Výsledky
Divize muži
101. 10. 2015 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Nusle Praha A10:4
128. 09. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha BAvia Čakovice B10:2
129. 09. 2015 19:15Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ2:10
126. 10. 2015 19:00TTC Elizza Praha DPSK Olymp Praha A10:2
128. 09. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:8
128. 09. 2015 19:00AC Sparta Praha CAC Sparta Praha D4:10
208. 10. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha D10:7
207. 10. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAC Sparta Praha C8:10
207. 10. 2015 19:00PSK Olymp Praha ASF SKK EL Niňo Praha F4:10
227. 09. 2015 18:30TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZTTC Elizza Praha D10:7
205. 10. 2015 00:00Avia Čakovice BSlovan KST Bohnice B10:5
208. 10. 2015 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Michle Praha B10:5
312. 10. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Sokol Nusle Praha A5:10
313. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Střížkov A1:10
312. 10. 2015 19:00TTC Elizza Praha DAvia Čakovice B6:10
312. 10. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha FTTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ10:6
312. 10. 2015 19:00AC Sparta Praha CPSK Olymp Praha A10:0wo
315. 10. 2015 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:6
422. 10. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:5
421. 10. 2015 19:00PSK Olymp Praha AAC Sparta Praha D6:10
419. 10. 2015 19:00TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZAC Sparta Praha C10:6
419. 10. 2015 00:00Avia Čakovice BSF SKK EL Niňo Praha F9:9
422. 10. 2015 19:15TJ Střížkov ATTC Elizza Praha D10:3
419. 10. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha BSlovan KST Bohnice B10:2
503. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Nusle Praha A1:10
502. 11. 2015 19:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Michle Praha B9:9
502. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha FTJ Střížkov A3:10
502. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha CAvia Čakovice B5:10
505. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ10:3
504. 11. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky APSK Olymp Praha A10:5
612. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha APSK Olymp Praha A10:2
609. 11. 2015 19:00TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:7
609. 11. 2015 00:00Avia Čakovice BAC Sparta Praha D8:10
612. 11. 2015 19:15TJ Střížkov AAC Sparta Praha C10:0
609. 11. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha BSF SKK EL Niňo Praha F5:10
610. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha D9:9
716. 11. 2015 19:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Nusle Praha A4:10
716. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha FSlovan KST Bohnice B10:5
716. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha CTJ Sokol Michle Praha B10:2
719. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha DTJ Střížkov A5:10
718. 11. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAvia Čakovice B9:9
718. 11. 2015 19:00PSK Olymp Praha ATTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ6:10
826. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ10:4
823. 11. 2015 00:00Avia Čakovice BPSK Olymp Praha A10:1
826. 11. 2015 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:2
823. 11. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha BAC Sparta Praha D6:10
824. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha C9:9
823. 11. 2015 19:00TTC Elizza Praha DSF SKK EL Niňo Praha F6:10
930. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha FTJ Sokol Nusle Praha A10:3
930. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha D8:10
903. 12. 2015 19:00AC Sparta Praha DSlovan KST Bohnice B10:1
902. 12. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Michle Praha B10:6
902. 12. 2015 19:00PSK Olymp Praha ATJ Střížkov A3:10
930. 11. 2015 19:00TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZAvia Čakovice B10:3
1010. 12. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAvia Čakovice B10:0
1010. 12. 2015 19:15TJ Střížkov ATTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ10:4
1007. 12. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha BPSK Olymp Praha A10:0
1008. 12. 2015 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A2:10
1007. 12. 2015 19:00TTC Elizza Praha DAC Sparta Praha D6:10
1007. 12. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha FAC Sparta Praha C10:4
1114. 12. 2015 19:00AC Sparta Praha CTJ Sokol Nusle Praha A3:10
1117. 12. 2015 19:00AC Sparta Praha DSF SKK EL Niňo Praha F10:7
1116. 12. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Elizza Praha D10:4
1116. 12. 2015 19:00PSK Olymp Praha ASlovan KST Bohnice B10:4
1114. 12. 2015 19:00TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZTJ Sokol Michle Praha B10:3
1114. 12. 2015 00:00Avia Čakovice BTJ Střížkov A5:10
1207. 01. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Střížkov A10:6
1204. 01. 2016 00:00Avia Čakovice BTJ Sokol Michle Praha B6:10
1204. 01. 2016 19:00TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZSlovan KST Bohnice B10:1
1206. 01. 2016 19:00PSK Olymp Praha ATTC Elizza Praha D3:10
1206. 01. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ASF SKK EL Niňo Praha F5:10
1229. 10. 2015 19:00AC Sparta Praha DAC Sparta Praha C10:0
1314. 01. 2016 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Nusle Praha A8:10
1311. 01. 2016 19:00AC Sparta Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A1:10
1311. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha FPSK Olymp Praha A10:2
1328. 09. 2015 18:00TTC Elizza Praha DTTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ3:10
1312. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice BAvia Čakovice B7:10
1311. 01. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Střížkov A4:10
1421. 01. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Michle Praha B10:2
1421. 01. 2016 19:15TJ Střížkov ASlovan KST Bohnice B10:3
1418. 01. 2016 00:00Avia Čakovice BTTC Elizza Praha D4:10
1418. 01. 2016 19:00TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZSF SKK EL Niňo Praha F10:7
1420. 01. 2016 19:00PSK Olymp Praha AAC Sparta Praha C3:10
1420. 01. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAC Sparta Praha D3:10
1527. 01. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Nusle Praha A0:10
1528. 01. 2016 19:00AC Sparta Praha DPSK Olymp Praha A10:0
1525. 01. 2016 19:00AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ1:10
1525. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha FAvia Čakovice B10:2
1525. 01. 2016 19:00TTC Elizza Praha DTJ Střížkov A6:10
1526. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Michle Praha B7:10
1604. 02. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASlovan KST Bohnice B10:0
1601. 02. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Elizza Praha D7:10
1604. 02. 2016 19:15TJ Střížkov ASF SKK EL Niňo Praha F5:10
1601. 02. 2016 00:00Avia Čakovice BAC Sparta Praha C10:8
1601. 02. 2016 19:00TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZAC Sparta Praha D4:10
1603. 02. 2016 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A3:10
1710. 02. 2016 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Nusle Praha A4:10
1710. 02. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ10:4
1711. 02. 2016 19:00AC Sparta Praha DAvia Čakovice B10:2
1708. 02. 2016 19:00AC Sparta Praha CTJ Střížkov A9:9
1708. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha FTJ Sokol Michle Praha B10:1
1708. 02. 2016 19:00TTC Elizza Praha DSlovan KST Bohnice B10:4
1818. 02. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha D10:1
1816. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice BSF SKK EL Niňo Praha F0:10
1815. 02. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha BAC Sparta Praha C10:3
1818. 02. 2016 19:15TJ Střížkov AAC Sparta Praha D3:10
1817. 02. 2016 19:15Avia Čakovice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A5:10
1816. 02. 2016 19:00TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZPSK Olymp Praha A10:4
1922. 02. 2016 19:00TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZTJ Sokol Nusle Praha A10:3
1924. 02. 2016 19:00PSK Olymp Praha AAvia Čakovice B8:10
1924. 02. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Střížkov A5:10
1925. 02. 2016 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Michle Praha B10:0
1922. 02. 2016 19:00AC Sparta Praha CSlovan KST Bohnice B10:3
1922. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha FTTC Elizza Praha D10:2
2017. 03. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK EL Niňo Praha F4:10
2014. 03. 2016 19:00TTC Elizza Praha DAC Sparta Praha C8:10
2015. 03. 2016 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha D1:10
2014. 03. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:7
2017. 03. 2016 19:15TJ Střížkov APSK Olymp Praha A10:2
2017. 03. 2016 19:00Avia Čakovice BTTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ10:8
2121. 03. 2016 00:00Avia Čakovice BTJ Sokol Nusle Praha A3:10
2121. 03. 2016 19:00TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZTJ Střížkov A5:10
2123. 03. 2016 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Michle Praha B9:9
2123. 03. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ASlovan KST Bohnice B10:7
2123. 03. 2016 19:00AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha D10:6
2121. 03. 2016 19:00AC Sparta Praha CSF SKK EL Niňo Praha F4:10
2231. 03. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha C10:1
2228. 03. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha FAC Sparta Praha D4:10
2204. 04. 2016 18:30TTC Elizza Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A6:10
2229. 03. 2016 19:15Slovan KST Bohnice BPSK Olymp Praha A6:10
2228. 03. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ10:4
2231. 03. 2016 19:15TJ Střížkov AAvia Čakovice B10:2
1. třída A muži (KS-1A)
129. 09. 2015 19:15Avia Čakovice C ALIMPEXTJ Sokol Michle Praha D10:8
128. 09. 2015 00:00TTC Klánovice BSF SKK EL Niňo Praha G1:10
129. 09. 2015 19:00AC Sparta Praha FTTC Praha - klub stolního tenisu A10:6
121. 10. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Střížkov B10:8
129. 09. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:2
129. 09. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Pankrác A10:2
205. 10. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Pankrác A10:2
207. 10. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Nusle Praha C10:6
205. 10. 2015 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Petrovice I. A6:10
208. 10. 2015 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B6:10
205. 10. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha GAC Sparta Praha F10:2
206. 10. 2015 19:15Avia Čakovice C ALIMPEXTTC Klánovice B10:6
312. 10. 2015 00:00TTC Klánovice BTJ Sokol Michle Praha D2:10
313. 10. 2015 19:00AC Sparta Praha FAvia Čakovice C ALIMPEX2:10
314. 10. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSF SKK EL Niňo Praha G8:10
313. 10. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATTC Praha - klub stolního tenisu A10:4
312. 10. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Střížkov B10:4
315. 10. 2015 19:15TJ Pankrác ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A6:10
419. 10. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:1
419. 10. 2015 19:15TJ Střížkov BTJ Pankrác A9:9
422. 10. 2015 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Nusle Praha C3:10
423. 10. 2015 19:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Petrovice I. A10:8
420. 10. 2015 19:15Avia Čakovice C ALIMPEXTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:3
429. 10. 2015 19:00
herna Sparta
TTC Klánovice BAC Sparta Praha F9:9
503. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Michle Praha D5:10
504. 11. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTTC Klánovice B7:10
503. 11. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. AAvia Čakovice C ALIMPEX9:9
502. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSF SKK EL Niňo Praha G3:10
505. 11. 2015 19:15TJ Pankrác ATTC Praha - klub stolního tenisu A10:4
504. 11. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Střížkov B10:8
609. 11. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Střížkov B10:5
612. 11. 2015 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:7
609. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Pankrác A6:10
610. 11. 2015 19:15Avia Čakovice C ALIMPEXTJ Sokol Nusle Praha C10:7
609. 11. 2015 00:00TTC Klánovice BTJ Sokol Petrovice I. A10:3
610. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B6:10
718. 11. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Michle Praha D10:4
717. 11. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. AAC Sparta Praha F9:9
716. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Klánovice B10:3
719. 11. 2015 19:15TJ Pankrác AAvia Čakovice C ALIMPEX8:10
718. 11. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ASF SKK EL Niňo Praha G4:10
716. 11. 2015 19:15TJ Střížkov BTTC Praha - klub stolního tenisu A10:3
823. 11. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Praha - klub stolního tenisu A10:7
823. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Střížkov B10:7
824. 11. 2015 19:15Avia Čakovice C ALIMPEXTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:3
823. 11. 2015 00:00TTC Klánovice BTJ Pankrác A7:10
824. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Nusle Praha C2:10
825. 11. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Petrovice I. A10:7
901. 12. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Michle Praha D2:10
930. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:7
903. 12. 2015 19:15TJ Pankrác AAC Sparta Praha F5:10
902. 12. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Klánovice B10:7
930. 11. 2015 19:15TJ Střížkov BAvia Čakovice C ALIMPEX1:10
903. 12. 2015 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ASF SKK EL Niňo Praha G6:10
1007. 12. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha DSF SKK EL Niňo Praha G10:8
1008. 12. 2015 19:15Avia Čakovice C ALIMPEXTTC Praha - klub stolního tenisu A10:8
1007. 12. 2015 00:00TTC Klánovice BTJ Střížkov B10:7
1008. 12. 2015 19:00AC Sparta Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:7
1009. 12. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Pankrác A10:7
1008. 12. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Nusle Praha C9:9
1114. 12. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Michle Praha D10:8
1117. 12. 2015 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Petrovice I. A10:2
1116. 12. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B9:9
1114. 12. 2015 19:15TJ Střížkov BAC Sparta Praha F5:10
1117. 12. 2015 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATTC Klánovice B10:8
1114. 12. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha GAvia Čakovice C ALIMPEX7:10
1204. 01. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha DAvia Čakovice C ALIMPEX10:6
1204. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTTC Klánovice B10:0
1207. 01. 2016 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu AAC Sparta Praha F3:10
1204. 01. 2016 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:7
1206. 01. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Petrovice I. A10:3
1207. 01. 2016 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Nusle Praha C7:10
1314. 01. 2016 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Michle Praha D10:7
1311. 01. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A8:10
1312. 01. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Střížkov B9:9
1313. 01. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTTC Praha - klub stolního tenisu A10:3
1312. 01. 2016 19:00AC Sparta Praha FSF SKK EL Niňo Praha G9:9
1313. 01. 2016 19:00TTC Klánovice BAvia Čakovice C ALIMPEX5:10
1418. 01. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Klánovice B10:0
1419. 01. 2016 19:15Avia Čakovice C ALIMPEXAC Sparta Praha F10:4
1418. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:7
1421. 01. 2016 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Petrovice I. A10:8
1418. 01. 2016 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Nusle Praha C7:10
1420. 01. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Pankrác A4:10
1527. 01. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Michle Praha D7:10
1528. 01. 2016 19:15TJ Pankrác ATJ Střížkov B10:5
1529. 02. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Praha - klub stolního tenisu A10:5
1526. 01. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ASF SKK EL Niňo Praha G0:10
1527. 01. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BAvia Čakovice C ALIMPEX6:10
1525. 01. 2016 00:00
herna Klánovice
AC Sparta Praha FTTC Klánovice B10:6
1601. 02. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha DAC Sparta Praha F10:1
1601. 02. 2016 00:00TTC Klánovice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:5
1602. 02. 2016 19:15Avia Čakovice C ALIMPEXTJ Sokol Petrovice I. A10:6
1601. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Nusle Praha C10:0
1604. 02. 2016 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Pankrác A8:10
1601. 02. 2016 19:15TJ Střížkov BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A7:10
1708. 02. 2016 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Michle Praha D3:10
1710. 02. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Praha - klub stolního tenisu A10:6
1711. 02. 2016 19:15TJ Pankrác ASF SKK EL Niňo Praha G2:10
1708. 02. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAvia Čakovice C ALIMPEX8:10
1709. 02. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATTC Klánovice B10:8
1710. 02. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BAC Sparta Praha F3:10
1815. 02. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:5
1816. 02. 2016 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Petrovice I. A10:1
1815. 02. 2016 00:00TTC Klánovice BTJ Sokol Nusle Praha C7:10
1816. 02. 2016 19:15Avia Čakovice C ALIMPEXTJ Pankrác A10:6
1815. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:2
1818. 02. 2016 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Střížkov B9:9
1925. 02. 2016 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Michle Praha D6:10
1922. 02. 2016 19:15TJ Střížkov BSF SKK EL Niňo Praha G5:10
1924. 02. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AAvia Čakovice C ALIMPEX2:10
1925. 02. 2016 19:15TJ Pankrác ATTC Klánovice B4:10
1922. 02. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAC Sparta Praha F9:9
1923. 02. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:7
2008. 03. 2016 19:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Petrovice I. A10:3
2016. 03. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Nusle Praha C2:10
2015. 03. 2016 19:00AC Sparta Praha FTJ Pankrác A7:10
2014. 03. 2016 00:00TTC Klánovice BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:3
2015. 03. 2016 19:15Avia Čakovice C ALIMPEXTJ Střížkov B10:5
2014. 03. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTTC Praha - klub stolního tenisu A10:3
2121. 03. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Michle Praha D10:3
2124. 03. 2016 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu AAvia Čakovice C ALIMPEX0:10
2121. 03. 2016 19:15TJ Střížkov BTTC Klánovice B10:5
2123. 03. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AAC Sparta Praha F4:10
2124. 03. 2016 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:4
2121. 03. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Petrovice I. A8:10
2228. 03. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Nusle Praha C10:1
2229. 03. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Pankrác A2:10
2230. 03. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A5:10
2229. 03. 2016 19:00AC Sparta Praha FTJ Střížkov B10:4
2228. 03. 2016 00:00TTC Klánovice BTTC Praha - klub stolního tenisu A7:10
2229. 03. 2016 19:15Avia Čakovice C ALIMPEXSF SKK EL Niňo Praha G4:10
1. třída B muži (KS-1B)
130. 09. 2015 19:00TTC Elizza Praha ETJ Sokol Nusle Praha B10:4
130. 09. 2015 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B4:10
130. 10. 2015 18:45TJ Střížkov CTTC Klánovice A9:9
101. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha E7:10
128. 09. 2015 00:00Avia Čakovice DTJ Orion Praha A10:2
128. 09. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha CSK Start Praha A10:8
205. 10. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha BSK Start Praha A10:5
207. 10. 2015 19:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Michle Praha C10:6
206. 10. 2015 19:00AC Sparta Praha EAvia Čakovice D9:9
207. 10. 2015 19:00TTC Klánovice ASlovan KST Bohnice C10:0
206. 10. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Střížkov C10:5
207. 10. 2015 19:00TTC Elizza Praha ETJ Slavoj Praha A6:10
314. 10. 2015 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Nusle Praha B9:9
312. 10. 2015 19:15TJ Střížkov CTTC Elizza Praha E1:10
315. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Lokomotiva Vršovice B2:10
328. 10. 2015 19:00Avia Čakovice DTTC Klánovice A10:7
312. 10. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha CAC Sparta Praha E10:8
312. 10. 2015 19:00SK Start Praha ATJ Orion Praha A8:10
419. 10. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Orion Praha A10:6
420. 10. 2015 19:00AC Sparta Praha ESK Start Praha A4:10
421. 10. 2015 19:00TTC Klánovice ATJ Sokol Michle Praha C9:9
420. 10. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BAvia Čakovice D1:10
421. 10. 2015 19:00TTC Elizza Praha ESlovan KST Bohnice C10:6
421. 10. 2015 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Střížkov C10:4
502. 11. 2015 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Nusle Praha B5:10
505. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Slavoj Praha A8:10
502. 11. 2015 00:00Avia Čakovice DTTC Elizza Praha E10:2
502. 11. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B6:10
502. 11. 2015 19:00SK Start Praha ATTC Klánovice A10:4
504. 11. 2015 19:15TJ Orion Praha AAC Sparta Praha E10:8
609. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAC Sparta Praha E10:8
611. 11. 2015 19:00TTC Klánovice ATJ Orion Praha A10:8
610. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSK Start Praha A1:10
611. 11. 2015 19:00TTC Elizza Praha ETJ Sokol Michle Praha C6:10
611. 11. 2015 19:15TJ Slavoj Praha AAvia Čakovice D9:9
609. 11. 2015 19:15TJ Střížkov CSlovan KST Bohnice C10:5
719. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Nusle Praha B6:10
716. 11. 2015 00:00Avia Čakovice DTJ Střížkov C10:6
716. 11. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Slavoj Praha A10:5
716. 11. 2015 19:00SK Start Praha ATTC Elizza Praha E10:1
718. 11. 2015 19:15TJ Orion Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B10:3
727. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha ETTC Klánovice A9:9
823. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Klánovice A10:3
824. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BAC Sparta Praha E10:0
803. 12. 2015 19:00TTC Elizza Praha ETJ Orion Praha A10:4
825. 11. 2015 19:15TJ Slavoj Praha ASK Start Praha A9:9
823. 11. 2015 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Michle Praha C10:4
826. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice CAvia Čakovice D4:10
930. 11. 2015 00:00Avia Čakovice DTJ Sokol Nusle Praha B9:9
930. 11. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha CSlovan KST Bohnice C10:5
930. 11. 2015 19:00SK Start Praha ATJ Střížkov C10:5
902. 12. 2015 19:15TJ Orion Praha ATJ Slavoj Praha A10:4
901. 12. 2015 19:00AC Sparta Praha ETTC Elizza Praha E10:4
902. 12. 2015 19:00TTC Klánovice ATJ Lokomotiva Vršovice B9:9
1007. 12. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Lokomotiva Vršovice B6:10
1009. 12. 2015 19:00TTC Elizza Praha ETTC Klánovice A10:1
1009. 12. 2015 19:15TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha E10:4
1007. 12. 2015 19:15TJ Střížkov CTJ Orion Praha A4:10
1010. 12. 2015 19:15Slovan KST Bohnice CSK Start Praha A0:10
1007. 12. 2015 00:00Avia Čakovice DTJ Sokol Michle Praha C10:2
1114. 12. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Sokol Nusle Praha B4:10
1116. 12. 2015 19:00SK Start Praha AAvia Čakovice D10:4
1116. 12. 2015 19:15TJ Orion Praha ASlovan KST Bohnice C10:3
1115. 12. 2015 19:00AC Sparta Praha ETJ Střížkov C10:3
1116. 12. 2015 19:00TTC Klánovice ATJ Slavoj Praha A10:8
1115. 12. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Elizza Praha E9:9
1204. 01. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Elizza Praha E10:7
1205. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Slavoj Praha A4:10
1206. 01. 2016 19:00TTC Klánovice ATJ Střížkov C10:2
1205. 01. 2016 19:00AC Sparta Praha ESlovan KST Bohnice C10:7
1206. 01. 2016 19:15TJ Orion Praha AAvia Čakovice D8:10
1204. 01. 2016 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Michle Praha C10:3
1311. 01. 2016 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Nusle Praha B10:1
1311. 01. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Orion Praha A10:7
1311. 01. 2016 00:00Avia Čakovice DAC Sparta Praha E10:3
1314. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Klánovice A5:10
1311. 01. 2016 19:15TJ Střížkov CTJ Lokomotiva Vršovice B10:4
1313. 01. 2016 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha E9:9
1418. 01. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha A9:9
1420. 01. 2016 19:00TTC Elizza Praha ETJ Střížkov C10:2
1419. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSlovan KST Bohnice C10:2
1420. 01. 2016 19:00TTC Klánovice AAvia Čakovice D10:1
1419. 01. 2016 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Michle Praha C8:10
1420. 01. 2016 19:15TJ Orion Praha ASK Start Praha A1:10
1527. 01. 2016 19:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Nusle Praha B8:10
1525. 01. 2016 19:00SK Start Praha AAC Sparta Praha E10:6
1525. 01. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Klánovice A10:5
1525. 01. 2016 00:00Avia Čakovice DTJ Lokomotiva Vršovice B10:8
1528. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Elizza Praha E3:10
1525. 01. 2016 19:15TJ Střížkov CTJ Slavoj Praha A9:9
1609. 03. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Střížkov C10:3
1603. 02. 2016 19:15TJ Slavoj Praha ASlovan KST Bohnice C10:2
1603. 02. 2016 19:00TTC Elizza Praha EAvia Čakovice D6:10
1602. 02. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Michle Praha C4:10
1603. 02. 2016 19:00TTC Klánovice ASK Start Praha A0:10wo
1602. 02. 2016 19:00AC Sparta Praha ETJ Orion Praha A10:4
1709. 02. 2016 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Nusle Praha B10:5
1710. 02. 2016 19:15TJ Orion Praha ATTC Klánovice A8:10
1708. 02. 2016 19:00SK Start Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B10:1
1708. 02. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Elizza Praha E10:8
1708. 02. 2016 00:00Avia Čakovice DTJ Slavoj Praha A10:8
1718. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Střížkov C10:4
1815. 02. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha BSlovan KST Bohnice C10:0
1815. 02. 2016 19:15TJ Střížkov CAvia Čakovice D4:10
1817. 02. 2016 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Michle Praha C10:6
1817. 02. 2016 19:00TTC Elizza Praha ESK Start Praha A3:10
1816. 02. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Orion Praha A5:10
1817. 02. 2016 19:00TTC Klánovice AAC Sparta Praha E10:3
1924. 02. 2016 19:00TTC Klánovice ATJ Sokol Nusle Praha B10:6
1923. 02. 2016 19:00AC Sparta Praha ETJ Lokomotiva Vršovice B10:3
1924. 02. 2016 19:15TJ Orion Praha ATTC Elizza Praha E10:6
1922. 02. 2016 19:00SK Start Praha ATJ Slavoj Praha A6:10
1922. 02. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Střížkov C10:1
1910. 03. 2016 19:00Avia Čakovice DSlovan KST Bohnice C10:0
2014. 03. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAvia Čakovice D6:10
2017. 03. 2016 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Michle Praha C9:9
2014. 03. 2016 19:15TJ Střížkov CSK Start Praha A2:10
2016. 03. 2016 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Orion Praha A10:5
2016. 03. 2016 19:00TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha E10:5
2015. 03. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Klánovice A2:10
2122. 03. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Nusle Praha B7:10
2123. 03. 2016 19:00TTC Klánovice ATTC Elizza Praha E10:4
2122. 03. 2016 19:00AC Sparta Praha ETJ Slavoj Praha A9:9
2123. 03. 2016 19:15TJ Orion Praha ATJ Střížkov C10:0
2121. 03. 2016 19:00SK Start Praha ASlovan KST Bohnice C10:2
2121. 03. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha CAvia Čakovice D9:9
2228. 03. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Michle Praha C10:6
2228. 03. 2016 00:00Avia Čakovice DSK Start Praha A5:10
2231. 03. 2016 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Orion Praha A0:10
2228. 03. 2016 19:15TJ Střížkov CAC Sparta Praha E9:9
2230. 03. 2016 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Klánovice A10:7
2230. 03. 2016 19:00TTC Elizza Praha ETJ Lokomotiva Vršovice B10:3
2. třída A muži (KS-2A)
101. 10. 2015 19:15TJ Pankrác BSF SKK EL Niňo Praha H10:7
130. 09. 2015 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Petrovice I. B10:5
126. 10. 2015 19:15Avia Čakovice FSlovan KST Bohnice E10:6
128. 09. 2015 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:1
101. 10. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Michle Praha F5:10
101. 10. 2015 18:45TJ Malešice ASK OAZA Praha A8:10
205. 10. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha HSK OAZA Praha A10:8
205. 10. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Malešice A9:9
207. 10. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Žižkov A9:9
205. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice ETTC Klánovice C5:10
206. 10. 2015 19:30TJ Sokol Petrovice I. BAvia Čakovice F6:10
208. 10. 2015 19:15TJ Pankrác BTJ Slavoj Praha B2:10
314. 10. 2015 19:15TJ Slavoj Praha BSF SKK EL Niňo Praha H10:7
312. 10. 2015 19:15Avia Čakovice FTJ Pankrác B6:10
312. 10. 2015 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Petrovice I. B10:6
315. 10. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov ASlovan KST Bohnice E10:6
315. 10. 2015 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:3
312. 10. 2015 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Michle Praha F8:10
419. 10. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Sokol Michle Praha F10:4
421. 10. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ASK OAZA Praha A10:8
419. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Malešice A4:10
420. 10. 2015 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Žižkov A10:3
422. 10. 2015 19:15TJ Pankrác BTTC Klánovice C3:10
421. 12. 2015 00:00TJ Slavoj Praha BAvia Čakovice F10:0wo
502. 11. 2015 19:15Avia Čakovice FSF SKK EL Niňo Praha H6:10
502. 11. 2015 19:00TTC Klánovice CTJ Slavoj Praha B10:6
505. 11. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Pankrác B9:9
505. 11. 2015 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Petrovice I. B10:3
502. 11. 2015 00:00SK OAZA Praha ASlovan KST Bohnice E10:5
502. 11. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:5
615. 12. 2015 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:2
609. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Michle Praha F6:10
610. 11. 2015 19:30TJ Sokol Petrovice I. BSK OAZA Praha A9:9
612. 11. 2015 19:15TJ Pankrác BTJ Malešice A9:9
611. 11. 2015 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Žižkov A9:9
609. 11. 2015 19:15Avia Čakovice FTTC Klánovice C7:10
716. 11. 2015 19:00TTC Klánovice CSF SKK EL Niňo Praha H9:9
719. 11. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov AAvia Čakovice F10:6
719. 11. 2015 18:45TJ Malešice ATJ Slavoj Praha B10:4
716. 11. 2015 00:00SK OAZA Praha ATJ Pankrác B8:10
716. 11. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Petrovice I. B10:5
718. 11. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ASlovan KST Bohnice E10:3
823. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha HSlovan KST Bohnice E10:4
824. 11. 2015 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:1
826. 11. 2015 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Michle Praha F10:4
825. 11. 2015 19:15TJ Slavoj Praha BSK OAZA Praha A10:4
823. 11. 2015 19:15Avia Čakovice FTJ Malešice A6:10
823. 11. 2015 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Žižkov A10:1
903. 12. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov ASF SKK EL Niňo Praha H5:10
903. 12. 2015 18:45TJ Malešice ATTC Klánovice C4:10
930. 11. 2015 00:00SK OAZA Praha AAvia Čakovice F10:5
930. 11. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Slavoj Praha B6:10
902. 12. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Pankrác B4:10
930. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Petrovice I. B10:8
1007. 12. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Sokol Petrovice I. B10:7
1010. 12. 2015 19:15TJ Pankrác BSlovan KST Bohnice E10:4
1009. 12. 2015 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:5
1007. 12. 2015 19:15Avia Čakovice FTJ Sokol Michle Praha F10:5
1007. 12. 2015 19:00TTC Klánovice CSK OAZA Praha A5:10
1010. 12. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Malešice A3:10
1117. 12. 2015 18:45TJ Malešice ASF SKK EL Niňo Praha H5:10
1114. 12. 2015 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Žižkov A10:3
1114. 12. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha FTTC Klánovice C8:10
1116. 12. 2015 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany AAvia Čakovice F0:10wo
1114. 12. 2015 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Slavoj Praha B2:10
1115. 12. 2015 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Pankrác B6:10
1204. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Pankrác B5:10
1205. 01. 2016 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Slavoj Praha B9:9
1204. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice EAvia Čakovice F2:10
1206. 01. 2016 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATTC Klánovice C0:10
1204. 01. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Žižkov A10:2
1204. 01. 2016 00:00SK OAZA Praha ATJ Malešice A10:3
1311. 01. 2016 00:00SK OAZA Praha ASF SKK EL Niňo Praha H8:10
1314. 01. 2016 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Michle Praha F10:8
1314. 01. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Břevnov Hradčany A6:10
1311. 01. 2016 19:00TTC Klánovice CSlovan KST Bohnice E9:9
1311. 01. 2016 19:15Avia Čakovice FTJ Sokol Petrovice I. B9:9
1313. 01. 2016 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Pankrác B5:10
1418. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Slavoj Praha B10:7
1421. 01. 2016 19:15TJ Pankrác BAvia Čakovice F10:8
1419. 01. 2016 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTTC Klánovice C6:10
1418. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Žižkov A8:10
1420. 01. 2016 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Malešice A10:6
1418. 01. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha FSK OAZA Praha A3:10
1525. 01. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha FSF SKK EL Niňo Praha H3:10
1528. 01. 2016 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:0
1528. 01. 2016 18:45TJ Malešice ASlovan KST Bohnice E10:5
1528. 01. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Petrovice I. B3:10
1525. 01. 2016 19:00TTC Klánovice CTJ Pankrác B10:8
1525. 01. 2016 19:15Avia Čakovice FTJ Slavoj Praha B8:10
1614. 03. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha HAvia Čakovice F10:0wo
1603. 02. 2016 19:15TJ Slavoj Praha BTTC Klánovice C10:4
1604. 02. 2016 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Žižkov A10:4
1602. 02. 2016 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Malešice A10:4
1601. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ESK OAZA Praha A2:10
1603. 02. 2016 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Michle Praha F5:10
1710. 02. 2016 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ASF SKK EL Niňo Praha H1:10
1708. 02. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha FSlovan KST Bohnice E10:8
1708. 02. 2016 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Petrovice I. B10:2
1711. 02. 2016 18:45TJ Malešice ATJ Pankrác B2:10
1711. 02. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Slavoj Praha B2:10
1708. 02. 2016 19:00TTC Klánovice CAvia Čakovice F10:2
1815. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTTC Klánovice C9:9
1815. 02. 2016 19:15Avia Čakovice FTJ Sokol Žižkov A10:5
1817. 02. 2016 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Malešice A10:3
1818. 02. 2016 19:15TJ Pankrác BSK OAZA Praha A10:6
1816. 02. 2016 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Michle Praha F10:7
1815. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Břevnov Hradčany A10:7
1922. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ESF SKK EL Niňo Praha H1:10
1924. 02. 2016 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Petrovice I. B10:5
1922. 02. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Pankrác B9:9
1922. 02. 2016 00:00SK OAZA Praha ATJ Slavoj Praha B10:3
1925. 02. 2016 18:45TJ Malešice AAvia Čakovice F8:10
1925. 02. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Klánovice C2:10
2014. 03. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Sokol Žižkov A10:1
2014. 03. 2016 19:00TTC Klánovice CTJ Malešice A10:4
2014. 03. 2016 19:15Avia Čakovice FSK OAZA Praha A8:10
2016. 03. 2016 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Michle Praha F10:7
2017. 03. 2016 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:0
2015. 03. 2016 19:30TJ Sokol Petrovice I. BSlovan KST Bohnice E10:4
2122. 03. 2016 19:30TJ Sokol Petrovice I. BSF SKK EL Niňo Praha H0:10
2121. 03. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Pankrác B4:10
2123. 03. 2016 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Slavoj Praha B4:10
2121. 03. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha FAvia Čakovice F10:6
2121. 03. 2016 00:00SK OAZA Praha ATTC Klánovice C4:10
2124. 03. 2016 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Žižkov A10:6
2228. 03. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Malešice A10:2
2231. 03. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov ASK OAZA Praha A10:7
2228. 03. 2016 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Michle Praha F10:2
2204. 04. 2016 19:00Avia Čakovice FTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:0
2230. 03. 2016 19:15TJ Slavoj Praha BSlovan KST Bohnice E10:5
2231. 03. 2016 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Petrovice I. B10:4
2. třída B muži (KS-2B)
101. 10. 2015 19:15TJ Pankrác CAC Sparta Praha G9:9
130. 09. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BAvia Čakovice E8:10
130. 09. 2015 19:00PSK Olymp Praha BSlovan KST Bohnice D4:10
129. 09. 2015 19:30TJ ABC Branik ATJ Kyje A10:6
128. 09. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Orion Praha B10:5
101. 10. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Elizza Praha F10:4
205. 10. 2015 19:00AC Sparta Praha GTTC Elizza Praha F10:8
205. 10. 2015 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Nusle Praha D10:7
205. 10. 2015 18:30TJ Kyje ATJ Sokol Michle Praha E10:8
208. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice DTJ ABC Branik A10:0
209. 10. 2015 18:30Avia Čakovice EPSK Olymp Praha B10:7
208. 10. 2015 19:15TJ Pankrác CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:3
314. 10. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BAC Sparta Praha G10:6
314. 10. 2015 19:00PSK Olymp Praha BTJ Pankrác C3:10
313. 10. 2015 19:30TJ ABC Branik AAvia Čakovice E10:5
315. 10. 2015 19:00TJ Sokol Michle Praha ESlovan KST Bohnice D10:7
315. 10. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Kyje A10:4
314. 10. 2015 19:00TTC Elizza Praha FTJ Orion Praha B10:5
419. 10. 2015 19:00AC Sparta Praha GTJ Orion Praha B10:5
419. 10. 2015 18:30TJ Kyje ATTC Elizza Praha F6:10
422. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Nusle Praha D2:10
423. 10. 2015 18:15Avia Čakovice ETJ Sokol Michle Praha E10:5
422. 10. 2015 19:15TJ Pankrác CTJ ABC Branik A10:2
421. 10. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BPSK Olymp Praha B10:3
504. 11. 2015 19:00PSK Olymp Praha BAC Sparta Praha G0:10
503. 11. 2015 19:30TJ ABC Branik ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B7:10
502. 11. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Pankrác C2:10
505. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha DAvia Čakovice E10:3
504. 11. 2015 19:00TTC Elizza Praha FSlovan KST Bohnice D10:3
502. 11. 2015 19:15TJ Orion Praha BTJ Kyje A10:0
609. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha GTJ Kyje A10:2
612. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Orion Praha B10:8
613. 11. 2015 18:15Avia Čakovice ETTC Elizza Praha F10:7
612. 11. 2015 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Nusle Praha D1:10
611. 11. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Michle Praha E8:10
611. 11. 2015 19:00PSK Olymp Praha BTJ ABC Branik A6:10
717. 11. 2015 19:30TJ ABC Branik AAC Sparta Praha G2:10
716. 11. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha EPSK Olymp Praha B10:2
719. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:6
718. 11. 2015 19:00TTC Elizza Praha FTJ Pankrác C9:9
716. 11. 2015 19:15TJ Orion Praha BAvia Čakovice E10:7
716. 11. 2015 18:30TJ Kyje ASlovan KST Bohnice D8:10
823. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha GSlovan KST Bohnice D10:4
825. 11. 2015 19:15Avia Čakovice ETJ Kyje A10:4
826. 11. 2015 19:15TJ Pankrác CTJ Orion Praha B10:6
825. 11. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTTC Elizza Praha F9:9
825. 11. 2015 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Nusle Praha D0:10
824. 11. 2015 19:30TJ ABC Branik ATJ Sokol Michle Praha E10:8
930. 11. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha EAC Sparta Praha G10:4
903. 12. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ ABC Branik A10:3
902. 12. 2015 19:00TTC Elizza Praha FPSK Olymp Praha B10:0
930. 11. 2015 19:15TJ Orion Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:8
930. 11. 2015 18:30TJ Kyje ATJ Pankrác C7:10
903. 12. 2015 19:15Slovan KST Bohnice DAvia Čakovice E10:4
1007. 12. 2015 19:00AC Sparta Praha GAvia Čakovice E10:6
1010. 12. 2015 19:15TJ Pankrác CSlovan KST Bohnice D10:4
1009. 12. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Kyje A10:7
1009. 12. 2015 19:00PSK Olymp Praha BTJ Orion Praha B2:10
1008. 12. 2015 19:30TJ ABC Branik ATTC Elizza Praha F7:10
1007. 12. 2015 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Nusle Praha D8:10
1117. 12. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha DAC Sparta Praha G10:1
1116. 12. 2015 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Michle Praha E10:8
1114. 12. 2015 19:15TJ Orion Praha BTJ ABC Branik A10:4
1114. 12. 2015 18:30TJ Kyje APSK Olymp Praha B5:10
1117. 12. 2015 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B8:10
1118. 12. 2015 18:15Avia Čakovice ETJ Pankrác C6:10
1204. 01. 2016 19:00AC Sparta Praha GTJ Pankrác C2:10
1208. 01. 2016 18:15Avia Čakovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B9:9
1207. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice DPSK Olymp Praha B10:1
1204. 01. 2016 18:30TJ Kyje ATJ ABC Branik A6:10
1204. 01. 2016 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Michle Praha E4:10
1206. 01. 2016 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Nusle Praha D4:10
1313. 01. 2016 19:00TTC Elizza Praha FAC Sparta Praha G5:10
1314. 01. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Orion Praha B10:1
1311. 01. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Kyje A10:5
1312. 01. 2016 19:30TJ ABC Branik ASlovan KST Bohnice D7:10
1313. 01. 2016 19:00PSK Olymp Praha BAvia Čakovice E10:8
1313. 01. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Pankrác C6:10
1418. 01. 2016 19:00AC Sparta Praha GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:2
1421. 01. 2016 19:15TJ Pankrác CPSK Olymp Praha B10:1
1422. 01. 2016 18:15Avia Čakovice ETJ ABC Branik A10:3
1421. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Michle Praha E4:10
1418. 01. 2016 18:30TJ Kyje ATJ Sokol Nusle Praha D1:10
1418. 01. 2016 19:15TJ Orion Praha BTTC Elizza Praha F10:8
1525. 01. 2016 19:15TJ Orion Praha BAC Sparta Praha G8:10
1527. 01. 2016 19:00TTC Elizza Praha FTJ Kyje A10:3
1528. 01. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSlovan KST Bohnice D10:5
1525. 01. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha EAvia Čakovice E10:6
1526. 01. 2016 19:30TJ ABC Branik ATJ Pankrác C1:10
1527. 01. 2016 19:00PSK Olymp Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B4:10
1601. 02. 2016 19:00AC Sparta Praha GPSK Olymp Praha B10:0
1603. 02. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ ABC Branik A10:3
1604. 02. 2016 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Michle Praha E8:10
1605. 02. 2016 18:15Avia Čakovice ETJ Sokol Nusle Praha D9:9
1604. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice DTTC Elizza Praha F10:3
1601. 02. 2016 18:30TJ Kyje ATJ Orion Praha B6:10
1708. 02. 2016 18:30TJ Kyje AAC Sparta Praha G5:10
1708. 02. 2016 19:15TJ Orion Praha BSlovan KST Bohnice D10:6
1710. 02. 2016 19:00TTC Elizza Praha FAvia Čakovice E10:6
1711. 02. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Pankrác C10:2
1708. 02. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B6:10
1709. 02. 2016 19:30TJ ABC Branik APSK Olymp Praha B10:6
1815. 02. 2016 19:00AC Sparta Praha GTJ ABC Branik A10:3
1817. 02. 2016 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Michle Praha E0:10
1817. 02. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Nusle Praha D9:9
1818. 02. 2016 19:15TJ Pankrác CTTC Elizza Praha F10:8
1819. 02. 2016 18:15Avia Čakovice ETJ Orion Praha B1:10
1818. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Kyje A10:8
1925. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice DAC Sparta Praha G5:10
1922. 02. 2016 18:30TJ Kyje AAvia Čakovice E10:7
1922. 02. 2016 19:15TJ Orion Praha BTJ Pankrác C3:10
1924. 02. 2016 19:00TTC Elizza Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:3
1925. 02. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha DPSK Olymp Praha B10:3
1922. 02. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ ABC Branik A10:3
2014. 03. 2016 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Michle Praha E9:9
2015. 03. 2016 19:30TJ ABC Branik ATJ Sokol Nusle Praha D6:10
2016. 03. 2016 19:00PSK Olymp Praha BTTC Elizza Praha F10:3
2016. 03. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Orion Praha B6:10
2017. 03. 2016 19:15TJ Pankrác CTJ Kyje A10:2
2018. 03. 2016 18:15Avia Čakovice ESlovan KST Bohnice D6:10
2125. 03. 2016 18:15Avia Čakovice EAC Sparta Praha G10:2
2124. 03. 2016 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Pankrác C3:10
2121. 03. 2016 18:30TJ Kyje ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B6:10
2121. 03. 2016 19:15TJ Orion Praha BPSK Olymp Praha B10:0
2122. 03. 2016 19:00TTC Elizza Praha FTJ ABC Branik A10:8
2124. 03. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Michle Praha E10:3
2228. 03. 2016 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Nusle Praha D10:7
2228. 03. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Elizza Praha F10:4
2229. 03. 2016 19:30TJ ABC Branik ATJ Orion Praha B7:10
2230. 03. 2016 19:00PSK Olymp Praha BTJ Kyje A10:5
2230. 03. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSlovan KST Bohnice D1:10
2231. 03. 2016 19:15TJ Pankrác CAvia Čakovice E10:3
3. třída A muži (RS-1A)
128. 09. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSK OAZA Praha B7:10
130. 09. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II AKK Konstruktiva Praha A7:10
129. 09. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C5:10
128. 09. 2015 19:15Slovan KST Bohnice GSK Slivenec A3:10
129. 09. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK Dolní Měcholupy A10:4
102. 10. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Pankrác D7:10
205. 10. 2015 00:00SK OAZA Praha BTJ Pankrác D5:10
205. 10. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Břevnov Hradčany B10:8
205. 10. 2015 00:00SK Slivenec ATJ Lokomotiva Vršovice C6:10
207. 10. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSlovan KST Bohnice G10:3
205. 10. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:6
205. 10. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Běchovice II A4:10
314. 10. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ASK OAZA Praha B6:10
313. 10. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:5
312. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice GKK Konstruktiva Praha A1:10
313. 10. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:4
316. 10. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSK Slivenec A10:1
315. 10. 2015 19:15TJ Pankrác DSK Dolní Měcholupy A10:3
419. 10. 2015 00:00SK OAZA Praha BSK Dolní Měcholupy A10:8
419. 10. 2015 00:00SK Slivenec ATJ Pankrác D4:10
421. 10. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Břevnov Hradčany B6:10
419. 10. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C2:10
419. 10. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSlovan KST Bohnice G10:1
421. 10. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:6
503. 11. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK OAZA Praha B7:10
502. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Běchovice II A0:10
503. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:2
506. 11. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BKK Konstruktiva Praha A10:6
505. 11. 2015 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C5:10
502. 11. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy ASK Slivenec A10:2
609. 11. 2015 00:00SK OAZA Praha BSK Slivenec A10:3
611. 11. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSK Dolní Měcholupy A10:3
609. 11. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Pankrác D2:10
609. 11. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:4
611. 11. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Lokomotiva Vršovice C5:10
610. 11. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASlovan KST Bohnice G10:0
716. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice GSK OAZA Praha B7:10
720. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:0
720. 11. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Běchovice II A10:8
719. 11. 2015 19:15TJ Pankrác DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:1
716. 11. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy AKK Konstruktiva Praha A10:2
716. 11. 2015 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C2:10
823. 11. 2015 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C4:10
823. 11. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha ASK Slivenec A10:4
823. 11. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSK Dolní Měcholupy A10:6
825. 11. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Pankrác D7:10
824. 11. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Břevnov Hradčany B10:4
823. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Lokomotiva Vršovice C5:10
901. 12. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK OAZA Praha B10:4
904. 12. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSlovan KST Bohnice G10:4
903. 12. 2015 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:1
930. 11. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Běchovice II A10:5
930. 11. 2015 00:00SK Slivenec ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C8:10
902. 12. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CKK Konstruktiva Praha A10:7
1007. 12. 2015 00:00SK OAZA Praha BKK Konstruktiva Praha A9:9
1007. 12. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C7:10
1009. 12. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ASK Slivenec A10:0
1008. 12. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK Dolní Měcholupy A8:10
1007. 12. 2015 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Pankrác D0:10
1008. 12. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:7
1118. 12. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSK OAZA Praha B10:8
1117. 12. 2015 19:15TJ Pankrác DTJ Lokomotiva Vršovice C10:4
1114. 12. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy ASlovan KST Bohnice G10:1
1114. 12. 2015 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A7:10
1102. 03. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Běchovice II A9:9
1114. 12. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:3
1204. 01. 2016 00:00SK OAZA Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:8
1204. 01. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Běchovice II A8:10
1206. 01. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1204. 01. 2016 00:00SK Slivenec ASlovan KST Bohnice G10:5
1204. 01. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Lokomotiva Vršovice C10:7
1207. 01. 2016 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:3
1314. 01. 2016 19:15TJ Pankrác DSK OAZA Praha B10:3
1315. 01. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSK Dolní Měcholupy A5:10
1312. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK Slivenec A10:3
1311. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C4:10
1312. 01. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec AKK Konstruktiva Praha A10:6
1313. 01. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:7
1418. 01. 2016 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Běchovice II A7:10
1418. 01. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:1
1418. 01. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ASlovan KST Bohnice G10:0
1420. 01. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Lokomotiva Vršovice C5:10
1418. 01. 2016 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Břevnov Hradčany B6:10
1418. 01. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Pankrác D9:9
1525. 01. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ASK OAZA Praha B10:6
1528. 01. 2016 19:15TJ Pankrác DSK Slivenec A10:3
1529. 01. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C1:10
1526. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CKK Konstruktiva Praha A10:1
1525. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C2:10
1526. 01. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Běchovice II A10:6
1601. 02. 2016 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1603. 02. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II ASlovan KST Bohnice G10:2
1601. 02. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Lokomotiva Vršovice C3:10
1608. 02. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany B9:9
1603. 02. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Pankrác D8:10
1601. 02. 2016 00:00SK Slivenec ASK Dolní Měcholupy A7:10
1708. 02. 2016 00:00SK Slivenec ASK OAZA Praha B10:5
1708. 02. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
1711. 02. 2016 19:15TJ Pankrác DKK Konstruktiva Praha A10:0
1712. 02. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C3:10
1709. 02. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Běchovice II A10:5
1708. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Suchdol-Sedlec A5:10
1815. 02. 2016 00:00SK OAZA Praha BSlovan KST Bohnice G10:1
1816. 02. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Lokomotiva Vršovice C1:10
1817. 02. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Břevnov Hradčany B10:7
1815. 02. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Pankrác D6:10
1815. 02. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ASK Dolní Měcholupy A10:7
1817. 02. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSK Slivenec A10:5
1924. 02. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSK OAZA Praha B10:5
1922. 02. 2016 00:00SK Slivenec AKK Konstruktiva Praha A10:6
1922. 02. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:8
1925. 02. 2016 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Běchovice II A10:6
1926. 02. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1923. 02. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSlovan KST Bohnice G10:1
2014. 03. 2016 00:00SK OAZA Praha BTJ Lokomotiva Vršovice C4:10
2014. 03. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Břevnov Hradčany B5:10
2015. 03. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Pankrác D5:10
2016. 03. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II ASK Dolní Měcholupy A6:10
2014. 03. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSK Slivenec A10:7
2014. 03. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C6:10
2121. 03. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ASK OAZA Praha B10:5
2123. 03. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C9:9
2121. 03. 2016 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Běchovice II A3:10
2121. 03. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:8
2124. 03. 2016 19:15TJ Pankrác DSlovan KST Bohnice G10:2
2125. 03. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Lokomotiva Vršovice C5:10
2228. 03. 2016 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:8
2229. 03. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Pankrác D10:4
2228. 03. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GSK Dolní Měcholupy A0:10
2229. 03. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK Slivenec A10:2
2230. 03. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C6:10
2204. 04. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CKK Konstruktiva Praha A8:10
3. třída B muži (RS-1B)
130. 09. 2015 19:00TTC Elizza Praha GSlovan KST Bohnice F10:8
130. 09. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ ABC Branik B10:0
102. 10. 2015 18:00SK HAMR ATJ Zelená Liška A10:1
101. 10. 2015 19:15SK Start Praha BAvia Čakovice G6:10
129. 09. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Střížkov D7:10
128. 09. 2015 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASF SKK EL Niňo Praha I8:10
207. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice FSF SKK EL Niňo Praha I4:10
226. 10. 2015 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Nové Vysočany A10:5
205. 10. 2015 00:00Avia Čakovice GTJ Sokol Petrovice I. C10:6
207. 10. 2015 19:15TJ Zelená Liška ASK Start Praha B10:3
207. 10. 2015 19:30TJ ABC Branik BSK HAMR A6:10
207. 10. 2015 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D3:10
314. 10. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSlovan KST Bohnice F9:9
316. 10. 2015 18:00SK HAMR ATTC Elizza Praha G10:3
315. 10. 2015 19:15SK Start Praha BTJ ABC Branik B10:4
313. 10. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Zelená Liška A10:7
312. 10. 2015 18:45TJ Sokol Nové Vysočany AAvia Čakovice G1:10
312. 10. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ Střížkov D6:10
421. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Střížkov D10:5
422. 10. 2015 19:00Avia Čakovice GSF SKK EL Niňo Praha I10:4
421. 10. 2015 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Nové Vysočany A5:10
421. 10. 2015 19:30TJ ABC Branik BTJ Sokol Petrovice I. C1:10
421. 10. 2015 19:00TTC Elizza Praha GSK Start Praha B10:2
421. 10. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK HAMR A8:10
506. 11. 2015 18:00SK HAMR ASlovan KST Bohnice F9:9
505. 11. 2015 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D6:10
503. 11. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTTC Elizza Praha G10:3
502. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ ABC Branik B10:2
502. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ Zelená Liška A10:1
506. 11. 2015 19:00TJ Střížkov DAvia Čakovice G5:10
611. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice FAvia Čakovice G1:10
611. 11. 2015 19:15TJ Zelená Liška ATJ Střížkov D4:10
611. 11. 2015 19:30TJ ABC Branik BSF SKK EL Niňo Praha I1:10
611. 11. 2015 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Nové Vysočany A5:10
611. 11. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Petrovice I. C9:9
613. 11. 2015 18:00SK HAMR ASK Start Praha B10:8
719. 11. 2015 19:15SK Start Praha BSlovan KST Bohnice F4:10
704. 12. 2015 19:00
herna SK HAMR
TJ Sokol Petrovice I. CSK HAMR A8:10
716. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D4:10
716. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITTC Elizza Praha G10:3
720. 11. 2015 19:00TJ Střížkov DTJ ABC Branik B10:0
716. 11. 2015 00:00Avia Čakovice GTJ Zelená Liška A10:1
825. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Zelená Liška A8:10
825. 11. 2015 19:30TJ ABC Branik BAvia Čakovice G1:10
825. 11. 2015 19:00TTC Elizza Praha GTJ Střížkov D1:10
825. 11. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSF SKK EL Niňo Praha I4:10
827. 11. 2015 18:00SK HAMR ATJ Sokol Nové Vysočany A10:4
826. 11. 2015 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Petrovice I. C8:10
901. 12. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSlovan KST Bohnice F7:10
930. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASK Start Praha B10:7
930. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha ISK HAMR A10:2
904. 12. 2015 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:4
930. 11. 2015 00:00Avia Čakovice GTTC Elizza Praha G10:7
902. 12. 2015 19:15TJ Zelená Liška ATJ ABC Branik B10:7
1009. 12. 2015 19:15Slovan KST Bohnice FTJ ABC Branik B10:0
1009. 12. 2015 19:00TTC Elizza Praha GTJ Zelená Liška A10:6
1009. 12. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DAvia Čakovice G3:10
1011. 12. 2015 18:00SK HAMR ATJ Střížkov D10:8
1010. 12. 2015 19:15SK Start Praha BSF SKK EL Niňo Praha I4:10
1008. 12. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Nové Vysočany A10:5
1114. 12. 2015 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASlovan KST Bohnice F3:10
1114. 12. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Petrovice I. C10:2
1115. 12. 2015 19:00SK Start Praha BTJ Střížkov D5:10
1114. 12. 2015 00:00Avia Čakovice GSK HAMR A10:5
1116. 12. 2015 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:8
1116. 12. 2015 19:30TJ ABC Branik BTTC Elizza Praha G3:10
1206. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice FTTC Elizza Praha G9:9
1206. 01. 2016 19:30TJ ABC Branik BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D0:10
1206. 01. 2016 19:15TJ Zelená Liška ASK HAMR A10:7
1204. 01. 2016 00:00Avia Čakovice GSK Start Praha B10:2
1208. 01. 2016 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Petrovice I. C8:10
1204. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Nové Vysočany A10:0
1311. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha ISlovan KST Bohnice F10:4
1311. 01. 2016 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Střížkov D7:10
1312. 01. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CAvia Čakovice G8:10
1314. 01. 2016 19:15SK Start Praha BTJ Zelená Liška A4:10
1315. 01. 2016 18:00SK HAMR ATJ ABC Branik B10:2
1313. 01. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTTC Elizza Praha G5:10
1420. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:5
1420. 01. 2016 19:00TTC Elizza Praha GSK HAMR A3:10
1420. 01. 2016 19:30TJ ABC Branik BSK Start Praha B10:7
1420. 01. 2016 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Petrovice I. C10:1
1418. 01. 2016 00:00Avia Čakovice GTJ Sokol Nové Vysočany A10:2
1422. 01. 2016 19:00TJ Střížkov DSF SKK EL Niňo Praha I7:10
1529. 01. 2016 19:00TJ Střížkov DSlovan KST Bohnice F7:10
1502. 03. 2016 19:15SF SKK EL Niňo Praha IAvia Čakovice G3:10
1525. 01. 2016 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Zelená Liška A5:10
1526. 01. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ ABC Branik B10:0
1528. 01. 2016 19:15SK Start Praha BTTC Elizza Praha G2:10
1529. 01. 2016 18:00SK HAMR ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D7:10
1603. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice FSK HAMR A5:10
1603. 02. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK Start Praha B8:10
1607. 03. 2016 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Petrovice I. C10:2
1603. 02. 2016 19:30TJ ABC Branik BTJ Sokol Nové Vysočany A1:10
1603. 02. 2016 19:15TJ Zelená Liška ASF SKK EL Niňo Praha I6:10
1601. 02. 2016 00:00Avia Čakovice GTJ Střížkov D6:10
1708. 02. 2016 00:00Avia Čakovice GSlovan KST Bohnice F10:2
1712. 02. 2016 19:00TJ Střížkov DTJ Zelená Liška A7:10
1708. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ ABC Branik B10:0wo
1708. 02. 2016 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATTC Elizza Praha G10:8
1709. 02. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:3
1711. 02. 2016 19:15SK Start Praha BSK HAMR A10:8
1816. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice FSK Start Praha B1:10
1819. 02. 2016 18:00SK HAMR ATJ Sokol Petrovice I. C8:10
1817. 02. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Nové Vysočany A10:3
1817. 02. 2016 19:00TTC Elizza Praha GSF SKK EL Niňo Praha I3:10
1817. 02. 2016 19:30TJ ABC Branik BTJ Střížkov D1:10
1817. 02. 2016 19:15TJ Zelená Liška AAvia Čakovice G5:10
1924. 02. 2016 19:15TJ Zelená Liška ASlovan KST Bohnice F10:7
1922. 02. 2016 00:00Avia Čakovice GTJ ABC Branik B10:3
1926. 02. 2016 19:00TJ Střížkov DTTC Elizza Praha G10:4
1922. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:4
1922. 02. 2016 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASK HAMR A10:7
1923. 02. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSK Start Praha B6:10
2016. 03. 2016 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Petrovice I. C10:8
2017. 03. 2016 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Nové Vysočany A10:8
2018. 03. 2016 18:00SK HAMR ASF SKK EL Niňo Praha I6:10
2016. 03. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Střížkov D10:0
2009. 03. 2016 19:00TTC Elizza Praha GAvia Čakovice G5:10
2016. 03. 2016 19:30TJ ABC Branik BTJ Zelená Liška A4:10
2123. 03. 2016 19:30TJ ABC Branik BSlovan KST Bohnice F4:10
2123. 03. 2016 19:15TJ Zelená Liška ATTC Elizza Praha G10:3
2121. 03. 2016 00:00Avia Čakovice GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:4
2104. 04. 2016 19:15TJ Střížkov DSK HAMR A8:10
2121. 03. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha ISK Start Praha B10:0
2121. 03. 2016 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Petrovice I. C10:8
2230. 03. 2016 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Nové Vysočany A8:10
2229. 03. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSF SKK EL Niňo Praha I7:10
2201. 04. 2016 19:00TJ Střížkov DSK Start Praha B10:4
2201. 04. 2016 18:00SK HAMR AAvia Čakovice G10:8
2230. 03. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Zelená Liška A10:4
2230. 03. 2016 19:00TTC Elizza Praha GTJ ABC Branik B10:2
4. třída A muži (RS-2A)
129. 09. 2015 19:15PSK Olymp Praha CTJ Malešice B6:10
128. 09. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Žižkov B5:10
130. 09. 2015 18:00
sokolovna Nusle
TJ Kyje BTJ Sokol Nusle Praha F3:10
102. 10. 2015 19:15SK Vršovice ATJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:7
101. 10. 2015 19:15Avia Čakovice HTTC Klánovice E8:10
101. 10. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Nové Vysočany B10:4
208. 10. 2015 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Nové Vysočany B10:4
209. 10. 2015 19:00TTC Klánovice ETJ Lokomotiva Vršovice D2:10
206. 10. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BAvia Čakovice H10:7
207. 10. 2015 18:00TJ Sokol Nusle Praha FSK Vršovice A10:4
208. 10. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Kyje B8:10
206. 10. 2015 19:15PSK Olymp Praha CSK Dolní Měcholupy B3:10
312. 10. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Malešice B10:6
312. 10. 2015 18:30TJ Kyje BPSK Olymp Praha C10:0
316. 10. 2015 19:15SK Vršovice ATJ Sokol Žižkov B5:10
315. 10. 2015 19:15Avia Čakovice HTJ Sokol Nusle Praha F1:10
315. 10. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:3
313. 10. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTTC Klánovice E9:9
422. 10. 2015 18:45TJ Malešice BTTC Klánovice E10:3
420. 10. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Nové Vysočany B10:0
421. 10. 2015 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Lokomotiva Vršovice D10:7
422. 10. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov BAvia Čakovice H10:0
420. 10. 2015 19:15PSK Olymp Praha CSK Vršovice A9:9
419. 10. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Kyje B10:6
502. 11. 2015 18:30TJ Kyje BTJ Malešice B8:10
506. 11. 2015 19:15SK Vršovice ASK Dolní Měcholupy B4:10
505. 11. 2015 19:15Avia Čakovice HPSK Olymp Praha C10:2
505. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Žižkov B10:6
503. 11. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Nusle Praha F4:10
506. 11. 2015 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Suchdol-Sedlec B9:9
612. 11. 2015 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:1
611. 11. 2015 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTTC Klánovice E10:1
612. 11. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Nové Vysočany B10:4
610. 11. 2015 19:15PSK Olymp Praha CTJ Lokomotiva Vršovice D1:10
609. 11. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy BAvia Čakovice H10:3
609. 11. 2015 18:30TJ Kyje BSK Vršovice A10:8
720. 11. 2015 19:15SK Vršovice ATJ Malešice B10:8
719. 11. 2015 19:15Avia Čakovice HTJ Kyje B10:6
719. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSK Dolní Měcholupy B10:1
717. 11. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BPSK Olymp Praha C10:2
720. 11. 2015 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Žižkov B3:10
717. 11. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Nusle Praha F1:10
826. 11. 2015 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Nusle Praha F5:10
826. 11. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:2
824. 11. 2015 19:15PSK Olymp Praha CTTC Klánovice E10:1
823. 11. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Nové Vysočany B10:7
823. 11. 2015 18:30TJ Kyje BTJ Lokomotiva Vršovice D4:10
827. 11. 2015 19:15SK Vršovice AAvia Čakovice H10:7
903. 12. 2015 19:15Avia Čakovice HTJ Malešice B10:4
903. 12. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSK Vršovice A10:1
901. 12. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Kyje B8:10
904. 12. 2015 19:00TTC Klánovice ESK Dolní Měcholupy B4:10
901. 12. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BPSK Olymp Praha C10:1
902. 12. 2015 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Žižkov B8:10
1010. 12. 2015 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Žižkov B10:4
1008. 12. 2015 19:15PSK Olymp Praha CTJ Sokol Nusle Praha F2:10
1007. 12. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:0
1007. 12. 2015 18:30TJ Kyje BTTC Klánovice E10:4
1011. 12. 2015 19:15SK Vršovice ATJ Sokol Nové Vysočany B6:10
1010. 12. 2015 19:15Avia Čakovice HTJ Lokomotiva Vršovice D4:10
1117. 12. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Malešice B10:0
1115. 12. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BAvia Čakovice H10:3
1113. 01. 2016 19:00TTC Klánovice ESK Vršovice A7:10
1115. 12. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Kyje B9:9
1116. 12. 2015 18:00TJ Sokol Nusle Praha FSK Dolní Měcholupy B10:7
1117. 12. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov BPSK Olymp Praha C9:9
1207. 01. 2016 18:45TJ Malešice BPSK Olymp Praha C10:2
1207. 01. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov BSK Dolní Měcholupy B10:5
1206. 01. 2016 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Kyje B10:5
1205. 01. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK Vršovice A7:10
1208. 01. 2016 19:00TTC Klánovice EAvia Čakovice H5:10
1205. 01. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Lokomotiva Vršovice D2:10
1312. 01. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Malešice B10:4
1314. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTTC Klánovice E10:1
1314. 01. 2016 19:15Avia Čakovice HTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:3
1315. 01. 2016 19:15SK Vršovice ATJ Sokol Nusle Praha F2:10
1311. 01. 2016 18:30TJ Kyje BTJ Sokol Žižkov B4:10
1311. 01. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy BPSK Olymp Praha C10:1
1421. 01. 2016 18:45TJ Malešice BSK Dolní Měcholupy B10:4
1419. 01. 2016 19:15PSK Olymp Praha CTJ Kyje B6:10
1421. 01. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov BSK Vršovice A10:8
1420. 01. 2016 18:00TJ Sokol Nusle Praha FAvia Čakovice H10:4
1419. 01. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Lokomotiva Vršovice D0:10
1422. 01. 2016 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Nové Vysočany B4:10
1529. 01. 2016 19:00TTC Klánovice ETJ Malešice B2:10
1526. 01. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:0
1528. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Nusle Praha F10:7
1528. 01. 2016 19:15Avia Čakovice HTJ Sokol Žižkov B10:8
1529. 01. 2016 19:15SK Vršovice APSK Olymp Praha C6:10
1525. 01. 2016 18:30TJ Kyje BSK Dolní Měcholupy B8:10
1604. 02. 2016 18:45TJ Malešice BTJ Kyje B10:2
1601. 02. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy BSK Vršovice A10:8
1602. 02. 2016 19:15PSK Olymp Praha CAvia Čakovice H6:10
1604. 02. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Lokomotiva Vršovice D2:10
1603. 02. 2016 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Nové Vysočany B10:1
1602. 02. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTTC Klánovice E10:0
1709. 02. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Malešice B3:10
1712. 02. 2016 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Nusle Praha F3:10
1709. 02. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Žižkov B9:9
1711. 02. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DPSK Olymp Praha C10:0
1711. 02. 2016 19:15Avia Čakovice HSK Dolní Měcholupy B6:10
1712. 02. 2016 19:15SK Vršovice ATJ Kyje B9:9
1818. 02. 2016 18:45TJ Malešice BSK Vršovice A10:3
1815. 02. 2016 18:30TJ Kyje BAvia Čakovice H10:4
1815. 02. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Lokomotiva Vršovice D4:10
1816. 02. 2016 19:15PSK Olymp Praha CTJ Sokol Nové Vysočany B0:10
1818. 02. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Klánovice E10:4
1817. 02. 2016 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:3
1924. 02. 2016 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Malešice B10:1
1923. 02. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Žižkov B3:10
1926. 02. 2016 19:00TTC Klánovice EPSK Olymp Praha C10:1
1923. 02. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BSK Dolní Měcholupy B9:9
1925. 02. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Kyje B10:1
1925. 02. 2016 19:15Avia Čakovice HSK Vršovice A9:9
2017. 03. 2016 18:45TJ Malešice BAvia Čakovice H10:2
2018. 03. 2016 19:15SK Vršovice ATJ Lokomotiva Vršovice D4:10
2014. 03. 2016 18:30TJ Kyje BTJ Sokol Nové Vysočany B8:10
2014. 03. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy BTTC Klánovice E10:4
2015. 03. 2016 19:15PSK Olymp Praha CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B8:10
2017. 03. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Nusle Praha F9:9
2124. 03. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Malešice B10:1
2123. 03. 2016 18:00TJ Sokol Nusle Praha FPSK Olymp Praha C10:3
2122. 03. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK Dolní Měcholupy B1:10
2123. 03. 2016 19:00TTC Klánovice ETJ Kyje B10:5
2122. 03. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BSK Vršovice A9:9
2124. 03. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DAvia Čakovice H10:1
2231. 03. 2016 18:45TJ Malešice BTJ Lokomotiva Vršovice D3:10
2231. 03. 2016 19:15Avia Čakovice HTJ Sokol Nové Vysočany B8:10
2201. 04. 2016 19:15SK Vršovice ATTC Klánovice E10:0
2228. 03. 2016 18:30TJ Kyje BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
2228. 03. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Nusle Praha F9:9
2229. 03. 2016 19:15PSK Olymp Praha CTJ Sokol Žižkov B7:10
4. třída B muži (RS-2B)
101. 10. 2015 19:00AC Sparta Praha HTJ Lokomotiva Vršovice E10:3
102. 10. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Petrovice I. D7:10
130. 09. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Zelená Liška B8:10
130. 09. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESF SKK EL Niňo Praha J10:2
101. 10. 2015 18:30TJ Sokol Kbely ATTC Klánovice D9:9
128. 09. 2015 00:00SK OAZA Praha CTTC Elizza Praha H9:9
205. 10. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Elizza Praha H10:6
205. 10. 2015 19:00TTC Klánovice DSK OAZA Praha C10:5
205. 10. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Kbely A10:3
205. 10. 2015 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Nusle Praha E0:10
206. 10. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTTC Praha - klub stolního tenisu B10:4
208. 10. 2015 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:4
316. 10. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Lokomotiva Vršovice E8:10
314. 10. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BAC Sparta Praha H6:10
314. 10. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Petrovice I. D10:4
315. 10. 2015 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Zelená Liška B10:3
312. 10. 2015 00:00SK OAZA Praha CSF SKK EL Niňo Praha J10:7
314. 10. 2015 19:00TTC Elizza Praha HTTC Klánovice D10:3
419. 10. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Klánovice D4:10
419. 10. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTTC Elizza Praha H7:10
419. 10. 2015 00:00TJ Zelená Liška BSK OAZA Praha C9:9
420. 10. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Kbely A6:10
422. 10. 2015 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Nusle Praha E10:8
423. 10. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETTC Praha - klub stolního tenisu B10:7
504. 11. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Lokomotiva Vršovice E4:10
504. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:0
505. 11. 2015 18:30TJ Sokol Kbely AAC Sparta Praha H5:10
502. 11. 2015 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Petrovice I. D5:10
504. 11. 2015 19:00TTC Elizza Praha HTJ Zelená Liška B10:2
502. 11. 2015 19:00TTC Klánovice DSF SKK EL Niňo Praha J10:1
609. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESF SKK EL Niňo Praha J7:10
609. 11. 2015 00:00TJ Zelená Liška BTTC Klánovice D7:10
610. 11. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTTC Elizza Praha H10:6
612. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha HSK OAZA Praha C10:4
613. 11. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Kbely A9:9
611. 11. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Nusle Praha E7:10
718. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Lokomotiva Vršovice E10:2
719. 11. 2015 18:30TJ Sokol Kbely ATTC Praha - klub stolního tenisu B4:10
716. 11. 2015 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E7:10
718. 11. 2015 19:00TTC Elizza Praha HAC Sparta Praha H2:10
716. 11. 2015 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Petrovice I. D10:7
716. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Zelená Liška B10:8
823. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Zelená Liška B10:8
824. 11. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. DSF SKK EL Niňo Praha J5:10
826. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha HTTC Klánovice D10:6
827. 11. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETTC Elizza Praha H2:10
825. 11. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BSK OAZA Praha C8:10
825. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Kbely A10:6
903. 12. 2015 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Lokomotiva Vršovice E10:3
930. 11. 2015 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Nusle Praha E3:10
902. 12. 2015 19:00TTC Elizza Praha HTTC Praha - klub stolního tenisu B10:2
930. 11. 2015 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:2
930. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha JAC Sparta Praha H9:9
930. 11. 2015 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Petrovice I. D8:10
1007. 12. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Petrovice I. D5:10
1010. 12. 2015 19:00AC Sparta Praha HTJ Zelená Liška B10:2
1011. 12. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESF SKK EL Niňo Praha J7:10
1009. 12. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTTC Klánovice D4:10
1009. 12. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETTC Elizza Praha H10:0
1010. 12. 2015 18:30TJ Sokol Kbely ASK OAZA Praha C10:5
1114. 12. 2015 00:00SK OAZA Praha CTJ Lokomotiva Vršovice E10:4
1116. 12. 2015 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Kbely A10:5
1114. 12. 2015 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Nusle Praha E2:10
1114. 12. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTTC Praha - klub stolního tenisu B10:5
1114. 12. 2015 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E9:9
1115. 12. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. DAC Sparta Praha H10:6
1204. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice EAC Sparta Praha H10:5
1205. 01. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:8
1204. 01. 2016 00:00TJ Zelená Liška BTTC Praha - klub stolního tenisu B10:6
1204. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Nusle Praha E10:6
1204. 01. 2016 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Kbely A10:7
1206. 01. 2016 19:00TTC Elizza Praha HSK OAZA Praha C3:10
1314. 01. 2016 18:30TTC Elizza Praha HTJ Lokomotiva Vršovice E10:6
1311. 01. 2016 00:00SK OAZA Praha CTTC Klánovice D5:10
1314. 01. 2016 18:30TJ Sokol Kbely ASF SKK EL Niňo Praha J10:8
1313. 01. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Zelená Liška B10:3
1313. 01. 2016 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Petrovice I. D4:10
1315. 01. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EAC Sparta Praha H4:10
1418. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E5:10
1421. 01. 2016 19:00AC Sparta Praha HTTC Praha - klub stolního tenisu B10:0
1419. 01. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Nusle Praha E9:9
1418. 01. 2016 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Kbely A9:9
1418. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha JSK OAZA Praha C10:1
1418. 01. 2016 19:00TTC Klánovice DTTC Elizza Praha H9:9
1525. 01. 2016 19:00TTC Klánovice DTJ Lokomotiva Vršovice E10:2
1527. 01. 2016 19:00TTC Elizza Praha HSF SKK EL Niňo Praha J10:3
1525. 01. 2016 00:00SK OAZA Praha CTJ Zelená Liška B10:8
1528. 01. 2016 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Petrovice I. D10:7
1527. 01. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha EAC Sparta Praha H1:10
1527. 01. 2016 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E7:10
1601. 02. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Praha - klub stolního tenisu B10:1
1605. 02. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Nusle Praha E1:10
1604. 02. 2016 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Kbely A10:2
1602. 02. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. DSK OAZA Praha C10:3
1601. 02. 2016 00:00TJ Zelená Liška BTTC Elizza Praha H9:9
1601. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTTC Klánovice D8:10
1708. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Lokomotiva Vršovice E10:4
1708. 02. 2016 19:00TTC Klánovice DTJ Zelená Liška B10:5
1710. 02. 2016 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Petrovice I. D10:8
1708. 02. 2016 00:00SK OAZA Praha CAC Sparta Praha H1:10
1711. 02. 2016 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E8:10
1710. 02. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETTC Praha - klub stolního tenisu B10:0
1815. 02. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Nusle Praha E1:10
1817. 02. 2016 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Kbely A10:5
1819. 02. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESK OAZA Praha C10:4
1818. 02. 2016 19:00AC Sparta Praha HTTC Elizza Praha H10:1
1816. 02. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTTC Klánovice D3:10
1815. 02. 2016 00:00TJ Zelená Liška BSF SKK EL Niňo Praha J8:10
1922. 02. 2016 00:00TJ Zelená Liška BTJ Lokomotiva Vršovice E5:10
1922. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Petrovice I. D7:10
1922. 02. 2016 19:00TTC Klánovice DAC Sparta Praha H1:10
1924. 02. 2016 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:3
1922. 02. 2016 00:00SK OAZA Praha CTTC Praha - klub stolního tenisu B10:1
1925. 02. 2016 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Nusle Praha E4:10
2014. 03. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Kbely A2:10
2016. 03. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK OAZA Praha C10:2
2016. 03. 2016 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTTC Elizza Praha H5:10
2018. 03. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETTC Klánovice D6:10
2017. 03. 2016 19:00AC Sparta Praha HSF SKK EL Niňo Praha J10:2
2015. 03. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Zelená Liška B10:4
2122. 03. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Lokomotiva Vršovice E10:8
2121. 03. 2016 00:00TJ Zelená Liška BAC Sparta Praha H9:9
2121. 03. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:2
2121. 03. 2016 19:00TTC Klánovice DTTC Praha - klub stolního tenisu B10:4
2123. 03. 2016 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Nusle Praha E10:6
2121. 03. 2016 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Kbely A10:6
2230. 03. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESK OAZA Praha C10:2
2231. 03. 2016 18:30TJ Sokol Kbely ATTC Elizza Praha H7:10
2230. 03. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETTC Klánovice D6:10
2230. 03. 2016 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BSF SKK EL Niňo Praha J0:10wo
2201. 04. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Zelená Liška B10:8
2231. 03. 2016 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Petrovice I. D10:2
5. třída A muži (RS-3A)
128. 09. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha KSlovan KST Bohnice H10:3
105. 10. 2015 19:15TJ Orion Praha CKK Konstruktiva Praha B10:4
130. 09. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Nusle Praha G0:10
128. 09. 2015 00:00SK Slivenec BTTC Praha - klub stolního tenisu C10:8
129. 10. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Běchovice II B10:3
128. 09. 2015 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Střížkov E1:10
209. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Střížkov E2:10
207. 10. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II BVŠSK MFF Praha A9:9
207. 10. 2015 18:15TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Sokol Žižkov C3:10
207. 10. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSK Slivenec B10:1
208. 10. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Břevnov Hradčany C5:10
205. 10. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Orion Praha C10:2
312. 10. 2015 19:15TJ Orion Praha CSlovan KST Bohnice H10:2
314. 10. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CSF SKK EL Niňo Praha K0:10
312. 10. 2015 00:00SK Slivenec BKK Konstruktiva Praha B10:7
315. 10. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Nusle Praha G10:0
312. 10. 2015 19:00VŠSK MFF Praha ATTC Praha - klub stolního tenisu C10:4
315. 10. 2015 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Běchovice II B10:2
423. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Běchovice II B5:10
421. 10. 2015 18:15TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Střížkov E5:10
421. 10. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha GVŠSK MFF Praha A7:10
422. 10. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Žižkov C6:10
419. 10. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha KSK Slivenec B5:10
419. 10. 2015 19:15TJ Orion Praha CTJ Sokol Břevnov Hradčany C9:9
504. 11. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CSlovan KST Bohnice H10:3
502. 11. 2015 00:00SK Slivenec BTJ Orion Praha C6:10
505. 11. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov CSF SKK EL Niňo Praha K10:1
502. 11. 2015 19:00VŠSK MFF Praha AKK Konstruktiva Praha B10:3
505. 11. 2015 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Nusle Praha G10:5
504. 11. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II BTTC Praha - klub stolního tenisu C10:4
613. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice HTTC Praha - klub stolního tenisu C9:9
611. 11. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Běchovice II B9:9
612. 11. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Střížkov E4:10
609. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha KVŠSK MFF Praha A10:7
609. 11. 2015 19:15TJ Orion Praha CTJ Sokol Žižkov C7:10
611. 11. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CSK Slivenec B2:10
716. 11. 2015 00:00SK Slivenec BSlovan KST Bohnice H10:6
719. 11. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Břevnov Hradčany C9:9
716. 11. 2015 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Orion Praha C10:2
719. 11. 2015 19:15TJ Střížkov ESF SKK EL Niňo Praha K10:3
718. 11. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II BKK Konstruktiva Praha B10:2
718. 11. 2015 18:15TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Sokol Nusle Praha G6:10
827. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Nusle Praha G1:10
826. 11. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha BTTC Praha - klub stolního tenisu C10:3
823. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Běchovice II B6:10
823. 11. 2015 19:15TJ Orion Praha CTJ Střížkov E4:10
825. 11. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CVŠSK MFF Praha A10:3
823. 11. 2015 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Žižkov C7:10
903. 12. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov CSlovan KST Bohnice H10:0
930. 11. 2015 19:00VŠSK MFF Praha ASK Slivenec B10:4
903. 12. 2015 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Břevnov Hradčany C10:0
902. 12. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II BTJ Orion Praha C10:5
902. 12. 2015 18:15TTC Praha - klub stolního tenisu CSF SKK EL Niňo Praha K5:10
902. 12. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha GKK Konstruktiva Praha B10:1
1011. 12. 2015 19:15Slovan KST Bohnice HKK Konstruktiva Praha B3:10
1007. 12. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Nusle Praha G10:5
1007. 12. 2015 19:15TJ Orion Praha CTTC Praha - klub stolního tenisu C10:6
1009. 12. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Běchovice II B0:10
1007. 12. 2015 00:00SK Slivenec BTJ Střížkov E2:10
1010. 12. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov CVŠSK MFF Praha A10:3
1114. 12. 2015 19:00VŠSK MFF Praha ASlovan KST Bohnice H10:3
1117. 12. 2015 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Žižkov C10:4
1116. 12. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II BSK Slivenec B10:7
1116. 12. 2015 18:15TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Sokol Břevnov Hradčany C6:10
1116. 12. 2015 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Orion Praha C10:2
1117. 12. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha BSF SKK EL Niňo Praha K5:10
1208. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice HSF SKK EL Niňo Praha K6:10
1207. 01. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Orion Praha C7:10
1206. 01. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:5
1206. 01. 2016 18:15TTC Praha - klub stolního tenisu CSK Slivenec B10:4
1206. 01. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Žižkov C8:10
1207. 01. 2016 19:15TJ Střížkov EVŠSK MFF Praha A10:4
1314. 01. 2016 19:15TJ Střížkov ESlovan KST Bohnice H10:1
1311. 01. 2016 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Běchovice II B10:4
1314. 01. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Praha - klub stolního tenisu C10:2
1311. 01. 2016 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Nusle Praha G5:10
1313. 01. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CKK Konstruktiva Praha B10:4
1311. 01. 2016 19:15TJ Orion Praha CSF SKK EL Niňo Praha K8:10
1422. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Orion Praha C10:4
1418. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:7
1421. 01. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha BSK Slivenec B10:4
1420. 01. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Žižkov C4:10
1420. 01. 2016 18:15TTC Praha - klub stolního tenisu CVŠSK MFF Praha A6:10
1420. 01. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II BTJ Střížkov E8:10
1527. 01. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II BSlovan KST Bohnice H8:10
1528. 01. 2016 19:15TJ Střížkov ETTC Praha - klub stolního tenisu C10:3
1525. 01. 2016 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Nusle Praha G10:7
1528. 01. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov CKK Konstruktiva Praha B10:0
1529. 01. 2016 19:00SK Slivenec BSF SKK EL Niňo Praha K7:10
1527. 01. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Orion Praha C9:9
1605. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Břevnov Hradčany C9:9
1601. 02. 2016 19:15TJ Orion Praha CSK Slivenec B10:6
1601. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Žižkov C2:10
1604. 02. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha BVŠSK MFF Praha A10:0
1603. 02. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Střížkov E3:10
1603. 02. 2016 18:15TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Sokol Běchovice II B2:10
1710. 02. 2016 18:15TTC Praha - klub stolního tenisu CSlovan KST Bohnice H6:10
1710. 02. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Nusle Praha G10:4
1711. 02. 2016 19:15TJ Střížkov EKK Konstruktiva Praha B10:4
1708. 02. 2016 19:00VŠSK MFF Praha ASF SKK EL Niňo Praha K10:5
1711. 02. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Orion Praha C9:9
1708. 02. 2016 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:2
1819. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice HSK Slivenec B10:3
1817. 02. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Žižkov C0:10
1815. 02. 2016 19:15TJ Orion Praha CVŠSK MFF Praha A10:0
1815. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Střížkov E6:10
1818. 02. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Běchovice II B10:5
1817. 02. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTTC Praha - klub stolního tenisu C10:1
1924. 02. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSlovan KST Bohnice H10:5
1924. 02. 2016 18:15TTC Praha - klub stolního tenisu CKK Konstruktiva Praha B8:10
1924. 02. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II BSF SKK EL Niňo Praha K10:5
1925. 02. 2016 19:15TJ Střížkov ETJ Orion Praha C10:2
1922. 02. 2016 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany C6:10
1925. 02. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov CSK Slivenec B10:4
2018. 03. 2016 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Žižkov C5:10
2014. 03. 2016 00:00SK Slivenec BVŠSK MFF Praha A10:3
2016. 03. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Střížkov E2:10
2014. 03. 2016 19:15TJ Orion Praha CTJ Sokol Běchovice II B10:5
2014. 03. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTTC Praha - klub stolního tenisu C10:3
2017. 03. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Nusle Praha G2:10
2124. 03. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha BSlovan KST Bohnice H4:10
2123. 03. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSF SKK EL Niňo Praha K10:7
2123. 03. 2016 18:15TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Orion Praha C10:7
2123. 03. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:2
2124. 03. 2016 19:15TJ Střížkov ESK Slivenec B10:2
2121. 03. 2016 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Žižkov C0:10
2201. 04. 2016 19:15Slovan KST Bohnice HVŠSK MFF Praha A10:1
2231. 03. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Střížkov E5:10
2228. 03. 2016 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Běchovice II B10:5
2230. 03. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTTC Praha - klub stolního tenisu C10:2
2206. 04. 2016 19:15TJ Orion Praha CTJ Sokol Nusle Praha G10:8
2228. 03. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha KKK Konstruktiva Praha B10:6
5. třída B muži (RS-3B)
128. 09. 2015 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Nové Vysočany C5:10
128. 09. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CAC Sparta Praha I9:9
130. 09. 2015 18:30TJ Sokol Praha Podolí ASK Slivenec C10:6
101. 10. 2015 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Kbely B3:10
102. 10. 2015 19:15TJ Pankrác ESF SKK EL Niňo Praha L6:10
101. 10. 2015 18:45TJ Malešice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:6
208. 10. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D8:10
205. 10. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ Malešice C10:3
206. 10. 2015 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Pankrác E9:9
205. 10. 2015 00:00SK Slivenec CTJ ABC Branik C9:9
207. 10. 2015 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Praha Podolí A10:4
205. 10. 2015 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Běchovice II C10:5
312. 10. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Nové Vysočany C8:10
314. 10. 2015 18:30TJ Sokol Praha Podolí ASK OAZA Praha D10:2
315. 10. 2015 19:00TJ ABC Branik CAC Sparta Praha I1:10
316. 10. 2015 19:15TJ Pankrác ESK Slivenec C10:2
315. 10. 2015 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Kbely B10:3
312. 10. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSF SKK EL Niňo Praha L10:2
422. 10. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CSF SKK EL Niňo Praha L5:10
420. 10. 2015 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:6
419. 10. 2015 00:00SK Slivenec CTJ Malešice C4:10
421. 10. 2015 19:00AC Sparta Praha ITJ Pankrác E10:4
419. 10. 2015 00:00SK OAZA Praha DTJ ABC Branik C10:6
419. 10. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Praha Podolí A5:10
504. 11. 2015 18:30TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Nové Vysočany C10:3
505. 11. 2015 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Běchovice II C1:10
506. 11. 2015 19:15TJ Pankrác ESK OAZA Praha D10:3
505. 11. 2015 18:45TJ Malešice CAC Sparta Praha I5:10
502. 11. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSK Slivenec C10:5
502. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ Sokol Kbely B10:4
612. 11. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Kbely B10:5
609. 11. 2015 00:00SK Slivenec CSF SKK EL Niňo Praha L6:10
611. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha ITJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:6
609. 11. 2015 00:00SK OAZA Praha DTJ Malešice C7:10
609. 11. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ Pankrác E7:10
611. 11. 2015 18:30TJ Sokol Praha Podolí ATJ ABC Branik C10:0
719. 11. 2015 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Nové Vysočany C10:8
720. 11. 2015 19:15TJ Pankrác ETJ Sokol Praha Podolí A6:10
719. 11. 2015 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Běchovice II C4:10
716. 11. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSK OAZA Praha D10:2
716. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha LAC Sparta Praha I6:10
717. 11. 2015 18:30TJ Sokol Kbely BSK Slivenec C10:3
826. 11. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CSK Slivenec C10:7
825. 11. 2015 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Kbely B10:1
823. 11. 2015 00:00SK OAZA Praha DSF SKK EL Niňo Praha L8:10
823. 11. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:0wo
825. 11. 2015 18:30TJ Sokol Praha Podolí ATJ Malešice C6:10
826. 11. 2015 19:00TJ ABC Branik CTJ Pankrác E9:9
904. 12. 2015 19:15TJ Pankrác ETJ Sokol Nové Vysočany C10:4
903. 12. 2015 18:45TJ Malešice CTJ ABC Branik C10:7
930. 11. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Praha Podolí A8:10
902. 12. 2015 19:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ Sokol Běchovice II C7:10
901. 12. 2015 18:30TJ Sokol Kbely BSK OAZA Praha D10:3
930. 11. 2015 00:00SK Slivenec CAC Sparta Praha I1:10
1010. 12. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CAC Sparta Praha I5:10
1007. 12. 2015 00:00SK OAZA Praha DSK Slivenec C10:3
1007. 12. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Kbely B7:10
1009. 12. 2015 18:30TJ Sokol Praha Podolí ASF SKK EL Niňo Praha L10:7
1010. 12. 2015 19:00TJ ABC Branik CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:7
1011. 12. 2015 19:15TJ Pankrác ETJ Malešice C10:4
1117. 12. 2015 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Nové Vysočany C10:3
1114. 12. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Pankrác E9:9
1114. 12. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ ABC Branik C10:1
1115. 12. 2015 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Praha Podolí A1:10
1114. 12. 2015 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Běchovice II C7:10
1116. 12. 2015 19:00AC Sparta Praha ISK OAZA Praha D10:1
1207. 01. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CSK OAZA Praha D6:10
1206. 01. 2016 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Běchovice II C10:6
1204. 01. 2016 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Praha Podolí A9:9
1205. 01. 2016 18:30TJ Sokol Kbely BTJ ABC Branik C10:6
1204. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ Pankrác E10:4
1204. 01. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Malešice C10:2
1311. 01. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Nové Vysočany C10:7
1314. 01. 2016 18:45TJ Malešice CSF SKK EL Niňo Praha L10:0wo
1315. 01. 2016 19:15TJ Pankrác ETJ Sokol Kbely B10:2
1314. 01. 2016 19:00TJ ABC Branik CSK Slivenec C10:5
1313. 01. 2016 18:30TJ Sokol Praha Podolí AAC Sparta Praha I4:10
1311. 01. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II CSK OAZA Praha D9:9
1419. 01. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Běchovice II C9:9
1418. 01. 2016 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Praha Podolí A10:6
1420. 01. 2016 19:00AC Sparta Praha ITJ ABC Branik C10:0
1418. 01. 2016 00:00SK Slivenec CTJ Pankrác E6:10
1419. 01. 2016 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Malešice C7:10
1418. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:3
1525. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ Sokol Nové Vysočany C5:10
1525. 01. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Kbely B10:4
1528. 01. 2016 18:45TJ Malešice CSK Slivenec C10:3
1529. 01. 2016 19:15TJ Pankrác EAC Sparta Praha I1:10
1528. 01. 2016 19:00TJ ABC Branik CSK OAZA Praha D10:0
1527. 01. 2016 18:30TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Běchovice II C6:10
1604. 02. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Praha Podolí A7:10
1601. 02. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ ABC Branik C10:4
1601. 02. 2016 00:00SK OAZA Praha DTJ Pankrác E8:10
1603. 02. 2016 19:00AC Sparta Praha ITJ Malešice C10:2
1601. 02. 2016 00:00SK Slivenec CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D7:10
1602. 02. 2016 18:30TJ Sokol Kbely BSF SKK EL Niňo Praha L10:2
1709. 02. 2016 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Nové Vysočany C5:10
1708. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha LSK Slivenec C10:4
1708. 02. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DAC Sparta Praha I10:4
1711. 02. 2016 18:45TJ Malešice CSK OAZA Praha D9:9
1712. 02. 2016 19:15TJ Pankrác ETJ Sokol Běchovice II C10:2
1711. 02. 2016 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Praha Podolí A10:5
1818. 02. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ ABC Branik C9:9
1817. 02. 2016 18:30TJ Sokol Praha Podolí ATJ Pankrác E1:10
1815. 02. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ Malešice C3:10
1815. 02. 2016 00:00SK OAZA Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:3
1817. 02. 2016 19:00AC Sparta Praha ISF SKK EL Niňo Praha L10:2
1815. 02. 2016 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Kbely B8:10
1922. 02. 2016 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Nové Vysočany C5:10
1923. 02. 2016 18:30TJ Sokol Kbely BAC Sparta Praha I10:3
1922. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha LSK OAZA Praha D5:10
1922. 02. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Běchovice II C10:1
1925. 02. 2016 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Praha Podolí A10:7
1926. 02. 2016 19:15TJ Pankrác ETJ ABC Branik C10:4
2017. 03. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Pankrác E6:10
2017. 03. 2016 19:00TJ ABC Branik CTJ Malešice C10:5
2016. 03. 2016 18:30TJ Sokol Praha Podolí ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:3
2014. 03. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II CSF SKK EL Niňo Praha L6:10
2014. 03. 2016 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Kbely B10:8
2016. 03. 2016 19:00AC Sparta Praha ISK Slivenec C3:10
2123. 03. 2016 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Nové Vysočany C1:10
2121. 03. 2016 00:00SK Slivenec CSK OAZA Praha D3:10
2122. 03. 2016 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Běchovice II C7:10
2121. 03. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ Sokol Praha Podolí A10:5
2121. 03. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ ABC Branik C8:10
2124. 03. 2016 18:45TJ Malešice CTJ Pankrác E10:7
2231. 03. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Malešice C4:10
2201. 04. 2016 19:15TJ Pankrác ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D6:10
2231. 03. 2016 19:00TJ ABC Branik CSF SKK EL Niňo Praha L8:10
2230. 03. 2016 18:30TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Kbely B10:0
2228. 03. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II CSK Slivenec C10:3
2228. 03. 2016 00:00SK OAZA Praha DAC Sparta Praha I5:10
6. třída A muži (RS-4A)
130. 09. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Lokomotiva Vršovice F9:9
130. 09. 2015 19:00SF SKK EL Niňo Praha MTJ Sokol Žižkov D10:5
128. 09. 2015 00:00SK Slivenec DSK Vršovice B10:4
101. 10. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Sokol Petrovice I. E0:10
101. 10. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha CTTC Elizza Praha I10:3
102. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice IPSK Olymp Praha D6:10
208. 10. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FPSK Olymp Praha D4:10
209. 10. 2015 19:00TTC Elizza Praha ISlovan KST Bohnice I10:6
209. 10. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. EKK Konstruktiva Praha C10:2
209. 10. 2015 19:15SK Vršovice BTTC Praha - klub stolního tenisu E10:5
208. 10. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov DSK Slivenec D10:2
205. 10. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESF SKK EL Niňo Praha M3:10
312. 10. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha MTJ Lokomotiva Vršovice F10:8
312. 10. 2015 00:00SK Slivenec DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E3:10
313. 11. 2015 18:30
herna Lokomotivy Vrsovice
TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Sokol Žižkov D5:10
315. 10. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha CSK Vršovice B10:4
316. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Petrovice I. E4:10
313. 10. 2015 19:15PSK Olymp Praha DTTC Elizza Praha I10:5
422. 10. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Elizza Praha I10:4
423. 10. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. EPSK Olymp Praha D10:7
423. 10. 2015 19:15SK Vršovice BSlovan KST Bohnice I10:8
422. 10. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov DKK Konstruktiva Praha C10:4
419. 10. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETTC Praha - klub stolního tenisu E10:4
419. 10. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha MSK Slivenec D10:0
502. 11. 2015 00:00SK Slivenec DTJ Lokomotiva Vršovice F10:6
505. 11. 2015 19:15
herna Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1
TTC Praha - klub stolního tenisu ESF SKK EL Niňo Praha M3:10
505. 11. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:6
506. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Žižkov D10:4
503. 11. 2015 19:15PSK Olymp Praha DSK Vršovice B10:3
506. 11. 2015 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Petrovice I. E5:10
612. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Petrovice I. E6:10
613. 11. 2015 19:15SK Vršovice BTTC Elizza Praha I2:10
612. 11. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov DPSK Olymp Praha D10:4
609. 11. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESlovan KST Bohnice I10:4
609. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha MKK Konstruktiva Praha C10:8
609. 11. 2015 00:00SK Slivenec DTTC Praha - klub stolního tenisu E10:2
727. 11. 2015 19:00
herna Loko Vršovice
TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Lokomotiva Vršovice F2:10
719. 11. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha CSK Slivenec D10:8
720. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice ISF SKK EL Niňo Praha M10:8
716. 11. 2015 19:15PSK Olymp Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:7
720. 11. 2015 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Žižkov D3:10
720. 11. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. ESK Vršovice B10:0
826. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSK Vršovice B10:4
826. 11. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Petrovice I. E10:4
823. 11. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETTC Elizza Praha I10:5
823. 11. 2015 00:00SF SKK EL Niňo Praha MPSK Olymp Praha D2:10
823. 11. 2015 00:00SK Slivenec DSlovan KST Bohnice I3:10
826. 11. 2015 20:00
SC CVUT Juliska
TTC Praha - klub stolního tenisu EKK Konstruktiva Praha C3:10
903. 12. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Lokomotiva Vršovice F8:10
904. 12. 2015 19:15Slovan KST Bohnice ITTC Praha - klub stolního tenisu E10:2
901. 12. 2015 19:15PSK Olymp Praha DSK Slivenec D10:1
904. 12. 2015 19:00TTC Elizza Praha ISF SKK EL Niňo Praha M9:9
904. 12. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:5
904. 12. 2015 19:15SK Vršovice BTJ Sokol Žižkov D2:10
1010. 12. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Žižkov D10:8
1007. 12. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESK Vršovice B10:7
1008. 12. 2015 19:00SF SKK EL Niňo Praha MTJ Sokol Petrovice I. E4:10
1007. 12. 2015 00:00SK Slivenec DTTC Elizza Praha I6:10
1021. 12. 2015 19:30
herna Olymp
TTC Praha - klub stolního tenisu EPSK Olymp Praha D0:10
1010. 12. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha CSlovan KST Bohnice I5:10
1118. 12. 2015 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Lokomotiva Vršovice F10:5
1115. 12. 2015 19:15PSK Olymp Praha DKK Konstruktiva Praha C10:3
1118. 12. 2015 19:00TTC Elizza Praha ITTC Praha - klub stolního tenisu E10:0
1118. 12. 2015 19:15TJ Sokol Petrovice I. ESK Slivenec D10:4
1118. 12. 2015 19:15SK Vršovice BSF SKK EL Niňo Praha M1:10
1117. 12. 2015 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:0
1207. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E6:10
1207. 01. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov DSF SKK EL Niňo Praha M10:2
1208. 01. 2016 19:15SK Vršovice BSK Slivenec D10:6
1208. 01. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETTC Praha - klub stolního tenisu E10:0
1208. 01. 2016 19:00TTC Elizza Praha IKK Konstruktiva Praha C10:7
1205. 01. 2016 19:15PSK Olymp Praha DSlovan KST Bohnice I10:6
1312. 01. 2016 19:15PSK Olymp Praha DTJ Lokomotiva Vršovice F10:1
1315. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ITTC Elizza Praha I10:6
1314. 01. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Petrovice I. E1:10
1314. 01. 2016 18:30
PinecArena.cz Thamova 9, Praha 8 - Karlin
TTC Praha - klub stolního tenisu ESK Vršovice B9:9
1311. 01. 2016 00:00SK Slivenec DTJ Sokol Žižkov D1:10
1311. 01. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha MTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:2
1421. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSF SKK EL Niňo Praha M6:10
1418. 01. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESK Slivenec D9:9
1421. 01. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov DTTC Praha - klub stolního tenisu E10:3
1422. 01. 2016 19:15SK Vršovice BKK Konstruktiva Praha C7:10
1422. 01. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ESlovan KST Bohnice I10:6
1422. 01. 2016 19:00TTC Elizza Praha IPSK Olymp Praha D10:8
1529. 01. 2016 19:00TTC Elizza Praha ITJ Lokomotiva Vršovice F10:7
1526. 01. 2016 19:15PSK Olymp Praha DTJ Sokol Petrovice I. E10:6
1529. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ISK Vršovice B10:3
1528. 01. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Žižkov D5:10
1528. 01. 2016 20:00
SC Juliska 3stoly
TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E3:10
1525. 01. 2016 00:00SK Slivenec DSF SKK EL Niňo Praha M4:10
1604. 02. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSK Slivenec D10:3
1601. 02. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha MTTC Praha - klub stolního tenisu E10:1
1601. 02. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EKK Konstruktiva Praha C4:10
1604. 02. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov DSlovan KST Bohnice I10:6
1605. 02. 2016 19:15SK Vršovice BPSK Olymp Praha D4:10
1605. 02. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETTC Elizza Praha I10:2
1712. 02. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Lokomotiva Vršovice F10:4
1712. 02. 2016 19:00TTC Elizza Praha ISK Vršovice B10:6
1709. 02. 2016 19:15PSK Olymp Praha DTJ Sokol Žižkov D1:10
1712. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:2
1711. 02. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha CSF SKK EL Niňo Praha M7:10
1711. 02. 2016 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu ESK Slivenec D