Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
105. 10. 2013 16:00SKST Teplice ATJ Sever Žatec A
105. 10. 2013 16:00TJ Baník Březenecká ATJ Krupka A
105. 10. 2013 16:00SKST Baník Most BKST Jirkov B SVS a.s.
105. 10. 2013 16:00TTC Litoměřice BSKP Sever Ústí n.L. A
105. 10. 2013 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Děčín A
105. 10. 2013 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most C
219. 10. 2013 16:00TTC Litvínov ATTC Litoměřice B
219. 10. 2013 16:00SKST Baník Most CSKP Sever Ústí n.L. A
219. 10. 2013 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most B
219. 10. 2013 16:00
herna KST Jirkov
SKST Děčín AKST Jirkov B SVS a.s.
219. 10. 2013 16:00SKST Teplice ATJ Baník Březenecká A
219. 10. 2013 16:00TJ Sever Žatec ATJ Krupka A
320. 10. 2013 10:00TTC Litvínov ASKP Sever Ústí n.L. A
320. 10. 2013 10:00SKST Baník Most CTTC Litoměřice B
320. 10. 2013 10:00TJ Sokol Filipov AKST Jirkov B SVS a.s.
320. 10. 2013 10:00
herna SKST Baník Most
SKST Děčín ASKST Baník Most B
320. 10. 2013 10:00SKST Teplice ATJ Krupka A
320. 10. 2013 10:00TJ Sever Žatec ATJ Baník Březenecká A
402. 11. 2013 16:00TJ Baník Březenecká ATTC Litvínov A
402. 11. 2013 16:00TJ Krupka ASKST Baník Most C
402. 11. 2013 16:00SKST Baník Most BSKST Teplice A
402. 11. 2013 16:00KST Jirkov B SVS a.s.TJ Sever Žatec A
402. 11. 2013 16:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Filipov A
402. 11. 2013 16:00SKP Sever Ústí n.L. ASKST Děčín A
503. 11. 2013 10:00TJ Baník Březenecká ASKST Baník Most C
503. 11. 2013 10:00TJ Krupka ATTC Litvínov A
503. 11. 2013 10:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec A
503. 11. 2013 10:00KST Jirkov B SVS a.s.SKST Teplice A
503. 11. 2013 10:00TTC Litoměřice BSKST Děčín A
503. 11. 2013 10:00SKP Sever Ústí n.L. ATJ Sokol Filipov A
616. 11. 2013 16:00TTC Litvínov ATJ Sokol Filipov A
616. 11. 2013 16:00SKST Baník Most CSKST Děčín A
616. 11. 2013 16:00SKST Teplice ATTC Litoměřice B
616. 11. 2013 16:00TJ Sever Žatec ASKP Sever Ústí n.L. A
616. 11. 2013 16:00TJ Baník Březenecká ASKST Baník Most B
616. 11. 2013 16:00TJ Krupka AKST Jirkov B SVS a.s.
717. 11. 2013 10:00TTC Litvínov ASKST Děčín A
717. 11. 2013 10:00SKST Baník Most CTJ Sokol Filipov A
717. 11. 2013 10:00SKST Teplice ASKP Sever Ústí n.L. A
717. 11. 2013 10:00TJ Sever Žatec ATTC Litoměřice B
717. 11. 2013 10:00TJ Baník Březenecká AKST Jirkov B SVS a.s.
717. 11. 2013 10:00TJ Krupka ASKST Baník Most B
830. 11. 2013 16:00SKST Baník Most BTTC Litvínov A
830. 11. 2013 16:00KST Jirkov B SVS a.s.SKST Baník Most C
830. 11. 2013 16:00TTC Litoměřice BTJ Baník Březenecká A
830. 11. 2013 16:00SKP Sever Ústí n.L. ATJ Krupka A
830. 11. 2013 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Teplice A
830. 11. 2013 16:00
herna TJ Sever Žatec
SKST Děčín ATJ Sever Žatec A
901. 12. 2013 10:00SKST Baník Most BSKST Baník Most C
901. 12. 2013 10:00KST Jirkov B SVS a.s.TTC Litvínov A
901. 12. 2013 10:00TTC Litoměřice BTJ Krupka A
901. 12. 2013 10:00SKP Sever Ústí n.L. ATJ Baník Březenecká A
901. 12. 2013 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec A
901. 12. 2013 10:00
herna SKST Teplice
SKST Děčín ASKST Teplice A
1014. 12. 2013 16:00SKST Teplice ATTC Litvínov A
1014. 12. 2013 16:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most C
1014. 12. 2013 16:00TJ Baník Březenecká ATJ Sokol Filipov A
1014. 12. 2013 16:00TJ Krupka ASKST Děčín A
1014. 12. 2013 16:00SKST Baník Most BTTC Litoměřice B
1014. 12. 2013 16:00KST Jirkov B SVS a.s.SKP Sever Ústí n.L. A
1115. 12. 2013 10:00SKST Teplice ASKST Baník Most C
1115. 12. 2013 10:00TJ Sever Žatec ATTC Litvínov A
1115. 12. 2013 10:00TJ Baník Březenecká ASKST Děčín A
1115. 12. 2013 10:00TJ Krupka ATJ Sokol Filipov A
1115. 12. 2013 10:00SKST Baník Most BSKP Sever Ústí n.L. A
1115. 12. 2013 10:00KST Jirkov B SVS a.s.TTC Litoměřice B
1218. 01. 2013 16:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice A
1218. 01. 2013 16:00TJ Krupka ATJ Baník Březenecká A
1218. 01. 2013 16:00KST Jirkov B SVS a.s.SKST Baník Most B
1218. 01. 2013 16:00SKP Sever Ústí n.L. ATTC Litoměřice B
1218. 01. 2013 16:00SKST Děčín ATJ Sokol Filipov A
1218. 01. 2013 16:00SKST Baník Most CTTC Litvínov A
1301. 02. 2014 16:00TTC Litoměřice BTTC Litvínov A
1301. 02. 2014 16:00SKP Sever Ústí n.L. ASKST Baník Most C
1301. 02. 2014 16:00SKST Baník Most BTJ Sokol Filipov A
1301. 02. 2014 16:00KST Jirkov B SVS a.s.SKST Děčín A
1301. 02. 2014 16:00TJ Baník Březenecká ASKST Teplice A
1301. 02. 2014 16:00TJ Krupka ATJ Sever Žatec A
1402. 02. 2014 10:00SKP Sever Ústí n.L. ATTC Litvínov A
1402. 02. 2014 10:00TTC Litoměřice BSKST Baník Most C
1402. 02. 2014 10:00KST Jirkov B SVS a.s.TJ Sokol Filipov A
1402. 02. 2014 10:00SKST Baník Most BSKST Děčín A
1402. 02. 2014 10:00TJ Krupka ASKST Teplice A
1402. 02. 2014 10:00TJ Baník Březenecká ATJ Sever Žatec A
1515. 02. 2014 16:00TTC Litvínov ATJ Baník Březenecká A
1515. 02. 2014 16:00SKST Baník Most CTJ Krupka A
1515. 02. 2014 16:00SKST Teplice ASKST Baník Most B
1515. 02. 2014 16:00TJ Sever Žatec AKST Jirkov B SVS a.s.
1515. 02. 2014 16:00TJ Sokol Filipov ATTC Litoměřice B
1515. 02. 2014 16:00SKST Děčín ASKP Sever Ústí n.L. A
1616. 02. 2014 10:00SKST Baník Most CTJ Baník Březenecká A
1616. 02. 2014 10:00TTC Litvínov ATJ Krupka A
1616. 02. 2014 10:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most B
1616. 02. 2014 10:00SKST Teplice AKST Jirkov B SVS a.s.
1616. 02. 2014 10:00SKST Děčín ATTC Litoměřice B
1616. 02. 2014 10:00TJ Sokol Filipov ASKP Sever Ústí n.L. A
1701. 03. 2014 16:00TJ Sokol Filipov ATTC Litvínov A
1701. 03. 2014 16:00SKST Děčín ASKST Baník Most C
1701. 03. 2014 16:00TTC Litoměřice BSKST Teplice A
1701. 03. 2014 16:00SKP Sever Ústí n.L. ATJ Sever Žatec A
1701. 03. 2014 16:00SKST Baník Most BTJ Baník Březenecká A
1701. 03. 2014 16:00KST Jirkov B SVS a.s.TJ Krupka A
1802. 03. 2014 10:00SKST Děčín ATTC Litvínov A
1802. 03. 2014 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most C
1802. 03. 2014 10:00SKP Sever Ústí n.L. ASKST Teplice A
1802. 03. 2014 10:00TTC Litoměřice BTJ Sever Žatec A
1802. 03. 2014 10:00KST Jirkov B SVS a.s.TJ Baník Březenecká A
1802. 03. 2014 10:00SKST Baník Most BTJ Krupka A
1915. 03. 2014 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most B
1915. 03. 2014 16:00SKST Baník Most CKST Jirkov B SVS a.s.
1915. 03. 2014 16:00TJ Baník Březenecká ATTC Litoměřice B
1915. 03. 2014 16:00TJ Krupka ASKP Sever Ústí n.L. A
1915. 03. 2014 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Filipov A
1915. 03. 2014 16:00TJ Sever Žatec ASKST Děčín A
2016. 03. 2014 10:00SKST Baník Most CSKST Baník Most B
2016. 03. 2014 10:00TTC Litvínov AKST Jirkov B SVS a.s.
2016. 03. 2014 10:00TJ Krupka ATTC Litoměřice B
2016. 03. 2014 10:00TJ Baník Březenecká ASKP Sever Ústí n.L. A
2016. 03. 2014 10:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Filipov A
2016. 03. 2014 10:00SKST Teplice ASKST Děčín A
2129. 03. 2014 16:00TTC Litvínov ASKST Teplice A
2129. 03. 2014 16:00SKST Baník Most CTJ Sever Žatec A
2129. 03. 2014 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Baník Březenecká A
2129. 03. 2014 16:00SKST Děčín ATJ Krupka A
2129. 03. 2014 16:00TTC Litoměřice BSKST Baník Most B
2129. 03. 2014 16:00SKP Sever Ústí n.L. AKST Jirkov B SVS a.s.
2230. 03. 2014 10:00SKST Baník Most CSKST Teplice A
2230. 03. 2014 10:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec A
2230. 03. 2014 10:00SKST Děčín ATJ Baník Březenecká A
2230. 03. 2014 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Krupka A
2230. 03. 2014 10:00SKP Sever Ústí n.L. ASKST Baník Most B
2230. 03. 2014 10:00TTC Litoměřice BKST Jirkov B SVS a.s.
Český pohár
1/114. 09. 2013 15:00ST KopistySK Štětí B
1/114. 09. 2013 15:00SK Libědice CTTC Litvínov B
1/114. 09. 2013 15:00TTC Duchcov ATJ Baník Březenecká
1/114. 09. 2013 15:00SK Libědice BSK Štětí A
1/114. 09. 2013 15:00TTC Litvínov CKST Most
1/114. 09. 2013 15:00SK Libědice ATJ Spartak Lubenec
1/114. 09. 2013 15:00TTC Duchcov BTTC Litvínov A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline