Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
112. 10. 2013 09:00TJ Slavoj Stod ASKUŘ Plzeň A4:10
112. 10. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Břasy A10:0
112. 10. 2013 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Horažďovice A3:10
112. 10. 2013 09:00TJ Kožlany ATTC Laka Železná Ruda A10:0
112. 10. 2013 09:00TJ Jiskra Domažlice ADioss Nýřany A10:8
112. 10. 2013 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Klatovy A2:10
212. 10. 2013 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Břasy A10:0
212. 10. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. BSKUŘ Plzeň A6:10
212. 10. 2013 14:00TJ Město Zbiroh ATTC Laka Železná Ruda A10:2
212. 10. 2013 14:00TJ Kožlany ATJ Sokol Horažďovice A1:10
212. 10. 2013 14:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Klatovy A1:10
212. 10. 2013 14:00TJ Sokol Kdyně ADioss Nýřany A9:9
326. 10. 2013 09:00Dioss Nýřany ATJ Slavoj Stod A10:3
326. 10. 2013 09:00TJ Klatovy ATJ Sokol Plzeň V. B10:5
326. 10. 2013 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Jiskra Domažlice A10:0
326. 10. 2013 09:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Sokol Kdyně A2:10
326. 10. 2013 10:00SKUŘ Plzeň ATJ Město Zbiroh A10:5
326. 10. 2013 10:00TJ Sokol Břasy ATJ Kožlany A2:10
426. 10. 2013 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Plzeň V. B10:2
426. 10. 2013 14:00TJ Klatovy ATJ Slavoj Stod A10:2
426. 10. 2013 14:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Kdyně A10:7
426. 10. 2013 14:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Jiskra Domažlice A0:10
426. 10. 2013 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Kožlany A9:9
426. 10. 2013 15:00TJ Sokol Břasy ATJ Město Zbiroh A4:10
509. 11. 2013 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Město Zbiroh A9:9
509. 11. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Kožlany A2:10
509. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Domažlice ASKUŘ Plzeň A9:9
509. 11. 2013 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Břasy A10:5
509. 11. 2013 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Horažďovice A4:10
509. 11. 2013 09:00TJ Klatovy ATTC Laka Železná Ruda A10:4
609. 11. 2013 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Kožlany A10:6
609. 11. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Město Zbiroh A10:7
609. 11. 2013 14:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Břasy A10:2
609. 11. 2013 14:00TJ Sokol Kdyně ASKUŘ Plzeň A4:10
609. 11. 2013 14:00Dioss Nýřany ATTC Laka Železná Ruda A10:0
609. 11. 2013 14:00TJ Klatovy ATJ Sokol Horažďovice A10:2
723. 11. 2013 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Stod A9:9
723. 11. 2013 09:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Sokol Plzeň V. B1:10
723. 11. 2013 10:00SKUŘ Plzeň ADioss Nýřany A9:9
723. 11. 2013 10:00TJ Sokol Břasy ATJ Klatovy A2:10
723. 11. 2013 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Jiskra Domažlice A4:10
723. 11. 2013 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Kdyně A10:8
823. 11. 2013 14:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. B9:9
823. 11. 2013 14:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Slavoj Stod A1:10
823. 11. 2013 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Klatovy A3:10
823. 11. 2013 15:00TJ Sokol Břasy ADioss Nýřany A1:10
823. 11. 2013 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Kdyně A10:8
823. 11. 2013 14:00TJ Kožlany ATJ Jiskra Domažlice A10:0
907. 12. 2013 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Slavoj Stod A10:4
907. 12. 2013 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. B4:10
907. 12. 2013 09:00Dioss Nýřany ATJ Město Zbiroh A9:9
907. 12. 2013 09:00TJ Klatovy ATJ Kožlany A10:0
907. 12. 2013 09:00TJ Sokol Horažďovice ASKUŘ Plzeň A10:4
907. 12. 2013 09:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Sokol Břasy A9:9
1007. 12. 2013 14:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. B10:7
1007. 12. 2013 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod A10:7
1007. 12. 2013 14:00Dioss Nýřany ATJ Kožlany A10:0
1007. 12. 2013 14:00TJ Klatovy ATJ Město Zbiroh A10:6
1007. 12. 2013 14:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Břasy A10:0
1007. 12. 2013 14:00TTC Laka Železná Ruda ASKUŘ Plzeň A2:10
1121. 12. 2013 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Kdyně A9:9
1112. 12. 2013 19:00Dioss Nýřany ATJ Klatovy A4:10
1113. 12. 2013 18:00TJ Sokol Horažďovice ATTC Laka Železná Ruda A10:4
1121. 12. 2013 10:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Břasy A10:6
1121. 12. 2013 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Kožlany A6:10
1121. 12. 2013 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. B10:6
1211. 01. 2014 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Jiskra Domažlice A7:10
1211. 01. 2014 09:00TJ Klatovy ADioss Nýřany A10:2
1211. 01. 2014 09:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Sokol Horažďovice A3:10
1211. 01. 2014 10:00TJ Sokol Břasy ASKUŘ Plzeň A7:10
1211. 01. 2014 09:00TJ Kožlany ATJ Město Zbiroh A3:10
1211. 01. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Slavoj Stod A10:3
1325. 01. 2014 10:00SKUŘ Plzeň ATJ Slavoj Stod A10:5
1325. 01. 2014 10:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. B3:10
1325. 01. 2014 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Město Zbiroh A9:9
1325. 01. 2014 09:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Kožlany A8:10
1325. 01. 2014 09:00Dioss Nýřany ATJ Jiskra Domažlice A10:4
1325. 01. 2014 09:00TJ Klatovy ATJ Sokol Kdyně A10:1
1425. 01. 2014 15:00TJ Sokol Břasy ATJ Slavoj Stod A6:10
1425. 01. 2014 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Plzeň V. B10:6
1425. 01. 2014 14:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Město Zbiroh A4:10
1425. 01. 2014 14:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Kožlany A10:0
1425. 01. 2014 14:00TJ Klatovy ATJ Jiskra Domažlice A10:3
1425. 01. 2014 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Kdyně A10:2
1508. 02. 2014 09:00TJ Slavoj Stod ADioss Nýřany A4:10
1508. 02. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Klatovy A2:10
1508. 02. 2014 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Horažďovice A9:9
1508. 02. 2014 09:00TJ Sokol Kdyně ATTC Laka Železná Ruda A10:2
1508. 02. 2014 09:00TJ Město Zbiroh ASKUŘ Plzeň A10:7
1508. 02. 2014 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Břasy A10:8
1608. 02. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. BDioss Nýřany A4:10
1608. 02. 2014 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Klatovy A1:10
1608. 02. 2014 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horažďovice A7:10
1608. 02. 2014 14:00TJ Jiskra Domažlice ATTC Laka Železná Ruda A10:0
1608. 02. 2014 14:00TJ Kožlany ASKUŘ Plzeň A5:10
1608. 02. 2014 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Břasy A10:2
1722. 02. 2014 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Stod A10:8
1722. 02. 2014 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Plzeň V. B8:10
1722. 02. 2014 10:00SKUŘ Plzeň ATJ Jiskra Domažlice A6:10
1722. 02. 2014 10:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Kdyně A10:4
1722. 02. 2014 09:00TJ Sokol Horažďovice ADioss Nýřany A7:10
1722. 02. 2014 09:00TTC Laka Železná Ruda ATJ Klatovy A0:10
1822. 02. 2014 14:00TJ Kožlany ATJ Slavoj Stod A6:10
1822. 02. 2014 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Plzeň V. B3:10
1822. 02. 2014 15:00TJ Sokol Břasy ATJ Jiskra Domažlice A9:9
1822. 02. 2014 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Kdyně A10:5
1822. 02. 2014 14:00TTC Laka Železná Ruda ADioss Nýřany A0:10
1822. 02. 2014 14:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Klatovy A9:9
1908. 03. 2014 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Horažďovice A2:10
1908. 03. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTTC Laka Železná Ruda A10:0
1908. 03. 2014 09:00Dioss Nýřany ASKUŘ Plzeň A9:9
1908. 03. 2014 09:00TJ Klatovy ATJ Sokol Břasy A10:3
1908. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Město Zbiroh A10:4
1908. 03. 2014 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Kožlany A10:0
2008. 03. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Horažďovice A5:10
2008. 03. 2014 14:00TJ Slavoj Stod ATTC Laka Železná Ruda A10:2
2008. 03. 2014 14:00TJ Klatovy ASKUŘ Plzeň A5:10
2008. 03. 2014 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Břasy A10:2
2008. 03. 2014 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Město Zbiroh A8:10
2008. 03. 2014 14:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Kožlany A10:0
2122. 03. 2014 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Jiskra Domažlice A5:10
2122. 03. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Kdyně A8:10
2122. 03. 2014 09:00TJ Město Zbiroh ADioss Nýřany A5:10
2122. 03. 2014 09:00TJ Kožlany ATJ Klatovy A0:10
2122. 03. 2014 10:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Horažďovice A10:8
2122. 03. 2014 10:00TJ Sokol Břasy ATTC Laka Železná Ruda A10:0
2222. 03. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Jiskra Domažlice A10:5
2222. 03. 2014 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Kdyně A10:5
2222. 03. 2014 14:00TJ Kožlany ADioss Nýřany A0:10
2222. 03. 2014 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Klatovy A7:10
2222. 03. 2014 15:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Horažďovice A5:10
2222. 03. 2014 15:00SKUŘ Plzeň ATTC Laka Železná Ruda A10:0
Krajská soutěž 1.třídy
112. 10. 2013 09:00TJ Slavoj Stod BSKUŘ Plzeň B10:3
112. 10. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Klabava A9:9
112. 10. 2013 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Lhůta A7:10
112. 10. 2013 09:00Dioss Nýřany BSokol Nová Hospoda A3:10
112. 10. 2013 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Bor B8:10
112. 10. 2013 09:00TJ Dobřany ATJ Baník Líně A10:3
212. 10. 2013 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Klabava A10:4
212. 10. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. CSKUŘ Plzeň B10:2
212. 10. 2013 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASokol Nová Hospoda A10:7
212. 10. 2013 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Lhůta A7:10
212. 10. 2013 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Baník Líně A9:9
212. 10. 2013 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Bor B10:5
326. 10. 2013 09:00TJ Sokol Bor BTJ Slavoj Stod B9:9
326. 10. 2013 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Plzeň V. C9:9
326. 10. 2013 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Lhůta A10:4
326. 10. 2013 09:00TJ Dobřany ASokol Nová Hospoda A10:3
326. 10. 2013 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horní Bělá A6:10
326. 10. 2013 09:00TJ Sokol Klabava ADioss Nýřany B10:5
426. 10. 2013 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. C10:8
426. 10. 2013 14:00TJ Baník Líně ATJ Slavoj Stod B10:8
426. 10. 2013 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Lhůta A6:10
426. 10. 2013 14:00TJ Jiskra Domažlice BSokol Nová Hospoda A10:4
426. 10. 2013 14:00SKUŘ Plzeň BDioss Nýřany B9:9
426. 10. 2013 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horní Bělá A8:10
509. 11. 2013 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horní Bělá A10:5
509. 11. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. CDioss Nýřany B10:3
509. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Domažlice BSKUŘ Plzeň B4:10
509. 11. 2013 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Klabava A10:6
509. 11. 2013 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Lhůta A10:5
509. 11. 2013 09:00TJ Baník Líně ASokol Nová Hospoda A10:7
609. 11. 2013 14:00TJ Slavoj Stod BDioss Nýřany B10:5
609. 11. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horní Bělá A9:9
609. 11. 2013 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Klabava A5:10
609. 11. 2013 14:00TJ Dobřany ASKUŘ Plzeň B10:3
609. 11. 2013 14:00TJ Sokol Bor BSokol Nová Hospoda A10:7
609. 11. 2013 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Lhůta A5:10
723. 11. 2013 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Slavoj Stod B9:9
723. 11. 2013 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Plzeň V. C8:10
723. 11. 2013 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Bor B9:9
723. 11. 2013 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Baník Líně A10:4
723. 11. 2013 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Jiskra Domažlice B10:0
723. 11. 2013 09:00Dioss Nýřany BTJ Dobřany A1:10
823. 11. 2013 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. C7:10
823. 11. 2013 14:00Sokol Nová Hospoda ATJ Slavoj Stod B10:7
823. 11. 2013 14:00SKUŘ Plzeň BTJ Baník Líně A10:4
823. 11. 2013 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Bor B10:5
823. 11. 2013 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Dobřany A8:10
823. 11. 2013 14:00Dioss Nýřany BTJ Jiskra Domažlice B10:6
907. 12. 2013 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Slavoj Stod B9:9
907. 12. 2013 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. C10:1
907. 12. 2013 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Horní Bělá A10:1
907. 12. 2013 09:00TJ Baník Líně ADioss Nýřany B10:2
907. 12. 2013 09:00TJ Sokol Lhůta ASKUŘ Plzeň B10:5
907. 12. 2013 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Klabava A5:10
1007. 12. 2013 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. C10:8
1007. 12. 2013 14:00TJ Dobřany ATJ Slavoj Stod B10:1
1006. 12. 2013 19:00TJ Sokol Bor BDioss Nýřany B9:9
1007. 12. 2013 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Horní Bělá A9:9
1007. 12. 2013 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Klabava A10:3
1007. 12. 2013 14:00Sokol Nová Hospoda ASKUŘ Plzeň B5:10
1121. 12. 2013 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Dobřany A9:9
1121. 12. 2013 09:00TJ Sokol Bor BTJ Baník Líně A9:9
1121. 12. 2013 09:00TJ Sokol Lhůta ASokol Nová Hospoda A10:4
1121. 12. 2013 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Klabava A5:10
1121. 12. 2013 09:00TJ Sokol Horní Bělá ADioss Nýřany B10:5
1121. 12. 2013 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Plzeň V. C8:10
1211. 01. 2014 09:00TJ Dobřany ATJ Jiskra Domažlice B10:7
1211. 01. 2014 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Bor B9:9
1211. 01. 2014 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Lhůta A7:10
1211. 01. 2014 09:00TJ Sokol Klabava ASKUŘ Plzeň B8:10
1211. 01. 2014 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Horní Bělá A10:8
1211. 01. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Slavoj Stod B10:6
1325. 01. 2014 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Slavoj Stod B10:3
1325. 01. 2014 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. C9:9
1325. 01. 2014 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Horní Bělá A9:9
1325. 01. 2014 09:00Sokol Nová Hospoda ADioss Nýřany B10:5
1325. 01. 2014 09:00TJ Sokol Bor BTJ Jiskra Domažlice B10:5
1325. 01. 2014 09:00TJ Baník Líně ATJ Dobřany A5:10
1425. 01. 2014 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Slavoj Stod B3:10
1425. 01. 2014 14:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C5:10
1425. 01. 2014 14:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Horní Bělá A3:10
1425. 01. 2014 14:00TJ Sokol Lhůta ADioss Nýřany B10:4
1425. 01. 2014 14:00TJ Baník Líně ATJ Jiskra Domažlice B8:10
1425. 01. 2014 14:00TJ Sokol Bor BTJ Dobřany A3:10
1508. 02. 2014 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Bor B10:1
1508. 02. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Baník Líně A3:10
1508. 02. 2014 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Jiskra Domažlice B10:7
1508. 02. 2014 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Dobřany A4:10
1508. 02. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá ASKUŘ Plzeň B10:1
1508. 02. 2014 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Klabava A9:9
1608. 02. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Bor B10:5
1608. 02. 2014 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Baník Líně A10:7
1608. 02. 2014 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Dobřany A9:9
1608. 02. 2014 14:00Sokol Nová Hospoda ATJ Jiskra Domažlice B10:3
1608. 02. 2014 14:00Dioss Nýřany BSKUŘ Plzeň B6:10
1608. 02. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Klabava A8:10
1722. 02. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Slavoj Stod B10:7
1722. 02. 2014 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň V. C10:4
1722. 02. 2014 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Jiskra Domažlice B6:10
1722. 02. 2014 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Dobřany A2:10
1722. 02. 2014 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Bor B9:9
1722. 02. 2014 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Baník Líně A6:10
1822. 02. 2014 14:00Dioss Nýřany BTJ Slavoj Stod B10:8
1822. 02. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. C10:3
1822. 02. 2014 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Jiskra Domažlice B10:6
1822. 02. 2014 14:00SKUŘ Plzeň BTJ Dobřany A6:10
1822. 02. 2014 14:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Bor B5:10
1822. 02. 2014 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Baník Líně A9:9
1908. 03. 2014 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Lhůta A10:8
1908. 03. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. CSokol Nová Hospoda A10:7
1908. 03. 2014 09:00TJ Sokol Bor BSKUŘ Plzeň B10:8
1908. 03. 2014 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Klabava A4:10
1908. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horní Bělá A7:10
1908. 03. 2014 09:00TJ Dobřany ADioss Nýřany B10:5
2008. 03. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Lhůta A10:5
2008. 03. 2014 14:00TJ Slavoj Stod BSokol Nová Hospoda A10:5
2008. 03. 2014 14:00TJ Baník Líně ASKUŘ Plzeň B9:9
2008. 03. 2014 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Klabava A10:7
2008. 03. 2014 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Horní Bělá A6:10
2008. 03. 2014 14:00TJ Jiskra Domažlice BDioss Nýřany B6:10
2122. 03. 2014 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Jiskra Domažlice B9:9
2122. 03. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Dobřany A3:10
2122. 03. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Bor B9:9
2122. 03. 2014 09:00Dioss Nýřany BTJ Baník Líně A7:10
2122. 03. 2014 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Lhůta A10:7
2122. 03. 2014 09:00TJ Sokol Klabava ASokol Nová Hospoda A10:2
2222. 03. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Jiskra Domažlice B10:3
2222. 03. 2014 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Dobřany A10:5
2222. 03. 2014 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Bor B8:10
2222. 03. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Baník Líně A7:10
2222. 03. 2014 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Lhůta A10:8
2222. 03. 2014 14:00SKUŘ Plzeň BSokol Nová Hospoda A10:2
Krajská soutěž 2.třídy, sk. A
128. 09. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. DST Trnová A8:10
128. 09. 2013 09:00TJ Union Plzeň DSK Nevid A6:10
128. 09. 2013 09:00TJ Sokol RadniceSK Rokycany A4:10
128. 09. 2013 09:00TJ Sokol Staňkov ASK Kornatice A10:8
128. 09. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Těně A9:9
128. 09. 2013 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Horní Bělá B10:3
128. 09. 2013 09:00TJ Zdemyslice ADioss Nýřany C10:8
228. 09. 2013 14:00TJ Union Plzeň DSK Rokycany A10:8
228. 09. 2013 14:00TJ Sokol RadniceSK Nevid A2:10
228. 09. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Kornatice A7:10
228. 09. 2013 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Těně A9:9
228. 09. 2013 14:00TJ Sokol Nezvěstice ADioss Nýřany C10:3
228. 09. 2013 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Horní Bělá B10:7
312. 10. 2013 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Zdemyslice A10:6
312. 10. 2013 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Staňkov A8:10
312. 10. 2013 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Plzeň V. E10:8
312. 10. 2013 09:00SK Kornatice ASK Nevid A9:9
312. 10. 2013 09:00TJ Sokol Těně ASK Rokycany A6:10
312. 10. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Union Plzeň D10:3
312. 10. 2013 09:00ST Trnová ATJ Sokol Radnice10:5
412. 10. 2013 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Staňkov A10:4
412. 10. 2013 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Plzeň V. E4:10
412. 10. 2013 14:00TJ Sokol Těně ASK Nevid A9:9
412. 10. 2013 14:00SK Kornatice ASK Rokycany A9:9
412. 10. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Radnice10:6
412. 10. 2013 14:00ST Trnová ATJ Union Plzeň D10:6
526. 10. 2013 09:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Radnice10:2
526. 10. 2013 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Plzeň V. D10:3
526. 10. 2013 09:00TJ Sokol Těně AST Trnová A3:10
526. 10. 2013 09:00SK Nevid ATJ Sokol Horní Bělá B10:2
526. 10. 2013 09:00SK Rokycany ADioss Nýřany C10:3
526. 10. 2013 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Nezvěstice A8:10
526. 10. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Zdemyslice A10:5
626. 10. 2013 14:00SK Kornatice AST Trnová A4:10
626. 10. 2013 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. D10:2
626. 10. 2013 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Horní Bělá B9:9
626. 10. 2013 14:00SK Nevid ADioss Nýřany C9:9
626. 10. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Nezvěstice A10:5
626. 10. 2013 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Zdemyslice A1:10
709. 11. 2013 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Plzeň V. E10:8
709. 11. 2013 09:00SK Nevid ATJ Sokol Nezvěstice A10:4
709. 11. 2013 09:00SK Rokycany ATJ Zdemyslice A10:3
709. 11. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Horní Bělá B10:5
709. 11. 2013 09:00ST Trnová ADioss Nýřany C10:2
709. 11. 2013 09:00TJ Union Plzeň DSK Kornatice A3:10
709. 11. 2013 09:00TJ Sokol RadniceTJ Sokol Těně A6:10
809. 11. 2013 14:00SK Nevid ATJ Zdemyslice A9:9
809. 11. 2013 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Nezvěstice A10:7
809. 11. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. DDioss Nýřany C10:3
809. 11. 2013 14:00ST Trnová ATJ Sokol Horní Bělá B10:0
809. 11. 2013 14:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Těně A5:10
809. 11. 2013 14:00TJ Sokol RadniceSK Kornatice A7:10
923. 11. 2013 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Těně A10:2
923. 11. 2013 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Union Plzeň D10:2
923. 11. 2013 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Radnice10:3
923. 11. 2013 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Plzeň V. D10:2
923. 11. 2013 09:00TJ Zdemyslice AST Trnová A5:10
923. 11. 2013 09:00TJ Sokol Staňkov ASK Nevid A4:10
923. 11. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Rokycany A5:10
1023. 11. 2013 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Radnice10:3
1023. 11. 2013 14:00Dioss Nýřany CTJ Union Plzeň D10:4
1023. 11. 2013 14:00TJ Sokol Nezvěstice AST Trnová A10:8
1023. 11. 2013 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Plzeň V. D4:10
1023. 11. 2013 14:00TJ Sokol Staňkov ASK Rokycany A2:10
1023. 11. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Nevid A0:10
1107. 12. 2013 09:00SK Nevid ASK Rokycany A7:10
1107. 12. 2013 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Plzeň V. D10:6
1107. 12. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. EST Trnová A10:8
1107. 12. 2013 09:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Nezvěstice A10:5
1107. 12. 2013 09:00TJ Sokol RadniceTJ Zdemyslice A0:10
1107. 12. 2013 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Horní Bělá B5:10
1107. 12. 2013 09:00TJ Sokol Těně ADioss Nýřany C6:10
1227. 09. 2013 20:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. D9:9
1207. 12. 2013 14:00TJ Sokol Staňkov AST Trnová A9:9
1207. 12. 2013 14:00TJ Union Plzeň DTJ Zdemyslice A10:8
1207. 12. 2013 14:00TJ Sokol RadniceTJ Sokol Nezvěstice A3:10
1207. 12. 2013 14:00SK Kornatice ADioss Nýřany C9:9
1207. 12. 2013 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá B8:10
1321. 12. 2013 09:00TJ Sokol Horní Bělá BDioss Nýřany C10:6
1321. 12. 2013 09:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Kornatice A7:10
1321. 12. 2013 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Těně A10:4
1321. 12. 2013 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Union Plzeň D10:3
1321. 12. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Radnice10:3
1321. 12. 2013 09:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. D10:7
1321. 12. 2013 09:00SK Rokycany AST Trnová A5:10
1421. 12. 2013 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Těně A4:10
1421. 12. 2013 14:00TJ Zdemyslice ASK Kornatice A1:10
1421. 12. 2013 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Radnice10:4
1421. 12. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Union Plzeň D10:7
1421. 12. 2013 14:00SK Nevid AST Trnová A10:3
1421. 12. 2013 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Plzeň V. D10:6
1511. 01. 2014 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Horní Bělá B10:4
1511. 01. 2014 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Nezvěstice A7:10
1511. 01. 2014 09:00TJ Sokol Těně ATJ Zdemyslice A10:7
1511. 01. 2014 09:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Staňkov A10:5
1511. 01. 2014 09:00TJ Sokol RadniceTJ Sokol Plzeň V. E1:10
1511. 01. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Nevid A5:10
1511. 01. 2014 09:00ST Trnová ASK Rokycany A10:4
1611. 01. 2014 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Nezvěstice A2:10
1611. 01. 2014 14:00SK Kornatice ATJ Zdemyslice A10:8
1611. 01. 2014 14:00TJ Sokol RadniceTJ Sokol Staňkov A7:10
1611. 01. 2014 14:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Plzeň V. E10:8
1611. 01. 2014 14:00ST Trnová ASK Nevid A10:4
1611. 01. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Rokycany A0:10
1725. 01. 2014 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Nezvěstice A10:8
1725. 01. 2014 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Horní Bělá B9:9
1725. 01. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. EDioss Nýřany C10:6
1725. 01. 2014 09:00SK Nevid ASK Kornatice A10:2
1725. 01. 2014 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Těně A10:5
1725. 01. 2014 09:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Plzeň V. D3:10
1725. 01. 2014 09:00TJ Sokol RadniceST Trnová A5:10
1825. 01. 2014 14:00TJ Sokol Staňkov ADioss Nýřany C5:10
1825. 01. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Horní Bělá B10:7
1825. 01. 2014 14:00SK Nevid ATJ Sokol Těně A10:0
1825. 01. 2014 14:00SK Rokycany ASK Kornatice A10:2
1825. 01. 2014 14:00TJ Sokol RadniceTJ Sokol Plzeň V. D4:10
1825. 01. 2014 14:00TJ Union Plzeň DST Trnová A9:9
1908. 02. 2014 09:00TJ Sokol RadniceTJ Union Plzeň D0:10
1908. 02. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Kornatice A10:6
1908. 02. 2014 09:00ST Trnová ATJ Sokol Těně A10:2
1908. 02. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Nevid A6:10
1908. 02. 2014 09:00Dioss Nýřany CSK Rokycany A8:10
1908. 02. 2014 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Staňkov A10:2
1908. 02. 2014 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Plzeň V. E4:10
2008. 02. 2014 14:00ST Trnová ASK Kornatice A10:0
2008. 02. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Těně A10:6
2008. 02. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Rokycany A2:10
2008. 02. 2014 14:00Dioss Nýřany CSK Nevid A3:10
2008. 02. 2014 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Plzeň V. E10:1
2008. 02. 2014 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Staňkov A10:6
2122. 02. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Staňkov A10:2
2122. 02. 2014 09:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Nevid A7:10
2122. 02. 2014 09:00TJ Zdemyslice ASK Rokycany A2:10
2122. 02. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Plzeň V. D3:10
2122. 02. 2014 09:00Dioss Nýřany CST Trnová A6:10
2122. 02. 2014 09:00SK Kornatice ATJ Union Plzeň D10:8
2122. 02. 2014 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Radnice10:2
2222. 02. 2014 14:00TJ Zdemyslice ASK Nevid A7:10
2222. 02. 2014 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Rokycany A4:10
2222. 02. 2014 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Plzeň V. D9:9
2222. 02. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá BST Trnová A10:7
2222. 02. 2014 14:00TJ Sokol Těně ATJ Union Plzeň D7:10
2222. 02. 2014 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Radnice10:7
2308. 03. 2014 09:00TJ Sokol Těně ASK Kornatice A6:10
2308. 03. 2014 09:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Horní Bělá B10:1
2308. 03. 2014 09:00TJ Sokol RadniceDioss Nýřany C5:10
2308. 03. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Nezvěstice A10:6
2308. 03. 2014 09:00ST Trnová ATJ Zdemyslice A8:10
2308. 03. 2014 09:00SK Nevid ATJ Sokol Staňkov A10:1
2308. 03. 2014 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Plzeň V. E7:10
2408. 03. 2014 14:00TJ Sokol RadniceTJ Sokol Horní Bělá B7:10
2408. 03. 2014 14:00TJ Union Plzeň DDioss Nýřany C9:9
2408. 03. 2014 14:00ST Trnová ATJ Sokol Nezvěstice A10:6
2408. 03. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Zdemyslice A9:9
2408. 03. 2014 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Staňkov A10:6
2408. 03. 2014 14:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. E10:2
2522. 03. 2014 09:00SK Rokycany ASK Nevid A9:9
2522. 03. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Staňkov A10:3
2522. 03. 2014 09:00ST Trnová ATJ Sokol Plzeň V. E3:10
2522. 03. 2014 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Union Plzeň D8:10
2522. 03. 2014 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Radnice10:6
2522. 03. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Kornatice A3:10
2522. 03. 2014 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Těně A6:10
2627. 09. 2013 20:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. E9:9
2622. 03. 2014 14:00ST Trnová ATJ Sokol Staňkov A10:2
2622. 03. 2014 14:00TJ Zdemyslice ATJ Union Plzeň D9:9
2622. 03. 2014 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Radnice10:3
2622. 03. 2014 14:00Dioss Nýřany CSK Kornatice A6:10
2622. 03. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Těně A1:10
2705. 04. 2014 09:00ST Trnová ATJ Sokol Plzeň V. D10:5
2705. 04. 2014 09:00SK Nevid ATJ Union Plzeň D9:9
2705. 04. 2014 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Radnice10:2
2705. 04. 2014 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Staňkov A10:4
2705. 04. 2014 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. E10:8
2705. 04. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Nezvěstice A10:4
2705. 04. 2014 09:00Dioss Nýřany CTJ Zdemyslice A10:7
2805. 04. 2014 14:00SK Rokycany ATJ Union Plzeň D10:4
2805. 04. 2014 14:00SK Nevid ATJ Sokol Radnice10:0
2805. 04. 2014 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Plzeň V. E8:10
2805. 04. 2014 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Staňkov A10:2
2805. 04. 2014 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Nezvěstice A10:8
2805. 04. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Zdemyslice A10:5
Krajská soutěž 2.třídy, sk. B
128. 09. 2013 09:00TJ Sokol Horažďovice BKoc Sušice A10:1
128. 09. 2013 09:00TJ Klatovy BTJ Sokol Pocinovice A10:2
128. 09. 2013 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Kdyně B10:0
128. 09. 2013 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Slavoj Stod C6:10
128. 09. 2013 09:00TJ Start Bělá nad Radbuzou ATJ Slavoj Stod D10:3
128. 09. 2013 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Baník Líně B6:10
128. 09. 2013 09:00TJ Slavoj Chodová Planá BST DDM Stříbro A1:10
228. 09. 2013 14:00TJ Klatovy BTJ Sokol Kdyně B10:3
228. 09. 2013 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Pocinovice A10:3
228. 09. 2013 14:00TJ Start Bělá nad Radbuzou ATJ Slavoj Stod C6:10
228. 09. 2013 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Slavoj Stod D10:7
228. 09. 2013 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AST DDM Stříbro A5:10
228. 09. 2013 14:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Baník Líně B0:10
327. 09. 2013 20:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Chodová Planá B10:1
312. 10. 2013 09:00TJ Baník Líně BTJ Sokol Domažlice A10:1
312. 10. 2013 09:00ST DDM Stříbro ATJ Start Bělá nad Radbuzou A10:1
312. 10. 2013 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Stod C10:8
312. 10. 2013 10:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Stod D10:1
312. 10. 2013 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Klatovy B10:7
312. 10. 2013 09:00Koc Sušice ATJ Sokol Přeštice A7:10
412. 10. 2013 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Domažlice A10:2
412. 10. 2013 14:00TJ Baník Líně BTJ Start Bělá nad Radbuzou A10:8
412. 10. 2013 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Stod D10:5
412. 10. 2013 15:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Stod C10:7
412. 10. 2013 14:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Přeštice A10:5
412. 10. 2013 14:00Koc Sušice ATJ Klatovy B1:10
526. 10. 2013 09:00TJ Klatovy BTJ Sokol Přeštice A10:4
526. 10. 2013 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Horažďovice B6:10
526. 10. 2013 09:00TJ Slavoj Stod DKoc Sušice A2:10
526. 10. 2013 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Baník Líně B10:8
526. 10. 2013 10:00TJ Sokol Kdyně BST DDM Stříbro A2:10
526. 10. 2013 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Domažlice A10:3
526. 10. 2013 09:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Start Bělá nad Radbuzou A1:10
626. 10. 2013 14:00TJ Slavoj Stod CKoc Sušice A9:9
626. 10. 2013 14:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Horažďovice B1:10
626. 10. 2013 15:00TJ Sokol Kdyně BTJ Baník Líně B9:9
626. 10. 2013 15:00TJ Sokol Pocinovice AST DDM Stříbro A4:10
626. 10. 2013 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Start Bělá nad Radbuzou A10:8
626. 10. 2013 14:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Sokol Domažlice A1:10
709. 11. 2013 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Start Bělá nad Radbuzou A10:8
709. 11. 2013 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Chodová Planá A7:10
709. 11. 2013 10:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Chodová Planá B10:2
709. 11. 2013 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Baník Líně B10:3
709. 11. 2013 09:00Koc Sušice AST DDM Stříbro A2:10
709. 11. 2013 09:00TJ Klatovy BTJ Slavoj Stod C10:2
709. 11. 2013 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Stod D10:1
809. 11. 2013 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Chodová Planá B10:0
809. 11. 2013 15:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Chodová Planá A9:9
809. 11. 2013 14:00TJ Sokol Horažďovice BST DDM Stříbro A9:9
809. 11. 2013 14:00Koc Sušice ATJ Baník Líně B1:10
809. 11. 2013 14:00TJ Klatovy BTJ Slavoj Stod D10:2
809. 11. 2013 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Stod C10:4
927. 09. 2013 20:00TJ Slavoj Stod CTJ Slavoj Stod D10:1
923. 11. 2013 09:00TJ Baník Líně BTJ Klatovy B9:9
923. 11. 2013 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Přeštice A6:10
923. 11. 2013 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Horažďovice B10:8
923. 11. 2013 09:00TJ Slavoj Chodová Planá BKoc Sušice A3:10
923. 11. 2013 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Pocinovice A5:10
923. 11. 2013 09:00TJ Start Bělá nad Radbuzou ATJ Sokol Kdyně B10:7
1023. 11. 2013 14:00TJ Baník Líně BTJ Sokol Přeštice A6:10
1023. 11. 2013 14:00ST DDM Stříbro ATJ Klatovy B10:6
1023. 11. 2013 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AKoc Sušice A10:2
1023. 11. 2013 14:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Sokol Horažďovice B1:10
1023. 11. 2013 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Kdyně B10:6
1023. 11. 2013 14:00TJ Start Bělá nad Radbuzou ATJ Sokol Pocinovice A9:9
1107. 12. 2013 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Kdyně B10:4
1107. 12. 2013 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Horažďovice B6:10
1107. 12. 2013 09:00TJ Start Bělá nad Radbuzou AKoc Sušice A10:5
1107. 12. 2013 09:00TJ Klatovy BTJ Slavoj Chodová Planá A10:6
1107. 12. 2013 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Chodová Planá B10:0
1107. 12. 2013 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Baník Líně B10:7
1107. 12. 2013 09:00TJ Slavoj Stod DST DDM Stříbro A1:10
1207. 12. 2013 14:00TJ Start Bělá nad Radbuzou ATJ Sokol Horažďovice B0:10
1207. 12. 2013 14:00TJ Sokol Domažlice AKoc Sušice A10:8
1207. 12. 2013 14:00TJ Klatovy BTJ Slavoj Chodová Planá B10:0
1207. 12. 2013 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:5
1207. 12. 2013 14:00TJ Slavoj Stod CST DDM Stříbro A4:10
1207. 12. 2013 14:00TJ Slavoj Stod DTJ Baník Líně B2:10
1321. 12. 2013 09:00TJ Baník Líně BST DDM Stříbro A4:10
1321. 12. 2013 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod C10:7
1321. 12. 2013 09:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Slavoj Stod D10:3
1321. 12. 2013 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Klatovy B6:10
1321. 12. 2013 09:00TJ Start Bělá nad Radbuzou ATJ Sokol Přeštice A4:10
1321. 12. 2013 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Horažďovice B10:5
1321. 12. 2013 10:00TJ Sokol Kdyně BKoc Sušice A10:3
1421. 12. 2013 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod D10:0
1421. 12. 2013 14:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Slavoj Stod C1:10
1421. 12. 2013 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Přeštice A2:10
1421. 12. 2013 14:00TJ Start Bělá nad Radbuzou ATJ Klatovy B10:6
1421. 12. 2013 15:00TJ Sokol Pocinovice AKoc Sušice A10:2
1421. 12. 2013 15:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Horažďovice B10:2
1511. 01. 2014 09:00ST DDM Stříbro ATJ Baník Líně B10:4
1511. 01. 2014 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Slavoj Chodová Planá A6:10
1511. 01. 2014 09:00TJ Slavoj Stod DTJ Slavoj Chodová Planá B10:5
1511. 01. 2014 09:00TJ Klatovy BTJ Sokol Domažlice A10:3
1511. 01. 2014 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Start Bělá nad Radbuzou A10:5
1511. 01. 2014 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Pocinovice A10:8
1511. 01. 2014 09:00Koc Sušice ATJ Sokol Kdyně B5:10
1611. 01. 2014 14:00TJ Slavoj Stod DTJ Slavoj Chodová Planá A1:10
1611. 01. 2014 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Slavoj Chodová Planá B10:1
1611. 01. 2014 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Domažlice A10:2
1611. 01. 2014 14:00TJ Klatovy BTJ Start Bělá nad Radbuzou A10:5
1611. 01. 2014 14:00Koc Sušice ATJ Sokol Pocinovice A6:10
1611. 01. 2014 14:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Kdyně B10:3
1727. 09. 2013 20:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Slavoj Chodová Planá A5:10
1725. 01. 2014 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Baník Líně B9:9
1725. 01. 2014 09:00TJ Start Bělá nad Radbuzou AST DDM Stříbro A9:9
1725. 01. 2014 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Pocinovice A2:10
1725. 01. 2014 09:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Kdyně B3:10
1725. 01. 2014 09:00TJ Klatovy BTJ Sokol Horažďovice B4:10
1725. 01. 2014 09:00TJ Sokol Přeštice AKoc Sušice A10:6
1825. 01. 2014 14:00TJ Sokol Domažlice AST DDM Stříbro A3:10
1825. 01. 2014 14:00TJ Start Bělá nad Radbuzou ATJ Baník Líně B8:10
1825. 01. 2014 14:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Pocinovice A3:10
1825. 01. 2014 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Kdyně B5:10
1825. 01. 2014 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Horažďovice B6:10
1825. 01. 2014 14:00TJ Klatovy BKoc Sušice A5:10
1908. 02. 2014 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Klatovy B9:9
1908. 02. 2014 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Stod C10:7
1908. 02. 2014 09:00Koc Sušice ATJ Slavoj Stod D10:1
1908. 02. 2014 09:00TJ Baník Líně BTJ Sokol Pocinovice A10:6
1908. 02. 2014 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Kdyně B10:3
1908. 02. 2014 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:8
1908. 02. 2014 09:00TJ Start Bělá nad Radbuzou ATJ Slavoj Chodová Planá B10:2
2008. 02. 2014 14:00Koc Sušice ATJ Slavoj Stod C9:9
2008. 02. 2014 14:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Stod D10:0
2008. 02. 2014 14:00TJ Baník Líně BTJ Sokol Kdyně B10:7
2008. 02. 2014 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Pocinovice A10:8
2008. 02. 2014 14:00TJ Start Bělá nad Radbuzou ATJ Slavoj Chodová Planá A9:9
2008. 02. 2014 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Slavoj Chodová Planá B10:5
2122. 02. 2014 09:00TJ Start Bělá nad Radbuzou ATJ Sokol Domažlice A10:5
2122. 02. 2014 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Pocinovice A10:5
2122. 02. 2014 09:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Sokol Kdyně B4:10
2122. 02. 2014 09:00TJ Baník Líně BTJ Sokol Horažďovice B2:10
2122. 02. 2014 09:00ST DDM Stříbro AKoc Sušice A10:1
2122. 02. 2014 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Klatovy B10:8
2122. 02. 2014 09:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Přeštice A1:10
2222. 02. 2014 14:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Sokol Pocinovice A2:10
2222. 02. 2014 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Kdyně B8:10
2222. 02. 2014 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horažďovice B6:10
2222. 02. 2014 14:00TJ Baník Líně BKoc Sušice A9:9
2222. 02. 2014 14:00TJ Slavoj Stod DTJ Klatovy B1:10
2222. 02. 2014 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Přeštice A2:10
2327. 09. 2013 20:00TJ Slavoj Stod DTJ Slavoj Stod C1:10
2308. 03. 2014 09:00TJ Klatovy BTJ Baník Líně B10:5
2308. 03. 2014 09:00TJ Sokol Přeštice AST DDM Stříbro A8:10
2308. 03. 2014 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Chodová Planá A10:1
2308. 03. 2014 09:00Koc Sušice ATJ Slavoj Chodová Planá B10:2
2308. 03. 2014 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Domažlice A10:4
2308. 03. 2014 10:00TJ Sokol Kdyně BTJ Start Bělá nad Radbuzou A10:3
2408. 03. 2014 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Baník Líně B10:4
2408. 03. 2014 14:00TJ Klatovy BST DDM Stříbro A4:10
2408. 03. 2014 14:00Koc Sušice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:5
2408. 03. 2014 14:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Chodová Planá B10:2
2408. 03. 2014 15:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Domažlice A10:2
2408. 03. 2014 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Start Bělá nad Radbuzou A10:7
2522. 03. 2014 10:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice A10:7
2522. 03. 2014 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Domažlice A10:4
2522. 03. 2014 09:00Koc Sušice ATJ Start Bělá nad Radbuzou A10:8
2522. 03. 2014 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Klatovy B9:9
2522. 03. 2014 09:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Sokol Přeštice A4:10
2522. 03. 2014 09:00TJ Baník Líně BTJ Slavoj Stod C8:10
2522. 03. 2014 09:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Stod D10:0
2622. 03. 2014 14:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Start Bělá nad Radbuzou A10:0
2622. 03. 2014 14:00Koc Sušice ATJ Sokol Domažlice A10:5
2622. 03. 2014 14:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Klatovy B9:9
2622. 03. 2014 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Přeštice A10:4
2622. 03. 2014 14:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Stod C10:6
2622. 03. 2014 14:00TJ Baník Líně BTJ Slavoj Stod D10:4
2705. 04. 2014 09:00Koc Sušice ATJ Sokol Horažďovice B8:10
2705. 04. 2014 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Klatovy B10:0
2705. 04. 2014 10:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Přeštice A10:0
2705. 04. 2014 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Domažlice A10:4
2705. 04. 2014 09:00TJ Slavoj Stod DTJ Start Bělá nad Radbuzou A2:10
2705. 04. 2014 09:00TJ Baník Líně BTJ Slavoj Chodová Planá A4:10
2705. 04. 2014 09:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Chodová Planá B10:1
2805. 04. 2014 15:00TJ Sokol Kdyně BTJ Klatovy B9:9
2805. 04. 2014 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Přeštice A10:0
2805. 04. 2014 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Start Bělá nad Radbuzou A7:10
2805. 04. 2014 14:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Domažlice A4:10
2805. 04. 2014 14:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Chodová Planá A10:8
2805. 04. 2014 14:00TJ Baník Líně BTJ Slavoj Chodová Planá B10:2
Divize
128. 09. 2013 09:00TJ KlatovyTJ Sokol Plzeň V. C4:6
128. 09. 2013 09:00TJ Sokol KdyněTJ Sokol Plzeň V. D9:1
228. 09. 2013 13:00TJ Sokol KdyněTJ Sokol Plzeň V. C8:2
228. 09. 2013 13:00TJ KlatovyTJ Sokol Plzeň V. D3:7
312. 10. 2013 09:00TJ KlatovyTJ Sokol Kdyně1:9
327. 09. 2013 20:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. D7:3
412. 10. 2013 13:00TJ KlatovyTJ Sokol Kdyně0:10
427. 09. 2013 20:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. C7:3
526. 10. 2013 08:00TJ Union Plzeň CTJ Hrádek3:7
526. 10. 2013 08:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Klatovy7:3
526. 10. 2013 08:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Kdyně3:7
626. 10. 2013 12:00TJ Union Plzeň CTJ Hrádek1:9
626. 10. 2013 12:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Kdyně2:8
626. 10. 2013 12:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Klatovy7:3
709. 11. 2013 08:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. C3:7
709. 11. 2013 08:00TJ HrádekTJ Sokol Plzeň V. D8:2
809. 11. 2013 12:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. D3:7
809. 11. 2013 12:00TJ HrádekTJ Sokol Plzeň V. C9:1
923. 11. 2013 09:00TJ KlatovyTJ Union Plzeň C3:7
923. 11. 2013 09:00TJ Sokol KdyněTJ Hrádek7:3
1023. 11. 2013 13:00TJ KlatovyTJ Hrádek2:8
1023. 11. 2013 13:00TJ Sokol KdyněTJ Union Plzeň C9:1
1107. 12. 2013 08:00TJ Union Plzeň CTJ Klatovy6:4
1107. 12. 2013 08:00TJ HrádekTJ Sokol Kdyně6:4
1207. 12. 2013 12:00TJ HrádekTJ Klatovy8:2
1207. 12. 2013 12:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Kdyně1:9
1321. 12. 2013 08:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Hrádek0:10
1321. 12. 2013 08:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Union Plzeň C7:3
1421. 12. 2013 12:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Union Plzeň C5:5
1421. 12. 2013 12:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Hrádek3:7
1511. 01. 2014 08:00TJ HrádekTJ Sokol Plzeň V. C8:2
1511. 01. 2014 08:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. D8:2
1611. 01. 2014 12:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. C6:4
1611. 01. 2014 12:00TJ HrádekTJ Sokol Plzeň V. D10:0
1725. 01. 2014 09:00TJ Sokol KdyněTJ Klatovy10:0
1725. 10. 2013 20:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. C7:3
1825. 01. 2014 13:00TJ Sokol KdyněTJ Klatovy9:1
1825. 10. 2013 20:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. D7:3
1908. 02. 2014 09:00TJ HrádekTJ Union Plzeň C10:0
1908. 02. 2014 09:00TJ KlatovyTJ Sokol Plzeň V. C6:4
1908. 02. 2014 09:00TJ Sokol KdyněTJ Sokol Plzeň V. D9:1
2008. 02. 2014 13:00TJ HrádekTJ Union Plzeň C10:0
2008. 02. 2014 13:00TJ Sokol KdyněTJ Sokol Plzeň V. C10:0
2008. 02. 2014 13:00TJ KlatovyTJ Sokol Plzeň V. D5:5
2122. 02. 2014 08:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Union Plzeň C5:5
2122. 02. 2014 08:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Hrádek0:10
2222. 02. 2014 12:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Union Plzeň C1:9
2222. 02. 2014 12:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Hrádek2:8
2308. 03. 2014 08:00TJ Union Plzeň CTJ Klatovy1:9
2308. 03. 2014 08:00TJ HrádekTJ Sokol Kdyně7:3
2408. 03. 2014 12:00TJ HrádekTJ Klatovy7:3
2408. 03. 2014 12:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Kdyně1:9
2522. 03. 2014 08:00TJ KlatovyTJ Union Plzeň C9:1
2522. 03. 2014 08:00TJ Sokol KdyněTJ Hrádek3:7
2622. 03. 2014 12:00TJ KlatovyTJ Hrádek4:6
2622. 03. 2014 12:00TJ Sokol KdyněTJ Union Plzeň C10:0
2705. 04. 2014 08:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Klatovy1:9
2705. 04. 2014 08:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Kdyně6:4
2805. 04. 2014 12:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Kdyně2:7
2805. 04. 2014 12:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Klatovy4:6
Český pohár
122. 09. 2013 09:00TJ Sokol Domažlice CTJ Dynamo Horšovský Týn B7:3
122. 09. 2013 09:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Domažlice A6:4
125. 09. 2013 09:00TJ Sokol Starý Plzenec BTJ Dynamo Horšovský Týn A5:5
122. 09. 2013 09:00TJ Sokol Pocinovice CTJ Sokol Milavče A1:9
206. 10. 2013 09:00TJ Sokol Domažlice CTTC Laka Železná Ruda A2:8
206. 10. 2013 09:00SK Kornatice ATJ Město Zbiroh A5:5
206. 10. 2013 09:00TJ Sokol Nezvěstice BTJ Sokol Lhůta A2:8
206. 10. 2013 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Dobřany A1:9
206. 10. 2013 09:00Sokol Nová Hospoda BTJ Sokol Horažďovice A0:10
206. 10. 2013 09:00TJ Trnová ADioss Nýřany B5:5
206. 10. 2013 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá B8:2
206. 10. 2013 09:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Klatovy A1:9
206. 10. 2013 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ADioss Nýřany A0:10
206. 10. 2013 09:00Koc Sušice ATJ Sokol Horažďovice B2:8
206. 10. 2013 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Baník Líně A0:10
206. 10. 2013 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ASKUŘ Plzeň A1:9
206. 10. 2013 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Bor B6:4
206. 10. 2013 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Horní Bělá A0:10
206. 10. 2013 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Nezvěstice A2:8
206. 10. 2013 09:00TJ Sokol Milavče ATJ Slavoj Stod A3:7
303. 11. 2013 09:00TJ Město Zbiroh ATTC Laka Železná Ruda A8:2
303. 11. 2013 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Dobřany A8:2
303. 11. 2013 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Horažďovice A0:10
303. 11. 2013 09:00TJ Sokol Těně ATJ Klatovy A0:10
303. 11. 2013 09:00TJ Sokol Horažďovice BDioss Nýřany A0:10
303. 11. 2013 09:00TJ Baník Líně ASKUŘ Plzeň A6:4
303. 11. 2013 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Horní Bělá A1:9
303. 11. 2013 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Slavoj Stod A10:0
401. 12. 2013 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Město Zbiroh A3:7
401. 12. 2013 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Klatovy A5:5
401. 12. 2013 09:00TJ Baník Líně ADioss Nýřany A4:6
401. 12. 2013 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Horní Bělá A6:4
1103. 11. 2013 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn BTJ Sokol Milavče A2:8
1103. 11. 2013 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Domažlice A5:5
1103. 11. 2013 09:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Starý Plzenec B10:0
1103. 11. 2013 09:00TJ Sokol Domažlice CTJ Sokol Pocinovice C4:6
1201. 12. 2013 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Milavče A2:8
1201. 12. 2013 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Bor B3:7
1201. 12. 2013 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Pocinovice A4:6
1201. 12. 2013 09:00Koc Sušice ATJ Sokol Domažlice A6:4
1201. 12. 2013 09:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Horní Bělá B10:0
1201. 12. 2013 09:00Sokol Nová Hospoda BTJ Trnová A1:9
1201. 12. 2013 09:00TJ Sokol Nezvěstice BTJ Sokol Starý Plzenec A10:0
1201. 12. 2013 09:00TJ Sokol Pocinovice CSK Kornatice A0:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline