Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská divize muži
127. 09. 2014 15:00SKST Liberec ESKST Liberec F4:10
127. 09. 2014 10:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:7
127. 09. 2014 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Sokol Semily A10:2
127. 09. 2014 10:00TJ Jiskra Raspenava ASKST Liberec G10:6
127. 09. 2014 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Bratříkov A10:1
127. 09. 2014 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Spartak Chrastava A9:9
211. 10. 2014 10:00SKST Liberec EJiskra Kamenický Šenov A10:7
211. 10. 2014 10:00SKST Liberec FTJ Spartak Chrastava A10:5
212. 10. 2014 10:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:4
209. 10. 2014 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Sokol Bratříkov A10:1
211. 10. 2014 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Jiskra Raspenava A7:10
211. 10. 2014 10:00TJ Sokol Semily ASKST Liberec G9:9
311. 10. 2014 16:00SKST Liberec ETJ Spartak Chrastava A10:4
311. 10. 2014 16:00SKST Liberec FJiskra Kamenický Šenov A10:1
311. 10. 2014 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Sokol Bratříkov A10:0
310. 10. 2014 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:8
309. 10. 2014 18:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec G10:3
311. 10. 2014 16:00TJ Sokol Semily ATJ Jiskra Raspenava A3:10
425. 10. 2014 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Jiskra Raspenava A0:10
424. 10. 2014 19:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec G5:10
427. 10. 2014 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A7:10
425. 10. 2014 10:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Semily A6:10
425. 10. 2014 10:00SKST Liberec ETJ Jiskra Nový Bor A10:8
425. 10. 2014 10:00SKST Liberec FTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:3
525. 10. 2014 16:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec G10:7
522. 10. 2014 18:30TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Raspenava A5:10
524. 10. 2014 18:30
Herna v Semilech
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Semily A10:4
525. 10. 2014 16:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A2:10
525. 10. 2014 16:00SKST Liberec ETJ Lokomotiva Česká Lípa A8:10
525. 10. 2014 16:00SKST Liberec FTJ Jiskra Nový Bor A10:6
609. 11. 2014 10:00TJ Jiskra Nový Bor AJiskra Kamenický Šenov A5:10
606. 11. 2014 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Spartak Chrastava A10:4
608. 11. 2014 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec E10:7
608. 11. 2014 10:00TJ Sokol Semily ASKST Liberec F5:10
608. 11. 2014 10:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:3
607. 11. 2014 18:00SKST Liberec GTJ Sokol Bratříkov A10:2
708. 11. 2014 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Spartak Chrastava A10:4
707. 11. 2014 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa AJiskra Kamenický Šenov A10:1
708. 11. 2014 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec F4:10
708. 11. 2014 16:00TJ Sokol Semily ASKST Liberec E6:10
708. 11. 2014 16:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Sokol Bratříkov A10:0
709. 11. 2014 10:00SKST Liberec GTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B5:10
822. 11. 2014 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B0:10
814. 11. 2014 19:00TJ Spartak Chrastava ATJ Sokol Bratříkov A10:8
822. 11. 2014 10:00SKST Liberec ETJ Jiskra Raspenava A7:10
822. 11. 2014 10:00SKST Liberec FSKST Liberec G10:0
823. 11. 2014 10:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:7
823. 11. 2014 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Sokol Semily A10:3
922. 11. 2014 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Bratříkov A10:3
922. 11. 2014 16:00TJ Spartak Chrastava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B3:10
922. 11. 2014 16:00SKST Liberec ESKST Liberec G10:8
922. 11. 2014 16:00SKST Liberec FTJ Jiskra Raspenava A8:10
922. 11. 2014 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Sokol Semily A10:2
921. 11. 2014 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A7:10
1030. 11. 2014 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AJiskra Kamenický Šenov A10:2
1006. 12. 2014 10:00TJ Sokol Semily ATJ Spartak Chrastava A9:9
1006. 12. 2014 10:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Jiskra Nový Bor A10:5
1028. 11. 2014 18:00SKST Liberec GTJ Lokomotiva Česká Lípa A7:10
1006. 12. 2014 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec E8:10
1006. 12. 2014 10:00TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec F1:10
1105. 12. 2014 18:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Spartak Chrastava A10:3
1106. 12. 2014 16:00TJ Sokol Semily AJiskra Kamenický Šenov A10:2
1106. 12. 2014 16:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:1
1107. 12. 2014 10:00SKST Liberec GTJ Jiskra Nový Bor A6:10
1106. 12. 2014 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec F4:10
1106. 12. 2014 16:00TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec E6:10
1222. 02. 2015 10:00SKST Liberec FSKST Liberec E9:9
1222. 02. 2015 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Jiskra Nový Bor A7:10
1222. 02. 2015 10:00TJ Sokol Semily ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A4:10
1222. 02. 2015 10:00SKST Liberec GTJ Jiskra Raspenava A8:10
1217. 02. 2015 19:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B1:10
1218. 02. 2015 18:15TJ Spartak Chrastava AJiskra Kamenický Šenov A10:2
1317. 01. 2015 10:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec E7:10
1316. 01. 2015 19:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec F3:10
1317. 01. 2015 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Jiskra Nový Bor A10:4
1317. 01. 2015 10:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Lokomotiva Česká Lípa A5:10
1317. 01. 2015 10:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:2
1316. 01. 2015 18:00SKST Liberec GTJ Sokol Semily A10:7
1417. 01. 2015 16:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec E7:10
1417. 01. 2015 16:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec F3:10
1417. 01. 2015 16:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Jiskra Nový Bor A9:9
1417. 01. 2015 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:3
1418. 01. 2015 10:00SKST Liberec GTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A8:10
1417. 01. 2015 15:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Sokol Semily A10:1
1514. 02. 2015 09:30TJ Jiskra Raspenava AJiskra Kamenický Šenov A10:0
1513. 02. 2015 18:00SKST Liberec GTJ Spartak Chrastava A3:10
1514. 02. 2015 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B8:10
1514. 02. 2015 10:00TJ Sokol Semily ATJ Sokol Bratříkov A10:7
1515. 02. 2015 10:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Liberec E2:10
1512. 02. 2015 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec F6:10
1615. 02. 2015 16:00SKST Liberec GJiskra Kamenický Šenov A10:2
1614. 02. 2015 13:30TJ Jiskra Raspenava ATJ Spartak Chrastava A10:0
1614. 02. 2015 16:00TJ Sokol Semily ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B6:10
1614. 02. 2015 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Sokol Bratříkov A10:3
1613. 02. 2015 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec E7:10
1614. 02. 2015 16:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Liberec F1:10
1728. 02. 2015 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Jiskra Nový Bor A2:10
1727. 02. 2015 19:00TJ Spartak Chrastava ATJ Lokomotiva Česká Lípa A8:10
1728. 02. 2015 10:00SKST Liberec ETJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:7
1728. 02. 2015 10:00SKST Liberec FTJ Sokol Semily A10:1
1728. 02. 2015 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Jiskra Raspenava A1:10
1728. 02. 2015 10:00TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec G6:10
1828. 02. 2015 15:00TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Nový Bor A10:7
1828. 02. 2015 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Lokomotiva Česká Lípa A1:10
1828. 02. 2015 16:00SKST Liberec FTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:4
1828. 02. 2015 16:00SKST Liberec ETJ Sokol Semily AWO
1824. 02. 2015 19:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Jiskra Raspenava A5:10
1828. 02. 2015 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec G9:9
1912. 03. 2015 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BJiskra Kamenický Šenov A10:1
1911. 03. 2015 18:30TJ Sokol Bratříkov ATJ Spartak Chrastava A2:10
1914. 03. 2015 10:00TJ Jiskra Raspenava ASKST Liberec E7:10
1914. 03. 2015 10:00SKST Liberec GSKST Liberec F10:8
1914. 03. 2015 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Jiskra Nový Bor A10:5
1913. 03. 2015 18:00TJ Sokol Semily ATJ Lokomotiva Česká Lípa A4:10
2010. 03. 2015 18:00TJ Sokol Bratříkov AJiskra Kamenický Šenov A10:4
2014. 03. 2015 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Spartak Chrastava A10:7
2014. 03. 2015 16:00SKST Liberec GSKST Liberec E3:10
2014. 03. 2015 16:00TJ Jiskra Raspenava ASKST Liberec F5:10
2014. 03. 2015 16:00TJ Sokol Semily ATJ Jiskra Nový Bor A10:7
2012. 03. 2015 18:30TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:5
2128. 03. 2015 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A3:10
2127. 03. 2015 19:00TJ Spartak Chrastava ATJ Sokol Semily A10:7
2129. 03. 2015 10:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Jiskra Raspenava A7:10
2126. 03. 2015 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec G6:10
2128. 03. 2015 10:00SKST Liberec ETJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:5
2125. 03. 2015 18:00SKST Liberec FTJ Sokol Bratříkov A10:0
2225. 03. 2015 18:30TJ Spartak Chrastava ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A3:10
2228. 03. 2015 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Semily A3:10
2227. 03. 2015 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Jiskra Raspenava A6:10
2228. 03. 2015 16:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Liberec G10:2
2226. 03. 2015 19:00SKST Liberec FTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:2
2228. 03. 2015 16:00SKST Liberec ETJ Sokol Bratříkov A10:0
Krajský přebor 1. třídy
114. 11. 2014 18:30SKST Liberec HTJ Jiskra Raspenava B10:2
115. 11. 2014 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Lokomotiva Česká Lípa B10:4
116. 11. 2014 14:00TJ Sokol Košťálov ASKST Liberec I4:10
113. 11. 2014 18:30Loko Depo Liberec BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:3
115. 11. 2014 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Železný Brod A10:3
109. 11. 2014 10:00SKST Cvikov ACvikováček Cvikov A10:4
205. 10. 2014 10:00SKST Cvikov ALoko Depo Liberec B4:10
205. 10. 2014 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:1
204. 10. 2014 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Košťálov A8:10
204. 10. 2014 10:00TJ Sokol Železný Brod ASKST Liberec I9:9
204. 10. 2014 10:00SKST Liberec HTJ Jiskra Nový Bor B4:10
201. 10. 2014 18:30TJ Jiskra Raspenava BTJ Lokomotiva Česká Lípa B3:10
304. 10. 2014 10:00SKST Cvikov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C6:10
304. 10. 2014 16:00Cvikováček Cvikov ALoko Depo Liberec B5:10
304. 10. 2014 16:00TJ Sokol Turnov ASKST Liberec I10:2
304. 10. 2014 16:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Sokol Košťálov A3:10
304. 10. 2014 16:00SKST Liberec HTJ Lokomotiva Česká Lípa B10:6
304. 10. 2014 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Jiskra Nový Bor B10:8
419. 10. 2014 10:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Cvikov A10:4
419. 10. 2014 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BCvikováček Cvikov A7:10
418. 10. 2014 10:00TJ Sokol Košťálov ASKST Liberec H10:2
418. 10. 2014 10:00SKST Liberec ITJ Jiskra Raspenava B10:6
418. 10. 2014 10:00Loko Depo Liberec BTJ Sokol Turnov A10:7
407. 10. 2014 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Železný Brod A10:7
518. 10. 2014 16:00TJ Jiskra Nový Bor BCvikováček Cvikov A10:3
516. 10. 2014 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Cvikov A9:9
518. 10. 2014 16:00TJ Sokol Košťálov ATJ Jiskra Raspenava B10:2
513. 10. 2014 18:00SKST Liberec ISKST Liberec H10:6
518. 10. 2014 16:00Loko Depo Liberec BTJ Sokol Železný Brod A10:0
514. 10. 2014 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Turnov A5:10
602. 11. 2014 10:00SKST Cvikov ATJ Sokol Turnov A9:9
602. 11. 2014 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Železný Brod A10:4
602. 11. 2014 10:00SKST Liberec HLoko Depo Liberec B10:7
601. 11. 2014 10:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:7
602. 11. 2014 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Košťálov A10:5
602. 11. 2014 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Liberec I4:10
701. 11. 2014 10:00SKST Cvikov ATJ Sokol Železný Brod A10:0
701. 11. 2014 14:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Turnov A9:9
702. 11. 2014 16:00SKST Liberec HTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:6
701. 11. 2014 16:00TJ Jiskra Raspenava BLoko Depo Liberec B8:10
701. 11. 2014 16:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Liberec I10:3
731. 10. 2014 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Košťálov A10:5
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Košťálov ASKST Cvikov A9:9
828. 11. 2014 18:30SKST Liberec ICvikováček Cvikov A8:10
829. 11. 2014 10:00Loko Depo Liberec BTJ Jiskra Nový Bor B10:2
829. 11. 2014 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Lokomotiva Česká Lípa B7:10
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Turnov ASKST Liberec H10:4
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Jiskra Raspenava B5:10
929. 11. 2014 16:00TJ Sokol Košťálov ACvikováček Cvikov A10:3
929. 11. 2014 16:00SKST Liberec ISKST Cvikov A4:10
929. 11. 2014 16:00Loko Depo Liberec BTJ Lokomotiva Česká Lípa B10:3
929. 11. 2014 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Nový Bor B8:10
929. 11. 2014 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Jiskra Raspenava B10:2
929. 11. 2014 16:00TJ Sokol Železný Brod ASKST Liberec H5:10
1014. 12. 2014 14:00SKST Liberec HSKST Cvikov A10:5
1013. 12. 2014 10:00TJ Jiskra Raspenava BCvikováček Cvikov A6:10
1014. 12. 2014 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Turnov A10:3
1014. 12. 2014 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Železný Brod A10:0wo
1013. 12. 2014 10:00TJ Sokol Košťálov ALoko Depo Liberec B10:8
1014. 12. 2014 14:00SKST Liberec ITJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C7:10
1110. 12. 2014 19:00SKST Liberec HCvikováček Cvikov A10:7
1113. 12. 2014 16:00TJ Jiskra Raspenava BSKST Cvikov A7:10
1113. 12. 2014 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Železný Brod A10:0wo
1112. 12. 2014 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Turnov A6:10
1113. 12. 2014 16:00TJ Sokol Košťálov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:1
1107. 12. 2014 14:00SKST Liberec ILoko Depo Liberec B8:10
1219. 02. 2015 18:30TJ Jiskra Raspenava BSKST Liberec H6:10
1221. 02. 2015 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Nový Bor B10:5
1221. 02. 2015 10:00SKST Liberec ITJ Sokol Košťálov A6:10
1219. 02. 2015 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CLoko Depo Liberec B4:10
1219. 02. 2015 17:30TJ Sokol Železný Brod ATJ Sokol Turnov A2:10
1221. 02. 2015 16:00Cvikováček Cvikov ASKST Cvikov A3:10
1310. 01. 2015 10:00Loko Depo Liberec BSKST Cvikov A10:1
1310. 01. 2015 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CCvikováček Cvikov A10:5
1317. 01. 2015 10:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Turnov A6:10
1311. 01. 2015 16:00SKST Liberec ITJ Sokol Železný Brod A9:9
1311. 01. 2015 10:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Liberec H7:10
1307. 01. 2015 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Raspenava B9:9
1410. 01. 2015 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Cvikov A10:5
1410. 01. 2015 16:00Loko Depo Liberec BCvikováček Cvikov A10:8
1418. 01. 2015 10:00SKST Liberec ITJ Sokol Turnov A10:1
1417. 01. 2015 16:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Železný Brod A10:6
1409. 01. 2015 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Liberec H9:9
1410. 01. 2015 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Jiskra Raspenava B10:2
1522. 01. 2015 18:00SKST Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor B9:9
1525. 01. 2015 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B10:8
1524. 01. 2015 10:00SKST Liberec HTJ Sokol Košťálov A10:6
1524. 01. 2015 10:00TJ Jiskra Raspenava BSKST Liberec I5:10
1524. 01. 2015 10:00TJ Sokol Turnov ALoko Depo Liberec B7:10
1524. 01. 2015 10:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C4:10
1624. 01. 2015 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor B7:10
1624. 01. 2015 10:00SKST Cvikov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B10:2
1624. 01. 2015 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Košťálov A8:10
1624. 01. 2015 16:00SKST Liberec HSKST Liberec I10:5
1624. 01. 2015 16:00TJ Sokol Železný Brod ALoko Depo Liberec B0:10
1624. 01. 2015 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:7
1707. 02. 2015 10:00TJ Sokol Turnov ASKST Cvikov A10:5
1707. 02. 2015 10:00TJ Sokol Železný Brod ACvikováček Cvikov A8:10
1707. 02. 2015 10:00Loko Depo Liberec BSKST Liberec H10:3
1727. 01. 2015 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Raspenava B10:2
1707. 02. 2015 10:00TJ Sokol Košťálov ATJ Jiskra Nový Bor B10:8
1707. 02. 2015 10:00SKST Liberec ITJ Lokomotiva Česká Lípa B10:6
1807. 02. 2015 16:00TJ Sokol Železný Brod ASKST Cvikov A6:10
1807. 02. 2015 16:00TJ Sokol Turnov ACvikováček Cvikov A9:9
1805. 02. 2015 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Liberec H9:9
1807. 02. 2015 16:00Loko Depo Liberec BTJ Jiskra Raspenava B10:0
1807. 02. 2015 16:00SKST Liberec ITJ Jiskra Nový Bor B6:10
1807. 02. 2015 16:00TJ Sokol Košťálov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B4:10
1908. 03. 2015 10:00SKST Cvikov ATJ Sokol Košťálov A5:10
1908. 03. 2015 10:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec I5:10
1908. 03. 2015 10:00TJ Jiskra Nový Bor BLoko Depo Liberec B10:8
1925. 02. 2015 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:0
1904. 03. 2015 18:00SKST Liberec HTJ Sokol Turnov A8:10
1907. 03. 2015 10:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Železný Brod A10:6
2008. 03. 2015 15:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Košťálov A2:10
2007. 03. 2015 10:00SKST Cvikov ASKST Liberec I10:1
2004. 03. 2015 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa BLoko Depo Liberec B5:10
2007. 03. 2015 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:1
2002. 03. 2015 18:30TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Turnov A1:10
2008. 03. 2015 10:00SKST Liberec HTJ Sokol Železný Brod A10:4
2122. 03. 2015 10:00SKST Cvikov ASKST Liberec H10:7
2122. 03. 2015 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Jiskra Raspenava B10:3
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Jiskra Nový Bor B10:4
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Lokomotiva Česká Lípa B3:10
2121. 03. 2015 10:00Loko Depo Liberec BTJ Sokol Košťálov A10:8
2121. 03. 2015 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Liberec I10:7
2221. 03. 2015 16:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec H10:8
2221. 03. 2015 10:00SKST Cvikov ATJ Jiskra Raspenava B10:3
2221. 03. 2015 16:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Jiskra Nový Bor B4:10
2221. 03. 2015 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B10:3
2221. 03. 2015 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Košťálov A2:10
2221. 03. 2015 16:00Loko Depo Liberec BSKST Liberec I10:4
Krajský přebor 2. třídy
127. 09. 2014 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A10:7
127. 09. 2014 10:00TJ Sokol Turnov BTTC Preciosa Jablonné v Pod. A6:10
127. 09. 2014 10:00TJ Doksy-Mimoň ATJ Volfartice A10:4
127. 09. 2014 10:00SKST Liberec JSKST Liberec K5:10
127. 09. 2014 10:00
Herna v Turnově
Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Turnov C4:10
127. 09. 2014 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Spartak Chrastava B10:1
211. 10. 2014 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Vesec A4:10
211. 10. 2014 10:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Spartak Chrastava B8:10
211. 10. 2014 10:00TJ Sokol Turnov BOrel Studenec u Horek A10:1
211. 10. 2014 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Sokol Turnov C7:10
211. 10. 2014 10:00TJ Doksy-Mimoň ASKST Liberec J10:8
211. 10. 2014 10:00TJ Volfartice ASKST Liberec K2:10
311. 10. 2014 13:30TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Spartak Chrastava B10:5
311. 10. 2014 16:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Vesec A9:9
311. 10. 2014 16:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Turnov C9:9
311. 10. 2014 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. AOrel Studenec u Horek A10:3
309. 10. 2014 18:00TJ Doksy-Mimoň ASKST Liberec K3:10
311. 10. 2014 16:00TJ Volfartice ASKST Liberec J10:7
425. 10. 2014 10:00TJ Sokol Vesec ASKST Liberec J10:2
424. 10. 2014 19:00TJ Spartak Chrastava BSKST Liberec K9:9
425. 10. 2014 10:00Orel Studenec u Horek ATJ Volfartice A10:7
425. 10. 2014 10:00TJ Sokol Turnov CTJ Doksy-Mimoň A10:7
425. 10. 2014 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Turnov B10:3
425. 10. 2014 10:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:8
525. 10. 2014 14:00TJ Sokol Vesec ASKST Liberec K10:3
525. 10. 2014 16:00TJ Spartak Chrastava BSKST Liberec J10:3
525. 10. 2014 16:00Orel Studenec u Horek ATJ Doksy-Mimoň A10:7
525. 10. 2014 15:00TJ Sokol Turnov CTJ Volfartice A10:6
525. 10. 2014 14:30TJ Sokol Nová Ves n. P. ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A2:10
525. 10. 2014 16:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Turnov B9:9
608. 11. 2014 10:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Vesec A9:9
608. 11. 2014 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Spartak Chrastava B7:10
608. 11. 2014 10:00TJ Doksy-Mimoň ATJ Sokol Nová Ves n. P. A6:10
608. 11. 2014 10:00TJ Volfartice ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A9:9
608. 11. 2014 10:00SKST Liberec JOrel Studenec u Horek A10:7
608. 11. 2014 10:00SKST Liberec KTJ Sokol Turnov C7:10
708. 11. 2014 16:00TJ Sokol Turnov BTJ Spartak Chrastava B10:6
708. 11. 2014 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Sokol Vesec A10:5
708. 11. 2014 16:00TJ Doksy-Mimoň ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A9:9
708. 11. 2014 14:30TJ Volfartice ATJ Sokol Nová Ves n. P. A2:10
708. 11. 2014 16:00SKST Liberec JTJ Sokol Turnov C10:5
708. 11. 2014 16:00SKST Liberec KOrel Studenec u Horek A10:8
822. 11. 2014 10:00TJ Sokol Vesec AOrel Studenec u Horek A10:1
821. 11. 2014 19:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Turnov C8:10
822. 11. 2014 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Liberec J10:8
822. 11. 2014 10:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ASKST Liberec K10:2
822. 11. 2014 10:00TJ Sokol Turnov BTJ Doksy-Mimoň A9:9
822. 11. 2014 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Volfartice A10:2
922. 11. 2014 16:00TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Turnov C10:4
919. 11. 2014 18:00TJ Spartak Chrastava BOrel Studenec u Horek A10:5
922. 11. 2014 14:30TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Liberec K10:1
922. 11. 2014 16:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ASKST Liberec J4:10
922. 11. 2014 16:00TJ Sokol Turnov BTJ Volfartice A10:4
922. 11. 2014 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Doksy-Mimoň A10:7
1001. 12. 2014 18:00TJ Doksy-Mimoň ATJ Sokol Vesec A5:10
1028. 11. 2014 18:00TJ Volfartice ATJ Spartak Chrastava B9:9
1006. 12. 2014 10:00SKST Liberec JTJ Sokol Turnov B10:4
1006. 12. 2014 10:00SKST Liberec KTTC Preciosa Jablonné v Pod. A2:10
1006. 12. 2014 10:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Nová Ves n. P. A3:10
1006. 12. 2014 10:00TJ Sokol Turnov CTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A7:10
1103. 12. 2014 18:00TJ Doksy-Mimoň ATJ Spartak Chrastava B10:7
1106. 12. 2014 16:00TJ Volfartice ATJ Sokol Vesec A4:10
1106. 12. 2014 16:00SKST Liberec JTTC Preciosa Jablonné v Pod. A6:10
1106. 12. 2014 16:00SKST Liberec KTJ Sokol Turnov B10:6
1106. 12. 2014 16:00Orel Studenec u Horek ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A6:10
1106. 12. 2014 16:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Nová Ves n. P. A1:10
1222. 02. 2015 10:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Nová Ves n. P. A6:10
1222. 02. 2015 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Sokol Turnov B10:4
1222. 02. 2015 10:00TJ Volfartice ATJ Doksy-Mimoň A4:10
1222. 02. 2015 10:00SKST Liberec KSKST Liberec J6:10
1222. 02. 2015 10:00
Herna ve Studenci
Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Turnov C5:10
1222. 02. 2015 10:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Vesec A6:10
1317. 01. 2015 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Nová Ves n. P. A10:4
1316. 01. 2015 19:00TJ Spartak Chrastava BTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A10:2
1317. 01. 2015 10:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Turnov B1:10
1317. 01. 2015 10:00TJ Sokol Turnov CTTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:8
1317. 01. 2015 10:00SKST Liberec JTJ Doksy-Mimoň A10:5
1317. 01. 2015 10:00SKST Liberec KTJ Volfartice A10:0
1417. 01. 2015 16:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Nová Ves n. P. A1:10
1417. 01. 2015 15:00TJ Sokol Vesec ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A10:7
1417. 01. 2015 16:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Turnov B9:9
1417. 01. 2015 16:00Orel Studenec u Horek ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A4:10
1417. 01. 2015 16:00SKST Liberec KTJ Doksy-Mimoň A4:10
1417. 01. 2015 16:00SKST Liberec JTJ Volfartice A10:5
1514. 02. 2015 10:00SKST Liberec JTJ Sokol Vesec A2:10
1514. 02. 2015 10:00SKST Liberec KTJ Spartak Chrastava B9:9
1514. 02. 2015 10:00TJ Doksy-Mimoň AOrel Studenec u Horek A10:7
1514. 02. 2015 10:00TJ Volfartice ATJ Sokol Turnov C3:10
1514. 02. 2015 10:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Nová Ves n. P. A9:9
1514. 02. 2015 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A10:8
1614. 02. 2015 16:00SKST Liberec KTJ Sokol Vesec A6:10
1614. 02. 2015 16:00SKST Liberec JTJ Spartak Chrastava B10:3
1614. 02. 2015 16:00TJ Volfartice AOrel Studenec u Horek A5:10
1614. 02. 2015 16:00TJ Doksy-Mimoň ATJ Sokol Turnov C8:10
1614. 02. 2015 14:30TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Sokol Nová Ves n. P. A10:7
1614. 02. 2015 16:00TJ Sokol Turnov BTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A10:8
1728. 02. 2015 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Turnov B10:1
1727. 02. 2015 19:00TJ Spartak Chrastava BTTC Preciosa Jablonné v Pod. A9:9
1728. 02. 2015 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Doksy-Mimoň A10:3
1728. 02. 2015 10:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Volfartice A10:5
1728. 02. 2015 10:00Orel Studenec u Horek ASKST Liberec J10:7
1728. 02. 2015 10:00TJ Sokol Turnov CSKST Liberec K6:10
1828. 02. 2015 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Turnov B5:10
1828. 02. 2015 14:30TJ Sokol Vesec ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:5
1828. 02. 2015 16:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Doksy-Mimoň A10:4
1828. 02. 2015 14:30TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Volfartice A10:1
1828. 02. 2015 16:00TJ Sokol Turnov CSKST Liberec J9:9
1828. 02. 2015 16:00Orel Studenec u Horek ASKST Liberec K1:10
1914. 03. 2015 10:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Vesec A1:10
1914. 03. 2015 10:00TJ Sokol Turnov CTJ Spartak Chrastava B10:8
1914. 03. 2015 10:00SKST Liberec JTJ Sokol Nová Ves n. P. A7:10
1914. 03. 2015 10:00SKST Liberec KTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A10:2
1911. 03. 2015 17:30TJ Doksy-Mimoň ATJ Sokol Turnov B10:6
1914. 03. 2015 10:00TJ Volfartice ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A5:10
2014. 03. 2015 16:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Vesec A1:10
2014. 03. 2015 16:00Orel Studenec u Horek ATJ Spartak Chrastava B6:10
2014. 03. 2015 16:00SKST Liberec KTJ Sokol Nová Ves n. P. A2:10
2014. 03. 2015 16:00SKST Liberec JTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A10:4
2014. 03. 2015 16:00TJ Volfartice ATJ Sokol Turnov B10:6
2014. 03. 2015 14:30TJ Doksy-Mimoň ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A9:9
2128. 03. 2015 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Doksy-Mimoň A10:4
2127. 03. 2015 19:00TJ Spartak Chrastava BTJ Volfartice A10:4
2128. 03. 2015 10:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec J1:10
2128. 03. 2015 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ASKST Liberec K10:5
2128. 03. 2015 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. AOrel Studenec u Horek A10:3
2128. 03. 2015 10:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Turnov C10:2
2228. 03. 2015 14:30TJ Spartak Chrastava BTJ Doksy-Mimoň A7:10
2228. 03. 2015 14:00TJ Sokol Vesec ATJ Volfartice A10:2
2228. 03. 2015 15:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ASKST Liberec J10:2
2228. 03. 2015 15:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec K7:10
2228. 03. 2015 14:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AOrel Studenec u Horek A10:2
2228. 03. 2015 14:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Turnov C10:3
Krajský pohár
017. 09. 2014 16:15
sokolovna Turnov
SKST Liberec LSTAR Sokol Turnov9:1
019. 09. 2014 18:00
hala SKST Liberec
TTC Liberec BSKST Liberec K0:10
127. 09. 2014 16:00TTC Liberec ATJ Sokol Bratříkov B4:6
127. 09. 2014 14:00SKST Liberec LSKST Liberec I0:10
127. 09. 2014 16:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Sokol Vesec B5:5
127. 09. 2014 16:00SKST FrýdlantSKST Liberec H2:8
123. 09. 2014 18:00TJ Sokol MukařovTJ Sokol Turnov C6:4
127. 09. 2014 16:00SKST Liberec KTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D7:3
127. 09. 2014 16:00SKST Liberec JTJ Sokol Turnov B4:6
127. 09. 2014 16:00KST Victory LiberecTJ Sokol Vesec A3:7
212. 10. 2014 16:00TJ Sokol Bratříkov BSKST Liberec I2:8
212. 10. 2014 16:00TJ Sokol Bratříkov CSKST Liberec H0:10
205. 10. 2014 17:30SKST Liberec KTJ Sokol Mukařov4:6
212. 10. 2014 16:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Vesec A1:6
328. 10. 2014 16:00SKST Liberec ITJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C5:5
328. 10. 2014 16:00SKST Liberec HTJ Sokol Turnov A2:7
323. 10. 2014 18:30TJ Sokol MukařovTJ Sokol Bratříkov A3:7
328. 10. 2014 16:00TJ Sokol Vesec ASKST Liberec G2:8
409. 11. 2014 16:00SKST Liberec ISKST Liberec E1:9
406. 11. 2014 18:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou2:8
404. 11. 2014 18:00TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec F6:4
409. 11. 2014 16:00SKST Liberec GTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B5:5
523. 11. 2014 16:00TJ Sokol Jablonec nad JizerouSKST Liberec E5:5
518. 11. 2014 18:30TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec G3:7
620. 12. 2014 16:00SKST Liberec GTJ Sokol Jablonec nad Jizerou6:1
Divize žen
102. 11. 2014 09:00
Aréna Liberec
Cvikováček CvikovTJ Sokol Turnov B2:3
102. 11. 2014 09:00
Aréna Liberec
TJ Jiskra Nový BorTJ Sokol Turnov A0:5
102. 11. 2014 09:00
Aréna Liberec
TJ Spartak ChrastavaSKST Liberec1:4
102. 11. 2014 11:00
Aréna Liberec
TJ Sokol Turnov BSKST Liberec4:1
102. 11. 2014 11:00
Aréna Liberec
TJ Sokol Turnov ATJ Spartak Chrastava5:0
102. 11. 2014 11:00
Aréna Liberec
Cvikováček CvikovTJ Jiskra Nový Bor5:0
102. 11. 2014 13:00
Aréna Liberec
TJ Spartak ChrastavaCvikováček Cvikov0:5
102. 11. 2014 13:00
Aréna Liberec
SKST LiberecTJ Jiskra Nový Bor3:2
230. 11. 2014 09:00
Sokolovna Turnov
TJ Spartak ChrastavaTJ Sokol Turnov B0:5
230. 11. 2014 09:00
Sokolovna Turnov
Cvikováček CvikovTJ Sokol Turnov A2:3
230. 11. 2014 11:00
Sokolovna Turnov
TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Turnov A0:5
230. 11. 2014 11:00
Sokolovna Turnov
Cvikováček CvikovSKST Liberec3:2
230. 11. 2014 11:00
Sokolovna Turnov
TJ Jiskra Nový BorTJ Spartak Chrastava5:0
230. 11. 2014 13:00
Sokolovna Turnov
TJ Jiskra Nový BorTJ Sokol Turnov B2:3
230. 11. 2014 13:00
Sokolovna Turnov
SKST LiberecTJ Sokol Turnov A1:4
311. 01. 2015 09:00
Sokolovna Turnov
TJ Sokol Turnov BCvikováček Cvikov1:4
311. 01. 2015 09:00
Sokolovna Turnov
TJ Sokol Turnov ATJ Jiskra Nový Bor5:0
311. 01. 2015 09:00
Sokolovna Turnov
TJ Spartak ChrastavaSKST Liberec1:4
311. 01. 2015 11:00
Sokolovna Turnov
SKST LiberecTJ Sokol Turnov B2:3
311. 01. 2015 11:00
Sokolovna Turnov
TJ Sokol Turnov ATJ Spartak Chrastava5:0
311. 01. 2015 11:00
Sokolovna Turnov
Cvikováček CvikovTJ Jiskra Nový Bor5:0
311. 01. 2015 13:00
Sokolovna Turnov
TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Turnov B5:0
422. 03. 2015 09:00
sportovní hala Chrastava
TJ Sokol Turnov BTJ Jiskra Nový Bor0:5wo
422. 03. 2015 09:00
sportovní hala Chrastava
TJ Sokol Turnov ASKST Liberec5:0
422. 03. 2015 09:00
sportovní hala Chrastava
Cvikováček CvikovTJ Spartak Chrastava5:0
422. 03. 2015 11:00
sportovní hala Chrastava
TJ Sokol Turnov BTJ Spartak Chrastava0:5wo
422. 03. 2015 11:00
sportovní hala Chrastava
Cvikováček CvikovTJ Sokol Turnov A0:5
422. 03. 2015 11:00
sportovní hala Chrastava
TJ Jiskra Nový BorSKST Liberec1:4
422. 03. 2015 13:00
sportovní hala Chrastava
SKST LiberecCvikováček Cvikov2:3
422. 03. 2015 13:00
sportovní hala Chrastava
TJ Spartak ChrastavaTJ Jiskra Nový Bor1:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS