Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
KSST Divize
104. 10. 2014 10:00Pramet Šumperk ASokol Šternberk A10:4
104. 10. 2014 10:00TJ Postřelmov ATJ Slavoj Bruntál A10:3
104. 10. 2014 10:00TTC Mohelnice ATJ Chropyně A9:9
104. 10. 2014 10:00TJ Sokol Čechovice BSK Rakov A10:1
104. 10. 2014 10:00SK Přerov ATJ Sokol Ondratice A10:2
104. 10. 2014 10:00SK Přerov BSokol Němčice nad Hanou10:2
204. 10. 2014 15:00Pramet Šumperk ATJ Slavoj Bruntál A10:1
204. 10. 2014 15:00TJ Postřelmov ASokol Šternberk A2:10
204. 10. 2014 15:00TTC Mohelnice ASK Rakov A9:9
204. 10. 2014 17:00TJ Sokol Čechovice BTJ Chropyně A7:10
204. 10. 2014 15:00SK Přerov ASokol Němčice nad Hanou10:0
204. 10. 2014 15:00SK Přerov BTJ Sokol Ondratice A10:3
318. 10. 2014 10:00Sokol Šternberk ATJ Sokol Ondratice A9:9
318. 10. 2014 10:00TJ Slavoj Bruntál ASokol Němčice nad Hanou9:9
318. 10. 2014 10:00TJ Chropyně ASK Přerov A9:9
318. 10. 2014 10:00SK Rakov ASK Přerov B10:5
318. 10. 2014 10:00Pramet Šumperk ATTC Mohelnice A10:2
318. 10. 2014 10:00TJ Postřelmov ATJ Sokol Čechovice B1:10
418. 10. 2014 15:00Sokol Šternberk ASokol Němčice nad Hanou10:2
418. 10. 2014 15:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Sokol Ondratice A0:10
418. 10. 2014 15:00TJ Chropyně ASK Přerov B10:4
418. 10. 2014 15:00SK Rakov ASK Přerov A1:10
418. 10. 2014 15:00Pramet Šumperk ATJ Sokol Čechovice B10:6
418. 10. 2014 15:00TJ Postřelmov ATTC Mohelnice A6:10
501. 11. 2014 10:00TTC Mohelnice ASokol Šternberk A9:9
501. 11. 2014 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Slavoj Bruntál A10:0
501. 11. 2014 10:00SK Přerov APramet Šumperk A0:10
501. 11. 2014 10:00SK Přerov BTJ Postřelmov A10:2
501. 11. 2014 11:00TJ Sokol Ondratice ATJ Chropyně A6:10
501. 11. 2014 10:00Sokol Němčice nad HanouSK Rakov A1:10
601. 11. 2014 15:00TTC Mohelnice ATJ Slavoj Bruntál A10:3
601. 11. 2014 17:00TJ Sokol Čechovice BSokol Šternberk A10:2
601. 11. 2014 15:00SK Přerov ATJ Postřelmov A10:1
601. 11. 2014 15:00SK Přerov BPramet Šumperk A3:10
601. 11. 2014 17:00TJ Sokol Ondratice ASK Rakov A10:6
601. 11. 2014 15:00Sokol Němčice nad HanouTJ Chropyně A4:10
715. 11. 2014 10:00Pramet Šumperk ATJ Postřelmov A10:1
715. 11. 2014 10:00TTC Mohelnice ATJ Sokol Čechovice B10:2
715. 11. 2014 10:00SK Přerov ASK Přerov B10:5
711. 11. 2014 18:30TJ Sokol Ondratice ASokol Němčice nad Hanou10:4
715. 11. 2014 10:00TJ Chropyně ASK Rakov A10:5
715. 11. 2014 10:00Sokol Šternberk ATJ Slavoj Bruntál A10:1
829. 11. 2014 10:00Sokol Šternberk ATJ Chropyně A6:10
829. 11. 2014 10:00TJ Slavoj Bruntál ASK Rakov A9:9
829. 11. 2014 10:00Pramet Šumperk ATJ Sokol Ondratice A10:7
829. 11. 2014 10:00TJ Postřelmov ASokol Němčice nad Hanou10:4
829. 11. 2014 10:00TTC Mohelnice ASK Přerov A10:5
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Čechovice BSK Přerov B8:10
929. 11. 2014 15:00Sokol Šternberk ASK Rakov A10:5
929. 11. 2014 15:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Chropyně A6:10
929. 11. 2014 15:00Pramet Šumperk ASokol Němčice nad Hanou10:1
929. 11. 2014 15:00TJ Postřelmov ATJ Sokol Ondratice A6:10
929. 11. 2014 15:00TTC Mohelnice ASK Přerov B10:4
929. 11. 2014 17:00TJ Sokol Čechovice BSK Přerov A10:7
1013. 12. 2014 10:00SK Přerov ASokol Šternberk A9:9
1013. 12. 2014 10:00SK Přerov BTJ Slavoj Bruntál A10:2
1013. 12. 2014 11:00TJ Sokol Ondratice ATTC Mohelnice A6:10
1013. 12. 2014 10:00Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Čechovice B5:10
1013. 12. 2014 10:00TJ Chropyně APramet Šumperk A3:10
1013. 12. 2014 10:00SK Rakov ATJ Postřelmov A10:8
1113. 12. 2014 15:00SK Přerov ATJ Slavoj Bruntál A10:1
1113. 12. 2014 15:00SK Přerov BSokol Šternberk A10:5
1113. 12. 2014 17:00TJ Sokol Ondratice ATJ Sokol Čechovice B10:5
1113. 12. 2014 15:00Sokol Němčice nad HanouTTC Mohelnice A1:10
1113. 12. 2014 15:00TJ Chropyně ATJ Postřelmov A10:0
1113. 12. 2014 15:00SK Rakov APramet Šumperk A1:10
1210. 01. 2015 10:00Sokol Šternberk APramet Šumperk A1:10
1210. 01. 2015 10:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Postřelmov A2:10
1210. 01. 2015 10:00TJ Chropyně ATTC Mohelnice A7:10
1210. 01. 2015 10:00SK Rakov ATJ Sokol Čechovice B0:10
1210. 01. 2015 11:00TJ Sokol Ondratice ASK Přerov A5:10
1210. 01. 2015 10:00Sokol Němčice nad HanouSK Přerov B0:10
1310. 01. 2015 15:00TJ Slavoj Bruntál APramet Šumperk A1:10
1309. 01. 2015 18:00Sokol Šternberk ATJ Postřelmov A10:2
1310. 01. 2015 15:00SK Rakov ATTC Mohelnice A1:10
1310. 01. 2015 15:00TJ Chropyně ATJ Sokol Čechovice B9:9
1310. 01. 2015 15:00Sokol Němčice nad HanouSK Přerov A5:10
1310. 01. 2015 17:00TJ Sokol Ondratice ASK Přerov B7:10
1424. 01. 2015 11:00TJ Sokol Ondratice ASokol Šternberk A9:9
1424. 01. 2015 10:00
Brodek u Prostějova
Sokol Němčice nad HanouTJ Slavoj Bruntál A9:9
1424. 01. 2015 10:00SK Přerov ATJ Chropyně A10:4
1424. 01. 2015 10:00SK Přerov BSK Rakov A10:0
1424. 01. 2015 10:00TTC Mohelnice APramet Šumperk A4:10
1424. 01. 2015 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Postřelmov A10:2
1524. 01. 2015 15:00
Brodek u Prostějova
Sokol Němčice nad HanouSokol Šternberk A1:10
1524. 01. 2015 17:00TJ Sokol Ondratice ATJ Slavoj Bruntál A10:2
1524. 01. 2015 15:00SK Přerov BTJ Chropyně A10:8
1524. 01. 2015 15:00SK Přerov ASK Rakov A10:5
1524. 01. 2015 17:00TJ Sokol Čechovice BPramet Šumperk A9:9
1524. 01. 2015 15:00TTC Mohelnice ATJ Postřelmov A10:3
1606. 02. 2015 18:30Sokol Šternberk ATTC Mohelnice A9:9
1607. 02. 2015 10:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Sokol Čechovice B1:10
1607. 02. 2015 10:00Pramet Šumperk ASK Přerov A10:8
1607. 02. 2015 10:00TJ Postřelmov ASK Přerov B4:10
1607. 02. 2015 10:00TJ Chropyně ATJ Sokol Ondratice A10:6
1607. 02. 2015 10:00SK Rakov ASokol Němčice nad Hanou10:1
1707. 02. 2015 15:00TJ Slavoj Bruntál ATTC Mohelnice A1:10
1705. 02. 2015 18:30Sokol Šternberk ATJ Sokol Čechovice B10:5
1707. 02. 2015 15:00TJ Postřelmov ASK Přerov A4:10
1707. 02. 2015 15:00Pramet Šumperk ASK Přerov B10:5
1707. 02. 2015 15:00SK Rakov ATJ Sokol Ondratice A9:9
1707. 02. 2015 15:00TJ Chropyně ASokol Němčice nad Hanou10:4
1821. 02. 2015 10:00TJ Postřelmov APramet Šumperk A1:10
1821. 02. 2015 10:00TJ Sokol Čechovice BTTC Mohelnice A5:10
1817. 02. 2015 18:00SK Přerov BSK Přerov A10:8
1821. 02. 2015 10:00Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Ondratice A3:10
1821. 02. 2015 10:00SK Rakov ATJ Chropyně A9:9
1821. 02. 2015 10:00TJ Slavoj Bruntál ASokol Šternberk A4:10
1907. 03. 2015 10:00TJ Chropyně ASokol Šternberk A6:10
1907. 03. 2015 10:00SK Rakov ATJ Slavoj Bruntál A10:2
1907. 03. 2015 11:00TJ Sokol Ondratice APramet Šumperk A9:9
1907. 03. 2015 10:00Sokol Němčice nad HanouTJ Postřelmov A4:10
1907. 03. 2015 10:00SK Přerov ATTC Mohelnice A10:4
1906. 03. 2015 19:00SK Přerov BTJ Sokol Čechovice B10:2
2007. 03. 2015 15:00SK Rakov ASokol Šternberk A6:10
2007. 03. 2015 15:00TJ Chropyně ATJ Slavoj Bruntál A9:9
2007. 03. 2015 15:00Sokol Němčice nad HanouPramet Šumperk A1:10
2007. 03. 2015 17:00TJ Sokol Ondratice ATJ Postřelmov A10:5
2007. 03. 2015 15:00SK Přerov BTTC Mohelnice A3:10
2005. 03. 2015 19:00SK Přerov ATJ Sokol Čechovice B10:0
2120. 03. 2015 19:00
herna SK Přerov
Sokol Šternberk ASK Přerov A7:10
2121. 03. 2015 10:00TJ Slavoj Bruntál ASK Přerov B3:10
2121. 03. 2015 10:00TTC Mohelnice ATJ Sokol Ondratice A10:0
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol Čechovice BSokol Němčice nad Hanou10:3
2121. 03. 2015 10:00Pramet Šumperk ATJ Chropyně A10:2
2121. 03. 2015 10:00TJ Postřelmov ASK Rakov A7:10
2221. 03. 2015 15:00TJ Slavoj Bruntál ASK Přerov A5:10
2219. 03. 2015 19:00Sokol Šternberk ASK Přerov B10:3
2221. 03. 2015 17:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Ondratice A10:0
2221. 03. 2015 15:00TTC Mohelnice ASokol Němčice nad Hanou10:0
2221. 03. 2015 15:00TJ Postřelmov ATJ Chropyně A2:10
2221. 03. 2015 15:00Pramet Šumperk ASK Rakov A7:10
KSST krajský přebor 1
104. 10. 2014 10:00TJ Sokol Tovačov ATJ Město Albrechtice9:9
104. 10. 2014 09:00TJ OP ProstějovTJ Krnov8:10
104. 10. 2014 10:00TJ Sokol Kolšov ATTC Mohelnice B4:10
104. 10. 2014 10:00EXITERIA KST Jeseník CT.J. Sokol Neředín B8:10
104. 10. 2014 10:00TJ Sokol Jezernice APramet Šumperk B10:8
104. 10. 2014 10:00TJ Sokol Buk ATJ Sokol Bludov10:5
204. 10. 2014 15:00TJ Sokol Tovačov ATJ Krnov10:7
204. 10. 2014 13:00TJ OP ProstějovTJ Město Albrechtice2:10
204. 10. 2014 15:00TJ Sokol Kolšov AT.J. Sokol Neředín B5:10
204. 10. 2014 17:00EXITERIA KST Jeseník CTTC Mohelnice B6:10
204. 10. 2014 15:00TJ Sokol Jezernice ATJ Sokol Bludov10:6
204. 10. 2014 15:00TJ Sokol Buk APramet Šumperk B10:5
318. 10. 2014 10:00TJ Město AlbrechticePramet Šumperk B2:10
318. 10. 2014 10:00TJ KrnovTJ Sokol Bludov10:3
318. 10. 2014 10:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Jezernice A5:10
318. 10. 2014 10:00T.J. Sokol Neředín BTJ Sokol Buk A1:10
318. 10. 2014 10:00TJ Sokol Tovačov ATJ Sokol Kolšov A10:8
318. 10. 2014 09:00TJ OP ProstějovEXITERIA KST Jeseník C10:7
418. 10. 2014 15:00TJ Město AlbrechticeTJ Sokol Bludov10:5
418. 10. 2014 15:00TJ KrnovPramet Šumperk B5:10
418. 10. 2014 15:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Buk A1:10
418. 10. 2014 15:00T.J. Sokol Neředín BTJ Sokol Jezernice A10:8
418. 10. 2014 15:00TJ Sokol Tovačov AEXITERIA KST Jeseník C9:9
418. 10. 2014 13:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Kolšov A1:10
501. 11. 2014 10:00TJ Sokol Kolšov ATJ Město Albrechtice10:6
501. 11. 2014 10:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Krnov10:8
501. 11. 2014 10:00TJ Sokol Jezernice ATJ Sokol Tovačov A10:5
501. 11. 2014 10:00TJ Sokol Buk ATJ OP Prostějov10:4
501. 11. 2014 10:00Pramet Šumperk BTTC Mohelnice B10:6
501. 11. 2014 10:00TJ Sokol BludovT.J. Sokol Neředín B6:10
601. 11. 2014 15:00TJ Sokol Kolšov ATJ Krnov9:9
601. 11. 2014 17:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Město Albrechtice10:6
601. 11. 2014 15:00TJ Sokol Jezernice ATJ OP Prostějov10:2
601. 11. 2014 15:00TJ Sokol Buk ATJ Sokol Tovačov A10:2
601. 11. 2014 15:00Pramet Šumperk BT.J. Sokol Neředín B10:2
601. 11. 2014 15:00TJ Sokol BludovTTC Mohelnice B7:10
715. 11. 2014 10:00TJ Sokol Tovačov ATJ OP Prostějov9:9
715. 11. 2014 10:00TJ Sokol Kolšov AEXITERIA KST Jeseník C9:9
715. 11. 2014 10:00TJ Sokol Jezernice ATJ Sokol Buk A8:10
715. 11. 2014 10:00Pramet Šumperk BTJ Sokol Bludov10:3
715. 11. 2014 10:00TTC Mohelnice BT.J. Sokol Neředín B10:8
715. 11. 2014 10:00TJ Město AlbrechticeTJ Krnov6:10
829. 11. 2014 10:00TJ Město AlbrechticeTTC Mohelnice B10:6
829. 11. 2014 10:00TJ KrnovT.J. Sokol Neředín B10:7
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Tovačov APramet Šumperk B9:9
829. 11. 2014 09:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Bludov4:10
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Kolšov ATJ Sokol Jezernice A7:10
829. 11. 2014 10:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Sokol Buk A8:10
929. 11. 2014 15:00TJ Město AlbrechticeT.J. Sokol Neředín B5:10
929. 11. 2014 15:00TJ KrnovTTC Mohelnice B10:7
929. 11. 2014 15:00TJ Sokol Tovačov ATJ Sokol Bludov7:10
929. 11. 2014 13:00TJ OP ProstějovPramet Šumperk B5:10
929. 11. 2014 15:00TJ Sokol Kolšov ATJ Sokol Buk A5:10
929. 11. 2014 17:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Sokol Jezernice A5:10
1013. 12. 2014 10:00TJ Sokol Jezernice ATJ Město Albrechtice10:5
1013. 12. 2014 10:00TJ Sokol Buk ATJ Krnov10:4
1013. 12. 2014 10:00Pramet Šumperk BTJ Sokol Kolšov A10:1
1013. 12. 2014 10:00TJ Sokol BludovEXITERIA KST Jeseník C10:3
1013. 12. 2014 10:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Tovačov A10:8
1013. 12. 2014 10:00T.J. Sokol Neředín BTJ OP Prostějov10:0
1113. 12. 2014 15:00TJ Sokol Jezernice ATJ Krnov10:3
1113. 12. 2014 15:00TJ Sokol Buk ATJ Město Albrechtice10:5
1113. 12. 2014 15:00Pramet Šumperk BEXITERIA KST Jeseník C10:0
1113. 12. 2014 15:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Kolšov A9:9
1113. 12. 2014 15:00TTC Mohelnice BTJ OP Prostějov10:1
1113. 12. 2014 15:00T.J. Sokol Neředín BTJ Sokol Tovačov A9:9
1210. 01. 2015 10:00TJ Město AlbrechticeTJ Sokol Tovačov A10:8
1210. 01. 2015 10:00TJ KrnovTJ OP Prostějov10:4
1210. 01. 2015 10:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Kolšov A10:2
1210. 01. 2015 10:00T.J. Sokol Neředín BEXITERIA KST Jeseník C9:9
1210. 01. 2015 10:00Pramet Šumperk BTJ Sokol Jezernice A10:4
1210. 01. 2015 10:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Buk A10:6
1310. 01. 2015 15:00TJ KrnovTJ Sokol Tovačov A10:8
1310. 01. 2015 15:00TJ Město AlbrechticeTJ OP Prostějov10:2
1310. 01. 2015 15:00T.J. Sokol Neředín BTJ Sokol Kolšov A9:9
1310. 01. 2015 15:00TTC Mohelnice BEXITERIA KST Jeseník C10:6
1310. 01. 2015 15:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Jezernice A10:5
1310. 01. 2015 15:00Pramet Šumperk BTJ Sokol Buk A10:4
1424. 01. 2015 10:00Pramet Šumperk BTJ Město Albrechtice10:3
1424. 01. 2015 10:00TJ Sokol BludovTJ Krnov10:4
1424. 01. 2015 10:00TJ Sokol Jezernice ATTC Mohelnice B9:9
1424. 01. 2015 10:00TJ Sokol Buk AT.J. Sokol Neředín B10:4
1424. 01. 2015 10:00
Postřelmov
TJ Sokol Kolšov ATJ Sokol Tovačov A10:8
1424. 01. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník CTJ OP Prostějov10:2
1524. 01. 2015 15:00TJ Sokol BludovTJ Město Albrechtice10:3
1524. 01. 2015 15:00Pramet Šumperk BTJ Krnov10:5
1524. 01. 2015 15:00TJ Sokol Buk ATTC Mohelnice B7:10
1524. 01. 2015 15:00TJ Sokol Jezernice AT.J. Sokol Neředín B6:10
1524. 01. 2015 17:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Sokol Tovačov A9:9
1524. 01. 2015 15:00
Postřelmov
TJ Sokol Kolšov ATJ OP Prostějov10:2
1607. 02. 2015 10:00TJ Město AlbrechticeTJ Sokol Kolšov A9:9
1607. 02. 2015 10:00TJ KrnovEXITERIA KST Jeseník C3:10
1607. 02. 2015 10:00TJ Sokol Tovačov ATJ Sokol Jezernice A10:8
1607. 02. 2015 09:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Buk A6:10
1607. 02. 2015 10:00TTC Mohelnice BPramet Šumperk B6:10
1607. 02. 2015 10:00T.J. Sokol Neředín BTJ Sokol Bludov9:9
1707. 02. 2015 15:00TJ KrnovTJ Sokol Kolšov A9:9
1707. 02. 2015 15:00TJ Město AlbrechticeEXITERIA KST Jeseník C10:2
1707. 02. 2015 13:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Jezernice A8:10
1704. 02. 2015 18:00
Sokol Buk
TJ Sokol Tovačov ATJ Sokol Buk A10:7
1707. 02. 2015 15:00T.J. Sokol Neředín BPramet Šumperk B1:10
1707. 02. 2015 15:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Bludov6:10
1821. 02. 2015 09:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Tovačov A3:10
1821. 02. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Sokol Kolšov A9:9
1821. 02. 2015 10:00TJ Sokol Buk ATJ Sokol Jezernice A10:5
1820. 02. 2015 18:00TJ Sokol BludovPramet Šumperk B3:10
1819. 02. 2015 18:30T.J. Sokol Neředín BTTC Mohelnice B10:8
1821. 02. 2015 10:00TJ KrnovTJ Město Albrechtice10:3
1907. 03. 2015 10:00TTC Mohelnice BTJ Město Albrechtice10:5
1907. 03. 2015 10:00T.J. Sokol Neředín BTJ Krnov9:9
1907. 03. 2015 10:00Pramet Šumperk BTJ Sokol Tovačov A10:3
1907. 03. 2015 10:00TJ Sokol BludovTJ OP Prostějov10:5
1907. 03. 2015 10:00TJ Sokol Jezernice ATJ Sokol Kolšov A10:8
1907. 03. 2015 10:00TJ Sokol Buk AEXITERIA KST Jeseník C10:5
2007. 03. 2015 15:00T.J. Sokol Neředín BTJ Město Albrechtice8:10
2007. 03. 2015 15:00TTC Mohelnice BTJ Krnov10:5
2007. 03. 2015 15:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Tovačov A6:10
2007. 03. 2015 15:00Pramet Šumperk BTJ OP Prostějov10:4
2007. 03. 2015 15:00TJ Sokol Buk ATJ Sokol Kolšov A10:3
2007. 03. 2015 15:00TJ Sokol Jezernice AEXITERIA KST Jeseník C10:4
2121. 03. 2015 10:00TJ Město AlbrechticeTJ Sokol Jezernice A10:6
2121. 03. 2015 10:00TJ KrnovTJ Sokol Buk A3:10
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol Kolšov APramet Šumperk B2:10
2121. 03. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Sokol Bludov10:5
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol Tovačov ATTC Mohelnice B7:10
2121. 03. 2015 09:00TJ OP ProstějovT.J. Sokol Neředín B3:10
2221. 03. 2015 15:00TJ KrnovTJ Sokol Jezernice A9:9
2221. 03. 2015 15:00TJ Město AlbrechticeTJ Sokol Buk A3:10
2221. 03. 2015 17:00EXITERIA KST Jeseník CPramet Šumperk B5:10
2221. 03. 2015 15:00TJ Sokol Kolšov ATJ Sokol Bludov10:7
2221. 03. 2015 13:00TJ OP ProstějovTTC Mohelnice B3:10
2221. 03. 2015 15:00TJ Sokol Tovačov AT.J. Sokol Neředín B9:9
KSST krajský přebor 2A
104. 10. 2014 10:00TJ Sokol KojetínSportklub Štarnov6:12
104. 10. 2014 10:00TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sigma Hranice A10:8
104. 10. 2014 10:00SK Rakov BTJ Sokol Čechovice C6:12
104. 10. 2014 09:30T.J. Sokol Neředín CTJ Sokol Čechovice D16:2
104. 10. 2014 10:00T.J. Sokol Nový SvětTJ Sigma Lutín12:6
104. 10. 2014 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Ondratice B5:13
204. 10. 2014 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sigma Hranice A12:6
212. 10. 2014 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ASportklub Štarnov4:14
204. 10. 2014 15:00SK Rakov BTJ Sokol Čechovice D14:4
202. 10. 2014 19:00T.J. Sokol Neředín CTJ Sokol Čechovice C7:11
204. 10. 2014 15:00T.J. Sokol Nový SvětTJ Sokol Ondratice B9:9
204. 10. 2014 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sigma Lutín6:12
318. 10. 2014 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Sigma Lutín10:8
316. 10. 2014 18:30TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Ondratice B12:6
318. 10. 2014 08:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Nový Svět7:11
318. 10. 2014 11:00TJ Sokol Čechovice DT.J. Sokol Šternberk B8:10
318. 10. 2014 10:00TJ Sokol KojetínSK Rakov B11:7
315. 10. 2014 19:00TJ Sokol Dolní Újezd AT.J. Sokol Neředín C10:8
418. 10. 2014 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Ondratice B13:5
418. 10. 2014 15:00TJ Sigma Hranice ATJ Sigma Lutín9:9
418. 10. 2014 14:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Šternberk B11:7
418. 10. 2014 17:00TJ Sokol Čechovice DT.J. Sokol Nový Svět3:15
418. 10. 2014 15:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Neředín C8:10
416. 10. 2014 19:00TJ Sokol Dolní Újezd ASK Rakov B12:6
501. 11. 2014 10:00SK Rakov BSportklub Štarnov5:13
501. 11. 2014 09:30T.J. Sokol Neředín CTJ Sigma Hranice A13:5
501. 11. 2014 10:00T.J. Sokol Nový SvětTJ Sokol Kojetín9:9
501. 11. 2014 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Dolní Újezd A12:6
501. 11. 2014 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Čechovice C9:9
501. 11. 2014 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Čechovice D15:3
601. 11. 2014 15:00SK Rakov BTJ Sigma Hranice A6:12
601. 11. 2014 17:00T.J. Sokol Neředín CSportklub Štarnov8:10
601. 11. 2014 15:00T.J. Sokol Nový SvětTJ Sokol Dolní Újezd A12:6
601. 11. 2014 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Kojetín13:5
601. 11. 2014 15:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Čechovice D18:0
601. 11. 2014 14:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Čechovice C11:7
715. 11. 2014 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Dolní Újezd A12:6
715. 11. 2014 10:00SK Rakov BT.J. Sokol Neředín C2:16
713. 11. 2014 19:00T.J. Sokol Nový SvětT.J. Sokol Šternberk B11:7
708. 11. 2014 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Ondratice B6:12
724. 10. 2014 08:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Čechovice D15:3
715. 11. 2014 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Sigma Hranice A13:5
829. 11. 2014 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Čechovice C12:6
829. 11. 2014 10:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Čechovice D13:5
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sigma Lutín4:14
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Ondratice B9:9
829. 11. 2014 10:00SK Rakov BT.J. Sokol Nový Svět2:16
829. 11. 2014 09:30T.J. Sokol Neředín CT.J. Sokol Šternberk B7:11
929. 11. 2014 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Čechovice D18:0
929. 11. 2014 15:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Čechovice C6:12
928. 11. 2014 19:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Ondratice B4:14
929. 11. 2014 15:00TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sigma Lutín5:13
929. 11. 2014 15:00SK Rakov BT.J. Sokol Šternberk B3:15
927. 11. 2014 19:00T.J. Sokol Neředín CT.J. Sokol Nový Svět6:12
1013. 12. 2014 10:00T.J. Sokol Nový SvětSportklub Štarnov11:7
1013. 12. 2014 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sigma Hranice A7:11
1013. 12. 2014 10:00TJ Sigma LutínSK Rakov B10:8
1013. 12. 2014 08:00TJ Sokol Ondratice BT.J. Sokol Neředín C13:5
1013. 12. 2014 08:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Kojetín12:6
1013. 12. 2014 11:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Dolní Újezd A7:11
1113. 12. 2014 15:00T.J. Sokol Nový SvětTJ Sigma Hranice A15:3
1113. 12. 2014 15:00T.J. Sokol Šternberk BSportklub Štarnov8:10
1113. 12. 2014 15:00TJ Sigma LutínT.J. Sokol Neředín C14:4
1113. 12. 2014 14:00TJ Sokol Ondratice BSK Rakov B14:4
1113. 12. 2014 14:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Dolní Újezd A12:6
1113. 12. 2014 17:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Kojetín4:14
1210. 01. 2015 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Kojetín15:3
1210. 01. 2015 10:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Dolní Újezd A14:4
1210. 01. 2015 08:00TJ Sokol Čechovice CSK Rakov B13:5
1210. 01. 2015 11:00TJ Sokol Čechovice DT.J. Sokol Neředín C8:10
1210. 01. 2015 10:00TJ Sigma LutínT.J. Sokol Nový Svět7:11
1210. 01. 2015 08:00TJ Sokol Ondratice BT.J. Sokol Šternberk B7:11
1310. 01. 2015 15:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Kojetín9:9
1310. 01. 2015 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Dolní Újezd A14:4
1310. 01. 2015 17:00TJ Sokol Čechovice DSK Rakov B5:13
1310. 01. 2015 14:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Neředín C17:1
1310. 01. 2015 14:00TJ Sokol Ondratice BT.J. Sokol Nový Svět10:8
1310. 01. 2015 15:00TJ Sigma LutínT.J. Sokol Šternberk B6:12
1424. 01. 2015 10:00TJ Sigma LutínSportklub Štarnov8:10
1424. 01. 2015 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sigma Hranice A11:7
1424. 01. 2015 10:00
Sokol Náklo
T.J. Sokol Nový SvětTJ Sokol Čechovice C10:8
1424. 01. 2015 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Čechovice D18:0
1424. 01. 2015 10:00SK Rakov BTJ Sokol Kojetín4:14
1424. 01. 2015 09:30T.J. Sokol Neředín CTJ Sokol Dolní Újezd A14:4
1524. 01. 2015 14:00TJ Sokol Ondratice BSportklub Štarnov9:9
1524. 01. 2015 15:00TJ Sigma LutínTJ Sigma Hranice A11:7
1524. 01. 2015 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Čechovice C9:9
1524. 01. 2015 15:00
Sokol Náklo
T.J. Sokol Nový SvětTJ Sokol Čechovice D17:1
1524. 01. 2015 17:00T.J. Sokol Neředín CTJ Sokol Kojetín9:9
1524. 01. 2015 15:00SK Rakov BTJ Sokol Dolní Újezd A6:12
1607. 02. 2015 10:00Sportklub ŠtarnovSK Rakov B16:2
1607. 02. 2015 10:00TJ Sigma Hranice AT.J. Sokol Neředín C6:12
1607. 02. 2015 10:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Nový Svět3:15
1607. 02. 2015 10:00TJ Sokol Dolní Újezd AT.J. Sokol Šternberk B8:10
1607. 02. 2015 08:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sigma Lutín9:9
1607. 02. 2015 11:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Ondratice B12:6
1707. 02. 2015 15:00TJ Sigma Hranice ASK Rakov B10:8
1707. 02. 2015 15:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Neředín C15:3
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Dolní Újezd AT.J. Sokol Nový Svět5:13
1707. 02. 2015 15:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Šternberk B10:8
1707. 02. 2015 17:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sigma Lutín2:16
1707. 02. 2015 14:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Ondratice B10:8
1821. 02. 2015 10:00TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Kojetín7:11
1821. 02. 2015 09:30T.J. Sokol Neředín CSK Rakov B11:7
1813. 02. 2015 18:30T.J. Sokol Šternberk BT.J. Sokol Nový Svět8:10
1821. 02. 2015 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sigma Lutín11:7
1829. 10. 2014 11:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sokol Čechovice C5:13
1821. 02. 2015 10:00TJ Sigma Hranice ASportklub Štarnov4:14
1907. 03. 2015 08:00TJ Sokol Čechovice CSportklub Štarnov8:10
1907. 03. 2015 11:00TJ Sokol Čechovice DTJ Sigma Hranice A3:15
1907. 03. 2015 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Kojetín13:5
1907. 03. 2015 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Dolní Újezd A13:5
1907. 03. 2015 10:00
Sokol Náklo
T.J. Sokol Nový SvětSK Rakov B14:4
1907. 03. 2015 10:00
Sportklub Štarnov
T.J. Sokol Šternberk BT.J. Sokol Neředín C7:11
2007. 03. 2015 17:00TJ Sokol Čechovice DSportklub Štarnov0:18
2007. 03. 2015 14:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sigma Hranice A5:13
2007. 03. 2015 14:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Kojetín12:6
2007. 03. 2015 15:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Dolní Újezd A18:0
2007. 03. 2015 15:00
Sportklub Štarnov
T.J. Sokol Šternberk BSK Rakov B11:7
2007. 03. 2015 15:00
Sokol Náklo
T.J. Sokol Nový SvětT.J. Sokol Neředín C8:10
2121. 03. 2015 10:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Nový Svět10:8
2121. 03. 2015 10:00TJ Sigma Hranice AT.J. Sokol Šternberk B8:10
2121. 03. 2015 10:00SK Rakov BTJ Sigma Lutín5:13
2121. 03. 2015 09:30T.J. Sokol Neředín CTJ Sokol Ondratice B7:11
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Čechovice C10:8
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Čechovice D16:2
2212. 03. 2015 18:30TJ Sigma Hranice AT.J. Sokol Nový Svět12:6
2221. 03. 2015 15:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Šternberk B7:11
2221. 03. 2015 17:00T.J. Sokol Neředín CTJ Sigma Lutín9:9
2221. 03. 2015 15:00SK Rakov BTJ Sokol Ondratice B6:12
2221. 03. 2015 15:00TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Čechovice C11:7
2221. 03. 2015 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Čechovice D12:6
KSST krajský přebor 2B
104. 10. 2014 10:00TJ Sokol JedlíSokol Vrbno pod Pradědem10:8
104. 10. 2014 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Horní Životice11:7
104. 10. 2014 10:00TJ Sokol Kolšov BSokol Velké Losiny5:13
104. 10. 2014 10:00TJ Sokol Nový MalínEXITERIA KST Jeseník D6:12
104. 10. 2014 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Jestřebí9:9
104. 10. 2014 10:00TJ Moravský BerounPramet Šumperk C12:6
204. 10. 2014 15:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Horní Životice9:9
204. 10. 2014 15:00TJ Sokol ŠtítySokol Vrbno pod Pradědem9:9
204. 10. 2014 15:00TJ Sokol Kolšov BEXITERIA KST Jeseník D5:13
204. 10. 2014 15:00TJ Sokol Nový MalínSokol Velké Losiny10:8
204. 10. 2014 15:00SVČ RýmařovPramet Šumperk C10:8
204. 10. 2014 15:00TJ Moravský BerounTJ Sokol Jestřebí7:11
311. 10. 2014 10:00Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Jestřebí8:10
311. 10. 2014 10:00TJ Sokol Horní ŽivoticePramet Šumperk C5:13
318. 10. 2014 10:00Sokol Velké LosinySVČ Rýmařov14:4
318. 10. 2014 10:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Moravský Beroun17:1
318. 10. 2014 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Kolšov B11:7
318. 10. 2014 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Nový Malín7:11
411. 10. 2014 15:00Sokol Vrbno pod PradědemPramet Šumperk C7:11
411. 10. 2014 15:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTJ Sokol Jestřebí12:6
418. 10. 2014 15:00Sokol Velké LosinyTJ Moravský Beroun11:7
418. 10. 2014 17:00EXITERIA KST Jeseník DSVČ Rýmařov14:4
418. 10. 2014 15:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Nový Malín8:10
418. 10. 2014 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Kolšov B12:6
501. 11. 2014 10:00TJ Sokol Kolšov BSokol Vrbno pod Pradědem13:5
501. 11. 2014 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Horní Životice13:5
501. 11. 2014 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Jedlí10:8
501. 11. 2014 10:00TJ Moravský BerounTJ Sokol Štíty14:4
501. 11. 2014 10:00TJ Sokol JestřebíSokol Velké Losiny7:11
501. 11. 2014 10:00Pramet Šumperk CEXITERIA KST Jeseník D8:10
601. 11. 2014 15:00TJ Sokol Kolšov BTJ Sokol Horní Životice9:9
601. 11. 2014 15:00TJ Sokol Nový MalínSokol Vrbno pod Pradědem9:9
601. 11. 2014 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Štíty17:1
601. 11. 2014 15:00TJ Moravský BerounTJ Sokol Jedlí4:14
601. 11. 2014 15:00TJ Sokol JestřebíEXITERIA KST Jeseník D7:11
601. 11. 2014 15:00Pramet Šumperk CSokol Velké Losiny6:12
715. 11. 2014 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Štíty9:9
715. 11. 2014 10:00TJ Sokol Kolšov BTJ Sokol Nový Malín11:7
718. 11. 2014 18:00SVČ RýmařovTJ Moravský Beroun10:8
715. 11. 2014 10:00TJ Sokol JestřebíPramet Šumperk C8:10
715. 11. 2014 10:00Sokol Velké LosinyEXITERIA KST Jeseník D5:13
715. 11. 2014 10:00Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Horní Životice6:12
829. 11. 2014 10:00Sokol Vrbno pod PradědemSokol Velké Losiny7:11
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Horní ŽivoticeEXITERIA KST Jeseník D5:13
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Jestřebí8:10
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol ŠtítyPramet Šumperk C7:11
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Kolšov BSVČ Rýmařov11:7
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Moravský Beroun14:4
929. 11. 2014 15:00Sokol Vrbno pod PradědemEXITERIA KST Jeseník D4:14
929. 11. 2014 15:00TJ Sokol Horní ŽivoticeSokol Velké Losiny8:10
929. 11. 2014 15:00TJ Sokol JedlíPramet Šumperk C5:13
929. 11. 2014 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Jestřebí9:9
929. 11. 2014 15:00TJ Sokol Kolšov BTJ Moravský Beroun10:8
929. 11. 2014 15:00TJ Sokol Nový MalínSVČ Rýmařov9:9
1013. 12. 2014 10:00SVČ RýmařovSokol Vrbno pod Pradědem9:9
1013. 12. 2014 10:00TJ Moravský BerounTJ Sokol Horní Životice11:7
1013. 12. 2014 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Kolšov B12:6
1013. 12. 2014 10:00Pramet Šumperk CTJ Sokol Nový Malín12:6
1013. 12. 2014 10:00Sokol Velké LosinyTJ Sokol Jedlí7:11
1013. 12. 2014 10:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Štíty12:6
1113. 12. 2014 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Horní Životice9:9
1113. 12. 2014 15:00TJ Moravský BerounSokol Vrbno pod Pradědem13:5
1113. 12. 2014 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Nový Malín10:8
1113. 12. 2014 15:00Pramet Šumperk CTJ Sokol Kolšov B7:11
1113. 12. 2014 15:00Sokol Velké LosinyTJ Sokol Štíty17:1
1113. 12. 2014 17:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Jedlí15:3
1210. 01. 2015 10:00Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Jedlí9:9
1210. 01. 2015 10:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTJ Sokol Štíty8:10
1210. 01. 2015 10:00Sokol Velké LosinyTJ Sokol Kolšov B13:5
1210. 01. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Nový Malín14:4
1210. 01. 2015 10:00TJ Sokol JestřebíSVČ Rýmařov7:11
1210. 01. 2015 10:00Pramet Šumperk CTJ Moravský Beroun6:12
1310. 01. 2015 15:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTJ Sokol Jedlí9:9
1310. 01. 2015 15:00Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Štíty10:8
1310. 01. 2015 17:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Kolšov B15:3
1310. 01. 2015 15:00Sokol Velké LosinyTJ Sokol Nový Malín12:6
1310. 01. 2015 15:00Pramet Šumperk CSVČ Rýmařov13:5
1310. 01. 2015 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Moravský Beroun13:5
1424. 01. 2015 10:00TJ Sokol JestřebíSokol Vrbno pod Pradědem5:13
1424. 01. 2015 10:00Pramet Šumperk CTJ Sokol Horní Životice11:7
1424. 01. 2015 10:00SVČ RýmařovSokol Velké Losiny10:8
1424. 01. 2015 10:00TJ Moravský BerounEXITERIA KST Jeseník D4:14
1424. 01. 2015 10:00TJ Sokol Kolšov BTJ Sokol Jedlí10:8
1424. 01. 2015 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Štíty11:7
1524. 01. 2015 15:00Pramet Šumperk CSokol Vrbno pod Pradědem10:8
1524. 01. 2015 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Horní Životice11:7
1524. 01. 2015 15:00TJ Moravský BerounSokol Velké Losiny3:15
1524. 01. 2015 15:00SVČ RýmařovEXITERIA KST Jeseník D6:12
1524. 01. 2015 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Jedlí9:9
1524. 01. 2015 15:00TJ Sokol Kolšov BTJ Sokol Štíty13:5
1607. 02. 2015 10:00Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Kolšov B12:6
1607. 02. 2015 10:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTJ Sokol Nový Malín9:9
1607. 02. 2015 10:00TJ Sokol JedlíSVČ Rýmařov12:6
1607. 02. 2015 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Moravský Beroun13:5
1607. 02. 2015 10:00Sokol Velké LosinyTJ Sokol Jestřebí13:5
1607. 02. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník DPramet Šumperk C17:1
1707. 02. 2015 15:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTJ Sokol Kolšov B9:9
1707. 02. 2015 15:00Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Nový Malín14:4
1707. 02. 2015 15:00TJ Sokol ŠtítySVČ Rýmařov12:6
1707. 02. 2015 15:00TJ Sokol JedlíTJ Moravský Beroun13:5
1707. 02. 2015 17:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Jestřebí14:4
1707. 02. 2015 15:00Sokol Velké LosinyPramet Šumperk C17:1
1821. 02. 2015 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Jedlí9:9
1821. 02. 2015 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Kolšov B9:9
1821. 02. 2015 10:00TJ Moravský BerounSVČ Rýmařov7:11
1821. 02. 2015 10:00Pramet Šumperk CTJ Sokol Jestřebí16:2
1821. 02. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník DSokol Velké Losiny16:2
1821. 02. 2015 10:00TJ Sokol Horní ŽivoticeSokol Vrbno pod Pradědem7:11
1907. 03. 2015 10:00Sokol Velké LosinySokol Vrbno pod Pradědem4:14
1907. 03. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Horní Životice14:4
1907. 03. 2015 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Jedlí9:9
1907. 03. 2015 10:00Pramet Šumperk CTJ Sokol Štíty7:11
1907. 03. 2015 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Kolšov B10:8
1907. 03. 2015 10:00TJ Moravský BerounTJ Sokol Nový Malín11:7
2007. 03. 2015 17:00EXITERIA KST Jeseník DSokol Vrbno pod Pradědem7:11
2007. 03. 2015 15:00Sokol Velké LosinyTJ Sokol Horní Životice10:8
2007. 03. 2015 15:00Pramet Šumperk CTJ Sokol Jedlí13:5
2007. 03. 2015 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Štíty7:11
2007. 03. 2015 15:00TJ Moravský BerounTJ Sokol Kolšov B11:7
2007. 03. 2015 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Nový Malín10:8
2121. 03. 2015 10:00Sokol Vrbno pod PradědemSVČ Rýmařov12:6
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTJ Moravský Beroun6:12
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol Kolšov BTJ Sokol Jestřebí15:3
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol Nový MalínPramet Šumperk C10:8
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol JedlíSokol Velké Losiny10:8
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol ŠtítyEXITERIA KST Jeseník D4:14
2221. 03. 2015 15:00TJ Sokol Horní ŽivoticeSVČ Rýmařov9:9
2221. 03. 2015 15:00Sokol Vrbno pod PradědemTJ Moravský Beroun14:4
2221. 03. 2015 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Jestřebí10:8
2221. 03. 2015 15:00TJ Sokol Kolšov BPramet Šumperk C11:7
2221. 03. 2015 15:00TJ Sokol ŠtítySokol Velké Losiny10:8
2221. 03. 2015 15:00
hala Jestřabí
TJ Sokol JedlíEXITERIA KST Jeseník D1:17
Kvalifikace o KSII.
120. 06. 2015 09:00TJ Sokol Otaslavice ATJ Sokol Dubicko A12:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline