Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
104. 10. 2014 17:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Fryšták5:10
104. 10. 2014 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Kunovice10:2
104. 10. 2014 17:00KST Dolní Němčí BTJ Holešov10:0wo
104. 10. 2014 17:00SK Spartak HulínKST Dolní Němčí A5:10
104. 10. 2014 17:00Orel ZlínKST Zlín C10:1
104. 10. 2014 17:00SK SlavičínTJ Sokol Újezdec - Těšov10:5
205. 10. 2014 10:30TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Kunovice10:1
205. 10. 2014 10:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Fryšták10:3
226. 09. 2014 19:30KST Dolní Němčí BKST Dolní Němčí A3:10
205. 10. 2014 10:30SK Spartak HulínTJ Holešov10:7
205. 10. 2014 10:30Orel ZlínTJ Sokol Újezdec - Těšov10:1
205. 10. 2014 10:00SK SlavičínKST Zlín C10:0
318. 10. 2014 17:00TJ FryštákKST Zlín C10:3
318. 10. 2014 17:00TJ KunoviceTJ Sokol Újezdec - Těšov10:8
318. 10. 2014 17:00TJ HolešovOrel Zlín9:9
318. 10. 2014 17:00KST Dolní Němčí ASK Slavičín10:6
318. 10. 2014 17:00TJ DDM Valašské MeziříčíKST Dolní Němčí B10:3
318. 10. 2014 17:00TJ Jiskra OtrokoviceSK Spartak Hulín10:2
419. 10. 2014 10:30TJ FryštákTJ Sokol Újezdec - Těšov10:3
419. 10. 2014 10:30TJ KunoviceKST Zlín C10:0
419. 10. 2014 10:30TJ HolešovSK Slavičín10:6
419. 10. 2014 11:00KST Dolní Němčí AOrel Zlín9:9
419. 10. 2014 10:30TJ DDM Valašské MeziříčíSK Spartak Hulín10:5
419. 10. 2014 10:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Dolní Němčí B10:2
501. 11. 2014 17:00KST Dolní Němčí BTJ Fryšták1:10
501. 11. 2014 17:00SK Spartak HulínTJ Kunovice6:10
501. 11. 2014 17:00Orel ZlínTJ DDM Valašské Meziříčí6:10
501. 11. 2014 17:00SK SlavičínTJ Jiskra Otrokovice6:10
501. 11. 2014 17:30KST Zlín CTJ Holešov3:10
501. 11. 2014 15:00TJ Sokol Újezdec - TěšovKST Dolní Němčí A3:10
602. 11. 2014 11:00KST Dolní Němčí BTJ Kunovice8:10
602. 11. 2014 10:30SK Spartak HulínTJ Fryšták1:10
602. 11. 2014 10:30Orel ZlínTJ Jiskra Otrokovice10:4
602. 11. 2014 10:00SK SlavičínTJ DDM Valašské Meziříčí1:10
601. 11. 2014 10:00KST Zlín CKST Dolní Němčí A0:10
602. 11. 2014 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Holešov5:10
715. 11. 2014 17:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Jiskra Otrokovice10:0
715. 11. 2014 17:00KST Dolní Němčí BSK Spartak Hulín9:9
715. 11. 2014 17:00Orel ZlínSK Slavičín9:9
715. 11. 2014 17:30KST Zlín CTJ Sokol Újezdec - Těšov9:9
715. 11. 2014 17:00TJ HolešovKST Dolní Němčí A9:9
715. 11. 2014 17:00TJ FryštákTJ Kunovice10:0
829. 11. 2014 17:00TJ FryštákTJ Holešov10:8
829. 11. 2014 17:00TJ KunoviceKST Dolní Němčí A2:10
829. 11. 2014 17:00TJ DDM Valašské MeziříčíKST Zlín C10:2
829. 11. 2014 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Sokol Újezdec - Těšov10:1
829. 11. 2014 17:00KST Dolní Němčí BOrel Zlín7:10
829. 11. 2014 17:00SK Spartak HulínSK Slavičín6:10
930. 11. 2014 10:30TJ FryštákKST Dolní Němčí A9:9
930. 11. 2014 10:30TJ KunoviceTJ Holešov9:9
930. 11. 2014 10:30TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Sokol Újezdec - Těšov10:8
930. 11. 2014 10:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Zlín C10:1
930. 11. 2014 11:00KST Dolní Němčí BSK Slavičín10:7
930. 11. 2014 10:30SK Spartak HulínOrel Zlín10:8
1013. 12. 2014 17:00Orel ZlínTJ Fryšták1:10
1013. 12. 2014 17:00SK SlavičínTJ Kunovice9:9
1013. 12. 2014 17:30KST Zlín CKST Dolní Němčí B8:10
1013. 12. 2014 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovSK Spartak Hulín10:4
1013. 12. 2014 17:00TJ HolešovTJ DDM Valašské Meziříčí8:10
1013. 12. 2014 17:00KST Dolní Němčí ATJ Jiskra Otrokovice10:1
1114. 12. 2014 10:30Orel ZlínTJ Kunovice10:2
1114. 12. 2014 10:00SK SlavičínTJ Fryšták3:10
1113. 12. 2014 10:00KST Zlín CSK Spartak Hulín10:6
1114. 12. 2014 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovKST Dolní Němčí B5:10
1114. 12. 2014 10:30TJ HolešovTJ Jiskra Otrokovice10:4
1114. 12. 2014 11:00KST Dolní Němčí ATJ DDM Valašské Meziříčí10:3
1210. 01. 2015 17:00TJ FryštákTJ DDM Valašské Meziříčí10:8
1210. 01. 2015 17:00TJ KunoviceTJ Jiskra Otrokovice10:5
1210. 01. 2015 17:00TJ HolešovKST Dolní Němčí B10:7
1210. 01. 2015 17:00KST Dolní Němčí ASK Spartak Hulín10:4
1207. 01. 2015 17:00KST Zlín COrel Zlín8:10
1210. 01. 2015 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovSK Slavičín8:10
1311. 01. 2015 10:30TJ KunoviceTJ DDM Valašské Meziříčí1:10
1311. 01. 2015 10:30TJ FryštákTJ Jiskra Otrokovice10:1
1327. 09. 2014 09:30KST Dolní Němčí AKST Dolní Němčí B10:2
1311. 01. 2015 10:30TJ HolešovSK Spartak Hulín10:5
1311. 01. 2015 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovOrel Zlín3:10
1310. 01. 2015 10:00KST Zlín CSK Slavičín9:9
1424. 01. 2015 17:30KST Zlín CTJ Fryšták3:10
1424. 01. 2015 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Kunovice9:9
1424. 01. 2015 17:00Orel ZlínTJ Holešov10:5
1424. 01. 2015 17:00SK SlavičínKST Dolní Němčí A6:10
1424. 01. 2015 17:00KST Dolní Němčí BTJ DDM Valašské Meziříčí7:10
1424. 01. 2015 17:00SK Spartak HulínTJ Jiskra Otrokovice6:10
1525. 01. 2015 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Fryšták2:10
1524. 01. 2015 10:00KST Zlín CTJ Kunovice8:10
1525. 01. 2015 10:00SK SlavičínTJ Holešov9:9
1525. 01. 2015 10:30Orel ZlínKST Dolní Němčí A6:10
1525. 01. 2015 10:30SK Spartak HulínTJ DDM Valašské Meziříčí2:10
1525. 01. 2015 11:00KST Dolní Němčí BTJ Jiskra Otrokovice8:10
1607. 02. 2015 17:00TJ FryštákKST Dolní Němčí B10:2
1607. 02. 2015 17:00TJ KunoviceSK Spartak Hulín10:5
1607. 02. 2015 17:00TJ DDM Valašské MeziříčíOrel Zlín5:10
1607. 02. 2015 17:00TJ Jiskra OtrokoviceSK Slavičín9:9
1607. 02. 2015 17:00TJ HolešovKST Zlín C10:4
1607. 02. 2015 17:00KST Dolní Němčí ATJ Sokol Újezdec - Těšov10:6
1708. 02. 2015 10:30TJ KunoviceKST Dolní Němčí B7:10
1708. 02. 2015 10:30TJ FryštákSK Spartak Hulín10:2
1708. 02. 2015 10:00TJ Jiskra OtrokoviceOrel Zlín2:10
1708. 02. 2015 10:30TJ DDM Valašské MeziříčíSK Slavičín9:9
1708. 02. 2015 11:00KST Dolní Němčí AKST Zlín C10:0
1707. 02. 2015 13:00TJ HolešovTJ Sokol Újezdec - Těšov9:9
1821. 02. 2015 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ DDM Valašské Meziříčí0:10
1821. 02. 2015 17:00SK Spartak HulínKST Dolní Němčí B10:4
1821. 02. 2015 17:00SK SlavičínOrel Zlín3:10
1821. 02. 2015 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovKST Zlín C4:10
1821. 02. 2015 17:00KST Dolní Němčí ATJ Holešov10:0
1821. 02. 2015 17:00TJ KunoviceTJ Fryšták4:10
1907. 03. 2015 17:00TJ HolešovTJ Fryšták1:10
1907. 03. 2015 17:00KST Dolní Němčí ATJ Kunovice10:0
1907. 03. 2015 17:30KST Zlín CTJ DDM Valašské Meziříčí7:10
1907. 03. 2015 16:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Jiskra Otrokovice10:4
1907. 03. 2015 17:00Orel ZlínKST Dolní Němčí B10:3
1907. 03. 2015 17:00SK SlavičínSK Spartak Hulín10:4
2008. 03. 2015 11:00KST Dolní Němčí ATJ Fryšták3:10
2008. 03. 2015 10:30TJ HolešovTJ Kunovice10:5
2008. 03. 2015 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ DDM Valašské Meziříčí10:3
2007. 03. 2015 10:00KST Zlín CTJ Jiskra Otrokovice10:4
2008. 03. 2015 10:00SK SlavičínKST Dolní Němčí B6:10
2008. 03. 2015 10:30Orel ZlínSK Spartak Hulín10:3
2121. 03. 2015 17:00TJ FryštákOrel Zlín10:3
2121. 03. 2015 17:00TJ KunoviceSK Slavičín3:10
2121. 03. 2015 17:00KST Dolní Němčí BKST Zlín C10:6
2121. 03. 2015 17:00SK Spartak HulínTJ Sokol Újezdec - Těšov8:10
2121. 03. 2015 17:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Holešov10:4
2121. 03. 2015 17:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Dolní Němčí A5:10
2222. 03. 2015 10:30TJ KunoviceOrel Zlín8:10
2222. 03. 2015 10:30TJ FryštákSK Slavičín10:6
2222. 03. 2015 10:30SK Spartak HulínKST Zlín C10:2
2222. 03. 2015 11:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Újezdec - Těšov4:10
2219. 03. 2015 18:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Holešov9:9
2222. 03. 2015 10:30TJ DDM Valašské MeziříčíKST Dolní Němčí A10:8
Krajská soutěž I.třídy
104. 10. 2014 17:00TJ Rožnov p.R. BTJ Nivnice10:8
104. 10. 2014 17:00TJ Bystřice p.H.T.J. Sokol Vsetín7:11
104. 10. 2014 17:00TJ VidčeTJ Sokol Kostelec8:10
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol MysločoviceKST Dolní Němčí C5:13
104. 10. 2014 17:00Sport centrum BylniceTJ Jiskra Otrokovice B7:11
104. 10. 2014 17:00TJ Fryšták BTJ DDM Valašské Meziříčí B14:4
205. 10. 2014 10:30TJ Rožnov p.R. BT.J. Sokol Vsetín6:12
205. 10. 2014 10:30TJ Bystřice p.H.TJ Nivnice11:7
205. 10. 2014 11:00TJ VidčeKST Dolní Němčí C9:9
205. 10. 2014 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Sokol Kostelec3:15
205. 10. 2014 11:00Sport centrum BylniceTJ DDM Valašské Meziříčí B11:7
205. 10. 2014 10:30TJ Fryšták BTJ Jiskra Otrokovice B13:5
318. 10. 2014 17:00TJ NivniceTJ Jiskra Otrokovice B11:7
318. 10. 2014 17:00T.J. Sokol VsetínTJ DDM Valašské Meziříčí B14:4
318. 10. 2014 16:00TJ Sokol KostelecSport centrum Bylnice15:3
318. 10. 2014 13:30KST Dolní Němčí CTJ Fryšták B9:9
318. 10. 2014 17:00TJ Rožnov p.R. BTJ Vidče6:12
318. 10. 2014 17:00TJ Bystřice p.H.TJ Sokol Mysločovice11:7
419. 10. 2014 10:30TJ NivniceTJ DDM Valašské Meziříčí B8:10
419. 10. 2014 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Jiskra Otrokovice B11:7
419. 10. 2014 10:30TJ Sokol KostelecTJ Fryšták B10:8
419. 10. 2014 08:00KST Dolní Němčí CSport centrum Bylnice9:9
419. 10. 2014 10:30TJ Rožnov p.R. BTJ Sokol Mysločovice15:3
419. 10. 2014 10:30TJ Bystřice p.H.TJ Vidče14:4
501. 11. 2014 17:00TJ VidčeTJ Nivnice7:11
501. 11. 2014 17:00TJ Sokol MysločoviceT.J. Sokol Vsetín4:14
501. 11. 2014 17:00Sport centrum BylniceTJ Rožnov p.R. B13:5
501. 11. 2014 17:00TJ Fryšták BTJ Bystřice p.H.7:11
501. 11. 2014 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Kostelec2:16
501. 11. 2014 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Dolní Němčí C14:4
602. 11. 2014 11:00TJ VidčeT.J. Sokol Vsetín12:6
602. 11. 2014 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Nivnice9:9
602. 11. 2014 11:00Sport centrum BylniceTJ Bystřice p.H.6:12
602. 11. 2014 10:30TJ Fryšták BTJ Rožnov p.R. B9:9
602. 11. 2014 10:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Dolní Němčí C10:8
602. 11. 2014 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Sokol Kostelec5:13
715. 11. 2014 17:00TJ Rožnov p.R. BTJ Bystřice p.H.13:5
715. 11. 2014 17:00TJ VidčeTJ Sokol Mysločovice10:8
715. 11. 2014 17:00Sport centrum BylniceTJ Fryšták B5:13
715. 11. 2014 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ DDM Valašské Meziříčí B10:8
715. 11. 2014 16:00TJ Sokol KostelecKST Dolní Němčí C13:5
715. 11. 2014 17:00TJ NivniceT.J. Sokol Vsetín12:6
829. 11. 2014 17:00TJ NivniceTJ Sokol Kostelec4:14
829. 11. 2014 17:00T.J. Sokol VsetínKST Dolní Němčí C10:8
829. 11. 2014 17:00TJ Rožnov p.R. BTJ Jiskra Otrokovice B8:10
829. 11. 2014 17:00TJ Bystřice p.H.TJ DDM Valašské Meziříčí B12:6
829. 11. 2014 17:00TJ VidčeSport centrum Bylnice14:4
829. 11. 2014 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Fryšták B3:15
930. 11. 2014 10:30TJ NivniceKST Dolní Němčí C9:9
930. 11. 2014 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Kostelec8:10
930. 11. 2014 10:30TJ Rožnov p.R. BTJ DDM Valašské Meziříčí B12:6
930. 11. 2014 10:30TJ Bystřice p.H.TJ Jiskra Otrokovice B10:8
930. 11. 2014 11:00TJ VidčeTJ Fryšták B12:6
930. 11. 2014 10:30TJ Sokol MysločoviceSport centrum Bylnice6:12
1013. 12. 2014 17:00Sport centrum BylniceTJ Nivnice9:9
1013. 12. 2014 17:00TJ Fryšták BT.J. Sokol Vsetín12:6
1013. 12. 2014 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Vidče12:6
1013. 12. 2014 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Sokol Mysločovice14:4
1013. 12. 2014 16:00TJ Sokol KostelecTJ Rožnov p.R. B17:1
1013. 12. 2014 13:30KST Dolní Němčí CTJ Bystřice p.H.9:9
1114. 12. 2014 11:00Sport centrum BylniceT.J. Sokol Vsetín11:7
1114. 12. 2014 10:30TJ Fryšták BTJ Nivnice9:9
1114. 12. 2014 10:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Mysločovice12:6
1114. 12. 2014 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Vidče14:4
1114. 12. 2014 10:30TJ Sokol KostelecTJ Bystřice p.H.15:3
1114. 12. 2014 08:00KST Dolní Němčí CTJ Rožnov p.R. B11:7
1210. 01. 2015 17:00TJ NivniceTJ Rožnov p.R. B14:4
1210. 01. 2015 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Bystřice p.H.10:8
1210. 01. 2015 16:00TJ Sokol KostelecTJ Vidče13:5
1210. 01. 2015 13:30KST Dolní Němčí CTJ Sokol Mysločovice15:3
1210. 01. 2015 17:00TJ Jiskra Otrokovice BSport centrum Bylnice11:7
1210. 01. 2015 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Fryšták B8:10
1311. 01. 2015 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Rožnov p.R. B14:4
1311. 01. 2015 10:30TJ NivniceTJ Bystřice p.H.6:12
1311. 01. 2015 08:00KST Dolní Němčí CTJ Vidče8:10
1311. 01. 2015 10:30TJ Sokol KostelecTJ Sokol Mysločovice13:5
1311. 01. 2015 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí BSport centrum Bylnice10:8
1311. 01. 2015 10:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Fryšták B7:11
1424. 01. 2015 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Nivnice11:7
1424. 01. 2015 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BT.J. Sokol Vsetín11:7
1424. 01. 2015 17:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Kostelec9:9
1424. 01. 2015 17:00TJ Fryšták BKST Dolní Němčí C6:12
1424. 01. 2015 17:00TJ VidčeTJ Rožnov p.R. B8:10
1424. 01. 2015 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Bystřice p.H.3:15
1525. 01. 2015 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Nivnice10:8
1525. 01. 2015 10:00TJ Jiskra Otrokovice BT.J. Sokol Vsetín7:11
1525. 01. 2015 10:30TJ Fryšták BTJ Sokol Kostelec5:13
1525. 01. 2015 11:00Sport centrum BylniceKST Dolní Němčí C7:11
1525. 01. 2015 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Rožnov p.R. B5:13
1524. 01. 2015 09:30TJ VidčeTJ Bystřice p.H.5:13
1607. 02. 2015 17:00TJ NivniceTJ Vidče11:7
1607. 02. 2015 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Mysločovice13:5
1607. 02. 2015 17:00TJ Rožnov p.R. BSport centrum Bylnice8:10
1607. 02. 2015 17:00TJ Bystřice p.H.TJ Fryšták B14:4
1607. 02. 2015 16:00TJ Sokol KostelecTJ Jiskra Otrokovice B16:2
1607. 02. 2015 13:30KST Dolní Němčí CTJ DDM Valašské Meziříčí B11:7
1708. 02. 2015 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Vidče10:8
1708. 02. 2015 10:30TJ NivniceTJ Sokol Mysločovice14:4
1708. 02. 2015 10:30TJ Bystřice p.H.Sport centrum Bylnice12:6
1708. 02. 2015 10:30TJ Rožnov p.R. BTJ Fryšták B9:9
1708. 02. 2015 08:00KST Dolní Němčí CTJ Jiskra Otrokovice B9:9
1708. 02. 2015 10:30TJ Sokol KostelecTJ DDM Valašské Meziříčí B16:2
1821. 02. 2015 17:00TJ Bystřice p.H.TJ Rožnov p.R. B15:3
1821. 02. 2015 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Vidče6:12
1821. 02. 2015 17:00TJ Fryšták BSport centrum Bylnice12:6
1821. 02. 2015 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice B9:9
1821. 02. 2015 13:30KST Dolní Němčí CTJ Sokol Kostelec6:12
1821. 02. 2015 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Nivnice10:8
1907. 03. 2015 16:00TJ Sokol KostelecTJ Nivnice17:1
1907. 03. 2015 13:30KST Dolní Němčí CT.J. Sokol Vsetín7:11
1907. 03. 2015 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Rožnov p.R. B9:9
1907. 03. 2015 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Bystřice p.H.9:9
1907. 03. 2015 17:00Sport centrum BylniceTJ Vidče12:6
1907. 03. 2015 17:00TJ Fryšták BTJ Sokol Mysločovice16:2
2027. 02. 2015 19:00KST Dolní Němčí CTJ Nivnice11:7
2008. 03. 2015 10:30TJ Sokol KostelecT.J. Sokol Vsetín11:7
2008. 03. 2015 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Rožnov p.R. B15:3
2008. 03. 2015 10:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Bystřice p.H.11:7
2008. 03. 2015 10:30TJ Fryšták BTJ Vidče14:4
2008. 03. 2015 11:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Mysločovice16:2
2121. 03. 2015 17:00TJ NivniceSport centrum Bylnice11:7
2121. 03. 2015 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Fryšták B7:11
2121. 03. 2015 17:00TJ VidčeTJ Jiskra Otrokovice B11:7
2121. 03. 2015 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ DDM Valašské Meziříčí B6:12
2121. 03. 2015 17:00TJ Rožnov p.R. BTJ Sokol Kostelec8:10
2121. 03. 2015 17:00TJ Bystřice p.H.KST Dolní Němčí C13:5
2222. 03. 2015 11:00T.J. Sokol VsetínSport centrum Bylnice10:8
2222. 03. 2015 10:30TJ NivniceTJ Fryšták B5:13
2222. 03. 2015 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Jiskra Otrokovice B8:10
2222. 03. 2015 11:00TJ VidčeTJ DDM Valašské Meziříčí B10:8
2222. 03. 2015 10:30TJ Bystřice p.H.TJ Sokol Kostelec10:8
2222. 03. 2015 10:30TJ Rožnov p.R. BKST Dolní Němčí C5:13
Krajská soutěž II.třídy
102. 10. 2014 19:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Sokol Šarovy B10:8
104. 10. 2014 17:00TJ Sokol VlčnovTJ Kunovice B13:5
104. 10. 2014 13:30TJ Vidče BTJ Holešov B8:10
104. 10. 2014 16:00TJ Sokol Kostelec BTJ Bojkovice14:4
104. 10. 2014 13:30Orel Zlín BTJ Bystřice p.H. B8:10
104. 10. 2014 17:00TJ ST Bystřice p.L.TJ Rožnov p.R. C9:9
205. 10. 2014 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Kunovice B10:8
205. 10. 2014 10:30TJ Sokol VlčnovTJ Sokol Šarovy B17:1
205. 10. 2014 08:00TJ Vidče BTJ Bojkovice8:10
205. 10. 2014 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Holešov B12:6
205. 10. 2014 08:00Orel Zlín BTJ Rožnov p.R. C8:10
205. 10. 2014 11:00TJ ST Bystřice p.L.TJ Bystřice p.H. B12:6
318. 10. 2014 17:30TJ Sokol Šarovy BTJ Bystřice p.H. B12:6
318. 10. 2014 17:00TJ Kunovice BTJ Rožnov p.R. C11:7
318. 10. 2014 17:00TJ Holešov BOrel Zlín B8:10
318. 10. 2014 17:00TJ BojkoviceTJ ST Bystřice p.L.9:9
318. 10. 2014 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Vidče B14:4
318. 10. 2014 17:00TJ Sokol VlčnovTJ Sokol Kostelec B9:9
418. 10. 2014 10:00TJ Sokol Šarovy BTJ Rožnov p.R. C13:5
419. 10. 2014 10:30TJ Kunovice BTJ Bystřice p.H. B11:7
419. 10. 2014 10:30TJ Holešov BTJ ST Bystřice p.L.11:7
419. 10. 2014 10:30TJ BojkoviceOrel Zlín B10:8
418. 10. 2014 09:15Orel Ostrožská Nová VesTJ Sokol Kostelec B7:11
419. 10. 2014 10:30TJ Sokol VlčnovTJ Vidče B14:4
531. 10. 2014 18:00TJ Vidče BTJ Sokol Šarovy B6:12
501. 11. 2014 16:00TJ Sokol Kostelec BTJ Kunovice B9:9
501. 11. 2014 13:30Orel Zlín BOrel Ostrožská Nová Ves7:11
501. 11. 2014 17:00TJ ST Bystřice p.L.TJ Sokol Vlčnov10:8
501. 11. 2014 17:00TJ Bystřice p.H. BTJ Holešov B12:6
501. 11. 2014 17:00TJ Rožnov p.R. CTJ Bojkovice10:8
602. 11. 2014 08:00TJ Vidče BTJ Kunovice B5:13
602. 11. 2014 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Sokol Šarovy B16:2
602. 11. 2014 08:00Orel Zlín BTJ Sokol Vlčnov6:12
602. 11. 2014 11:00TJ ST Bystřice p.L.Orel Ostrožská Nová Ves4:14
602. 11. 2014 10:30TJ Bystřice p.H. BTJ Bojkovice10:8
602. 11. 2014 10:30TJ Rožnov p.R. CTJ Holešov B9:9
715. 11. 2014 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Sokol Vlčnov9:9
715. 11. 2014 13:30TJ Vidče BTJ Sokol Kostelec B7:11
715. 11. 2014 13:30Orel Zlín BTJ ST Bystřice p.L.12:6
715. 11. 2014 17:00TJ Bystřice p.H. BTJ Rožnov p.R. C11:7
715. 11. 2014 17:00TJ Holešov BTJ Bojkovice13:5
715. 11. 2014 17:30TJ Sokol Šarovy BTJ Kunovice B12:6
822. 11. 2014 17:00TJ Holešov BTJ Sokol Šarovy B11:7
829. 11. 2014 17:00TJ Kunovice BTJ Bojkovice14:4
829. 11. 2014 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Bystřice p.H. B13:5
829. 11. 2014 17:00TJ Sokol VlčnovTJ Rožnov p.R. C14:4
829. 11. 2014 13:30TJ Vidče BOrel Zlín B6:12
829. 11. 2014 16:00TJ Sokol Kostelec BTJ ST Bystřice p.L.17:1
929. 11. 2014 10:00TJ Sokol Šarovy BTJ Bojkovice13:5
930. 11. 2014 10:30TJ Kunovice BTJ Holešov B8:10
930. 11. 2014 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Rožnov p.R. C10:8
930. 11. 2014 10:30TJ Sokol VlčnovTJ Bystřice p.H. B15:3
930. 11. 2014 08:00TJ Vidče BTJ ST Bystřice p.L.12:6
930. 11. 2014 10:30TJ Sokol Kostelec BOrel Zlín B15:3
1013. 12. 2014 13:30Orel Zlín BTJ Sokol Šarovy B15:3
1013. 12. 2014 17:00TJ ST Bystřice p.L.TJ Kunovice B5:13
1013. 12. 2014 17:00TJ Bystřice p.H. BTJ Vidče B17:1
1013. 12. 2014 17:00TJ Rožnov p.R. CTJ Sokol Kostelec B4:14
1013. 12. 2014 17:00TJ Holešov BOrel Ostrožská Nová Ves12:6
1013. 12. 2014 17:00TJ BojkoviceTJ Sokol Vlčnov4:14
1114. 12. 2014 08:00Orel Zlín BTJ Kunovice B6:12
1114. 12. 2014 11:00TJ ST Bystřice p.L.TJ Sokol Šarovy B13:5
1114. 12. 2014 10:30TJ Bystřice p.H. BTJ Sokol Kostelec B4:14
1114. 12. 2014 10:30TJ Rožnov p.R. CTJ Vidče B16:2
1114. 12. 2014 10:30TJ Holešov BTJ Sokol Vlčnov4:14
1106. 12. 2014 17:00TJ BojkoviceOrel Ostrožská Nová Ves7:11
1210. 01. 2015 17:30TJ Sokol Šarovy BOrel Ostrožská Nová Ves8:10
1210. 01. 2015 17:00TJ Kunovice BTJ Sokol Vlčnov10:8
1210. 01. 2015 17:00TJ Holešov BTJ Vidče B11:7
1210. 01. 2015 17:00TJ BojkoviceTJ Sokol Kostelec B7:11
1210. 01. 2015 17:00TJ Bystřice p.H. BOrel Zlín B12:6
1210. 01. 2015 17:00TJ Rožnov p.R. CTJ ST Bystřice p.L.8:10
1311. 01. 2015 10:30TJ Kunovice BOrel Ostrožská Nová Ves15:3
1310. 01. 2015 10:00TJ Sokol Šarovy BTJ Sokol Vlčnov3:15
1311. 01. 2015 10:30TJ BojkoviceTJ Vidče B16:2
1311. 01. 2015 10:30TJ Holešov BTJ Sokol Kostelec B3:15
1311. 01. 2015 10:30TJ Rožnov p.R. COrel Zlín B7:11
1311. 01. 2015 10:30TJ Bystřice p.H. BTJ ST Bystřice p.L.10:8
1424. 01. 2015 17:00TJ Bystřice p.H. BTJ Sokol Šarovy B14:4
1424. 01. 2015 17:00TJ Rožnov p.R. CTJ Kunovice B9:9
1424. 01. 2015 13:30Orel Zlín BTJ Holešov B10:8
1416. 01. 2015 17:30TJ ST Bystřice p.L.TJ Bojkovice7:11
1424. 01. 2015 13:30TJ Vidče BOrel Ostrožská Nová Ves8:10
1424. 01. 2015 16:00TJ Sokol Kostelec BTJ Sokol Vlčnov11:7
1525. 01. 2015 10:30TJ Rožnov p.R. CTJ Sokol Šarovy B14:4
1525. 01. 2015 10:30TJ Bystřice p.H. BTJ Kunovice B5:13
1524. 01. 2015 17:30
hraje se v Holešově
TJ ST Bystřice p.L.TJ Holešov B6:12
1525. 01. 2015 08:00Orel Zlín BTJ Bojkovice9:9
1525. 01. 2015 09:00TJ Sokol Kostelec BOrel Ostrožská Nová Ves12:6
1525. 01. 2015 08:00TJ Vidče BTJ Sokol Vlčnov7:11
1607. 02. 2015 17:30TJ Sokol Šarovy BTJ Vidče B14:4
1607. 02. 2015 17:00TJ Kunovice BTJ Sokol Kostelec B11:7
1607. 02. 2015 17:00Orel Ostrožská Nová VesOrel Zlín B15:3
1607. 02. 2015 17:00TJ Sokol VlčnovTJ ST Bystřice p.L.12:6
1607. 02. 2015 17:00TJ Holešov BTJ Bystřice p.H. B11:7
1607. 02. 2015 17:00TJ BojkoviceTJ Rožnov p.R. C13:5
1708. 02. 2015 10:30TJ Kunovice BTJ Vidče B13:5
1705. 02. 2015 18:00
hraje se v Kostelci
TJ Sokol Šarovy BTJ Sokol Kostelec B10:8
1708. 02. 2015 10:30TJ Sokol VlčnovOrel Zlín B12:6
1708. 02. 2015 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ ST Bystřice p.L.12:6
1708. 02. 2015 10:30TJ BojkoviceTJ Bystřice p.H. B14:4
1708. 02. 2015 10:30TJ Holešov BTJ Rožnov p.R. C8:10
1821. 02. 2015 17:00TJ Sokol VlčnovOrel Ostrožská Nová Ves14:4
1821. 02. 2015 16:00TJ Sokol Kostelec BTJ Vidče B14:4
1821. 02. 2015 17:00TJ ST Bystřice p.L.Orel Zlín B13:5
1821. 02. 2015 17:00TJ Rožnov p.R. CTJ Bystřice p.H. B14:4
1821. 02. 2015 17:00TJ BojkoviceTJ Holešov B13:5
1821. 02. 2015 17:00TJ Kunovice BTJ Sokol Šarovy B11:7
1907. 03. 2015 17:30TJ Sokol Šarovy BTJ Holešov B10:8
1907. 03. 2015 17:00TJ BojkoviceTJ Kunovice B8:10
1907. 03. 2015 17:00TJ Bystřice p.H. BOrel Ostrožská Nová Ves13:5
1907. 03. 2015 17:00TJ Rožnov p.R. CTJ Sokol Vlčnov8:10
1907. 03. 2015 13:30Orel Zlín BTJ Vidče B14:4
1907. 03. 2015 17:00TJ ST Bystřice p.L.TJ Sokol Kostelec B7:11
2008. 03. 2015 10:30TJ BojkoviceTJ Sokol Šarovy B9:9
2008. 03. 2015 10:30TJ Holešov BTJ Kunovice B4:14
2008. 03. 2015 10:30TJ Rožnov p.R. COrel Ostrožská Nová Ves10:8
2008. 03. 2015 10:30TJ Bystřice p.H. BTJ Sokol Vlčnov7:11
2008. 03. 2015 11:00TJ ST Bystřice p.L.TJ Vidče B13:5
2008. 03. 2015 08:00Orel Zlín BTJ Sokol Kostelec B2:16
2121. 03. 2015 17:30TJ Sokol Šarovy BOrel Zlín B7:11
2121. 03. 2015 17:00TJ Kunovice BTJ ST Bystřice p.L.8:10
2121. 03. 2015 13:30TJ Vidče BTJ Bystřice p.H. B13:5
2121. 03. 2015 16:00TJ Sokol Kostelec BTJ Rožnov p.R. C15:3
2121. 03. 2015 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Holešov B9:9
2121. 03. 2015 17:00TJ Sokol VlčnovTJ Bojkovice16:2
2222. 03. 2015 10:30TJ Kunovice BOrel Zlín B14:4
2221. 03. 2015 10:00TJ Sokol Šarovy BTJ ST Bystřice p.L.12:6
2222. 03. 2015 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Bystřice p.H. B11:7
2222. 03. 2015 08:00TJ Vidče BTJ Rožnov p.R. C10:8
2222. 03. 2015 10:30TJ Sokol VlčnovTJ Holešov B13:5
2222. 03. 2015 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Bojkovice15:3

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline