Výsledky
Divize muži
129. 09. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Klánovice A10:6
129. 09. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ10:6
102. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha CTJ Slovan KST Bohnice A6:10
130. 09. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha D10:3
130. 09. 2014 19:00TTC Elizza Praha ETTC Alimpex Praha A10:3
129. 09. 2014 00:00Avia Čakovice BSF SKK EL Nino Praha E5:10
208. 10. 2014 19:00TTC Klánovice ASF SKK EL Nino Praha E10:8
206. 10. 2014 00:00TTC Alimpex Praha AAvia Čakovice B6:10
209. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha E8:10
207. 10. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice ATJ Slovan KST Bohnice B7:10
207. 10. 2014 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZAC Sparta Praha C10:3
206. 10. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Sokol Nusle Praha A10:5
313. 10. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Klánovice A7:10
330. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha CTJ Sokol Michle Praha B10:6
314. 10. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ7:10
314. 10. 2014 19:00TTC Elizza Praha ETJ Slovan KST Bohnice A10:4
313. 10. 2014 00:00Avia Čakovice BAC Sparta Praha D10:4
313. 10. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ETTC Alimpex Praha A10:3
422. 10. 2014 19:00TTC Klánovice ATTC Alimpex Praha A10:3
423. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha DSF SKK EL Nino Praha E8:10
421. 10. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice AAvia Čakovice B10:4
421. 10. 2014 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZTTC Elizza Praha E6:10
420. 10. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Slovan KST Bohnice B4:10
420. 10. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha C10:1
506. 11. 2014 19:00AC Sparta Praha CTTC Klánovice A10:7
504. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Nusle Praha A2:10
504. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha ETJ Sokol Michle Praha B10:3
503. 11. 2014 00:00Avia Čakovice BTTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ10:3
503. 11. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Slovan KST Bohnice A9:9
503. 11. 2014 00:00TTC Alimpex Praha AAC Sparta Praha D7:10
612. 11. 2014 19:00TTC Klánovice AAC Sparta Praha D10:4
611. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice ATTC Alimpex Praha A10:3
611. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZSF SKK EL Nino Praha E5:10
610. 11. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha BAvia Čakovice B10:1
610. 11. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha E10:7
613. 11. 2014 19:00AC Sparta Praha CTJ Slovan KST Bohnice B10:4
718. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice BTTC Klánovice A10:0
718. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha C10:8
717. 11. 2014 00:00Avia Čakovice BTJ Sokol Nusle Praha A5:10
717. 11. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Sokol Michle Praha B10:5
717. 11. 2014 00:00TTC Alimpex Praha ATTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ5:10
717. 11. 2014 18:15AC Sparta Praha DTJ Slovan KST Bohnice A9:9
826. 11. 2014 19:00TTC Klánovice ATJ Slovan KST Bohnice A7:10
825. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZAC Sparta Praha D10:3
824. 11. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Alimpex Praha A10:5
824. 11. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK EL Nino Praha E10:8
827. 11. 2014 19:00AC Sparta Praha CAvia Čakovice B6:10
825. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha E10:5
902. 12. 2014 19:00TTC Elizza Praha ETTC Klánovice A10:1
901. 12. 2014 00:00Avia Čakovice BTJ Slovan KST Bohnice B6:10
901. 12. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha EAC Sparta Praha C7:10
901. 12. 2014 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Sokol Nusle Praha A3:10
904. 12. 2014 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Michle Praha B10:6
902. 12. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice ATTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ9:9
1010. 12. 2014 19:00TTC Klánovice ATTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ8:10
1008. 12. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Slovan KST Bohnice A10:6
1008. 12. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha D6:10
1011. 12. 2014 19:00AC Sparta Praha CTTC Alimpex Praha A10:5
1009. 12. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice BSF SKK EL Nino Praha E10:8
1009. 12. 2014 19:00TTC Elizza Praha EAvia Čakovice B10:2
1115. 12. 2014 00:00Avia Čakovice BTTC Klánovice A10:4
1115. 12. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ETTC Elizza Praha E10:7
1115. 12. 2014 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Slovan KST Bohnice B6:10
1131. 10. 2014 00:00AC Sparta Praha DAC Sparta Praha C3:10
1116. 12. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice ATJ Sokol Nusle Praha A10:2
1116. 12. 2014 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZTJ Sokol Michle Praha B10:0
1207. 01. 2015 19:00TTC Klánovice ATJ Sokol Michle Praha B10:7
1206. 01. 2015 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZTJ Sokol Nusle Praha A10:1
1206. 01. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice AAC Sparta Praha C10:2
1208. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha DTJ Slovan KST Bohnice B10:3
1205. 01. 2015 00:00TTC Alimpex Praha ATTC Elizza Praha E10:6
1223. 02. 2015 19:15SF SKK EL Nino Praha EAvia Čakovice B6:10
1312. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha ETTC Klánovice A10:7
1312. 01. 2015 00:00Avia Čakovice BTTC Alimpex Praha A10:6
1313. 01. 2015 19:00TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha D8:10
1330. 09. 2014 19:00TJ Slovan KST Bohnice BTJ Slovan KST Bohnice A10:3
1315. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ8:10
1312. 01. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Michle Praha B8:10
1421. 01. 2015 19:00TTC Klánovice ATJ Sokol Nusle Praha A4:10
1419. 01. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha BAC Sparta Praha C10:3
1420. 01. 2015 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZTJ Slovan KST Bohnice B5:10
1420. 01. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice ATTC Elizza Praha E8:10
1422. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha DAvia Čakovice B10:4
1422. 01. 2015 19:00TTC Alimpex Praha ASF SKK EL Nino Praha E10:4
1526. 01. 2015 00:00TTC Alimpex Praha ATTC Klánovice A8:10
1526. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha EAC Sparta Praha D10:3
1526. 01. 2015 00:00Avia Čakovice BTJ Slovan KST Bohnice A4:10
1512. 10. 2014 18:00TTC Elizza Praha ETTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ5:10
1509. 03. 2015 00:00TJ Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Michle Praha B9:9
1529. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha CTJ Sokol Nusle Praha A5:10
1604. 02. 2015 19:00TTC Klánovice AAC Sparta Praha C10:6
1602. 02. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Slovan KST Bohnice B10:5
1602. 02. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Elizza Praha E8:10
1603. 02. 2015 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZAvia Čakovice B5:10
1603. 02. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice ASF SKK EL Nino Praha E10:4
1605. 02. 2015 19:00AC Sparta Praha DTTC Alimpex Praha A10:3
1712. 02. 2015 19:00AC Sparta Praha DTTC Klánovice A10:3
1709. 02. 2015 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Slovan KST Bohnice A4:10
1709. 02. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha ETTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ10:3
1709. 02. 2015 00:00Avia Čakovice BTJ Sokol Michle Praha B9:9
1710. 02. 2015 19:00TTC Elizza Praha ETJ Sokol Nusle Praha A10:6
1710. 02. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha C8:10
1818. 02. 2015 19:00TTC Klánovice ATJ Slovan KST Bohnice B10:7
1819. 02. 2015 19:00AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha E10:3
1816. 02. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAvia Čakovice B5:10
1816. 02. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha BSF SKK EL Nino Praha E10:8
1817. 02. 2015 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZTTC Alimpex Praha A10:4
1817. 02. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice AAC Sparta Praha D3:10
1910. 03. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice ATTC Klánovice A10:3
1912. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ10:3
1909. 03. 2015 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Sokol Michle Praha B7:10
1909. 03. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Sokol Nusle Praha A10:1
1909. 03. 2015 00:00Avia Čakovice BAC Sparta Praha C9:9
1910. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha ETJ Slovan KST Bohnice B9:9
2018. 03. 2015 19:00TTC Klánovice ATTC Elizza Praha E8:10
2017. 03. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice BAvia Čakovice B10:7
2019. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha CSF SKK EL Nino Praha E8:10
2016. 03. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Alimpex Praha A10:3
2016. 03. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha BAC Sparta Praha D9:9
2017. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZTJ Slovan KST Bohnice A3:10
2124. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZTTC Klánovice A3:10
2124. 03. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice ATJ Sokol Michle Praha B9:9
2126. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Nusle Praha A10:6
2123. 03. 2015 00:00TTC Alimpex Praha AAC Sparta Praha C2:10
2123. 03. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Slovan KST Bohnice B10:5
2123. 03. 2015 00:00Avia Čakovice BTTC Elizza Praha E7:10
2201. 04. 2015 19:00TTC Klánovice AAvia Čakovice B9:9
2231. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha ESF SKK EL Nino Praha E0:10
2231. 03. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice BTTC Alimpex Praha A10:0wo
2227. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha CAC Sparta Praha D10:8
2230. 03. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Slovan KST Bohnice A8:10
2230. 03. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ10:0
1. třída A muži
129. 09. 2014 19:15TJ Střížkov BAvia Čakovice C6:10
102. 10. 2014 19:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Malešice A10:0
102. 10. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Slavoj Praha A3:10
129. 09. 2014 19:00TTC Klánovice BAC Sparta Praha E10:7
101. 10. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Elizza Praha G9:9
102. 10. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Michle Praha D5:10
206. 10. 2014 00:00Avia Čakovice CTJ Sokol Michle Praha D10:3
206. 10. 2014 19:00TTC Elizza Praha GTJ Slovan KST Bohnice C10:5
207. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A2:10
208. 10. 2014 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Klánovice B6:10
209. 10. 2014 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Nusle Praha C2:10
206. 10. 2014 19:15TJ Střížkov BSF SKK EL Nino Praha F4:10
319. 12. 2014 19:15SF SKK EL Nino Praha FAvia Čakovice C10:4
316. 10. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Střížkov B10:6
313. 10. 2014 19:00TTC Klánovice BTJ Malešice A10:1
315. 10. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Slavoj Praha A10:6
316. 10. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha E10:0
313. 10. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Elizza Praha G10:5
420. 10. 2014 00:00Avia Čakovice CTTC Elizza Praha G7:10
421. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Michle Praha D6:10
422. 10. 2014 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Slovan KST Bohnice C10:7
423. 10. 2014 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A1:10
420. 10. 2014 19:15TJ Střížkov BTTC Klánovice B4:10
420. 10. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Sokol Nusle Praha C10:1
506. 11. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAvia Čakovice C8:10
503. 11. 2014 19:00TTC Klánovice BSF SKK EL Nino Praha F8:10
505. 11. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Střížkov B10:1
506. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice CTJ Malešice A10:0
503. 11. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Slavoj Praha A9:9
503. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha GAC Sparta Praha E10:4
613. 11. 2014 19:00Avia Čakovice CAC Sparta Praha E10:1
612. 11. 2014 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha G4:10
613. 11. 2014 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Michle Praha D1:10
610. 11. 2014 19:15TJ Střížkov BTJ Slovan KST Bohnice C10:7
610. 11. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A9:9
613. 11. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Klánovice B10:7
717. 11. 2014 19:00TTC Klánovice BAvia Čakovice C7:10
719. 11. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Nusle Praha C10:2
720. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice CSF SKK EL Nino Praha F3:10
717. 11. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Střížkov B10:7
717. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha GTJ Malešice A10:2
718. 11. 2014 19:00AC Sparta Praha ETJ Slavoj Praha A7:10
824. 11. 2014 00:00Avia Čakovice CTJ Slavoj Praha A10:2
827. 11. 2014 18:45TJ Malešice AAC Sparta Praha E0:10
824. 11. 2014 19:15TJ Střížkov BTTC Elizza Praha G9:9
824. 11. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Sokol Michle Praha D10:2
827. 11. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Slovan KST Bohnice C10:4
824. 11. 2014 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A2:10
903. 12. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAvia Čakovice C10:5
904. 12. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice CTTC Klánovice B8:10
901. 12. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Nusle Praha C3:10
901. 12. 2014 19:00TTC Elizza Praha GSF SKK EL Nino Praha F2:10
902. 12. 2014 19:00AC Sparta Praha ETJ Střížkov B10:8
903. 12. 2014 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Malešice A10:3
1008. 12. 2014 00:00Avia Čakovice CTJ Malešice A10:0
1008. 12. 2014 19:15TJ Střížkov BTJ Slavoj Praha A10:4
1008. 12. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha FAC Sparta Praha E10:0
1011. 12. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Elizza Praha G8:10
1008. 12. 2014 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Michle Praha D9:9
1010. 12. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Slovan KST Bohnice C10:2
1115. 12. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice CAvia Čakovice C3:10
1105. 03. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A9:9
1115. 12. 2014 19:00TTC Elizza Praha GTTC Klánovice B4:10
1116. 12. 2014 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Nusle Praha C9:9
1117. 12. 2014 19:15TJ Slavoj Praha ASF SKK EL Nino Praha F6:10
1118. 12. 2014 18:45TJ Malešice ATJ Střížkov B4:10
1205. 01. 2015 00:00Avia Čakovice CTJ Střížkov B10:5
1208. 01. 2015 18:45TJ Malešice ASF SKK EL Nino Praha F0:10
1207. 01. 2015 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Nusle Praha C7:10
1206. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha ETTC Klánovice B7:10
1205. 01. 2015 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A3:10
1205. 01. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Slovan KST Bohnice C10:7
1325. 02. 2015 19:00TJ Sokol Michle Praha DAvia Čakovice C10:8
1315. 01. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice CTTC Elizza Praha G10:1
1314. 01. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAC Sparta Praha E10:1
1312. 01. 2015 19:00TTC Klánovice BTJ Slavoj Praha A6:10
1315. 01. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Malešice A10:3
1312. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Střížkov B10:2
1406. 03. 2015 18:30Avia Čakovice CSF SKK EL Nino Praha F6:10
1419. 01. 2015 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Nusle Praha C10:3
1422. 01. 2015 18:45TJ Malešice ATTC Klánovice B1:10
1421. 01. 2015 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A6:10
1420. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha ETJ Slovan KST Bohnice C10:3
1419. 01. 2015 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Michle Praha D6:10
1526. 01. 2015 19:00TTC Elizza Praha GAvia Čakovice C10:7
1526. 01. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha DAC Sparta Praha E10:3
1529. 01. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice CTJ Slavoj Praha A7:10
1528. 01. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Malešice A10:0
1526. 01. 2015 19:00TTC Klánovice BTJ Střížkov B4:10
1529. 01. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSF SKK EL Nino Praha F4:10
1602. 02. 2015 00:00Avia Čakovice CTJ Sokol Nusle Praha C10:6
1602. 02. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha FTTC Klánovice B10:3
1602. 02. 2015 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A2:10
1605. 02. 2015 18:45TJ Malešice ATJ Slovan KST Bohnice C2:10
1604. 02. 2015 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Michle Praha D10:2
1603. 02. 2015 19:00AC Sparta Praha ETTC Elizza Praha G9:9
1710. 02. 2015 19:00AC Sparta Praha EAvia Čakovice C4:10
1709. 02. 2015 19:00TTC Elizza Praha GTJ Slavoj Praha A6:10
1709. 02. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Malešice A10:0
1712. 02. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice CTJ Střížkov B10:6
1711. 02. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ASF SKK EL Nino Praha F5:10
1709. 02. 2015 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Nusle Praha C5:10
1816. 02. 2015 00:00Avia Čakovice CTTC Klánovice B10:5
1819. 02. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A2:10
1816. 02. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Slovan KST Bohnice C10:1
1816. 02. 2015 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Michle Praha D10:6
1819. 02. 2015 18:45TJ Malešice ATTC Elizza Praha G10:8
1818. 02. 2015 19:15TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha E10:6
1911. 03. 2015 19:15TJ Slavoj Praha AAvia Čakovice C10:5
1910. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha ETJ Malešice A10:0
1909. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha GTJ Střížkov B10:3
1909. 03. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha DSF SKK EL Nino Praha F1:10
1912. 03. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Nusle Praha C10:7
1911. 03. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Klánovice B10:0
2016. 03. 2015 00:00Avia Čakovice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A2:10
2016. 03. 2015 19:00TTC Klánovice BTJ Slovan KST Bohnice C6:10
2019. 03. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Michle Praha D8:10
2016. 03. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha FTTC Elizza Praha G10:5
2016. 03. 2015 19:15TJ Střížkov BAC Sparta Praha E10:5
2019. 03. 2015 18:45TJ Malešice ATJ Slavoj Praha A1:10
2126. 03. 2015 18:45TJ Malešice AAvia Čakovice C1:10
2125. 03. 2015 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Střížkov B7:10
2124. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha ESF SKK EL Nino Praha F1:10
2123. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Nusle Praha C8:10
2123. 03. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Klánovice B9:9
2126. 03. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A2:10
2230. 03. 2015 00:00Avia Čakovice CTJ Slovan KST Bohnice C10:5
2201. 04. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Michle Praha D10:5
2230. 03. 2015 19:00TTC Klánovice BTTC Elizza Praha G10:6
2202. 04. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAC Sparta Praha E10:8
2230. 03. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Slavoj Praha A10:4
2230. 03. 2015 19:15TJ Střížkov BTJ Malešice A9:9
1. třída B muži
101. 10. 2014 19:00PSK Olymp Praha ATJ Slovan KST Bohnice D10:8
129. 09. 2014 19:00TTC Elizza Praha FAvia Čakovice D10:2
130. 09. 2014 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Petrovice I. A6:10
129. 09. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Sokol Nusle Praha B10:1
130. 09. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A3:10
102. 10. 2014 19:15TJ Střížkov ATJ Pankrác A10:1
209. 10. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice DTJ Pankrác A10:7
208. 10. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Střížkov A4:10
209. 10. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Lokomotiva Vršovice B9:9
207. 10. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Michle Praha C10:5
210. 10. 2014 18:30Avia Čakovice DAC Sparta Praha F3:10
208. 10. 2014 19:00PSK Olymp Praha ATTC Elizza Praha F10:4
313. 10. 2014 19:00TTC Elizza Praha FTJ Slovan KST Bohnice D10:5
314. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha FPSK Olymp Praha A3:10
313. 10. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha CAvia Čakovice D10:2
314. 10. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Petrovice I. A10:3
316. 10. 2014 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Nusle Praha B10:0
316. 10. 2014 19:15TJ Pankrác ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A6:10
423. 10. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A2:10
423. 10. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Pankrác A10:4
421. 10. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Střížkov A3:10
424. 10. 2014 18:30Avia Čakovice DTJ Lokomotiva Vršovice B2:10
422. 10. 2014 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Michle Praha C10:4
420. 10. 2014 19:00TTC Elizza Praha FAC Sparta Praha F5:10
504. 11. 2014 19:00AC Sparta Praha FTJ Slovan KST Bohnice D10:5
503. 11. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Elizza Praha F10:7
504. 11. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BPSK Olymp Praha A9:9
506. 11. 2014 19:15TJ Střížkov AAvia Čakovice D10:0
506. 11. 2014 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Petrovice I. A5:10
505. 11. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Nusle Praha B10:6
613. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Nusle Praha B8:10
611. 11. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:3
614. 11. 2014 18:30Avia Čakovice DTJ Pankrác A6:10
612. 11. 2014 19:00PSK Olymp Praha ATJ Střížkov A9:9
610. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha FTJ Lokomotiva Vršovice B10:5
611. 11. 2014 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Michle Praha C10:7
717. 11. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Slovan KST Bohnice D6:10
718. 11. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BAC Sparta Praha F10:5
720. 11. 2014 19:15TJ Střížkov ATTC Elizza Praha F10:2
720. 11. 2014 19:15TJ Pankrác APSK Olymp Praha A5:10
719. 11. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AAvia Čakovice D10:3
720. 11. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Petrovice I. A6:10
827. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Petrovice I. A8:10
828. 11. 2014 18:30Avia Čakovice DTJ Sokol Nusle Praha B4:10
826. 11. 2014 19:00PSK Olymp Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:2
824. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha FTJ Pankrác A10:6
811. 12. 2014 19:00AC Sparta Praha FTJ Střížkov A1:10
824. 11. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B10:0
902. 12. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Slovan KST Bohnice D9:9
904. 12. 2014 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Michle Praha C10:3
904. 12. 2014 19:15TJ Pankrác AAC Sparta Praha F10:6
903. 12. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Elizza Praha F9:9
904. 12. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha BPSK Olymp Praha A6:10
902. 12. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. AAvia Čakovice D10:5
1011. 12. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice DAvia Čakovice D10:8
1010. 12. 2014 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Petrovice I. A10:3
1008. 12. 2014 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Nusle Praha B2:10
1009. 12. 2014 19:00AC Sparta Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A6:10
1008. 12. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Pankrác A10:2
1009. 12. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Střížkov A4:10
1118. 12. 2014 19:15TJ Střížkov ATJ Slovan KST Bohnice D10:4
1118. 12. 2014 19:15TJ Pankrác ATJ Lokomotiva Vršovice B10:7
1117. 12. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Michle Praha C6:10
1118. 12. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAC Sparta Praha F6:10
1116. 12. 2014 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATTC Elizza Praha F9:9
1127. 02. 2015 18:30Avia Čakovice DPSK Olymp Praha A8:10
1208. 01. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice DPSK Olymp Praha A2:10
1209. 01. 2015 18:30Avia Čakovice DTTC Elizza Praha F0:10
1206. 01. 2015 19:30TJ Sokol Petrovice I. AAC Sparta Praha F9:9
1208. 01. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Michle Praha C6:10
1207. 01. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Lokomotiva Vršovice B8:10
1208. 01. 2015 19:15TJ Pankrác ATJ Střížkov A1:10
1315. 01. 2015 19:15TJ Pankrác ATJ Slovan KST Bohnice D10:6
1315. 01. 2015 19:15TJ Střížkov ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:3
1313. 01. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Nusle Praha B7:10
1312. 01. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Sokol Petrovice I. A10:4
1313. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha FAvia Čakovice D10:5
1312. 01. 2015 19:00TTC Elizza Praha FPSK Olymp Praha A7:10
1422. 01. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice DTTC Elizza Praha F9:9
1421. 01. 2015 19:00PSK Olymp Praha AAC Sparta Praha F10:3
1423. 01. 2015 18:30Avia Čakovice DTJ Sokol Michle Praha C2:10
1420. 01. 2015 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Lokomotiva Vršovice B10:5
1422. 01. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Střížkov A0:10
1421. 01. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Pankrác A10:2
1528. 01. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Slovan KST Bohnice D10:3
1529. 01. 2015 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Nusle Praha B10:8
1529. 01. 2015 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Petrovice I. A10:2
1527. 01. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BAvia Čakovice D10:7
1526. 01. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha CPSK Olymp Praha A2:10
1527. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha FTTC Elizza Praha F6:10
1605. 02. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice DAC Sparta Praha F10:7
1602. 02. 2015 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Michle Praha C4:10
1604. 02. 2015 19:00PSK Olymp Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B10:3
1606. 02. 2015 18:30Avia Čakovice DTJ Střížkov A2:10
1603. 02. 2015 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Pankrác A10:6
1605. 02. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A5:10
1712. 02. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slovan KST Bohnice D9:9
1711. 02. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Petrovice I. A8:10
1712. 02. 2015 19:15TJ Pankrác AAvia Čakovice D10:2
1712. 02. 2015 19:15TJ Střížkov APSK Olymp Praha A10:5
1710. 02. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Elizza Praha F10:8
1709. 02. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha CAC Sparta Praha F10:3
1819. 02. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Michle Praha C6:10
1817. 02. 2015 19:00AC Sparta Praha FTJ Lokomotiva Vršovice B10:4
1816. 02. 2015 19:00TTC Elizza Praha FTJ Střížkov A1:10
1818. 02. 2015 19:00PSK Olymp Praha ATJ Pankrác A10:3
1820. 02. 2015 18:30Avia Čakovice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A2:10
1817. 02. 2015 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Nusle Praha B10:5
1910. 03. 2015 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Slovan KST Bohnice D10:7
1912. 03. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAvia Čakovice D10:0
1911. 03. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita APSK Olymp Praha A7:10
1912. 03. 2015 19:15TJ Pankrác ATTC Elizza Praha F10:7
1912. 03. 2015 19:15TJ Střížkov AAC Sparta Praha F10:0
1910. 03. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Michle Praha C10:8
2019. 03. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice DTJ Lokomotiva Vršovice B10:6
2016. 03. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Střížkov A6:10
2017. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha FTJ Pankrác A9:9
2016. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:1
2018. 03. 2015 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Nusle Praha B9:9
2020. 03. 2015 18:30Avia Čakovice DTJ Sokol Petrovice I. A8:10
2125. 03. 2015 19:15Avia Čakovice DTJ Slovan KST Bohnice D1:10
2124. 03. 2015 19:30TJ Sokol Petrovice I. APSK Olymp Praha A10:6
2126. 03. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Elizza Praha F8:10
2125. 03. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AAC Sparta Praha F9:9
2126. 03. 2015 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Michle Praha C10:4
2126. 03. 2015 19:15TJ Střížkov ATJ Lokomotiva Vršovice B10:4
2202. 04. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice DTJ Střížkov A1:10
2231. 03. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Pankrác A10:6
2230. 03. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A4:10
2231. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Nusle Praha B5:10
2230. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Petrovice I. A10:8
2201. 04. 2015 19:00PSK Olymp Praha AAvia Čakovice D10:2
2. třída A muži
102. 10. 2014 19:15TJ Pankrác BSK HAMR A10:2
101. 10. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B1:10
129. 09. 2014 00:00SK OAZA Praha ATJ Slavoj Praha B10:6
129. 09. 2014 00:00Avia Čakovice FTJ Slovan KST Bohnice E10:5
129. 09. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha FSF SKK EL Nino Praha G1:10
129. 09. 2014 19:00TTC Klánovice CPSK Olymp Praha B10:0
210. 10. 2014 18:00SK HAMR APSK Olymp Praha B8:10
206. 10. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha GTTC Klánovice C10:1
208. 10. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Michle Praha F6:10
208. 10. 2014 19:15TJ Slavoj Praha BAvia Čakovice F6:10
208. 10. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSK OAZA Praha A10:7
209. 10. 2014 19:15TJ Pankrác BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:4
315. 10. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSK HAMR A10:6
313. 10. 2014 00:00SK OAZA Praha ATJ Pankrác B10:2
313. 10. 2014 00:00Avia Čakovice FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B3:10
313. 10. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Slavoj Praha B10:8
313. 10. 2014 19:00TTC Klánovice CTJ Slovan KST Bohnice E8:10
315. 10. 2014 19:30PSK Olymp Praha BSF SKK EL Nino Praha G3:10
424. 10. 2014 18:00SK HAMR ASF SKK EL Nino Praha G1:10
422. 10. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice EPSK Olymp Praha B10:6
422. 10. 2014 19:15TJ Slavoj Praha BTTC Klánovice C9:9
422. 10. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Michle Praha F10:6
423. 10. 2014 19:15TJ Pankrác BAvia Čakovice F9:9
422. 10. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSK OAZA Praha A9:9
503. 11. 2014 00:00SK OAZA Praha ASK HAMR A10:3
503. 11. 2014 00:00Avia Čakovice FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:3
503. 11. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Pankrác B10:1
503. 11. 2014 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:4
505. 11. 2014 19:30PSK Olymp Praha BTJ Slavoj Praha B10:6
503. 11. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Slovan KST Bohnice E10:1
614. 11. 2014 18:00SK HAMR ATJ Slovan KST Bohnice E9:9
612. 11. 2014 19:15TJ Slavoj Praha BSF SKK EL Nino Praha G3:10
612. 11. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BPSK Olymp Praha B10:1
613. 11. 2014 19:15TJ Pankrác BTTC Klánovice C8:10
612. 11. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Michle Praha F5:10
610. 11. 2014 00:00SK OAZA Praha AAvia Čakovice F7:10
719. 11. 2014 19:00Avia Čakovice FSK HAMR A8:10
717. 11. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha FSK OAZA Praha A10:3
717. 11. 2014 19:00TTC Klánovice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:0
719. 11. 2014 19:30PSK Olymp Praha BTJ Pankrác B10:4
717. 11. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:6
719. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice ETJ Slavoj Praha B7:10
828. 11. 2014 18:00SK HAMR ATJ Slavoj Praha B4:10
826. 11. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Slovan KST Bohnice E10:1
827. 11. 2014 19:15TJ Pankrác BSF SKK EL Nino Praha G2:10
826. 11. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BPSK Olymp Praha B10:3
824. 11. 2014 00:00SK OAZA Praha ATTC Klánovice C10:4
824. 11. 2014 00:00Avia Čakovice FTJ Sokol Michle Praha F7:10
901. 12. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha FSK HAMR A10:2
901. 12. 2014 19:00TTC Klánovice CAvia Čakovice F10:1
903. 12. 2014 19:30PSK Olymp Praha BSK OAZA Praha A10:5
901. 12. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:0
903. 12. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice ETJ Pankrác B10:8
903. 12. 2014 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B3:10
1012. 12. 2014 18:00SK HAMR ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B7:10
1011. 12. 2014 19:15TJ Pankrác BTJ Slavoj Praha B6:10
1010. 12. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Slovan KST Bohnice E10:8
1008. 12. 2014 00:00SK OAZA Praha ASF SKK EL Nino Praha G3:10
1008. 12. 2014 00:00Avia Čakovice FPSK Olymp Praha B10:4
1008. 12. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha FTTC Klánovice C10:6
1115. 12. 2014 19:00TTC Klánovice CSK HAMR A10:4
1117. 12. 2014 19:30PSK Olymp Praha BTJ Sokol Michle Praha F9:9
1115. 12. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha GAvia Čakovice F10:2
1117. 12. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice ESK OAZA Praha A10:4
1117. 12. 2014 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:3
1117. 12. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Pankrác B10:5
1209. 01. 2015 18:00SK HAMR ATJ Pankrác B9:9
1207. 01. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:2
1207. 01. 2015 19:15TJ Slavoj Praha BSK OAZA Praha A8:10
1207. 01. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice EAvia Čakovice F10:3
1205. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Sokol Michle Praha F10:4
1207. 01. 2015 19:30PSK Olymp Praha BTTC Klánovice C0:10
1314. 01. 2015 19:30PSK Olymp Praha BSK HAMR A10:8
1312. 01. 2015 19:00TTC Klánovice CSF SKK EL Nino Praha G1:10
1312. 01. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Slovan KST Bohnice E10:6
1312. 01. 2015 00:00Avia Čakovice FTJ Slavoj Praha B10:5
1312. 01. 2015 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B4:10
1314. 01. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Pankrác B9:9
1423. 01. 2015 18:00SK HAMR ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B5:10
1422. 01. 2015 19:15TJ Pankrác BSK OAZA Praha A10:7
1421. 01. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BAvia Čakovice F10:0wo
1421. 01. 2015 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Michle Praha F9:9
1421. 01. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice ETTC Klánovice C10:0
1419. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha GPSK Olymp Praha B10:0
1526. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha GSK HAMR A10:2
1528. 01. 2015 19:30PSK Olymp Praha BTJ Slovan KST Bohnice E10:3
1526. 01. 2015 19:00TTC Klánovice CTJ Slavoj Praha B5:10
1526. 01. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:8
1526. 01. 2015 00:00Avia Čakovice FTJ Pankrác B7:10
1526. 01. 2015 00:00SK OAZA Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:8
1606. 02. 2015 18:00SK HAMR ASK OAZA Praha A4:10
1604. 02. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BAvia Čakovice F10:8
1605. 03. 2015 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Michle Praha F10:4
1604. 02. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTTC Klánovice C10:0
1604. 02. 2015 19:15TJ Slavoj Praha BPSK Olymp Praha B9:9
1604. 02. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice ESF SKK EL Nino Praha G2:10
1711. 02. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice ESK HAMR A10:3
1709. 02. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Slavoj Praha B10:0
1711. 02. 2015 19:30PSK Olymp Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B8:10
1709. 02. 2015 19:00TTC Klánovice CTJ Pankrác B10:0
1709. 02. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:7
1709. 02. 2015 00:00Avia Čakovice FSK OAZA Praha A10:6
1820. 02. 2015 18:00SK HAMR AAvia Čakovice F2:10
1816. 02. 2015 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Michle Praha F10:8
1818. 02. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTTC Klánovice C10:1
1819. 02. 2015 19:15TJ Pankrác BPSK Olymp Praha B3:10
1818. 02. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSF SKK EL Nino Praha G5:10
1818. 02. 2015 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Slovan KST Bohnice E10:4
1911. 03. 2015 19:15TJ Slavoj Praha BSK HAMR A10:1
1911. 03. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B5:10
1909. 03. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Pankrác B10:4
1911. 03. 2015 19:30PSK Olymp Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B9:9
1909. 03. 2015 19:00TTC Klánovice CSK OAZA Praha A10:8
1909. 03. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha FAvia Čakovice F2:10
2020. 03. 2015 18:00SK HAMR ATJ Sokol Michle Praha F3:10
2017. 03. 2015 19:00Avia Čakovice FTTC Klánovice C0:10
2016. 03. 2015 00:00SK OAZA Praha APSK Olymp Praha B10:3
2018. 03. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSF SKK EL Nino Praha G0:10
2019. 03. 2015 19:15TJ Pankrác BTJ Slovan KST Bohnice E6:10
2018. 03. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Slavoj Praha B10:0
2125. 03. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSK HAMR A10:0
2125. 03. 2015 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Pankrác B10:6
2125. 03. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B9:9
2123. 03. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha GSK OAZA Praha A10:2
2125. 03. 2015 19:30PSK Olymp Praha BAvia Čakovice F9:9
2123. 03. 2015 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Michle Praha F10:6
2203. 04. 2015 18:00SK HAMR ATTC Klánovice C3:10
2230. 03. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha FPSK Olymp Praha B8:10
2230. 03. 2015 00:00Avia Čakovice FSF SKK EL Nino Praha G4:10
2230. 03. 2015 00:00SK OAZA Praha ATJ Slovan KST Bohnice E10:2
2201. 04. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Slavoj Praha B8:10
2202. 04. 2015 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B9:9
2. třída B muži
102. 10. 2014 19:15TJ Pankrác CSF SKK EL Nino Praha H9:9
129. 09. 2014 19:15TJ Orion Praha ASK RTTI Poplatky.com A4:10
129. 09. 2014 00:00TJ Kyje ATJ Sokol Michle Praha E10:3
130. 09. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTTC Praha - klub stolního tenisu A7:10
129. 09. 2014 19:15Avia Čakovice ETJ Sokol Břevnov Hradčany A10:7
130. 09. 2014 19:30TJ ABC Branik ATJ Střížkov C5:10
206. 10. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Střížkov C7:10
208. 10. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ ABC Branik A1:10
209. 10. 2014 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu AAvia Čakovice E10:5
206. 10. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Petrovice I. B9:9
206. 10. 2014 19:00SK RTTI Poplatky.com ATJ Kyje A10:5
209. 10. 2014 19:15TJ Pankrác CTJ Orion Praha A4:10
313. 10. 2014 19:15TJ Orion Praha ASF SKK EL Nino Praha H10:0
313. 10. 2014 00:00TJ Kyje ATJ Pankrác C10:3
314. 10. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. BSK RTTI Poplatky.com A1:10
313. 10. 2014 19:15Avia Čakovice ETJ Sokol Michle Praha E2:10
314. 10. 2014 19:30TJ ABC Branik ATTC Praha - klub stolního tenisu A9:9
313. 10. 2014 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Břevnov Hradčany A9:9
420. 10. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Sokol Břevnov Hradčany A6:10
423. 10. 2014 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Střížkov C7:10
420. 10. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ ABC Branik A10:4
420. 10. 2014 19:00SK RTTI Poplatky.com AAvia Čakovice E10:0
423. 10. 2014 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Petrovice I. B10:7
420. 10. 2014 19:15TJ Orion Praha ATJ Kyje A2:10
503. 11. 2014 00:00TJ Kyje ASF SKK EL Nino Praha H10:3
504. 11. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Orion Praha A6:10
503. 11. 2014 19:15Avia Čakovice ETJ Pankrác C10:7
504. 11. 2014 19:30TJ ABC Branik ASK RTTI Poplatky.com A5:10
503. 11. 2014 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Michle Praha E9:9
505. 11. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATTC Praha - klub stolního tenisu A10:5
610. 11. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha HTTC Praha - klub stolního tenisu A4:10
610. 11. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Břevnov Hradčany A10:2
610. 11. 2014 19:00SK RTTI Poplatky.com ATJ Střížkov C10:5
613. 11. 2014 19:15TJ Pankrác CTJ ABC Branik A10:4
610. 11. 2014 19:00TJ Orion Praha AAvia Čakovice E10:3
610. 11. 2014 00:00TJ Kyje ATJ Sokol Petrovice I. B10:2
718. 11. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. BSF SKK EL Nino Praha H10:5
717. 11. 2014 19:15Avia Čakovice ETJ Kyje A3:10
718. 11. 2014 19:30TJ ABC Branik ATJ Orion Praha A8:10
717. 11. 2014 19:15TJ Střížkov CTJ Pankrác C10:6
719. 11. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ASK RTTI Poplatky.com A1:10
720. 11. 2014 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Michle Praha E10:2
824. 11. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Sokol Michle Praha E8:10
824. 11. 2014 19:00SK RTTI Poplatky.com ATTC Praha - klub stolního tenisu A10:2
827. 11. 2014 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:7
824. 11. 2014 19:15TJ Orion Praha ATJ Střížkov C6:10
824. 11. 2014 00:00TJ Kyje ATJ ABC Branik A10:5
825. 11. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. BAvia Čakovice E10:0wo
901. 12. 2014 19:15Avia Čakovice ESF SKK EL Nino Praha H10:5
902. 12. 2014 19:30TJ ABC Branik ATJ Sokol Petrovice I. B9:9
901. 12. 2014 19:15TJ Střížkov CTJ Kyje A10:2
903. 12. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Orion Praha A2:10
904. 12. 2014 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Pankrác C8:10
901. 12. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha ESK RTTI Poplatky.com A5:10
1008. 12. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha HSK RTTI Poplatky.com A5:10
1011. 12. 2014 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Michle Praha E10:8
1008. 12. 2014 19:15TJ Orion Praha ATTC Praha - klub stolního tenisu A10:7
1008. 12. 2014 00:00TJ Kyje ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:8
1009. 12. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Střížkov C2:10
1008. 12. 2014 19:15Avia Čakovice ETJ ABC Branik A10:7
1116. 12. 2014 19:30TJ ABC Branik ASF SKK EL Nino Praha H10:5
1130. 10. 2014 19:15TJ Střížkov CAvia Čakovice E10:8
1116. 01. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Petrovice I. B9:9
1118. 12. 2014 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Kyje A10:5
1115. 12. 2014 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Orion Praha A10:6
1115. 12. 2014 19:00SK RTTI Poplatky.com ATJ Pankrác C10:2
1205. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Pankrác C10:7
1205. 01. 2015 19:00SK RTTI Poplatky.com ATJ Orion Praha A10:3
1205. 01. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Kyje A10:3
1208. 01. 2015 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Petrovice I. B10:3
1207. 01. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany AAvia Čakovice E5:10
1205. 01. 2015 19:15TJ Střížkov CTJ ABC Branik A10:3
1312. 01. 2015 19:15TJ Střížkov CSF SKK EL Nino Praha H9:9
1313. 01. 2015 19:30TJ ABC Branik ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:6
1312. 01. 2015 19:15Avia Čakovice ETTC Praha - klub stolního tenisu A7:10
1313. 01. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Michle Praha E10:7
1312. 01. 2015 18:30
Pinec Aréna
TJ Kyje ASK RTTI Poplatky.com A3:10
1312. 01. 2015 19:15TJ Orion Praha ATJ Pankrác C7:10
1419. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Orion Praha A10:4
1422. 01. 2015 19:15TJ Pankrác CTJ Kyje A10:7
1419. 01. 2015 19:00SK RTTI Poplatky.com ATJ Sokol Petrovice I. B10:1
1419. 01. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha EAvia Čakovice E10:3
1422. 01. 2015 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ ABC Branik A10:2
1421. 01. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Střížkov C0:10
1528. 01. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ASF SKK EL Nino Praha H10:8
1526. 01. 2015 19:15TJ Střížkov CTTC Praha - klub stolního tenisu A10:7
1527. 01. 2015 19:30TJ ABC Branik ATJ Sokol Michle Praha E3:10
1526. 01. 2015 19:15Avia Čakovice ESK RTTI Poplatky.com A2:10
1527. 01. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Pankrác C6:10
1526. 01. 2015 18:30
Pinec Aréna
TJ Kyje ATJ Orion Praha A10:8
1602. 02. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Kyje A10:6
1602. 02. 2015 19:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Petrovice I. B10:3
1605. 02. 2015 19:15TJ Pankrác CAvia Čakovice E10:1
1602. 02. 2015 19:00SK RTTI Poplatky.com ATJ ABC Branik A10:2
1602. 02. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Střížkov C6:10
1605. 02. 2015 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:4
1712. 02. 2015 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ASF SKK EL Nino Praha H10:5
1711. 02. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Michle Praha E10:8
1709. 02. 2015 19:15TJ Střížkov CSK RTTI Poplatky.com A9:9
1710. 02. 2015 19:30TJ ABC Branik ATJ Pankrác C10:7
1709. 02. 2015 19:15Avia Čakovice ETJ Orion Praha A1:10
1710. 02. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Kyje A5:10
1816. 02. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Sokol Petrovice I. B10:5
1816. 02. 2015 18:30
Pinec Aréna
TJ Kyje AAvia Čakovice E10:4
1816. 02. 2015 19:15TJ Orion Praha ATJ ABC Branik A9:9
1819. 02. 2015 19:15TJ Pankrác CTJ Střížkov C1:10
1816. 02. 2015 19:00SK RTTI Poplatky.com ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:0
1816. 02. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Praha - klub stolního tenisu A10:3
1909. 03. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha ESF SKK EL Nino Praha H10:4
1912. 03. 2015 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ASK RTTI Poplatky.com A3:10
1911. 03. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Pankrác C10:8
1909. 03. 2015 19:15TJ Střížkov CTJ Orion Praha A10:8
1910. 03. 2015 19:30TJ ABC Branik ATJ Kyje A10:3
1909. 03. 2015 19:15Avia Čakovice ETJ Sokol Petrovice I. B8:10
2016. 03. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha HAvia Čakovice E10:5
2017. 03. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ ABC Branik A9:9
2016. 03. 2015 18:30
Pinec Aréna
TJ Kyje ATJ Střížkov C2:10
2016. 03. 2015 19:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany A2:10
2019. 03. 2015 19:15TJ Pankrác CTTC Praha - klub stolního tenisu A4:10
2016. 03. 2015 19:00SK RTTI Poplatky.com ATJ Sokol Michle Praha E10:3
2123. 03. 2015 19:00SK RTTI Poplatky.com ASF SKK EL Nino Praha H10:2
2123. 03. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Pankrác C10:3
2126. 03. 2015 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Orion Praha A10:8
2125. 03. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Kyje A10:6
2123. 03. 2015 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Petrovice I. B10:3
2124. 03. 2015 19:30TJ ABC Branik AAvia Čakovice E10:7
2230. 03. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ ABC Branik A10:3
2230. 03. 2015 19:15Avia Čakovice ETJ Střížkov C10:7
2231. 03. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:5
2230. 03. 2015 18:30
Pinec Aréna
TJ Kyje ATTC Praha - klub stolního tenisu A4:10
2230. 03. 2015 19:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Michle Praha E10:8
2202. 04. 2015 19:15TJ Pankrác CSK RTTI Poplatky.com A10:4
3. třída A muži
129. 09. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:5
101. 10. 2014 19:15TJ Zelená Liška AAC Sparta Praha G3:10
101. 10. 2014 19:00TTC Elizza Praha ISK Slivenec A10:8
102. 10. 2014 19:15SK RTTI Poplatky.com BTJ Sokol Kbely A10:7
129. 09. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha ASK Dolní Měcholupy A0:10wo
129. 09. 2014 00:00SK OAZA Praha BTJ Pankrác D9:9
207. 10. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Pankrác D3:10
206. 10. 2014 19:15SK Dolní Měcholupy ASK OAZA Praha B10:2
206. 10. 2014 00:00TJ Sokol Kbely AKK Konstruktiva Praha A10:6
206. 10. 2014 00:00SK Slivenec ASK RTTI Poplatky.com B10:6
206. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha GTTC Elizza Praha I10:8
206. 10. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice FTJ Zelená Liška A7:10
315. 10. 2014 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:6
315. 10. 2014 19:00TTC Elizza Praha ITJ Slovan KST Bohnice F10:2
316. 10. 2014 19:15SK RTTI Poplatky.com BAC Sparta Praha G7:10
313. 10. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha ASK Slivenec A0:10wo
313. 10. 2014 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Kbely A10:6
316. 10. 2014 19:15TJ Pankrác DSK Dolní Měcholupy A10:3
421. 10. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK Dolní Měcholupy A4:10
420. 10. 2014 00:00TJ Sokol Kbely ATJ Pankrác D2:10
420. 10. 2014 00:00SK Slivenec ASK OAZA Praha B10:7
420. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha GKK Konstruktiva Praha A10:0wo
420. 10. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice FSK RTTI Poplatky.com B10:4
422. 10. 2014 19:15TJ Zelená Liška ATTC Elizza Praha I10:1
505. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:3
506. 11. 2014 19:15SK RTTI Poplatky.com BTJ Zelená Liška A10:7
503. 11. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Slovan KST Bohnice F0:10wo
503. 11. 2014 00:00SK OAZA Praha BAC Sparta Praha G9:9
506. 11. 2014 19:15TJ Pankrác DSK Slivenec A10:4
503. 11. 2014 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Kbely A10:0
611. 11. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Kbely A10:4
610. 11. 2014 00:00SK Slivenec ASK Dolní Měcholupy A8:10
610. 11. 2014 19:00AC Sparta Praha GTJ Pankrác D10:5
610. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice FSK OAZA Praha B9:9
612. 11. 2014 19:15TJ Zelená Liška AKK Konstruktiva Praha A10:0wo
612. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha ISK RTTI Poplatky.com B10:5
720. 11. 2014 19:15SK RTTI Poplatky.com BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A3:10
717. 11. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha ATTC Elizza Praha I0:10wo
717. 11. 2014 00:00SK OAZA Praha BTJ Zelená Liška A10:7
720. 11. 2014 19:15TJ Pankrác DTJ Slovan KST Bohnice F10:6
717. 11. 2014 19:15SK Dolní Měcholupy AAC Sparta Praha G4:10
717. 11. 2014 00:00TJ Sokol Kbely ASK Slivenec A10:6
825. 11. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK Slivenec A10:8
824. 11. 2014 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Kbely A10:3
824. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice FSK Dolní Měcholupy A6:10
826. 11. 2014 19:15TJ Zelená Liška ATJ Pankrác D4:10
826. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha ISK OAZA Praha B10:3
827. 11. 2014 19:15SK RTTI Poplatky.com BKK Konstruktiva Praha A10:0wo
901. 12. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:0
901. 12. 2014 00:00SK OAZA Praha BSK RTTI Poplatky.com B10:1
904. 12. 2014 19:15TJ Pankrác DTTC Elizza Praha I10:7
901. 12. 2014 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Zelená Liška A10:6
901. 12. 2014 00:00TJ Sokol Kbely ATJ Slovan KST Bohnice F10:8
901. 12. 2014 00:00SK Slivenec AAC Sparta Praha G4:10
1009. 12. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec AAC Sparta Praha G6:10
1008. 12. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice FSK Slivenec A9:9
1010. 12. 2014 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Kbely A10:4
1010. 12. 2014 19:00TTC Elizza Praha ISK Dolní Měcholupy A10:5
1011. 12. 2014 19:15SK RTTI Poplatky.com BTJ Pankrác D2:10
1008. 12. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha ASK OAZA Praha B8:10
1115. 12. 2014 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:5
1118. 12. 2014 19:15TJ Pankrác DKK Konstruktiva Praha A9:9
1115. 12. 2014 19:15SK Dolní Měcholupy ASK RTTI Poplatky.com B10:0
1115. 12. 2014 00:00TJ Sokol Kbely ATTC Elizza Praha I5:10
1115. 12. 2014 00:00SK Slivenec ATJ Zelená Liška A3:10
1115. 12. 2014 19:00AC Sparta Praha GTJ Slovan KST Bohnice F10:4
1206. 01. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Slovan KST Bohnice F4:10
1205. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha GTJ Zelená Liška A10:3
1205. 01. 2015 00:00SK Slivenec ATTC Elizza Praha I9:9
1205. 01. 2015 00:00TJ Sokol Kbely ASK RTTI Poplatky.com B9:9
1205. 01. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy AKK Konstruktiva Praha A10:7
1208. 01. 2015 19:15TJ Pankrác DSK OAZA Praha B10:5
1315. 01. 2015 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:3
1312. 01. 2015 00:00SK OAZA Praha BSK Dolní Měcholupy A10:5
1312. 01. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Kbely A10:3
1315. 01. 2015 19:15SK RTTI Poplatky.com BSK Slivenec A8:10
1314. 01. 2015 19:00TTC Elizza Praha IAC Sparta Praha G10:8
1314. 01. 2015 19:15TJ Zelená Liška ATJ Slovan KST Bohnice F10:2
1420. 01. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Zelená Liška A10:7
1419. 01. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice FTTC Elizza Praha I8:10
1419. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha GSK RTTI Poplatky.com B10:2
1419. 01. 2015 00:00SK Slivenec AKK Konstruktiva Praha A10:5
1419. 01. 2015 00:00TJ Sokol Kbely ASK OAZA Praha B6:10
1419. 01. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Pankrác D10:6
1526. 01. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1529. 01. 2015 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Kbely A10:0
1526. 01. 2015 00:00SK OAZA Praha BSK Slivenec A10:2
1526. 01. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha AAC Sparta Praha G3:10
1529. 01. 2015 19:15SK RTTI Poplatky.com BTJ Slovan KST Bohnice F6:10
1528. 01. 2015 19:00TTC Elizza Praha ITJ Zelená Liška A10:1
1603. 02. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATTC Elizza Praha I6:10
1604. 02. 2015 19:15TJ Zelená Liška ASK RTTI Poplatky.com B9:9
1623. 02. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice FKK Konstruktiva Praha A8:10
1602. 02. 2015 19:00AC Sparta Praha GSK OAZA Praha B10:0
1602. 02. 2015 00:00SK Slivenec ATJ Pankrác D1:10
1602. 02. 2015 00:00TJ Sokol Kbely ASK Dolní Měcholupy A8:10
1709. 02. 2015 00:00TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A5:10
1709. 02. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy ASK Slivenec A10:0
1712. 02. 2015 19:15TJ Pankrác DAC Sparta Praha G7:10
1709. 02. 2015 00:00SK OAZA Praha BTJ Slovan KST Bohnice F10:4
1709. 02. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Zelená Liška A10:3
1712. 02. 2015 19:15SK RTTI Poplatky.com BTTC Elizza Praha I4:10
1817. 02. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK RTTI Poplatky.com B4:10
1804. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha IKK Konstruktiva Praha A10:3
1818. 02. 2015 19:15TJ Zelená Liška ASK OAZA Praha B9:9
1816. 02. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice FTJ Pankrác D7:10
1816. 02. 2015 19:00AC Sparta Praha GSK Dolní Měcholupy A10:2
1816. 02. 2015 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Kbely A10:8
1909. 03. 2015 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:4
1909. 03. 2015 00:00TJ Sokol Kbely AAC Sparta Praha G4:10
1909. 03. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Slovan KST Bohnice F10:8
1912. 03. 2015 19:15TJ Pankrác DTJ Zelená Liška A10:8
1909. 03. 2015 00:00SK OAZA Praha BTTC Elizza Praha I6:10
1909. 03. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha ASK RTTI Poplatky.com B5:10
2017. 03. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec AKK Konstruktiva Praha A10:4
2019. 03. 2015 19:15SK RTTI Poplatky.com BSK OAZA Praha B10:6
2018. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha ITJ Pankrác D10:6
2018. 03. 2015 19:15TJ Zelená Liška ASK Dolní Měcholupy A10:4
2016. 03. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Kbely A10:7
2016. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha GSK Slivenec A10:4
2123. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:3
2123. 03. 2015 00:00SK Slivenec ATJ Slovan KST Bohnice F9:9
2123. 03. 2015 00:00TJ Sokol Kbely ATJ Zelená Liška A3:10
2123. 03. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Elizza Praha I9:9
2126. 03. 2015 19:15TJ Pankrác DSK RTTI Poplatky.com B10:1
2123. 03. 2015 00:00SK OAZA Praha BKK Konstruktiva Praha A4:10
2231. 03. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK OAZA Praha B7:10
2230. 03. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Pankrác D8:10
2202. 04. 2015 19:15SK RTTI Poplatky.com BSK Dolní Měcholupy A2:10
2201. 04. 2015 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Kbely A10:2
2201. 04. 2015 19:15TJ Zelená Liška ASK Slivenec A8:10
2230. 03. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice FAC Sparta Praha G9:9
3. třída B muži
129. 09. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Žižkov A3:10
129. 09. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Lokomotiva Vršovice C7:10
103. 10. 2014 19:30TJ Střížkov DTJ Sokol Petrovice I. C10:3
101. 10. 2014 19:30TJ ABC Branik BTTC Elizza Praha H9:9
102. 10. 2014 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Nusle Praha D3:10
103. 10. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Slovan KST Bohnice G8:10
209. 10. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Slovan KST Bohnice G10:6
206. 10. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:1
208. 10. 2014 19:00TTC Elizza Praha HTJ Malešice B10:1
207. 10. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ ABC Branik B10:6
207. 10. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Střížkov D10:5
206. 10. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:5
313. 10. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Žižkov A1:10
317. 10. 2014 19:30TJ Střížkov DTJ Sokol Nové Vysočany A10:3
315. 10. 2014 19:30TJ ABC Branik BTJ Lokomotiva Vršovice C5:10
316. 10. 2014 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Petrovice I. C5:10
317. 10. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTTC Elizza Praha H9:9
313. 10. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Nusle Praha D6:10
423. 10. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Nusle Praha D10:8
422. 10. 2014 19:00TTC Elizza Praha HTJ Slovan KST Bohnice G8:10
421. 10. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Břevnov Hradčany B8:10
421. 10. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Malešice B10:4
420. 10. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ ABC Branik B10:4
420. 10. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Střížkov D10:7
507. 11. 2014 19:30TJ Střížkov DTJ Sokol Žižkov A4:10
505. 11. 2014 19:30TJ ABC Branik BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:5
506. 11. 2014 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Nové Vysočany A2:10
507. 11. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Lokomotiva Vršovice C4:10
503. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Petrovice I. C10:6
503. 11. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Elizza Praha H10:8
613. 11. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Elizza Praha H10:5
611. 11. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Nusle Praha D3:10
611. 11. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slovan KST Bohnice G10:4
610. 11. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Břevnov Hradčany B9:9
610. 11. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Malešice B10:7
614. 11. 2014 19:30TJ Střížkov DTJ ABC Branik B10:8
719. 11. 2014 19:30TJ ABC Branik BTJ Sokol Žižkov A6:10
720. 11. 2014 18:45TJ Malešice BTJ Střížkov D4:10
721. 11. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:4
717. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Nové Vysočany A10:8
717. 11. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C10:0
719. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Petrovice I. C10:3
827. 11. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Petrovice I. C10:0
825. 11. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha H10:7
824. 11. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Nusle Praha D4:10
824. 11. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Slovan KST Bohnice G10:8
828. 11. 2014 19:30TJ Střížkov DTJ Sokol Břevnov Hradčany B6:10
826. 11. 2014 19:30TJ ABC Branik BTJ Malešice B10:2
904. 12. 2014 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Žižkov A7:10
905. 12. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ ABC Branik B10:7
901. 12. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice GTJ Střížkov D6:10
901. 12. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:1
903. 12. 2014 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Nové Vysočany A6:10
902. 12. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Lokomotiva Vršovice C3:10
1011. 12. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Lokomotiva Vršovice C6:10
1008. 12. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Petrovice I. C10:5
1008. 12. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTTC Elizza Praha H10:8
1012. 12. 2014 19:30TJ Střížkov DTJ Sokol Nusle Praha D9:9
1010. 12. 2014 19:30TJ ABC Branik BTJ Slovan KST Bohnice G8:10
1011. 12. 2014 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Břevnov Hradčany B2:10
1119. 12. 2014 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Žižkov A6:10
1115. 12. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice GTJ Malešice B10:2
1115. 12. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ ABC Branik B10:2
1117. 12. 2014 19:00TTC Elizza Praha HTJ Střížkov D10:2
1116. 12. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C1:10
1116. 12. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Nové Vysočany A9:9
1208. 01. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Nové Vysočany A10:4
1206. 01. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:0
1206. 01. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Střížkov D3:10
1207. 01. 2015 19:00TTC Elizza Praha HTJ ABC Branik B7:10
1205. 01. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Malešice B10:2
1205. 01. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:4
1312. 01. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Žižkov A10:8
1309. 01. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Nusle Praha D6:10
1315. 01. 2015 18:45TJ Malešice BTTC Elizza Praha H7:10
1315. 01. 2015 19:30TJ ABC Branik BTJ Sokol Petrovice I. C10:3
1316. 01. 2015 19:30TJ Střížkov DTJ Lokomotiva Vršovice C8:10
1312. 01. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Nové Vysočany A5:10
1422. 01. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:0
1419. 01. 2015 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Střížkov D10:1
1420. 01. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ ABC Branik B10:5
1420. 01. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Malešice B10:4
1421. 01. 2015 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:3
1419. 01. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Slovan KST Bohnice G10:5
1526. 01. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Žižkov A10:3
1526. 01. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice GTTC Elizza Praha H2:10
1530. 01. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Petrovice I. C10:7
1529. 01. 2015 18:45TJ Malešice BTJ Lokomotiva Vršovice C4:10
1528. 01. 2015 19:30TJ ABC Branik BTJ Sokol Nové Vysočany A6:10
1530. 01. 2015 19:30TJ Střížkov DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:2
1605. 02. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Střížkov D10:8
1602. 02. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ ABC Branik B10:7
1602. 02. 2015 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Malešice B10:1
1603. 02. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:5
1603. 02. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Slovan KST Bohnice G6:10
1604. 02. 2015 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Nusle Praha D2:10
1711. 02. 2015 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Žižkov A8:10
1709. 02. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Petrovice I. C10:4
1709. 02. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice GTJ Lokomotiva Vršovice C9:9
1713. 02. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Nové Vysočany A10:3
1712. 02. 2015 18:45TJ Malešice BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C5:10
1711. 02. 2015 19:30TJ ABC Branik BTJ Střížkov D8:10
1819. 02. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ ABC Branik B10:0
1820. 02. 2015 19:30TJ Střížkov DTJ Malešice B10:0
1816. 02. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Břevnov Hradčany B5:10
1816. 02. 2015 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Slovan KST Bohnice G10:7
1817. 02. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Nusle Praha D2:10
1817. 02. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTTC Elizza Praha H4:10
1910. 03. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Žižkov A2:10
1911. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha HTJ Lokomotiva Vršovice C9:9
1909. 03. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Nové Vysočany A6:10
1909. 03. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C9:9
1913. 03. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Střížkov D10:6
1912. 03. 2015 18:45TJ Malešice BTJ ABC Branik B5:10
2019. 03. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Malešice B10:3
2018. 03. 2015 19:30TJ ABC Branik BTJ Sokol Břevnov Hradčany B9:9
2020. 03. 2015 19:30TJ Střížkov DTJ Slovan KST Bohnice G10:4
2016. 03. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Nusle Praha D3:10
2016. 03. 2015 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATTC Elizza Praha H10:6
2017. 03. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Petrovice I. C10:0
2124. 03. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Žižkov A6:10
2124. 03. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Nové Vysočany A7:10
2125. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha HTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:1
2123. 03. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Střížkov D10:4
2123. 03. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice GTJ ABC Branik B10:3
2127. 03. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Malešice B10:3
2202. 04. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Břevnov Hradčany B10:7
2202. 04. 2015 18:45TJ Malešice BTJ Slovan KST Bohnice G7:10
2201. 04. 2015 19:30TJ ABC Branik BTJ Sokol Nusle Praha D3:10
2203. 04. 2015 19:30TJ Střížkov DTTC Elizza Praha H10:3
2230. 03. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Petrovice I. C5:10
2230. 03. 2015 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Lokomotiva Vršovice C10:7
4. třída A muži
101. 10. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BSK OAZA Praha C6:10
129. 09. 2014 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D2:10
130. 09. 2014 19:00AC Sparta Praha HTTC Klánovice D9:9
130. 09. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. DKK Konstruktiva Praha B9:9
102. 10. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:2
102. 10. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Nusle Praha E10:5
206. 10. 2014 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Nusle Praha E10:7
206. 10. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Žižkov B3:10
209. 10. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Lokomotiva Vršovice D5:10
208. 10. 2014 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Petrovice I. D10:8
208. 10. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DAC Sparta Praha H7:10
208. 10. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Zelená Liška B8:10
313. 10. 2014 00:00TJ Zelená Liška BSK OAZA Praha C2:10
314. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha HTTC Praha - klub stolního tenisu B10:0
314. 10. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:2
316. 10. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTTC Klánovice D10:6
316. 10. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov BKK Konstruktiva Praha B10:5
315. 10. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:2
420. 10. 2014 00:00SK OAZA Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:2
423. 10. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Nusle Praha E8:10
422. 10. 2014 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Žižkov B10:8
422. 10. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Lokomotiva Vršovice D8:10
422. 10. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Petrovice I. D10:8
420. 10. 2014 00:00TJ Zelená Liška BAC Sparta Praha H10:5
504. 11. 2014 19:00AC Sparta Praha HSK OAZA Praha C10:8
504. 11. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Zelená Liška B10:0
506. 11. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTTC Praha - klub stolního tenisu B9:9
506. 11. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D5:10
505. 11. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETTC Klánovice D8:10
503. 11. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DKK Konstruktiva Praha B5:10
610. 11. 2014 00:00SK OAZA Praha CKK Konstruktiva Praha B9:9
612. 11. 2014 19:00TTC Klánovice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:0
612. 11. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Nusle Praha E10:4
612. 11. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Žižkov B2:10
610. 11. 2014 00:00TJ Zelená Liška BTJ Lokomotiva Vršovice D3:10
611. 11. 2014 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Petrovice I. D8:10
718. 11. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. DSK OAZA Praha C10:1
720. 11. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DAC Sparta Praha H10:2
720. 11. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Zelená Liška B10:3
719. 11. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETTC Praha - klub stolního tenisu B10:7
717. 11. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D3:10
720. 11. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha BTTC Klánovice D10:4
824. 11. 2014 00:00SK OAZA Praha CTTC Klánovice D6:10
826. 11. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DKK Konstruktiva Praha B10:5
826. 11. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:3
824. 11. 2014 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Nusle Praha E10:8
825. 11. 2014 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Žižkov B8:10
825. 11. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Lokomotiva Vršovice D10:7
904. 12. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSK OAZA Praha C8:10
904. 12. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Petrovice I. D8:10
903. 12. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha EAC Sparta Praha H7:10
901. 12. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Zelená Liška B7:10
904. 12. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha BTTC Praha - klub stolního tenisu B10:5
903. 12. 2014 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D5:10
1008. 12. 2014 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D5:10
1010. 12. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTTC Klánovice D9:9
1008. 12. 2014 00:00TJ Zelená Liška BKK Konstruktiva Praha B10:0
1009. 12. 2014 19:00AC Sparta Praha HTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:5
1009. 12. 2014 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Nusle Praha E10:7
1011. 12. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Žižkov B8:10
1118. 12. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov BSK OAZA Praha C10:3
1117. 12. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Lokomotiva Vršovice D9:9
1115. 12. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Petrovice I. D3:10
1118. 12. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha BAC Sparta Praha H10:0
1117. 12. 2014 19:00TTC Klánovice DTJ Zelená Liška B10:3
1117. 12. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTTC Praha - klub stolního tenisu B10:6
1205. 01. 2015 00:00SK OAZA Praha CTTC Praha - klub stolního tenisu B10:8
1207. 01. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Zelená Liška B10:3
1207. 01. 2015 19:00TTC Klánovice DAC Sparta Praha H5:10
1208. 01. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Petrovice I. D7:10
1205. 01. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Lokomotiva Vršovice D7:10
1207. 01. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Žižkov B10:6
1314. 01. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK OAZA Praha C10:4
1315. 01. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:0
1315. 01. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DKK Konstruktiva Praha B10:2
1313. 01. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTTC Klánovice D5:10
1313. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:8
1312. 01. 2015 00:00TJ Zelená Liška BTTC Praha - klub stolního tenisu B8:10
1419. 01. 2015 00:00SK OAZA Praha CTJ Zelená Liška B10:3
1421. 01. 2015 18:00
PINECARENA.cz
TTC Praha - klub stolního tenisu BAC Sparta Praha H9:9
1421. 01. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Petrovice I. D9:9
1421. 01. 2015 19:00TTC Klánovice DTJ Lokomotiva Vršovice D10:7
1422. 01. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Žižkov B1:10
1419. 01. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Nusle Praha E6:10
1526. 01. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSK OAZA Praha C4:10
1528. 01. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha EKK Konstruktiva Praha B10:2
1529. 01. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Klánovice D10:3
1529. 01. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D8:10
1527. 01. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTTC Praha - klub stolního tenisu B10:8
1527. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha HTJ Zelená Liška B10:1
1602. 02. 2015 00:00SK OAZA Praha CAC Sparta Praha H5:10
1602. 02. 2015 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Petrovice I. D9:9
1604. 02. 2015 18:00
PINECARENA.cz
TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Lokomotiva Vršovice D8:10
1604. 02. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Žižkov B10:3
1604. 02. 2015 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Nusle Praha E10:2
1605. 02. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:7
1712. 02. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha BSK OAZA Praha C10:6
1709. 02. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Klánovice D0:10
1711. 02. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D3:10
1712. 02. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Praha - klub stolního tenisu B10:2
1712. 02. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Zelená Liška B10:6
1710. 02. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. DAC Sparta Praha H10:4
1816. 02. 2015 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Petrovice I. D3:10
1817. 02. 2015 19:00AC Sparta Praha HTJ Lokomotiva Vršovice D3:10
1816. 02. 2015 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Žižkov B3:10
1818. 02. 2015 18:00
PINECARENA.cz
TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Nusle Praha E10:6
1818. 02. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:2
1818. 02. 2015 19:00TTC Klánovice DKK Konstruktiva Praha B10:3
1911. 03. 2015 19:00TTC Klánovice DSK OAZA Praha C10:1
1912. 03. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D5:10
1909. 03. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Praha - klub stolního tenisu B4:10
1911. 03. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Zelená Liška B10:5
1912. 03. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov BAC Sparta Praha H10:0
1912. 03. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Petrovice I. D8:10
2016. 03. 2015 00:00SK OAZA Praha CTJ Lokomotiva Vršovice D10:5
2017. 03. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Žižkov B10:8
2017. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Nusle Praha E10:4
2016. 03. 2015 00:00TJ Zelená Liška BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:0
2018. 03. 2015 18:00
PINECARENA.cz
TTC Praha - klub stolního tenisu BKK Konstruktiva Praha B10:3
2018. 03. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTTC Klánovice D10:0
2125. 03. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK OAZA Praha C10:0
2125. 03. 2015 19:00TTC Klánovice DTTC Praha - klub stolního tenisu B10:4
2126. 03. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Zelená Liška B10:8
2123. 03. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DAC Sparta Praha H8:10
2125. 03. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Petrovice I. D9:9
2126. 03. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Lokomotiva Vršovice D8:10
2230. 03. 2015 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Žižkov B8:10
2202. 04. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Nusle Praha E7:10
2231. 03. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:3
2231. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha HKK Konstruktiva Praha B10:2
2230. 03. 2015 00:00TJ Zelená Liška BTTC Klánovice D10:2
2230. 03. 2015 18:00
PINECARENA.cz
TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D4:10
4. třída B muži
101. 10. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Lokomotiva Vršovice E10:2
129. 09. 2014 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Malešice C10:0
101. 10. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice HAvia Čakovice G4:10
130. 09. 2014 19:00PSK Olymp Praha CTJ Kyje B10:6
101. 10. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSF SKK EL Nino Praha I10:2
130. 09. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Nové Vysočany B10:8
206. 10. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Nové Vysočany B7:10
206. 10. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
206. 10. 2014 19:15TJ Kyje BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C2:10
206. 10. 2014 00:00Avia Čakovice GPSK Olymp Praha C10:0
209. 10. 2014 18:45TJ Malešice CTJ Slovan KST Bohnice H7:10
208. 10. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II ASK Dolní Měcholupy B10:3
313. 10. 2014 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Lokomotiva Vršovice E7:10
315. 10. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Běchovice II A2:10
314. 10. 2014 19:00PSK Olymp Praha CTJ Malešice C10:4
315. 10. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CAvia Čakovice G10:1
314. 10. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Kyje B3:10
313. 10. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BSF SKK EL Nino Praha I10:5
420. 10. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESF SKK EL Nino Praha I9:9
420. 10. 2014 19:15TJ Kyje BTJ Sokol Nové Vysočany B10:4
420. 10. 2014 00:00Avia Čakovice GTJ Sokol Suchdol-Sedlec B8:10
423. 10. 2014 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C0:10
422. 10. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II APSK Olymp Praha C10:4
420. 10. 2014 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Slovan KST Bohnice H10:2
505. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice HTJ Lokomotiva Vršovice E3:10
504. 11. 2014 19:00PSK Olymp Praha CSK Dolní Měcholupy B1:10
505. 11. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Běchovice II A9:9
504. 11. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Malešice C10:2
503. 11. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BAvia Čakovice G8:10
503. 11. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Kyje B9:9
610. 11. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Kyje B7:10
610. 11. 2014 00:00Avia Čakovice GSF SKK EL Nino Praha I4:10
613. 11. 2014 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Nové Vysočany B6:10
612. 11. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:2
610. 11. 2014 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C2:10
612. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice HPSK Olymp Praha C6:10
718. 11. 2014 19:00PSK Olymp Praha CTJ Lokomotiva Vršovice E5:10
719. 11. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Slovan KST Bohnice H10:2
718. 11. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK Dolní Měcholupy B1:10
717. 11. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Běchovice II A8:10
720. 11. 2014 19:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Malešice C10:3
717. 11. 2014 19:15TJ Kyje BAvia Čakovice G10:5
824. 11. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice EAvia Čakovice G10:4
827. 11. 2014 18:45TJ Malešice CTJ Kyje B2:10
826. 11. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II ASF SKK EL Nino Praha I10:5
824. 11. 2014 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Nové Vysočany B10:1
826. 11. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Suchdol-Sedlec B5:10
825. 11. 2014 19:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C3:10
903. 12. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Lokomotiva Vršovice E10:4
902. 12. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BPSK Olymp Praha C10:7
901. 12. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Slovan KST Bohnice H10:1
901. 12. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha ISK Dolní Měcholupy B10:3
901. 12. 2014 19:15TJ Kyje BTJ Sokol Běchovice II A9:9
901. 12. 2014 00:00Avia Čakovice GTJ Malešice C10:6
1008. 12. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Malešice C10:4
1010. 12. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II AAvia Čakovice G10:0
1008. 12. 2014 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Kyje B3:10
1010. 12. 2014 19:15TJ Slovan KST Bohnice HSF SKK EL Nino Praha I2:10
1009. 12. 2014 19:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Nové Vysočany B5:10
1010. 12. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:0
1116. 12. 2014 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Lokomotiva Vršovice E4:10
1115. 12. 2014 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C1:10
1117. 12. 2014 19:00SF SKK EL Nino Praha IPSK Olymp Praha C8:10
1115. 12. 2014 19:15TJ Kyje BTJ Slovan KST Bohnice H10:2
1115. 12. 2014 00:00Avia Čakovice GSK Dolní Měcholupy B9:9
1118. 12. 2014 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Běchovice II A3:10
1205. 01. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Běchovice II A4:10
1208. 01. 2015 18:45TJ Malešice CSK Dolní Měcholupy B5:10
1208. 01. 2015 19:00Avia Čakovice GTJ Slovan KST Bohnice H10:6
1205. 01. 2015 18:30
Pinec Aréna
TJ Kyje BPSK Olymp Praha C10:4
1205. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C5:10
1205. 01. 2015 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:3
1312. 01. 2015 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Lokomotiva Vršovice E10:7
1313. 01. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSF SKK EL Nino Praha I2:10
1314. 01. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Kyje B10:2
1313. 01. 2015 19:00PSK Olymp Praha CAvia Čakovice G10:3
1314. 01. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice HTJ Malešice C9:9
1312. 01. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Běchovice II A10:4
1419. 01. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESK Dolní Měcholupy B4:10
1421. 01. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Slovan KST Bohnice H10:2
1422. 01. 2015 18:45TJ Malešice CPSK Olymp Praha C4:10
1419. 01. 2015 00:00Avia Čakovice GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C2:10
1419. 01. 2015 18:30
Pinec Aréna
TJ Kyje BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:6
1419. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Sokol Nové Vysočany B10:1
1526. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Lokomotiva Vršovice E10:2
1526. 01. 2015 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Kyje B9:9
1527. 01. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BAvia Čakovice G7:10
1528. 01. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Malešice C10:0
1527. 01. 2015 19:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Běchovice II A4:10
1528. 01. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice HSK Dolní Měcholupy B2:10
1602. 02. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Slovan KST Bohnice H10:4
1602. 02. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy BPSK Olymp Praha C9:9
1604. 02. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C5:10
1605. 02. 2015 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B5:10
1602. 02. 2015 00:00Avia Čakovice GTJ Sokol Nové Vysočany B10:2
1602. 02. 2015 18:30
Pinec Aréna
TJ Kyje BSF SKK EL Nino Praha I10:7
1709. 02. 2015 18:30
Pinec Aréna
TJ Kyje BTJ Lokomotiva Vršovice E8:10
1709. 02. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha IAvia Čakovice G10:3
1709. 02. 2015 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Malešice C10:3
1710. 02. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Běchovice II A2:10
1711. 02. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSK Dolní Měcholupy B10:0
1710. 02. 2015 19:00PSK Olymp Praha CTJ Slovan KST Bohnice H10:1
1816. 02. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice EPSK Olymp Praha C7:10
1818. 02. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C0:10
1816. 02. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:6
1818. 02. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Nové Vysočany B10:2
1819. 02. 2015 18:45TJ Malešice CSF SKK EL Nino Praha I4:10
1816. 02. 2015 00:00Avia Čakovice GTJ Kyje B9:9
1909. 03. 2015 00:00Avia Čakovice GTJ Lokomotiva Vršovice E6:10
1909. 03. 2015 18:30
Pinec Aréna
TJ Kyje BTJ Malešice C10:2
1909. 03. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Sokol Běchovice II A9:9
1909. 03. 2015 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BSK Dolní Měcholupy B10:4
1910. 03. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Slovan KST Bohnice H6:10
1911. 03. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CPSK Olymp Praha C10:0
2016. 03. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C9:9
2017. 03. 2015 19:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:8
2018. 03. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Nové Vysočany B3:10
2016. 03. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy BSF SKK EL Nino Praha I5:10
2018. 03. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Kyje B10:5
2019. 03. 2015 18:45TJ Malešice CAvia Čakovice G3:10
2126. 03. 2015 18:45TJ Malešice CTJ Lokomotiva Vršovice E3:10
2123. 03. 2015 00:00Avia Čakovice GTJ Sokol Běchovice II A10:5
2123. 03. 2015 18:30
Pinec Aréna
TJ Kyje BSK Dolní Měcholupy B10:8
2123. 03. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Slovan KST Bohnice H10:2
2123. 03. 2015 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BPSK Olymp Praha C10:6
2124. 03. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C3:10
2230. 03. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
2201. 04. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Nové Vysočany B10:0
2231. 03. 2015 19:00PSK Olymp Praha CSF SKK EL Nino Praha I5:10
2201. 04. 2015 19:15TJ Slovan KST Bohnice HTJ Kyje B0:10
2230. 03. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy BAvia Čakovice G10:2
2201. 04. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Malešice C10:0
5. třída A muži
101. 10. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Střížkov E10:1
101. 10. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CKK Konstruktiva Praha C7:10
130. 09. 2014 18:30TJ Sokol Kbely BTTC Elizza Praha J6:10
103. 10. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESK OAZA Praha D9:9
129. 09. 2014 00:00SK Slivenec BTJ Orion Praha B3:10
129. 09. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Sokol Běchovice II B6:10
209. 10. 2014 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Běchovice II B4:10
206. 10. 2014 19:15TJ Orion Praha BSF SKK EL Nino Praha J2:10
206. 10. 2014 00:00SK OAZA Praha DSK Slivenec B3:10
210. 10. 2014 19:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:7
206. 10. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Kbely B7:10
208. 10. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:8
315. 10. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Střížkov E10:4
314. 10. 2014 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Nusle Praha F9:9
317. 10. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EKK Konstruktiva Praha C10:6
313. 10. 2014 00:00SK Slivenec BTTC Elizza Praha J10:5
313. 10. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha JSK OAZA Praha D10:8
315. 10. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II BTJ Orion Praha B9:9
423. 10. 2014 19:15TJ Střížkov ETJ Orion Praha B9:9
420. 10. 2014 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Běchovice II B6:10
424. 10. 2014 19:00TTC Elizza Praha JSF SKK EL Nino Praha J10:5
420. 10. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha CSK Slivenec B5:10
422. 10. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E6:10
422. 10. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Kbely B10:5
504. 11. 2014 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Střížkov E9:9
507. 11. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Břevnov Hradčany C10:1
503. 11. 2014 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Nusle Praha F10:3
503. 11. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha JKK Konstruktiva Praha C10:4
505. 11. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II BTTC Elizza Praha J3:10
505. 11. 2014 19:15TJ Orion Praha BSK OAZA Praha D10:3
613. 11. 2014 19:15TJ Střížkov ESK OAZA Praha D10:7
614. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha JTJ Orion Praha B10:3
610. 11. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Běchovice II B8:10
612. 11. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSF SKK EL Nino Praha J10:4
612. 11. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CSK Slivenec B3:10
611. 11. 2014 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:7
721. 11. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Střížkov E10:0
717. 11. 2014 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Kbely B10:0
717. 11. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:1
719. 11. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Nusle Praha F7:10
719. 11. 2014 19:15TJ Orion Praha BKK Konstruktiva Praha C10:4
717. 11. 2014 00:00SK OAZA Praha DTTC Elizza Praha J5:10
827. 11. 2014 19:15TJ Střížkov ETTC Elizza Praha J4:10
824. 11. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha CSK OAZA Praha D10:3
826. 11. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Orion Praha B5:10
826. 11. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Běchovice II B10:4
825. 11. 2014 18:30TJ Sokol Kbely BSF SKK EL Nino Praha J10:6
828. 11. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESK Slivenec B5:10
901. 12. 2014 00:00SK Slivenec BTJ Střížkov E10:5
901. 12. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E5:10
903. 12. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Kbely B10:0
901. 12. 2014 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:4
901. 12. 2014 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Nusle Praha F10:8
905. 12. 2014 19:00TTC Elizza Praha JKK Konstruktiva Praha C10:4
1011. 12. 2014 19:15TJ Střížkov EKK Konstruktiva Praha C10:7
1010. 12. 2014 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTTC Elizza Praha J4:10
1010. 12. 2014 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CSK OAZA Praha D8:10
1009. 12. 2014 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Orion Praha B5:10
1012. 12. 2014 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Běchovice II B9:9
1008. 12. 2014 00:00SK Slivenec BSF SKK EL Nino Praha J8:10
1115. 12. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Střížkov E9:9
1117. 12. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II BSK Slivenec B10:8
1115. 12. 2014 19:40TJ Orion Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E3:10
1115. 12. 2014 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Kbely B10:3
1119. 12. 2014 19:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:0
1115. 12. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Nusle Praha F10:8
1208. 01. 2015 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Nusle Praha F10:7
1205. 01. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:5
1209. 01. 2015 19:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Kbely B10:1
1205. 01. 2015 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E8:10
1205. 01. 2015 19:15TJ Orion Praha BSK Slivenec B1:10
1207. 01. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II BSF SKK EL Nino Praha J10:7
1314. 01. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II BTJ Střížkov E10:4
1315. 01. 2015 19:15SF SKK EL Nino Praha JTJ Orion Praha B10:8
1312. 01. 2015 00:00SK Slivenec BSK OAZA Praha D10:5
1316. 01. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETTC Elizza Praha J5:10
1313. 01. 2015 18:30TJ Sokol Kbely BKK Konstruktiva Praha C10:5
1314. 01. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Nusle Praha F3:10
1422. 01. 2015 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Břevnov Hradčany C6:10
1421. 01. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Kbely B10:5
1419. 01. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E1:10
1423. 01. 2015 19:00TTC Elizza Praha JSK Slivenec B10:0
1419. 01. 2015 00:00SK OAZA Praha DSF SKK EL Nino Praha J9:9
1419. 01. 2015 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Běchovice II B9:9
1526. 01. 2015 19:15TJ Orion Praha BTJ Střížkov E10:3
1528. 01. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II BSK OAZA Praha D10:3
1526. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha JTTC Elizza Praha J10:7
1526. 01. 2015 00:00SK Slivenec BKK Konstruktiva Praha C10:3
1530. 01. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Nusle Praha F10:4
1527. 01. 2015 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:3
1605. 02. 2015 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Kbely B10:4
1604. 02. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E8:10
1604. 02. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSK Slivenec B10:7
1602. 02. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha CSF SKK EL Nino Praha J2:10
1606. 02. 2015 19:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Běchovice II B10:6
1602. 02. 2015 00:00SK OAZA Praha DTJ Orion Praha B9:9
1709. 02. 2015 00:00SK OAZA Praha DTJ Střížkov E9:9
1709. 02. 2015 19:15TJ Orion Praha BTTC Elizza Praha J4:10
1711. 02. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II BKK Konstruktiva Praha C10:5
1709. 02. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Sokol Nusle Praha F5:10
1709. 02. 2015 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:5
1713. 02. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Kbely B10:4
1819. 02. 2015 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E6:10
1817. 02. 2015 18:30TJ Sokol Kbely BSK Slivenec B7:10
1818. 02. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CSF SKK EL Nino Praha J9:9
1818. 02. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Běchovice II B10:7
1816. 02. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Orion Praha B10:4
1820. 02. 2015 19:00TTC Elizza Praha JSK OAZA Praha D10:0
1913. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha JTJ Střížkov E10:2
1909. 03. 2015 00:00SK OAZA Praha DKK Konstruktiva Praha C10:4
1909. 03. 2015 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Nusle Praha F9:9
1911. 03. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Břevnov Hradčany C9:9
1912. 03. 2015 19:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Sokol Kbely B9:9
1909. 03. 2015 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E3:10
2019. 03. 2015 19:15TJ Střížkov ESK Slivenec B10:4
2020. 03. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESF SKK EL Nino Praha J10:7
2017. 03. 2015 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Běchovice II B9:9
2018. 03. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Orion Praha B10:7
2018. 03. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSK OAZA Praha D8:10
2016. 03. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha CTTC Elizza Praha J2:10
2123. 03. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Střížkov E5:10
2127. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Nusle Praha F5:10
2123. 03. 2015 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:6
2123. 03. 2015 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Kbely B8:10
2125. 03. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E9:9
2123. 03. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha JSK Slivenec B10:7
2202. 04. 2015 19:15TJ Střížkov ESF SKK EL Nino Praha J10:6
2230. 03. 2015 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Běchovice II B10:3
2203. 04. 2015 19:30TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Orion Praha B10:8
2231. 03. 2015 18:30TJ Sokol Kbely BSK OAZA Praha D10:8
2201. 04. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTTC Elizza Praha J10:8
2201. 04. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha FKK Konstruktiva Praha C10:8
5. třída B muži
129. 09. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Nové Vysočany C5:10
129. 09. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESK Slivenec C3:10
129. 09. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ ABC Branik C6:10
103. 10. 2014 19:15SK Vršovice AAC Sparta Praha I10:7
101. 10. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Zelená Liška C10:2
103. 10. 2014 18:30TTC Klánovice ETTC Praha - klub stolního tenisu C10:6
209. 10. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTTC Praha - klub stolního tenisu C10:7
206. 10. 2014 00:00TJ Zelená Liška CTTC Klánovice E3:10
207. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Praha Podolí A10:8
206. 10. 2014 19:00TJ ABC Branik CSK Vršovice A2:10
206. 10. 2014 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Běchovice II C8:10
206. 10. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:4
313. 10. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Nové Vysočany C10:7
313. 10. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II CVŠSK MFF Praha A6:10
317. 10. 2014 19:15SK Vršovice ASK Slivenec C10:2
315. 10. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ ABC Branik C10:5
317. 10. 2014 18:30TTC Klánovice EAC Sparta Praha I10:0
315. 10. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Zelená Liška C7:10
423. 10. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Zelená Liška C10:5
421. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha ITTC Praha - klub stolního tenisu C10:5
420. 10. 2014 19:00TJ ABC Branik CTTC Klánovice E1:10
420. 10. 2014 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Praha Podolí A9:9
420. 10. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ASK Vršovice A5:10
420. 10. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Běchovice II C5:10
503. 11. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Nové Vysočany C9:9
507. 11. 2014 19:15SK Vršovice ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:4
505. 11. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí AVŠSK MFF Praha A10:2
507. 11. 2014 18:30TTC Klánovice ESK Slivenec C10:2
505. 11. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ ABC Branik C9:9
506. 11. 2014 19:00TJ Zelená Liška CAC Sparta Praha I10:4
613. 11. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CAC Sparta Praha I9:9
610. 11. 2014 19:00TJ ABC Branik CTJ Zelená Liška C10:3
610. 11. 2014 00:00SK Slivenec CTTC Praha - klub stolního tenisu C10:8
610. 11. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATTC Klánovice E5:10
610. 11. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Praha Podolí A2:10
610. 11. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II CSK Vršovice A3:10
721. 11. 2014 19:15SK Vršovice ATJ Sokol Nové Vysočany C10:2
719. 11. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Běchovice II C10:1
721. 11. 2014 18:30TTC Klánovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:3
719. 11. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CVŠSK MFF Praha A10:1
717. 11. 2014 00:00TJ Zelená Liška CSK Slivenec C10:5
718. 11. 2014 19:00AC Sparta Praha ITJ ABC Branik C10:1
827. 11. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ ABC Branik C7:10
824. 11. 2014 00:00SK Slivenec CAC Sparta Praha I7:10
824. 11. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Zelená Liška C9:9
824. 11. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETTC Praha - klub stolního tenisu C10:8
824. 11. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II CTTC Klánovice E7:10
828. 11. 2014 19:15SK Vršovice ATJ Sokol Praha Podolí A10:8
903. 12. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Nové Vysočany C10:0
905. 12. 2014 18:30TTC Klánovice ESK Vršovice A10:3
903. 12. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Sokol Běchovice II C6:10
901. 12. 2014 00:00TJ Zelená Liška CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:4
902. 12. 2014 19:00AC Sparta Praha IVŠSK MFF Praha A10:6
901. 12. 2014 19:00TJ ABC Branik CSK Slivenec C4:10
1011. 12. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CSK Slivenec C6:10
1008. 12. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATJ ABC Branik C6:10
1008. 12. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EAC Sparta Praha I10:7
1008. 12. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ Zelená Liška C10:2
1012. 12. 2014 19:15SK Vršovice ATTC Praha - klub stolního tenisu C10:5
1010. 12. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATTC Klánovice E4:10
1119. 12. 2014 18:30TTC Klánovice ETJ Sokol Nové Vysočany C10:2
1118. 12. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Sokol Praha Podolí A10:6
1115. 12. 2014 00:00TJ Zelená Liška CSK Vršovice A9:9
1116. 12. 2014 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Běchovice II C10:7
1115. 12. 2014 19:00TJ ABC Branik CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:0
1115. 12. 2014 00:00SK Slivenec CVŠSK MFF Praha A8:10
1208. 01. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CVŠSK MFF Praha A4:10
1205. 01. 2015 00:00SK Slivenec CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:1
1205. 01. 2015 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Běchovice II C8:10
1206. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha ISK Vršovice A10:5
1205. 01. 2015 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Praha Podolí A10:0wo
1207. 01. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTTC Klánovice E5:10
1314. 01. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Sokol Nové Vysočany C7:10
1316. 01. 2015 18:30TTC Klánovice ETJ Zelená Liška C10:0wo
1314. 01. 2015 19:00TJ Sokol Praha Podolí AAC Sparta Praha I10:0
1316. 01. 2015 19:15SK Vršovice ATJ ABC Branik C10:4
1312. 01. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CSK Slivenec C10:5
1312. 01. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVŠSK MFF Praha A0:10
1422. 01. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:7
1419. 01. 2015 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Běchovice II C4:10
1419. 01. 2015 00:00SK Slivenec CSK Vršovice A6:10
1419. 01. 2015 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Praha Podolí A3:10
1420. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha ITTC Klánovice E10:4
1419. 01. 2015 00:00TJ Zelená Liška CTTC Praha - klub stolního tenisu C6:10
1526. 01. 2015 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Nové Vysočany C7:10
1528. 01. 2015 18:00
PINECARENA.cz
TTC Praha - klub stolního tenisu CAC Sparta Praha I5:10
1530. 01. 2015 18:30TTC Klánovice ETJ ABC Branik C10:2
1528. 01. 2015 19:00TJ Sokol Praha Podolí ASK Slivenec C10:4
1530. 01. 2015 19:15SK Vršovice AVŠSK MFF Praha A9:9
1526. 01. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:6
1605. 02. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Běchovice II C10:6
1602. 02. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESK Vršovice A5:10
1602. 02. 2015 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Praha Podolí A9:9
1602. 02. 2015 00:00SK Slivenec CTTC Klánovice E0:10
1602. 02. 2015 19:00TJ ABC Branik CTTC Praha - klub stolního tenisu C9:9
1603. 02. 2015 19:00AC Sparta Praha ITJ Zelená Liška C10:4
1710. 02. 2015 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Nové Vysočany C9:9
1709. 02. 2015 00:00TJ Zelená Liška CTJ ABC Branik C10:8
1711. 02. 2015 18:00
PINECARENA.cz
TTC Praha - klub stolního tenisu CSK Slivenec C10:2
1713. 02. 2015 18:30TTC Klánovice EVŠSK MFF Praha A10:6
1711. 02. 2015 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:8
1724. 02. 2015 20:00SK Vršovice ATJ Sokol Běchovice II C10:5
1819. 02. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CSK Vršovice A5:10
1816. 02. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Praha Podolí A7:10
1816. 02. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETTC Klánovice E1:10
1816. 02. 2015 19:00VŠSK MFF Praha ATTC Praha - klub stolního tenisu C9:9
1816. 02. 2015 00:00SK Slivenec CTJ Zelená Liška C10:6
1816. 02. 2015 19:00TJ ABC Branik CAC Sparta Praha I4:10
1909. 03. 2015 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Nové Vysočany C4:10
1910. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha ISK Slivenec C10:8
1909. 03. 2015 00:00TJ Zelená Liška CVŠSK MFF Praha A7:10
1911. 03. 2015 18:00
PINECARENA.cz
TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:1
1913. 03. 2015 18:30TTC Klánovice ETJ Sokol Běchovice II C10:2
1911. 03. 2015 19:00TJ Sokol Praha Podolí ASK Vršovice A5:10
2019. 03. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Praha Podolí A10:1
2020. 03. 2015 19:15SK Vršovice ATTC Klánovice E5:10
2016. 03. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CTTC Praha - klub stolního tenisu C8:10
2016. 03. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Zelená Liška C10:7
2016. 03. 2015 19:00VŠSK MFF Praha AAC Sparta Praha I2:10
2016. 03. 2015 00:00SK Slivenec CTJ ABC Branik C10:5
2123. 03. 2015 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Nové Vysočany C10:7
2123. 03. 2015 19:00TJ ABC Branik CVŠSK MFF Praha A10:3
2124. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha ITJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:4
2123. 03. 2015 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Běchovice II C2:10
2123. 03. 2015 18:00
PINECARENA.cz
TTC Praha - klub stolního tenisu CSK Vršovice A10:8
2127. 03. 2015 18:30TTC Klánovice ETJ Sokol Praha Podolí A10:0wo
2202. 04. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTTC Klánovice E10:0wo
2201. 04. 2015 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATTC Praha - klub stolního tenisu C10:6
2203. 04. 2015 19:15SK Vršovice ATJ Zelená Liška C10:3
2230. 03. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CAC Sparta Praha I10:0
2230. 03. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ ABC Branik C8:10
2230. 03. 2015 19:00VŠSK MFF Praha ASK Slivenec C10:4
6. třída A muži
101. 10. 2014 18:00TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Žižkov C3:10
129. 09. 2014 19:00TTC Elizza Praha KTJ Lokomotiva Vršovice F10:5
102. 10. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha DTJ Sokol Petrovice I. E3:10
129. 09. 2014 00:00SK Slivenec DTJ Sokol Běchovice II D4:10
103. 10. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ESF SKK EL Nino Praha K10:3
101. 10. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTTC Praha - klub stolního tenisu F10:2
209. 10. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Praha - klub stolního tenisu F10:1
208. 10. 2014 19:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Sokol Nové Vysočany D10:1
206. 10. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II DTTC Praha - klub stolního tenisu E10:4
210. 10. 2014 19:00TJ Sokol Petrovice I. ESK Slivenec D10:3
209. 10. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FKK Konstruktiva Praha D10:5
208. 10. 2014 18:00TJ Sokol Nusle Praha GTTC Elizza Praha K10:4
313. 10. 2014 19:00TTC Elizza Praha KTJ Sokol Žižkov C3:10
316. 10. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha DTJ Sokol Nusle Praha G2:10
313. 10. 2014 00:00SK Slivenec DTJ Lokomotiva Vršovice F10:8
317. 10. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Sokol Petrovice I. E2:10
315. 10. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Běchovice II D9:9
316. 10. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FSF SKK EL Nino Praha K10:4
423. 10. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov CSF SKK EL Nino Praha K10:2
420. 10. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II DTTC Praha - klub stolního tenisu F10:7
424. 10. 2014 19:00TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Nové Vysočany D10:3
423. 10. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Praha - klub stolního tenisu E9:9
422. 10. 2014 18:00TJ Sokol Nusle Praha GSK Slivenec D10:1
420. 10. 2014 19:00TTC Elizza Praha KKK Konstruktiva Praha D10:5
506. 11. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha DTJ Sokol Žižkov C4:10
503. 11. 2014 00:00SK Slivenec DTTC Elizza Praha K10:6
507. 11. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Sokol Nusle Praha G1:10
505. 11. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Lokomotiva Vršovice F5:10
506. 11. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Sokol Petrovice I. E0:10
503. 11. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Sokol Běchovice II D10:3
613. 11. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Běchovice II D10:1
614. 11. 2014 19:00TJ Sokol Petrovice I. ESF SKK EL Nino Praha K10:8
613. 11. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Praha - klub stolního tenisu F10:6
612. 11. 2014 18:00TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Nové Vysočany D10:8
610. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha KTTC Praha - klub stolního tenisu E10:0
613. 11. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha DSK Slivenec D7:10
717. 11. 2014 00:00SK Slivenec DTJ Sokol Žižkov C7:10
721. 11. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu EKK Konstruktiva Praha D10:6
719. 11. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTTC Elizza Praha K10:8
720. 11. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Sokol Nusle Praha G2:10
717. 11. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Lokomotiva Vršovice F10:7
717. 11. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Petrovice I. E2:10
827. 11. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Petrovice I. E10:2
827. 11. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Běchovice II D9:9
826. 11. 2014 18:00TJ Sokol Nusle Praha GSF SKK EL Nino Praha K10:3
824. 11. 2014 19:00TTC Elizza Praha KTTC Praha - klub stolního tenisu F9:9
827. 11. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha DTJ Sokol Nové Vysočany D10:5
824. 11. 2014 00:00SK Slivenec DTTC Praha - klub stolního tenisu E10:3
905. 12. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Sokol Žižkov C5:10
903. 12. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DSK Slivenec D7:10
904. 12. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FKK Konstruktiva Praha D10:4
901. 12. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha KTTC Elizza Praha K10:5
901. 12. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Nusle Praha G4:10
905. 12. 2014 19:00TJ Sokol Petrovice I. ETJ Lokomotiva Vršovice F10:4
1011. 12. 2014 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Lokomotiva Vršovice F10:5
1010. 12. 2014 18:00TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Petrovice I. E10:4
1008. 12. 2014 19:00TTC Elizza Praha KTJ Sokol Běchovice II D10:6
1011. 12. 2014 18:30KK Konstruktiva Praha DSF SKK EL Nino Praha K10:8
1008. 12. 2014 00:00SK Slivenec DTTC Praha - klub stolního tenisu F10:7
1012. 12. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Sokol Nové Vysočany D10:4
1117. 12. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Žižkov C6:10
1130. 09. 2014 19:00TTC Praha - klub stolního tenisu FTTC Praha - klub stolního tenisu E8:10
1115. 12. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha KSK Slivenec D10:4
1115. 12. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II DKK Konstruktiva Praha D10:4
1119. 12. 2014 19:00TJ Sokol Petrovice I. ETTC Elizza Praha K10:7
1118. 12. 2014 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Nusle Praha G4:10
1208. 01. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Nusle Praha G9:9
1208. 01. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Elizza Praha K10:1
1209. 01. 2015 19:00TJ Sokol Petrovice I. EKK Konstruktiva Praha D10:4
1205. 01. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II DSK Slivenec D10:7
1205. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha KTTC Praha - klub stolního tenisu E10:3
1208. 01. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Sokol Nové Vysočany D10:6
1315. 01. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Sokol Žižkov C4:10
1314. 01. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DSF SKK EL Nino Praha K10:7
1316. 01. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Sokol Běchovice II D5:10
1312. 01. 2015 00:00SK Slivenec DTJ Sokol Petrovice I. E5:10
1315. 01. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha DTJ Lokomotiva Vršovice F10:8
1312. 01. 2015 19:00TTC Elizza Praha KTJ Sokol Nusle Praha G6:10
1422. 01. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Elizza Praha K7:10
1421. 01. 2015 18:00TJ Sokol Nusle Praha GKK Konstruktiva Praha D10:4
1422. 01. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSK Slivenec D10:3
1427. 02. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETTC Praha - klub stolního tenisu E10:3
1419. 01. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Nové Vysočany D10:8
1419. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha KTTC Praha - klub stolního tenisu F10:5
1526. 01. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Sokol Žižkov C5:10
1506. 01. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Sokol Běchovice II D10:5
1504. 03. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Petrovice I. E6:10
1530. 01. 2015 18:30
Billiard club Harlequin, ul. Oblouková mezi domy 6 až 8
TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Lokomotiva Vršovice F10:6
1526. 01. 2015 00:00SK Slivenec DTJ Sokol Nusle Praha G2:10
1529. 01. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha DTTC Elizza Praha K7:10
1605. 02. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov CKK Konstruktiva Praha D10:2
1602. 02. 2015 19:00TTC Elizza Praha KSK Slivenec D8:10
1604. 02. 2015 18:00TJ Sokol Nusle Praha GTTC Praha - klub stolního tenisu E10:2
1605. 02. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Nové Vysočany D10:8
1606. 02. 2015 19:00TJ Sokol Petrovice I. ETTC Praha - klub stolního tenisu F10:4
1625. 02. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II DSF SKK EL Nino Praha K10:0wo
1709. 02. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Žižkov C3:10
1709. 02. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Sokol Petrovice I. E6:10
1713. 02. 2015 18:30
hala Lokomotivy Vršovice Sportovní 1380
TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Lokomotiva Vršovice F10:5
1711. 02. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Nusle Praha G2:10
1713. 02. 2015 18:30
herna TTC Elizza Praha
TTC Praha - klub stolního tenisu ETTC Elizza Praha K10:4
1709. 02. 2015 00:00SK Slivenec DKK Konstruktiva Praha D10:7
1819. 02. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov CSK Slivenec D10:1
1819. 02. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha DTTC Praha - klub stolního tenisu E5:10
1816. 02. 2015 19:00TTC Elizza Praha KTJ Sokol Nové Vysočany D10:4
1818. 02. 2015 18:00TJ Sokol Nusle Praha GTTC Praha - klub stolního tenisu F10:2
1819. 02. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSF SKK EL Nino Praha K5:10
1820. 02. 2015 19:00TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Běchovice II D10:3
1913. 03. 2015 19:00TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Žižkov C3:10
1909. 03. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II DTJ Lokomotiva Vršovice F4:10
1909. 03. 2015 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Sokol Nusle Praha G3:10
1912. 03. 2015 18:30
herna TTC Elizza
TTC Praha - klub stolního tenisu FTTC Elizza Praha K7:10
1911. 03. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DKK Konstruktiva Praha D10:7
1913. 03. 2015 18:30
Billiard club Harlequin, ul. Oblouková mezi domy 6 až 8
TTC Praha - klub stolního tenisu ESK Slivenec D10:4
2019. 03. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Praha - klub stolního tenisu E10:2
2016. 03. 2015 00:00SK Slivenec DTJ Sokol Nové Vysočany D6:10
2019. 03. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha DTTC Praha - klub stolního tenisu F3:10
2016. 03. 2015 19:00TTC Elizza Praha KSF SKK EL Nino Praha K