Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
112. 10. 2013 14:00TJ Jiskra Bechyně ATJ Libín 1096 Prachatice C10:5
112. 10. 2013 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ATJ Sokol Vodňany A2:10
112. 10. 2013 15:00TJ Jiskra Třeboň ATTC Kovářov A10:6
112. 10. 2013 18:30TJ Sokol Studená BTJ Blatná A10:4
111. 10. 2013 18:30TJ Sokol Č. Budějovice ASK ZD Pojbuky A10:4
107. 10. 2013 19:30TJ Sokol Přídolí ADDM Soběslav A3:10
213. 10. 2013 10:30TJ Jiskra Bechyně ATJ Sokol Vodňany A9:9
211. 10. 2013 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ATJ Libín 1096 Prachatice C9:9
213. 10. 2013 10:30TJ Jiskra Třeboň ATJ Blatná A6:10
213. 10. 2013 13:00TJ Sokol Studená BTTC Kovářov A10:3
213. 10. 2013 10:30TJ Sokol Č. Budějovice ADDM Soběslav A10:5
213. 10. 2013 10:30TJ Sokol Přídolí ASK ZD Pojbuky A10:3
326. 10. 2013 15:00SK ZD Pojbuky ATJ Jiskra Bechyně A6:10
326. 10. 2013 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ADDM Soběslav A3:10
326. 10. 2013 15:00TTC Kovářov ATJ Sokol Č. Budějovice A3:10
326. 10. 2013 15:00TJ Blatná ATJ Sokol Přídolí A10:2
325. 10. 2013 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Jiskra Třeboň A10:2
326. 10. 2013 15:00TJ Sokol Vodňany ATJ Sokol Studená B10:7
427. 10. 2013 10:30SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. A10:5
427. 10. 2013 13:00DDM Soběslav ATJ Jiskra Bechyně A10:5
427. 10. 2013 10:30TTC Kovářov ATJ Sokol Přídolí A5:10
427. 10. 2013 10:30TJ Blatná ATJ Sokol Č. Budějovice A5:10
418. 10. 2013 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Sokol Studená B10:5
427. 10. 2013 10:30TJ Sokol Vodňany ATJ Jiskra Třeboň A10:5
509. 11. 2013 14:00TJ Jiskra Bechyně ATJ Jiskra Třeboň A10:1
509. 11. 2013 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ATJ Sokol Studená B9:9
508. 11. 2013 18:30TJ Sokol Č. Budějovice ATJ Libín 1096 Prachatice C10:2
509. 11. 2013 15:00TJ Sokol Přídolí ATJ Sokol Vodňany A10:6
509. 11. 2013 15:00SK ZD Pojbuky ATTC Kovářov A10:4
508. 11. 2013 19:30DDM Soběslav ATJ Blatná A9:9
608. 11. 2013 20:15TJ Jiskra Bechyně ATJ Sokol Studená B10:8
608. 11. 2013 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ATJ Jiskra Třeboň A10:2
610. 11. 2013 10:30TJ Sokol Č. Budějovice ATJ Sokol Vodňany A10:3
610. 11. 2013 10:30TJ Sokol Přídolí ATJ Libín 1096 Prachatice C8:10
610. 11. 2013 10:30SK ZD Pojbuky ATJ Blatná A7:10
607. 11. 2013 19:00DDM Soběslav ATTC Kovářov A10:1
723. 11. 2013 15:00TTC Kovářov ATJ Jiskra Bechyně A2:10
723. 11. 2013 15:00TJ Blatná ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. A10:5
722. 11. 2013 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CSK ZD Pojbuky A10:4
723. 11. 2013 15:00TJ Sokol Vodňany ADDM Soběslav A8:10
723. 11. 2013 15:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol Č. Budějovice A7:10
723. 11. 2013 18:30TJ Sokol Studená BTJ Sokol Přídolí A10:3
824. 11. 2013 10:30TTC Kovářov ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. A0:10
824. 11. 2013 10:30TJ Jiskra Bechyně ATJ Blatná A4:10
824. 11. 2013 14:00TJ Libín 1096 Prachatice CDDM Soběslav A1:10
824. 11. 2013 10:30TJ Sokol Vodňany ASK ZD Pojbuky A10:3
824. 11. 2013 10:30TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol Přídolí A7:10
824. 11. 2013 13:00TJ Sokol Studená BTJ Sokol Č. Budějovice A10:4
906. 12. 2013 18:30TJ Sokol Č. Budějovice ATJ Jiskra Bechyně A10:3
905. 12. 2013 19:30TJ Sokol Přídolí ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. A3:10
907. 12. 2013 15:00SK ZD Pojbuky ATJ Jiskra Třeboň A10:1
906. 12. 2013 19:30DDM Soběslav ATJ Sokol Studená B10:4
907. 12. 2013 15:00TTC Kovářov ATJ Libín 1096 Prachatice C5:10
907. 12. 2013 15:00TJ Blatná ATJ Sokol Vodňany A9:9
1004. 12. 2013 18:30TJ Sokol Č. Budějovice ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. A10:5
1029. 11. 2013 19:00TJ Sokol Přídolí ATJ Jiskra Bechyně A10:8
1008. 12. 2013 10:30SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Studená B10:5
1008. 12. 2013 13:00DDM Soběslav ATJ Jiskra Třeboň A10:0
1008. 12. 2013 10:30TTC Kovářov ATJ Sokol Vodňany A1:10
1008. 12. 2013 10:30TJ Blatná ATJ Libín 1096 Prachatice C10:6
1120. 12. 2013 18:30TJ Sokol Č. Budějovice ATJ Sokol Přídolí A10:4
1121. 11. 2013 18:30SK ZD Pojbuky ADDM Soběslav A1:10
1121. 12. 2013 15:00TTC Kovářov ATJ Blatná A1:10
1120. 12. 2013 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Sokol Vodňany A10:7
1121. 12. 2013 15:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol Studená B8:10
1120. 12. 2013 20:30TJ Jiskra Bechyně ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. A6:10
1211. 01. 2014 15:00TJ Sokol Přídolí ATJ Sokol Č. Budějovice A4:10
1210. 01. 2014 19:30DDM Soběslav ASK ZD Pojbuky A10:2
1211. 01. 2014 15:00TJ Blatná ATTC Kovářov A10:0
1211. 01. 2014 15:00TJ Sokol Vodňany ATJ Libín 1096 Prachatice C10:5
1211. 01. 2014 18:30TJ Sokol Studená BTJ Jiskra Třeboň A10:4
1210. 01. 2014 19:30TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ATJ Jiskra Bechyně A1:10
1324. 01. 2014 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Jiskra Bechyně A9:9
1325. 01. 2014 15:00TJ Sokol Vodňany ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. A10:6
1325. 01. 2014 15:00TTC Kovářov ATJ Jiskra Třeboň A8:10
1325. 01. 2014 15:00TJ Blatná ATJ Sokol Studená B10:3
1325. 01. 2014 15:00SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Č. Budějovice A7:10
1324. 01. 2014 19:30DDM Soběslav ATJ Sokol Přídolí A10:4
1426. 01. 2014 10:30TJ Sokol Vodňany ATJ Jiskra Bechyně A10:7
1426. 01. 2014 14:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Sokol Hluboká nad Vlt. A9:9
1426. 01. 2014 10:30TJ Blatná ATJ Jiskra Třeboň A10:2
1426. 01. 2014 10:30TTC Kovářov ATJ Sokol Studená B5:10
1426. 01. 2014 13:00DDM Soběslav ATJ Sokol Č. Budějovice A5:10
1426. 01. 2014 10:30SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Přídolí A5:10
1508. 02. 2014 14:00TJ Jiskra Bechyně ASK ZD Pojbuky A10:6
1507. 02. 2014 19:30DDM Soběslav ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. A10:5
1507. 02. 2014 18:30TJ Sokol Č. Budějovice ATTC Kovářov A10:6
1508. 02. 2014 15:00TJ Sokol Přídolí ATJ Blatná A4:10
1508. 02. 2014 15:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Libín 1096 Prachatice C10:7
1508. 02. 2014 18:30TJ Sokol Studená BTJ Sokol Vodňany A10:7
1609. 02. 2014 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ASK ZD Pojbuky A9:9
1609. 02. 2014 10:30TJ Jiskra Bechyně ADDM Soběslav A6:10
1609. 02. 2014 10:30TJ Sokol Přídolí ATTC Kovářov A10:1
1609. 02. 2014 10:30TJ Sokol Č. Budějovice ATJ Blatná A10:5
1609. 02. 2014 13:00TJ Sokol Studená BTJ Libín 1096 Prachatice C10:4
1609. 02. 2014 10:30TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol Vodňany A6:10
1722. 02. 2014 15:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Jiskra Bechyně A5:10
1722. 02. 2014 18:30TJ Sokol Studená BTJ Sokol Hluboká nad Vlt. A9:9
1721. 02. 2014 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Sokol Č. Budějovice A7:10
1722. 02. 2014 10:00TJ Sokol Vodňany ATJ Sokol Přídolí A10:6
1722. 02. 2014 15:00TTC Kovářov ASK ZD Pojbuky A2:10
1722. 02. 2014 15:00TJ Blatná ADDM Soběslav A8:10
1823. 02. 2014 13:00TJ Sokol Studená BTJ Jiskra Bechyně A10:4
1823. 02. 2014 09:30TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. A8:10
1823. 02. 2014 10:30TJ Sokol Vodňany ATJ Sokol Č. Budějovice A10:6
1823. 02. 2014 14:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Sokol Přídolí A9:9
1823. 02. 2014 10:30TJ Blatná ASK ZD Pojbuky A7:5
1823. 02. 2014 10:30TTC Kovářov ADDM Soběslav A4:10
1908. 03. 2014 14:00TJ Jiskra Bechyně ATTC Kovářov A7:10
1908. 03. 2014 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ATJ Blatná A9:9
1908. 03. 2014 15:00SK ZD Pojbuky ATJ Libín 1096 Prachatice C9:9
1907. 03. 2014 19:30DDM Soběslav ATJ Sokol Vodňany A10:3
1907. 03. 2014 18:30TJ Sokol Č. Budějovice ATJ Jiskra Třeboň A10:1
1908. 03. 2014 15:00TJ Sokol Přídolí ATJ Sokol Studená B10:5
2007. 03. 2014 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ATTC Kovářov A10:1
2009. 03. 2014 10:30TJ Blatná ATJ Jiskra Bechyně A10:4
2008. 03. 2014 10:30DDM Soběslav ATJ Libín 1096 Prachatice C10:2
2009. 03. 2014 10:30SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Vodňany A10:7
2009. 03. 2014 10:30TJ Sokol Přídolí ATJ Jiskra Třeboň A10:1
2009. 03. 2014 10:30TJ Sokol Č. Budějovice ATJ Sokol Studená B10:4
2122. 03. 2014 14:00TJ Jiskra Bechyně ATJ Sokol Č. Budějovice A10:3
2122. 03. 2014 14:30TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ATJ Sokol Přídolí A8:10
2122. 03. 2014 15:00TJ Jiskra Třeboň ASK ZD Pojbuky A4:10
2121. 03. 2014 18:00TJ Sokol Studená BDDM Soběslav A10:5
2121. 03. 2014 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CTTC Kovářov A10:1
2122. 03. 2014 15:00TJ Sokol Vodňany ATJ Blatná A1:10
2221. 03. 2014 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ATJ Sokol Č. Budějovice A8:10
2223. 03. 2014 10:30TJ Jiskra Bechyně ATJ Sokol Přídolí A10:4
2223. 03. 2014 13:00TJ Sokol Studená BSK ZD Pojbuky A10:5
2223. 03. 2014 10:30TJ Jiskra Třeboň ADDM Soběslav A1:10
2223. 03. 2014 10:30TJ Sokol Vodňany ATTC Kovářov A10:2
2223. 03. 2014 14:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Blatná A8:10
Krajský přebor
112. 10. 2013 17:00TJ Blatná BKST Orel ČB A3:10
112. 10. 2013 18:00TJ Sokol Strakonice ATJ Calofrig Borovany A4:10
110. 10. 2013 19:30DDM Soběslav BTJ Sokol Hluboká nad Vlt. B7:10
112. 10. 2013 15:00KST Orel ČB BOST Kardašova Řečice A8:10
112. 10. 2013 15:00TJ Vodní stavby Tábor ATJ Slavoj Protivín A5:10
112. 10. 2013 15:00SKST Týn nad Vlt. o.s. ATJ Sokol Cehnice A10:4
213. 10. 2013 10:30TJ Blatná BTJ Calofrig Borovany A10:5
210. 10. 2013 18:00KST Orel ČB ATJ Sokol Strakonice A10:1
213. 10. 2013 13:00DDM Soběslav BKST Orel ČB B6:10
205. 10. 2013 15:00
výměna pořadatelství
OST Kardašova Řečice ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. B10:7
213. 10. 2013 10:30TJ Vodní stavby Tábor ATJ Sokol Cehnice A10:6
213. 10. 2013 10:30SKST Týn nad Vlt. o.s. ATJ Slavoj Protivín A2:10
326. 10. 2013 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Blatná B7:10
322. 10. 2013 18:00TJ Sokol Cehnice ATJ Sokol Strakonice A10:4
326. 10. 2013 15:00TJ Vodní stavby Tábor ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. B10:5
326. 10. 2013 15:00KST Orel ČB BSKST Týn nad Vlt. o.s. A10:4
325. 10. 2013 19:30DDM Soběslav BKST Orel ČB A10:7
316. 10. 2013 18:30TJ Calofrig Borovany AOST Kardašova Řečice A10:7
427. 10. 2013 10:30TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Strakonice A10:0
427. 10. 2013 10:30TJ Sokol Cehnice ATJ Blatná B4:10
427. 10. 2013 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BSKST Týn nad Vlt. o.s. A10:3
427. 10. 2013 10:30TJ Vodní stavby Tábor AKST Orel ČB B9:9
418. 10. 2013 18:00KST Orel ČB AOST Kardašova Řečice A10:4
421. 10. 2013 18:30TJ Calofrig Borovany ADDM Soběslav B10:4
509. 11. 2013 17:00TJ Blatná BDDM Soběslav B10:4
509. 11. 2013 15:00TJ Sokol Strakonice AOST Kardašova Řečice A1:10
509. 11. 2013 15:00KST Orel ČB ATJ Vodní stavby Tábor A10:6
509. 11. 2013 15:00SKST Týn nad Vlt. o.s. ATJ Calofrig Borovany A10:4
509. 11. 2013 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. B10:7
508. 11. 2013 19:30TJ Sokol Cehnice AKST Orel ČB B10:6
610. 11. 2013 10:30TJ Blatná BOST Kardašova Řečice A10:7
610. 11. 2013 10:30TJ Sokol Strakonice ADDM Soběslav B6:10
610. 11. 2013 10:30TJ Vodní stavby Tábor ATJ Calofrig Borovany A10:7
610. 11. 2013 10:30SKST Týn nad Vlt. o.s. AKST Orel ČB A6:10
610. 11. 2013 10:30KST Orel ČB BTJ Slavoj Protivín A5:10
606. 11. 2013 19:00TJ Sokol Cehnice ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. B5:10
723. 11. 2013 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BTJ Blatná B10:7
720. 11. 2013 19:30TJ Sokol Strakonice AKST Orel ČB B3:10
714. 11. 2013 18:30KST Orel ČB ATJ Slavoj Protivín A8:10
722. 11. 2013 18:30TJ Calofrig Borovany ATJ Sokol Cehnice A10:5
722. 11. 2013 19:30DDM Soběslav BTJ Vodní stavby Tábor A9:9
723. 11. 2013 09:30OST Kardašova Řečice ASKST Týn nad Vlt. o.s. A9:9
812. 11. 2013 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BTJ Sokol Strakonice A10:1
824. 11. 2013 10:30TJ Blatná BKST Orel ČB B9:9
824. 11. 2013 10:30KST Orel ČB ATJ Sokol Cehnice A10:6
818. 11. 2013 18:30TJ Calofrig Borovany ATJ Slavoj Protivín A5:10
824. 11. 2013 13:00DDM Soběslav BSKST Týn nad Vlt. o.s. A5:10
824. 11. 2013 10:30OST Kardašova Řečice ATJ Vodní stavby Tábor A3:10
907. 12. 2013 15:00TJ Vodní stavby Tábor ATJ Blatná B10:6
907. 12. 2013 15:00SKST Týn nad Vlt. o.s. ATJ Sokol Strakonice A10:0
907. 12. 2013 15:00TJ Slavoj Protivín ADDM Soběslav B10:5
907. 12. 2013 15:00TJ Sokol Cehnice AOST Kardašova Řečice A9:9
929. 11. 2013 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BKST Orel ČB A8:10
905. 12. 2013 19:00KST Orel ČB BTJ Calofrig Borovany A8:10
1008. 12. 2013 10:30TJ Vodní stavby Tábor ATJ Sokol Strakonice A10:2
1008. 12. 2013 10:30SKST Týn nad Vlt. o.s. ATJ Blatná B10:4
1008. 12. 2013 10:30TJ Slavoj Protivín AOST Kardašova Řečice A10:4
1008. 12. 2013 10:30TJ Sokol Cehnice ADDM Soběslav B10:7
1026. 11. 2013 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BTJ Calofrig Borovany A10:7
1003. 10. 2013 18:30
předehrávka vzájemného oddílového utkání
KST Orel ČB BKST Orel ČB A10:6
1121. 12. 2013 15:00TJ Vodní stavby Tábor ASKST Týn nad Vlt. o.s. A9:9
1121. 12. 2013 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Cehnice A10:5
1121. 12. 2013 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BKST Orel ČB B9:9
1112. 12. 2013 18:00KST Orel ČB ATJ Calofrig Borovany A10:4
1112. 12. 2013 19:30DDM Soběslav BOST Kardašova Řečice A6:10
1121. 12. 2013 17:00TJ Blatná BTJ Sokol Strakonice A10:0
1211. 01. 2014 15:00SKST Týn nad Vlt. o.s. ATJ Vodní stavby Tábor A5:10
1211. 01. 2014 15:00TJ Sokol Cehnice ATJ Slavoj Protivín A5:10
1209. 01. 2014 19:00KST Orel ČB BTJ Sokol Hluboká nad Vlt. B8:10
1209. 01. 2014 18:30TJ Calofrig Borovany AKST Orel ČB A8:10
1211. 01. 2014 09:30OST Kardašova Řečice ADDM Soběslav B10:7
1211. 01. 2014 15:00TJ Sokol Strakonice ATJ Blatná B1:10
1325. 01. 2014 15:00KST Orel ČB ATJ Blatná B9:9
1317. 01. 2014 18:30TJ Calofrig Borovany ATJ Sokol Strakonice A10:2
1317. 01. 2014 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BDDM Soběslav B10:5
1325. 01. 2014 09:30OST Kardašova Řečice AKST Orel ČB B8:10
1325. 01. 2014 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Vodní stavby Tábor A10:3
1325. 01. 2014 10:30TJ Sokol Cehnice ASKST Týn nad Vlt. o.s. A9:9
1420. 01. 2014 18:30TJ Calofrig Borovany ATJ Blatná B9:9
1415. 01. 2014 18:00TJ Sokol Strakonice AKST Orel ČB A2:10
1426. 01. 2014 10:30KST Orel ČB BDDM Soběslav B10:2
1426. 01. 2014 10:30
výměna pořadatelství
TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BOST Kardašova Řečice A9:9
1426. 01. 2014 10:30TJ Sokol Cehnice ATJ Vodní stavby Tábor A9:9
1426. 01. 2014 10:30TJ Slavoj Protivín ASKST Týn nad Vlt. o.s. A10:5
1508. 02. 2014 17:00TJ Blatná BTJ Slavoj Protivín A1:10
1519. 02. 2014 18:00
odloženo kvůli školení trenérů
TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Cehnice A2:10
1508. 02. 2014 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BTJ Vodní stavby Tábor A8:10
1508. 02. 2014 15:00SKST Týn nad Vlt. o.s. AKST Orel ČB B2:10
1507. 02. 2014 19:00KST Orel ČB ADDM Soběslav B10:4
1508. 02. 2014 09:30OST Kardašova Řečice ATJ Calofrig Borovany A9:9
1622. 01. 2014 18:00TJ Sokol Strakonice ATJ Slavoj Protivín A1:10
1609. 02. 2014 10:30TJ Blatná BTJ Sokol Cehnice A10:7
1609. 02. 2014 10:30SKST Týn nad Vlt. o.s. ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. B9:9
1609. 02. 2014 10:30KST Orel ČB BTJ Vodní stavby Tábor A9:9
1609. 02. 2014 10:30OST Kardašova Řečice AKST Orel ČB A10:5
1609. 02. 2014 13:00DDM Soběslav BTJ Calofrig Borovany A10:8
1721. 02. 2014 19:30DDM Soběslav BTJ Blatná B6:10
1723. 03. 2014 13:00
po dohodě odloženo
OST Kardašova Řečice ATJ Sokol Strakonice A10:3
1722. 02. 2014 15:00TJ Vodní stavby Tábor AKST Orel ČB A10:4
1720. 02. 2014 18:00TJ Calofrig Borovany ASKST Týn nad Vlt. o.s. A5:10
1722. 02. 2014 15:00TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BTJ Slavoj Protivín A5:10
1722. 02. 2014 15:00KST Orel ČB BTJ Sokol Cehnice A10:7
1823. 02. 2014 10:30OST Kardašova Řečice ATJ Blatná B10:4
1823. 03. 2014 10:00
po dohodě odloženo
DDM Soběslav BTJ Sokol Strakonice A10:2
1821. 02. 2014 18:30TJ Calofrig Borovany ATJ Vodní stavby Tábor A7:10
1823. 02. 2014 10:30KST Orel ČB ASKST Týn nad Vlt. o.s. A10:3
1823. 02. 2014 10:30TJ Slavoj Protivín AKST Orel ČB B10:3
1823. 02. 2014 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BTJ Sokol Cehnice A10:3
1907. 03. 2014 19:15TJ Blatná BTJ Sokol Hluboká nad Vlt. B10:7
1906. 03. 2014 18:00KST Orel ČB BTJ Sokol Strakonice A10:0
1908. 03. 2014 15:00TJ Slavoj Protivín AKST Orel ČB A9:9
1904. 03. 2014 19:00TJ Sokol Cehnice ATJ Calofrig Borovany A10:4
1908. 03. 2014 15:00TJ Vodní stavby Tábor ADDM Soběslav B10:4
1908. 03. 2014 15:00SKST Týn nad Vlt. o.s. AOST Kardašova Řečice A10:8
2026. 02. 2014 19:00TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. B1:10
2009. 03. 2014 10:30KST Orel ČB BTJ Blatná B10:5
2001. 03. 2014 17:00TJ Sokol Cehnice AKST Orel ČB A8:10
2007. 03. 2014 17:30TJ Slavoj Protivín ATJ Calofrig Borovany A10:4
2009. 03. 2014 10:30SKST Týn nad Vlt. o.s. ADDM Soběslav B10:4
2009. 03. 2014 10:30TJ Vodní stavby Tábor AOST Kardašova Řečice A9:9
2122. 03. 2014 17:00TJ Blatná BTJ Vodní stavby Tábor A9:9
2122. 03. 2014 15:00TJ Sokol Strakonice ASKST Týn nad Vlt. o.s. A0:10
2121. 03. 2014 19:30DDM Soběslav BTJ Slavoj Protivín A3:10
2122. 03. 2014 09:30OST Kardašova Řečice ATJ Sokol Cehnice A9:9
2122. 03. 2014 15:00KST Orel ČB ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. B10:3
2122. 03. 2014 15:00TJ Calofrig Borovany AKST Orel ČB B2:10
2216. 03. 2014 17:00TJ Sokol Strakonice ATJ Vodní stavby Tábor A2:10
2223. 03. 2014 10:30TJ Blatná BSKST Týn nad Vlt. o.s. A10:3
2223. 03. 2014 10:30OST Kardašova Řečice ATJ Slavoj Protivín A10:7
2213. 03. 2014 19:00DDM Soběslav BTJ Sokol Cehnice A7:10
2219. 03. 2014 18:30TJ Calofrig Borovany ATJ Sokol Hluboká nad Vlt. B10:1
2204. 10. 2013 18:30
předehrávka vzájemného oddílového utkání
KST Orel ČB AKST Orel ČB B8:10
Krajská soutěž skupina A
107. 10. 2013 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Přídolí B10:3
109. 10. 2013 19:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Křemže A3:10
110. 10. 2013 18:00SK Pedagog ČB BOST Velešín A10:2
109. 10. 2013 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Spartak Kaplice A10:4
104. 10. 2013 18:30TJ Start ČB ATJ Sokol Nová Ves u ČB A10:8
102. 10. 2013 15:00KST Orel ČB CSK Pedagog ČB C10:4
209. 10. 2013 18:00
výměna pořadatelství, herna Sokola Křemže v Krásetíně
TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Křemže A2:10
213. 10. 2013 10:30TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Přídolí B10:4
203. 10. 2013 18:00SK Pedagog ČB BTJ Spartak Kaplice A9:9
211. 10. 2013 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BOST Velešín A10:6
208. 10. 2013 18:30TJ Start ČB ASK Pedagog ČB C10:4
209. 10. 2013 19:00KST Orel ČB CTJ Sokol Nová Ves u ČB A5:10
325. 10. 2013 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Slovan Černý Dub A10:0
326. 10. 2013 10:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol České Budějovice B7:10
315. 10. 2013 18:30OST Velešín ATJ Start ČB A3:10
317. 10. 2013 18:00TJ Spartak Kaplice AKST Orel ČB C10:5
326. 10. 2013 15:00TJ Sokol Přídolí BSK Pedagog ČB B5:10
316. 10. 2013 18:30TJ Sokol Křemže ATJ Sokol Nová Ves u ČB B10:6
423. 10. 2013 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol České Budějovice B10:2
424. 10. 2013 18:30
předehrávka po dohodě vedoucích mužstev
SK Pedagog ČB CTJ Slovan Černý Dub A10:5
422. 10. 2013 18:00OST Velešín AKST Orel ČB C5:10
421. 10. 2013 19:30TJ Spartak Kaplice ATJ Start ČB A9:9
427. 10. 2013 10:30TJ Sokol Přídolí BTJ Sokol Nová Ves u ČB B1:10
423. 10. 2013 18:30TJ Sokol Křemže ASK Pedagog ČB B10:6
504. 11. 2013 18:30TJ Slovan Černý Dub ASK Pedagog ČB B5:10
506. 11. 2013 19:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Nová Ves u ČB B10:4
531. 10. 2013 18:30TJ Start ČB ATJ Sokol Přídolí B10:0
530. 10. 2013 19:00KST Orel ČB CTJ Sokol Křemže A10:5
529. 10. 2013 18:30OST Velešín ATJ Sokol Nová Ves u ČB A7:10
509. 11. 2013 10:00SK Pedagog ČB CTJ Spartak Kaplice A5:10
608. 11. 2013 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Nová Ves u ČB B10:6
631. 10. 2013 18:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol České Budějovice B10:8
610. 11. 2013 10:30TJ Start ČB ATJ Sokol Křemže A5:10
606. 11. 2013 19:00KST Orel ČB CTJ Sokol Přídolí B10:3
610. 11. 2013 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Spartak Kaplice A6:10
610. 11. 2013 14:00SK Pedagog ČB COST Velešín A4:10
712. 11. 2013 18:00OST Velešín ATJ Slovan Černý Dub A10:7
723. 11. 2013 15:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol České Budějovice B10:5
723. 11. 2013 15:00TJ Sokol Přídolí BTJ Sokol Nová Ves u ČB A5:10
713. 11. 2013 18:30TJ Sokol Křemže ASK Pedagog ČB C10:2
723. 11. 2013 10:00SK Pedagog ČB BTJ Start ČB A10:5
720. 11. 2013 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BKST Orel ČB C3:10
821. 11. 2013 18:00OST Velešín ATJ Sokol České Budějovice B10:6
821. 11. 2013 18:00
dohoda o předehrávce potvrzená oběma oddíly
TJ Spartak Kaplice ATJ Slovan Černý Dub A9:9
824. 11. 2013 10:30TJ Sokol Přídolí BSK Pedagog ČB C7:10
820. 11. 2013 18:30TJ Sokol Křemže ATJ Sokol Nová Ves u ČB A6:10
812. 11. 2013 18:00SK Pedagog ČB BKST Orel ČB C5:10
822. 11. 2013 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Start ČB A4:10
928. 11. 2013 18:00
dohoda o předehrávce potvrzená oběma oddíly
TJ Start ČB ATJ Slovan Černý Dub A9:9
927. 11. 2013 19:00KST Orel ČB CTJ Sokol České Budějovice B8:10
929. 11. 2013 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB ASK Pedagog ČB B10:3
907. 12. 2013 10:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Nová Ves u ČB B10:1
928. 11. 2013 18:30OST Velešín ATJ Sokol Přídolí B10:8
925. 11. 2013 18:30TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Křemže A10:7
1008. 12. 2013 10:30TJ Start ČB ATJ Sokol České Budějovice B10:8
1004. 12. 2013 19:00KST Orel ČB CTJ Slovan Černý Dub A7:10
1001. 10. 2013 17:00
předehrání vzájemného oddílového utkání
TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Nová Ves u ČB B10:4
1026. 09. 2013 18:00
předehrání vzájemného oddílového utkání
SK Pedagog ČB CSK Pedagog ČB B10:2
1003. 12. 2013 19:00OST Velešín ATJ Sokol Křemže A6:10
1005. 12. 2013 18:30TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Přídolí B10:4
1108. 12. 2013 18:30TJ Start ČB AKST Orel ČB C10:8
1113. 12. 2013 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB ASK Pedagog ČB C10:4
1112. 12. 2013 18:30OST Velešín ATJ Spartak Kaplice A7:10
1121. 12. 2013 15:00TJ Sokol Přídolí BTJ Sokol Křemže A7:10
1105. 12. 2013 18:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Nová Ves u ČB B10:5
1116. 12. 2013 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol České Budějovice B8:10
1208. 01. 2014 19:00KST Orel ČB CTJ Start ČB A8:10
1211. 01. 2014 10:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Nová Ves u ČB A2:10
1211. 01. 2014 15:00TJ Spartak Kaplice AOST Velešín A10:6
1208. 01. 2014 18:30TJ Sokol Křemže ATJ Sokol Přídolí B10:1
1211. 01. 2014 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB BSK Pedagog ČB B5:10
1208. 01. 2014 19:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Slovan Černý Dub A10:3
1313. 01. 2014 19:00
předehráno na základě dohody vedoucích obou oddílů
TJ Sokol Přídolí BTJ Slovan Černý Dub A10:7
1315. 01. 2014 18:30TJ Sokol Křemže ATJ Sokol České Budějovice B10:7
1321. 01. 2014 18:00OST Velešín ASK Pedagog ČB B10:8
1323. 01. 2014 18:30TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Nová Ves u ČB B10:3
1325. 01. 2014 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Start ČB A10:5
1325. 01. 2014 10:00SK Pedagog ČB CKST Orel ČB C5:10
1422. 01. 2014 18:30
výměna pořadatelství, herna TJ Slovan Černý Dub
TJ Sokol Křemže ATJ Slovan Černý Dub A9:9
1426. 01. 2014 10:30TJ Sokol Přídolí BTJ Sokol České Budějovice B10:7
1417. 01. 2014 18:00TJ Spartak Kaplice ASK Pedagog ČB B9:9
1414. 01. 2014 18:30OST Velešín ATJ Sokol Nová Ves u ČB B10:4
1426. 01. 2014 14:00SK Pedagog ČB CTJ Start ČB A10:8
1426. 01. 2014 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB AKST Orel ČB C10:7
1531. 01. 2014 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Nová Ves u ČB A5:10
1505. 02. 2014 19:00TJ Sokol České Budějovice BSK Pedagog ČB C10:4
1508. 02. 2014 15:00TJ Start ČB AOST Velešín A4:10
1529. 01. 2014 19:00KST Orel ČB CTJ Spartak Kaplice A10:3
1504. 02. 2014 18:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Přídolí B10:7
1507. 02. 2014 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Sokol Křemže A8:10
1609. 02. 2014 10:30TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Nová Ves u ČB A2:10
1603. 02. 2014 18:30TJ Slovan Černý Dub ASK Pedagog ČB C10:8
1605. 02. 2014 19:00KST Orel ČB COST Velešín A1:10
1609. 02. 2014 10:30TJ Start ČB ATJ Spartak Kaplice A4:10
1629. 01. 2014 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Sokol Přídolí B10:6
1606. 02. 2014 18:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Křemže A9:9
1720. 02. 2014 18:00SK Pedagog ČB BTJ Slovan Černý Dub A10:5
1712. 02. 2014 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Sokol České Budějovice B3:10
1722. 02. 2014 15:00TJ Sokol Přídolí BTJ Start ČB A9:9
1712. 02. 2014 18:30TJ Sokol Křemže AKST Orel ČB C10:7
1722. 02. 2014 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB AOST Velešín A5:10
1722. 02. 2014 15:00TJ Spartak Kaplice ASK Pedagog ČB C10:4
1823. 02. 2014 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Slovan Černý Dub A10:3
1819. 02. 2014 19:00TJ Sokol České Budějovice BSK Pedagog ČB B10:2
1819. 02. 2014 18:30TJ Sokol Křemže ATJ Start ČB A10:4
1823. 02. 2014 10:30TJ Sokol Přídolí BKST Orel ČB C8:10
1823. 02. 2014 10:30TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Nová Ves u ČB A10:4
1820. 02. 2014 18:00OST Velešín ASK Pedagog ČB C10:5
1928. 02. 2014 18:30TJ Slovan Černý Dub AOST Velešín A3:10
1905. 03. 2014 19:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Spartak Kaplice A4:10
1908. 03. 2014 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Přídolí B9:9
1908. 03. 2014 10:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Křemže A3:10
1908. 03. 2014 15:00TJ Start ČB ASK Pedagog ČB B10:4
1926. 02. 2014 19:00KST Orel ČB CTJ Sokol Nová Ves u ČB B10:8
2009. 03. 2014 10:30TJ Sokol České Budějovice BOST Velešín A5:10
2003. 03. 2014 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Spartak Kaplice A2:10
2009. 03. 2014 14:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Přídolí B7:10
2009. 03. 2014 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Křemže A10:5
2005. 03. 2014 19:00KST Orel ČB CSK Pedagog ČB B10:1
2009. 03. 2014 10:30TJ Start ČB ATJ Sokol Nová Ves u ČB B10:1
2115. 03. 2014 15:00TJ Slovan Černý Dub ATJ Start ČB A9:9
2119. 03. 2014 19:00TJ Sokol České Budějovice BKST Orel ČB C10:8
2122. 03. 2014 10:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Nová Ves u ČB A8:10
2121. 03. 2014 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BSK Pedagog ČB C7:10
2120. 03. 2014 19:00TJ Sokol Přídolí BOST Velešín A6:10
2112. 03. 2014 18:30TJ Sokol Křemže ATJ Spartak Kaplice A8:10
2223. 03. 2014 10:30TJ Sokol České Budějovice BTJ Start ČB A10:8
2217. 03. 2014 18:30TJ Slovan Černý Dub AKST Orel ČB C10:8
2203. 10. 2013 18:30
předehrání vzájemného oddílového utkání
TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Sokol Nová Ves u ČB A9:9
2201. 10. 2013 18:00
předehrání vzájemného oddílového utkání
SK Pedagog ČB BSK Pedagog ČB C10:2
2224. 03. 2014 18:00TJ Sokol Křemže AOST Velešín A7:10
2217. 03. 2014 19:00TJ Sokol Přídolí BTJ Spartak Kaplice A10:8
Krajská soutěž skupina B
112. 10. 2013 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV BSKST Týn nad Vltavou o.s. B10:3
112. 10. 2013 17:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Milevsko A8:10
112. 10. 2013 15:00TJ Sokol Cehnice BTTC Kovářov B10:1
112. 10. 2013 15:00TJ Osek ATJ Sokol Mirotice A7:10
109. 10. 2013 18:00TJ Sokol Vodňany BTJ Slavoj Protivín B10:7
111. 10. 2013 18:00TJ Libín 1096 Prachatice DSK Martyna Malovice A10:6
213. 10. 2013 10:30TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV BTJ Sokol Milevsko A10:3
213. 10. 2013 10:30TJ Třebohostice ASKST Týn nad Vltavou o.s. B10:6
213. 10. 2013 10:30TJ Sokol Cehnice BTJ Sokol Mirotice A3:10
212. 10. 2013 10:00TJ Osek ATTC Kovářov B10:1
213. 10. 2013 10:30TJ Sokol Vodňany BSK Martyna Malovice A10:4
213. 10. 2013 14:00TJ Libín 1096 Prachatice DTJ Slavoj Protivín B8:10
326. 10. 2013 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B3:10
322. 10. 2013 18:30SK Martyna Malovice ATJ Třebohostice A9:9
326. 10. 2013 13:00TTC Kovářov BTJ Sokol Vodňany B0:10
326. 10. 2013 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Libín 1096 Prachatice D9:9
325. 10. 2013 19:30SKST Týn nad Vltavou o.s. BTJ Sokol Cehnice B10:1
326. 10. 2013 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Osek A10:6
425. 10. 2013 17:00TJ Slavoj Protivín BTJ Třebohostice A10:5
424. 10. 2013 18:00SK Martyna Malovice ATJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B6:10
427. 10. 2013 10:30TTC Kovářov BTJ Libín 1096 Prachatice D2:10
425. 10. 2013 19:00TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Vodňany B4:10
427. 10. 2013 10:30SKST Týn nad Vltavou o.s. BTJ Osek A3:10
427. 10. 2013 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Cehnice B10:6
509. 11. 2013 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV BTJ Sokol Cehnice B10:1
509. 11. 2013 17:00TJ Třebohostice ATJ Osek A9:9
509. 11. 2013 15:00TJ Sokol Vodňany BSKST Týn nad Vltavou o.s. B10:2
508. 11. 2013 18:00TJ Libín 1096 Prachatice DTJ Sokol Milevsko A7:10
509. 11. 2013 15:00TJ Slavoj Protivín BTTC Kovářov B10:0
530. 10. 2013 18:30SK Martyna Malovice ATJ Sokol Mirotice A6:10
608. 11. 2013 18:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV BTJ Osek A10:6
608. 11. 2013 18:30TJ Třebohostice ATJ Sokol Cehnice B10:6
610. 11. 2013 10:30TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Milevsko A10:2
610. 11. 2013 14:00TJ Libín 1096 Prachatice DSKST Týn nad Vltavou o.s. B10:8
610. 11. 2013 10:30TJ Sokol Mirotice ATJ Slavoj Protivín B3:10
608. 11. 2013 18:00SK Martyna Malovice ATTC Kovářov B10:2
723. 11. 2013 13:00TTC Kovářov BTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B0:10
723. 11. 2013 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Třebohostice A10:2
723. 11. 2013 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s. BTJ Slavoj Protivín B5:10
723. 11. 2013 15:00TJ Sokol Milevsko ASK Martyna Malovice A10:2
723. 11. 2013 15:00TJ Sokol Cehnice BTJ Sokol Vodňany B1:10
720. 11. 2013 18:00TJ Osek ATJ Libín 1096 Prachatice D7:10
824. 11. 2013 10:30TTC Kovářov BTJ Třebohostice A2:10
824. 11. 2013 10:30TJ Sokol Mirotice ATJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B9:9
824. 11. 2013 10:30SKST Týn nad Vltavou o.s. BSK Martyna Malovice A10:6
824. 11. 2013 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Slavoj Protivín B5:10
824. 11. 2013 10:30TJ Sokol Cehnice BTJ Libín 1096 Prachatice D4:10
824. 11. 2013 10:30TJ Osek ATJ Sokol Vodňany B2:10
907. 12. 2013 15:00TJ Sokol Vodňany BTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B9:9
906. 12. 2013 18:00TJ Libín 1096 Prachatice DTJ Třebohostice A10:5
907. 12. 2013 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Cehnice B10:1
904. 12. 2013 18:30SK Martyna Malovice ATJ Osek A9:9
907. 12. 2013 13:00TTC Kovářov BSKST Týn nad Vltavou o.s. B1:10
907. 12. 2013 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Milevsko A10:5
1004. 12. 2013 18:00TJ Sokol Vodňany BTJ Třebohostice A10:5
1008. 12. 2013 14:00TJ Libín 1096 Prachatice DTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B9:9
1008. 12. 2013 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Osek A10:7
1006. 12. 2013 18:00SK Martyna Malovice ATJ Sokol Cehnice B9:9
1008. 12. 2013 10:30TTC Kovářov BTJ Sokol Milevsko A0:10
1008. 12. 2013 10:30TJ Sokol Mirotice ASKST Týn nad Vltavou o.s. B10:3
1121. 12. 2013 15:00TJ Sokol Vodňany BTJ Libín 1096 Prachatice D10:2
1120. 12. 2013 18:00TJ Slavoj Protivín BSK Martyna Malovice A10:6
1121. 12. 2013 13:00TTC Kovářov BTJ Sokol Mirotice A0:10
1121. 12. 2013 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s. BTJ Sokol Milevsko A9:9
1117. 12. 2013 18:00TJ Sokol Cehnice BTJ Osek A6:10
1121. 12. 2013 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV BTJ Třebohostice A10:3
1210. 01. 2014 18:00TJ Libín 1096 Prachatice DTJ Sokol Vodňany B7:10
1209. 01. 2014 18:00SK Martyna Malovice ATJ Slavoj Protivín B6:10
1211. 01. 2014 15:00TJ Sokol Mirotice ATTC Kovářov B8:5
1211. 01. 2014 15:00TJ Sokol Milevsko ASKST Týn nad Vltavou o.s. B10:4
1211. 01. 2014 15:00TJ Osek ATJ Sokol Cehnice B10:4
1210. 01. 2014 18:30TJ Třebohostice ATJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B6:10
1325. 01. 2014 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s. BTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B5:10
1325. 01. 2014 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Třebohostice A10:1
1325. 01. 2014 13:00TTC Kovářov BTJ Sokol Cehnice B1:10
1325. 01. 2014 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Osek A10:6
1325. 01. 2014 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Vodňany B8:10
1321. 01. 2014 18:00
změna pořadatelství (v Prachaticích)
SK Martyna Malovice ATJ Libín 1096 Prachatice D10:7
1426. 01. 2014 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B3:10
1426. 01. 2014 10:30SKST Týn nad Vltavou o.s. BTJ Třebohostice A10:3
1426. 01. 2014 10:30TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Cehnice B10:5
1426. 01. 2014 10:30TTC Kovářov BTJ Osek A0:10
1424. 01. 2014 18:00SK Martyna Malovice ATJ Sokol Vodňany B6:10
1426. 01. 2014 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Libín 1096 Prachatice D10:3
1508. 02. 2014 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV BTJ Slavoj Protivín B10:8
1508. 02. 2014 17:00TJ Třebohostice ASK Martyna Malovice A10:8
1508. 02. 2014 15:00TJ Sokol Vodňany BTTC Kovářov B10:1
1507. 02. 2014 18:00TJ Libín 1096 Prachatice DTJ Sokol Mirotice A10:7
1504. 02. 2014 18:00TJ Sokol Cehnice BSKST Týn nad Vltavou o.s. B10:3
1508. 02. 2014 15:00TJ Osek ATJ Sokol Milevsko A5:10
1609. 02. 2014 10:30TJ Třebohostice ATJ Slavoj Protivín B5:10
1607. 02. 2014 18:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV BSK Martyna Malovice A10:3
1609. 02. 2014 14:00TJ Libín 1096 Prachatice DTTC Kovářov B10:0
1605. 02. 2014 18:00TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Mirotice A10:8
1605. 02. 2014 17:30TJ Osek ASKST Týn nad Vltavou o.s. B10:7
1607. 02. 2014 19:00TJ Sokol Cehnice BTJ Sokol Milevsko A10:7
1722. 02. 2014 15:00TJ Sokol Cehnice BTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B5:10
1722. 02. 2014 15:00TJ Osek ATJ Třebohostice A10:8
1722. 02. 2014 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s. BTJ Sokol Vodňany B2:10
1722. 02. 2014 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Libín 1096 Prachatice D8:10
1722. 02. 2014 13:00TTC Kovářov BTJ Slavoj Protivín B1:10
1722. 02. 2014 15:00TJ Sokol Mirotice ASK Martyna Malovice A10:6
1823. 02. 2014 10:30TJ Osek ATJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B7:10
1823. 02. 2014 10:30TJ Sokol Cehnice BTJ Třebohostice A4:10
1818. 02. 2014 19:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Vodňany B5:10
1823. 02. 2014 10:30SKST Týn nad Vltavou o.s. BTJ Libín 1096 Prachatice D7:10
1823. 02. 2014 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Mirotice A9:9
1823. 02. 2014 10:30TTC Kovářov BSK Martyna Malovice A0:10
1908. 03. 2014 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV BTTC Kovářov B10:3
1908. 03. 2014 17:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Mirotice A5:10
1908. 03. 2014 15:00TJ Slavoj Protivín BSKST Týn nad Vltavou o.s. B10:6
1908. 03. 2014 15:00SK Martyna Malovice ATJ Sokol Milevsko A10:8
1908. 03. 2014 15:00TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Cehnice B10:2
1907. 03. 2014 18:00TJ Libín 1096 Prachatice DTJ Osek A10:7
2009. 03. 2014 10:30TJ Třebohostice ATTC Kovářov B10:1
2009. 03. 2014 10:30TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV BTJ Sokol Mirotice A10:1
2007. 03. 2014 18:00SK Martyna Malovice ASKST Týn nad Vltavou o.s. B5:10
2009. 03. 2014 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Milevsko A10:5
2009. 03. 2014 14:00TJ Libín 1096 Prachatice DTJ Sokol Cehnice B10:4
2005. 03. 2014 18:00TJ Sokol Vodňany BTJ Osek A10:2
2121. 03. 2014 18:30TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV BTJ Sokol Vodňany B10:8
2121. 03. 2014 18:30TJ Třebohostice ATJ Libín 1096 Prachatice D9:9
2122. 03. 2014 15:00TJ Sokol Cehnice BTJ Slavoj Protivín B4:10
2112. 03. 2014 18:30TJ Osek ASK Martyna Malovice A10:8
2122. 03. 2014 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s. BTTC Kovářov B10:3
2122. 03. 2014 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Mirotice A10:8
2220. 03. 2014 18:30TJ Třebohostice ATJ Sokol Vodňany B9:9
2214. 03. 2014 18:30TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV BTJ Libín 1096 Prachatice D10:6
2219. 03. 2014 18:30TJ Osek ATJ Slavoj Protivín B7:10
2223. 03. 2014 10:30TJ Sokol Cehnice BSK Martyna Malovice A10:4
2223. 03. 2014 10:30TJ Sokol Milevsko ATTC Kovářov B10:0
2223. 03. 2014 10:30SKST Týn nad Vltavou o.s. BTJ Sokol Mirotice A10:8
Krajská soutěž skupina C
111. 10. 2013 20:00TJ Jiskra Bechyně BSK Oldřichov A10:6
109. 10. 2013 19:30DDM Soběslav CTJ Vodní stavby Tábor B8:10
108. 10. 2013 18:00TJ Nová Včelnice ADDM Soběslav D10:5
112. 10. 2013 10:00ST KD Dačice ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:7
112. 10. 2013 10:00GC Nová Bystřice ATJ Sokol Studená C5:10
112. 10. 2013 15:00TJ Sokol Suchdol ATJ Jiskra Třeboň B9:9
213. 10. 2013 10:30TJ Jiskra Bechyně BTJ Vodní stavby Tábor B10:7
203. 10. 2013 19:00DDM Soběslav CSK Oldřichov A10:5
213. 10. 2013 10:30TJ Nová Včelnice ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:6
213. 10. 2013 10:00ST KD Dačice ADDM Soběslav D10:1
211. 10. 2013 19:00GC Nová Bystřice ATJ Jiskra Třeboň B6:10
213. 10. 2013 10:30TJ Sokol Suchdol ATJ Sokol Studená C6:10
326. 10. 2013 18:30TJ Sokol Studená CTJ Jiskra Bechyně B10:0
326. 10. 2013 15:00TJ Jiskra Třeboň BDDM Soběslav C10:7
326. 10. 2013 09:30DDM Soběslav DGC Nová Bystřice A7:10
324. 10. 2013 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Sokol Suchdol A10:3
325. 10. 2013 18:30SK Oldřichov ATJ Nová Včelnice A2:10
318. 10. 2013 19:00
výměna pořadatelství
TJ Vodní stavby Tábor BST KD Dačice A10:6
427. 10. 2013 10:30TJ Sokol Studená CDDM Soběslav C10:5
427. 10. 2013 10:30TJ Jiskra Třeboň BTJ Jiskra Bechyně B9:9
418. 10. 2013 19:30DDM Soběslav DTJ Sokol Suchdol A8:10
418. 10. 2013 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AGC Nová Bystřice A10:3
427. 10. 2013 10:30SK Oldřichov AST KD Dačice A3:10
421. 10. 2013 19:00TJ Nová Včelnice ATJ Vodní stavby Tábor B8:10
509. 11. 2013 14:00TJ Jiskra Bechyně BTJ Nová Včelnice A10:4
509. 11. 2013 09:30DDM Soběslav CST KD Dačice A5:10
509. 11. 2013 10:00GC Nová Bystřice ASK Oldřichov A10:4
501. 11. 2013 19:00TJ Vodní stavby Tábor BTJ Sokol Suchdol A10:3
509. 11. 2013 09:30TJ Sokol Studená CDDM Soběslav D10:3
509. 11. 2013 15:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A1:10
608. 11. 2013 20:00TJ Jiskra Bechyně BST KD Dačice A5:10
630. 10. 2013 19:00DDM Soběslav CTJ Nová Včelnice A10:8
608. 11. 2013 19:00GC Nová Bystřice ATJ Vodní stavby Tábor B4:10
610. 11. 2013 10:30TJ Sokol Suchdol ASK Oldřichov A10:3
610. 11. 2013 10:30TJ Sokol Studená CTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:2
601. 11. 2013 18:30TJ Jiskra Třeboň BDDM Soběslav D10:2
721. 11. 2013 18:30DDM Soběslav DTJ Jiskra Bechyně B10:7
723. 11. 2013 15:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ADDM Soběslav C10:0
715. 11. 2013 19:30SK Oldřichov ATJ Sokol Studená C4:10
723. 11. 2013 15:00TJ Vodní stavby Tábor BTJ Jiskra Třeboň B10:2
718. 11. 2013 18:30TJ Nová Včelnice AGC Nová Bystřice A7:10
723. 11. 2013 10:00ST KD Dačice ATJ Sokol Suchdol A10:3
826. 09. 2013 18:30
předehrání vzájemného oddílového zápasu
DDM Soběslav DDDM Soběslav C7:10
815. 11. 2013 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Jiskra Bechyně B10:1
821. 11. 2013 18:30SK Oldřichov ATJ Jiskra Třeboň B7:10
817. 11. 2013 13:30TJ Vodní stavby Tábor BTJ Sokol Studená C8:10
824. 11. 2013 10:30TJ Nová Včelnice ATJ Sokol Suchdol A10:5
824. 11. 2013 10:00ST KD Dačice AGC Nová Bystřice A10:5
907. 12. 2013 10:00GC Nová Bystřice ATJ Jiskra Bechyně B10:5
907. 12. 2013 15:00TJ Sokol Suchdol ADDM Soběslav C7:10
907. 12. 2013 18:30TJ Sokol Studená CTJ Nová Včelnice A10:5
907. 12. 2013 15:00TJ Jiskra Třeboň BST KD Dačice A8:10
928. 11. 2013 18:30DDM Soběslav DSK Oldřichov A10:8
906. 12. 2013 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Vodní stavby Tábor B10:1
1004. 12. 2013 19:00
v tělocvičně 5.ZŠ v J.Hradci
GC Nová Bystřice ADDM Soběslav C10:3
1008. 12. 2013 10:30TJ Sokol Suchdol ATJ Jiskra Bechyně B9:9
1030. 11. 2013 17:00TJ Sokol Studená CST KD Dačice A5:10
1008. 12. 2013 10:30TJ Jiskra Třeboň BTJ Nová Včelnice A4:10
1004. 12. 2013 19:00DDM Soběslav DTJ Vodní stavby Tábor B3:10
1005. 12. 2013 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ASK Oldřichov A10:0
1118. 12. 2013 19:00
tělocvična 5.ZŠ v JH
GC Nová Bystřice ATJ Sokol Suchdol A8:10
1118. 12. 2013 19:00TJ Sokol Studená CTJ Jiskra Třeboň B10:2
1119. 12. 2013 18:15DDM Soběslav DTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A1:10
1114. 12. 2013 18:30SK Oldřichov ATJ Vodní stavby Tábor B1:10
1121. 12. 2013 15:00TJ Nová Včelnice AST KD Dačice A8:10
1121. 12. 2013 14:00TJ Jiskra Bechyně BDDM Soběslav C10:4
1211. 01. 2014 15:00TJ Sokol Suchdol AGC Nová Bystřice A10:5
1210. 01. 2014 19:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Studená C10:8
1207. 01. 2014 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ADDM Soběslav D10:1
1210. 01. 2014 18:00TJ Vodní stavby Tábor BSK Oldřichov A10:2
1211. 01. 2014 10:00ST KD Dačice ATJ Nová Včelnice A10:7
1211. 01. 2014 09:30DDM Soběslav CTJ Jiskra Bechyně B10:3
1324. 01. 2014 18:30SK Oldřichov ATJ Jiskra Bechyně B3:10
1323. 01. 2014 19:00TJ Vodní stavby Tábor BDDM Soběslav C9:9
1325. 01. 2014 09:30DDM Soběslav DTJ Nová Včelnice A3:10
1324. 01. 2014 18:30TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AST KD Dačice A9:9
1317. 01. 2014 19:30TJ Sokol Studená CGC Nová Bystřice A10:8
1324. 01. 2014 19:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Suchdol A10:4
1417. 01. 2014 19:00TJ Vodní stavby Tábor BTJ Jiskra Bechyně B10:3
1416. 01. 2014 18:30SK Oldřichov ADDM Soběslav C3:10
1423. 01. 2014 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Nová Včelnice A10:2
1423. 01. 2014 18:30DDM Soběslav DST KD Dačice A1:10
1426. 01. 2014 10:30TJ Jiskra Třeboň BGC Nová Bystřice A10:6
1426. 01. 2014 10:30TJ Sokol Studená CTJ Sokol Suchdol A10:2
1508. 02. 2014 14:00TJ Jiskra Bechyně BTJ Sokol Studená C3:10
1530. 01. 2014 19:00DDM Soběslav CTJ Jiskra Třeboň B10:8
1508. 02. 2014 10:00GC Nová Bystřice ADDM Soběslav D10:2
1508. 02. 2014 15:00TJ Sokol Suchdol ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:4
1508. 02. 2014 15:00TJ Nová Včelnice ASK Oldřichov A10:6
1508. 02. 2014 15:00ST KD Dačice ATJ Vodní stavby Tábor B9:9
1609. 02. 2014 09:30DDM Soběslav CTJ Sokol Studená C2:10
1609. 02. 2014 10:30TJ Jiskra Bechyně BTJ Jiskra Třeboň B8:10
1609. 02. 2014 10:30TJ Sokol Suchdol ADDM Soběslav D10:4
1607. 02. 2014 19:00GC Nová Bystřice ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:4
1609. 02. 2014 10:00ST KD Dačice ASK Oldřichov A10:1
1631. 01. 2014 18:30TJ Vodní stavby Tábor BTJ Nová Včelnice A10:3
1722. 02. 2014 15:00TJ Nová Včelnice ATJ Jiskra Bechyně B10:4
1722. 02. 2014 10:00ST KD Dačice ADDM Soběslav C10:3
1717. 02. 2014 18:00SK Oldřichov AGC Nová Bystřice A2:10
1714. 02. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol ATJ Vodní stavby Tábor B3:10
1722. 02. 2014 09:30DDM Soběslav DTJ Sokol Studená C3:10
1713. 02. 2014 18:15TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Jiskra Třeboň B10:5
1815. 02. 2014 13:30ST KD Dačice ATJ Jiskra Bechyně B10:4
1823. 02. 2014 10:30TJ Nová Včelnice ADDM Soběslav C10:7
1823. 02. 2014 10:30TJ Vodní stavby Tábor BGC Nová Bystřice A9:9
1821. 02. 2014 18:00SK Oldřichov ATJ Sokol Suchdol A4:10
1821. 02. 2014 19:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Sokol Studená C10:3
1818. 02. 2014 18:00DDM Soběslav DTJ Jiskra Třeboň B7:10
1908. 03. 2014 14:00TJ Jiskra Bechyně BDDM Soběslav D10:6
1908. 03. 2014 09:30DDM Soběslav CTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:7
1908. 03. 2014 18:30TJ Sokol Studená CSK Oldřichov A10:0
1903. 03. 2014 19:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Vodní stavby Tábor B10:3
1905. 03. 2014 19:00GC Nová Bystřice ATJ Nová Včelnice A10:3
1908. 03. 2014 15:00TJ Sokol Suchdol AST KD Dačice A9:9
2027. 09. 2013 18:30
předehrání vzájemného oddílového zápasu
DDM Soběslav CDDM Soběslav D10:4
2004. 03. 2014 20:00TJ Jiskra Bechyně BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A3:10
2007. 03. 2014 19:00TJ Jiskra Třeboň BSK Oldřichov A10:2
2007. 03. 2014 19:00TJ Sokol Studená CTJ Vodní stavby Tábor B10:4
2009. 03. 2014 10:30TJ Sokol Suchdol ATJ Nová Včelnice A10:8
2007. 03. 2014 19:00GC Nová Bystřice AST KD Dačice A5:10
2122. 03. 2014 14:00TJ Jiskra Bechyně BGC Nová Bystřice A10:5
2120. 03. 2014 18:30DDM Soběslav CTJ Sokol Suchdol A10:6
2122. 03. 2014 15:00TJ Nová Včelnice ATJ Sokol Studená C1:10
2122. 03. 2014 10:00ST KD Dačice ATJ Jiskra Třeboň B10:3
2121. 03. 2014 18:00SK Oldřichov ADDM Soběslav D2:10
2121. 03. 2014 18:30TJ Vodní stavby Tábor BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A6:10
2212. 03. 2014 19:00DDM Soběslav CGC Nová Bystřice A7:10
2223. 03. 2014 10:30TJ Jiskra Bechyně BTJ Sokol Suchdol A9:9
2223. 03. 2014 10:00ST KD Dačice ATJ Sokol Studená C9:9
2223. 03. 2014 10:30TJ Nová Včelnice ATJ Jiskra Třeboň B8:10
2214. 03. 2014 18:00TJ Vodní stavby Tábor BDDM Soběslav D10:5
2217. 03. 2014 19:00SK Oldřichov ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A1:10
Divize
112. 10. 2013 14:00DDM SoběslavTTC Kovářov3:7
110. 11. 2013 10:00
odloženo z důvodu nemoci
TJ Vodní stavby TáborLoučovice Brod ZSO6:4
226. 10. 2013 13:00TTC KovářovTJ Vodní stavby Tábor7:3
226. 10. 2013 10:00TJ Spartak KapliceDDM Soběslav8:2
309. 11. 2013 10:00TJ Vodní stavby TáborTJ Spartak Kaplice0:10
309. 11. 2013 10:00Loučovice Brod ZSOTTC Kovářov3:7
423. 11. 2013 10:00TJ Spartak KapliceLoučovice Brod ZSO8:2
424. 11. 2013 10:00DDM SoběslavTJ Vodní stavby Tábor6:4
511. 01. 2014 10:00
odloženo z důvodů nemoci
Loučovice Brod ZSODDM Soběslav5:5
507. 12. 2013 13:00TTC KovářovTJ Spartak Kaplice2:8
625. 01. 2014 13:00TTC KovářovDDM Soběslav9:1
625. 01. 2014 10:00Loučovice Brod ZSOTJ Vodní stavby Tábor4:6
708. 02. 2014 10:00TJ Vodní stavby TáborTTC Kovářov5:5
708. 02. 2014 14:00DDM SoběslavTJ Spartak Kaplice2:8
822. 02. 2014 10:00TJ Spartak KapliceTJ Vodní stavby Tábor7:3
823. 03. 2014 10:00TTC KovářovLoučovice Brod ZSO6:4
908. 03. 2014 10:00Loučovice Brod ZSOTJ Spartak Kaplice2:8
908. 03. 2014 10:00TJ Vodní stavby TáborDDM Soběslav7:3
1022. 03. 2014 14:00DDM SoběslavLoučovice Brod ZSO3:7
1022. 03. 2014 10:00TJ Spartak KapliceTTC Kovářov4:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS