Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
112. 10. 2013 10:00TTC Pramet Šumperk ASK Přerov C9:9
112. 10. 2013 10:00OMYA Jeseník CSokol Neředín A7:10
112. 10. 2013 10:00Chropyně ASokol Šternberk A10:6
112. 10. 2013 10:00TJ Sokol Ondratice ATJ Postřelmov A10:5
112. 10. 2013 10:00SK Přerov BTJ Sokol Němčice A10:8
112. 10. 2013 11:00SK Přerov DTJ Sokol Čechovice B10:5
212. 10. 2013 15:00TTC Pramet Šumperk ASokol Neředín A8:10
212. 10. 2013 17:00OMYA Jeseník CSK Přerov C7:10
212. 10. 2013 15:00Chropyně ATJ Postřelmov A10:7
212. 10. 2013 15:00TJ Sokol Ondratice ASokol Šternberk A1:10
212. 10. 2013 15:00SK Přerov BTJ Sokol Čechovice B10:8
212. 10. 2013 15:00SK Přerov DTJ Sokol Němčice A10:5
326. 10. 2013 10:00TJ Sokol Němčice ATTC Pramet Šumperk A6:10
326. 10. 2013 11:00TJ Sokol Čechovice BOMYA Jeseník C9:9
326. 10. 2013 10:00Sokol Šternberk ASK Přerov B7:10
326. 10. 2013 10:00TJ Postřelmov ASK Přerov D3:10
326. 10. 2013 10:00SK Přerov CChropyně A10:2
326. 10. 2013 11:00Sokol Neředín ATJ Sokol Ondratice A10:6
426. 10. 2013 15:00TJ Sokol Němčice AOMYA Jeseník C10:7
426. 10. 2013 17:00TJ Sokol Čechovice BTTC Pramet Šumperk A9:9
426. 10. 2013 15:00Sokol Šternberk ASK Přerov D10:1
426. 10. 2013 15:00TJ Postřelmov ASK Přerov B7:10
426. 10. 2013 15:00SK Přerov CTJ Sokol Ondratice A10:1
426. 10. 2013 17:00Sokol Neředín AChropyně A10:8
509. 11. 2013 10:00TTC Pramet Šumperk AChropyně A10:3
509. 11. 2013 10:00OMYA Jeseník CTJ Sokol Ondratice A9:9
509. 11. 2013 10:00SK Přerov BSK Přerov C5:10
509. 11. 2013 10:00SK Přerov DSokol Neředín A5:10
509. 11. 2013 10:00TJ Sokol Němčice ASokol Šternberk A5:10
509. 11. 2013 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Postřelmov A10:2
609. 11. 2013 15:00TTC Pramet Šumperk ATJ Sokol Ondratice A10:1
609. 11. 2013 17:00OMYA Jeseník CChropyně A6:10
609. 11. 2013 15:00SK Přerov BSokol Neředín A2:10
606. 10. 2013 15:00SK Přerov DSK Přerov C1:10
609. 11. 2013 15:00TJ Sokol Němčice ATJ Postřelmov A10:3
601. 11. 2013 17:30TJ Sokol Čechovice BSokol Šternberk A10:6
723. 11. 2013 10:00Sokol Šternberk ATTC Pramet Šumperk A6:10
723. 11. 2013 10:00TJ Postřelmov AOMYA Jeseník C1:10
723. 11. 2013 10:00SK Přerov CTJ Sokol Němčice A10:5
723. 11. 2013 11:00Sokol Neředín ATJ Sokol Čechovice B10:5
723. 11. 2013 10:00Chropyně ASK Přerov B10:4
723. 11. 2013 10:00TJ Sokol Ondratice ASK Přerov D7:10
823. 11. 2013 15:00Sokol Šternberk AOMYA Jeseník C9:9
823. 11. 2013 15:00TJ Postřelmov ATTC Pramet Šumperk A6:10
823. 11. 2013 15:00SK Přerov CTJ Sokol Čechovice B8:10
823. 11. 2013 17:00Sokol Neředín ATJ Sokol Němčice A10:2
823. 11. 2013 15:00Chropyně ASK Přerov D10:3
823. 11. 2013 15:00TJ Sokol Ondratice ASK Přerov B9:9
907. 12. 2013 10:00SK Přerov BTTC Pramet Šumperk A8:10
907. 12. 2013 10:00SK Přerov DOMYA Jeseník C9:9
907. 12. 2013 10:00TJ Sokol Němčice AChropyně A10:5
907. 12. 2013 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Ondratice A10:3
907. 12. 2013 10:00Sokol Šternberk ASK Přerov C6:10
907. 12. 2013 10:00TJ Postřelmov ASokol Neředín A0:10
1007. 12. 2013 15:00SK Přerov BOMYA Jeseník C9:9
1007. 12. 2013 14:00SK Přerov DTTC Pramet Šumperk A9:9
1007. 12. 2013 15:00TJ Sokol Němčice ATJ Sokol Ondratice A7:10
1007. 12. 2013 17:30TJ Sokol Čechovice BChropyně A10:8
1007. 12. 2013 15:00Sokol Šternberk ASokol Neředín A2:10
1007. 12. 2013 15:00TJ Postřelmov ASK Přerov C4:10
1121. 12. 2013 10:00SK Přerov BSK Přerov D10:7
1121. 12. 2013 10:00TJ Sokol Němčice ATJ Sokol Čechovice B2:10
1121. 12. 2013 10:00Sokol Šternberk ATJ Postřelmov A10:5
1121. 12. 2013 10:00SK Přerov CSokol Neředín A10:8
1121. 12. 2013 10:00Chropyně ATJ Sokol Ondratice A10:7
1121. 12. 2013 10:00TTC Pramet Šumperk AOMYA Jeseník C10:8
1206. 10. 2013 10:00SK Přerov DSK Přerov B10:5
1211. 01. 2014 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Němčice A2:10
1211. 01. 2014 10:00TJ Postřelmov ASokol Šternberk A5:10
1211. 01. 2014 13:00Sokol Neředín ASK Přerov C10:5
1211. 01. 2014 10:00TJ Sokol Ondratice AChropyně A9:9
1210. 01. 2014 18:30OMYA Jeseník CTTC Pramet Šumperk A10:7
1325. 01. 2014 10:00SK Přerov CTTC Pramet Šumperk A1:10
1325. 01. 2014 11:00Sokol Neředín AOMYA Jeseník C10:2
1325. 01. 2014 10:00Sokol Šternberk AChropyně A10:4
1325. 01. 2014 10:00TJ Postřelmov ATJ Sokol Ondratice A3:10
1318. 01. 2014 18:00TJ Sokol Němčice ASK Přerov B10:7
1325. 01. 2014 11:00TJ Sokol Čechovice BSK Přerov D9:9
1425. 01. 2014 17:00Sokol Neředín ATTC Pramet Šumperk A10:7
1425. 01. 2014 15:00SK Přerov COMYA Jeseník C7:10
1425. 01. 2014 15:00TJ Postřelmov AChropyně A2:10
1425. 01. 2014 15:00Sokol Šternberk ATJ Sokol Ondratice A10:8
1425. 01. 2014 17:00TJ Sokol Čechovice BSK Přerov B9:9
1417. 01. 2014 18:30TJ Sokol Němčice ASK Přerov D10:8
1508. 02. 2014 10:00TTC Pramet Šumperk ATJ Sokol Němčice A10:5
1508. 02. 2014 10:00OMYA Jeseník CTJ Sokol Čechovice B9:9
1508. 02. 2014 10:00SK Přerov BSokol Šternberk A2:10
1508. 02. 2014 10:00SK Přerov DTJ Postřelmov A10:8
1508. 02. 2014 10:00Chropyně ASK Přerov C10:2
1508. 02. 2014 10:00TJ Sokol Ondratice ASokol Neředín A3:10
1608. 02. 2014 17:00OMYA Jeseník CTJ Sokol Němčice A7:10
1608. 02. 2014 15:00TTC Pramet Šumperk ATJ Sokol Čechovice B10:6
1608. 02. 2014 15:00SK Přerov DSokol Šternberk A2:10
1608. 02. 2014 15:00SK Přerov BTJ Postřelmov A10:5
1608. 02. 2014 15:00TJ Sokol Ondratice ASK Přerov C9:9
1608. 02. 2014 15:00Chropyně ASokol Neředín A10:6
1722. 02. 2014 10:00Chropyně ATTC Pramet Šumperk A10:7
1722. 02. 2014 10:00TJ Sokol Ondratice AOMYA Jeseník C9:9
1722. 02. 2014 10:00SK Přerov CSK Přerov B10:6
1720. 02. 2014 17:00Sokol Neředín ASK Přerov D10:0
1722. 02. 2014 10:00Sokol Šternberk ATJ Sokol Němčice A10:6
1722. 02. 2014 10:00TJ Postřelmov ATJ Sokol Čechovice B3:10
1822. 02. 2014 15:00TJ Sokol Ondratice ATTC Pramet Šumperk A9:9
1822. 02. 2014 15:00Chropyně AOMYA Jeseník C10:4
1821. 02. 2014 16:30Sokol Neředín ASK Přerov B10:2
1822. 02. 2014 15:00SK Přerov CSK Přerov D10:4
1822. 02. 2014 15:00TJ Postřelmov ATJ Sokol Němčice A6:10
1822. 02. 2014 15:00Sokol Šternberk ATJ Sokol Čechovice B9:9
1907. 03. 2014 19:00TTC Pramet Šumperk ASokol Šternberk A10:4
1908. 03. 2014 10:00OMYA Jeseník CTJ Postřelmov A10:2
1908. 03. 2014 10:00TJ Sokol Němčice ASK Přerov C6:10
1908. 03. 2014 10:00TJ Sokol Čechovice BSokol Neředín A3:10
1908. 03. 2014 10:00SK Přerov BChropyně A2:10
1908. 03. 2014 10:00SK Přerov DTJ Sokol Ondratice A10:5
2008. 03. 2014 17:00OMYA Jeseník CSokol Šternberk A10:8
2008. 03. 2014 15:00TTC Pramet Šumperk ATJ Postřelmov A10:4
2008. 03. 2014 17:30TJ Sokol Čechovice BSK Přerov C3:10
2008. 03. 2014 15:00TJ Sokol Němčice ASokol Neředín A6:10
2008. 03. 2014 15:00SK Přerov DChropyně A0:10
2008. 03. 2014 15:00SK Přerov BTJ Sokol Ondratice A3:10
2122. 03. 2014 10:00TTC Pramet Šumperk ASK Přerov B8:10
2122. 03. 2014 10:00OMYA Jeseník CSK Přerov D10:7
2122. 03. 2014 10:00Chropyně ATJ Sokol Němčice A10:6
2122. 03. 2014 10:00TJ Sokol Ondratice ATJ Sokol Čechovice B7:10
2122. 03. 2014 10:00SK Přerov CSokol Šternberk A10:7
2122. 03. 2014 11:00Sokol Neředín ATJ Postřelmov A10:0
2222. 03. 2014 17:00OMYA Jeseník CSK Přerov B8:10
2222. 03. 2014 15:00TTC Pramet Šumperk ASK Přerov D8:10
2222. 03. 2014 15:00TJ Sokol Ondratice ATJ Sokol Němčice A3:10
2222. 03. 2014 15:00Chropyně ATJ Sokol Čechovice B10:2
2222. 03. 2014 17:00Sokol Neředín ASokol Šternberk A10:2
2222. 03. 2014 15:00SK Přerov CTJ Postřelmov A10:4
Krajská soutěž I
112. 10. 2013 10:00TJ Sokol Buk ASokol Čechovice C10:5
112. 10. 2013 10:00TJ Sokol Tovačov AT.J. Sokol Neředín B4:10
112. 10. 2013 10:00SK Rakov AOMYA Jeseník D10:5
112. 10. 2013 10:00Sigma Hranice APramet Šumperk B5:10
112. 10. 2013 10:00Sokol Bludov ATJ Krnov A10:4
112. 10. 2013 10:00Sokol Kolšov ASlavoj Bruntál A10:5
212. 10. 2013 15:00TJ Sokol Buk AT.J. Sokol Neředín B10:6
216. 10. 2013 18:30TJ Sokol Tovačov ASokol Čechovice C4:10
212. 10. 2013 15:00SK Rakov APramet Šumperk B4:10
212. 10. 2013 15:00Sigma Hranice AOMYA Jeseník D10:7
212. 10. 2013 15:00Sokol Bludov ASlavoj Bruntál A10:3
212. 10. 2013 15:00Sokol Kolšov ATJ Krnov A5:8
326. 10. 2013 10:00TJ Krnov ATJ Sokol Buk A7:10
326. 10. 2013 10:00Slavoj Bruntál ATJ Sokol Tovačov A10:4
326. 10. 2013 10:00OMYA Jeseník DSokol Bludov A10:2
326. 10. 2013 10:00Pramet Šumperk BSokol Kolšov A10:1
326. 10. 2013 08:00Sokol Čechovice CSK Rakov A10:3
326. 10. 2013 08:00T.J. Sokol Neředín BSigma Hranice A10:5
431. 10. 2013 18:00TJ Krnov ATJ Sokol Tovačov A10:5
426. 10. 2013 15:00Slavoj Bruntál ATJ Sokol Buk A0:10
426. 10. 2013 17:00OMYA Jeseník DSokol Kolšov A10:6
426. 10. 2013 15:00Pramet Šumperk BSokol Bludov A10:6
426. 10. 2013 14:00Sokol Čechovice CSigma Hranice A10:3
426. 10. 2013 14:00T.J. Sokol Neředín BSK Rakov A5:10
509. 11. 2013 10:00TJ Sokol Buk ASK Rakov A10:6
509. 11. 2013 10:00TJ Sokol Tovačov ASigma Hranice A10:1
509. 11. 2013 10:00Sokol Bludov ASokol Čechovice C8:10
509. 11. 2013 10:00Sokol Kolšov AT.J. Sokol Neředín B10:5
509. 11. 2013 10:00TJ Krnov AOMYA Jeseník D9:9
509. 11. 2013 10:00Slavoj Bruntál APramet Šumperk B3:10
609. 11. 2013 15:00TJ Sokol Buk ASigma Hranice A10:1
609. 11. 2013 15:00TJ Sokol Tovačov ASK Rakov A10:8
609. 11. 2013 15:00Sokol Bludov AT.J. Sokol Neředín B10:3
609. 11. 2013 15:00Sokol Kolšov ASokol Čechovice C6:10
609. 11. 2013 15:00TJ Krnov APramet Šumperk B6:10
609. 11. 2013 15:00Slavoj Bruntál AOMYA Jeseník D9:9
723. 11. 2013 10:00OMYA Jeseník DTJ Sokol Buk A10:4
723. 11. 2013 10:00Pramet Šumperk BTJ Sokol Tovačov A10:0
723. 11. 2013 08:00Sokol Čechovice CTJ Krnov A10:5
723. 11. 2013 08:00T.J. Sokol Neředín BSlavoj Bruntál A10:3
723. 11. 2013 10:00SK Rakov ASokol Bludov A10:4
723. 11. 2013 10:00Sigma Hranice ASokol Kolšov A9:9
823. 11. 2013 17:00OMYA Jeseník DTJ Sokol Tovačov A10:0
823. 11. 2013 15:00Pramet Šumperk BTJ Sokol Buk A10:6
823. 11. 2013 14:00Sokol Čechovice CSlavoj Bruntál A10:2
823. 11. 2013 14:00T.J. Sokol Neředín BTJ Krnov A10:5
823. 11. 2013 15:00SK Rakov ASokol Kolšov A10:4
823. 11. 2013 15:00Sigma Hranice ASokol Bludov A10:6
907. 12. 2013 10:00Sokol Bludov ATJ Sokol Buk A6:10
907. 12. 2013 10:00Sokol Kolšov ATJ Sokol Tovačov A10:2
907. 12. 2013 10:00TJ Krnov ASK Rakov A10:7
907. 12. 2013 10:00Slavoj Bruntál ASigma Hranice A10:2
907. 12. 2013 10:00OMYA Jeseník DSokol Čechovice C9:9
907. 12. 2013 10:00Pramet Šumperk BT.J. Sokol Neředín B5:10
1007. 12. 2013 15:00Sokol Bludov ATJ Sokol Tovačov A10:4
1007. 12. 2013 15:00Sokol Kolšov ATJ Sokol Buk A5:10
1007. 12. 2013 15:00TJ Krnov ASigma Hranice A10:5
1007. 12. 2013 15:00Slavoj Bruntál ASK Rakov A7:10
1007. 12. 2013 17:00OMYA Jeseník DT.J. Sokol Neředín B10:8
1007. 12. 2013 15:00Pramet Šumperk BSokol Čechovice C9:9
1121. 12. 2013 10:00Sokol Bludov ASokol Kolšov A6:10
1121. 12. 2013 10:00TJ Krnov ASlavoj Bruntál A10:5
1120. 12. 2013 18:00OMYA Jeseník DPramet Šumperk B4:10
1121. 12. 2013 10:00Sokol Čechovice CT.J. Sokol Neředín B10:3
1121. 12. 2013 10:00SK Rakov ASigma Hranice A10:2
1119. 12. 2013 18:30TJ Sokol Buk ATJ Sokol Tovačov A10:5
1211. 01. 2014 15:00Sokol Kolšov ASokol Bludov A10:4
1211. 01. 2014 15:00Slavoj Bruntál ATJ Krnov A2:10
1211. 01. 2014 15:00Pramet Šumperk BOMYA Jeseník D10:2
1211. 01. 2014 14:00T.J. Sokol Neředín BSokol Čechovice C5:10
1211. 01. 2014 15:00Sigma Hranice ASK Rakov A1:10
1211. 01. 2014 15:00TJ Sokol Tovačov ATJ Sokol Buk A2:10
1325. 01. 2014 08:00Sokol Čechovice CTJ Sokol Buk A10:7
1325. 01. 2014 08:00T.J. Sokol Neředín BTJ Sokol Tovačov A10:6
1325. 01. 2014 10:00OMYA Jeseník DSK Rakov A9:9
1325. 01. 2014 10:00Pramet Šumperk BSigma Hranice A10:3
1325. 01. 2014 10:00TJ Krnov ASokol Bludov A10:4
1325. 01. 2014 10:00Slavoj Bruntál ASokol Kolšov A2:10
1425. 01. 2014 15:00T.J. Sokol Neředín BTJ Sokol Buk A6:10
1425. 01. 2014 14:00Sokol Čechovice CTJ Sokol Tovačov A10:4
1425. 01. 2014 15:00Pramet Šumperk BSK Rakov A9:9
1425. 01. 2014 17:00OMYA Jeseník DSigma Hranice A10:3
1425. 01. 2014 15:00Slavoj Bruntál ASokol Bludov A10:8
1425. 01. 2014 15:00TJ Krnov ASokol Kolšov A10:6
1508. 02. 2014 10:00TJ Sokol Buk ATJ Krnov A10:6
1508. 02. 2014 10:00TJ Sokol Tovačov ASlavoj Bruntál A10:1
1508. 02. 2014 10:00Sokol Bludov AOMYA Jeseník D10:5
1508. 02. 2014 10:00Sokol Kolšov APramet Šumperk B1:10
1508. 02. 2014 10:00SK Rakov ASokol Čechovice C3:10
1508. 02. 2014 10:00Sigma Hranice AT.J. Sokol Neředín B4:10
1608. 02. 2014 15:00TJ Sokol Tovačov ATJ Krnov A8:10
1608. 02. 2014 15:00TJ Sokol Buk ASlavoj Bruntál A10:1
1608. 02. 2014 15:00Sokol Kolšov AOMYA Jeseník D10:2
1608. 02. 2014 15:00Sokol Bludov APramet Šumperk B9:9
1608. 02. 2014 15:00Sigma Hranice ASokol Čechovice C3:10
1608. 02. 2014 15:00SK Rakov AT.J. Sokol Neředín B9:9
1722. 02. 2014 10:00SK Rakov ATJ Sokol Buk A7:10
1722. 02. 2014 10:00Sigma Hranice ATJ Sokol Tovačov A7:10
1722. 02. 2014 08:00Sokol Čechovice CSokol Bludov A10:5
1722. 02. 2014 08:00T.J. Sokol Neředín BSokol Kolšov A10:8
1722. 02. 2014 10:00OMYA Jeseník DTJ Krnov A6:10
1722. 02. 2014 10:00Pramet Šumperk BSlavoj Bruntál A9:9
1822. 02. 2014 15:00Sigma Hranice ATJ Sokol Buk A9:9
1822. 02. 2014 15:00SK Rakov ATJ Sokol Tovačov A7:10
1822. 02. 2014 15:00T.J. Sokol Neředín BSokol Bludov A10:4
1822. 02. 2014 14:00Sokol Čechovice CSokol Kolšov A10:5
1822. 02. 2014 15:00Pramet Šumperk BTJ Krnov A10:3
1822. 02. 2014 17:00OMYA Jeseník DSlavoj Bruntál A9:9
1908. 03. 2014 10:00TJ Sokol Buk AOMYA Jeseník D10:7
1908. 03. 2014 10:00TJ Sokol Tovačov APramet Šumperk B10:8
1908. 03. 2014 10:00TJ Krnov ASokol Čechovice C2:10
1908. 03. 2014 10:00Slavoj Bruntál AT.J. Sokol Neředín B10:5
1908. 03. 2014 10:00Sokol Bludov ASK Rakov A8:10
1908. 03. 2014 10:00Sokol Kolšov ASigma Hranice A9:9
2008. 03. 2014 15:00TJ Sokol Tovačov AOMYA Jeseník D9:9
2008. 03. 2014 15:00TJ Sokol Buk APramet Šumperk B4:10
2008. 03. 2014 15:00Slavoj Bruntál ASokol Čechovice C10:6
2008. 03. 2014 15:00TJ Krnov AT.J. Sokol Neředín B7:10
2008. 03. 2014 15:00Sokol Kolšov ASK Rakov A5:10
2008. 03. 2014 15:00Sokol Bludov ASigma Hranice A10:5
2122. 03. 2014 10:00TJ Sokol Buk ASokol Bludov A6:10
2122. 03. 2014 10:00TJ Sokol Tovačov ASokol Kolšov A10:8
2122. 03. 2014 10:00SK Rakov ATJ Krnov A4:10
2122. 03. 2014 10:00Sigma Hranice ASlavoj Bruntál A10:8
2122. 03. 2014 08:00Sokol Čechovice COMYA Jeseník D9:9
2122. 03. 2014 08:00T.J. Sokol Neředín BPramet Šumperk B5:10
2222. 03. 2014 15:00TJ Sokol Tovačov ASokol Bludov A9:9
2222. 03. 2014 15:00TJ Sokol Buk ASokol Kolšov A9:9
2222. 03. 2014 15:00Sigma Hranice ATJ Krnov A9:9
2222. 03. 2014 15:00SK Rakov ASlavoj Bruntál A10:3
2222. 03. 2014 14:00T.J. Sokol Neředín BOMYA Jeseník D10:7
2222. 03. 2014 14:00Sokol Čechovice CPramet Šumperk B9:9
Krajská soutěž II A
112. 10. 2013 10:00Sokol Šternberk BOP Prostějov A12:6
112. 10. 2013 10:00Sokol Jezernice ASigma Lutín A13:5
112. 10. 2013 10:00SDH Dětkovice ASokol Nový Svět A2:16
112. 10. 2013 10:00Sokol Čechovice DSportklub Štarnov A4:14
112. 10. 2013 08:00SK Přerov ETJ Sokol Němčice B12:6
112. 10. 2013 07:00Sokol Neředín CSokol Kojetín A12:6
212. 10. 2013 15:00Sokol Šternberk BSigma Lutín A6:12
212. 10. 2013 15:00Sokol Jezernice AOP Prostějov A12:6
212. 10. 2013 15:00SDH Dětkovice ASportklub Štarnov A2:16
212. 10. 2013 17:30Sokol Čechovice DSokol Nový Svět A10:8
204. 10. 2013 19:00SK Přerov ESokol Kojetín A15:3
212. 10. 2013 18:30Sokol Neředín CTJ Sokol Němčice B13:5
326. 10. 2013 10:00TJ Sokol Němčice BSokol Šternberk B6:12
326. 10. 2013 10:00Sokol Kojetín ASokol Jezernice A6:12
322. 10. 2013 17:00Sokol Nový Svět ASK Přerov E10:8
326. 10. 2013 10:00Sportklub Štarnov ASokol Neředín C14:4
326. 10. 2013 09:00OP Prostějov ASDH Dětkovice A10:8
326. 10. 2013 10:00Sigma Lutín ASokol Čechovice D10:8
426. 10. 2013 15:00TJ Sokol Němčice BSokol Jezernice A5:13
426. 10. 2013 15:00Sokol Kojetín ASokol Šternberk B11:7
426. 10. 2013 15:00Sokol Nový Svět ASokol Neředín C6:12
426. 10. 2013 15:00Sportklub Štarnov ASK Přerov E15:3
426. 10. 2013 13:00OP Prostějov ASokol Čechovice D5:13
426. 10. 2013 15:00Sigma Lutín ASDH Dětkovice A16:2
509. 11. 2013 10:00Sokol Šternberk BSDH Dětkovice A18:0
509. 11. 2013 10:00Sokol Jezernice ASokol Čechovice D16:2
509. 11. 2013 08:00SK Přerov EOP Prostějov A11:7
507. 11. 2013 19:00Sokol Neředín CSigma Lutín A6:12
509. 11. 2013 10:00TJ Sokol Němčice BSokol Nový Svět A3:15
509. 11. 2013 10:00Sokol Kojetín ASportklub Štarnov A5:13
609. 11. 2013 15:00Sokol Šternberk BSokol Čechovice D15:3
609. 11. 2013 15:00Sokol Jezernice ASDH Dětkovice A16:2
609. 11. 2013 12:00SK Přerov ESigma Lutín A7:11
609. 11. 2013 17:30Sokol Neředín COP Prostějov A12:6
609. 11. 2013 15:00TJ Sokol Němčice BSportklub Štarnov A2:16
609. 11. 2013 15:00Sokol Kojetín ASokol Nový Svět A8:10
723. 11. 2013 10:00Sokol Nový Svět ASokol Šternberk B12:6
723. 11. 2013 10:00Sokol Jezernice ASportklub Štarnov A17:1
723. 11. 2013 09:00OP Prostějov ATJ Sokol Němčice B11:7
723. 11. 2013 10:00Sigma Lutín ASokol Kojetín A11:7
722. 11. 2013 18:30SDH Dětkovice ASK Přerov E5:13
723. 11. 2013 11:00Sokol Čechovice DSokol Neředín C11:7
823. 11. 2013 15:00Sokol Nový Svět ASokol Jezernice A7:11
823. 11. 2013 15:00Sportklub Štarnov ASokol Šternberk B5:13
823. 11. 2013 13:00OP Prostějov ASokol Kojetín A7:11
823. 11. 2013 15:00Sigma Lutín ATJ Sokol Němčice B16:2
823. 11. 2013 15:00SDH Dětkovice ASokol Neředín C1:17
823. 11. 2013 17:00Sokol Čechovice DSK Přerov E13:5
930. 11. 2013 15:00SK Přerov ESokol Šternberk B10:8
905. 12. 2013 19:00Sokol Neředín CSokol Jezernice A4:14
907. 12. 2013 10:00TJ Sokol Němčice BSDH Dětkovice A9:9
904. 12. 2013 19:00Sokol Kojetín ASokol Čechovice D3:15
907. 12. 2013 10:00Sokol Nový Svět AOP Prostějov A11:7
907. 12. 2013 10:00Sportklub Štarnov ASigma Lutín A7:11
1007. 12. 2013 12:00SK Přerov ESokol Jezernice A3:15
1007. 12. 2013 17:30Sokol Neředín CSokol Šternberk B10:8
1007. 12. 2013 15:00TJ Sokol Němčice BSokol Čechovice D10:8
1007. 12. 2013 15:00Sokol Kojetín ASDH Dětkovice A17:1
1007. 12. 2013 15:00Sokol Nový Svět ASigma Lutín A10:8
1007. 12. 2013 15:00Sportklub Štarnov AOP Prostějov A12:6
1121. 12. 2013 08:00SK Přerov ESokol Neředín C5:13
1121. 12. 2013 10:00TJ Sokol Němčice BSokol Kojetín A10:8
1121. 12. 2013 10:00Sokol Nový Svět ASportklub Štarnov A6:12
1121. 12. 2013 09:00OP Prostějov ASigma Lutín A8:10
1118. 12. 2013 18:30SDH Dětkovice ASokol Čechovice D3:15
1121. 12. 2013 14:00Sokol Šternberk BSokol Jezernice A9:9
1209. 01. 2014 19:00Sokol Neředín CSK Přerov E7:11
1211. 01. 2014 10:00Sokol Kojetín ATJ Sokol Němčice B10:8
1211. 01. 2014 10:00Sportklub Štarnov ASokol Nový Svět A12:6
1211. 01. 2014 10:00Sigma Lutín AOP Prostějov A12:6
1206. 01. 2014 17:00Sokol Čechovice DSDH Dětkovice A17:1
1211. 01. 2014 10:00Sokol Jezernice ASokol Šternberk B11:7
1325. 01. 2014 09:00OP Prostějov ASokol Šternberk B12:6
1325. 01. 2014 10:00Sigma Lutín ASokol Jezernice A5:13
1325. 01. 2014 10:00Sokol Nový Svět ASDH Dětkovice A13:5
1325. 01. 2014 10:00Sportklub Štarnov ASokol Čechovice D14:4
1317. 01. 2014 18:30TJ Sokol Němčice BSK Přerov E5:13
1325. 01. 2014 10:00Sokol Kojetín ASokol Neředín C11:7
1425. 01. 2014 15:00Sigma Lutín ASokol Šternberk B10:8
1425. 01. 2014 13:00OP Prostějov ASokol Jezernice A8:10
1425. 01. 2014 15:00Sportklub Štarnov ASDH Dětkovice A18:0
1425. 01. 2014 15:00Sokol Nový Svět ASokol Čechovice D9:9
1425. 01. 2014 15:00Sokol Kojetín ASK Přerov E9:9
1422. 01. 2014 18:30TJ Sokol Němčice BSokol Neředín C11:7
1508. 02. 2014 10:00Sokol Šternberk BTJ Sokol Němčice B14:4
1508. 02. 2014 10:00Sokol Jezernice ASokol Kojetín A9:9
1504. 02. 2014 18:30SK Přerov ESokol Nový Svět A11:7
1508. 02. 2014 07:00Sokol Neředín CSportklub Štarnov A10:8
1508. 02. 2014 10:00SDH Dětkovice AOP Prostějov A6:12
1508. 02. 2014 10:00Sokol Čechovice DSigma Lutín A11:7
1608. 02. 2014 15:00Sokol Jezernice ATJ Sokol Němčice B15:3
1608. 02. 2014 15:00Sokol Šternberk BSokol Kojetín A7:11
1606. 02. 2014 19:00Sokol Neředín CSokol Nový Svět A12:6
1608. 02. 2014 12:00SK Přerov ESportklub Štarnov A7:11
1608. 02. 2014 17:30Sokol Čechovice DOP Prostějov A9:9
1608. 02. 2014 15:00SDH Dětkovice ASigma Lutín A7:11
1711. 01. 2014 10:00SDH Dětkovice ASokol Šternberk B2:16
1722. 02. 2014 11:00Sokol Čechovice DSokol Jezernice A9:9
1722. 02. 2014 09:00OP Prostějov ASK Přerov E11:7
1722. 02. 2014 10:00Sigma Lutín ASokol Neředín C12:6
1722. 02. 2014 10:00Sokol Nový Svět ATJ Sokol Němčice B12:6
1722. 02. 2014 10:00Sportklub Štarnov ASokol Kojetín A14:4
1822. 02. 2014 17:00Sokol Čechovice DSokol Šternberk B11:7
1822. 02. 2014 15:00SDH Dětkovice ASokol Jezernice A1:17
1822. 02. 2014 15:00Sigma Lutín ASK Přerov E12:6
1822. 02. 2014 13:00OP Prostějov ASokol Neředín C10:8
1822. 02. 2014 15:00Sportklub Štarnov ATJ Sokol Němčice B15:3
1822. 02. 2014 15:00Sokol Nový Svět ASokol Kojetín A12:6
1908. 03. 2014 10:00Sokol Šternberk BSokol Nový Svět A10:8
1908. 03. 2014 10:00Sportklub Štarnov ASokol Jezernice A8:10
1907. 03. 2014 18:30TJ Sokol Němčice BOP Prostějov A8:10
1908. 03. 2014 10:00Sokol Kojetín ASigma Lutín A9:9
1907. 03. 2014 18:30SK Přerov ESDH Dětkovice A17:1
1906. 03. 2014 19:00Sokol Neředín CSokol Čechovice D9:9
2008. 03. 2014 15:00Sokol Jezernice ASokol Nový Svět A11:7
2008. 03. 2014 15:00Sokol Šternberk BSportklub Štarnov A13:5
2008. 03. 2014 15:00Sokol Kojetín AOP Prostějov A10:8
2008. 03. 2014 15:00TJ Sokol Němčice BSigma Lutín A12:6
2008. 03. 2014 17:30Sokol Neředín CSDH Dětkovice A16:2
2008. 03. 2014 12:00SK Přerov ESokol Čechovice D14:4
2122. 03. 2014 10:00Sokol Šternberk BSK Přerov E13:5
2122. 03. 2014 10:00Sokol Jezernice ASokol Neředín C9:9
2117. 03. 2014 18:30SDH Dětkovice ATJ Sokol Němčice B5:13
2122. 03. 2014 11:00Sokol Čechovice DSokol Kojetín A11:7
2122. 03. 2014 09:00OP Prostějov ASokol Nový Svět A7:11
2122. 03. 2014 10:00Sigma Lutín ASportklub Štarnov A12:6
2222. 03. 2014 15:00Sokol Jezernice ASK Přerov E11:7
2222. 03. 2014 15:00Sokol Šternberk BSokol Neředín C14:4
2222. 03. 2014 17:00Sokol Čechovice DTJ Sokol Němčice B9:9
2227. 02. 2014 18:30SDH Dětkovice ASokol Kojetín A4:14
2222. 03. 2014 15:00Sigma Lutín ASokol Nový Svět A10:8
2222. 03. 2014 13:00OP Prostějov ASportklub Štarnov A2:16
Krajská soutěž II B
112. 10. 2013 10:00TJ Zlaté Hory AMoravský Beroun A5:13
112. 10. 2013 10:00Vrbno pod Pradědem ASVČ Rýmařov A9:9
112. 10. 2013 10:00TTC Mohelnice APramet Šumperk C14:4
112. 10. 2013 10:00Sokol Dubicko AVelké Losiny A12:6
112. 10. 2013 10:00Sokol Jedlí AMěsto Albrechtice A11:7
112. 10. 2013 10:00Sokol Kolšov BSlavoj Bruntál B13:5
212. 10. 2013 15:00TJ Zlaté Hory ASVČ Rýmařov A7:11
212. 10. 2013 15:00Vrbno pod Pradědem AMoravský Beroun A12:6
212. 10. 2013 15:00TTC Mohelnice AVelké Losiny A14:4
212. 10. 2013 15:00Sokol Dubicko APramet Šumperk C5:13
212. 10. 2013 15:00Sokol Jedlí ASlavoj Bruntál B14:4
212. 10. 2013 15:00Sokol Kolšov BMěsto Albrechtice A10:8
326. 10. 2013 10:00Město Albrechtice ATJ Zlaté Hory A13:5
326. 10. 2013 10:00Slavoj Bruntál BVrbno pod Pradědem A7:11
326. 10. 2013 10:00Pramet Šumperk CSokol Jedlí A13:5
326. 10. 2013 10:00Velké Losiny ASokol Kolšov B11:7
326. 10. 2013 10:00Moravský Beroun ATTC Mohelnice A4:14
326. 10. 2013 10:00SVČ Rýmařov ASokol Dubicko A10:8
426. 10. 2013 15:00Město Albrechtice AVrbno pod Pradědem A9:9
426. 10. 2013 15:00Slavoj Bruntál BTJ Zlaté Hory A9:9
426. 10. 2013 15:00Pramet Šumperk CSokol Kolšov B6:12
426. 10. 2013 15:00Velké Losiny ASokol Jedlí A10:8
426. 10. 2013 15:00Moravský Beroun ASokol Dubicko A9:9
426. 10. 2013 15:00SVČ Rýmařov ATTC Mohelnice A1:17
509. 11. 2013 10:00TJ Zlaté Hory ATTC Mohelnice A1:17
509. 11. 2013 10:00Vrbno pod Pradědem ASokol Dubicko A9:9
509. 11. 2013 10:00Sokol Jedlí AMoravský Beroun A8:10
509. 11. 2013 10:00Sokol Kolšov BSVČ Rýmařov A8:10
509. 11. 2013 10:00Město Albrechtice APramet Šumperk C12:6
509. 11. 2013 10:00Slavoj Bruntál BVelké Losiny A3:15
609. 11. 2013 15:00TJ Zlaté Hory ASokol Dubicko A9:9
609. 11. 2013 15:00Vrbno pod Pradědem ATTC Mohelnice A0:18
609. 11. 2013 15:00Sokol Jedlí ASVČ Rýmařov A7:11
609. 11. 2013 15:00Sokol Kolšov BMoravský Beroun A9:9
609. 11. 2013 15:00Město Albrechtice AVelké Losiny A9:9
609. 11. 2013 15:00Slavoj Bruntál BPramet Šumperk C9:9
723. 11. 2013 10:00Pramet Šumperk CTJ Zlaté Hory A12:6
723. 11. 2013 10:00Velké Losiny AVrbno pod Pradědem A14:4
723. 11. 2013 10:00Moravský Beroun AMěsto Albrechtice A12:6
723. 11. 2013 10:00SVČ Rýmařov ASlavoj Bruntál B16:2
723. 11. 2013 10:00TTC Mohelnice ASokol Jedlí A15:3
723. 11. 2013 10:00Sokol Dubicko ASokol Kolšov B5:13
823. 11. 2013 15:00Pramet Šumperk CVrbno pod Pradědem A12:6
823. 11. 2013 15:00Velké Losiny ATJ Zlaté Hory A11:7
823. 11. 2013 15:00Moravský Beroun ASlavoj Bruntál B12:6
823. 11. 2013 15:00SVČ Rýmařov AMěsto Albrechtice A8:10
823. 11. 2013 15:00TTC Mohelnice ASokol Kolšov B16:2
823. 11. 2013 15:00Sokol Dubicko ASokol Jedlí A9:9
907. 12. 2013 10:00Sokol Jedlí ATJ Zlaté Hory A10:8
907. 12. 2013 10:00Sokol Kolšov BVrbno pod Pradědem A10:8
907. 12. 2013 10:00Město Albrechtice ATTC Mohelnice A4:14
907. 12. 2013 10:00Slavoj Bruntál BSokol Dubicko A6:12
907. 12. 2013 10:00Pramet Šumperk CMoravský Beroun A10:8
907. 12. 2013 10:00Velké Losiny ASVČ Rýmařov A9:9
1007. 12. 2013 15:00Sokol Jedlí AVrbno pod Pradědem A10:8
1007. 12. 2013 15:00Sokol Kolšov BTJ Zlaté Hory A14:4
1007. 12. 2013 15:00Město Albrechtice ASokol Dubicko A11:7
1007. 12. 2013 15:00Slavoj Bruntál BTTC Mohelnice A4:14
1007. 12. 2013 15:00Pramet Šumperk CSVČ Rýmařov A11:7
1007. 12. 2013 15:00Velké Losiny AMoravský Beroun A17:1
1121. 12. 2013 10:00Sokol Jedlí ASokol Kolšov B10:8
1121. 12. 2013 10:00Město Albrechtice ASlavoj Bruntál B13:5
1121. 12. 2013 10:00Pramet Šumperk CVelké Losiny A5:13
1121. 12. 2013 10:00Moravský Beroun ASVČ Rýmařov A6:12
1121. 12. 2013 10:00TTC Mohelnice ASokol Dubicko A17:1
1121. 12. 2013 10:00TJ Zlaté Hory AVrbno pod Pradědem A9:9
1211. 01. 2014 10:00Sokol Kolšov BSokol Jedlí A10:8
1211. 01. 2014 10:00Slavoj Bruntál BMěsto Albrechtice A7:11
1211. 01. 2014 10:00Velké Losiny APramet Šumperk C10:8
1211. 01. 2014 10:00SVČ Rýmařov AMoravský Beroun A7:11
1211. 01. 2014 10:00Sokol Dubicko ATTC Mohelnice A2:16
1211. 01. 2014 10:00Vrbno pod Pradědem ATJ Zlaté Hory A10:8
1325. 01. 2014 10:00Moravský Beroun ATJ Zlaté Hory A14:4
1325. 01. 2014 10:00SVČ Rýmařov AVrbno pod Pradědem A11:7
1325. 01. 2014 10:00Pramet Šumperk CTTC Mohelnice A6:12
1325. 01. 2014 10:00Velké Losiny ASokol Dubicko A11:7
1325. 01. 2014 10:00Město Albrechtice ASokol Jedlí A9:9
1325. 01. 2014 10:00Slavoj Bruntál BSokol Kolšov B9:9
1425. 01. 2014 15:00SVČ Rýmařov ATJ Zlaté Hory A13:5
1425. 01. 2014 15:00Moravský Beroun AVrbno pod Pradědem A10:8
1425. 01. 2014 15:00Velké Losiny ATTC Mohelnice A3:15
1425. 01. 2014 15:00Pramet Šumperk CSokol Dubicko A9:9
1425. 01. 2014 15:00Slavoj Bruntál BSokol Jedlí A16:2
1425. 01. 2014 15:00Město Albrechtice ASokol Kolšov B10:8
1508. 02. 2014 10:00TJ Zlaté Hory AMěsto Albrechtice A4:14
1508. 02. 2014 10:00Vrbno pod Pradědem ASlavoj Bruntál B11:7
1508. 02. 2014 10:00Sokol Jedlí APramet Šumperk C4:14
1508. 02. 2014 10:00Sokol Kolšov BVelké Losiny A10:8
1508. 02. 2014 10:00TTC Mohelnice AMoravský Beroun A15:3
1508. 02. 2014 10:00Sokol Dubicko ASVČ Rýmařov A10:8
1608. 02. 2014 15:00Vrbno pod Pradědem AMěsto Albrechtice A10:8
1608. 02. 2014 15:00TJ Zlaté Hory ASlavoj Bruntál B7:11
1608. 02. 2014 15:00Sokol Kolšov BPramet Šumperk C7:11
1608. 02. 2014 15:00Sokol Jedlí AVelké Losiny A10:8
1608. 02. 2014 15:00Sokol Dubicko AMoravský Beroun A15:3
1608. 02. 2014 15:00TTC Mohelnice ASVČ Rýmařov A14:4
1722. 02. 2014 10:00TTC Mohelnice ATJ Zlaté Hory A18:0
1722. 02. 2014 10:00
KD Kolšov
Sokol Dubicko AVrbno pod Pradědem A10:8
1722. 02. 2014 10:00Moravský Beroun ASokol Jedlí A5:13
1722. 02. 2014 10:00SVČ Rýmařov ASokol Kolšov B8:10
1722. 02. 2014 10:00Pramet Šumperk CMěsto Albrechtice A14:4
1722. 02. 2014 10:00Velké Losiny ASlavoj Bruntál B12:6
1822. 02. 2014 15:00
KD Kolšov
Sokol Dubicko ATJ Zlaté Hory A10:8
1822. 02. 2014 15:00TTC Mohelnice AVrbno pod Pradědem A17:1
1822. 02. 2014 15:00SVČ Rýmařov ASokol Jedlí A11:7
1822. 02. 2014 15:00Moravský Beroun ASokol Kolšov B9:9
1822. 02. 2014 15:00Velké Losiny AMěsto Albrechtice A10:8
1822. 02. 2014 15:00Pramet Šumperk CSlavoj Bruntál B14:4
1908. 03. 2014 10:00TJ Zlaté Hory APramet Šumperk C6:12
1908. 03. 2014 10:00Vrbno pod Pradědem AVelké Losiny A7:11
1908. 03. 2014 10:00Město Albrechtice AMoravský Beroun A12:6
1908. 03. 2014 10:00Slavoj Bruntál BSVČ Rýmařov A4:14
1908. 03. 2014 10:00Sokol Jedlí ATTC Mohelnice A2:16
1908. 03. 2014 10:00Sokol Kolšov BSokol Dubicko A9:9
2008. 03. 2014 15:00Vrbno pod Pradědem APramet Šumperk C10:8
2008. 03. 2014 15:00TJ Zlaté Hory AVelké Losiny A8:10
2008. 03. 2014 15:00Slavoj Bruntál BMoravský Beroun A8:10
2008. 03. 2014 15:00Město Albrechtice ASVČ Rýmařov A11:7
2008. 03. 2014 15:00Sokol Kolšov BTTC Mohelnice A0:18
2008. 03. 2014 15:00Sokol Jedlí ASokol Dubicko A12:6
2122. 03. 2014 10:00TJ Zlaté Hory ASokol Jedlí A8:10
2122. 03. 2014 10:00Vrbno pod Pradědem ASokol Kolšov B10:8
2122. 03. 2014 10:00TTC Mohelnice AMěsto Albrechtice A16:2
2122. 03. 2014 10:00Sokol Dubicko ASlavoj Bruntál B14:4
2122. 03. 2014 10:00Moravský Beroun APramet Šumperk C9:9
2122. 03. 2014 10:00SVČ Rýmařov AVelké Losiny A9:9
2222. 03. 2014 15:00Vrbno pod Pradědem ASokol Jedlí A12:6
2222. 03. 2014 15:00TJ Zlaté Hory ASokol Kolšov B9:9
2222. 03. 2014 15:00Sokol Dubicko AMěsto Albrechtice A9:9
2222. 03. 2014 15:00TTC Mohelnice ASlavoj Bruntál B14:4
2222. 03. 2014 15:00SVČ Rýmařov APramet Šumperk C11:7
2222. 03. 2014 15:00Moravský Beroun AVelké Losiny A9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline