Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
105. 10. 2013 09:00KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Holice B10:6
105. 10. 2013 09:00TTC Ústí nad Orlicí BSK US Steinerová Choceň C10:8
104. 10. 2013 18:00TJ Jiskra Litomyšl SedlecATJ Slovan Moravská Třebová A10:8
106. 10. 2013 09:00TJ Tesla Pardubice AKST Linea Chrudim A5:10
105. 10. 2013 09:00TJ Sokol Č.Třebová ATTC Ústí nad Orlicí A8:10
105. 10. 2013 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATTC Skuteč A9:9
219. 10. 2013 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Tesla Pardubice A10:5
219. 10. 2013 09:00TTC Skuteč AKST Linea Chrudim A10:6
219. 10. 2013 09:00TJ Sokol Č.Třebová ATJ Jiskra Litomyšl SedlecA10:8
219. 10. 2013 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Slovan Moravská Třebová A10:4
219. 10. 2013 09:00KST Linea Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí B10:4
219. 10. 2013 09:00TJ Jiskra Holice BSK US Steinerová Choceň C5:10
319. 10. 2013 13:30TTC Medovinka Hlinsko AKST Linea Chrudim A9:9
319. 10. 2013 13:30TTC Skuteč ATJ Tesla Pardubice A9:9
319. 10. 2013 13:30TJ Sokol Č.Třebová ATJ Slovan Moravská Třebová A10:5
319. 10. 2013 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Jiskra Litomyšl SedlecA10:3
319. 10. 2013 13:30KST Linea Chrudim BSK US Steinerová Choceň C10:6
319. 10. 2013 13:30TJ Jiskra Holice BTTC Ústí nad Orlicí B5:10
403. 11. 2013 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Medovinka Hlinsko A10:0
403. 11. 2013 09:00SK US Steinerová Choceň CTTC Skuteč A10:5
403. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Litomyšl SedlecAKST Linea Chrudim B10:5
403. 11. 2013 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Jiskra Holice B5:10
403. 11. 2013 09:00TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Č.Třebová A9:9
403. 11. 2013 09:00KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A3:10
503. 11. 2013 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTTC Skuteč A10:8
503. 11. 2013 13:30SK US Steinerová Choceň CTTC Medovinka Hlinsko A10:6
503. 11. 2013 13:30TJ Jiskra Litomyšl SedlecATJ Jiskra Holice B10:5
503. 11. 2013 13:30TJ Slovan Moravská Třebová AKST Linea Chrudim B7:10
503. 11. 2013 13:30TJ Tesla Pardubice ATTC Ústí nad Orlicí A2:10
503. 11. 2013 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Č.Třebová A3:10
616. 11. 2013 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Č.Třebová A10:8
616. 11. 2013 09:00TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí A1:10
616. 11. 2013 09:00KST Linea Chrudim BTJ Tesla Pardubice A10:7
616. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Holice BKST Linea Chrudim A10:6
617. 11. 2013 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Litomyšl SedlecA10:5
617. 11. 2013 09:00SK US Steinerová Choceň CTJ Slovan Moravská Třebová A6:10
716. 11. 2013 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí A1:10
716. 11. 2013 13:30TTC Skuteč ATJ Sokol Č.Třebová A5:10
728. 09. 2013 10:00KST Linea Chrudim BKST Linea Chrudim A10:8
716. 11. 2013 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Tesla Pardubice A2:10
717. 11. 2013 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Slovan Moravská Třebová A9:9
717. 11. 2013 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Jiskra Litomyšl SedlecA9:9
830. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Litomyšl SedlecATTC Medovinka Hlinsko A10:8
830. 11. 2013 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Skuteč A10:1
801. 12. 2013 09:00TJ Tesla Pardubice ATTC Ústí nad Orlicí B10:5
801. 12. 2013 09:00KST Linea Chrudim ASK US Steinerová Choceň C10:8
830. 11. 2013 09:00TJ Sokol Č.Třebová AKST Linea Chrudim B10:8
830. 11. 2013 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Jiskra Holice B10:0
930. 11. 2013 13:30TJ Jiskra Litomyšl SedlecATTC Skuteč A10:8
930. 11. 2013 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Medovinka Hlinsko A10:5
901. 12. 2013 13:30TJ Tesla Pardubice ASK US Steinerová Choceň C10:8
901. 12. 2013 13:30KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí B7:10
930. 11. 2013 13:30TJ Sokol Č.Třebová ATJ Jiskra Holice B10:5
930. 11. 2013 13:30TTC Ústí nad Orlicí AKST Linea Chrudim B10:4
1015. 12. 2013 09:00KST Linea Chrudim BTTC Medovinka Hlinsko A10:2
1015. 12. 2013 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Skuteč A10:6
1015. 12. 2013 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Č.Třebová A9:9
1015. 12. 2013 09:00SK US Steinerová Choceň CTTC Ústí nad Orlicí A10:6
1015. 12. 2013 09:00TJ Jiskra Litomyšl SedlecATJ Tesla Pardubice A10:4
1015. 12. 2013 09:00TJ Slovan Moravská Třebová AKST Linea Chrudim A9:9
1115. 12. 2013 13:30KST Linea Chrudim BTTC Skuteč A10:4
1115. 12. 2013 13:30TJ Jiskra Holice BTTC Medovinka Hlinsko A10:7
1128. 09. 2013 13:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Ústí nad Orlicí A4:10
1115. 12. 2013 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Č.Třebová A10:7
1115. 12. 2013 13:30TJ Jiskra Litomyšl SedlecAKST Linea Chrudim A10:4
1115. 12. 2013 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Tesla Pardubice A9:9
1218. 01. 2014 09:00TJ Jiskra Holice BKST Linea Chrudim B4:10
1218. 01. 2014 09:00SK US Steinerová Choceň CTTC Ústí nad Orlicí B3:10
1217. 01. 2014 18:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Jiskra Litomyšl SedlecA10:4
1219. 01. 2014 09:00KST Linea Chrudim ATJ Tesla Pardubice A9:9
1218. 01. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Č.Třebová A10:3
1218. 01. 2014 09:00TTC Skuteč ATTC Medovinka Hlinsko A5:10
1302. 02. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice ATTC Medovinka Hlinsko A6:10
1302. 02. 2014 09:00KST Linea Chrudim ATTC Skuteč A10:5
1302. 02. 2014 09:00TJ Jiskra Litomyšl SedlecATJ Sokol Č.Třebová A8:10
1302. 02. 2014 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Ústí nad Orlicí A2:10
1301. 02. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí BKST Linea Chrudim B6:10
1308. 02. 2014 09:00SK US Steinerová Choceň CTJ Jiskra Holice B10:5
1402. 02. 2014 13:30KST Linea Chrudim ATTC Medovinka Hlinsko A10:7
1402. 02. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice ATTC Skuteč A6:10
1402. 02. 2014 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Č.Třebová A8:10
1402. 02. 2014 13:30TJ Jiskra Litomyšl SedlecATTC Ústí nad Orlicí A7:10
1401. 02. 2014 13:30SK US Steinerová Choceň CKST Linea Chrudim B4:10
1423. 02. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Holice B10:6
1501. 03. 2014 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí B10:6
1501. 03. 2014 09:00TTC Skuteč ASK US Steinerová Choceň C6:10
1501. 03. 2014 09:00KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Litomyšl SedlecA4:10
1501. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Slovan Moravská Třebová A10:6
1501. 03. 2014 09:00TJ Sokol Č.Třebová ATJ Tesla Pardubice A10:1
1501. 03. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí AKST Linea Chrudim A10:0
1601. 03. 2014 13:30TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí B9:9
1601. 03. 2014 13:30TTC Medovinka Hlinsko ASK US Steinerová Choceň C7:10
1601. 03. 2014 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Jiskra Litomyšl SedlecA5:10
1601. 03. 2014 13:30KST Linea Chrudim BTJ Slovan Moravská Třebová A9:9
1601. 03. 2014 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Tesla Pardubice A10:1
1601. 03. 2014 13:30TJ Sokol Č.Třebová AKST Linea Chrudim A10:7
1715. 03. 2014 09:00TJ Sokol Č.Třebová ATTC Medovinka Hlinsko A10:6
1715. 03. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Skuteč A10:4
1716. 03. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice AKST Linea Chrudim B10:5
1716. 03. 2014 09:00KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Holice B10:5
1715. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Litomyšl SedlecATTC Ústí nad Orlicí B10:2
1715. 03. 2014 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ASK US Steinerová Choceň C10:8
1815. 03. 2014 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATTC Medovinka Hlinsko A10:7
1815. 03. 2014 13:30TJ Sokol Č.Třebová ATTC Skuteč A10:6
1811. 01. 2014 13:30KST Linea Chrudim AKST Linea Chrudim B10:8
1816. 03. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice ATJ Jiskra Holice B10:3
1815. 03. 2014 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Ústí nad Orlicí B9:9
1815. 03. 2014 13:30TJ Jiskra Litomyšl SedlecASK US Steinerová Choceň C10:8
1930. 03. 2014 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Jiskra Litomyšl SedlecA7:10
1930. 03. 2014 09:00TTC Skuteč ATJ Slovan Moravská Třebová A8:10
1930. 03. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Tesla Pardubice A8:10
1930. 03. 2014 09:00SK US Steinerová Choceň CKST Linea Chrudim A10:5
1929. 03. 2014 09:00KST Linea Chrudim BTJ Sokol Č.Třebová A6:10
1929. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Ústí nad Orlicí A3:10
2030. 03. 2014 13:30TTC Skuteč ATJ Jiskra Litomyšl SedlecA5:10
2030. 03. 2014 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATJ Slovan Moravská Třebová A10:7
2030. 03. 2014 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Tesla Pardubice A10:7
2030. 03. 2014 13:30TTC Ústí nad Orlicí BKST Linea Chrudim A10:7
2029. 03. 2014 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Č.Třebová A10:7
2029. 03. 2014 13:30KST Linea Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí A4:10
2113. 04. 2014 09:00TTC Medovinka Hlinsko AKST Linea Chrudim B10:5
2113. 04. 2014 09:00TTC Skuteč ATJ Jiskra Holice B8:10
2113. 04. 2014 09:00TJ Sokol Č.Třebová ATTC Ústí nad Orlicí B10:2
2113. 04. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí ASK US Steinerová Choceň C10:7
2113. 04. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice ATJ Jiskra Litomyšl SedlecA10:4
2113. 04. 2014 09:00KST Linea Chrudim ATJ Slovan Moravská Třebová A9:9
2213. 04. 2014 13:30TTC Skuteč AKST Linea Chrudim B10:2
2213. 04. 2014 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATJ Jiskra Holice B6:10
2211. 01. 2014 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATTC Ústí nad Orlicí B10:8
2213. 04. 2014 13:30TJ Sokol Č.Třebová ASK US Steinerová Choceň C10:7
2213. 04. 2014 13:30KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Litomyšl SedlecA10:6
2213. 04. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice ATJ Slovan Moravská Třebová A9:9
Krajská soutěž KSA
105. 10. 2013 09:00TJ TrojoviceTJ Jiskra Heřmanův Městec10:4
105. 10. 2013 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Chrudim B10:8
105. 10. 2013 09:00TJ Sokol ChrastTTC Medovinka Hlinsko B7:10
105. 10. 2013 09:00TJ Jiskra Holice CKST Linea Chrudim C2:10
105. 10. 2013 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Tesla Pardubice B9:9
105. 10. 2013 09:00TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Lokomotiva Pardubice B8:10
219. 10. 2013 09:00TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Jiskra Holice C10:2
219. 10. 2013 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BKST Linea Chrudim C10:2
219. 10. 2013 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Sokol Chrast10:3
219. 10. 2013 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko B8:10
219. 10. 2013 09:00TJ TrojoviceTJ Tesla Pardubice C10:6
219. 10. 2013 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol Chrudim B10:1
319. 10. 2013 13:30TJ Sokol Rosice nad LabemKST Linea Chrudim C10:3
319. 10. 2013 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Jiskra Holice C10:1
319. 10. 2013 13:30TJ Sokol Chrudim CTTC Medovinka Hlinsko B10:4
319. 10. 2013 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Chrast10:6
319. 10. 2013 13:30TJ TrojoviceTJ Sokol Chrudim B7:10
319. 10. 2013 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Tesla Pardubice C10:3
402. 11. 2013 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Rosice nad Labem10:6
402. 11. 2013 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Lokomotiva Pardubice B10:1
402. 11. 2013 09:00TJ Sokol ChrastTJ Trojovice8:10
402. 11. 2013 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Jiskra Heřmanův Městec1:10
402. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Holice CTJ Sokol Chrudim C10:3
402. 11. 2013 09:00KST Linea Chrudim CTJ Tesla Pardubice B5:10
502. 11. 2013 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Lokomotiva Pardubice B10:7
502. 11. 2013 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Rosice nad Labem10:6
502. 11. 2013 13:30TJ Sokol ChrastTJ Jiskra Heřmanův Městec9:9
502. 11. 2013 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Trojovice9:9
502. 11. 2013 13:30TJ Jiskra Holice CTJ Tesla Pardubice B10:4
502. 11. 2013 13:30KST Linea Chrudim CTJ Sokol Chrudim C10:3
616. 11. 2013 09:00TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Sokol Chrudim C10:8
616. 11. 2013 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Tesla Pardubice B10:5
616. 11. 2013 09:00TJ TrojoviceTJ Jiskra Holice C10:0
616. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecKST Linea Chrudim C10:2
616. 11. 2013 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Chrast2:10
616. 11. 2013 09:00TJ Sokol Chrudim BTTC Medovinka Hlinsko B10:2
716. 11. 2013 13:30TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Tesla Pardubice B6:10
716. 11. 2013 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Chrudim C10:1
716. 11. 2013 13:30TJ TrojoviceKST Linea Chrudim C10:7
716. 11. 2013 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Jiskra Holice C10:0
716. 11. 2013 13:30TJ Tesla Pardubice CTTC Medovinka Hlinsko B10:3
716. 11. 2013 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Chrast10:5
801. 12. 2013 09:00TJ Sokol ChrastTJ Sokol Rosice nad Labem10:6
801. 12. 2013 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Lokomotiva Pardubice B8:10
830. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Holice CTJ Tesla Pardubice C7:10
830. 11. 2013 09:00KST Linea Chrudim CTJ Sokol Chrudim B3:10
830. 11. 2013 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Trojovice10:5
830. 11. 2013 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec10:6
901. 12. 2013 13:30TJ Sokol ChrastTJ Lokomotiva Pardubice B5:10
901. 12. 2013 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Sokol Rosice nad Labem10:5
930. 11. 2013 13:30TJ Jiskra Holice CTJ Sokol Chrudim B0:10
930. 11. 2013 13:30KST Linea Chrudim CTJ Tesla Pardubice C2:10
930. 11. 2013 13:30TJ Sokol Chrudim CTJ Jiskra Heřmanův Městec9:9
930. 11. 2013 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Trojovice10:4
1014. 12. 2013 09:00TJ TrojoviceTJ Sokol Rosice nad Labem10:7
1014. 12. 2013 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Lokomotiva Pardubice B10:7
1014. 12. 2013 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Chrudim C10:3
1014. 12. 2013 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Tesla Pardubice B10:2
1014. 12. 2013 09:00TJ Sokol ChrastTJ Jiskra Holice C8:10
1014. 12. 2013 09:00TTC Medovinka Hlinsko BKST Linea Chrudim C10:8
1114. 12. 2013 13:30TJ TrojoviceTJ Lokomotiva Pardubice B10:4
1114. 12. 2013 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol Rosice nad Labem10:4
1128. 09. 2013 13:00TJ Tesla Pardubice CTJ Tesla Pardubice B10:8
1128. 09. 2013 13:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Chrudim C10:2
1114. 12. 2013 13:30TJ Sokol ChrastKST Linea Chrudim C8:10
1114. 12. 2013 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Jiskra Holice C9:9
1218. 01. 2014 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Trojovice10:1
1218. 01. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Tesla Pardubice C10:4
1218. 01. 2014 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Sokol Chrast10:7
1218. 01. 2014 09:00KST Linea Chrudim CTJ Jiskra Holice C10:4
1206. 01. 2014 18:00TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Chrudim C10:4
1218. 01. 2014 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Rosice nad Labem10:3
1313. 02. 2014 18:00TJ Jiskra Holice CTJ Sokol Rosice nad Labem6:10
1301. 02. 2014 09:00KST Linea Chrudim CTJ Lokomotiva Pardubice B3:10
1301. 02. 2014 09:00TJ Sokol ChrastTJ Sokol Chrudim C5:10
1301. 02. 2014 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Tesla Pardubice B10:0
1301. 02. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Trojovice7:10
1301. 02. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec10:7
1401. 02. 2014 13:30KST Linea Chrudim CTJ Sokol Rosice nad Labem10:8
1428. 02. 2014 18:00TJ Jiskra Holice CTJ Lokomotiva Pardubice B9:9
1401. 02. 2014 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Sokol Chrudim C9:9
1401. 02. 2014 13:30TJ Sokol ChrastTJ Tesla Pardubice B10:7
1401. 02. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Trojovice10:2
1401. 02. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Jiskra Heřmanův Městec9:9
1501. 03. 2014 09:00TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Tesla Pardubice C3:10
1501. 03. 2014 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Chrudim B10:4
1501. 03. 2014 09:00TJ TrojoviceTJ Sokol Chrast10:8
1501. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTTC Medovinka Hlinsko B10:3
1501. 03. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Jiskra Holice C10:4
1501. 03. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice BKST Linea Chrudim C10:3
1601. 03. 2014 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Tesla Pardubice C10:6
1601. 03. 2014 13:30TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Sokol Chrudim B6:10
1601. 03. 2014 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol Chrast10:4
1601. 03. 2014 13:30TJ TrojoviceTTC Medovinka Hlinsko B10:2
1601. 03. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Holice C10:6
1601. 03. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim CKST Linea Chrudim C10:8
1715. 03. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Sokol Rosice nad Labem9:9
1715. 03. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Lokomotiva Pardubice B0:10
1715. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Holice CTJ Trojovice9:9
1715. 03. 2014 09:00KST Linea Chrudim CTJ Jiskra Heřmanův Městec5:10
1715. 03. 2014 09:00TJ Sokol ChrastTJ Tesla Pardubice C10:7
1715. 03. 2014 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Sokol Chrudim B0:10
1815. 03. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Rosice nad Labem7:10
1815. 03. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim CTJ Lokomotiva Pardubice B6:10
1815. 03. 2014 13:30KST Linea Chrudim CTJ Trojovice10:4
1815. 03. 2014 13:30TJ Jiskra Holice CTJ Jiskra Heřmanův Městec6:10
1815. 03. 2014 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Tesla Pardubice C10:5
1815. 03. 2014 13:30TJ Sokol ChrastTJ Sokol Chrudim B3:10
1929. 03. 2014 09:00TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Sokol Chrast9:9
1929. 03. 2014 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko B10:7
1929. 03. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Jiskra Holice C10:0
1929. 03. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim BKST Linea Chrudim C10:2
1929. 03. 2014 09:00TJ TrojoviceTJ Sokol Chrudim C8:10
1929. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Tesla Pardubice B10:4
2029. 03. 2014 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Chrast10:4
2029. 03. 2014 13:30TJ Sokol Rosice nad LabemTTC Medovinka Hlinsko B10:7
2029. 03. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Holice C10:0
2029. 03. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice CKST Linea Chrudim C9:9
2029. 03. 2014 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol Chrudim C10:5
2029. 03. 2014 13:30TJ TrojoviceTJ Tesla Pardubice B10:0
2112. 04. 2014 09:00TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Trojovice10:7
2112. 04. 2014 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec9:9
2112. 04. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Tesla Pardubice C9:9
2108. 04. 2014 19:00TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Chrudim B8:10
2112. 04. 2014 09:00TJ Jiskra Holice CTJ Sokol Chrast10:0
2112. 04. 2014 09:00KST Linea Chrudim CTTC Medovinka Hlinsko B10:8
2212. 04. 2014 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Trojovice10:5
2212. 04. 2014 13:30TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Jiskra Heřmanův Městec6:10
2211. 01. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Tesla Pardubice C3:10
2211. 01. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim CTJ Sokol Chrudim B1:10
2212. 04. 2014 13:30KST Linea Chrudim CTJ Sokol Chrast10:0
2212. 04. 2014 13:30TJ Jiskra Holice CTTC Medovinka Hlinsko B9:9
Krajská soutěž KSB
105. 10. 2013 09:00KST Vysoké MýtoTJ Sokol Řetová A7:10
106. 10. 2013 09:00Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí C10:4
105. 10. 2013 09:00TJ Sokol Borová BTJ Vidlatá Seč A10:2
105. 10. 2013 09:00SK US Steinerová Choceň DTJ Sokol Sudslava A4:10
106. 10. 2013 09:00TJ Jiskra Litomyšl Sedlec CTJ Jiskra Litomyšl Sedlec B7:10
105. 10. 2013 09:00TJ Slovan MoravskáTřebová BTJ Svitavy A10:5
219. 10. 2013 09:00SK US Steinerová Choceň DTJ Slovan MoravskáTřebová B4:10
219. 10. 2013 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Svitavy A10:7
220. 10. 2013 09:00TJ Jiskra Litomyšl Sedlec CTJ Sokol Borová B3:10
220. 10. 2013 09:00TJ Jiskra Litomyšl Sedlec BTJ Vidlatá Seč A10:8
219. 10. 2013 09:00KST Vysoké MýtoOrel Orlice A7:10
219. 10. 2013 09:00TJ Sokol Řetová ATTC Ústí nad Orlicí C9:9
319. 10. 2013 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Slovan MoravskáTřebová B10:2
319. 10. 2013 13:30SK US Steinerová Choceň DTJ Svitavy A6:10
320. 10. 2013 13:30TJ Jiskra Litomyšl Sedlec CTJ Vidlatá Seč A9:9
320. 10. 2013 13:30TJ Jiskra Litomyšl Sedlec BTJ Sokol Borová B10:8
319. 10. 2013 13:30KST Vysoké MýtoTTC Ústí nad Orlicí C9:9
319. 10. 2013 13:30TJ Sokol Řetová AOrel Orlice A9:9
402. 11. 2013 09:00Orel Orlice ATJ Slovan MoravskáTřebová B10:7
402. 11. 2013 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Svitavy A10:5
402. 11. 2013 09:00TJ Sokol Borová BKST Vysoké Mýto10:4
402. 11. 2013 09:00TJ Vidlatá Seč ATJ Sokol Řetová A9:9
402. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Litomyšl Sedlec CSK US Steinerová Choceň D10:7
402. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Litomyšl Sedlec BTJ Sokol Sudslava A10:5
502. 11. 2013 13:30Orel Orlice ATJ Svitavy A10:4
502. 11. 2013 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Slovan MoravskáTřebová B10:6
502. 11. 2013 13:30TJ Sokol Borová BTJ Sokol Řetová A10:7
502. 11. 2013 13:30TJ Vidlatá Seč AKST Vysoké Mýto10:6
502. 11. 2013 13:30TJ Jiskra Litomyšl Sedlec BSK US Steinerová Choceň D10:6
502. 11. 2013 13:30TJ Jiskra Litomyšl Sedlec CTJ Sokol Sudslava A8:10
616. 11. 2013 09:00TJ Slovan MoravskáTřebová BTJ Jiskra Litomyšl Sedlec C10:5
616. 11. 2013 09:00TJ Svitavy ATJ Jiskra Litomyšl Sedlec B8:10
616. 11. 2013 09:00KST Vysoké MýtoSK US Steinerová Choceň D9:9
616. 11. 2013 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Sokol Sudslava A10:5
616. 11. 2013 09:00TJ Sokol Borová BOrel Orlice A10:3
616. 11. 2013 09:00TJ Vidlatá Seč ATTC Ústí nad Orlicí C10:8
716. 11. 2013 13:30TJ Slovan MoravskáTřebová BTJ Jiskra Litomyšl Sedlec B10:5
716. 11. 2013 13:30TJ Svitavy ATJ Jiskra Litomyšl Sedlec C10:8
716. 11. 2013 13:30KST Vysoké MýtoTJ Sokol Sudslava A6:10
716. 11. 2013 13:30TJ Sokol Řetová ASK US Steinerová Choceň D10:6
716. 11. 2013 13:30TJ Vidlatá Seč AOrel Orlice A9:9
716. 11. 2013 13:30TJ Sokol Borová BTTC Ústí nad Orlicí C9:9
830. 11. 2013 09:00TJ Sokol Borová BTJ Slovan MoravskáTřebová B10:5
830. 11. 2013 09:00TJ Vidlatá Seč ATJ Svitavy A10:4
801. 12. 2013 09:00Orel Orlice ASK US Steinerová Choceň D10:7
801. 12. 2013 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Sudslava A10:5
801. 12. 2013 09:00TJ Jiskra Litomyšl Sedlec CKST Vysoké Mýto10:5
801. 12. 2013 09:00TJ Jiskra Litomyšl Sedlec BTJ Sokol Řetová A10:2
930. 11. 2013 13:30TJ Sokol Borová BTJ Svitavy A10:2
930. 11. 2013 13:30TJ Vidlatá Seč ATJ Slovan MoravskáTřebová B10:4
901. 12. 2013 13:30TTC Ústí nad Orlicí CSK US Steinerová Choceň D10:3
901. 12. 2013 13:30Orel Orlice ATJ Sokol Sudslava A10:5
901. 12. 2013 13:30TJ Jiskra Litomyšl Sedlec CTJ Sokol Řetová A10:7
901. 12. 2013 13:30TJ Jiskra Litomyšl Sedlec BKST Vysoké Mýto10:2
1014. 12. 2013 09:00KST Vysoké MýtoTJ Slovan MoravskáTřebová B10:5
1014. 12. 2013 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Svitavy A10:8
1014. 12. 2013 09:00TJ Jiskra Litomyšl Sedlec COrel Orlice A6:10
1014. 12. 2013 09:00TJ Jiskra Litomyšl Sedlec BTTC Ústí nad Orlicí C10:4
1014. 12. 2013 09:00TJ Sokol Borová BSK US Steinerová Choceň D10:2
1014. 12. 2013 09:00TJ Vidlatá Seč ATJ Sokol Sudslava A8:10
1114. 12. 2013 13:30KST Vysoké MýtoTJ Svitavy A10:4
1114. 12. 2013 13:30TJ Sokol Řetová ATJ Slovan MoravskáTřebová B10:4
1114. 12. 2013 13:30TJ Jiskra Litomyšl Sedlec BOrel Orlice A7:10
1114. 12. 2013 13:30TJ Jiskra Litomyšl Sedlec CTTC Ústí nad Orlicí C10:7
1114. 12. 2013 13:30TJ Sokol Borová BTJ Sokol Sudslava A10:8
1114. 12. 2013 13:30TJ Vidlatá Seč ASK US Steinerová Choceň D10:8
1218. 01. 2014 09:00TJ Sokol Řetová AKST Vysoké Mýto9:9
1218. 01. 2014 13:30TTC Ústí nad Orlicí COrel Orlice A7:10
1218. 01. 2014 09:00TJ Vidlatá Seč ATJ Sokol Borová B1:10
1218. 01. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava ASK US Steinerová Choceň D9:9
1218. 01. 2014 09:00TJ Jiskra Litomyšl Sedlec BTJ Jiskra Litomyšl Sedlec C6:10
1218. 01. 2014 09:00TJ Svitavy ATJ Slovan MoravskáTřebová B7:10
1301. 02. 2014 09:00TJ Slovan MoravskáTřebová BSK US Steinerová Choceň D10:5
1301. 02. 2014 09:00TJ Svitavy ATJ Sokol Sudslava A7:10
1301. 02. 2014 09:00TJ Sokol Borová BTJ Jiskra Litomyšl Sedlec C10:4
1301. 02. 2014 09:00TJ Vidlatá Seč ATJ Jiskra Litomyšl Sedlec B2:10
1302. 02. 2014 09:00Orel Orlice AKST Vysoké Mýto10:6
1302. 02. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Řetová A10:6
1401. 02. 2014 13:30TJ Slovan MoravskáTřebová BTJ Sokol Sudslava A10:2
1401. 02. 2014 13:30TJ Svitavy ASK US Steinerová Choceň D7:10
1401. 02. 2014 13:30TJ Vidlatá Seč ATJ Jiskra Litomyšl Sedlec C9:9
1401. 02. 2014 13:30TJ Sokol Borová BTJ Jiskra Litomyšl Sedlec B10:7
1402. 02. 2014 13:30TTC Ústí nad Orlicí CKST Vysoké Mýto10:6
1402. 02. 2014 13:30Orel Orlice ATJ Sokol Řetová A10:4
1501. 03. 2014 09:00TJ Slovan MoravskáTřebová BOrel Orlice A5:10
1501. 03. 2014 09:00TJ Svitavy ATTC Ústí nad Orlicí C6:10
1501. 03. 2014 09:00KST Vysoké MýtoTJ Sokol Borová B5:10
1501. 03. 2014 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Vidlatá Seč A10:2
1502. 03. 2014 09:00SK US Steinerová Choceň DTJ Jiskra Litomyšl Sedlec C10:3
1502. 03. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Jiskra Litomyšl Sedlec B6:10
1601. 03. 2014 13:30TJ Svitavy AOrel Orlice A5:10
1601. 03. 2014 13:30TJ Slovan MoravskáTřebová BTTC Ústí nad Orlicí C10:7
1601. 03. 2014 13:30TJ Sokol Řetová ATJ Sokol Borová B4:10
1601. 03. 2014 13:30KST Vysoké MýtoTJ Vidlatá Seč A10:4
1602. 03. 2014 13:30SK US Steinerová Choceň DTJ Jiskra Litomyšl Sedlec B4:10
1602. 03. 2014 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Jiskra Litomyšl Sedlec C7:10
1716. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Litomyšl Sedlec CTJ Slovan MoravskáTřebová B7:10
1716. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Litomyšl Sedlec BTJ Svitavy A7:10
1716. 03. 2014 09:00SK US Steinerová Choceň DKST Vysoké Mýto9:9
1716. 03. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Řetová A10:7
1716. 03. 2014 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Borová B9:9
1716. 03. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Vidlatá Seč A10:0
1814. 03. 2014 18:00TJ Jiskra Litomyšl Sedlec BTJ Slovan MoravskáTřebová B9:9
1816. 03. 2014 13:30TJ Jiskra Litomyšl Sedlec CTJ Svitavy A3:10
1816. 03. 2014 13:30TJ Sokol Sudslava AKST Vysoké Mýto10:6
1816. 03. 2014 13:30SK US Steinerová Choceň DTJ Sokol Řetová A5:10
1816. 03. 2014 13:30Orel Orlice ATJ Vidlatá Seč A10:1
1816. 03. 2014 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Borová B6:10
1929. 03. 2014 09:00TJ Slovan MoravskáTřebová BTJ Sokol Borová B6:10
1929. 03. 2014 09:00TJ Svitavy ATJ Vidlatá Seč A10:4
1929. 03. 2014 09:00SK US Steinerová Choceň DOrel Orlice A7:10
1929. 03. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí C10:6
1929. 03. 2014 09:00KST Vysoké MýtoTJ Jiskra Litomyšl Sedlec C10:3
1929. 03. 2014 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Jiskra Litomyšl Sedlec B10:5
2029. 03. 2014 13:30TJ Svitavy ATJ Sokol Borová B5:10
2029. 03. 2014 13:30TJ Slovan MoravskáTřebová BTJ Vidlatá Seč A8:10
2029. 03. 2014 13:30SK US Steinerová Choceň DTTC Ústí nad Orlicí C10:2
2029. 03. 2014 13:30TJ Sokol Sudslava AOrel Orlice A9:9
2029. 03. 2014 13:30TJ Sokol Řetová ATJ Jiskra Litomyšl Sedlec C10:2
2029. 03. 2014 13:30KST Vysoké MýtoTJ Jiskra Litomyšl Sedlec B10:8
2112. 04. 2014 09:00TJ Slovan MoravskáTřebová BKST Vysoké Mýto10:2
2112. 04. 2014 09:00TJ Svitavy ATJ Sokol Řetová A6:10
2112. 04. 2014 09:00Orel Orlice ATJ Jiskra Litomyšl Sedlec C10:4
2112. 04. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Jiskra Litomyšl Sedlec B5:10
2112. 04. 2014 09:00SK US Steinerová Choceň DTJ Sokol Borová B5:10
2112. 04. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Vidlatá Seč A10:3
2212. 04. 2014 13:30TJ Svitavy AKST Vysoké Mýto9:9
2212. 04. 2014 13:30TJ Slovan MoravskáTřebová BTJ Sokol Řetová A10:7
2212. 04. 2014 13:30Orel Orlice ATJ Jiskra Litomyšl Sedlec B10:4
2212. 04. 2014 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Jiskra Litomyšl Sedlec C10:8
2212. 04. 2014 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Borová B9:9
2212. 04. 2014 13:30SK US Steinerová Choceň DTJ Vidlatá Seč A10:3
Divize dorostenců
128. 09. 2013 09:00
pořadatel Lanškroun B
TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí A7:3
128. 09. 2013 10:30
pořadatel Lanškroun B
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Chrudim A2:8
128. 09. 2013 09:00
pořadatel Lanškroun B
TJ Sokol Chrudim ATTC Skuteč A10:0
128. 09. 2013 10:30
pořadatel Lanškroun B
TTC Skuteč ATJ Lanškroun B2:8
226. 10. 2013 08:00
pořadatel Choceň A
SK US Steinerová Choceň ATTC Ústí nad Orlicí A7:3
226. 10. 2013 09:30
pořadatel Choceň A
TTC Ústí nad Orlicí ATTC Skuteč A9:1
226. 10. 2013 11:00
pořadatel Choceň A
TTC Skuteč ASK US Steinerová Choceň A2:8
226. 10. 2013 08:00
pořadatel So Chrudim A
TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun B10:0
226. 10. 2013 09:30
pořadatel So Chrudim A
TJ Lanškroun BTJ Lanškroun A3:7
226. 10. 2013 11:00
pořadatel So Chrudim A
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim A0:10
303. 11. 2013 09:00
pořadatel Skuteč A
TTC Skuteč ATJ Sokol Chrudim A2:8
303. 11. 2013 10:30
pořadatel Skuteč A
TJ Sokol Chrudim ASK US Steinerová Choceň A5:5
303. 11. 2013 09:00
pořadatel Skuteč A
SK US Steinerová Choceň ATJ Lanškroun A5:5
303. 11. 2013 10:30
pořadatel Skuteč A
TJ Lanškroun ATTC Skuteč A10:0
423. 11. 2013 08:00
pořadatel Choceň A
SK US Steinerová Choceň ATJ Lanškroun B8:2
423. 11. 2013 09:30
pořadatel Choceň A
TJ Lanškroun BTTC Skuteč A10:0wo
423. 11. 2013 11:00
pořadatel Choceň A
TTC Skuteč ASK US Steinerová Choceň A0:10wo
423. 11. 2013 08:00
pořadatel So Chrudim A
TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A10:0
423. 11. 2013 09:30
pořadatel So Chrudim A
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Lanškroun A7:3
423. 11. 2013 11:00
pořadatel So Chrudim A
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim A0:10
514. 12. 2013 09:00
pořadatel Ústí n/O A
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Lanškroun B8:2
514. 12. 2013 10:30
pořadatel Ústí n/O A
TJ Lanškroun BTJ Lanškroun A3:7
514. 12. 2013 09:00
pořadatel Ústí n/O A
TJ Lanškroun ATTC Skuteč A10:0wo
514. 12. 2013 10:30
pořadatel Ústí n/O A
TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí A0:10wo
604. 01. 2014 08:00
pořadatel Lanškroun B
TJ Lanškroun BSK US Steinerová Choceň A1:9
604. 01. 2014 09:30
pořadatel Lanškroun B
SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Chrudim A7:3
604. 01. 2014 11:00
pořadatel Lanškroun B
TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun B9:1
723. 02. 2014 08:00
pořadatel Lanškroun A
TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí A9:1
723. 02. 2014 09:30
pořadatel Lanškroun A
TTC Ústí nad Orlicí ASK US Steinerová Choceň A5:5
723. 02. 2014 11:00
pořadatel Lanškroun A
SK US Steinerová Choceň ATJ Lanškroun A5:5
Divize žactva
129. 09. 2013 08:00
pořadatel So Chrudim A
TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Holice B7:3
129. 09. 2013 09:30
pořadatel So Chrudim A
TJ Jiskra Holice BTTC Ústí nad Orlicí A0:10
129. 09. 2013 11:00
pořadatel So Chrudim A
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Chrudim A10:0
129. 09. 2013 09:00
pořadatel Holice A
TJ Jiskra Holice ATTC Skuteč A1:9
129. 09. 2013 10:30
pořadatel Holice A
TTC Skuteč ATTC Medovinka Hlinsko A8:2
129. 09. 2013 09:00
pořadatel Holice A
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Lanškroun A0:10
129. 09. 2013 10:30
pořadatel Holice A
TJ Lanškroun ATJ Jiskra Holice A10:0
226. 10. 2013 08:00
pořadatel Hlinsko A
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim A8:2
226. 10. 2013 09:30
pořadatel Hlinsko A
TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Holice A10:0
226. 10. 2013 11:00
pořadatel Hlinsko A
TJ Jiskra Holice ATTC Medovinka Hlinsko A0:10
226. 10. 2013 08:00
pořadatel Skuteč A
TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí A0:10
226. 10. 2013 09:30
pořadatel Skuteč A
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Lanškroun A2:8
226. 10. 2013 11:00
pořadatel Skuteč A
TJ Lanškroun ATTC Skuteč A8:2
303. 11. 2013 08:00
pořadatel Holice B
TJ Jiskra Holice BTTC Medovinka Hlinsko A0:10
303. 11. 2013 09:30
pořadatel Holice B
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Lanškroun A3:7
303. 11. 2013 11:00
pořadatel Holice B
TJ Lanškroun ATJ Jiskra Holice B10:0
423. 11. 2013 08:00
pořadatel Holice B
TJ Jiskra Holice BTTC Skuteč A0:10
423. 11. 2013 09:30
pořadatel Holice B
TTC Skuteč ATJ Sokol Chrudim A7:3
423. 11. 2013 11:00
pořadatel Holice B
TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Holice B9:1
401. 12. 2013 08:00
pořadatel Lanškroun A
TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí A6:4
401. 12. 2013 09:30
pořadatel Lanškroun A
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Jiskra Holice A10:0
401. 12. 2013 11:00
pořadatel Lanškroun A
TJ Jiskra Holice ATJ Lanškroun A0:10
515. 12. 2013 09:00
pořadatel Lanškroun A
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim A9:1
515. 12. 2013 10:30
pořadatel Lanškroun A
TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Holice A10:0
515. 12. 2013 09:00
pořadatel Lanškroun A
TJ Jiskra Holice ATJ Jiskra Holice B3:7
515. 12. 2013 10:30
pořadatel Lanškroun A
TJ Jiskra Holice BTJ Lanškroun A0:10
505. 01. 2014 08:00
pořadatel Skuteč A
TTC Skuteč ATTC Medovinka Hlinsko A5:5
505. 01. 2014 09:30
pořadatel Skuteč A
TTC Medovinka Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí A0:10
505. 01. 2014 11:00
pořadatel Skuteč A
TTC Ústí nad Orlicí ATTC Skuteč A9:1
626. 01. 2014 09:00
pořadatel Ústí n/O A
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Jiskra Holice B10:0wo
626. 01. 2014 10:30
pořadatel Ústí n/O A
TJ Jiskra Holice BTTC Medovinka Hlinsko A0:10wo
626. 01. 2014 09:00
pořadatel Ústí n/O A
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Jiskra Holice A9:1
626. 01. 2014 10:30
pořadatel Ústí n/O A
TJ Jiskra Holice ATTC Ústí nad Orlicí A0:10
618. 12. 2013 19:00
pořadatel So Chrudim A
TJ Sokol Chrudim ATTC Skuteč A3:7
616. 12. 2013 18:00
pořadatel So Chrudim A
TTC Skuteč ATJ Lanškroun A0:10
615. 12. 2013 12:00
pořadatel So Chrudim A
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim A9:1
722. 02. 2014 08:00
pořadatel Holice A
TJ Jiskra Holice ATTC Skuteč A1:9
722. 02. 2014 09:30
pořadatel Holice A
TTC Skuteč ATJ Jiskra Holice B9:1
722. 02. 2014 11:00
pořadatel Holice A
TJ Jiskra Holice BTJ Jiskra Holice A5:5
722. 02. 2014 08:00
pořadatel Hlinsko A
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim A10:0
722. 02. 2014 09:30
pořadatel Hlinsko A
TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A6:4
722. 02. 2014 11:00
pořadatel Hlinsko A
TTC Ústí nad Orlicí ATTC Medovinka Hlinsko A2:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline