Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
104. 10. 2014 09:00TJ Union Plzeň BDioss Nýřany A10:5
104. 10. 2014 09:00TJ Union Plzeň CTJ Dobřany A10:7
104. 10. 2014 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Jiskra Domažlice A9:9
104. 10. 2014 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Kdyně A2:10
104. 10. 2014 10:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Stod A9:9
104. 10. 2014 10:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Plzeň V. B9:9
204. 10. 2014 14:00TJ Union Plzeň BTJ Dobřany A10:1
204. 10. 2014 14:00TJ Union Plzeň CDioss Nýřany A10:4
204. 10. 2014 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Kdyně A10:5
204. 10. 2014 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Jiskra Domažlice A3:10
204. 10. 2014 15:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. B2:10
204. 10. 2014 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Slavoj Stod A7:10
318. 10. 2014 09:00Dioss Nýřany ATJ Slavoj Stod A6:10
318. 10. 2014 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. B3:10
318. 10. 2014 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Horažďovice A10:5
318. 10. 2014 09:00TJ Sokol Kdyně ASKUŘ Plzeň A9:9
318. 10. 2014 09:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Břasy A10:8
318. 10. 2014 09:00TJ Union Plzeň CTJ Město Zbiroh A10:3
418. 10. 2014 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Plzeň V. B2:10
418. 10. 2014 14:00TJ Dobřany ATJ Slavoj Stod A10:7
418. 10. 2014 14:00TJ Jiskra Domažlice ASKUŘ Plzeň A6:10
418. 10. 2014 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horažďovice A9:9
418. 10. 2014 14:00TJ Union Plzeň BTJ Město Zbiroh A10:1
418. 10. 2014 14:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Břasy A10:4
501. 11. 2014 09:00TJ Sokol Břasy ADioss Nýřany A9:9
501. 11. 2014 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Dobřany A5:10
501. 11. 2014 10:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Union Plzeň B2:10
501. 11. 2014 10:00SKUŘ Plzeň ATJ Union Plzeň C5:10
501. 11. 2014 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Jiskra Domažlice A10:7
501. 11. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Kdyně A10:6
601. 11. 2014 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Dobřany A10:6
601. 11. 2014 14:00TJ Město Zbiroh ADioss Nýřany A0:10
601. 11. 2014 15:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Union Plzeň C9:9
601. 11. 2014 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Union Plzeň B7:10
601. 11. 2014 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Kdyně A6:10
614. 02. 2015 15:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Jiskra Domažlice A10:0
703. 10. 2014 00:00TJ Union Plzeň BTJ Union Plzeň C10:1
715. 11. 2014 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Město Zbiroh A10:2
715. 11. 2014 10:00TJ Sokol Horažďovice ASKUŘ Plzeň A10:7
715. 11. 2014 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. B2:10
715. 11. 2014 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Kdyně A10:2
715. 11. 2014 09:00Dioss Nýřany ATJ Dobřany A10:5
829. 11. 2014 09:00Dioss Nýřany ATJ Jiskra Domažlice A10:6
829. 11. 2014 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Kdyně A4:10
829. 11. 2014 09:00TJ Union Plzeň BTJ Slavoj Stod A10:0
829. 11. 2014 09:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. B4:10
829. 11. 2014 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Horažďovice A9:9
829. 11. 2014 09:00TJ Město Zbiroh ASKUŘ Plzeň A1:10
929. 11. 2014 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Kdyně A8:10
929. 11. 2014 14:00TJ Dobřany ATJ Jiskra Domažlice A10:6
929. 11. 2014 14:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. B9:9
929. 11. 2014 14:00TJ Union Plzeň CTJ Slavoj Stod A10:2
929. 11. 2014 14:00TJ Sokol Břasy ASKUŘ Plzeň A10:8
929. 11. 2014 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Horažďovice A3:10
1013. 12. 2014 10:00TJ Sokol Horažďovice ADioss Nýřany A9:9
1013. 12. 2014 10:00SKUŘ Plzeň ATJ Dobřany A10:6
1013. 12. 2014 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Břasy A2:10
1013. 12. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Město Zbiroh A10:2
1013. 12. 2014 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Union Plzeň B8:10
1013. 12. 2014 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Union Plzeň C10:3
1113. 12. 2014 15:00SKUŘ Plzeň ADioss Nýřany A8:10
1113. 12. 2014 15:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Dobřany A7:10
1113. 12. 2014 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Město Zbiroh A10:6
1113. 12. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Břasy A10:6
1113. 12. 2014 14:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Union Plzeň C10:6
1113. 12. 2014 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Union Plzeň B6:10
1210. 01. 2015 09:00Dioss Nýřany ATJ Union Plzeň B6:10
1210. 01. 2015 09:00TJ Dobřany ATJ Union Plzeň C6:10
1210. 01. 2015 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Břasy A9:9
1210. 01. 2015 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Město Zbiroh A10:1
1210. 01. 2015 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Horažďovice A7:10
1210. 01. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. BSKUŘ Plzeň A10:1
1310. 01. 2015 14:00TJ Dobřany ATJ Union Plzeň B5:10
1310. 01. 2015 14:00Dioss Nýřany ATJ Union Plzeň C10:3
1310. 01. 2015 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Břasy A7:10
1310. 01. 2015 14:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Město Zbiroh A10:2
1310. 01. 2015 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Horažďovice A10:3
1310. 01. 2015 14:00TJ Slavoj Stod ASKUŘ Plzeň A10:6
1424. 01. 2015 09:00TJ Slavoj Stod ADioss Nýřany A10:6
1424. 01. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Dobřany A10:5
1424. 01. 2015 10:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Jiskra Domažlice A9:9
1424. 01. 2015 10:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Kdyně A10:7
1424. 01. 2015 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Union Plzeň B5:10
1424. 01. 2015 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Union Plzeň C2:10
1524. 01. 2015 14:00TJ Sokol Plzeň V. BDioss Nýřany A10:3
1524. 01. 2015 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Dobřany A9:9
1524. 01. 2015 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Jiskra Domažlice A9:9
1524. 01. 2015 15:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Kdyně A10:8
1524. 01. 2015 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Union Plzeň B2:10
1524. 01. 2015 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Union Plzeň C5:10
1607. 02. 2015 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Břasy A10:6
1607. 02. 2015 09:00TJ Dobřany ATJ Město Zbiroh A10:0
1607. 02. 2015 09:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A9:9
1607. 02. 2015 09:00TJ Union Plzeň CSKUŘ Plzeň A5:10
1620. 03. 2015 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Slavoj Stod A9:9
1607. 02. 2015 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. B7:10
1707. 02. 2015 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Břasy A10:8
1707. 02. 2015 14:00Dioss Nýřany ATJ Město Zbiroh A10:3
1707. 02. 2015 14:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Horažďovice A5:10
1707. 02. 2015 14:00TJ Union Plzeň BSKUŘ Plzeň A10:4
1707. 02. 2015 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod A10:3
1727. 02. 2015 18:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. B6:10
1803. 10. 2014 00:00TJ Union Plzeň CTJ Union Plzeň B2:10
1821. 02. 2015 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Břasy A2:10
1821. 02. 2015 10:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Horažďovice A6:10
1821. 02. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Slavoj Stod A10:3
1820. 02. 2015 18:00TJ Sokol Kdyně ATJ Jiskra Domažlice A5:10
1821. 02. 2015 09:00TJ Dobřany ADioss Nýřany A10:8
1907. 03. 2015 09:00TJ Jiskra Domažlice ADioss Nýřany A10:3
1907. 03. 2015 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Dobřany A4:10
1907. 03. 2015 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Union Plzeň B6:10
1907. 03. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Union Plzeň C10:4
1907. 03. 2015 10:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Břasy A10:2
1907. 03. 2015 10:00SKUŘ Plzeň ATJ Město Zbiroh A10:6
2007. 03. 2015 14:00TJ Sokol Kdyně ADioss Nýřany A10:5
2007. 03. 2015 14:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Dobřany A10:5
2007. 03. 2015 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Union Plzeň B10:3
2007. 03. 2015 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Union Plzeň C4:10
2007. 03. 2015 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Břasy A10:3
2007. 03. 2015 15:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Město Zbiroh A10:0
2121. 03. 2015 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Horažďovice A10:6
2121. 03. 2015 09:00TJ Dobřany ASKUŘ Plzeň A10:5
2121. 03. 2015 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Slavoj Stod A9:9
2121. 03. 2015 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Plzeň V. B0:10
2121. 03. 2015 09:00TJ Union Plzeň BTJ Jiskra Domažlice A8:10
2121. 03. 2015 09:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Kdyně A10:4
2221. 03. 2015 14:00Dioss Nýřany ASKUŘ Plzeň A10:8
2221. 03. 2015 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Horažďovice A9:9
2221. 03. 2015 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Stod A5:10
2221. 03. 2015 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. B3:10
2221. 03. 2015 14:00TJ Union Plzeň CTJ Jiskra Domažlice A9:9
2221. 03. 2015 14:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Kdyně A6:10
Krajská soutěž 1.třídy
104. 10. 2014 09:00ST DDM Stříbro AKoc Sušice A10:3
104. 10. 2014 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Horažďovice B10:5
104. 10. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Nevid A10:8
104. 10. 2014 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Lhůta A1:10
104. 10. 2014 10:00TJ Baník Líně ATJ Slavoj Stod B6:10
104. 10. 2014 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C6:10
204. 10. 2014 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horažďovice B10:5
204. 10. 2014 14:00TJ Sokol Bor BKoc Sušice A6:10
204. 10. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Lhůta A2:10
204. 10. 2014 14:00TJ Sokol Klabava ASK Nevid A10:4
204. 10. 2014 15:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Plzeň V. C8:10
204. 10. 2014 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Slavoj Stod B10:2
318. 10. 2014 09:00Koc Sušice ATJ Slavoj Stod B9:9
318. 10. 2014 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Plzeň V. C1:10
318. 10. 2014 09:00SK Nevid ATJ Baník Líně A10:6
318. 10. 2014 09:00TJ Sokol Lhůta ASKUŘ Plzeň B10:2
318. 10. 2014 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horní Bělá A6:10
318. 10. 2014 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Klabava A10:8
418. 10. 2014 14:00Koc Sušice ATJ Sokol Plzeň V. C2:10
418. 10. 2014 14:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Stod B10:7
418. 10. 2014 14:00SK Nevid ASKUŘ Plzeň B8:10
418. 10. 2014 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Baník Líně A10:3
418. 10. 2014 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Klabava A1:10
418. 10. 2014 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Horní Bělá A10:8
501. 11. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá AKoc Sušice A10:4
501. 11. 2014 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horažďovice B10:7
501. 11. 2014 10:00TJ Baník Líně AST DDM Stříbro A9:9
501. 11. 2014 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Bor B8:10
501. 11. 2014 09:00TJ Slavoj Stod BSK Nevid A10:1
501. 11. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Lhůta A10:7
601. 11. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Horažďovice B10:6
601. 11. 2014 14:00TJ Sokol Klabava AKoc Sušice A10:6
601. 11. 2014 15:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Bor B4:10
601. 11. 2014 15:00SKUŘ Plzeň BST DDM Stříbro A10:3
601. 11. 2014 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Lhůta A5:10
601. 11. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. CSK Nevid A10:6
715. 11. 2014 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Bor B7:10
715. 11. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Klabava A3:10
715. 11. 2014 10:00TJ Baník Líně ASKUŘ Plzeň B7:10
715. 11. 2014 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Plzeň V. C1:10
715. 11. 2014 09:00SK Nevid ATJ Sokol Lhůta A4:10
715. 11. 2014 09:00Koc Sušice ATJ Sokol Horažďovice B2:10
829. 11. 2014 09:00Koc Sušice ASK Nevid A8:10
829. 11. 2014 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Lhůta A9:9
829. 11. 2014 09:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Stod B10:5
829. 11. 2014 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. C3:10
829. 11. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Baník Líně A10:2
829. 11. 2014 09:00TJ Sokol Klabava ASKUŘ Plzeň B10:6
929. 11. 2014 14:00Koc Sušice ATJ Sokol Lhůta A3:10
929. 11. 2014 14:00TJ Sokol Horažďovice BSK Nevid A6:10
929. 11. 2014 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň V. C9:9
929. 11. 2014 14:00TJ Sokol Bor BTJ Slavoj Stod B4:10
929. 11. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASKUŘ Plzeň B10:4
929. 11. 2014 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Baník Líně A10:4
1013. 12. 2014 10:00TJ Baník Líně AKoc Sušice A10:7
1013. 12. 2014 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horažďovice B10:4
1013. 12. 2014 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horní Bělá A10:6
1013. 12. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Klabava A10:4
1013. 12. 2014 09:00SK Nevid AST DDM Stříbro A9:9
1013. 12. 2014 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Bor B10:1
1113. 12. 2014 15:00SKUŘ Plzeň BKoc Sušice A10:8
1113. 12. 2014 15:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Horažďovice B10:4
1113. 12. 2014 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Klabava A10:7
1113. 12. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horní Bělá A10:2
1113. 12. 2014 14:00SK Nevid ATJ Sokol Bor B8:10
1113. 12. 2014 14:00TJ Sokol Lhůta AST DDM Stříbro A10:4
1210. 01. 2015 10:00Koc Sušice AST DDM Stříbro A10:1
1210. 01. 2015 10:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Bor B4:10
1210. 01. 2015 09:00SK Nevid ATJ Sokol Horní Bělá A9:9
1203. 01. 2015 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Klabava A10:5
1210. 01. 2015 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Baník Líně A10:7
1210. 01. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. CSKUŘ Plzeň B10:2
1310. 01. 2015 15:00TJ Sokol Horažďovice BST DDM Stříbro A10:8
1310. 01. 2015 15:00Koc Sušice ATJ Sokol Bor B10:2
1303. 01. 2015 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Horní Bělá A10:8
1310. 01. 2015 14:00SK Nevid ATJ Sokol Klabava A9:9
1310. 01. 2015 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Baník Líně A10:3
1310. 01. 2015 14:00TJ Slavoj Stod BSKUŘ Plzeň B9:9
1424. 01. 2015 09:00TJ Slavoj Stod BKoc Sušice A10:7
1424. 01. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horažďovice B10:2
1424. 01. 2015 10:00TJ Baník Líně ASK Nevid A8:10
1424. 01. 2015 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Lhůta A1:10
1424. 01. 2015 09:00TJ Sokol Horní Bělá AST DDM Stříbro A10:8
1424. 01. 2015 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Bor B10:8
1524. 01. 2015 14:00TJ Sokol Plzeň V. CKoc Sušice A10:0
1524. 01. 2015 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horažďovice B7:10
1524. 01. 2015 15:00SKUŘ Plzeň BSK Nevid A9:9
1524. 01. 2015 15:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Lhůta A4:10
1524. 01. 2015 14:00TJ Sokol Klabava AST DDM Stříbro A6:10
1524. 01. 2015 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Bor B8:10
1607. 02. 2015 09:00Koc Sušice ATJ Sokol Horní Bělá A5:10
1607. 02. 2015 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Klabava A10:2
1607. 02. 2015 09:00ST DDM Stříbro ATJ Baník Líně A10:8
1607. 02. 2015 09:00TJ Sokol Bor BSKUŘ Plzeň B5:10
1607. 02. 2015 09:00SK Nevid ATJ Slavoj Stod B9:9
1607. 02. 2015 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. C10:7
1707. 02. 2015 14:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Horní Bělá A10:2
1707. 02. 2015 14:00Koc Sušice ATJ Sokol Klabava A9:9
1707. 02. 2015 14:00TJ Sokol Bor BTJ Baník Líně A0:10
1707. 02. 2015 14:00ST DDM Stříbro ASKUŘ Plzeň B9:9
1707. 02. 2015 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Slavoj Stod B10:3
1707. 02. 2015 14:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. C10:7
1821. 02. 2015 09:00TJ Sokol Bor BST DDM Stříbro A5:10
1821. 02. 2015 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horní Bělá A10:2
1821. 02. 2015 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Baník Líně A10:7
1821. 02. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Slavoj Stod B5:10
1821. 02. 2015 14:00TJ Sokol Lhůta ASK Nevid A10:2
1818. 02. 2015 19:30TJ Sokol Horažďovice BKoc Sušice A10:6
1907. 03. 2015 09:00SK Nevid AKoc Sušice A10:3
1907. 03. 2015 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Horažďovice B10:2
1907. 03. 2015 09:00TJ Slavoj Stod BST DDM Stříbro A5:10
1907. 03. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Bor B9:9
1907. 03. 2015 10:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Horní Bělá A10:7
1907. 03. 2015 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Klabava A6:10
2007. 03. 2015 14:00TJ Sokol Lhůta AKoc Sušice A10:2
2007. 03. 2015 14:00SK Nevid ATJ Sokol Horažďovice B10:8
2007. 03. 2015 14:00TJ Sokol Plzeň V. CST DDM Stříbro A10:7
2007. 03. 2015 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Bor B10:4
2007. 03. 2015 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horní Bělá A10:2
2007. 03. 2015 15:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Klabava A10:6
2121. 03. 2015 09:00Koc Sušice ATJ Baník Líně A9:9
2121. 03. 2015 09:00TJ Sokol Horažďovice BSKUŘ Plzeň B10:3
2121. 03. 2015 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Slavoj Stod B9:9
2121. 03. 2015 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. C10:5
2121. 03. 2015 09:00ST DDM Stříbro ASK Nevid A9:9
2121. 03. 2015 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Lhůta A2:10
2221. 03. 2015 14:00Koc Sušice ASKUŘ Plzeň B10:4
2221. 03. 2015 14:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Baník Líně A10:4
2221. 03. 2015 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Slavoj Stod B9:9
2221. 03. 2015 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. C10:4
2221. 03. 2015 14:00TJ Sokol Bor BSK Nevid A4:10
2221. 03. 2015 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Lhůta A9:9
Krajská soutěž 2.třídy, sk. A
127. 09. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. DSokol Nová Hospoda A8:10
127. 09. 2014 09:00TJ Kožlany ASK Rokycany A10:5
127. 09. 2014 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Starý Plzenec A4:10
127. 09. 2014 09:00TJ Sokol Podmokly ATJ Union Plzeň D8:10
127. 09. 2014 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. E5:10
127. 09. 2014 09:00TJ Trnová ASK Kornatice A10:4
127. 09. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Nezvěstice A3:10
227. 09. 2014 14:00TJ Kožlany ATJ Sokol Starý Plzenec A6:10
227. 09. 2014 14:00TJ Sokol Kralovice ASK Rokycany A10:7
227. 09. 2014 14:00TJ Sokol Podmokly ATJ Sokol Plzeň V. E6:10
227. 09. 2014 14:00TJ Sokol Těně ATJ Union Plzeň D10:6
227. 09. 2014 14:00TJ Trnová ATJ Sokol Nezvěstice A10:4
227. 09. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Kornatice A5:10
304. 10. 2014 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Nezvěstice A4:10
304. 10. 2014 09:00TJ Trnová ATJ Sokol Podmokly A10:5
304. 10. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Těně A1:10
304. 10. 2014 09:00TJ Union Plzeň DTJ Kožlany A10:8
304. 10. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Kralovice A10:5
304. 10. 2014 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Plzeň V. D10:5
304. 10. 2014 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ASokol Nová Hospoda A10:5
404. 10. 2014 14:00TJ Trnová ATJ Sokol Těně A9:9
404. 10. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Podmokly A10:4
404. 10. 2014 14:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Kralovice A10:4
404. 10. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Kožlany A10:8
404. 10. 2014 14:00SK Rokycany ASokol Nová Hospoda A10:8
404. 10. 2014 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Plzeň V. D10:5
518. 10. 2014 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Kralovice A10:7
518. 10. 2014 09:00TJ Sokol Podmokly ATJ Sokol Plzeň V. D6:10
518. 10. 2014 09:00TJ Sokol Těně ASokol Nová Hospoda A4:10
518. 10. 2014 09:00SK Kornatice ASK Rokycany A2:10
518. 10. 2014 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Starý Plzenec A9:9
518. 10. 2014 09:00TJ Union Plzeň DTJ Trnová A4:10
518. 10. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Horní Bělá B10:7
618. 10. 2014 14:00TJ Sokol Podmokly ASokol Nová Hospoda A5:10
618. 10. 2014 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. D10:5
618. 10. 2014 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Starý Plzenec A10:8
618. 10. 2014 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Rokycany A9:9
618. 10. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Trnová A10:6
618. 10. 2014 14:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Horní Bělá B10:5
701. 11. 2014 09:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Plzeň V. E8:10
701. 11. 2014 09:00TJ Trnová ASK Rokycany A5:10
701. 11. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Starý Plzenec A6:10
701. 11. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Kornatice A9:9
701. 11. 2014 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Nezvěstice A10:5
701. 11. 2014 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Podmokly A10:5
701. 11. 2014 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Těně A2:10
801. 11. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Rokycany A10:5
801. 11. 2014 14:00TJ Trnová ATJ Sokol Starý Plzenec A6:10
801. 11. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Nezvěstice A5:10
801. 11. 2014 14:00Sokol Nová Hospoda ASK Kornatice A10:5
801. 11. 2014 14:00TJ Kožlany ATJ Sokol Těně A10:3
801. 11. 2014 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Podmokly A7:10
915. 11. 2014 09:00TJ Sokol Podmokly ATJ Sokol Těně A5:10
915. 11. 2014 09:00SK Kornatice ATJ Kožlany A9:9
915. 11. 2014 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Kralovice A10:6
915. 11. 2014 09:00TJ Trnová ATJ Sokol Plzeň V. D8:10
915. 11. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá BSokol Nová Hospoda A10:8
915. 11. 2014 09:00TJ Union Plzeň DSK Rokycany A10:4
915. 11. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Starý Plzenec A10:8
1015. 11. 2014 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Kralovice A10:4
1015. 11. 2014 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Kožlany A10:4
1015. 11. 2014 14:00TJ Trnová ASokol Nová Hospoda A10:6
1015. 11. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Plzeň V. D10:4
1015. 11. 2014 14:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Starý Plzenec A10:8
1015. 11. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Rokycany A10:3
1129. 11. 2014 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Starý Plzenec A9:9
1129. 11. 2014 09:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Plzeň V. D10:4
1129. 11. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. ESokol Nová Hospoda A9:9
1129. 11. 2014 09:00TJ Trnová ATJ Kožlany A6:10
1129. 11. 2014 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Kralovice A10:4
1129. 11. 2014 09:00TJ Sokol Podmokly ASK Kornatice A5:10
1129. 11. 2014 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Nezvěstice A10:6
1227. 09. 2014 00:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. D10:7
1229. 11. 2014 14:00TJ Union Plzeň DSokol Nová Hospoda A7:10
1229. 11. 2014 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Kožlany A9:9
1229. 11. 2014 14:00TJ Trnová ATJ Sokol Kralovice A10:5
1229. 11. 2014 14:00TJ Sokol Podmokly ATJ Sokol Nezvěstice A10:8
1229. 11. 2014 14:00TJ Sokol Těně ASK Kornatice A9:9
1313. 12. 2014 09:00TJ Trnová ATJ Sokol Horní Bělá B10:8
1313. 12. 2014 09:00SK Kornatice ATJ Union Plzeň D10:3
1313. 12. 2014 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Plzeň V. E8:10
1313. 12. 2014 09:00TJ Sokol Podmokly ASK Rokycany A4:10
1313. 12. 2014 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Starý Plzenec A9:9
1313. 12. 2014 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Kožlany A10:3
1313. 12. 2014 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Kralovice A10:5
1413. 12. 2014 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Union Plzeň D10:7
1413. 12. 2014 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Plzeň V. E8:10
1413. 12. 2014 14:00TJ Sokol Těně ASK Rokycany A7:10
1413. 12. 2014 14:00TJ Sokol Podmokly ATJ Sokol Starý Plzenec A6:10
1413. 12. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Kralovice A10:5
1413. 12. 2014 14:00Sokol Nová Hospoda ATJ Kožlany A10:7
1510. 01. 2015 09:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Kornatice A9:9
1510. 01. 2015 09:00TJ Sokol Podmokly ATJ Trnová A9:9
1510. 01. 2015 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá B10:1
1510. 01. 2015 09:00TJ Kožlany ATJ Union Plzeň D7:10
1510. 01. 2015 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Plzeň V. E3:10
1510. 01. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Rokycany A10:3
1510. 01. 2015 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Starý Plzenec A10:8
1610. 01. 2015 14:00TJ Sokol Těně ATJ Trnová A9:9
1610. 01. 2015 14:00TJ Sokol Podmokly ATJ Sokol Horní Bělá B10:7
1610. 01. 2015 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Union Plzeň D3:10
1610. 01. 2015 14:00TJ Kožlany ATJ Sokol Plzeň V. E6:10
1610. 01. 2015 14:00Sokol Nová Hospoda ASK Rokycany A10:3
1610. 01. 2015 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Starý Plzenec A8:10
1724. 01. 2015 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Kožlany A7:10
1724. 01. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Podmokly A10:3
1724. 01. 2015 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Těně A10:3
1724. 01. 2015 09:00SK Rokycany ASK Kornatice A9:9
1724. 01. 2015 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Nezvěstice A9:9
1724. 01. 2015 09:00TJ Trnová ATJ Union Plzeň D4:10
1724. 01. 2015 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Plzeň V. E5:10
1824. 01. 2015 14:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Podmokly A10:4
1824. 01. 2015 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Těně A10:3
1824. 01. 2015 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ASK Kornatice A8:10
1824. 01. 2015 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Nezvěstice A9:9
1824. 01. 2015 14:00TJ Trnová ATJ Sokol Plzeň V. E9:9
1824. 01. 2015 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Union Plzeň D0:10
1907. 02. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Union Plzeň D1:10
1907. 02. 2015 09:00SK Rokycany ATJ Trnová A5:10
1907. 02. 2015 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Horní Bělá B8:10
1907. 02. 2015 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Plzeň V. D10:5
1907. 02. 2015 09:00TJ Sokol Nezvěstice ASokol Nová Hospoda A9:9
1907. 02. 2015 09:00TJ Sokol Podmokly ATJ Kožlany A4:10
1907. 02. 2015 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Kralovice A10:7
2007. 02. 2015 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Horní Bělá B10:2
2007. 02. 2015 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Trnová A10:5
2007. 02. 2015 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Plzeň V. D10:7
2007. 02. 2015 14:00SK Kornatice ASokol Nová Hospoda A10:8
2007. 02. 2015 14:00TJ Sokol Těně ATJ Kožlany A10:0
2007. 02. 2015 14:00TJ Sokol Podmokly ATJ Sokol Kralovice A3:10
2121. 02. 2015 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Podmokly A10:2
2121. 02. 2015 09:00TJ Kožlany ASK Kornatice A8:10
2121. 02. 2015 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Nezvěstice A9:9
2121. 02. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Trnová A9:9
2121. 02. 2015 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Horní Bělá B10:2
2121. 02. 2015 09:00SK Rokycany ATJ Union Plzeň D1:10
2121. 02. 2015 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Plzeň V. E10:6
2221. 02. 2015 14:00TJ Sokol Kralovice ASK Kornatice A3:10
2221. 02. 2015 14:00TJ Kožlany ATJ Sokol Nezvěstice A9:9
2221. 02. 2015 14:00Sokol Nová Hospoda ATJ Trnová A10:4
2221. 02. 2015 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Horní Bělá B10:2
2221. 02. 2015 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Union Plzeň D8:10
2221. 02. 2015 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Plzeň V. E1:10
2307. 03. 2015 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ASK Rokycany A7:10
2307. 03. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Union Plzeň D2:10
2307. 03. 2015 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Plzeň V. E10:5
2307. 03. 2015 09:00TJ Kožlany ATJ Trnová A5:10
2307. 03. 2015 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Horní Bělá B9:9
2307. 03. 2015 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Podmokly A9:9
2307. 03. 2015 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Těně A9:9
2427. 09. 2014 00:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. E3:10
2407. 03. 2015 14:00Sokol Nová Hospoda ATJ Union Plzeň D6:10
2407. 03. 2015 14:00TJ Kožlany ATJ Sokol Horní Bělá B10:5
2407. 03. 2015 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Trnová A2:10
2407. 03. 2015 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Podmokly A10:8
2407. 03. 2015 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Těně A9:9
2521. 03. 2015 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Trnová A9:9
2521. 03. 2015 09:00TJ Union Plzeň DSK Kornatice A10:4
2521. 03. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Nezvěstice A10:3
2521. 03. 2015 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Podmokly A10:5
2521. 03. 2015 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Těně A9:9
2521. 03. 2015 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Plzeň V. D10:5
2521. 03. 2015 09:00TJ Sokol Kralovice ASokol Nová Hospoda A4:10
2621. 03. 2015 14:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Nezvěstice A10:2
2621. 03. 2015 14:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Kornatice A10:2
2621. 03. 2015 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Těně A10:4
2621. 03. 2015 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Podmokly A10:4
2621. 03. 2015 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Plzeň V. D8:9
2621. 03. 2015 14:00TJ Kožlany ASokol Nová Hospoda A3:10
2704. 04. 2015 09:00Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Plzeň V. D10:3
2704. 04. 2015 09:00SK Rokycany ATJ Kožlany A10:6
2704. 04. 2015 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Kralovice A10:6
2704. 04. 2015 09:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Podmokly A10:3
2704. 04. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Těně A10:7
2704. 04. 2015 09:00SK Kornatice ATJ Trnová A10:4
2704. 04. 2015 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Horní Bělá B10:3
2804. 04. 2015 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Kožlany A8:10
2804. 04. 2015 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Kralovice A10:3
2804. 04. 2015 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Podmokly A10:5
2804. 04. 2015 14:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Těně A10:7
2804. 04. 2015 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Trnová A9:9
2804. 04. 2015 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Horní Bělá B10:0
Krajská soutěž 2.třídy, sk. B
127. 09. 2014 09:00KST Klatovy BKoc Sušice B5:10
127. 09. 2014 09:00TJ Sokol Milavče ATJ Sokol Přeštice A7:10
127. 09. 2014 09:00TJ Sokol Pocinovice ADioss Nýřany B10:6
127. 09. 2014 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Bor C10:4
127. 09. 2014 09:00TJ Baník Líně BTJ Slavoj Stod C8:10
127. 09. 2014 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Kdyně B10:8
127. 09. 2014 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Jiskra Domažlice B6:10
227. 09. 2014 14:00TJ Sokol Milavče ADioss Nýřany B0:10
227. 09. 2014 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Přeštice A10:3
227. 09. 2014 14:00SKUŘ Plzeň CTJ Slavoj Stod C7:10
227. 09. 2014 14:00TJ Baník Líně BTJ Sokol Bor C10:4
227. 09. 2014 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Jiskra Domažlice B1:10
227. 09. 2014 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Kdyně B10:6
304. 10. 2014 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Jiskra Domažlice B2:10
304. 10. 2014 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ASKUŘ Plzeň C10:4
304. 10. 2014 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Baník Líně B10:2
304. 10. 2014 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Milavče A7:10
304. 10. 2014 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Pocinovice A10:2
304. 10. 2014 09:00TJ Sokol Přeštice AKST Klatovy B10:6
304. 10. 2014 09:00Dioss Nýřany BKoc Sušice B5:10
404. 10. 2014 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Baník Líně B10:7
404. 10. 2014 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ASKUŘ Plzeň C10:2
404. 10. 2014 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Pocinovice A2:10
404. 10. 2014 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Milavče A10:2
404. 10. 2014 14:00TJ Sokol Přeštice AKoc Sušice B9:9
404. 10. 2014 14:00Dioss Nýřany BKST Klatovy B10:3
518. 10. 2014 10:00TJ Sokol Milavče ATJ Sokol Pocinovice A7:10
518. 10. 2014 09:00SKUŘ Plzeň CKST Klatovy B2:10
518. 10. 2014 09:00TJ Baník Líně BKoc Sušice B2:10
518. 10. 2014 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Přeštice A3:10
518. 10. 2014 09:00TJ Jiskra Domažlice BDioss Nýřany B10:6
518. 10. 2014 09:00TJ Sokol Bor CTJ Slavoj Chodová Planá A3:10
518. 10. 2014 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Dynamo Horšovský Týn A4:10
618. 10. 2014 14:00SKUŘ Plzeň CKoc Sušice B4:10
618. 10. 2014 14:00TJ Baník Líně BKST Klatovy B4:10
618. 10. 2014 14:00TJ Sokol Kdyně BDioss Nýřany B1:10
618. 10. 2014 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Přeštice A10:6
618. 10. 2014 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Slavoj Chodová Planá A4:10
618. 10. 2014 14:00TJ Sokol Bor CTJ Dynamo Horšovský Týn A1:10
701. 11. 2014 09:00TJ Sokol Bor CTJ Slavoj Stod C7:10
701. 11. 2014 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Chodová Planá A9:9
701. 11. 2014 09:00Dioss Nýřany BTJ Dynamo Horšovský Týn A10:8
701. 11. 2014 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Kdyně B10:4
701. 11. 2014 09:00Koc Sušice BTJ Jiskra Domažlice B10:8
701. 11. 2014 09:00TJ Sokol Milavče ASKUŘ Plzeň C8:10
701. 11. 2014 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Baník Líně B10:6
801. 11. 2014 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Dynamo Horšovský Týn A9:9
801. 11. 2014 14:00Dioss Nýřany BTJ Slavoj Chodová Planá A10:3
801. 11. 2014 14:00KST Klatovy BTJ Jiskra Domažlice B10:7
801. 11. 2014 14:00Koc Sušice BTJ Sokol Kdyně B10:4
801. 11. 2014 14:00TJ Sokol Milavče ATJ Baník Líně B10:8
801. 11. 2014 14:00TJ Sokol Pocinovice ASKUŘ Plzeň C10:5
915. 11. 2014 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Baník Líně B7:10
915. 11. 2014 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Milavče A10:0
915. 11. 2014 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Pocinovice A10:3
915. 11. 2014 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AKST Klatovy B3:10
915. 11. 2014 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn AKoc Sušice B7:10
915. 11. 2014 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Bor C10:2
915. 11. 2014 09:00Dioss Nýřany BTJ Slavoj Stod C5:10
1015. 11. 2014 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice A5:10
1015. 11. 2014 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Milavče A10:1
1015. 11. 2014 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AKoc Sušice B2:10
1015. 11. 2014 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn AKST Klatovy B10:4
1015. 11. 2014 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Bor C10:2
1015. 11. 2014 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Stod C10:8
1129. 11. 2014 09:00TJ Sokol Přeštice ADioss Nýřany B3:10
1129. 11. 2014 09:00TJ Sokol Bor CKST Klatovy B0:10
1129. 11. 2014 09:00TJ Slavoj Stod CKoc Sušice B5:10
1129. 11. 2014 09:00TJ Sokol Milavče ATJ Slavoj Chodová Planá A0:10
1129. 11. 2014 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Dynamo Horšovský Týn A9:9
1129. 11. 2014 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Kdyně B6:10
1129. 11. 2014 09:00TJ Baník Líně BTJ Jiskra Domažlice B2:10
1229. 11. 2014 14:00TJ Slavoj Stod CKST Klatovy B4:10
1229. 11. 2014 14:00TJ Sokol Bor CKoc Sušice B4:10
1229. 11. 2014 14:00TJ Sokol Milavče ATJ Dynamo Horšovský Týn A0:10
1229. 11. 2014 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:4
1229. 11. 2014 14:00SKUŘ Plzeň CTJ Jiskra Domažlice B4:10
1229. 11. 2014 14:00TJ Baník Líně BTJ Sokol Kdyně B10:8
1313. 12. 2014 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Dynamo Horšovský Týn A10:7
1313. 12. 2014 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Bor C10:1
1313. 12. 2014 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Slavoj Stod C10:3
1313. 12. 2014 09:00TJ Sokol Přeštice ASKUŘ Plzeň C10:3
1313. 12. 2014 09:00Dioss Nýřany BTJ Baník Líně B10:6
1313. 12. 2014 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Milavče A10:1
1313. 12. 2014 09:00Koc Sušice BTJ Sokol Pocinovice A10:7
1413. 12. 2014 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Bor C10:0
1413. 12. 2014 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Stod C10:1
1413. 12. 2014 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Baník Líně B10:8
1413. 12. 2014 14:00Dioss Nýřany BSKUŘ Plzeň C10:5
1413. 12. 2014 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Pocinovice A10:4
1427. 12. 2014 15:00Koc Sušice BTJ Sokol Milavče A10:3
1509. 01. 2015 18:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Kdyně B10:0
1510. 01. 2015 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Slavoj Chodová Planá A10:5
1510. 01. 2015 09:00TJ Baník Líně BTJ Dynamo Horšovský Týn A1:10
1510. 01. 2015 09:00TJ Sokol Milavče ATJ Sokol Bor C7:10
1510. 01. 2015 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Stod C3:10
1510. 01. 2015 08:30KST Klatovy BTJ Sokol Přeštice A10:4
1529. 12. 2014 18:00
Hluboká 363, Sušice, 34201
Koc Sušice BDioss Nýřany B10:2
1610. 01. 2015 14:00TJ Baník Líně BTJ Slavoj Chodová Planá A7:10
1610. 01. 2015 14:00SKUŘ Plzeň CTJ Dynamo Horšovský Týn A2:10
1610. 01. 2015 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Bor C10:4
1610. 01. 2015 14:00TJ Sokol Milavče ATJ Slavoj Stod C5:10
1610. 01. 2015 13:00
Hluboká 363, Sušice, 34201
Koc Sušice BTJ Sokol Přeštice A10:2
1608. 01. 2015 19:00KST Klatovy BDioss Nýřany B10:6
1724. 01. 2015 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Milavče A10:5
1724. 01. 2015 09:00KST Klatovy BSKUŘ Plzeň C10:3
1724. 01. 2015 09:00Koc Sušice BTJ Baník Líně B10:2
1724. 01. 2015 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Kdyně B10:5
1724. 01. 2015 09:00Dioss Nýřany BTJ Jiskra Domažlice B2:10
1724. 01. 2015 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Bor C10:4
1714. 02. 2015 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Slavoj Stod C6:10
1824. 01. 2015 14:00Koc Sušice BSKUŘ Plzeň C10:0
1824. 01. 2015 14:00KST Klatovy BTJ Baník Líně B10:6
1824. 01. 2015 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Kdyně B10:4
1824. 01. 2015 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Jiskra Domažlice B3:10
1824. 01. 2015 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod C1:10
1804. 02. 2015 18:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Bor C10:2
1907. 02. 2015 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Bor C10:0
1907. 02. 2015 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Přeštice A10:4
1907. 02. 2015 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ADioss Nýřany B10:4
1907. 02. 2015 09:00TJ Sokol Kdyně BKST Klatovy B10:5
1907. 02. 2015 09:00TJ Jiskra Domažlice BKoc Sušice B10:6
1907. 02. 2015 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Milavče A10:4
1907. 02. 2015 09:00TJ Baník Líně BTJ Sokol Pocinovice A9:9
2007. 02. 2015 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Přeštice A10:1
2007. 02. 2015 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ADioss Nýřany B5:10
2007. 02. 2015 14:00TJ Jiskra Domažlice BKST Klatovy B10:1
2007. 02. 2015 14:00TJ Sokol Kdyně BKoc Sušice B2:10
2007. 02. 2015 14:00TJ Baník Líně BTJ Sokol Milavče A10:8
2007. 02. 2015 14:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Pocinovice A10:3
2121. 02. 2015 09:00TJ Baník Líně BSKUŘ Plzeň C7:10
2121. 02. 2015 09:00TJ Sokol Milavče ATJ Sokol Kdyně B2:10
2117. 02. 2015 18:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Jiskra Domažlice B1:10
2121. 02. 2015 09:00KST Klatovy BTJ Slavoj Chodová Planá A5:10
2121. 02. 2015 09:00Koc Sušice BTJ Dynamo Horšovský Týn A10:5
2121. 02. 2015 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Přeštice A3:10
2121. 02. 2015 09:00TJ Slavoj Stod CDioss Nýřany B10:8
2219. 02. 2015 19:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Kdyně B8:10
2213. 02. 2015 18:00TJ Sokol Milavče ATJ Jiskra Domažlice B3:10
2221. 02. 2015 14:00Koc Sušice BTJ Slavoj Chodová Planá A10:2
2221. 02. 2015 14:00KST Klatovy BTJ Dynamo Horšovský Týn A9:9
2221. 02. 2015 14:00TJ Sokol Bor CDioss Nýřany B1:10
2221. 02. 2015 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Přeštice A10:7
2307. 03. 2015 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Přeštice A10:1
2307. 03. 2015 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Bor C10:7
2307. 03. 2015 09:00Koc Sušice BTJ Slavoj Stod C10:2
2312. 03. 2015 18:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Milavče A10:7
2307. 03. 2015 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Pocinovice A9:9
2307. 03. 2015 09:00TJ Sokol Kdyně BSKUŘ Plzeň C9:9
2307. 03. 2015 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Baník Líně B10:1
2407. 03. 2015 14:00KST Klatovy BTJ Slavoj Stod C4:10
2407. 03. 2015 14:00Koc Sušice BTJ Sokol Bor C10:2
2418. 03. 2015 18:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Milavče A10:0
2407. 03. 2015 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Pocinovice A10:2
2407. 03. 2015 14:00TJ Jiskra Domažlice BSKUŘ Plzeň C10:0
2407. 03. 2015 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Baník Líně B10:4
2521. 03. 2015 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Slavoj Chodová Planá A10:2
2521. 03. 2015 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Kdyně B3:10
2521. 03. 2015 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Jiskra Domažlice B2:10
2521. 03. 2015 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Přeštice A10:5
2521. 03. 2015 09:00TJ Baník Líně BDioss Nýřany B7:10
2521. 03. 2015 09:00TJ Sokol Milavče AKST Klatovy B5:10
2521. 03. 2015 09:00TJ Sokol Pocinovice AKoc Sušice B3:10
2621. 03. 2015 14:00TJ Sokol Bor CTJ Jiskra Domažlice B0:10
2621. 03. 2015 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Kdyně B10:3
2621. 03. 2015 14:00TJ Baník Líně BTJ Sokol Přeštice A6:10
2621. 03. 2015 14:00SKUŘ Plzeň CDioss Nýřany B10:8
2621. 03. 2015 14:00TJ Sokol Pocinovice AKST Klatovy B10:1
2621. 03. 2015 14:00TJ Sokol Milavče AKoc Sušice B2:10
2703. 04. 2015 19:00Koc Sušice BKST Klatovy B10:7
2704. 04. 2015 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Milavče A0:10
2704. 04. 2015 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Pocinovice A9:9
2704. 04. 2015 09:00TJ Sokol Bor CSKUŘ Plzeň C9:9
2704. 04. 2015 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Baník Líně B10:4
2704. 04. 2015 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Chodová Planá A10:8
2704. 04. 2015 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Dynamo Horšovský Týn A10:1
2804. 04. 2015 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Milavče A10:0
2804. 04. 2015 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Pocinovice A0:10
2804. 04. 2015 14:00TJ Slavoj Stod CSKUŘ Plzeň C10:6
2804. 04. 2015 14:00TJ Sokol Bor CTJ Baník Líně B3:10
2804. 04. 2015 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Slavoj Chodová Planá A10:1
2804. 04. 2015 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Dynamo Horšovský Týn A6:10
Kvalifikace KP2 2015/2016
118. 04. 2015 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. D10:8
225. 04. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň V. DSKUŘ Plzeň C10:5
Divize ženy
127. 09. 2014 00:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. D5:5
127. 09. 2014 09:00KST KlatovyTJ Union Plzeň C8:2
227. 09. 2014 00:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. C6:4
227. 09. 2014 12:00TJ Sokol KdyněTJ Union Plzeň C10:0
304. 10. 2014 09:00TJ Sokol KdyněKST Klatovy4:6
304. 10. 2014 08:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Union Plzeň C8:2
404. 10. 2014 12:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Union Plzeň C5:4
518. 10. 2014 08:00TJ Sokol Plzeň V. CKST Klatovy4:6
518. 10. 2014 08:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Kdyně3:7
618. 10. 2014 12:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Kdyně6:4
618. 10. 2014 12:00TJ Sokol Plzeň V. DKST Klatovy6:4
701. 11. 2014 09:00KST KlatovyTJ Sokol Plzeň V. C6:4
701. 11. 2014 09:00TJ Sokol KdyněTJ Sokol Plzeň V. D10:0
801. 11. 2014 13:00TJ Sokol KdyněTJ Sokol Plzeň V. C6:4
801. 11. 2014 13:00KST KlatovyTJ Sokol Plzeň V. D10:0
915. 11. 2014 08:30TJ Union Plzeň CKST Klatovy4:6
1015. 11. 2014 12:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Kdyně4:6
1111. 12. 2014 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Union Plzeň C2:8
1229. 11. 2014 12:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Union Plzeň C4:6
1311. 12. 2014 18:00KST KlatovyTJ Sokol Kdyně8:2
1410. 01. 2015 09:00KST KlatovyTJ Sokol Kdyně2:8
1410. 01. 2015 08:30TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. C7:3
1510. 01. 2015 12:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. D8:2
1624. 01. 2015 09:00KST KlatovyTJ Sokol Plzeň V. C6:4
1624. 01. 2015 09:00TJ Sokol KdyněTJ Sokol Plzeň V. D10:0
1724. 01. 2015 13:00TJ Sokol KdyněTJ Sokol Plzeň V. C7:2
1724. 01. 2015 13:00KST KlatovyTJ Sokol Plzeň V. D10:0
1807. 02. 2015 08:00TJ Sokol Plzeň V. CKST Klatovy2:8
1807. 02. 2015 08:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Kdyně0:10
1907. 02. 2015 12:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Kdyně0:10
1907. 02. 2015 12:00TJ Sokol Plzeň V. DKST Klatovy4:6
2021. 02. 2015 09:00KST KlatovyTJ Union Plzeň C7:3
2121. 02. 2015 13:00TJ Sokol KdyněTJ Union Plzeň C10:0
2207. 03. 2015 08:30TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. C6:4
2312. 03. 2015 18:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. D6:4
2421. 03. 2015 09:00TJ Sokol KdyněKST Klatovy5:5
2525. 10. 2014 00:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. C5:5
2504. 04. 2015 09:00TJ Union Plzeň CKST Klatovy4:6
2625. 10. 2014 00:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. D4:6
2604. 04. 2015 12:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Kdyně2:8
Český pohár
112. 10. 2014 10:00TJ Sokol Spálené Poříčí ASK Kornatice A1:9
112. 10. 2014 10:00Koc Sušice BKST Klatovy B6:4
112. 10. 2014 10:00TJ Sokol Domažlice BDioss Nýřany B10:0
112. 10. 2014 10:00Sokol Nová Hospoda BTJ Sokol Horní Bělá A2:8
112. 10. 2014 10:00Koc Sušice CTJ Sokol Pocinovice A3:7
112. 10. 2014 10:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Nezvěstice A4:6
112. 10. 2014 10:00SK Drahotín ATJ Dobřany A3:7
112. 10. 2014 10:00TJ Hrádek ATJ Sokol Horní Bělá B5:5
112. 10. 2014 10:00TJ Sokol Pocinovice CTJ Sokol Domažlice A1:9
112. 10. 2014 10:00TJ Sokol Nezvěstice BSokol Nová Hospoda A2:8
112. 10. 2014 10:00TJ Sokol Milavče ATJ Sokol Horažďovice B6:4
112. 10. 2014 10:00TJ Sokol Pocinovice BKoc Sušice A1:9
115. 10. 2014 18:00TJ Sokol Domažlice CTJ Zdemyslice A4:6
216. 11. 2014 10:00SK Kornatice ATJ Sokol Horažďovice A0:10
216. 11. 2014 10:00TJ Sokol Domažlice BKoc Sušice B1:9
216. 11. 2014 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Horní Bělá A3:7
216. 11. 2014 10:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Dobřany A1:9
216. 11. 2014 10:00TJ Sokol Horní Bělá BSKUŘ Plzeň A2:8
216. 11. 2014 10:00TJ Sokol Domažlice ASokol Nová Hospoda A2:8
216. 11. 2014 10:00TJ Sokol Milavče AKoc Sušice A4:6
216. 11. 2014 10:00TJ Zdemyslice ADioss Nýřany A10:0
321. 12. 2014 10:00Koc Sušice BTJ Sokol Horažďovice A0:10
321. 12. 2014 10:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Dobřany A4:6
321. 12. 2014 10:00Sokol Nová Hospoda ASKUŘ Plzeň A2:8
321. 12. 2014 10:00TJ Zdemyslice AKoc Sušice A4:6
415. 02. 2015 10:00TJ Dobřany ATJ Sokol Horažďovice A6:4
415. 02. 2015 10:00Koc Sušice ASKUŘ Plzeň A1:9
505. 04. 2015 10:00TJ Dobřany ASKUŘ Plzeň A8:2
1116. 11. 2014 10:00KST Klatovy BDioss Nýřany B0:10
1116. 11. 2014 10:00Koc Sušice CSokol Nová Hospoda B8:2
1116. 11. 2014 10:00TJ Dynamo Horšovský Týn ASK Drahotín A8:2
1116. 11. 2014 10:00TJ Sokol Nezvěstice BTJ Sokol Pocinovice C10:0
1116. 11. 2014 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Horažďovice B3:7
1221. 12. 2014 10:00TJ Sokol Spálené Poříčí ADioss Nýřany A2:8
1221. 12. 2014 10:00TJ Sokol Milavče ADioss Nýřany B5:5
1221. 12. 2014 10:00Koc Sušice CTJ Sokol Domažlice A10:0
1221. 12. 2014 10:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Horní Bělá B6:4
1221. 12. 2014 10:00TJ Hrádek ATJ Sokol Nezvěstice A3:7
1221. 12. 2014 10:00TJ Sokol Nezvěstice BTJ Sokol Pocinovice A6:4
1221. 12. 2014 10:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Horažďovice B0:10
1221. 12. 2014 10:00TJ Sokol Domažlice CSK Kornatice A1:9
1318. 01. 2015 10:00TJ Sokol Milavče ADioss Nýřany A2:8
1318. 01. 2015 10:00Koc Sušice CTJ Dynamo Horšovský Týn A7:3
1318. 01. 2015 10:00TJ Sokol Nezvěstice BTJ Sokol Nezvěstice A4:6
1318. 01. 2015 10:00SK Kornatice ATJ Sokol Horažďovice B4:6
1415. 02. 2015 10:00Koc Sušice BDioss Nýřany A2:8
1415. 02. 2015 10:00Koc Sušice CTJ Sokol Horní Bělá A7:3
1415. 02. 2015 10:00TJ Sokol Nezvěstice ASokol Nová Hospoda A4:6
1415. 02. 2015 10:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Horažďovice B5:5
1508. 03. 2015 10:00Koc Sušice CDioss Nýřany A1:9
1508. 03. 2015 10:00TJ Sokol Horažďovice BSokol Nová Hospoda A7:3
1629. 03. 2015 10:00Koc Sušice ADioss Nýřany A6:4
1629. 03. 2015 10:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Horažďovice A6:4
1712. 04. 2015 10:00Koc Sušice ATJ Sokol Horažďovice B3:7
1826. 04. 2015 10:00TJ Sokol Horažďovice BSKUŘ Plzeň A1:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS