Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE VYSOČINA
121. 12. 2013 14:00TJ CHS Chotěboř ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A9:9
105. 10. 2013 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Spartak Pelhřimov A5:10
121. 12. 2013 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Rovečné A10:7
121. 12. 2013 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Slavoj Polná A10:1
121. 12. 2013 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice ASKST Třešť A10:8
121. 12. 2013 10:00SK Jihlava ASK Telč A10:1
212. 10. 2013 11:30SK Jihlava ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A10:5
212. 10. 2013 11:30SK Telč ATJ Slavoj Polná A8:10
212. 10. 2013 08:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Žďár nad Sázavou B4:10
212. 10. 2013 08:30SKST Třešť ATJ Sokol Rovečné A2:10
212. 10. 2013 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Spartak Pelhřimov B6:10
212. 10. 2013 11:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov A9:9
312. 10. 2013 17:00SK Jihlava ATJ Slavoj Polná A10:7
312. 10. 2013 17:30SK Telč ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A10:6
312. 10. 2013 14:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Rovečné A3:10
312. 10. 2013 14:30SKST Třešť ATJ Žďár nad Sázavou B9:9
312. 10. 2013 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Spartak Pelhřimov A5:10
312. 10. 2013 17:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov B5:10
426. 10. 2013 09:30TJ Spartak Pelhřimov BSK Jihlava A10:7
426. 10. 2013 08:30TJ Spartak Pelhřimov ASK Telč A9:9
426. 10. 2013 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ CHS Chotěboř A10:7
426. 10. 2013 11:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:4
426. 10. 2013 12:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:0wo
426. 10. 2013 12:00TJ Slavoj Polná ASKST Třešť A10:4
526. 10. 2013 13:30TJ Spartak Pelhřimov BSK Telč A10:4
526. 10. 2013 14:30TJ Spartak Pelhřimov ASK Jihlava A9:9
526. 10. 2013 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A9:9
526. 10. 2013 15:00TJ Sokol Rovečné ATJ CHS Chotěboř A10:4
526. 10. 2013 17:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASKST Třešť A10:3
526. 10. 2013 17:00TJ Slavoj Polná ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:2
609. 11. 2013 11:30SK Jihlava ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:2
608. 11. 2013 18:30SK Telč ASKST Třešť A10:8
609. 11. 2013 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A5:10
609. 11. 2013 11:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Slavoj Polná A10:5
609. 11. 2013 09:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Žďár nad Sázavou B10:4
609. 11. 2013 08:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sokol Rovečné A9:9
709. 11. 2013 17:00SK Jihlava ASKST Třešť A10:4
707. 11. 2013 18:00SK Telč ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:2
709. 11. 2013 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Slavoj Polná A10:3
709. 11. 2013 17:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A4:10
709. 11. 2013 13:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Rovečné A6:10
709. 11. 2013 14:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Žďár nad Sázavou B10:3
823. 11. 2013 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Jihlava A6:10
823. 11. 2013 11:00TJ Sokol Rovečné ASK Telč A5:10
823. 11. 2013 12:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Spartak Pelhřimov B9:9
823. 11. 2013 12:00TJ Slavoj Polná ATJ Spartak Pelhřimov A6:10
823. 11. 2013 08:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ CHS Chotěboř A10:7
823. 11. 2013 08:30SKST Třešť ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A6:10
923. 11. 2013 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Telč A10:6
923. 11. 2013 15:00TJ Sokol Rovečné ASK Jihlava A2:10
923. 11. 2013 17:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Spartak Pelhřimov A10:8
923. 11. 2013 17:00TJ Slavoj Polná ATJ Spartak Pelhřimov B3:10
923. 11. 2013 14:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:3
923. 11. 2013 14:30SKST Třešť ATJ CHS Chotěboř A4:10
1007. 12. 2013 11:30TJ CHS Chotěboř ASK Jihlava A2:10
1007. 12. 2013 11:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASK Telč A10:3
1007. 12. 2013 09:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Moravské Budějovice A10:6
1007. 12. 2013 08:30TJ Spartak Pelhřimov ASKST Třešť A10:2
1007. 12. 2013 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Jiskra Havlíčkův Brod A5:10
1007. 12. 2013 11:00TJ Sokol Rovečné ATJ Slavoj Polná A6:10
1107. 12. 2013 17:30TJ CHS Chotěboř ASK Telč A9:9
1107. 12. 2013 17:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASK Jihlava A1:10
1107. 12. 2013 13:30TJ Spartak Pelhřimov BSKST Třešť A10:3
1107. 12. 2013 14:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:3
1107. 12. 2013 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Slavoj Polná A10:3
1107. 12. 2013 15:00TJ Sokol Rovečné ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A9:9
1211. 01. 2014 14:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ CHS Chotěboř A10:2
1228. 09. 2013 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Spartak Pelhřimov B8:10
1211. 01. 2014 10:00TJ Sokol Rovečné ATJ Žďár nad Sázavou B10:8
1211. 01. 2014 10:00TJ Slavoj Polná ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A4:10
1211. 01. 2014 10:00SKST Třešť ATJ Sokol Moravské Budějovice A4:10
1211. 01. 2014 14:00SK Telč ASK Jihlava A6:10
1325. 01. 2014 12:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASK Jihlava A7:10
1325. 01. 2014 12:00TJ Slavoj Polná ASK Telč A8:10
1325. 01. 2014 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Moravské Budějovice A9:9
1325. 01. 2014 11:00TJ Sokol Rovečné ASKST Třešť A10:8
1325. 01. 2014 09:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ CHS Chotěboř A10:4
1325. 01. 2014 08:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:2
1425. 01. 2014 17:00TJ Slavoj Polná ASK Jihlava A6:10
1425. 01. 2014 17:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASK Telč A10:3
1425. 01. 2014 15:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sokol Moravské Budějovice A9:9
1425. 01. 2014 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSKST Třešť A10:7
1425. 01. 2014 14:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ CHS Chotěboř A10:0
1425. 01. 2014 13:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A9:9
1508. 02. 2014 11:30SK Jihlava ATJ Spartak Pelhřimov B10:6
1508. 02. 2014 11:30SK Telč ATJ Spartak Pelhřimov A7:10
1508. 02. 2014 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Žďár nad Sázavou B2:10
1508. 02. 2014 11:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Sokol Rovečné A10:5
1508. 02. 2014 08:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A6:10
1508. 02. 2014 08:30SKST Třešť ATJ Slavoj Polná A4:10
1608. 02. 2014 17:30SK Telč ATJ Spartak Pelhřimov B10:3
1608. 02. 2014 17:00SK Jihlava ATJ Spartak Pelhřimov A5:10
1608. 02. 2014 17:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Žďár nad Sázavou B3:10
1608. 02. 2014 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Sokol Rovečné A10:6
1608. 02. 2014 14:30SKST Třešť ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A6:10
1608. 02. 2014 14:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Slavoj Polná A10:6
1722. 02. 2014 08:30TJ Sokol Moravské Budějovice ASK Jihlava A6:10
1722. 02. 2014 08:30SKST Třešť ASK Telč A5:10
1722. 02. 2014 12:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ CHS Chotěboř A10:8
1722. 02. 2014 12:00TJ Slavoj Polná ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A2:10
1722. 02. 2014 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov B9:9
1722. 02. 2014 11:00TJ Sokol Rovečné ATJ Spartak Pelhřimov A6:10
1822. 02. 2014 14:30SKST Třešť ASK Jihlava A4:10
1820. 02. 2014 19:00TJ Sokol Moravské Budějovice ASK Telč A9:9
1822. 02. 2014 17:00TJ Slavoj Polná ATJ CHS Chotěboř A6:10
1822. 02. 2014 17:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:3
1822. 02. 2014 15:00TJ Sokol Rovečné ATJ Spartak Pelhřimov B10:6
1822. 02. 2014 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov A3:10
1908. 03. 2014 11:30SK Jihlava ATJ Žďár nad Sázavou B10:6
1908. 03. 2014 11:30SK Telč ATJ Sokol Rovečné A10:5
1908. 03. 2014 09:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra Havlíčkův Brod A5:10
1908. 03. 2014 08:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Slavoj Polná A10:3
1908. 03. 2014 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:6
1908. 03. 2014 11:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASKST Třešť A10:2
2008. 03. 2014 17:30SK Telč ATJ Žďár nad Sázavou B10:5
2008. 03. 2014 17:00SK Jihlava ATJ Sokol Rovečné A10:2
2008. 03. 2014 14:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A10:5
2008. 03. 2014 13:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Slavoj Polná A10:6
2008. 03. 2014 17:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:6
2008. 03. 2014 17:30TJ CHS Chotěboř ASKST Třešť A10:4
2122. 03. 2014 11:30SK Jihlava ATJ CHS Chotěboř A10:6
2122. 03. 2014 11:30SK Telč ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:8
2122. 03. 2014 08:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Spartak Pelhřimov B10:3
2122. 03. 2014 08:30SKST Třešť ATJ Spartak Pelhřimov A0:10
2122. 03. 2014 12:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Žďár nad Sázavou B6:10
2122. 03. 2014 12:00TJ Slavoj Polná ATJ Sokol Rovečné A9:9
2222. 03. 2014 17:30SK Telč ATJ CHS Chotěboř A10:6
2222. 03. 2014 17:00SK Jihlava ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:3
2222. 03. 2014 14:30SKST Třešť ATJ Spartak Pelhřimov B3:10
2222. 03. 2014 14:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Spartak Pelhřimov A2:10
2222. 03. 2014 17:00TJ Slavoj Polná ATJ Žďár nad Sázavou B5:10
2222. 03. 2014 17:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Sokol Rovečné A10:3
KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy
121. 12. 2013 10:00TJ CHS Chotěboř BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:6
121. 12. 2013 14:00TJ Jiskra Humpolec AHB Ostrov H.Brod STEN marketing A4:10
121. 12. 2013 10:00TJ Sokol Nížkov ASK Jihlava B9:9
121. 12. 2013 10:00TJ Sokol Jemnice ATJ Třebíč A9:9
119. 12. 2013 19:00TJ Sokol Černovice-Polesí ATJ Chmelná A9:9
121. 12. 2013 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Žďár nad Sázavou C10:7
212. 10. 2013 12:30Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Jemnice A10:6
212. 10. 2013 11:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Třebíč A1:10
212. 10. 2013 08:30TJ Sokol Černovice-Polesí ATJ Sokol Nížkov A10:8
212. 10. 2013 08:30TJ Chmelná ASK Jihlava B10:8
212. 10. 2013 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Jiskra Humpolec A10:6
212. 10. 2013 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BHB Ostrov H.Brod STEN marketing A6:10
312. 10. 2013 16:30Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Třebíč A9:9
312. 10. 2013 17:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Jemnice A4:10
312. 10. 2013 14:30TJ Sokol Černovice-Polesí ASK Jihlava B9:9
312. 10. 2013 14:30TJ Chmelná ATJ Sokol Nížkov A9:9
312. 10. 2013 14:30TJ CHS Chotěboř BHB Ostrov H.Brod STEN marketing A3:10
312. 10. 2013 14:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Jiskra Humpolec A1:10
426. 10. 2013 12:00TJ Jiskra Humpolec AStolní tenis Velké Meziříčí A7:10
426. 10. 2013 12:00HB Ostrov H.Brod STEN marketing ATJ Žďár nad Sázavou C10:1
426. 10. 2013 08:30TJ Sokol Nížkov ATJ CHS Chotěboř B8:10
426. 10. 2013 08:30SK Jihlava BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:3
426. 10. 2013 10:00TJ Sokol Jemnice ATJ Sokol Černovice-Polesí A6:10
426. 10. 2013 10:00TJ Třebíč ATJ Chmelná A10:8
526. 10. 2013 17:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Žďár nad Sázavou C10:1
526. 10. 2013 17:00HB Ostrov H.Brod STEN marketing AStolní tenis Velké Meziříčí A10:6
526. 10. 2013 14:30TJ Sokol Nížkov ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:2
526. 10. 2013 14:30SK Jihlava BTJ CHS Chotěboř B10:5
526. 10. 2013 15:00TJ Sokol Jemnice ATJ Chmelná A9:9
526. 10. 2013 15:00TJ Třebíč ATJ Sokol Černovice-Polesí A9:9
609. 11. 2013 12:30Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Černovice-Polesí A9:9
609. 11. 2013 11:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Chmelná A2:10
609. 11. 2013 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Jemnice A5:10
609. 11. 2013 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Třebíč A2:10
609. 11. 2013 12:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Nížkov A10:7
609. 11. 2013 12:00HB Ostrov H.Brod STEN marketing ASK Jihlava B10:4
709. 11. 2013 16:30Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Chmelná A10:4
709. 11. 2013 17:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Černovice-Polesí A3:10
709. 11. 2013 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Třebíč A4:10
709. 11. 2013 14:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Jemnice A5:10
709. 11. 2013 17:00TJ Jiskra Humpolec ASK Jihlava B5:10
709. 11. 2013 17:00HB Ostrov H.Brod STEN marketing ATJ Sokol Nížkov A10:7
823. 11. 2013 08:30TJ Sokol Nížkov AStolní tenis Velké Meziříčí A10:7
823. 11. 2013 08:30SK Jihlava BTJ Žďár nad Sázavou C10:2
823. 11. 2013 10:00TJ Sokol Jemnice ATJ Jiskra Humpolec A10:6
823. 11. 2013 10:00TJ Třebíč AHB Ostrov H.Brod STEN marketing A9:9
823. 11. 2013 08:30TJ Sokol Černovice-Polesí ATJ CHS Chotěboř B10:2
823. 11. 2013 08:30TJ Chmelná ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:5
923. 11. 2013 14:30TJ Sokol Nížkov ATJ Žďár nad Sázavou C10:4
923. 11. 2013 14:30SK Jihlava BStolní tenis Velké Meziříčí A10:4
923. 11. 2013 15:00TJ Sokol Jemnice AHB Ostrov H.Brod STEN marketing A5:10
923. 11. 2013 15:00TJ Třebíč ATJ Jiskra Humpolec A10:7
923. 11. 2013 14:30TJ Sokol Černovice-Polesí ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:4
923. 11. 2013 14:30TJ Chmelná ATJ CHS Chotěboř B9:9
1007. 12. 2013 08:30TJ CHS Chotěboř BStolní tenis Velké Meziříčí A9:9
1007. 12. 2013 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Žďár nad Sázavou C9:9
1007. 12. 2013 12:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Černovice-Polesí A5:10
1007. 12. 2013 12:00HB Ostrov H.Brod STEN marketing ATJ Chmelná A10:6
1007. 12. 2013 08:30TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Jemnice A7:10
1007. 12. 2013 08:30SK Jihlava BTJ Třebíč A3:10
1107. 12. 2013 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Žďár nad Sázavou C10:3
1107. 12. 2013 14:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BStolní tenis Velké Meziříčí A1:10
1107. 12. 2013 17:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Chmelná A10:8
1107. 12. 2013 17:00HB Ostrov H.Brod STEN marketing ATJ Sokol Černovice-Polesí A10:5
1107. 12. 2013 14:30TJ Sokol Nížkov ATJ Třebíč A9:9
1107. 12. 2013 14:30SK Jihlava BTJ Sokol Jemnice A5:10
1211. 01. 2014 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ CHS Chotěboř B9:9
1211. 01. 2014 14:00HB Ostrov H.Brod STEN marketing ATJ Jiskra Humpolec A10:4
1211. 01. 2014 10:00SK Jihlava BTJ Sokol Nížkov A9:9
1211. 01. 2014 10:00TJ Třebíč ATJ Sokol Jemnice A10:5
1211. 01. 2014 10:00TJ Chmelná ATJ Sokol Černovice-Polesí A9:9
1211. 01. 2014 14:00TJ Žďár nad Sázavou CStolní tenis Velké Meziříčí A3:10
1325. 01. 2014 10:00TJ Sokol Jemnice AStolní tenis Velké Meziříčí A4:10
1325. 01. 2014 10:00TJ Třebíč ATJ Žďár nad Sázavou C10:2
1325. 01. 2014 08:30TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Černovice-Polesí A6:10
1325. 01. 2014 08:30SK Jihlava BTJ Chmelná A10:5
1325. 01. 2014 12:00TJ Jiskra Humpolec ATJ CHS Chotěboř B10:5
1325. 01. 2014 12:00HB Ostrov H.Brod STEN marketing ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:7
1425. 01. 2014 15:00TJ Třebíč AStolní tenis Velké Meziříčí A10:6
1425. 01. 2014 15:00TJ Sokol Jemnice ATJ Žďár nad Sázavou C10:2
1425. 01. 2014 14:30SK Jihlava BTJ Sokol Černovice-Polesí A4:10
1425. 01. 2014 14:30TJ Sokol Nížkov ATJ Chmelná A10:6
1425. 01. 2014 17:00HB Ostrov H.Brod STEN marketing ATJ CHS Chotěboř B10:6
1425. 01. 2014 17:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:3
1508. 02. 2014 12:30Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Jiskra Humpolec A10:5
1508. 02. 2014 11:30TJ Žďár nad Sázavou CHB Ostrov H.Brod STEN marketing A3:10
1508. 02. 2014 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Nížkov A6:10
1508. 02. 2014 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BSK Jihlava B3:10
1508. 02. 2014 08:30TJ Sokol Černovice-Polesí ATJ Sokol Jemnice A10:5
1508. 02. 2014 08:30TJ Chmelná ATJ Třebíč A10:7
1608. 02. 2014 17:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Jiskra Humpolec A8:10
1608. 02. 2014 16:30Stolní tenis Velké Meziříčí AHB Ostrov H.Brod STEN marketing A6:10
1608. 02. 2014 14:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Nížkov A0:10
1608. 02. 2014 14:30TJ CHS Chotěboř BSK Jihlava B10:4
1608. 02. 2014 14:30TJ Chmelná ATJ Sokol Jemnice A10:8
1608. 02. 2014 14:30TJ Sokol Černovice-Polesí ATJ Třebíč A10:5
1722. 02. 2014 08:30TJ Sokol Černovice-Polesí AStolní tenis Velké Meziříčí A10:5
1722. 02. 2014 08:30TJ Chmelná ATJ Žďár nad Sázavou C10:5
1722. 02. 2014 10:00TJ Sokol Jemnice ATJ CHS Chotěboř B10:5
1722. 02. 2014 10:00TJ Třebíč ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:4
1722. 02. 2014 08:30TJ Sokol Nížkov ATJ Jiskra Humpolec A10:6
1722. 02. 2014 08:30SK Jihlava BHB Ostrov H.Brod STEN marketing A7:10
1822. 02. 2014 14:30TJ Chmelná AStolní tenis Velké Meziříčí A10:6
1822. 02. 2014 14:30TJ Sokol Černovice-Polesí ATJ Žďár nad Sázavou C10:3
1822. 02. 2014 15:00TJ Třebíč ATJ CHS Chotěboř B10:5
1822. 02. 2014 15:00TJ Sokol Jemnice ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:2
1822. 02. 2014 14:30SK Jihlava BTJ Jiskra Humpolec A10:7
1822. 02. 2014 14:30TJ Sokol Nížkov AHB Ostrov H.Brod STEN marketing A3:10
1908. 03. 2014 12:30Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Nížkov A4:10
1908. 03. 2014 11:30TJ Žďár nad Sázavou CSK Jihlava B1:10
1908. 03. 2014 12:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Jemnice AWO
1908. 03. 2014 12:00HB Ostrov H.Brod STEN marketing ATJ Třebíč A10:2
1908. 03. 2014 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Černovice-Polesí A1:10
1908. 03. 2014 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Chmelná A9:9
2008. 03. 2014 17:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Nížkov A5:10
2008. 03. 2014 16:30Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Jihlava B5:10
2008. 03. 2014 17:00HB Ostrov H.Brod STEN marketing ATJ Sokol Jemnice A10:6
2007. 03. 2014 18:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Třebíč A9:9
2008. 03. 2014 14:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Černovice-Polesí A2:10
2008. 03. 2014 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Chmelná A10:4
2122. 03. 2014 12:30Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ CHS Chotěboř B9:9
2122. 03. 2014 11:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:4
2122. 03. 2014 08:30TJ Sokol Černovice-Polesí ATJ Jiskra Humpolec A10:4
2122. 03. 2014 08:30TJ Chmelná AHB Ostrov H.Brod STEN marketing A10:6
2122. 03. 2014 10:00TJ Sokol Jemnice ATJ Sokol Nížkov A10:8
2122. 03. 2014 10:00TJ Třebíč ASK Jihlava B8:10
2222. 03. 2014 17:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ CHS Chotěboř B9:9
2222. 03. 2014 16:30Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:6
2222. 03. 2014 14:30TJ Chmelná ATJ Jiskra Humpolec A10:2
2222. 03. 2014 14:30TJ Sokol Černovice-Polesí AHB Ostrov H.Brod STEN marketing A10:5
2222. 03. 2014 15:00TJ Třebíč ATJ Sokol Nížkov A9:9
2222. 03. 2014 15:00TJ Sokol Jemnice ASK Jihlava B2:10
KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy
121. 12. 2013 15:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Rouchovany A10:7
121. 12. 2013 10:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Vladislav A5:10
121. 12. 2013 10:00TJ Sokol Přibyslav ASK Jihlava C6:10
121. 12. 2013 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ CHS Chotěboř C10:3
121. 12. 2013 15:00TJ Sokol Černovice-Polesí BSKST Třešť B10:7
114. 12. 2013 18:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A8:10
212. 10. 2013 12:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B3:10
212. 10. 2013 11:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ CHS Chotěboř C10:7
212. 10. 2013 11:30TJ Sokol Černovice-Polesí BTJ Sokol Přibyslav A10:4
212. 10. 2013 11:30SKST Třešť BSK Jihlava C10:2
212. 10. 2013 13:00
herna SOKOLA VALEČ
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A5:10
212. 10. 2013 13:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Vladislav A10:6
312. 10. 2013 16:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ CHS Chotěboř C7:10
312. 10. 2013 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B5:10
312. 10. 2013 17:30TJ Sokol Černovice-Polesí BSK Jihlava C10:6
312. 10. 2013 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Přibyslav A10:8
312. 10. 2013 17:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Vladislav A7:10
312. 10. 2013 17:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:1
426. 10. 2013 10:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A7:10
426. 10. 2013 10:00TJ Vladislav ATJ Sokol Moravské Budějovice B7:10
426. 10. 2013 12:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A9:9
426. 10. 2013 11:30SK Jihlava CTJ Sokol Rouchovany A4:10
426. 10. 2013 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Černovice-Polesí B10:2
426. 10. 2013 08:30TJ CHS Chotěboř CSKST Třešť B10:7
526. 10. 2013 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Moravské Budějovice B3:10
526. 10. 2013 15:00TJ Vladislav ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A4:10
526. 10. 2013 17:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Rouchovany A2:10
526. 10. 2013 17:30SK Jihlava CTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:6
526. 10. 2013 14:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BSKST Třešť B10:1
526. 10. 2013 14:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Černovice-Polesí B10:4
609. 11. 2013 10:00
Kulturní dům Římov
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Černovice-Polesí B10:2
609. 11. 2013 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice BSKST Třešť B10:3
609. 11. 2013 13:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B2:10
609. 11. 2013 13:00TJ Sokol Rouchovany ATJ CHS Chotěboř C10:7
609. 11. 2013 10:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Přibyslav A10:1
609. 11. 2013 10:00TJ Vladislav ASK Jihlava C10:3
709. 11. 2013 15:00
Kulturní dům Římov
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ASKST Třešť B10:6
709. 11. 2013 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Černovice-Polesí B8:10
709. 11. 2013 17:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ CHS Chotěboř C10:8
709. 11. 2013 17:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B6:10
709. 11. 2013 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Jihlava C10:4
709. 11. 2013 15:00TJ Vladislav ATJ Sokol Přibyslav A10:3
823. 11. 2013 12:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A6:10
823. 11. 2013 11:30SK Jihlava CTJ Sokol Moravské Budějovice B10:5
823. 11. 2013 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:1
830. 11. 2013 17:00TJ CHS Chotěboř CTJ Vladislav A10:4
823. 11. 2013 11:30TJ Sokol Černovice-Polesí BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:5
823. 11. 2013 11:30SKST Třešť BTJ Sokol Rouchovany A8:10
923. 11. 2013 17:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Moravské Budějovice B9:9
923. 11. 2013 17:30SK Jihlava CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:7
901. 12. 2013 13:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Vladislav A10:3
923. 11. 2013 14:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:7
923. 11. 2013 17:30TJ Sokol Černovice-Polesí BTJ Sokol Rouchovany A9:9
923. 11. 2013 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A9:9
1007. 12. 2013 13:00
Herna Sokola ve Valči
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A3:10
1007. 12. 2013 13:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Moravské Budějovice B6:10
1007. 12. 2013 10:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Černovice-Polesí B9:9
1007. 12. 2013 10:00TJ Vladislav ASKST Třešť B10:1
1007. 12. 2013 12:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B2:10
1007. 12. 2013 11:30SK Jihlava CTJ CHS Chotěboř C9:9
1107. 12. 2013 17:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:8
1107. 12. 2013 17:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:4
1107. 12. 2013 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASKST Třešť B5:10
1107. 12. 2013 15:00TJ Vladislav ATJ Sokol Černovice-Polesí B10:4
1107. 12. 2013 17:00TJ Sokol Přibyslav ATJ CHS Chotěboř C9:9
1107. 12. 2013 17:30SK Jihlava CTJ Jiskra Havlíčkův Brod B0:10
1211. 01. 2014 16:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:5
1211. 01. 2014 10:00TJ Vladislav ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:7
1211. 01. 2014 14:00SK Jihlava CTJ Sokol Přibyslav A10:2
1211. 01. 2014 10:00TJ CHS Chotěboř CTJ Jiskra Havlíčkův Brod B4:10
1211. 01. 2014 14:00SKST Třešť BTJ Sokol Černovice-Polesí B10:4
1211. 01. 2014 17:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Moravské Budějovice B6:10
1325. 01. 2014 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:3
1325. 01. 2014 08:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Moravské Budějovice B7:10
1325. 01. 2014 12:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Černovice-Polesí B5:10
1325. 01. 2014 11:30SK Jihlava CSKST Třešť B10:8
1325. 01. 2014 10:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A9:9
1325. 01. 2014 10:00TJ Vladislav ATJ Sokol Rouchovany A9:9
1425. 01. 2014 14:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:8
1425. 01. 2014 14:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Moravské Budějovice B10:0
1425. 01. 2014 17:30SK Jihlava CTJ Sokol Černovice-Polesí B9:9
1425. 01. 2014 17:00TJ Sokol Přibyslav ASKST Třešť B3:10
1425. 01. 2014 15:00TJ Vladislav ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:6
1425. 01. 2014 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Rouchovany A3:10
1508. 02. 2014 12:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A9:9
1508. 02. 2014 11:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Vladislav A9:9
1508. 02. 2014 13:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Přibyslav A10:3
1508. 02. 2014 13:00TJ Sokol Rouchovany ASK Jihlava C10:2
1508. 02. 2014 11:30TJ Sokol Černovice-Polesí BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B5:9
1508. 02. 2014 11:30SKST Třešť BTJ CHS Chotěboř C5:10
1608. 02. 2014 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:4
1608. 02. 2014 16:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Vladislav A10:4
1608. 02. 2014 17:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Přibyslav A10:0
1608. 02. 2014 17:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ASK Jihlava C10:4
1608. 02. 2014 17:30SKST Třešť BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B5:9
1608. 02. 2014 17:30TJ Sokol Černovice-Polesí BTJ CHS Chotěboř C9:9
1722. 02. 2014 11:30TJ Sokol Černovice-Polesí BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A9:9
1722. 02. 2014 11:30SKST Třešť BTJ Sokol Moravské Budějovice B4:10
1722. 02. 2014 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:1
1722. 02. 2014 08:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Rouchovany A6:10
1722. 02. 2014 12:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A4:10
1722. 02. 2014 11:30SK Jihlava CTJ Vladislav A5:10
1822. 02. 2014 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:8
1822. 02. 2014 17:30TJ Sokol Černovice-Polesí BTJ Sokol Moravské Budějovice B10:8
1822. 02. 2014 14:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:6
1822. 02. 2014 14:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Rouchovany A10:2
1822. 02. 2014 17:30SK Jihlava CTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A7:10
1822. 02. 2014 17:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Vladislav A8:10
1908. 03. 2014 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Přibyslav A10:8
1908. 03. 2014 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice BSK Jihlava C10:4
1908. 03. 2014 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B9:9
1908. 03. 2014 10:00TJ Vladislav ATJ CHS Chotěboř C8:10
1908. 03. 2014 13:00
Herna ve Valči
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Černovice-Polesí B10:4
1908. 03. 2014 13:00TJ Sokol Rouchovany ASKST Třešť B10:5
2008. 03. 2014 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Přibyslav A10:3
2008. 03. 2014 15:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ASK Jihlava C10:2
2008. 03. 2014 15:00TJ Vladislav ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:7
2008. 03. 2014 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ CHS Chotěboř C8:10
2008. 03. 2014 17:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Černovice-Polesí B10:4
2008. 03. 2014 17:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ASKST Třešť B9:9
2122. 03. 2014 12:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:3
2122. 03. 2014 11:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Rouchovany A10:5
2122. 03. 2014 11:30TJ Sokol Černovice-Polesí BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A4:10
2122. 03. 2014 11:30SKST Třešť BTJ Vladislav A10:7
2122. 03. 2014 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Přibyslav A10:0
2122. 03. 2014 08:30TJ CHS Chotěboř CSK Jihlava C10:1
2222. 03. 2014 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:4
2222. 03. 2014 16:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Rouchovany A10:3
2222. 03. 2014 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A9:9
2222. 03. 2014 17:30TJ Sokol Černovice-Polesí BTJ Vladislav A10:5
2222. 03. 2014 14:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Přibyslav A10:3
2222. 03. 2014 14:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BSK Jihlava C10:0
KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy
121. 12. 2013 10:00TJ Sokol Brtnice ASK Telč B5:10
121. 12. 2013 14:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Spartak Pelhřimov C10:8
121. 12. 2013 14:00TJ Sokol Nížkov BSK Sokol Lhotky A10:8
121. 12. 2013 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ CHS Chotěboř D10:1
121. 12. 2013 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Chmelná B4:10
121. 12. 2013 10:00TJ Sokol Polnička ATJ Žďár nad Sázavou D10:3
212. 10. 2013 09:30TJ Sokol Polnička ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:6
212. 10. 2013 08:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ CHS Chotěboř D8:10
212. 10. 2013 12:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Nížkov B10:5
212. 10. 2013 11:30TJ Chmelná BSK Sokol Lhotky A10:5
212. 10. 2013 09:30TJ Sokol Brtnice ATJ Jiskra Humpolec B9:9
212. 10. 2013 08:30SK Telč BTJ Spartak Pelhřimov C7:10
312. 10. 2013 13:30TJ Sokol Polnička ATJ CHS Chotěboř D10:4
312. 10. 2013 14:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:2
312. 10. 2013 17:00TJ Slavoj Pacov ASK Sokol Lhotky A8:10
312. 10. 2013 17:30TJ Chmelná BTJ Sokol Nížkov B10:4
312. 10. 2013 14:00TJ Sokol Brtnice ATJ Spartak Pelhřimov C10:4
312. 10. 2013 14:30SK Telč BTJ Jiskra Humpolec B8:10
426. 10. 2013 12:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Polnička A10:2
426. 10. 2013 11:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ Žďár nad Sázavou D10:4
426. 10. 2013 11:30TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Brtnice A7:10
426. 10. 2013 12:30SK Sokol Lhotky ASK Telč B10:4
426. 10. 2013 12:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Slavoj Pacov A10:4
426. 10. 2013 11:30TJ CHS Chotěboř DTJ Chmelná B10:2
526. 10. 2013 17:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Žďár nad Sázavou D10:6
526. 10. 2013 17:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Polnička A9:9
526. 10. 2013 17:30TJ Sokol Nížkov BSK Telč B6:10
526. 10. 2013 16:30SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Brtnice A9:9
526. 10. 2013 17:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Chmelná B10:6
526. 10. 2013 17:30TJ CHS Chotěboř DTJ Slavoj Pacov A10:5
609. 11. 2013 09:30TJ Sokol Polnička ATJ Slavoj Pacov A10:6
609. 11. 2013 08:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Chmelná B6:10
609. 11. 2013 09:30TJ Sokol Brtnice ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:3
609. 11. 2013 08:30SK Telč BTJ CHS Chotěboř D9:9
609. 11. 2013 12:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Nížkov B10:2
609. 11. 2013 11:30TJ Spartak Pelhřimov CSK Sokol Lhotky A9:9
709. 11. 2013 13:30TJ Sokol Polnička ATJ Chmelná B10:7
709. 11. 2013 14:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Slavoj Pacov A10:7
709. 11. 2013 14:00TJ Sokol Brtnice ATJ CHS Chotěboř D10:5
709. 11. 2013 14:30SK Telč BTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:1
709. 11. 2013 17:00TJ Jiskra Humpolec BSK Sokol Lhotky A10:1
709. 11. 2013 17:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Nížkov B10:4
823. 11. 2013 11:30TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Polnička A4:10
823. 11. 2013 12:30SK Sokol Lhotky ATJ Žďár nad Sázavou D10:8
823. 11. 2013 12:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Jiskra Humpolec B5:10
823. 11. 2013 11:30TJ CHS Chotěboř DTJ Spartak Pelhřimov C9:9
823. 11. 2013 12:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Brtnice A8:10
823. 11. 2013 11:30TJ Chmelná BSK Telč B10:7
923. 11. 2013 17:30TJ Sokol Nížkov BTJ Žďár nad Sázavou D10:8
923. 11. 2013 16:30SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Polnička A10:7
923. 11. 2013 17:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Spartak Pelhřimov C9:9
923. 11. 2013 17:30TJ CHS Chotěboř DTJ Jiskra Humpolec B9:9
923. 11. 2013 17:00TJ Slavoj Pacov ASK Telč B10:4
923. 11. 2013 17:30TJ Chmelná BTJ Sokol Brtnice A3:10
1007. 12. 2013 09:30TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Polnička A7:10
1007. 12. 2013 08:30SK Telč BTJ Žďár nad Sázavou D5:10
1007. 12. 2013 12:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Slavoj Pacov A10:8
1007. 12. 2013 11:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ Chmelná B6:10
1007. 12. 2013 11:30TJ Sokol Nížkov BTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:8
1007. 12. 2013 12:30SK Sokol Lhotky ATJ CHS Chotěboř D7:10
1107. 12. 2013 14:00TJ Sokol Brtnice ATJ Žďár nad Sázavou D3:10
1107. 12. 2013 14:30SK Telč BTJ Sokol Polnička A10:6
1107. 12. 2013 17:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Chmelná B10:2
1107. 12. 2013 17:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ Slavoj Pacov A10:5
1107. 12. 2013 17:30TJ Sokol Nížkov BTJ CHS Chotěboř D10:3
1107. 12. 2013 16:30SK Sokol Lhotky ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:8
1210. 01. 2014 18:30SK Telč BTJ Sokol Brtnice A8:10
1211. 01. 2014 11:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Jiskra Humpolec B3:10
1211. 01. 2014 16:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Nížkov B8:10
1211. 01. 2014 14:00TJ CHS Chotěboř DTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:7
1211. 01. 2014 14:00TJ Chmelná BTJ Slavoj Pacov A6:10
1211. 01. 2014 10:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Polnička A10:8
1325. 01. 2014 12:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Sokol Polnička A5:10
1325. 01. 2014 11:30TJ CHS Chotěboř DTJ Žďár nad Sázavou D10:6
1325. 01. 2014 11:30TJ Sokol Nížkov BTJ Slavoj Pacov A10:3
1325. 01. 2014 12:30SK Sokol Lhotky ATJ Chmelná B9:9
1325. 01. 2014 12:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Brtnice A10:4
1325. 01. 2014 11:30TJ Spartak Pelhřimov CSK Telč B6:10
1425. 01. 2014 17:30TJ CHS Chotěboř DTJ Sokol Polnička A2:10
1425. 01. 2014 17:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Žďár nad Sázavou D10:4
1425. 01. 2014 16:30SK Sokol Lhotky ATJ Slavoj Pacov A10:4
1425. 01. 2014 17:30TJ Sokol Nížkov BTJ Chmelná B10:7
1425. 01. 2014 17:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Brtnice A10:7
1425. 01. 2014 17:00TJ Jiskra Humpolec BSK Telč B10:8
1508. 02. 2014 09:30TJ Sokol Polnička ATJ Jiskra Humpolec B9:9
1508. 02. 2014 08:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Spartak Pelhřimov C10:2
1508. 02. 2014 09:30TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Nížkov B3:10
1508. 02. 2014 08:30SK Telč BSK Sokol Lhotky A10:4
1508. 02. 2014 12:00TJ Slavoj Pacov ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C8:10
1508. 02. 2014 11:30TJ Chmelná BTJ CHS Chotěboř D10:3
1608. 02. 2014 14:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Jiskra Humpolec B9:9
1608. 02. 2014 13:30TJ Sokol Polnička ATJ Spartak Pelhřimov C9:9
1608. 02. 2014 14:30SK Telč BTJ Sokol Nížkov B10:1
1608. 02. 2014 14:00TJ Sokol Brtnice ASK Sokol Lhotky A3:10
1608. 02. 2014 17:30TJ Chmelná BTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:6
1608. 02. 2014 17:00TJ Slavoj Pacov ATJ CHS Chotěboř D7:10
1722. 02. 2014 12:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Polnička A5:10
1722. 02. 2014 11:30TJ Chmelná BTJ Žďár nad Sázavou D10:3
1722. 02. 2014 12:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Sokol Brtnice A10:0wo
1722. 02. 2014 11:30TJ CHS Chotěboř DSK Telč B10:1
1722. 02. 2014 11:30TJ Sokol Nížkov BTJ Jiskra Humpolec B10:1
1722. 02. 2014 12:30SK Sokol Lhotky ATJ Spartak Pelhřimov C4:10
1822. 02. 2014 17:30TJ Chmelná BTJ Sokol Polnička A9:9
1822. 02. 2014 17:00TJ Slavoj Pacov ATJ Žďár nad Sázavou D4:10
1822. 02. 2014 17:30TJ CHS Chotěboř DTJ Sokol Brtnice A10:0wo
1822. 02. 2014 17:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CSK Telč B8:10
1822. 02. 2014 16:30SK Sokol Lhotky ATJ Jiskra Humpolec B9:9
1822. 02. 2014 17:30TJ Sokol Nížkov BTJ Spartak Pelhřimov C8:10
1908. 03. 2014 09:30TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Nížkov B9:9
1908. 03. 2014 08:30TJ Žďár nad Sázavou DSK Sokol Lhotky A9:9
1908. 03. 2014 12:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:4
1908. 03. 2014 11:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ CHS Chotěboř D10:1
1908. 03. 2014 09:30TJ Sokol Brtnice ATJ Slavoj Pacov A10:4
1908. 03. 2014 08:30SK Telč BTJ Chmelná B10:6
2008. 03. 2014 14:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Nížkov B9:9
2008. 03. 2014 13:30TJ Sokol Polnička ASK Sokol Lhotky A9:9
2008. 03. 2014 17:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ Jiskra Havlíčkův Brod C3:10
2008. 03. 2014 17:00TJ Jiskra Humpolec BTJ CHS Chotěboř D10:3
2008. 03. 2014 14:30SK Telč BTJ Slavoj Pacov A10:6
2008. 03. 2014 14:00TJ Sokol Brtnice ATJ Chmelná B5:10
2122. 03. 2014 09:30TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Brtnice A7:10
2122. 03. 2014 08:30TJ Žďár nad Sázavou DSK Telč B10:3
2122. 03. 2014 12:00TJ Slavoj Pacov ATJ Jiskra Humpolec B8:10
2122. 03. 2014 11:30TJ Chmelná BTJ Spartak Pelhřimov C8:10
2122. 03. 2014 12:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Sokol Nížkov B10:4
2122. 03. 2014 11:30TJ CHS Chotěboř DSK Sokol Lhotky A10:5
2222. 03. 2014 14:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Brtnice A8:10
2222. 03. 2014 13:30TJ Sokol Polnička ASK Telč B10:6
2222. 03. 2014 17:30TJ Chmelná BTJ Jiskra Humpolec B10:8
2222. 03. 2014 17:00TJ Slavoj Pacov ATJ Spartak Pelhřimov C5:10
2222. 03. 2014 17:30TJ CHS Chotěboř DTJ Sokol Nížkov B10:6
2222. 03. 2014 17:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CSK Sokol Lhotky A8:10
KVALIFIKACE
105. 04. 2014 08:15TJ Sokol Bystřice nad PernštejnemHasiči Jitkov10:1
105. 04. 2014 08:15TJ Sokol Moravské Budějovice CSKST Kamenice nad Lipou10:5
205. 04. 2014 11:00Hasiči JitkovTJ Sokol Moravské Budějovice C3:10
205. 04. 2014 11:00TJ Sokol PukliceTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem3:10
305. 04. 2014 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Sokol Puklice9:9
305. 04. 2014 14:00SKST Kamenice nad LipouHasiči Jitkov10:1
406. 04. 2014 08:45TJ Sokol PukliceSKST Kamenice nad Lipou5:10
406. 04. 2014 08:45TJ Sokol Bystřice nad PernštejnemTJ Sokol Moravské Budějovice C10:6
506. 04. 2014 11:45SKST Kamenice nad LipouTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem10:6
506. 04. 2014 11:45Hasiči JitkovTJ Sokol Puklice2:10
ČESKÝ POHÁR
131. 08. 2013 10:00TJ VladislavTJ Jiskra Havlíčkův Brod6:4
131. 08. 2013 10:00SKST Kamenice nad LipouTJ Spartak Pelhřimov1:9
131. 08. 2013 10:00TJ CHS ChotěbořTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou3:7
131. 08. 2013 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Jiskra Humpolec A4:6
214. 09. 2013 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ CHS Chotěboř3:7
214. 09. 2013 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou0:10
214. 09. 2013 10:00TJ VladislavSKST Kamenice nad Lipou5:5
214. 09. 2013 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Spartak Pelhřimov4:6
314. 09. 2013 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou3:7
314. 09. 2013 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ CHS Chotěboř3:7
314. 09. 2013 15:00TJ VladislavTJ Spartak Pelhřimov1:9
314. 09. 2013 15:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodSKST Kamenice nad Lipou10:0
421. 09. 2013 10:00SKST Kamenice nad LipouTJ Jiskra Humpolec B8:2
421. 09. 2013 10:00TJ Spartak PelhřimovTJ Jiskra Humpolec A7:3
421. 09. 2013 10:00TJ CHS ChotěbořTJ Vladislav7:3
421. 09. 2013 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Jiskra Havlíčkův Brod6:4
521. 09. 2013 15:00SKST Kamenice nad LipouTJ Jiskra Humpolec A7:3
521. 09. 2013 15:00TJ Spartak PelhřimovTJ Jiskra Humpolec B8:2
521. 09. 2013 15:00TJ CHS ChotěbořTJ Jiskra Havlíčkův Brod2:8
521. 09. 2013 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Vladislav3:7
628. 10. 2013 10:00TJ VladislavTJ Jiskra Humpolec B9:1
628. 10. 2013 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Humpolec A9:1
628. 10. 2013 10:00SKST Kamenice nad LipouTJ CHS Chotěboř2:8
628. 10. 2013 10:00TJ Spartak PelhřimovTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou6:4
728. 10. 2013 15:00TJ VladislavTJ Jiskra Humpolec A9:1
728. 10. 2013 15:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Humpolec B9:1
728. 10. 2013 15:00SKST Kamenice nad LipouTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou3:7
728. 10. 2013 15:00TJ Spartak PelhřimovTJ CHS Chotěboř3:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline