Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
127. 09. 2014 16:00KST Jirkov B Slévárna CVSKST Baník Most C10:3
127. 09. 2014 14:00TTC Litoměřice BSK Štětí A10:1
127. 09. 2014 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSKP Sever Ústí nad Labem A10:2
127. 09. 2014 16:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec A7:10
127. 09. 2014 16:00TJ Krupka BSKST Děčín A10:2
127. 09. 2014 16:00SKST Teplice ATTC Litvínov A9:9
211. 10. 2014 16:00KST Jirkov B Slévárna CVSKST Teplice A10:8
211. 10. 2014 16:00SKST Baník Most CTTC Litvínov A4:10
211. 10. 2014 10:00TTC Litoměřice BTJ Krupka B10:5
211. 10. 2014 16:00SK Štětí ASKST Děčín A10:8
211. 10. 2014 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSKST Baník Most B10:8
211. 10. 2014 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec A10:4
312. 10. 2014 10:00KST Jirkov B Slévárna CVTTC Litvínov A10:4
312. 10. 2014 10:00SKST Baník Most CSKST Teplice A2:10
312. 10. 2014 10:00TTC Litoměřice BSKST Děčín A10:6
312. 10. 2014 10:00SK Štětí ATJ Krupka B9:9
312. 10. 2014 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTJ Sever Žatec A10:6
312. 10. 2014 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most B10:4
425. 10. 2014 16:00SKST Teplice ASKST Baník Most B9:9
425. 10. 2014 16:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec A10:5
425. 10. 2014 11:30TJ Krupka BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D9:9
425. 10. 2014 16:00SKST Děčín ASKP Sever Ústí nad Labem A7:10
425. 10. 2014 16:00KST Jirkov B Slévárna CVTTC Litoměřice B5:10
425. 10. 2014 16:00SKST Baník Most CSK Štětí A10:7
526. 10. 2014 10:00SKST Teplice ATJ Sever Žatec A10:2
526. 10. 2014 10:00TTC Litvínov ASKST Baník Most B10:6
526. 10. 2014 10:00TJ Krupka BSKP Sever Ústí nad Labem A7:10
526. 10. 2014 10:00SKST Děčín ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D6:10
526. 10. 2014 10:00KST Jirkov B Slévárna CVSK Štětí A10:7
526. 10. 2014 10:00SKST Baník Most CTTC Litoměřice B1:10
608. 11. 2014 16:00TTC Litoměřice BSKST Teplice A10:2
608. 11. 2014 16:00SK Štětí ATTC Litvínov A7:10
608. 11. 2014 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DKST Jirkov B Slévárna CV10:5
608. 11. 2014 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most C10:2
608. 11. 2014 16:00SKST Baník Most BTJ Krupka B10:4
608. 11. 2014 16:00TJ Sever Žatec ASKST Děčín A10:7
709. 11. 2014 10:00TTC Litoměřice BTTC Litvínov A10:3
709. 11. 2014 10:00SK Štětí ASKST Teplice A9:9
709. 11. 2014 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSKST Baník Most C10:4
709. 11. 2014 10:00SKP Sever Ústí nad Labem AKST Jirkov B Slévárna CV10:5
709. 11. 2014 10:00SKST Baník Most BSKST Děčín A6:10
709. 11. 2014 10:00TJ Sever Žatec ATJ Krupka B10:6
822. 11. 2014 10:00SKST Teplice ATJ Krupka B4:10
822. 11. 2014 16:00TTC Litvínov ASKST Děčín A10:3
822. 11. 2014 16:00KST Jirkov B Slévárna CVSKST Baník Most B6:10
822. 11. 2014 16:00SKST Baník Most CTJ Sever Žatec A2:10
822. 11. 2014 17:00TTC Litoměřice BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D10:6
822. 11. 2014 15:00SK Štětí ASKP Sever Ústí nad Labem A4:10
923. 11. 2014 10:00SKST Teplice ASKST Děčín A7:10
923. 11. 2014 10:00TTC Litvínov ATJ Krupka B10:0
923. 11. 2014 10:00KST Jirkov B Slévárna CVTJ Sever Žatec A10:7
929. 10. 2014 18:00SKST Baník Most CSKST Baník Most B4:10
923. 11. 2014 10:00TTC Litoměřice BSKP Sever Ústí nad Labem A10:2
923. 11. 2014 10:00SK Štětí ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D7:10
1006. 12. 2014 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSKST Teplice A6:10
1006. 12. 2014 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litvínov A10:4
1006. 12. 2014 16:00SKST Baník Most BTTC Litoměřice B5:10
1006. 12. 2014 16:00TJ Sever Žatec ASK Štětí A10:4
1006. 12. 2014 10:00TJ Krupka BKST Jirkov B Slévárna CV10:5
1006. 12. 2014 16:00SKST Děčín ASKST Baník Most C10:5
1107. 12. 2014 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTTC Litvínov A10:3
1107. 12. 2014 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Teplice A10:6
1107. 12. 2014 10:00SKST Baník Most BSK Štětí A8:10
1107. 12. 2014 10:00TJ Sever Žatec ATTC Litoměřice B4:10
1107. 12. 2014 10:00TJ Krupka BSKST Baník Most C9:9
1107. 12. 2014 10:00SKST Děčín AKST Jirkov B Slévárna CV10:3
1217. 01. 2015 16:00SKST Teplice AKST Jirkov B Slévárna CV10:6
1217. 01. 2015 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most C10:4
1217. 01. 2015 16:00TJ Krupka BTTC Litoměřice B1:10
1217. 01. 2015 16:00SKST Děčín ASK Štětí A10:2
1217. 01. 2015 16:00SKST Baník Most BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D9:9
1217. 01. 2015 16:00TJ Sever Žatec ASKP Sever Ústí nad Labem A9:9
1318. 01. 2015 10:00TTC Litvínov AKST Jirkov B Slévárna CV10:3
1318. 01. 2015 10:00SKST Teplice ASKST Baník Most C10:2
1318. 01. 2015 10:00SKST Děčín ATTC Litoměřice B3:10
1318. 01. 2015 10:00TJ Krupka BSK Štětí A9:9
1318. 01. 2015 10:00TJ Sever Žatec ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D6:10
1318. 01. 2015 10:00SKST Baník Most BSKP Sever Ústí nad Labem A9:9
1431. 01. 2015 16:00SKST Baník Most CKST Jirkov B Slévárna CV4:10
1423. 01. 2015 18:00SK Štětí ATTC Litoměřice B4:10
1431. 01. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D8:10
1431. 01. 2015 16:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most B9:9
1431. 01. 2015 10:00SKST Děčín ATJ Krupka B10:7
1431. 01. 2015 16:00TTC Litvínov ASKST Teplice A7:10
1514. 02. 2015 16:00SKST Baník Most BSKST Teplice A9:9
1514. 02. 2015 16:00TJ Sever Žatec ATTC Litvínov A10:2
1514. 02. 2015 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTJ Krupka B10:5
1514. 02. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Děčín A6:10
1514. 02. 2015 16:00TTC Litoměřice BKST Jirkov B Slévárna CV10:3
1514. 02. 2015 16:00SK Štětí ASKST Baník Most C9:9
1615. 02. 2015 10:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice A7:10
1615. 02. 2015 10:00SKST Baník Most BTTC Litvínov A10:7
1615. 02. 2015 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Krupka B9:9
1615. 02. 2015 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSKST Děčín A6:10
1615. 02. 2015 10:00SK Štětí AKST Jirkov B Slévárna CV4:10
1615. 02. 2015 10:00TTC Litoměřice BSKST Baník Most C10:1
1728. 02. 2015 16:00SKST Teplice ATTC Litoměřice B3:10
1728. 02. 2015 16:00TTC Litvínov ASK Štětí A5:10
1728. 02. 2015 16:00KST Jirkov B Slévárna CVTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D9:9
1728. 02. 2015 16:00SKST Baník Most CSKP Sever Ústí nad Labem A5:10
1728. 02. 2015 16:00TJ Krupka BSKST Baník Most B10:5
1728. 02. 2015 16:00SKST Děčín ATJ Sever Žatec A10:5
1801. 03. 2015 10:00TTC Litvínov ATTC Litoměřice B9:9
1801. 03. 2015 10:00SKST Teplice ASK Štětí A10:3
1801. 03. 2015 10:00SKST Baník Most CTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D8:10
1801. 03. 2015 10:00KST Jirkov B Slévárna CVSKP Sever Ústí nad Labem A9:9
1801. 03. 2015 10:00SKST Děčín ASKST Baník Most B10:4
1801. 03. 2015 10:00TJ Krupka BTJ Sever Žatec A9:9
1914. 03. 2015 16:00TJ Krupka BSKST Teplice A9:9
1914. 03. 2015 16:00SKST Děčín ATTC Litvínov A10:0
1914. 03. 2015 16:00SKST Baník Most BKST Jirkov B Slévárna CV10:1
1914. 03. 2015 16:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most C10:5
1914. 03. 2015 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTTC Litoměřice B6:10
1914. 03. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASK Štětí A10:3
2015. 03. 2015 10:00SKST Děčín ASKST Teplice A10:4
2015. 03. 2015 10:00TJ Krupka BTTC Litvínov A10:7
2015. 03. 2015 10:00TJ Sever Žatec AKST Jirkov B Slévárna CV5:10
2030. 10. 2014 18:00SKST Baník Most BSKST Baník Most C10:4
2015. 03. 2015 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litoměřice B5:10
2015. 03. 2015 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSK Štětí A10:7
2128. 03. 2015 16:00SKST Teplice ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D10:6
2128. 03. 2015 16:00TTC Litvínov ASKP Sever Ústí nad Labem A9:9
2128. 03. 2015 16:00TTC Litoměřice BSKST Baník Most B9:9
2128. 03. 2015 16:00SK Štětí ATJ Sever Žatec A10:8
2128. 03. 2015 16:00KST Jirkov B Slévárna CVTJ Krupka B10:5
2128. 03. 2015 16:00SKST Baník Most CSKST Děčín A2:10
2229. 03. 2015 10:00TTC Litvínov ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D10:0wo
2229. 03. 2015 10:00SKST Teplice ASKP Sever Ústí nad Labem A7:10
2229. 03. 2015 10:00SK Štětí ASKST Baník Most B10:8
2229. 03. 2015 10:00TTC Litoměřice BTJ Sever Žatec A10:4
2229. 03. 2015 10:00SKST Baník Most CTJ Krupka B10:7
2229. 03. 2015 10:00KST Jirkov B Slévárna CVSKST Děčín A10:2
1/111. 04. 2015 16:00TTC Litoměřice BSKST Děčín A9:7
1/112. 04. 2015 12:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D9:2
1/212. 04. 2015 16:00SKST Děčín ATTC Litoměřice B4:9
1/211. 04. 2015 17:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSKP Sever Ústí nad Labem A9:5
1/318. 04. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D3:9
2/125. 04. 2015 15:00TTC Litoměřice BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D9:2
2/226. 04. 2015 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTTC Litoměřice B4:9
Kvalifikace o divizi
1/111. 04. 2015 16:00TJ Krupka BSK Štětí A9:7
1/212. 04. 2015 10:00SK Štětí ATJ Krupka B9:2
KP I. třídy
120. 09. 2014 10:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKST Baník Most D10:5
120. 09. 2014 16:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice B10:2
121. 09. 2014 13:00TJ Baník Březenecká ASKST Česká Kamenice A10:8
120. 09. 2014 16:00KST Jirkov C SVS a.s.TJ Sokol Filipov A10:6
120. 09. 2014 16:00KST Most ASKST Teplice B6:10
120. 09. 2014 16:00TTC Litvínov BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E10:3
221. 09. 2014 14:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice B10:2
221. 09. 2014 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Baník Most D7:10
227. 09. 2014 10:00TJ Baník Březenecká ATJ Sokol Filipov A5:10
221. 09. 2014 10:00KST Jirkov C SVS a.s.SKST Česká Kamenice A10:8
221. 09. 2014 10:00KST Most ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E10:0wo
221. 09. 2014 10:00TTC Litvínov BSKST Teplice B10:3
304. 10. 2014 16:00SKST Teplice BTJ Smolnice A7:10
304. 10. 2014 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ETJ Sokol Lenešice A10:3
304. 10. 2014 16:00SKST Česká Kamenice AKST Most A3:10
304. 10. 2014 16:00TJ Sokol Filipov ATTC Litvínov B10:8
304. 10. 2014 10:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Baník Březenecká A10:1
304. 10. 2014 16:00SKP Sever Ústí nad Labem BKST Jirkov C SVS a.s.10:4
405. 10. 2014 10:00SKST Teplice BTJ Sokol Lenešice A5:10
405. 10. 2014 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ETJ Smolnice A10:5
405. 10. 2014 10:00SKST Česká Kamenice ATTC Litvínov B3:10
405. 10. 2014 10:00TJ Sokol Filipov AKST Most A10:3
405. 10. 2014 14:00TJ Chemička Ústí nad Labem AKST Jirkov C SVS a.s.10:1
405. 10. 2014 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Baník Březenecká A10:6
518. 10. 2014 16:00SKST Baník Most DTJ Baník Březenecká A10:6
518. 10. 2014 16:00TTC Roudnice BKST Jirkov C SVS a.s.6:10
518. 10. 2014 16:00KST Most ATJ Chemička Ústí nad Labem A10:4
518. 10. 2014 16:00TTC Litvínov BSKP Sever Ústí nad Labem B10:4
518. 10. 2014 16:00TJ Smolnice ASKST Česká Kamenice A10:5
519. 10. 2014 14:30TJ Sokol Lenešice ATJ Sokol Filipov A10:8
619. 10. 2014 10:00SKST Baník Most DKST Jirkov C SVS a.s.10:6
619. 10. 2014 10:00TTC Roudnice BTJ Baník Březenecká A4:10
619. 10. 2014 10:00KST Most ASKP Sever Ústí nad Labem B1:10
619. 10. 2014 10:00TTC Litvínov BTJ Chemička Ústí nad Labem A10:1
619. 10. 2014 10:00TJ Smolnice ATJ Sokol Filipov A7:10
619. 10. 2014 10:00TJ Sokol Lenešice ASKST Česká Kamenice A10:6
701. 11. 2014 16:00SKST Teplice BSKST Baník Most D4:10
701. 11. 2014 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ETTC Roudnice B10:0
701. 11. 2014 10:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Smolnice A10:8
701. 11. 2014 16:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Lenešice A5:10
701. 11. 2014 16:00TJ Baník Březenecká AKST Most A10:8
701. 11. 2014 16:00KST Jirkov C SVS a.s.TTC Litvínov B10:7
802. 11. 2014 10:00SKST Teplice BTTC Roudnice B10:4
802. 11. 2014 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ESKST Baník Most D10:1
802. 11. 2014 14:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Lenešice A10:8
802. 11. 2014 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Smolnice A10:8
802. 11. 2014 10:00TJ Baník Březenecká ATTC Litvínov B10:6
802. 11. 2014 10:00KST Jirkov C SVS a.s.KST Most A10:2
915. 11. 2014 16:00SKST Teplice BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E4:10
915. 11. 2014 16:00SKST Česká Kamenice ATJ Sokol Filipov A5:10
915. 11. 2014 10:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem B10:8
912. 11. 2014 17:30TJ Baník Březenecká AKST Jirkov C SVS a.s.6:10
915. 11. 2014 16:00KST Most ATTC Litvínov B1:10
915. 11. 2014 16:00TJ Smolnice ATJ Sokol Lenešice A10:0
915. 11. 2014 16:00SKST Baník Most DTTC Roudnice B10:3
1029. 11. 2014 16:00SKST Baník Most DKST Most A10:3
1029. 11. 2014 16:00TTC Roudnice BTTC Litvínov B6:10
1029. 11. 2014 16:00TJ Smolnice ATJ Baník Březenecká A10:6
1029. 11. 2014 16:00TJ Sokol Lenešice AKST Jirkov C SVS a.s.10:5
1029. 11. 2014 16:00SKST Teplice BSKST Česká Kamenice A10:1
1029. 11. 2014 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ETJ Sokol Filipov A10:8
1130. 11. 2014 10:00SKST Baník Most DTTC Litvínov B10:2
1130. 11. 2014 10:00TTC Roudnice BKST Most A10:4
1130. 11. 2014 10:00TJ Smolnice AKST Jirkov C SVS a.s.8:10
1130. 11. 2014 10:00TJ Sokol Lenešice ATJ Baník Březenecká A10:5
1130. 11. 2014 10:00SKST Teplice BTJ Sokol Filipov A9:9
1130. 11. 2014 11:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ESKST Česká Kamenice A10:0
1213. 12. 2014 16:00SKST Česká Kamenice ASKST Baník Most D2:10
1213. 12. 2014 16:00TJ Sokol Filipov ATTC Roudnice B10:4
1213. 12. 2014 10:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKST Teplice B4:10
1213. 12. 2014 16:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E3:10
1213. 12. 2014 16:00KST Most ATJ Smolnice A1:10
1213. 12. 2014 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Lenešice A10:7
1314. 12. 2014 10:00SKST Česká Kamenice ATTC Roudnice B5:10
1314. 12. 2014 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most D9:9
1314. 12. 2014 14:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E3:10
1314. 12. 2014 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Teplice B9:9
1314. 12. 2014 10:00KST Most ATJ Sokol Lenešice A2:10
1314. 12. 2014 10:00TTC Litvínov BTJ Smolnice A10:4
1420. 12. 2014 16:00SKST Baník Most DTJ Smolnice A10:3
1420. 12. 2014 16:00TTC Roudnice BTJ Sokol Lenešice A10:8
1420. 12. 2014 16:00SKST Teplice BTJ Baník Březenecká A10:2
1420. 12. 2014 17:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. EKST Jirkov C SVS a.s.10:0
1417. 12. 2014 18:00SKST Česká Kamenice ATJ Chemička Ústí nad Labem A10:8
1420. 12. 2014 14:00TJ Sokol Filipov ASKP Sever Ústí nad Labem B10:6
1521. 12. 2014 10:00SKST Baník Most DTJ Sokol Lenešice A10:1
1521. 12. 2014 10:00TTC Roudnice BTJ Smolnice A7:10
1521. 12. 2014 10:00SKST Teplice BKST Jirkov C SVS a.s.10:6
1521. 12. 2014 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ETJ Baník Březenecká A10:3
1521. 12. 2014 10:00SKST Česká Kamenice ASKP Sever Ústí nad Labem B0:10
1521. 12. 2014 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Chemička Ústí nad Labem A10:4
1603. 01. 2015 16:00SKST Baník Most DTJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
1603. 01. 2015 16:00TTC Roudnice BSKP Sever Ústí nad Labem B6:10
1603. 01. 2015 16:00SKST Česká Kamenice ATJ Baník Březenecká A1:10
1603. 01. 2015 16:00TJ Sokol Filipov AKST Jirkov C SVS a.s.10:5
1603. 01. 2015 16:00SKST Teplice BKST Most A10:3
1603. 01. 2015 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ETTC Litvínov B10:5
1704. 01. 2015 10:00TTC Roudnice BTJ Chemička Ústí nad Labem A10:7
1704. 01. 2015 10:00SKST Baník Most DSKP Sever Ústí nad Labem B2:10
1704. 01. 2015 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Baník Březenecká A8:10
1704. 01. 2015 10:00SKST Česká Kamenice AKST Jirkov C SVS a.s.1:10
1704. 01. 2015 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. EKST Most A10:4
1704. 01. 2015 10:00SKST Teplice BTTC Litvínov B10:8
1810. 01. 2015 16:00TJ Smolnice ASKST Teplice B8:10
1810. 01. 2015 16:00TJ Sokol Lenešice ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E0:10
1810. 01. 2015 16:00KST Most ASKST Česká Kamenice A10:7
1810. 01. 2015 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Filipov A9:9
1810. 01. 2015 16:00TJ Baník Březenecká ATJ Chemička Ústí nad Labem A10:2
1810. 01. 2015 16:00KST Jirkov C SVS a.s.SKP Sever Ústí nad Labem B8:10
1911. 01. 2015 10:00TJ Sokol Lenešice ASKST Teplice B5:10
1907. 01. 2015 17:30TJ Smolnice ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E2:10
1910. 01. 2015 14:00TTC Litvínov BSKST Česká Kamenice A10:2
1910. 01. 2015 11:00KST Most ATJ Sokol Filipov A3:10
1911. 01. 2015 10:00KST Jirkov C SVS a.s.TJ Chemička Ústí nad Labem A10:8
1911. 01. 2015 10:00TJ Baník Březenecká ASKP Sever Ústí nad Labem B10:8
2024. 01. 2015 16:00TJ Baník Březenecká ASKST Baník Most D7:10
2024. 01. 2015 16:00KST Jirkov C SVS a.s.TTC Roudnice B10:4
2024. 01. 2015 10:00TJ Chemička Ústí nad Labem AKST Most A10:5
2024. 01. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Litvínov B7:10
2024. 01. 2015 16:00SKST Česká Kamenice ATJ Smolnice A4:10
2024. 01. 2015 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sokol Lenešice A7:10
2125. 01. 2015 10:00KST Jirkov C SVS a.s.SKST Baník Most D7:10
2125. 01. 2015 10:00TJ Baník Březenecká ATTC Roudnice B10:5
2125. 01. 2015 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BKST Most A10:3
2125. 01. 2015 14:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Litvínov B10:8
2125. 01. 2015 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Smolnice A7:10
2125. 01. 2015 10:00SKST Česká Kamenice ATJ Sokol Lenešice A7:10
2207. 02. 2015 16:00SKST Baník Most DSKST Teplice B6:10
2207. 02. 2015 16:00TTC Roudnice BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E3:10
2207. 02. 2015 16:00TJ Smolnice ATJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
2207. 02. 2015 10:00TJ Sokol Lenešice ASKP Sever Ústí nad Labem B5:10
2207. 02. 2015 16:00KST Most ATJ Baník Březenecká A2:10
2207. 02. 2015 16:00TTC Litvínov BKST Jirkov C SVS a.s.10:5
2308. 02. 2015 10:00TTC Roudnice BSKST Teplice B9:9
2308. 02. 2015 10:00SKST Baník Most DTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E5:10
2308. 02. 2015 10:00TJ Sokol Lenešice ATJ Chemička Ústí nad Labem A5:10
2308. 02. 2015 10:00TJ Smolnice ASKP Sever Ústí nad Labem B10:5
2308. 02. 2015 10:00TTC Litvínov BTJ Baník Březenecká A10:8
2308. 02. 2015 10:00KST Most AKST Jirkov C SVS a.s.5:10
2421. 02. 2015 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ESKST Teplice B10:3
2421. 02. 2015 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Česká Kamenice A10:6
2421. 02. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Chemička Ústí nad Labem A10:2
2421. 02. 2015 16:00KST Jirkov C SVS a.s.TJ Baník Březenecká A10:2
2421. 02. 2015 16:00TTC Litvínov BKST Most A10:4
2421. 02. 2015 16:00
herna TJ Smolnice (dohoda družstev)
TJ Sokol Lenešice ATJ Smolnice A10:3
2421. 02. 2015 16:00TTC Roudnice BSKST Baník Most D6:10
2507. 03. 2015 16:00KST Most ASKST Baník Most D8:10
2507. 03. 2015 16:00TTC Litvínov BTTC Roudnice B10:3
2507. 03. 2015 16:00TJ Baník Březenecká ATJ Smolnice A1:10
2507. 03. 2015 16:00KST Jirkov C SVS a.s.TJ Sokol Lenešice A10:8
2507. 03. 2015 16:00SKST Česká Kamenice ASKST Teplice B3:10
2507. 03. 2015 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E6:10
2608. 03. 2015 10:00TTC Litvínov BSKST Baník Most D10:6
2608. 03. 2015 10:00KST Most ATTC Roudnice B10:6
2608. 03. 2015 10:00KST Jirkov C SVS a.s.TJ Smolnice A9:9
2608. 03. 2015 10:00TJ Baník Březenecká ATJ Sokol Lenešice A10:6
2608. 03. 2015 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Teplice B6:10
2608. 03. 2015 10:00SKST Česká Kamenice ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E10:8
2722. 03. 2015 13:00SKST Baník Most DSKST Česká Kamenice A10:0
2721. 03. 2015 16:00TTC Roudnice BTJ Sokol Filipov A5:10
2721. 03. 2015 16:00SKST Teplice BTJ Chemička Ústí nad Labem A10:4
2721. 03. 2015 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ESKP Sever Ústí nad Labem B9:9
2721. 03. 2015 16:00TJ Smolnice AKST Most A10:2
2721. 03. 2015 16:00TJ Sokol Lenešice ATTC Litvínov B10:7
2822. 03. 2015 10:00TTC Roudnice BSKST Česká Kamenice A10:0
2822. 03. 2015 10:00SKST Baník Most DTJ Sokol Filipov A9:9
2818. 03. 2015 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ETJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
2822. 03. 2015 10:00SKST Teplice BSKP Sever Ústí nad Labem B10:3
2822. 03. 2015 10:00TJ Sokol Lenešice AKST Most A10:4
2822. 03. 2015 10:00TJ Smolnice ATTC Litvínov B10:7
2904. 04. 2015 16:00TJ Smolnice ASKST Baník Most D9:9
2904. 04. 2015 16:00TJ Sokol Lenešice ATTC Roudnice B9:9
2904. 04. 2015 16:00TJ Baník Březenecká ASKST Teplice B7:10
2904. 04. 2015 16:00KST Jirkov C SVS a.s.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E10:8
2904. 04. 2015 10:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKST Česká Kamenice A10:7
2904. 04. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Filipov A9:9
3005. 04. 2015 10:00TJ Sokol Lenešice ASKST Baník Most D1:10
3005. 04. 2015 10:00TJ Smolnice ATTC Roudnice B10:1
3005. 04. 2015 10:00KST Jirkov C SVS a.s.SKST Teplice B10:7
3005. 04. 2015 10:00TJ Baník Březenecká ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E9:9
3001. 04. 2015 17:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Česká Kamenice A10:1
3005. 04. 2015 14:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A10:7
Kvalifikace o KP1
1/111. 04. 2015 16:00TJ Baník Březenecká ATJ Sokol Lenešice A7:9
1/212. 04. 2015 14:00TJ Sokol Lenešice ATJ Baník Březenecká A9:4
KP II. třídy sk. A
127. 09. 2014 16:00KST Jirkov E Nákupní park ChomutovSKST Baník Most F15:3
127. 09. 2014 16:00TJ Krupka CTJ Krupka D10:8
124. 09. 2014 18:00TTC Litvínov CSKST Teplice C11:7
127. 09. 2014 16:00SKST Baník Most EKST Jirkov D ŠROMA10:8
127. 09. 2014 16:00TTC Duchcov ATJ Sokol Bořislav A15:3
127. 09. 2014 16:00OÚ Libořice ATJ Sokol Dobroměřice A7:11
211. 10. 2014 16:00KST Jirkov E Nákupní park ChomutovOÚ Libořice A8:10
211. 10. 2014 16:00SKST Baník Most FTJ Sokol Dobroměřice A1:17
211. 10. 2014 16:00TJ Krupka CTTC Duchcov A13:5
211. 10. 2014 16:00TJ Krupka DTJ Sokol Bořislav A9:9
211. 10. 2014 16:00TTC Litvínov CSKST Baník Most E12:6
211. 10. 2014 16:00SKST Teplice CKST Jirkov D ŠROMA7:11
312. 10. 2014 10:00KST Jirkov E Nákupní park ChomutovTJ Sokol Dobroměřice A2:16
312. 10. 2014 10:00SKST Baník Most FOÚ Libořice A5:13
312. 10. 2014 10:00TJ Krupka CTJ Sokol Bořislav A12:6
312. 10. 2014 10:00TJ Krupka DTTC Duchcov A6:12
312. 10. 2014 10:00TTC Litvínov CKST Jirkov D ŠROMA9:9
312. 10. 2014 10:00SKST Teplice CSKST Baník Most E14:4
425. 10. 2014 16:00OÚ Libořice ASKST Baník Most E10:8
425. 10. 2014 16:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Jirkov D ŠROMA13:5
425. 10. 2014 16:00TTC Duchcov ATTC Litvínov C5:13
417. 10. 2014 18:00TJ Sokol Bořislav ASKST Teplice C6:12
425. 10. 2014 16:00KST Jirkov E Nákupní park ChomutovTJ Krupka C1:17
425. 10. 2014 16:00SKST Baník Most FTJ Krupka D8:10
526. 10. 2014 10:00OÚ Libořice AKST Jirkov D ŠROMA8:10
526. 10. 2014 10:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Baník Most E11:7
518. 10. 2014 16:00TTC Duchcov ASKST Teplice C6:12
524. 10. 2014 18:00TJ Sokol Bořislav ATTC Litvínov C5:13
526. 10. 2014 10:00KST Jirkov E Nákupní park ChomutovTJ Krupka D11:7
526. 10. 2014 10:00SKST Baník Most FTJ Krupka C7:11
608. 11. 2014 16:00TJ Krupka COÚ Libořice A15:3
608. 11. 2014 16:00TJ Krupka DTJ Sokol Dobroměřice A3:15
608. 11. 2014 16:00TTC Litvínov CKST Jirkov E Nákupní park Chomutov11:7
608. 11. 2014 16:00SKST Teplice CSKST Baník Most F16:2
608. 11. 2014 16:00SKST Baník Most ETTC Duchcov A8:10
608. 11. 2014 16:00KST Jirkov D ŠROMATJ Sokol Bořislav A18:0
709. 11. 2014 10:00TJ Krupka CTJ Sokol Dobroměřice A12:6
709. 11. 2014 10:00TJ Krupka DOÚ Libořice A6:12
709. 11. 2014 10:00TTC Litvínov CSKST Baník Most F14:4
709. 11. 2014 10:00SKST Teplice CKST Jirkov E Nákupní park Chomutov13:5
709. 11. 2014 10:00SKST Baník Most ETJ Sokol Bořislav A11:7
709. 11. 2014 10:00KST Jirkov D ŠROMATTC Duchcov A10:8
822. 11. 2014 16:00OÚ Libořice ATTC Duchcov A6:12
822. 11. 2014 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Sokol Bořislav A18:0
822. 11. 2014 16:00KST Jirkov E Nákupní park ChomutovSKST Baník Most E6:12
822. 11. 2014 16:00SKST Baník Most FKST Jirkov D ŠROMA4:14
822. 11. 2014 16:00TJ Krupka CTTC Litvínov C16:2
822. 11. 2014 16:00TJ Krupka DSKST Teplice C5:13
923. 11. 2014 10:00OÚ Libořice ATJ Sokol Bořislav A10:8
923. 11. 2014 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATTC Duchcov A14:4
927. 10. 2014 18:00KST Jirkov E Nákupní park ChomutovKST Jirkov D ŠROMA10:8
927. 10. 2014 18:00SKST Baník Most FSKST Baník Most E10:8
923. 11. 2014 10:00TJ Krupka CSKST Teplice C12:6
923. 11. 2014 10:00TJ Krupka DTTC Litvínov C4:14
1006. 12. 2014 16:00TTC Litvínov COÚ Libořice A14:4
1006. 12. 2014 16:00SKST Teplice CTJ Sokol Dobroměřice A10:8
1006. 12. 2014 16:00SKST Baník Most ETJ Krupka C9:9
1006. 12. 2014 16:00KST Jirkov D ŠROMATJ Krupka D11:7
1006. 12. 2014 16:00TTC Duchcov AKST Jirkov E Nákupní park Chomutov15:3
1028. 11. 2014 18:00TJ Sokol Bořislav ASKST Baník Most F13:5
1107. 12. 2014 10:00TTC Litvínov CTJ Sokol Dobroměřice A2:16
1107. 12. 2014 10:00SKST Teplice COÚ Libořice A13:5
1107. 12. 2014 10:00SKST Baník Most ETJ Krupka D10:8
1107. 12. 2014 10:00KST Jirkov D ŠROMATJ Krupka C6:12
1129. 11. 2014 16:00TTC Duchcov ASKST Baník Most F11:7
1105. 12. 2014 18:00TJ Sokol Bořislav AKST Jirkov E Nákupní park Chomutov11:7
1217. 01. 2015 16:00OÚ Libořice AKST Jirkov E Nákupní park Chomutov13:5
1217. 01. 2015 16:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Baník Most F14:4
1217. 01. 2015 16:00TTC Duchcov ATJ Krupka C7:11
1209. 01. 2015 18:00TJ Sokol Bořislav ATJ Krupka D10:8
1214. 01. 2015 18:30SKST Baník Most ETTC Litvínov C6:12
1217. 01. 2015 16:00KST Jirkov D ŠROMASKST Teplice C12:6
1318. 01. 2015 10:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Jirkov E Nákupní park Chomutov17:1
1318. 01. 2015 10:00OÚ Libořice ASKST Baník Most F13:5
1316. 01. 2015 18:00TJ Sokol Bořislav ATJ Krupka C7:11
1310. 01. 2015 16:00TTC Duchcov ATJ Krupka D14:4
1318. 01. 2015 10:00KST Jirkov D ŠROMATTC Litvínov C13:5
1318. 01. 2015 10:00SKST Baník Most ESKST Teplice C3:15
1431. 01. 2015 16:00SKST Baník Most FKST Jirkov E Nákupní park Chomutov7:11
1430. 10. 2014 18:00TJ Krupka DTJ Krupka C7:11
1428. 01. 2015 18:15SKST Teplice CTTC Litvínov C6:12
1431. 01. 2015 16:00KST Jirkov D ŠROMASKST Baník Most E12:6
1430. 01. 2015 18:00TJ Sokol Bořislav ATTC Duchcov A11:7
1431. 01. 2015 16:00TJ Sokol Dobroměřice AOÚ Libořice A17:1
1514. 02. 2015 16:00SKST Baník Most EOÚ Libořice A11:7
1514. 02. 2015 16:00KST Jirkov D ŠROMATJ Sokol Dobroměřice A8:10
1514. 02. 2015 16:00TTC Litvínov CTTC Duchcov A7:11
1514. 02. 2015 16:00SKST Teplice CTJ Sokol Bořislav A18:0
1514. 02. 2015 16:00TJ Krupka CKST Jirkov E Nákupní park Chomutov16:2
1514. 02. 2015 16:00TJ Krupka DSKST Baník Most F12:6
1615. 02. 2015 10:00KST Jirkov D ŠROMAOÚ Libořice A13:5
1615. 02. 2015 10:00SKST Baník Most ETJ Sokol Dobroměřice A5:13
1615. 02. 2015 10:00SKST Teplice CTTC Duchcov A10:8
1615. 02. 2015 10:00TTC Litvínov CTJ Sokol Bořislav A13:5
1615. 02. 2015 10:00TJ Krupka DKST Jirkov E Nákupní park Chomutov15:3
1615. 02. 2015 10:00TJ Krupka CSKST Baník Most F17:1
1728. 02. 2015 16:00OÚ Libořice ATJ Krupka C4:14
1728. 02. 2015 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Krupka D14:4
1728. 02. 2015 16:00KST Jirkov E Nákupní park ChomutovTTC Litvínov C2:16
1728. 02. 2015 16:00SKST Baník Most FSKST Teplice C8:10
1728. 02. 2015 16:00TTC Duchcov ASKST Baník Most E13:5
1722. 02. 2015 10:00TJ Sokol Bořislav AKST Jirkov D ŠROMA9:9
1801. 03. 2015 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Krupka C10:8
1801. 03. 2015 10:00OÚ Libořice ATJ Krupka D8:10
1801. 03. 2015 10:00SKST Baník Most FTTC Litvínov C6:12
1801. 03. 2015 10:00KST Jirkov E Nákupní park ChomutovSKST Teplice C3:15
1827. 02. 2015 18:00TJ Sokol Bořislav ASKST Baník Most E10:8
1821. 02. 2015 16:00TTC Duchcov AKST Jirkov D ŠROMA7:11
1914. 03. 2015 16:00TTC Duchcov AOÚ Libořice A11:7
1906. 03. 2015 18:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Dobroměřice A3:15
1914. 03. 2015 16:00SKST Baník Most EKST Jirkov E Nákupní park Chomutov14:4
1914. 03. 2015 16:00KST Jirkov D ŠROMASKST Baník Most F16:2
1914. 03. 2015 16:00TTC Litvínov CTJ Krupka C6:12
1914. 03. 2015 11:00
herna TJ Krupka - nad hospodou (dohoda družstev)
SKST Teplice CTJ Krupka D8:10
2003. 03. 2015 17:00TJ Sokol Bořislav AOÚ Libořice A14:4
2007. 03. 2015 16:00TTC Duchcov ATJ Sokol Dobroměřice A9:9
2028. 10. 2014 18:00KST Jirkov D ŠROMAKST Jirkov E Nákupní park Chomutov11:7
2029. 10. 2014 18:00SKST Baník Most ESKST Baník Most F10:8
2015. 03. 2015 10:00
herna TJ Krupka - pinčesárna (dohoda družstev)
SKST Teplice CTJ Krupka C13:5
2015. 03. 2015 10:00TTC Litvínov CTJ Krupka D8:10
2128. 03. 2015 16:00OÚ Libořice ATTC Litvínov C2:16
2128. 03. 2015 16:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Teplice C10:8
2128. 03. 2015 16:00TJ Krupka CSKST Baník Most E13:5
2128. 03. 2015 16:00TJ Krupka DKST Jirkov D ŠROMA10:8
2128. 03. 2015 16:00KST Jirkov E Nákupní park ChomutovTTC Duchcov A5:13
2128. 03. 2015 16:00SKST Baník Most FTJ Sokol Bořislav A1:17
2229. 03. 2015 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATTC Litvínov C12:6
2229. 03. 2015 10:00OÚ Libořice ASKST Teplice C3:15
2229. 03. 2015 10:00TJ Krupka DSKST Baník Most E7:11
2229. 03. 2015 10:00TJ Krupka CKST Jirkov D ŠROMA9:9
2229. 03. 2015 10:00SKST Baník Most FTTC Duchcov A4:14
2229. 03. 2015 10:00KST Jirkov E Nákupní park ChomutovTJ Sokol Bořislav A3:15
KP II. třídy sk. B
122. 09. 2014 17:30KST Most BTJ Klášterec nad Ohří A8:10
126. 09. 2014 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Sokol Lenešice B6:12
127. 09. 2014 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Spořice A8:10
126. 09. 2014 18:00TJ Baník Meziboří ATTC Litvínov D4:14
125. 09. 2014 18:00TJ Smolnice BKST Libědice A4:14
125. 09. 2014 18:00TJ Sever Žatec BTJ Baník Březenecká B11:7
203. 10. 2014 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Březenecká B12:6
202. 10. 2014 18:00KST Libědice ATJ Sever Žatec B11:7
203. 10. 2014 18:00TTC Litvínov DTJ Smolnice B12:6
202. 10. 2014 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Baník Meziboří A14:4
203. 10. 2014 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Spartak Lubenec A11:7
229. 09. 2014 17:30KST Most BTJ Sokol Třebívlice A6:12
310. 10. 2014 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Klášterec nad Ohří A9:9
311. 10. 2014 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Most B11:7
310. 10. 2014 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Lenešice B10:8
309. 10. 2014 18:00TJ Smolnice BTJ Sokol Spořice A8:10
309. 10. 2014 18:00TJ Sever Žatec BTTC Litvínov D10:8
309. 10. 2014 18:00TJ Baník Březenecká BKST Libědice A1:17
417. 10. 2014 17:30TJ Klášterec nad Ohří AKST Libědice A8:10
417. 10. 2014 18:00TTC Litvínov DTJ Baník Březenecká B12:6
416. 10. 2014 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Sever Žatec B7:11
417. 10. 2014 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Smolnice B10:8
413. 10. 2014 17:30KST Most BTJ Baník Meziboří A13:5
417. 10. 2014 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Spartak Lubenec A9:9
525. 10. 2014 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Klášterec nad Ohří A6:12
524. 10. 2014 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Třebívlice A9:9
523. 10. 2014 18:00TJ Smolnice BKST Most B10:8
523. 10. 2014 18:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Lenešice B15:3
523. 10. 2014 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Sokol Spořice A9:9
523. 10. 2014 18:00KST Libědice ATTC Litvínov D13:5
631. 10. 2014 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATTC Litvínov D9:9
630. 10. 2014 18:00TJ Sokol Spořice AKST Libědice A10:8
604. 11. 2014 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Sokol Lenešice B7:11
620. 10. 2014 17:30KST Most BTJ Sever Žatec B8:10
631. 10. 2014 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Smolnice B16:2
601. 11. 2014 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Baník Meziboří A14:4
707. 11. 2014 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Klášterec nad Ohří A8:10
706. 11. 2014 18:00TJ Smolnice BTJ Spartak Lubenec A9:9
706. 11. 2014 18:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Třebívlice A14:4
706. 11. 2014 18:00TJ Baník Březenecká BKST Most B11:7
706. 11. 2014 18:00KST Libědice ATJ Sokol Lenešice B14:4
707. 11. 2014 18:00TTC Litvínov DTJ Sokol Spořice A11:7
814. 11. 2014 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Spořice A12:6
814. 11. 2014 18:00TJ Sokol Lenešice BTTC Litvínov D10:8
810. 11. 2014 17:30KST Most BKST Libědice A3:15
814. 11. 2014 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Baník Březenecká B6:12
815. 11. 2014 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sever Žatec B7:11
814. 11. 2014 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Smolnice B12:6
920. 11. 2014 18:00TJ Smolnice BTJ Klášterec nad Ohří A5:13
920. 11. 2014 18:00TJ Sever Žatec BTJ Baník Meziboří A12:6
920. 11. 2014 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Spartak Lubenec A9:9
920. 11. 2014 18:00KST Libědice ATJ Sokol Třebívlice A12:6
921. 11. 2014 18:00TTC Litvínov DKST Most B14:4
920. 11. 2014 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Sokol Lenešice B5:13
1028. 11. 2014 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Lenešice B12:6
1024. 11. 2014 17:30KST Most BTJ Sokol Spořice A14:4
1028. 11. 2014 18:00TJ Sokol Třebívlice ATTC Litvínov D11:7
1028. 11. 2014 18:00TJ Spartak Lubenec AKST Libědice A9:9
1028. 11. 2014 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Baník Březenecká B12:6
1027. 11. 2014 18:00TJ Smolnice BTJ Sever Žatec B7:11
1104. 12. 2014 18:00TJ Sever Žatec BTJ Klášterec nad Ohří A15:3
1104. 12. 2014 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Smolnice B8:10
1104. 12. 2014 18:00KST Libědice ATJ Baník Meziboří A13:5
1105. 12. 2014 18:00TTC Litvínov DTJ Spartak Lubenec A14:4
1104. 12. 2014 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Sokol Třebívlice A13:5
1105. 12. 2014 18:00TJ Sokol Lenešice BKST Most B12:6
1216. 01. 2015 17:30TJ Klášterec nad Ohří AKST Most B14:4
1216. 01. 2015 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sokol Třebívlice A11:7
1215. 01. 2015 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Spartak Lubenec A13:5
1216. 01. 2015 18:00TTC Litvínov DTJ Baník Meziboří A11:7
1215. 01. 2015 18:00
herna Libědice
KST Libědice ATJ Smolnice B13:5
1215. 01. 2015 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Sever Žatec B4:14
1322. 01. 2015 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Klášterec nad Ohří A2:16
1322. 01. 2015 18:00TJ Sever Žatec BKST Libědice A9:9
1322. 01. 2015 18:00TJ Smolnice BTTC Litvínov D6:12
1323. 01. 2015 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Spořice A5:13
1324. 01. 2015 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Lenešice B13:5
1323. 01. 2015 18:00TJ Sokol Třebívlice AKST Most B12:6
1430. 01. 2015 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Třebívlice A5:13
1426. 01. 2015 17:30KST Most BTJ Spartak Lubenec A9:9
1430. 01. 2015 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Baník Meziboří A11:7
1429. 01. 2015 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Smolnice B8:10
1430. 01. 2015 18:00TTC Litvínov DTJ Sever Žatec B5:13
1429. 01. 2015 18:00KST Libědice ATJ Baník Březenecká B10:8
1505. 02. 2015 18:00
herna Libědice
KST Libědice ATJ Klášterec nad Ohří A12:6
1504. 02. 2015 18:00TJ Baník Březenecká BTTC Litvínov D11:7
1505. 02. 2015 18:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Spořice A13:5
1505. 02. 2015 18:00TJ Smolnice BTJ Sokol Lenešice B11:7
1506. 02. 2015 18:00TJ Baník Meziboří AKST Most B10:8
1507. 02. 2015 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Třebívlice A13:5
1613. 02. 2015 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Spartak Lubenec A7:11
1613. 02. 2015 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Baník Meziboří A6:12
1609. 02. 2015 17:30KST Most BTJ Smolnice B8:10
1613. 02. 2015 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sever Žatec B8:10
1612. 02. 2015 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Baník Březenecká B10:8
1613. 02. 2015 18:00TTC Litvínov DKST Libědice A7:11
1720. 02. 2015 18:00TTC Litvínov DTJ Klášterec nad Ohří A9:9
1719. 02. 2015 18:00
herna Libědice
KST Libědice ATJ Sokol Spořice A7:11
1720. 02. 2015 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Baník Březenecká B9:9
1719. 02. 2015 18:00TJ Sever Žatec BKST Most B11:7
1719. 02. 2015 18:00TJ Smolnice BTJ Sokol Třebívlice A5:13
1720. 02. 2015 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Spartak Lubenec A11:7
1827. 02. 2015 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Meziboří A6:12
1827. 02. 2015 18:00TJ Spartak Lubenec ATJ Smolnice B10:8
1827. 02. 2015 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Sever Žatec B8:10
1823. 02. 2015 17:30KST Most BTJ Baník Březenecká B5:13
1827. 02. 2015 18:00TJ Sokol Lenešice BKST Libědice A11:7
1826. 02. 2015 18:00TJ Sokol Spořice ATTC Litvínov D11:7
1905. 03. 2015 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Klášterec nad Ohří A12:6
1906. 03. 2015 18:00TTC Litvínov DTJ Sokol Lenešice B6:12
1905. 03. 2015 18:00
herna Libědice
KST Libědice AKST Most B12:6
1905. 03. 2015 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Sokol Třebívlice A10:8
1905. 03. 2015 18:00TJ Sever Žatec BTJ Spartak Lubenec A14:4
1905. 03. 2015 18:00TJ Smolnice BTJ Baník Meziboří A6:12
2013. 03. 2015 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Smolnice B8:10
2013. 03. 2015 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sever Žatec B8:10
2014. 03. 2015 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Baník Březenecká B9:9
2013. 03. 2015 18:00TJ Sokol Třebívlice AKST Libědice A8:10
2009. 03. 2015 17:30KST Most BTTC Litvínov D8:10
2013. 03. 2015 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sokol Spořice A11:7
2120. 03. 2015 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Klášterec nad Ohří A11:7
2119. 03. 2015 18:00TJ Sokol Spořice AKST Most B12:6
2120. 03. 2015 18:00TTC Litvínov DTJ Sokol Třebívlice A4:14
2119. 03. 2015 18:00
herna Libědice
KST Libědice ATJ Spartak Lubenec A11:7
2119. 03. 2015 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Baník Meziboří A7:11
2119. 03. 2015 18:00TJ Sever Žatec BTJ Smolnice B3:15
2227. 03. 2015 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sever Žatec B7:11
2226. 03. 2015 18:00TJ Smolnice BTJ Baník Březenecká B11:7
2227. 03. 2015 18:00TJ Baník Meziboří AKST Libědice A11:7
2228. 03. 2015 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litvínov D8:10
2227. 03. 2015 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Sokol Spořice A10:8
2223. 03. 2015 17:30KST Most BTJ Sokol Lenešice B11:7
KP II. třídy sk. C
126. 09. 2014 18:00TTC Roudnice CTJ MARKET 69 Ústí nad Labem A11:7
125. 09. 2014 18:00SK Štětí BTJ Sokol Filipov B11:7
126. 09. 2014 18:00ASK Lovosice AKST Kalich Litoměřice A12:6
126. 09. 2014 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CGPD Benešov nad Ploučnicí A10:8
126. 09. 2014 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BSKST Děčín B12:6
126. 09. 2014 18:00TTC Roudnice DTJ Sokol Terezín A8:10
202. 10. 2014 18:00TJ MARKET 69 Ústí nad Labem ATJ Sokol Terezín A7:11
203. 10. 2014 18:00SKST Děčín BTTC Roudnice D5:13
203. 10. 2014 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Chemička Ústí nad Labem B5:13
203. 10. 2014 18:00KST Kalich Litoměřice ASKP Sever Ústí nad Labem C4:14
203. 10. 2014 18:00TJ Sokol Filipov BASK Lovosice A9:9
203. 10. 2014 18:00TTC Roudnice CSK Štětí B10:8
309. 10. 2014 18:00SK Štětí BTJ MARKET 69 Ústí nad Labem A11:7
310. 10. 2014 18:00ASK Lovosice ATTC Roudnice C10:8
310. 10. 2014 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Sokol Filipov B8:10
310. 10. 2014 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BKST Kalich Litoměřice A11:7
310. 10. 2014 18:00TTC Roudnice DGPD Benešov nad Ploučnicí A14:4
310. 10. 2014 18:00TJ Sokol Terezín ASKST Děčín B10:8
416. 10. 2014 18:00TJ MARKET 69 Ústí nad Labem ASKST Děčín B6:12
417. 10. 2014 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Terezín A3:15
417. 10. 2014 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice D8:10
417. 10. 2014 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Chemička Ústí nad Labem B13:5
417. 10. 2014 18:00TTC Roudnice CSKP Sever Ústí nad Labem C15:3
416. 10. 2014 18:00SK Štětí BASK Lovosice A12:6
524. 10. 2014 18:00ASK Lovosice ATJ MARKET 69 Ústí nad Labem A10:8
524. 10. 2014 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CSK Štětí B11:7
524. 10. 2014 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTTC Roudnice C11:7
524. 10. 2014 18:00TTC Roudnice DTJ Sokol Filipov B10:8
524. 10. 2014 18:00TJ Sokol Terezín AKST Kalich Litoměřice A10:8
524. 10. 2014 18:00SKST Děčín BGPD Benešov nad Ploučnicí A6:12
630. 10. 2014 18:00TJ MARKET 69 Ústí nad Labem AGPD Benešov nad Ploučnicí A5:13
631. 10. 2014 18:00KST Kalich Litoměřice ASKST Děčín B8:10
631. 10. 2014 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Sokol Terezín A9:9
631. 10. 2014 18:00TTC Roudnice CTTC Roudnice D8:10
630. 10. 2014 18:00SK Štětí BTJ Chemička Ústí nad Labem B9:9
631. 10. 2014 18:00ASK Lovosice ASKP Sever Ústí nad Labem C13:5
707. 11. 2014 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ MARKET 69 Ústí nad Labem A15:3
707. 11. 2014 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BASK Lovosice A9:9
706. 11. 2014 18:00TTC Roudnice DSK Štětí B14:4
707. 11. 2014 18:00TJ Sokol Terezín ATTC Roudnice C10:8
707. 11. 2014 18:00SKST Děčín BTJ Sokol Filipov B9:9
707. 11. 2014 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AKST Kalich Litoměřice A9:9
813. 11. 2014 18:00TJ MARKET 69 Ústí nad Labem AKST Kalich Litoměřice A8:10
814. 11. 2014 18:00TJ Sokol Filipov BGPD Benešov nad Ploučnicí A13:5
814. 11. 2014 18:00TTC Roudnice CSKST Děčín B10:8
813. 11. 2014 18:00SK Štětí BTJ Sokol Terezín A8:10
814. 11. 2014 18:00ASK Lovosice ATTC Roudnice D13:5
814. 11. 2014 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Chemička Ústí nad Labem B10:8
921. 11. 2014 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ MARKET 69 Ústí nad Labem A11:7
921. 11. 2014 18:00TTC Roudnice DSKP Sever Ústí nad Labem C14:4
921. 11. 2014 18:00TJ Sokol Terezín AASK Lovosice A10:8
921. 11. 2014 18:00SKST Děčín BSK Štětí B11:7
921. 11. 2014 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice C7:11
921. 11. 2014 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Filipov B5:13
1027. 11. 2014 18:00TJ MARKET 69 Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov B4:14
1028. 11. 2014 18:00TTC Roudnice CKST Kalich Litoměřice A15:3
1027. 11. 2014 18:00SK Štětí BGPD Benešov nad Ploučnicí A17:1
1028. 11. 2014 18:00ASK Lovosice ASKST Děčín B10:8
1028. 11. 2014 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Sokol Terezín A8:10
1028. 11. 2014 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTTC Roudnice D11:7
1105. 12. 2014 18:00TTC Roudnice DTJ MARKET 69 Ústí nad Labem A14:4
1105. 12. 2014 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Chemička Ústí nad Labem B11:7
1105. 12. 2014 18:00SKST Děčín BSKP Sever Ústí nad Labem C10:8
1105. 12. 2014 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AASK Lovosice A10:8
1105. 12. 2014 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Štětí B8:10
1105. 12. 2014 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice C14:4
1215. 01. 2015 18:00TJ MARKET 69 Ústí nad Labem ATTC Roudnice C5:13
1216. 01. 2015 18:00TJ Sokol Filipov BSK Štětí B18:0
1216. 01. 2015 18:00KST Kalich Litoměřice AASK Lovosice A4:14
1216. 01. 2015 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKP Sever Ústí nad Labem C11:7
1216. 01. 2015 18:00SKST Děčín BTJ Chemička Ústí nad Labem B12:6
1216. 01. 2015 18:00TJ Sokol Terezín ATTC Roudnice D9:9
1323. 01. 2015 18:00TJ Sokol Terezín ATJ MARKET 69 Ústí nad Labem A13:5
1323. 01. 2015 18:00TTC Roudnice DSKST Děčín B12:6
1309. 01. 2015 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BGPD Benešov nad Ploučnicí A13:5
1323. 01. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CKST Kalich Litoměřice A12:6
1323. 01. 2015 18:00ASK Lovosice ATJ Sokol Filipov B10:8
1322. 01. 2015 18:00SK Štětí BTTC Roudnice C10:8
1429. 01. 2015 18:00TJ MARKET 69 Ústí nad Labem ASK Štětí B5:13
1430. 01. 2015 18:00TTC Roudnice CASK Lovosice A7:11
1430. 01. 2015 18:00TJ Sokol Filipov BSKP Sever Ústí nad Labem C9:9
1430. 01. 2015 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Chemička Ústí nad Labem B6:12
1430. 01. 2015 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice D15:3
1430. 01. 2015 18:00SKST Děčín BTJ Sokol Terezín A10:8
1506. 02. 2015 18:00SKST Děčín BTJ MARKET 69 Ústí nad Labem A14:4
1506. 02. 2015 18:00TJ Sokol Terezín AGPD Benešov nad Ploučnicí A14:4
1506. 02. 2015 18:00TTC Roudnice DKST Kalich Litoměřice A15:3
1506. 02. 2015 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Sokol Filipov B10:8
1506. 02. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTTC Roudnice C9:9
1506. 02. 2015 18:00ASK Lovosice ASK Štětí B11:7
1612. 02. 2015 18:00TJ MARKET 69 Ústí nad Labem AASK Lovosice A7:11
1612. 02. 2015 18:00SK Štětí BSKP Sever Ústí nad Labem C11:7
1613. 02. 2015 18:00TTC Roudnice CTJ Chemička Ústí nad Labem B8:10
1613. 02. 2015 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice D13:5
1613. 02. 2015 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Terezín A3:15
1613. 02. 2015 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKST Děčín B11:7
1720. 02. 2015 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ MARKET 69 Ústí nad Labem A13:5
1720. 02. 2015 18:00SKST Děčín BKST Kalich Litoměřice A14:4
1719. 02. 2015 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Filipov B9:9
1714. 10. 2014 18:00TTC Roudnice DTTC Roudnice C8:10
1720. 02. 2015 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BSK Štětí B13:5
1720. 02. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CASK Lovosice A12:6
1826. 02. 2015 18:00TJ MARKET 69 Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem C4:14
1827. 02. 2015 18:00ASK Lovosice ATJ Chemička Ústí nad Labem B10:8
1826. 02. 2015 18:00SK Štětí BTTC Roudnice D9:9
1827. 02. 2015 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Terezín A9:9
1827. 02. 2015 18:00TJ Sokol Filipov BSKST Děčín B9:9
1827. 02. 2015 18:00KST Kalich Litoměřice AGPD Benešov nad Ploučnicí A8:10
1906. 03. 2015 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ MARKET 69 Ústí nad Labem A12:6
1906. 03. 2015 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Filipov B9:9
1906. 03. 2015 18:00SKST Děčín BTTC Roudnice C14:4
1906. 03. 2015 18:00TJ Sokol Terezín ASK Štětí B9:9
1906. 03. 2015 18:00TTC Roudnice DASK Lovosice A6:12
1906. 03. 2015 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem C8:10
2012. 03. 2015 18:00TJ MARKET 69 Ústí nad Labem ATJ Chemička Ústí nad Labem B3:15
2013. 03. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTTC Roudnice D10:8
2013. 03. 2015 18:00ASK Lovosice ATJ Sokol Terezín A9:9
2012. 03. 2015 18:00SK Štětí BSKST Děčín B12:6
2013. 03. 2015 18:00TTC Roudnice CGPD Benešov nad Ploučnicí A11:7
2013. 03. 2015 18:00TJ Sokol Filipov BKST Kalich Litoměřice A12:6
2120. 03. 2015 18:00TJ Sokol Filipov BTJ MARKET 69 Ústí nad Labem A13:5
2120. 03. 2015 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice C8:10
2120. 03. 2015 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Štětí B9:9
2120. 03. 2015 18:00SKST Děčín BASK Lovosice A8:10
2120. 03. 2015 18:00TJ Sokol Terezín ASKP Sever Ústí nad Labem C13:5
2120. 03. 2015 18:00TTC Roudnice DTJ Chemička Ústí nad Labem B4:14
2226. 03. 2015 18:00TJ MARKET 69 Ústí nad Labem ATTC Roudnice D6:12
2227. 03. 2015 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Sokol Terezín A15:3
2227. 03. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CSKST Děčín B7:11
2227. 03. 2015 18:00ASK Lovosice AGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6
2226. 03. 2015 18:00SK Štětí BKST Kalich Litoměřice A12:6
2227. 03. 2015 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Filipov B8:10
Kvalifikace o KP2
118. 04. 2015 09:00OÚ Libořice ATJ Smolnice B10:6
218. 04. 2015 13:00GPD Benešov nad Ploučnicí AOÚ Libořice A9:9
318. 04. 2015 17:00TJ Smolnice BGPD Benešov nad Ploučnicí A0:10wo
Český pohár
1/107. 09. 2014 15:00
Most
SK ŠtětíKST Most A2:8
1/106. 09. 2014 15:00
Výškov
OÚ Výškov ATJ Sever Žatec4:6
1/107. 09. 2014 15:00
Duchcov
TTC Duchcov BTJ Baník Meziboří2:8
1/106. 09. 2014 15:00
Roudnice
TTC Litvínov BTTC Roudnice B8:2
1/102. 09. 2014 18:00
Libědice
TJ Spartak LubenecKST Libědice B10:0
1/106. 09. 2014 15:00
Výškov
OÚ Výškov BTJ Smolnice0:10
1/104. 09. 2014 18:00
Duchcov
TTC Duchcov ATTC Litvínov A0:10
1/107. 09. 2014 10:00KST Most BKST Libědice A2:8
2/114. 09. 2014 16:30
Most
KST Most ATJ Sever Žatec5:5
2/111. 09. 2014 18:00
Meziboří
TJ Baník MeziboříTTC Litvínov B2:8
2/113. 09. 2014 10:00
Lubenec
TJ Spartak LubenecTJ Smolnice5:5
2/111. 09. 2014 18:00
Račetice
TTC Litvínov AKST Libědice A5:5
3/118. 09. 2014 17:30
Most
KST Most ATTC Litvínov B2:8
3/120. 09. 2014 16:00
Račetice
TJ SmolniceKST Libědice A5:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline