Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE mužů
104. 10. 2014 17:00TTC Brandýs nad LabemTTC Kladno "C"10:2
104. 10. 2014 17:00TTC Bělá pod BezdězemTJ AŠ Mladá Boleslav "C"9:9
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol HudliceTJ Sokol Hořovice10:4
104. 10. 2014 17:00KST RakovníkTTC Kladno "B"9:9
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sadská6:10
104. 10. 2014 17:00TJ Spartak RožmitálTTC Říčany7:10
205. 10. 2014 10:00TTC Brandýs nad LabemTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:1
205. 10. 2014 10:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Kladno "C"10:1
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol HudliceTTC Kladno "B"10:6
205. 10. 2014 10:00KST RakovníkTJ Sokol Hořovice10:3
205. 10. 2014 09:00TJ Sokol PříbramTTC Říčany5:10
205. 10. 2014 10:00TJ Spartak RožmitálTJ Sadská7:10
318. 10. 2014 09:30TTC Kladno "C"TJ Sadská6:10
318. 10. 2014 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Říčany10:3
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Příbram10:2
318. 10. 2014 15:00
herna TTC Kladno C
TTC Kladno "B"TJ Spartak Rožmitál10:5
318. 10. 2014 17:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Hudlice10:4
318. 10. 2014 17:00TTC Bělá pod BezdězemKST Rakovník6:10
419. 10. 2014 13:00TTC Kladno "C"TTC Říčany10:8
419. 10. 2014 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sadská9:9
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Spartak Rožmitál10:5
419. 10. 2014 10:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Příbram10:0
419. 10. 2014 10:00TTC Brandýs nad LabemKST Rakovník10:8
419. 10. 2014 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol HudliceWO
501. 11. 2014 17:00TJ Sokol HudliceTTC Kladno "C"10:7
501. 11. 2014 17:00KST RakovníkTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:7
501. 11. 2014 17:00TJ Sokol PříbramTTC Brandýs nad Labem3:10
501. 11. 2014 17:00TJ Spartak RožmitálTTC Bělá pod Bezdězem2:10
501. 11. 2014 17:00TJ SadskáTJ Sokol Hořovice8:10
501. 11. 2014 17:00TTC ŘíčanyTTC Kladno "B"7:10
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol HudliceTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:3
602. 11. 2014 10:00KST RakovníkTTC Kladno "C"10:1
602. 11. 2014 09:00TJ Sokol PříbramTTC Bělá pod Bezdězem4:10
602. 11. 2014 10:00TJ Spartak RožmitálTTC Brandýs nad Labem1:10
602. 11. 2014 10:00TJ SadskáTTC Kladno "B"10:7
602. 11. 2014 10:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Hořovice10:7
715. 11. 2014 17:00TTC Brandýs nad LabemTTC Bělá pod Bezdězem10:7
715. 11. 2014 17:00TJ Sokol HudliceKST Rakovník10:8
715. 11. 2014 17:00TJ Sokol PříbramTJ Spartak Rožmitál9:9
715. 11. 2014 17:00TJ SadskáTTC Říčany10:8
715. 11. 2014 17:00TJ Sokol HořoviceTTC Kladno "B"5:10
715. 11. 2014 18:00TTC Kladno "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:3
829. 11. 2014 18:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Hořovice10:3
829. 11. 2014 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Kladno "B"10:3
829. 11. 2014 17:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sadská10:3
829. 11. 2014 17:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Říčany10:4
829. 11. 2014 17:00TJ Sokol HudliceTJ Sokol Příbram10:2
829. 11. 2014 17:00KST RakovníkTJ Spartak Rožmitál10:3
924. 09. 2014 18:00TTC Kladno "C"TTC Kladno "B"10:8
930. 11. 2014 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Hořovice9:9
930. 11. 2014 10:00TTC Brandýs nad LabemTTC Říčany10:1
930. 11. 2014 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sadská10:7
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol HudliceTJ Spartak Rožmitál10:5
930. 11. 2014 10:00KST RakovníkTJ Sokol Příbram10:4
1013. 12. 2014 17:00TJ Sokol PříbramTTC Kladno "C"9:9
1013. 12. 2014 17:00TJ Spartak RožmitálTJ AŠ Mladá Boleslav "C"4:10
1013. 12. 2014 17:00TJ SadskáTJ Sokol Hudlice10:8
1013. 12. 2014 17:00TTC ŘíčanyKST Rakovník10:6
1013. 12. 2014 17:00TJ Sokol HořoviceTTC Brandýs nad Labem10:7
1013. 12. 2014 17:00TTC Kladno "B"TTC Bělá pod Bezdězem8:10
1114. 12. 2014 09:00TJ Sokol PříbramTJ AŠ Mladá Boleslav "C"6:10
1114. 12. 2014 10:00TJ Spartak RožmitálTTC Kladno "C"6:10
1114. 12. 2014 10:00TJ SadskáKST Rakovník10:5
1114. 12. 2014 10:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Hudlice10:5
1114. 12. 2014 10:00TJ Sokol HořoviceTTC Bělá pod Bezdězem10:7
1114. 12. 2014 10:00TTC Kladno "B"TTC Brandýs nad Labem5:10
1210. 01. 2015 18:00TTC Kladno "C"TTC Brandýs nad Labem6:10
1210. 01. 2015 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Bělá pod Bezdězem7:10
1210. 01. 2015 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Hudlice10:7
1210. 01. 2015 17:00TTC Kladno "B"KST Rakovník10:4
1210. 01. 2015 17:00TJ SadskáTJ Sokol Příbram10:7
1210. 01. 2015 17:00TTC ŘíčanyTJ Spartak Rožmitál10:4
1311. 01. 2015 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Brandýs nad Labem4:10
1311. 01. 2015 13:00TTC Kladno "C"TTC Bělá pod Bezdězem7:10
1311. 01. 2015 10:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Hudlice10:4
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol HořoviceKST Rakovník10:8
1311. 01. 2015 10:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Příbram10:4
1311. 01. 2015 10:00TJ SadskáTJ Spartak Rožmitál10:4
1424. 01. 2015 17:00TJ SadskáTTC Kladno "C"10:4
1424. 01. 2015 17:00TTC ŘíčanyTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:5
1424. 01. 2015 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Hořovice3:10
1424. 01. 2015 17:00TJ Spartak RožmitálTTC Kladno "B"5:10
1424. 01. 2015 17:00TJ Sokol HudliceTTC Brandýs nad Labem7:10
1424. 01. 2015 17:00KST RakovníkTTC Bělá pod Bezdězem10:7
1525. 01. 2015 10:00TTC ŘíčanyTTC Kladno "C"8:10
1525. 01. 2015 10:00TJ SadskáTJ AŠ Mladá Boleslav "C"7:10
1525. 01. 2015 10:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hořovice3:10
1525. 01. 2015 09:00TJ Sokol PříbramTTC Kladno "B"10:7
1525. 01. 2015 10:00KST RakovníkTTC Brandýs nad Labem10:7
1525. 01. 2015 10:00TJ Sokol HudliceTTC Bělá pod Bezdězem3:10
1607. 02. 2015 18:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Hudlice10:4
1607. 02. 2015 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"KST Rakovník5:10
1607. 02. 2015 17:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Příbram10:8
1607. 02. 2015 17:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Spartak Rožmitál10:0
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sadská10:6
1607. 02. 2015 17:00TTC Kladno "B"TTC Říčany9:9
1708. 02. 2015 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Hudlice10:7
1708. 02. 2015 13:00TTC Kladno "C"KST Rakovník4:10
1708. 02. 2015 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Příbram10:6
1708. 02. 2015 10:00TTC Brandýs nad LabemTJ Spartak Rožmitál10:4
1708. 02. 2015 10:00TTC Kladno "B"TJ Sadská1:10
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol HořoviceTTC Říčany10:7
1821. 02. 2015 17:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Brandýs nad Labem9:9
1821. 02. 2015 17:00KST RakovníkTJ Sokol Hudlice10:4
1821. 02. 2015 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Příbram1:10
1821. 02. 2015 17:00TTC ŘíčanyTJ Sadská5:10
1821. 02. 2015 17:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Hořovice8:10
1821. 02. 2015 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Kladno "C"10:2
1907. 03. 2015 17:00TJ Sokol HořoviceTTC Kladno "C"9:9
1907. 03. 2015 14:00
herna TTC Kladno C
TTC Kladno "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"8:10
1907. 03. 2015 17:00TJ SadskáTTC Brandýs nad Labem7:10
1907. 03. 2015 17:00TTC ŘíčanyTTC Bělá pod Bezdězem4:10
1907. 03. 2015 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Hudlice3:10
1907. 03. 2015 17:00TJ Spartak RožmitálKST Rakovník6:10
2001. 10. 2014 18:00
herna TTC Kladno C
TTC Kladno "B"TTC Kladno "C"10:1
2008. 03. 2015 10:00TJ Sokol HořoviceTJ AŠ Mladá Boleslav "C"8:10
2008. 03. 2015 10:00TTC ŘíčanyTTC Brandýs nad Labem7:10
2008. 03. 2015 10:00TJ SadskáTTC Bělá pod Bezdězem4:10
2008. 03. 2015 10:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hudlice10:8
2008. 03. 2015 09:00TJ Sokol PříbramKST Rakovník6:10
2121. 03. 2015 18:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Příbram6:10
2121. 03. 2015 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Spartak Rožmitál10:3
2121. 03. 2015 17:00TJ Sokol HudliceTJ Sadská10:7
2121. 03. 2015 17:00KST RakovníkTTC Říčany10:0
2121. 03. 2015 17:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Hořovice10:5
2121. 03. 2015 17:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Kladno "B"10:4
2222. 03. 2015 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Příbram10:8
2222. 03. 2015 13:00TTC Kladno "C"TJ Spartak Rožmitál10:0wo
2222. 03. 2015 10:00KST RakovníkTJ Sadská10:6
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol HudliceTTC Říčany9:9
2222. 03. 2015 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Hořovice10:1
2222. 03. 2015 10:00TTC Brandýs nad LabemTTC Kladno "B"4:10
1/128. 03. 2015 17:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Hořovice10:0wo
1/128. 03. 2015 17:00KST RakovníkTTC Bělá pod Bezdězem10:8
1/128. 03. 2015 17:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Příbram10:6
1/128. 03. 2015 17:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Hudlice9:9
1/229. 03. 2015 10:00TJ Sokol HořoviceTTC Brandýs nad Labem0:10wo
1/229. 03. 2015 10:00TTC Bělá pod BezdězemKST Rakovník10:5
1/229. 03. 2015 10:00TJ Sokol PříbramTTC Kladno "C"3:9
1/229. 03. 2015 10:00TJ Sokol HudliceTTC Říčany10:4
1/311. 04. 2015 17:00KST RakovníkTTC Bělá pod Bezdězem3:9
2/118. 04. 2015 17:00TTC Brandýs nad LabemTTC Bělá pod Bezdězem10:4
2/118. 04. 2015 17:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Příbram7:10
2/219. 04. 2015 10:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Brandýs nad Labem10:7
2/219. 04. 2015 09:00TJ Sokol PříbramTTC Říčany9:4
2/325. 04. 2015 17:00TTC Brandýs nad LabemTTC Bělá pod Bezdězem9:0wo
DIVIZE žen
128. 10. 2014 09:00TJ AŠ Mladá BoleslavSKST Vlašim "E"3:7
128. 10. 2014 09:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Poděbrady7:3
128. 10. 2014 09:00SKST Vlašim "E"TJ Sokol Poděbrady8:2
128. 10. 2014 09:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Aero Odolena Voda4:6
128. 10. 2014 09:00TJ Aero Odolena VodaSKST Vlašim "E"4:6
128. 10. 2014 09:00TJ Sokol PoděbradyTJ AŠ Mladá Boleslav5:5
216. 11. 2014 09:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Poděbrady1:9
216. 11. 2014 09:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Aero Odolena Voda3:7
216. 11. 2014 09:00TJ Sokol PoděbradyTJ Aero Odolena Voda6:4
216. 11. 2014 09:00TTC Brandýs nad LabemTJ AŠ Mladá Boleslav8:2
216. 11. 2014 09:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Sokol Poděbrady0:10
216. 11. 2014 09:00TJ Aero Odolena VodaTTC Brandýs nad Labem5:5
314. 12. 2014 09:00SKST Vlašim "E"TJ Aero Odolena Voda6:4
314. 12. 2014 09:00TTC Brandýs nad LabemTJ AŠ Mladá Boleslav8:2
314. 12. 2014 09:00TJ Aero Odolena VodaTJ AŠ Mladá Boleslav5:5
314. 12. 2014 09:00SKST Vlašim "E"TTC Brandýs nad Labem7:3
314. 12. 2014 09:00TTC Brandýs nad LabemTJ Aero Odolena Voda6:4
314. 12. 2014 09:00TJ AŠ Mladá BoleslavSKST Vlašim "E"0:10
410. 01. 2015 09:00TJ Aero Odolena VodaTTC Brandýs nad Labem7:3
410. 01. 2015 09:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Poděbrady2:8
410. 01. 2015 09:00TJ Sokol PoděbradyTTC Brandýs nad Labem8:2
521. 02. 2015 09:00TJ Sokol PoděbradyTJ AŠ Mladá Boleslav9:1
521. 02. 2015 09:00TJ AŠ Mladá BoleslavTTC Brandýs nad Labem3:7
521. 02. 2015 09:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Poděbrady4:6
Krajská soutěž 1. tř., sk. A
104. 10. 2014 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Neratovice "A"9:9
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTSM Kladno10:3
104. 10. 2014 13:30TJ Sokol Hudlice "B"KST Rakovník "B"7:10
104. 10. 2014 13:30KST Rakovník "C"STC Slaný3:10
104. 10. 2014 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Žebrák9:9
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Příbram3:10
205. 10. 2014 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"TSM Kladno10:8
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Neratovice "A"10:6
205. 10. 2014 13:00TJ Sokol Hudlice "B"STC Slaný7:10
229. 09. 2014 17:00KST Rakovník "C"KST Rakovník "B"4:10
205. 10. 2014 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TTC Příbram10:5
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Žebrák2:10
318. 10. 2014 17:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Žebrák10:3
318. 10. 2014 17:00TSM KladnoTTC Příbram10:5
318. 10. 2014 17:00KST Rakovník "B"TJ Tatran Sedlčany "B"10:7
315. 10. 2014 19:00STC SlanýTJ Sokol Velké Popovice10:5
318. 10. 2014 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Sokol Hudlice "B"10:4
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyKST Rakovník "C"10:1
419. 10. 2014 10:00TJ Neratovice "A"TTC Příbram10:2
419. 10. 2014 10:00TSM KladnoTJ Sokol Žebrák7:10
419. 10. 2014 10:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Velké Popovice10:0
419. 10. 2014 10:00STC SlanýTJ Tatran Sedlčany "B"10:8
419. 10. 2014 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"KST Rakovník "C"10:7
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Hudlice "B"10:4
501. 11. 2014 13:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Neratovice "A"5:10
501. 11. 2014 13:30KST Rakovník "C"TSM Kladno10:2
501. 11. 2014 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Králův Dvůr "B"9:9
501. 11. 2014 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Mníšek pod Brdy1:10
501. 11. 2014 17:00TJ Sokol ŽebrákKST Rakovník "B"3:10
501. 11. 2014 17:00TTC PříbramSTC Slaný3:10
602. 11. 2014 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TSM Kladno10:4
602. 11. 2014 13:00KST Rakovník "C"TJ Neratovice "A"8:10
602. 11. 2014 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy4:10
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Králův Dvůr "B"7:10
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol ŽebrákSTC Slaný10:7
602. 11. 2014 10:00TTC PříbramKST Rakovník "B"5:10
715. 11. 2014 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy8:10
715. 11. 2014 13:30TJ Sokol Hudlice "B"KST Rakovník "C"10:3
715. 11. 2014 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Velké Popovice10:6
715. 11. 2014 17:00TJ Sokol ŽebrákTTC Příbram10:5
715. 11. 2014 17:00KST Rakovník "B"STC Slaný6:10
715. 11. 2014 17:00TJ Neratovice "A"TSM Kladno10:6
829. 11. 2014 17:00TJ Neratovice "A"KST Rakovník "B"9:9
819. 11. 2014 18:00TSM KladnoSTC Slaný7:10
829. 11. 2014 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Sokol Žebrák7:10
829. 11. 2014 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTTC Příbram10:0
829. 11. 2014 13:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Tatran Sedlčany "B"10:5
829. 11. 2014 13:30KST Rakovník "C"TJ Sokol Velké Popovice10:2
928. 11. 2014 18:00TJ Neratovice "A"STC Slaný10:6
930. 11. 2014 10:00TSM KladnoKST Rakovník "B"3:10
930. 11. 2014 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"TTC Příbram10:3
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Žebrák10:7
930. 11. 2014 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Velké Popovice10:1
930. 11. 2014 13:00KST Rakovník "C"TJ Tatran Sedlčany "B"2:10
1013. 12. 2014 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Neratovice "A"8:10
1013. 12. 2014 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTSM Kladno4:10
1013. 12. 2014 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hudlice "B"10:1
1013. 12. 2014 17:00TTC PříbramKST Rakovník "C"9:9
1013. 12. 2014 17:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Králův Dvůr "B"8:10
1013. 12. 2014 17:00STC SlanýTJ Sokol Mníšek pod Brdy6:10
1114. 12. 2014 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TSM Kladno5:10
1114. 12. 2014 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Neratovice "A"6:10
1114. 12. 2014 10:00TJ Sokol ŽebrákKST Rakovník "C"10:2
1114. 12. 2014 10:00TTC PříbramTJ Sokol Hudlice "B"10:6
1114. 12. 2014 10:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:5
1114. 12. 2014 10:00STC SlanýTJ Sokol Králův Dvůr "B"7:10
1210. 01. 2015 17:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Králův Dvůr "B"10:7
1210. 01. 2015 17:00TSM KladnoTJ Sokol Mníšek pod Brdy4:10
1210. 01. 2015 17:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Hudlice "B"10:3
1210. 01. 2015 17:00STC SlanýKST Rakovník "C"10:1
1210. 01. 2015 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Tatran Sedlčany "B"9:9
1210. 01. 2015 17:00TTC PříbramTJ Sokol Velké Popovice10:3
1311. 01. 2015 10:00TSM KladnoTJ Sokol Králův Dvůr "B"10:8
1311. 01. 2015 10:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:7
1311. 01. 2015 10:00STC SlanýTJ Sokol Hudlice "B"10:8
1322. 09. 2014 17:00KST Rakovník "B"KST Rakovník "C"6:10
1311. 01. 2015 10:00TTC PříbramTJ Tatran Sedlčany "B"6:10
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Velké Popovice10:0
1424. 01. 2015 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Neratovice "A"8:10
1424. 01. 2015 17:00TTC PříbramTSM Kladno4:10
1424. 01. 2015 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"KST Rakovník "B"3:10
1424. 01. 2015 17:00TJ Sokol Velké PopoviceSTC Slaný0:10
1424. 01. 2015 13:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Králův Dvůr "B"10:7
1424. 01. 2015 13:30KST Rakovník "C"TJ Sokol Mníšek pod Brdy2:10
1525. 01. 2015 10:00TTC PříbramTJ Neratovice "A"0:10
1525. 01. 2015 10:00TJ Sokol ŽebrákTSM Kladno3:10
1525. 01. 2015 10:00TJ Sokol Velké PopoviceKST Rakovník "B"0:10
1525. 01. 2015 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"STC Slaný4:10
1525. 01. 2015 13:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Králův Dvůr "B"9:9
1525. 01. 2015 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy9:9
1607. 02. 2015 17:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Hudlice "B"10:1
1607. 02. 2015 17:00TSM KladnoKST Rakovník "C"10:5
1607. 02. 2015 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Tatran Sedlčany "B"10:2
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Velké Popovice10:1
1607. 02. 2015 17:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Žebrák9:9
1607. 02. 2015 17:00STC SlanýTTC Příbram10:1
1708. 02. 2015 10:00TSM KladnoTJ Sokol Hudlice "B"7:10
1708. 02. 2015 10:00TJ Neratovice "A"KST Rakovník "C"10:6
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Tatran Sedlčany "B"10:3
1708. 02. 2015 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Sokol Velké Popovice10:2
1708. 02. 2015 10:00STC SlanýTJ Sokol Žebrák10:1
1708. 02. 2015 10:00KST Rakovník "B"TTC Příbram10:0
1821. 02. 2015 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Králův Dvůr "B"9:9
1821. 02. 2015 13:30KST Rakovník "C"TJ Sokol Hudlice "B"9:9
1821. 02. 2015 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Tatran Sedlčany "B"0:10
1821. 02. 2015 17:00TTC PříbramTJ Sokol Žebrák1:10
1821. 02. 2015 17:00STC SlanýKST Rakovník "B"10:5
1818. 02. 2015 18:00TSM KladnoTJ Neratovice "A"5:10
1907. 03. 2015 17:00KST Rakovník "B"TJ Neratovice "A"7:10
1907. 03. 2015 17:00STC SlanýTSM Kladno10:6
1907. 03. 2015 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Králův Dvůr "B"10:7
1907. 03. 2015 14:30
herna S. Mníšek p.B.
TTC PříbramTJ Sokol Mníšek pod Brdy1:10
1907. 03. 2015 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Hudlice "B"9:9
1907. 03. 2015 17:00TJ Sokol Velké PopoviceKST Rakovník "C"1:10
2002. 03. 2015 18:00STC SlanýTJ Neratovice "A"10:4
2008. 03. 2015 10:00KST Rakovník "B"TSM Kladno7:10
2008. 03. 2015 10:00
herna S. Král.Dvůr
TTC PříbramTJ Sokol Králův Dvůr "B"3:10
2008. 03. 2015 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:7
2008. 03. 2015 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Hudlice "B"6:10
2008. 03. 2015 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"KST Rakovník "C"10:7
2121. 03. 2015 17:00TJ Neratovice "A"TJ Tatran Sedlčany "B"10:7
2121. 03. 2015 17:00TSM KladnoTJ Sokol Velké Popovice10:2
2121. 03. 2015 13:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Žebrák2:10
2121. 03. 2015 13:30KST Rakovník "C"TTC Příbram10:3
2121. 03. 2015 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"KST Rakovník "B"2:10
2121. 03. 2015 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdySTC Slaný7:10
2222. 03. 2015 10:00TSM KladnoTJ Tatran Sedlčany "B"10:3
2222. 03. 2015 10:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Velké Popovice10:0
2222. 03. 2015 13:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Žebrák7:10
2222. 03. 2015 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TTC Příbram10:5
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyKST Rakovník "B"9:9
2222. 03. 2015 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"STC Slaný6:10
1/128. 03. 2015 17:00TJ Neratovice "A"KST Rakovník "B"10:4
1/126. 03. 2015 18:00STC SlanýTJ Sokol Mníšek pod Brdy8:10
1/128. 03. 2015 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TTC Příbram10:3
1/128. 03. 2015 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"KST Rakovník "C"10:5
1/229. 03. 2015 10:00KST Rakovník "B"TJ Neratovice "A"4:9
1/229. 03. 2015 11:00TJ Sokol Mníšek pod BrdySTC Slaný9:9
1/229. 03. 2015 10:00TTC PříbramTJ Sokol Hudlice "B"10:4
1/229. 03. 2015 13:00KST Rakovník "C"TJ Tatran Sedlčany "B"4:9
1/311. 04. 2015 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TTC Příbram9:4
2/118. 04. 2015 17:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Mníšek pod Brdy4:10
2/118. 04. 2015 17:00KST Rakovník "C"TTC Příbram9:9
2/219. 04. 2015 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Neratovice "A"9:6
2/219. 04. 2015 10:00TTC PříbramKST Rakovník "C"6:10
Krajská soutěž 1. tř., sk. B
104. 10. 2014 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"0:10
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol Krchleby "A"TJ Sokol Kosmonosy10:3
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Kutná Hora10:4
104. 10. 2014 17:00FK Kolín "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"10:6
104. 10. 2014 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sadská "B"10:8
104. 10. 2014 17:00TJ Neratovice "B"TTC Brandýs nad Labem "B"10:7
205. 10. 2014 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Kosmonosy4:10
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol Krchleby "A"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:2
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouSK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"10:3
205. 10. 2014 13:00FK Kolín "B"TJ Sokol Kutná Hora10:8
205. 10. 2014 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TTC Brandýs nad Labem "B"8:10
205. 10. 2014 10:00TJ Neratovice "B"TJ Sadská "B"9:9
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sadská "B"6:10
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol KosmonosyTTC Brandýs nad Labem "B"3:10
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ AŠ Mladá Boleslav "D"10:5
318. 10. 2014 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Neratovice "B"8:10
318. 10. 2014 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou4:10
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol Krchleby "A"FK Kolín "B"5:10
419. 10. 2014 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC Brandýs nad Labem "B"10:7
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sadská "B"5:10
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Neratovice "B"7:10
419. 10. 2014 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"9:9
419. 10. 2014 13:00TJ Sokol Krchleby "B"FK Kolín "B"7:10
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol Krchleby "A"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:2
501. 11. 2014 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:6
501. 11. 2014 17:00FK Kolín "B"TJ Sokol Kosmonosy10:4
501. 11. 2014 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Krchleby "B"10:3
501. 11. 2014 17:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Krchleby "A"10:6
501. 11. 2014 13:30TJ Sadská "B"TJ Sokol Kutná Hora10:4
501. 11. 2014 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"10:2
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Kosmonosy10:4
602. 11. 2014 13:00FK Kolín "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:5
602. 11. 2014 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Krchleby "A"8:10
602. 11. 2014 10:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Krchleby "B"10:3
602. 11. 2014 13:00TJ Sadská "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"10:2
602. 11. 2014 10:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Kutná Hora8:10
702. 10. 2014 17:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Krchleby "A"1:10
715. 11. 2014 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouFK Kolín "B"10:2
714. 11. 2014 19:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Neratovice "B"10:8
715. 11. 2014 13:00TJ Sadská "B"TTC Brandýs nad Labem "B"9:9
712. 11. 2014 19:00TJ Sokol Kutná HoraSK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"3:10
715. 11. 2014 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Kosmonosy6:10
829. 11. 2014 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Kutná Hora6:10
829. 11. 2014 17:00TJ Sokol KosmonosySK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"4:10
829. 11. 2014 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sadská "B"7:10
829. 11. 2014 17:00TJ Sokol Krchleby "A"TTC Brandýs nad Labem "B"10:8
829. 11. 2014 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ AŠ Mladá Boleslav "D"10:5
829. 11. 2014 17:00FK Kolín "B"TJ Neratovice "B"6:10
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"10:2
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Kutná Hora3:10
930. 11. 2014 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TTC Brandýs nad Labem "B"6:10
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Krchleby "A"TJ Sadská "B"10:4
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Neratovice "B"10:8
930. 11. 2014 13:00FK Kolín "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"10:2
1013. 12. 2014 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"2:10
1013. 12. 2014 17:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Kosmonosy10:5
1013. 12. 2014 13:30TJ Sadská "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:5
1013. 12. 2014 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"FK Kolín "B"7:10
1013. 12. 2014 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Krchleby "B"10:6
1013. 12. 2014 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Sokol Krchleby "A"6:10
1114. 12. 2014 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Kosmonosy6:10
1114. 12. 2014 10:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:6
1114. 12. 2014 13:00TJ Sadská "B"FK Kolín "B"9:9
1114. 12. 2014 10:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou6:10
1114. 12. 2014 10:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Krchleby "A"4:10
1114. 12. 2014 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Sokol Krchleby "B"10:2
1210. 01. 2015 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Krchleby "B"10:8
1210. 01. 2015 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Krchleby "A"3:10
1210. 01. 2015 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:5
1210. 01. 2015 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"FK Kolín "B"8:10
1210. 01. 2015 13:30TJ Sadská "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"10:3
1210. 01. 2015 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Neratovice "B"10:7
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Krchleby "B"10:6
1311. 01. 2015 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Krchleby "A"8:10
1311. 01. 2015 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou9:9
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol Kutná HoraFK Kolín "B"10:6
1311. 01. 2015 10:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"7:10
1311. 01. 2015 13:00TJ Sadská "B"TJ Neratovice "B"8:10
1424. 01. 2015 13:30TJ Sadská "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:6
1424. 01. 2015 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Kosmonosy10:0
1424. 01. 2015 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Kutná Hora2:10
1424. 01. 2015 17:00TJ Neratovice "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"10:0
1413. 01. 2015 18:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Krchleby "B"10:2
1424. 01. 2015 17:00FK Kolín "B"TJ Sokol Krchleby "A"10:4
1525. 01. 2015 09:30TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:6
1525. 01. 2015 13:00TJ Sadská "B"TJ Sokol Kosmonosy10:7
1525. 01. 2015 10:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Kutná Hora10:8
1525. 01. 2015 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"10:0
1525. 01. 2015 13:00FK Kolín "B"TJ Sokol Krchleby "B"10:5
1520. 01. 2015 18:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Krchleby "A"4:10
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:6
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol KosmonosyFK Kolín "B"7:10
1607. 02. 2015 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"7:10
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol Krchleby "A"TJ Neratovice "B"10:1
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sadská "B"10:7
1607. 02. 2015 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TTC Brandýs nad Labem "B"4:10
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Libice nad Cidlinou9:9
1708. 02. 2015 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"FK Kolín "B"10:8
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Krchleby "A"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"10:5
1708. 02. 2015 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TJ Neratovice "B"5:10
1708. 02. 2015 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Sadská "B"7:10
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Kutná HoraTTC Brandýs nad Labem "B"5:10
1802. 10. 2014 20:00TJ Sokol Krchleby "A"TJ Sokol Krchleby "B"4:10
1821. 02. 2015 17:30FK Kolín "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:8
1821. 02. 2015 17:00TJ Neratovice "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"9:9
1820. 02. 2015 18:30TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sadská "B"10:6
1821. 02. 2015 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Sokol Kutná Hora7:10
1821. 02. 2015 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"3:10
1907. 03. 2015 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:6
1907. 03. 2015 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Sokol Kosmonosy10:0
1906. 03. 2015 19:00TJ Sadská "B"TJ Sokol Krchleby "B"10:7
1907. 03. 2015 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Krchleby "A"10:8
1907. 03. 2015 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Libice nad Cidlinou2:10
1907. 03. 2015 17:00TJ Neratovice "B"FK Kolín "B"9:9
2008. 03. 2015 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:6
2008. 03. 2015 10:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Kosmonosy10:0
2008. 03. 2015 10:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Krchleby "B"10:3
2008. 03. 2015 13:00TJ Sadská "B"TJ Sokol Krchleby "A"10:6
2008. 03. 2015 10:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou6:10
2008. 03. 2015 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"FK Kolín "B"10:5
2121. 03. 2015 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"8:10
2121. 03. 2015 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Neratovice "B"5:10
2121. 03. 2015 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sadská "B"9:9
2121. 03. 2015 17:00FK Kolín "B"TTC Brandýs nad Labem "B"5:10
2121. 03. 2015 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Kutná Hora6:10
2120. 03. 2015 18:00TJ Sokol Krchleby "A"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"10:2
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ AŠ Mladá Boleslav "D"9:9
2222. 03. 2015 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Neratovice "B"10:2
2222. 03. 2015 13:00FK Kolín "B"TJ Sadská "B"10:4
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Brandýs nad Labem "B"8:10
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol Krchleby "A"TJ Sokol Kutná Hora10:3
2220. 03. 2015 19:30TJ Sokol Krchleby "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"5:10
1/128. 03. 2015 17:00TJ Sokol Krchleby "A"TJ Neratovice "B"9:9
1/128. 03. 2015 17:00FK Kolín "B"TTC Brandýs nad Labem "B"9:9
1/128. 03. 2015 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Kosmonosy10:3
1/128. 03. 2015 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"7:10
1/229. 03. 2015 10:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Krchleby "A"10:8
1/229. 03. 2015 10:00TTC Brandýs nad Labem "B"FK Kolín "B"10:2
1/229. 03. 2015 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"8:9
1/229. 03. 2015 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"9:9
2/118. 04. 2015 13:30TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Neratovice "B"10:6
2/118. 04. 2015 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Kosmonosy10:4
2/219. 04. 2015 10:00TJ Neratovice "B"TTC Brandýs nad Labem "B"6:9
2/219. 04. 2015 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ AŠ Mladá Boleslav "D"4:10
Krajská soutěž 2. tř., sk. A
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Buštěhrad13:5
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Roztoky "B"10:8
104. 10. 2014 17:00STC Slaný "B"Kanoistický klub Rakovník11:7
104. 10. 2014 17:00TJ Dynamo NelahozevesSokol Lány0:18
104. 10. 2014 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"12:6
104. 10. 2014 17:00TTC Kladno "D"Sokol Nižbor7:11
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Roztoky "B"8:10
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Buštěhrad9:9
205. 10. 2014 10:00STC Slaný "B"Sokol Lány5:13
205. 10. 2014 10:00TJ Dynamo NelahozevesKanoistický klub Rakovník10:8
205. 10. 2014 10:00TTC Slovan KladnoSokol Nižbor8:10
205. 10. 2014 10:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"13:5
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"17:1
318. 10. 2014 16:00TJ Sokol Roztoky "B"Sokol Nižbor11:7
318. 10. 2014 13:30Kanoistický klub RakovníkTTC Slovan Kladno12:6
318. 10. 2014 17:00Sokol LányTTC Kladno "D"16:2
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol Stochov HoniceSTC Slaný "B"13:5
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol HředleTJ Dynamo Nelahozeves10:8
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol BuštěhradSokol Nižbor9:9
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"10:8
419. 10. 2014 13:00Kanoistický klub RakovníkTTC Kladno "D"13:5
419. 10. 2014 10:00Sokol LányTTC Slovan Kladno14:4
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Dynamo Nelahozeves12:6
414. 10. 2014 19:00TJ Sokol HředleSTC Slaný "B"9:9
523. 10. 2014 19:00STC Slaný "B"TJ Sokol Buštěhrad11:7
501. 11. 2014 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Roztoky "B"8:10
501. 11. 2014 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Stochov Honice10:8
501. 11. 2014 17:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Hředle11:7
501. 11. 2014 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"Kanoistický klub Rakovník4:14
501. 11. 2014 17:00Sokol NižborSokol Lány10:8
629. 10. 2014 19:00STC Slaný "B"TJ Sokol Roztoky "B"8:10
602. 11. 2014 10:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Buštěhrad6:12
602. 11. 2014 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Hředle5:13
602. 11. 2014 10:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Stochov Honice7:11
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"Sokol Lány3:15
602. 11. 2014 10:00Sokol NižborKanoistický klub Rakovník9:9
715. 11. 2014 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Hředle6:12
714. 11. 2014 18:45STC Slaný "B"TJ Dynamo Nelahozeves10:8
712. 11. 2014 19:00TTC Slovan KladnoTTC Kladno "D"11:7
715. 11. 2014 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"Sokol Nižbor3:15
715. 11. 2014 13:30Kanoistický klub RakovníkSokol Lány8:10
715. 11. 2014 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Roztoky "B"8:10
816. 11. 2014 10:00TJ Sokol BuštěhradKanoistický klub Rakovník7:11
829. 11. 2014 16:00TJ Sokol Roztoky "B"Sokol Lány10:8
829. 11. 2014 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"13:5
829. 11. 2014 17:00TJ Sokol HředleSokol Nižbor9:9
827. 11. 2014 18:00STC Slaný "B"TTC Slovan Kladno8:10
829. 11. 2014 17:00TJ Dynamo NelahozevesTTC Kladno "D"10:8
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol BuštěhradSokol Lány4:14
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Roztoky "B"Kanoistický klub Rakovník9:9
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Nižbor9:9
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"12:6
926. 11. 2014 19:00STC Slaný "B"TTC Kladno "D"9:9
930. 11. 2014 10:00TJ Dynamo NelahozevesTTC Slovan Kladno8:10
1013. 12. 2014 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Buštěhrad12:6
1013. 12. 2014 17:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Roztoky "B"7:11
1013. 12. 2014 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"STC Slaný "B"7:11
1013. 12. 2014 17:00Sokol NižborTJ Dynamo Nelahozeves14:4
1013. 12. 2014 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Stochov Honice15:3
1013. 12. 2014 17:00
herna S.Hředle
Sokol LányTJ Sokol Hředle10:8
1114. 12. 2014 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Roztoky "B"5:13
1114. 12. 2014 10:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Buštěhrad13:5
1114. 12. 2014 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Dynamo Nelahozeves7:11
1114. 12. 2014 10:00Sokol NižborSTC Slaný "B"16:2
1114. 12. 2014 13:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Hředle10:8
1114. 12. 2014 10:00
herna S.Stochov Honice
Sokol LányTJ Sokol Stochov Honice11:7
1210. 01. 2015 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Stochov Honice8:10
1210. 01. 2015 16:00TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Hředle9:9
1210. 01. 2015 13:30Kanoistický klub RakovníkSTC Slaný "B"14:4
1210. 01. 2015 17:00Sokol LányTJ Dynamo Nelahozeves13:5
1209. 01. 2015 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TTC Slovan Kladno4:14
1210. 01. 2015 17:00Sokol NižborTTC Kladno "D"9:9
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Stochov Honice7:11
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Hředle9:9
1311. 01. 2015 10:00Sokol LánySTC Slaný "B"18:0
1311. 01. 2015 13:00Kanoistický klub RakovníkTJ Dynamo Nelahozeves16:2
1311. 01. 2015 10:00Sokol NižborTTC Slovan Kladno7:11
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TTC Kladno "D"5:13
1424. 01. 2015 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Buštěhrad8:10
1424. 01. 2015 17:00Sokol NižborTJ Sokol Roztoky "B"10:8
1423. 01. 2015 17:00TTC Slovan KladnoKanoistický klub Rakovník9:9
1424. 01. 2015 17:00TTC Kladno "D"Sokol Lány8:10
1424. 01. 2015 17:00STC Slaný "B"TJ Sokol Stochov Honice10:8
1424. 01. 2015 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Hředle4:14
1525. 01. 2015 10:00Sokol NižborTJ Sokol Buštěhrad10:8
1525. 01. 2015 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Roztoky "B"8:10
1525. 01. 2015 10:00TTC Kladno "D"Kanoistický klub Rakovník10:8
1520. 01. 2015 18:30TTC Slovan KladnoSokol Lány6:12
1525. 01. 2015 10:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Stochov Honice7:11
1525. 01. 2015 10:00STC Slaný "B"TJ Sokol Hředle11:7
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol BuštěhradSTC Slaný "B"9:9
1607. 02. 2015 16:00TJ Sokol Roztoky "B"TJ Dynamo Nelahozeves13:5
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTTC Slovan Kladno12:6
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol HředleTTC Kladno "D"7:11
1607. 02. 2015 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"15:3
1607. 02. 2015 17:00Sokol LánySokol Nižbor16:2
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Roztoky "B"STC Slaný "B"9:9
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Dynamo Nelahozeves17:1
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol HředleTTC Slovan Kladno12:6
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTTC Kladno "D"8:10
1704. 02. 2015 19:00Sokol LányTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"15:3
1708. 02. 2015 13:00Kanoistický klub RakovníkSokol Nižbor12:6
1813. 02. 2015 19:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Stochov Honice10:8
1821. 02. 2015 17:00TJ Dynamo NelahozevesSTC Slaný "B"8:10
1821. 02. 2015 17:00TTC Kladno "D"TTC Slovan Kladno6:12
1821. 02. 2015 17:00Sokol NižborTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"12:6
1818. 02. 2015 19:00Sokol LányKanoistický klub Rakovník10:8
1821. 02. 2015 16:00TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Buštěhrad9:9
1904. 03. 2015 19:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Buštěhrad11:7
1907. 03. 2015 16:00Sokol LányTJ Sokol Roztoky "B"3:15
1907. 03. 2015 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Stochov Honice5:13
1907. 03. 2015 17:00Sokol NižborTJ Sokol Hředle11:7
1907. 03. 2015 17:00TTC Slovan KladnoSTC Slaný "B"8:10
1907. 03. 2015 17:00TTC Kladno "D"TJ Dynamo Nelahozeves11:7
2008. 03. 2015 10:00Sokol LányTJ Sokol Buštěhrad12:6
2008. 03. 2015 13:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Roztoky "B"8:10
2008. 03. 2015 10:00Sokol NižborTJ Sokol Stochov Honice7:11
2008. 03. 2015 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Hředle6:12
2008. 03. 2015 10:00TTC Kladno "D"STC Slaný "B"14:4
2008. 03. 2015 10:00TTC Slovan KladnoTJ Dynamo Nelahozeves12:6
2121. 03. 2015 17:00TJ Sokol BuštěhradTTC Slovan Kladno8:10
2121. 03. 2015 16:00TJ Sokol Roztoky "B"TTC Kladno "D"18:0wo
2121. 03. 2015 17:00STC Slaný "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"11:7
2121. 03. 2015 17:00TJ Dynamo NelahozevesSokol Nižbor7:11
2121. 03. 2015 17:00TJ Sokol Stochov HoniceKanoistický klub Rakovník8:10
2121. 03. 2015 17:00
herna S.Lány
TJ Sokol HředleSokol Lány7:11
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol Roztoky "B"TTC Slovan Kladno1:17
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol BuštěhradTTC Kladno "D"18:0wo
2222. 03. 2015 10:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"9:9
2222. 03. 2015 10:00STC Slaný "B"Sokol Nižbor11:7
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol HředleKanoistický klub Rakovník7:11
2222. 03. 2015 10:00
herna S.Lány
TJ Sokol Stochov HoniceSokol Lány11:7
1/128. 03. 2015 17:00Sokol LánySokol Nižbor10:0wo
1/128. 03. 2015 16:00TJ Sokol Roztoky "B"Kanoistický klub Rakovník10:6
1/128. 03. 2015 17:00TJ Sokol HředleTTC Kladno "D"10:0wo
1/128. 03. 2015 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Dynamo Nelahozeves9:9
1/229. 03. 2015 10:00Sokol NižborSokol Lány0:10wo
1/229. 03. 2015 16:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Roztoky "B"10:8
1/229. 03. 2015 10:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Hředle0:10wo
1/229. 03. 2015 10:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Buštěhrad10:5
1/311. 04. 2015 16:00TJ Sokol Roztoky "B"Kanoistický klub Rakovník6:9
2/118. 04. 2015 17:00Sokol LányKanoistický klub Rakovník10:6
2/129. 03. 2015 16:00TTC Kladno "D"TJ Dynamo Nelahozeves0:10wo
2/219. 04. 2015 10:00Kanoistický klub RakovníkSokol Lány10:6
2/229. 03. 2015 16:00TJ Dynamo NelahozevesTTC Kladno "D"10:0wo
2/325. 04. 2015 17:00Sokol LányKanoistický klub Rakovník10:7
Krajská soutěž 2. tř., sk. B
104. 10. 2014 13:30TTC Brandýs nad Labem "C"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy7:11
104. 10. 2014 13:30TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Kralupy13:5
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol PoděbradyTJ Aero Odolena Voda2:16
104. 10. 2014 17:00TJ Lokomotiva NymburkSokol Přezletice10:8
104. 10. 2014 09:30TJ Neratovice "C"TTC Bělá pod Bezdězem "C"14:4
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sadská "C"9:9
205. 10. 2014 13:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Kralupy8:10
205. 10. 2014 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy12:6
205. 10. 2014 13:00TJ Sokol PoděbradySokol Přezletice3:15
205. 10. 2014 10:00TJ Lokomotiva NymburkTJ Aero Odolena Voda4:14
205. 10. 2014 13:00TJ Neratovice "C"TJ Sadská "C"8:10
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Bělá pod Bezdězem "C"17:1
318. 10. 2014 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTTC Bělá pod Bezdězem "C"14:4
318. 10. 2014 17:00TJ KralupyTJ Sadská "C"6:12
318. 10. 2014 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Neratovice "C"11:7
318. 10. 2014 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"11:7
318. 10. 2014 13:30TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Poděbrady10:8
318. 10. 2014 13:30TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Lokomotiva Nymburk10:8
419. 10. 2014 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sadská "C"7:11
417. 10. 2014 18:00TJ KralupyTTC Bělá pod Bezdězem "C"12:6
419. 10. 2014 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"13:5
419. 10. 2014 10:00Sokol PřezleticeTJ Neratovice "C"14:4
419. 10. 2014 13:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Lokomotiva Nymburk7:11
419. 10. 2014 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Poděbrady15:3
501. 11. 2014 17:00TJ Sokol PoděbradySokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy6:12
501. 11. 2014 17:00TJ Lokomotiva NymburkTJ Kralupy15:3
501. 11. 2014 13:30TJ Neratovice "C"TTC Brandýs nad Labem "C"12:6
501. 11. 2014 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Bělá pod Bezdězem "B"10:8
501. 11. 2014 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Aero Odolena Voda0:18
501. 11. 2014 13:30TJ Sadská "C"Sokol Přezletice10:8
602. 11. 2014 13:00TJ Sokol PoděbradyTJ Kralupy8:10
602. 11. 2014 10:00TJ Lokomotiva NymburkSokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy11:7
602. 11. 2014 13:00TJ Neratovice "C"TTC Bělá pod Bezdězem "B"7:11
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Brandýs nad Labem "C"12:6
602. 11. 2014 10:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"Sokol Přezletice2:16
602. 11. 2014 10:00TJ Sadská "C"TJ Aero Odolena Voda10:8
715. 11. 2014 13:30TTC Brandýs nad Labem "C"TTC Bělá pod Bezdězem "B"7:11
715. 11. 2014 17:00TJ Sokol PoděbradyTJ Lokomotiva Nymburk4:14
715. 11. 2014 13:30TJ Neratovice "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"6:12
715. 11. 2014 09:30TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Sadská "C"4:14
715. 11. 2014 17:00TJ Aero Odolena VodaSokol Přezletice7:11
715. 11. 2014 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Kralupy14:4
829. 11. 2014 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Aero Odolena Voda5:13
829. 11. 2014 16:00TJ KralupySokol Přezletice6:12
829. 11. 2014 13:30TTC Brandýs nad Labem "C"TTC Bělá pod Bezdězem "C"11:7
829. 11. 2014 13:30TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sadská "C"11:7
829. 11. 2014 17:00TJ Sokol PoděbradyTJ Neratovice "C"7:11
829. 11. 2014 17:00TJ Lokomotiva NymburkTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"11:7
930. 11. 2014 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedySokol Přezletice6:12
930. 11. 2014 10:00TJ KralupyTJ Aero Odolena Voda4:14
930. 11. 2014 13:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sadská "C"10:8
921. 09. 2014 08:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TTC Bělá pod Bezdězem "C"14:4
930. 11. 2014 13:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"7:11
930. 11. 2014 10:00TJ Lokomotiva NymburkTJ Neratovice "C"17:1
1013. 12. 2014 13:30TJ Neratovice "C"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy8:10
1013. 12. 2014 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Kralupy18:0
1013. 12. 2014 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Sokol Poděbrady11:7
1013. 12. 2014 17:00TJ Sadská "C"TJ Lokomotiva Nymburk14:4
1013. 12. 2014 17:00TJ Aero Odolena VodaTTC Brandýs nad Labem "C"12:6
1013. 12. 2014 17:00Sokol PřezleticeTTC Bělá pod Bezdězem "B"15:3
1114. 12. 2014 13:00TJ Neratovice "C"TJ Kralupy12:6
1114. 12. 2014 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy12:6
1109. 12. 2014 18:30TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Lokomotiva Nymburk8:10
1114. 12. 2014 10:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Poděbrady16:2
1114. 12. 2014 10:00TJ Aero Odolena VodaTTC Bělá pod Bezdězem "B"13:5
1114. 12. 2014 10:00Sokol PřezleticeTTC Brandýs nad Labem "C"13:5
1210. 01. 2015 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTTC Brandýs nad Labem "C"5:13
1210. 01. 2015 17:00TJ KralupyTTC Bělá pod Bezdězem "B"18:0wo
1210. 01. 2015 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Poděbrady14:4
1210. 01. 2015 17:00Sokol PřezleticeTJ Lokomotiva Nymburk14:4
1209. 01. 2015 18:30TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Neratovice "C"13:5
1210. 01. 2015 13:30TJ Sadská "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"11:7
1311. 01. 2015 10:00TJ KralupyTTC Brandýs nad Labem "C"9:9
1311. 01. 2015 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTTC Bělá pod Bezdězem "B"12:6
1311. 01. 2015 10:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Poděbrady18:0wo
1311. 01. 2015 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Lokomotiva Nymburk15:3
1311. 01. 2015 13:00TJ Sadská "C"TJ Neratovice "C"11:7
1311. 01. 2015 10:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"11:7
1423. 01. 2015 17:30TTC Bělá pod Bezdězem "C"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy12:6
1424. 01. 2015 13:30TJ Sadská "C"TJ Kralupy16:2
1424. 01. 2015 13:30TJ Neratovice "C"TJ Aero Odolena Voda9:9
1424. 01. 2015 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Sokol Přezletice8:10
1424. 01. 2015 17:00TJ Sokol PoděbradyTTC Brandýs nad Labem "C"6:12
1424. 01. 2015 17:00TJ Lokomotiva NymburkTTC Bělá pod Bezdězem "B"8:10
1525. 01. 2015 10:00TJ Sadská "C"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy11:7
1525. 01. 2015 10:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Kralupy15:3
1525. 01. 2015 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Aero Odolena Voda8:10
1525. 01. 2015 13:00TJ Neratovice "C"Sokol Přezletice7:11
1525. 01. 2015 10:00TJ Lokomotiva NymburkTTC Brandýs nad Labem "C"12:6
1525. 01. 2015 13:00TJ Sokol PoděbradyTTC Bělá pod Bezdězem "B"5:13
1607. 02. 2015 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Poděbrady18:0wo
1607. 02. 2015 17:00TJ KralupyTJ Lokomotiva Nymburk10:8
1607. 02. 2015 13:30TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Neratovice "C"12:6
1607. 02. 2015 13:30TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"14:4
1607. 02. 2015 17:00TJ Aero Odolena VodaTTC Bělá pod Bezdězem "C"13:5
1607. 02. 2015 17:00Sokol PřezleticeTJ Sadská "C"11:7
1708. 02. 2015 10:00TJ KralupyTJ Sokol Poděbrady10:8
1708. 02. 2015 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Lokomotiva Nymburk14:4
1708. 02. 2015 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Neratovice "C"16:2
1708. 02. 2015 13:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"12:6
1708. 02. 2015 10:00Sokol PřezleticeTTC Bělá pod Bezdězem "C"11:7
1708. 02. 2015 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sadská "C"12:6
1821. 02. 2015 13:30TTC Bělá pod Bezdězem "B"TTC Brandýs nad Labem "C"12:6
1821. 02. 2015 17:00TJ Lokomotiva NymburkTJ Sokol Poděbrady14:4
1820. 02. 2015 19:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Neratovice "C"11:7
1817. 02. 2015 18:30TJ Sadská "C"TTC Bělá pod Bezdězem "C"10:8
1821. 02. 2015 17:00Sokol PřezleticeTJ Aero Odolena Voda5:13
1821. 02. 2015 09:30TJ KralupySokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy6:12
1907. 03. 2015 17:00TJ Aero Odolena VodaSokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy15:3
1907. 03. 2015 17:00Sokol PřezleticeTJ Kralupy15:3
1907. 03. 2015 10:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TTC Brandýs nad Labem "C"0:18
1907. 03. 2015 13:30TJ Sadská "C"TTC Bělá pod Bezdězem "B"11:7
1907. 03. 2015 13:30TJ Neratovice "C"TJ Sokol Poděbrady18:0wo
1907. 03. 2015 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Lokomotiva Nymburk9:9
2008. 03. 2015 10:00Sokol PřezleticeSokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy10:8
2008. 03. 2015 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Kralupy15:3
2008. 03. 2015 10:00TJ Sadská "C"TTC Brandýs nad Labem "C"10:8
2021. 09. 2014 11:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TTC Bělá pod Bezdězem "B"12:6
2008. 03. 2015 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Poděbrady18:0wo
2008. 03. 2015 13:00TJ Neratovice "C"TJ Lokomotiva Nymburk9:9
2121. 03. 2015 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Neratovice "C"12:6
2121. 03. 2015 17:00TJ KralupyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"0:18
2121. 03. 2015 17:00TJ Sokol PoděbradyTTC Bělá pod Bezdězem "C"9:9
2121. 03. 2015 17:00TJ Lokomotiva NymburkTJ Sadská "C"2:16
2121. 03. 2015 13:30TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Aero Odolena Voda8:10
2121. 03. 2015 13:30TTC Bělá pod Bezdězem "B"Sokol Přezletice3:15
2217. 03. 2015 19:00TJ KralupyTJ Neratovice "C"6:12
2222. 03. 2015 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"13:5
2222. 03. 2015 10:00TJ Lokomotiva NymburkTTC Bělá pod Bezdězem "C"18:0wo
2222. 03. 2015 13:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sadská "C"10:8
2222. 03. 2015 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Aero Odolena Voda1:17
2222. 03. 2015 13:00TTC Brandýs nad Labem "C"Sokol Přezletice8:10
1/128. 03. 2015 17:00TJ Aero Odolena VodaTTC Bělá pod Bezdězem "B"10:0wo
1/128. 03. 2015 17:00Sokol PřezleticeTJ Sadská "C"8:10
1/128. 03. 2015 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Neratovice "C"10:4
1/128. 03. 2015 17:00TJ KralupyTTC Bělá pod Bezdězem "C"0:10wo
1/229. 03. 2015 10:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Aero Odolena Voda0:10wo
1/229. 03. 2015 10:00TJ Sadská "C"Sokol Přezletice9:9
1/229. 03. 2015 13:00TJ Neratovice "C"TTC Brandýs nad Labem "C"10:3
1/229. 03. 2015 10:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Kralupy10:0wo
1/311. 04. 2015 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Neratovice "C"9:6
2/118. 04. 2015 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sadská "C"10:8
2/118. 04. 2015 13:30TJ Neratovice "C"TTC Bělá pod Bezdězem "C"10:4
2/219. 04. 2015 10:00TJ Sadská "C"TJ Aero Odolena Voda4:9
2/219. 04. 2015 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Neratovice "C"10:7
2/325. 04. 2015 13:30TJ Neratovice "C"TTC Bělá pod Bezdězem "C"8:9
Krajská soutěž 2. tř., sk. C
104. 10. 2014 17:00TJ Lokomotiva ZdiceTJ Spartak Čenkov8:10
104. 10. 2014 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Olešná11:7
104. 10. 2014 13:00TJ ChaloupkyTTC Kladno "E"6:12
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Hudlice "C"12:6
104. 10. 2014 13:30TJ Sokol Příbram "B"SK Březnice "B"12:6
104. 10. 2014 17:00TJ Slavoj ObecniceSK Březnice "A"6:12
205. 10. 2014 10:00TJ Lokomotiva ZdiceTJ Olešná10:8
205. 10. 2014 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Spartak Čenkov8:10
205. 10. 2014 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Hudlice "C"12:6
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol Hořovice "B"TTC Kladno "E"5:13
205. 10. 2014 12:00TJ Sokol Příbram "B"SK Březnice "A"7:11
205. 10. 2014 10:00TJ Slavoj ObecniceSK Březnice "B"10:8
318. 10. 2014 13:30TJ Spartak ČenkovSK Březnice "B"9:9
318. 10. 2014 17:00TJ OlešnáSK Březnice "A"6:12
318. 10. 2014 18:00TTC Kladno "E"TJ Sokol Příbram "B"8:10
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol Hudlice "C"TJ Slavoj Obecnice2:16
318. 10. 2014 17:00TJ Lokomotiva ZdiceTJ Chaloupky11:7
318. 10. 2014 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Hořovice "B"17:1
419. 10. 2014 10:00TJ Spartak ČenkovSK Březnice "A"9:9
419. 10. 2014 10:00TJ OlešnáSK Březnice "B"8:10
419. 10. 2014 13:00TTC Kladno "E"TJ Slavoj Obecnice7:11
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol Hudlice "C"TJ Sokol Příbram "B"7:11
419. 10. 2014 10:00TJ Lokomotiva ZdiceTJ Sokol Hořovice "B"12:6
419. 10. 2014 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Chaloupky12:6
501. 11. 2014 17:00TJ ChaloupkyTJ Spartak Čenkov6:12
501. 11. 2014 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Olešná8:10
501. 11. 2014 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Lokomotiva Zdice13:5
501. 11. 2014 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"15:3
501. 11. 2014 17:00SK Březnice "B"TTC Kladno "E"14:4
501. 11. 2014 17:00SK Březnice "A"TJ Sokol Hudlice "C"18:0wo
602. 11. 2014 10:00TJ ChaloupkyTJ Olešná4:14
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Spartak Čenkov6:12
602. 11. 2014 12:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"7:11
602. 11. 2014 10:00TJ Slavoj ObecniceTJ Lokomotiva Zdice14:4
602. 11. 2014 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Hudlice "C"18:0wo
602. 11. 2014 10:00SK Březnice "A"TTC Kladno "E"13:5
715. 11. 2014 17:00TJ Lokomotiva ZdiceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"6:12
715. 11. 2014 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Hořovice "B"11:7
715. 11. 2014 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Slavoj Obecnice8:10
702. 10. 2014 17:00SK Březnice "B"SK Březnice "A"18:0
715. 11. 2014 18:00TTC Kladno "E"TJ Sokol Hudlice "C"13:5
715. 11. 2014 13:30TJ Spartak ČenkovTJ Olešná11:7
829. 11. 2014 13:30TJ Spartak ČenkovTTC Kladno "E"6:12
829. 11. 2014 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Hudlice "C"13:5
829. 11. 2014 17:00TJ Lokomotiva ZdiceSK Březnice "B"14:4
829. 11. 2014 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"SK Březnice "A"6:12
829. 11. 2014 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Příbram "B"8:10
829. 11. 2014 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Slavoj Obecnice8:10
930. 11. 2014 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hudlice "C"17:1
930. 11. 2014 10:00TJ OlešnáTTC Kladno "E"17:1
930. 11. 2014 10:00TJ Lokomotiva ZdiceSK Březnice "A"6:12
930. 11. 2014 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"SK Březnice "B"11:7
930. 11. 2014 10:00TJ ChaloupkyTJ Slavoj Obecnice8:10
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Příbram "B"8:10
1007. 12. 2014 10:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Spartak Čenkov12:6
1013. 12. 2014 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Olešná10:8
1013. 12. 2014 17:00SK Březnice "B"TJ Chaloupky12:6
1013. 12. 2014 17:00SK Březnice "A"TJ Sokol Hořovice "B"12:6
1013. 12. 2014 17:00TTC Kladno "E"TJ Lokomotiva Zdice8:10
1013. 12. 2014 17:00TJ Sokol Hudlice "C"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"8:10
1114. 12. 2014 12:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Olešná10:8
1114. 12. 2014 10:00TJ Slavoj ObecniceTJ Spartak Čenkov9:9
1114. 12. 2014 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Hořovice "B"11:7
1114. 12. 2014 10:00SK Březnice "A"TJ Chaloupky15:3
1114. 12. 2014 10:00TTC Kladno "E"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"13:5
1114. 12. 2014 10:00TJ Sokol Hudlice "C"TJ Lokomotiva Zdice7:11
1210. 01. 2015 13:30TJ Spartak ČenkovTJ Lokomotiva Zdice9:9
1210. 01. 2015 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"12:6
1210. 01. 2015 18:00TTC Kladno "E"TJ Chaloupky5:13
1210. 01. 2015 17:00TJ Sokol Hudlice "C"TJ Sokol Hořovice "B"7:11
1222. 02. 2015 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Příbram "B"11:7
1222. 02. 2015 10:00SK Březnice "A"TJ Slavoj Obecnice14:4
1311. 01. 2015 10:00TJ OlešnáTJ Lokomotiva Zdice17:1
1311. 01. 2015 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"11:7
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol Hudlice "C"TJ Chaloupky6:12
1311. 01. 2015 13:00TTC Kladno "E"TJ Sokol Hořovice "B"13:5
1311. 01. 2015 10:00SK Březnice "A"TJ Sokol Příbram "B"11:7
1311. 01. 2015 10:00SK Březnice "B"TJ Slavoj Obecnice6:12
1424. 01. 2015 17:00SK Březnice "B"TJ Spartak Čenkov11:7
1424. 01. 2015 17:00SK Březnice "A"TJ Olešná13:5
1424. 01. 2015 13:30TJ Sokol Příbram "B"TTC Kladno "E"10:8
1424. 01. 2015 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Hudlice "C"15:3
1424. 01. 2015 17:00TJ ChaloupkyTJ Lokomotiva Zdice13:5
1424. 01. 2015 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"6:12
1525. 01. 2015 10:00SK Březnice "A"TJ Spartak Čenkov9:9
1525. 01. 2015 10:00SK Březnice "B"TJ Olešná10:8
1525. 01. 2015 10:00TJ Slavoj ObecniceTTC Kladno "E"10:8
1525. 01. 2015 12:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Hudlice "C"12:6
1525. 01. 2015 10:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Lokomotiva Zdice8:10
1525. 01. 2015 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"16:2
1607. 02. 2015 13:30TJ Spartak ČenkovTJ Chaloupky9:9
1607. 02. 2015 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Hořovice "B"13:5
1607. 02. 2015 17:00TJ Lokomotiva ZdiceTJ Sokol Příbram "B"7:11
1607. 02. 2015 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Slavoj Obecnice6:12
1607. 02. 2015 18:00TTC Kladno "E"SK Březnice "B"7:11
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol Hudlice "C"SK Březnice "A"7:11
1708. 02. 2015 10:00TJ OlešnáTJ Chaloupky10:8
1708. 02. 2015 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hořovice "B"12:6
1708. 02. 2015 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Příbram "B"8:10
1708. 02. 2015 10:00TJ Lokomotiva ZdiceTJ Slavoj Obecnice3:15
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Hudlice "C"SK Březnice "B"2:16
1708. 02. 2015 13:00TTC Kladno "E"SK Březnice "A"6:12
1821. 02. 2015 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Lokomotiva Zdice11:7
1821. 02. 2015 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Chaloupky1:17
1821. 02. 2015 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Příbram "B"15:3
1802. 10. 2014 20:00SK Březnice "A"SK Březnice "B"18:0
1821. 02. 2015 17:00TJ Sokol Hudlice "C"TTC Kladno "E"5:13
1821. 02. 2015 13:00TJ OlešnáTJ Spartak Čenkov10:8
1907. 03. 2015 17:00TTC Kladno "E"TJ Spartak Čenkov10:8
1907. 03. 2015 17:00TJ Sokol Hudlice "C"TJ Olešná0:18
1907. 03. 2015 17:00SK Březnice "B"TJ Lokomotiva Zdice12:6
1907. 03. 2015 17:00SK Březnice "A"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"15:3
1907. 03. 2015 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Chaloupky7:11
1907. 03. 2015 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Hořovice "B"13:5
2008. 03. 2015 10:00TJ Sokol Hudlice "C"TJ Spartak Čenkov4:14
2008. 03. 2015 10:00TTC Kladno "E"TJ Olešná8:10
2008. 03. 2015 10:00SK Březnice "A"TJ Lokomotiva Zdice13:5
2008. 03. 2015 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"12:6
2008. 03. 2015 10:00TJ Slavoj ObecniceTJ Chaloupky11:7
2008. 03. 2015 12:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Hořovice "B"14:4
2121. 03. 2015 13:30
herna Sl. Obecnice
TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Příbram "B"8:10
2121. 03. 2015 17:00TJ OlešnáTJ Slavoj Obecnice6:12
2121. 03. 2015 17:00TJ ChaloupkySK Březnice "B"11:7
2121. 03. 2015 17:00TJ Sokol Hořovice "B"SK Březnice "A"5:13
2121. 03. 2015 17:00TJ Lokomotiva ZdiceTTC Kladno "E"8:10
2121. 03. 2015 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Hudlice "C"14:4
2222. 03. 2015 10:00TJ OlešnáTJ Sokol Příbram "B"12:6
2222. 03. 2015 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Slavoj Obecnice8:10
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol Hořovice "B"SK Březnice "B"5:13
2222. 03. 2015 10:00TJ ChaloupkySK Březnice "A"8:10
2222. 03. 2015 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TTC Kladno "E"7:11
2222. 03. 2015 10:00TJ Lokomotiva ZdiceTJ Sokol Hudlice "C"16:2
1/128. 03. 2015 15:00SK Březnice "A"TJ Sokol Příbram "B"10:6
1/128. 03. 2015 15:00TJ Slavoj ObecniceSK Březnice "B"10:7
1/128. 03. 2015 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"7:10
1/128. 03. 2015 17:00TJ Lokomotiva ZdiceTJ Sokol Hořovice "B"10:8
1/229. 03. 2015 13:00TJ Sokol Příbram "B"SK Březnice "A"10:8
1/229. 03. 2015 10:00SK Březnice "B"TJ Slavoj Obecnice3:9
1/229. 03. 2015 14:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Chaloupky9:5
1/229. 03. 2015 10:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Lokomotiva Zdice10:4
1/311. 04. 2015 17:00SK Březnice "A"TJ Sokol Příbram "B"9:1
1/311. 04. 2015 17:00TJ Lokomotiva ZdiceTJ Sokol Hořovice "B"5:9
2/118. 04. 2015 17:00SK Březnice "A"TJ Slavoj Obecnice9:9
2/118. 04. 2015 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Hořovice "B"10:8
2/219. 04. 2015 10:00TJ Slavoj ObecniceSK Březnice "A"9:9
2/219. 04. 2015 10:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Chaloupky10:8
2/325. 04. 2015 17:00SK Březnice "A"TJ Slavoj Obecnice9:5
2/321. 04. 2015 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Hořovice "B"6:9
Krajská soutěž 2. tř., sk. D
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy0:18
104. 10. 2014 17:00
herna S.Týnec n.L.
KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Týnec nad Labem8:10
104. 10. 2014 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"TJ Sokol Kutná Hora "B"5:13
104. 10. 2014 17:00FK Kolín "C"TJ Sokol Čáslav10:8
104. 10. 2014 17:00TTC PoděbradyTTC Říčany "B"6:12
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol Velký OsekTTC Brandýs nad Labem "D"12:6
205. 10. 2014 10:00
herna S.Týnec n.L.
TJ Sokol BenešovTJ Sokol Týnec nad Labem8:10
205. 10. 2014 10:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
205. 10. 2014 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"TJ Sokol Čáslav2:16
205. 10. 2014 13:00FK Kolín "C"TJ Sokol Kutná Hora "B"12:6
205. 10. 2014 10:00TTC PoděbradyTTC Brandýs nad Labem "D"7:11
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol Velký OsekTTC Říčany "B"16:2
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Říčany "B"11:7
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTTC Brandýs nad Labem "D"12:6
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TTC Poděbrady8:10
318. 10. 2014 13:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Velký Osek7:11
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol BenešovSK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"17:1
318. 10. 2014 17:00KST Týnec nad SázavouFK Kolín "C"8:10
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Brandýs nad Labem "D"9:9
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol Týnec nad LabemTTC Říčany "B"6:12
415. 10. 2014 19:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Velký Osek9:9
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol ČáslavTTC Poděbrady14:4
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol BenešovFK Kolín "C"13:5
419. 10. 2014 10:00KST Týnec nad SázavouSK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"14:4
501. 11. 2014 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy6:12
528. 10. 2014 18:30FK Kolín "C"TJ Sokol Týnec nad Labem14:4
501. 11. 2014 17:00TTC PoděbradyTJ Sokol Benešov7:11
501. 11. 2014 17:00TJ Sokol Velký OsekKST Týnec nad Sázavou10:8
501. 11. 2014 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"16:2
501. 11. 2014 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Čáslav15:3
602. 11. 2014 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"TJ Sokol Týnec nad Labem0:18wo
630. 10. 2014 18:30FK Kolín "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy8:10
602. 11. 2014 10:00TTC PoděbradyKST Týnec nad Sázavou11:7
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Benešov10:8
602. 11. 2014 13:00TTC Říčany "B"TJ Sokol Čáslav10:8
602. 11. 2014 13:00TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Kutná Hora "B"7:11
715. 11. 2014 17:00TJ Sokol BenešovKST Týnec nad Sázavou10:8
715. 11. 2014 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"FK Kolín "C"10:8
715. 11. 2014 17:00TTC PoděbradyTJ Sokol Velký Osek4:14
715. 11. 2014 17:00TTC Říčany "B"TTC Brandýs nad Labem "D"9:9
714. 11. 2014 19:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Čáslav10:8
715. 11. 2014 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Týnec nad Labem10:8
829. 11. 2014 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Kutná Hora "B"15:3
824. 11. 2014 19:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Čáslav10:8
829. 11. 2014 17:00TJ Sokol BenešovTTC Říčany "B"10:8
829. 11. 2014 17:00KST Týnec nad SázavouTTC Brandýs nad Labem "D"12:6
829. 11. 2014 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"TTC Poděbrady14:4
829. 11. 2014 17:00FK Kolín "C"TJ Sokol Velký Osek7:11
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Čáslav9:9
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Kutná Hora "B"7:11
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol BenešovTTC Brandýs nad Labem "D"6:12
930. 11. 2014 10:00KST Týnec nad SázavouTTC Říčany "B"8:10
930. 11. 2014 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"TJ Sokol Velký Osek7:11
930. 11. 2014 13:00FK Kolín "C"TTC Poděbrady10:8
1013. 12. 2014 17:00TTC PoděbradyTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy8:10
1013. 12. 2014 17:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Týnec nad Labem12:6
1013. 12. 2014 13:30TTC Říčany "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"7:11
1013. 12. 2014 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"FK Kolín "C"7:11
1013. 12. 2014 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Benešov7:11
1013. 12. 2014 13:00TJ Sokol ČáslavKST Týnec nad Sázavou9:9
1114. 12. 2014 10:00TTC PoděbradyTJ Sokol Týnec nad Labem10:8
1114. 12. 2014 10:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
1114. 12. 2014 13:00TTC Říčany "B"FK Kolín "C"11:7
1114. 12. 2014 13:00TTC Brandýs nad Labem "D"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"11:7
1114. 12. 2014 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"KST Týnec nad Sázavou11:7
1114. 12. 2014 10:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Benešov11:7
1210. 01. 2015 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Benešov14:4
1210. 01. 2015 17:00
herna KST Týnec n.S.
TJ Sokol Týnec nad LabemKST Týnec nad Sázavou9:9
1210. 01. 2015 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"16:2
1210. 01. 2015 17:00TJ Sokol ČáslavFK Kolín "C"11:7
1210. 01. 2015 13:30TTC Říčany "B"TTC Poděbrady11:7
1210. 01. 2015 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Velký Osek4:14
1311. 01. 2015 10:00
herna S.Benešov
TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Benešov11:7
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyKST Týnec nad Sázavou11:7
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol ČáslavSK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"13:5
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"FK Kolín "C"10:8
1311. 01. 2015 13:00TTC Brandýs nad Labem "D"TTC Poděbrady12:6
1311. 01. 2015 13:00TTC Říčany "B"TJ Sokol Velký Osek14:4
1424. 01. 2015 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy11:7
1424. 01. 2015 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Týnec nad Labem5:13
1424. 01. 2015 17:00TTC PoděbradyTJ Sokol Kutná Hora "B"9:9
1424. 01. 2015 17:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Čáslav11:7
1424. 01. 2015 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"TJ Sokol Benešov8:10
1424. 01. 2015 17:00FK Kolín "C"KST Týnec nad Sázavou6:12
1525. 01. 2015 13:00TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy8:10
1525. 01. 2015 13:00TTC Říčany "B"TJ Sokol Týnec nad Labem8:10
1525. 01. 2015 10:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Kutná Hora "B"7:11
1525. 01. 2015 10:00TTC PoděbradyTJ Sokol Čáslav3:15
1525. 01. 2015 13:00FK Kolín "C"TJ Sokol Benešov9:9
1525. 01. 2015 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"KST Týnec nad Sázavou13:5
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesySK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"17:1
1605. 02. 2015 18:30TJ Sokol Týnec nad LabemFK Kolín "C"12:6
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol BenešovTTC Poděbrady7:11
1607. 02. 2015 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Velký Osek7:11
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TTC Říčany "B"9:9
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol ČáslavTTC Brandýs nad Labem "D"5:13
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Týnec nad LabemSK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"9:9
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyFK Kolín "C"WO
1708. 02. 2015 10:00KST Týnec nad SázavouTTC Poděbrady13:5
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Velký Osek7:11
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol ČáslavTTC Říčany "B"13:5
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TTC Brandýs nad Labem "D"11:7
1817. 02. 2015 17:30KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Benešov15:3
1821. 02. 2015 17:00FK Kolín "C"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"11:7
1821. 02. 2015 17:00TJ Sokol Velký OsekTTC Poděbrady8:10
1819. 02. 2015 18:30
herna TTC Říčany
TTC Brandýs nad Labem "D"TTC Říčany "B"8:10
1821. 02. 2015 17:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Kutná Hora "B"17:1
1821. 02. 2015 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy11:7
1907. 03. 2015 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy11:7
1904. 03. 2015 19:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Týnec nad Labem11:7
1907. 03. 2015 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Benešov13:5
1906. 03. 2015 18:00TTC Brandýs nad Labem "D"KST Týnec nad Sázavou16:2
1907. 03. 2015 17:00TTC PoděbradySK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"18:0wo
1906. 03. 2015 18:30TJ Sokol Velký OsekFK Kolín "C"5:13
2008. 03. 2015 10:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy14:4
2003. 03. 2015 18:30TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Týnec nad Labem13:5
2008. 03. 2015 13:00TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Benešov15:3
2008. 03. 2015 13:00TTC Říčany "B"KST Týnec nad Sázavou7:11
2008. 03. 2015 10:00TJ Sokol Velký OsekSK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"18:0wo
2008. 03. 2015 10:00TTC PoděbradyFK Kolín "C"7:11
2121. 03. 2015 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Poděbrady13:5
2121. 03. 2015 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Velký Osek7:11
2121. 03. 2015 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"TTC Říčany "B"5:13
2121. 03. 2015 17:00FK Kolín "C"TTC Brandýs nad Labem "D"9:9
2121. 03. 2015 17:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Kutná Hora "B"11:7
2121. 03. 2015 10:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Čáslav11:7
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol Týnec nad LabemTTC Poděbrady7:11
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Velký Osek16:2
2222. 03. 2015 13:00FK Kolín "C"TTC Říčany "B"3:15
2222. 03. 2015 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"TTC Brandýs nad Labem "D"5:13
2222. 03. 2015 10:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Kutná Hora "B"16:2
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Čáslav7:11
1/128. 03. 2015 17:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Čáslav10:0wo
1/128. 03. 2015 17:00TTC Říčany "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"10:0wo
1/128. 03. 2015 17:00KST Týnec nad SázavouFK Kolín "C"8:10
1/128. 03. 2015 17:00TJ Sokol BenešovTTC Poděbrady10:4
1/229. 03. 2015 10:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Velký Osek0:10wo
1/229. 03. 2015 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TTC Říčany "B"0:10wo
1/229. 03. 2015 10:00FK Kolín "C"KST Týnec nad Sázavou9:4
1/229. 03. 2015 10:00TTC PoděbradyTJ Sokol Benešov10:7
1/304. 04. 2015 10:00TJ Sokol BenešovTTC Poděbrady9:8
2/118. 04. 2015 17:00TJ Sokol Velký OsekTTC Říčany "B"10:2
2/114. 04. 2015 17:30KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Benešov8:10
2/219. 04. 2015 10:00TTC Říčany "B"TJ Sokol Velký Osek1:10
2/215. 04. 2015 17:30TJ Sokol BenešovKST Týnec nad Sázavou3:10
2/325. 04. 2015 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Benešov9:6
Český pohár
1/105. 01. 2015 19:00TJ Sokol Unhošť "C"KST Rakovník "D"0:10
1/109. 01. 2015 18:00TJ Spartak Čenkov "C"SK Viktorie Ořech0:10
1/119. 01. 2015 19:00TJ Sokol Buštěhrad "D"TJ Sokol Unhošť "B"0:10
1/105. 01. 2015 19:00TJ Sokol Buštěhrad "B"KST Slatina "A"2:8
1/106. 01. 2015 18:30KST Slatina "B"TJ Neratovice "C"0:10
1/112. 01. 2015 19:00TJ Sokol Buštěhrad "C"Sokol Rakovník1:9
1/109. 01. 2015 18:30TJ Start Mlékojedy "A"TJ Klučov10:0wo
1/105. 01. 2015 18:30TJ Start Mlékojedy "B"Sokol Mělník - Pšovka "A"0:10
1/106. 01. 2015 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Neratovice "D"0:10
1/109. 01. 2015 18:00TJ Sokol VelimSK Nová Ves I. "A"5:5
1/107. 01. 2015 18:30SK Nová Ves I. "B"TJ Sokol Uhlířské Janovice2:8
1/109. 01. 2015 19:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "D"TJ Sokol Starý Kolín1:9
2/126. 01. 2015 18:00KST Rakovník "D"TJ Sokol Hořovice4:6
2/127. 01. 2015 18:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Žebrák4:6
2/126. 01. 2015 19:00SK Viktorie OřechTJ Sokol Buštěhrad "A"4:6
2/126. 01. 2015 19:00TJ Sokol Unhošť "B"TSM Kladno1:9
2/126. 01. 2015 18:00KST Slatina "A"KST Rakovník "A"1:9
2/102. 02. 2015 19:00TJ Sokol Unhošť "A"TJ Sokol Hředle3:7
2/126. 01. 2015 18:30TJ Neratovice "C"Sokol Lány2:8
2/129. 01. 2015 19:00Sokol RakovníkTTC Brandýs nad Labem "B"2:8
2/130. 01. 2015 18:30TJ Start Mlékojedy "A"TJ Sadská "A"0:10
2/126. 01. 2015 18:30TJ Sokol Velký OsekTJ Lokomotiva Nymburk7:3
2/127. 01. 2015 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Sokol Kosmonosy1:9
2/123. 01. 2015 18:30TJ Neratovice "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"2:8
2/130. 01. 2015 18:00TJ Sokol VelimTTC Brandýs nad Labem "A"1:9
2/102. 02. 2015 19:30TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Týnec nad Labem3:7
2/127. 01. 2015 19:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceSK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"4:6
2/126. 01. 2015 18:30TJ Sokol Starý KolínTJ Sadská "B"/Klučov0:10
3/113. 02. 2015 18:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hořovice9:1
3/109. 02. 2015 19:00TJ Sokol Buštěhrad "A"TSM Kladno3:7
3/113. 02. 2015 18:00TJ Sokol HředleKST Rakovník "A"2:8
3/113. 02. 2015 18:30Sokol LányTTC Brandýs nad Labem "B"1:9
3/116. 02. 2015 18:30TJ Sokol Velký OsekTJ Sadská "A"2:8
3/113. 02. 2015 18:30TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"6:4
3/109. 02. 2015 18:30TJ Sokol Týnec nad LabemTTC Brandýs nad Labem "A"4:6
3/113. 02. 2015 19:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sadská "B"/Klučov7:3
4/127. 02. 2015 18:00TJ Sokol ŽebrákTSM Kladno5:5
4/102. 03. 2015 18:30KST Rakovník "A"TTC Brandýs nad Labem "B"5:5
4/127. 02. 2015 18:30TJ Sokol KosmonosyTJ Sadská "A"5:5
4/128. 02. 2015 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TTC Brandýs nad Labem "A"10:0wo
Finále14. 03. 2015 14:30TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Žebrák0:6
Finále14. 03. 2015 09:30TJ Sadská "A"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"6:0wo
Finále14. 03. 2015 11:00TJ Sokol ŽebrákSK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"6:2
Finále12. 03. 2015 19:30TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sadská "A"3:6
Finále14. 03. 2015 13:00TJ Sadská "A"TJ Sokol Žebrák5:5
Finále13. 03. 2015 20:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TTC Brandýs nad Labem "B"5:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS