Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE
103. 10. 2015 11:30TJ Chmelná ATJ Třebíč A7:10
103. 10. 2015 11:30TJ Spartak Pelhřimov AStolní tenis Velké Meziříčí A10:0
103. 10. 2015 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:5
103. 10. 2015 11:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASTEN marketing HB Ostrov B10:1
103. 10. 2015 11:30SK Jihlava ASK Telč A5:10
103. 10. 2015 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Sokol Jemnice A6:10
203. 10. 2015 17:30TJ Chmelná AStolní tenis Velké Meziříčí A9:9
203. 10. 2015 17:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Třebíč A10:3
203. 10. 2015 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSTEN marketing HB Ostrov B8:10
203. 10. 2015 17:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:0
203. 10. 2015 17:00SK Jihlava ATJ Sokol Jemnice A10:7
203. 10. 2015 17:30TJ CHS Chotěboř ASK Telč A4:10
317. 10. 2015 10:00TJ Třebíč ASK Telč A10:8
317. 10. 2015 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Jemnice A9:9
317. 10. 2015 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASK Jihlava A6:10
317. 10. 2015 17:30STEN marketing HB Ostrov BTJ CHS Chotěboř A10:5
317. 10. 2015 11:30TJ Chmelná ATJ Žďár nad Sázavou B4:10
317. 10. 2015 11:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A9:9
417. 10. 2015 15:00TJ Třebíč ATJ Sokol Jemnice A9:9
417. 10. 2015 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Telč A9:9
417. 10. 2015 12:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ CHS Chotěboř A7:10
417. 10. 2015 13:30STEN marketing HB Ostrov BSK Jihlava A10:2
417. 10. 2015 17:30TJ Chmelná ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A2:10
417. 10. 2015 17:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Žďár nad Sázavou B10:0
531. 10. 2015 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Třebíč A5:10
531. 10. 2015 11:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod AStolní tenis Velké Meziříčí A10:3
531. 10. 2015 11:30SK Jihlava ATJ Chmelná A10:8
531. 10. 2015 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Spartak Pelhřimov A3:10
531. 10. 2015 14:30SK Telč ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:2
531. 10. 2015 11:30TJ Sokol Jemnice ASTEN marketing HB Ostrov B10:7
631. 10. 2015 17:00TJ Žďár nad Sázavou BStolní tenis Velké Meziříčí A8:10
631. 10. 2015 17:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Třebíč A10:3
631. 10. 2015 17:00SK Jihlava ATJ Spartak Pelhřimov A3:10
631. 10. 2015 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Chmelná A10:3
631. 10. 2015 17:30SK Telč ASTEN marketing HB Ostrov B6:10
631. 10. 2015 08:30TJ Sokol Jemnice ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:5
714. 11. 2015 14:00TJ Chmelná ATJ Spartak Pelhřimov A2:10
714. 11. 2015 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Jiskra Havlíčkův Brod A5:10
713. 11. 2015 19:30SK Jihlava ATJ CHS Chotěboř A10:3
714. 11. 2015 14:00SK Telč ATJ Sokol Jemnice A10:8
708. 11. 2015 18:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASTEN marketing HB Ostrov B10:8
714. 11. 2015 10:00TJ Třebíč AStolní tenis Velké Meziříčí A10:6
828. 11. 2015 10:00TJ Třebíč ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A3:10
828. 11. 2015 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASTEN marketing HB Ostrov B1:10
828. 11. 2015 11:30TJ Chmelná ASK Telč A6:10
828. 11. 2015 11:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sokol Jemnice A10:3
828. 11. 2015 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Jihlava A10:6
828. 11. 2015 11:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ CHS Chotěboř A10:4
928. 11. 2015 15:00TJ Třebíč ASTEN marketing HB Ostrov B3:10
928. 11. 2015 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:6
928. 11. 2015 17:30TJ Chmelná ATJ Sokol Jemnice A2:10
928. 11. 2015 17:30TJ Spartak Pelhřimov ASK Telč A10:2
928. 11. 2015 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ CHS Chotěboř A8:10
928. 11. 2015 17:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASK Jihlava A10:0
1012. 12. 2015 11:30SK Jihlava ATJ Třebíč A6:10
1012. 12. 2015 11:30TJ CHS Chotěboř AStolní tenis Velké Meziříčí A10:6
1012. 12. 2015 14:30SK Telč ATJ Žďár nad Sázavou B9:9
1012. 12. 2015 11:30TJ Sokol Jemnice ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A4:10
1012. 12. 2015 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Chmelná A10:8
1012. 12. 2015 16:30STEN marketing HB Ostrov BTJ Spartak Pelhřimov A3:10
1112. 12. 2015 17:00SK Jihlava AStolní tenis Velké Meziříčí A10:3
1112. 12. 2015 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Třebíč A9:9
1112. 12. 2015 17:30SK Telč ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A1:10
1112. 12. 2015 08:30TJ Sokol Jemnice ATJ Žďár nad Sázavou B9:9
1112. 12. 2015 12:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov A1:10
1112. 12. 2015 13:30STEN marketing HB Ostrov BTJ Chmelná A10:8
1209. 01. 2016 10:00TJ Třebíč ATJ Chmelná A6:10
1209. 01. 2016 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Spartak Pelhřimov A2:10
1209. 01. 2016 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Žďár nad Sázavou B4:10
1209. 01. 2016 17:30STEN marketing HB Ostrov BTJ Jiskra Havlíčkův Brod A5:10
1209. 01. 2016 14:30SK Telč ASK Jihlava A10:8
1209. 01. 2016 11:30TJ Sokol Jemnice ATJ CHS Chotěboř A10:8
1309. 01. 2016 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Chmelná A7:10
1309. 01. 2016 15:00TJ Třebíč ATJ Spartak Pelhřimov A5:10
1309. 01. 2016 13:30STEN marketing HB Ostrov BTJ Žďár nad Sázavou B9:9
1309. 01. 2016 12:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A3:10
1309. 01. 2016 08:30TJ Sokol Jemnice ASK Jihlava A10:5
1309. 01. 2016 17:30SK Telč ATJ CHS Chotěboř A10:5
1423. 01. 2016 14:30SK Telč ATJ Třebíč A9:9
1423. 01. 2016 11:30TJ Sokol Jemnice AStolní tenis Velké Meziříčí A6:10
1423. 01. 2016 11:30SK Jihlava ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:7
1423. 01. 2016 11:30TJ CHS Chotěboř ASTEN marketing HB Ostrov B8:10
1423. 01. 2016 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Chmelná A10:6
1423. 01. 2016 11:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Spartak Pelhřimov A10:7
1523. 01. 2016 08:30TJ Sokol Jemnice ATJ Třebíč A4:10
1523. 01. 2016 17:30SK Telč AStolní tenis Velké Meziříčí A9:9
1523. 01. 2016 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A5:10
1523. 01. 2016 17:00SK Jihlava ASTEN marketing HB Ostrov B10:4
1523. 01. 2016 17:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Chmelná A10:2
1523. 01. 2016 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov A7:10
1606. 02. 2016 10:00TJ Třebíč ATJ Žďár nad Sázavou B9:9
1606. 02. 2016 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A1:10
1606. 02. 2016 11:30TJ Chmelná ASK Jihlava A9:9
1606. 02. 2016 11:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ CHS Chotěboř A10:3
1606. 02. 2016 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASK Telč A9:9
1606. 02. 2016 17:30STEN marketing HB Ostrov BTJ Sokol Jemnice A10:4
1706. 02. 2016 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Žďár nad Sázavou B10:8
1706. 02. 2016 15:00TJ Třebíč ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A1:10
1706. 02. 2016 17:30TJ Spartak Pelhřimov ASK Jihlava A10:2
1706. 02. 2016 17:30TJ Chmelná ATJ CHS Chotěboř A7:10
1706. 02. 2016 13:30STEN marketing HB Ostrov BSK Telč A10:8
1706. 02. 2016 12:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Sokol Jemnice A8:10
1813. 02. 2016 14:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Chmelná A10:6
1813. 02. 2016 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Žďár nad Sázavou B10:4
1813. 02. 2016 14:00TJ CHS Chotěboř ASK Jihlava A9:9
1824. 01. 2016 11:30TJ Sokol Jemnice ASK Telč A9:9
1810. 02. 2016 18:00STEN marketing HB Ostrov BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A8:10
1813. 02. 2016 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Třebíč A10:8
1927. 02. 2016 08:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Třebíč A6:10
1927. 02. 2016 17:30STEN marketing HB Ostrov BStolní tenis Velké Meziříčí A10:5
1920. 02. 2016 14:30SK Telč ATJ Chmelná A7:10
1920. 02. 2016 11:30TJ Sokol Jemnice ATJ Spartak Pelhřimov A5:10
1927. 02. 2016 11:30SK Jihlava ATJ Žďár nad Sázavou B10:8
1927. 02. 2016 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A1:10
2027. 02. 2016 13:30STEN marketing HB Ostrov BTJ Třebíč A10:3
2027. 02. 2016 12:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou AStolní tenis Velké Meziříčí A10:5
2020. 02. 2016 08:30TJ Sokol Jemnice ATJ Chmelná A7:10
2020. 02. 2016 17:30SK Telč ATJ Spartak Pelhřimov A4:10
2027. 02. 2016 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Žďár nad Sázavou B10:3
2027. 02. 2016 17:00SK Jihlava ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A2:10
2112. 03. 2016 10:00TJ Třebíč ASK Jihlava A10:7
2112. 03. 2016 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ CHS Chotěboř A7:10
2112. 03. 2016 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Telč A10:7
2112. 03. 2016 11:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Sokol Jemnice A10:1
2112. 03. 2016 11:30TJ Chmelná ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:6
2112. 03. 2016 11:30TJ Spartak Pelhřimov ASTEN marketing HB Ostrov B10:3
2212. 03. 2016 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Jihlava A4:10
2212. 03. 2016 15:00TJ Třebíč ATJ CHS Chotěboř A10:5
2212. 03. 2016 17:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASK Telč A10:1
2212. 03. 2016 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Jemnice A9:9
2212. 03. 2016 17:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:2
2212. 03. 2016 17:30TJ Chmelná ASTEN marketing HB Ostrov B6:10
KP-I.třídy
103. 10. 2015 08:30TJ Chmelná BSK Jihlava B10:7
103. 10. 2015 08:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra Humpolec A5:10
103. 10. 2015 08:30SKST Třešť ATJ Sokol Nížkov A10:0
103. 10. 2015 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Žďár nad Sázavou C10:1
103. 10. 2015 08:30TJ Slavoj Polná ASK Tenis Polesí B10:7
103. 10. 2015 17:30TJ Sokol Rouchovany ASKST Kamenice nad Lipou A10:6
203. 10. 2015 14:30TJ Chmelná BTJ Jiskra Humpolec A10:6
203. 10. 2015 14:30TJ Spartak Pelhřimov BSK Jihlava B4:10
203. 10. 2015 14:30SKST Třešť ATJ Žďár nad Sázavou C10:3
203. 10. 2015 14:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Nížkov A10:2
203. 10. 2015 12:30TJ Slavoj Polná ASKST Kamenice nad Lipou A10:6
203. 10. 2015 13:30TJ Sokol Rouchovany ASK Tenis Polesí B3:10
317. 10. 2015 11:30SK Jihlava BSK Tenis Polesí B10:5
317. 10. 2015 12:30TJ Jiskra Humpolec ASKST Kamenice nad Lipou A10:7
324. 10. 2015 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Slavoj Polná A5:10
317. 10. 2015 08:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Rouchovany A7:10
317. 10. 2015 08:30TJ Chmelná BSKST Třešť A6:10
317. 10. 2015 08:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B4:10
417. 10. 2015 17:30SK Jihlava BSKST Kamenice nad Lipou A10:7
417. 10. 2015 17:00TJ Jiskra Humpolec ASK Tenis Polesí B9:9
417. 10. 2015 14:30
Herna Kulturní dům Poděšín
TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Rouchovany A7:10
417. 10. 2015 14:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Slavoj Polná A2:10
417. 10. 2015 14:30TJ Chmelná BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B6:10
417. 10. 2015 14:30TJ Spartak Pelhřimov BSKST Třešť A1:10
531. 10. 2015 08:30SKST Třešť ASK Jihlava B10:1
531. 10. 2015 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Jiskra Humpolec A10:4
531. 10. 2015 08:30TJ Slavoj Polná ATJ Chmelná B10:2
531. 10. 2015 17:30TJ Sokol Rouchovany ATJ Spartak Pelhřimov B10:1
531. 10. 2015 10:00SK Tenis Polesí BTJ Sokol Nížkov A10:2
531. 10. 2015 11:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Žďár nad Sázavou C10:6
631. 10. 2015 14:30SKST Třešť ATJ Jiskra Humpolec A10:5
631. 10. 2015 14:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BSK Jihlava B10:4
631. 10. 2015 12:30TJ Slavoj Polná ATJ Spartak Pelhřimov B10:2
631. 10. 2015 13:30TJ Sokol Rouchovany ATJ Chmelná B10:6
631. 10. 2015 17:00SK Tenis Polesí BTJ Žďár nad Sázavou C7:10
631. 10. 2015 16:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Nížkov A7:10
714. 11. 2015 10:00TJ Chmelná BTJ Spartak Pelhřimov B10:6
714. 11. 2015 10:00SKST Třešť ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:8
714. 11. 2015 10:00TJ Slavoj Polná ATJ Sokol Rouchovany A10:6
714. 11. 2015 10:00SK Tenis Polesí BSKST Kamenice nad Lipou A10:1
714. 11. 2015 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Žďár nad Sázavou C10:6
714. 11. 2015 10:00SK Jihlava BTJ Jiskra Humpolec A10:0wo
828. 11. 2015 11:30SK Jihlava BTJ Sokol Nížkov A10:6
828. 11. 2015 12:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Žďár nad Sázavou C10:6
828. 11. 2015 08:30TJ Chmelná BSK Tenis Polesí B4:10
828. 11. 2015 08:30TJ Spartak Pelhřimov BSKST Kamenice nad Lipou A6:10
828. 11. 2015 08:30SKST Třešť ATJ Slavoj Polná A10:8
828. 11. 2015 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Rouchovany A10:2
928. 11. 2015 17:30SK Jihlava BTJ Žďár nad Sázavou C10:1
928. 11. 2015 17:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Nížkov A10:3
928. 11. 2015 14:30TJ Chmelná BSKST Kamenice nad Lipou A10:3
928. 11. 2015 14:30TJ Spartak Pelhřimov BSK Tenis Polesí B5:10
928. 11. 2015 14:30SKST Třešť ATJ Sokol Rouchovany A10:2
928. 11. 2015 14:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Slavoj Polná A10:5
1012. 12. 2015 08:30TJ Slavoj Polná ASK Jihlava B10:0wo
1012. 12. 2015 17:30TJ Sokol Rouchovany ATJ Jiskra Humpolec A10:4
1012. 12. 2015 10:00SK Tenis Polesí BSKST Třešť A6:10
1012. 12. 2015 11:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B3:10
1012. 12. 2015 08:30TJ Sokol Nížkov ATJ Chmelná B1:10
1012. 12. 2015 08:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Spartak Pelhřimov B10:6
1112. 12. 2015 12:30TJ Slavoj Polná ATJ Jiskra Humpolec A10:6
1112. 12. 2015 13:30TJ Sokol Rouchovany ASK Jihlava B10:0wo
1112. 12. 2015 17:00SK Tenis Polesí BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B4:10
1112. 12. 2015 16:00SKST Kamenice nad Lipou ASKST Třešť A1:10
1112. 12. 2015 14:30TJ Sokol Nížkov ATJ Spartak Pelhřimov B10:8
1112. 12. 2015 14:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Chmelná B7:10
1209. 01. 2016 11:30SK Jihlava BTJ Chmelná B10:7
1209. 01. 2016 12:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Spartak Pelhřimov B10:3
1209. 01. 2016 08:30TJ Sokol Nížkov ASKST Třešť A5:10
1209. 01. 2016 08:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Jiskra Havlíčkův Brod B2:10
1209. 01. 2016 10:00SK Tenis Polesí BTJ Slavoj Polná A9:9
1209. 01. 2016 11:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Rouchovany A10:4
1309. 01. 2016 17:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Chmelná B10:8
1309. 01. 2016 17:30SK Jihlava BTJ Spartak Pelhřimov B10:3
1309. 01. 2016 14:30TJ Žďár nad Sázavou CSKST Třešť A4:10
1309. 01. 2016 14:30TJ Sokol Nížkov ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B2:10
1309. 01. 2016 16:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Slavoj Polná A7:10
1309. 01. 2016 17:00SK Tenis Polesí BTJ Sokol Rouchovany A10:3
1423. 01. 2016 10:00SK Tenis Polesí BSK Jihlava B10:5
1423. 01. 2016 11:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Jiskra Humpolec A10:6
1423. 01. 2016 08:30TJ Slavoj Polná ATJ Sokol Nížkov A9:9
1423. 01. 2016 17:30TJ Sokol Rouchovany ATJ Žďár nad Sázavou C10:2
1423. 01. 2016 08:30SKST Třešť ATJ Chmelná B10:1
1423. 01. 2016 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Spartak Pelhřimov B10:3
1523. 01. 2016 16:00SKST Kamenice nad Lipou ASK Jihlava B8:10
1523. 01. 2016 17:00SK Tenis Polesí BTJ Jiskra Humpolec A8:10
1523. 01. 2016 13:30TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Nížkov A0:10
1523. 01. 2016 12:30TJ Slavoj Polná ATJ Žďár nad Sázavou C10:5
1523. 01. 2016 14:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Chmelná B10:5
1523. 01. 2016 14:30SKST Třešť ATJ Spartak Pelhřimov B10:0
1606. 02. 2016 11:30SK Jihlava BSKST Třešť A5:10
1606. 02. 2016 12:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B1:10
1606. 02. 2016 08:30TJ Chmelná BTJ Slavoj Polná A10:6
1606. 02. 2016 08:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Rouchovany A10:8
1606. 02. 2016 08:30TJ Sokol Nížkov ASK Tenis Polesí B3:10
1606. 02. 2016 08:30TJ Žďár nad Sázavou CSKST Kamenice nad Lipou A6:10
1713. 02. 2016 17:00TJ Jiskra Humpolec ASKST Třešť A4:10
1706. 02. 2016 17:30SK Jihlava BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B8:10
1706. 02. 2016 14:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Slavoj Polná A2:10
1706. 02. 2016 14:30TJ Chmelná BTJ Sokol Rouchovany A10:3
1706. 02. 2016 14:30TJ Žďár nad Sázavou CSK Tenis Polesí B5:10
1706. 02. 2016 14:30TJ Sokol Nížkov ASKST Kamenice nad Lipou A3:10
1813. 02. 2016 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Chmelná B9:9
1813. 02. 2016 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BSKST Třešť A10:6
1813. 02. 2016 14:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Slavoj Polná A10:5
1809. 02. 2016 18:00
Herna v Polesí
SKST Kamenice nad Lipou ASK Tenis Polesí B7:10
1813. 02. 2016 10:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Nížkov A3:10
1813. 02. 2016 14:00TJ Jiskra Humpolec ASK Jihlava B6:10
1927. 02. 2016 08:30TJ Sokol Nížkov ASK Jihlava BWO
1927. 02. 2016 08:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Jiskra Humpolec A9:9
1927. 02. 2016 10:00SK Tenis Polesí BTJ Chmelná B10:5
1927. 02. 2016 11:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Spartak Pelhřimov B10:3
1927. 02. 2016 08:30TJ Slavoj Polná ASKST Třešť A7:10
1927. 02. 2016 17:30TJ Sokol Rouchovany ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B6:10
2027. 02. 2016 14:30TJ Žďár nad Sázavou CSK Jihlava B9:9
2027. 02. 2016 14:30TJ Sokol Nížkov ATJ Jiskra Humpolec A10:7
2027. 02. 2016 16:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Chmelná B6:10
2027. 02. 2016 17:00SK Tenis Polesí BTJ Spartak Pelhřimov B10:1
2027. 02. 2016 13:30TJ Sokol Rouchovany ASKST Třešť A2:10
2027. 02. 2016 12:30TJ Slavoj Polná ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B4:10
2112. 03. 2016 11:30SK Jihlava BTJ Slavoj Polná A7:10
2112. 03. 2016 12:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Rouchovany A8:10
2112. 03. 2016 08:30SKST Třešť ASK Tenis Polesí B10:6
2112. 03. 2016 08:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BSKST Kamenice nad Lipou A10:1
2112. 03. 2016 08:30TJ Chmelná BTJ Sokol Nížkov A10:5
2112. 03. 2016 08:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Žďár nad Sázavou C4:10
2212. 03. 2016 17:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Slavoj Polná A9:9
2212. 03. 2016 17:30SK Jihlava BTJ Sokol Rouchovany A10:6
2212. 03. 2016 14:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BSK Tenis Polesí B10:0wo
2212. 03. 2016 14:30SKST Třešť ASKST Kamenice nad Lipou A10:2
2212. 03. 2016 14:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Nížkov A6:10
2212. 03. 2016 14:30TJ Chmelná BTJ Žďár nad Sázavou C10:5
KP-II.třídy
018. 09. 2015 17:30TJ CHS Chotěboř BTJ CHS Chotěboř C10:8
025. 09. 2015 17:30TJ CHS Chotěboř CTJ CHS Chotěboř B8:10
026. 09. 2015 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Moravské Budějovice A10:8
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Polnička ATJ CHS Chotěboř C6:10
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Jihlava C10:0
103. 10. 2015 11:30SKST Třešť BTJ Sokol Moravské Budějovice B5:10
103. 10. 2015 12:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:5
103. 10. 2015 09:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A6:10
103. 10. 2015 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A5:10
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Polnička ASK Jihlava C10:5
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ CHS Chotěboř C10:7
203. 10. 2015 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:2
203. 10. 2015 16:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:5
203. 10. 2015 13:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A3:10
203. 10. 2015 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A9:9
317. 10. 2015 09:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:4
317. 10. 2015 08:30SK Jihlava CTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A1:10
317. 10. 2015 13:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Jiskra Humpolec B10:7
317. 10. 2015 13:30
Tělocvična ZŠ Rouchovany
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ CHS Chotěboř B8:10
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol Polnička ASKST Třešť B8:10
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Moravské Budějovice A4:10
417. 10. 2015 13:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A8:10
417. 10. 2015 14:30SK Jihlava CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A5:10
417. 10. 2015 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ CHS Chotěboř B10:7
417. 10. 2015 17:30TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Jiskra Humpolec B10:8
417. 10. 2015 15:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Moravské Budějovice A6:10
417. 10. 2015 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASKST Třešť B10:7
531. 10. 2015 11:30SKST Třešť BTJ CHS Chotěboř C4:10
531. 10. 2015 12:30TJ Sokol Moravské Budějovice ASK Jihlava C10:1
531. 10. 2015 09:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Polnička A8:10
531. 10. 2015 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A8:10
531. 10. 2015 10:00
Kulturní dům Římov
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:7
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:8
631. 10. 2015 17:30SKST Třešť BSK Jihlava C10:2
631. 10. 2015 16:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ CHS Chotěboř C10:3
631. 10. 2015 13:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A3:10
631. 10. 2015 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Polnička A10:6
631. 10. 2015 14:30
Kulturní dům Římov
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:0
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:2
714. 11. 2015 10:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A5:10
714. 11. 2015 14:00SKST Třešť BTJ Sokol Moravské Budějovice A1:10
714. 11. 2015 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ CHS Chotěboř B8:10
711. 11. 2015 17:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A9:9
714. 11. 2015 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:0wo
714. 11. 2015 10:00TJ CHS Chotěboř CSK Jihlava C10:8
828. 11. 2015 09:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Moravské Budějovice B10:4
828. 11. 2015 08:30SK Jihlava CTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:7
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A6:10
821. 11. 2015 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A9:9
828. 11. 2015 11:30SKST Třešť BTJ Jiskra Humpolec B2:10
828. 11. 2015 12:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ CHS Chotěboř B9:9
928. 11. 2015 13:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:2
928. 11. 2015 14:30SK Jihlava CTJ Sokol Moravské Budějovice B7:10
928. 11. 2015 15:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A2:10
928. 11. 2015 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:7
928. 11. 2015 17:30SKST Třešť BTJ CHS Chotěboř B5:10
928. 11. 2015 16:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Jiskra Humpolec B10:8
1012. 12. 2015 09:30TJ Jiskra Humpolec BTJ CHS Chotěboř C2:10
1012. 12. 2015 08:30TJ CHS Chotěboř BSK Jihlava C10:3
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ASKST Třešť B10:2
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:5
1012. 12. 2015 11:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Polnička A10:4
1012. 12. 2015 11:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A0:10
1112. 12. 2015 13:30TJ Jiskra Humpolec BSK Jihlava C10:6
1112. 12. 2015 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:8
1112. 12. 2015 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASKST Třešť B10:0
1112. 12. 2015 16:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:5
1112. 12. 2015 16:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Polnička A7:10
1209. 01. 2016 09:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Polnička A10:4
1209. 01. 2016 08:30SK Jihlava CTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A6:10
1209. 01. 2016 11:00TJ Sokol Moravské Budějovice BSKST Třešť B10:6
1209. 01. 2016 11:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Moravské Budějovice A9:9
1209. 01. 2016 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Jiskra Humpolec B10:6
1209. 01. 2016 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ CHS Chotěboř B10:5
1309. 01. 2016 14:30SK Jihlava CTJ Sokol Polnička A9:9
1309. 01. 2016 13:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A5:10
1309. 01. 2016 16:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ASKST Třešť B6:10
1309. 01. 2016 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Jiskra Humpolec B10:5
1309. 01. 2016 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ CHS Chotěboř B7:10
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ CHS Chotěboř C6:10
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Jihlava C10:0
1423. 01. 2016 09:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Moravské Budějovice B10:4
1423. 01. 2016 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:1
1423. 01. 2016 11:30SKST Třešť BTJ Sokol Polnička A10:5
1423. 01. 2016 12:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:5
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ CHS Chotěboř C10:6
1523. 01. 2016 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ASK Jihlava C10:1
1523. 01. 2016 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Moravské Budějovice B10:2
1523. 01. 2016 13:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:5
1523. 01. 2016 16:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Polnička A10:4
1523. 01. 2016 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A7:10
1606. 02. 2016 09:30TJ CHS Chotěboř CSKST Třešť B10:1
1606. 02. 2016 08:30SK Jihlava CTJ Sokol Moravské Budějovice A1:10
1606. 02. 2016 10:00TJ Sokol Polnička ATJ Jiskra Humpolec B10:7
1606. 02. 2016 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ CHS Chotěboř B10:7
1606. 02. 2016 11:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:7
1606. 02. 2016 11:00
Herna ve Valči
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A6:10
1706. 02. 2016 14:30SK Jihlava CSKST Třešť B10:8
1706. 02. 2016 13:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Moravské Budějovice A10:8
1706. 02. 2016 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Jiskra Humpolec B10:8
1706. 02. 2016 15:00TJ Sokol Polnička ATJ CHS Chotěboř B8:10
1706. 02. 2016 16:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A1:10
1706. 02. 2016 16:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A9:9
1820. 02. 2016 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Polnička A10:7
1813. 02. 2016 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice ASKST Třešť B10:0
1813. 02. 2016 10:00TJ CHS Chotěboř BTJ Jiskra Humpolec B10:5
1829. 01. 2016 17:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A9:9
1813. 02. 2016 14:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:7
1813. 02. 2016 14:00SK Jihlava CTJ CHS Chotěboř C2:10
1927. 02. 2016 11:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ CHS Chotěboř C5:10
1927. 02. 2016 11:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ASK Jihlava C7:10
1927. 02. 2016 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Polnička A10:4
1927. 02. 2016 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A5:10
1927. 02. 2016 09:30TJ Jiskra Humpolec BSKST Třešť B10:3
1927. 02. 2016 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Moravské Budějovice A10:6
2027. 02. 2016 16:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ CHS Chotěboř C5:10
2027. 02. 2016 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice BSK Jihlava C10:4
2027. 02. 2016 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Polnička A10:1
2027. 02. 2016 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A8:10
2027. 02. 2016 14:30TJ CHS Chotěboř BSKST Třešť B10:6
2027. 02. 2016 13:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Moravské Budějovice A2:10
2112. 03. 2016 09:30TJ CHS Chotěboř CTJ Jiskra Humpolec B10:6
2112. 03. 2016 08:30SK Jihlava CTJ CHS Chotěboř B6:10
2112. 03. 2016 11:30SKST Třešť BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A5:10
2112. 03. 2016 12:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A7:10
2112. 03. 2016 10:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:7
2112. 03. 2016 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:0
2212. 03. 2016 14:30SK Jihlava CTJ Jiskra Humpolec B10:6
2212. 03. 2016 16:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:7
2212. 03. 2016 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A2:10
2212. 03. 2016 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Moravské Budějovice B9:9
2212. 03. 2016 15:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A4:10
KP-III.třídy
103. 10. 2015 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:2
103. 10. 2015 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Jiskra Humpolec C10:2
103. 10. 2015 10:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Nížkov B10:0
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Žďár nad Sázavou D10:6
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Brtnice ASK Telč B10:2
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Jemnice B5:10
203. 10. 2015 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Jiskra Humpolec C10:4
203. 10. 2015 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:2
203. 10. 2015 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Žďár nad Sázavou D6:10
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Nížkov B10:1
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Jemnice B7:10
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Výčapy ASK Telč B10:6
317. 10. 2015 12:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BSK Telč B7:10
317. 10. 2015 12:30TJ Jiskra Humpolec CTJ Sokol Jemnice B7:10
324. 10. 2015 11:30
Herna Sokola v Brtnici
TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Brtnice A4:10
317. 10. 2015 11:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Výčapy A10:4
317. 10. 2015 09:00SK Sokol Lhotky ATJ Spartak Pelhřimov C10:1
317. 10. 2015 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Puklice A10:8
417. 10. 2015 17:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Jemnice B5:10
417. 10. 2015 17:00TJ Jiskra Humpolec CSK Telč B6:10
424. 10. 2015 17:30
Sokolovna Výčapy
TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Výčapy A1:10
417. 10. 2015 17:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Brtnice A9:9
417. 10. 2015 14:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Puklice A7:10
417. 10. 2015 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Spartak Pelhřimov C10:1
531. 10. 2015 10:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:7
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Jiskra Humpolec C10:0
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol Brtnice ASK Sokol Lhotky A10:7
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol Výčapy AStolní tenis Velké Meziříčí B7:10
531. 10. 2015 08:30SK Telč BTJ Sokol Nížkov B10:8
531. 10. 2015 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Žďár nad Sázavou D4:10
631. 10. 2015 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Jiskra Humpolec C10:2
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:3
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol Brtnice AStolní tenis Velké Meziříčí B4:10
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol Výčapy ASK Sokol Lhotky A8:10
631. 10. 2015 11:30SK Telč BTJ Žďár nad Sázavou D10:5
631. 10. 2015 14:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Nížkov B10:1
714. 11. 2015 10:00SK Sokol Lhotky AStolní tenis Velké Meziříčí B9:9
713. 11. 2015 18:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Puklice A5:10
714. 11. 2015 10:00TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Výčapy A10:5
714. 11. 2015 10:00SK Telč BTJ Sokol Jemnice B2:10
714. 11. 2015 14:00TJ Sokol Nížkov BTJ Žďár nad Sázavou D2:10
714. 11. 2015 14:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Jiskra Humpolec C10:6
828. 11. 2015 12:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Nížkov B4:10
828. 11. 2015 12:30TJ Jiskra Humpolec CTJ Žďár nad Sázavou D1:10
828. 11. 2015 10:00
Kulturní dům Oslavice u V. Meziřičí
SK Sokol Lhotky ASK Telč B10:2
828. 11. 2015 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Jemnice B9:9
828. 11. 2015 10:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Brtnice A5:10
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Výčapy A10:1
928. 11. 2015 17:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Žďár nad Sázavou D2:10
928. 11. 2015 17:00TJ Jiskra Humpolec CTJ Sokol Nížkov B1:10
928. 11. 2015 15:00
Kulturní dům Oslavice u V.Meziřičí
SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Jemnice B4:10
928. 11. 2015 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí BSK Telč B10:0
928. 11. 2015 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Výčapy A9:9
928. 11. 2015 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Brtnice A10:6
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol Brtnice ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:0
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Jiskra Humpolec C10:0
1012. 12. 2015 08:30SK Telč BTJ Spartak Pelhřimov C9:9
1012. 12. 2015 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Puklice A10:5
1012. 12. 2015 11:30TJ Sokol Nížkov BSK Sokol Lhotky A9:9
1012. 12. 2015 11:30TJ Žďár nad Sázavou DStolní tenis Velké Meziříčí B7:10
1112. 12. 2015 15:00TJ Sokol Brtnice ATJ Jiskra Humpolec C10:3
1112. 12. 2015 15:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:5
1112. 12. 2015 11:30SK Telč BTJ Sokol Puklice A2:10
1112. 12. 2015 14:30TJ Sokol Jemnice BTJ Spartak Pelhřimov C10:4
1112. 12. 2015 17:30TJ Sokol Nížkov BStolní tenis Velké Meziříčí B1:10
1112. 12. 2015 17:30TJ Žďár nad Sázavou DSK Sokol Lhotky A7:10
1209. 01. 2016 12:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BSK Sokol Lhotky A10:5
1209. 01. 2016 12:30TJ Jiskra Humpolec CStolní tenis Velké Meziříčí B0:10
1209. 01. 2016 11:30TJ Sokol Nížkov BTJ Spartak Pelhřimov C6:10
1209. 01. 2016 11:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Puklice A5:10
1213. 01. 2016 18:00SK Telč BTJ Sokol Brtnice A3:10
1209. 01. 2016 15:00TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Výčapy A10:4
1309. 01. 2016 17:00TJ Jiskra Humpolec CSK Sokol Lhotky A9:9
1309. 01. 2016 17:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BStolní tenis Velké Meziříčí B3:10
1309. 01. 2016 17:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Spartak Pelhřimov C10:3
1309. 01. 2016 17:30TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Puklice A10:8
1315. 01. 2016 18:00TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Brtnice A10:7
1309. 01. 2016 11:30SK Telč BTJ Sokol Výčapy A1:10
1423. 01. 2016 08:30SK Telč BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:4
1423. 01. 2016 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Jiskra Humpolec C10:2
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Nížkov B10:4
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Žďár nad Sázavou D5:10
1423. 01. 2016 10:00TJ Spartak Pelhřimov CSK Sokol Lhotky A6:10
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol Puklice AStolní tenis Velké Meziříčí B9:9
1523. 01. 2016 14:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:4
1523. 01. 2016 11:30SK Telč BTJ Jiskra Humpolec C10:0
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Nížkov B10:5
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol Brtnice ATJ Žďár nad Sázavou D10:8
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol Puklice ASK Sokol Lhotky A10:8
1523. 01. 2016 15:00TJ Spartak Pelhřimov CStolní tenis Velké Meziříčí B1:10
1606. 02. 2016 12:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov C10:8
1606. 02. 2016 12:30TJ Jiskra Humpolec CTJ Sokol Puklice A5:10
1630. 01. 2016 10:00
Herna v Brtnici
SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Brtnice A10:8
1606. 02. 2016 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Výčapy A10:2
1606. 02. 2016 11:30TJ Sokol Nížkov BSK Telč B7:10
1606. 02. 2016 11:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Jemnice B10:4
1706. 02. 2016 17:00TJ Jiskra Humpolec CTJ Spartak Pelhřimov C4:10
1706. 02. 2016 17:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Puklice A10:3
1706. 02. 2016 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Brtnice A10:0
1730. 01. 2016 15:00
Herna ve Výčapech
SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Výčapy A6:10
1706. 02. 2016 17:30TJ Žďár nad Sázavou DSK Telč B10:3
1706. 02. 2016 17:30TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Jemnice B6:10
1812. 02. 2016 18:00Stolní tenis Velké Meziříčí BSK Sokol Lhotky A10:3
1813. 02. 2016 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Spartak Pelhřimov C10:1
1813. 02. 2016 10:00
Herna v Mikulovicích
TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Brtnice A10:4
1813. 02. 2016 14:00TJ Sokol Jemnice BSK Telč B10:0
1813. 02. 2016 18:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Nížkov B7:10
1813. 02. 2016 14:00TJ Jiskra Humpolec CTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B3:10
1927. 02. 2016 11:30TJ Sokol Nížkov BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B6:10
1927. 02. 2016 11:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Jiskra Humpolec C10:1
1927. 02. 2016 08:30SK Telč BSK Sokol Lhotky A7:10
1927. 02. 2016 17:30TJ Sokol Jemnice BStolní tenis Velké Meziříčí B10:4
1927. 02. 2016 10:00TJ Sokol Brtnice ATJ Spartak Pelhřimov C9:9
1927. 02. 2016 10:00
Herna v Mikulovicích
TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Puklice A10:5
2027. 02. 2016 17:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:2
2027. 02. 2016 17:30TJ Sokol Nížkov BTJ Jiskra Humpolec C10:6
2027. 02. 2016 14:30TJ Sokol Jemnice BSK Sokol Lhotky A9:9
2027. 02. 2016 11:30SK Telč BStolní tenis Velké Meziříčí B10:8
2027. 02. 2016 15:00
Herna v Mikulovicích
TJ Sokol Výčapy ATJ Spartak Pelhřimov C10:5
2026. 02. 2016 18:45
Herna SK Jihlava
TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Puklice A6:10
2112. 03. 2016 12:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Brtnice A10:6
2105. 03. 2016 17:00TJ Jiskra Humpolec CTJ Sokol Výčapy A0:10
2112. 03. 2016 10:00TJ Spartak Pelhřimov CSK Telč B10:1
2112. 03. 2016 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Jemnice B10:6
2112. 03. 2016 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Nížkov B5:10
2112. 03. 2016 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Žďár nad Sázavou D9:9
2212. 03. 2016 17:00TJ Jiskra Humpolec CTJ Sokol Brtnice A1:10
2205. 03. 2016 12:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Výčapy A3:10
2212. 03. 2016 15:00TJ Sokol Puklice ASK Telč B10:2
2212. 03. 2016 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Jemnice B10:5
2212. 03. 2016 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Nížkov B7:10
2212. 03. 2016 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Žďár nad Sázavou D10:7
ČESKÝ POHÁR
129. 08. 2015 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou10:0
129. 08. 2015 10:00SKST Kamenice nad Lipou ASKST Kamenice nad Lipou B10:0
129. 08. 2015 10:00SK Jihlava CTJ Slavoj Polná2:8
129. 08. 2015 10:00TJ Jiskra HumpolecTJ Spartak Pelhřimov6:4
205. 09. 2015 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Humpolec10:0
205. 09. 2015 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Spartak Pelhřimov9:1
205. 09. 2015 10:00SKST Kamenice nad Lipou ASK Jihlava C10:0
205. 09. 2015 10:00SKST Kamenice nad Lipou BTJ Slavoj Polná5:5
305. 09. 2015 15:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Spartak Pelhřimov10:0
305. 09. 2015 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Jiskra Humpolec8:2
305. 09. 2015 15:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Slavoj Polná5:5
305. 09. 2015 15:00SKST Kamenice nad Lipou BSK Jihlava C0:10
419. 09. 2015 10:00TJ Jiskra HumpolecSK Jihlava C9:1
419. 09. 2015 10:00TJ Spartak PelhřimovTJ Slavoj Polná5:5
419. 09. 2015 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodSKST Kamenice nad Lipou A9:1
419. 09. 2015 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouSKST Kamenice nad Lipou B8:2
519. 09. 2015 15:00TJ Jiskra HumpolecTJ Slavoj Polná6:4
519. 09. 2015 15:00TJ Spartak PelhřimovSK Jihlava C2:8
519. 09. 2015 15:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodSKST Kamenice nad Lipou B10:0
519. 09. 2015 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouSKST Kamenice nad Lipou A8:2
626. 09. 2015 10:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Jiskra Humpolec9:1
626. 09. 2015 10:00SKST Kamenice nad Lipou BTJ Spartak Pelhřimov4:6
626. 09. 2015 10:00SK Jihlava CTJ Jiskra Havlíčkův Brod0:10
626. 09. 2015 10:00TJ Slavoj PolnáTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou4:6
726. 09. 2015 15:00SKST Kamenice nad Lipou ATJ Spartak Pelhřimov7:3
726. 09. 2015 15:00SKST Kamenice nad Lipou BTJ Jiskra Humpolec4:6
726. 09. 2015 15:00SK Jihlava CTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou0:10
726. 09. 2015 15:00TJ Slavoj PolnáTJ Jiskra Havlíčkův Brod3:7
KVALIFIKACE
102. 04. 2016 08:15Jiskra H.Brod CTJ Nové Město na Moravě9:5
102. 04. 2016 08:15SK Telč CTJ Třebíč B1:9
202. 04. 2016 10:45TJ Nové Město na MoravěSK Telč C9:6
202. 04. 2016 10:45TJ Slavoj Pacov AJiskra H.Brod C2:9
302. 04. 2016 13:15SK Telč CTJ Slavoj Pacov A6:9
302. 04. 2016 13:15TJ Třebíč BTJ Nové Město na Moravě9:1
402. 04. 2016 15:45TJ Slavoj Pacov ATJ Třebíč B1:9
402. 04. 2016 15:45Jiskra H.Brod CSK Telč C9:3
502. 04. 2016 18:15TJ Třebíč BJiskra H.Brod C9:6
502. 04. 2016 18:15TJ Nové Město na MoravěTJ Slavoj Pacov A9:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline