Výsledky
Divize muži
128. 09. 2013 17:30SK Slatina - Brno BTJ Slovan Hodonín A10:5
128. 09. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí AKST Oltec Brno A10:5
128. 09. 2013 17:30MK Řeznovice AOrel Silůvky A10:8
128. 09. 2013 15:00TTC Koral Tišnov BTJ Brno-Bystrc A10:4
128. 09. 2013 18:00TTC Sokol Znojmo BTJ Sokol Brno I B9:9
128. 09. 2013 17:00TJ Agrotec Hustopeče ASKST Hodonín C10:7
212. 10. 2013 17:00TJ Agrotec Hustopeče ATTC Koral Tišnov B10:6
212. 10. 2013 17:30SKST Hodonín CTJ Brno-Bystrc A10:4
212. 10. 2013 18:00TTC Sokol Znojmo BMK Řeznovice A10:4
212. 10. 2013 17:30TJ Sokol Brno I BOrel Silůvky A10:5
212. 10. 2013 17:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Kobylí A10:8
212. 10. 2013 17:30TJ Slovan Hodonín AKST Oltec Brno A10:8
312. 10. 2013 10:00TJ Agrotec Hustopeče ATJ Brno-Bystrc A10:5
311. 10. 2013 18:30SKST Hodonín CTTC Koral Tišnov B6:10
312. 10. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo BOrel Silůvky A7:10
313. 10. 2013 10:30TJ Sokol Brno I BMK Řeznovice A10:8
312. 10. 2013 10:00SK Slatina - Brno BKST Oltec Brno A6:10
313. 10. 2013 10:30TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Kobylí A10:4
426. 10. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Agrotec Hustopeče A7:10
426. 10. 2013 17:00KST Oltec Brno ASKST Hodonín C10:6
426. 10. 2013 17:30MK Řeznovice ASK Slatina - Brno B10:8
426. 10. 2013 17:30Orel Silůvky ATJ Slovan Hodonín A9:9
426. 10. 2013 15:00TTC Koral Tišnov BTTC Sokol Znojmo B6:10
426. 10. 2013 17:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Brno I B4:10
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí ASKST Hodonín C10:4
527. 10. 2013 10:30KST Oltec Brno ATJ Agrotec Hustopeče A10:7
526. 10. 2013 10:00MK Řeznovice ATJ Slovan Hodonín A5:10
527. 10. 2013 10:30Orel Silůvky ASK Slatina - Brno B10:6
527. 10. 2013 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Brno I B2:10
526. 10. 2013 09:30TJ Brno-Bystrc ATTC Sokol Znojmo B7:10
609. 11. 2013 17:00TJ Agrotec Hustopeče ATTC Sokol Znojmo B10:8
609. 11. 2013 17:30SKST Hodonín CTJ Sokol Brno I B0:10
609. 11. 2013 17:30SK Slatina - Brno BTTC Koral Tišnov B9:9
609. 11. 2013 17:30TJ Slovan Hodonín ATJ Brno-Bystrc A10:1
609. 11. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí AMK Řeznovice A5:10
609. 11. 2013 17:00KST Oltec Brno AOrel Silůvky A10:7
709. 11. 2013 10:00TJ Agrotec Hustopeče ATJ Sokol Brno I B7:10
708. 11. 2013 18:30SKST Hodonín CTTC Sokol Znojmo B10:4
709. 11. 2013 10:00SK Slatina - Brno BTJ Brno-Bystrc A10:6
710. 11. 2013 10:30TJ Slovan Hodonín ATTC Koral Tišnov B10:3
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí AOrel Silůvky A6:10
710. 11. 2013 10:30KST Oltec Brno AMK Řeznovice A6:10
823. 11. 2013 17:30MK Řeznovice ATJ Agrotec Hustopeče A10:7
823. 11. 2013 17:30Orel Silůvky ASKST Hodonín C10:0
823. 11. 2013 15:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Kobylí A10:4
823. 11. 2013 17:30TJ Brno-Bystrc AKST Oltec Brno A3:10
822. 11. 2013 20:00TTC Sokol Znojmo BSK Slatina - Brno B10:7
823. 11. 2013 17:30TJ Sokol Brno I BTJ Slovan Hodonín A10:8
923. 11. 2013 10:00MK Řeznovice ASKST Hodonín C10:4
924. 11. 2013 10:30Orel Silůvky ATJ Agrotec Hustopeče A9:9
924. 11. 2013 10:00TTC Koral Tišnov BKST Oltec Brno A9:9
923. 11. 2013 09:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Kobylí A4:10
923. 11. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo BTJ Slovan Hodonín A10:4
924. 11. 2013 10:30TJ Sokol Brno I BSK Slatina - Brno B9:9
1007. 12. 2013 17:30SK Slatina - Brno BTJ Agrotec Hustopeče A8:10
1007. 12. 2013 17:30TJ Slovan Hodonín ASKST Hodonín C10:0
1007. 12. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí ATTC Sokol Znojmo B10:7
1007. 12. 2013 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Brno I B4:10
1007. 12. 2013 17:30MK Řeznovice ATTC Koral Tišnov B10:0
1007. 12. 2013 17:30Orel Silůvky ATJ Brno-Bystrc A10:2
1107. 12. 2013 10:00SK Slatina - Brno BSKST Hodonín C6:10
1108. 12. 2013 10:30TJ Slovan Hodonín ATJ Agrotec Hustopeče A5:10
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Brno I B10:8
1108. 12. 2013 10:30KST Oltec Brno ATTC Sokol Znojmo B8:10
1107. 12. 2013 10:00MK Řeznovice ATJ Brno-Bystrc A10:8
1108. 12. 2013 10:30Orel Silůvky ATTC Koral Tišnov B10:4
1207. 01. 2014 19:30TJ Slovan Hodonín ASK Slatina - Brno B10:4
1211. 01. 2014 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Kobylí A9:9
1211. 01. 2014 17:30Orel Silůvky AMK Řeznovice A5:10
1211. 01. 2014 17:30TJ Brno-Bystrc ATTC Koral Tišnov B6:10
1211. 01. 2014 17:30TJ Sokol Brno I BTTC Sokol Znojmo B10:4
1211. 01. 2014 17:30SKST Hodonín CTJ Agrotec Hustopeče A4:10
1325. 01. 2014 15:00TTC Koral Tišnov BTJ Agrotec Hustopeče A7:10
1325. 01. 2014 17:30TJ Brno-Bystrc ASKST Hodonín C9:9
1325. 01. 2014 17:30MK Řeznovice ATTC Sokol Znojmo B10:5
1325. 01. 2014 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Brno I B9:9
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol Kobylí ASK Slatina - Brno B9:9
1325. 01. 2014 17:00KST Oltec Brno ATJ Slovan Hodonín A10:6
1425. 01. 2014 09:30TJ Brno-Bystrc ATJ Agrotec Hustopeče A2:10
1426. 01. 2014 10:00TTC Koral Tišnov BSKST Hodonín C10:4
1426. 01. 2014 10:30Orel Silůvky ATTC Sokol Znojmo B10:0wo
1425. 01. 2014 10:00MK Řeznovice ATJ Sokol Brno I B10:2
1426. 01. 2014 10:30KST Oltec Brno ASK Slatina - Brno B10:4
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Slovan Hodonín A10:4
1521. 01. 2014 17:30TJ Agrotec Hustopeče ATJ Sokol Kobylí A10:1
1528. 02. 2014 19:00SKST Hodonín CKST Oltec Brno A10:4
1508. 02. 2014 17:30SK Slatina - Brno BMK Řeznovice A5:10
1508. 02. 2014 17:30TJ Slovan Hodonín AOrel Silůvky A6:10
1508. 02. 2014 18:00TTC Sokol Znojmo BTTC Koral Tišnov B7:10
1508. 02. 2014 17:30TJ Sokol Brno I BTJ Brno-Bystrc A8:10
1619. 02. 2014 19:00SKST Hodonín CTJ Sokol Kobylí A10:4
1608. 02. 2014 10:00TJ Agrotec Hustopeče AKST Oltec Brno A10:3
1609. 02. 2014 10:30TJ Slovan Hodonín AMK Řeznovice A7:10
1608. 02. 2014 10:00SK Slatina - Brno BOrel Silůvky A9:9
1609. 02. 2014 10:30TJ Sokol Brno I BTTC Koral Tišnov B9:9
1608. 02. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo BTJ Brno-Bystrc A10:2
1722. 02. 2014 18:00TTC Sokol Znojmo BTJ Agrotec Hustopeče A5:10
1722. 02. 2014 17:30TJ Sokol Brno I BSKST Hodonín C10:1
1722. 02. 2014 15:00TTC Koral Tišnov BSK Slatina - Brno B5:10
1722. 02. 2014 17:30TJ Brno-Bystrc ATJ Slovan Hodonín A7:10
1722. 02. 2014 17:30MK Řeznovice ATJ Sokol Kobylí A10:2
1722. 02. 2014 17:30Orel Silůvky AKST Oltec Brno A10:4
1823. 02. 2014 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Agrotec Hustopeče A2:10
1822. 02. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo BSKST Hodonín C6:10
1822. 02. 2014 09:30TJ Brno-Bystrc ASK Slatina - Brno B8:10
1822. 02. 2014 11:00TTC Koral Tišnov BTJ Slovan Hodonín A9:9
1823. 02. 2014 10:30Orel Silůvky ATJ Sokol Kobylí A6:10
1822. 02. 2014 10:00MK Řeznovice AKST Oltec Brno A10:3
1908. 03. 2014 17:00TJ Agrotec Hustopeče AMK Řeznovice A10:0
1908. 03. 2014 17:30SKST Hodonín COrel Silůvky A9:9
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol Kobylí ATTC Koral Tišnov B1:10
1908. 03. 2014 17:00KST Oltec Brno ATJ Brno-Bystrc A10:2
1908. 03. 2014 17:30SK Slatina - Brno BTTC Sokol Znojmo B3:10
1908. 03. 2014 17:30TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Brno I B10:7
2009. 03. 2014 14:00SKST Hodonín CMK Řeznovice A10:5
2008. 03. 2014 10:00TJ Agrotec Hustopeče AOrel Silůvky A10:3
2009. 03. 2014 10:30KST Oltec Brno ATTC Koral Tišnov B9:9
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Brno-Bystrc A10:2
2008. 03. 2014 10:00TJ Slovan Hodonín ATTC Sokol Znojmo B7:10
2008. 03. 2014 10:00SK Slatina - Brno BTJ Sokol Brno I B9:9
2122. 03. 2014 17:00TJ Agrotec Hustopeče ASK Slatina - Brno B9:9
2122. 03. 2014 17:30SKST Hodonín CTJ Slovan Hodonín A10:3
2122. 03. 2014 18:00TTC Sokol Znojmo BTJ Sokol Kobylí A10:4
2122. 03. 2014 17:30TJ Sokol Brno I BKST Oltec Brno A10:2
2122. 03. 2014 15:00TTC Koral Tišnov BMK Řeznovice A3:10
2122. 03. 2014 17:30TJ Brno-Bystrc AOrel Silůvky A3:10
2221. 03. 2014 18:30SKST Hodonín CSK Slatina - Brno B10:4
2218. 03. 2014 17:30TJ Agrotec Hustopeče ATJ Slovan Hodonín A10:4
2223. 03. 2014 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Kobylí A10:3
2222. 03. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo BKST Oltec Brno A10:6
2222. 03. 2014 09:30TJ Brno-Bystrc AMK Řeznovice A2:10
2220. 03. 2014 17:30TTC Koral Tišnov BOrel Silůvky A10:5
Krajská soutěž I. třídy
128. 09. 2013 17:30SKST Dubňany ATJ Sokol Lanžhot B10:8
128. 09. 2013 18:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Moravské Prusy A1:10
127. 09. 2013 18:00Orel Únanov AMK Řeznovice B10:7
128. 09. 2013 15:00TJ Sokol Vracov BTJ Slovan Hodonín B10:8
128. 09. 2013 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Brno I C10:5
127. 09. 2013 19:00STK Zbraslavec AOrel Ivančice A9:9
229. 09. 2013 11:00STK Zbraslavec ATJ Sokol Vracov B7:10
212. 10. 2013 17:00Orel Ivančice ATJ Slovan Hodonín B10:1
212. 10. 2013 17:00TTC Moravská Slavia Brno EOrel Únanov A10:8
212. 10. 2013 13:00TJ Sokol Brno I CMK Řeznovice B10:6
211. 10. 2013 19:00SKST Dubňany ATJ Sokol Hlubočany A10:4
212. 10. 2013 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Moravské Prusy A10:6
306. 10. 2013 10:00STK Zbraslavec ATJ Slovan Hodonín B10:7
313. 10. 2013 10:30Orel Ivančice ATJ Sokol Vracov B10:8
313. 10. 2013 10:30TTC Moravská Slavia Brno EMK Řeznovice B10:0
311. 10. 2013 18:30TJ Sokol Brno I COrel Únanov A5:10
313. 10. 2013 10:30SKST Dubňany ATJ Sokol Moravské Prusy A9:9
312. 10. 2013 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Hlubočany A10:5
426. 10. 2013 18:00TJ Sokol Hlubočany ASTK Zbraslavec A1:10
426. 10. 2013 17:30TJ Sokol Moravské Prusy AOrel Ivančice A2:10
426. 10. 2013 17:30Orel Únanov ASKST Dubňany A10:5
426. 10. 2013 17:30MK Řeznovice BTJ Sokol Lanžhot B4:10
426. 10. 2013 15:00TJ Sokol Vracov BTTC Moravská Slavia Brno E8:10
426. 10. 2013 17:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Brno I C9:9
527. 10. 2013 10:30TJ Sokol Hlubočany AOrel Ivančice A0:10
527. 10. 2013 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ASTK Zbraslavec A9:9
527. 10. 2013 10:30Orel Únanov ATJ Sokol Lanžhot B10:5
527. 10. 2013 10:00MK Řeznovice BSKST Dubňany A4:10
527. 10. 2013 10:30TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Brno I C10:4
527. 10. 2013 10:30TJ Slovan Hodonín BTTC Moravská Slavia Brno E7:10
609. 11. 2013 17:30STK Zbraslavec ATTC Moravská Slavia Brno E3:10
609. 11. 2013 17:00Orel Ivančice ATJ Sokol Brno I C9:9
609. 11. 2013 17:30SKST Dubňany ATJ Sokol Vracov B9:9
609. 11. 2013 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Slovan Hodonín B9:9
609. 11. 2013 18:00TJ Sokol Hlubočany AOrel Únanov A2:10
609. 11. 2013 17:30TJ Sokol Moravské Prusy AMK Řeznovice B10:3
707. 11. 2013 19:00STK Zbraslavec ATJ Sokol Brno I C9:9
710. 11. 2013 10:30Orel Ivančice ATTC Moravská Slavia Brno E10:8
710. 11. 2013 10:30SKST Dubňany ATJ Slovan Hodonín B5:10
710. 11. 2013 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Vracov B7:10
710. 11. 2013 10:30TJ Sokol Hlubočany AMK Řeznovice B9:9
710. 11. 2013 10:30TJ Sokol Moravské Prusy AOrel Únanov A7:10
823. 11. 2013 17:30Orel Únanov ASTK Zbraslavec A9:9
823. 11. 2013 17:30MK Řeznovice BOrel Ivančice A4:10
823. 11. 2013 15:00
Sportcentrum Želva Dubňany
TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Hlubočany A10:3
823. 11. 2013 17:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Moravské Prusy A10:2
823. 11. 2013 17:00TTC Moravská Slavia Brno ESKST Dubňany A10:2
823. 11. 2013 13:00TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Lanžhot B9:9
924. 11. 2013 10:30Orel Únanov AOrel Ivančice A8:10
924. 11. 2013 10:00MK Řeznovice BSTK Zbraslavec A9:9
924. 11. 2013 14:00
Sportcentrum Želva Dubňany
TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Moravské Prusy A10:2
924. 11. 2013 10:30TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Hlubočany A10:3
924. 11. 2013 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Lanžhot B7:10
922. 11. 2013 18:30TJ Sokol Brno I CSKST Dubňany A10:5
1007. 12. 2013 17:30SKST Dubňany ASTK Zbraslavec A5:10
1007. 12. 2013 17:30TJ Sokol Lanžhot BOrel Ivančice A10:4
1007. 12. 2013 18:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Hlubočany A10:1
1007. 12. 2013 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Brno I C5:10
1006. 12. 2013 18:30Orel Únanov ATJ Sokol Vracov B10:7
1007. 12. 2013 17:30MK Řeznovice BTJ Slovan Hodonín B6:10
1108. 12. 2013 10:30SKST Dubňany AOrel Ivančice A7:10
1108. 12. 2013 10:30TJ Sokol Lanžhot BSTK Zbraslavec A0:10
1108. 12. 2013 10:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Brno I C7:10
1108. 12. 2013 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATTC Moravská Slavia Brno E8:10
1108. 12. 2013 10:30Orel Únanov ATJ Slovan Hodonín B10:4
1108. 12. 2013 10:00MK Řeznovice BTJ Sokol Vracov B9:9
1211. 01. 2014 17:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Dubňany A10:7
1211. 01. 2014 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Hlubočany A10:6
1211. 01. 2014 17:30MK Řeznovice BOrel Únanov A1:10
1211. 01. 2014 17:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Vracov B5:10
1211. 01. 2014 13:00TJ Sokol Brno I CTTC Moravská Slavia Brno E5:10
1211. 01. 2014 17:00Orel Ivančice ASTK Zbraslavec A10:6
1325. 01. 2014 15:00TJ Sokol Vracov BSTK Zbraslavec A6:10
1325. 01. 2014 17:00TJ Slovan Hodonín BOrel Ivančice A5:10
1325. 01. 2014 17:30Orel Únanov ATTC Moravská Slavia Brno E8:10
1325. 01. 2014 17:30MK Řeznovice BTJ Sokol Brno I C7:10
1318. 01. 2014 17:30TJ Sokol Hlubočany ASKST Dubňany A9:9
1325. 01. 2014 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Lanžhot B10:0
1426. 01. 2014 10:30TJ Slovan Hodonín BSTK Zbraslavec A9:9
1426. 01. 2014 10:30TJ Sokol Vracov BOrel Ivančice A5:10
1426. 01. 2014 10:00MK Řeznovice BTTC Moravská Slavia Brno E6:10
1426. 01. 2014 10:30Orel Únanov ATJ Sokol Brno I C4:10
1426. 01. 2014 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ASKST Dubňany A10:1
1426. 01. 2014 10:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Lanžhot B10:7
1508. 02. 2014 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Hlubočany A10:7
1508. 02. 2014 17:00Orel Ivančice ATJ Sokol Moravské Prusy A9:9
1508. 02. 2014 17:30SKST Dubňany AOrel Únanov A9:9
1508. 02. 2014 17:30TJ Sokol Lanžhot BMK Řeznovice B10:4
1508. 02. 2014 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Vracov B10:6
1508. 02. 2014 13:00TJ Sokol Brno I CTJ Slovan Hodonín B10:4
1609. 02. 2014 10:30Orel Ivančice ATJ Sokol Hlubočany A10:2
1609. 02. 2014 10:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Moravské Prusy A6:10
1609. 02. 2014 10:30TJ Sokol Lanžhot BOrel Únanov A10:7
1609. 02. 2014 10:30SKST Dubňany AMK Řeznovice B10:8
1607. 02. 2014 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Vracov B10:7
1609. 02. 2014 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Slovan Hodonín B10:6
1722. 02. 2014 17:00TTC Moravská Slavia Brno ESTK Zbraslavec A10:5
1722. 02. 2014 13:00TJ Sokol Brno I COrel Ivančice A7:10
1721. 02. 2014 18:00
herna ST v Dubňanech
TJ Sokol Vracov BSKST Dubňany A5:10
1722. 02. 2014 17:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Lanžhot B10:8
1722. 02. 2014 17:30Orel Únanov ATJ Sokol Hlubočany A9:9
1722. 02. 2014 17:30MK Řeznovice BTJ Sokol Moravské Prusy A10:5
1821. 02. 2014 18:30TJ Sokol Brno I CSTK Zbraslavec A10:8
1823. 02. 2014 10:30TTC Moravská Slavia Brno EOrel Ivančice A9:9
1823. 02. 2014 10:30TJ Slovan Hodonín BSKST Dubňany A9:9
1823. 02. 2014 10:30TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Lanžhot B10:1
1823. 02. 2014 10:00MK Řeznovice BTJ Sokol Hlubočany A9:9
1823. 02. 2014 10:30Orel Únanov ATJ Sokol Moravské Prusy A10:5
1908. 03. 2014 17:30STK Zbraslavec AOrel Únanov A6:10
1904. 03. 2014 18:30
sokolovna Moravský Krumlov
Orel Ivančice AMK Řeznovice B10:5
1908. 03. 2014 09:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Vracov B10:8
1908. 03. 2014 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Slovan Hodonín B10:4
1908. 03. 2014 17:30SKST Dubňany ATTC Moravská Slavia Brno E2:10
1908. 03. 2014 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Brno I C4:10
2009. 03. 2014 10:30Orel Ivančice AOrel Únanov A9:9
2009. 03. 2014 10:30STK Zbraslavec AMK Řeznovice B10:7
2009. 03. 2014 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Vracov B3:10
2009. 03. 2014 10:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Slovan Hodonín B7:10
2009. 03. 2014 10:30TJ Sokol Lanžhot BTTC Moravská Slavia Brno E10:7
2009. 03. 2014 10:30SKST Dubňany ATJ Sokol Brno I C8:10
2122. 03. 2014 17:30STK Zbraslavec ASKST Dubňany A5:10
2122. 03. 2014 17:00Orel Ivančice ATJ Sokol Lanžhot B10:8
2122. 03. 2014 18:00TJ Sokol Hlubočany ATTC Moravská Slavia Brno E5:10
2122. 03. 2014 13:00TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Moravské Prusy A10:2
2122. 03. 2014 15:00TJ Sokol Vracov BOrel Únanov A10:7
2122. 03. 2014 17:00TJ Slovan Hodonín BMK Řeznovice B10:4
2223. 03. 2014 10:30Orel Ivančice ASKST Dubňany A10:4
2223. 03. 2014 10:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Lanžhot B9:9
2221. 03. 2014 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Hlubočany A10:7
2223. 03. 2014 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Moravské Prusy A10:4
2222. 03. 2014 10:30TJ Slovan Hodonín BOrel Únanov A6:10
2223. 03. 2014 10:30TJ Sokol Vracov BMK Řeznovice B9:9
Krajská soutěž II. třídy A
128. 09. 2013 10:00TJ Holásky ATJ Sokol Rebešovice A10:0
128. 09. 2013 17:30TJ Sokol Nové Bránice AKST Oltec Brno B10:8
128. 09. 2013 17:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Sokol Křepice A10:4
128. 09. 2013 14:00SK Slatina - Brno CTJ Brno-Bystrc B10:4
128. 09. 2013 18:00TTC Sokol Znojmo CMK Řeznovice C10:8
129. 09. 2013 10:30Orel Silůvky BOrel Únanov B10:3
212. 10. 2013 17:30Orel Silůvky BTJ Brno-Bystrc B10:3
211. 10. 2013 19:00Orel Únanov BSK Slatina - Brno C7:10
212. 10. 2013 18:00TTC Sokol Znojmo CTJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:5
212. 10. 2013 17:30MK Řeznovice CTJ Sokol Křepice A9:9
212. 10. 2013 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Nové Bránice A10:5
212. 10. 2013 17:30TJ Holásky AKST Oltec Brno B10:6
313. 10. 2013 10:30Orel Silůvky BSK Slatina - Brno C10:7
313. 10. 2013 10:30Orel Únanov BTJ Brno-Bystrc B8:10
312. 10. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo CTJ Sokol Křepice A9:9
312. 10. 2013 10:00MK Řeznovice CTJ Jiskra Hrušovany u Brna A9:9
313. 10. 2013 10:30TJ Sokol Rebešovice AKST Oltec Brno B10:6
313. 10. 2013 10:30TJ Holásky ATJ Sokol Nové Bránice A10:0wo
426. 10. 2013 17:30TJ Sokol Nové Bránice AOrel Silůvky B4:10
426. 10. 2013 14:00KST Oltec Brno BOrel Únanov B10:0
426. 10. 2013 17:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Sokol Rebešovice A10:8
426. 10. 2013 17:30TJ Sokol Křepice ATJ Holásky A6:10
426. 10. 2013 17:30TJ Brno-Bystrc BTTC Sokol Znojmo C3:10
426. 10. 2013 14:00SK Slatina - Brno CMK Řeznovice C10:5
527. 10. 2013 10:30TJ Sokol Nové Bránice AOrel Únanov B10:5
527. 10. 2013 10:30KST Oltec Brno BOrel Silůvky B9:9
527. 10. 2013 10:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Holásky A3:10
527. 10. 2013 10:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Rebešovice A10:8
526. 10. 2013 09:30TJ Brno-Bystrc BMK Řeznovice C8:10
525. 10. 2013 18:30SK Slatina - Brno CTTC Sokol Znojmo C6:10
605. 11. 2013 18:30Orel Silůvky BTTC Sokol Znojmo C10:8
609. 11. 2013 17:30Orel Únanov BMK Řeznovice C4:10
609. 11. 2013 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Brno-Bystrc B10:0
609. 11. 2013 17:30TJ Holásky ASK Slatina - Brno C10:1
609. 11. 2013 17:30TJ Sokol Nové Bránice ATJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:5
609. 11. 2013 14:00KST Oltec Brno BTJ Sokol Křepice A10:8
709. 11. 2013 10:00MK Řeznovice COrel Silůvky B5:10
710. 11. 2013 10:30Orel Únanov BTTC Sokol Znojmo C1:10
710. 11. 2013 10:30TJ Sokol Rebešovice ASK Slatina - Brno C5:10
710. 11. 2013 10:30TJ Holásky ATJ Brno-Bystrc B10:3
710. 11. 2013 10:30TJ Sokol Nové Bránice ATJ Sokol Křepice A8:10
710. 11. 2013 10:30KST Oltec Brno BTJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:4
823. 11. 2013 17:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna AOrel Silůvky B5:10
823. 11. 2013 11:00TJ Sokol Křepice AOrel Únanov B10:4
823. 11. 2013 17:30TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Nové Bránice A5:10
823. 11. 2013 14:00SK Slatina - Brno CKST Oltec Brno B10:4
823. 11. 2013 18:00TTC Sokol Znojmo CTJ Sokol Rebešovice A10:8
823. 11. 2013 15:00MK Řeznovice CTJ Holásky A1:10
924. 11. 2013 10:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna AOrel Únanov B10:5
924. 11. 2013 10:30TJ Sokol Křepice AOrel Silůvky B9:9
923. 11. 2013 09:30TJ Brno-Bystrc BKST Oltec Brno B6:10
922. 11. 2013 18:30SK Slatina - Brno CTJ Sokol Nové Bránice A10:3
923. 11. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo CTJ Holásky A1:10
923. 11. 2013 10:00MK Řeznovice CTJ Sokol Rebešovice A9:9
1007. 12. 2013 17:30TJ Sokol Rebešovice AOrel Silůvky B4:10
1008. 12. 2013 13:30TJ Holásky AOrel Únanov B10:1
1007. 12. 2013 17:30TJ Sokol Nové Bránice ATTC Sokol Znojmo C7:10
1007. 12. 2013 14:00KST Oltec Brno BMK Řeznovice C10:3
1007. 12. 2013 17:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Brno-Bystrc B10:6
1007. 12. 2013 17:30TJ Sokol Křepice ASK Slatina - Brno C10:6
1108. 12. 2013 10:30TJ Sokol Rebešovice AOrel Únanov B10:6
1108. 12. 2013 10:30TJ Holásky AOrel Silůvky B10:2
1108. 12. 2013 10:30TJ Sokol Nové Bránice AMK Řeznovice C10:8
1108. 12. 2013 10:30KST Oltec Brno BTTC Sokol Znojmo C4:10
1108. 12. 2013 10:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ASK Slatina - Brno C3:10
1108. 12. 2013 10:30TJ Sokol Křepice ATJ Brno-Bystrc B10:8
1211. 01. 2014 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Holásky A2:10
1211. 01. 2014 14:00KST Oltec Brno BTJ Sokol Nové Bránice A10:8
1215. 12. 2013 10:30TJ Sokol Křepice ATJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:8
1211. 01. 2014 17:30TJ Brno-Bystrc BSK Slatina - Brno C6:10
1211. 01. 2014 17:30MK Řeznovice CTTC Sokol Znojmo C10:3
1211. 01. 2014 17:30Orel Únanov BOrel Silůvky B1:10
1325. 01. 2014 17:30TJ Brno-Bystrc BOrel Silůvky B3:10
1325. 01. 2014 13:30SK Slatina - Brno COrel Únanov B10:8
1325. 01. 2014 17:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATTC Sokol Znojmo C5:10
1325. 01. 2014 14:30TJ Sokol Křepice AMK Řeznovice C10:5
1322. 01. 2014 19:00TJ Sokol Nové Bránice ATJ Sokol Rebešovice A10:4
1325. 01. 2014 14:00KST Oltec Brno BTJ Holásky A7:10
1424. 01. 2014 18:30SK Slatina - Brno COrel Silůvky B6:10
1425. 01. 2014 09:30TJ Brno-Bystrc BOrel Únanov B8:10
1425. 01. 2014 10:30TJ Sokol Křepice ATTC Sokol Znojmo C10:6
1426. 01. 2014 10:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna AMK Řeznovice C8:10
1426. 01. 2014 10:30KST Oltec Brno BTJ Sokol Rebešovice A10:4
1426. 01. 2014 10:30TJ Sokol Nové Bránice ATJ Holásky A1:10
1508. 02. 2014 16:00Orel Silůvky BTJ Sokol Nové Bránice A10:4
1507. 02. 2014 18:30Orel Únanov BKST Oltec Brno B8:10
1508. 02. 2014 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Jiskra Hrušovany u Brna A4:10
1508. 02. 2014 10:00TJ Holásky ATJ Sokol Křepice A10:0
1508. 02. 2014 18:00TTC Sokol Znojmo CTJ Brno-Bystrc B6:10
1508. 02. 2014 14:30MK Řeznovice CSK Slatina - Brno C9:9
1609. 02. 2014 10:30Orel Únanov BTJ Sokol Nové Bránice A9:9
1609. 02. 2014 10:30Orel Silůvky BKST Oltec Brno B10:4
1609. 02. 2014 10:30TJ Holásky ATJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:1
1609. 02. 2014 10:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Křepice A10:8
1608. 02. 2014 10:00MK Řeznovice CTJ Brno-Bystrc B5:10
1608. 02. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo CSK Slatina - Brno C10:4
1722. 02. 2014 18:00TTC Sokol Znojmo COrel Silůvky B10:8
1722. 02. 2014 14:00MK Řeznovice COrel Únanov B10:8
1722. 02. 2014 17:30TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Rebešovice A10:8
1722. 02. 2014 14:00SK Slatina - Brno CTJ Holásky A0:10
1722. 02. 2014 17:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Sokol Nové Bránice A10:8
1715. 02. 2014 17:30TJ Sokol Křepice AKST Oltec Brno B10:3
1822. 02. 2014 10:00Orel Silůvky BMK Řeznovice C10:3
1822. 02. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo COrel Únanov B3:10
1821. 02. 2014 18:30SK Slatina - Brno CTJ Sokol Rebešovice A7:10
1822. 02. 2014 09:30TJ Brno-Bystrc BTJ Holásky A2:10
1823. 02. 2014 10:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Nové Bránice A10:8
1823. 02. 2014 10:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna AKST Oltec Brno B3:10
1908. 03. 2014 17:30Orel Silůvky BTJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:5
1908. 03. 2014 17:30Orel Únanov BTJ Sokol Křepice A1:10
1908. 03. 2014 17:30TJ Sokol Nové Bránice ATJ Brno-Bystrc B10:3
1908. 03. 2014 14:00KST Oltec Brno BSK Slatina - Brno C9:9
1908. 03. 2014 17:30TJ Sokol Rebešovice ATTC Sokol Znojmo C10:8
1908. 03. 2014 09:30TJ Holásky AMK Řeznovice C10:0
2009. 03. 2014 10:30Orel Únanov BTJ Jiskra Hrušovany u Brna A5:10
2009. 03. 2014 10:30Orel Silůvky BTJ Sokol Křepice A10:8
2009. 03. 2014 10:30KST Oltec Brno BTJ Brno-Bystrc B10:1
2009. 03. 2014 10:30TJ Sokol Nové Bránice ASK Slatina - Brno C5:10
2009. 03. 2014 10:30TJ Holásky ATTC Sokol Znojmo C10:2
2009. 03. 2014 10:30TJ Sokol Rebešovice AMK Řeznovice C4:10
2122. 03. 2014 17:30Orel Silůvky BTJ Sokol Rebešovice A8:10
2122. 03. 2014 14:30Orel Únanov BTJ Holásky A3:10
2122. 03. 2014 18:00TTC Sokol Znojmo CTJ Sokol Nové Bránice A10:1
2122. 03. 2014 17:30MK Řeznovice CKST Oltec Brno B9:9
2122. 03. 2014 17:30TJ Brno-Bystrc BTJ Jiskra Hrušovany u Brna A0:10
2122. 03. 2014 14:00SK Slatina - Brno CTJ Sokol Křepice A3:10
2223. 03. 2014 10:30Orel Únanov BTJ Sokol Rebešovice A9:9
2223. 03. 2014 10:30Orel Silůvky BTJ Holásky A2:10
2222. 03. 2014 10:00MK Řeznovice CTJ Sokol Nové Bránice A9:9
2222. 03. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo CKST Oltec Brno B10:2
2221. 03. 2014 19:00SK Slatina - Brno CTJ Jiskra Hrušovany u Brna A2:10
2222. 03. 2014 09:30TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Křepice A3:10
Krajská soutěž II. třídy B
128. 09. 2013 10:00KST Blansko CSK Kuřim A10:1
128. 09. 2013 17:00TJ Vysočany ATJ Šošůvka A5:10
128. 09. 2013 17:00TJ Cemo Mokrá ATTC Komořany A10:7
128. 09. 2013 17:30Sokol Moravské Knínice ASK Slatina - Brno D5:10
127. 09. 2013 19:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Hlubočany B10:4
128. 09. 2013 10:00STK Zbraslavec BOrel Boskovice A5:10
212. 10. 2013 10:00Sokol Moravské Knínice ASTK Zbraslavec B10:7
212. 10. 2013 17:30Orel Boskovice ASK Slatina - Brno D4:10
211. 10. 2013 19:15TJ Sokol Otnice BTJ Cemo Mokrá A5:10
212. 10. 2013 18:00TJ Sokol Hlubočany BTTC Komořany A2:10
212. 10. 2013 10:00KST Blansko CTJ Vysočany A10:3
212. 10. 2013 17:30SK Kuřim ATJ Šošůvka A10:3
325. 10. 2013 18:30STK Zbraslavec BSK Slatina - Brno D2:10
313. 10. 2013 10:30Orel Boskovice ASokol Moravské Knínice A4:10
313. 10. 2013 10:30TJ Sokol Otnice BTTC Komořany A7:10
313. 10. 2013 10:30TJ Sokol Hlubočany BTJ Cemo Mokrá A4:10
311. 10. 2013 18:30KST Blansko CTJ Šošůvka A10:2
313. 10. 2013 10:30SK Kuřim ATJ Vysočany A10:2
426. 10. 2013 17:00TJ Vysočany ASTK Zbraslavec B8:10
426. 10. 2013 17:30TJ Šošůvka AOrel Boskovice A10:6
426. 10. 2013 17:00TJ Cemo Mokrá AKST Blansko C3:10
426. 10. 2013 17:30TTC Komořany ASK Kuřim A10:4
426. 10. 2013 17:30Sokol Moravské Knínice ATJ Sokol Otnice B9:9
426. 10. 2013 17:30SK Slatina - Brno DTJ Sokol Hlubočany B10:0
527. 10. 2013 10:00TJ Vysočany AOrel Boskovice A4:10
527. 10. 2013 10:30TJ Šošůvka ASTK Zbraslavec B10:8
527. 10. 2013 10:30TJ Cemo Mokrá ASK Kuřim A10:3
527. 10. 2013 10:30TTC Komořany AKST Blansko C10:5
527. 10. 2013 10:30Sokol Moravské Knínice ATJ Sokol Hlubočany B10:5
526. 10. 2013 10:00SK Slatina - Brno DTJ Sokol Otnice B10:3
609. 11. 2013 10:00STK Zbraslavec BTJ Sokol Otnice B5:10
609. 11. 2013 17:30Orel Boskovice ATJ Sokol Hlubočany B10:6
609. 11. 2013 10:00KST Blansko CSokol Moravské Knínice A10:2
609. 11. 2013 17:30SK Kuřim ASK Slatina - Brno D4:10
609. 11. 2013 17:00TJ Vysočany ATJ Cemo Mokrá A3:10
609. 11. 2013 17:30TJ Šošůvka ATTC Komořany A3:10
708. 11. 2013 18:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Hlubočany B10:7
710. 11. 2013 10:30Orel Boskovice ATJ Sokol Otnice B10:3
708. 11. 2013 18:30KST Blansko CSK Slatina - Brno D2:10
710. 11. 2013 10:30SK Kuřim ASokol Moravské Knínice A10:8
710. 11. 2013 10:00TJ Vysočany ATTC Komořany A1:10
710. 11. 2013 10:30TJ Šošůvka ATJ Cemo Mokrá A3:10
823. 11. 2013 17:00TJ Cemo Mokrá ASTK Zbraslavec B10:1
823. 11. 2013 17:30TTC Komořany AOrel Boskovice A10:0
823. 11. 2013 17:30Sokol Moravské Knínice ATJ Vysočany A10:4
823. 11. 2013 17:30SK Slatina - Brno DTJ Šošůvka A10:1
823. 11. 2013 17:30TJ Sokol Otnice BKST Blansko C5:10
823. 11. 2013 18:00TJ Sokol Hlubočany BSK Kuřim A5:10
924. 11. 2013 10:30TJ Cemo Mokrá AOrel Boskovice A10:2
917. 11. 2013 14:00TTC Komořany ASTK Zbraslavec B10:0
924. 11. 2013 10:30Sokol Moravské Knínice ATJ Šošůvka A10:4
923. 11. 2013 10:00SK Slatina - Brno DTJ Vysočany A10:1
924. 11. 2013 10:30TJ Sokol Otnice BSK Kuřim A10:7
924. 11. 2013 10:30TJ Sokol Hlubočany BKST Blansko C0:10
1007. 12. 2013 10:00KST Blansko CSTK Zbraslavec B10:0
1007. 12. 2013 17:30SK Kuřim AOrel Boskovice A10:7
1007. 12. 2013 17:00TJ Vysočany ATJ Sokol Otnice B4:10
1016. 11. 2013 17:00TJ Šošůvka ATJ Sokol Hlubočany B4:10
1004. 12. 2013 19:00TJ Cemo Mokrá ASokol Moravské Knínice A10:5
1007. 12. 2013 17:30TTC Komořany ASK Slatina - Brno D6:10
1106. 12. 2013 18:30KST Blansko COrel Boskovice A10:5
1108. 12. 2013 10:30SK Kuřim ASTK Zbraslavec B10:4
1108. 12. 2013 10:00TJ Vysočany ATJ Sokol Hlubočany B7:10
1129. 11. 2013 18:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Otnice B5:10
1108. 12. 2013 10:30TJ Cemo Mokrá ASK Slatina - Brno D4:10
1108. 12. 2013 10:30TTC Komořany ASokol Moravské Knínice A10:4
1211. 01. 2014 18:00
hala ST v Blansku
SK Kuřim AKST Blansko C2:10
1211. 01. 2014 17:30TJ Šošůvka ATJ Vysočany A10:5
1212. 01. 2014 10:00TTC Komořany ATJ Cemo Mokrá A9:9
1211. 01. 2014 17:30SK Slatina - Brno DSokol Moravské Knínice A10:0
1210. 01. 2014 19:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Otnice B10:1
1212. 01. 2014 10:30Orel Boskovice ASTK Zbraslavec B8:10
1325. 01. 2014 17:30STK Zbraslavec BSokol Moravské Knínice A10:7
1325. 01. 2014 17:30SK Slatina - Brno DOrel Boskovice A10:1
1325. 01. 2014 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Otnice B10:1
1325. 01. 2014 17:30TTC Komořany ATJ Sokol Hlubočany B10:2
1324. 01. 2014 18:30TJ Vysočany AKST Blansko C2:10
1325. 01. 2014 17:30TJ Šošůvka ASK Kuřim A6:10
1425. 01. 2014 10:00SK Slatina - Brno DSTK Zbraslavec B10:0
1426. 01. 2014 10:30Sokol Moravské Knínice AOrel Boskovice A10:5
1426. 01. 2014 10:30TTC Komořany ATJ Sokol Otnice B10:2
1426. 01. 2014 10:30TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Hlubočany B10:4
1426. 01. 2014 10:30TJ Šošůvka AKST Blansko C2:10
1426. 01. 2014 10:00TJ Vysočany ASK Kuřim A1:10
1508. 02. 2014 10:00STK Zbraslavec BTJ Vysočany A10:8
1508. 02. 2014 17:30Orel Boskovice ATJ Šošůvka A10:4
1508. 02. 2014 10:00KST Blansko CTJ Cemo Mokrá A10:8
1508. 02. 2014 17:30SK Kuřim ATTC Komořany A5:10
1508. 02. 2014 17:30TJ Sokol Otnice BSokol Moravské Knínice A10:8
1508. 02. 2014 18:00TJ Sokol Hlubočany BSK Slatina - Brno D1:10
1607. 02. 2014 18:30Orel Boskovice ATJ Vysočany A10:4
1607. 02. 2014 18:30STK Zbraslavec BTJ Šošůvka A10:2
1609. 02. 2014 10:30SK Kuřim ATJ Cemo Mokrá A6:10
1607. 02. 2014 18:30KST Blansko CTTC Komořany A8:10
1609. 02. 2014 10:30TJ Sokol Hlubočany BSokol Moravské Knínice A9:9
1609. 02. 2014 10:30TJ Sokol Otnice BSK Slatina - Brno D3:10
1722. 02. 2014 17:30TJ Sokol Otnice BSTK Zbraslavec B10:7
1722. 02. 2014 18:00TJ Sokol Hlubočany BOrel Boskovice A10:4
1722. 02. 2014 17:30Sokol Moravské Knínice AKST Blansko C5:10
1722. 02. 2014 17:30SK Slatina - Brno DSK Kuřim A10:2
1722. 02. 2014 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Vysočany A10:3
1722. 02. 2014 17:30TTC Komořany ATJ Šošůvka A10:2
1823. 02. 2014 10:30TJ Sokol Hlubočany BSTK Zbraslavec B7:10
1823. 02. 2014 10:30TJ Sokol Otnice BOrel Boskovice A9:9
1822. 02. 2014 10:00SK Slatina - Brno DKST Blansko C10:1
1823. 02. 2014 10:30Sokol Moravské Knínice ASK Kuřim A7:10
1821. 02. 2014 16:30TTC Komořany ATJ Vysočany A10:1
1815. 02. 2014 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Šošůvka A10:4
1908. 03. 2014 10:00STK Zbraslavec BTJ Cemo Mokrá A1:10
1908. 03. 2014 17:30Orel Boskovice ATTC Komořany A5:10
1907. 03. 2014 18:30TJ Vysočany ASokol Moravské Knínice A7:10
1908. 03. 2014 17:30TJ Šošůvka ASK Slatina - Brno D1:10
1908. 03. 2014 10:00KST Blansko CTJ Sokol Otnice B8:10
1908. 03. 2014 17:30SK Kuřim ATJ Sokol Hlubočany B9:9
2009. 03. 2014 10:30Orel Boskovice ATJ Cemo Mokrá A3:10
2007. 03. 2014 18:30STK Zbraslavec BTTC Komořany A1:10
2009. 03. 2014 10:30TJ Šošůvka ASokol Moravské Knínice A6:10
2009. 03. 2014 10:00TJ Vysočany ASK Slatina - Brno D0:10
2009. 03. 2014 10:30SK Kuřim ATJ Sokol Otnice B10:7
2007. 03. 2014 18:30KST Blansko CTJ Sokol Hlubočany B10:1
2122. 03. 2014 10:00STK Zbraslavec BKST Blansko C10:5
2122. 03. 2014 17:30Orel Boskovice ASK Kuřim A10:2
2122. 03. 2014 17:30TJ Sokol Otnice BTJ Vysočany A10:2
2115. 03. 2014 17:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Šošůvka A10:5
2122. 03. 2014 17:30Sokol Moravské Knínice ATJ Cemo Mokrá A3:10
2122. 03. 2014 17:30SK Slatina - Brno DTTC Komořany A10:6
2223. 03. 2014 10:30Orel Boskovice AKST Blansko C10:2
2223. 03. 2014 14:00STK Zbraslavec BSK Kuřim A6:10
2223. 03. 2014 10:30TJ Sokol Hlubočany BTJ Vysočany A10:2
2223. 03. 2014 10:30TJ Sokol Otnice BTJ Šošůvka A10:3
2222. 03. 2014 10:00SK Slatina - Brno DTJ Cemo Mokrá A10:5
2223. 03. 2014 10:30Sokol Moravské Knínice ATTC Komořany A1:10
Krajská soutěž II. třídy C
128. 09. 2013 17:30TJ Jiskra Strážnice BT.J. Sokol Hodonín A10:8
128. 09. 2013 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:4
128. 09. 2013 17:30SKST Hodonín DMSK Břeclav A10:0
128. 09. 2013 11:00TJ Sokol Vracov CTJ Slavoj Rohatec A1:10
128. 09. 2013 16:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Kobylí B10:2
128. 09. 2013 17:00TJ Agrotec Hustopeče BMK Řeznovice D10:3
212. 10. 2013 17:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Vracov C10:4
212. 10. 2013 17:30MK Řeznovice DTJ Slavoj Rohatec A0:10
212. 10. 2013 16:00TJ Sokol Vranovice ASKST Hodonín D10:2
212. 10. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí BMSK Břeclav A10:1
212. 10. 2013 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:6
212. 10. 2013 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Otnice A3:10
311. 10. 2013 18:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Slavoj Rohatec A10:4
313. 10. 2013 10:00MK Řeznovice DTJ Sokol Vracov C2:10
313. 10. 2013 10:30TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav A10:0
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí BSKST Hodonín D10:6
312. 10. 2013 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Otnice A7:10
313. 10. 2013 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A6:10
426. 10. 2013 17:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Agrotec Hustopeče B4:10
426. 10. 2013 17:30TJ Sokol Otnice AMK Řeznovice D10:0
426. 10. 2013 17:30SKST Hodonín DTJ Jiskra Strážnice B7:10
426. 10. 2013 17:30MSK Břeclav AT.J. Sokol Hodonín A0:10
426. 10. 2013 11:00TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Vranovice A6:10
426. 10. 2013 16:30TJ Slavoj Rohatec ATJ Sokol Kobylí B9:9
527. 10. 2013 10:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AMK Řeznovice D10:2
527. 10. 2013 10:30TJ Sokol Otnice ATJ Agrotec Hustopeče B10:6
526. 10. 2013 10:00SKST Hodonín DT.J. Sokol Hodonín A10:4
525. 10. 2013 19:00MSK Břeclav ATJ Jiskra Strážnice B2:10
527. 10. 2013 14:00TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Kobylí B4:10
527. 10. 2013 10:00TJ Slavoj Rohatec ATJ Sokol Vranovice A4:10
609. 11. 2013 17:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Vranovice A6:10
609. 11. 2013 17:30MK Řeznovice DTJ Sokol Kobylí B3:10
609. 11. 2013 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Vracov C10:5
609. 11. 2013 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Slavoj Rohatec A6:10
609. 11. 2013 17:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ASKST Hodonín D10:8
609. 11. 2013 17:30TJ Sokol Otnice AMSK Břeclav A10:0
708. 11. 2013 18:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Kobylí B10:6
710. 11. 2013 10:00MK Řeznovice DTJ Sokol Vranovice A0:10
709. 11. 2013 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Slavoj Rohatec A9:9
710. 11. 2013 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Vracov C6:10
710. 11. 2013 10:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AMSK Břeclav A10:2
710. 11. 2013 10:30TJ Sokol Otnice ASKST Hodonín D10:2
823. 11. 2013 17:30SKST Hodonín DTJ Agrotec Hustopeče B10:3
823. 11. 2013 17:30MSK Břeclav AMK Řeznovice D3:10
823. 11. 2013 17:30
herna ST ve Strážnici
TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:8
823. 11. 2013 16:30TJ Slavoj Rohatec ATJ Sokol Otnice A7:10
823. 11. 2013 16:00TJ Sokol Vranovice ATJ Jiskra Strážnice B10:4
823. 11. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí BT.J. Sokol Hodonín A10:6
923. 11. 2013 10:00SKST Hodonín DMK Řeznovice D10:1
922. 11. 2013 19:00MSK Břeclav ATJ Agrotec Hustopeče B1:10
924. 11. 2013 10:30
herna ST ve Strážnici
TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Otnice A4:10
924. 11. 2013 10:00TJ Slavoj Rohatec ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:8
924. 11. 2013 10:30TJ Sokol Vranovice AT.J. Sokol Hodonín A10:2
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jiskra Strážnice B9:9
1007. 12. 2013 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Agrotec Hustopeče B5:10
1029. 11. 2013 19:00T.J. Sokol Hodonín AMK Řeznovice D10:1
1006. 12. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:1
1007. 12. 2013 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Kobylí B10:0
1007. 12. 2013 17:30SKST Hodonín DTJ Sokol Vracov C6:10
1007. 12. 2013 17:30MSK Břeclav ATJ Slavoj Rohatec A0:10
1107. 12. 2013 10:00TJ Jiskra Strážnice BMK Řeznovice D10:4
1108. 12. 2013 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Agrotec Hustopeče B3:10
1129. 11. 2013 18:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Kobylí B9:9
1108. 12. 2013 10:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Vranovice A8:10
1107. 12. 2013 10:00SKST Hodonín DTJ Slavoj Rohatec A10:5
1106. 12. 2013 19:00MSK Břeclav ATJ Sokol Vracov C3:10
1211. 01. 2014 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B1:10
1211. 01. 2014 17:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Otnice A3:10
1211. 01. 2014 17:30MSK Břeclav ASKST Hodonín D0:10
1211. 01. 2014 16:30TJ Slavoj Rohatec ATJ Sokol Vracov C10:2
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vranovice A4:10
1211. 01. 2014 17:30MK Řeznovice DTJ Agrotec Hustopeče B4:10
1325. 01. 2014 18:00TJ Sokol Vracov CTJ Agrotec Hustopeče B2:10
1325. 01. 2014 16:30TJ Slavoj Rohatec AMK Řeznovice D10:0
1325. 01. 2014 17:30SKST Hodonín DTJ Sokol Vranovice A0:10
1325. 01. 2014 17:30MSK Břeclav ATJ Sokol Kobylí B1:10
1325. 01. 2014 17:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Jiskra Strážnice B3:10
1325. 01. 2014 17:30TJ Sokol Otnice AT.J. Sokol Hodonín A10:1
1419. 01. 2014 10:00TJ Slavoj Rohatec ATJ Agrotec Hustopeče B10:6
1426. 01. 2014 14:00TJ Sokol Vracov CMK Řeznovice D10:4
1424. 01. 2014 19:00MSK Břeclav ATJ Sokol Vranovice A0:10
1425. 01. 2014 10:00SKST Hodonín DTJ Sokol Kobylí B10:3
1426. 01. 2014 10:30TJ Sokol Otnice ATJ Jiskra Strážnice B10:1
1426. 01. 2014 10:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AT.J. Sokol Hodonín A5:10
1508. 02. 2014 17:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:4
1508. 02. 2014 17:30MK Řeznovice DTJ Sokol Otnice A2:10
1508. 02. 2014 17:30TJ Jiskra Strážnice BSKST Hodonín D9:9
1508. 02. 2014 17:30T.J. Sokol Hodonín AMSK Břeclav A10:3
1507. 02. 2014 19:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Vracov C10:3
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Slavoj Rohatec A3:10
1609. 02. 2014 10:00MK Řeznovice DTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A1:10
1607. 02. 2014 18:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Otnice A8:10
1607. 02. 2014 19:15T.J. Sokol Hodonín ASKST Hodonín D9:9
1608. 02. 2014 10:00TJ Jiskra Strážnice BMSK Břeclav A10:0wo
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vracov C10:8
1609. 02. 2014 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Slavoj Rohatec A10:3
1722. 02. 2014 16:00TJ Sokol Vranovice ATJ Agrotec Hustopeče B10:6
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Kobylí BMK Řeznovice D10:3
1720. 02. 2014 18:00
herna ST ve Strážnici
TJ Sokol Vracov CTJ Jiskra Strážnice B7:10
1722. 02. 2014 16:30TJ Slavoj Rohatec AT.J. Sokol Hodonín A10:3
1722. 02. 2014 17:30SKST Hodonín DTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:3
1722. 02. 2014 17:30MSK Břeclav ATJ Sokol Otnice A0:10
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče B7:10
1823. 02. 2014 10:30TJ Sokol Vranovice AMK Řeznovice D10:3
1823. 02. 2014 10:00TJ Slavoj Rohatec ATJ Jiskra Strážnice B10:2
1823. 02. 2014 14:00TJ Sokol Vracov CT.J. Sokol Hodonín A10:5
1821. 02. 2014 19:00MSK Břeclav ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A1:10
1823. 02. 2014 10:00SKST Hodonín DTJ Sokol Otnice A10:0
1908. 03. 2014 17:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Hodonín D10:4
1908. 03. 2014 17:30MK Řeznovice DMSK Břeclav A10:0
1908. 03. 2014 17:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Vracov C10:4
1908. 03. 2014 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Slavoj Rohatec A10:8
1901. 03. 2014 16:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Vranovice A7:10
1907. 03. 2014 19:15T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Kobylí B9:9
2009. 03. 2014 10:00MK Řeznovice DSKST Hodonín D2:10
2007. 03. 2014 18:30TJ Agrotec Hustopeče BMSK Břeclav A10:1
2009. 03. 2014 10:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Vracov C10:1
2009. 03. 2014 10:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Slavoj Rohatec A4:10
2009. 03. 2014 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Vranovice A0:10
2008. 03. 2014 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Kobylí B10:1
2122. 03. 2014 17:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Jiskra Strážnice B7:10
2122. 03. 2014 17:30MK Řeznovice DT.J. Sokol Hodonín A10:7
2122. 03. 2014 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Vranovice A0:10
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Otnice A2:10
2122. 03. 2014 11:00TJ Sokol Vracov CSKST Hodonín D10:5
2121. 03. 2014 17:00TJ Slavoj Rohatec AMSK Břeclav A10:0
2223. 03. 2014 10:00MK Řeznovice DTJ Jiskra Strážnice B2:10
2221. 03. 2014 18:30TJ Agrotec Hustopeče BT.J. Sokol Hodonín A10:0
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:1
2223. 03. 2014 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Otnice A10:8
2222. 03. 2014 16:30TJ Slavoj Rohatec ASKST Hodonín D10:4
2223. 03. 2014 14:00TJ Sokol Vracov CMSK Břeclav A10:0
Divize ženy
128. 09. 2013 09:00SKST Dubňany DTJ Sokol Čejč B2:8
128. 09. 2013 09:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Líšeň B8:2
128. 09. 2013 09:00SKST Hodonín CMSK Břeclav C10:0
127. 09. 2013 18:00SPŠ Bošky Bošovice AOrel Šitbořice A10:0
212. 10. 2013 09:00SPŠ Bošky Bošovice ASKST Hodonín C0:10
212. 10. 2013 10:00Orel Šitbořice AMSK Břeclav C8:2
212. 10. 2013 09:00SKST Dubňany DTTC Moravská Slavia Brno B4:6
212. 10. 2013 09:00TJ Sokol Čejč BTJ Sokol Líšeň B0:10wo
312. 10. 2013 13:00SPŠ Bošky Bošovice AMSK Břeclav C10:0
312. 10. 2013 13:00Orel Šitbořice ASKST Hodonín C0:10
312. 10. 2013 12:00SKST Dubňany DTJ Sokol Líšeň B2:8
307. 12. 2013 09:00TJ Sokol Čejč BTTC Moravská Slavia Brno B3:7
426. 10. 2013 09:00TTC Moravská Slavia Brno BSPŠ Bošky Bošovice A6:4
426. 10. 2013 10:00TJ Sokol Líšeň BOrel Šitbořice A9:1
418. 10. 2013 18:00SKST Hodonín CSKST Dubňany D9:1
424. 10. 2013 17:30MSK Břeclav CTJ Sokol Čejč B2:8
525. 10. 2013 17:00TTC Moravská Slavia Brno BOrel Šitbořice A8:2
526. 10. 2013 14:00TJ Sokol Líšeň BSPŠ Bošky Bošovice A9:1
516. 10. 2013 18:00SKST Hodonín CTJ Sokol Čejč B8:2
526. 10. 2013 13:00MSK Břeclav CSKST Dubňany D3:7
606. 11. 2013 18:00SKST Dubňany DSPŠ Bošky Bošovice A4:6
609. 11. 2013 09:00TJ Sokol Čejč BOrel Šitbořice A6:4
609. 11. 2013 09:00TTC Moravská Slavia Brno BSKST Hodonín C6:4
609. 11. 2013 10:00TJ Sokol Líšeň BMSK Břeclav C9:1
709. 11. 2013 12:00SKST Dubňany DOrel Šitbořice A4:6
709. 11. 2013 13:00TJ Sokol Čejč BSPŠ Bošky Bošovice A7:3
709. 11. 2013 13:00TTC Moravská Slavia Brno BMSK Břeclav C8:2
723. 11. 2013 14:00TJ Sokol Líšeň BSKST Hodonín C3:7
811. 01. 2014 09:00TJ Sokol Čejč BSKST Dubňany D6:4
811. 01. 2014 10:00TJ Sokol Líšeň BTTC Moravská Slavia Brno B7:3
811. 01. 2014 09:00MSK Břeclav CSKST Hodonín C0:10
817. 02. 2014 17:00Orel Šitbořice ASPŠ Bošky Bošovice A5:5
925. 01. 2014 09:00SKST Hodonín CSPŠ Bošky Bošovice A10:0
925. 01. 2014 09:00MSK Břeclav COrel Šitbořice A5:5
925. 01. 2014 09:00TTC Moravská Slavia Brno BSKST Dubňany D10:0
925. 01. 2014 10:00TJ Sokol Líšeň BTJ Sokol Čejč B10:0wo
1025. 01. 2014 13:00MSK Břeclav CSPŠ Bošky Bošovice A5:5
1025. 01. 2014 13:00SKST Hodonín COrel Šitbořice A7:3
1025. 01. 2014 14:00TJ Sokol Líšeň BSKST Dubňany D10:0
1025. 01. 2014 13:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Čejč B10:0wo
1108. 02. 2014 10:00SPŠ Bošky Bošovice ATTC Moravská Slavia Brno B2:8
1108. 02. 2014 10:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Líšeň B5:5
1108. 02. 2014 09:00SKST Dubňany DSKST Hodonín C2:8
1108. 02. 2014 09:00TJ Sokol Čejč BMSK Břeclav C4:6
1208. 02. 2014 13:00Orel Šitbořice ATTC Moravská Slavia Brno B2:8
1208. 02. 2014 13:00SPŠ Bošky Bošovice ATJ Sokol Líšeň B6:4
1208. 02. 2014 13:00TJ Sokol Čejč BSKST Hodonín C0:10
1208. 02. 2014 12:00SKST Dubňany DMSK Břeclav C7:3
1322. 02. 2014 10:00SPŠ Bošky Bošovice ASKST Dubňany D6:4
1305. 03. 2014 18:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Čejč B2:8
1322. 02. 2014 09:00SKST Hodonín CTTC Moravská Slavia Brno B3:7
1322. 02. 2014 09:00MSK Břeclav CTJ Sokol Líšeň B3:7
1422. 02. 2014 13:00Orel Šitbořice ASKST Dubňany D6:4
1414. 03. 2014 18:00SPŠ Bošky Bošovice ATJ Sokol Čejč B6:4
1422. 02. 2014 13:00MSK Břeclav CTTC Moravská Slavia Brno B0:10
1422. 02. 2014 13:00SKST Hodonín CTJ Sokol Líšeň B8:2
Baráž o účast v KS2
106. 04. 2014 09:15TJ Sokol Nové Bránice AT.J. Sokol Hodonín A9:9
206. 04. 2014 14:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Hlubočany B10:8
306. 04. 2014 18:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Nové Bránice A10:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline