Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská divize mužů
126. 09. 2015 18:00KMST Liberec BSKST Liberec D2:10
126. 09. 2015 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Sokol Vesec A10:4
126. 09. 2015 16:00TJ Jiskra Raspenava ASKST Cvikov A10:2
126. 09. 2015 16:00Loko Depo Liberec BSKST Liberec E1:10
116. 09. 2015 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Jiskra Nový Bor A10:7
126. 09. 2015 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Spartak Chrastava A7:10
210. 10. 2015 17:00KMST Liberec BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:6
210. 10. 2015 17:00SKST Liberec DTJ Spartak Chrastava A10:1
202. 10. 2015 18:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:8
210. 10. 2015 16:00TJ Sokol Vesec ATJ Jiskra Nový Bor A6:10
210. 10. 2015 16:00TJ Jiskra Raspenava ALoko Depo Liberec B10:2
210. 10. 2015 16:00SKST Cvikov ASKST Liberec E6:10
311. 10. 2015 10:00KMST Liberec BTJ Spartak Chrastava A10:5
311. 10. 2015 10:00SKST Liberec DTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:3
310. 10. 2015 11:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Jiskra Nový Bor A4:10
310. 10. 2015 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Lokomotiva Česká Lípa A3:10
310. 10. 2015 10:00TJ Jiskra Raspenava ASKST Liberec E10:3
310. 10. 2015 10:00SKST Cvikov ALoko Depo Liberec B8:10
424. 10. 2015 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BLoko Depo Liberec B4:10
424. 10. 2015 15:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec E4:10
420. 10. 2015 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Jiskra Raspenava A7:10
420. 10. 2015 17:30TJ Jiskra Nový Bor ASKST Cvikov A9:9
424. 10. 2015 17:00KMST Liberec BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A9:9
424. 10. 2015 17:00SKST Liberec DTJ Sokol Vesec A10:0
525. 10. 2015 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec E3:10
525. 10. 2015 11:00TJ Spartak Chrastava ALoko Depo Liberec B10:6
523. 10. 2015 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Cvikov A6:10
525. 10. 2015 10:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Jiskra Raspenava A3:10
525. 10. 2015 10:00KMST Liberec BTJ Sokol Vesec A10:5
525. 10. 2015 10:00SKST Liberec DTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:1
607. 11. 2015 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B9:9
607. 11. 2015 16:00TJ Sokol Vesec ATJ Spartak Chrastava A10:5
607. 11. 2015 16:00TJ Jiskra Raspenava AKMST Liberec B9:9
607. 11. 2015 16:00SKST Cvikov ASKST Liberec D4:10
607. 11. 2015 16:00Loko Depo Liberec BTJ Lokomotiva Česká Lípa A8:10
606. 11. 2015 18:30SKST Liberec ETJ Jiskra Nový Bor A10:2
707. 11. 2015 11:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Spartak Chrastava A9:9
707. 11. 2015 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B3:10
707. 11. 2015 10:00TJ Jiskra Raspenava ASKST Liberec D5:10
707. 11. 2015 10:00SKST Cvikov AKMST Liberec B10:4
707. 11. 2015 10:00Loko Depo Liberec BTJ Jiskra Nový Bor A8:10
707. 11. 2015 10:00SKST Liberec ETJ Lokomotiva Česká Lípa A10:4
821. 11. 2015 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:8
821. 11. 2015 15:00TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Nový Bor A8:10
821. 11. 2015 17:00KMST Liberec BLoko Depo Liberec B10:5
821. 11. 2015 17:00SKST Liberec DSKST Liberec E10:1
821. 11. 2015 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Jiskra Raspenava A1:10
821. 11. 2015 16:00TJ Sokol Vesec ASKST Cvikov A9:9
922. 11. 2015 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Jiskra Nový Bor A10:4
922. 11. 2015 11:00TJ Spartak Chrastava ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:3
930. 10. 2015 18:00KMST Liberec BSKST Liberec E9:9
922. 11. 2015 10:00SKST Liberec DLoko Depo Liberec B10:3
921. 11. 2015 11:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Cvikov A10:6
921. 11. 2015 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Jiskra Raspenava A4:10
1005. 12. 2015 16:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:1
1005. 12. 2015 16:00SKST Cvikov ATJ Spartak Chrastava A10:8
1005. 12. 2015 16:00Loko Depo Liberec BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:5
1005. 12. 2015 15:00SKST Liberec ETJ Sokol Vesec A10:3
1005. 12. 2015 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa AKMST Liberec B5:10
1005. 12. 2015 16:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Liberec D0:10
1101. 12. 2015 18:30TJ Jiskra Raspenava ATJ Spartak Chrastava A10:3
1105. 12. 2015 10:00SKST Cvikov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B7:10
1105. 12. 2015 10:00Loko Depo Liberec BTJ Sokol Vesec A9:9
1105. 12. 2015 10:00SKST Liberec ETJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:2
1104. 12. 2015 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec D2:10
1106. 12. 2015 10:00TJ Jiskra Nový Bor AKMST Liberec B4:10
1230. 01. 2016 17:00SKST Liberec DKMST Liberec B10:4
1230. 01. 2016 16:00TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A1:10
1230. 01. 2016 16:00SKST Cvikov ATJ Jiskra Raspenava A3:10
1229. 01. 2016 18:30SKST Liberec ELoko Depo Liberec B10:7
1230. 01. 2016 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:2
1230. 01. 2016 15:00TJ Spartak Chrastava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B9:9
1316. 01. 2016 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BKMST Liberec B9:9
1316. 01. 2016 15:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec D2:10
1316. 01. 2016 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A9:9
1316. 01. 2016 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Sokol Vesec A10:2
1316. 01. 2016 16:00Loko Depo Liberec BTJ Jiskra Raspenava A2:10
1315. 01. 2016 18:30SKST Liberec ESKST Cvikov A10:1
1415. 01. 2016 19:00TJ Spartak Chrastava AKMST Liberec B8:10
1417. 01. 2016 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec D3:10
1417. 01. 2016 10:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A8:10
1415. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Sokol Vesec A10:6
1416. 01. 2016 10:00SKST Liberec ETJ Jiskra Raspenava A10:4
1416. 01. 2016 10:00Loko Depo Liberec BSKST Cvikov A10:2
1520. 02. 2016 16:00Loko Depo Liberec BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B9:9
1512. 02. 2016 16:00SKST Liberec ETJ Spartak Chrastava A10:5
1518. 02. 2016 18:30TJ Jiskra Raspenava ATJ Lokomotiva Česká Lípa A6:10
1517. 02. 2016 18:00SKST Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor A9:9
1520. 02. 2016 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AKMST Liberec B10:2
1520. 02. 2016 16:00TJ Sokol Vesec ASKST Liberec D1:10
1620. 02. 2016 10:00SKST Liberec ETJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:8
1620. 02. 2016 10:00Loko Depo Liberec BTJ Spartak Chrastava A10:5
1613. 02. 2016 10:30SKST Cvikov ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:8
1620. 02. 2016 10:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Jiskra Nový Bor A10:5
1620. 02. 2016 10:00TJ Sokol Vesec AKMST Liberec B8:10
1620. 02. 2016 11:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec D3:10
1728. 02. 2016 14:00
Hala SKST Liberec
TJ Spartak Chrastava ATJ Sokol Vesec A10:7
1705. 03. 2016 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:5
1705. 03. 2016 17:00SKST Liberec DSKST Cvikov A10:3
1705. 03. 2016 17:00KMST Liberec BTJ Jiskra Raspenava A10:4
1705. 03. 2016 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ALoko Depo Liberec B10:3
1705. 03. 2016 16:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Liberec E8:10
1804. 03. 2016 18:30
Hala SKST Liberec
TJ Spartak Chrastava ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A2:10
1806. 03. 2016 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Vesec A10:4
1806. 03. 2016 10:00SKST Liberec DTJ Jiskra Raspenava A10:3
1806. 03. 2016 10:00KMST Liberec BSKST Cvikov A10:3
1806. 03. 2016 10:00TJ Jiskra Nový Bor ALoko Depo Liberec B10:6
1804. 03. 2016 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec E9:9
1917. 03. 2016 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B9:9
1919. 03. 2016 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Spartak Chrastava A10:5
1919. 03. 2016 16:00Loko Depo Liberec BKMST Liberec B1:10
1918. 09. 2015 18:00SKST Liberec ESKST Liberec D4:10
1919. 03. 2016 16:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:3
1919. 03. 2016 16:00SKST Cvikov ATJ Sokol Vesec A10:4
2020. 03. 2016 10:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:2
2016. 03. 2016 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Spartak Chrastava A9:9
2014. 03. 2016 18:30SKST Liberec EKMST Liberec B10:7
2012. 03. 2016 15:00SKST Cvikov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A1:10
2019. 03. 2016 10:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Sokol Vesec A10:1
2019. 03. 2016 10:00Loko Depo Liberec BSKST Liberec D2:10
2102. 04. 2016 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Jiskra Raspenava A10:3
2102. 04. 2016 10:00
Hala SKST Liberec
TJ Spartak Chrastava ASKST Cvikov A10:6
2102. 04. 2016 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ALoko Depo Liberec B10:3
2102. 04. 2016 16:00TJ Sokol Vesec ASKST Liberec E10:8
2102. 04. 2016 14:00KMST Liberec BTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:5
2102. 04. 2016 17:00SKST Liberec DTJ Jiskra Nový Bor A3:10
2203. 04. 2016 14:00
Hala SKST Liberec
TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Raspenava A1:10
2203. 04. 2016 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Cvikov A9:9
2202. 04. 2016 10:00TJ Sokol Vesec ALoko Depo Liberec B10:4
2202. 04. 2016 11:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec E10:4
2203. 04. 2016 10:00SKST Liberec DTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:3
2203. 04. 2016 10:00KMST Liberec BTJ Jiskra Nový Bor A10:8
Krajský přebor 1. třídy
112. 11. 2015 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Košťálov A8:10
114. 11. 2015 16:00TJ Sokol Semily ATJ Sokol Turnov A10:5
111. 11. 2015 18:00TJ Jiskra Raspenava BSKST Liberec F6:10
114. 11. 2015 17:00TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec G10:7
114. 11. 2015 16:00Cvikováček Cvikov AJiskra Kamenický Šenov A10:2
114. 11. 2015 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Nový Bor B3:10
203. 10. 2015 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Lokomotiva Česká Lípa B10:7
203. 10. 2015 16:00TJ Sokol Košťálov ATJ Jiskra Nový Bor B3:10
203. 10. 2015 16:00TJ Sokol Semily ACvikováček Cvikov A10:4
203. 10. 2015 17:00TJ Sokol Turnov AJiskra Kamenický Šenov A10:0
202. 10. 2015 19:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Bratříkov A3:10
202. 10. 2015 18:30SKST Liberec FSKST Liberec G9:9
304. 10. 2015 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Nový Bor B10:8
302. 10. 2015 18:30TJ Sokol Košťálov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B10:2
303. 10. 2015 10:00TJ Sokol Semily AJiskra Kamenický Šenov A10:8
303. 10. 2015 10:00TJ Sokol Turnov ACvikováček Cvikov A10:3
303. 10. 2015 11:00TJ Jiskra Raspenava BSKST Liberec G3:10
303. 10. 2015 10:00SKST Liberec FTJ Sokol Bratříkov A10:2
417. 10. 2015 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Bratříkov A8:10
417. 10. 2015 16:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Liberec G10:0
417. 10. 2015 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Jiskra Raspenava B10:3
417. 10. 2015 16:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec F8:10
417. 10. 2015 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Semily A8:10
417. 10. 2015 16:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Turnov A8:10
516. 10. 2015 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Liberec G10:4
518. 10. 2015 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Bratříkov A10:8
518. 10. 2015 10:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec F10:6
517. 10. 2015 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Jiskra Raspenava B10:3
513. 10. 2015 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Turnov A2:10
516. 10. 2015 18:30TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Semily A3:10
631. 10. 2015 16:00TJ Sokol Semily ATJ Lokomotiva Česká Lípa B10:3
631. 10. 2015 17:00TJ Sokol Turnov ATJ Jiskra Nový Bor B10:6
631. 10. 2015 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C6:10
606. 11. 2015 18:00SKST Liberec FTJ Sokol Košťálov A10:6
631. 10. 2015 17:00TJ Sokol Bratříkov ACvikováček Cvikov A9:9
631. 10. 2015 16:00SKST Liberec GJiskra Kamenický Šenov A10:2
731. 10. 2015 10:00TJ Sokol Semily ATJ Jiskra Nový Bor B10:4
731. 10. 2015 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B10:0
731. 10. 2015 11:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Košťálov A4:10
731. 10. 2015 10:00SKST Liberec FTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:0
730. 10. 2015 18:30TJ Sokol Bratříkov AJiskra Kamenický Šenov A10:4
701. 11. 2015 10:00SKST Liberec GCvikováček Cvikov A10:8
828. 11. 2015 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BCvikováček Cvikov A10:8
828. 11. 2015 16:00TJ Jiskra Nový Bor BJiskra Kamenický Šenov A10:2
828. 11. 2015 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Bratříkov A1:10
828. 11. 2015 16:00TJ Sokol Košťálov ASKST Liberec G10:7
828. 11. 2015 16:00TJ Sokol Semily ATJ Jiskra Raspenava B10:2
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Turnov ASKST Liberec F10:3
927. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BJiskra Kamenický Šenov A8:10
929. 11. 2015 10:00TJ Jiskra Nový Bor BCvikováček Cvikov A10:5
929. 11. 2015 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Liberec G4:10
927. 11. 2015 18:30TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Bratříkov A9:9
928. 11. 2015 10:00TJ Sokol Semily ASKST Liberec F10:3
928. 11. 2015 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Jiskra Raspenava B10:4
1012. 12. 2015 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Lokomotiva Česká Lípa B8:10
1011. 12. 2015 18:30SKST Liberec FTJ Jiskra Nový Bor B10:5
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Semily A3:10
1012. 12. 2015 16:00SKST Liberec GTJ Sokol Turnov A6:10
1012. 12. 2015 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:5
1012. 12. 2015 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Košťálov A5:10
1112. 12. 2015 10:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Jiskra Nový Bor B6:10
1112. 12. 2015 10:00SKST Liberec FTJ Lokomotiva Česká Lípa B10:6
1107. 12. 2015 18:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Turnov A6:10
1113. 12. 2015 10:00SKST Liberec GTJ Sokol Semily A8:10
1106. 12. 2015 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Košťálov A5:10
1112. 12. 2015 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C6:10
1212. 02. 2016 18:30TJ Sokol Košťálov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C9:9
1213. 02. 2016 17:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Semily A10:4
1212. 02. 2016 18:30SKST Liberec FTJ Jiskra Raspenava B10:2
1213. 02. 2016 16:00SKST Liberec GTJ Sokol Bratříkov A10:7
1213. 02. 2016 16:00Jiskra Kamenický Šenov ACvikováček Cvikov A10:8
1213. 02. 2016 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Lokomotiva Česká Lípa B10:6
1307. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:5
1309. 01. 2016 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Košťálov A10:0
1309. 01. 2016 15:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Semily A7:10
1309. 01. 2016 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Turnov A1:10
1309. 01. 2016 17:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Jiskra Raspenava B10:3
1330. 09. 2015 18:30SKST Liberec GSKST Liberec F8:10
1410. 01. 2016 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:1
1408. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Košťálov A9:9
1409. 01. 2016 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Semily A0:10
1410. 01. 2016 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Turnov A3:10
1410. 01. 2016 10:00SKST Liberec GTJ Jiskra Raspenava B10:4
1408. 01. 2016 18:30TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec F9:9
1523. 01. 2016 17:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B10:6
1523. 01. 2016 16:00SKST Liberec GTJ Jiskra Nový Bor B8:10
1523. 01. 2016 16:00TJ Jiskra Raspenava BCvikováček Cvikov A9:9
1522. 01. 2016 18:30SKST Liberec FJiskra Kamenický Šenov A10:2
1523. 01. 2016 16:00TJ Sokol Semily ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:6
1523. 01. 2016 17:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Košťálov A10:2
1624. 01. 2016 10:00SKST Liberec GTJ Lokomotiva Česká Lípa B10:4
1622. 01. 2016 18:30TJ Sokol Bratříkov ATJ Jiskra Nový Bor B10:8
1623. 01. 2016 10:00SKST Liberec FCvikováček Cvikov A7:10
1623. 01. 2016 11:00TJ Jiskra Raspenava BJiskra Kamenický Šenov A10:5
1623. 01. 2016 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:1
1623. 01. 2016 10:00TJ Sokol Semily ATJ Sokol Košťálov A10:2
1706. 02. 2016 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Semily A3:10
1706. 02. 2016 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Turnov A6:10
1715. 01. 2016 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Raspenava B10:5
1706. 02. 2016 16:00TJ Sokol Košťálov ASKST Liberec F10:6
1706. 02. 2016 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Bratříkov A10:8
1706. 02. 2016 16:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec G10:7
1807. 02. 2016 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Semily A9:9
1805. 02. 2016 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Turnov A1:10
1803. 02. 2016 18:00TJ Sokol Košťálov ATJ Jiskra Raspenava B9:9
1818. 02. 2016 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Liberec F3:10
1806. 02. 2016 11:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Bratříkov A8:10
1807. 02. 2016 10:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec G10:3
1927. 02. 2016 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B10:7
1921. 02. 2016 10:00
v Novém Boru
Jiskra Kamenický Šenov ATJ Jiskra Nový Bor B4:10
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:3
1927. 02. 2016 16:00SKST Liberec GTJ Sokol Košťálov A9:9
1927. 02. 2016 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Semily A3:10
1926. 02. 2016 18:30SKST Liberec FTJ Sokol Turnov A5:10
2024. 02. 2016 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B9:9
2028. 02. 2016 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor B4:10
2028. 02. 2016 10:00SKST Liberec GTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:5
2026. 02. 2016 18:30TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Košťálov A10:2
2027. 02. 2016 10:00SKST Liberec FTJ Sokol Semily A8:10
2017. 02. 2016 18:30TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Turnov A3:10
2112. 03. 2016 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Raspenava B10:7
2112. 03. 2016 16:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Liberec F10:7
2112. 03. 2016 16:00TJ Sokol Semily ATJ Sokol Bratříkov A10:3
2112. 03. 2016 15:00TJ Sokol Turnov ASKST Liberec G10:0wo
2112. 03. 2016 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CCvikováček Cvikov A9:9
2112. 03. 2016 16:00TJ Sokol Košťálov AJiskra Kamenický Šenov A10:4
2213. 03. 2016 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Jiskra Raspenava B10:1
2211. 03. 2016 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Liberec F6:10
2202. 03. 2016 18:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Bratříkov A10:2
2212. 03. 2016 10:00TJ Sokol Semily ASKST Liberec G10:0wo
2212. 03. 2016 10:00TJ Sokol Košťálov ACvikováček Cvikov A10:3
2210. 03. 2016 19:15TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CJiskra Kamenický Šenov A10:3
Krajský přebor 2. třídy
126. 09. 2015 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. AKST Victory Liberec A9:9
126. 09. 2015 17:00TJ Sokol Turnov BTJ Jiskra Tanvald A10:5
126. 09. 2015 18:00TJ Sokol Nová Ves n. P. AOrel Studenec u Horek A10:2
126. 09. 2015 18:00SKST Liberec HSKST Liberec I9:9
126. 09. 2015 16:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Turnov C9:9
123. 09. 2015 18:00TJ Doksy ATJ Spartak Chrastava B10:1
210. 10. 2015 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Doksy A10:8
210. 10. 2015 17:00KST Victory Liberec ATJ Spartak Chrastava B10:4
210. 10. 2015 17:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Vesec B10:0
210. 10. 2015 16:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Turnov C10:4
210. 10. 2015 14:30TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Liberec H10:3
209. 10. 2015 18:30
Sokolovna v Horní Branné
Orel Studenec u Horek ASKST Liberec I6:10
311. 10. 2015 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Spartak Chrastava B0:10
311. 10. 2015 10:00KST Victory Liberec ATJ Doksy A10:4
306. 10. 2015 18:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Turnov C10:8
306. 10. 2015 18:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Vesec B10:4
310. 10. 2015 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Liberec I10:3
310. 10. 2015 10:00Orel Studenec u Horek ASKST Liberec H2:10
424. 10. 2015 16:00TJ Doksy ASKST Liberec H10:2
424. 10. 2015 15:00TJ Spartak Chrastava BSKST Liberec I9:9
424. 10. 2015 13:30TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Nová Ves n. P. A2:10
424. 10. 2015 17:00TJ Sokol Turnov COrel Studenec u Horek A10:6
424. 10. 2015 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Sokol Turnov B9:9
424. 10. 2015 17:00KST Victory Liberec ATJ Jiskra Tanvald A8:10
525. 10. 2015 10:00TJ Doksy ASKST Liberec I10:1
525. 10. 2015 11:00TJ Spartak Chrastava BSKST Liberec H10:5
524. 10. 2015 10:00TJ Sokol Vesec BOrel Studenec u Horek A6:10
524. 10. 2015 10:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Nová Ves n. P. A4:10
525. 10. 2015 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Jiskra Tanvald A9:9
525. 10. 2015 10:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Turnov B4:10
607. 11. 2015 17:00TJ Sokol Turnov BTJ Doksy A10:6
603. 11. 2015 18:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Spartak Chrastava B9:9
607. 11. 2015 14:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:0
607. 11. 2015 16:00Orel Studenec u Horek AKST Victory Liberec A9:9
605. 11. 2015 18:00SKST Liberec HTJ Sokol Vesec B10:2
607. 11. 2015 18:00SKST Liberec ITJ Sokol Turnov C10:3
707. 11. 2015 10:00TJ Sokol Turnov BTJ Spartak Chrastava B10:1
708. 11. 2015 10:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Doksy A10:6
707. 11. 2015 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. AKST Victory Liberec A10:5
707. 11. 2015 10:00Orel Studenec u Horek ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:5
708. 11. 2015 10:00SKST Liberec HTJ Sokol Turnov C10:4
708. 11. 2015 10:00SKST Liberec ITJ Sokol Vesec B10:0
818. 11. 2015 18:00TJ Doksy ATJ Sokol Vesec B10:3
821. 11. 2015 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Turnov C10:1
821. 11. 2015 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ASKST Liberec H5:10
821. 11. 2015 17:00KST Victory Liberec ASKST Liberec I7:10
821. 11. 2015 17:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Nová Ves n. P. A4:10
821. 11. 2015 16:00TJ Jiskra Tanvald AOrel Studenec u Horek A10:1
922. 11. 2015 10:00TJ Doksy ATJ Sokol Turnov C10:0
922. 11. 2015 11:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Vesec B10:1
922. 11. 2015 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ASKST Liberec I5:10
922. 11. 2015 10:00KST Victory Liberec ASKST Liberec H9:9
921. 11. 2015 10:00TJ Sokol Turnov BOrel Studenec u Horek A10:2
922. 11. 2015 10:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Nová Ves n. P. A10:7
1005. 12. 2015 14:30TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Doksy A10:7
1001. 12. 2015 18:00Orel Studenec u Horek ATJ Spartak Chrastava B2:10
1005. 12. 2015 17:00SKST Liberec HTJ Sokol Turnov B9:9
1005. 12. 2015 17:00SKST Liberec ITJ Jiskra Tanvald A10:7
1005. 12. 2015 14:00TJ Sokol Vesec BTTC Preciosa Jablonné v Pod. A3:10
1005. 12. 2015 15:00TJ Sokol Turnov CKST Victory Liberec A7:10
1105. 12. 2015 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Spartak Chrastava B10:3
1105. 12. 2015 10:00Orel Studenec u Horek ATJ Doksy A1:10
1105. 12. 2015 10:00SKST Liberec HTJ Jiskra Tanvald A5:10
1106. 12. 2015 10:00SKST Liberec ITJ Sokol Turnov B6:10
1105. 12. 2015 10:00TJ Sokol Vesec BKST Victory Liberec A7:10
1105. 12. 2015 10:00TJ Sokol Turnov CTTC Preciosa Jablonné v Pod. A9:9
1230. 01. 2016 16:00KST Victory Liberec ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:2
1230. 01. 2016 16:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Turnov B3:10
1230. 01. 2016 16:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Nová Ves n. P. A3:10
1211. 09. 2015 18:00SKST Liberec ISKST Liberec H5:10
1230. 01. 2016 14:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Vesec B10:2
1227. 01. 2016 18:00TJ Spartak Chrastava BTJ Doksy A10:6
1315. 01. 2016 17:30TJ Doksy ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A5:10
1316. 01. 2016 15:00TJ Spartak Chrastava BKST Victory Liberec A3:10
1316. 01. 2016 16:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Turnov B0:10
1316. 01. 2016 14:00TJ Sokol Turnov CTJ Jiskra Tanvald A4:10
1316. 01. 2016 17:00SKST Liberec HTJ Sokol Nová Ves n. P. A10:6
1316. 01. 2016 17:00SKST Liberec IOrel Studenec u Horek A10:4
1417. 01. 2016 11:00TJ Spartak Chrastava BTTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:8
1417. 01. 2016 10:00TJ Doksy AKST Victory Liberec A10:6
1422. 09. 2015 18:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Turnov B10:6
1416. 01. 2016 10:00TJ Sokol Vesec BTJ Jiskra Tanvald A2:10
1414. 01. 2016 19:00SKST Liberec ITJ Sokol Nová Ves n. P. A9:9
1416. 01. 2016 11:00SKST Liberec HOrel Studenec u Horek A10:3
1520. 02. 2016 17:00SKST Liberec HTJ Doksy A10:8
1520. 02. 2016 17:00SKST Liberec ITJ Spartak Chrastava B10:8
1520. 02. 2016 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Vesec B10:2
1520. 02. 2016 14:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Turnov C10:5
1520. 02. 2016 17:00TJ Sokol Turnov BTTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:2
1520. 02. 2016 16:00TJ Jiskra Tanvald AKST Victory Liberec A10:7
1621. 02. 2016 10:00SKST Liberec ITJ Doksy A10:8
1621. 02. 2016 10:00SKST Liberec HTJ Spartak Chrastava B10:6
1620. 02. 2016 10:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Vesec B10:3
1618. 02. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Turnov C10:3
1618. 02. 2016 18:00TJ Jiskra Tanvald ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:7
1620. 02. 2016 10:00TJ Sokol Turnov BKST Victory Liberec A10:4
1705. 03. 2016 16:00TJ Doksy ATJ Sokol Turnov B2:10
1726. 02. 2016 17:00
Hala SKST Liberec
TJ Spartak Chrastava BTJ Jiskra Tanvald A10:7
1703. 03. 2016 18:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Sokol Nová Ves n. P. A0:10
1705. 03. 2016 15:00KST Victory Liberec AOrel Studenec u Horek A10:4
1705. 03. 2016 16:00TJ Sokol Vesec BSKST Liberec H0:10wo
1705. 03. 2016 17:00TJ Sokol Turnov CSKST Liberec I9:9
1806. 03. 2016 14:00
Hala SKST Liberec
TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Turnov B4:10
1801. 03. 2016 18:00TJ Doksy ATJ Jiskra Tanvald A10:8
1806. 03. 2016 10:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Nová Ves n. P. A7:10
1805. 03. 2016 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. AOrel Studenec u Horek A6:10
1805. 03. 2016 10:00TJ Sokol Turnov CSKST Liberec H9:9
1805. 03. 2016 10:00TJ Sokol Vesec BSKST Liberec I0:10wo
1919. 03. 2016 14:00TJ Sokol Vesec BTJ Doksy A8:10
1919. 03. 2016 17:00TJ Sokol Turnov CTJ Spartak Chrastava B9:9
1919. 03. 2016 17:00SKST Liberec HTTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:2
1919. 03. 2016 17:00SKST Liberec IKST Victory Liberec A10:6
1919. 03. 2016 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Turnov B10:6
1919. 03. 2016 16:00Orel Studenec u Horek ATJ Jiskra Tanvald A2:10
2019. 03. 2016 10:00TJ Sokol Turnov CTJ Doksy A10:7
2015. 03. 2016 18:00TJ Sokol Vesec BTJ Spartak Chrastava B1:10
2020. 03. 2016 10:00SKST Liberec ITTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:4
2020. 03. 2016 10:00SKST Liberec HKST Victory Liberec A10:6
2019. 03. 2016 10:00Orel Studenec u Horek ATJ Sokol Turnov B2:10
2019. 03. 2016 11:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Jiskra Tanvald A10:6
2102. 04. 2016 14:30TJ Doksy ATJ Sokol Nová Ves n. P. A6:10
2103. 04. 2016 14:00
Hala SKST Liberec
TJ Spartak Chrastava BOrel Studenec u Horek A10:0
2102. 04. 2016 17:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec H7:10
2102. 04. 2016 16:00TJ Jiskra Tanvald ASKST Liberec I10:7
2102. 04. 2016 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Sokol Vesec B9:9
2102. 04. 2016 15:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Turnov C10:4
2202. 04. 2016 10:00
Hala SKST Liberec
TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Nová Ves n. P. A0:10
2203. 04. 2016 10:00TJ Doksy AOrel Studenec u Horek A9:9
2201. 04. 2016 18:00TJ Jiskra Tanvald ASKST Liberec H9:9
2202. 04. 2016 10:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec I10:4
2202. 04. 2016 10:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Vesec B10:2
2231. 03. 2016 18:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Sokol Turnov C3:10
Krajský pohár
120. 09. 2015 16:00SKST Liberec GKST Victory Liberec A0:10
120. 09. 2015 16:00SKST Liberec ETJ Sokol Mukařov A6:3
114. 09. 2015 19:00TJ Sokol Bratříkov BTJ Sokol Turnov B2:8
116. 09. 2015 19:00TTC Liberec BSKST Liberec C0:10
125. 09. 2015 19:00TTC Liberec ASKST Liberec D3:7
120. 09. 2015 16:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D1:9
116. 09. 2015 18:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Vesec B0:7
116. 09. 2015 18:30SKST Liberec FTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C4:6
228. 09. 2015 18:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec C2:8
201. 10. 2015 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DSKST Liberec D1:9
201. 10. 2015 19:00TJ Sokol Vesec BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C0:6
204. 10. 2015 14:00SKST Liberec EKST Victory Liberec A6:4
322. 10. 2015 17:00SKST Liberec ESKST Liberec B5:5
325. 10. 2015 16:00SKST Liberec CTJ Sokol Vesec A6:4
325. 10. 2015 16:00SKST Liberec DTJ Lokomotiva Česká Lípa A1:6
315. 10. 2015 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Bratříkov A0:6
410. 11. 2015 18:45TJ Sokol Bratříkov AKMST Liberec A6:2
417. 11. 2015 16:00SKST Liberec ETJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B2:6
417. 11. 2015 16:00SKST Liberec CTJ Sokol Semily A6:3
417. 11. 2015 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Sokol Turnov A6:4
517. 11. 2015 18:00SKST Liberec CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B5:5
501. 12. 2015 18:30TJ Sokol Bratříkov ATJ Lokomotiva Česká Lípa A3:7
620. 12. 2015 10:00SKST Liberec CTJ Lokomotiva Česká Lípa A7:3
Krajská divize žen
108. 11. 2015 09:00
Turnov
TJ Sokol Turnov ATJ Spartak Chrastava A5:0
108. 11. 2015 09:00
Turnov
TJ Spartak Chrastava BCvikováček Cvikov0:5
108. 11. 2015 09:00
Turnov
SKST Liberec BSKST Liberec A0:5
108. 11. 2015 11:00
Turnov
TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec B4:1
108. 11. 2015 11:00
Turnov
SKST Liberec ATJ Spartak Chrastava B5:0
108. 11. 2015 11:00
Turnov
Cvikováček CvikovTJ Jiskra Nový Bor2:3
108. 11. 2015 13:00
Turnov
TJ Sokol Turnov ACvikováček Cvikov5:0
108. 11. 2015 13:00
Turnov
TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec A0:5
108. 11. 2015 13:00
Turnov
SKST Liberec BTJ Jiskra Nový Bor0:5
108. 11. 2015 15:00
Turnov
SKST Liberec ATJ Sokol Turnov A1:4
108. 11. 2015 15:00
Turnov
TJ Jiskra Nový BorTJ Spartak Chrastava B5:0
224. 01. 2016 09:00
Turnov
Cvikováček CvikovSKST Liberec B5:0
224. 01. 2016 09:00
Turnov
TJ Jiskra Nový BorTJ Sokol Turnov A0:5
224. 01. 2016 09:00
Turnov
TJ Spartak Chrastava ATJ Spartak Chrastava B5:0
224. 01. 2016 11:00
Turnov
Cvikováček CvikovTJ Spartak Chrastava A5:0
224. 01. 2016 11:00
Turnov
TJ Spartak Chrastava BSKST Liberec B0:5
224. 01. 2016 11:00
Turnov
TJ Jiskra Nový BorSKST Liberec A1:4
224. 01. 2016 13:00
Turnov
TJ Sokol Turnov ATJ Spartak Chrastava B5:0
224. 01. 2016 13:00
Turnov
TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Nový Bor0:5
224. 01. 2016 13:00
Turnov
SKST Liberec ACvikováček Cvikov3:2
224. 01. 2016 15:00
Turnov
SKST Liberec BTJ Sokol Turnov A0:5
328. 02. 2016 09:00
Turnov
Cvikováček CvikovSKST Liberec B5:0
328. 02. 2016 09:00
Turnov
TJ Jiskra Nový BorTJ Sokol Turnov A1:4
328. 02. 2016 09:00
Turnov
TJ Spartak Chrastava ATJ Spartak Chrastava B4:1
328. 02. 2016 11:00
Turnov
Cvikováček CvikovTJ Spartak Chrastava A5:0
328. 02. 2016 11:00
Turnov
TJ Spartak Chrastava BSKST Liberec B0:5
328. 02. 2016 11:00
Turnov
TJ Jiskra Nový BorSKST Liberec A3:2
328. 02. 2016 13:00
Turnov
TJ Sokol Turnov ATJ Spartak Chrastava B5:0
328. 02. 2016 13:00
Turnov
TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Nový Bor1:4
328. 02. 2016 13:00
Turnov
SKST Liberec ACvikováček Cvikov4:1
328. 02. 2016 15:00
Turnov
SKST Liberec BTJ Sokol Turnov A0:5
410. 04. 2016 09:00
Liberec
TJ Sokol Turnov ATJ Spartak Chrastava A5:0
410. 04. 2016 09:00
Liberec
TJ Spartak Chrastava BCvikováček Cvikov0:5
410. 04. 2016 09:00
Liberec
SKST Liberec BSKST Liberec A2:3
410. 04. 2016 11:00
Liberec
TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec B1:4
410. 04. 2016 11:00
Liberec
SKST Liberec ATJ Spartak Chrastava B5:0
410. 04. 2016 11:00
Liberec
Cvikováček CvikovTJ Jiskra Nový Bor3:2
410. 04. 2016 13:00
Liberec
TJ Sokol Turnov ACvikováček Cvikov3:2
410. 04. 2016 13:00
Liberec
TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec A1:4
410. 04. 2016 13:00
Liberec
SKST Liberec BTJ Jiskra Nový Bor1:4
410. 04. 2016 15:00
Liberec
SKST Liberec ATJ Sokol Turnov A1:4
410. 04. 2016 15:00
Liberec
TJ Jiskra Nový BorTJ Spartak Chrastava B5:0
Kvalifikace o KP
1716. 04. 2016 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Bratříkov B9:8
1716. 04. 2016 10:00TJ Sokol Turnov DSKST Liberec J5:9
1716. 04. 2016 15:00SKST Liberec JTJ Sokol Bratříkov B3:9
1716. 04. 2016 15:00TJ Sokol Turnov DTJ Jiskra Nový Bor C4:9
1717. 04. 2016 09:30TJ Sokol Turnov DTJ Sokol Bratříkov B9:7
1717. 04. 2016 09:30SKST Liberec JTJ Jiskra Nový Bor C8:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline