Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol KostelecTJ Sokol Újezdec - Těšov10:8
103. 10. 2015 17:00TJ KunoviceOrel Zlín4:10
103. 10. 2015 17:00KST Dolní NěmčíTJ Holešov10:1
103. 10. 2015 17:30KST Zlín BKST Dolní Němčí B10:4
103. 10. 2015 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Jiskra Otrokovice10:5
103. 10. 2015 17:00SK SlavičínTJ DDM Valašské Meziříčí2:10
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol KostelecOrel Zlín4:10
204. 10. 2015 10:30TJ KunoviceTJ Sokol Újezdec - Těšov7:10
225. 09. 2015 18:15KST Dolní NěmčíKST Dolní Němčí B10:2
203. 10. 2015 10:00KST Zlín BTJ Holešov10:4
204. 10. 2015 10:30TJ Bystřice pod HostýnemTJ DDM Valašské Meziříčí4:10
204. 10. 2015 10:00SK SlavičínTJ Jiskra Otrokovice7:10
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Jiskra Otrokovice1:10
317. 10. 2015 17:00Orel ZlínTJ DDM Valašské Meziříčí4:10
317. 10. 2015 17:00TJ HolešovTJ Bystřice pod Hostýnem9:9
317. 10. 2015 17:00KST Dolní Němčí BSK Slavičín10:4
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol KostelecKST Dolní Němčí6:10
317. 10. 2015 17:00TJ KunoviceKST Zlín B4:10
418. 10. 2015 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ DDM Valašské Meziříčí2:10
418. 10. 2015 10:30Orel ZlínTJ Jiskra Otrokovice10:4
418. 10. 2015 10:30TJ HolešovSK Slavičín9:9
418. 10. 2015 11:00KST Dolní Němčí BTJ Bystřice pod Hostýnem2:10
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol KostelecKST Zlín B7:10
418. 10. 2015 10:30TJ KunoviceKST Dolní Němčí10:8
530. 10. 2015 19:00KST Dolní NěmčíTJ Sokol Újezdec - Těšov10:3
531. 10. 2015 17:30KST Zlín BOrel Zlín10:0
531. 10. 2015 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Sokol Kostelec10:7
531. 10. 2015 17:00SK SlavičínTJ Kunovice5:10
531. 10. 2015 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Holešov10:8
531. 10. 2015 17:00TJ DDM Valašské MeziříčíKST Dolní Němčí B10:5
601. 11. 2015 11:00KST Dolní NěmčíOrel Zlín10:8
631. 10. 2015 10:00KST Zlín BTJ Sokol Újezdec - Těšov10:5
601. 11. 2015 10:30TJ Bystřice pod HostýnemTJ Kunovice10:4
601. 11. 2015 10:00SK SlavičínTJ Sokol Kostelec4:10
601. 11. 2015 10:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Dolní Němčí B10:4
601. 11. 2015 10:30TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Holešov10:2
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol KostelecTJ Kunovice10:8
714. 11. 2015 17:00KST Dolní NěmčíKST Zlín B8:10
714. 11. 2015 17:00TJ Bystřice pod HostýnemSK Slavičín10:6
714. 11. 2015 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ DDM Valašské Meziříčí0:10
714. 11. 2015 15:00TJ HolešovKST Dolní Němčí B10:3
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovOrel Zlín5:10
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Holešov8:10
828. 11. 2015 17:00Orel ZlínKST Dolní Němčí B10:6
828. 11. 2015 16:00TJ Sokol KostelecTJ Jiskra Otrokovice1:10
828. 11. 2015 17:00TJ KunoviceTJ DDM Valašské Meziříčí0:10
828. 11. 2015 17:00KST Dolní NěmčíTJ Bystřice pod Hostýnem10:3
828. 11. 2015 17:30KST Zlín BSK Slavičín10:6
929. 11. 2015 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovKST Dolní Němčí B2:10
926. 11. 2015 18:00Orel ZlínTJ Holešov10:5
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol KostelecTJ DDM Valašské Meziříčí8:10
929. 11. 2015 10:30TJ KunoviceTJ Jiskra Otrokovice10:6
929. 11. 2015 11:00KST Dolní NěmčíSK Slavičín10:2
928. 11. 2015 10:00KST Zlín BTJ Bystřice pod Hostýnem10:7
1012. 12. 2015 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Sokol Újezdec - Těšov10:3
1012. 12. 2015 17:00SK SlavičínOrel Zlín2:10
1012. 12. 2015 17:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Dolní Němčí2:10
1012. 12. 2015 17:00TJ DDM Valašské MeziříčíKST Zlín B10:6
1012. 12. 2015 17:00TJ HolešovTJ Sokol Kostelec10:4
1012. 12. 2015 17:00KST Dolní Němčí BTJ Kunovice10:5
1113. 12. 2015 10:30TJ Bystřice pod HostýnemOrel Zlín7:10
1113. 12. 2015 10:00SK SlavičínTJ Sokol Újezdec - Těšov9:9
1113. 12. 2015 11:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Zlín B3:10
1113. 12. 2015 10:30TJ DDM Valašské MeziříčíKST Dolní Němčí9:9
1113. 12. 2015 10:30TJ HolešovTJ Kunovice10:3
1113. 12. 2015 11:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Kostelec10:5
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Sokol Kostelec5:10
1209. 01. 2016 17:00Orel ZlínTJ Kunovice10:3
1209. 01. 2016 16:00TJ HolešovKST Dolní Němčí9:9
1219. 12. 2015 15:00KST Dolní Němčí BKST Zlín B10:6
1209. 01. 2016 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Bystřice pod Hostýnem10:4
1209. 01. 2016 17:00TJ DDM Valašské MeziříčíSK Slavičín10:0
1310. 01. 2016 10:30Orel ZlínTJ Sokol Kostelec10:7
1310. 01. 2016 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Kunovice7:10
1302. 10. 2015 18:15KST Dolní Němčí BKST Dolní Němčí3:10
1310. 01. 2016 10:30TJ HolešovKST Zlín B10:6
1310. 01. 2016 10:30TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Bystřice pod Hostýnem10:0
1310. 01. 2016 11:00TJ Jiskra OtrokoviceSK Slavičín10:5
1423. 01. 2016 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Sokol Újezdec - Těšov9:9
1423. 01. 2016 17:00TJ DDM Valašské MeziříčíOrel Zlín10:1
1423. 01. 2016 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Holešov8:10
1423. 01. 2016 17:00SK SlavičínKST Dolní Němčí B7:10
1423. 01. 2016 17:00KST Dolní NěmčíTJ Sokol Kostelec10:3
1423. 01. 2016 17:30KST Zlín BTJ Kunovice10:5
1524. 01. 2016 10:30TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Sokol Újezdec - Těšov10:2
1524. 01. 2016 11:00TJ Jiskra OtrokoviceOrel Zlín3:10
1524. 01. 2016 10:00SK SlavičínTJ Holešov3:10
1524. 01. 2016 10:30TJ Bystřice pod HostýnemKST Dolní Němčí B3:10
1523. 01. 2016 10:00KST Zlín BTJ Sokol Kostelec4:10
1524. 01. 2016 11:00KST Dolní NěmčíTJ Kunovice10:4
1606. 02. 2016 16:00TJ Sokol Újezdec - TěšovKST Dolní Němčí6:10
1606. 02. 2016 17:00Orel ZlínKST Zlín B9:9
1606. 02. 2016 16:00TJ Sokol KostelecTJ Bystřice pod Hostýnem10:7
1606. 02. 2016 17:00TJ KunoviceSK Slavičín8:10
1606. 02. 2016 14:30TJ HolešovTJ Jiskra Otrokovice10:3
1606. 02. 2016 17:00KST Dolní Němčí BTJ DDM Valašské Meziříčí1:10
1707. 02. 2016 10:30Orel ZlínKST Dolní Němčí9:9
1707. 02. 2016 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovKST Zlín B10:8
1707. 02. 2016 10:30TJ KunoviceTJ Bystřice pod Hostýnem10:6
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol KostelecSK Slavičín10:6
1707. 02. 2016 11:00KST Dolní Němčí BTJ Jiskra Otrokovice10:1
1706. 02. 2016 11:00TJ HolešovTJ DDM Valašské Meziříčí5:10
1813. 02. 2016 10:00TJ KunoviceTJ Sokol Kostelec1:10
1813. 02. 2016 17:30KST Zlín BKST Dolní Němčí7:10
1811. 02. 2016 17:00SK SlavičínTJ Bystřice pod Hostýnem10:7
1810. 02. 2016 17:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Jiskra Otrokovice10:5
1813. 02. 2016 17:00KST Dolní Němčí BTJ Holešov9:9
1813. 02. 2016 17:00Orel ZlínTJ Sokol Újezdec - Těšov10:8
1927. 02. 2016 17:00TJ HolešovTJ Sokol Újezdec - Těšov10:3
1927. 02. 2016 17:00KST Dolní Němčí BOrel Zlín9:9
1927. 02. 2016 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Sokol Kostelec9:9
1927. 02. 2016 17:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Kunovice10:2
1927. 02. 2016 14:00TJ Bystřice pod HostýnemKST Dolní Němčí2:10
1927. 02. 2016 17:00SK SlavičínKST Zlín B3:10
2028. 02. 2016 11:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Újezdec - Těšov10:7
2028. 02. 2016 10:30TJ HolešovOrel Zlín10:6
2028. 02. 2016 10:30TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Sokol Kostelec10:1
2028. 02. 2016 10:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Kunovice8:10
2028. 02. 2016 10:00SK SlavičínKST Dolní Němčí8:10
2028. 02. 2016 10:30TJ Bystřice pod HostýnemKST Zlín B10:8
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Bystřice pod Hostýnem7:10
2112. 03. 2016 17:00Orel ZlínSK Slavičín10:6
2112. 03. 2016 17:00KST Dolní NěmčíTJ Jiskra Otrokovice10:0
2112. 03. 2016 17:30KST Zlín BTJ DDM Valašské Meziříčí5:10
2112. 03. 2016 16:00TJ Sokol KostelecTJ Holešov10:7
2112. 03. 2016 17:00TJ KunoviceKST Dolní Němčí B9:9
2213. 03. 2016 10:30Orel ZlínTJ Bystřice pod Hostýnem10:4
2213. 03. 2016 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovSK Slavičín10:8
2212. 03. 2016 10:00KST Zlín BTJ Jiskra Otrokovice10:8
2213. 03. 2016 11:00KST Dolní NěmčíTJ DDM Valašské Meziříčí10:5
2213. 03. 2016 10:30TJ KunoviceTJ Holešov6:10
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol KostelecKST Dolní Němčí B10:2
Krajská soutěž I.třídy
103. 10. 2015 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Nivnice10:8
103. 10. 2015 17:00TJ Jiskra Otrokovice BT.J. Sokol Vsetín10:8
103. 10. 2015 13:30KST Dolní Němčí CKST Zlín C12:6
103. 10. 2015 17:00Sport centrum BylniceTJ Fryšták B5:13
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol VlčnovTJ Vidče12:6
103. 10. 2015 17:00SK Spartak HulínTJ Sokol Kostelec B11:7
204. 10. 2015 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BT.J. Sokol Vsetín13:5
204. 10. 2015 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Nivnice11:7
204. 10. 2015 08:00KST Dolní Němčí CTJ Fryšták B10:8
204. 10. 2015 11:00Sport centrum BylniceKST Zlín C13:5
204. 10. 2015 10:30TJ Sokol VlčnovTJ Sokol Kostelec B5:13
204. 10. 2015 10:30SK Spartak HulínTJ Vidče13:5
317. 10. 2015 17:00TJ NivniceTJ Vidče12:6
317. 10. 2015 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Kostelec B5:13
317. 10. 2015 17:00KST Zlín CTJ Sokol Vlčnov7:11
317. 10. 2015 17:00TJ Fryšták BSK Spartak Hulín13:5
317. 10. 2015 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Dolní Němčí C11:7
317. 10. 2015 17:00TJ Jiskra Otrokovice BSport centrum Bylnice13:5
418. 10. 2015 10:30TJ NivniceTJ Sokol Kostelec B8:10
418. 10. 2015 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Vidče11:7
418. 10. 2015 11:00KST Zlín CSK Spartak Hulín13:5
418. 10. 2015 10:30TJ Fryšták BTJ Sokol Vlčnov8:10
418. 10. 2015 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BSport centrum Bylnice15:3
418. 10. 2015 11:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Dolní Němčí C11:7
531. 10. 2015 13:30KST Dolní Němčí CTJ Nivnice9:9
531. 10. 2015 17:00Sport centrum BylniceT.J. Sokol Vsetín8:10
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol VlčnovTJ DDM Valašské Meziříčí B6:12
531. 10. 2015 17:00SK Spartak HulínTJ Jiskra Otrokovice B11:7
531. 10. 2015 17:00TJ VidčeKST Zlín C13:5
529. 10. 2015 18:00TJ Sokol Kostelec BTJ Fryšták B12:6
601. 11. 2015 08:00KST Dolní Němčí CT.J. Sokol Vsetín6:12
601. 11. 2015 11:00Sport centrum BylniceTJ Nivnice7:11
601. 11. 2015 10:30TJ Sokol VlčnovTJ Jiskra Otrokovice B9:9
601. 11. 2015 10:30SK Spartak HulínTJ DDM Valašské Meziříčí B8:10
601. 11. 2015 10:30TJ VidčeTJ Fryšták B10:8
601. 11. 2015 10:30TJ Sokol Kostelec BKST Zlín C4:14
714. 11. 2015 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice B17:1
714. 11. 2015 13:30KST Dolní Němčí CSport centrum Bylnice8:10
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol VlčnovSK Spartak Hulín13:5
714. 11. 2015 17:00TJ VidčeTJ Sokol Kostelec B10:8
714. 11. 2015 17:00KST Zlín CTJ Fryšták B10:8
714. 11. 2015 10:00TJ NivniceT.J. Sokol Vsetín13:5
828. 11. 2015 17:00TJ NivniceKST Zlín C8:10
828. 11. 2015 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Fryšták B8:10
828. 11. 2015 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Vidče12:6
828. 11. 2015 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Kostelec B11:7
828. 11. 2015 13:30KST Dolní Němčí CTJ Sokol Vlčnov11:7
828. 11. 2015 17:00Sport centrum BylniceSK Spartak Hulín8:10
929. 11. 2015 10:30TJ NivniceTJ Fryšták B13:5
929. 11. 2015 11:00T.J. Sokol VsetínKST Zlín C9:9
929. 11. 2015 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Sokol Kostelec B18:0
929. 11. 2015 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Vidče7:11
929. 11. 2015 08:00KST Dolní Němčí CSK Spartak Hulín8:10
929. 11. 2015 11:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Vlčnov7:11
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol VlčnovTJ Nivnice5:13
1012. 12. 2015 17:00SK Spartak HulínT.J. Sokol Vsetín10:8
1012. 12. 2015 17:00TJ VidčeKST Dolní Němčí C6:12
1012. 12. 2015 16:00TJ Sokol Kostelec BSport centrum Bylnice11:7
1012. 12. 2015 17:00KST Zlín CTJ DDM Valašské Meziříčí B10:8
1012. 12. 2015 17:00TJ Fryšták BTJ Jiskra Otrokovice B8:10
1113. 12. 2015 10:30TJ Sokol VlčnovT.J. Sokol Vsetín12:6
1115. 11. 2015 10:30SK Spartak HulínTJ Nivnice12:6
1113. 12. 2015 10:30TJ VidčeSport centrum Bylnice9:9
1113. 12. 2015 10:30TJ Sokol Kostelec BKST Dolní Němčí C12:6
1113. 12. 2015 11:00KST Zlín CTJ Jiskra Otrokovice B10:8
1113. 12. 2015 10:30TJ Fryšták BTJ DDM Valašské Meziříčí B5:13
1209. 01. 2016 17:00TJ NivniceTJ DDM Valašské Meziříčí B13:5
1209. 01. 2016 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Jiskra Otrokovice B10:8
1209. 01. 2016 17:00KST Zlín CKST Dolní Němčí C10:8
1209. 01. 2016 17:00TJ Fryšták BSport centrum Bylnice12:6
1209. 01. 2016 17:00TJ VidčeTJ Sokol Vlčnov8:10
1209. 01. 2016 16:00TJ Sokol Kostelec BSK Spartak Hulín6:12
1310. 01. 2016 11:00T.J. Sokol VsetínTJ DDM Valašské Meziříčí B9:9
1310. 01. 2016 10:30TJ NivniceTJ Jiskra Otrokovice B11:7
1310. 01. 2016 10:30TJ Fryšták BKST Dolní Němčí C8:10
1310. 01. 2016 11:00KST Zlín CSport centrum Bylnice9:9
1310. 01. 2016 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Sokol Vlčnov12:6
1310. 01. 2016 10:30TJ VidčeSK Spartak Hulín7:11
1423. 01. 2016 17:00TJ VidčeTJ Nivnice3:15
1423. 01. 2016 16:00TJ Sokol Kostelec BT.J. Sokol Vsetín10:8
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol VlčnovKST Zlín C17:1
1423. 01. 2016 17:00SK Spartak HulínTJ Fryšták B12:6
1423. 01. 2016 13:30KST Dolní Němčí CTJ DDM Valašské Meziříčí B5:13
1423. 01. 2016 17:00Sport centrum BylniceTJ Jiskra Otrokovice B6:12
1524. 01. 2016 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Nivnice4:14
1524. 01. 2016 10:30TJ VidčeT.J. Sokol Vsetín7:11
1524. 01. 2016 10:30SK Spartak HulínKST Zlín C13:5
1524. 01. 2016 10:30TJ Sokol VlčnovTJ Fryšták B8:10
1524. 01. 2016 11:00Sport centrum BylniceTJ DDM Valašské Meziříčí B10:8
1524. 01. 2016 08:00KST Dolní Němčí CTJ Jiskra Otrokovice B7:11
1606. 02. 2016 17:00TJ NivniceKST Dolní Němčí C13:5
1606. 02. 2016 17:00T.J. Sokol VsetínSport centrum Bylnice11:7
1606. 02. 2016 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Sokol Vlčnov14:4
1606. 02. 2016 17:00TJ Jiskra Otrokovice BSK Spartak Hulín12:6
1606. 02. 2016 17:00KST Zlín CTJ Vidče8:10
1606. 02. 2016 17:00TJ Fryšták BTJ Sokol Kostelec B12:6
1707. 02. 2016 11:00T.J. Sokol VsetínKST Dolní Němčí C16:2
1707. 02. 2016 10:30TJ NivniceSport centrum Bylnice8:10
1707. 02. 2016 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Vlčnov12:6
1707. 02. 2016 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BSK Spartak Hulín10:8
1707. 02. 2016 10:30TJ Fryšták BTJ Vidče10:8
1707. 02. 2016 11:00KST Zlín CTJ Sokol Kostelec B12:6
1813. 02. 2016 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ DDM Valašské Meziříčí B9:9
1813. 02. 2016 17:00Sport centrum BylniceKST Dolní Němčí C11:7
1813. 02. 2016 17:00SK Spartak HulínTJ Sokol Vlčnov11:7
1813. 02. 2016 16:00TJ Sokol Kostelec BTJ Vidče13:5
1813. 02. 2016 17:00TJ Fryšták BKST Zlín C7:11
1813. 02. 2016 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Nivnice4:14
1927. 02. 2016 17:00KST Zlín CTJ Nivnice4:14
1927. 02. 2016 17:00TJ Fryšták BT.J. Sokol Vsetín11:7
1927. 02. 2016 17:00TJ VidčeTJ DDM Valašské Meziříčí B10:8
1927. 02. 2016 16:00TJ Sokol Kostelec BTJ Jiskra Otrokovice B8:10
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol VlčnovKST Dolní Němčí C11:7
1927. 02. 2016 17:00SK Spartak HulínSport centrum Bylnice11:7
2028. 02. 2016 10:30TJ Fryšták BTJ Nivnice7:11
2028. 02. 2016 11:00KST Zlín CT.J. Sokol Vsetín13:5
2028. 02. 2016 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ DDM Valašské Meziříčí B1:17
2028. 02. 2016 10:30TJ VidčeTJ Jiskra Otrokovice B11:7
2028. 02. 2016 10:30SK Spartak HulínKST Dolní Němčí C14:4
2028. 02. 2016 10:30TJ Sokol VlčnovSport centrum Bylnice10:8
2112. 03. 2016 17:00TJ NivniceTJ Sokol Vlčnov14:4
2112. 03. 2016 17:00T.J. Sokol VsetínSK Spartak Hulín13:5
2112. 03. 2016 13:30KST Dolní Němčí CTJ Vidče8:10
2112. 03. 2016 17:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Kostelec B10:8
2112. 03. 2016 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Zlín C17:1
2112. 03. 2016 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Fryšták B4:14
2213. 03. 2016 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Vlčnov14:4
2213. 03. 2016 10:30TJ NivniceSK Spartak Hulín12:6
2213. 03. 2016 11:00Sport centrum BylniceTJ Vidče5:13
2213. 03. 2016 08:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Kostelec B11:7
2213. 03. 2016 11:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Zlín C11:7
2213. 03. 2016 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Fryšták B12:6
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
103. 10. 2015 17:00TJ Spartak HlukTJ Sokol Horní Bečva10:8
103. 10. 2015 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Bystřice pod Hostýnem B7:11
103. 10. 2015 17:00TJ BojkoviceOrel Ostrožská Nová Ves7:11
103. 10. 2015 17:00TJ Holešov BTJ Slavia Kroměříž3:15
103. 10. 2015 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Jiskra Otrokovice D16:2
103. 10. 2015 17:00SK Slavičín BOST Bílovice11:7
204. 10. 2015 10:30TJ Spartak HlukTJ Bystřice pod Hostýnem B7:11
204. 10. 2015 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Horní Bečva10:8
204. 10. 2015 10:30TJ BojkoviceTJ Slavia Kroměříž3:15
204. 10. 2015 10:30TJ Holešov BOrel Ostrožská Nová Ves11:7
204. 10. 2015 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BOST Bílovice10:8
204. 10. 2015 10:00SK Slavičín BTJ Jiskra Otrokovice D12:6
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Jiskra Otrokovice D12:6
317. 10. 2015 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BOST Bílovice10:8
317. 10. 2015 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Rožnov pod Radhoštěm B10:8
317. 10. 2015 17:00TJ Slavia KroměřížSK Slavičín B13:5
317. 10. 2015 17:00TJ Spartak HlukTJ Bojkovice12:6
317. 10. 2015 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Holešov B11:7
418. 10. 2015 10:30TJ Sokol Horní BečvaOST Bílovice11:7
418. 10. 2015 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Jiskra Otrokovice D13:5
418. 10. 2015 10:30Orel Ostrožská Nová VesSK Slavičín B9:9
418. 10. 2015 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Rožnov pod Radhoštěm B15:3
418. 10. 2015 10:30TJ Spartak HlukTJ Holešov B14:4
418. 10. 2015 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Bojkovice11:7
531. 10. 2015 17:00TJ BojkoviceTJ Sokol Horní Bečva7:11
531. 10. 2015 17:00TJ Holešov BTJ Bystřice pod Hostýnem B12:6
531. 10. 2015 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Spartak Hluk7:11
531. 10. 2015 17:00SK Slavičín BTJ Jiskra Otrokovice C11:7
531. 10. 2015 13:00TJ Jiskra Otrokovice DOrel Ostrožská Nová Ves11:7
531. 10. 2015 17:00OST BíloviceTJ Slavia Kroměříž3:15
601. 11. 2015 10:30TJ BojkoviceTJ Bystřice pod Hostýnem B7:11
601. 11. 2015 10:30TJ Holešov BTJ Sokol Horní Bečva10:8
601. 11. 2015 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Jiskra Otrokovice C10:8
601. 11. 2015 10:00SK Slavičín BTJ Spartak Hluk11:7
622. 10. 2015 18:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Slavia Kroměříž4:14
601. 11. 2015 10:30OST BíloviceOrel Ostrožská Nová Ves10:8
714. 11. 2015 17:00TJ Spartak HlukTJ Jiskra Otrokovice C11:7
714. 11. 2015 17:00TJ BojkoviceTJ Holešov B9:9
714. 11. 2015 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BSK Slavičín B11:7
714. 11. 2015 13:00TJ Jiskra Otrokovice DOST Bílovice7:11
714. 11. 2015 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Slavia Kroměříž4:14
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Bystřice pod Hostýnem B9:9
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol Horní BečvaOrel Ostrožská Nová Ves10:8
828. 11. 2015 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Slavia Kroměříž11:7
828. 11. 2015 17:00TJ Spartak HlukTJ Jiskra Otrokovice D13:5
828. 11. 2015 13:00TJ Jiskra Otrokovice COST Bílovice12:6
828. 11. 2015 17:00TJ BojkoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm B7:11
828. 11. 2015 17:00TJ Holešov BSK Slavičín B13:5
929. 11. 2015 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Slavia Kroměříž7:11
929. 11. 2015 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BOrel Ostrožská Nová Ves10:8
929. 11. 2015 10:30TJ Spartak HlukOST Bílovice12:6
919. 09. 2015 10:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Jiskra Otrokovice D10:8
929. 11. 2015 10:30TJ BojkoviceSK Slavičín B12:6
929. 11. 2015 10:30TJ Holešov BTJ Rožnov pod Radhoštěm B9:9
1012. 12. 2015 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Sokol Horní Bečva7:11
1012. 12. 2015 17:00SK Slavičín BTJ Bystřice pod Hostýnem B6:12
1012. 12. 2015 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Bojkovice5:13
1012. 12. 2015 17:00OST BíloviceTJ Holešov B8:10
1012. 12. 2015 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Spartak Hluk6:12
1012. 12. 2015 13:00TJ Slavia KroměřížTJ Jiskra Otrokovice C15:3
1113. 12. 2015 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Bystřice pod Hostýnem B10:8
1113. 12. 2015 10:00SK Slavičín BTJ Sokol Horní Bečva9:9
1113. 12. 2015 08:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Holešov B12:6
1113. 12. 2015 10:30OST BíloviceTJ Bojkovice8:10
1113. 12. 2015 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Jiskra Otrokovice C7:11
1113. 12. 2015 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Spartak Hluk11:7
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Spartak Hluk13:5
1209. 01. 2016 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Jiskra Otrokovice C11:7
1209. 01. 2016 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Bojkovice7:11
1209. 01. 2016 17:00TJ Slavia KroměřížTJ Holešov B15:3
1209. 01. 2016 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Rožnov pod Radhoštěm B9:9
1209. 01. 2016 17:00OST BíloviceSK Slavičín B13:5
1310. 01. 2016 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Spartak Hluk12:6
1310. 01. 2016 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Jiskra Otrokovice C13:5
1310. 01. 2016 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Bojkovice13:5
1310. 01. 2016 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Holešov B9:9
1310. 01. 2016 10:30OST BíloviceTJ Rožnov pod Radhoštěm B9:9
1310. 01. 2016 08:00TJ Jiskra Otrokovice DSK Slavičín B7:11
1423. 01. 2016 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Sokol Horní Bečva6:12
1423. 01. 2016 17:00OST BíloviceTJ Bystřice pod Hostýnem B10:8
1423. 01. 2016 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BOrel Ostrožská Nová Ves13:5
1423. 01. 2016 17:00SK Slavičín BTJ Slavia Kroměříž3:15
1423. 01. 2016 17:00TJ BojkoviceTJ Spartak Hluk6:12
1423. 01. 2016 17:00TJ Holešov BTJ Jiskra Otrokovice C9:9
1524. 01. 2016 10:30OST BíloviceTJ Sokol Horní Bečva6:12
1524. 01. 2016 08:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Bystřice pod Hostýnem B10:8
1524. 01. 2016 10:00SK Slavičín BOrel Ostrožská Nová Ves9:9
1524. 01. 2016 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Slavia Kroměříž2:16
1524. 01. 2016 10:30TJ Holešov BTJ Spartak Hluk6:12
1524. 01. 2016 10:30TJ BojkoviceTJ Jiskra Otrokovice C13:5
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Bojkovice13:5
1602. 02. 2016 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Holešov B11:7
1606. 02. 2016 17:00TJ Spartak HlukTJ Rožnov pod Radhoštěm B14:4
1606. 02. 2016 13:00TJ Jiskra Otrokovice CSK Slavičín B10:8
1606. 02. 2016 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Jiskra Otrokovice D14:4
1606. 02. 2016 17:00TJ Slavia KroměřížOST Bílovice16:2
1707. 02. 2016 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Bojkovice11:7
1707. 02. 2016 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Holešov B7:11
1707. 02. 2016 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Rožnov pod Radhoštěm B9:9
1707. 02. 2016 10:30TJ Spartak HlukSK Slavičín B15:3
1707. 02. 2016 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Jiskra Otrokovice D14:4
1707. 02. 2016 10:30Orel Ostrožská Nová VesOST Bílovice8:10
1813. 02. 2016 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Spartak Hluk8:10
1813. 02. 2016 17:00TJ Holešov BTJ Bojkovice11:7
1813. 02. 2016 17:00SK Slavičín BTJ Rožnov pod Radhoštěm B8:10
1813. 02. 2016 17:00OST BíloviceTJ Jiskra Otrokovice D15:3
1813. 02. 2016 17:00TJ Slavia KroměřížOrel Ostrožská Nová Ves16:2
1813. 02. 2016 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Horní Bečva13:5
1927. 02. 2016 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Sokol Horní Bečva14:4
1927. 02. 2016 17:00TJ Slavia KroměřížTJ Bystřice pod Hostýnem B10:8
1927. 02. 2016 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Spartak Hluk3:15
1926. 02. 2016 17:00OST BíloviceTJ Jiskra Otrokovice C9:9
1927. 02. 2016 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Bojkovice9:9
1927. 02. 2016 17:00SK Slavičín BTJ Holešov B4:14
2028. 02. 2016 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Sokol Horní Bečva14:4
2028. 02. 2016 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Bystřice pod Hostýnem B5:13
2028. 02. 2016 10:30OST BíloviceTJ Spartak Hluk10:8
2020. 09. 2015 10:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Jiskra Otrokovice C10:8
2028. 02. 2016 10:00SK Slavičín BTJ Bojkovice12:6
2028. 02. 2016 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Holešov B10:8
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Rožnov pod Radhoštěm B11:7
2112. 03. 2016 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BSK Slavičín B10:8
2112. 03. 2016 17:00TJ BojkoviceTJ Jiskra Otrokovice D10:8
2112. 03. 2016 17:00TJ Holešov BOST Bílovice8:10
2112. 03. 2016 17:00TJ Spartak HlukOrel Ostrožská Nová Ves7:11
2112. 03. 2016 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Slavia Kroměříž15:3
2213. 03. 2016 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Rožnov pod Radhoštěm B12:6
2213. 03. 2016 10:30TJ Sokol Horní BečvaSK Slavičín B9:9
2213. 03. 2016 10:30TJ Holešov BTJ Jiskra Otrokovice D12:6
2213. 03. 2016 10:30TJ BojkoviceOST Bílovice6:12
2213. 03. 2016 08:00TJ Jiskra Otrokovice COrel Ostrožská Nová Ves7:11
2213. 03. 2016 10:30TJ Spartak HlukTJ Slavia Kroměříž5:13
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
103. 10. 2015 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CSK Spartak Hulín B7:11
103. 10. 2015 17:00TJ Kunovice BTJ Rožnov pod Radhoštěm C14:4
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol MorkoviceKST Zlín D16:2
103. 10. 2015 17:00SKST SlušoviceTJ Sokol Mysločovice10:8
103. 10. 2015 17:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Kunovice C5:13
103. 10. 2015 17:30TJ Sokol Šarovy BOrel Uherské Hradiště10:8
204. 10. 2015 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Rožnov pod Radhoštěm C6:12
204. 10. 2015 10:30TJ Kunovice BSK Spartak Hulín B17:1
204. 10. 2015 10:30TJ Sokol MorkoviceTJ Sokol Mysločovice5:13
204. 10. 2015 10:30SKST SlušoviceKST Zlín D13:5
204. 10. 2015 11:00T.J. Sokol Vsetín BOrel Uherské Hradiště5:13
203. 10. 2015 10:00TJ Sokol Šarovy BTJ Kunovice C12:6
317. 10. 2015 17:00SK Spartak Hulín BTJ Kunovice C7:11
317. 10. 2015 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm COrel Uherské Hradiště14:4
317. 10. 2015 13:30KST Zlín DT.J. Sokol Vsetín B8:10
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Sokol Šarovy B5:13
316. 10. 2015 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Morkovice8:10
317. 10. 2015 17:00TJ Kunovice BSKST Slušovice11:7
418. 10. 2015 10:30SK Spartak Hulín BOrel Uherské Hradiště8:10
418. 10. 2015 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm CTJ Kunovice C9:9
418. 10. 2015 08:00KST Zlín DTJ Sokol Šarovy B5:13
418. 10. 2015 10:30TJ Sokol MysločoviceT.J. Sokol Vsetín B16:2
418. 10. 2015 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CSKST Slušovice4:14
418. 10. 2015 10:30TJ Kunovice BTJ Sokol Morkovice14:4
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol MorkoviceSK Spartak Hulín B8:10
531. 10. 2015 17:00SKST SlušoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm C13:5
531. 10. 2015 17:00T.J. Sokol Vsetín BTJ DDM Valašské Meziříčí C6:12
531. 10. 2015 17:30TJ Sokol Šarovy BTJ Kunovice B13:5
531. 10. 2015 17:00TJ Kunovice CKST Zlín D10:8
531. 10. 2015 17:00Orel Uherské HradištěTJ Sokol Mysločovice8:10
601. 11. 2015 10:30TJ Sokol MorkoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm C8:10
601. 11. 2015 10:30SKST SlušoviceSK Spartak Hulín B15:3
601. 11. 2015 11:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Kunovice B3:15
631. 10. 2015 10:00TJ Sokol Šarovy BTJ DDM Valašské Meziříčí C18:0
601. 11. 2015 10:30TJ Kunovice CTJ Sokol Mysločovice9:9
601. 11. 2015 10:30Orel Uherské HradištěKST Zlín D12:6
714. 11. 2015 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Kunovice B3:15
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol MorkoviceSKST Slušovice6:12
714. 11. 2015 17:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Sokol Šarovy B5:13
714. 11. 2015 17:00TJ Kunovice COrel Uherské Hradiště9:9
714. 11. 2015 13:30KST Zlín DTJ Sokol Mysločovice4:14
714. 11. 2015 16:00SK Spartak Hulín BTJ Rožnov pod Radhoštěm C12:6
828. 11. 2015 17:00
28.11.2015 18:00
SK Spartak Hulín BKST Zlín D15:3
828. 11. 2015 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm CTJ Sokol Mysločovice6:12
828. 11. 2015 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Kunovice C12:6
827. 11. 2015 18:30TJ Kunovice BOrel Uherské Hradiště14:4
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol MorkoviceT.J. Sokol Vsetín B8:10
828. 11. 2015 17:00SKST SlušoviceTJ Sokol Šarovy B8:10
929. 11. 2015 10:30SK Spartak Hulín BTJ Sokol Mysločovice4:14
929. 11. 2015 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm CKST Zlín D9:9
929. 11. 2015 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí COrel Uherské Hradiště5:13
918. 09. 2015 18:30TJ Kunovice BTJ Kunovice C12:6
929. 11. 2015 10:30TJ Sokol MorkoviceTJ Sokol Šarovy B2:16
929. 11. 2015 10:30SKST SlušoviceT.J. Sokol Vsetín B12:6
1011. 12. 2015 17:00T.J. Sokol Vsetín BSK Spartak Hulín B5:13
1009. 12. 2015 18:00TJ Sokol Šarovy BTJ Rožnov pod Radhoštěm C12:6
1012. 12. 2015 14:00TJ Kunovice CTJ Sokol Morkovice6:12
1012. 12. 2015 17:00Orel Uherské HradištěSKST Slušovice8:10
1012. 12. 2015 13:30KST Zlín DTJ DDM Valašské Meziříčí C8:10
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Kunovice B7:11
1113. 12. 2015 11:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Rožnov pod Radhoštěm C3:15
1110. 12. 2015 18:00TJ Sokol Šarovy BSK Spartak Hulín B14:4
1113. 12. 2015 10:30TJ Kunovice CSKST Slušovice7:11
1113. 12. 2015 10:30Orel Uherské HradištěTJ Sokol Morkovice14:4
1113. 12. 2015 08:00KST Zlín DTJ Kunovice B5:13
1113. 12. 2015 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ DDM Valašské Meziříčí C13:5
1209. 01. 2016 16:00SK Spartak Hulín BTJ DDM Valašské Meziříčí C14:4
1209. 01. 2016 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm CTJ Kunovice B2:16
1209. 01. 2016 13:30KST Zlín DTJ Sokol Morkovice9:9
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol MysločoviceSKST Slušovice7:11
1209. 01. 2016 17:00TJ Kunovice CT.J. Sokol Vsetín B13:5
1209. 01. 2016 10:30Orel Uherské HradištěTJ Sokol Šarovy B5:13
1310. 01. 2016 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm CTJ DDM Valašské Meziříčí C16:2
1310. 01. 2016 10:30SK Spartak Hulín BTJ Kunovice B5:13
1310. 01. 2016 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Sokol Morkovice9:9
1310. 01. 2016 08:00KST Zlín DSKST Slušovice7:11
1310. 01. 2016 10:30Orel Uherské HradištěT.J. Sokol Vsetín B17:1
1310. 01. 2016 10:30TJ Kunovice CTJ Sokol Šarovy B7:11
1423. 01. 2016 17:00TJ Kunovice CSK Spartak Hulín B16:2
1423. 01. 2016 17:00Orel Uherské HradištěTJ Rožnov pod Radhoštěm C9:9
1423. 01. 2016 17:00T.J. Sokol Vsetín BKST Zlín D15:3
1423. 01. 2016 17:30TJ Sokol Šarovy BTJ Sokol Mysločovice13:5
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ DDM Valašské Meziříčí C11:7
1423. 01. 2016 17:00SKST SlušoviceTJ Kunovice B10:8
1524. 01. 2016 10:30Orel Uherské HradištěSK Spartak Hulín B12:6
1524. 01. 2016 10:30TJ Kunovice CTJ Rožnov pod Radhoštěm C13:5
1523. 01. 2016 10:00TJ Sokol Šarovy BKST Zlín D13:5
1524. 01. 2016 11:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Sokol Mysločovice3:15
1524. 01. 2016 10:30SKST SlušoviceTJ DDM Valašské Meziříčí C16:2
1524. 01. 2016 10:30TJ Sokol MorkoviceTJ Kunovice B2:16
1627. 01. 2016 18:00SK Spartak Hulín BTJ Sokol Morkovice11:7
1606. 02. 2016 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm CSKST Slušovice8:10
1606. 02. 2016 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CT.J. Sokol Vsetín B12:6
1606. 02. 2016 14:00TJ Kunovice BTJ Sokol Šarovy B11:7
1606. 02. 2016 13:30KST Zlín DTJ Kunovice C11:7
1606. 02. 2016 17:00TJ Sokol MysločoviceOrel Uherské Hradiště8:10
1707. 02. 2016 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm CTJ Sokol Morkovice10:8
1707. 02. 2016 10:30SK Spartak Hulín BSKST Slušovice5:13
1707. 02. 2016 10:30TJ Kunovice BT.J. Sokol Vsetín B17:1
1731. 01. 2016 15:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Šarovy B8:10
1707. 02. 2016 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Kunovice C7:11
1707. 02. 2016 08:00KST Zlín DOrel Uherské Hradiště2:16
1813. 02. 2016 14:00TJ Kunovice BTJ DDM Valašské Meziříčí C14:4
1813. 02. 2016 17:00SKST SlušoviceTJ Sokol Morkovice13:5
1813. 02. 2016 17:30TJ Sokol Šarovy BT.J. Sokol Vsetín B14:4
1812. 02. 2016 18:15Orel Uherské HradištěTJ Kunovice C11:7
1813. 02. 2016 17:00TJ Sokol MysločoviceKST Zlín D13:3
1813. 02. 2016 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm CSK Spartak Hulín B12:6
1927. 02. 2016 13:30KST Zlín DSK Spartak Hulín B10:8
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm C8:10
1927. 02. 2016 17:00TJ Kunovice CTJ DDM Valašské Meziříčí C9:9
1927. 02. 2016 17:00Orel Uherské HradištěTJ Kunovice B5:13
1927. 02. 2016 17:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Sokol Morkovice7:11
1927. 02. 2016 17:30TJ Sokol Šarovy BSKST Slušovice7:11
2028. 02. 2016 10:30TJ Sokol MysločoviceSK Spartak Hulín B14:4
2028. 02. 2016 08:00KST Zlín DTJ Rožnov pod Radhoštěm C6:12
2028. 02. 2016 10:30Orel Uherské HradištěTJ DDM Valašské Meziříčí C12:6
2025. 09. 2015 18:30TJ Kunovice CTJ Kunovice B7:11
2024. 02. 2016 18:00TJ Sokol Šarovy BTJ Sokol Morkovice14:4
2028. 02. 2016 11:00T.J. Sokol Vsetín BSKST Slušovice6:12
2106. 03. 2016 11:00SK Spartak Hulín BT.J. Sokol Vsetín B14:4
2112. 03. 2016 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm CTJ Sokol Šarovy B8:10
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ Kunovice C4:14
2112. 03. 2016 17:00SKST SlušoviceOrel Uherské Hradiště14:4
2112. 03. 2016 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CKST Zlín D11:7
2112. 03. 2016 17:00TJ Kunovice BTJ Sokol Mysločovice16:2
2213. 03. 2016 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm CT.J. Sokol Vsetín B18:0
2202. 03. 2016 18:00SK Spartak Hulín BTJ Sokol Šarovy B7:11
2213. 03. 2016 10:30SKST SlušoviceTJ Kunovice C15:3
2213. 03. 2016 10:30TJ Sokol MorkoviceOrel Uherské Hradiště8:10
2213. 03. 2016 10:30TJ Kunovice BKST Zlín D14:4
2213. 03. 2016 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Mysločovice8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline