Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
104. 10. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim AKST Linea Chrudim B10:0
126. 09. 2014 18:00TTC Ústí nad Orlicí BSK US Steinerová Choceň C9:9
127. 09. 2014 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Česká Třebová A10:7
105. 10. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim BKST Linea Chrudim A6:10
127. 09. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice ATJ Jiskra Holice B10:5
127. 09. 2014 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Borová B10:8
212. 10. 2014 09:00TJ Sokol Borová BKST Linea Chrudim A10:5
212. 10. 2014 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Chrudim B10:2
211. 10. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice ATJ Slovan Moravská Třebová A10:1
211. 10. 2014 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Česká Třebová A10:5
219. 10. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí B10:3
219. 10. 2014 09:00KST Linea Chrudim BSK US Steinerová Choceň C6:10
312. 10. 2014 13:30TJ Sokol Borová BTJ Sokol Chrudim B10:4
312. 10. 2014 13:30TJ Jiskra Litomyšl AKST Linea Chrudim A10:4
311. 10. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Česká Třebová A10:5
311. 10. 2014 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Slovan Moravská Třebová A10:7
319. 10. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim ASK US Steinerová Choceň C10:3
319. 10. 2014 13:30KST Linea Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí B1:10
426. 10. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Borová B10:8
426. 10. 2014 09:00SK US Steinerová Choceň CTJ Jiskra Litomyšl A1:10
425. 10. 2014 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Chrudim A2:10
425. 10. 2014 09:00TJ Sokol Česká Třebová AKST Linea Chrudim B10:0
426. 10. 2014 09:00KST Linea Chrudim ATJ Tesla Pardubice A10:6
426. 10. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Holice B6:10
526. 10. 2014 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Litomyšl A5:10
526. 10. 2014 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Borová B0:10
525. 10. 2014 13:30TJ Slovan Moravská Třebová AKST Linea Chrudim B10:2
525. 10. 2014 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Chrudim A9:9
526. 10. 2014 13:30KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Holice B10:3
526. 10. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Tesla Pardubice A10:8
609. 11. 2014 09:00TJ Sokol Borová BTJ Tesla Pardubice A10:3
609. 11. 2014 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Jiskra Holice B10:8
608. 11. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim AKST Linea Chrudim A10:8
608. 11. 2014 09:00KST Linea Chrudim BTJ Sokol Chrudim B5:10
608. 11. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Slovan Moravská Třebová A10:4
608. 11. 2014 09:00SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Česká Třebová A3:10
709. 11. 2014 13:30TJ Sokol Borová BTJ Jiskra Holice B10:7
709. 11. 2014 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Tesla Pardubice A10:5
708. 11. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Chrudim B10:5
708. 11. 2014 13:30KST Linea Chrudim BKST Linea Chrudim A1:10
708. 11. 2014 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Česká Třebová A6:10
708. 11. 2014 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Slovan Moravská Třebová A8:10
822. 11. 2014 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Borová B3:10
822. 11. 2014 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Jiskra Litomyšl A10:1
822. 11. 2014 09:00KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí B8:10
822. 11. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim BSK US Steinerová Choceň C10:5
823. 11. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Chrudim A9:9
823. 11. 2014 09:00TJ Jiskra Holice BKST Linea Chrudim B10:3
922. 11. 2014 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Jiskra Litomyšl A5:10
922. 11. 2014 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Borová B10:7
922. 11. 2014 13:30KST Linea Chrudim ASK US Steinerová Choceň C10:1
922. 11. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí B6:10
923. 11. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice AKST Linea Chrudim B10:0
923. 11. 2014 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Chrudim A2:10
1006. 12. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Borová B10:6
1006. 12. 2014 09:00KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Litomyšl A0:10
1006. 12. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Tesla Pardubice A4:10
1006. 12. 2014 09:00SK US Steinerová Choceň CTJ Jiskra Holice B1:10
1006. 12. 2014 09:00TJ Slovan Moravská Třebová AKST Linea Chrudim A8:10
1006. 12. 2014 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Chrudim B10:3
1106. 12. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Litomyšl A10:8
1106. 12. 2014 13:30KST Linea Chrudim BTJ Sokol Borová B0:10
1106. 12. 2014 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Holice B10:4
1106. 12. 2014 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Tesla Pardubice A2:10
1106. 12. 2014 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Chrudim B10:5
1106. 12. 2014 13:30TJ Sokol Česká Třebová AKST Linea Chrudim A9:9
1211. 01. 2015 09:00KST Linea Chrudim BTJ Sokol Chrudim A2:10
1210. 01. 2015 09:00SK US Steinerová Choceň CTTC Ústí nad Orlicí B6:10
1210. 01. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Slovan Moravská Třebová A10:8
1210. 01. 2015 09:00KST Linea Chrudim ATJ Sokol Chrudim B10:6
1210. 01. 2015 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Tesla Pardubice A6:10
1210. 01. 2015 09:00TJ Sokol Borová BTJ Jiskra Litomyšl A8:10
1331. 01. 2015 09:00KST Linea Chrudim ATJ Sokol Borová B9:9
1331. 01. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Litomyšl A2:10
1331. 01. 2015 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Tesla Pardubice A3:10
1331. 01. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Jiskra Holice B10:3
1331. 01. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim A5:10
1331. 01. 2015 09:00SK US Steinerová Choceň CKST Linea Chrudim B10:6
1431. 01. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Borová B10:4
1431. 01. 2015 13:30KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Litomyšl A5:10
1431. 01. 2015 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Tesla Pardubice A10:5
1431. 01. 2015 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Jiskra Holice B10:7
1431. 01. 2015 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Chrudim A2:10
1431. 01. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí BKST Linea Chrudim B10:1
1514. 02. 2015 09:00TJ Sokol Borová BTTC Ústí nad Orlicí B10:0
1514. 02. 2015 09:00TJ Jiskra Litomyšl ASK US Steinerová Choceň C10:1
1515. 02. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Slovan Moravská Třebová A10:2
1515. 02. 2015 09:00KST Linea Chrudim BTJ Sokol Česká Třebová A9:9
1514. 02. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice AKST Linea Chrudim A8:10
1514. 02. 2015 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Chrudim B9:9
1614. 02. 2015 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATTC Ústí nad Orlicí B10:2
1614. 02. 2015 13:30TJ Sokol Borová BSK US Steinerová Choceň C10:1
1615. 02. 2015 13:30KST Linea Chrudim BTJ Slovan Moravská Třebová A3:10
1615. 02. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Česká Třebová A10:3
1614. 02. 2015 13:30TJ Jiskra Holice BKST Linea Chrudim A0:10
1614. 02. 2015 13:30TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Chrudim B10:3
1728. 02. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Borová B10:5
1728. 02. 2015 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Jiskra Litomyšl A0:10
1728. 02. 2015 09:00KST Linea Chrudim ATJ Sokol Chrudim A8:10
1728. 02. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim BKST Linea Chrudim B10:1
1728. 02. 2015 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Ústí nad Orlicí B9:9
1728. 02. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová ASK US Steinerová Choceň C10:4
1828. 02. 2015 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Borová B5:10
1828. 02. 2015 13:30TJ Tesla Pardubice ATJ Jiskra Litomyšl A3:10
1830. 09. 2014 18:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Chrudim A8:10
1825. 09. 2014 18:00KST Linea Chrudim AKST Linea Chrudim B10:0
1828. 02. 2015 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí B8:10
1828. 02. 2015 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ASK US Steinerová Choceň C10:8
1915. 03. 2015 09:00TJ Sokol Borová BTJ Slovan Moravská Třebová A10:5
1915. 03. 2015 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Česká Třebová A10:8
1915. 03. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí BKST Linea Chrudim A10:7
1915. 03. 2015 09:00SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Chrudim B2:10
1914. 03. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Tesla Pardubice A10:3
1914. 03. 2015 09:00KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Holice B3:10
2015. 03. 2015 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Slovan Moravská Třebová A10:1
2015. 03. 2015 13:30TJ Sokol Borová BTJ Sokol Česká Třebová A3:10
2015. 03. 2015 13:30SK US Steinerová Choceň CKST Linea Chrudim A0:10
2015. 03. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim B10:6
2014. 03. 2015 13:30KST Linea Chrudim BTJ Tesla Pardubice A0:10
2014. 03. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Holice B10:1
2128. 03. 2015 09:00TJ Sokol Borová BTJ Sokol Chrudim A4:10
2128. 03. 2015 09:00TJ Jiskra Litomyšl AKST Linea Chrudim B10:0
2129. 03. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice ATTC Ústí nad Orlicí B6:10
2129. 03. 2015 09:00TJ Jiskra Holice BSK US Steinerová Choceň C10:6
2128. 03. 2015 09:00KST Linea Chrudim ATJ Slovan Moravská Třebová A10:1
2128. 03. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Česká Třebová A9:9
2228. 03. 2015 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Chrudim A10:6
2228. 03. 2015 13:30TJ Sokol Borová BKST Linea Chrudim B10:1
2229. 03. 2015 13:30TJ Jiskra Holice BTTC Ústí nad Orlicí B9:9
2229. 03. 2015 13:30TJ Tesla Pardubice ASK US Steinerová Choceň C10:1
2228. 03. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Slovan Moravská Třebová A10:1
2228. 03. 2015 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Česká Třebová A10:8
Krajský přebor A
127. 09. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim CTTC Medovinka Hlinsko C10:7
128. 09. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Jiskra Holice C10:4
127. 09. 2014 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Trojovice A10:7
128. 09. 2014 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTTC Skuteč A1:10
127. 09. 2014 09:00KST Linea Chrudim CTTC Medovinka Hlinsko A3:10
127. 09. 2014 09:00TJ Lo komotiva Pardubice BTJ Tesla Pardubice B10:7
212. 10. 2014 09:00TJ Lo komotiva Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko B10:6
212. 10. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Skuteč A4:10
212. 10. 2014 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTTC Medovinka Hlinsko A5:10
212. 10. 2014 09:00TJ Trojovice AKST Linea Chrudim C8:10
212. 10. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Tesla Pardubice C6:10
212. 10. 2014 09:00TTC Medovinka Hlinsko CTJ Jiskra Holice C9:9
312. 10. 2014 13:30TJ Lo komotiva Pardubice BTTC Skuteč A4:10
312. 10. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko B10:6
312. 10. 2014 13:30TJ Trojovice ATTC Medovinka Hlinsko A10:6
312. 10. 2014 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecKST Linea Chrudim C9:9
312. 10. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim CTJ Jiskra Holice C9:9
310. 10. 2014 19:30TTC Medovinka Hlinsko CTJ Tesla Pardubice C4:10
426. 10. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Lo komotiva Pardubice B4:10
426. 10. 2014 09:00TJ Jiskra Holice CTJ Tesla Pardubice B6:10
425. 10. 2014 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol Chrudim C10:4
425. 10. 2014 09:00TJ Trojovice ATTC Medovinka Hlinsko C10:4
426. 10. 2014 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTTC Medovinka Hlinsko A1:10
426. 10. 2014 09:00TTC Skuteč AKST Linea Chrudim C10:2
526. 10. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Tesla Pardubice B9:9
526. 10. 2014 13:30TJ Jiskra Holice CTJ Lo komotiva Pardubice B5:10
525. 10. 2014 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTTC Medovinka Hlinsko C10:4
525. 10. 2014 13:30TJ Trojovice ATJ Sokol Chrudim C9:9
526. 10. 2014 13:30TTC Medovinka Hlinsko BKST Linea Chrudim C4:10
526. 10. 2014 13:30TTC Skuteč ATTC Medovinka Hlinsko A10:7
602. 11. 2014 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Lo komotiva Pardubice B3:10
602. 11. 2014 09:00KST Linea Chrudim CTJ Tesla Pardubice B7:10
609. 11. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim CTTC Medovinka Hlinsko B10:5
609. 11. 2014 09:00TTC Medovinka Hlinsko CTTC Skuteč A0:10
609. 11. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Jiskra Heřmanův Městec6:10
609. 11. 2014 09:00TJ Jiskra Holice CTJ Trojovice A9:9
702. 11. 2014 13:30KST Linea Chrudim CTJ Lo komotiva Pardubice B4:10
702. 11. 2014 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATJ Tesla Pardubice B10:0
709. 11. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim CTTC Skuteč A3:10
709. 11. 2014 13:30TTC Medovinka Hlinsko CTTC Medovinka Hlinsko B10:8
709. 11. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Trojovice A10:4
709. 11. 2014 13:30TJ Jiskra Holice CTJ Jiskra Heřmanův Městec4:10
823. 11. 2014 09:00TJ Lo komotiva Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec5:10
823. 11. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Trojovice A10:5
822. 11. 2014 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Tesla Pardubice C10:0
822. 11. 2014 09:00TTC Skuteč ATJ Jiskra Holice C10:2
823. 11. 2014 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim C9:9
823. 11. 2014 09:00KST Linea Chrudim CTTC Medovinka Hlinsko C10:3
923. 11. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec5:10
923. 11. 2014 13:30TJ Lo komotiva Pardubice BTJ Trojovice A10:5
922. 11. 2014 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Jiskra Holice C6:10
922. 11. 2014 13:30TTC Skuteč ATJ Tesla Pardubice C10:0
923. 11. 2014 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATTC Medovinka Hlinsko C8:10
923. 11. 2014 13:30KST Linea Chrudim CTJ Sokol Chrudim C5:10
1007. 12. 2014 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Lo komotiva Pardubice B10:7
1007. 12. 2014 09:00TTC Medovinka Hlinsko CTJ Tesla Pardubice B10:7
1007. 12. 2014 09:00TJ Tesla Pardubice CTTC Medovinka Hlinsko A9:9
1007. 12. 2014 09:00TJ Jiskra Holice CKST Linea Chrudim C2:10
1006. 12. 2014 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTTC Medovinka Hlinsko B10:0
1006. 12. 2014 09:00TJ Trojovice ATTC Skuteč A1:10
1107. 12. 2014 13:30TJ Sokol Chrudim CTJ Tesla Pardubice B10:0
1107. 12. 2014 13:30TTC Medovinka Hlinsko CTJ Lo komotiva Pardubice B10:5
1107. 12. 2014 13:30TJ Tesla Pardubice CKST Linea Chrudim C8:10
1107. 12. 2014 13:30TJ Jiskra Holice CTTC Medovinka Hlinsko A6:10
1106. 12. 2014 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTTC Skuteč A6:10
1106. 12. 2014 13:30TJ Trojovice ATTC Medovinka Hlinsko B10:0
1210. 01. 2015 09:00TTC Medovinka Hlinsko CTJ Sokol Chrudim C9:9
1211. 01. 2015 14:00TJ Jiskra Holice CTJ Tesla Pardubice C7:10
1210. 01. 2015 09:00TJ Trojovice ATJ Jiskra Heřmanův Městec10:8
1210. 01. 2015 09:00TTC Skuteč ATTC Medovinka Hlinsko B10:1
1211. 01. 2015 09:00TTC Medovinka Hlinsko AKST Linea Chrudim C9:9
1210. 01. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Lo komotiva Pardubice B5:10
1331. 01. 2015 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Lo komotiva Pardubice B1:10
1331. 01. 2015 09:00TTC Skuteč ATJ Tesla Pardubice B10:3
1301. 02. 2015 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Jiskra Heřmanův Městec5:10
1301. 02. 2015 09:00KST Linea Chrudim CTJ Trojovice A9:9
1301. 02. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Chrudim C8:10
1301. 02. 2015 09:00TJ Jiskra Holice CTTC Medovinka Hlinsko C10:5
1431. 01. 2015 13:30TTC Skuteč ATJ Lo komotiva Pardubice B10:7
1431. 01. 2015 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Tesla Pardubice B4:10
1401. 02. 2015 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATJ Trojovice A10:2
1401. 02. 2015 13:30KST Linea Chrudim CTJ Jiskra Heřmanův Městec9:9
1401. 02. 2015 13:30TJ Jiskra Holice CTJ Sokol Chrudim C8:10
1401. 02. 2015 13:30TJ Tesla Pardubice CTTC Medovinka Hlinsko C10:4
1515. 02. 2015 09:00TJ Lo komotiva Pardubice BTJ Tesla Pardubice C7:10
1510. 02. 2015 18:30TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Holice C10:7
1507. 02. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Jiskra Heřmanův Městec9:9
1507. 02. 2015 09:00TTC Medovinka Hlinsko CTJ Trojovice A9:9
1525. 09. 2014 18:00TTC Medovinka Hlinsko ATTC Medovinka Hlinsko B10:0
1514. 02. 2015 09:00KST Linea Chrudim CTTC Skuteč A2:10
1625. 09. 2014 18:00TJ Tesla Pardubice BTJ Tesla Pardubice C6:10
1615. 02. 2015 13:30TJ Lo komotiva Pardubice BTJ Jiskra Holice C7:10
1607. 02. 2015 13:30TTC Medovinka Hlinsko CTJ Jiskra Heřmanův Městec5:10
1607. 02. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim CTJ Trojovice A10:2
1614. 02. 2015 13:30KST Linea Chrudim CTTC Medovinka Hlinsko B10:5
1614. 02. 2015 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATTC Skuteč A6:10
1701. 03. 2015 09:00TJ Lo komotiva Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko A10:6
1701. 03. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice BKST Linea Chrudim C8:10
1728. 02. 2015 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Sokol Chrudim C0:10
1728. 02. 2015 09:00TTC Skuteč ATTC Medovinka Hlinsko C10:3
1728. 02. 2015 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Tesla Pardubice C10:3
1728. 02. 2015 09:00TJ Trojovice ATJ Jiskra Holice C10:0
1801. 03. 2015 13:30TJ Lo komotiva Pardubice BKST Linea Chrudim C10:1
1801. 03. 2015 13:30TJ Tesla Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko A10:7
1828. 02. 2015 13:30TTC Skuteč ATJ Sokol Chrudim C10:3
1825. 09. 2014 18:00TTC Medovinka Hlinsko BTTC Medovinka Hlinsko C7:10
1828. 02. 2015 13:30TJ Trojovice ATJ Tesla Pardubice C10:0
1828. 02. 2015 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Jiskra Holice C8:10
1914. 03. 2015 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Lo komotiva Pardubice B9:9
1914. 03. 2015 09:00TJ Trojovice ATJ Tesla Pardubice B10:4
1915. 03. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice CTTC Medovinka Hlinsko B10:0
1915. 03. 2015 09:00TJ Jiskra Holice CTTC Skuteč A3:10
1911. 03. 2015 19:00TJ Sokol Chrudim CTTC Medovinka Hlinsko A10:5
1915. 03. 2015 09:00TTC Medovinka Hlinsko CKST Linea Chrudim C5:10
2014. 03. 2015 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Tesla Pardubice B10:2
2014. 03. 2015 13:30TJ Trojovice ATJ Lo komotiva Pardubice B9:9
2015. 03. 2015 13:30TJ Jiskra Holice CTTC Medovinka Hlinsko B10:0
2015. 03. 2015 13:30TJ Tesla Pardubice CTTC Skuteč A5:10
2025. 09. 2014 18:00TTC Medovinka Hlinsko CTTC Medovinka Hlinsko A4:10
2015. 03. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim CKST Linea Chrudim C10:8
2128. 03. 2015 09:00TJ Lo komotiva Pardubice BTJ Sokol Chrudim C10:5
2128. 03. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko C10:6
2129. 03. 2015 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Tesla Pardubice C10:2
2129. 03. 2015 09:00KST Linea Chrudim CTJ Jiskra Holice C10:7
2128. 03. 2015 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Jiskra Heřmanův Městec0:10
2128. 03. 2015 09:00TTC Skuteč ATJ Trojovice A10:6
2228. 03. 2015 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Chrudim C10:4
2228. 03. 2015 13:30TJ Lo komotiva Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko C9:9
2229. 03. 2015 13:30KST Linea Chrudim CTJ Tesla Pardubice C10:0
2229. 03. 2015 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATJ Jiskra Holice C10:8
2228. 03. 2015 13:30TTC Skuteč ATJ Jiskra Heřmanův Městec10:0
2228. 03. 2015 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Trojovice A0:10
Krajský přebor B
127. 09. 2014 09:00TJ Lanškroun ASlovan Moravská Třebová B10:0
127. 09. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava AKST Vysoké Mýto A10:6
127. 09. 2014 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Řetová A10:8
128. 09. 2014 09:00TJ Sokol Borová CTJ Spartak Polička10:4
127. 09. 2014 09:00Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí C10:2
124. 09. 2014 18:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Vidlatá Seč10:5
204. 10. 2014 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Borová C9:9
204. 10. 2014 09:00TJ Vidlatá SečTJ Spartak Polička10:0
212. 10. 2014 09:00TJ Sokol Česká Třebová BOrel Orlice A9:9
212. 10. 2014 09:00TJ Sokol Řetová ATTC Ústí nad Orlicí C10:5
205. 10. 2014 09:00TJ Lanškroun AKST Vysoké Mýto A10:0
205. 10. 2014 09:00Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Sudslava A7:10
304. 10. 2014 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Spartak Polička10:8
304. 10. 2014 13:30TJ Vidlatá SečTJ Sokol Borová C10:7
312. 10. 2014 13:30TJ Sokol Řetová AOrel Orlice A5:10
312. 10. 2014 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTTC Ústí nad Orlicí C9:9
305. 10. 2014 13:30TJ Lanškroun ATJ Sokol Sudslava A10:2
305. 10. 2014 13:30Slovan Moravská Třebová BKST Vysoké Mýto A10:0
425. 10. 2014 09:00TJ Jiskra Litomyšl BKST Vysoké Mýto A10:2
425. 10. 2014 09:00TJ Vidlatá SečTJ Sokol Sudslava A8:10
426. 10. 2014 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Česká Třebová B10:0
426. 10. 2014 09:00Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Řetová A3:10
425. 10. 2014 09:00TJ Sokol Borová COrel Orlice A4:10
425. 10. 2014 09:00TJ Spartak PoličkaTTC Ústí nad Orlicí C1:10
525. 10. 2014 13:30TJ Vidlatá SečKST Vysoké Mýto A9:9
525. 10. 2014 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Sudslava A10:2
526. 10. 2014 13:30Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Česká Třebová B6:10
526. 10. 2014 13:30TJ Lanškroun ATJ Sokol Řetová A10:2
525. 10. 2014 13:30TJ Sokol Borová CTTC Ústí nad Orlicí C10:4
525. 10. 2014 13:30TJ Spartak PoličkaOrel Orlice A1:10
609. 11. 2014 09:00Orel Orlice ATJ Jiskra Litomyšl B10:3
609. 11. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Vidlatá Seč10:4
608. 11. 2014 09:00TJ Spartak PoličkaTJ Lanškroun A0:10
608. 11. 2014 09:02TJ Sokol Borová CSlovan Moravská Třebová B7:10
608. 11. 2014 09:00KST Vysoké Mýto ATJ Sokol Česká Třebová B3:10
608. 11. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Řetová A10:6
709. 11. 2014 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Jiskra Litomyšl B10:6
709. 11. 2014 13:30Orel Orlice ATJ Vidlatá Seč10:1
708. 11. 2014 13:30TJ Sokol Borová CTJ Lanškroun A2:10
708. 11. 2014 13:30TJ Spartak PoličkaSlovan Moravská Třebová B4:10
708. 11. 2014 13:30KST Vysoké Mýto ATJ Sokol Řetová A6:10
708. 11. 2014 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Česká Třebová B8:10
823. 11. 2014 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Jiskra Litomyšl B10:8
823. 11. 2014 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Vidlatá Seč10:6
823. 11. 2014 09:00KST Vysoké Mýto ATJ Sokol Borová C3:10
823. 11. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Spartak Polička10:4
823. 11. 2014 09:00Orel Orlice ATJ Lanškroun A9:9
823. 11. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí CSlovan Moravská Třebová B10:3
923. 11. 2014 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Vidlatá Seč5:10
923. 11. 2014 13:30TJ Sokol Řetová ATJ Jiskra Litomyšl B10:5
923. 11. 2014 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Borová C9:9
923. 11. 2014 13:30KST Vysoké Mýto ATJ Spartak Polička10:2
923. 11. 2014 13:30Orel Orlice ASlovan Moravská Třebová B10:3
923. 11. 2014 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Lanškroun A3:10
1007. 12. 2014 09:00TJ Lanškroun ATJ Jiskra Litomyšl B10:2
1007. 12. 2014 09:00Slovan Moravská Třebová BTJ Vidlatá Seč10:1
1006. 12. 2014 09:00KST Vysoké Mýto AOrel Orlice A5:10
1006. 12. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí C10:4
1007. 12. 2014 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Borová C10:1
1007. 12. 2014 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Spartak Polička10:0
1107. 12. 2014 13:30TJ Lanškroun ATJ Vidlatá Seč10:3
1107. 12. 2014 13:30Slovan Moravská Třebová BTJ Jiskra Litomyšl B2:10
1106. 12. 2014 13:30KST Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí C9:9
1106. 12. 2014 13:30TJ Sokol Sudslava AOrel Orlice A6:10
1107. 12. 2014 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Spartak Polička10:0
1107. 12. 2014 13:30TJ Sokol Řetová ATJ Sokol Borová C10:4
1210. 01. 2015 09:00Slovan Moravská Třebová BTJ Lanškroun A1:10
1210. 01. 2015 09:00KST Vysoké Mýto ATJ Sokol Sudslava A10:8
1203. 01. 2015 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Sokol Česká Třebová B9:9
1210. 01. 2015 09:00TJ Spartak PoličkaTJ Sokol Borová C6:10
1210. 01. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí COrel Orlice A7:10
1216. 01. 2015 18:00TJ Vidlatá SečTJ Jiskra Litomyšl B9:9
1301. 02. 2015 09:00TJ Sokol Borová CTJ Jiskra Litomyšl B10:2
1301. 02. 2015 09:00TJ Spartak PoličkaTJ Vidlatá Seč7:10
1301. 02. 2015 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Česká Třebová B10:2
1301. 02. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Řetová A10:6
1331. 01. 2015 09:00KST Vysoké Mýto ATJ Lanškroun A2:10
1331. 01. 2015 09:00TJ Sokol Sudslava ASlovan Moravská Třebová B10:5
1401. 02. 2015 13:30TJ Spartak PoličkaTJ Jiskra Litomyšl B9:9
1401. 02. 2015 13:30TJ Sokol Borová CTJ Vidlatá Seč10:2
1401. 02. 2015 13:30Orel Orlice ATJ Sokol Řetová A10:4
1401. 02. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Česká Třebová B10:5
1431. 01. 2015 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Lanškroun A3:10
1431. 01. 2015 13:30KST Vysoké Mýto ASlovan Moravská Třebová B10:7
1514. 02. 2015 09:00KST Vysoké Mýto ATJ Jiskra Litomyšl B8:10
1514. 02. 2015 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Vidlatá Seč8:10
1514. 02. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Lanškroun A2:10
1514. 02. 2015 09:00TJ Sokol Řetová ASlovan Moravská Třebová B10:0
1515. 02. 2015 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Borová C10:7
1515. 02. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Spartak Polička10:0
1614. 02. 2015 13:30KST Vysoké Mýto ATJ Vidlatá Seč10:8
1614. 02. 2015 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Jiskra Litomyšl B9:9
1614. 02. 2015 13:30TJ Sokol Česká Třebová BSlovan Moravská Třebová B10:0
1614. 02. 2015 13:30TJ Sokol Řetová ATJ Lanškroun A7:10
1615. 02. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Borová C10:3
1615. 02. 2015 13:30Orel Orlice ATJ Spartak Polička10:1
1728. 02. 2015 09:00TJ Jiskra Litomyšl BOrel Orlice A1:10
1728. 02. 2015 09:00TJ Vidlatá SečTTC Ústí nad Orlicí C4:10
1701. 03. 2015 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Borová C10:1
1701. 03. 2015 09:00Slovan Moravská Třebová BTJ Spartak Polička10:5
1721. 02. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová BKST Vysoké Mýto A10:5
1721. 02. 2015 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Sokol Sudslava A10:2
1828. 02. 2015 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTTC Ústí nad Orlicí C10:5
1828. 02. 2015 13:30TJ Vidlatá SečOrel Orlice A1:10
1801. 03. 2015 13:30TJ Lanškroun ATJ Spartak Polička10:0
1801. 03. 2015 13:30Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Borová C7:10
1821. 02. 2015 13:30TJ Sokol Řetová AKST Vysoké Mýto A6:10
1821. 02. 2015 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Sudslava A10:2
1908. 03. 2015 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Česká Třebová B10:3
1908. 03. 2015 09:00TJ Vidlatá SečTJ Sokol Řetová A10:8
1914. 03. 2015 09:00TJ Sokol Borová CKST Vysoké Mýto A10:2
1914. 03. 2015 09:00TJ Spartak PoličkaTJ Sokol Sudslava A9:9
1921. 03. 2015 09:00TJ Lanškroun AOrel Orlice A10:4
1921. 03. 2015 09:00Slovan Moravská Třebová BTTC Ústí nad Orlicí C10:4
2008. 03. 2015 13:30TJ Vidlatá SečTJ Sokol Česká Třebová B10:6
2008. 03. 2015 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Řetová A10:8
2014. 03. 2015 13:30TJ Sokol Borová CTJ Sokol Sudslava A10:6
2014. 03. 2015 13:30TJ Spartak PoličkaKST Vysoké Mýto A5:10
2021. 03. 2015 13:30Slovan Moravská Třebová BOrel Orlice A7:10
2021. 03. 2015 13:30TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí C10:1
2129. 03. 2015 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Lanškroun A1:10
2129. 03. 2015 09:00TJ Vidlatá SečSlovan Moravská Třebová B8:10
2129. 03. 2015 09:00Orel Orlice AKST Vysoké Mýto A8:10
2129. 03. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Sudslava A8:10
2129. 03. 2015 09:00TJ Sokol Borová CTJ Sokol Česká Třebová B10:0
2129. 03. 2015 09:00TJ Spartak PoličkaTJ Sokol Řetová A9:9
2229. 03. 2015 13:30TJ Vidlatá SečTJ Lanškroun A2:10
2229. 03. 2015 13:30TJ Jiskra Litomyšl BSlovan Moravská Třebová B10:4
2229. 03. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí CKST Vysoké Mýto A5:10
2229. 03. 2015 13:30Orel Orlice ATJ Sokol Sudslava A10:3
2229. 03. 2015 13:30TJ Spartak PoličkaTJ Sokol Česká Třebová B10:1
2229. 03. 2015 13:30TJ Sokol Borová CTJ Sokol Řetová A9:9
Divize dorostu
121. 09. 2014 08:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ASK US Steinerová Choceň A1:9
121. 09. 2014 09:30
herna Lanškroun
SK US Steinerová Choceň ATTC Ústí nad Orlicí A8:2
121. 09. 2014 11:00
herna Lanškroun
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Lanškroun A2:8
125. 09. 2014 08:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim B1:9
125. 09. 2014 09:30
herna Hlinsko
TJ Sokol Chrudim BTJ Lanškroun B2:8
125. 09. 2014 11:00
herna Hlinsko
TJ Lanškroun BTTC Medovinka Hlinsko A9:1
204. 10. 2014 08:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Lanškroun A5:5
204. 10. 2014 09:30
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim A2:8
204. 10. 2014 11:00
herna Lanškroun
TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun B6:4
218. 10. 2014 09:00
herna Choceň
SK US Steinerová Choceň ATTC Medovinka Hlinsko A9:1
218. 10. 2014 09:00
herna Choceň
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Chrudim B7:3
218. 10. 2014 10:30
herna Choceň
TTC Medovinka Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí A2:8
218. 10. 2014 10:30
herna Choceň
TJ Sokol Chrudim BSK US Steinerová Choceň A1:9
302. 11. 2014 08:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ATTC Medovinka Hlinsko A7:3
302. 11. 2014 09:30
herna Lanškroun
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim B4:6
302. 11. 2014 11:00
herna Lanškroun
TJ Sokol Chrudim BTJ Lanškroun A3:7
302. 11. 2014 09:00
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun B8:2
302. 11. 2014 09:00
herna Sokol Chrudim
TTC Ústí nad Orlicí ASK US Steinerová Choceň A1:9
302. 11. 2014 10:30
herna Sokol Chrudim
TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí A7:3
302. 11. 2014 10:30
herna Sokol Chrudim
SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Chrudim A7:3
429. 11. 2014 08:00
herna Choceň
SK US Steinerová Choceň ATJ Lanškroun A8:2
429. 11. 2014 09:30
herna Choceň
TJ Lanškroun ATJ Lanškroun B6:4
429. 11. 2014 11:00
herna Choceň
TJ Lanškroun BSK US Steinerová Choceň A2:8
430. 11. 2014 08:00
herna Ústí n/O
TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Chrudim A3:7
430. 11. 2014 09:30
herna Ústí n/O
TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A7:3
430. 11. 2014 11:00
herna Ústí n/O
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Chrudim B7:3
521. 12. 2014 08:00
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Chrudim ASK US Steinerová Choceň A2:8
521. 12. 2014 09:30
herna Sokol Chrudim
SK US Steinerová Choceň ATTC Medovinka Hlinsko A10:0
521. 12. 2014 11:00
herna Sokol Chrudim
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim A4:6
625. 01. 2015 08:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Lanškroun B3:7
625. 01. 2015 09:30
herna Hlinsko
TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí A5:5
625. 01. 2015 11:00
herna Hlinsko
TTC Ústí nad Orlicí ATTC Medovinka Hlinsko A9:1
624. 01. 2015 08:00
herna Sokol Chrudim - odloženo do max 8.2.2015
TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Chrudim A2:8
624. 01. 2015 09:30
herna Sokol Chrudim - odloženo do max 8.2.2015
TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun A9:1
624. 01. 2015 11:00
herna Sokol Chrudim - odloženo do max 8.2.2015
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim B7:3
708. 02. 2015 08:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun BSK US Steinerová Choceň A1:9
708. 02. 2015 09:30
herna Lanškroun
SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Chrudim B10:0
708. 02. 2015 11:00
herna Lanškroun
TJ Sokol Chrudim BTJ Lanškroun B3:7
701. 03. 2015 09:00
herna Ústí n/O
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Lanškroun A8:2
701. 03. 2015 09:00
herna Ústí n/O
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim A0:10
701. 03. 2015 10:30
herna Ústí n/O
TJ Lanškroun ATTC Medovinka Hlinsko A10:0
701. 03. 2015 10:30
herna Ústí n/O
TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A6:4
Divize žactva
128. 09. 2014 08:00
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATTC Medovinka Hlinsko B8:2
128. 09. 2014 09:30
herna Sokol Chrudim
TTC Medovinka Hlinsko BTJ Lanškroun B0:10
128. 09. 2014 11:00
herna Sokol Chrudim
TJ Lanškroun BTJ Sokol Chrudim A7:3
128. 09. 2014 09:00
herna Ústí n/O
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Lanškroun A4:6
128. 09. 2014 10:30
herna Ústí n/O
TJ Lanškroun ASK US Steinerová Choceň A9:1
128. 09. 2014 09:00
herna Ústí n/O
SK US Steinerová Choceň ATTC Medovinka Hlinsko A4:6
128. 09. 2014 10:30
herna Ústí n/O
TTC Medovinka Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí A0:10
225. 10. 2014 08:00
herna Choceň
SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Chrudim A5:5
225. 10. 2014 09:30
herna Choceň
TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A0:10
225. 10. 2014 11:00
herna Choceň
TTC Ústí nad Orlicí ASK US Steinerová Choceň A10:0
225. 10. 2014 08:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Lanškroun A1:9
225. 10. 2014 09:30
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ATTC Medovinka Hlinsko A9:1
225. 10. 2014 11:00
herna Lanškroun
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Lanškroun B4:6
315. 11. 2014 08:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko ATTC Medovinka Hlinsko B8:2
315. 11. 2014 09:30
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko BSK US Steinerová Choceň A4:6
315. 11. 2014 11:00
herna Hlinsko
SK US Steinerová Choceň ATTC Medovinka Hlinsko A4:6
406. 12. 2014 08:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí A3:7
406. 12. 2014 09:30
herna Lanškroun
TTC Ústí nad Orlicí ATTC Medovinka Hlinsko A10:0
406. 12. 2014 11:00
herna Lanškroun
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Lanškroun B3:7
406. 12. 2014 08:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko BTJ Sokol Chrudim A6:4
406. 12. 2014 09:30
herna Hlinsko
TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun A0:10
406. 12. 2014 11:00
herna Hlinsko
TJ Lanškroun ATTC Medovinka Hlinsko B10:0
504. 01. 2015 09:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim A8:2
504. 01. 2015 10:30
herna Hlinsko
TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A0:10
504. 01. 2015 09:00
herna Hlinsko
TTC Ústí nad Orlicí ATTC Medovinka Hlinsko B10:0
504. 01. 2015 10:30
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko BTTC Medovinka Hlinsko A2:8
504. 01. 2015 08:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ASK US Steinerová Choceň A10:0
504. 01. 2015 09:30
herna Lanškroun
SK US Steinerová Choceň ATJ Lanškroun B2:8
504. 01. 2015 11:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Lanškroun A3:7
611. 02. 2015 18:00
herna Hlinsko
TJ Sokol Chrudim ATTC Medovinka Hlinsko A2:8
611. 02. 2015 16:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Lanškroun A0:10
611. 02. 2015 17:00
herna Hlinsko
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim A10:0
614. 02. 2015 09:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko BSK US Steinerová Choceň A3:7
614. 02. 2015 10:30
herna Hlinsko
SK US Steinerová Choceň ATTC Ústí nad Orlicí A0:10
614. 02. 2015 09:00
herna Hlinsko
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Lanškroun B10:0
614. 02. 2015 10:30
herna Hlinsko
TJ Lanškroun BTTC Medovinka Hlinsko B9:1
728. 02. 2015 11:00
herna Lanškroun
TTC Medovinka Hlinsko BTJ Lanškroun A0:10
728. 02. 2015 09:30
herna Lanškroun
TTC Ústí nad Orlicí ATTC Medovinka Hlinsko B10:0
728. 02. 2015 08:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí A5:5
728. 02. 2015 08:00
herna Choceň
SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Chrudim A4:6
728. 02. 2015 09:30
herna Choceň
TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun B3:7
728. 02. 2015 11:00
herna Choceň
TJ Lanškroun BSK US Steinerová Choceň A9:1

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS