Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE VYSOČINA
115. 11. 2014 14:00TJ CHS Chotěboř ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A4:10
114. 11. 2014 18:30
hraje se v M. Budějovicích
TJ Třebíč ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:7
118. 09. 2014 18:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Spartak Pelhřimov A3:10
113. 11. 2014 18:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASTEN marketing HB Ostrov B10:8
115. 11. 2014 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Rovečné A10:8
115. 11. 2014 10:00SK Telč ASK Tenis Polesí A4:10
204. 10. 2014 11:30TJ CHS Chotěboř ASK Telč A10:4
204. 10. 2014 11:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASK Tenis Polesí A8:10
204. 10. 2014 10:00TJ Třebíč ATJ Žďár nad Sázavou B10:0
204. 10. 2014 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Rovečné A3:10
204. 10. 2014 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:8
204. 10. 2014 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASTEN marketing HB Ostrov B10:6
304. 10. 2014 17:30TJ CHS Chotěboř ASK Tenis Polesí A6:10
304. 10. 2014 17:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASK Telč A10:2
304. 10. 2014 15:00TJ Třebíč ATJ Sokol Rovečné A9:9
304. 10. 2014 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Žďár nad Sázavou B3:10
304. 10. 2014 15:00TJ Spartak Pelhřimov BSTEN marketing HB Ostrov B6:10
304. 10. 2014 15:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:0
418. 10. 2014 09:30SK Telč ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A3:10
418. 10. 2014 08:30SK Tenis Polesí ASTEN marketing HB Ostrov B10:0
418. 10. 2014 11:30TJ Žďár nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov B10:4
418. 10. 2014 12:00TJ Sokol Rovečné ATJ Spartak Pelhřimov A3:10
418. 10. 2014 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Třebíč A3:10
418. 10. 2014 11:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:1
518. 10. 2014 13:30SK Telč ASTEN marketing HB Ostrov B7:10
518. 10. 2014 14:30SK Tenis Polesí ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:1
518. 10. 2014 17:30TJ Žďár nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov A5:10
518. 10. 2014 16:00TJ Sokol Rovečné ATJ Spartak Pelhřimov B10:4
518. 10. 2014 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Sokol Moravské Budějovice A9:9
518. 10. 2014 17:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Třebíč A10:3
601. 11. 2014 10:00TJ Třebíč ASK Telč A10:1
601. 11. 2014 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice ASK Tenis Polesí A5:10
601. 11. 2014 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ CHS Chotěboř A10:5
601. 11. 2014 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A4:10
601. 11. 2014 11:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Žďár nad Sázavou B5:10
601. 11. 2014 12:30STEN marketing HB Ostrov BTJ Sokol Rovečné A10:3
701. 11. 2014 15:00TJ Třebíč ASK Tenis Polesí A6:10
701. 11. 2014 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice ASK Telč A10:1
701. 11. 2014 15:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra Havlíčkův Brod A5:10
701. 11. 2014 15:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ CHS Chotěboř A10:0
701. 11. 2014 17:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Sokol Rovečné A10:4
701. 11. 2014 16:30STEN marketing HB Ostrov BTJ Žďár nad Sázavou B10:6
829. 11. 2014 09:30SK Telč ATJ Žďár nad Sázavou B4:10
829. 11. 2014 08:30SK Tenis Polesí ATJ Sokol Rovečné A10:2
829. 11. 2014 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:6
829. 11. 2014 11:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASTEN marketing HB Ostrov B10:2
829. 11. 2014 10:00TJ Třebíč ATJ Spartak Pelhřimov B10:4
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Spartak Pelhřimov A2:10
929. 11. 2014 13:30SK Telč ATJ Sokol Rovečné A6:10
929. 11. 2014 14:30SK Tenis Polesí ATJ Žďár nad Sázavou B10:3
929. 11. 2014 17:30TJ CHS Chotěboř ASTEN marketing HB Ostrov B10:7
929. 11. 2014 17:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:3
929. 11. 2014 15:00TJ Třebíč ATJ Spartak Pelhřimov A2:10
929. 11. 2014 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Spartak Pelhřimov B10:3
1013. 12. 2014 10:00TJ Spartak Pelhřimov BSK Telč A10:8
1013. 12. 2014 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Tenis Polesí A10:6
1013. 12. 2014 11:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Třebíč A1:10
1013. 12. 2014 12:30STEN marketing HB Ostrov BTJ Sokol Moravské Budějovice A9:9
1013. 12. 2014 09:30TJ Žďár nad Sázavou BTJ CHS Chotěboř A10:4
1013. 12. 2014 12:00TJ Sokol Rovečné ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A4:10
1113. 12. 2014 15:00TJ Spartak Pelhřimov BSK Tenis Polesí A2:10
1113. 12. 2014 15:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Telč A10:2
1113. 12. 2014 17:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:8
1113. 12. 2014 16:30STEN marketing HB Ostrov BTJ Třebíč A6:10
1113. 12. 2014 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Jiskra Havlíčkův Brod A4:10
1113. 12. 2014 16:00TJ Sokol Rovečné ATJ CHS Chotěboř A9:9
1221. 02. 2015 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ CHS Chotěboř A10:1
1212. 02. 2015 17:30
herna TJ Třebíč, SPŠ Kubišova ul.1214
TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Třebíč A10:8
1227. 09. 2014 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Spartak Pelhřimov B10:3
1219. 02. 2015 18:00STEN marketing HB Ostrov BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:0wo
1221. 02. 2015 14:00TJ Sokol Rovečné ATJ Žďár nad Sázavou B9:9
1221. 02. 2015 10:00SK Tenis Polesí ASK Telč A10:2
1310. 01. 2015 09:30SK Telč ATJ CHS Chotěboř A7:10
1310. 01. 2015 08:30SK Tenis Polesí ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A10:3
1310. 01. 2015 09:30TJ Žďár nad Sázavou BTJ Třebíč A10:8
1310. 01. 2015 12:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sokol Moravské Budějovice A9:9
1310. 01. 2015 11:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov B10:5
1310. 01. 2015 12:30STEN marketing HB Ostrov BTJ Spartak Pelhřimov A0:10
1410. 01. 2015 14:30SK Tenis Polesí ATJ CHS Chotěboř A10:1
1410. 01. 2015 13:30SK Telč ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A3:10
1410. 01. 2015 16:00TJ Sokol Rovečné ATJ Třebíč A4:10
1410. 01. 2015 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Moravské Budějovice A10:5
1410. 01. 2015 16:30STEN marketing HB Ostrov BTJ Spartak Pelhřimov B10:6
1410. 01. 2015 17:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov A5:10
1524. 01. 2015 11:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASK Telč A10:8
1524. 01. 2015 12:30STEN marketing HB Ostrov BSK Tenis Polesí A2:10
1524. 01. 2015 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Žďár nad Sázavou B10:8
1524. 01. 2015 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sokol Rovečné A10:2
1524. 01. 2015 10:00TJ Třebíč ATJ CHS Chotěboř A10:5
1524. 01. 2015 10:00
Hraje se v herně TJ Třebíč - SPŠ Kubišova 1214 Třebíč
TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A8:10
1624. 01. 2015 16:30STEN marketing HB Ostrov BSK Telč A10:5
1624. 01. 2015 17:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASK Tenis Polesí A6:10
1624. 01. 2015 15:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Žďár nad Sázavou B10:0
1624. 01. 2015 15:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Rovečné A10:6
1624. 01. 2015 15:00
Hraje se v herně TJ Třebíč - SPŠ Kubišova 1214 Třebíč
TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ CHS Chotěboř A9:9
1624. 01. 2015 15:00TJ Třebíč ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A6:10
1707. 02. 2015 09:30SK Telč ATJ Třebíč A9:9
1707. 02. 2015 08:30SK Tenis Polesí ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:0
1707. 02. 2015 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Spartak Pelhřimov B10:8
1707. 02. 2015 11:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Spartak Pelhřimov A10:6
1707. 02. 2015 09:30TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A9:9
1707. 02. 2015 12:00TJ Sokol Rovečné ASTEN marketing HB Ostrov B8:10
1807. 02. 2015 14:30SK Tenis Polesí ATJ Třebíč A10:4
1807. 02. 2015 13:30SK Telč ATJ Sokol Moravské Budějovice A5:10
1807. 02. 2015 17:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Spartak Pelhřimov B10:1
1807. 02. 2015 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Spartak Pelhřimov A9:9
1807. 02. 2015 16:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:5
1807. 02. 2015 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSTEN marketing HB Ostrov B8:10
1907. 03. 2015 09:30TJ Žďár nad Sázavou BSK Telč A10:5
1907. 03. 2015 12:00TJ Sokol Rovečné ASK Tenis Polesí A4:10
1907. 03. 2015 11:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ CHS Chotěboř A10:5
1907. 03. 2015 12:30STEN marketing HB Ostrov BTJ Jiskra Havlíčkův Brod A6:10
1907. 03. 2015 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Třebíč A6:10
1907. 03. 2015 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:6
2007. 03. 2015 16:00TJ Sokol Rovečné ASK Telč A10:0
2007. 03. 2015 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Tenis Polesí A5:10
2007. 03. 2015 16:30STEN marketing HB Ostrov BTJ CHS Chotěboř A10:6
2007. 03. 2015 17:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A4:10
2007. 03. 2015 15:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Třebíč A10:4
2007. 03. 2015 15:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Moravské Budějovice A4:10
2121. 03. 2015 09:30SK Telč ATJ Spartak Pelhřimov B10:4
2121. 03. 2015 08:30SK Tenis Polesí ATJ Spartak Pelhřimov A8:10
2121. 03. 2015 10:00TJ Třebíč ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:2
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice ASTEN marketing HB Ostrov B9:9
2121. 03. 2015 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Žďár nad Sázavou B10:7
2121. 03. 2015 11:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Sokol Rovečné A10:7
2221. 03. 2015 14:30SK Tenis Polesí ATJ Spartak Pelhřimov B10:1
2221. 03. 2015 13:30SK Telč ATJ Spartak Pelhřimov A1:10
2221. 03. 2015 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:4
2221. 03. 2015 15:00TJ Třebíč ASTEN marketing HB Ostrov B10:6
2221. 03. 2015 17:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Žďár nad Sázavou B8:10
2221. 03. 2015 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Sokol Rovečné A8:10
KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy
115. 11. 2014 10:00TJ CHS Chotěboř BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B3:10
115. 11. 2014 14:00Sportovní Klub Jihlava BStolní tenis Velké Meziříčí A4:10
115. 11. 2014 12:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Chmelná A3:10
115. 11. 2014 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Slavoj Polná A8:10
115. 11. 2014 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Rouchovany A9:9
115. 11. 2014 14:00SKST Třešť ATJ Sokol Jemnice A9:9
204. 10. 2014 08:30TJ CHS Chotěboř BSKST Třešť A2:10
204. 10. 2014 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Jemnice A10:7
204. 10. 2014 11:00Sportovní Klub Jihlava BTJ Sokol Moravské Budějovice B10:2
204. 10. 2014 11:30Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Rouchovany A10:0
204. 10. 2014 12:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Nížkov A10:7
204. 10. 2014 11:30TJ Chmelná ATJ Slavoj Polná A10:7
304. 10. 2014 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Jemnice A4:10
304. 10. 2014 14:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BSKST Třešť A10:7
304. 10. 2014 17:30Sportovní Klub Jihlava BTJ Sokol Rouchovany A10:1
304. 10. 2014 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:1
304. 10. 2014 16:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Slavoj Polná A10:8
304. 10. 2014 17:30TJ Chmelná ATJ Sokol Nížkov A10:3
418. 10. 2014 11:30SKST Třešť ATJ Sokol Nížkov A8:10
418. 10. 2014 12:30TJ Sokol Jemnice ATJ Slavoj Polná A10:7
418. 10. 2014 08:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Jiskra Humpolec A10:6
418. 10. 2014 17:30TJ Sokol Rouchovany ATJ Chmelná A3:10
418. 10. 2014 08:30TJ CHS Chotěboř BSportovní Klub Jihlava B3:10
418. 10. 2014 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BStolní tenis Velké Meziříčí A3:10
518. 10. 2014 17:30SKST Třešť ATJ Slavoj Polná A10:5
518. 10. 2014 16:30TJ Sokol Jemnice ATJ Sokol Nížkov A6:10
518. 10. 2014 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Chmelná A6:10
518. 10. 2014 13:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Jiskra Humpolec A9:9
518. 10. 2014 14:30TJ CHS Chotěboř BStolní tenis Velké Meziříčí A4:10
518. 10. 2014 14:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BSportovní Klub Jihlava B7:10
601. 11. 2014 11:00Sportovní Klub Jihlava BSKST Třešť A10:7
601. 11. 2014 11:30Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Jemnice A9:9
601. 11. 2014 12:30TJ Jiskra Humpolec ATJ CHS Chotěboř B10:4
601. 11. 2014 11:30TJ Chmelná ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:6
601. 11. 2014 08:30TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:2
601. 11. 2014 09:30TJ Slavoj Polná ATJ Sokol Rouchovany A10:8
701. 11. 2014 17:30Sportovní Klub Jihlava BTJ Sokol Jemnice A10:7
701. 11. 2014 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASKST Třešť A10:3
701. 11. 2014 16:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B9:9
701. 11. 2014 17:30TJ Chmelná ATJ CHS Chotěboř B10:6
701. 11. 2014 14:30TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Rouchovany A10:3
701. 11. 2014 13:30TJ Slavoj Polná ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:7
829. 11. 2014 11:30SKST Třešť ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:6
829. 11. 2014 12:30TJ Sokol Jemnice ATJ Sokol Rouchovany A10:5
829. 11. 2014 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Nížkov A9:9
829. 11. 2014 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Slavoj Polná A7:10
829. 11. 2014 11:00Sportovní Klub Jihlava BTJ Jiskra Humpolec A10:5
829. 11. 2014 11:30Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Chmelná A10:8
929. 11. 2014 17:30SKST Třešť ATJ Sokol Rouchovany A10:7
929. 11. 2014 16:30TJ Sokol Jemnice ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:2
929. 11. 2014 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Slavoj Polná A6:10
929. 11. 2014 14:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Nížkov A10:5
929. 11. 2014 17:30Sportovní Klub Jihlava BTJ Chmelná A3:10
929. 11. 2014 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Jiskra Humpolec A10:1
1013. 12. 2014 12:30TJ Jiskra Humpolec ASKST Třešť A6:10
1013. 12. 2014 11:30TJ Chmelná ATJ Sokol Jemnice A7:10
1013. 12. 2014 08:30TJ Sokol Nížkov ASportovní Klub Jihlava B9:9
1013. 12. 2014 09:30TJ Slavoj Polná AStolní tenis Velké Meziříčí A4:10
1013. 12. 2014 08:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ CHS Chotěboř B9:9
1013. 12. 2014 17:30TJ Sokol Rouchovany ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:7
1113. 12. 2014 16:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Jemnice A0:10
1113. 12. 2014 17:30TJ Chmelná ASKST Třešť A10:2
1113. 12. 2014 14:30TJ Sokol Nížkov AStolní tenis Velké Meziříčí A8:10
1113. 12. 2014 13:30TJ Slavoj Polná ASportovní Klub Jihlava B7:10
1113. 12. 2014 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B6:10
1113. 12. 2014 13:00TJ Sokol Rouchovany ATJ CHS Chotěboř B10:5
1221. 02. 2015 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ CHS Chotěboř B10:2
1221. 02. 2015 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASportovní Klub Jihlava B10:2
1221. 02. 2015 14:00TJ Chmelná ATJ Jiskra Humpolec A10:4
1221. 02. 2015 10:00TJ Slavoj Polná ATJ Sokol Nížkov A10:5
1221. 02. 2015 14:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:3
1221. 02. 2015 14:00TJ Sokol Jemnice ASKST Třešť A10:4
1310. 01. 2015 11:30SKST Třešť ATJ CHS Chotěboř B8:10
1310. 01. 2015 12:30TJ Sokol Jemnice ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B6:10
1310. 01. 2015 08:30TJ Sokol Moravské Budějovice BSportovní Klub Jihlava B6:10
1310. 01. 2015 17:30TJ Sokol Rouchovany AStolní tenis Velké Meziříčí A6:10
1310. 01. 2015 08:30TJ Sokol Nížkov ATJ Jiskra Humpolec A10:5
1310. 01. 2015 09:30TJ Slavoj Polná ATJ Chmelná A3:10
1410. 01. 2015 16:30TJ Sokol Jemnice ATJ CHS Chotěboř B10:3
1410. 01. 2015 17:30SKST Třešť ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B8:10
1410. 01. 2015 13:00TJ Sokol Rouchovany ASportovní Klub Jihlava B6:10
1410. 01. 2015 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice BStolní tenis Velké Meziříčí A9:9
1410. 01. 2015 13:30TJ Slavoj Polná ATJ Jiskra Humpolec A10:4
1410. 01. 2015 14:30TJ Sokol Nížkov ATJ Chmelná A6:10
1524. 01. 2015 08:30TJ Sokol Nížkov ASKST Třešť A10:6
1524. 01. 2015 09:30TJ Slavoj Polná ATJ Sokol Jemnice A5:10
1524. 01. 2015 12:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:3
1524. 01. 2015 11:30TJ Chmelná ATJ Sokol Rouchovany A10:5
1524. 01. 2015 11:00Sportovní Klub Jihlava BTJ CHS Chotěboř B10:4
1524. 01. 2015 11:30Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:4
1624. 01. 2015 13:30TJ Slavoj Polná ASKST Třešť A8:10
1624. 01. 2015 14:30TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Jemnice A7:10
1624. 01. 2015 17:30TJ Chmelná ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:1
1624. 01. 2015 16:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Rouchovany A9:9
1624. 01. 2015 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ CHS Chotěboř B10:5
1624. 01. 2015 17:30Sportovní Klub Jihlava BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:6
1707. 02. 2015 11:30SKST Třešť ASportovní Klub Jihlava B8:10
1707. 02. 2015 12:30TJ Sokol Jemnice AStolní tenis Velké Meziříčí A10:7
1707. 02. 2015 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Jiskra Humpolec A4:10
1707. 02. 2015 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Chmelná A4:10
1707. 02. 2015 08:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Nížkov A10:4
1707. 02. 2015 17:30TJ Sokol Rouchovany ATJ Slavoj Polná A10:7
1807. 02. 2015 16:30TJ Sokol Jemnice ASportovní Klub Jihlava B10:4
1807. 02. 2015 17:30SKST Třešť AStolní tenis Velké Meziříčí A9:9
1807. 02. 2015 14:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Jiskra Humpolec A4:10
1807. 02. 2015 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Chmelná A2:10
1807. 02. 2015 13:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Nížkov A10:5
1807. 02. 2015 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Slavoj Polná A8:10
1907. 03. 2015 08:30TJ Sokol Moravské Budějovice BSKST Třešť A6:10
1907. 03. 2015 17:30TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Jemnice A6:10
1907. 03. 2015 08:30TJ Sokol Nížkov ATJ CHS Chotěboř B10:3
1907. 03. 2015 09:30TJ Slavoj Polná ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:6
1907. 03. 2015 12:30TJ Jiskra Humpolec ASportovní Klub Jihlava B10:5
1907. 03. 2015 11:30TJ Chmelná AStolní tenis Velké Meziříčí A8:10
2007. 03. 2015 13:00TJ Sokol Rouchovany ASKST Třešť A4:10
2007. 03. 2015 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Jemnice A4:10
2007. 03. 2015 13:30TJ Slavoj Polná ATJ CHS Chotěboř B10:3
2007. 03. 2015 14:30TJ Sokol Nížkov ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:8
2007. 03. 2015 17:30TJ Chmelná ASportovní Klub Jihlava B10:0
2007. 03. 2015 16:30TJ Jiskra Humpolec AStolní tenis Velké Meziříčí A8:10
2121. 03. 2015 11:30SKST Třešť ATJ Jiskra Humpolec A10:8
2121. 03. 2015 12:30TJ Sokol Jemnice ATJ Chmelná A9:9
2121. 03. 2015 11:00Sportovní Klub Jihlava BTJ Sokol Nížkov A7:10
2121. 03. 2015 11:30Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Slavoj Polná A8:10
2121. 03. 2015 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Moravské Budějovice B0:10wo
2121. 03. 2015 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Rouchovany A10:3
2221. 03. 2015 16:30TJ Sokol Jemnice ATJ Jiskra Humpolec A10:6
2221. 03. 2015 17:30SKST Třešť ATJ Chmelná A9:9
2221. 03. 2015 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Nížkov A10:4
2221. 03. 2015 17:30Sportovní Klub Jihlava BTJ Slavoj Polná A7:10
2221. 03. 2015 14:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Moravské Budějovice B10:4
2221. 03. 2015 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Rouchovany A0:10wo
KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy
115. 11. 2014 10:00SKST Třešť BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A2:10
115. 11. 2014 14:00TJ Sokol Polnička ATJ Žďár nad Sázavou C8:10
115. 11. 2014 10:30TJ Jiskra Humpolec BSKST Kamenice nad Lipou A3:10
115. 11. 2014 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ CHS Chotěboř C4:10
115. 11. 2014 11:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A6:10
115. 11. 2014 10:00TJ Spartak Pelhřimov CSK Tenis Polesí B6:10
204. 10. 2014 08:30SKST Třešť BTJ Spartak Pelhřimov C10:7
204. 10. 2014 09:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ASK Tenis Polesí B9:9
204. 10. 2014 12:30
Sokolovna Nové Veselí
TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A9:9
204. 10. 2014 11:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Hrotovice-Valeč A9:9
204. 10. 2014 09:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:8
204. 10. 2014 10:30SKST Kamenice nad Lipou ATJ CHS Chotěboř C10:8
304. 10. 2014 14:30SKST Třešť BSK Tenis Polesí B10:6
304. 10. 2014 13:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Spartak Pelhřimov C10:3
304. 10. 2014 16:30
Sokolovna Nové Veselí
TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A5:10
304. 10. 2014 17:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A8:10
304. 10. 2014 15:30TJ Jiskra Humpolec BTJ CHS Chotěboř C10:8
304. 10. 2014 15:30SKST Kamenice nad Lipou ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:1
418. 10. 2014 12:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B2:10
418. 10. 2014 11:30SK Tenis Polesí BTJ CHS Chotěboř C10:7
418. 10. 2014 11:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Jiskra Humpolec B8:10
418. 10. 2014 11:00
Herna Sokola Valeč
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ASKST Kamenice nad Lipou A4:10
418. 10. 2014 08:30SKST Třešť BTJ Sokol Polnička A10:8
418. 10. 2014 09:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Žďár nad Sázavou C6:10
518. 10. 2014 16:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ CHS Chotěboř C1:10
518. 10. 2014 17:30SK Tenis Polesí BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B9:9
518. 10. 2014 15:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASKST Kamenice nad Lipou A10:7
518. 10. 2014 16:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Jiskra Humpolec B7:10
518. 10. 2014 14:30SKST Třešť BTJ Žďár nad Sázavou C6:10
518. 10. 2014 13:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Polnička A10:5
601. 11. 2014 12:30TJ Sokol Polnička ATJ Spartak Pelhřimov C8:10
601. 11. 2014 11:30TJ Žďár nad Sázavou CSK Tenis Polesí B10:4
601. 11. 2014 10:30TJ Jiskra Humpolec BSKST Třešť B10:4
601. 11. 2014 10:30SKST Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A8:10
601. 11. 2014 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A7:10
601. 11. 2014 08:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:2
701. 11. 2014 16:30TJ Sokol Polnička ASK Tenis Polesí B9:9
701. 11. 2014 17:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Spartak Pelhřimov C10:2
701. 11. 2014 15:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A7:10
701. 11. 2014 15:30SKST Kamenice nad Lipou ASKST Třešť B10:3
701. 11. 2014 14:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A6:10
701. 11. 2014 14:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A7:10
829. 11. 2014 12:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A5:10
829. 11. 2014 11:30SK Tenis Polesí BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:2
829. 11. 2014 08:30SKST Třešť BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:3
829. 11. 2014 09:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ CHS Chotěboř C10:5
829. 11. 2014 12:30TJ Sokol Polnička ATJ Jiskra Humpolec B9:9
829. 11. 2014 11:30TJ Žďár nad Sázavou CSKST Kamenice nad Lipou A5:10
929. 11. 2014 16:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:7
929. 11. 2014 17:30SK Tenis Polesí BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:6
929. 11. 2014 14:30SKST Třešť BTJ CHS Chotěboř C10:8
929. 11. 2014 13:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:3
929. 11. 2014 08:00TJ Sokol Polnička ASKST Kamenice nad Lipou A9:9
929. 11. 2014 17:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Jiskra Humpolec B10:4
1013. 12. 2014 10:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Spartak Pelhřimov C8:10
1006. 12. 2014 14:30SKST Kamenice nad Lipou ASK Tenis Polesí B10:8
1013. 12. 2014 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Polnička A6:10
1013. 12. 2014 08:30TJ CHS Chotěboř CTJ Žďár nad Sázavou C4:10
1013. 12. 2014 11:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASKST Třešť B10:4
1013. 12. 2014 11:00
Herna Sokola Valeč
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A2:10
1113. 12. 2014 15:30TJ Jiskra Humpolec BSK Tenis Polesí B9:9
1113. 12. 2014 15:30SKST Kamenice nad Lipou ATJ Spartak Pelhřimov C10:4
1113. 12. 2014 14:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Žďár nad Sázavou C2:10
1113. 12. 2014 14:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Polnička A10:2
1113. 12. 2014 15:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A8:10
1113. 12. 2014 16:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ASKST Třešť B9:9
1221. 02. 2015 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ASKST Třešť B10:3
1221. 02. 2015 14:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Polnička A9:9
1231. 01. 2015 10:30
Sokolovna v Humpolci
SKST Kamenice nad Lipou ATJ Jiskra Humpolec B10:4
1221. 02. 2015 10:00TJ CHS Chotěboř CTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:2
1220. 02. 2015 16:30
Sokolovna v Náměšti n/O.
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A9:9
1221. 02. 2015 14:00SK Tenis Polesí BTJ Spartak Pelhřimov C10:6
1310. 01. 2015 12:30TJ Spartak Pelhřimov CSKST Třešť B9:9
1310. 01. 2015 11:30SK Tenis Polesí BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A2:10
1310. 01. 2015 11:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Polnička A10:8
1310. 01. 2015 10:00
Tělocvična ZŠ Rouchovany 131
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Žďár nad Sázavou C2:10
1310. 01. 2015 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Jiskra Humpolec B6:10
1310. 01. 2015 08:30TJ CHS Chotěboř CSKST Kamenice nad Lipou A9:9
1410. 01. 2015 17:30SK Tenis Polesí BSKST Třešť B10:5
1410. 01. 2015 16:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A2:10
1410. 01. 2015 16:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Polnička A6:10
1410. 01. 2015 15:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Žďár nad Sázavou C5:10
1410. 01. 2015 14:30TJ CHS Chotěboř CTJ Jiskra Humpolec B10:1
1410. 01. 2015 14:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BSKST Kamenice nad Lipou A7:10
1524. 01. 2015 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov C9:9
1524. 01. 2015 08:30TJ CHS Chotěboř CSK Tenis Polesí B9:9
1524. 01. 2015 10:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A9:9
1524. 01. 2015 10:30SKST Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:2
1524. 01. 2015 12:30TJ Sokol Polnička ASKST Třešť B4:10
1524. 01. 2015 11:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A9:9
1624. 01. 2015 14:30TJ CHS Chotěboř CTJ Spartak Pelhřimov C10:1
1624. 01. 2015 14:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BSK Tenis Polesí B9:9
1624. 01. 2015 15:30SKST Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:3
1624. 01. 2015 15:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:5
1624. 01. 2015 17:30TJ Žďár nad Sázavou CSKST Třešť B9:9
1624. 01. 2015 16:30TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A9:9
1707. 02. 2015 12:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Polnička A4:10
1707. 02. 2015 11:30SK Tenis Polesí BTJ Žďár nad Sázavou C7:10
1707. 02. 2015 08:30SKST Třešť BTJ Jiskra Humpolec B9:9
1707. 02. 2015 09:30
Kulturní dům Římov
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ASKST Kamenice nad Lipou A7:10
1707. 02. 2015 11:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:3
1707. 02. 2015 10:00
Hala ZŠ v Rouchovanech
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ CHS Chotěboř C10:8
1807. 02. 2015 17:30SK Tenis Polesí BTJ Sokol Polnička A4:10
1807. 02. 2015 16:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ Žďár nad Sázavou C1:10
1807. 02. 2015 13:30
Kulturní dům Římov
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Jiskra Humpolec B10:2
1807. 02. 2015 14:30SKST Třešť BSKST Kamenice nad Lipou A4:10
1807. 02. 2015 16:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:3
1807. 02. 2015 15:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ CHS Chotěboř C9:9
1907. 03. 2015 11:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Spartak Pelhřimov C10:4
1907. 03. 2015 11:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ASK Tenis Polesí B10:7
1907. 03. 2015 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BSKST Třešť B7:10
1907. 03. 2015 08:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A9:9
1907. 03. 2015 10:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Polnička A10:6
1907. 03. 2015 10:30SKST Kamenice nad Lipou ATJ Žďár nad Sázavou C10:3
2007. 03. 2015 16:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Spartak Pelhřimov C10:2
2007. 03. 2015 15:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Tenis Polesí B10:7
2007. 03. 2015 14:30TJ CHS Chotěboř CSKST Třešť B10:2
2007. 03. 2015 14:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A5:10
2007. 03. 2015 15:30SKST Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Polnička A10:0
2007. 03. 2015 15:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Žďár nad Sázavou C7:10
2121. 03. 2015 12:30TJ Spartak Pelhřimov CTJ Jiskra Humpolec B10:4
2121. 03. 2015 11:30SK Tenis Polesí BSKST Kamenice nad Lipou A9:9
2121. 03. 2015 12:30TJ Sokol Polnička ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:3
2121. 03. 2015 11:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ CHS Chotěboř C10:3
2121. 03. 2015 08:30SKST Třešť BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:1
2121. 03. 2015 09:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:2
2221. 03. 2015 17:30SK Tenis Polesí BTJ Jiskra Humpolec B10:1
2221. 03. 2015 16:30TJ Spartak Pelhřimov CSKST Kamenice nad Lipou A5:10
2221. 03. 2015 17:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:1
2221. 03. 2015 08:30TJ Sokol Polnička ATJ CHS Chotěboř C10:6
2221. 03. 2015 13:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:0
2221. 03. 2015 14:30SKST Třešť BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:5
KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy
115. 11. 2014 10:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Puklice A0:10
115. 11. 2014 10:00Sportovní Klub Jihlava CTJ Žďár nad Sázavou D10:4
115. 11. 2014 17:00
herna v Kamenici n/L.
TJ Chmelná BSKST Kamenice nad Lipou B10:0
115. 11. 2014 14:00TJ Sokol Nížkov BTJ CHS Chotěboř D3:10
115. 11. 2014 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Sokol Brtnice A10:7
115. 11. 2014 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A6:10
204. 10. 2014 10:00TJ Sokol Přibyslav ASK Sokol Lhotky A10:5
204. 10. 2014 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A2:10
204. 10. 2014 08:30Sportovní Klub Jihlava CTJ Sokol Moravské Budějovice C10:4
204. 10. 2014 08:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Brtnice A10:4
204. 10. 2014 08:30TJ Chmelná BTJ Sokol Nížkov B10:0
204. 10. 2014 09:30SKST Kamenice nad Lipou BTJ CHS Chotěboř D6:10
304. 10. 2014 15:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A1:10
304. 10. 2014 15:00TJ Sokol Puklice ASK Sokol Lhotky A10:7
304. 10. 2014 14:30Sportovní Klub Jihlava CTJ Sokol Brtnice A10:0
304. 10. 2014 14:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Moravské Budějovice C1:10
304. 10. 2014 14:30TJ Chmelná BTJ CHS Chotěboř D10:6
304. 10. 2014 13:30SKST Kamenice nad Lipou BTJ Sokol Nížkov B10:7
418. 10. 2014 09:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Nížkov B6:10
418. 10. 2014 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ CHS Chotěboř D10:8
418. 10. 2014 11:30TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Chmelná B10:7
418. 10. 2014 12:30TJ Sokol Brtnice ASKST Kamenice nad Lipou B10:8
418. 10. 2014 10:00TJ Sokol Přibyslav ASportovní Klub Jihlava C3:10
418. 10. 2014 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Žďár nad Sázavou D10:6
518. 10. 2014 15:00SK Sokol Lhotky ATJ CHS Chotěboř D9:9
518. 10. 2014 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Nížkov B10:2
518. 10. 2014 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice CSKST Kamenice nad Lipou B10:5
518. 10. 2014 16:30TJ Sokol Brtnice ATJ Chmelná B10:6
518. 10. 2014 15:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Žďár nad Sázavou D10:7
518. 10. 2014 15:00TJ Sokol Puklice ASportovní Klub Jihlava C1:10
601. 11. 2014 08:30Sportovní Klub Jihlava CSK Sokol Lhotky A10:2
601. 11. 2014 08:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:8
601. 11. 2014 08:30TJ Chmelná BTJ Sokol Přibyslav A9:9
601. 11. 2014 09:30SKST Kamenice nad Lipou BTJ Sokol Puklice A8:10
601. 11. 2014 11:30TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Moravské Budějovice C3:10
601. 11. 2014 11:30TJ CHS Chotěboř DTJ Sokol Brtnice A9:9
701. 11. 2014 14:30Sportovní Klub Jihlava CTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:7
701. 11. 2014 14:30TJ Žďár nad Sázavou DSK Sokol Lhotky A10:8
701. 11. 2014 14:30TJ Chmelná BTJ Sokol Puklice A10:7
701. 11. 2014 13:30SKST Kamenice nad Lipou BTJ Sokol Přibyslav A10:4
701. 11. 2014 17:30TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Brtnice A10:8
701. 11. 2014 17:30TJ CHS Chotěboř DTJ Sokol Moravské Budějovice C7:10
829. 11. 2014 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Moravské Budějovice C3:10
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Brtnice A10:4
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Nížkov B2:10
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Puklice ATJ CHS Chotěboř D10:8
829. 11. 2014 08:30Sportovní Klub Jihlava CTJ Chmelná B10:6
829. 11. 2014 08:30TJ Žďár nad Sázavou DSKST Kamenice nad Lipou B10:3
929. 11. 2014 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Brtnice A8:10
929. 11. 2014 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Moravské Budějovice C10:6
929. 11. 2014 15:00TJ Sokol Přibyslav ATJ CHS Chotěboř D6:10
929. 11. 2014 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Nížkov B10:5
929. 11. 2014 14:30Sportovní Klub Jihlava CSKST Kamenice nad Lipou B10:1
929. 11. 2014 14:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Chmelná B3:10
1013. 12. 2014 08:30TJ Chmelná BSK Sokol Lhotky A10:4
1013. 12. 2014 09:30SKST Kamenice nad Lipou BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A2:10
1013. 12. 2014 11:30TJ Sokol Nížkov BSportovní Klub Jihlava C2:10
1013. 12. 2014 11:30TJ CHS Chotěboř DTJ Žďár nad Sázavou D5:10
1013. 12. 2014 11:30TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Sokol Přibyslav A10:0
1013. 12. 2014 12:30TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Puklice A10:7
1113. 12. 2014 14:30TJ Chmelná BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A4:10
1113. 12. 2014 13:30SKST Kamenice nad Lipou BSK Sokol Lhotky A6:10
1113. 12. 2014 17:30TJ Sokol Nížkov BTJ Žďár nad Sázavou D9:9
1113. 12. 2014 17:30TJ CHS Chotěboř DSportovní Klub Jihlava C2:10
1113. 12. 2014 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Sokol Puklice A10:2
1113. 12. 2014 16:30TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Přibyslav A10:2
1221. 02. 2015 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Přibyslav A10:0wo
1221. 02. 2015 10:00TJ Žďár nad Sázavou DSportovní Klub Jihlava C10:5
1221. 02. 2015 10:00
Kulturní dům Myslov, herna TJ Chmelné
SKST Kamenice nad Lipou BTJ Chmelná B0:10
1221. 02. 2015 14:00TJ CHS Chotěboř DTJ Sokol Nížkov B5:10
1221. 02. 2015 10:00TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Moravské Budějovice C5:10
1221. 02. 2015 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Sokol Lhotky A10:3
1310. 01. 2015 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Přibyslav A10:2
1310. 01. 2015 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Puklice A10:1
1310. 01. 2015 11:30TJ Sokol Moravské Budějovice CSportovní Klub Jihlava C6:10
1310. 01. 2015 12:30TJ Sokol Brtnice ATJ Žďár nad Sázavou D10:8
1310. 01. 2015 11:30TJ Sokol Nížkov BTJ Chmelná B9:9
1310. 01. 2015 11:30TJ CHS Chotěboř DSKST Kamenice nad Lipou B7:10
1410. 01. 2015 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Přibyslav A10:1
1410. 01. 2015 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Puklice A10:8
1410. 01. 2015 16:30TJ Sokol Brtnice ASportovní Klub Jihlava C9:9
1410. 01. 2015 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Žďár nad Sázavou D10:2
1410. 01. 2015 17:30TJ CHS Chotěboř DTJ Chmelná B4:10
1410. 01. 2015 17:30TJ Sokol Nížkov BSKST Kamenice nad Lipou B10:2
1524. 01. 2015 11:30TJ Sokol Nížkov BSK Sokol Lhotky A10:6
1524. 01. 2015 11:30TJ CHS Chotěboř DTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A7:10
1524. 01. 2015 08:30TJ Chmelná BTJ Sokol Moravské Budějovice C10:7
1524. 01. 2015 09:30SKST Kamenice nad Lipou BTJ Sokol Brtnice A7:10
1524. 01. 2015 08:30Sportovní Klub Jihlava CTJ Sokol Přibyslav A10:0wo
1524. 01. 2015 08:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Puklice A10:8
1624. 01. 2015 17:30TJ CHS Chotěboř DSK Sokol Lhotky A6:10
1624. 01. 2015 17:30TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:3
1624. 01. 2015 13:30SKST Kamenice nad Lipou BTJ Sokol Moravské Budějovice C1:10
1624. 01. 2015 14:30TJ Chmelná BTJ Sokol Brtnice A10:3
1624. 01. 2015 14:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Přibyslav A10:0wo
1624. 01. 2015 14:30Sportovní Klub Jihlava CTJ Sokol Puklice A10:7
1707. 02. 2015 10:00SK Sokol Lhotky ASportovní Klub Jihlava C7:10
1707. 02. 2015 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Žďár nad Sázavou D10:7
1707. 02. 2015 10:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Chmelná B1:10
1707. 02. 2015 10:00TJ Sokol Puklice ASKST Kamenice nad Lipou B10:1
1707. 02. 2015 11:30TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Sokol Nížkov B10:1
1707. 02. 2015 12:30TJ Sokol Brtnice ATJ CHS Chotěboř D9:9
1807. 02. 2015 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASportovní Klub Jihlava C5:10
1807. 02. 2015 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Žďár nad Sázavou D10:5
1807. 02. 2015 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Chmelná B6:10
1807. 02. 2015 15:00TJ Sokol Přibyslav ASKST Kamenice nad Lipou B6:10
1807. 02. 2015 16:30TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Nížkov B10:2
1807. 02. 2015 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ CHS Chotěboř D10:2
1907. 03. 2015 11:30TJ Sokol Moravské Budějovice CSK Sokol Lhotky A10:0
1907. 03. 2015 12:30TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A5:10
1907. 03. 2015 11:30TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Přibyslav A10:0wo
1907. 03. 2015 11:30TJ CHS Chotěboř DTJ Sokol Puklice A10:7
1907. 03. 2015 08:30TJ Chmelná BSportovní Klub Jihlava C10:5
1907. 03. 2015 09:30SKST Kamenice nad Lipou BTJ Žďár nad Sázavou D4:10
2005. 03. 2015 18:30TJ Sokol Brtnice ASK Sokol Lhotky A9:9
2007. 03. 2015 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A5:10
2007. 03. 2015 17:30TJ CHS Chotěboř DTJ Sokol Přibyslav A10:0wo
2007. 03. 2015 17:30TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Puklice A9:9
2007. 03. 2015 13:30SKST Kamenice nad Lipou BSportovní Klub Jihlava C1:10
2007. 03. 2015 14:30TJ Chmelná BTJ Žďár nad Sázavou D10:4
2121. 03. 2015 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Chmelná B5:10
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASKST Kamenice nad Lipou B10:2
2121. 03. 2015 08:30Sportovní Klub Jihlava CTJ Sokol Nížkov B10:5
2121. 03. 2015 08:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ CHS Chotěboř D10:7
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Moravské Budějovice C2:10
2121. 03. 2015 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Brtnice A10:7
2221. 03. 2015 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Chmelná B10:7
2215. 03. 2015 13:00SK Sokol Lhotky ASKST Kamenice nad Lipou B10:6
2221. 03. 2015 14:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Nížkov B10:5
2221. 03. 2015 14:30Sportovní Klub Jihlava CTJ CHS Chotěboř D10:4
2221. 03. 2015 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Moravské Budějovice C10:6
2221. 03. 2015 15:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Brtnice A2:10
KVALIFIKACE
111. 04. 2015 08:15TJ Sokol Výčapy AVelké Meziříčí B7:10
111. 04. 2015 08:15TJ Jiskra H.Brod CTJ Jiskra Humpolec C8:10
211. 04. 2015 11:00Velké Meziříčí BTJ Jiskra H.Brod C10:4
211. 04. 2015 11:00Sportovní klub Jihlava "D"TJ Sokol Výčapy A5:10
311. 04. 2015 13:45TJ Jiskra H.Brod CSportovní klub Jihlava "D"8:10
311. 04. 2015 13:45TJ Jiskra Humpolec CVelké Meziříčí B8:10
411. 04. 2015 16:30Sportovní klub Jihlava "D"TJ Jiskra Humpolec C3:10
411. 04. 2015 16:30TJ Sokol Výčapy ATJ Jiskra H.Brod C10:6
511. 04. 2015 19:15TJ Jiskra Humpolec CTJ Sokol Výčapy A9:9
511. 04. 2015 19:15Velké Meziříčí BSportovní klub Jihlava "D"9:9
ČESKÝ POHÁR
130. 08. 2014 10:00TJ Jiskra Humpolec BStolní tenis Velké Meziříčí1:9
130. 08. 2014 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Chmelná3:7
130. 08. 2014 10:00TJ CHS ChotěbořTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou4:6
130. 08. 2014 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Spartak Pelhřimov A0:10
130. 08. 2014 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Jiskra Havlíčkův Brod A9:1
130. 08. 2014 10:00SKST Kamenice nad Lipou BSKST Kamenice nad Lipou A2:8
206. 09. 2014 10:00SKST Kamenice nad Lipou BTJ Spartak Pelhřimov B7:3
206. 09. 2014 10:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Spartak Pelhřimov A1:9
206. 09. 2014 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ CHS Chotěboř6:4
206. 09. 2014 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou5:5
206. 09. 2014 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Jiskra Humpolec A7:3
206. 09. 2014 10:00Stolní tenis Velké MeziříčíTJ Chmelná6:4
306. 09. 2014 14:00SKST Kamenice nad Lipou BTJ Spartak Pelhřimov A1:9
306. 09. 2014 14:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Spartak Pelhřimov B10:0
306. 09. 2014 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou8:2
306. 09. 2014 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ CHS Chotěboř2:8
306. 09. 2014 14:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Chmelná2:8
306. 09. 2014 15:00Stolní tenis Velké MeziříčíTJ Jiskra Humpolec A8:2
421. 09. 2014 10:00TJ Jiskra Humpolec ASKST Kamenice nad Lipou B6:4
421. 09. 2014 10:00TJ ChmelnáSKST Kamenice nad Lipou A6:4
421. 09. 2014 10:00TJ CHS ChotěbořTJ Jiskra Humpolec B7:3
421. 09. 2014 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouStolní tenis Velké Meziříčí8:2
421. 09. 2014 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B0:10
421. 09. 2014 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A10:0
521. 09. 2014 14:00TJ Jiskra Humpolec ASKST Kamenice nad Lipou A3:7
521. 09. 2014 14:00TJ ChmelnáSKST Kamenice nad Lipou B9:1
521. 09. 2014 14:00TJ CHS ChotěbořStolní tenis Velké Meziříčí5:5
521. 09. 2014 14:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Jiskra Humpolec B7:3
521. 09. 2014 14:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra Havlíčkův Brod A3:7
521. 09. 2014 14:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B8:2
627. 09. 2014 10:00SKST Kamenice nad Lipou BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B0:10
627. 09. 2014 10:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A5:5
627. 09. 2014 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Spartak Pelhřimov B8:2
627. 09. 2014 10:00Stolní tenis Velké MeziříčíTJ Spartak Pelhřimov A3:7
627. 09. 2014 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ CHS Chotěboř4:6
627. 09. 2014 10:00TJ ChmelnáTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou5:5
727. 09. 2014 14:00SKST Kamenice nad Lipou BTJ Jiskra Havlíčkův Brod A1:9
727. 09. 2014 14:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B3:7
727. 09. 2014 14:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Spartak Pelhřimov A0:10
727. 09. 2014 15:00Stolní tenis Velké MeziříčíTJ Spartak Pelhřimov B10:0
718. 09. 2014 18:00
hraje se ve Světlé n/S.
TJ Jiskra Humpolec ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou1:9
727. 09. 2014 14:00TJ ChmelnáTJ CHS Chotěboř10:0
825. 10. 2014 10:00TJ CHS ChotěbořSKST Kamenice nad Lipou B7:3
825. 10. 2014 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouSKST Kamenice nad Lipou A9:1
825. 10. 2014 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra Humpolec A0:10
825. 10. 2014 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Chmelná7:3
825. 10. 2014 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Jiskra Humpolec B10:0
825. 10. 2014 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod AStolní tenis Velké Meziříčí10:0
925. 10. 2014 14:00TJ CHS ChotěbořSKST Kamenice nad Lipou A8:2
925. 10. 2014 14:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouSKST Kamenice nad Lipou B10:0
925. 10. 2014 14:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Chmelná2:8
925. 10. 2014 14:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Jiskra Humpolec A8:2
925. 10. 2014 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BStolní tenis Velké Meziříčí8:2
925. 10. 2014 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Jiskra Humpolec B9:1
1008. 11. 2014 10:00TJ Jiskra Humpolec BSKST Kamenice nad Lipou B9:1
1008. 11. 2014 10:00Stolní tenis Velké MeziříčíSKST Kamenice nad Lipou A4:6
1008. 11. 2014 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B0:10
1008. 11. 2014 10:00TJ ChmelnáTJ Jiskra Havlíčkův Brod A8:2
1008. 11. 2014 10:00TJ CHS ChotěbořTJ Spartak Pelhřimov B8:2
1008. 11. 2014 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Spartak Pelhřimov A6:4
1108. 11. 2014 14:00TJ Jiskra Humpolec BSKST Kamenice nad Lipou A1:9
1108. 11. 2014 15:00Stolní tenis Velké MeziříčíSKST Kamenice nad Lipou B7:3
1108. 11. 2014 14:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A3:7
1108. 11. 2014 14:00TJ ChmelnáTJ Jiskra Havlíčkův Brod B4:6
1108. 11. 2014 14:00TJ CHS ChotěbořTJ Spartak Pelhřimov A2:8
1108. 11. 2014 14:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Spartak Pelhřimov B7:3

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS