Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
103. 10. 2015 17:00SK Stolní tenis Pstruží ATJ Sokol Brušperk A6:10
103. 10. 2015 17:00BSK Malenovice ATJ Sokol Nová Bělá A10:5
103. 10. 2015 17:00TTC Bolatice ATTC MG Odra GAS Vratimov A10:5
103. 10. 2015 17:001. PM Ostrava ASK Svinov A7:10
103. 10. 2015 17:00Vento Komorní Lhotka ATJ Ostrava KST D9:9
103. 10. 2015 16:00TJ MSV Studénka ATJ Ostrava KST E10:5
204. 10. 2015 10:00SK Stolní tenis Pstruží ATJ Sokol Nová Bělá A10:8
204. 10. 2015 11:00BSK Malenovice ATJ Sokol Brušperk A10:4
204. 10. 2015 10:00TTC Bolatice ASK Svinov A10:2
204. 10. 2015 10:001. PM Ostrava ATTC MG Odra GAS Vratimov A7:10
204. 10. 2015 10:00Vento Komorní Lhotka ATJ Ostrava KST E5:10
204. 10. 2015 10:00TJ MSV Studénka ATJ Ostrava KST D7:10
317. 10. 2015 14:00TJ Sokol Brušperk ATJ Ostrava KST D10:4
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Nová Bělá ATJ Ostrava KST E6:10
317. 10. 2015 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov AVento Komorní Lhotka A10:2
317. 10. 2015 17:00SK Svinov ATJ MSV Studénka A7:10
317. 10. 2015 17:00SK Stolní tenis Pstruží ATTC Bolatice A10:8
317. 10. 2015 17:00BSK Malenovice A1. PM Ostrava A10:5
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Brušperk ATJ Ostrava KST E10:3
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Nová Bělá ATJ Ostrava KST D10:6
418. 10. 2015 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov ATJ MSV Studénka A7:10
416. 10. 2015 17:30SK Svinov AVento Komorní Lhotka A8:10
418. 10. 2015 10:00SK Stolní tenis Pstruží A1. PM Ostrava A10:8
418. 10. 2015 11:00BSK Malenovice ATTC Bolatice A10:8
531. 10. 2015 17:00TTC Bolatice ATJ Sokol Brušperk A5:10
531. 10. 2015 17:001. PM Ostrava ATJ Sokol Nová Bělá A10:4
531. 10. 2015 17:00Vento Komorní Lhotka ASK Stolní tenis Pstruží A8:10
531. 10. 2015 16:00TJ MSV Studénka ABSK Malenovice A10:7
531. 10. 2015 10:00TJ Ostrava KST DTTC MG Odra GAS Vratimov A7:10
531. 10. 2015 10:00TJ Ostrava KST ESK Svinov A3:10
601. 11. 2015 10:00TTC Bolatice ATJ Sokol Nová Bělá A10:2
601. 11. 2015 10:001. PM Ostrava ATJ Sokol Brušperk A9:9
601. 11. 2015 10:00Vento Komorní Lhotka ABSK Malenovice A5:10
601. 11. 2015 10:00TJ MSV Studénka ASK Stolní tenis Pstruží A10:6
601. 11. 2015 10:00TJ Ostrava KST DSK Svinov A8:10
601. 11. 2015 14:00TJ Ostrava KST ETTC MG Odra GAS Vratimov A9:9
714. 11. 2015 11:00SK Stolní tenis Pstruží ABSK Malenovice A6:10
714. 11. 2015 17:00TTC Bolatice A1. PM Ostrava A10:4
714. 11. 2015 17:00Vento Komorní Lhotka ATJ MSV Studénka A2:10
721. 09. 2015 18:00TJ Ostrava KST DTJ Ostrava KST E10:4
714. 11. 2015 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ASK Svinov A10:7
714. 11. 2015 14:00TJ Sokol Brušperk ATJ Sokol Nová Bělá A10:7
828. 11. 2015 14:00TJ Sokol Brušperk ATTC MG Odra GAS Vratimov A6:10
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Nová Bělá ASK Svinov A10:7
828. 11. 2015 17:00SK Stolní tenis Pstruží ATJ Ostrava KST D3:10
828. 11. 2015 17:00BSK Malenovice ATJ Ostrava KST E8:10
828. 11. 2015 17:00TTC Bolatice AVento Komorní Lhotka A10:8
828. 11. 2015 17:001. PM Ostrava ATJ MSV Studénka A7:10
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Brušperk ASK Svinov A10:3
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Nová Bělá ATTC MG Odra GAS Vratimov A6:10
929. 11. 2015 10:00SK Stolní tenis Pstruží ATJ Ostrava KST E6:10
929. 11. 2015 11:00BSK Malenovice ATJ Ostrava KST D8:10
929. 11. 2015 10:00TTC Bolatice ATJ MSV Studénka A10:8
929. 11. 2015 10:001. PM Ostrava AVento Komorní Lhotka A5:10
1012. 12. 2015 17:00Vento Komorní Lhotka ATJ Sokol Brušperk A3:10
1012. 12. 2015 16:00TJ MSV Studénka ATJ Sokol Nová Bělá A10:4
1012. 12. 2015 10:00TJ Ostrava KST DTTC Bolatice A10:4
1012. 12. 2015 10:00TJ Ostrava KST E1. PM Ostrava A8:10
1012. 12. 2015 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ASK Stolní tenis Pstruží A10:1
1012. 12. 2015 17:00SK Svinov ABSK Malenovice A5:10
1113. 12. 2015 10:00Vento Komorní Lhotka ATJ Sokol Nová Bělá A5:10
1113. 12. 2015 10:00TJ MSV Studénka ATJ Sokol Brušperk A10:7
1113. 12. 2015 10:00TJ Ostrava KST D1. PM Ostrava A10:4
1113. 12. 2015 14:00TJ Ostrava KST ETTC Bolatice A10:8
1113. 12. 2015 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov ABSK Malenovice A5:10
1113. 12. 2015 10:00SK Svinov ASK Stolní tenis Pstruží A10:8
1209. 01. 2016 14:00TJ Sokol Brušperk ASK Stolní tenis Pstruží A10:5
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol Nová Bělá ABSK Malenovice A3:10
1209. 01. 2016 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ATTC Bolatice A3:10
1209. 01. 2016 17:00SK Svinov A1. PM Ostrava A10:4
1209. 01. 2016 10:00TJ Ostrava KST DVento Komorní Lhotka A9:9
1209. 01. 2016 10:00TJ Ostrava KST ETJ MSV Studénka A5:10
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Nová Bělá ASK Stolní tenis Pstruží A10:6
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Brušperk ABSK Malenovice A10:8
1310. 01. 2016 10:00SK Svinov ATTC Bolatice A9:9
1310. 01. 2016 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov A1. PM Ostrava A10:6
1310. 01. 2016 14:00TJ Ostrava KST EVento Komorní Lhotka A10:1
1310. 01. 2016 10:00TJ Ostrava KST DTJ MSV Studénka A10:8
1423. 01. 2016 10:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Brušperk A10:4
1423. 01. 2016 10:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Nová Bělá A10:8
1423. 01. 2016 17:00Vento Komorní Lhotka ATTC MG Odra GAS Vratimov A10:7
1423. 01. 2016 16:00TJ MSV Studénka ASK Svinov A7:10
1423. 01. 2016 17:00TTC Bolatice ASK Stolní tenis Pstruží A10:2
1423. 01. 2016 17:001. PM Ostrava ABSK Malenovice A6:10
1524. 01. 2016 14:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Brušperk A6:10
1524. 01. 2016 10:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Nová Bělá A10:2
1524. 01. 2016 10:00TJ MSV Studénka ATTC MG Odra GAS Vratimov A7:10
1524. 01. 2016 10:00Vento Komorní Lhotka ASK Svinov A9:9
1524. 01. 2016 10:001. PM Ostrava ASK Stolní tenis Pstruží A10:7
1524. 01. 2016 10:00TTC Bolatice ABSK Malenovice A9:9
1606. 02. 2016 14:00TJ Sokol Brušperk ATTC Bolatice A10:8
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol Nová Bělá A1. PM Ostrava A5:10
1606. 02. 2016 13:30SK Stolní tenis Pstruží AVento Komorní Lhotka A10:8
1606. 02. 2016 17:00BSK Malenovice ATJ MSV Studénka A10:6
1606. 02. 2016 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ATJ Ostrava KST D0:10
1606. 02. 2016 17:00SK Svinov ATJ Ostrava KST E9:9
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Nová Bělá ATTC Bolatice A3:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Brušperk A1. PM Ostrava A10:2
1707. 02. 2016 11:00BSK Malenovice AVento Komorní Lhotka A10:5
1707. 02. 2016 10:00SK Stolní tenis Pstruží ATJ MSV Studénka A9:9
1707. 02. 2016 10:00SK Svinov ATJ Ostrava KST D0:10
1707. 02. 2016 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov ATJ Ostrava KST E10:4
1813. 02. 2016 17:00BSK Malenovice ASK Stolní tenis Pstruží A10:3
1813. 02. 2016 17:001. PM Ostrava ATTC Bolatice A6:10
1813. 02. 2016 16:00TJ MSV Studénka AVento Komorní Lhotka A5:10
1828. 09. 2015 12:00TJ Ostrava KST ETJ Ostrava KST D6:10
1813. 02. 2016 17:00SK Svinov ATTC MG Odra GAS Vratimov A8:10
1813. 02. 2016 17:00TJ Sokol Nová Bělá ATJ Sokol Brušperk A5:10
1927. 02. 2016 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ATJ Sokol Brušperk A5:10
1927. 02. 2016 17:00SK Svinov ATJ Sokol Nová Bělá A10:5
1927. 02. 2016 10:00TJ Ostrava KST DSK Stolní tenis Pstruží A10:2
1927. 02. 2016 10:00TJ Ostrava KST EBSK Malenovice A7:10
1927. 02. 2016 17:00Vento Komorní Lhotka ATTC Bolatice A1:10
1925. 02. 2016 17:30TJ MSV Studénka A1. PM Ostrava A4:10
2028. 02. 2016 10:00SK Svinov ATJ Sokol Brušperk A9:9
2028. 02. 2016 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov ATJ Sokol Nová Bělá A10:7
2028. 02. 2016 14:00TJ Ostrava KST ESK Stolní tenis Pstruží A9:9
2028. 02. 2016 10:00TJ Ostrava KST DBSK Malenovice A10:6
2028. 02. 2016 10:00TJ MSV Studénka ATTC Bolatice A3:10
2028. 02. 2016 10:00Vento Komorní Lhotka A1. PM Ostrava A10:8
2112. 03. 2016 14:00TJ Sokol Brušperk AVento Komorní Lhotka A10:5
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol Nová Bělá ATJ MSV Studénka A10:0
2112. 03. 2016 17:00TTC Bolatice ATJ Ostrava KST D2:10
2112. 03. 2016 17:001. PM Ostrava ATJ Ostrava KST E10:7
2112. 03. 2016 17:00SK Stolní tenis Pstruží ATTC MG Odra GAS Vratimov A10:7
2112. 03. 2016 17:00BSK Malenovice ASK Svinov A10:4
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Nová Bělá AVento Komorní Lhotka A7:10
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Brušperk ATJ MSV Studénka A10:3
2213. 03. 2016 10:001. PM Ostrava ATJ Ostrava KST D10:8
2213. 03. 2016 10:00TTC Bolatice ATJ Ostrava KST E10:0wo
2213. 03. 2016 11:00BSK Malenovice ATTC MG Odra GAS Vratimov A10:7
2213. 03. 2016 10:00SK Stolní tenis Pstruží ASK Svinov A10:6
Krajská soutěž I.třídy
130. 09. 2015 18:00SKST Baník Havířov DTTC Siko Orlová C10:6
103. 10. 2015 17:00TJ Frenštát p. R. ATJ TŽ Třinec B9:9
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol LískovecTTC Frýdlant B4:10
103. 10. 2015 17:00Slavoj SKST Český Těšín ASK Svinov B10:8
103. 10. 2015 17:00TJ Odry ASK Slávia Orlová A10:1
103. 10. 2015 10:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ Sokol Kateřinky A6:10
204. 10. 2015 14:00SKST Baník Havířov DTJ TŽ Třinec B10:6
204. 10. 2015 10:00TJ Frenštát p. R. ATTC Siko Orlová C5:10
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol LískovecSK Svinov B10:2
204. 10. 2015 10:00Slavoj SKST Český Těšín ATTC Frýdlant B9:9
204. 10. 2015 10:00TJ Odry ATJ Sokol Kateřinky A6:10
204. 10. 2015 14:00ASK Tatra Kopřivnice BSK Slávia Orlová A9:9
317. 10. 2015 17:00TTC Siko Orlová CSK Slávia Orlová A10:0
317. 10. 2015 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Kateřinky A3:10
317. 10. 2015 17:00TTC Frýdlant BTJ Odry A10:6
317. 10. 2015 13:00SK Svinov BASK Tatra Kopřivnice B2:10
317. 10. 2015 10:00SKST Baník Havířov DTJ Sokol Lískovec10:4
317. 10. 2015 17:00TJ Frenštát p. R. ASlavoj SKST Český Těšín A10:7
418. 10. 2015 12:30TTC Siko Orlová CTJ Sokol Kateřinky A10:4
418. 10. 2015 14:00TJ TŽ Třinec BSK Slávia Orlová A10:8
418. 10. 2015 14:00TTC Frýdlant BASK Tatra Kopřivnice B10:8
418. 10. 2015 14:00SK Svinov BTJ Odry A7:10
418. 10. 2015 14:00SKST Baník Havířov DSlavoj SKST Český Těšín A4:10
418. 10. 2015 10:00TJ Frenštát p. R. ATJ Sokol Lískovec10:3
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol LískovecTTC Siko Orlová C5:10
531. 10. 2015 17:00Slavoj SKST Český Těšín ATJ TŽ Třinec B10:5
531. 10. 2015 17:00TJ Odry ASKST Baník Havířov D10:2
531. 10. 2015 10:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ Frenštát p. R. A10:4
531. 10. 2015 17:00SK Slávia Orlová ATTC Frýdlant B5:10
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol Kateřinky ASK Svinov B10:4
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol LískovecTJ TŽ Třinec B5:10
601. 11. 2015 10:00Slavoj SKST Český Těšín ATTC Siko Orlová C7:10
601. 11. 2015 10:00TJ Odry ATJ Frenštát p. R. A10:7
601. 11. 2015 14:00ASK Tatra Kopřivnice BSKST Baník Havířov D10:0
601. 11. 2015 10:00SK Slávia Orlová ASK Svinov B10:2
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kateřinky ATTC Frýdlant B10:2
710. 11. 2015 18:00SKST Baník Havířov DTJ Frenštát p. R. A4:10
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol LískovecSlavoj SKST Český Těšín A10:4
714. 11. 2015 17:00TJ Odry AASK Tatra Kopřivnice B10:8
714. 11. 2015 17:00SK Slávia Orlová ATJ Sokol Kateřinky A1:10
714. 11. 2015 17:00TTC Frýdlant BSK Svinov B10:3
714. 11. 2015 17:00TTC Siko Orlová CTJ TŽ Třinec B10:6
828. 11. 2015 17:00TTC Siko Orlová CTTC Frýdlant B10:4
828. 11. 2015 18:00TJ TŽ Třinec BSK Svinov B10:4
828. 11. 2015 10:00SKST Baník Havířov DSK Slávia Orlová A10:3
828. 11. 2015 17:00TJ Frenštát p. R. ATJ Sokol Kateřinky A7:10
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol LískovecTJ Odry A7:10
828. 11. 2015 17:00Slavoj SKST Český Těšín AASK Tatra Kopřivnice B10:7
926. 11. 2015 17:30TTC Siko Orlová CSK Svinov B10:1
929. 11. 2015 14:00TJ TŽ Třinec BTTC Frýdlant B9:9
929. 11. 2015 14:00SKST Baník Havířov DTJ Sokol Kateřinky A6:10
929. 11. 2015 10:00TJ Frenštát p. R. ASK Slávia Orlová A10:6
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol LískovecASK Tatra Kopřivnice B10:7
929. 11. 2015 10:00Slavoj SKST Český Těšín ATJ Odry A6:10
1012. 12. 2015 17:00TJ Odry ATTC Siko Orlová C9:9
1012. 12. 2015 10:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ TŽ Třinec B10:4
1012. 12. 2015 17:00SK Slávia Orlová ATJ Sokol Lískovec10:4
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol Kateřinky ASlavoj SKST Český Těšín A10:5
1012. 12. 2015 17:00TTC Frýdlant BSKST Baník Havířov D10:4
1012. 12. 2015 14:00SK Svinov BTJ Frenštát p. R. A3:10
1113. 12. 2015 10:00TJ Odry ATJ TŽ Třinec B10:2
1113. 12. 2015 14:00ASK Tatra Kopřivnice BTTC Siko Orlová C8:10
1113. 12. 2015 10:00SK Slávia Orlová ASlavoj SKST Český Těšín A10:8
1110. 12. 2015 19:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Sokol Lískovec10:3
1113. 12. 2015 14:00TTC Frýdlant BTJ Frenštát p. R. A10:8
1113. 12. 2015 14:00SK Svinov BSKST Baník Havířov D10:7
1209. 01. 2016 17:00TTC Siko Orlová CSKST Baník Havířov D10:8
1209. 01. 2016 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Frenštát p. R. A10:8
1209. 01. 2016 17:00TTC Frýdlant BTJ Sokol Lískovec10:0
1209. 01. 2016 17:00SK Svinov BSlavoj SKST Český Těšín A5:10
1209. 01. 2016 17:00SK Slávia Orlová ATJ Odry A7:10
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol Kateřinky AASK Tatra Kopřivnice B10:0
1310. 01. 2016 14:00TJ TŽ Třinec BSKST Baník Havířov D7:10
1308. 01. 2016 18:00TTC Siko Orlová CTJ Frenštát p. R. A10:4
1310. 01. 2016 10:00SK Svinov BTJ Sokol Lískovec2:10
1310. 01. 2016 14:00TTC Frýdlant BSlavoj SKST Český Těšín A10:7
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Odry A6:10
1310. 01. 2016 10:00SK Slávia Orlová AASK Tatra Kopřivnice B10:0
1419. 01. 2016 17:00SK Slávia Orlová ATTC Siko Orlová C5:10
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol Kateřinky ATJ TŽ Třinec B10:0
1423. 01. 2016 17:00TJ Odry ATTC Frýdlant B10:6
1423. 01. 2016 10:00ASK Tatra Kopřivnice BSK Svinov B10:4
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol LískovecSKST Baník Havířov D1:10
1423. 01. 2016 17:00Slavoj SKST Český Těšín ATJ Frenštát p. R. A10:4
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol Kateřinky ATTC Siko Orlová C7:10
1524. 01. 2016 10:00SK Slávia Orlová ATJ TŽ Třinec B10:2
1524. 01. 2016 14:00ASK Tatra Kopřivnice BTTC Frýdlant B10:3
1524. 01. 2016 10:00TJ Odry ASK Svinov B10:0
1524. 01. 2016 12:00Slavoj SKST Český Těšín ASKST Baník Havířov D10:2
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol LískovecTJ Frenštát p. R. A10:5
1606. 02. 2016 17:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Lískovec10:0
1606. 02. 2016 18:00TJ TŽ Třinec BSlavoj SKST Český Těšín A9:9
1606. 02. 2016 10:00SKST Baník Havířov DTJ Odry A10:7
1606. 02. 2016 17:00TJ Frenštát p. R. AASK Tatra Kopřivnice B6:10
1606. 02. 2016 17:00TTC Frýdlant BSK Slávia Orlová A10:8
1606. 02. 2016 17:00SK Svinov BTJ Sokol Kateřinky A3:10
1707. 02. 2016 14:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Lískovec10:4
1704. 02. 2016 17:00TTC Siko Orlová CSlavoj SKST Český Těšín A10:4
1707. 02. 2016 10:00TJ Frenštát p. R. ATJ Odry A6:10
1707. 02. 2016 14:00SKST Baník Havířov DASK Tatra Kopřivnice B10:2
1707. 02. 2016 10:00SK Svinov BSK Slávia Orlová A4:10
1707. 02. 2016 14:00TTC Frýdlant BTJ Sokol Kateřinky A5:10
1813. 02. 2016 17:00TJ Frenštát p. R. ASKST Baník Havířov D6:10
1813. 02. 2016 17:00Slavoj SKST Český Těšín ATJ Sokol Lískovec10:3
1813. 02. 2016 10:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ Odry A10:7
1813. 02. 2016 17:00TJ Sokol Kateřinky ASK Slávia Orlová A10:0
1813. 02. 2016 17:00SK Svinov BTTC Frýdlant B7:10
1813. 02. 2016 18:00TJ TŽ Třinec BTTC Siko Orlová C3:10
1927. 02. 2016 17:00TTC Frýdlant BTTC Siko Orlová C5:10
1927. 02. 2016 17:00SK Svinov BTJ TŽ Třinec B0:10
1927. 02. 2016 17:00SK Slávia Orlová ASKST Baník Havířov D7:10
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Frenštát p. R. A10:1
1927. 02. 2016 17:00TJ Odry ATJ Sokol Lískovec10:4
1927. 02. 2016 10:00ASK Tatra Kopřivnice BSlavoj SKST Český Těšín A10:5
2028. 02. 2016 10:00SK Svinov BTTC Siko Orlová C2:10
2028. 02. 2016 14:00TTC Frýdlant BTJ TŽ Třinec B8:10
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol Kateřinky ASKST Baník Havířov D10:0
2028. 02. 2016 10:00SK Slávia Orlová ATJ Frenštát p. R. A7:10
2028. 02. 2016 14:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ Sokol Lískovec9:9
2028. 02. 2016 10:00TJ Odry ASlavoj SKST Český Těšín A10:2
2110. 03. 2016 17:00TTC Siko Orlová CTJ Odry A10:2
2112. 03. 2016 18:00TJ TŽ Třinec BASK Tatra Kopřivnice B5:10
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol LískovecSK Slávia Orlová A10:6
2112. 03. 2016 17:00Slavoj SKST Český Těšín ATJ Sokol Kateřinky A9:9
2112. 03. 2016 10:00SKST Baník Havířov DTTC Frýdlant B9:9
2112. 03. 2016 17:00TJ Frenštát p. R. ASK Svinov B10:3
2213. 03. 2016 14:00TJ TŽ Třinec BTJ Odry A10:4
2213. 03. 2016 12:30TTC Siko Orlová CASK Tatra Kopřivnice B9:9
2213. 03. 2016 12:00Slavoj SKST Český Těšín ASK Slávia Orlová A4:10
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol LískovecTJ Sokol Kateřinky A6:10
2213. 03. 2016 10:00TJ Frenštát p. R. ATTC Frýdlant B9:9
2213. 03. 2016 14:00SKST Baník Havířov DSK Svinov B10:0
Krajská soutěž II.třídy sk.A
103. 10. 2015 17:00Orel Paskov ATJ Sokol Brušperk B10:3
103. 10. 2015 17:00TJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov ATJ Sokol Příbor A10:7
103. 10. 2015 17:00TJ Nový Jičín BTJ Slezan Frýdek-Místek A10:4
103. 10. 2015 14:00TTC FRÝDLANT CTJ Sokol Ropice A10:6
103. 10. 2015 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Mořkov A10:6
101. 10. 2015 18:00TJ TŽ Třinec CTJ Frenštát p. R B10:4
204. 10. 2015 10:00Orel Paskov ATJ Sokol Příbor A9:9
204. 10. 2015 10:00TJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov ATJ Sokol Brušperk B10:0
204. 10. 2015 10:00TJ Nový Jičín BTJ Sokol Ropice A10:4
204. 10. 2015 10:00TTC FRÝDLANT CTJ Slezan Frýdek-Místek A10:8
204. 10. 2015 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Frenštát p. R B10:7
204. 10. 2015 10:00TJ TŽ Třinec CTJ Mořkov A6:10
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Mořkov A10:3
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Příbor ATJ Frenštát p. R B10:6
317. 10. 2015 17:00TJ Slezan Frýdek-Místek AVento Komorní Lhotka B10:6
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Ropice ATJ TŽ Třinec C10:4
317. 10. 2015 17:00Orel Paskov ATJ Nový Jičín B10:6
317. 10. 2015 17:00TJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov ATTC FRÝDLANT C10:4
418. 10. 2015 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ Frenštát p. R B8:10
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Příbor ATJ Mořkov A10:4
418. 10. 2015 10:00TJ Slezan Frýdek-Místek ATJ TŽ Třinec C5:10
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Ropice AVento Komorní Lhotka B10:5
418. 10. 2015 10:00Orel Paskov ATTC FRÝDLANT C6:10
418. 10. 2015 10:00TJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov ATJ Nový Jičín B3:10
531. 10. 2015 17:00TJ Nový Jičín BTJ Sokol Brušperk B10:1
531. 10. 2015 14:00TTC FRÝDLANT CTJ Sokol Příbor A5:10
531. 10. 2015 14:00Vento Komorní Lhotka BOrel Paskov A6:10
531. 10. 2015 17:00TJ TŽ Třinec CTJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov A7:10
531. 10. 2015 16:00TJ Mořkov ATJ Slezan Frýdek-Místek A5:10
531. 10. 2015 17:00TJ Frenštát p. R BTJ Sokol Ropice A4:10
601. 11. 2015 10:00TJ Nový Jičín BTJ Sokol Příbor A9:9
601. 11. 2015 10:00TTC FRÝDLANT CTJ Sokol Brušperk B2:10
601. 11. 2015 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov A10:7
601. 11. 2015 10:00TJ TŽ Třinec COrel Paskov A2:10
601. 11. 2015 11:00TJ Mořkov ATJ Sokol Ropice A2:10
601. 11. 2015 10:00TJ Frenštát p. R BTJ Slezan Frýdek-Místek A9:9
714. 11. 2015 17:00Orel Paskov ATJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov A10:4
714. 11. 2015 17:00TJ Nový Jičín BTTC FRÝDLANT C10:3
712. 11. 2015 18:30Vento Komorní Lhotka BTJ TŽ Třinec C10:7
714. 11. 2015 16:00TJ Mořkov ATJ Frenštát p. R B10:3
712. 11. 2015 18:00TJ Slezan Frýdek-Místek ATJ Sokol Ropice A2:10
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Příbor A5:10
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Slezan Frýdek-Místek A6:10
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Příbor ATJ Sokol Ropice A10:7
826. 11. 2015 18:00Orel Paskov ATJ Mořkov A10:2
828. 11. 2015 17:00TJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov ATJ Frenštát p. R B10:3
828. 11. 2015 17:00TJ Nový Jičín BVento Komorní Lhotka B10:3
828. 11. 2015 14:00TTC FRÝDLANT CTJ TŽ Třinec C9:9
929. 11. 2015 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Ropice A6:10
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Příbor ATJ Slezan Frýdek-Místek A10:3
929. 11. 2015 10:00Orel Paskov ATJ Frenštát p. R B10:1
929. 11. 2015 10:00TJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov ATJ Mořkov A4:10
929. 11. 2015 10:00TJ Nový Jičín BTJ TŽ Třinec C10:3
927. 11. 2015 18:00TTC FRÝDLANT CVento Komorní Lhotka B10:6
1012. 12. 2015 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Sokol Brušperk B10:7
1012. 12. 2015 17:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Příbor A2:10
1012. 12. 2015 13:00TJ Mořkov ATJ Nový Jičín B6:10
1010. 12. 2015 18:00TJ Frenštát p. R BTTC FRÝDLANT C1:10
1012. 12. 2015 17:00TJ Slezan Frýdek-Místek AOrel Paskov A4:10
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol Ropice ATJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov A3:10
1113. 12. 2015 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Sokol Příbor A4:10
1113. 12. 2015 10:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Brušperk B10:4
1120. 11. 2015 18:30TJ Mořkov ATTC FRÝDLANT C9:9
1113. 12. 2015 10:00TJ Frenštát p. R BTJ Nový Jičín B1:10
1113. 12. 2015 10:00TJ Slezan Frýdek-Místek ATJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov A10:8
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol Ropice AOrel Paskov A2:10
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol Brušperk BOrel Paskov A1:10
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol Příbor ATJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov A10:7
1209. 01. 2016 17:00TJ Slezan Frýdek-Místek ATJ Nový Jičín B7:10
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol Ropice ATTC FRÝDLANT C10:0
1205. 01. 2016 18:30TJ Mořkov AVento Komorní Lhotka B9:9
1209. 01. 2016 10:00TJ Frenštát p. R BTJ TŽ Třinec C6:10
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Příbor AOrel Paskov A7:10
1310. 01. 2016 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov A10:5
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Ropice ATJ Nový Jičín B10:5
1310. 01. 2016 10:00TJ Slezan Frýdek-Místek ATTC FRÝDLANT C10:6
1307. 01. 2016 18:30TJ Frenštát p. R BVento Komorní Lhotka B4:10
1308. 01. 2016 18:00TJ Mořkov ATJ TŽ Třinec C3:10
1423. 01. 2016 16:00TJ Mořkov ATJ Sokol Brušperk B9:9
1423. 01. 2016 17:00TJ Frenštát p. R BTJ Sokol Příbor A2:10
1423. 01. 2016 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Slezan Frýdek-Místek A10:3
1423. 01. 2016 17:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Ropice A10:2
1423. 01. 2016 17:00TJ Nový Jičín BOrel Paskov A2:10
1422. 01. 2016 18:00TTC FRÝDLANT CTJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov A10:2
1524. 01. 2016 10:00TJ Frenštát p. R BTJ Sokol Brušperk B4:10
1524. 01. 2016 11:00TJ Mořkov ATJ Sokol Příbor A5:10
1524. 01. 2016 10:00TJ TŽ Třinec CTJ Slezan Frýdek-Místek A10:4
1524. 01. 2016 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Sokol Ropice A4:10
1524. 01. 2016 10:00TTC FRÝDLANT COrel Paskov A9:9
1524. 01. 2016 10:00TJ Nový Jičín BTJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov A10:8
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Nový Jičín B10:8
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol Příbor ATTC FRÝDLANT C10:5
1606. 02. 2016 17:00Orel Paskov AVento Komorní Lhotka B10:0
1606. 02. 2016 17:00TJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov ATJ TŽ Třinec C10:6
1606. 02. 2016 17:00TJ Slezan Frýdek-Místek ATJ Mořkov A10:3
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol Ropice ATJ Frenštát p. R B10:4
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Příbor ATJ Nový Jičín B8:10
1707. 02. 2016 13:00TJ Sokol Brušperk BTTC FRÝDLANT C8:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov AVento Komorní Lhotka B10:3
1707. 02. 2016 10:00Orel Paskov ATJ TŽ Třinec C8:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Ropice ATJ Mořkov A10:6
1707. 02. 2016 10:00TJ Slezan Frýdek-Místek ATJ Frenštát p. R B10:2
1813. 02. 2016 17:00TJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov AOrel Paskov A4:10
1813. 02. 2016 14:00TTC FRÝDLANT CTJ Nový Jičín B10:4
1810. 02. 2016 17:00TJ TŽ Třinec CVento Komorní Lhotka B10:7
1813. 02. 2016 14:00
kolize s KS I
TJ Frenštát p. R BTJ Mořkov A6:10
1813. 02. 2016 17:00TJ Sokol Ropice ATJ Slezan Frýdek-Místek A10:5
1813. 02. 2016 17:00TJ Sokol Příbor ATJ Sokol Brušperk B10:1
1927. 02. 2016 17:00TJ Slezan Frýdek-Místek ATJ Sokol Brušperk B9:9
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol Ropice ATJ Sokol Příbor A8:10
1927. 02. 2016 16:00TJ Mořkov AOrel Paskov A3:10
1927. 02. 2016 17:00TJ Frenštát p. R BTJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov A2:10
1927. 02. 2016 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Nový Jičín B10:4
1927. 02. 2016 17:00TJ TŽ Třinec CTTC FRÝDLANT C10:2
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol Ropice ATJ Sokol Brušperk B7:10
2028. 02. 2016 10:00TJ Slezan Frýdek-Místek ATJ Sokol Příbor A1:10
2028. 02. 2016 10:00TJ Frenštát p. R BOrel Paskov A0:10
2028. 02. 2016 11:00TJ Mořkov ATJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov A9:9
2028. 02. 2016 10:00TJ TŽ Třinec CTJ Nový Jičín B9:9
2028. 02. 2016 14:00Vento Komorní Lhotka BTTC FRÝDLANT C10:6
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol Brušperk BVento Komorní Lhotka B10:7
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol Příbor ATJ TŽ Třinec C10:3
2112. 03. 2016 17:00TJ Nový Jičín BTJ Mořkov A10:7
2111. 03. 2016 18:00TTC FRÝDLANT CTJ Frenštát p. R B10:3
2112. 03. 2016 17:00Orel Paskov ATJ Slezan Frýdek-Místek A10:1
2112. 03. 2016 17:00TJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov ATJ Sokol Ropice A10:0wo
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Příbor AVento Komorní Lhotka B7:10
2213. 03. 2016 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ TŽ Třinec C7:10
2213. 03. 2016 10:00TTC FRÝDLANT CTJ Mořkov A5:10
2213. 03. 2016 10:00TJ Nový Jičín BTJ Frenštát p. R B10:5
2213. 03. 2016 10:00TJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov ATJ Slezan Frýdek-Místek A4:10
2213. 03. 2016 10:00Orel Paskov ATJ Sokol Ropice A10:0wo
Krajská soutěž II.třídy sk.B
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Klimkovice A3:10
103. 10. 2015 17:00KST Slezan Opava BTJ Odry B10:8
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol Záblatí ATJ Sokol Chvalíkovice A10:6
103. 10. 2015 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Bolatice B9:9
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol Nová Bělá BVSK VŠB - TU Ostrava A2:10
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice ATTC Poruba Ostrava B4:10
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Odry B2:10
204. 10. 2015 10:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Klimkovice A5:10
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Záblatí ATTC Bolatice B10:7
204. 10. 2015 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Chvalíkovice A10:5
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Nová Bělá BTTC Poruba Ostrava B4:10
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice AVSK VŠB - TU Ostrava A10:3
312. 10. 2015 19:30VSK VŠB - TU Ostrava ATJ Sokol Klimkovice A5:10
317. 10. 2015 17:00TJ Odry BTTC Poruba Ostrava B7:10
317. 10. 2015 14:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Nová Bělá B4:10
317. 10. 2015 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Radvanice-Bartovice A10:7
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Záblatí A10:7
317. 10. 2015 17:00KST Slezan Opava BTTC MG Odra GAS Vratimov B4:10
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Klimkovice ATTC Poruba Ostrava B6:10
418. 10. 2015 10:00TJ Odry BVSK VŠB - TU Ostrava A10:0
418. 10. 2015 14:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Radvanice-Bartovice A6:10
418. 10. 2015 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Nová Bělá B10:8
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kateřinky BTTC MG Odra GAS Vratimov B9:9
418. 10. 2015 10:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Záblatí A8:10
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol Záblatí ATJ Sokol Klimkovice A0:10
531. 10. 2015 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Odry B10:8
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol Nová Bělá BTJ Sokol Kateřinky B7:10
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice AKST Slezan Opava B10:3
531. 10. 2015 14:00TJ Sokol Chvalíkovice AVSK VŠB - TU Ostrava A4:10
531. 10. 2015 17:00TTC Poruba Ostrava BTTC Bolatice B10:7
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Záblatí ATJ Odry B7:10
601. 11. 2015 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Klimkovice A4:10
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Nová Bělá BKST Slezan Opava B10:0
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice ATJ Sokol Kateřinky B10:7
601. 11. 2015 10:00VSK VŠB - TU Ostrava ATTC Bolatice B7:10
601. 11. 2015 14:00TJ Sokol Chvalíkovice ATTC Poruba Ostrava B1:10
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol Kateřinky BKST Slezan Opava B10:3
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol Záblatí ATTC MG Odra GAS Vratimov B10:6
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol Nová Bělá BTJ Sokol Radvanice-Bartovice A10:8
705. 11. 2015 19:30VSK VŠB - TU Ostrava ATTC Poruba Ostrava B2:10
714. 11. 2015 14:00TJ Sokol Chvalíkovice ATTC Bolatice B6:10
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol Klimkovice ATJ Odry B10:4
828. 11. 2015 14:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Klimkovice A1:10
828. 11. 2015 17:00TJ Odry BTTC Bolatice B9:9
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Kateřinky BVSK VŠB - TU Ostrava A5:10
824. 11. 2015 18:00KST Slezan Opava BTTC Poruba Ostrava B5:10
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Záblatí ATJ Sokol Nová Bělá B10:5
828. 11. 2015 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Radvanice-Bartovice A10:2
927. 11. 2015 18:00TTC Bolatice BTJ Sokol Klimkovice A1:10
929. 11. 2015 14:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Odry B6:10
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kateřinky BTTC Poruba Ostrava B6:10
929. 11. 2015 10:00KST Slezan Opava BVSK VŠB - TU Ostrava A3:10
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Záblatí ATJ Sokol Radvanice-Bartovice A5:10
929. 11. 2015 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Nová Bělá B4:10
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol Nová Bělá BTJ Sokol Klimkovice A10:8
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice ATJ Odry B10:8
1012. 12. 2015 17:00VSK VŠB - TU Ostrava ATJ Sokol Záblatí A10:6
1012. 12. 2015 17:00TTC Poruba Ostrava BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:0
1012. 12. 2015 14:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Kateřinky B4:10
1012. 12. 2015 17:00TTC Bolatice BKST Slezan Opava B10:7
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol Nová Bělá BTJ Odry B0:10
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice ATJ Sokol Klimkovice A2:10
1113. 12. 2015 10:00VSK VŠB - TU Ostrava ATTC MG Odra GAS Vratimov B10:0
1113. 12. 2015 14:00TTC Poruba Ostrava BTJ Sokol Záblatí A10:0
1113. 12. 2015 14:00TJ Sokol Chvalíkovice AKST Slezan Opava B5:10
1113. 12. 2015 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Kateřinky B9:9
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol Klimkovice ATJ Sokol Kateřinky B10:4
1209. 01. 2016 17:00TJ Odry BKST Slezan Opava B10:5
1209. 01. 2016 14:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Záblatí A9:9
1209. 01. 2016 17:00TTC Bolatice BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:5
1209. 01. 2016 17:00VSK VŠB - TU Ostrava ATJ Sokol Nová Bělá B10:8
1209. 01. 2016 17:00TTC Poruba Ostrava BTJ Sokol Radvanice-Bartovice A10:0
1310. 01. 2016 10:00TJ Odry BTJ Sokol Kateřinky B10:6
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Klimkovice AKST Slezan Opava B10:6
1310. 01. 2016 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Záblatí A10:3
1310. 01. 2016 14:00TJ Sokol Chvalíkovice ATTC MG Odra GAS Vratimov B10:8
1310. 01. 2016 14:00TTC Poruba Ostrava BTJ Sokol Nová Bělá B10:0
1310. 01. 2016 10:00VSK VŠB - TU Ostrava ATJ Sokol Radvanice-Bartovice A10:4
1420. 01. 2016 18:00TJ Sokol Klimkovice AVSK VŠB - TU Ostrava A10:3
1423. 01. 2016 17:00TTC Poruba Ostrava BTJ Odry B10:0wo
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol Nová Bělá BTJ Sokol Chvalíkovice A10:2
1415. 11. 2015 10:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice ATTC Bolatice B5:10
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol Záblatí ATJ Sokol Kateřinky B8:10
1423. 01. 2016 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BKST Slezan Opava B10:2
1524. 01. 2016 14:00TTC Poruba Ostrava BTJ Sokol Klimkovice A9:9
1524. 01. 2016 10:00VSK VŠB - TU Ostrava ATJ Odry B10:4
1516. 01. 2016 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice ATJ Sokol Chvalíkovice A10:2
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol Nová Bělá BTTC Bolatice B9:9
1524. 01. 2016 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Kateřinky B10:7
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol Záblatí AKST Slezan Opava B10:6
1605. 02. 2016 18:30TJ Sokol Klimkovice ATJ Sokol Záblatí A10:8
1606. 02. 2016 17:00TJ Odry BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:4
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Nová Bělá B10:4
1606. 02. 2016 17:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Radvanice-Bartovice A10:5
1606. 02. 2016 17:00VSK VŠB - TU Ostrava ATJ Sokol Chvalíkovice A10:5
1606. 02. 2016 17:00TTC Bolatice BTTC Poruba Ostrava B3:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Odry BTJ Sokol Záblatí A10:5
1707. 02. 2016 10:00
Sokolovna Klimkovice, Tyršova 276, Klimkovice
TJ Sokol Klimkovice ATTC MG Odra GAS Vratimov B10:1
1707. 02. 2016 10:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Nová Bělá B10:2
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Radvanice-Bartovice A10:5
1707. 02. 2016 10:00TTC Bolatice BVSK VŠB - TU Ostrava A9:9
1707. 02. 2016 14:00TTC Poruba Ostrava BTJ Sokol Chvalíkovice A10:1
1813. 02. 2016 17:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Kateřinky B10:8
1813. 02. 2016 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Záblatí A10:6
1813. 02. 2016 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice ATJ Sokol Nová Bělá B10:7
1813. 02. 2016 17:00TTC Poruba Ostrava BVSK VŠB - TU Ostrava A10:3
1813. 02. 2016 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Chvalíkovice A10:5
1813. 02. 2016 17:00TJ Odry BTJ Sokol Klimkovice A10:8
1924. 02. 2016 18:00
Sokolovna Klimkovice, Tyršova 276, Klimkovice
TJ Sokol Klimkovice ATJ Sokol Chvalíkovice A10:3
1927. 02. 2016 17:00TTC Bolatice BTJ Odry B10:5
1927. 02. 2016 17:00VSK VŠB - TU Ostrava ATJ Sokol Kateřinky B10:3
1927. 02. 2016 17:00TTC Poruba Ostrava BKST Slezan Opava B8:10
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol Nová Bělá BTJ Sokol Záblatí A10:6
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice ATTC MG Odra GAS Vratimov B9:9
2028. 02. 2016 10:00
Sokolovna Klimkovice, Tyršova 276, Klimkovice
TJ Sokol Klimkovice ATTC Bolatice B10:0
2028. 02. 2016 14:00TJ Odry BTJ Sokol Chvalíkovice A10:2
2028. 02. 2016 14:00TTC Poruba Ostrava BTJ Sokol Kateřinky B10:5
2028. 02. 2016 10:00VSK VŠB - TU Ostrava AKST Slezan Opava B5:10
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice ATJ Sokol Záblatí A10:8
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol Nová Bělá BTTC MG Odra GAS Vratimov B4:10
2109. 03. 2016 18:00
Sokolovna Klimkovice, Tyršova 276, Klimkovice
TJ Sokol Klimkovice ATJ Sokol Nová Bělá B7:10
2112. 03. 2016 17:00TJ Odry BTJ Sokol Radvanice-Bartovice A10:8
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol Záblatí AVSK VŠB - TU Ostrava A2:10
2112. 03. 2016 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Poruba Ostrava B7:10
2110. 03. 2016 18:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Chvalíkovice A10:3
2112. 03. 2016 17:00KST Slezan Opava BTTC Bolatice B10:5
2213. 03. 2016 10:00TJ Odry BTJ Sokol Nová Bělá B10:0
2213. 03. 2016 10:00
Sokolovna Klimkovice, Tyršova 276, Klimkovice
TJ Sokol Klimkovice ATJ Sokol Radvanice-Bartovice A9:9
2213. 03. 2016 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BVSK VŠB - TU Ostrava A10:5
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Záblatí ATTC Poruba Ostrava B9:9
2207. 03. 2016 18:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Chvalíkovice A10:3
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Kateřinky BTTC Bolatice B10:3
Kvalifikace o KS II.třídy
102. 04. 2016 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Nová Bělá B10:3
209. 04. 2016 17:00TJ Sokol Nová Bělá BTJ Sokol Brušperk B3:10
Ženy MSSST
104. 04. 2016 17:00
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí
SK Frýdlant n.O.TJ Sokol Děhylov7:3
206. 04. 2016 17:00
Výstavní 11, Děhylov
TJ Sokol DěhylovSK Frýdlant n.O.3:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline