Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
119. 09. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Česká Třebová A10:4
119. 09. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Tesla Pardubice A10:2
125. 09. 2015 18:00TJ Lanškroun ATJ Slovan Moravská Třebová10:4
119. 09. 2015 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Ústí nad Orlicí B9:9
118. 09. 2015 17:00KST Linea Chrudim ATJ Sokol Chrudim B10:5
119. 09. 2015 09:00TTC SkutečTJ Sokol Borová B6:10
226. 09. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Borová B8:10
226. 09. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Skuteč6:10
226. 09. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Chrudim B10:5
226. 09. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice AKST Linea Chrudim A10:7
227. 09. 2015 09:00TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí B10:0
227. 09. 2015 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Jiskra Holice B4:10
326. 09. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATTC Skuteč10:2
326. 09. 2015 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Borová B5:10
326. 09. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim AKST Linea Chrudim A10:5
324. 09. 2015 18:00TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Chrudim B10:2
327. 09. 2015 13:30TJ Lanškroun ATJ Jiskra Holice B10:6
327. 09. 2015 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTTC Ústí nad Orlicí B10:7
411. 10. 2015 09:00TJ Sokol Borová BTTC Ústí nad Orlicí B10:7
411. 10. 2015 09:00TTC SkutečTJ Jiskra Holice B6:10
410. 10. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Lanškroun A6:10
410. 10. 2015 09:00KST Linea Chrudim ATJ Slovan Moravská Třebová10:3
410. 10. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Chrudim A10:6
410. 10. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Tesla Pardubice A10:5
511. 10. 2015 13:30TJ Sokol Borová BTJ Jiskra Holice B10:3
511. 10. 2015 13:30TTC SkutečTTC Ústí nad Orlicí B8:10
510. 10. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Slovan Moravská Třebová10:0
510. 10. 2015 13:30KST Linea Chrudim ATJ Lanškroun A5:10
510. 10. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Tesla Pardubice A10:3
510. 10. 2015 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Chrudim A8:10
624. 10. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Borová B10:6
624. 10. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice ATTC Skuteč9:9
625. 10. 2015 09:00TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí A10:6
625. 10. 2015 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Sokol Česká Třebová A1:10
624. 10. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim B9:9
624. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Holice BKST Linea Chrudim A10:6
724. 10. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim ATTC Skuteč10:2
724. 10. 2015 13:30TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Borová B5:10
725. 10. 2015 13:30TJ Lanškroun ATJ Sokol Česká Třebová A10:6
725. 10. 2015 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTTC Ústí nad Orlicí A4:10
724. 10. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí BKST Linea Chrudim A10:3
724. 10. 2015 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Chrudim B5:10
815. 11. 2015 09:00TJ Sokol Borová BTJ Sokol Chrudim B10:2
815. 11. 2015 09:00TTC SkutečKST Linea Chrudim A7:10
807. 11. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Ústí nad Orlicí B10:8
807. 11. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Jiskra Holice B10:2
807. 11. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun A10:8
807. 11. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice ATJ Slovan Moravská Třebová10:1
915. 11. 2015 13:30TJ Sokol Borová BKST Linea Chrudim A10:0
915. 11. 2015 13:30TTC SkutečTJ Sokol Chrudim B10:4
907. 11. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Jiskra Holice B10:1
907. 11. 2015 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí B10:5
907. 11. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Slovan Moravská Třebová10:1
907. 11. 2015 13:30TJ Tesla Pardubice ATJ Lanškroun A10:7
1028. 11. 2015 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Borová B7:10
1028. 11. 2015 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTTC Skuteč5:10
1021. 11. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim A3:10
1021. 11. 2015 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Tesla Pardubice A7:10
1021. 11. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí A1:10
1021. 11. 2015 09:00KST Linea Chrudim ATJ Sokol Česká Třebová A7:10
1128. 11. 2015 13:30TJ Lanškroun ATTC Skuteč10:8
1128. 11. 2015 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTJ Sokol Borová B2:10
1121. 11. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Tesla Pardubice A6:10
1121. 11. 2015 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Chrudim A2:10
1121. 11. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Česká Třebová A2:10
1121. 11. 2015 13:30KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A0:10
1206. 02. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí A6:10
1206. 02. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Chrudim A7:10
1206. 02. 2016 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Lanškroun A6:10
1207. 02. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Holice B10:5
1206. 02. 2016 09:00TJ Sokol Chrudim BKST Linea Chrudim A1:10
1206. 02. 2016 09:00TJ Sokol Borová BTTC Skuteč9:9
1305. 12. 2015 09:00TJ Sokol Borová BTTC Ústí nad Orlicí A10:4
1305. 12. 2015 09:00TTC SkutečTJ Sokol Česká Třebová A10:6
1318. 09. 2015 18:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Chrudim A3:10
1305. 12. 2015 09:00KST Linea Chrudim ATJ Tesla Pardubice A10:7
1305. 12. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Lanškroun A10:3
1305. 12. 2015 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Slovan Moravská Třebová10:3
1405. 12. 2015 13:30TTC SkutečTTC Ústí nad Orlicí A1:10
1405. 12. 2015 13:30TJ Sokol Borová BTJ Sokol Česká Třebová A10:3
1405. 12. 2015 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Chrudim A2:10
1405. 12. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Tesla Pardubice A1:10
1405. 12. 2015 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Lanškroun A10:7
1405. 12. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Slovan Moravská Třebová10:7
1516. 01. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Borová B9:9
1516. 01. 2016 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Skuteč6:10
1507. 02. 2016 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim B4:10
1507. 02. 2016 09:00TJ Slovan Moravská TřebováKST Linea Chrudim A1:10
1516. 01. 2016 09:00TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A6:10
1516. 01. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Česká Třebová A10:7
1616. 01. 2016 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Borová B4:10
1616. 01. 2016 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTTC Skuteč10:4
1607. 02. 2016 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTJ Sokol Chrudim B10:4
1607. 02. 2016 13:30TJ Lanškroun AKST Linea Chrudim A3:10
1616. 01. 2016 13:30TJ Tesla Pardubice ATTC Ústí nad Orlicí A10:8
1616. 01. 2016 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Česká Třebová A8:10
1720. 02. 2016 09:00TJ Sokol Borová BTJ Sokol Chrudim A10:5
1720. 02. 2016 09:00TTC SkutečTJ Tesla Pardubice A10:3
1718. 02. 2016 20:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Lanškroun A9:9
1720. 02. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Slovan Moravská Třebová8:10
1727. 02. 2016 09:00TJ Sokol Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí B10:2
1727. 02. 2016 09:00KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Holice B10:4
1820. 02. 2016 13:30TTC SkutečTJ Sokol Chrudim A4:10
1820. 02. 2016 13:30TJ Sokol Borová BTJ Tesla Pardubice A8:10
1819. 02. 2016 19:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Lanškroun A3:10
1820. 02. 2016 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Slovan Moravská Třebová10:3
1827. 02. 2016 13:30KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí B10:5
1827. 02. 2016 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Holice B10:4
1905. 03. 2016 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Borová B3:10
1905. 03. 2016 09:00KST Linea Chrudim ATTC Skuteč10:6
1918. 09. 2015 18:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Ústí nad Orlicí A10:8
1905. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Česká Třebová A3:10
1905. 03. 2016 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim A5:10
1905. 03. 2016 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Tesla Pardubice A10:7
2005. 03. 2016 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Borová B5:10
2005. 03. 2016 13:30TJ Sokol Chrudim BTTC Skuteč10:8
2005. 03. 2016 13:30TJ Jiskra Holice BTTC Ústí nad Orlicí A7:10
2005. 03. 2016 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Česká Třebová A10:3
2005. 03. 2016 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTJ Sokol Chrudim A2:10
2029. 02. 2016 19:00TJ Lanškroun ATJ Tesla Pardubice A6:10
2120. 03. 2016 09:00TJ Sokol Borová BTJ Lanškroun A10:7
2120. 03. 2016 09:00TTC SkutečTJ Slovan Moravská Třebová10:0
2119. 03. 2016 09:00TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí B10:4
2119. 03. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice ATJ Jiskra Holice B10:1
2119. 03. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Chrudim B10:5
2119. 03. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová AKST Linea Chrudim A10:4
2220. 03. 2016 13:30TTC SkutečTJ Lanškroun A4:10
2220. 03. 2016 13:30TJ Sokol Borová BTJ Slovan Moravská Třebová10:0
2219. 03. 2016 13:30TJ Tesla Pardubice ATTC Ústí nad Orlicí B4:10
2219. 03. 2016 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Holice B10:0
2219. 03. 2016 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Chrudim B10:4
2219. 03. 2016 13:30TTC Ústí nad Orlicí AKST Linea Chrudim A10:6
Krajská soutěž A
119. 09. 2015 09:00TTC Medovinka Hlinsko AKST Linea Chrudim B10:3
116. 09. 2015 19:00TJ Sokol Chrudim CTJ Tesla Pardubice C5:10
118. 09. 2015 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Trojovice4:10
119. 09. 2015 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko B10:2
119. 09. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Chrudim D10:0
203. 10. 2015 09:00SK Starý MateřovTTC Medovinka Hlinsko A7:10
227. 09. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Tesla Pardubice B10:7
224. 09. 2015 18:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Chrudim D10:6
226. 09. 2015 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Lokomotiva Pardubice B10:0
226. 09. 2015 09:00TJ TrojoviceTTC Medovinka Hlinsko B10:0
303. 10. 2015 13:30SK Starý MateřovKST Linea Chrudim B8:10
322. 09. 2015 18:00TJ Sokol Chrudim CTJ Sokol Chrudim D10:7
323. 09. 2015 18:00TJ Tesla Pardubice CTJ Tesla Pardubice B10:3
326. 09. 2015 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTTC Medovinka Hlinsko B10:0
326. 09. 2015 13:30TJ TrojoviceTJ Lokomotiva Pardubice B10:0
406. 10. 2015 19:00TJ Lokomotiva Pardubice BSK Starý Mateřov5:10
411. 10. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec3:10
411. 10. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim DTJ Trojovice1:10
411. 10. 2015 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim C10:5
411. 10. 2015 09:00KST Linea Chrudim BTJ Tesla Pardubice C5:10
510. 10. 2015 13:30SK Starý MateřovTTC Medovinka Hlinsko B10:3
511. 10. 2015 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Trojovice3:10
511. 10. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim DTJ Jiskra Heřmanův Městec9:9
511. 10. 2015 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATJ Tesla Pardubice C10:2
511. 10. 2015 13:30KST Linea Chrudim BTJ Sokol Chrudim C4:10
625. 10. 2015 09:00SK Starý MateřovTJ Sokol Chrudim C5:10
624. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTTC Medovinka Hlinsko A1:10
624. 10. 2015 09:00TJ TrojoviceKST Linea Chrudim B10:5
625. 10. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Lokomotiva Pardubice B7:10
625. 10. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim DTTC Medovinka Hlinsko B9:9
725. 10. 2015 13:30SK Starý MateřovTJ Tesla Pardubice C9:9
724. 10. 2015 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecKST Linea Chrudim B10:5
724. 10. 2015 13:30TJ TrojoviceTTC Medovinka Hlinsko A6:10
725. 10. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim DTJ Lokomotiva Pardubice B5:10
725. 10. 2015 13:30TJ Tesla Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko B10:3
807. 11. 2015 09:00SK Starý MateřovTJ Tesla Pardubice B10:6
807. 11. 2015 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Lokomotiva Pardubice B10:1
807. 11. 2015 09:00KST Linea Chrudim BTTC Medovinka Hlinsko B10:8
808. 11. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Jiskra Heřmanův Městec4:10
808. 11. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Trojovice10:5
907. 11. 2015 13:30SK Starý MateřovTJ Sokol Chrudim D10:8
907. 11. 2015 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATTC Medovinka Hlinsko B10:2
907. 11. 2015 13:30KST Linea Chrudim BTJ Lokomotiva Pardubice B10:4
908. 11. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim CTJ Trojovice6:10
908. 11. 2015 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Jiskra Heřmanův Městec3:10
1013. 11. 2015 18:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecSK Starý Mateřov10:3
1018. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Chrudim C10:6
1021. 11. 2015 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Tesla Pardubice C10:0
1022. 11. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko A1:10
1022. 11. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim DKST Linea Chrudim B1:10
1121. 11. 2015 13:30TJ TrojoviceSK Starý Mateřov10:3
1119. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Tesla Pardubice C9:9
1120. 11. 2015 19:15TTC Medovinka Hlinsko BTJ Sokol Chrudim C10:7
1122. 11. 2015 13:30TJ Tesla Pardubice BKST Linea Chrudim B4:10
1122. 11. 2015 13:30TJ Sokol Chrudim DTTC Medovinka Hlinsko A0:10
1204. 02. 2016 19:00KST Linea Chrudim BTTC Medovinka Hlinsko A1:10
1206. 12. 2015 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Chrudim C9:9
1206. 02. 2016 09:00TJ TrojoviceTJ Jiskra Heřmanův Městec9:9
1206. 02. 2016 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Lokomotiva Pardubice B7:10
1206. 02. 2016 13:30TJ Sokol Chrudim DTJ Tesla Pardubice B6:10
1312. 12. 2015 09:00KST Linea Chrudim BSK Starý Mateřov10:2
1306. 12. 2015 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Chrudim C10:5
1306. 12. 2015 09:00TJ Sokol Chrudim DTJ Tesla Pardubice C9:9
1305. 12. 2015 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec6:10
1305. 12. 2015 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Trojovice0:10
1412. 12. 2015 13:30TTC Medovinka Hlinsko ASK Starý Mateřov10:3
1415. 09. 2015 18:00TJ Sokol Chrudim DTJ Sokol Chrudim C2:10
1402. 12. 2015 18:30TJ Tesla Pardubice BTJ Tesla Pardubice C10:5
1405. 12. 2015 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Jiskra Heřmanův Městec3:10
1405. 12. 2015 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Trojovice1:10
1516. 01. 2016 09:00SK Starý MateřovTJ Lokomotiva Pardubice B2:10
1516. 01. 2016 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Tesla Pardubice B10:6
1516. 01. 2016 09:00TJ TrojoviceTJ Sokol Chrudim D10:3
1517. 01. 2016 09:00TJ Sokol Chrudim CTTC Medovinka Hlinsko A3:10
1517. 01. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice CKST Linea Chrudim B4:10
1616. 01. 2016 13:30TTC Medovinka Hlinsko BSK Starý Mateřov5:10
1616. 01. 2016 13:30TJ TrojoviceTJ Tesla Pardubice B10:5
1616. 01. 2016 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol Chrudim D10:2
1617. 01. 2016 13:30TJ Tesla Pardubice CTTC Medovinka Hlinsko A2:10
1617. 01. 2016 13:30TJ Sokol Chrudim CKST Linea Chrudim B4:10
1729. 02. 2016 19:00TJ Sokol Chrudim CSK Starý Mateřov10:4
1721. 02. 2016 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Jiskra Heřmanův Městec9:9
1721. 02. 2016 09:00KST Linea Chrudim BTJ Trojovice3:10
1720. 02. 2016 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Tesla Pardubice B10:6
1720. 02. 2016 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Sokol Chrudim D10:6
1821. 02. 2016 13:30TJ Tesla Pardubice CSK Starý Mateřov10:3
1821. 02. 2016 13:30KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec8:10
1821. 02. 2016 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATJ Trojovice10:4
1820. 02. 2016 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Chrudim D10:3
1820. 02. 2016 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Tesla Pardubice B3:10
1909. 03. 2016 19:00TJ Tesla Pardubice BSK Starý Mateřov10:5
1905. 03. 2016 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko A3:10
1905. 03. 2016 09:00TTC Medovinka Hlinsko BKST Linea Chrudim B6:10
1905. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol Chrudim C10:1
1905. 03. 2016 09:00TJ TrojoviceTJ Tesla Pardubice C10:0
2010. 03. 2016 18:30TJ Sokol Chrudim DSK Starý Mateřov9:9
2018. 09. 2015 18:00TTC Medovinka Hlinsko BTTC Medovinka Hlinsko A0:10
2005. 03. 2016 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BKST Linea Chrudim B10:8
2005. 03. 2016 13:30TJ TrojoviceTJ Sokol Chrudim C10:1
2005. 03. 2016 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Tesla Pardubice C10:0
2119. 03. 2016 09:00SK Starý MateřovTJ Trojovice6:10
2120. 03. 2016 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Lokomotiva Pardubice B1:10
2120. 03. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice CTTC Medovinka Hlinsko B10:0
2119. 03. 2016 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Tesla Pardubice B10:2
2119. 03. 2016 09:00KST Linea Chrudim BTJ Sokol Chrudim D10:6
2219. 03. 2016 13:30SK Starý MateřovTJ Jiskra Heřmanův Městec4:10
2220. 03. 2016 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Lokomotiva Pardubice B8:10
2220. 03. 2016 13:30TJ Sokol Chrudim CTTC Medovinka Hlinsko B10:3
2219. 03. 2016 13:30KST Linea Chrudim BTJ Tesla Pardubice B8:10
2219. 03. 2016 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim D10:0
Krajská soutěž B
119. 09. 2015 09:00TJ Sokol Sudslava AKST Vysoké Mýto A10:3
119. 09. 2015 09:00Orel Orlice ASK US Steinerová Choceň C5:10
119. 09. 2015 09:00TJ Vidlatá SečTJ Sokol Borová C8:10
119. 09. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí \"C\"TJ Sokol Řetová A10:8
119. 09. 2015 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Svitavy10:2
119. 09. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Lanškroun B10:6
226. 09. 2015 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Česká Třebová B5:10
226. 09. 2015 09:00KST Vysoké Mýto ATJ Lanškroun B5:10
226. 09. 2015 09:00Orel Orlice ATJ Jiskra Litomyšl B10:7
226. 09. 2015 09:00SK US Steinerová Choceň CTJ Svitavy10:4
204. 10. 2015 09:00TJ Vidlatá SečTJ Sokol Řetová A10:7
204. 10. 2015 09:00TJ Sokol Borová CTTC Ústí nad Orlicí \"C\"9:9
326. 09. 2015 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Lanškroun B10:4
326. 09. 2015 13:30KST Vysoké Mýto ATJ Sokol Česká Třebová B1:10
326. 09. 2015 13:30Orel Orlice ATJ Svitavy10:0
326. 09. 2015 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Jiskra Litomyšl B10:2
304. 10. 2015 13:30TJ Vidlatá SečTTC Ústí nad Orlicí \"C\"6:10
304. 10. 2015 13:30TJ Sokol Borová CTJ Sokol Řetová A10:7
411. 10. 2015 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Sokol Česká Třebová B2:10
411. 10. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí \"C\"TJ Lanškroun B10:5
410. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Vidlatá Seč9:9
410. 10. 2015 09:00TJ SvitavyTJ Sokol Borová C4:10
410. 10. 2015 09:00TJ Sokol Sudslava AOrel Orlice A10:6
410. 10. 2015 09:00KST Vysoké Mýto ASK US Steinerová Choceň C3:10
511. 10. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí \"C\"TJ Sokol Česká Třebová B5:10
511. 10. 2015 13:30TJ Sokol Řetová ATJ Lanškroun B10:3
510. 10. 2015 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Borová C10:5
510. 10. 2015 13:30TJ SvitavyTJ Vidlatá Seč3:10
510. 10. 2015 13:30TJ Sokol Sudslava ASK US Steinerová Choceň C7:10
510. 10. 2015 13:30KST Vysoké Mýto AOrel Orlice A2:10
624. 10. 2015 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Česká Třebová B6:10
624. 10. 2015 09:00SK US Steinerová Choceň CTJ Lanškroun B10:3
624. 10. 2015 09:00TJ Vidlatá SečTJ Sokol Sudslava A9:9
624. 10. 2015 09:00TJ Sokol Borová CKST Vysoké Mýto A6:10
625. 10. 2015 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Jiskra Litomyšl B4:10
625. 10. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí \"C\"TJ Svitavy10:0
724. 10. 2015 13:30Orel Orlice ATJ Lanškroun B10:6
724. 10. 2015 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Česká Třebová B10:7
724. 10. 2015 13:30TJ Vidlatá SečKST Vysoké Mýto A10:3
724. 10. 2015 13:30TJ Sokol Borová CTJ Sokol Sudslava A4:10
725. 10. 2015 13:30TJ Sokol Řetová ATJ Svitavy10:4
725. 10. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí \"C\"TJ Jiskra Litomyšl B10:3
831. 10. 2015 08:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Česká Třebová B6:10
831. 10. 2015 08:00TJ SvitavyTJ Lanškroun B9:9
807. 11. 2015 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Řetová A10:4
807. 11. 2015 09:00KST Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí \"C\"6:10
807. 11. 2015 09:00Orel Orlice ATJ Vidlatá Seč10:7
807. 11. 2015 09:00SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Borová C10:4
931. 10. 2015 11:30TJ SvitavyTJ Sokol Česká Třebová B2:10
931. 10. 2015 11:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Lanškroun B9:9
907. 11. 2015 13:30TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí \"C\"2:10
907. 11. 2015 13:30KST Vysoké Mýto ATJ Sokol Řetová A10:8
907. 11. 2015 13:30Orel Orlice ATJ Sokol Borová C10:2
907. 11. 2015 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Vidlatá Seč10:3
1014. 11. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Vidlatá Seč10:7
1014. 11. 2015 09:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Borová C4:10
1022. 11. 2015 09:00TJ Sokol Řetová AOrel Orlice A5:10
1022. 11. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí \"C\"SK US Steinerová Choceň C6:10
1021. 11. 2015 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Sudslava A10:7
1021. 11. 2015 09:00TJ SvitavyKST Vysoké Mýto A8:10
1114. 11. 2015 13:30TJ Lanškroun BTJ Vidlatá Seč6:10
1114. 11. 2015 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Borová C10:2
1122. 11. 2015 13:30TJ Sokol Řetová ASK US Steinerová Choceň C4:10
1122. 11. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí \"C\"Orel Orlice A4:10
1121. 11. 2015 13:30TJ Jiskra Litomyšl BKST Vysoké Mýto A10:1
1121. 11. 2015 13:30TJ SvitavyTJ Sokol Sudslava A4:10
1206. 02. 2016 09:00KST Vysoké Mýto ATJ Sokol Sudslava A10:5
1204. 02. 2016 17:00SK US Steinerová Choceň COrel Orlice A10:7
1207. 02. 2016 09:00TJ Sokol Borová CTJ Vidlatá Seč10:8
1206. 02. 2016 09:00TJ Sokol Řetová ATTC Ústí nad Orlicí \"C\"7:10
1206. 02. 2016 09:00TJ SvitavyTJ Jiskra Litomyšl B6:10
1213. 02. 2016 09:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Česká Třebová B7:10
1312. 12. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Sudslava A10:3
1312. 12. 2015 09:00TJ Lanškroun BKST Vysoké Mýto A8:10
1305. 12. 2015 09:00TJ Jiskra Litomyšl BOrel Orlice A10:8
1305. 12. 2015 09:00TJ SvitavySK US Steinerová Choceň C3:10
1306. 12. 2015 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Vidlatá Seč10:3
1306. 12. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí \"C\"TJ Sokol Borová C10:5
1412. 12. 2015 13:30TJ Lanškroun BTJ Sokol Sudslava A7:10
1412. 12. 2015 13:30TJ Sokol Česká Třebová BKST Vysoké Mýto A9:9
1405. 12. 2015 13:30TJ SvitavyOrel Orlice A2:10
1405. 12. 2015 13:30TJ Jiskra Litomyšl BSK US Steinerová Choceň C7:10
1406. 12. 2015 13:30TTC Ústí nad Orlicí \"C\"TJ Vidlatá Seč10:3
1406. 12. 2015 13:30TJ Sokol Řetová ATJ Sokol Borová C9:9
1509. 01. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Řetová A10:1
1509. 01. 2016 09:00TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí \"C\"7:10
1516. 01. 2016 09:00TJ Vidlatá SečTJ Jiskra Litomyšl B9:9
1516. 01. 2016 09:00TJ Sokol Borová CTJ Svitavy10:8
1516. 01. 2016 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Sudslava A10:1
1516. 01. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň CKST Vysoké Mýto A10:2
1609. 01. 2016 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTTC Ústí nad Orlicí \"C\"10:8
1609. 01. 2016 13:30TJ Lanškroun BTJ Sokol Řetová A6:10
1616. 01. 2016 13:30TJ Sokol Borová CTJ Jiskra Litomyšl B7:10
1616. 01. 2016 13:30TJ Vidlatá SečTJ Svitavy10:6
1616. 01. 2016 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Sudslava A10:0
1616. 01. 2016 13:30Orel Orlice AKST Vysoké Mýto A10:0
1721. 02. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová BOrel Orlice A10:4
1714. 03. 2016 09:00TJ Lanškroun BSK US Steinerová Choceň C2:10
1720. 02. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Vidlatá Seč10:6
1720. 02. 2016 09:00KST Vysoké Mýto ATJ Sokol Borová C10:5
1720. 02. 2016 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Řetová A6:10
1720. 02. 2016 09:00TJ SvitavyTTC Ústí nad Orlicí \"C\"1:10
1816. 02. 2016 17:30TJ Lanškroun BOrel Orlice A4:10
1821. 02. 2016 13:30TJ Sokol Česká Třebová BSK US Steinerová Choceň C7:10
1820. 02. 2016 13:30KST Vysoké Mýto ATJ Vidlatá Seč5:10
1820. 02. 2016 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Borová C9:9
1820. 02. 2016 13:30TJ SvitavyTJ Sokol Řetová A10:8
1820. 02. 2016 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTTC Ústí nad Orlicí \"C\"10:5
1906. 03. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Jiskra Litomyšl B9:9
1906. 03. 2016 09:00TJ Lanškroun BTJ Svitavy10:5
1906. 03. 2016 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Sokol Sudslava A10:2
1906. 03. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí \"C\"KST Vysoké Mýto A10:7
1905. 03. 2016 09:00TJ Vidlatá SečOrel Orlice A9:9
1901. 03. 2016 18:00TJ Sokol Borová CSK US Steinerová Choceň C5:10
2006. 03. 2016 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Svitavy10:6
2008. 03. 2016 13:30TJ Lanškroun BTJ Jiskra Litomyšl B9:9
2006. 03. 2016 13:30TTC Ústí nad Orlicí \"C\"TJ Sokol Sudslava A10:3
2006. 03. 2016 13:30TJ Sokol Řetová AKST Vysoké Mýto A10:8
2005. 03. 2016 13:30TJ Sokol Borová COrel Orlice A2:10
2004. 03. 2016 18:00TJ Vidlatá SečSK US Steinerová Choceň C6:10
2119. 03. 2016 09:00TJ Vidlatá SečTJ Sokol Česká Třebová B3:10
2119. 03. 2016 09:00TJ Sokol Borová CTJ Lanškroun B10:8
2119. 03. 2016 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Řetová A10:2
2119. 03. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň CTTC Ústí nad Orlicí \"C\"9:9
2117. 03. 2016 18:00TJ Sokol Sudslava ATJ Jiskra Litomyšl B9:9
2119. 03. 2016 09:00KST Vysoké Mýto ATJ Svitavy10:4
2219. 03. 2016 13:30TJ Vidlatá SečTJ Lanškroun B5:10
2219. 03. 2016 13:30TJ Sokol Borová CTJ Sokol Česká Třebová B4:10
2219. 03. 2016 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Řetová A10:2
2219. 03. 2016 13:30Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí \"C\"10:7
2219. 03. 2016 13:30KST Vysoké Mýto ATJ Jiskra Litomyšl B10:8
2219. 03. 2016 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Svitavy10:3
Divize dorost
128. 09. 2015 09:00
herna Ústí nad Orlicí
TTC Ústí nad OrlicíSK US Steinerová Choceň3:7
128. 09. 2015 10:30
herna Ústí nad Orlicí
SK US Steinerová ChoceňTJ Tesla Pardubice A7:3
128. 09. 2015 12:00
herna Ústí nad Orlicí
TJ Tesla Pardubice ATTC Ústí nad Orlicí0:10
128. 09. 2015 09:00
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun B5:5
128. 09. 2015 10:30
herna Sokol Chrudim
TJ Lanškroun BTJ Lanškroun A4:6
128. 09. 2015 12:00
herna Sokol Chrudim
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim A6:4
224. 10. 2015 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ASK US Steinerová Choceň3:7
224. 10. 2015 09:00
herna Lanškroun
TJ Sokol Chrudim ATJ Tesla Pardubice A9:1
224. 10. 2015 10:30
herna Lanškroun
TJ Tesla Pardubice ATJ Lanškroun A1:9
224. 10. 2015 10:30
herna Lanškroun
SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Chrudim A7:3
307. 11. 2015 09:00
herna Ústí nad Orlicí
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Chrudim A8:2
307. 11. 2015 10:30
herna Ústí nad Orlicí
TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun A6:4
307. 11. 2015 12:00
herna Ústí nad Orlicí
TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí0:10
308. 11. 2015 09:00
herna Choceň
SK US Steinerová ChoceňTJ Lanškroun B7:3
308. 11. 2015 10:30
herna Choceň
TJ Lanškroun BTJ Tesla Pardubice A7:3
308. 11. 2015 12:00
herna Choceň
TJ Tesla Pardubice ASK US Steinerová Choceň2:8
413. 02. 2016 13:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Sokol Chrudim A10:0
413. 02. 2016 13:00
herna Lanškroun
SK US Steinerová ChoceňTTC Ústí nad Orlicí8:2
413. 02. 2016 14:30
herna Lanškroun
TTC Ústí nad OrlicíTJ Lanškroun B6:4
413. 02. 2016 14:30
herna Lanškroun
TJ Sokol Chrudim ASK US Steinerová Choceň3:7
528. 11. 2015 09:00
herna Choceň
SK US Steinerová ChoceňTJ Lanškroun A10:0
528. 11. 2015 10:30
herna Choceň
TJ Lanškroun ATJ Lanškroun B6:4
528. 11. 2015 12:00
herna Choceň
TJ Lanškroun BSK US Steinerová Choceň0:10
513. 12. 2015 09:00
herna Tesla Pardubice
TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Chrudim A1:9
513. 12. 2015 10:30
herna Tesla Pardubice
TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí4:6
513. 12. 2015 12:00
herna Tesla Pardubice
TTC Ústí nad OrlicíTJ Tesla Pardubice A7:3
623. 01. 2016 09:00
herna Tesla Pardubice
TJ Tesla Pardubice ATJ Lanškroun B3:7
623. 01. 2016 09:00
herna Tesla Pardubice
TTC Ústí nad OrlicíTJ Lanškroun A2:8
623. 01. 2016 10:30
herna Tesla Pardubice
TJ Lanškroun ATJ Tesla Pardubice A8:2
623. 01. 2016 10:30
herna Tesla Pardubice
TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí4:6
Divize staršího žactva
103. 10. 2015 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun BTTC Medovinka Hlinsko B5:5
103. 10. 2015 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ATTC Medovinka Hlinsko A10:0
103. 10. 2015 10:30
herna Lanškroun
TTC Medovinka Hlinsko BTJ Lanškroun A0:10
103. 10. 2015 10:30
herna Lanškroun
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Lanškroun B5:5
104. 10. 2015 09:00
herna Tesla Pardubice
TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Rosice nad Labem2:8
104. 10. 2015 09:00
herna Nekoř
TJ Sokol NekořTJ Sokol Chrudim B9:1
104. 10. 2015 09:00
herna Nekoř
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Chrudim A8:2
104. 10. 2015 10:30
herna Nekoř
TJ Sokol Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí0:10
104. 10. 2015 10:30
herna Nekoř
TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Nekoř4:6
218. 10. 2015 09:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko ATTC Medovinka Hlinsko B8:2
218. 10. 2015 09:00
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Chrudim BTJ Lanškroun B5:5
218. 10. 2015 09:00
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun A1:9
218. 10. 2015 10:30
herna Sokol Chrudim
TJ Lanškroun BTJ Sokol Chrudim A3:7
218. 10. 2015 10:30
herna Sokol Chrudim
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim B10:0
218. 10. 2015 09:00
herna Tesla Pardubice
TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Nekoř1:9
218. 10. 2015 09:00
herna Rosice nad Labem
TJ Sokol Rosice nad LabemTTC Ústí nad Orlicí6:4
218. 10. 2015 10:30
herna Tesla Pardubice
TTC Ústí nad OrlicíTJ Tesla Pardubice A7:3
218. 10. 2015 10:30
herna Rosice nad Labem
TJ Sokol NekořTJ Sokol Rosice nad Labem2:8
331. 10. 2015 09:00
herna Ústí nad Orlicí
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Nekoř8:2
308. 11. 2015 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Tesla Pardubice A3:7
308. 11. 2015 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ATJ Sokol Rosice nad Labem9:1
308. 11. 2015 10:30
herna Lanškroun
TJ Tesla Pardubice ATJ Lanškroun A0:10
308. 11. 2015 10:30
herna Lanškroun
TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Lanškroun B8:2
308. 11. 2015 09:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim B5:5
308. 11. 2015 09:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko BTJ Sokol Chrudim A1:9
308. 11. 2015 10:30
herna Hlinsko
TJ Sokol Chrudim ATTC Medovinka Hlinsko A6:4
308. 11. 2015 10:30
herna Hlinsko
TJ Sokol Chrudim BTTC Medovinka Hlinsko B7:3
429. 11. 2015 09:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko BTJ Sokol Nekoř4:6
429. 11. 2015 09:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí1:9
429. 11. 2015 10:30
herna Hlinsko
TJ Sokol NekořTTC Medovinka Hlinsko A8:2
429. 11. 2015 10:30
herna Hlinsko
TTC Ústí nad OrlicíTTC Medovinka Hlinsko B10:0
429. 11. 2015 09:00
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Rosice nad Labem4:6
429. 11. 2015 09:00
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Chrudim BTJ Tesla Pardubice A5:5
429. 11. 2015 10:30
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Sokol Chrudim B8:2
429. 11. 2015 10:30
herna Sokol Chrudim
TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Chrudim A2:8
413. 12. 2015 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ATJ Lanškroun B8:2
515. 01. 2016 16:00
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Chrudim A2:8
519. 12. 2015 09:00
herna Ústí nad Orlicí
TTC Ústí nad OrlicíTJ Lanškroun B9:1
519. 12. 2015 09:00
herna Ústí nad Orlicí
TJ Sokol NekořTJ Lanškroun A1:9
519. 12. 2015 10:30
herna Ústí nad Orlicí
TJ Lanškroun BTJ Sokol Nekoř3:7
519. 12. 2015 10:30
herna Ústí nad Orlicí
TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí8:2
520. 12. 2015 09:00
herna Rosice nad Labem
TJ Sokol Rosice nad LabemTTC Medovinka Hlinsko B8:2
509. 01. 2016 09:00
herna Tesla Pardubice
TJ Tesla Pardubice ATTC Medovinka Hlinsko A5:5
520. 12. 2015 10:30
herna Rosice nad Labem
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Rosice nad Labem3:7
509. 01. 2016 10:30
herna Tesla Pardubice
TTC Medovinka Hlinsko BTJ Tesla Pardubice A4:6
630. 04. 2016 09:00
herna Rosice nad Labem
TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Tesla Pardubice A6:4
630. 04. 2016 09:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Lanškroun A0:10
630. 04. 2016 09:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko BTJ Lanškroun B3:7
630. 04. 2016 10:30
herna Hlinsko
TJ Lanškroun BTTC Medovinka Hlinsko A5:5
630. 04. 2016 10:30
herna Hlinsko
TJ Lanškroun ATTC Medovinka Hlinsko B10:0
630. 04. 2016 09:00
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí6:4
630. 04. 2016 09:00
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Nekoř3:7
630. 04. 2016 10:30
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol NekořTJ Sokol Chrudim A4:6
630. 04. 2016 10:30
herna Sokol Chrudim
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Chrudim B8:2
706. 03. 2016 09:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko BTTC Medovinka Hlinsko A3:7
706. 03. 2016 09:00
herna Nekoř
TJ Sokol NekořTJ Tesla Pardubice A10:0
706. 03. 2016 09:00
herna Nekoř
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Rosice nad Labem5:5
706. 03. 2016 10:30
herna Nekoř
TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Sokol Nekoř7:3
706. 03. 2016 10:30
herna Nekoř
TJ Tesla Pardubice ATTC Ústí nad Orlicí2:8
719. 03. 2016 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim A9:1
719. 03. 2016 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Sokol Chrudim B5:5
719. 03. 2016 10:30
herna Lanškroun
TJ Sokol Chrudim BTJ Lanškroun A0:10
719. 03. 2016 10:30
herna Lanškroun
TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun B7:3
827. 03. 2016 09:00
herna Nekoř
TJ Sokol NekořTTC Ústí nad Orlicí2:8
827. 03. 2016 09:00
herna Rosice nad Labem
TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Lanškroun A1:9
827. 03. 2016 09:00
herna Tesla Pardubice
TJ Tesla Pardubice ATJ Lanškroun B4:6
827. 03. 2016 10:30
herna Rosice nad Labem
TJ Lanškroun BTJ Sokol Rosice nad Labem2:8
827. 03. 2016 10:30
herna Tesla Pardubice
TJ Lanškroun ATJ Tesla Pardubice A10:0
827. 03. 2016 09:00
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Chrudim BTTC Medovinka Hlinsko A3:7
827. 03. 2016 09:00
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATTC Medovinka Hlinsko B9:1
827. 03. 2016 10:30
herna Sokol Chrudim
TTC Medovinka Hlinsko BTJ Sokol Chrudim B5:5
827. 03. 2016 10:30
herna Sokol Chrudim
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim A4:6
910. 04. 2016 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Lanškroun A0:10
916. 04. 2016 09:00
herna Ústí nad Orlicí
TTC Ústí nad OrlicíTTC Medovinka Hlinsko A4:6
916. 04. 2016 09:00
herna Ústí nad Orlicí
TJ Sokol NekořTTC Medovinka Hlinsko B6:4
916. 04. 2016 10:30
herna Ústí nad Orlicí
TTC Medovinka Hlinsko BTTC Ústí nad Orlicí6:4
916. 04. 2016 10:30
herna Ústí nad Orlicí
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Nekoř4:6
910. 04. 2016 09:00
herna Tesla Pardubice
TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Chrudim B8:2
910. 04. 2016 09:00
herna Rosice nad Labem
TJ Sokol Rosice nad LabemTJ Sokol Chrudim A6:4
910. 04. 2016 10:30
herna Tesla Pardubice
TJ Sokol Chrudim ATJ Tesla Pardubice A5:5
910. 04. 2016 10:30
herna Rosice nad Labem
TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Rosice nad Labem1:9
1023. 04. 2016 09:00
herna Sokol Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Chrudim B10:0
1023. 04. 2016 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ATJ Sokol Nekoř10:0
1023. 04. 2016 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí1:9
1023. 04. 2016 10:30
herna Lanškroun
TTC Ústí nad OrlicíTJ Lanškroun A5:5
1023. 04. 2016 10:30
herna Lanškroun
TJ Sokol NekořTJ Lanškroun B9:1
1023. 04. 2016 09:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko BTJ Sokol Rosice nad Labem3:7
1023. 04. 2016 09:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Tesla Pardubice A7:3
1023. 04. 2016 10:30
herna Hlinsko
TJ Tesla Pardubice ATTC Medovinka Hlinsko B7:3
1023. 04. 2016 10:30
herna Hlinsko
TJ Sokol Rosice nad LabemTTC Medovinka Hlinsko A6:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline