Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
103. 10. 2015 15:00KST Orel BVodňany B7:10
102. 10. 2015 18:00Sokol ČB AHluboká n. Vlt. A10:1
103. 10. 2015 10:00
změna pořadatelství, herna Libín Prachatice
RUFA Bechyně ATJ Libín 1096 Prachatice B9:9
103. 10. 2015 15:00SK ZD PojbukyBlatná A6:10
103. 10. 2015 16:00VS Tábor APřídolí A5:10
103. 10. 2015 15:00Staving Studená AKST Orel A10:4
204. 10. 2015 10:30KST Orel BHluboká n. Vlt. A10:8
204. 10. 2015 10:30Sokol ČB AVodňany B10:1
204. 10. 2015 10:30RUFA Bechyně ABlatná A9:9
202. 10. 2015 19:00SK ZD PojbukyTJ Libín 1096 Prachatice B10:5
204. 10. 2015 10:30VS Tábor AKST Orel A10:2
204. 10. 2015 10:00Staving Studená APřídolí A9:9
317. 10. 2015 15:00Vodňany BPřídolí A8:10
317. 10. 2015 14:00Hluboká n. Vlt. AKST Orel A10:1
316. 10. 2015 18:00TJ Libín 1096 Prachatice BVS Tábor A8:10
317. 10. 2015 15:00Blatná AStaving Studená A10:8
317. 10. 2015 10:30KST Orel BRUFA Bechyně A4:10
316. 10. 2015 18:00Sokol ČB ASK ZD Pojbuky10:1
418. 10. 2015 10:30Vodňany BKST Orel A10:2
418. 10. 2015 10:30Hluboká n. Vlt. APřídolí A9:9
418. 10. 2015 14:00TJ Libín 1096 Prachatice BStaving Studená A7:10
418. 10. 2015 10:30Blatná AVS Tábor A10:4
418. 10. 2015 10:30KST Orel BSK ZD Pojbuky10:4
418. 10. 2015 10:30Sokol ČB ARUFA Bechyně A10:2
503. 11. 2015 20:15RUFA Bechyně AVodňany B10:7
531. 10. 2015 15:00SK ZD PojbukyHluboká n. Vlt. A4:10
531. 10. 2015 16:00VS Tábor AKST Orel B7:10
531. 10. 2015 15:00Staving Studená ASokol ČB A10:5
531. 10. 2015 15:00Přídolí ATJ Libín 1096 Prachatice B10:3
531. 10. 2015 15:00KST Orel ABlatná A0:10
601. 11. 2015 10:30RUFA Bechyně AHluboká n. Vlt. A10:4
630. 10. 2015 19:00SK ZD PojbukyVodňany B7:10
601. 11. 2015 10:30VS Tábor ASokol ČB A0:10
601. 11. 2015 10:00Staving Studená AKST Orel B10:4
601. 11. 2015 10:30Přídolí ABlatná A1:10
601. 11. 2015 10:30KST Orel ATJ Libín 1096 Prachatice B7:10
714. 11. 2015 15:00KST Orel BSokol ČB A1:10
714. 11. 2015 13:00RUFA Bechyně ASK ZD Pojbuky10:4
715. 11. 2015 10:00VS Tábor AStaving Studená A6:10
714. 11. 2015 15:00
změna pořadatelství, herna KST Orel
Přídolí AKST Orel A10:4
707. 11. 2015 15:00TJ Libín 1096 Prachatice BBlatná A1:10
711. 11. 2015 18:00Vodňany BHluboká n. Vlt. A8:10
828. 11. 2015 15:00Vodňany BTJ Libín 1096 Prachatice B10:4
828. 11. 2015 14:00Hluboká n. Vlt. ABlatná A4:10
828. 11. 2015 15:00KST Orel BPřídolí A6:10
827. 11. 2015 18:00Sokol ČB AKST Orel A10:1
828. 11. 2015 13:00RUFA Bechyně AVS Tábor A10:2
828. 11. 2015 15:00SK ZD PojbukyStaving Studená A10:8
929. 11. 2015 10:30Vodňany BBlatná A2:10
929. 11. 2015 10:30Hluboká n. Vlt. ATJ Libín 1096 Prachatice B10:0
922. 09. 2015 18:00KST Orel BKST Orel A8:10
929. 11. 2015 10:30Sokol ČB APřídolí A10:2
929. 11. 2015 10:30RUFA Bechyně AStaving Studená A10:4
927. 11. 2015 19:00SK ZD PojbukyVS Tábor A5:10
1012. 12. 2015 16:00VS Tábor AVodňany B10:7
1012. 12. 2015 15:00Staving Studená AHluboká n. Vlt. A6:10
1006. 12. 2015 11:00Přídolí ARUFA Bechyně A7:10
1012. 12. 2015 15:00KST Orel ASK ZD Pojbuky10:8
1011. 12. 2015 18:00TJ Libín 1096 Prachatice BKST Orel B7:10
1012. 12. 2015 15:00Blatná ASokol ČB A7:10
1113. 12. 2015 10:30VS Tábor AHluboká n. Vlt. A4:10
1113. 12. 2015 10:00Staving Studená AVodňany B10:4
1113. 12. 2015 10:30Přídolí ASK ZD Pojbuky10:8
1113. 12. 2015 10:30KST Orel ARUFA Bechyně A5:10
1113. 12. 2015 14:00TJ Libín 1096 Prachatice BSokol ČB A3:10
1113. 12. 2015 10:30Blatná AKST Orel B10:3
1209. 01. 2016 15:00Vodňany BKST Orel B9:9
1209. 01. 2016 14:00Hluboká n. Vlt. ASokol ČB A5:10
1208. 01. 2016 20:15
změna pořadatelství, tělocv. ZŠ Školní ul.- Bechyně
TJ Libín 1096 Prachatice BRUFA Bechyně A9:9
1209. 01. 2016 15:00Blatná ASK ZD Pojbuky10:2
1209. 01. 2016 15:00Přídolí AVS Tábor A10:3
1209. 01. 2016 15:00KST Orel AStaving Studená A2:10
1310. 01. 2016 10:30Hluboká n. Vlt. AKST Orel B10:7
1310. 01. 2016 10:30Vodňany BSokol ČB A1:10
1310. 01. 2016 10:30Blatná ARUFA Bechyně A10:3
1310. 01. 2016 14:00TJ Libín 1096 Prachatice BSK ZD PojbukyWO
1310. 01. 2016 10:30KST Orel AVS Tábor A7:10
1310. 01. 2016 10:30Přídolí AStaving Studená A10:7
1423. 01. 2016 15:00Přídolí AVodňany B10:4
1423. 01. 2016 15:00KST Orel AHluboká n. Vlt. A3:10
1423. 01. 2016 16:00VS Tábor ATJ Libín 1096 Prachatice B5:10
1423. 01. 2016 15:00Staving Studená ABlatná A8:10
1423. 01. 2016 13:00RUFA Bechyně AKST Orel B9:9
1423. 01. 2016 15:00SK ZD PojbukySokol ČB A3:10
1524. 01. 2016 10:30KST Orel AVodňany B10:3
1524. 01. 2016 10:30Přídolí AHluboká n. Vlt. A10:6
1522. 01. 2016 18:00Staving Studená ATJ Libín 1096 Prachatice B7:10
1524. 01. 2016 10:30VS Tábor ABlatná A3:10
1522. 01. 2016 19:00SK ZD PojbukyKST Orel B7:10
1524. 01. 2016 10:30RUFA Bechyně ASokol ČB A5:10
1606. 02. 2016 10:00Vodňany BRUFA Bechyně A10:8
1606. 02. 2016 14:00Hluboká n. Vlt. ASK ZD Pojbuky10:3
1628. 01. 2016 19:00KST Orel BVS Tábor A9:9
1605. 02. 2016 18:00Sokol ČB AStaving Studená A10:7
1605. 02. 2016 18:00TJ Libín 1096 Prachatice BPřídolí A10:5
1606. 02. 2016 15:00Blatná AKST Orel A10:2
1707. 02. 2016 10:30Hluboká n. Vlt. ARUFA Bechyně A10:8
1707. 02. 2016 10:30Vodňany BSK ZD Pojbuky10:5
1707. 02. 2016 10:30Sokol ČB AVS Tábor A10:2
1707. 02. 2016 10:30KST Orel BStaving Studená A6:10
1707. 02. 2016 10:30Blatná APřídolí A10:5
1707. 02. 2016 14:00TJ Libín 1096 Prachatice BKST Orel A10:2
1812. 02. 2016 18:00Sokol ČB AKST Orel B10:5
1812. 02. 2016 19:00SK ZD PojbukyRUFA Bechyně A3:10
1813. 02. 2016 15:00Staving Studená AVS Tábor A10:5
1811. 02. 2016 19:30KST Orel APřídolí A5:10
1813. 02. 2016 15:00Blatná ATJ Libín 1096 Prachatice B10:3
1813. 02. 2016 14:00Hluboká n. Vlt. AVodňany B10:6
1926. 02. 2016 18:00TJ Libín 1096 Prachatice BVodňany B10:3
1927. 02. 2016 15:00Blatná AHluboká n. Vlt. A10:0
1923. 02. 2016 19:00Přídolí AKST Orel B9:9
1927. 02. 2016 15:00KST Orel ASokol ČB A1:10
1926. 02. 2016 19:00VS Tábor ARUFA Bechyně A4:10
1927. 02. 2016 15:00Staving Studená ASK ZD Pojbuky10:3
2028. 02. 2016 10:30Blatná AVodňany B10:3
2028. 02. 2016 14:00TJ Libín 1096 Prachatice BHluboká n. Vlt. A8:10
2024. 09. 2015 18:00KST Orel AKST Orel B6:10
2028. 02. 2016 10:30Přídolí ASokol ČB A3:10
2028. 02. 2016 10:00Staving Studená ARUFA Bechyně A10:4
2028. 02. 2016 10:30VS Tábor ASK ZD Pojbuky10:6
2112. 03. 2016 15:00Vodňany BVS Tábor A10:4
2104. 03. 2016 18:30Hluboká n. Vlt. AStaving Studená A8:10
2112. 03. 2016 13:00RUFA Bechyně APřídolí A9:9
2112. 03. 2016 15:00SK ZD PojbukyKST Orel A10:4
2112. 03. 2016 15:00KST Orel BTJ Libín 1096 Prachatice B10:8
2111. 03. 2016 18:00Sokol ČB ABlatná A10:4
2213. 03. 2016 10:30Hluboká n. Vlt. AVS Tábor A10:3
2213. 03. 2016 10:30Vodňany BStaving Studená A9:9
2211. 03. 2016 19:00SK ZD PojbukyPřídolí A6:10
2213. 03. 2016 10:30RUFA Bechyně AKST Orel A10:3
2213. 03. 2016 10:30Sokol ČB ATJ Libín 1096 Prachatice B4:10
2213. 03. 2016 10:30KST Orel BBlatná A3:10
Krajský přebor A
103. 10. 2015 15:00SKST Týn n. Vlt. A.Cehnice A10:1
103. 10. 2015 15:00Sokol Nová Ves AElektrostav Strakonice B10:5
103. 10. 2015 17:00Blatná BTJ Libín 1096 Prachatice C10:2
103. 10. 2015 13:00Blatná CProtivín A6:10
204. 10. 2015 10:30SKST Týn n. Vlt. A.Elektrostav Strakonice B9:9
204. 10. 2015 10:30Sokol Nová Ves ACehnice A10:4
204. 10. 2015 10:30Blatná BProtivín A10:2
204. 10. 2015 14:00Blatná CTJ Libín 1096 Prachatice C3:10
317. 10. 2015 15:00TJ Libín 1096 Prachatice COST Velešín B3:10
317. 10. 2015 15:00Protivín ASokol Milevsko A10:2
317. 10. 2015 15:00SKST Týn n. Vlt. A.Blatná B10:4
316. 10. 2015 18:00Sokol Nová Ves ABlatná C9:9
418. 10. 2015 10:30TJ Libín 1096 Prachatice CSokol Milevsko A10:2
416. 10. 2015 17:30Protivín AOST Velešín B9:9
418. 10. 2015 10:30SKST Týn n. Vlt. A.Blatná C10:2
418. 10. 2015 10:30Sokol Nová Ves ABlatná B9:9
531. 10. 2015 17:00Blatná BCehnice A10:2
531. 10. 2015 13:00Blatná CElektrostav Strakonice B6:10
531. 10. 2015 17:00OST Velešín BSKST Týn n. Vlt. A.10:5
531. 10. 2015 15:00Sokol Milevsko ASokol Nová Ves A6:10
608. 11. 2015 17:30Blatná BElektrostav Strakonice B10:4
601. 11. 2015 14:00Blatná CCehnice A7:10
627. 10. 2015 18:00OST Velešín BSokol Nová Ves A10:3
601. 11. 2015 10:30Sokol Milevsko ASKST Týn n. Vlt. A.9:9
714. 11. 2015 15:00SKST Týn n. Vlt. A.Sokol Nová Ves A10:7
725. 09. 2015 19:30Blatná BBlatná C10:4
714. 11. 2015 17:00OST Velešín BSokol Milevsko A10:5
714. 11. 2015 15:00TJ Libín 1096 Prachatice CProtivín A10:7
714. 11. 2015 15:00Cehnice AElektrostav Strakonice B0:10
828. 11. 2015 15:00Cehnice ATJ Libín 1096 Prachatice C9:9
828. 11. 2015 15:00Elektrostav Strakonice BProtivín A10:7
828. 11. 2015 17:00Blatná BOST Velešín B3:10
828. 11. 2015 13:00Blatná CSokol Milevsko A7:10
929. 11. 2015 10:30Cehnice AProtivín A4:10
929. 11. 2015 10:30Elektrostav Strakonice BTJ Libín 1096 Prachatice C8:10
929. 11. 2015 10:30Blatná BSokol Milevsko A10:4
929. 11. 2015 14:00Blatná COST Velešín B1:10
1010. 12. 2015 18:00OST Velešín BCehnice A10:0
1012. 12. 2015 15:00Sokol Milevsko AElektrostav Strakonice B10:3
1018. 12. 2015 18:00TJ Libín 1096 Prachatice CSKST Týn n. Vlt. A.10:6
1012. 12. 2015 15:00Protivín ASokol Nová Ves A10:3
1113. 12. 2015 10:30OST Velešín BElektrostav Strakonice B10:1
1113. 12. 2015 10:30Sokol Milevsko ACehnice A10:8
1113. 12. 2015 10:30TJ Libín 1096 Prachatice CSokol Nová Ves A10:8
1113. 12. 2015 10:30Protivín ASKST Týn n. Vlt. A.10:7
1209. 01. 2016 15:00Cehnice ASKST Týn n. Vlt. A.8:10
1209. 01. 2016 15:00Elektrostav Strakonice BSokol Nová Ves A10:1
1209. 01. 2016 15:00TJ Libín 1096 Prachatice CBlatná B8:10
1208. 01. 2016 17:00Protivín ABlatná C10:2
1310. 01. 2016 10:30Elektrostav Strakonice BSKST Týn n. Vlt. A.WO
1310. 01. 2016 10:30Cehnice ASokol Nová Ves A7:10
1310. 01. 2016 10:30Protivín ABlatná B9:9
1310. 01. 2016 10:30TJ Libín 1096 Prachatice CBlatná C10:1
1423. 01. 2016 17:00OST Velešín BTJ Libín 1096 Prachatice C10:3
1423. 01. 2016 15:00Sokol Milevsko AProtivín A1:10
1423. 01. 2016 16:00Blatná BSKST Týn n. Vlt. A.10:5
1423. 01. 2016 13:00Blatná CSokol Nová Ves A7:10
1524. 01. 2016 10:30Sokol Milevsko ATJ Libín 1096 Prachatice C1:10
1524. 01. 2016 12:30OST Velešín BProtivín A10:2
1523. 01. 2016 10:00Blatná CSKST Týn n. Vlt. A.3:10
1523. 01. 2016 19:00Blatná BSokol Nová Ves A10:1
1606. 02. 2016 15:00Cehnice ABlatná B5:10
1606. 02. 2016 15:00Elektrostav Strakonice BBlatná C10:0wo
1606. 02. 2016 15:00SKST Týn n. Vlt. A.OST Velešín B4:10
1614. 02. 2016 14:30Sokol Nová Ves ASokol Milevsko A10:3
1707. 02. 2016 10:30Elektrostav Strakonice BBlatná B2:10
1707. 02. 2016 10:30Cehnice ABlatná C10:7
1729. 01. 2016 18:00Sokol Nová Ves AOST Velešín B0:10
1703. 02. 2016 19:15SKST Týn n. Vlt. A.Sokol Milevsko A3:10
1813. 02. 2016 15:00Sokol Nová Ves ASKST Týn n. Vlt. A.5:10
1828. 09. 2015 15:00Blatná CBlatná B5:10
1813. 02. 2016 15:00Sokol Milevsko AOST Velešín B7:10
1813. 02. 2016 15:00Protivín ATJ Libín 1096 Prachatice C10:4
1813. 02. 2016 15:00Elektrostav Strakonice BCehnice A6:10
1927. 02. 2016 14:00TJ Libín 1096 Prachatice CCehnice A10:2
1927. 02. 2016 15:00Protivín AElektrostav Strakonice B4:10
1921. 02. 2016 15:00OST Velešín BBlatná B10:7
1927. 02. 2016 15:00Sokol Milevsko ABlatná C10:1
2026. 02. 2016 17:00Protivín ACehnice A10:1
2028. 02. 2016 10:30TJ Libín 1096 Prachatice CElektrostav Strakonice B10:5
2028. 02. 2016 10:30Sokol Milevsko ABlatná B10:3
2028. 02. 2016 10:30OST Velešín BBlatná C10:4
2109. 03. 2016 18:00Cehnice AOST Velešín B1:10
2112. 03. 2016 15:00Elektrostav Strakonice BSokol Milevsko A10:3
2112. 03. 2016 15:00SKST Týn n. Vlt. A.TJ Libín 1096 Prachatice C10:5
2110. 02. 2016 17:30Sokol Nová Ves AProtivín A4:10
2213. 03. 2016 10:30Elektrostav Strakonice BOST Velešín B6:10
2213. 03. 2016 10:30Cehnice ASokol Milevsko A10:7
2209. 03. 2016 18:15Sokol Nová Ves ATJ Libín 1096 Prachatice C8:10
2213. 03. 2016 10:30SKST Týn n. Vlt. A.Protivín A10:7
Krajský přebor B
126. 09. 2015 09:30Sokol Tábor ADDM Soběslav A7:10
103. 10. 2015 15:00Sp. MAS Sez. Ústí AVS Tábor B10:3
103. 10. 2015 10:00SK Jindřichův Hradec AJiskra Třeboň A4:10
103. 10. 2015 16:30OST Kardašova ŘečiceBorovany A10:1
201. 10. 2015 19:30Sokol Tábor AVS Tábor B6:10
202. 10. 2015 18:00Sp. MAS Sez. Ústí ADDM Soběslav A5:10
202. 10. 2015 18:30SK Jindřichův Hradec ABorovany A10:5
204. 10. 2015 10:30OST Kardašova ŘečiceJiskra Třeboň A8:10
317. 10. 2015 15:00Jiskra Třeboň AHluboká n. Vlt. B10:5
316. 10. 2015 19:00Borovany AStaving Studená B9:9
317. 10. 2015 15:00Sokol Tábor ASK Jindřichův Hradec A3:10
317. 10. 2015 15:00Sp. MAS Sez. Ústí AOST Kardašova Řečice10:8
418. 10. 2015 10:30Jiskra Třeboň AStaving Studená B10:2
414. 10. 2015 19:00Borovany AHluboká n. Vlt. B3:10
418. 10. 2015 10:30Sokol Tábor AOST Kardašova Řečice3:10
413. 10. 2015 18:00Sp. MAS Sez. Ústí ASK Jindřichův Hradec A10:2
504. 11. 2015 18:30SK Jindřichův Hradec ADDM Soběslav A1:10
531. 10. 2015 16:30OST Kardašova ŘečiceVS Tábor B10:4
531. 10. 2015 14:00Hluboká n. Vlt. BSokol Tábor A7:10
531. 10. 2015 18:00Staving Studená BSp. MAS Sez. Ústí A7:10
630. 10. 2015 18:30SK Jindřichův Hradec AVS Tábor B10:3
601. 11. 2015 10:30OST Kardašova ŘečiceDDM Soběslav A10:7
630. 10. 2015 18:30Hluboká n. Vlt. BSp. MAS Sez. Ústí A10:7
601. 11. 2015 13:00Staving Studená BSokol Tábor A10:2
714. 11. 2015 15:00Sokol Tábor ASp. MAS Sez. Ústí A1:10
713. 11. 2015 18:30SK Jindřichův Hradec AOST Kardašova Řečice10:1
714. 11. 2015 14:00Hluboká n. Vlt. BStaving Studená B4:10
710. 11. 2015 18:30Jiskra Třeboň ABorovany A10:5
709. 11. 2015 18:30DDM Soběslav AVS Tábor B10:3
828. 11. 2015 15:00DDM Soběslav AJiskra Třeboň A10:3
827. 11. 2015 19:00VS Tábor BBorovany A6:10
828. 11. 2015 10:00SK Jindřichův Hradec AHluboká n. Vlt. B7:10
828. 11. 2015 16:30OST Kardašova ŘečiceStaving Studená B10:3
925. 11. 2015 19:00DDM Soběslav ABorovany A10:0
929. 11. 2015 10:30VS Tábor BJiskra Třeboň A8:10
927. 11. 2015 18:30SK Jindřichův Hradec AStaving Studená B9:9
929. 11. 2015 10:30OST Kardašova ŘečiceHluboká n. Vlt. B10:0wo
1008. 12. 2015 18:30Hluboká n. Vlt. BDDM Soběslav A7:10
1012. 12. 2015 18:00Staving Studená BVS Tábor B10:2
1012. 12. 2015 15:00Jiskra Třeboň ASokol Tábor A10:5
1014. 12. 2015 18:30Borovany ASp. MAS Sez. Ústí A1:10
1104. 12. 2015 19:00Hluboká n. Vlt. BVS Tábor B10:0
1113. 12. 2015 13:00Staving Studená BDDM Soběslav A3:10
1113. 12. 2015 10:30Jiskra Třeboň ASp. MAS Sez. Ústí A10:7
1113. 12. 2015 10:30Borovany ASokol Tábor A10:4
1209. 01. 2016 15:00DDM Soběslav ASokol Tábor A10:3
1209. 01. 2016 16:00VS Tábor BSp. MAS Sez. Ústí A8:10
1209. 01. 2016 15:00Jiskra Třeboň ASK Jindřichův Hradec A7:10
1209. 01. 2016 15:00Borovany AOST Kardašova Řečice9:9
1310. 01. 2016 10:30VS Tábor BSokol Tábor A10:3
1308. 01. 2016 18:00DDM Soběslav ASp. MAS Sez. Ústí A10:8
1308. 01. 2016 18:30Borovany ASK Jindřichův Hradec A10:5
1310. 01. 2016 10:30Jiskra Třeboň AOST Kardašova Řečice10:3
1423. 01. 2016 14:00Hluboká n. Vlt. BJiskra Třeboň A7:10
1423. 01. 2016 18:00Staving Studená BBorovany A10:7
1422. 01. 2016 18:30SK Jindřichův Hradec ASokol Tábor A10:4
1423. 01. 2016 16:30OST Kardašova ŘečiceSp. MAS Sez. Ústí A5:10
1524. 01. 2016 13:00Staving Studená BJiskra Třeboň A8:10
1515. 01. 2016 18:30Hluboká n. Vlt. BBorovany A10:6
1524. 01. 2016 10:30OST Kardašova ŘečiceSokol Tábor A10:0wo
1520. 01. 2016 18:30SK Jindřichův Hradec ASp. MAS Sez. Ústí A5:10
1603. 02. 2016 19:00DDM Soběslav ASK Jindřichův Hradec A10:5
1606. 02. 2016 16:00VS Tábor BOST Kardašova Řečice9:9
1606. 02. 2016 15:00Sokol Tábor AHluboká n. Vlt. B9:9
1602. 02. 2016 18:00Sp. MAS Sez. Ústí AStaving Studená B10:6
1707. 02. 2016 10:30VS Tábor BSK Jindřichův Hradec A10:7
1707. 02. 2016 10:30DDM Soběslav AOST Kardašova Řečice10:3
1705. 02. 2016 18:00Sp. MAS Sez. Ústí AHluboká n. Vlt. B10:4
1707. 02. 2016 10:30Sokol Tábor AStaving Studená B6:10
1816. 02. 2016 18:00Sp. MAS Sez. Ústí ASokol Tábor A10:2
1813. 02. 2016 16:30OST Kardašova ŘečiceSK Jindřichův Hradec A9:9
1813. 02. 2016 18:00Staving Studená BHluboká n. Vlt. B10:5
1813. 02. 2016 15:00Borovany AJiskra Třeboň A10:3
1812. 02. 2016 19:00VS Tábor BDDM Soběslav A4:10
1927. 02. 2016 15:00Jiskra Třeboň ADDM Soběslav A5:10
1926. 02. 2016 19:00Borovany AVS Tábor B10:5
1927. 02. 2016 14:00Hluboká n. Vlt. BSK Jindřichův Hradec A7:10
1927. 02. 2016 18:00Staving Studená BOST Kardašova Řečice10:7
2017. 02. 2016 19:00Borovany ADDM Soběslav A7:10
2028. 02. 2016 10:30Jiskra Třeboň AVS Tábor B10:5
2028. 02. 2016 13:00Staving Studená BSK Jindřichův Hradec A9:9
2026. 02. 2016 18:30Hluboká n. Vlt. BOST Kardašova Řečice6:10
2112. 03. 2016 10:00DDM Soběslav AHluboká n. Vlt. B6:10
2112. 03. 2016 09:30VS Tábor BStaving Studená B10:2
2103. 03. 2016 19:00Sokol Tábor AJiskra Třeboň A8:10
2110. 03. 2016 18:00Sp. MAS Sez. Ústí ABorovany A10:0
2213. 03. 2016 10:30VS Tábor BHluboká n. Vlt. B9:9
2209. 03. 2016 19:00DDM Soběslav AStaving Studená B9:9
2208. 03. 2016 18:00Sp. MAS Sez. Ústí AJiskra Třeboň A10:3
2202. 03. 2016 19:00Sokol Tábor ABorovany A3:10
Krajská soutěž A
102. 11. 2015 18:15Dolní Třebonín APedagog ČB B6:10
130. 09. 2015 18:00Start ČB ATJ Slovan Černý Dub A9:9
125. 09. 2015 18:00Spartak Kaplice ASokol Nová Ves B10:4
123. 09. 2015 18:00HolubovLoučovice Brod A10:7
229. 09. 2015 18:00Pedagog ČB BTJ Slovan Černý Dub A5:10
204. 10. 2015 10:30Start ČB ADolní Třebonín A10:8
201. 10. 2015 18:00Spartak Kaplice ALoučovice Brod A10:6
230. 09. 2015 18:00HolubovSokol Nová Ves B10:3
317. 10. 2015 15:00Dolní Třebonín ASpartak Kaplice A0:10
314. 10. 2015 18:00
výměna pořadatelství
TJ Slovan Černý Dub AHolubov4:10
317. 10. 2015 15:00KST Orel CPedagog ČB B6:10
312. 10. 2015 18:30Sokol ČB BStart ČB A10:6
418. 10. 2015 10:30Dolní Třebonín AHolubov4:10
409. 10. 2015 18:30TJ Slovan Černý Dub ASpartak Kaplice A5:10
418. 10. 2015 10:30KST Orel CStart ČB A10:7
414. 10. 2015 18:30Sokol ČB BPedagog ČB B10:5
523. 10. 2015 18:00Spartak Kaplice AKST Orel C8:10
521. 10. 2015 18:00HolubovSokol ČB B10:7
531. 10. 2015 15:00Sokol Nová Ves BDolní Třebonín A10:0
506. 11. 2015 18:00Loučovice Brod ATJ Slovan Černý Dub A8:10
630. 10. 2015 18:00Spartak Kaplice ASokol ČB B10:8
628. 10. 2015 18:00HolubovKST Orel C6:10
630. 10. 2015 18:00Sokol Nová Ves BTJ Slovan Černý Dub A9:9
601. 11. 2015 10:30Loučovice Brod ADolní Třebonín A10:6
714. 11. 2015 15:00KST Orel CSokol ČB B10:4
714. 11. 2015 15:00Pedagog ČB BStart ČB A10:6
711. 11. 2015 18:00Spartak Kaplice AHolubov10:4
705. 12. 2015 15:00Sokol Nová Ves BLoučovice Brod A7:10
716. 11. 2015 18:00Dolní Třebonín ATJ Slovan Černý Dub A3:10
828. 11. 2015 15:00KST Orel CSokol Nová Ves B10:1
823. 11. 2015 18:30Sokol ČB BLoučovice Brod A10:5
828. 11. 2015 15:00Pedagog ČB BSpartak Kaplice A3:10
828. 11. 2015 15:00Start ČB AHolubov10:5
929. 11. 2015 10:30KST Orel CLoučovice Brod A10:7
925. 11. 2015 18:30Sokol ČB BSokol Nová Ves B10:6
929. 11. 2015 10:30Pedagog ČB BHolubov9:9
929. 11. 2015 10:30Start ČB ASpartak Kaplice A4:10
1012. 12. 2015 15:00Sokol Nová Ves BPedagog ČB B5:10
1012. 12. 2015 15:00Loučovice Brod AStart ČB A10:4
1012. 12. 2015 15:00Dolní Třebonín AKST Orel C6:10
1011. 12. 2015 18:30TJ Slovan Černý Dub ASokol ČB B10:8
1113. 12. 2015 10:30Sokol Nová Ves BStart ČB A9:9
1113. 12. 2015 10:30Loučovice Brod APedagog ČB B5:10
1113. 12. 2015 10:30Sokol ČB BDolní Třebonín A10:3
1114. 12. 2015 19:00TJ Slovan Černý Dub AKST Orel C9:9
1212. 01. 2016 18:30Pedagog ČB BDolní Třebonín A10:7
1208. 01. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub AStart ČB A9:9
1208. 01. 2016 18:00Sokol Nová Ves BSpartak Kaplice A3:10
1211. 01. 2016 18:00Loučovice Brod AHolubov10:4
1315. 01. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub APedagog ČB B7:10
1310. 01. 2016 10:30Dolní Třebonín AStart ČB A7:10
1314. 01. 2016 18:30Loučovice Brod ASpartak Kaplice A8:10
1313. 01. 2016 18:00Sokol Nová Ves BHolubov2:10
1418. 01. 2016 18:30Spartak Kaplice ADolní Třebonín A10:8
1422. 02. 2016 18:30
výměna pořadatelství, odehrát nejpozději viz. datum
HolubovTJ Slovan Černý Dub A10:8
1414. 01. 2016 18:30Pedagog ČB BKST Orel C6:10
1414. 01. 2016 18:00Start ČB ASokol ČB B5:10
1520. 01. 2016 18:00HolubovDolní Třebonín A10:7
1522. 01. 2016 18:00Spartak Kaplice ATJ Slovan Černý Dub A10:4
1521. 01. 2016 18:30Start ČB AKST Orel C10:7
1521. 01. 2016 18:30Pedagog ČB BSokol ČB B9:9
1627. 01. 2016 19:00KST Orel CSpartak Kaplice A0:10wo
1627. 01. 2016 18:30Sokol ČB BHolubov2:10
1607. 02. 2016 11:00Dolní Třebonín ASokol Nová Ves B10:5
1605. 02. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ALoučovice Brod A10:8
1701. 02. 2016 18:30Sokol ČB BSpartak Kaplice A4:10
1703. 02. 2016 19:00KST Orel CHolubov8:10
1708. 02. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ASokol Nová Ves B8:10
1701. 02. 2016 18:00Dolní Třebonín ALoučovice Brod A9:9
1810. 02. 2016 18:30Sokol ČB BKST Orel C10:6
1804. 02. 2016 18:30Start ČB APedagog ČB B8:10
1815. 02. 2016 18:00HolubovSpartak Kaplice A8:10
1813. 02. 2016 15:00Loučovice Brod ASokol Nová Ves B10:6
1804. 03. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ADolní Třebonín A10:5
1926. 02. 2016 18:30Sokol Nová Ves BKST Orel C10:6
1917. 02. 2016 19:00Loučovice Brod ASokol ČB B10:5
1910. 02. 2016 18:30Spartak Kaplice APedagog ČB B10:2
1910. 02. 2016 18:00HolubovStart ČB A10:4
2024. 02. 2016 19:00Loučovice Brod AKST Orel C10:8
2024. 02. 2016 18:00Sokol Nová Ves BSokol ČB B10:8
2009. 03. 2016 18:00HolubovPedagog ČB B9:9
2026. 02. 2016 18:00Spartak Kaplice AStart ČB A10:4
2103. 03. 2016 18:00Pedagog ČB BSokol Nová Ves B10:5
2103. 03. 2016 18:00Start ČB ALoučovice Brod A10:7
2102. 03. 2016 18:45KST Orel CDolní Třebonín A10:5
2107. 03. 2016 18:00Sokol ČB BTJ Slovan Černý Dub A10:5
2210. 03. 2016 18:30Start ČB ASokol Nová Ves B9:9
2210. 03. 2016 18:00Pedagog ČB BLoučovice Brod A8:10
2213. 03. 2016 10:30Dolní Třebonín ASokol ČB B0:10wo
2209. 03. 2016 19:00KST Orel CTJ Slovan Černý Dub A10:1
Krajská soutěž B
103. 10. 2015 15:00TJ Osek ASokol Vodňany C9:9
103. 10. 2015 17:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Mirotice10:2
103. 10. 2015 15:00TJ Sokol PísekSK Malovice A7:10
103. 10. 2015 15:00SKP Prachatice AProtivín B9:9
202. 10. 2015 18:30TJ Osek ATJ Sokol Mirotice9:9
202. 10. 2015 18:30TJ Třebohostice ASokol Vodňany C10:6
204. 10. 2015 10:30TJ Sokol PísekProtivín B1:10
204. 10. 2015 10:30SKP Prachatice ASK Malovice A10:6
307. 10. 2015 18:00SK Malovice ASokol Strakonice A10:7
317. 10. 2015 15:00Protivín BElektrostav Strakonice C10:2
314. 10. 2015 18:00TJ Osek ATJ Sokol Písek10:2
317. 10. 2015 17:00TJ Třebohostice ASKP Prachatice A10:6
418. 10. 2015 10:30SK Malovice AElektrostav Strakonice C10:7
413. 10. 2015 17:00Protivín BSokol Strakonice A7:10
418. 10. 2015 10:30TJ Osek ASKP Prachatice A10:5
416. 10. 2015 18:30TJ Třebohostice ATJ Sokol Písek10:0
531. 10. 2015 15:00TJ Sokol PísekSokol Vodňany C8:10
531. 10. 2015 15:00SKP Prachatice ATJ Sokol Mirotice10:6
521. 10. 2015 18:00Sokol Strakonice ATJ Osek A10:6
523. 10. 2015 18:00Elektrostav Strakonice CTJ Třebohostice A6:10
601. 11. 2015 10:30TJ Sokol PísekTJ Sokol Mirotice1:10
601. 11. 2015 10:30SKP Prachatice ASokol Vodňany C8:10
630. 10. 2015 18:00Sokol Strakonice ATJ Třebohostice A9:9
630. 10. 2015 18:00Elektrostav Strakonice CTJ Osek A10:8
711. 11. 2015 18:30TJ Osek ATJ Třebohostice A7:10
714. 11. 2015 15:00TJ Sokol PísekSKP Prachatice A5:10
714. 11. 2015 15:00Sokol Strakonice AElektrostav Strakonice C10:6
713. 11. 2015 18:00SK Malovice AProtivín B10:6
712. 11. 2015 18:00Sokol Vodňany CTJ Sokol Mirotice7:10
825. 11. 2015 18:30Sokol Vodňany CSK Malovice A10:4
827. 11. 2015 17:00
změna pořadatelství
Protivín BTJ Sokol Mirotice6:10
828. 11. 2015 15:00TJ Sokol PísekSokol Strakonice A7:10
828. 11. 2015 15:00SKP Prachatice AElektrostav Strakonice C10:3
929. 11. 2015 10:30Sokol Vodňany CProtivín B9:9
926. 11. 2015 19:00TJ Sokol MiroticeSK Malovice A8:10
929. 11. 2015 10:30TJ Sokol PísekElektrostav Strakonice C8:10
929. 11. 2015 10:30SKP Prachatice ASokol Strakonice A8:10
1016. 12. 2015 18:00Sokol Strakonice ASokol Vodňany C7:10
1004. 12. 2015 18:00Elektrostav Strakonice CTJ Sokol Mirotice10:6
1012. 12. 2015 15:00SK Malovice ATJ Osek A10:7
1012. 12. 2015 15:00Protivín BTJ Třebohostice A6:10
1115. 12. 2015 18:30
změna pořadatelství
Sokol Strakonice ATJ Sokol Mirotice5:10
1111. 12. 2015 18:00Elektrostav Strakonice CSokol Vodňany C10:6
1108. 12. 2015 19:00SK Malovice ATJ Třebohostice A3:10
1113. 12. 2015 10:30Protivín BTJ Osek A9:9
1209. 01. 2016 15:00Sokol Vodňany CTJ Osek A10:7
1209. 01. 2016 15:00TJ Sokol MiroticeTJ Třebohostice A2:10
1208. 01. 2016 18:00SK Malovice ATJ Sokol Písek10:0
1209. 01. 2016 15:00Protivín BSKP Prachatice A9:9
1307. 01. 2016 19:00TJ Sokol MiroticeTJ Osek A10:4
1310. 01. 2016 10:30Sokol Vodňany CTJ Třebohostice A10:8
1310. 01. 2016 10:30Protivín BTJ Sokol Písek10:1
1310. 01. 2016 10:30SK Malovice ASKP Prachatice A9:9
1420. 01. 2016 18:00Sokol Strakonice ASK Malovice A10:7
1415. 01. 2016 18:00Elektrostav Strakonice CProtivín B10:5
1413. 01. 2016 19:00TJ Sokol PísekTJ Osek A9:9
1423. 01. 2016 15:00SKP Prachatice ATJ Třebohostice A4:10
1522. 01. 2016 18:00Elektrostav Strakonice CSK Malovice A8:10
1522. 01. 2016 18:00Sokol Strakonice AProtivín B10:6
1524. 01. 2016 10:30SKP Prachatice ATJ Osek A9:9
1520. 01. 2016 19:00TJ Sokol PísekTJ Třebohostice A2:10
1606. 02. 2016 15:00Sokol Vodňany CTJ Sokol Písek10:2
1606. 02. 2016 16:00TJ Sokol MiroticeSKP Prachatice A9:9
1606. 02. 2016 15:00TJ Osek ASokol Strakonice A7:10
1605. 02. 2016 19:00TJ Třebohostice AElektrostav Strakonice C10:7
1702. 02. 2016 18:00TJ Sokol MiroticeTJ Sokol Písek10:1
1707. 02. 2016 13:00Sokol Vodňany CSKP Prachatice A8:10
1704. 02. 2016 19:00TJ Třebohostice ASokol Strakonice A10:5
1707. 02. 2016 10:30TJ Osek AElektrostav Strakonice C1:10
1812. 02. 2016 19:00TJ Třebohostice ATJ Osek A10:0
1813. 02. 2016 15:00SKP Prachatice ATJ Sokol Písek10:7
1812. 02. 2016 18:00Elektrostav Strakonice CSokol Strakonice A10:7
1809. 02. 2016 17:00Protivín BSK Malovice A10:3
1813. 02. 2016 13:00
Sokolovna Vodňany
TJ Sokol MiroticeSokol Vodňany C10:4
1925. 02. 2016 18:00SK Malovice ASokol Vodňany C10:7
1927. 02. 2016 13:00TJ Sokol MiroticeProtivín B10:4
1924. 02. 2016 18:00Sokol Strakonice ATJ Sokol Písek10:0
1919. 02. 2016 18:00Elektrostav Strakonice CSKP Prachatice A10:3
2028. 02. 2016 10:00Protivín BSokol Vodňany C9:9
2028. 02. 2016 10:00SK Malovice ATJ Sokol Mirotice2:10
2026. 02. 2016 18:00Elektrostav Strakonice CTJ Sokol Písek10:2
2028. 02. 2016 16:00Sokol Strakonice ASKP Prachatice A10:4
2102. 03. 2016 18:00Sokol Vodňany CSokol Strakonice A10:2
2112. 03. 2016 15:00TJ Sokol MiroticeElektrostav Strakonice C10:4
2109. 03. 2016 18:30TJ Osek ASK Malovice A10:3
2112. 03. 2016 17:00TJ Třebohostice AProtivín B10:2
2209. 03. 2016 18:00Sokol Strakonice ATJ Sokol Mirotice10:7
2213. 03. 2016 14:00Sokol Vodňany CElektrostav Strakonice C10:4
2208. 03. 2016 18:30TJ Třebohostice ASK Malovice A10:8
2213. 03. 2016 10:30TJ Osek AProtivín B9:9
Krajská soutěž C
103. 10. 2015 15:00TJ Sokol Suchdol AST KD Dačice A10:6
103. 10. 2015 15:00Jiskra Třeboň BSK Jindřichův Hradec B10:3
124. 09. 2015 19:30HB Veselí n. Luž. ASokol Zliv A10:3
103. 10. 2015 15:00DDM Soběslav BSKST Týn n. Vlt. B10:2
204. 10. 2015 10:30TJ Sokol Suchdol ASK Jindřichův Hradec B9:9
204. 10. 2015 10:30Jiskra Třeboň BST KD Dačice A3:10
228. 09. 2015 18:00HB Veselí n. Luž. ASKST Týn n. Vlt. B10:6
202. 10. 2015 20:00DDM Soběslav BSokol Zliv A10:2
315. 10. 2015 18:30Staving Studená CSokol Zliv A8:10
317. 10. 2015 15:00Včelnice ASKST Týn n. Vlt. B10:7
308. 10. 2015 18:30ST KD Dačice AHB Veselí n. Luž. A10:8
317. 10. 2015 10:00SK Jindřichův Hradec BDDM Soběslav B9:9
418. 10. 2015 10:00Staving Studená CSKST Týn n. Vlt. B6:10
405. 10. 2015 18:30Včelnice ASokol Zliv A10:6
416. 10. 2015 19:00ST KD Dačice ADDM Soběslav B10:4
416. 10. 2015 18:30SK Jindřichův Hradec BHB Veselí n. Luž. A7:10
531. 10. 2015 15:00TJ Sokol Suchdol AStaving Studená C10:6
531. 10. 2015 15:00Jiskra Třeboň BVčelnice A10:3
530. 10. 2015 18:30Sokol Zliv AST KD Dačice A3:10
521. 10. 2015 19:15SKST Týn n. Vlt. BSK Jindřichův Hradec B7:10
601. 11. 2015 10:30TJ Sokol Suchdol AVčelnice A10:4
601. 11. 2015 10:30Jiskra Třeboň BStaving Studená C10:7
627. 10. 2015 18:30Sokol Zliv ASK Jindřichův Hradec B6:10
601. 11. 2015 10:30SKST Týn n. Vlt. BST KD Dačice A6:10
714. 11. 2015 15:00TJ Sokol Suchdol AJiskra Třeboň B7:10
712. 11. 2015 19:00HB Veselí n. Luž. ADDM Soběslav B3:10
703. 11. 2015 18:30Sokol Zliv ASKST Týn n. Vlt. B10:8
714. 11. 2015 10:00ST KD Dačice ASK Jindřichův Hradec B8:10
714. 11. 2015 15:00Staving Studená CVčelnice A10:8
828. 11. 2015 15:00Staving Studená CST KD Dačice A8:10
828. 11. 2015 15:00Včelnice ASK Jindřichův Hradec B10:7
828. 11. 2015 15:00TJ Sokol Suchdol AHB Veselí n. Luž. A9:9
824. 11. 2015 18:30Jiskra Třeboň BDDM Soběslav B10:3
929. 11. 2015 10:00Staving Studená CSK Jindřichův Hradec B8:10
929. 11. 2015 10:30Včelnice AST KD Dačice A6:10
929. 11. 2015 10:30TJ Sokol Suchdol ADDM Soběslav B10:6
929. 11. 2015 10:30Jiskra Třeboň BHB Veselí n. Luž. A10:7
1012. 12. 2015 15:00HB Veselí n. Luž. AStaving Studená C9:9
1012. 12. 2015 15:00DDM Soběslav BVčelnice A10:3
1012. 12. 2015 15:00Sokol Zliv ATJ Sokol Suchdol A3:10
1002. 12. 2015 19:15SKST Týn n. Vlt. BJiskra Třeboň B10:8
1113. 12. 2015 10:30HB Veselí n. Luž. AVčelnice A10:4
1113. 12. 2015 10:30DDM Soběslav BStaving Studená C10:3
1103. 12. 2015 18:30Sokol Zliv AJiskra Třeboň B4:10
1113. 12. 2015 10:30SKST Týn n. Vlt. BTJ Sokol Suchdol A2:10
1209. 01. 2016 10:00ST KD Dačice ATJ Sokol Suchdol A10:5
1209. 01. 2016 10:00SK Jindřichův Hradec BJiskra Třeboň B4:10
1207. 01. 2016 18:30Sokol Zliv AHB Veselí n. Luž. A6:10
1209. 01. 2016 15:00SKST Týn n. Vlt. BDDM Soběslav B9:9
1308. 01. 2016 18:30SK Jindřichův Hradec BTJ Sokol Suchdol A1:10
1308. 01. 2016 19:00ST KD Dačice AJiskra Třeboň B10:8
1310. 01. 2016 10:30SKST Týn n. Vlt. BHB Veselí n. Luž. A9:9
1314. 01. 2016 18:30Sokol Zliv ADDM Soběslav B2:10
1419. 01. 2016 18:30Sokol Zliv AStaving Studená C2:10
1423. 01. 2016 15:00SKST Týn n. Vlt. BVčelnice A10:7
1421. 01. 2016 19:00HB Veselí n. Luž. AST KD Dačice A4:10
1423. 01. 2016 15:00DDM Soběslav BSK Jindřichův Hradec B7:10
1514. 01. 2016 18:30SKST Týn n. Vlt. BStaving Studená C6:10
1518. 02. 2016 18:30Sokol Zliv AVčelnice A4:10
1518. 01. 2016 19:00DDM Soběslav BST KD Dačice A2:10
1524. 01. 2016 10:30HB Veselí n. Luž. ASK Jindřichův Hradec B10:2
1606. 02. 2016 15:00Staving Studená CTJ Sokol Suchdol A10:6
1606. 02. 2016 15:00Včelnice AJiskra Třeboň B6:10
1603. 02. 2016 19:00ST KD Dačice ASokol Zliv A10:3
1606. 02. 2016 10:00SK Jindřichův Hradec BSKST Týn n. Vlt. B10:4
1707. 02. 2016 10:30Včelnice ATJ Sokol Suchdol A10:8
1707. 02. 2016 10:00Staving Studená CJiskra Třeboň B10:7
1705. 02. 2016 18:30SK Jindřichův Hradec BSokol Zliv A10:1
1727. 01. 2016 19:00ST KD Dačice ASKST Týn n. Vlt. B10:3
1812. 02. 2016 19:00Jiskra Třeboň BTJ Sokol Suchdol A8:10
1804. 02. 2016 18:30DDM Soběslav BHB Veselí n. Luž. A7:10
1811. 02. 2016 17:30SKST Týn n. Vlt. BSokol Zliv A10:1
1813. 02. 2016 10:00SK Jindřichův Hradec BST KD Dačice A9:9
1813. 02. 2016 15:00Včelnice AStaving Studená C4:10
1927. 02. 2016 10:00ST KD Dačice AStaving Studená C8:10
1919. 02. 2016 18:00SK Jindřichův Hradec BVčelnice A9:9
1927. 02. 2016 15:00HB Veselí n. Luž. ATJ Sokol Suchdol A10:7
1920. 01. 2016 19:00DDM Soběslav BJiskra Třeboň B9:9
2026. 02. 2016 18:30SK Jindřichův Hradec BStaving Studená C7:10
2026. 02. 2016 19:00ST KD Dačice AVčelnice A9:9
2028. 02. 2016 10:30DDM Soběslav BTJ Sokol Suchdol A9:9
2028. 02. 2016 10:30HB Veselí n. Luž. AJiskra Třeboň B10:5
2112. 03. 2016 15:00Staving Studená CHB Veselí n. Luž. A6:10
2112. 03. 2016 17:30Včelnice ADDM Soběslav B10:5
2112. 03. 2016 15:00TJ Sokol Suchdol ASokol Zliv A10:2
2122. 02. 2016 19:00Jiskra Třeboň BSKST Týn n. Vlt. B10:1
2213. 03. 2016 10:30Včelnice AHB Veselí n. Luž. A10:8
2210. 03. 2016 18:00Staving Studená CDDM Soběslav B10:5
2216. 02. 2016 19:00Jiskra Třeboň BSokol Zliv A10:2
2213. 03. 2016 10:30TJ Sokol Suchdol ASKST Týn n. Vlt. B10:8
Divize
103. 10. 2015 10:00DDM SoběslavTTC Kovářov4:6
103. 10. 2015 10:00Loučovice Brod ZSOTJ Sokol České Budějovice3:7
217. 10. 2015 10:00TTC KovářovLoučovice Brod ZSO7:3
217. 10. 2015 10:00VS TáborDDM Soběslav10:0
331. 10. 2015 10:00Loučovice Brod ZSOVS Tábor1:9
308. 11. 2015 10:00TJ Sokol České BudějoviceTTC Kovářov7:3
414. 11. 2015 10:00VS TáborTJ Sokol České Budějovice8:2
406. 12. 2015 13:30DDM SoběslavLoučovice Brod ZSO2:8
506. 12. 2015 10:00TJ Sokol České BudějoviceDDM Soběslav8:2
528. 11. 2015 10:00TTC KovářovVS Tábor3:7
609. 01. 2016 10:00TTC KovářovDDM Soběslav9:1
609. 01. 2016 10:00TJ Sokol České BudějoviceLoučovice Brod ZSO7:3
723. 01. 2016 10:00Loučovice Brod ZSOTTC Kovářov2:8
723. 01. 2016 10:00DDM SoběslavVS Tábor2:8
806. 02. 2016 10:00VS TáborLoučovice Brod ZSO9:1
805. 02. 2016 19:30TTC KovářovTJ Sokol České Budějovice8:2
912. 03. 2016 10:00TJ Sokol České BudějoviceVS Tábor0:10
927. 02. 2016 14:00Loučovice Brod ZSODDM Soběslav5:5
1027. 02. 2016 09:00DDM SoběslavTJ Sokol České Budějovice3:7
1027. 02. 2016 10:00VS TáborTTC Kovářov6:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS