTTC Kladno "C"9:1
4/105. 03. 2014 18:30TJ Sokol KosmonosyKST Rakovník2:8
4/104. 03. 2014 18:30TJ Sokol Velký OsekTJ Sadská "A"1:9
4/128. 02. 2014 18:30TJ Sadská "B"-KlučovSK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE "A"6:4
4/128. 02. 2014 19:00TJ Slovan Lochovice "B"Sokol Lány3:7
Finále16. 03. 2014 10:30Sokol LányKST Rakovník2:6
Finále16. 03. 2014 10:30TJ Sadská "A"TJ Sadská "B"-Klučov5:5
Finále16. 03. 2014 12:30TJ Sadská "B"-KlučovKST Rakovník0:6
Finále16. 03. 2014 12:30TJ Sadská "A"Sokol Lány6:2
Finále16. 03. 2014 14:00Sokol LányTJ Sadská "B"-Klučov4:6
Finále16. 03. 2014 14:00KST RakovníkTJ Sadská "A"5:5
Kvalifikace o Divizi mužů
117. 05. 2014 17:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Libice nad Cidlinou11:7
218. 05. 2014 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Říčany7:8
Kvalifikace o KS 1. třídy
117. 05. 2014 10:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Kosmonosy9:9
117. 05. 2014 10:00Sokol NižborSK Březnice "A"7:10
217. 05. 2014 15:00TJ Sadská "C"SK Březnice "A"6:10
217. 05. 2014 15:00TJ Sokol KosmonosySokol Nižbor10:6
318. 05. 2014 10:00SK Březnice "A"TJ Sokol Kosmonosy7:10
318. 05. 2014 10:00TJ Sadská "C"Sokol Nižbor10:0wo
Kvalifikace o KS 2. třídy
117. 05. 2014 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"KST Týnec nad Sázavou7:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline