Výsledky
DIVIZE mužů
103. 10. 2015 17:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Příbram10:6
103. 10. 2015 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Hořovice10:5
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol Králův DvůrKST Rakovník7:10
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTTC Kladno "B"3:10
103. 10. 2015 18:00ST EUROMASTER Kolín "B"TJ Sokol Hudlice9:9
103. 10. 2015 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Neratovice "B"10:2
204. 10. 2015 10:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Hořovice10:7
204. 10. 2015 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Příbram10:0wo
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Králův DvůrTTC Kladno "B"6:10
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyKST Rakovník4:10
204. 10. 2015 13:00ST EUROMASTER Kolín "B"TJ Neratovice "B"10:2
204. 10. 2015 13:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Hudlice10:8
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Hudlice10:1
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Neratovice "B"10:1
317. 10. 2015 17:00KST RakovníkST EUROMASTER Kolín "B"10:8
317. 10. 2015 18:00TTC Kladno "B"TTC Brandýs nad Labem "B"10:7
317. 10. 2015 17:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Králův Dvůr10:6
317. 10. 2015 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:3
418. 10. 2015 09:00TJ Sokol PříbramTJ Neratovice "B"10:0
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Hudlice10:2
418. 10. 2015 09:30KST RakovníkTTC Brandýs nad Labem "B"10:6
418. 10. 2015 13:00TTC Kladno "B"ST EUROMASTER Kolín "B"8:10
418. 10. 2015 10:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:4
418. 10. 2015 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Králův Dvůr10:4
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Sokol Příbram10:8
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Hořovice8:10
531. 10. 2015 18:00ST EUROMASTER Kolín "B"TJ Neratovice "A"10:2
531. 10. 2015 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "B"10:2
521. 10. 2015 18:30TJ Sokol HudliceKST Rakovník4:10
531. 10. 2015 17:00TJ Neratovice "B"TTC Kladno "B"8:10
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Sokol Hořovice6:10
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Příbram9:9
601. 11. 2015 13:00ST EUROMASTER Kolín "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "B"10:1
601. 11. 2015 13:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Neratovice "A"9:9
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol HudliceTTC Kladno "B"10:6
601. 11. 2015 10:00TJ Neratovice "B"KST Rakovník1:10
714. 11. 2015 17:00TJ Neratovice "A"TJ AŠ Mladá Boleslav "B"4:10
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Sokol Mníšek pod Brdy8:10
714. 11. 2015 17:00ST EUROMASTER Kolín "B"TTC Brandýs nad Labem "B"10:2
713. 11. 2015 19:00TJ Sokol HudliceTJ Neratovice "B"10:2
714. 11. 2015 17:00KST RakovníkTTC Kladno "B"10:4
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Hořovice10:3
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol PříbramKST Rakovník6:10
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol HořoviceTTC Kladno "B"2:10
828. 11. 2015 17:00TJ Neratovice "A"TJ Sokol Hudlice10:3
828. 11. 2015 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Neratovice "B"10:2
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Králův DvůrST EUROMASTER Kolín "B"4:10
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTTC Brandýs nad Labem "B"5:10
929. 11. 2015 09:00TJ Sokol PříbramTTC Kladno "B"10:3
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol HořoviceKST Rakovník3:10
916. 09. 2015 17:30TJ Neratovice "A"TJ Neratovice "B"10:1
929. 11. 2015 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Hudlice9:9
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Králův DvůrTTC Brandýs nad Labem "B"4:10
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyST EUROMASTER Kolín "B"4:10
1012. 12. 2015 17:00ST EUROMASTER Kolín "B"TJ Sokol Příbram10:4
1012. 12. 2015 18:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Hořovice10:8
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol HudliceTJ Sokol Králův Dvůr10:5
1012. 12. 2015 17:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy9:9
1012. 12. 2015 17:00KST RakovníkTJ Neratovice "A"10:7
1012. 12. 2015 18:00TTC Kladno "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "B"10:6
1113. 12. 2015 12:00ST EUROMASTER Kolín "B"TJ Sokol Hořovice10:4
1113. 12. 2015 13:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Příbram10:5
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol HudliceTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:5
1113. 12. 2015 10:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Králův Dvůr10:7
1113. 12. 2015 10:00KST RakovníkTJ AŠ Mladá Boleslav "B"10:4
1113. 12. 2015 13:00TTC Kladno "B"TJ Neratovice "A"9:9
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol PříbramTJ Neratovice "A"10:7
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol HořoviceTJ AŠ Mladá Boleslav "B"10:6
1209. 01. 2016 17:00KST RakovníkTJ Sokol Králův Dvůr10:4
1209. 01. 2016 18:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:2
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol HudliceST EUROMASTER Kolín "B"2:10
1209. 01. 2016 17:00TJ Neratovice "B"TTC Brandýs nad Labem "B"1:10
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Neratovice "A"10:6
1310. 01. 2016 09:00TJ Sokol PříbramTJ AŠ Mladá Boleslav "B"10:2
1310. 01. 2016 13:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Králův Dvůr10:3
1310. 01. 2016 10:00KST RakovníkTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:2
1310. 01. 2016 10:00TJ Neratovice "B"ST EUROMASTER Kolín "B"2:10
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol HudliceTTC Brandýs nad Labem "B"7:10
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol HudliceTJ Sokol Příbram10:7
1423. 01. 2016 17:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Hořovice8:10
1423. 01. 2016 17:30ST EUROMASTER Kolín "B"KST Rakovník9:9
1423. 01. 2016 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TTC Kladno "B"10:6
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Neratovice "A"10:8
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ AŠ Mladá Boleslav "B"3:10
1524. 01. 2016 10:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Příbram5:10
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol HudliceTJ Sokol Hořovice10:3
1524. 01. 2016 13:00TTC Brandýs nad Labem "B"KST Rakovník10:7
1524. 01. 2016 13:00ST EUROMASTER Kolín "B"TTC Kladno "B"10:2
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Neratovice "A"3:10
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol Králův DvůrTJ AŠ Mladá Boleslav "B"7:10
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Králův Dvůr10:4
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:4
1606. 02. 2016 17:00TJ Neratovice "A"ST EUROMASTER Kolín "B"1:10
1602. 02. 2016 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TTC Brandýs nad Labem "B"10:5
1606. 02. 2016 17:00KST RakovníkTJ Sokol Hudlice10:5
1606. 02. 2016 18:00TTC Kladno "B"TJ Neratovice "B"10:3
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Králův Dvůr10:4
1707. 02. 2016 09:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:5
1707. 02. 2016 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"ST EUROMASTER Kolín "B"10:6
1707. 02. 2016 10:00TJ Neratovice "A"TTC Brandýs nad Labem "B"10:4
1707. 02. 2016 13:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Hudlice10:4
1707. 02. 2016 10:00KST RakovníkTJ Neratovice "B"10:7
1813. 02. 2016 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Neratovice "A"7:10
1813. 02. 2016 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Králův Dvůr9:9
1813. 02. 2016 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"ST EUROMASTER Kolín "B"10:4
1810. 02. 2016 18:30TJ Neratovice "B"TJ Sokol Hudlice8:10
1813. 02. 2016 18:00TTC Kladno "B"KST Rakovník1:10
1813. 02. 2016 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Příbram10:5
1927. 02. 2016 17:00KST RakovníkTJ Sokol Příbram10:7
1927. 02. 2016 18:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Hořovice10:2
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol HudliceTJ Neratovice "A"9:9
1927. 02. 2016 17:00TJ Neratovice "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "B"2:10
1927. 02. 2016 18:00ST EUROMASTER Kolín "B"TJ Sokol Králův Dvůr10:3
1927. 02. 2016 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:0
2028. 02. 2016 13:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Příbram7:10
2028. 02. 2016 10:00KST RakovníkTJ Sokol Hořovice10:5
2023. 09. 2015 16:00TJ Neratovice "B"TJ Neratovice "A"3:10
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol HudliceTJ AŠ Mladá Boleslav "B"10:2
2028. 02. 2016 13:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Králův Dvůr10:3
2028. 02. 2016 13:00ST EUROMASTER Kolín "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:0
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol PříbramST EUROMASTER Kolín "B"9:9
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol HořoviceTTC Brandýs nad Labem "B"10:8
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Sokol Hudlice10:8
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Neratovice "B"10:5
2112. 03. 2016 17:00TJ Neratovice "A"KST Rakovník10:3
2112. 03. 2016 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TTC Kladno "B"10:8
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol HořoviceST EUROMASTER Kolín "B"10:2
2213. 03. 2016 09:00TJ Sokol PříbramTTC Brandýs nad Labem "B"10:2
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Hudlice5:10
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Neratovice "B"10:5
2213. 03. 2016 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"KST Rakovník10:2
2213. 03. 2016 10:00TJ Neratovice "A"TTC Kladno "B"10:3
1/102. 04. 2016 17:00KST RakovníkTJ AŠ Mladá Boleslav "B"10:0wo
1/131. 03. 2016 19:00ST EUROMASTER Kolín "B"TTC Brandýs nad Labem "B"10:6
1/102. 04. 2016 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:5
1/102. 04. 2016 17:00TJ Sokol HudliceTJ Sokol Králův Dvůr10:6
1/203. 04. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"KST Rakovník0:10wo
1/203. 04. 2016 10:00TTC Brandýs nad Labem "B"ST EUROMASTER Kolín "B"8:9
1/203. 04. 2016 10:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Příbram7:9
1/203. 04. 2016 10:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Sokol Hudlice8:9
2/116. 04. 2016 17:00KST RakovníkST EUROMASTER Kolín "B"10:7
2/116. 04. 2016 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Hudlice10:3
2/217. 04. 2016 10:00ST EUROMASTER Kolín "B"KST Rakovník9:9
2/217. 04. 2016 10:00TJ Sokol HudliceTJ Sokol Příbram7:9
DIVIZE žen
123. 10. 2015 18:00TTC Brandýs nad LabemTJ AŠ Mladá Boleslav8:2
228. 11. 2015 09:00TJ AŠ Mladá BoleslavTTC Brandýs nad Labem1:9
322. 01. 2016 18:30TJ AŠ Mladá BoleslavTTC Brandýs nad Labem1:9
419. 02. 2016 18:00TTC Brandýs nad LabemTJ AŠ Mladá Boleslav8:2
Krajská soutěž 1. třídy, sk. A
103. 10. 2015 17:00TSM KladnoTJ Sokol Libice nad Cidlinou8:10
103. 10. 2015 17:00Sokol LányTJ Sokol Velký Osek1:10
103. 10. 2015 17:00STC SlanýKST Rakovník "C"4:10
103. 10. 2015 17:00TJ Aero Odolena VodaTTC Kladno "C"7:10
103. 10. 2015 17:00TJ Sadská "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"9:9
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Krchleby7:10
204. 10. 2015 10:00TSM KladnoTJ Sokol Velký Osek5:10
204. 10. 2015 10:00Sokol LányTJ Sokol Libice nad Cidlinou2:10
204. 10. 2015 10:00STC SlanýTTC Kladno "C"10:5
204. 10. 2015 10:00TJ Aero Odolena VodaKST Rakovník "C"10:8
204. 10. 2015 13:00TJ Sadská "B"TJ Sokol Krchleby4:10
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"7:10
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:5
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Krchleby5:10
317. 10. 2015 13:30KST Rakovník "C"TJ Sadská "B"3:10
317. 10. 2015 18:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"4:10
317. 10. 2015 13:30TSM KladnoSTC Slaný10:3
317. 10. 2015 17:00Sokol LányTJ Aero Odolena Voda10:2
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Krchleby10:7
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Velký OsekTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:4
418. 10. 2015 13:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"7:10
411. 10. 2015 10:00TTC Kladno "C"TJ Sadská "B"6:10
418. 10. 2015 13:00TSM KladnoTJ Aero Odolena Voda10:7
418. 10. 2015 10:00Sokol LánySTC Slaný7:10
531. 10. 2015 17:00STC SlanýTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:8
531. 10. 2015 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Velký Osek4:10
531. 10. 2015 17:00TJ Sadská "B"TSM Kladno10:7
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Sokol Lány10:4
531. 10. 2015 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"KST Rakovník "C"10:6
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol KrchlebyTTC Kladno "C"10:3
601. 11. 2015 10:00STC SlanýTJ Sokol Velký Osek3:10
601. 11. 2015 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Libice nad Cidlinou6:10
601. 11. 2015 13:00TJ Sadská "B"Sokol Lány10:1
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TSM Kladno5:10
601. 11. 2015 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Kladno "C"10:3
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol KrchlebyKST Rakovník "C"10:1
714. 11. 2015 09:00TSM KladnoSokol Lány10:3
714. 11. 2015 17:00STC SlanýTJ Aero Odolena Voda10:5
714. 11. 2015 17:00TJ Sadská "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:3
711. 11. 2015 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Krchleby10:7
714. 11. 2015 13:30KST Rakovník "C"TTC Kladno "C"10:2
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Velký Osek9:9
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouKST Rakovník "C"10:1
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Velký OsekTTC Kladno "C"10:8
828. 11. 2015 13:30TSM KladnoTJ AŠ Mladá Boleslav "C"6:10
828. 11. 2015 17:00Sokol LányTJ Sokol Krchleby1:10
828. 11. 2015 17:00STC SlanýTJ Sadská "B"5:10
828. 11. 2015 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"9:9
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Kladno "C"10:2
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Velký OsekKST Rakovník "C"8:10
929. 11. 2015 13:00TSM KladnoTJ Sokol Krchleby8:10
929. 11. 2015 10:00Sokol LányTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:8
929. 11. 2015 10:00STC SlanýTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"3:10
929. 11. 2015 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sadská "B"2:10
1012. 12. 2015 17:00
herna Libice n.C.
TJ Sadská "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou7:10
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Velký Osek8:10
1010. 12. 2015 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"STC Slaný10:0
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Aero Odolena Voda10:3
1012. 12. 2015 13:30KST Rakovník "C"TSM Kladno7:10
1012. 12. 2015 18:00TTC Kladno "C"Sokol Lány8:10
1113. 12. 2015 13:00TJ Sadská "B"TJ Sokol Velký Osek10:2
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou6:10
1108. 12. 2015 18:30TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Aero Odolena Voda10:5
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol KrchlebySTC Slaný10:1
1113. 12. 2015 13:00KST Rakovník "C"Sokol Lány6:10
1113. 12. 2015 13:00TTC Kladno "C"TSM Kladno3:10
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTSM Kladno10:7
1209. 01. 2016 15:00TJ Sokol Velký OsekSokol Lány7:10
1209. 01. 2016 13:30KST Rakovník "C"STC Slaný10:7
1209. 01. 2016 18:00TTC Kladno "C"TJ Aero Odolena Voda10:8
1209. 01. 2016 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sadská "B"6:10
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:1
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Velký OsekTSM Kladno4:10
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouSokol Lány10:0
1310. 01. 2016 13:00TTC Kladno "C"STC Slaný10:8
1310. 01. 2016 13:00KST Rakovník "C"TJ Aero Odolena Voda10:4
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sadská "B"10:6
1310. 01. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:7
1423. 01. 2016 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Libice nad Cidlinou7:10
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Velký Osek10:2
1423. 01. 2016 17:00TJ Sadská "B"KST Rakovník "C"10:3
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC Kladno "C"10:2
1423. 01. 2016 17:00STC SlanýTSM Kladno10:4
1423. 01. 2016 17:00TJ Aero Odolena VodaSokol Lány10:7
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:0
1524. 01. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Velký Osek10:7
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"KST Rakovník "C"10:4
1524. 01. 2016 13:00TJ Sadská "B"TTC Kladno "C"10:3
1524. 01. 2016 10:00TJ Aero Odolena VodaTSM Kladno7:10
1514. 01. 2016 18:30STC SlanýSokol Lány5:10
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouSTC Slaný10:2
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol Velký OsekTJ Aero Odolena Voda10:4
1606. 02. 2016 13:30TSM KladnoTJ Sadská "B"8:10
1606. 02. 2016 17:00Sokol LányTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"9:9
1606. 02. 2016 13:30KST Rakovník "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:8
1606. 02. 2016 18:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Krchleby1:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Velký OsekSTC Slaný10:1
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Aero Odolena Voda10:3
1731. 01. 2016 10:00Sokol LányTJ Sadská "B"9:9
1707. 02. 2016 13:00TSM KladnoTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:5
1707. 02. 2016 13:00TTC Kladno "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"4:10
1707. 02. 2016 13:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Krchleby1:10
1813. 02. 2016 17:00Sokol LányTSM Kladno5:10
1813. 02. 2016 17:00TJ Aero Odolena VodaSTC Slaný10:7
1813. 02. 2016 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sadská "B"9:9
1811. 02. 2016 18:00TJ Sokol KrchlebyTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:5
1813. 02. 2016 18:00TTC Kladno "C"KST Rakovník "C"4:10
1813. 02. 2016 17:00
herna S.Týnec n.L.
TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Libice nad Cidlinou2:10
1927. 02. 2016 13:30KST Rakovník "C"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:7
1927. 02. 2016 18:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Velký Osek10:8
1927. 02. 2016 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TSM Kladno3:10
1925. 02. 2016 18:00TJ Sokol KrchlebySokol Lány10:3
1927. 02. 2016 17:00TJ Sadská "B"STC Slaný10:1
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Aero Odolena Voda10:7
2028. 02. 2016 13:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Libice nad Cidlinou5:10
2028. 02. 2016 13:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Velký Osek10:8
2024. 02. 2016 18:30TJ Sokol KrchlebyTSM Kladno6:10
2028. 02. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"Sokol Lány10:6
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"STC Slaný10:1
2028. 02. 2016 13:00TJ Sadská "B"TJ Aero Odolena Voda10:2
2112. 03. 2016 17:00
herna Sadská
TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sadská "B"10:7
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"6:10
2112. 03. 2016 17:00STC SlanýTJ AŠ Mladá Boleslav "C"3:10
2112. 03. 2016 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Krchleby7:10
2112. 03. 2016 13:30TSM KladnoKST Rakovník "C"9:9
2112. 03. 2016 17:00Sokol LányTTC Kladno "C"10:3
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sadská "B"9:9
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"9:9
2213. 03. 2016 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:4
2213. 03. 2016 10:00STC SlanýTJ Sokol Krchleby1:10
2213. 03. 2016 10:00Sokol LányKST Rakovník "C"9:9
2213. 03. 2016 13:00TSM KladnoTTC Kladno "C"10:1
1/103. 04. 2016 10:00TJ Sokol KrchlebyTSM Kladno2:10
1/102. 04. 2016 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sadská "B"0:10wo
1/102. 04. 2016 17:00TJ Sokol Velký OsekSokol Lány7:10
1/131. 03. 2016 18:30STC SlanýTJ Aero Odolena Voda10:6
1/209. 04. 2016 13:30TSM KladnoTJ Sokol Krchleby9:6
1/203. 04. 2016 10:00TJ Sadská "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:0wo
1/203. 04. 2016 10:00Sokol LányTJ Sokol Velký Osek9:5
1/202. 04. 2016 17:00TJ Aero Odolena VodaSTC Slaný10:0
1/309. 04. 2016 17:00STC SlanýTJ Aero Odolena Voda10:6
2/123. 04. 2016 17:00TJ Sadská "B"TSM Kladno0:10wo
2/116. 04. 2016 17:00TJ Sokol Velký OsekSTC Slaný10:0wo
2/224. 04. 2016 10:00TSM KladnoTJ Sadská "B"10:0wo
2/217. 04. 2016 10:00STC SlanýTJ Sokol Velký Osek0:10wo
Krajská soutěž 1. třídy, sk. B
103. 10. 2015 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Chaloupky10:7
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol ŽebrákSK Březnice8:10
103. 10. 2015 13:30TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Sokol Kutná Hora3:10
103. 10. 2015 17:00KST Rakovník "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:2
103. 10. 2015 17:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Hudlice "B"10:2
103. 10. 2015 17:00TTC ŘíčanyTJ Tatran Sedlčany "B"10:2
204. 10. 2015 10:00TJ Slavoj ObecniceSK Březnice8:10
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Chaloupky2:10
204. 10. 2015 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"2:10
204. 10. 2015 10:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Kutná Hora10:2
204. 10. 2015 10:00TJ Sadská "C"TJ Tatran Sedlčany "B"10:3
204. 10. 2015 10:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Hudlice "B"10:0
317. 10. 2015 17:00
herna S.Hudlice
TJ ChaloupkyTJ Sokol Hudlice "B"6:10
317. 10. 2015 17:00SK BřezniceTJ Tatran Sedlčany "B"9:9
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sadská "C"6:10
317. 10. 2015 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TTC Říčany2:10
317. 10. 2015 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Králův Dvůr "B"9:9
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol ŽebrákKST Rakovník "B"7:10
418. 10. 2015 10:00TJ ChaloupkyTJ Tatran Sedlčany "B"10:5
418. 10. 2015 10:00SK BřezniceTJ Sokol Hudlice "B"10:3
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kutná HoraTTC Říčany9:9
418. 10. 2015 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sadská "C"7:10
418. 10. 2015 10:00TJ Slavoj ObecniceKST Rakovník "B"0:10
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Králův Dvůr "B"9:9
531. 10. 2015 13:30TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Chaloupky9:9
531. 10. 2015 17:00KST Rakovník "B"SK Březnice10:2
531. 10. 2015 17:00TJ Sadská "C"TJ Slavoj Obecnice10:1
531. 10. 2015 17:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Žebrák10:4
531. 10. 2015 13:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Kutná Hora3:10
531. 10. 2015 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"8:10
601. 11. 2015 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"SK Březnice9:9
601. 11. 2015 10:00KST Rakovník "B"TJ Chaloupky10:5
601. 11. 2015 10:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Žebrák10:5
627. 10. 2015 19:00TTC ŘíčanyTJ Slavoj Obecnice10:3
601. 11. 2015 13:00TJ Sokol Hudlice "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"8:10
601. 11. 2015 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Kutná Hora7:10
714. 11. 2015 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Žebrák10:3
714. 11. 2015 13:30TJ Sokol Králův Dvůr "B"KST Rakovník "B"4:10
714. 11. 2015 10:00TJ Sadská "C"TTC Říčany2:10
714. 11. 2015 13:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Tatran Sedlčany "B"5:10
711. 11. 2015 18:30TJ Sokol Kutná HoraSK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"9:9
714. 11. 2015 15:00TJ ChaloupkySK Březnice9:9
828. 11. 2015 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Kutná Hora9:9
828. 11. 2015 17:00SK BřezniceSK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:4
828. 11. 2015 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Hudlice "B"10:0wo
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Tatran Sedlčany "B"10:7
828. 11. 2015 13:30TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Sadská "C"7:10
828. 11. 2015 17:00KST Rakovník "B"TTC Říčany9:9
929. 11. 2015 10:00TJ ChaloupkySK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:4
929. 11. 2015 10:00SK BřezniceTJ Sokol Kutná Hora9:9
929. 11. 2015 10:00TJ Slavoj ObecniceTJ Tatran Sedlčany "B"9:9
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hudlice "B"10:0wo
929. 11. 2015 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"TTC Říčany4:10
929. 11. 2015 10:00KST Rakovník "B"TJ Sadská "C"10:8
1012. 12. 2015 14:00
herna TJ Chaloupky
TJ Sadská "C"TJ Chaloupky9:9
1012. 12. 2015 17:00TTC ŘíčanySK Březnice10:3
1012. 12. 2015 13:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Králův Dvůr "B"4:10
1012. 12. 2015 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"KST Rakovník "B"1:10
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Slavoj Obecnice10:4
1012. 12. 2015 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Žebrák10:1
1113. 12. 2015 10:00TJ Sadská "C"SK Březnice10:7
1113. 12. 2015 10:00TTC ŘíčanyTJ Chaloupky10:0
1113. 12. 2015 13:00TJ Sokol Hudlice "B"KST Rakovník "B"8:10
1113. 12. 2015 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Králův Dvůr "B"6:10
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Žebrák10:4
1113. 12. 2015 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Slavoj Obecnice10:0
1209. 01. 2016 17:00TJ ChaloupkyTJ Slavoj Obecnice10:7
1209. 01. 2016 17:00SK BřezniceTJ Sokol Žebrák10:1
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Králův Dvůr "B"9:9
1209. 01. 2016 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"KST Rakovník "B"3:10
1208. 01. 2016 18:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sadská "C"10:6
1209. 01. 2016 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TTC Říčany4:10
1310. 01. 2016 10:00SK BřezniceTJ Slavoj Obecnice10:3
1310. 01. 2016 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Žebrák10:5
1310. 01. 2016 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Králův Dvůr "B"10:5
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Kutná HoraKST Rakovník "B"9:9
1310. 01. 2016 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sadská "C"5:10
1310. 01. 2016 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TTC Říčany5:10
1423. 01. 2016 17:00
herna TJ Chaloupky
TJ Sokol Hudlice "B"TJ Chaloupky10:1
1423. 01. 2016 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"SK Březnice4:10
1423. 01. 2016 17:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Kutná Hora10:5
1423. 01. 2016 17:00TTC ŘíčanySK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:3
1423. 01. 2016 13:30TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Slavoj Obecnice10:1
1423. 01. 2016 17:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Žebrák10:3
1524. 01. 2016 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Chaloupky10:8
1524. 01. 2016 13:00TJ Sokol Hudlice "B"SK Březnice10:5
1524. 01. 2016 10:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Kutná Hora10:1
1524. 01. 2016 10:00TJ Sadská "C"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:6
1524. 01. 2016 10:00KST Rakovník "B"TJ Slavoj Obecnice10:2
1524. 01. 2016 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Sokol Žebrák10:5
1606. 02. 2016 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Králův Dvůr "B"7:10
1606. 02. 2016 17:00SK BřezniceKST Rakovník "B"1:10
1606. 02. 2016 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sadská "C"7:10
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol ŽebrákTTC Říčany2:10
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Hudlice "B"10:7
1606. 02. 2016 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Tatran Sedlčany "B"10:0
1707. 02. 2016 10:00SK BřezniceTJ Sokol Králův Dvůr "B"10:7
1707. 02. 2016 10:00TJ ChaloupkyKST Rakovník "B"0:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sadská "C"10:5
1707. 02. 2016 10:00TJ Slavoj ObecniceTTC Říčany1:10
1707. 02. 2016 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Hudlice "B"10:5
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Tatran Sedlčany "B"10:4
1813. 02. 2016 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Slavoj Obecnice10:7
1813. 02. 2016 17:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Králův Dvůr "B"10:0
1813. 02. 2016 17:00TTC ŘíčanyTJ Sadská "C"10:4
1813. 02. 2016 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Hudlice "B"6:10
1802. 02. 2016 19:00
herna S.Kutná Hora
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Kutná Hora9:9
1813. 02. 2016 17:00SK BřezniceTJ Chaloupky10:6
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Chaloupky10:1
1927. 02. 2016 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"SK Březnice10:2
1927. 02. 2016 13:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Slavoj Obecnice5:10
1927. 02. 2016 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Žebrák10:4
1927. 02. 2016 17:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Králův Dvůr "B"10:5
1927. 02. 2016 17:00TTC ŘíčanyKST Rakovník "B"10:5
2028. 02. 2016 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Chaloupky10:5
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol Kutná HoraSK Březnice10:4
2028. 02. 2016 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Slavoj Obecnice6:10
2028. 02. 2016 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Žebrák9:9
2028. 02. 2016 10:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Králův Dvůr "B"10:1
2028. 02. 2016 10:00TJ Sadská "C"KST Rakovník "B"9:9
2112. 03. 2016 17:00
herna TJ Klučov
TJ ChaloupkyTJ Sadská "C"3:10
2112. 03. 2016 17:00SK BřezniceTTC Říčany2:10
2112. 03. 2016 13:30TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Sokol Hudlice "B"7:10
2112. 03. 2016 17:00KST Rakovník "B"TJ Tatran Sedlčany "B"10:3
2112. 03. 2016 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Kutná Hora10:7
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol ŽebrákSK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:0
2213. 03. 2016 10:00SK BřezniceTJ Sadská "C"10:5
2213. 03. 2016 10:00TJ ChaloupkyTTC Říčany0:10
2213. 03. 2016 10:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Hudlice "B"10:6
2213. 03. 2016 13:00
herna S.Hořovice
TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Tatran Sedlčany "B"7:10
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Kutná Hora10:7
2212. 03. 2016 20:00TJ Slavoj ObecniceSK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:1
1/102. 04. 2016 17:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Kutná Hora10:0wo
1/119. 03. 2016 16:00KST Rakovník "B"TJ Sadská "C"6:10
1/102. 04. 2016 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Sokol Žebrák10:5
1/102. 04. 2016 17:00TJ ChaloupkyTJ Tatran Sedlčany "B"10:8
1/203. 04. 2016 10:00TJ Sokol Kutná HoraTTC Říčany0:10wo
1/220. 03. 2016 10:00TJ Sadská "C"KST Rakovník "B"9:4
1/203. 04. 2016 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Králův Dvůr "B"5:9
1/203. 04. 2016 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Chaloupky6:10
2/102. 04. 2016 10:00TTC ŘíčanyTJ Sadská "C"10:3
2/116. 04. 2016 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Chaloupky8:10
2/203. 04. 2016 10:00TJ Sadská "C"TTC Říčany5:9
2/217. 04. 2016 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Žebrák9:3
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
103. 10. 2015 17:00TTC Slovan KladnoSokol Nižbor7:11
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Broumy10:8
103. 10. 2015 17:00TTC Kladno "E"Sokol Rakovník9:9
103. 10. 2015 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Hředle8:10
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Roztoky "B"Sokol Lány "B"4:14
103. 10. 2015 17:00TJ KralupyTJ Sokol Stochov Honice6:12
204. 10. 2015 10:00TTC Slovan KladnoTJ Broumy14:4
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol BuštěhradSokol Nižbor8:10
204. 10. 2015 10:00TTC Kladno "E"TJ Sokol Hředle3:15
204. 10. 2015 13:00Kanoistický klub RakovníkSokol Rakovník8:10
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Stochov Honice5:13
204. 10. 2015 10:00TJ KralupySokol Lány "B"3:15
317. 10. 2015 17:00
herna S.Lány
Sokol NižborSokol Lány "B"2:16
317. 10. 2015 17:00TJ BroumyTJ Sokol Stochov Honice3:15
317. 10. 2015 10:00Sokol RakovníkTJ Sokol Roztoky "B"8:10
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol HředleTJ Kralupy15:3
317. 10. 2015 17:00TTC Slovan KladnoTTC Kladno "E"12:6
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol BuštěhradKanoistický klub Rakovník7:11
418. 10. 2015 10:00Sokol NižborTJ Sokol Stochov Honice10:8
418. 10. 2015 10:00
herna S.Lány
TJ BroumySokol Lány "B"4:14
418. 10. 2015 16:00Sokol RakovníkTJ Kralupy14:4
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Roztoky "B"15:3
418. 10. 2015 10:00TTC Slovan KladnoKanoistický klub Rakovník5:13
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol BuštěhradTTC Kladno "E"10:8
531. 10. 2015 17:00TTC Kladno "E"Sokol Nižbor6:12
531. 10. 2015 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Broumy11:7
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol Roztoky "B"TTC Slovan Kladno11:7
531. 10. 2015 17:00TJ KralupyTJ Sokol Buštěhrad10:8
531. 10. 2015 17:00Sokol Lány "B"Sokol Rakovník12:6
531. 10. 2015 18:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Hředle9:9
601. 11. 2015 15:00TTC Kladno "E"TJ Broumy14:4
601. 11. 2015 13:00Kanoistický klub RakovníkSokol Nižbor7:11
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Buštěhrad10:8
601. 11. 2015 10:00TJ KralupyTTC Slovan Kladno9:9
601. 11. 2015 10:00Sokol Lány "B"TJ Sokol Hředle9:9
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Rakovník13:5
714. 11. 2015 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Buštěhrad9:9
714. 11. 2015 17:00TTC Kladno "E"Kanoistický klub Rakovník6:12
710. 11. 2015 19:00
herna TJ Kralupy
TJ Sokol Roztoky "B"TJ Kralupy10:8
714. 11. 2015 17:00Sokol Lány "B"TJ Sokol Stochov Honice8:10
714. 11. 2015 10:00Sokol RakovníkTJ Sokol Hředle1:17
714. 11. 2015 17:00Sokol NižborTJ Broumy13:5
828. 11. 2015 17:00Sokol NižborSokol Rakovník11:7
828. 11. 2015 16:00TJ BroumyTJ Sokol Hředle5:13
828. 11. 2015 17:00TTC Slovan KladnoSokol Lány "B"9:9
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Stochov Honice3:15
828. 11. 2015 17:00TTC Kladno "E"TJ Sokol Roztoky "B"10:8
828. 11. 2015 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Kralupy16:2
929. 11. 2015 10:00Sokol NižborTJ Sokol Hředle9:9
929. 11. 2015 10:00TJ BroumySokol Rakovník4:14
929. 11. 2015 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Stochov Honice7:11
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol BuštěhradSokol Lány "B"11:7
929. 11. 2015 10:00TTC Kladno "E"TJ Kralupy10:8
929. 11. 2015 13:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Roztoky "B"10:8
1012. 12. 2015 16:00TJ Sokol Roztoky "B"Sokol Nižbor8:10
1012. 12. 2015 17:00TJ KralupyTJ Broumy10:8
1012. 12. 2015 10:00
herna TTC Kladno
Sokol Lány "B"TTC Kladno "E"15:3
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol Stochov HoniceKanoistický klub Rakovník9:9
1012. 12. 2015 10:00Sokol RakovníkTTC Slovan Kladno12:6
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Buštěhrad11:7
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol Roztoky "B"TJ Broumy14:4
1113. 12. 2015 10:00TJ KralupySokol Nižbor4:14
1113. 12. 2015 10:00Sokol Lány "B"Kanoistický klub Rakovník10:8
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTTC Kladno "E"14:4
1113. 12. 2015 16:00Sokol RakovníkTJ Sokol Buštěhrad10:8
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol HředleTTC Slovan Kladno11:7
1209. 01. 2016 17:00Sokol NižborTTC Slovan Kladno10:8
1209. 01. 2016 17:00TJ BroumyTJ Sokol Buštěhrad4:14
1209. 01. 2016 10:00Sokol RakovníkTTC Kladno "E"14:4
1209. 01. 2016 19:00TJ Sokol HředleKanoistický klub Rakovník9:9
1209. 01. 2016 17:00Sokol Lány "B"TJ Sokol Roztoky "B"14:4
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Kralupy15:3
1310. 01. 2016 10:00TJ BroumyTTC Slovan Kladno6:12
1310. 01. 2016 10:00Sokol NižborTJ Sokol Buštěhrad11:7
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol HředleTTC Kladno "E"12:6
1310. 01. 2016 16:00Sokol RakovníkKanoistický klub Rakovník8:10
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Roztoky "B"17:1
1310. 01. 2016 10:00Sokol Lány "B"TJ Kralupy14:4
1423. 01. 2016 17:00
herna S.Nižbor
Sokol Lány "B"Sokol Nižbor9:9
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Broumy11:7
1423. 01. 2016 16:00TJ Sokol Roztoky "B"Sokol Rakovník10:8
1423. 01. 2016 17:00TJ KralupyTJ Sokol Hředle4:14
1423. 01. 2016 17:00TTC Kladno "E"TTC Slovan Kladno12:6
1423. 01. 2016 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Buštěhrad12:6
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Nižbor10:8
1524. 01. 2016 10:00
herna TJ Broumy
Sokol Lány "B"TJ Broumy15:3
1524. 01. 2016 10:00TJ KralupySokol Rakovník3:15
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Hředle1:17
1524. 01. 2016 13:00Kanoistický klub RakovníkTTC Slovan Kladno10:8
1524. 01. 2016 10:00TTC Kladno "E"TJ Sokol Buštěhrad9:9
1606. 02. 2016 17:00Sokol NižborTTC Kladno "E"14:4
1606. 02. 2016 10:00TJ BroumyKanoistický klub Rakovník6:12
1606. 02. 2016 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Roztoky "B"11:7
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Kralupy12:6
1606. 02. 2016 10:00Sokol RakovníkSokol Lány "B"4:14
1606. 02. 2016 13:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Stochov Honice10:8
1707. 02. 2016 10:00TJ BroumyTTC Kladno "E"8:10
1707. 02. 2016 10:00Sokol NižborKanoistický klub Rakovník6:12
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Roztoky "B"7:11
1707. 02. 2016 10:00TTC Slovan KladnoTJ Kralupy5:13
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol HředleSokol Lány "B"12:6
1707. 02. 2016 16:00Sokol RakovníkTJ Sokol Stochov Honice10:8
1813. 02. 2016 17:00TJ Sokol BuštěhradTTC Slovan Kladno14:4
1813. 02. 2016 13:30Kanoistický klub RakovníkTTC Kladno "E"17:1
1811. 02. 2016 19:00
herna S.Roztoky
TJ KralupyTJ Sokol Roztoky "B"5:13
1802. 02. 2016 18:30TJ Sokol Stochov HoniceSokol Lány "B"8:10
1813. 02. 2016 17:00TJ Sokol HředleSokol Rakovník8:10
1813. 02. 2016 10:00TJ BroumySokol Nižbor2:16
1927. 02. 2016 10:00Sokol RakovníkSokol Nižbor8:10
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol HředleTJ Broumy15:3
1927. 02. 2016 17:00Sokol Lány "B"TTC Slovan Kladno14:4
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Buštěhrad15:3
1925. 02. 2016 19:30TJ Sokol Roztoky "B"TTC Kladno "E"10:8
1927. 02. 2016 17:00TJ KralupyKanoistický klub Rakovník4:14
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol HředleSokol Nižbor7:11
2028. 02. 2016 16:00Sokol RakovníkTJ Broumy12:6
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTTC Slovan Kladno15:3
2028. 02. 2016 10:00Sokol Lány "B"TJ Sokol Buštěhrad10:8
2028. 02. 2016 10:00TJ KralupyTTC Kladno "E"11:7
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol Roztoky "B"Kanoistický klub Rakovník2:16
2112. 03. 2016 17:00Sokol NižborTJ Sokol Roztoky "B"11:7
2112. 03. 2016 17:00TJ BroumyTJ Kralupy13:5
2112. 03. 2016 13:30
herna S.Lány
TTC Kladno "E"Sokol Lány "B"3:15
2112. 03. 2016 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Stochov Honice10:8
2112. 03. 2016 17:00TTC Slovan KladnoSokol Rakovník12:6
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Hředle7:11
2213. 03. 2016 10:00TJ BroumyTJ Sokol Roztoky "B"11:7
2213. 03. 2016 10:00Sokol NižborTJ Kralupy16:2
2213. 03. 2016 13:00Kanoistický klub RakovníkSokol Lány "B"12:6
2213. 03. 2016 10:00TTC Kladno "E"TJ Sokol Stochov Honice2:16
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol BuštěhradSokol Rakovník9:9
2213. 03. 2016 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Hředle7:11
1/102. 04. 2016 17:00Sokol NižborSokol Lány "B"9:9
1/102. 04. 2016 17:00TJ Sokol HředleKanoistický klub Rakovník5:10
1/102. 04. 2016 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Kralupy10:8
1/102. 04. 2016 17:00TTC Slovan KladnoTTC Kladno "E"10:1
1/203. 04. 2016 13:30Sokol Lány "B"Sokol Nižbor10:4
1/203. 04. 2016 10:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Hředle9:6
1/203. 04. 2016 10:00TJ KralupyTJ Sokol Buštěhrad6:9
1/203. 04. 2016 10:00TTC Kladno "E"TTC Slovan Kladno9:9
2/116. 04. 2016 17:00Sokol Lány "B"Kanoistický klub Rakovník9:9
2/116. 04. 2016 17:00TJ Sokol BuštěhradTTC Slovan Kladno5:10
2/217. 04. 2016 10:00Kanoistický klub RakovníkSokol Lány "B"10:6
2/217. 04. 2016 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Buštěhrad9:4
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
103. 10. 2015 13:30TJ Neratovice "C"TTC Brandýs nad Labem "D"2:16
103. 10. 2015 17:00Sokol Přezletice "A"TTC Bělá pod Bezdězem "B"17:1
103. 10. 2015 17:00TTC Kladno "D"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy7:11
103. 10. 2015 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Kosmonosy8:10
103. 10. 2015 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Lokomotiva Nymburk "B"7:11
103. 10. 2015 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Krchleby "B"7:11
204. 10. 2015 13:00TJ Neratovice "C"TTC Bělá pod Bezdězem "B"8:10
204. 10. 2015 13:00Sokol Přezletice "A"TTC Brandýs nad Labem "D"15:3
204. 10. 2015 10:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Kosmonosy7:11
204. 10. 2015 10:00TJ Dynamo NelahozevesSokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy5:13
204. 10. 2015 10:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Sokol Krchleby "B"8:10
204. 10. 2015 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Lokomotiva Nymburk "B"12:6
317. 10. 2015 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Lokomotiva Nymburk "B"14:4
317. 10. 2015 18:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Krchleby "B"8:10
317. 10. 2015 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTTC Bělá pod Bezdězem "C"14:4
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"12:6
317. 10. 2015 13:30TJ Neratovice "C"TTC Kladno "D"4:14
317. 10. 2015 17:00Sokol Přezletice "A"TJ Dynamo Nelahozeves18:0
418. 10. 2015 13:00TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Krchleby "B"9:9
418. 10. 2015 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Lokomotiva Nymburk "B"6:12
418. 10. 2015 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"5:13
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol KosmonosyTTC Bělá pod Bezdězem "C"13:5
418. 10. 2015 13:00TJ Neratovice "C"TJ Dynamo Nelahozeves9:9
418. 10. 2015 13:00Sokol Přezletice "A"TTC Kladno "D"13:5
510. 10. 2015 18:00TTC Kladno "D"TTC Brandýs nad Labem "D"10:8
531. 10. 2015 10:00TJ Dynamo NelahozevesTTC Bělá pod Bezdězem "B"5:13
531. 10. 2015 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Neratovice "C"9:9
531. 10. 2015 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Sokol Přezletice "A"6:12
531. 10. 2015 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy10:8
531. 10. 2015 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Kosmonosy7:11
601. 11. 2015 10:00TTC Kladno "D"TTC Bělá pod Bezdězem "B"14:4
621. 10. 2015 18:30
herna TTC Brandýs n.L.
TJ Dynamo NelahozevesTTC Brandýs nad Labem "D"6:12
601. 11. 2015 10:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"Sokol Přezletice "A"4:14
601. 11. 2015 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Neratovice "C"11:7
601. 11. 2015 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Kosmonosy6:12
601. 11. 2015 13:00TJ Sokol Krchleby "B"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy14:4
714. 11. 2015 13:30TJ Neratovice "C"Sokol Přezletice "A"5:13
714. 11. 2015 17:00TTC Kladno "D"TJ Dynamo Nelahozeves8:10
714. 11. 2015 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"4:14
714. 11. 2015 13:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Krchleby "B"7:11
714. 11. 2015 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Kosmonosy8:10
714. 11. 2015 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"TTC Bělá pod Bezdězem "B"12:6
828. 11. 2015 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy12:6
828. 11. 2015 18:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Kosmonosy6:12
828. 11. 2015 13:30TJ Neratovice "C"TJ Lokomotiva Nymburk "B"12:6
828. 11. 2015 18:00Sokol Přezletice "A"TJ Sokol Krchleby "B"9:9
828. 11. 2015 17:00TTC Kladno "D"TTC Bělá pod Bezdězem "C"17:1
828. 11. 2015 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"6:12
929. 11. 2015 13:00TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Kosmonosy7:11
929. 11. 2015 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy10:8
929. 11. 2015 10:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Krchleby "B"3:15
929. 11. 2015 13:00Sokol Přezletice "A"TJ Lokomotiva Nymburk "B"16:2
929. 11. 2015 10:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"11:7
929. 11. 2015 10:00TJ Dynamo NelahozevesTTC Bělá pod Bezdězem "C"9:9
1012. 12. 2015 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TTC Brandýs nad Labem "D"3:15
1012. 12. 2015 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Bělá pod Bezdězem "B"8:10
1012. 12. 2015 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TTC Kladno "D"10:8
1012. 12. 2015 17:00
herna D.Nelahozeves
TJ Sokol Krchleby "B"TJ Dynamo Nelahozeves15:3
1012. 12. 2015 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Neratovice "C"11:7
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol KosmonosySokol Přezletice "A"9:9
1128. 09. 2015 11:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TTC Bělá pod Bezdězem "B"4:14
1113. 12. 2015 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Brandýs nad Labem "D"11:7
1113. 12. 2015 10:00
herna D.Nelahozeves
TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Dynamo Nelahozeves10:8
1113. 12. 2015 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TTC Kladno "D"10:8
1113. 12. 2015 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedySokol Přezletice "A"9:9
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Neratovice "C"10:8
1209. 01. 2016 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Neratovice "C"11:7
1209. 01. 2016 18:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"Sokol Přezletice "A"10:8
1209. 01. 2016 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTTC Kladno "D"10:8
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Dynamo Nelahozeves11:7
1209. 01. 2016 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TTC Bělá pod Bezdězem "C"18:0wo
1209. 01. 2016 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"13:5
1310. 01. 2016 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Neratovice "C"10:8
1310. 01. 2016 13:00TTC Brandýs nad Labem "D"Sokol Přezletice "A"3:15
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol KosmonosyTTC Kladno "D"11:7
1310. 01. 2016 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Dynamo Nelahozeves12:6
1310. 01. 2016 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TTC Bělá pod Bezdězem "C"18:0
1310. 01. 2016 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"12:6
1421. 01. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TTC Brandýs nad Labem "D"10:8
1423. 01. 2016 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"9:9
1423. 01. 2016 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy1:17
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Kosmonosy8:10
1423. 01. 2016 17:00TTC Kladno "D"TJ Neratovice "C"10:8
1423. 01. 2016 17:00TJ Dynamo NelahozevesSokol Přezletice "A"2:16
1524. 01. 2016 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TTC Brandýs nad Labem "D"16:2
1517. 01. 2016 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"4:14
1524. 01. 2016 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy9:9
1524. 01. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Sokol Kosmonosy5:13
1524. 01. 2016 10:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Neratovice "C"9:9
1524. 01. 2016 10:00TTC Kladno "D"Sokol Přezletice "A"7:11
1606. 02. 2016 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"TTC Kladno "D"12:6
1606. 02. 2016 18:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Dynamo Nelahozeves11:7
1606. 02. 2016 13:30TJ Neratovice "C"TTC Bělá pod Bezdězem "C"18:0wo
1606. 02. 2016 17:00Sokol Přezletice "A"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"12:6
1606. 02. 2016 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Lokomotiva Nymburk "B"14:4
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Krchleby "B"12:6
1731. 01. 2016 09:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TTC Kladno "D"11:7
1707. 02. 2016 10:00
herna D.Nelahozeves
TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Dynamo Nelahozeves8:10
1707. 02. 2016 13:00Sokol Přezletice "A"TTC Bělá pod Bezdězem "C"15:3
1707. 02. 2016 13:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"8:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Lokomotiva Nymburk "B"11:7
1707. 02. 2016 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Krchleby "B"5:13
1813. 02. 2016 17:00Sokol Přezletice "A"TJ Neratovice "C"12:6
1813. 02. 2016 17:00TJ Dynamo NelahozevesTTC Kladno "D"9:9
1813. 02. 2016 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Bělá pod Bezdězem "C"18:0wo
1812. 02. 2016 17:00TJ Sokol Krchleby "B"TJ Lokomotiva Nymburk "B"15:3
1813. 02. 2016 17:00TJ Sokol KosmonosySokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy10:8
1813. 02. 2016 18:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TTC Brandýs nad Labem "D"10:8
1927. 02. 2016 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTTC Brandýs nad Labem "D"5:13
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol KosmonosyTTC Bělá pod Bezdězem "B"11:7
1927. 02. 2016 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Neratovice "C"11:7
1927. 02. 2016 13:30TJ Sokol Krchleby "B"Sokol Přezletice "A"11:7
1927. 02. 2016 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TTC Kladno "D"4:14
1927. 02. 2016 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Dynamo Nelahozeves13:5
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol KosmonosyTTC Brandýs nad Labem "D"11:7
2028. 02. 2016 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTTC Bělá pod Bezdězem "B"14:4
2028. 02. 2016 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TJ Neratovice "C"12:6
2028. 02. 2016 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"Sokol Přezletice "A"13:5
2028. 02. 2016 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Kladno "D"13:5
2028. 02. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Dynamo Nelahozeves8:10
2112. 03. 2016 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"TTC Bělá pod Bezdězem "C"18:0wo
2112. 03. 2016 18:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"11:7
2112. 03. 2016 17:00TTC Kladno "D"TJ Lokomotiva Nymburk "B"10:8
2112. 03. 2016 17:00
herna S.Krchleby
TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Krchleby "B"4:14
2112. 03. 2016 13:30TJ Neratovice "C"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy8:10
2112. 03. 2016 17:00Sokol Přezletice "A"TJ Sokol Kosmonosy7:11
2228. 09. 2015 08:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TTC Bělá pod Bezdězem "C"14:4
2213. 03. 2016 13:00TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"14:4
2213. 03. 2016 10:00
herna L.Nymburk
TJ Dynamo NelahozevesTJ Lokomotiva Nymburk "B"4:14
2213. 03. 2016 10:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Krchleby "B"9:9
2213. 03. 2016 13:00Sokol Přezletice "A"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy15:3
2213. 03. 2016 13:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Kosmonosy7:11
1/102. 04. 2016 17:00TJ Sokol KosmonosyTTC Bělá pod Bezdězem "B"10:6
1/102. 04. 2016 17:00TJ Sokol Krchleby "B"Sokol Přezletice "A"10:2
1/120. 03. 2016 10:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"9:9
1/102. 04. 2016 17:00TTC Kladno "D"TJ Dynamo Nelahozeves10:6
1/203. 04. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Kosmonosy10:4
1/203. 04. 2016 10:00Sokol Přezletice "A"TJ Sokol Krchleby "B"10:3
1/225. 03. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Neratovice "C"10:7
1/203. 04. 2016 10:00TJ Dynamo NelahozevesTTC Kladno "D"7:9
1/309. 04. 2016 17:00TJ Sokol KosmonosyTTC Bělá pod Bezdězem "B"8:9
1/309. 04. 2016 17:00TJ Sokol Krchleby "B"Sokol Přezletice "A"5:9
2/116. 04. 2016 10:00Sokol Přezletice "A"TTC Bělá pod Bezdězem "B"10:4
2/109. 04. 2016 16:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"7:10
2/217. 04. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"Sokol Přezletice "A"7:9
2/210. 04. 2016 10:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Kladno "D"9:6
Krajská soutěž 2. třídy, sk. C
103. 10. 2015 13:30TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Sokol Příbram "B"7:11
103. 10. 2015 17:00SK Viktorie OřechSK Březnice "B"7:11
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol Velké PopoviceKST Týnec nad Sázavou5:13
103. 10. 2015 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"Stolní tenis Benešov "A"13:5
103. 10. 2015 13:30TJ Sokol Hořovice "B"TJ Olešná6:12
103. 10. 2015 17:00TTC PříbramTJ Spartak Čenkov5:13
204. 10. 2015 13:00TJ Slavoj Obecnice "B"SK Březnice "B"7:11
204. 10. 2015 10:00SK Viktorie OřechTJ Sokol Příbram "B"8:10
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Velké PopoviceStolní tenis Benešov "A"8:10
204. 10. 2015 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"KST Týnec nad Sázavou16:2
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Spartak Čenkov6:12
204. 10. 2015 10:00TTC PříbramTJ Olešná4:14
317. 10. 2015 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Olešná11:7
317. 10. 2015 13:30SK Březnice "B"TJ Spartak Čenkov16:2
317. 10. 2015 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Hořovice "B"9:9
317. 10. 2015 13:30Stolní tenis Benešov "A"TTC Příbram11:7
317. 10. 2015 13:30TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Sokol Velké Popovice5:13
317. 10. 2015 17:00SK Viktorie OřechTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"5:13
418. 10. 2015 12:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Spartak Čenkov8:10
418. 10. 2015 10:00SK Březnice "B"TJ Olešná14:4
418. 10. 2015 10:00KST Týnec nad SázavouTTC Příbram8:10
418. 10. 2015 10:00Stolní tenis Benešov "A"TJ Sokol Hořovice "B"17:1
418. 10. 2015 13:00TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"12:6
418. 10. 2015 10:00SK Viktorie OřechTJ Sokol Velké Popovice11:7
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Příbram "B"7:11
531. 10. 2015 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"SK Březnice "B"15:3
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Slavoj Obecnice "B"7:11
531. 10. 2015 17:00TTC PříbramSK Viktorie Ořech5:13
531. 10. 2015 17:00
herna Týnec n.S.
TJ OlešnáKST Týnec nad Sázavou10:8
531. 10. 2015 17:00TJ Spartak ČenkovStolní tenis Benešov "A"11:7
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Velké PopoviceSK Březnice "B"8:10
601. 11. 2015 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Příbram "B"14:4
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Hořovice "B"SK Viktorie Ořech6:12
601. 11. 2015 10:00TTC PříbramTJ Slavoj Obecnice "B"7:11
601. 11. 2015 10:00TJ OlešnáStolní tenis Benešov "A"8:10
601. 11. 2015 10:00TJ Spartak ČenkovKST Týnec nad Sázavou11:7
714. 11. 2015 13:30TJ Slavoj Obecnice "B"SK Viktorie Ořech11:7
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"3:15
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TTC Příbram8:10
714. 11. 2015 17:00TJ OlešnáTJ Spartak Čenkov8:10
710. 11. 2015 17:00KST Týnec nad SázavouStolní tenis Benešov "A"9:9
714. 11. 2015 13:30TJ Sokol Příbram "B"SK Březnice "B"7:11
828. 11. 2015 13:30TJ Sokol Příbram "B"KST Týnec nad Sázavou9:9
828. 11. 2015 13:30SK Březnice "B"Stolní tenis Benešov "A"10:8
828. 11. 2015 13:30TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Olešná7:11
828. 11. 2015 17:00
herna Sp.Čenkov
SK Viktorie OřechTJ Spartak Čenkov13:5
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Hořovice "B"12:6
828. 11. 2015 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TTC Příbram17:1
929. 11. 2015 12:00TJ Sokol Příbram "B"Stolní tenis Benešov "A"7:11
929. 11. 2015 10:00SK Březnice "B"KST Týnec nad Sázavou6:12
929. 11. 2015 13:00TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Spartak Čenkov4:14
929. 11. 2015 10:00SK Viktorie OřechTJ Olešná7:11
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Příbram11:7
929. 11. 2015 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Hořovice "B"17:1
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Příbram "B"2:16
1012. 12. 2015 17:00TTC PříbramSK Březnice "B"6:12
1012. 12. 2015 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Velké Popovice10:8
1012. 12. 2015 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:8
1012. 12. 2015 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Slavoj Obecnice "B"15:3
1012. 12. 2015 13:30Stolní tenis Benešov "A"SK Viktorie Ořech8:10
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol Hořovice "B"SK Březnice "B"4:14
1113. 12. 2015 10:00TTC PříbramTJ Sokol Příbram "B"11:7
1113. 12. 2015 10:00TJ OlešnáTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"11:7
1113. 12. 2015 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Velké Popovice12:6
1113. 12. 2015 10:00KST Týnec nad SázavouSK Viktorie Ořech9:9
1113. 12. 2015 10:00Stolní tenis Benešov "A"TJ Slavoj Obecnice "B"15:3
1209. 01. 2016 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Slavoj Obecnice "B"12:6
1209. 01. 2016 13:30SK Březnice "B"SK Viktorie Ořech9:9
1209. 01. 2016 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Velké Popovice8:10
1209. 01. 2016 13:30Stolní tenis Benešov "A"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"4:14
1209. 01. 2016 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Hořovice "B"13:5
1209. 01. 2016 17:00
herna Sl.Obecnice
TJ Spartak ČenkovTTC Příbram10:8
1310. 01. 2016 10:00SK Březnice "B"TJ Slavoj Obecnice "B"16:2
1310. 01. 2016 12:00TJ Sokol Příbram "B"SK Viktorie Ořech9:9
1310. 01. 2016 10:00Stolní tenis Benešov "A"TJ Sokol Velké Popovice7:11
1310. 01. 2016 10:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"6:12
1310. 01. 2016 10:00
herna Sl.Obecnice
TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hořovice "B"8:10
1310. 01. 2016 10:00TJ OlešnáTTC Příbram11:7
1423. 01. 2016 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Příbram "B"8:10
1423. 01. 2016 17:00
herna Sl.Obecnice
TJ Spartak ČenkovSK Březnice "B"12:6
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol Hořovice "B"KST Týnec nad Sázavou10:8
1423. 01. 2016 17:00TTC PříbramStolní tenis Benešov "A"6:12
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Slavoj Obecnice "B"11:7
1423. 01. 2016 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"SK Viktorie Ořech9:9
1524. 01. 2016 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Příbram "B"9:9
1524. 01. 2016 10:00TJ OlešnáSK Březnice "B"10:8
1524. 01. 2016 10:00TTC PříbramKST Týnec nad Sázavou10:8
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol Hořovice "B"Stolní tenis Benešov "A"1:17
1524. 01. 2016 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Slavoj Obecnice "B"13:5
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol Velké PopoviceSK Viktorie Ořech13:5
1606. 02. 2016 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Velké Popovice7:11
1606. 02. 2016 13:30SK Březnice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"7:11
1606. 02. 2016 10:00TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Sokol Hořovice "B"10:8
1606. 02. 2016 17:00SK Viktorie OřechTTC Příbram8:10
1606. 02. 2016 17:00
herna TJ Olešná
KST Týnec nad SázavouTJ Olešná6:12
1606. 02. 2016 13:30Stolní tenis Benešov "A"TJ Spartak Čenkov9:9
1707. 02. 2016 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Velké Popovice4:14
1707. 02. 2016 12:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:8
1707. 02. 2016 10:00SK Viktorie OřechTJ Sokol Hořovice "B"11:7
1707. 02. 2016 13:00TJ Slavoj Obecnice "B"TTC Příbram9:9
1707. 02. 2016 10:00Stolní tenis Benešov "A"TJ Olešná9:9
1707. 02. 2016 10:00KST Týnec nad SázavouTJ Spartak Čenkov9:9
1813. 02. 2016 09:00SK Viktorie OřechTJ Slavoj Obecnice "B"8:10
1813. 02. 2016 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Velké Popovice14:4
1813. 02. 2016 17:00TTC PříbramTJ Sokol Hořovice "B"10:8
1813. 02. 2016 13:00TJ Spartak ČenkovTJ Olešná9:9
1810. 02. 2016 18:30Stolní tenis Benešov "A"KST Týnec nad Sázavou11:7
1813. 02. 2016 13:30SK Březnice "B"TJ Sokol Příbram "B"11:7
1927. 02. 2016 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Příbram "B"5:13
1927. 02. 2016 13:30Stolní tenis Benešov "A"SK Březnice "B"6:12
1920. 02. 2016 10:00TJ OlešnáTJ Slavoj Obecnice "B"8:10
1927. 02. 2016 17:00
herna SK V.Ořech
TJ Spartak ČenkovSK Viktorie Ořech6:12
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Velké Popovice3:15
1927. 02. 2016 17:00TTC PříbramTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"5:13
2028. 02. 2016 10:00Stolní tenis Benešov "A"TJ Sokol Příbram "B"3:15
2028. 02. 2016 10:00KST Týnec nad SázavouSK Březnice "B"10:8
2026. 02. 2016 19:30TJ Spartak ČenkovTJ Slavoj Obecnice "B"8:10
2027. 02. 2016 10:00TJ OlešnáSK Viktorie Ořech10:8
2028. 02. 2016 10:00TTC PříbramTJ Sokol Velké Popovice9:9
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"1:17
2112. 03. 2016 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Hořovice "B"15:3
2112. 03. 2016 13:30SK Březnice "B"TTC Příbram10:8
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Olešná13:5
2112. 03. 2016 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Spartak Čenkov8:10
2112. 03. 2016 13:30TJ Slavoj Obecnice "B"KST Týnec nad Sázavou12:6
2112. 03. 2016 17:00SK Viktorie OřechStolní tenis Benešov "A"12:6
2213. 03. 2016 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Hořovice "B"13:5
2213. 03. 2016 12:00TJ Sokol Příbram "B"TTC Příbram8:10
2213. 03. 2016 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Olešná8:10
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Spartak Čenkov10:8
2213. 03. 2016 10:00SK Viktorie OřechKST Týnec nad Sázavou13:5
2213. 03. 2016 13:00TJ Slavoj Obecnice "B"Stolní tenis Benešov "A"6:12
1/102. 04. 2016 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Spartak Čenkov10:0wo
1/102. 04. 2016 17:00SK Březnice "B"TJ Olešná10:0wo
1/102. 04. 2016 17:00SK Viktorie OřechKST Týnec nad Sázavou10:6
1/102. 04. 2016 17:00TJ Slavoj Obecnice "B"TTC Příbram10:8
1/203. 04. 2016 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"0:10wo
1/203. 04. 2016 10:00TJ OlešnáSK Březnice "B"0:10wo
1/203. 04. 2016 10:00KST Týnec nad SázavouSK Viktorie Ořech7:9
1/203. 04. 2016 10:00TTC PříbramTJ Slavoj Obecnice "B"8:9
2/116. 04. 2016 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"SK Březnice "B"10:3
2/116. 04. 2016 17:00SK Viktorie OřechTJ Slavoj Obecnice "B"10:7
2/217. 04. 2016 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"6:9
2/217. 04. 2016 10:00TJ Slavoj Obecnice "B"SK Viktorie Ořech9:9
Krajská soutěž 2. třídy, sk. D
103. 10. 2015 13:00TJ Sokol ČáslavTTC Brandýs nad Labem "C"10:8
103. 10. 2015 13:30Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Velký Osek "B"13:5
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Kutná Hora "B"12:6
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceStolní tenis Benešov "B"11:7
103. 10. 2015 13:30TTC Říčany "B"TJ Lokomotiva Nymburk "A"10:8
103. 10. 2015 18:00ST EUROMASTER Kolín "C"Stolní tenis Kolín11:7
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Velký Osek "B"7:11
204. 10. 2015 10:00Sokol Přezletice "B"TTC Brandýs nad Labem "C"4:14
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyStolní tenis Benešov "B"15:3
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTJ Sokol Kutná Hora "B"8:10
204. 10. 2015 13:00TTC Říčany "B"Stolní tenis Kolín14:4
204. 10. 2015 13:00ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"15:3
317. 10. 2015 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"14:4
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Velký Osek "B"Stolní tenis Kolín15:3
317. 10. 2015 13:30TJ Sokol Kutná Hora "B"TTC Říčany "B"6:12
317. 10. 2015 17:00Stolní tenis Benešov "B"ST EUROMASTER Kolín "C"5:13
317. 10. 2015 13:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy8:10
317. 10. 2015 13:30Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Uhlířské Janovice10:8
418. 10. 2015 10:00TTC Brandýs nad Labem "C"Stolní tenis Kolín12:6
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Lokomotiva Nymburk "A"11:7
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"ST EUROMASTER Kolín "C"3:15
418. 10. 2015 13:00Stolní tenis Benešov "B"TTC Říčany "B"5:13
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Uhlířské Janovice9:9
418. 10. 2015 10:00Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy6:12
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Brandýs nad Labem "C"10:8
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTJ Sokol Velký Osek "B"7:11
531. 10. 2015 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Čáslav11:7
531. 10. 2015 18:00ST EUROMASTER Kolín "C"Sokol Přezletice "B"10:8
531. 10. 2015 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Kutná Hora "B"6:12
531. 10. 2015 17:00Stolní tenis KolínStolní tenis Benešov "B"11:7
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Velký Osek "B"11:7
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTTC Brandýs nad Labem "C"7:11
601. 11. 2015 13:00TTC Říčany "B"Sokol Přezletice "B"10:8
601. 11. 2015 13:00ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Sokol Čáslav15:3
601. 11. 2015 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"Stolní tenis Benešov "B"13:5
601. 11. 2015 10:00Stolní tenis KolínTJ Sokol Kutná Hora "B"6:12
714. 11. 2015 13:00TJ Sokol ČáslavSokol Přezletice "B"11:7
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Uhlířské Janovice11:7
714. 11. 2015 17:00TTC Říčany "B"ST EUROMASTER Kolín "C"8:10
714. 11. 2015 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"Stolní tenis Kolín11:7
714. 11. 2015 13:30TJ Sokol Kutná Hora "B"Stolní tenis Benešov "B"15:3
714. 11. 2015 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Velký Osek "B"9:9
828. 11. 2015 15:00
herna S.Kutná Hora
TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Kutná Hora "B"10:8
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Velký Osek "B"Stolní tenis Benešov "B"13:5
828. 11. 2015 13:00TJ Sokol ČáslavTJ Lokomotiva Nymburk "A"11:7
828. 11. 2015 13:30Sokol Přezletice "B"Stolní tenis Kolín13:5
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Říčany "B"12:6
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceST EUROMASTER Kolín "C"6:12
929. 11. 2015 10:00TTC Brandýs nad Labem "C"Stolní tenis Benešov "B"15:3
926. 11. 2015 19:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"10:8
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol ČáslavStolní tenis Kolín14:4
929. 11. 2015 10:00Sokol Přezletice "B"TJ Lokomotiva Nymburk "A"9:9
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyST EUROMASTER Kolín "C"10:8
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTTC Říčany "B"8:10
1012. 12. 2015 13:30TTC Říčany "B"TTC Brandýs nad Labem "C"11:7
1012. 12. 2015 18:00ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Sokol Velký Osek "B"14:4
1012. 12. 2015 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy8:10
1012. 12. 2015 17:00Stolní tenis KolínTJ Sokol Uhlířské Janovice5:13
1012. 12. 2015 13:30TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Čáslav10:8
1012. 12. 2015 17:00Stolní tenis Benešov "B"Sokol Přezletice "B"4:14
1113. 12. 2015 13:00TTC Říčany "B"TJ Sokol Velký Osek "B"7:11
1113. 12. 2015 13:00ST EUROMASTER Kolín "C"TTC Brandýs nad Labem "C"12:6
1113. 12. 2015 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Uhlířské Janovice13:5
1113. 12. 2015 10:00Stolní tenis KolínTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy4:14
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"Sokol Přezletice "B"10:8
1113. 12. 2015 13:00Stolní tenis Benešov "B"TJ Sokol Čáslav6:12
1209. 01. 2016 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Čáslav8:10
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol Velký Osek "B"Sokol Přezletice "B"11:7
1208. 01. 2016 18:30
herna S.Kostelec n.Č.l.
TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy4:14
1209. 01. 2016 17:00Stolní tenis Benešov "B"TJ Sokol Uhlířské Janovice12:6
1209. 01. 2016 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TTC Říčany "B"10:8
1209. 01. 2016 17:00Stolní tenis KolínST EUROMASTER Kolín "C"5:13
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Čáslav8:10
1310. 01. 2016 10:00TTC Brandýs nad Labem "C"Sokol Přezletice "B"10:8
1310. 01. 2016 13:00Stolní tenis Benešov "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy5:13
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Uhlířské Janovice8:10
1310. 01. 2016 10:00Stolní tenis KolínTTC Říčany "B"7:11
1310. 01. 2016 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"ST EUROMASTER Kolín "C"7:11
1423. 01. 2016 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TTC Brandýs nad Labem "C"10:8
1421. 01. 2016 18:30Stolní tenis KolínTJ Sokol Velký Osek "B"6:12
1423. 01. 2016 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"11:7
1423. 01. 2016 18:00ST EUROMASTER Kolín "C"Stolní tenis Benešov "B"11:7
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Čáslav10:8
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceSokol Přezletice "B"8:10
1524. 01. 2016 10:00Stolní tenis KolínTTC Brandýs nad Labem "C"6:12
1524. 01. 2016 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Velký Osek "B"10:8
1524. 01. 2016 13:00ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Sokol Kutná Hora "B"15:3
1524. 01. 2016 13:00TTC Říčany "B"Stolní tenis Benešov "B"11:7
1503. 02. 2016 18:30
herna S.Čáslav
TJ Sokol Uhlířské JanoviceTJ Sokol Čáslav7:11
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Přezletice "B"10:8
1606. 02. 2016 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy9:9
1604. 02. 2016 18:30TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Uhlířské Janovice10:8
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol ČáslavTTC Říčany "B"14:4
1606. 02. 2016 13:30Sokol Přezletice "B"ST EUROMASTER Kolín "C"7:11
1630. 01. 2016 10:00
herna Loko Nymburk
TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Lokomotiva Nymburk "A"3:15
1627. 01. 2016 18:30Stolní tenis Benešov "B"Stolní tenis Kolín12:6
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy9:9
1707. 02. 2016 10:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Uhlířské Janovice16:2
1707. 02. 2016 10:00Sokol Přezletice "B"TTC Říčany "B"9:9
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol ČáslavST EUROMASTER Kolín "C"7:11
1707. 02. 2016 13:00Stolní tenis Benešov "B"TJ Lokomotiva Nymburk "A"7:11
1720. 01. 2016 18:30TJ Sokol Kutná Hora "B"Stolní tenis Kolín12:6
1813. 02. 2016 13:30Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Čáslav10:8
1813. 02. 2016 17:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy7:11
1813. 02. 2016 13:00
herna TTC Říčany
ST EUROMASTER Kolín "C"TTC Říčany "B"12:6
1802. 02. 2016 18:30Stolní tenis KolínTJ Lokomotiva Nymburk "A"5:13
1813. 02. 2016 17:00Stolní tenis Benešov "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"10:8
1813. 02. 2016 13:00
herna S.Týnec n.L.
TJ Sokol Velký Osek "B"TTC Brandýs nad Labem "C"11:7
1916. 02. 2016 18:30
herna TTC Brandýs n.L.
TJ Sokol Kutná Hora "B"TTC Brandýs nad Labem "C"9:9
1927. 02. 2016 17:00Stolní tenis Benešov "B"TJ Sokol Velký Osek "B"4:14
1923. 02. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Čáslav7:11
1927. 02. 2016 17:00Stolní tenis KolínSokol Přezletice "B"7:11
1927. 02. 2016 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy18:0
1927. 02. 2016 18:00ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Sokol Uhlířské Janovice14:4
2028. 02. 2016 13:00Stolní tenis Benešov "B"TTC Brandýs nad Labem "C"8:10
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Velký Osek "B"13:5
2016. 02. 2016 18:30Stolní tenis KolínTJ Sokol Čáslav4:14
2028. 02. 2016 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"Sokol Přezletice "B"7:11
2028. 02. 2016 13:00ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy17:1
2028. 02. 2016 13:00TTC Říčany "B"TJ Sokol Uhlířské Janovice11:7
2112. 03. 2016 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TTC Říčany "B"9:9
2110. 03. 2016 19:00TJ Sokol Velký Osek "B"ST EUROMASTER Kolín "C"2:16
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Lokomotiva Nymburk "A"8:10
2108. 03. 2016 19:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceStolní tenis Kolín12:6
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Kutná Hora "B"9:9
2112. 03. 2016 13:30Sokol Přezletice "B"Stolní tenis Benešov "B"11:7
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Velký Osek "B"TTC Říčany "B"11:7
2213. 03. 2016 10:00TTC Brandýs nad Labem "C"ST EUROMASTER Kolín "C"8:10
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTJ Lokomotiva Nymburk "A"8:10
2201. 03. 2016 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyStolní tenis Kolín13:5
2213. 03. 2016 10:00Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"18:0wo
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol ČáslavStolní tenis Benešov "B"12:6
1/102. 04. 2016 17:00ST EUROMASTER Kolín "C"TTC Říčany "B"10:7
1/102. 04. 2016 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Velký Osek "B"10:0wo
1/102. 04. 2016 17:00Sokol Přezletice "B"Stolní tenis Benešov "B"10:4
1/102. 04. 2016 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Uhlířské Janovice10:5
1/209. 04. 2016 14:00TTC Říčany "B"ST EUROMASTER Kolín "C"4:9
1/203. 04. 2016 10:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy0:10wo
1/203. 04. 2016 10:00Stolní tenis Benešov "B"Sokol Přezletice "B"1:10
1/203. 04. 2016 10:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTJ Sokol Kutná Hora "B"7:10
2/116. 04. 2016 17:00ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:0wo
2/116. 04. 2016 17:00Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"9:9
2/217. 04. 2016 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyST EUROMASTER Kolín "C"0:10wo
2/217. 04. 2016 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"Sokol Přezletice "B"10:2
Český pohár, muži, I. stupeň
1/104. 01. 2016 19:00TJ Sokol Unhošť "B"TJ Sokol Buštěhrad "B"8:2
1/115. 01. 2016 19:30TJ Sokol Dříň "A"KST Rakovník "D"2:8
1/111. 01. 2016 19:00TJ Sokol Unhošť "C"TJ Chaloupky0:10
1/112. 01. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka "C"TTC Kladno "E"1:9
1/104. 01. 2016 18:00KST Slatina "A"Sokol Mělník - Pšovka "A"6:4
1/104. 01. 2016 19:00SK Viktorie Ořech "B"TJ Sokol Unhošť "A"1:9
1/105. 01. 2016 18:30KST Slatina "B"TJ Neratovice "C"3:7
1/108. 01. 2016 18:00Sokol RudnáTJ Sokol Buštěhrad "A"7:3
1/106. 01. 2016 18:00TJ Sokol Dříň "B"TJ Sokol Hředle1:9
1/113. 01. 2016 18:00TJ Sokol Buštěhrad "D"SK Viktorie Ořech "A"0:6wo
1/106. 01. 2016 19:00TJ Sokol Buštěhrad "C"Sokol Rakovník2:8
1/113. 01. 2016 18:30SK Nová Ves I. "B"Stolní tenis Benešov "B"2:8
1/119. 01. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka "D"TJ Lokomotiva Nymburk6:0wo
1/105. 01. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy "A"Stolní tenis Benešov "A"3:7
1/104. 01. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Sokol Velim0:10
1/105. 01. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Klučov7:3
1/108. 01. 2016 18:30TJ Sokol Všetaty "A"TJ Sokol Starý Kolín3:7
1/105. 01. 2016 18:30SK Nová Ves I. "C"TJ Sokol Uhlířské Janovice0:10
1/111. 01. 2016 18:30TJ Sokol Všetaty "B"SK Nová Ves I. "A"2:8
2/101. 02. 2016 19:00TJ Sokol Unhošť "B"TJ Sokol Králův Dvůr1:9
2/127. 01. 2016 18:00KST Rakovník "D"TJ Chaloupky1:9
2/128. 01. 2016 19:00TTC Kladno "E"TJ Slavoj Obecnice4:6
2/125. 01. 2016 18:00KST Slatina "A"Sokol Lány 21:9
2/101. 02. 2016 19:00TJ Sokol Unhošť "A"KST Rakovník "A"4:6
2/129. 01. 2016 18:00Sokol RudnáTJ Neratovice "C"9:1
2/125. 01. 2016 19:00SK Viktorie Ořech "A"TJ Sokol Hředle4:6
2/126. 01. 2016 19:00Sokol RakovníkTJ Sokol Žebrák7:3
2/129. 01. 2016 18:00Stolní tenis Benešov "B"TTC Brandýs nad Labem "B"2:8
2/102. 02. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka "D"TJ Sokol Čáslav6:0wo
2/127. 01. 2016 18:00Stolní tenis Benešov "A"TJ Sadská "C"/Klučov3:7
2/129. 01. 2016 19:00TJ Sokol VelimTJ Sokol Kosmonosy0:10
2/126. 01. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Sadská "B"1:9
2/101. 02. 2016 18:30TJ Sokol Starý KolínSokol Přezletice2:8
2/126. 01. 2016 19:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTJ Sokol Velký Osek4:6
2/129. 01. 2016 18:00SK Nová Ves I. "A"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"4:6
3/119. 02. 2016 18:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Králův Dvůr3:7
3/116. 02. 2016 18:00TJ Slavoj ObecniceSokol Lány 26:4
3/119. 02. 2016 17:30Sokol RudnáKST Rakovník "A"0:10
3/116. 02. 2016 19:00Sokol RakovníkTJ Sokol Hředle4:6
3/116. 02. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka "D"TTC Brandýs nad Labem "B"0:10
3/119. 02. 2016 18:30TJ Sokol KosmonosyTJ Sadská "C"/Klučov6:4
3/123. 02. 2016 18:30Sokol PřezleticeTJ Sadská "B"6:4
3/118. 02. 2016 18:45TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"9:1
4/108. 03. 2016 18:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Králův Dvůr4:6
4/103. 03. 2016 18:30TJ Sokol HředleKST Rakovník "A"1:9
4/109. 03. 2016 18:30TJ Sokol KosmonosyTTC Brandýs nad Labem "B"7:3
4/108. 03. 2016 18:30Sokol PřezleticeTJ Sokol Velký Osek5:5
Finále19. 03. 2016 10:30TJ Sokol Králův DvůrTJ Sokol Velký Osek6:2
Finále19. 03. 2016 10:30KST Rakovník "A"TJ Sokol Kosmonosy6:3
Finále19. 03. 2016 12:30KST Rakovník "A"TJ Sokol Velký Osek6:2
Finále19. 03. 2016 12:30TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Králův Dvůr6:4
Finále19. 03. 2016 15:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Kosmonosy3:6
Finále19. 03. 2016 15:00TJ Sokol Králův DvůrKST Rakovník "A"1:6
Kvalifikace o KS 2. třídy
114. 05. 2016 09:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Buštěhrad10:4
214. 05. 2016 13:00TTC Kladno "D"TJ Slavoj Obecnice "B"10:5
314. 05. 2016 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Slavoj Obecnice "B"2:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline