Výsledky
Divize muži
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Brno I ATTC Moravská Slavia Brno D3:10
103. 10. 2015 17:30KST Blansko BTTC Moravská Slavia Brno E9:9
103. 10. 2015 17:30Orel Silůvky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:7
103. 10. 2015 17:30TJ Sokol Hlubočany ATTC Koral Tišnov B3:10
103. 10. 2015 17:30SKST Hodonín CTJ Holásky A10:5
103. 10. 2015 16:30SKST Hodonín DTJ Sokol Brno I B10:6
204. 10. 2015 10:30TJ Sokol Brno I ATTC Moravská Slavia Brno E10:8
204. 10. 2015 10:00KST Blansko BTTC Moravská Slavia Brno D0:10
204. 10. 2015 10:30Orel Silůvky ATTC Koral Tišnov B9:9
204. 10. 2015 10:30TJ Sokol Hlubočany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:8
203. 10. 2015 12:00SKST Hodonín CTJ Sokol Brno I B10:2
204. 10. 2015 10:00SKST Hodonín DTJ Holásky A4:10
317. 10. 2015 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Holásky A4:10
317. 10. 2015 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Brno I B10:8
317. 10. 2015 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSKST Hodonín C5:10
317. 10. 2015 16:00TTC Koral Tišnov BSKST Hodonín D10:3
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Brno I AOrel Silůvky A10:1
317. 10. 2015 17:30KST Blansko BTJ Sokol Hlubočany A10:7
418. 10. 2015 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Brno I B10:7
418. 10. 2015 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Holásky A5:10
417. 10. 2015 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSKST Hodonín D10:3
418. 10. 2015 10:00TTC Koral Tišnov BSKST Hodonín C7:10
418. 10. 2015 10:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Hlubočany A10:5
418. 10. 2015 10:30KST Blansko BOrel Silůvky A7:10
531. 10. 2015 17:30Orel Silůvky ATTC Moravská Slavia Brno D3:10
531. 10. 2015 17:30TJ Sokol Hlubočany ATTC Moravská Slavia Brno E9:9
531. 10. 2015 17:30SKST Hodonín CTJ Sokol Brno I A10:1
531. 10. 2015 17:30SKST Hodonín DKST Blansko B10:8
530. 10. 2015 19:00TJ Holásky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:3
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol Brno I BTTC Koral Tišnov B10:8
601. 11. 2015 10:30Orel Silůvky ATTC Moravská Slavia Brno E10:8
601. 11. 2015 10:30TJ Sokol Hlubočany ATTC Moravská Slavia Brno D4:10
631. 10. 2015 10:00SKST Hodonín CKST Blansko B10:2
631. 10. 2015 10:30SKST Hodonín DTJ Sokol Brno I A10:8
601. 11. 2015 09:00TJ Holásky ATTC Koral Tišnov B10:1
601. 11. 2015 10:30TJ Sokol Brno I BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B4:10
710. 11. 2015 18:30TJ Sokol Brno I AKST Blansko B10:3
707. 11. 2015 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Hlubočany A10:8
723. 10. 2015 18:00SKST Hodonín CSKST Hodonín D5:10
714. 11. 2015 10:00TJ Holásky ATJ Sokol Brno I B10:0
714. 11. 2015 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC Koral Tišnov B10:6
715. 10. 2015 18:00TTC Moravská Slavia Brno DTTC Moravská Slavia Brno E4:10
828. 11. 2015 17:00TTC Moravská Slavia Brno DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:6
828. 11. 2015 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETTC Koral Tišnov B6:10
828. 11. 2015 16:00TJ Sokol Brno I ATJ Holásky A3:10
828. 11. 2015 17:30KST Blansko BTJ Sokol Brno I B10:6
828. 11. 2015 17:30Orel Silůvky ASKST Hodonín C3:10
828. 11. 2015 19:00SKST Hodonín DTJ Sokol Hlubočany A10:4
929. 11. 2015 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTTC Koral Tišnov B10:6
929. 11. 2015 10:30TTC Moravská Slavia Brno EKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:4
922. 10. 2015 18:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Brno I B4:10
929. 11. 2015 10:30KST Blansko BTJ Holásky A2:10
929. 11. 2015 10:30Orel Silůvky ASKST Hodonín D10:7
929. 11. 2015 10:30TJ Sokol Hlubočany ASKST Hodonín C1:10
1012. 12. 2015 17:30SKST Hodonín CTTC Moravská Slavia Brno D10:8
1012. 12. 2015 17:30SKST Hodonín DTTC Moravská Slavia Brno E7:10
1012. 12. 2015 13:00TJ Holásky AOrel Silůvky A10:1
1012. 12. 2015 16:00TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Hlubočany A10:5
1012. 12. 2015 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Brno I A10:6
1012. 12. 2015 16:00TTC Koral Tišnov BKST Blansko B10:6
1112. 12. 2015 10:00SKST Hodonín CTTC Moravská Slavia Brno E10:4
1111. 12. 2015 18:30SKST Hodonín DTTC Moravská Slavia Brno D6:10
1113. 12. 2015 09:00TJ Holásky ATJ Sokol Hlubočany A10:4
1113. 12. 2015 10:30TJ Sokol Brno I BOrel Silůvky A9:9
1112. 12. 2015 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BKST Blansko B10:7
1113. 12. 2015 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Brno I A10:4
1209. 01. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Brno I A10:7
1209. 01. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno EKST Blansko B9:9
1209. 01. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BOrel Silůvky A10:8
1209. 01. 2016 16:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Hlubočany A10:5
1209. 01. 2016 10:00TJ Holásky ASKST Hodonín C3:10
1209. 01. 2016 16:00TJ Sokol Brno I BSKST Hodonín D2:10
1310. 01. 2016 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Brno I A7:10
1310. 01. 2016 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST Blansko B10:2
1310. 01. 2016 10:00TTC Koral Tišnov BOrel Silůvky A10:5
1309. 01. 2016 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Hlubočany A10:1
1310. 01. 2016 10:30TJ Sokol Brno I BSKST Hodonín C0:10
1310. 01. 2016 09:00TJ Holásky ASKST Hodonín D10:6
1423. 01. 2016 10:00TJ Holásky ATTC Moravská Slavia Brno D10:5
1423. 01. 2016 16:00TJ Sokol Brno I BTTC Moravská Slavia Brno E10:3
1423. 01. 2016 17:30SKST Hodonín CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:0
1423. 01. 2016 17:30SKST Hodonín DTTC Koral Tišnov B10:4
1423. 01. 2016 17:30
herna MS Brno, Vojtova 12
Orel Silůvky ATJ Sokol Brno I A10:8
1423. 01. 2016 19:00TJ Sokol Hlubočany AKST Blansko B2:10
1524. 01. 2016 10:30TJ Sokol Brno I BTTC Moravská Slavia Brno D9:9
1524. 01. 2016 09:00TJ Holásky ATTC Moravská Slavia Brno E10:3
1522. 01. 2016 18:30SKST Hodonín DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:1
1523. 01. 2016 10:00SKST Hodonín CTTC Koral Tišnov B10:3
1524. 01. 2016 10:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Brno I A2:10
1521. 01. 2016 18:00Orel Silůvky AKST Blansko B9:9
1606. 02. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno DOrel Silůvky A10:0
1606. 02. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Hlubočany A10:1
1606. 02. 2016 16:00TJ Sokol Brno I ASKST Hodonín C0:10
1606. 02. 2016 17:30KST Blansko BSKST Hodonín D10:4
1606. 02. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Holásky A7:10
1604. 02. 2016 17:30TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Brno I B10:8
1707. 02. 2016 10:30TTC Moravská Slavia Brno EOrel Silůvky A7:10
1707. 02. 2016 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Hlubočany A10:1
1707. 02. 2016 10:30KST Blansko BSKST Hodonín C0:10
1707. 02. 2016 10:30TJ Sokol Brno I ASKST Hodonín D5:10
1707. 02. 2016 11:00TTC Koral Tišnov BTJ Holásky A9:9
1706. 02. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Brno I B8:10
1813. 02. 2016 17:30KST Blansko BTJ Sokol Brno I A9:9
1810. 02. 2016 19:00TJ Sokol Hlubočany AOrel Silůvky A5:10
1824. 10. 2015 10:00SKST Hodonín DSKST Hodonín C4:10
1809. 02. 2016 19:00TJ Sokol Brno I BTJ Holásky A1:10
1813. 02. 2016 16:00TTC Koral Tišnov BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B8:10
1829. 10. 2015 18:00TTC Moravská Slavia Brno ETTC Moravská Slavia Brno D10:7
1927. 02. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC Moravská Slavia Brno D3:10
1927. 02. 2016 16:00TTC Koral Tišnov BTTC Moravská Slavia Brno E9:9
1927. 02. 2016 13:00TJ Holásky ATJ Sokol Brno I A10:1
1927. 02. 2016 16:00TJ Sokol Brno I BKST Blansko B5:10
1927. 02. 2016 17:30SKST Hodonín COrel Silůvky A10:0
1927. 02. 2016 17:30TJ Sokol Hlubočany ASKST Hodonín D7:10
2028. 02. 2016 10:00TTC Koral Tišnov BTTC Moravská Slavia Brno D9:9
2027. 02. 2016 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC Moravská Slavia Brno E10:4
2029. 10. 2015 18:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Brno I A3:10
2028. 02. 2016 09:00TJ Holásky AKST Blansko B10:2
2026. 02. 2016 18:30SKST Hodonín DOrel Silůvky A9:9
2027. 02. 2016 10:00SKST Hodonín CTJ Sokol Hlubočany A10:0wo
2112. 03. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno DSKST Hodonín C8:10
2112. 03. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno ESKST Hodonín D10:0
2112. 03. 2016 17:30Orel Silůvky ATJ Holásky A2:10
2112. 03. 2016 17:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Brno I B4:10
2112. 03. 2016 16:00TJ Sokol Brno I AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B9:9
2110. 03. 2016 18:00KST Blansko BTTC Koral Tišnov B10:4
2213. 03. 2016 10:30TTC Moravská Slavia Brno ESKST Hodonín C9:9
2213. 03. 2016 10:30TTC Moravská Slavia Brno DSKST Hodonín D10:6
2213. 03. 2016 10:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Holásky A4:10
2213. 03. 2016 10:30Orel Silůvky ATJ Sokol Brno I B2:10
2213. 03. 2016 10:30KST Blansko BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:3
2213. 03. 2016 10:30TJ Sokol Brno I ATTC Koral Tišnov B10:1
1/125. 03. 2016 18:00SKST Hodonín CSKST Hodonín D9:3
1/120. 03. 2016 10:00TJ Holásky ATTC Moravská Slavia Brno D9:5
1/226. 03. 2016 10:00SKST Hodonín DSKST Hodonín C2:9
1/226. 03. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Holásky A2:9
2/102. 04. 2016 17:00SKST Hodonín CTJ Holásky A9:0
2/209. 04. 2016 17:00TJ Holásky ASKST Hodonín C1:9
Krajská soutěž I. třídy
103. 10. 2015 17:30TJ Agrotec Hustopeče BSTK Zbraslavec A8:10
103. 10. 2015 15:00TJ Sokol Vranovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:6
103. 10. 2015 17:30TJ Sokol Lanžhot ATTC Komořany A10:1
103. 10. 2015 17:00KST Oltec Brno ASK Slatina - Brno B10:2
103. 10. 2015 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov COrel Ivančice A0:10
103. 10. 2015 17:30SKST Dubňany ATJ Brno-Bystrc A8:10
202. 10. 2015 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Brno-Bystrc A10:6
204. 10. 2015 10:30TJ Sokol Vranovice ATTC Komořany A6:10
204. 10. 2015 10:30TJ Sokol Lanžhot AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:2
204. 10. 2015 10:30KST Oltec Brno AOrel Ivančice A10:4
203. 10. 2015 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSK Slatina - Brno B8:10
204. 10. 2015 10:30SKST Dubňany ASTK Zbraslavec A8:10
317. 10. 2015 17:30STK Zbraslavec ASK Slatina - Brno B10:8
317. 10. 2015 17:30TJ Brno-Bystrc AOrel Ivančice A10:8
317. 10. 2015 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DKST Oltec Brno A4:10
317. 10. 2015 17:30TTC Komořany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:5
317. 10. 2015 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Vranovice A9:9
317. 10. 2015 09:30SKST Dubňany ATJ Sokol Lanžhot A0:10
418. 10. 2015 10:30STK Zbraslavec AOrel Ivančice A9:9
417. 10. 2015 10:00TJ Brno-Bystrc ASK Slatina - Brno B7:10
417. 10. 2015 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:7
418. 10. 2015 10:30TTC Komořany AKST Oltec Brno A8:10
416. 10. 2015 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Lanžhot A1:10
418. 10. 2015 10:30SKST Dubňany ATJ Sokol Vranovice A10:4
531. 10. 2015 15:00TJ Sokol Vranovice ASTK Zbraslavec A8:10
531. 10. 2015 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Brno-Bystrc A10:1
531. 10. 2015 17:00KST Oltec Brno ATJ Agrotec Hustopeče B10:2
531. 10. 2015 17:30SK Slatina - Brno BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:4
531. 10. 2015 17:00Orel Ivančice ATTC Komořany A7:10
531. 10. 2015 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSKST Dubňany A5:10
601. 11. 2015 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Brno-Bystrc A6:10
601. 11. 2015 10:30TJ Sokol Lanžhot ASTK Zbraslavec A10:6
631. 10. 2015 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Agrotec Hustopeče B5:10
631. 10. 2015 10:00SK Slatina - Brno BTTC Komořany A4:10
631. 10. 2015 10:00Orel Ivančice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:5
601. 11. 2015 10:30KST Oltec Brno ASKST Dubňany A10:2
714. 11. 2015 15:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Lanžhot A3:10
714. 11. 2015 17:00KST Oltec Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:3
714. 11. 2015 10:00SK Slatina - Brno BOrel Ivančice A10:8
714. 11. 2015 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTTC Komořany A4:10
714. 11. 2015 17:30STK Zbraslavec ATJ Brno-Bystrc A10:4
714. 11. 2015 17:30TJ Agrotec Hustopeče BSKST Dubňany A10:7
822. 11. 2015 15:30STK Zbraslavec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:3
828. 11. 2015 17:30TJ Brno-Bystrc ATTC Komořany A10:4
828. 11. 2015 17:30TJ Agrotec Hustopeče BSK Slatina - Brno B10:7
828. 11. 2015 15:00TJ Sokol Vranovice AKST Oltec Brno A5:10
828. 11. 2015 17:30TJ Sokol Lanžhot AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:0
828. 11. 2015 17:30SKST Dubňany AOrel Ivančice A10:3
929. 11. 2015 10:30STK Zbraslavec ATTC Komořany A10:5
928. 11. 2015 10:00TJ Brno-Bystrc AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D9:9
928. 11. 2015 10:00TJ Agrotec Hustopeče BOrel Ivančice A9:9
929. 11. 2015 10:30TJ Sokol Vranovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:8
929. 11. 2015 10:30TJ Sokol Lanžhot AKST Oltec Brno A10:5
929. 11. 2015 10:30SKST Dubňany ASK Slatina - Brno B10:6
1012. 12. 2015 17:00KST Oltec Brno ASTK Zbraslavec A10:5
1012. 12. 2015 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Brno-Bystrc A9:9
1011. 12. 2015 19:00TJ Sokol Vranovice ASK Slatina - Brno B9:9
1012. 12. 2015 17:00Orel Ivančice ATJ Sokol Lanžhot A4:10
1012. 12. 2015 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Agrotec Hustopeče B4:10
1012. 12. 2015 17:30TTC Komořany ASKST Dubňany A10:0wo
1113. 12. 2015 10:30KST Oltec Brno ATJ Brno-Bystrc A10:3
1112. 12. 2015 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSTK Zbraslavec A5:10
1112. 12. 2015 10:00SK Slatina - Brno BTJ Sokol Lanžhot A6:10
1112. 12. 2015 10:00Orel Ivančice ATJ Sokol Vranovice A10:3
1105. 12. 2015 16:00TTC Komořany ATJ Agrotec Hustopeče B7:10
1112. 12. 2015 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSKST Dubňany A10:0wo
1209. 01. 2016 17:30STK Zbraslavec ATJ Agrotec Hustopeče B10:5
1209. 01. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Vranovice A8:10
1209. 01. 2016 15:00TTC Komořany ATJ Sokol Lanžhot A1:10
1209. 01. 2016 17:30SK Slatina - Brno BKST Oltec Brno A1:10
1209. 01. 2016 17:00Orel Ivančice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:3
1216. 01. 2016 16:00TJ Brno-Bystrc ASKST Dubňany A10:0wo
1310. 01. 2016 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Agrotec Hustopeče B6:10
1310. 01. 2016 10:30TTC Komořany ATJ Sokol Vranovice A10:4
1309. 01. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Lanžhot A3:10
1309. 01. 2016 10:00Orel Ivančice AKST Oltec Brno A3:10
1309. 01. 2016 10:00SK Slatina - Brno BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:4
1310. 01. 2016 10:30STK Zbraslavec ASKST Dubňany A10:3
1423. 01. 2016 17:30SK Slatina - Brno BSTK Zbraslavec A6:10
1423. 01. 2016 17:00Orel Ivančice ATJ Brno-Bystrc A5:10
1423. 01. 2016 17:00KST Oltec Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:2
1423. 01. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTTC Komořany A3:10
1423. 01. 2016 15:00TJ Sokol Vranovice ATJ Agrotec Hustopeče B2:10
1422. 01. 2016 18:00TJ Sokol Lanžhot ASKST Dubňany A10:1
1513. 02. 2016 10:00Orel Ivančice ASTK Zbraslavec A10:7
1523. 01. 2016 10:00SK Slatina - Brno BTJ Brno-Bystrc A7:10
1523. 01. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D8:10
1524. 01. 2016 10:30KST Oltec Brno ATTC Komořany A10:4
1508. 01. 2016 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Agrotec Hustopeče B10:2
1524. 01. 2016 10:30TJ Sokol Vranovice ASKST Dubňany A10:0wo
1629. 01. 2016 19:00STK Zbraslavec ATJ Sokol Vranovice A10:4
1619. 01. 2016 17:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Lanžhot A5:10
1604. 02. 2016 18:30TJ Agrotec Hustopeče BKST Oltec Brno A5:10
1606. 02. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSK Slatina - Brno B7:10
1606. 02. 2016 17:30TTC Komořany AOrel Ivančice A9:9
1606. 02. 2016 17:30SKST Dubňany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:7
1706. 02. 2016 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Vranovice A10:7
1702. 02. 2016 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Lanžhot A1:10
1705. 02. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:5
1707. 02. 2016 10:30TTC Komořany ASK Slatina - Brno B10:1
1706. 02. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DOrel Ivančice A9:9
1707. 02. 2016 10:30SKST Dubňany AKST Oltec Brno A10:8
1816. 02. 2016 18:00TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Vranovice A10:2
1813. 02. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Oltec Brno A2:10
1813. 02. 2016 17:00Orel Ivančice ASK Slatina - Brno B10:7
1813. 02. 2016 17:30TTC Komořany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:2
1813. 02. 2016 16:00TJ Brno-Bystrc ASTK Zbraslavec A10:4
1813. 02. 2016 17:30SKST Dubňany ATJ Agrotec Hustopeče B10:5
1927. 02. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSTK Zbraslavec A1:10
1927. 02. 2016 17:30TTC Komořany ATJ Brno-Bystrc A10:3
1917. 02. 2016 18:30
herna ST Hustopeče
SK Slatina - Brno BTJ Agrotec Hustopeče B10:8
1927. 02. 2016 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Vranovice A10:1
1927. 02. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Lanžhot A1:10
1927. 02. 2016 17:30Orel Ivančice ASKST Dubňany A10:8
2028. 02. 2016 10:30TTC Komořany ASTK Zbraslavec A10:7
2027. 02. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Brno-Bystrc A4:10
2025. 02. 2016 17:00Orel Ivančice ATJ Agrotec Hustopeče B9:9
2027. 02. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Vranovice A10:3
2028. 02. 2016 10:30KST Oltec Brno ATJ Sokol Lanžhot A10:8
2027. 02. 2016 10:00SK Slatina - Brno BSKST Dubňany A9:9
2112. 03. 2016 17:30STK Zbraslavec AKST Oltec Brno A3:10
2112. 03. 2016 17:30TJ Brno-Bystrc AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:0wo
2112. 03. 2016 14:00SK Slatina - Brno BTJ Sokol Vranovice A10:3
2112. 03. 2016 17:30TJ Sokol Lanžhot AOrel Ivančice A10:2
2112. 03. 2016 17:30TJ Agrotec Hustopeče BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:0wo
2112. 03. 2016 17:30SKST Dubňany ATTC Komořany A3:10
2212. 03. 2016 10:00TJ Brno-Bystrc AKST Oltec Brno A1:10
2213. 03. 2016 10:30STK Zbraslavec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:0wo
2213. 03. 2016 10:30TJ Sokol Lanžhot ASK Slatina - Brno B10:0
2213. 03. 2016 11:30
herna MSK Břeclav, ulice Lesní, Břeclav
TJ Sokol Vranovice AOrel Ivančice A5:10
2211. 03. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTTC Komořany A2:10
2213. 03. 2016 10:30SKST Dubňany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:0wo
Krajská soutěž II. třídy A
103. 10. 2015 17:00Orel Ivančice BTJ Sokol Nové Bránice A10:2
103. 10. 2015 17:30SK Slatina - Brno CTJ Brno-Bystrc B10:1
103. 10. 2015 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Brno-Židenice A10:8
103. 10. 2015 17:30TJ Jevišovka AOrel Silůvky B5:10
103. 10. 2015 14:00KST Oltec Brno BTJ Holásky B9:9
103. 10. 2015 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Křepice A9:9
203. 10. 2015 10:00Orel Ivančice BTJ Brno-Bystrc B10:8
203. 10. 2015 10:00SK Slatina - Brno CTJ Sokol Nové Bránice A10:1
204. 10. 2015 10:30TJ Sokol Rebešovice AOrel Silůvky B10:5
204. 10. 2015 10:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Brno-Židenice A7:10
212. 10. 2015 19:00TJ Sokol Křepice AKST Oltec Brno B9:9
204. 10. 2015 10:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Holásky B5:10
317. 10. 2015 17:30TJ Sokol Nové Bránice ATJ Holásky B2:10
317. 10. 2015 17:30TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Křepice A9:9
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AKST Oltec Brno B8:10
318. 10. 2015 14:00Orel Silůvky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:8
317. 10. 2015 17:00Orel Ivančice BTJ Sokol Rebešovice A10:4
317. 10. 2015 17:30SK Slatina - Brno CTJ Jevišovka A10:3
418. 10. 2015 10:30TJ Sokol Nové Bránice ATJ Sokol Křepice A10:8
417. 10. 2015 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Holásky B7:10
416. 10. 2015 18:30TJ Sokol Brno-Židenice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:4
418. 10. 2015 10:30Orel Silůvky BKST Oltec Brno B7:10
417. 10. 2015 10:00TJ Jevišovka AOrel Ivančice B7:10
417. 10. 2015 10:00SK Slatina - Brno CTJ Sokol Rebešovice A10:3
531. 10. 2015 17:30TJ Sokol Nové Bránice ATJ Sokol Rebešovice A10:4
531. 10. 2015 17:30TJ Jevišovka ATJ Brno-Bystrc B7:10
531. 10. 2015 14:00KST Oltec Brno BOrel Ivančice B10:5
531. 10. 2015 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ESK Slatina - Brno C4:10
531. 10. 2015 10:30TJ Holásky BTJ Sokol Brno-Židenice A10:6
531. 10. 2015 17:30TJ Sokol Křepice AOrel Silůvky B3:10
601. 11. 2015 10:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Brno-Bystrc B10:5
601. 11. 2015 10:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Nové Bránice A10:2
601. 11. 2015 10:30KST Oltec Brno BSK Slatina - Brno C2:10
607. 11. 2015 16:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EOrel Ivančice B7:10
601. 11. 2015 12:00TJ Holásky BOrel Silůvky B7:10
630. 10. 2015 18:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Brno-Židenice A6:10
714. 11. 2015 17:00Orel Ivančice BSK Slatina - Brno C3:10
714. 11. 2015 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Jevišovka A5:10
714. 11. 2015 14:00KST Oltec Brno BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:4
715. 11. 2015 14:30TJ Sokol Křepice ATJ Holásky B1:10
714. 11. 2015 16:15TJ Sokol Brno-Židenice AOrel Silůvky B3:10
714. 11. 2015 17:30
ZŠ Dolní Kounice
TJ Sokol Nové Bránice ATJ Brno-Bystrc B10:8
828. 11. 2015 17:30TJ Sokol Nové Bránice ATJ Sokol Brno-Židenice A5:10
828. 11. 2015 17:30TJ Brno-Bystrc BOrel Silůvky B4:10
828. 11. 2015 17:00Orel Ivančice BTJ Holásky B10:7
828. 11. 2015 17:30SK Slatina - Brno CTJ Sokol Křepice A10:5
828. 11. 2015 17:30TJ Sokol Rebešovice AKST Oltec Brno B10:3
828. 11. 2015 17:30TJ Jevišovka AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:6
929. 11. 2015 10:30TJ Sokol Nové Bránice AOrel Silůvky B6:10
928. 11. 2015 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Brno-Židenice A3:10
928. 11. 2015 10:00Orel Ivančice BTJ Sokol Křepice A6:10
928. 11. 2015 09:00SK Slatina - Brno CTJ Holásky B10:5
929. 11. 2015 10:30TJ Sokol Rebešovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:5
929. 11. 2015 10:30TJ Jevišovka AKST Oltec Brno B9:9
1012. 12. 2015 14:00KST Oltec Brno BTJ Sokol Nové Bránice A10:5
1012. 12. 2015 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Brno-Bystrc B6:10
1012. 12. 2015 09:30TJ Holásky BTJ Sokol Rebešovice A9:9
1012. 12. 2015 17:30TJ Sokol Křepice ATJ Jevišovka A10:7
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AOrel Ivančice B9:9
1012. 12. 2015 17:30Orel Silůvky BSK Slatina - Brno C10:8
1113. 12. 2015 10:30KST Oltec Brno BTJ Brno-Bystrc B10:7
1113. 12. 2015 10:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Nové Bránice A10:5
1113. 12. 2015 12:00TJ Holásky BTJ Jevišovka A10:2
1111. 12. 2015 18:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Rebešovice A7:10
1111. 12. 2015 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ASK Slatina - Brno C6:10
1113. 12. 2015 09:00Orel Silůvky BOrel Ivančice B10:7
1209. 01. 2016 17:30TJ Sokol Nové Bránice AOrel Ivančice B6:10
1209. 01. 2016 17:30TJ Brno-Bystrc BSK Slatina - Brno C8:10
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Rebešovice A10:7
1209. 01. 2016 17:30Orel Silůvky BTJ Jevišovka A10:7
1210. 01. 2016 14:30TJ Holásky BKST Oltec Brno B6:10
1209. 01. 2016 17:30TJ Sokol Křepice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:4
1309. 01. 2016 10:00TJ Brno-Bystrc BOrel Ivančice B5:10
1310. 01. 2016 10:30TJ Sokol Nové Bránice ASK Slatina - Brno C7:10
1310. 01. 2016 10:30Orel Silůvky BTJ Sokol Rebešovice A9:9
1308. 01. 2016 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Jevišovka A10:6
1309. 01. 2016 12:00KST Oltec Brno BTJ Sokol Křepice A9:9
1310. 01. 2016 12:00TJ Holásky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:0
1423. 01. 2016 17:30TJ Holásky BTJ Sokol Nové Bránice A9:9
1423. 01. 2016 17:30TJ Sokol Křepice ATJ Brno-Bystrc B10:5
1423. 01. 2016 14:00KST Oltec Brno BTJ Sokol Brno-Židenice A10:8
1423. 01. 2016 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EOrel Silůvky B6:10
1423. 01. 2016 17:30TJ Sokol Rebešovice AOrel Ivančice B10:6
1423. 01. 2016 17:30TJ Jevišovka ASK Slatina - Brno C3:10
1522. 01. 2016 18:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Nové Bránice A10:5
1524. 01. 2016 12:00TJ Holásky BTJ Brno-Bystrc B10:4
1524. 01. 2016 10:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Brno-Židenice A7:10
1524. 01. 2016 10:30KST Oltec Brno BOrel Silůvky B10:5
1521. 01. 2016 18:00Orel Ivančice BTJ Jevišovka A7:10
1524. 01. 2016 10:30TJ Sokol Rebešovice ASK Slatina - Brno C8:10
1606. 02. 2016 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Nové Bránice A9:9
1606. 02. 2016 17:30TJ Brno-Bystrc BTJ Jevišovka A10:4
1606. 02. 2016 17:00Orel Ivančice BKST Oltec Brno B10:6
1606. 02. 2016 17:30SK Slatina - Brno CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:3
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Holásky B7:10
1601. 02. 2016 18:30Orel Silůvky BTJ Sokol Křepice A10:8
1704. 02. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Rebešovice A6:10
1707. 02. 2016 10:30TJ Sokol Nové Bránice ATJ Jevišovka A0:10
1706. 02. 2016 10:00SK Slatina - Brno CKST Oltec Brno B10:6
1706. 02. 2016 10:00Orel Ivančice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E8:10
1705. 02. 2016 18:00Orel Silůvky BTJ Holásky B8:10
1705. 02. 2016 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Křepice A10:0wo
1813. 02. 2016 16:00SK Slatina - Brno COrel Ivančice B7:10
1813. 02. 2016 17:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Rebešovice A10:3
1813. 02. 2016 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EKST Oltec Brno B6:10
1813. 02. 2016 10:00TJ Holásky BTJ Sokol Křepice A10:8
1813. 02. 2016 17:30Orel Silůvky BTJ Sokol Brno-Židenice A10:3
1813. 02. 2016 17:30TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Nové Bránice A10:5
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Nové Bránice A10:4
1927. 02. 2016 17:30Orel Silůvky BTJ Brno-Bystrc B9:9
1927. 02. 2016 17:30TJ Holásky BOrel Ivančice B10:3
1927. 02. 2016 17:30TJ Sokol Křepice ASK Slatina - Brno C2:10
1927. 02. 2016 14:00KST Oltec Brno BTJ Sokol Rebešovice A10:7
1927. 02. 2016 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Jevišovka A9:9
2028. 02. 2016 10:30Orel Silůvky BTJ Sokol Nové Bránice A10:2
2026. 02. 2016 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Brno-Bystrc B10:8
2026. 02. 2016 18:30TJ Sokol Křepice AOrel Ivančice B9:9
2027. 02. 2016 09:00TJ Holásky BSK Slatina - Brno C1:10
2028. 02. 2016 10:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Rebešovice A5:10
2028. 02. 2016 10:30KST Oltec Brno BTJ Jevišovka A10:8
2112. 03. 2016 17:30TJ Sokol Nové Bránice AKST Oltec Brno B8:10
2112. 03. 2016 17:30TJ Brno-Bystrc BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E6:10
2112. 03. 2016 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Holásky B10:8
2112. 03. 2016 17:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Křepice A9:9
2112. 03. 2016 17:00Orel Ivančice BTJ Sokol Brno-Židenice A0:10wo
2112. 03. 2016 17:30SK Slatina - Brno COrel Silůvky B7:10
2212. 03. 2016 10:00TJ Brno-Bystrc BKST Oltec Brno B6:10
2213. 03. 2016 10:30TJ Sokol Nové Bránice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E4:10
2213. 03. 2016 10:30TJ Jevišovka ATJ Holásky B10:4
2213. 03. 2016 10:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Křepice A10:3
2212. 03. 2016 10:00SK Slatina - Brno CTJ Sokol Brno-Židenice A3:10
2212. 03. 2016 10:00Orel Ivančice BOrel Silůvky B5:10
Krajská soutěž II. třídy B
103. 10. 2015 17:30TJ Sokol Otnice BSTK Zbraslavec B2:10
103. 10. 2015 10:00KST Blansko CTJ Šošůvka A6:10
103. 10. 2015 10:00Orel Silůvky CTJ Sokol Hlubočany B8:10
103. 10. 2015 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:4
103. 10. 2015 17:00TJ Cemo Mokrá AMK Řeznovice C9:9
103. 10. 2015 17:30TJ Velešovice ASK Kuřim A1:10
204. 10. 2015 10:30TJ Sokol Otnice BTJ Šošůvka A2:10
202. 10. 2015 18:30KST Blansko CSTK Zbraslavec B10:5
202. 10. 2015 19:00Orel Silůvky CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:5
204. 10. 2015 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Hlubočany B10:1
204. 10. 2015 09:00TJ Cemo Mokrá ASK Kuřim A10:4
204. 10. 2015 10:30TJ Velešovice AMK Řeznovice C5:10
317. 10. 2015 10:30STK Zbraslavec BMK Řeznovice C9:9
317. 10. 2015 17:30TJ Šošůvka ASK Kuřim A10:5
317. 10. 2015 17:30TJ Sokol Hlubočany BTJ Cemo Mokrá A2:10
317. 10. 2015 17:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Velešovice A6:10
311. 10. 2015 09:00TJ Sokol Otnice BOrel Silůvky C6:10
317. 10. 2015 10:00KST Blansko CTJ Sokol Drnovice A10:4
418. 10. 2015 14:30STK Zbraslavec BSK Kuřim A3:10
418. 10. 2015 10:30TJ Šošůvka AMK Řeznovice C10:5
418. 10. 2015 10:30TJ Sokol Hlubočany BTJ Velešovice A10:5
418. 10. 2015 10:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Cemo Mokrá A6:10
415. 10. 2015 18:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Drnovice A8:10
416. 10. 2015 18:30KST Blansko COrel Silůvky C10:4
531. 10. 2015 10:00Orel Silůvky CSTK Zbraslavec B10:4
531. 10. 2015 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Šošůvka A5:10
531. 10. 2015 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Otnice B10:2
531. 10. 2015 17:30TJ Velešovice AKST Blansko C2:10
531. 10. 2015 15:00MK Řeznovice CTJ Sokol Hlubočany B10:8
531. 10. 2015 17:30SK Kuřim ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:2
630. 10. 2015 19:00Orel Silůvky CTJ Šošůvka A1:10
601. 11. 2015 11:00TJ Sokol Drnovice ASTK Zbraslavec B10:4
601. 11. 2015 09:00TJ Cemo Mokrá AKST Blansko C4:10
601. 11. 2015 14:00TJ Velešovice ATJ Sokol Otnice B7:10
631. 10. 2015 10:00MK Řeznovice CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A8:10
601. 11. 2015 10:30SK Kuřim ATJ Sokol Hlubočany B10:4
712. 11. 2015 18:00TJ Sokol Otnice BKST Blansko C3:10
707. 11. 2015 10:00Orel Silůvky CTJ Sokol Drnovice A9:9
714. 11. 2015 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Velešovice A10:3
714. 11. 2015 09:00MK Řeznovice CSK Kuřim A10:2
714. 11. 2015 17:30TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:6
713. 11. 2015 20:00STK Zbraslavec BTJ Šošůvka A3:10
828. 11. 2015 09:00STK Zbraslavec BTJ Sokol Hlubočany B7:10
828. 11. 2015 17:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:4
828. 11. 2015 17:30TJ Sokol Otnice BMK Řeznovice C5:10
828. 11. 2015 10:00KST Blansko CSK Kuřim A10:8
828. 11. 2015 10:00Orel Silůvky CTJ Cemo Mokrá A7:10
828. 11. 2015 17:00TJ Velešovice ATJ Sokol Drnovice A5:10
927. 11. 2015 18:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:8
929. 11. 2015 10:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Hlubočany B10:4
929. 11. 2015 10:30TJ Sokol Otnice BSK Kuřim A10:8
927. 11. 2015 18:30KST Blansko CMK Řeznovice C10:6
927. 11. 2015 19:00Orel Silůvky CTJ Velešovice A7:10
929. 11. 2015 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Cemo Mokrá A5:10
1012. 12. 2015 17:00TJ Cemo Mokrá ASTK Zbraslavec B9:9
1012. 12. 2015 17:30TJ Velešovice ATJ Šošůvka A6:10
1012. 12. 2015 15:00MK Řeznovice COrel Silůvky C10:5
1012. 12. 2015 17:30SK Kuřim ATJ Sokol Drnovice A9:9
1012. 12. 2015 17:30TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Otnice B10:5
1009. 12. 2015 19:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AKST Blansko C1:10
1113. 12. 2015 09:00TJ Cemo Mokrá ATJ Šošůvka A9:9
1113. 12. 2015 10:30TJ Velešovice ASTK Zbraslavec B6:10
1112. 12. 2015 10:00MK Řeznovice CTJ Sokol Drnovice A10:8
1113. 12. 2015 10:30SK Kuřim AOrel Silůvky C10:5
1113. 12. 2015 10:30TJ Sokol Hlubočany BKST Blansko C6:10
1111. 12. 2015 19:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Otnice B5:10
1209. 01. 2016 10:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Otnice B10:4
1209. 01. 2016 17:30TJ Šošůvka AKST Blansko C8:10
1209. 01. 2016 13:30TJ Sokol Hlubočany BOrel Silůvky C7:10
1209. 01. 2016 17:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Drnovice A6:10
1209. 01. 2016 15:00MK Řeznovice CTJ Cemo Mokrá A10:8
1209. 01. 2016 17:30SK Kuřim ATJ Velešovice A10:3
1310. 01. 2016 10:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Otnice B10:2
1308. 01. 2016 18:30STK Zbraslavec BKST Blansko C2:10
1310. 01. 2016 10:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AOrel Silůvky C5:10
1310. 01. 2016 10:30TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Drnovice A5:10
1310. 01. 2016 10:30SK Kuřim ATJ Cemo Mokrá A10:8
1309. 01. 2016 10:00MK Řeznovice CTJ Velešovice A10:5
1423. 01. 2016 15:00MK Řeznovice CSTK Zbraslavec B7:10
1423. 01. 2016 17:30SK Kuřim ATJ Šošůvka A3:10
1423. 01. 2016 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Hlubočany B10:0
1423. 01. 2016 17:30TJ Velešovice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:2
1416. 01. 2016 14:00Orel Silůvky CTJ Sokol Otnice B10:2
1420. 01. 2016 18:00TJ Sokol Drnovice AKST Blansko C7:10
1524. 01. 2016 10:30SK Kuřim ASTK Zbraslavec B10:4
1523. 01. 2016 10:00MK Řeznovice CTJ Šošůvka A7:10
1524. 01. 2016 09:00TJ Velešovice ATJ Sokol Hlubočany B10:1
1524. 01. 2016 09:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A8:10
1524. 01. 2016 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Otnice B10:2
1522. 01. 2016 19:00Orel Silůvky CKST Blansko C6:10
1630. 01. 2016 09:00STK Zbraslavec BOrel Silůvky C10:5
1607. 02. 2016 17:00TJ Šošůvka ATJ Sokol Drnovice A10:1
1606. 02. 2016 17:30TJ Sokol Otnice BTJ Cemo Mokrá A6:10
1606. 02. 2016 10:00KST Blansko CTJ Velešovice A10:5
1606. 02. 2016 17:30TJ Sokol Hlubočany BMK Řeznovice C4:10
1607. 02. 2016 14:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ASK Kuřim A6:10
1707. 02. 2016 10:30TJ Šošůvka AOrel Silůvky C10:3
1703. 02. 2016 18:00STK Zbraslavec BTJ Sokol Drnovice A5:10
1705. 02. 2016 18:30KST Blansko CTJ Cemo Mokrá A10:3
1707. 02. 2016 10:30TJ Sokol Otnice BTJ Velešovice A5:10
1707. 02. 2016 10:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AMK Řeznovice C9:9
1707. 02. 2016 10:30TJ Sokol Hlubočany BSK Kuřim A2:10
1810. 02. 2016 18:00KST Blansko CTJ Sokol Otnice B10:4
1813. 02. 2016 18:00TJ Sokol Drnovice AOrel Silůvky C10:6
1813. 02. 2016 09:30TJ Velešovice ATJ Cemo Mokrá A4:10
1813. 02. 2016 17:30SK Kuřim AMK Řeznovice C1:10
1812. 02. 2016 19:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Hlubočany B4:10
1813. 02. 2016 17:30TJ Šošůvka ASTK Zbraslavec B10:2
1927. 02. 2016 12:00TJ Sokol Hlubočany BSTK Zbraslavec B7:10
1927. 02. 2016 17:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Šošůvka A3:10
1927. 02. 2016 15:00MK Řeznovice CTJ Sokol Otnice B8:10
1927. 02. 2016 17:30SK Kuřim AKST Blansko C3:10
1927. 02. 2016 17:00TJ Cemo Mokrá AOrel Silůvky C10:1
1926. 02. 2016 18:30TJ Sokol Drnovice ATJ Velešovice A6:10
2028. 02. 2016 10:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ASTK Zbraslavec B5:10
2028. 02. 2016 10:30TJ Sokol Hlubočany BTJ Šošůvka A3:10
2028. 02. 2016 10:30SK Kuřim ATJ Sokol Otnice B9:9
2027. 02. 2016 10:00MK Řeznovice CKST Blansko C8:10
2021. 02. 2016 16:00TJ Velešovice AOrel Silůvky C10:8
2024. 02. 2016 18:30TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Drnovice A10:3
2112. 03. 2016 10:30STK Zbraslavec BTJ Cemo Mokrá A4:10
2112. 03. 2016 17:30TJ Šošůvka ATJ Velešovice A10:0
2112. 03. 2016 10:00Orel Silůvky CMK Řeznovice C10:7
2112. 03. 2016 18:00TJ Sokol Drnovice ASK Kuřim A9:9
2109. 03. 2016 19:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Hlubočany B3:10
2112. 03. 2016 10:00KST Blansko CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:0wo
2213. 03. 2016 10:30TJ Šošůvka ATJ Cemo Mokrá A10:6
2211. 03. 2016 18:30STK Zbraslavec BTJ Velešovice A10:1
2213. 03. 2016 11:00TJ Sokol Drnovice AMK Řeznovice C9:9
2213. 03. 2016 14:00Orel Silůvky CSK Kuřim A8:10
2211. 03. 2016 18:30KST Blansko CTJ Sokol Hlubočany B10:2
2213. 03. 2016 10:30TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:7
Krajská soutěž II. třídy C
103. 10. 2015 17:30TJ Agrotec Hustopeče CSKST Hodonín E4:10
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Kobylí ASKST Hodonín F10:3
103. 10. 2015 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Lanžhot B10:7
103. 10. 2015 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Slovan Hodonín A9:9
103. 10. 2015 17:30TJ Jiskra Strážnice BSKST Dubňany B10:2
103. 10. 2015 15:30TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Otnice A10:0
202. 10. 2015 18:00TJ Agrotec Hustopeče CSKST Hodonín F4:10
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kobylí ASKST Hodonín E9:9
204. 10. 2015 10:00SKST Rohatec ATJ Slovan Hodonín A8:10
204. 10. 2015 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Lanžhot B8:10
203. 10. 2015 09:15TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Otnice A10:4
204. 10. 2015 10:30TJ Sokol Vracov BSKST Dubňany B10:1
317. 10. 2015 18:00SKST Hodonín ESKST Dubňany B10:7
317. 10. 2015 19:00SKST Hodonín FTJ Sokol Otnice A10:0wo
317. 10. 2015 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Jiskra Strážnice B10:3
313. 10. 2015 18:30TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Vracov B2:10
317. 10. 2015 10:00TJ Agrotec Hustopeče CSKST Rohatec A2:10
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Kobylí AT.J. Sokol Hodonín A9:9
417. 10. 2015 10:00SKST Hodonín ETJ Sokol Otnice A10:0wo
416. 10. 2015 18:30SKST Hodonín FSKST Dubňany B10:5
417. 10. 2015 09:00TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Vracov B1:10
418. 10. 2015 10:00TJ Slovan Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B10:8
416. 10. 2015 18:00TJ Agrotec Hustopeče CT.J. Sokol Hodonín A10:6
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kobylí ASKST Rohatec A3:10
531. 10. 2015 16:30SKST Rohatec ASKST Hodonín E6:10
531. 10. 2015 17:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Hodonín F7:10
531. 10. 2015 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Agrotec Hustopeče C10:7
531. 10. 2015 15:30TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Kobylí A10:4
531. 10. 2015 17:30SKST Dubňany BTJ Sokol Lanžhot B0:10
531. 10. 2015 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Slovan Hodonín A4:10
601. 11. 2015 10:00SKST Rohatec ASKST Hodonín F8:10
601. 11. 2015 10:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Hodonín E6:10
631. 10. 2015 09:15TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Kobylí A6:10
601. 11. 2015 10:30TJ Sokol Vracov BTJ Agrotec Hustopeče C10:7
601. 11. 2015 10:30SKST Dubňany BTJ Slovan Hodonín A5:10
601. 11. 2015 10:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Lanžhot B1:10
714. 11. 2015 17:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Kobylí A5:10
714. 11. 2015 16:30SKST Rohatec AT.J. Sokol Hodonín A9:9
714. 11. 2015 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Vracov B5:10
714. 11. 2015 17:30SKST Dubňany BTJ Sokol Otnice A9:9
714. 11. 2015 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Slovan Hodonín A10:2
716. 10. 2015 19:00SKST Hodonín ESKST Hodonín F10:7
827. 11. 2015 18:30SKST Hodonín ETJ Sokol Lanžhot B6:10
827. 11. 2015 18:00SKST Hodonín FTJ Slovan Hodonín A10:2
828. 11. 2015 17:30TJ Agrotec Hustopeče CSKST Dubňany B10:8
828. 11. 2015 16:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Otnice A10:7
828. 11. 2015 16:30SKST Rohatec ATJ Jiskra Strážnice B7:10
828. 11. 2015 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Vracov B5:10
928. 11. 2015 10:00SKST Hodonín ETJ Slovan Hodonín A7:10
928. 11. 2015 18:00SKST Hodonín FTJ Sokol Lanžhot B9:9
927. 11. 2015 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Otnice A10:3
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kobylí ASKST Dubňany B2:10
929. 11. 2015 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Vracov B10:6
929. 11. 2015 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B7:10
1012. 12. 2015 17:30TJ Jiskra Strážnice BSKST Hodonín E9:9
1012. 12. 2015 15:30TJ Sokol Vracov BSKST Hodonín F6:10
1008. 12. 2015 18:00SKST Dubňany BSKST Rohatec A10:5
1012. 12. 2015 17:30TJ Sokol Otnice AT.J. Sokol Hodonín A7:10
1012. 12. 2015 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Agrotec Hustopeče C10:2
1012. 12. 2015 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Kobylí A9:9
1112. 12. 2015 09:15TJ Jiskra Strážnice BSKST Hodonín F4:10
1113. 12. 2015 10:30TJ Sokol Vracov BSKST Hodonín E4:10
1113. 12. 2015 10:30SKST Dubňany BT.J. Sokol Hodonín A10:7
1113. 12. 2015 10:30TJ Sokol Otnice ASKST Rohatec A4:10
1113. 12. 2015 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Kobylí A10:5
1113. 12. 2015 10:00TJ Slovan Hodonín ATJ Agrotec Hustopeče C10:2
1209. 01. 2016 18:00SKST Hodonín ETJ Agrotec Hustopeče C10:5
1209. 01. 2016 19:00SKST Hodonín FTJ Sokol Kobylí A10:4
1209. 01. 2016 17:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Rohatec A10:5
1209. 01. 2016 17:00TJ Slovan Hodonín AT.J. Sokol Hodonín A10:6
1209. 01. 2016 17:30SKST Dubňany BTJ Jiskra Strážnice B8:10
1209. 01. 2016 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Vracov B2:10
1308. 01. 2016 19:30SKST Hodonín FTJ Agrotec Hustopeče C10:0
1308. 01. 2016 19:30SKST Hodonín ETJ Sokol Kobylí A10:0
1310. 01. 2016 10:00TJ Slovan Hodonín ASKST Rohatec A10:8
1310. 01. 2016 10:30TJ Sokol Lanžhot BT.J. Sokol Hodonín A10:4
1310. 01. 2016 10:30TJ Sokol Otnice ATJ Jiskra Strážnice B4:10
1310. 01. 2016 10:30SKST Dubňany BTJ Sokol Vracov B8:10
1423. 01. 2016 17:30SKST Dubňany BSKST Hodonín E6:10
1423. 01. 2016 17:30TJ Sokol Otnice ASKST Hodonín F1:10
1423. 01. 2016 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Lanžhot B5:10
1421. 01. 2016 18:00TJ Sokol Vracov BTJ Slovan Hodonín A10:0
1423. 01. 2016 18:00SKST Rohatec ATJ Agrotec Hustopeče C10:2
1423. 01. 2016 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Kobylí A7:10
1524. 01. 2016 10:30TJ Sokol Otnice ASKST Hodonín E0:10
1524. 01. 2016 10:30SKST Dubňany BSKST Hodonín F10:8
1524. 01. 2016 10:30TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Lanžhot B10:8
1522. 01. 2016 19:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Slovan Hodonín A9:9
1524. 01. 2016 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Agrotec Hustopeče C10:7
1524. 01. 2016 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Kobylí A10:4
1629. 01. 2016 19:00SKST Hodonín ESKST Rohatec A10:3
1604. 02. 2016 18:30SKST Hodonín FT.J. Sokol Hodonín A6:10
1606. 02. 2016 17:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Jiskra Strážnice B10:2
1606. 02. 2016 16:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Vracov B10:4
1606. 02. 2016 17:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Dubňany B10:5
1606. 02. 2016 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Otnice A10:2
1705. 02. 2016 18:30SKST Hodonín FSKST Rohatec A2:10
1706. 02. 2016 10:00SKST Hodonín ET.J. Sokol Hodonín A10:1
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jiskra Strážnice B10:0
1702. 02. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Vracov B6:10
1703. 02. 2016 18:00TJ Slovan Hodonín ASKST Dubňany B10:5
1707. 02. 2016 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Otnice A10:2
1813. 02. 2016 16:00TJ Sokol Kobylí ATJ Agrotec Hustopeče C0:10
1813. 02. 2016 17:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Rohatec A7:10
1811. 02. 2016 18:00TJ Sokol Vracov BTJ Jiskra Strážnice B8:10
1812. 02. 2016 19:00TJ Sokol Otnice ASKST Dubňany B2:10
1813. 02. 2016 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Lanžhot B3:10
1818. 10. 2015 14:00SKST Hodonín FSKST Hodonín E5:10
1926. 02. 2016 19:00TJ Sokol Lanžhot BSKST Hodonín E2:10
1927. 02. 2016 17:00TJ Slovan Hodonín ASKST Hodonín F10:3
1919. 02. 2016 18:30SKST Dubňany BTJ Agrotec Hustopeče C10:6
1927. 02. 2016 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Kobylí A5:10
1927. 02. 2016 17:30TJ Jiskra Strážnice BSKST Rohatec A8:10
1927. 02. 2016 15:30TJ Sokol Vracov BT.J. Sokol Hodonín A2:10
2028. 02. 2016 10:00TJ Slovan Hodonín ASKST Hodonín E2:10
2028. 02. 2016 10:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Hodonín F6:10
2028. 02. 2016 10:30TJ Sokol Otnice ATJ Agrotec Hustopeče C3:10
2028. 02. 2016 10:30SKST Dubňany BTJ Sokol Kobylí A10:2
2028. 02. 2016 10:30TJ Sokol Vracov BSKST Rohatec A0:10
2027. 02. 2016 09:15TJ Jiskra Strážnice BT.J. Sokol Hodonín A0:10
2112. 03. 2016 18:00SKST Hodonín ETJ Jiskra Strážnice B10:5
2108. 03. 2016 18:30SKST Hodonín FTJ Sokol Vracov B10:8
2105. 03. 2016 15:30SKST Rohatec ASKST Dubňany B8:10
2112. 03. 2016 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Otnice A10:4
2112. 03. 2016 17:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Lanžhot B6:10
2112. 03. 2016 16:00TJ Sokol Kobylí ATJ Slovan Hodonín A10:8
2211. 03. 2016 17:30SKST Hodonín FTJ Jiskra Strážnice B10:8
2212. 03. 2016 10:00SKST Hodonín ETJ Sokol Vracov B10:3
2213. 03. 2016 10:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Dubňany B10:2
2204. 03. 2016 19:00SKST Rohatec ATJ Sokol Otnice A10:7
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Lanžhot B10:2
2211. 03. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Slovan Hodonín A10:8
Divize ženy
103. 10. 2015 09:00MSK Břeclav BMK Řeznovice C6:4
103. 10. 2015 09:00SKST Dubňany CTJ Sokol Vranovice A1:9
103. 10. 2015 10:30TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A7:3
203. 10. 2015 10:30MK Řeznovice CTJ Sokol Vranovice A7:3
203. 10. 2015 12:00TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST Dubňany C10:0
203. 10. 2015 12:00MSK Břeclav BTJ Sokol Drnovice A1:9
317. 10. 2015 09:00TJ Sokol Drnovice AMK Řeznovice C8:2
317. 10. 2015 09:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A3:7
317. 10. 2015 10:30SKST Dubňany CMSK Břeclav B6:4
417. 10. 2015 10:30MK Řeznovice CTJ Sokol Klobouky u Brna A4:6
417. 10. 2015 12:00MSK Břeclav BTJ Sokol Vranovice A0:10
417. 10. 2015 12:00TJ Sokol Drnovice ASKST Dubňany C10:0
531. 10. 2015 09:00SKST Dubňany CMK Řeznovice C2:8
531. 10. 2015 09:00TJ Sokol Klobouky u Brna AMSK Břeclav B7:3
531. 10. 2015 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Drnovice A4:6
631. 10. 2015 10:30MK Řeznovice CMSK Břeclav B6:4
631. 10. 2015 12:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Drnovice A5:5
631. 10. 2015 12:00TJ Sokol Vranovice ASKST Dubňany C7:3
714. 11. 2015 09:00TJ Sokol Vranovice AMK Řeznovice C8:2
714. 11. 2015 09:00TJ Sokol Drnovice AMSK Břeclav B8:2
714. 11. 2015 09:00SKST Dubňany CTJ Sokol Klobouky u Brna A7:3
814. 11. 2015 10:30MK Řeznovice CTJ Sokol Drnovice A2:8
814. 11. 2015 10:30MSK Břeclav BSKST Dubňany C4:6
814. 11. 2015 10:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Vranovice A4:6
928. 11. 2015 09:00TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav B5:5
928. 11. 2015 09:00SKST Dubňany CTJ Sokol Drnovice A2:8
928. 11. 2015 10:30TJ Sokol Klobouky u Brna AMK Řeznovice C6:4
1028. 11. 2015 10:30TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Vranovice A7:3
1028. 11. 2015 12:00MK Řeznovice CSKST Dubňany C9:1
1028. 11. 2015 12:00MSK Břeclav BTJ Sokol Klobouky u Brna A2:8
1108. 01. 2016 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Vranovice A5:5
1112. 12. 2015 09:00TJ Sokol Drnovice AMK Řeznovice C6:4
1112. 12. 2015 10:30SKST Dubňany CMSK Břeclav B6:3
1220. 03. 2016 14:15TJ Sokol Vranovice AMK Řeznovice C5:5
1212. 12. 2015 12:00MSK Břeclav BTJ Sokol Drnovice A1:9
1212. 12. 2015 09:00TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST Dubňany C5:5
1323. 01. 2016 09:00SKST Dubňany CTJ Sokol Vranovice A8:2
1323. 01. 2016 09:00MK Řeznovice CMSK Břeclav B9:1
1323. 01. 2016 10:30TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A4:6
1423. 01. 2016 10:30TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav B9:1
1423. 01. 2016 12:00TJ Sokol Klobouky u Brna AMK Řeznovice C8:2
1423. 01. 2016 12:00SKST Dubňany CTJ Sokol Drnovice A1:9
1506. 02. 2016 09:00TJ Sokol Klobouky u Brna AMSK Břeclav B10:0
1506. 02. 2016 09:00MK Řeznovice CSKST Dubňany C4:6
1506. 02. 2016 10:30TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Vranovice A6:4
1606. 02. 2016 10:30MSK Břeclav BSKST Dubňany C1:9
1606. 02. 2016 12:00MK Řeznovice CTJ Sokol Drnovice A5:5
1606. 02. 2016 12:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A0:10
1713. 02. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice AMSK Břeclav B9:1
1713. 02. 2016 09:00MK Řeznovice CTJ Sokol Vranovice A1:9
1713. 02. 2016 10:30SKST Dubňany CTJ Sokol Klobouky u Brna A2:8
1813. 02. 2016 10:30MSK Břeclav BMK Řeznovice C0:10
1813. 02. 2016 12:00TJ Sokol Vranovice ASKST Dubňany C7:3
1813. 02. 2016 12:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Drnovice A6:4
1920. 03. 2016 09:00MK Řeznovice CTJ Sokol Klobouky u Brna A5:5
1920. 03. 2016 09:00MSK Břeclav BTJ Sokol Vranovice A6:4
1920. 03. 2016 10:30TJ Sokol Drnovice ASKST Dubňany C9:1
2020. 03. 2016 10:30TJ Sokol Klobouky u Brna AMSK Břeclav B7:3
2020. 03. 2016 12:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Drnovice A1:9
2020. 03. 2016 12:00SKST Dubňany CMK Řeznovice C3:7
Kvalifikace o účast v KS2
120. 03. 2016 09:15KST Sokol Znojmo-Orel Únanov FKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E2:10
120. 03. 2016 09:15T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Hlubočany B7:10
220. 03. 2016 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov FT.J. Sokol Hodonín A4:10
220. 03. 2016 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Hlubočany B4:10
320. 03. 2016 16:15TJ Sokol Hlubočany BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov F10:3
320. 03. 2016 16:15T.J. Sokol Hodonín AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline