Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
104. 10. 2014 13:00Jiskra Bechyně AProtivín A9:9
104. 10. 2014 14:00DDM Soběslav APřídolí A2:10
104. 10. 2014 15:00ELEKTROSTAV Strakonice AVodňany B10:0
103. 10. 2014 18:00Libín Prachatice BSokol ČB A10:4
104. 10. 2014 15:00SK ZD Pojbuky AStaving Studená A10:4
104. 10. 2014 16:00VS Tábor ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A2:10
205. 10. 2014 10:30Jiskra Bechyně APřídolí A10:2
203. 10. 2014 19:30DDM Soběslav AProtivín A6:10
205. 10. 2014 10:30ELEKTROSTAV Strakonice ASokol ČB A10:4
205. 10. 2014 14:00Libín Prachatice BVodňany B9:9
203. 10. 2014 19:00SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:7
205. 10. 2014 10:30VS Tábor AStaving Studená A10:6
318. 10. 2014 15:00Protivín AStaving Studená A9:9
318. 10. 2014 15:00Přídolí ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:4
318. 10. 2014 15:00Vodňany BSK ZD Pojbuky A9:9
318. 10. 2014 15:00Sokol ČB AVS Tábor A10:2
318. 10. 2014 13:00Jiskra Bechyně AELEKTROSTAV Strakonice A6:10
316. 10. 2014 19:00DDM Soběslav ALibín Prachatice B4:10
419. 10. 2014 10:30Protivín ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A9:9
419. 10. 2014 10:30Přídolí AStaving Studená A6:10
419. 10. 2014 10:30Vodňany BVS Tábor A10:4
419. 10. 2014 10:30Sokol ČB ASK ZD Pojbuky A10:6
419. 10. 2014 10:30Jiskra Bechyně ALibín Prachatice B7:10
417. 10. 2014 19:30DDM Soběslav AELEKTROSTAV Strakonice A2:10
501. 11. 2014 15:00ELEKTROSTAV Strakonice AProtivín A10:6
531. 10. 2014 18:00Libín Prachatice BPřídolí A10:4
501. 11. 2014 15:00SK ZD Pojbuky AJiskra Bechyně A5:10
525. 10. 2014 10:00VS Tábor ADDM Soběslav A10:4
501. 11. 2014 15:00Staving Studená AVodňany B10:2
504. 11. 2014 19:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ASokol ČB A8:10
602. 11. 2014 10:30ELEKTROSTAV Strakonice APřídolí A10:4
602. 11. 2014 14:00Libín Prachatice BProtivín A10:4
631. 10. 2014 19:00SK ZD Pojbuky ADDM Soběslav A10:2
602. 11. 2014 10:30VS Tábor AJiskra Bechyně A5:10
601. 11. 2014 18:30Staving Studená ASokol ČB A10:1
631. 10. 2014 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AVodňany B10:4
714. 11. 2014 20:15Jiskra Bechyně ADDM Soběslav A10:6
715. 11. 2014 15:00ELEKTROSTAV Strakonice ALibín Prachatice B10:2
715. 11. 2014 15:00SK ZD Pojbuky AVS Tábor A10:4
715. 11. 2014 15:00Staving Studená ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:7
714. 11. 2014 17:00Vodňany BSokol ČB A10:8
715. 11. 2014 15:00Protivín APřídolí A3:10
828. 11. 2014 17:00Protivín AVodňany B2:10
829. 11. 2014 15:00Přídolí ASokol ČB A10:0
829. 11. 2014 15:00Staving Studená AJiskra Bechyně A5:10
820. 11. 2014 19:00DDM Soběslav ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A3:10
829. 11. 2014 15:00ELEKTROSTAV Strakonice ASK ZD Pojbuky A10:1
828. 11. 2014 18:00Libín Prachatice BVS Tábor A10:1
930. 11. 2014 10:30Protivín ASokol ČB A9:9
930. 11. 2014 10:30Přídolí AVodňany B10:3
928. 11. 2014 20:15Jiskra Bechyně ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:6
928. 11. 2014 19:30DDM Soběslav AStaving Studená A3:10
930. 11. 2014 10:30ELEKTROSTAV Strakonice AVS Tábor A10:1
930. 11. 2014 14:00Libín Prachatice BSK ZD Pojbuky A10:5
1013. 12. 2014 15:00SK ZD Pojbuky AProtivín A10:3
1013. 12. 2014 16:00VS Tábor APřídolí A1:10
1013. 12. 2014 15:00Staving Studená AELEKTROSTAV Strakonice A3:10
1013. 12. 2014 14:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ALibín Prachatice B10:0wo
1013. 12. 2014 15:00Vodňany BJiskra Bechyně A3:10
1017. 12. 2014 18:30Sokol ČB ADDM Soběslav A10:2
1112. 12. 2014 19:00SK ZD Pojbuky APřídolí A9:9
1114. 12. 2014 10:30VS Tábor AProtivín A10:3
1114. 12. 2014 10:00Staving Studená ALibín Prachatice B10:6
1114. 12. 2014 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AELEKTROSTAV Strakonice A1:10
1114. 12. 2014 10:30Vodňany BDDM Soběslav A10:3
1114. 12. 2014 10:30Sokol ČB AJiskra Bechyně A6:10
1210. 01. 2015 15:00Protivín AJiskra Bechyně A6:10
1210. 01. 2015 15:00Přídolí ADDM Soběslav A10:1
1210. 01. 2015 15:00Vodňany BELEKTROSTAV Strakonice A2:10
1210. 01. 2015 15:00Sokol ČB ALibín Prachatice B2:10
1210. 01. 2015 15:00Staving Studená ASK ZD Pojbuky A10:5
1210. 01. 2015 14:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AVS Tábor A10:4
1311. 01. 2015 10:30Přídolí AJiskra Bechyně A6:10
1311. 01. 2015 10:30Protivín ADDM Soběslav A8:10
1311. 01. 2015 10:30Sokol ČB AELEKTROSTAV Strakonice A2:10
1311. 01. 2015 10:30Vodňany BLibín Prachatice B9:9
1311. 01. 2015 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ASK ZD Pojbuky A10:8
1311. 01. 2015 10:00Staving Studená AVS Tábor A5:10
1424. 01. 2015 15:00Staving Studená AProtivín A10:2
1424. 01. 2015 14:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou APřídolí A9:9
1424. 01. 2015 15:00SK ZD Pojbuky AVodňany B10:5
1424. 01. 2015 16:00VS Tábor ASokol ČB A10:4
1424. 01. 2015 15:00ELEKTROSTAV Strakonice AJiskra Bechyně A10:4
1423. 01. 2015 18:00Libín Prachatice BDDM Soběslav A10:3
1525. 01. 2015 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AProtivín A10:3
1525. 01. 2015 10:00Staving Studená APřídolí A10:8
1525. 01. 2015 10:30VS Tábor AVodňany B10:4
1523. 01. 2015 19:00SK ZD Pojbuky ASokol ČB A10:5
1525. 01. 2015 14:00Libín Prachatice BJiskra Bechyně A4:10
1525. 01. 2015 10:30ELEKTROSTAV Strakonice ADDM Soběslav A10:0
1607. 02. 2015 15:00Protivín AELEKTROSTAV Strakonice A1:10
1607. 02. 2015 15:00Přídolí ALibín Prachatice B10:7
1607. 02. 2015 13:00Jiskra Bechyně ASK ZD Pojbuky A10:4
1601. 02. 2015 10:00DDM Soběslav AVS Tábor A0:10
1607. 02. 2015 15:00Vodňany BStaving Studená A6:10
1607. 02. 2015 15:00Sokol ČB ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A9:9
1708. 02. 2015 10:30Přídolí AELEKTROSTAV Strakonice A2:10
1708. 02. 2015 10:30Protivín ALibín Prachatice B10:8
1706. 02. 2015 19:30DDM Soběslav ASK ZD Pojbuky A1:10
1706. 02. 2015 20:00Jiskra Bechyně AVS Tábor A10:5
1708. 02. 2015 10:30Sokol ČB AStaving Studená A3:10
1708. 02. 2015 10:30Vodňany BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A1:10
1819. 02. 2015 19:00DDM Soběslav AJiskra Bechyně A2:10
1820. 02. 2015 18:00Libín Prachatice BELEKTROSTAV Strakonice A6:10
1821. 02. 2015 16:00VS Tábor ASK ZD Pojbuky A9:9
1821. 02. 2015 14:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AStaving Studená A10:1
1821. 02. 2015 15:00Sokol ČB AVodňany B10:7
1821. 02. 2015 15:00Přídolí AProtivín A10:0
1904. 03. 2015 18:00Vodňany BProtivín A10:2
1907. 03. 2015 15:00Sokol ČB APřídolí A9:9
1907. 03. 2015 13:00Jiskra Bechyně AStaving Studená A10:7
1903. 03. 2015 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ADDM Soběslav A10:5
1907. 03. 2015 15:00SK ZD Pojbuky AELEKTROSTAV Strakonice A5:10
1907. 03. 2015 16:00VS Tábor ALibín Prachatice B10:4
2008. 03. 2015 10:30Sokol ČB AProtivín A10:1
2008. 03. 2015 10:30Vodňany BPřídolí A10:8
2008. 03. 2015 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AJiskra Bechyně A10:1
2008. 03. 2015 10:00Staving Studená ADDM Soběslav A10:2
2008. 03. 2015 10:30VS Tábor AELEKTROSTAV Strakonice A3:10
2006. 03. 2015 19:00SK ZD Pojbuky ALibín Prachatice B10:5
2121. 03. 2015 15:00Protivín ASK ZD Pojbuky A5:10
2121. 03. 2015 15:00Přídolí AVS Tábor A10:4
2121. 03. 2015 15:00ELEKTROSTAV Strakonice AStaving Studená A10:1
2120. 03. 2015 18:00Libín Prachatice BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:6
2121. 03. 2015 13:00Jiskra Bechyně AVodňany B10:7
2121. 03. 2015 14:00DDM Soběslav ASokol ČB A5:10
2222. 03. 2015 10:30Přídolí ASK ZD Pojbuky A10:8
2222. 03. 2015 10:30Protivín AVS Tábor A3:10
2222. 03. 2015 14:00Libín Prachatice BStaving Studená A10:6
2222. 03. 2015 10:30ELEKTROSTAV Strakonice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A0:10
2220. 03. 2015 19:30DDM Soběslav AVodňany B5:10
2222. 03. 2015 10:30Jiskra Bechyně ASokol ČB A6:10
Krajský přebor
103. 10. 2014 18:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BSKST Týn A2:10
104. 10. 2014 17:00TJ Blatná BOST Kardašova Řečice A10:7
104. 10. 2014 15:00KST Orel BJiskra Třeboň A10:4
104. 10. 2014 15:00TJ Libín 1096 Prachatice CKST Orel A5:10
103. 10. 2014 19:00Nová Ves AStaving Studená B10:7
103. 10. 2014 18:00Protivín BST KD Dačice A10:7
205. 10. 2014 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BOST Kardašova Řečice A10:7
205. 10. 2014 10:30TJ Blatná BSKST Týn A8:10
223. 09. 2014 18:00KST Orel BKST Orel A10:6
205. 10. 2014 10:30TJ Libín 1096 Prachatice CJiskra Třeboň A10:7
205. 10. 2014 10:30Nová Ves AST KD Dačice A4:10
205. 10. 2014 10:30Protivín BStaving Studená B4:10
316. 10. 2014 17:30SKST Týn AStaving Studená B10:4
318. 10. 2014 09:30OST Kardašova Řečice AST KD Dačice A10:8
318. 10. 2014 15:00Jiskra Třeboň ANová Ves A10:3
318. 10. 2014 15:00KST Orel AProtivín B10:3
318. 10. 2014 14:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BKST Orel B2:10
318. 10. 2014 17:00TJ Blatná BTJ Libín 1096 Prachatice C9:9
417. 10. 2014 19:30SKST Týn AST KD Dačice A10:6
419. 10. 2014 10:30OST Kardašova Řečice AStaving Studená B10:4
419. 10. 2014 10:30Jiskra Třeboň AProtivín B10:5
419. 10. 2014 10:30KST Orel ANová Ves A10:1
417. 10. 2014 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Libín 1096 Prachatice C10:2
419. 10. 2014 10:30TJ Blatná BKST Orel B8:10
530. 10. 2014 19:00KST Orel BSKST Týn A10:5
501. 11. 2014 15:00TJ Libín 1096 Prachatice COST Kardašova Řečice A6:10
524. 10. 2014 18:30Nová Ves ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B7:10
501. 11. 2014 15:00Protivín BTJ Blatná B2:10
527. 10. 2014 19:00Staving Studená BJiskra Třeboň A10:4
501. 11. 2014 10:00ST KD Dačice AKST Orel A4:10
602. 11. 2014 10:30KST Orel BOST Kardašova Řečice A10:8
602. 11. 2014 10:30TJ Libín 1096 Prachatice CSKST Týn A10:8
609. 11. 2014 10:30Nová Ves ATJ Blatná B10:7
602. 11. 2014 10:30Protivín BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B4:10
602. 11. 2014 13:00Staving Studená BKST Orel A1:10
602. 11. 2014 10:00ST KD Dačice AJiskra Třeboň A7:10
715. 11. 2014 14:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Blatná B7:10
715. 11. 2014 15:00KST Orel BTJ Libín 1096 Prachatice C10:5
714. 11. 2014 19:00Nová Ves AProtivín B10:2
714. 11. 2014 19:30Staving Studená BST KD Dačice A9:9
715. 11. 2014 15:00Jiskra Třeboň AKST Orel A5:10
715. 11. 2014 15:00SKST Týn AOST Kardašova Řečice A6:10
829. 11. 2014 15:00SKST Týn AJiskra Třeboň A10:5
829. 11. 2014 09:30OST Kardašova Řečice AKST Orel A6:10
829. 11. 2014 14:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BStaving Studená B10:3
829. 11. 2014 17:00TJ Blatná BST KD Dačice A10:0
829. 11. 2014 15:00KST Orel BNová Ves A10:3
829. 11. 2014 15:00TJ Libín 1096 Prachatice CProtivín B10:2
930. 11. 2014 10:30SKST Týn AKST Orel A1:10
930. 11. 2014 10:30OST Kardašova Řečice AJiskra Třeboň A10:4
930. 11. 2014 10:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BST KD Dačice A10:8
930. 11. 2014 10:30TJ Blatná BStaving Studená B10:4
927. 11. 2014 18:30KST Orel BProtivín B10:0
930. 11. 2014 10:30TJ Libín 1096 Prachatice CNová Ves A10:4
1012. 12. 2014 19:00Nová Ves ASKST Týn A10:7
1013. 12. 2014 15:00Protivín BOST Kardašova Řečice A2:10
1013. 12. 2014 18:00Staving Studená BKST Orel B4:10
1013. 12. 2014 10:00ST KD Dačice ATJ Libín 1096 Prachatice C10:6
1013. 12. 2014 15:00Jiskra Třeboň ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B5:10
1013. 12. 2014 15:00KST Orel ATJ Blatná B10:5
1114. 12. 2014 10:30Nová Ves AOST Kardašova Řečice A4:10
1114. 12. 2014 10:30Protivín BSKST Týn A1:10
1112. 12. 2014 19:00Staving Studená BTJ Libín 1096 Prachatice C10:7
1114. 12. 2014 10:00ST KD Dačice AKST Orel B4:10
1114. 12. 2014 10:30Jiskra Třeboň ATJ Blatná B9:9
1114. 12. 2014 10:30KST Orel ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:1
1210. 01. 2015 15:00SKST Týn ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:7
1210. 01. 2015 09:30OST Kardašova Řečice ATJ Blatná B10:8
1210. 01. 2015 15:00Jiskra Třeboň AKST Orel B10:5
1210. 01. 2015 15:00KST Orel ATJ Libín 1096 Prachatice C10:0
1210. 01. 2015 18:00Staving Studená BNová Ves A10:8
1210. 01. 2015 10:00ST KD Dačice AProtivín B10:7
1311. 01. 2015 10:30OST Kardašova Řečice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:0
1311. 01. 2015 10:30SKST Týn ATJ Blatná B10:8
1325. 09. 2014 18:00KST Orel AKST Orel B10:8
1311. 01. 2015 10:30Jiskra Třeboň ATJ Libín 1096 Prachatice C5:10
1311. 01. 2015 10:00ST KD Dačice ANová Ves A10:6
1311. 01. 2015 13:00Staving Studená BProtivín B10:3
1422. 01. 2015 18:00Staving Studená BSKST Týn A9:9
1424. 01. 2015 10:00ST KD Dačice AOST Kardašova Řečice A1:10
1430. 01. 2015 19:00Nová Ves AJiskra Třeboň A10:8
1424. 01. 2015 15:00Protivín BKST Orel A0:10
1424. 01. 2015 15:00KST Orel BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:3
1424. 01. 2015 15:00TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Blatná B10:8
1525. 01. 2015 10:00ST KD Dačice ASKST Týn A10:4
1525. 01. 2015 13:00Staving Studená BOST Kardašova Řečice A10:7
1525. 01. 2015 10:30Protivín BJiskra Třeboň A1:10
1525. 01. 2015 10:30
z důvodu obsazenosti změna herny na KST Orel
KST Orel ANová Ves A10:4
1525. 01. 2015 10:30TJ Libín 1096 Prachatice CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:8
1525. 01. 2015 10:30KST Orel BTJ Blatná B6:10
1607. 02. 2015 15:00SKST Týn AKST Orel B6:10
1607. 02. 2015 09:30OST Kardašova Řečice ATJ Libín 1096 Prachatice C10:1
1603. 02. 2015 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BNová Ves A10:4
1607. 02. 2015 17:00TJ Blatná BProtivín B10:0
1607. 02. 2015 15:00Jiskra Třeboň AStaving Studená B10:4
1607. 02. 2015 15:00KST Orel AST KD Dačice A10:6
1708. 02. 2015 10:30OST Kardašova Řečice AKST Orel B8:10
1708. 02. 2015 10:30SKST Týn ATJ Libín 1096 Prachatice C10:5
1708. 02. 2015 10:30TJ Blatná BNová Ves A9:9
1706. 02. 2015 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BProtivín B10:1
1708. 02. 2015 10:30KST Orel AStaving Studená B10:3
1708. 02. 2015 10:30Jiskra Třeboň AST KD Dačice A10:8
1821. 02. 2015 17:00TJ Blatná BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B5:10
1821. 02. 2015 15:00TJ Libín 1096 Prachatice CKST Orel B9:9
1817. 02. 2015 17:00Protivín BNová Ves A1:10
1821. 02. 2015 10:00ST KD Dačice AStaving Studená B9:9
1821. 02. 2015 15:00KST Orel AJiskra Třeboň A10:5
1821. 02. 2015 09:30OST Kardašova Řečice ASKST Týn A10:5
1907. 03. 2015 15:00Jiskra Třeboň ASKST Týn A4:10
1907. 03. 2015 15:00KST Orel AOST Kardašova Řečice A8:10
1907. 03. 2015 18:00Staving Studená BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B9:9
1907. 03. 2015 10:00ST KD Dačice ATJ Blatná B3:10
1906. 03. 2015 19:00Nová Ves AKST Orel B10:8
1907. 03. 2015 15:00Protivín BTJ Libín 1096 Prachatice C0:10
2008. 03. 2015 10:30KST Orel ASKST Týn A10:3
2008. 03. 2015 10:30Jiskra Třeboň AOST Kardašova Řečice A6:10
2008. 03. 2015 10:00ST KD Dačice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:6
2008. 03. 2015 13:00Staving Studená BTJ Blatná B8:10
2008. 03. 2015 10:30Protivín BKST Orel B3:10
2008. 03. 2015 10:30Nová Ves ATJ Libín 1096 Prachatice C10:6
2121. 03. 2015 15:00SKST Týn ANová Ves A3:10
2121. 03. 2015 09:30OST Kardašova Řečice AProtivín B10:2
2121. 03. 2015 15:00KST Orel BStaving Studená B9:9
2121. 03. 2015 15:00TJ Libín 1096 Prachatice CST KD Dačice A10:6
2121. 03. 2015 14:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BJiskra Třeboň A10:5
2121. 03. 2015 16:00TJ Blatná BKST Orel A9:9
2222. 03. 2015 10:30OST Kardašova Řečice ANová Ves A10:3
2222. 03. 2015 10:30SKST Týn AProtivín B10:2
2222. 03. 2015 10:30TJ Libín 1096 Prachatice CStaving Studená B7:10
2222. 03. 2015 10:30KST Orel BST KD Dačice A7:10
2222. 03. 2015 10:30TJ Blatná BJiskra Třeboň A8:10
2217. 03. 2015 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BKST Orel A9:9
Krajská soutěž A
125. 09. 2014 18:30Sokol Zliv ASpartak Kaplice A3:10
124. 09. 2014 18:30Sokol Kn. Dvory AHraničář Malonty A10:8
101. 10. 2014 18:00Sokol Křemže APedagog ČB B10:7
129. 09. 2014 18:00Start ČB AOST Velešín B7:10
101. 10. 2014 18:30Sokol ČB BTJ Slovan Černý Dub A8:10
129. 09. 2014 19:00Borovany AKST Orel C6:10
202. 10. 2014 18:30Sokol Zliv AHraničář Malonty A7:10
201. 10. 2014 18:30Sokol Kn. Dvory ASpartak Kaplice A4:10
230. 09. 2014 18:00Pedagog ČB BOST Velešín B9:9
202. 10. 2014 18:00Start ČB ASokol Křemže A2:10
205. 10. 2014 10:30Sokol ČB BKST Orel C2:10
226. 09. 2014 18:30
dle vzájemné dohody obou celků
Borovany ATJ Slovan Černý Dub A10:4
314. 10. 2014 18:00
předehráno dle odsouhlasení obou celků
Spartak Kaplice ATJ Slovan Černý Dub A10:4
314. 10. 2014 19:30Hraničář Malonty AKST Orel C0:10
318. 10. 2014 18:00Sokol Křemže ASokol ČB B10:2
316. 10. 2014 18:30OST Velešín BBorovany A9:9
309. 10. 2014 18:30Sokol Zliv APedagog ČB B6:10
308. 10. 2014 18:30Sokol Kn. Dvory AStart ČB A8:10
419. 10. 2014 10:30Spartak Kaplice AKST Orel C6:10
417. 10. 2014 19:30Hraničář Malonty ATJ Slovan Černý Dub A8:10
415. 10. 2014 19:00Sokol Křemže ABorovany A8:10
414. 10. 2014 18:00OST Velešín BSokol ČB B10:1
416. 10. 2014 18:30Sokol Zliv AStart ČB A10:8
415. 10. 2014 18:30Sokol Kn. Dvory APedagog ČB B5:10
521. 10. 2014 18:00Pedagog ČB BSpartak Kaplice A10:6
527. 10. 2014 18:00Start ČB AHraničář Malonty A10:2
529. 10. 2014 18:30Sokol ČB BSokol Zliv A10:8
527. 10. 2014 18:30Borovany ASokol Kn. Dvory A10:0
520. 10. 2014 20:30TJ Slovan Černý Dub ASokol Křemže A5:10
522. 10. 2014 19:00KST Orel COST Velešín B10:7
628. 10. 2014 18:00Pedagog ČB BHraničář Malonty A10:1
630. 10. 2014 18:00Start ČB ASpartak Kaplice A3:10
602. 11. 2014 10:30Sokol ČB BSokol Kn. Dvory A10:7
620. 10. 2014 18:30Borovany ASokol Zliv A10:3
631. 10. 2014 18:30TJ Slovan Černý Dub AOST Velešín B2:10
629. 10. 2014 19:00KST Orel CSokol Křemže A10:5
713. 11. 2014 18:30Sokol Zliv ASokol Kn. Dvory A10:6
711. 11. 2014 18:00Pedagog ČB BStart ČB A5:10
712. 11. 2014 18:30Sokol ČB BBorovany A4:10
710. 11. 2014 18:30TJ Slovan Černý Dub AKST Orel C1:10
712. 11. 2014 18:00Sokol Křemže AOST Velešín B10:6
715. 11. 2014 15:00Spartak Kaplice AHraničář Malonty A10:6
826. 11. 2014 18:00Spartak Kaplice ASokol Křemže A9:9
825. 11. 2014 19:30Hraničář Malonty AOST Velešín B2:10
817. 11. 2014 18:30
Změna termínu potvrzena oběma oddíly-i změna pořadatelství
TJ Slovan Černý Dub ASokol Zliv A10:5
819. 11. 2014 18:30Sokol Kn. Dvory AKST Orel C1:10
818. 11. 2014 18:00Pedagog ČB BSokol ČB B10:3
824. 11. 2014 18:00Start ČB ABorovany A1:10
913. 11. 2014 18:00Spartak Kaplice AOST Velešín B10:5
928. 11. 2014 19:30Hraničář Malonty ASokol Křemže A4:10
927. 11. 2014 18:30Sokol Zliv AKST Orel C2:10
926. 11. 2014 18:30Sokol Kn. Dvory ATJ Slovan Černý Dub A5:10
925. 11. 2014 18:00Pedagog ČB BBorovany A8:10
927. 11. 2014 18:00Start ČB ASokol ČB B5:10
1010. 12. 2014 18:30Sokol ČB BSpartak Kaplice A9:9
1012. 12. 2014 18:30Borovany AHraničář Malonty A10:0
1001. 12. 2014 18:30TJ Slovan Černý Dub APedagog ČB B5:10
1003. 12. 2014 19:00KST Orel CStart ČB A10:4
1003. 12. 2014 18:00Sokol Křemže ASokol Zliv A10:3
1004. 12. 2014 18:00OST Velešín BSokol Kn. Dvory A10:1
1122. 12. 2014 18:30Sokol ČB BHraničář Malonty A9:9
1103. 12. 2014 19:00Borovany ASpartak Kaplice A10:4
1115. 12. 2014 18:30TJ Slovan Černý Dub AStart ČB A9:9
1110. 12. 2014 19:00KST Orel CPedagog ČB B9:9
1110. 12. 2014 18:00Sokol Křemže ASokol Kn. Dvory A10:1
1111. 12. 2014 19:00OST Velešín BSokol Zliv A10:3
1210. 01. 2015 15:00Spartak Kaplice ASokol Zliv A10:2
1206. 01. 2015 19:30Hraničář Malonty ASokol Kn. Dvory A7:10
1216. 12. 2014 18:00Pedagog ČB BSokol Křemže A10:6
1206. 01. 2015 18:30OST Velešín BStart ČB A10:4
1205. 01. 2015 18:30TJ Slovan Černý Dub ASokol ČB B10:6
1217. 12. 2014 19:00KST Orel CBorovany A9:9
1309. 01. 2015 19:30Hraničář Malonty ASokol Zliv A9:9
1311. 01. 2015 10:30Spartak Kaplice ASokol Kn. Dvory A10:2
1322. 01. 2015 18:30OST Velešín BPedagog ČB B10:1
1307. 01. 2015 18:00Sokol Křemže AStart ČB A9:9
1307. 01. 2015 19:00KST Orel CSokol ČB B10:3
1309. 01. 2015 18:30TJ Slovan Černý Dub ABorovany A2:10
1419. 01. 2015 18:30TJ Slovan Černý Dub ASpartak Kaplice A3:10
1414. 01. 2015 19:00KST Orel CHraničář Malonty A10:1
1421. 01. 2015 18:30Sokol ČB BSokol Křemže A1:10
1421. 01. 2015 18:00Borovany AOST Velešín B9:9
1413. 01. 2015 18:00Pedagog ČB BSokol Zliv A10:4
1419. 01. 2015 18:00Start ČB ASokol Kn. Dvory A10:8
1521. 01. 2015 19:00KST Orel CSpartak Kaplice A10:6
1526. 01. 2015 18:30TJ Slovan Černý Dub AHraničář Malonty A9:9
1512. 01. 2015 18:00Borovany ASokol Křemže A10:5
1525. 01. 2015 10:30Sokol ČB BOST Velešín B0:10
1522. 01. 2015 18:00Start ČB ASokol Zliv A10:4
1520. 01. 2015 18:00Pedagog ČB BSokol Kn. Dvory A10:0
1629. 01. 2015 18:30
herna Pedagog ČB
Pedagog ČB BSpartak Kaplice A9:9
1603. 02. 2015 19:30Hraničář Malonty AStart ČB A8:10
1629. 01. 2015 18:30Sokol Zliv ASokol ČB B10:4
1628. 01. 2015 18:30Sokol Kn. Dvory ABorovany A1:10
1602. 02. 2015 18:00Sokol Křemže ATJ Slovan Černý Dub A10:5
1629. 01. 2015 18:30OST Velešín BKST Orel C6:10
1706. 02. 2015 19:30Hraničář Malonty APedagog ČB B1:10
1708. 02. 2015 10:30Spartak Kaplice AStart ČB A10:4
1704. 02. 2015 18:30Sokol Kn. Dvory ASokol ČB B2:10
1705. 02. 2015 18:30Sokol Zliv ABorovany A1:10
1712. 02. 2015 18:30OST Velešín BTJ Slovan Černý Dub A10:2
1711. 02. 2015 18:00Sokol Křemže AKST Orel C6:10
1818. 02. 2015 18:30Sokol Kn. Dvory ASokol Zliv A6:10
1816. 02. 2015 18:00Start ČB APedagog ČB B9:9
1816. 02. 2015 18:00Borovany ASokol ČB B10:6
1818. 02. 2015 19:00KST Orel CTJ Slovan Černý Dub A10:2
1824. 02. 2015 18:30OST Velešín BSokol Křemže A7:10
1817. 02. 2015 19:30Hraničář Malonty ASpartak Kaplice A5:10
1906. 03. 2015 18:00Sokol Křemže ASpartak Kaplice A10:4
1926. 02. 2015 18:00OST Velešín BHraničář Malonty A10:7
1908. 03. 2015 18:30
po dohodě souhlas se změnou pořadatelství
TJ Slovan Černý Dub ASokol Zliv A9:9
1925. 02. 2015 19:00KST Orel CSokol Kn. Dvory A10:0
1904. 03. 2015 18:30Sokol ČB BPedagog ČB B5:10
1907. 03. 2015 15:00Borovany AStart ČB A10:2
2005. 03. 2015 18:00OST Velešín BSpartak Kaplice A10:3
2011. 03. 2015 18:00Sokol Křemže AHraničář Malonty A10:1
2004. 03. 2015 19:00KST Orel CSokol Zliv A10:1
2006. 03. 2015 18:30TJ Slovan Černý Dub ASokol Kn. Dvory A10:3
2023. 02. 2015 18:00Borovany APedagog ČB B10:5
2008. 03. 2015 10:30Sokol ČB BStart ČB A10:4
2121. 03. 2015 15:00Spartak Kaplice ASokol ČB B10:3
2117. 03. 2015 19:30Hraničář Malonty ABorovany A2:10
2110. 03. 2015 18:00Pedagog ČB BTJ Slovan Černý Dub A9:9
2116. 03. 2015 18:00Start ČB AKST Orel C0:10
2117. 03. 2015 18:30Sokol Zliv ASokol Křemže A10:7
2111. 03. 2015 18:30Sokol Kn. Dvory AOST Velešín B0:10
2220. 03. 2015 19:30Hraničář Malonty ASokol ČB B9:9
2222. 03. 2015 10:30Spartak Kaplice ABorovany A10:3
2219. 03. 2015 18:00Start ČB ATJ Slovan Černý Dub A9:9
2217. 03. 2015 18:00Pedagog ČB BKST Orel C10:5
2218. 03. 2015 18:30Sokol Kn. Dvory ASokol Křemže A1:10
2219. 03. 2015 18:30Sokol Zliv AOST Velešín B1:10
Krajská soutěž B
104. 10. 2014 17:00TJ Třebohostice AELEKTROSTAV Strakonice B10:6
104. 10. 2014 13:00TJ Blatná CSokol Cehnice A10:7
101. 10. 2014 18:00Sokol Strakonice AVodňany C10:8
104. 10. 2014 15:00TJ Osek ASKP Prachatice A8:10
101. 10. 2014 19:00Malovice ATJ Sokol Milevsko A10:5
104. 10. 2014 15:00Protivín CTJ Sokol Mirotice A4:10
203. 10. 2014 19:00TJ Třebohostice ASokol Cehnice A9:9
205. 10. 2014 14:00TJ Blatná CELEKTROSTAV Strakonice B6:10
203. 10. 2014 17:30Sokol Strakonice ASKP Prachatice A10:7
205. 10. 2014 10:30TJ Osek AVodňany C4:10
205. 10. 2014 10:30Malovice ATJ Sokol Mirotice A6:10
205. 10. 2014 10:30Protivín CTJ Sokol Milevsko A5:10
310. 10. 2014 18:00ELEKTROSTAV Strakonice BTJ Sokol Milevsko A8:10
318. 10. 2014 15:00Sokol Cehnice ATJ Sokol Mirotice A10:2
308. 10. 2014 18:00Vodňany CMalovice A8:10
318. 10. 2014 15:00SKP Prachatice AProtivín C10:5
313. 10. 2014 18:00TJ Třebohostice ASokol Strakonice A10:5
318. 10. 2014 13:00TJ Blatná CTJ Osek A10:5
417. 10. 2014 18:00ELEKTROSTAV Strakonice BTJ Sokol Mirotice A6:10
419. 10. 2014 10:30Sokol Cehnice ATJ Sokol Milevsko A7:10
419. 10. 2014 10:30Vodňany CProtivín C10:3
419. 10. 2014 10:30SKP Prachatice AMalovice A10:8
417. 10. 2014 19:00TJ Třebohostice ATJ Osek A10:5
414. 10. 2014 18:30TJ Blatná CSokol Strakonice A10:7
524. 10. 2014 18:30Sokol Strakonice AELEKTROSTAV Strakonice B3:10
501. 11. 2014 15:00TJ Osek ASokol Cehnice A5:10
524. 10. 2014 19:00Malovice ATJ Třebohostice A10:6
501. 11. 2014 15:00Protivín CTJ Blatná C5:10
501. 11. 2014 15:00TJ Sokol Milevsko AVodňany C10:4
531. 10. 2014 19:30TJ Sokol Mirotice ASKP Prachatice A9:9
631. 10. 2014 18:30Sokol Strakonice ASokol Cehnice A6:10
602. 11. 2014 10:30TJ Osek AELEKTROSTAV Strakonice B4:10
629. 10. 2014 18:30Malovice ATJ Blatná C10:6
602. 11. 2014 10:30Protivín CTJ Třebohostice A3:10
602. 11. 2014 10:30TJ Sokol Milevsko ASKP Prachatice A10:2
628. 10. 2014 18:00TJ Sokol Mirotice AVodňany C10:7
714. 11. 2014 18:00TJ Třebohostice ATJ Blatná C10:8
715. 11. 2014 15:00Sokol Strakonice ATJ Osek A10:6
714. 11. 2014 18:00Malovice AProtivín C10:3
711. 11. 2014 18:30TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Mirotice A10:8
715. 11. 2014 15:00Vodňany CSKP Prachatice A8:10
714. 11. 2014 18:00ELEKTROSTAV Strakonice BSokol Cehnice A10:7
821. 11. 2014 18:00ELEKTROSTAV Strakonice BVodňany C9:9
829. 11. 2014 15:00Sokol Cehnice ASKP Prachatice A10:5
829. 11. 2014 17:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Milevsko A3:10
829. 11. 2014 13:00TJ Blatná CTJ Sokol Mirotice A10:5
819. 11. 2014 18:00Sokol Strakonice AMalovice A5:10
829. 11. 2014 15:00TJ Osek AProtivín C10:2
928. 11. 2014 18:00ELEKTROSTAV Strakonice BSKP Prachatice A9:9
927. 11. 2014 18:00Sokol Cehnice AVodňany C10:4
928. 11. 2014 19:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Mirotice A9:9
930. 11. 2014 14:00TJ Blatná CTJ Sokol Milevsko A5:10
930. 11. 2014 10:30Sokol Strakonice AProtivín C9:9
930. 11. 2014 10:30TJ Osek AMalovice A10:4
1012. 12. 2014 18:30Malovice AELEKTROSTAV Strakonice B5:10
1013. 12. 2014 15:00Protivín CSokol Cehnice A2:10
1016. 12. 2014 18:30TJ Sokol Milevsko ASokol Strakonice A10:3
1012. 12. 2014 19:30TJ Sokol Mirotice ATJ Osek A4:10
1012. 12. 2014 18:00Vodňany CTJ Třebohostice A10:8
1013. 12. 2014 15:00SKP Prachatice ATJ Blatná C9:9
1109. 12. 2014 18:30Malovice ASokol Cehnice A9:9
1114. 12. 2014 10:30Protivín CELEKTROSTAV Strakonice B4:10
1114. 12. 2014 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Osek A9:9
1114. 12. 2014 10:30TJ Sokol Mirotice ASokol Strakonice A7:10
1114. 12. 2014 10:30Vodňany CTJ Blatná C3:10
1114. 12. 2014 10:30SKP Prachatice ATJ Třebohostice A10:8
1219. 12. 2014 18:00ELEKTROSTAV Strakonice BTJ Třebohostice A10:3
1210. 01. 2015 15:00Sokol Cehnice ATJ Blatná C10:3
1207. 01. 2015 19:00Vodňany CSokol Strakonice A10:2
1210. 01. 2015 15:00SKP Prachatice ATJ Osek A10:6
1210. 01. 2015 15:00TJ Sokol Milevsko AMalovice A10:5
1209. 01. 2015 19:30TJ Sokol Mirotice AProtivín C10:2
1311. 01. 2015 10:30Sokol Cehnice ATJ Třebohostice A10:8
1302. 01. 2015 18:00ELEKTROSTAV Strakonice BTJ Blatná C10:2
1311. 01. 2015 10:30SKP Prachatice ASokol Strakonice A10:5
1311. 01. 2015 10:30Vodňany CTJ Osek A10:7
1311. 01. 2015 10:30TJ Sokol Mirotice AMalovice A6:10
1311. 01. 2015 10:30TJ Sokol Milevsko AProtivín C10:1
1424. 01. 2015 15:00TJ Sokol Milevsko AELEKTROSTAV Strakonice B10:2
1423. 01. 2015 19:30TJ Sokol Mirotice ASokol Cehnice A5:10
1421. 01. 2015 18:30Malovice AVodňany C8:10
1424. 01. 2015 15:00Protivín CSKP Prachatice A7:10
1424. 01. 2015 15:00Sokol Strakonice ATJ Třebohostice A5:10
1424. 01. 2015 15:00TJ Osek ATJ Blatná C9:9
1522. 01. 2015 19:30TJ Sokol Mirotice AELEKTROSTAV Strakonice B1:10
1525. 01. 2015 10:30TJ Sokol Milevsko ASokol Cehnice A6:10
1523. 01. 2015 17:00Protivín CVodňany C4:10
1525. 01. 2015 10:30Malovice ASKP Prachatice A10:8
1525. 01. 2015 10:30TJ Osek ATJ Třebohostice A8:10
1525. 01. 2015 10:30Sokol Strakonice ATJ Blatná C10:7
1606. 02. 2015 18:00ELEKTROSTAV Strakonice BSokol Strakonice A10:5
1607. 02. 2015 15:00Sokol Cehnice ATJ Osek A8:10
1607. 02. 2015 17:00TJ Třebohostice AMalovice A5:10
1607. 02. 2015 13:00TJ Blatná CProtivín C10:4
1607. 02. 2015 15:00Vodňany CTJ Sokol Milevsko A6:10
1607. 02. 2015 15:00SKP Prachatice ATJ Sokol Mirotice A9:9
1708. 02. 2015 10:30Sokol Cehnice ASokol Strakonice A9:9
1730. 01. 2015 18:00ELEKTROSTAV Strakonice BTJ Osek A8:10
1708. 02. 2015 14:00TJ Blatná CMalovice A10:0
1706. 02. 2015 19:00TJ Třebohostice AProtivín C10:3
1708. 02. 2015 10:30SKP Prachatice ATJ Sokol Milevsko A5:10
1704. 02. 2015 19:00Vodňany CTJ Sokol Mirotice A10:5
1821. 02. 2015 13:00TJ Blatná CTJ Třebohostice A10:8
1821. 02. 2015 15:00TJ Osek ASokol Strakonice A10:8
1821. 02. 2015 15:00Protivín CMalovice A5:10
1820. 02. 2015 19:30TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Milevsko A9:9
1821. 02. 2015 15:00SKP Prachatice AVodňany C10:5
1821. 02. 2015 15:00Sokol Cehnice AELEKTROSTAV Strakonice B2:10
1906. 03. 2015 18:30Vodňany CELEKTROSTAV Strakonice B9:9
1907. 03. 2015 15:00SKP Prachatice ASokol Cehnice A2:10
1907. 03. 2015 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Třebohostice A10:4
1927. 02. 2015 17:30TJ Sokol Mirotice ATJ Blatná C9:9
1903. 03. 2015 18:30Malovice ASokol Strakonice A10:5
1907. 03. 2015 15:00Protivín CTJ Osek A5:10
2008. 03. 2015 10:30SKP Prachatice AELEKTROSTAV Strakonice B4:10
2008. 03. 2015 10:30Vodňany CSokol Cehnice A9:9
2008. 03. 2015 10:30TJ Sokol Mirotice ATJ Třebohostice A8:10
2004. 03. 2015 18:30TJ Sokol Milevsko ATJ Blatná C7:10
2008. 03. 2015 10:30Protivín CSokol Strakonice A1:10
2008. 03. 2015 10:30Malovice ATJ Osek A7:10
2113. 03. 2015 18:00ELEKTROSTAV Strakonice BMalovice A10:4
2121. 03. 2015 15:00Sokol Cehnice AProtivín C10:3
2120. 03. 2015 18:00Sokol Strakonice ATJ Sokol Milevsko A10:4
2118. 03. 2015 18:30TJ Osek ATJ Sokol Mirotice A4:10
2121. 03. 2015 17:00TJ Třebohostice AVodňany C10:8
2121. 03. 2015 13:00TJ Blatná CSKP Prachatice A6:10
2222. 03. 2015 10:30Sokol Cehnice AMalovice A10:7
2220. 03. 2015 18:00ELEKTROSTAV Strakonice BProtivín C10:1
2211. 03. 2015 18:30TJ Osek ATJ Sokol Milevsko A10:5
2222. 03. 2015 10:30Sokol Strakonice ATJ Sokol Mirotice A10:8
2222. 03. 2015 14:00TJ Blatná CVodňany C10:3
2220. 03. 2015 19:00TJ Třebohostice ASKP Prachatice A10:8
Krajská soutěž C
103. 10. 2014 20:00Jiskra Bechyně BVS Tábor B3:10
103. 10. 2014 18:00TJ Sokol Lodhéřov AVčelnice A10:5
104. 10. 2014 10:00GC Nová Bystřice ALoko. České Velenice A10:1
104. 10. 2014 15:00Jiskra Třeboň BTJ Suchdol n. Luž. A10:4
101. 10. 2014 18:00TJ Sokol Tábor ADDM Soběslav B10:8
104. 10. 2014 15:00SKST Týn BSp. Sez. Ústí A10:6
205. 10. 2014 10:30Jiskra Bechyně BVčelnice A9:9
201. 10. 2014 18:30TJ Sokol Lodhéřov AVS Tábor B6:10
203. 10. 2014 19:00GC Nová Bystřice ATJ Suchdol n. Luž. A10:2
205. 10. 2014 10:30Jiskra Třeboň BLoko. České Velenice A10:3
203. 10. 2014 18:00TJ Sokol Tábor ASp. Sez. Ústí A6:10
205. 10. 2014 10:30SKST Týn BDDM Soběslav B9:9
310. 10. 2014 19:00VS Tábor BDDM Soběslav B2:10
318. 10. 2014 15:00Včelnice ASp. Sez. Ústí A9:9
318. 10. 2014 15:00Loko. České Velenice ATJ Sokol Tábor A5:10
318. 10. 2014 15:00TJ Suchdol n. Luž. ASKST Týn B10:7
318. 10. 2014 13:00Jiskra Bechyně BGC Nová Bystřice A10:5
318. 10. 2014 15:00TJ Sokol Lodhéřov AJiskra Třeboň B9:9
414. 10. 2014 19:00VS Tábor BSp. Sez. Ústí A5:10
419. 10. 2014 10:30Včelnice ADDM Soběslav B10:6
419. 10. 2014 10:30Loko. České Velenice ASKST Týn B9:9
419. 10. 2014 10:30TJ Suchdol n. Luž. ATJ Sokol Tábor A9:9
419. 10. 2014 10:30Jiskra Bechyně BJiskra Třeboň B6:10
417. 10. 2014 18:30TJ Sokol Lodhéřov AGC Nová Bystřice A6:10
501. 11. 2014 10:00GC Nová Bystřice AVS Tábor B10:2
501. 11. 2014 15:00Jiskra Třeboň BVčelnice A10:5
501. 11. 2014 15:00TJ Sokol Tábor AJiskra Bechyně B10:4
501. 11. 2014 15:00SKST Týn BTJ Sokol Lodhéřov A10:3
529. 10. 2014 17:30DDM Soběslav BLoko. České Velenice A10:7
531. 10. 2014 18:00Sp. Sez. Ústí ATJ Suchdol n. Luž. A10:6
631. 10. 2014 19:00GC Nová Bystřice AVčelnice A10:2
631. 10. 2014 19:00Jiskra Třeboň BVS Tábor B8:10
602. 11. 2014 10:30TJ Sokol Tábor ATJ Sokol Lodhéřov A10:8
602. 11. 2014 10:30SKST Týn BJiskra Bechyně B9:9
624. 10. 2014 19:00DDM Soběslav BTJ Suchdol n. Luž. A10:5
623. 10. 2014 18:00Sp. Sez. Ústí ALoko. České Velenice A10:4
715. 11. 2014 13:00Jiskra Bechyně BTJ Sokol Lodhéřov A8:10
715. 11. 2014 10:00GC Nová Bystřice AJiskra Třeboň B9:9
715. 11. 2014 15:00TJ Sokol Tábor ASKST Týn B10:3
711. 11. 2014 18:00DDM Soběslav BSp. Sez. Ústí A7:10
715. 11. 2014 15:00Loko. České Velenice ATJ Suchdol n. Luž. A9:9
711. 11. 2014 19:00VS Tábor BVčelnice A10:4
829. 11. 2014 16:00VS Tábor BLoko. České Velenice A10:6
829. 11. 2014 15:00Včelnice ATJ Suchdol n. Luž. A10:5
829. 11. 2014 13:00Jiskra Bechyně BDDM Soběslav B9:9
810. 11. 2014 18:00TJ Sokol Lodhéřov ASp. Sez. Ústí A7:10
829. 11. 2014 10:00GC Nová Bystřice ATJ Sokol Tábor A10:8
829. 11. 2014 15:00Jiskra Třeboň BSKST Týn B8:10
928. 11. 2014 19:00VS Tábor BTJ Suchdol n. Luž. A10:8
930. 11. 2014 10:30Včelnice ALoko. České Velenice A10:5
930. 11. 2014 10:30Jiskra Bechyně BSp. Sez. Ústí A4:10
925. 11. 2014 18:30TJ Sokol Lodhéřov ADDM Soběslav B10:5
928. 11. 2014 19:00GC Nová Bystřice ASKST Týn B10:2
926. 11. 2014 18:00TJ Sokol Tábor AJiskra Třeboň B7:10
1012. 12. 2014 18:00TJ Sokol Tábor AVS Tábor B4:10
1013. 12. 2014 15:00SKST Týn BVčelnice A10:2
1013. 12. 2014 09:30DDM Soběslav BGC Nová Bystřice A7:10
1004. 12. 2014 19:00Sp. Sez. Ústí AJiskra Třeboň B10:4
1013. 12. 2014 15:00Loko. České Velenice AJiskra Bechyně B10:7
1013. 12. 2014 15:00TJ Suchdol n. Luž. ATJ Sokol Lodhéřov A8:10
1114. 12. 2014 10:30TJ Sokol Tábor AVčelnice A10:8
1114. 12. 2014 10:30SKST Týn BVS Tábor B10:7
1109. 12. 2014 18:00DDM Soběslav BJiskra Třeboň B3:10
1105. 12. 2014 18:00Sp. Sez. Ústí AGC Nová Bystřice A10:2
1123. 11. 2014 10:30Loko. České Velenice ATJ Sokol Lodhéřov A9:9
1114. 12. 2014 10:30TJ Suchdol n. Luž. AJiskra Bechyně B10:3
1210. 01. 2015 16:00VS Tábor BJiskra Bechyně B10:1
1210. 01. 2015 15:00Včelnice ATJ Sokol Lodhéřov A10:4
1210. 01. 2015 15:00Loko. České Velenice AGC Nová Bystřice A5:10
1210. 01. 2015 15:00TJ Suchdol n. Luž. AJiskra Třeboň B10:3
1210. 01. 2015 09:30DDM Soběslav BTJ Sokol Tábor A9:9
1208. 01. 2015 18:00Sp. Sez. Ústí ASKST Týn B10:5
1311. 01. 2015 10:30Včelnice AJiskra Bechyně B10:5
1309. 01. 2015 18:30VS Tábor BTJ Sokol Lodhéřov A10:0
1311. 01. 2015 10:30TJ Suchdol n. Luž. AGC Nová Bystřice A9:9
1311. 01. 2015 10:30Loko. České Velenice AJiskra Třeboň B9:9
1311. 01. 2015 10:30Sp. Sez. Ústí ATJ Sokol Tábor A10:4
1311. 01. 2015 09:30DDM Soběslav BSKST Týn B10:4
1414. 01. 2015 18:30DDM Soběslav BVS Tábor B10:7
1424. 01. 2015 15:00Sp. Sez. Ústí AVčelnice A10:5
1424. 01. 2015 15:00TJ Sokol Tábor ALoko. České Velenice A10:0
1424. 01. 2015 15:00SKST Týn BTJ Suchdol n. Luž. A10:5
1424. 01. 2015 10:00GC Nová Bystřice AJiskra Bechyně B10:2
1424. 01. 2015 15:00Jiskra Třeboň BTJ Sokol Lodhéřov A9:9
1523. 01. 2015 18:00Sp. Sez. Ústí AVS Tábor B10:2
1522. 01. 2015 18:30DDM Soběslav BVčelnice A10:2
1525. 01. 2015 10:30SKST Týn BLoko. České Velenice A10:3
1525. 01. 2015 10:30TJ Sokol Tábor ATJ Suchdol n. Luž. A10:7
1525. 01. 2015 10:30Jiskra Třeboň BJiskra Bechyně B10:7
1521. 01. 2015 19:00
tělocvična 5. ZŠ Vajgar, J.Hradec
GC Nová Bystřice ATJ Sokol Lodhéřov A9:9
1606. 02. 2015 18:30VS Tábor BGC Nová Bystřice A8:10
1607. 02. 2015 15:00Včelnice AJiskra Třeboň B10:3
1607. 02. 2015 13:00Jiskra Bechyně BTJ Sokol Tábor A0:10
1607. 02. 2015 10:00TJ Sokol Lodhéřov ASKST Týn B10:4
1607. 02. 2015 15:00Loko. České Velenice ADDM Soběslav B5:10
1607. 02. 2015 15:00TJ Suchdol n. Luž. ASp. Sez. Ústí A3:10
1708. 02. 2015 10:30Včelnice AGC Nová Bystřice A10:3
1727. 01. 2015 19:00VS Tábor BJiskra Třeboň B10:2
1703. 02. 2015 17:30TJ Sokol Lodhéřov ATJ Sokol Tábor A5:10
1708. 02. 2015 10:30Jiskra Bechyně BSKST Týn B5:10
1708. 02. 2015 10:30TJ Suchdol n. Luž. ADDM Soběslav B9:9
1708. 02. 2015 10:30Loko. České Velenice ASp. Sez. Ústí A3:10
1821. 02. 2015 15:00TJ Sokol Lodhéřov AJiskra Bechyně B10:3
1824. 02. 2015 19:00Jiskra Třeboň BGC Nová Bystřice A6:10
1821. 02. 2015 15:00SKST Týn BTJ Sokol Tábor A7:10
1818. 02. 2015 19:00Sp. Sez. Ústí ADDM Soběslav B10:7
1821. 02. 2015 15:00TJ Suchdol n. Luž. ALoko. České Velenice A10:5
1816. 02. 2015 19:00Včelnice AVS Tábor B10:6
1907. 03. 2015 15:00Loko. České Velenice AVS Tábor B1:10
1907. 03. 2015 15:00TJ Suchdol n. Luž. AVčelnice A10:6
1905. 03. 2015 19:00DDM Soběslav BJiskra Bechyně B10:2
1903. 03. 2015 18:00Sp. Sez. Ústí ATJ Sokol Lodhéřov A10:0
1907. 03. 2015 15:00TJ Sokol Tábor AGC Nová Bystřice A9:9
1907. 03. 2015 15:00SKST Týn BJiskra Třeboň B2:10
2006. 03. 2015 19:00TJ Suchdol n. Luž. AVS Tábor B7:10
2008. 03. 2015 10:30Loko. České Velenice AVčelnice A10:5
2008. 03. 2015 10:30Sp. Sez. Ústí AJiskra Bechyně B10:0
2004. 03. 2015 18:30DDM Soběslav BTJ Sokol Lodhéřov A10:1
2008. 03. 2015 10:30SKST Týn BGC Nová Bystřice A9:9
2008. 03. 2015 10:30Jiskra Třeboň BTJ Sokol Tábor A8:10
2121. 03. 2015 16:00VS Tábor BTJ Sokol Tábor A10:6
2121. 03. 2015 15:00Včelnice ASKST Týn B10:1
2121. 03. 2015 15:30GC Nová Bystřice ADDM Soběslav B10:6
2119. 03. 2015 18:00Jiskra Třeboň BSp. Sez. Ústí A5:10
2121. 03. 2015 13:00Jiskra Bechyně BLoko. České Velenice A9:9
2121. 03. 2015 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Suchdol n. Luž. A10:2
2222. 03. 2015 10:30Včelnice ATJ Sokol Tábor A8:10
2222. 03. 2015 10:30VS Tábor BSKST Týn B10:7
2217. 03. 2015 19:00Jiskra Třeboň BDDM Soběslav B10:6
2218. 03. 2015 18:30GC Nová Bystřice ASp. Sez. Ústí A4:10
2219. 03. 2015 18:00TJ Sokol Lodhéřov ALoko. České Velenice A10:1
2222. 03. 2015 10:30Jiskra Bechyně BTJ Suchdol n. Luž. A2:10
Divize
118. 10. 2014 10:00VS TáborSokol ČB4:6
118. 10. 2014 13:00TTC KovářovLoučovice Brod ZSO6:4
201. 11. 2014 10:00Sokol ČBTTC Kovářov6:4
201. 11. 2014 10:00Jiskra BechyněVS Tábor4:6
315. 11. 2014 13:00TTC KovářovJiskra Bechyně5:5
315. 11. 2014 10:00Loučovice Brod ZSOSokol ČB5:5
429. 11. 2014 10:00Jiskra BechyněLoučovice Brod ZSO6:4
429. 11. 2014 10:00VS TáborTTC Kovářov6:4
513. 12. 2014 10:10Loučovice Brod ZSOVS Tábor4:6
513. 12. 2014 10:10Sokol ČBJiskra Bechyně2:8
624. 01. 2015 10:00Sokol ČBVS Tábor1:9
624. 01. 2015 10:00Loučovice Brod ZSOTTC Kovářov4:6
707. 02. 2015 13:00TTC KovářovSokol ČB6:4
707. 02. 2015 10:00VS TáborJiskra Bechyně9:1
821. 02. 2015 10:00Jiskra BechyněTTC Kovářov2:8
808. 03. 2015 09:30Sokol ČBLoučovice Brod ZSO4:6
907. 03. 2015 10:00Loučovice Brod ZSOJiskra Bechyně4:6
907. 03. 2015 13:00TTC KovářovVS Tábor3:7
1021. 03. 2015 10:00VS TáborLoučovice Brod ZSO5:5
1021. 03. 2015 10:00Jiskra BechyněSokol ČB6:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS