Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Ondratice AEXITERIA KST Jeseník B9:9
103. 10. 2015 10:00TJ Chropyně ATTC Mohelnice A10:3
103. 10. 2015 10:00SK Přerov BTTC Pramet Šumperk B10:7
103. 10. 2015 10:00SK Přerov CTJ Postřelmov A10:3
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Buk ASportovní klub Rakov A10:7
103. 10. 2015 10:00T.J. Sokol Šternberk ATJ Sokol Jezernice10:5
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Ondratice ATTC Mohelnice A2:10
203. 10. 2015 15:00TJ Chropyně AEXITERIA KST Jeseník B10:0
203. 10. 2015 15:00SK Přerov BTJ Postřelmov A10:3
203. 10. 2015 15:00SK Přerov CTTC Pramet Šumperk B9:9
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Buk ATJ Sokol Jezernice10:5
203. 10. 2015 15:00T.J. Sokol Šternberk ASportovní klub Rakov A10:4
317. 10. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník BSportovní klub Rakov A10:0
317. 10. 2015 10:00TTC Mohelnice ATJ Sokol Jezernice10:1
317. 10. 2015 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Buk A10:7
317. 10. 2015 10:00TJ Postřelmov AT.J. Sokol Šternberk A4:10
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol Ondratice ASK Přerov B1:10
317. 10. 2015 10:00TJ Chropyně ASK Přerov C10:3
417. 10. 2015 15:00EXITERIA KST Jeseník BTJ Sokol Jezernice10:5
417. 10. 2015 15:00TTC Mohelnice ASportovní klub Rakov A10:0
417. 10. 2015 15:00TTC Pramet Šumperk BT.J. Sokol Šternberk A10:4
417. 10. 2015 15:00TJ Postřelmov ATJ Sokol Buk A5:10
415. 10. 2015 18:30TJ Sokol Ondratice ASK Přerov C10:7
417. 10. 2015 15:00TJ Chropyně ASK Přerov B10:5
531. 10. 2015 10:00SK Přerov BEXITERIA KST Jeseník B10:3
531. 10. 2015 10:00SK Přerov CTTC Mohelnice A2:10
529. 10. 2015 18:00TJ Sokol Buk ATJ Sokol Ondratice A10:7
531. 10. 2015 10:00T.J. Sokol Šternberk ATJ Chropyně A4:10
531. 10. 2015 10:00Sportovní klub Rakov ATTC Pramet Šumperk B5:10
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol JezerniceTJ Postřelmov A9:9
631. 10. 2015 15:00SK Přerov BTTC Mohelnice A10:8
631. 10. 2015 15:00SK Přerov CEXITERIA KST Jeseník B5:10
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol Buk ATJ Chropyně A0:10
631. 10. 2015 15:00T.J. Sokol Šternberk ATJ Sokol Ondratice A10:1
631. 10. 2015 15:00Sportovní klub Rakov ATJ Postřelmov A10:8
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol JezerniceTTC Pramet Šumperk B8:10
714. 11. 2015 10:00TJ Sokol Ondratice ATJ Chropyně A0:10
729. 09. 2015 18:30SK Přerov BSK Přerov C10:3
714. 11. 2015 10:00TJ Sokol Buk AT.J. Sokol Šternberk A8:10
714. 11. 2015 10:00TJ Sokol JezerniceSportovní klub Rakov A6:10
713. 11. 2015 17:30TJ Postřelmov ATTC Pramet Šumperk B9:9
714. 11. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník BTTC Mohelnice A9:9
828. 11. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník BTTC Pramet Šumperk B10:2
828. 11. 2015 10:00TTC Mohelnice ATJ Postřelmov A10:0
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Ondratice ASportovní klub Rakov A10:5
828. 11. 2015 10:00TJ Chropyně ATJ Sokol Jezernice10:0
828. 11. 2015 10:00SK Přerov BTJ Sokol Buk A10:0
828. 11. 2015 10:00SK Přerov CT.J. Sokol Šternberk A5:10
928. 11. 2015 15:00EXITERIA KST Jeseník BTJ Postřelmov A10:0
928. 11. 2015 15:00TTC Mohelnice ATTC Pramet Šumperk B10:7
928. 11. 2015 15:00TJ Sokol Ondratice ATJ Sokol Jezernice8:10
928. 11. 2015 15:00TJ Chropyně ASportovní klub Rakov A10:2
928. 11. 2015 15:00SK Přerov BT.J. Sokol Šternberk A10:4
928. 11. 2015 15:00SK Přerov CTJ Sokol Buk A9:9
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol Buk AEXITERIA KST Jeseník B10:6
1012. 12. 2015 10:00T.J. Sokol Šternberk ATTC Mohelnice A9:9
1012. 12. 2015 10:00
Petřivalského 1, Přerov
Sportovní klub Rakov ASK Přerov B0:10
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol JezerniceSK Přerov C3:10
1012. 12. 2015 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Ondratice A10:2
1012. 12. 2015 10:00TJ Postřelmov ATJ Chropyně A1:10
1112. 12. 2015 15:00TJ Sokol Buk ATTC Mohelnice A7:10
1112. 12. 2015 15:00T.J. Sokol Šternberk AEXITERIA KST Jeseník B10:4
1112. 12. 2015 15:00
Petřivalského 1, Přerov
Sportovní klub Rakov ASK Přerov C5:10
1112. 12. 2015 15:00TJ Sokol JezerniceSK Přerov B3:10
1112. 12. 2015 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ Chropyně A9:9
1112. 12. 2015 15:00TJ Postřelmov ATJ Sokol Ondratice A9:9
1209. 01. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník BTJ Sokol Ondratice A10:3
1209. 01. 2016 10:00TTC Mohelnice ATJ Chropyně A5:10
1209. 01. 2016 10:00TTC Pramet Šumperk BSK Přerov B6:10
1209. 01. 2016 10:00TJ Postřelmov ASK Přerov C8:10
1209. 01. 2016 10:00Sportovní klub Rakov ATJ Sokol Buk A6:10
1209. 01. 2016 10:00TJ Sokol JezerniceT.J. Sokol Šternberk A1:10
1309. 01. 2016 15:00TTC Mohelnice ATJ Sokol Ondratice A10:1
1309. 01. 2016 15:00EXITERIA KST Jeseník BTJ Chropyně A0:10
1309. 01. 2016 15:00TJ Postřelmov ASK Přerov B1:10
1309. 01. 2016 15:00TTC Pramet Šumperk BSK Přerov C8:10
1309. 01. 2016 15:00TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Buk A10:6
1309. 01. 2016 15:00Sportovní klub Rakov AT.J. Sokol Šternberk A3:10
1416. 01. 2016 10:00Sportovní klub Rakov AEXITERIA KST Jeseník B3:10
1416. 01. 2016 10:00TJ Sokol JezerniceTTC Mohelnice A4:10
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol Buk ATTC Pramet Šumperk B9:9
1423. 01. 2016 10:00T.J. Sokol Šternberk ATJ Postřelmov A10:3
1423. 01. 2016 10:00SK Přerov BTJ Sokol Ondratice A10:2
1423. 01. 2016 10:00SK Přerov CTJ Chropyně A2:10
1516. 01. 2016 15:00TJ Sokol JezerniceEXITERIA KST Jeseník B5:10
1516. 01. 2016 15:00Sportovní klub Rakov ATTC Mohelnice A7:10
1523. 01. 2016 15:00T.J. Sokol Šternberk ATTC Pramet Šumperk B2:10
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol Buk ATJ Postřelmov A10:3
1523. 01. 2016 15:00SK Přerov CTJ Sokol Ondratice A5:10
1523. 01. 2016 15:00SK Přerov BTJ Chropyně A6:10
1606. 02. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník BSK Přerov B10:8
1606. 02. 2016 10:00TTC Mohelnice ASK Přerov C10:3
1606. 02. 2016 10:00TJ Sokol Ondratice ATJ Sokol Buk A7:10
1606. 02. 2016 10:00TJ Chropyně AT.J. Sokol Šternberk A10:6
1606. 02. 2016 10:00TTC Pramet Šumperk BSportovní klub Rakov A10:4
1606. 02. 2016 10:00TJ Postřelmov ATJ Sokol Jezernice10:5
1706. 02. 2016 15:00TTC Mohelnice ASK Přerov B9:9
1706. 02. 2016 15:00EXITERIA KST Jeseník BSK Přerov C10:4
1706. 02. 2016 15:00TJ Chropyně ATJ Sokol Buk A10:0
1706. 02. 2016 15:00TJ Sokol Ondratice AT.J. Sokol Šternberk A10:6
1706. 02. 2016 15:00TJ Postřelmov ASportovní klub Rakov A10:2
1706. 02. 2016 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Jezernice9:9
1813. 02. 2016 10:00TJ Chropyně ATJ Sokol Ondratice A10:0
1801. 10. 2015 18:30SK Přerov CSK Přerov B7:10
1808. 02. 2016 18:30T.J. Sokol Šternberk ATJ Sokol Buk A10:8
1813. 02. 2016 10:00Sportovní klub Rakov ATJ Sokol Jezernice9:9
1812. 02. 2016 18:30TTC Pramet Šumperk BTJ Postřelmov A8:10
1813. 02. 2016 10:00TTC Mohelnice AEXITERIA KST Jeseník B9:9
1927. 02. 2016 10:00TTC Pramet Šumperk BEXITERIA KST Jeseník B9:9
1927. 02. 2016 10:00TJ Postřelmov ATTC Mohelnice A4:10
1927. 02. 2016 10:00
herna stolního tenisu Hlinsko
Sportovní klub Rakov ATJ Sokol Ondratice A9:9
1927. 02. 2016 10:00TJ Sokol JezerniceTJ Chropyně A1:10
1927. 02. 2016 10:00TJ Sokol Buk ASK Přerov B10:4
1927. 02. 2016 10:00T.J. Sokol Šternberk ASK Přerov C8:10
2027. 02. 2016 15:00TJ Postřelmov AEXITERIA KST Jeseník B10:8
2027. 02. 2016 15:00TTC Pramet Šumperk BTTC Mohelnice A7:10
2027. 02. 2016 15:00TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Ondratice A5:10
2027. 02. 2016 15:00
herna stolního tenisu Hlinsko
Sportovní klub Rakov ATJ Chropyně A1:10
2027. 02. 2016 15:00T.J. Sokol Šternberk ASK Přerov B6:10
2027. 02. 2016 15:00TJ Sokol Buk ASK Přerov C9:9
2112. 03. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník BTJ Sokol Buk A10:6
2112. 03. 2016 10:00TTC Mohelnice AT.J. Sokol Šternberk A10:5
2112. 03. 2016 10:00SK Přerov BSportovní klub Rakov A9:9
2112. 03. 2016 10:00SK Přerov CTJ Sokol Jezernice10:3
2112. 03. 2016 10:00TJ Sokol Ondratice ATTC Pramet Šumperk B7:10
2112. 03. 2016 10:00TJ Chropyně ATJ Postřelmov A10:1
2212. 03. 2016 15:00TTC Mohelnice ATJ Sokol Buk A6:10
2212. 03. 2016 15:00EXITERIA KST Jeseník BT.J. Sokol Šternberk A10:7
2212. 03. 2016 15:00SK Přerov CSportovní klub Rakov A10:3
2212. 03. 2016 15:00SK Přerov BTJ Sokol Jezernice6:10
2212. 03. 2016 15:00TJ Chropyně ATTC Pramet Šumperk B10:3
2212. 03. 2016 15:00TJ Sokol Ondratice ATJ Postřelmov A10:3
Krajský přebor 1
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Tovačov ATJ Sokol Bludov10:5
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Němčice nad Hanou ATJ Sokol Jedlí A5:10
103. 10. 2015 10:00KST Město Albrechtice ATJ Slavoj Bruntál A10:4
103. 10. 2015 10:00TJ KrnovSportklub Štarnov3:10
103. 10. 2015 10:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Kolšov A1:10
103. 10. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník CT.J. Sokol Olomouc Neředín B9:9
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Tovačov ATJ Sokol Jedlí A10:0
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Němčice nad Hanou ATJ Sokol Bludov5:10
203. 10. 2015 15:00KST Město Albrechtice ASportklub Štarnov10:3
203. 10. 2015 15:00TJ KrnovTJ Slavoj Bruntál A4:10
203. 10. 2015 15:00TTC Mohelnice BT.J. Sokol Olomouc Neředín B2:10
203. 10. 2015 17:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Sokol Kolšov A10:6
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Kolšov A9:9
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol Jedlí AT.J. Sokol Olomouc Neředín B1:10
317. 10. 2015 10:00TJ Slavoj Bruntál ATTC Mohelnice B10:8
317. 10. 2015 10:00Sportklub ŠtarnovEXITERIA KST Jeseník C0:10
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol Tovačov AKST Město Albrechtice A6:10
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol Němčice nad Hanou ATJ Krnov9:9
417. 10. 2015 15:00TJ Sokol BludovT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:8
417. 10. 2015 15:00TJ Sokol Jedlí ATJ Sokol Kolšov A1:10
417. 10. 2015 15:00TJ Slavoj Bruntál AEXITERIA KST Jeseník C6:10
413. 10. 2015 18:00Sportklub ŠtarnovTTC Mohelnice B10:4
417. 10. 2015 15:00TJ Sokol Tovačov ATJ Krnov10:6
417. 10. 2015 15:00TJ Sokol Němčice nad Hanou AKST Město Albrechtice A2:10
531. 10. 2015 10:00KST Město Albrechtice ATJ Sokol Bludov10:3
531. 10. 2015 10:00TJ KrnovTJ Sokol Jedlí A10:4
531. 10. 2015 10:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Tovačov A3:10
531. 10. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Sokol Němčice nad Hanou A10:5
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kolšov ATJ Slavoj Bruntál A10:6
531. 10. 2015 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BSportklub Štarnov10:2
631. 10. 2015 15:00KST Město Albrechtice ATJ Sokol Jedlí A10:0
631. 10. 2015 15:00TJ KrnovTJ Sokol Bludov9:9
631. 10. 2015 15:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Němčice nad Hanou A10:5
631. 10. 2015 17:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Sokol Tovačov A10:4
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol Kolšov ASportklub Štarnov8:10
631. 10. 2015 15:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Slavoj Bruntál A10:3
714. 11. 2015 10:00TJ Sokol Tovačov ATJ Sokol Němčice nad Hanou A10:3
714. 11. 2015 10:00KST Město Albrechtice ATJ Krnov6:10
714. 11. 2015 10:00TTC Mohelnice BEXITERIA KST Jeseník C3:10
714. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kolšov AT.J. Sokol Olomouc Neředín B9:9
714. 11. 2015 10:00TJ Slavoj Bruntál ASportklub Štarnov7:10
714. 11. 2015 10:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Jedlí A10:2
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol BludovTJ Slavoj Bruntál A10:4
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Jedlí ASportklub Štarnov10:5
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Tovačov ATJ Sokol Kolšov A7:10
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Němčice nad Hanou AT.J. Sokol Olomouc Neředín B1:10
828. 11. 2015 10:00KST Město Albrechtice ATTC Mohelnice B10:3
828. 11. 2015 10:00TJ KrnovEXITERIA KST Jeseník C10:6
928. 11. 2015 15:00TJ Sokol BludovSportklub Štarnov10:3
928. 11. 2015 15:00TJ Sokol Jedlí ATJ Slavoj Bruntál A3:10
928. 11. 2015 15:00TJ Sokol Tovačov AT.J. Sokol Olomouc Neředín B4:10
928. 11. 2015 15:00TJ Sokol Němčice nad Hanou ATJ Sokol Kolšov A4:10
928. 11. 2015 15:00KST Město Albrechtice AEXITERIA KST Jeseník C5:10
928. 11. 2015 15:00TJ KrnovTTC Mohelnice B10:4
1012. 12. 2015 10:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Bludov7:10
1012. 12. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Sokol Jedlí A10:1
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol Kolšov AKST Město Albrechtice A10:6
1012. 12. 2015 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Krnov10:5
1012. 12. 2015 10:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Sokol Tovačov A10:8
1012. 12. 2015 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Němčice nad Hanou A10:5
1112. 12. 2015 15:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Jedlí A10:6
1112. 12. 2015 17:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Sokol Bludov9:9
1112. 12. 2015 15:00TJ Sokol Kolšov ATJ Krnov9:9
1112. 12. 2015 15:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BKST Město Albrechtice A10:0
1112. 12. 2015 15:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Sokol Němčice nad Hanou A10:1
1112. 12. 2015 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Tovačov A10:5
1209. 01. 2016 10:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Tovačov A9:9
1209. 01. 2016 10:00TJ Sokol Jedlí ATJ Sokol Němčice nad Hanou A9:9
1209. 01. 2016 10:00TJ Slavoj Bruntál AKST Město Albrechtice A5:10
1209. 01. 2016 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Krnov10:8
1209. 01. 2016 10:00TJ Sokol Kolšov ATTC Mohelnice B10:6
1209. 01. 2016 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BEXITERIA KST Jeseník C10:4
1309. 01. 2016 15:00TJ Sokol Jedlí ATJ Sokol Tovačov A2:10
1309. 01. 2016 15:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Němčice nad Hanou A10:5
1309. 01. 2016 15:00Sportklub ŠtarnovKST Město Albrechtice A9:9
1309. 01. 2016 15:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Krnov10:3
1309. 01. 2016 15:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTTC Mohelnice B10:4
1309. 01. 2016 15:00TJ Sokol Kolšov AEXITERIA KST Jeseník C10:3
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol Kolšov ATJ Sokol Bludov3:10
1423. 01. 2016 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Jedlí A10:2
1423. 01. 2016 10:00TTC Mohelnice BTJ Slavoj Bruntál A4:10
1423. 01. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník CSportklub Štarnov10:4
1423. 01. 2016 10:00KST Město Albrechtice ATJ Sokol Tovačov A10:6
1423. 01. 2016 10:00TJ KrnovTJ Sokol Němčice nad Hanou A10:3
1523. 01. 2016 15:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Bludov10:6
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol Kolšov ATJ Sokol Jedlí A10:0
1523. 01. 2016 17:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Slavoj Bruntál A9:9
1523. 01. 2016 15:00TTC Mohelnice BSportklub Štarnov3:10
1523. 01. 2016 15:00TJ KrnovTJ Sokol Tovačov A10:6
1523. 01. 2016 15:00KST Město Albrechtice ATJ Sokol Němčice nad Hanou A10:2
1606. 02. 2016 10:00TJ Sokol BludovKST Město Albrechtice A10:6
1606. 02. 2016 10:00TJ Sokol Jedlí ATJ Krnov3:10
1606. 02. 2016 10:00
herna TJ Sokol Buk
TJ Sokol Tovačov ATTC Mohelnice B5:10
1606. 02. 2016 10:00TJ Sokol Němčice nad Hanou AEXITERIA KST Jeseník C8:10
1606. 02. 2016 10:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Sokol Kolšov A8:10
1606. 02. 2016 10:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Olomouc Neředín B5:10
1706. 02. 2016 15:00TJ Sokol Jedlí AKST Město Albrechtice A2:10
1706. 02. 2016 15:00TJ Sokol BludovTJ Krnov10:2
1706. 02. 2016 15:00TJ Sokol Němčice nad Hanou ATTC Mohelnice B10:3
1706. 02. 2016 15:00
herna TJ Sokol Buk
TJ Sokol Tovačov AEXITERIA KST Jeseník C5:10
1706. 02. 2016 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Kolšov A4:10
1706. 02. 2016 15:00TJ Slavoj Bruntál AT.J. Sokol Olomouc Neředín B4:10
1813. 02. 2016 10:00
Sportovní hala, Nádražní 333, Tovačov
TJ Sokol Němčice nad Hanou ATJ Sokol Tovačov A6:10
1813. 02. 2016 10:00TJ KrnovKST Město Albrechtice A10:5
1813. 02. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník CTTC Mohelnice B10:0
1813. 02. 2016 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Kolšov A10:6
1813. 02. 2016 10:00
sokolovna Náklo, Náklo 90
Sportklub ŠtarnovTJ Slavoj Bruntál A10:8
1813. 02. 2016 10:00TJ Sokol Jedlí ATJ Sokol Bludov4:10
1927. 02. 2016 10:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Sokol Bludov10:5
1927. 02. 2016 10:00
herna TJ Sigma Lutín
Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Jedlí A10:1
1927. 02. 2016 10:00
herna TJ Sokol Bludov
TJ Sokol Kolšov ATJ Sokol Tovačov A10:5
1927. 02. 2016 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Němčice nad Hanou A10:4
1927. 02. 2016 10:00TTC Mohelnice BKST Město Albrechtice A4:10
1927. 02. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Krnov10:5
2027. 02. 2016 15:00
sokolovna Náklo, Náklo 90
Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Bludov4:10
2027. 02. 2016 15:00TJ Slavoj Bruntál ATJ Sokol Jedlí A10:2
2027. 02. 2016 15:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Tovačov A9:9
2027. 02. 2016 15:00
herna TJ Sokol Bludov
TJ Sokol Kolšov ATJ Sokol Němčice nad Hanou A10:5
2027. 02. 2016 17:00EXITERIA KST Jeseník CKST Město Albrechtice A10:7
2027. 02. 2016 15:00TTC Mohelnice BTJ Krnov10:5
2112. 03. 2016 10:00TJ Sokol BludovTTC Mohelnice B10:2
2112. 03. 2016 10:00TJ Sokol Jedlí AEXITERIA KST Jeseník C0:10
2112. 03. 2016 10:00KST Město Albrechtice ATJ Sokol Kolšov A10:7
2112. 03. 2016 10:00TJ KrnovT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:6
2112. 03. 2016 10:00TJ Sokol Tovačov ATJ Slavoj Bruntál A5:10
2112. 03. 2016 10:00TJ Sokol Němčice nad Hanou ASportklub Štarnov1:10
2212. 03. 2016 15:00TJ Sokol Jedlí ATTC Mohelnice B5:10
2212. 03. 2016 15:00TJ Sokol BludovEXITERIA KST Jeseník C10:7
2212. 03. 2016 15:00TJ KrnovTJ Sokol Kolšov A9:9
2212. 03. 2016 15:00KST Město Albrechtice AT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:6
2212. 03. 2016 15:00TJ Sokol Němčice nad Hanou ATJ Slavoj Bruntál A5:10
2212. 03. 2016 15:00TJ Sokol Tovačov ASportklub Štarnov10:4
Krajský přebor 2A
103. 10. 2015 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CT.J. Sokol Šternberk B11:7
103. 10. 2015 10:00TJ Sigma LutínT.J. Sokol Nový Svět11:7
103. 10. 2015 10:00TJ OP Prostějov ATJ Sokol Kojetín6:12
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Otaslavice ASK Přerov D12:6
103. 10. 2015 10:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Čechovice B11:7
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Dolní ÚjezdTJ Sokol Čechovice C6:12
203. 10. 2015 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CT.J. Sokol Nový Svět11:7
203. 10. 2015 15:00TJ Sigma LutínT.J. Sokol Šternberk B8:10
203. 10. 2015 15:00TJ OP Prostějov ASK Přerov D15:3
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Otaslavice ATJ Sokol Kojetín8:10
203. 10. 2015 15:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Čechovice C11:7
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Dolní ÚjezdTJ Sokol Čechovice B4:14
317. 10. 2015 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Čechovice B7:11
317. 10. 2015 10:00T.J. Sokol Nový SvětTJ Sokol Čechovice C9:9
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sigma Hranice A9:9
317. 10. 2015 10:00SK Přerov DTJ Sokol Dolní Újezd12:6
317. 10. 2015 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ OP Prostějov A12:6
317. 10. 2015 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Otaslavice A14:4
417. 10. 2015 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Čechovice C13:5
417. 10. 2015 15:00T.J. Sokol Nový SvětTJ Sokol Čechovice B6:12
417. 10. 2015 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Dolní Újezd12:6
417. 10. 2015 15:00SK Přerov DTJ Sigma Hranice A4:14
417. 10. 2015 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Otaslavice A17:1
417. 10. 2015 15:00TJ Sigma LutínTJ OP Prostějov A7:11
531. 10. 2015 10:00TJ OP Prostějov AT.J. Sokol Šternberk B10:8
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol Otaslavice AT.J. Sokol Nový Svět6:12
531. 10. 2015 10:00TJ Sigma Hranice AT.J. Sokol Olomouc Neředín C5:13
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol Dolní ÚjezdTJ Sigma Lutín6:12
531. 10. 2015 11:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Kojetín14:4
531. 10. 2015 08:00TJ Sokol Čechovice CSK Přerov D9:9
631. 10. 2015 15:00TJ OP Prostějov AT.J. Sokol Nový Svět9:9
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol Otaslavice AT.J. Sokol Šternberk B3:15
631. 10. 2015 15:00TJ Sigma Hranice ATJ Sigma Lutín7:11
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol Dolní ÚjezdT.J. Sokol Olomouc Neředín C6:12
631. 10. 2015 14:00TJ Sokol Čechovice BSK Přerov D13:5
631. 10. 2015 17:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Kojetín8:10
714. 11. 2015 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sigma Lutín14:4
714. 11. 2015 10:00TJ OP Prostějov ATJ Sokol Otaslavice A17:1
712. 11. 2015 19:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Dolní Újezd8:10
702. 10. 2015 18:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Čechovice C8:10
714. 11. 2015 10:00TJ Sokol KojetínSK Přerov D4:14
712. 11. 2015 19:00T.J. Sokol Šternberk BT.J. Sokol Nový Svět8:10
828. 11. 2015 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Kojetín10:8
828. 11. 2015 10:00T.J. Sokol Nový SvětSK Přerov D10:8
828. 11. 2015 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Čechovice B11:7
828. 11. 2015 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Čechovice C6:12
828. 11. 2015 10:00TJ OP Prostějov ATJ Sigma Hranice A8:10
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Otaslavice ATJ Sokol Dolní Újezd9:9
928. 11. 2015 15:00T.J. Sokol Šternberk BSK Přerov D13:5
928. 11. 2015 15:00T.J. Sokol Nový SvětTJ Sokol Kojetín10:8
928. 11. 2015 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Čechovice C18:0
928. 11. 2015 15:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Čechovice B10:8
928. 11. 2015 15:00TJ OP Prostějov ATJ Sokol Dolní Újezd12:6
928. 11. 2015 15:00TJ Sokol Otaslavice ATJ Sigma Hranice A3:15
1012. 12. 2015 10:00TJ Sigma Hranice AT.J. Sokol Šternberk B4:14
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol Dolní ÚjezdT.J. Sokol Nový Svět6:12
1012. 12. 2015 11:00TJ Sokol Čechovice BTJ OP Prostějov A16:2
1012. 12. 2015 08:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Otaslavice A14:4
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Olomouc Neředín C4:14
1012. 12. 2015 10:00SK Přerov DTJ Sigma Lutín12:6
1112. 12. 2015 15:00TJ Sigma Hranice AT.J. Sokol Nový Svět6:12
1112. 12. 2015 15:00TJ Sokol Dolní ÚjezdT.J. Sokol Šternberk B3:15
1112. 12. 2015 14:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Otaslavice A9:9
1112. 12. 2015 17:00TJ Sokol Čechovice CTJ OP Prostějov A9:9
1112. 12. 2015 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sigma Lutín10:8
1112. 12. 2015 15:00SK Přerov DT.J. Sokol Olomouc Neředín C2:16
1209. 01. 2016 10:00T.J. Sokol Šternberk BT.J. Sokol Olomouc Neředín C4:14
1209. 01. 2016 10:00T.J. Sokol Nový SvětTJ Sigma Lutín11:7
1209. 01. 2016 10:00TJ Sokol KojetínTJ OP Prostějov A9:9
1209. 01. 2016 10:00SK Přerov DTJ Sokol Otaslavice A15:3
1209. 01. 2016 11:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sigma Hranice A8:10
1209. 01. 2016 08:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Dolní Újezd9:9
1309. 01. 2016 15:00T.J. Sokol Nový SvětT.J. Sokol Olomouc Neředín C7:11
1309. 01. 2016 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sigma Lutín13:5
1309. 01. 2016 15:00SK Přerov DTJ OP Prostějov A4:14
1309. 01. 2016 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Otaslavice A15:3
1309. 01. 2016 17:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sigma Hranice A6:12
1309. 01. 2016 14:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Dolní Újezd15:3
1423. 01. 2016 11:00TJ Sokol Čechovice BT.J. Sokol Šternberk B9:9
1418. 01. 2016 19:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Nový Svět14:4
1423. 01. 2016 10:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Kojetín10:8
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol Dolní ÚjezdSK Přerov D10:8
1423. 01. 2016 10:00TJ OP Prostějov AT.J. Sokol Olomouc Neředín C6:12
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol Otaslavice ATJ Sigma Lutín7:11
1523. 01. 2016 17:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Šternberk B11:7
1523. 01. 2016 14:00TJ Sokol Čechovice BT.J. Sokol Nový Svět10:8
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol Dolní ÚjezdTJ Sokol Kojetín7:11
1523. 01. 2016 15:00TJ Sigma Hranice ASK Přerov D13:5
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol Otaslavice AT.J. Sokol Olomouc Neředín C7:11
1523. 01. 2016 15:00TJ OP Prostějov ATJ Sigma Lutín10:8
1606. 02. 2016 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ OP Prostějov A12:6
1606. 02. 2016 10:00
Sokolovna Náklo, Náklo 90
T.J. Sokol Nový SvětTJ Sokol Otaslavice A12:6
1606. 02. 2016 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sigma Hranice A13:5
1606. 02. 2016 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Dolní Újezd17:1
1606. 02. 2016 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Čechovice B8:10
1606. 02. 2016 10:00SK Přerov DTJ Sokol Čechovice C2:16
1706. 02. 2016 15:00
Sokolovna Náklo, Náklo 90
T.J. Sokol Nový SvětTJ OP Prostějov A10:8
1706. 02. 2016 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Otaslavice A12:6
1706. 02. 2016 15:00TJ Sigma LutínTJ Sigma Hranice A12:6
1706. 02. 2016 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Dolní Újezd18:0wo
1706. 02. 2016 15:00SK Přerov DTJ Sokol Čechovice B5:13
1706. 02. 2016 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Čechovice C9:9
1813. 02. 2016 10:00TJ Sigma LutínT.J. Sokol Olomouc Neředín C4:14
1813. 02. 2016 10:00TJ Sokol Otaslavice ATJ OP Prostějov A8:10
1813. 02. 2016 10:00TJ Sokol Dolní ÚjezdTJ Sigma Hranice A4:14
1801. 10. 2015 18:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Čechovice B7:11
1813. 02. 2016 10:00SK Přerov DTJ Sokol Kojetín7:11
1811. 02. 2016 18:30
Sokolovna Náklo, Náklo 90
T.J. Sokol Nový SvětT.J. Sokol Šternberk B9:9
1927. 02. 2016 10:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Šternberk B10:8
1927. 02. 2016 10:00SK Přerov DT.J. Sokol Nový Svět7:11
1927. 02. 2016 11:00TJ Sokol Čechovice BT.J. Sokol Olomouc Neředín C14:4
1927. 02. 2016 08:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sigma Lutín7:11
1927. 02. 2016 10:00TJ Sigma Hranice ATJ OP Prostějov A6:12
1927. 02. 2016 10:00TJ Sokol Dolní ÚjezdTJ Sokol Otaslavice A7:11
2027. 02. 2016 15:00SK Přerov DT.J. Sokol Šternberk B8:10
2027. 02. 2016 15:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Nový Svět4:14
2015. 02. 2016 19:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Olomouc Neředín C8:10
2027. 02. 2016 14:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sigma Lutín15:3
2027. 02. 2016 15:00TJ Sokol Dolní ÚjezdTJ OP Prostějov A6:12
2027. 02. 2016 15:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Otaslavice A7:11
2112. 03. 2016 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sigma Hranice A14:4
2112. 03. 2016 10:00
Sokolovna Náklo, Náklo 90
T.J. Sokol Nový SvětTJ Sokol Dolní Újezd16:2
2112. 03. 2016 10:00TJ OP Prostějov ATJ Sokol Čechovice B10:8
2108. 03. 2016 19:30TJ Sokol Otaslavice ATJ Sokol Čechovice C7:11
2112. 03. 2016 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Kojetín8:10
2112. 03. 2016 10:00TJ Sigma LutínSK Přerov D14:4
2212. 03. 2016 15:00
Sokolovna Náklo, Náklo 90
T.J. Sokol Nový SvětTJ Sigma Hranice A14:4
2212. 03. 2016 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Dolní Újezd18:0
2209. 03. 2016 19:00TJ Sokol Otaslavice ATJ Sokol Čechovice B6:12
2209. 03. 2016 19:00
herna TJ Sokol Čechovice
TJ OP Prostějov ATJ Sokol Čechovice C7:11
2212. 03. 2016 15:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Kojetín14:4
2212. 03. 2016 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CSK Přerov D9:9
Krajský přebor 2B
103. 10. 2015 10:00SVČ RýmařovEXITERIA KST Jeseník D10:8
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Lázně Velké LosinyTJ odbor ASPV ZŠ Javorník13:5
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTJ Sokol Nový Malín1:17
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTTC Pramet Šumperk C11:7
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Kolšov B7:11
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Jestřebí10:8
203. 10. 2015 15:00SVČ RýmařovTJ odbor ASPV ZŠ Javorník14:4
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Lázně Velké LosinyEXITERIA KST Jeseník D11:7
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTTC Pramet Šumperk C4:14
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Nový Malín13:5
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Jestřebí8:10
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Kolšov B11:7
317. 10. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Kolšov B6:12
317. 10. 2015 10:00TJ odbor ASPV ZŠ JavorníkTJ Sokol Jestřebí4:14
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Jedlí B15:3
317. 10. 2015 10:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Štíty13:5
317. 10. 2015 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Horní Životice15:3
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol Lázně Velké LosinyTJ Sokol Vrbno pod Pradědem7:11
417. 10. 2015 15:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Jestřebí7:11
417. 10. 2015 15:00TJ odbor ASPV ZŠ JavorníkTJ Sokol Kolšov B4:14
417. 10. 2015 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Štíty14:4
417. 10. 2015 15:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Jedlí B15:3
417. 10. 2015 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Vrbno pod Pradědem9:9
417. 10. 2015 15:00TJ Sokol Lázně Velké LosinyTJ Sokol Horní Životice16:2
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol Horní ŽivoticeEXITERIA KST Jeseník D4:14
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ odbor ASPV ZŠ Javorník15:3
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol Jedlí BSVČ Rýmařov0:18
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Lázně Velké Losiny11:7
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kolšov BTJ Sokol Nový Malín6:12
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol JestřebíTTC Pramet Šumperk C7:11
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTJ odbor ASPV ZŠ Javorník6:12
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemEXITERIA KST Jeseník D9:9
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Lázně Velké Losiny7:11
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol ŠtítySVČ Rýmařov7:11
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol Kolšov BTTC Pramet Šumperk C8:10
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Nový Malín9:9
714. 11. 2015 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Lázně Velké Losiny12:6
714. 11. 2015 10:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTJ Sokol Vrbno pod Pradědem5:13
714. 11. 2015 10:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Štíty6:12
714. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kolšov BTJ Sokol Jestřebí8:10
714. 11. 2015 10:00TJ Sokol Nový MalínTTC Pramet Šumperk C6:12
714. 11. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník DTJ odbor ASPV ZŠ Javorník14:4
828. 11. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Nový Malín10:8
828. 11. 2015 10:00TJ odbor ASPV ZŠ JavorníkTTC Pramet Šumperk C1:17
828. 11. 2015 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Kolšov B7:11
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Lázně Velké LosinyTJ Sokol Jestřebí4:14
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTJ Sokol Jedlí B12:6
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Štíty13:5
928. 11. 2015 15:00EXITERIA KST Jeseník DTTC Pramet Šumperk C6:12
928. 11. 2015 15:00TJ odbor ASPV ZŠ JavorníkTJ Sokol Nový Malín2:16
928. 11. 2015 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Jestřebí4:14
928. 11. 2015 15:00TJ Sokol Lázně Velké LosinyTJ Sokol Kolšov B8:10
928. 11. 2015 15:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTJ Sokol Štíty7:11
928. 11. 2015 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Jedlí B15:3
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol Jedlí BEXITERIA KST Jeseník D8:10
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ odbor ASPV ZŠ Javorník11:7
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol Kolšov BTJ Sokol Horní Životice15:3
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Vrbno pod Pradědem7:11
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol Nový MalínSVČ Rýmařov15:3
1012. 12. 2015 10:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Lázně Velké Losiny12:6
1112. 12. 2015 15:00TJ Sokol Jedlí BTJ odbor ASPV ZŠ Javorník14:4
1112. 12. 2015 15:00TJ Sokol ŠtítyEXITERIA KST Jeseník D14:4
1112. 12. 2015 15:00TJ Sokol Kolšov BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem6:12
1112. 12. 2015 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Horní Životice15:3
1112. 12. 2015 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Lázně Velké Losiny11:7
1112. 12. 2015 15:00TTC Pramet Šumperk CSVČ Rýmařov13:5
1209. 01. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník DSVČ Rýmařov13:5
1209. 01. 2016 10:00TJ odbor ASPV ZŠ JavorníkTJ Sokol Lázně Velké Losiny2:16
1209. 01. 2016 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Horní Životice16:2
1209. 01. 2016 10:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Vrbno pod Pradědem9:9
1209. 01. 2016 10:00TJ Sokol Kolšov BTJ Sokol Jedlí B15:3
1209. 01. 2016 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Štíty14:4
1309. 01. 2016 15:00TJ odbor ASPV ZŠ JavorníkSVČ Rýmařov7:11
1309. 01. 2016 15:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Lázně Velké Losiny7:11
1309. 01. 2016 15:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Horní Životice16:2
1309. 01. 2016 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Vrbno pod Pradědem7:11
1309. 01. 2016 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Jedlí B16:2
1309. 01. 2016 15:00TJ Sokol Kolšov BTJ Sokol Štíty7:11
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol Kolšov BEXITERIA KST Jeseník D8:10
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol JestřebíTJ odbor ASPV ZŠ Javorník15:3
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Nový Malín2:16
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol ŠtítyTTC Pramet Šumperk C8:10
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol Horní ŽivoticeSVČ Rýmařov6:12
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Lázně Velké Losiny9:9
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol JestřebíEXITERIA KST Jeseník D9:9
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol Kolšov BTJ odbor ASPV ZŠ Javorník12:6
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Nový Malín10:8
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol Jedlí BTTC Pramet Šumperk C4:14
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSVČ Rýmařov14:4
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTJ Sokol Lázně Velké Losiny7:11
1606. 02. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Horní Životice11:7
1606. 02. 2016 10:00TJ odbor ASPV ZŠ JavorníkTJ Sokol Vrbno pod Pradědem2:16
1606. 02. 2016 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Jedlí B16:2
1606. 02. 2016 10:00TJ Sokol Lázně Velké LosinyTJ Sokol Štíty8:10
1606. 02. 2016 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Kolšov B11:7
1606. 02. 2016 10:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Jestřebí13:5
1706. 02. 2016 15:00TJ odbor ASPV ZŠ JavorníkTJ Sokol Horní Životice12:6
1706. 02. 2016 15:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Vrbno pod Pradědem4:14
1706. 02. 2016 15:00TJ Sokol Lázně Velké LosinyTJ Sokol Jedlí B11:7
1706. 02. 2016 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Štíty13:5
1706. 02. 2016 15:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Kolšov B16:2
1706. 02. 2016 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Jestřebí9:9
1813. 02. 2016 10:00TJ Sokol Lázně Velké LosinySVČ Rýmařov9:9
1813. 02. 2016 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Horní Životice12:6
1813. 02. 2016 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Jedlí B13:5
1813. 02. 2016 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Kolšov B12:6
1813. 02. 2016 10:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Nový Malín15:3
1813. 02. 2016 10:00TJ odbor ASPV ZŠ JavorníkEXITERIA KST Jeseník D8:10
1927. 02. 2016 10:00TJ Sokol Nový MalínEXITERIA KST Jeseník D5:13
1927. 02. 2016 10:00TTC Pramet Šumperk CTJ odbor ASPV ZŠ Javorník13:5
1927. 02. 2016 10:00
herna TJ Postřelmov
TJ Sokol Kolšov BSVČ Rýmařov8:10
1927. 02. 2016 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Lázně Velké Losiny9:9
1927. 02. 2016 10:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Horní Životice12:6
1927. 02. 2016 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Vrbno pod Pradědem5:13
2027. 02. 2016 15:00TTC Pramet Šumperk CEXITERIA KST Jeseník D9:9
2027. 02. 2016 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ odbor ASPV ZŠ Javorník15:3
2027. 02. 2016 15:00TJ Sokol JestřebíSVČ Rýmařov9:9
2027. 02. 2016 15:00
herna TJ Postřelmov
TJ Sokol Kolšov BTJ Sokol Lázně Velké Losiny13:5
2027. 02. 2016 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Horní Životice13:5
2027. 02. 2016 15:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem2:16
2112. 03. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Jedlí B14:4
2112. 03. 2016 10:00TJ odbor ASPV ZŠ JavorníkTJ Sokol Štíty9:9
2112. 03. 2016 08:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTJ Sokol Kolšov B5:13
2112. 03. 2016 08:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Jestřebí11:7
2112. 03. 2016 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Nový Malín13:5
2112. 03. 2016 10:00TJ Sokol Lázně Velké LosinyTTC Pramet Šumperk C3:15
2212. 03. 2016 15:00TJ odbor ASPV ZŠ JavorníkTJ Sokol Jedlí B8:10
2212. 03. 2016 15:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Štíty2:16
2212. 03. 2016 12:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Kolšov B13:5
2212. 03. 2016 12:00TJ Sokol Horní ŽivoticeTJ Sokol Jestřebí3:15
2212. 03. 2016 15:00TJ Sokol Lázně Velké LosinyTJ Sokol Nový Malín13:5
2212. 03. 2016 15:00SVČ RýmařovTTC Pramet Šumperk C7:11
Krajský přebor 2 - Baráž
119. 03. 2016 14:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Lázně Velké Losiny14:4
202. 04. 2016 14:00TJ Sokol Lázně Velké LosinyTJ Sigma Hranice A8:10
ČP 2016 - krajské kolo
115. 04. 2016 18:30TJ Sigma Hranice BTJ Sokol Nový Malín1:9
107. 04. 2016 18:30TJ Sigma Hranice ASK Přerov C7:3
109. 04. 2016 18:30TJ Sigma Hranice CTJ Sokol Ondratice0:10
203. 05. 2016 18:30TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Ondratice4:6
221. 04. 2016 18:30TJ Sokol Nový MalínSK Přerov B2:8
318. 05. 2016 18:15TJ Sokol OndraticeSK Přerov B3:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline