Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
103. 10. 2015 09:00Dioss Nýřany ASK Jiskra Domažlice A10:6
103. 10. 2015 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Kdyně A10:3
103. 10. 2015 10:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Lhůta A10:4
103. 10. 2015 10:00TJ Dobřany ATJ Sokol Břasy A10:0
103. 10. 2015 09:00KOC Sušice ATJ Union Plzeň A3:10
103. 10. 2015 09:00KST Klatovy ATJ Union Plzeň B10:3
203. 10. 2015 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Kdyně A6:10
212. 10. 2015 19:00TJ Slavoj Stod ASK Jiskra Domažlice A10:6
203. 10. 2015 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Břasy A10:0
203. 10. 2015 15:00TJ Dobřany ATJ Sokol Lhůta A10:5
203. 10. 2015 14:00KOC Sušice ATJ Union Plzeň B9:9
203. 10. 2015 14:00KST Klatovy ATJ Union Plzeň A1:10
317. 10. 2015 09:00Dioss Nýřany ATJ Union Plzeň A2:10
317. 10. 2015 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Union Plzeň B5:10
317. 10. 2015 09:00TJ Sokol Lhůta AKOC Sušice A7:10
317. 10. 2015 09:00TJ Sokol Břasy AKST Klatovy A4:10
317. 10. 2015 09:00SK Jiskra Domažlice ASKUŘ Plzeň A4:10
317. 10. 2015 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Dobřany A9:9
417. 10. 2015 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Union Plzeň A2:10
417. 10. 2015 14:00Dioss Nýřany ATJ Union Plzeň B9:9
417. 10. 2015 14:00TJ Sokol Lhůta AKST Klatovy A3:10
417. 10. 2015 14:00TJ Sokol Břasy AKOC Sušice A9:9
417. 10. 2015 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Dobřany A9:9
417. 10. 2015 14:00TJ Sokol Kdyně ASKUŘ Plzeň A8:10
531. 10. 2015 09:00Dioss Nýřany ASKUŘ Plzeň A4:10
531. 10. 2015 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Dobřany A10:0
531. 10. 2015 09:00KOC Sušice ASK Jiskra Domažlice A9:9
531. 10. 2015 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Kdyně A10:1
531. 10. 2015 09:30TJ Union Plzeň ATJ Sokol Lhůta A10:0
531. 10. 2015 09:30TJ Union Plzeň BTJ Sokol Břasy A6:10
631. 10. 2015 14:00Dioss Nýřany ATJ Dobřany A10:3
631. 10. 2015 14:00TJ Slavoj Stod ASKUŘ Plzeň A5:10
631. 10. 2015 14:00KOC Sušice ATJ Sokol Kdyně A10:3
631. 10. 2015 14:00KST Klatovy ASK Jiskra Domažlice A10:1
631. 10. 2015 14:30TJ Union Plzeň ATJ Sokol Břasy A10:4
631. 10. 2015 14:30TJ Union Plzeň BTJ Sokol Lhůta A8:10
714. 11. 2015 09:00KST Klatovy AKOC Sušice A10:4
714. 11. 2015 09:30TJ Union Plzeň ATJ Union Plzeň B8:10
714. 11. 2015 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Břasy A9:9
712. 11. 2015 18:30SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Kdyně A10:7
714. 11. 2015 10:00SKUŘ Plzeň ATJ Dobřany A10:3
714. 11. 2015 09:00TJ Slavoj Stod ADioss Nýřany A10:4
828. 11. 2015 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Lhůta A6:10
828. 11. 2015 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Břasy A1:10
828. 11. 2015 09:00SK Jiskra Domažlice ATJ Union Plzeň A4:10
828. 11. 2015 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Union Plzeň B5:10
828. 11. 2015 10:00SKUŘ Plzeň AKOC Sušice A10:3
828. 11. 2015 10:00TJ Dobřany AKST Klatovy A3:10
928. 11. 2015 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Lhůta A4:10
928. 11. 2015 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Břasy A6:10
928. 11. 2015 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Union Plzeň B10:8
928. 11. 2015 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Union Plzeň A8:10
928. 11. 2015 15:00SKUŘ Plzeň AKST Klatovy A10:6
928. 11. 2015 15:00TJ Dobřany AKOC Sušice A10:7
1012. 12. 2015 09:00KOC Sušice ADioss Nýřany A10:5
1012. 12. 2015 09:00KST Klatovy ATJ Slavoj Stod A10:0
1012. 12. 2015 09:30TJ Union Plzeň ASKUŘ Plzeň A10:4
1012. 12. 2015 09:30TJ Union Plzeň BTJ Dobřany A10:6
1012. 12. 2015 09:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Lhůta A10:7
1012. 12. 2015 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Břasy A4:10
1112. 12. 2015 14:00KOC Sušice ATJ Slavoj Stod A10:8
1112. 12. 2015 14:00KST Klatovy ADioss Nýřany A10:1
1112. 12. 2015 14:30TJ Union Plzeň ATJ Dobřany A10:3
1112. 12. 2015 14:30TJ Union Plzeň BSKUŘ Plzeň A4:10
1112. 12. 2015 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Lhůta A7:10
1112. 12. 2015 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Břasy A9:9
1209. 01. 2016 09:00SK Jiskra Domažlice ADioss Nýřany A10:1
1209. 01. 2016 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod A3:10
1209. 01. 2016 09:00
Letkov u Plzně,Sportpenzion Pohoda 180
TJ Sokol Lhůta ASKUŘ Plzeň A2:10
1209. 01. 2016 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Dobřany A9:9
1209. 01. 2016 09:30TJ Union Plzeň AKOC Sušice A10:6
1209. 01. 2016 09:30TJ Union Plzeň BKST Klatovy A10:4
1309. 01. 2016 14:00TJ Sokol Kdyně ADioss Nýřany A8:10
1309. 01. 2016 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Slavoj Stod A9:9
1309. 01. 2016 14:00TJ Sokol Břasy ASKUŘ Plzeň A3:10
1309. 01. 2016 14:00
Letkov u Plzně,Sportpenzion Pohoda 180
TJ Sokol Lhůta ATJ Dobřany A8:10
1309. 01. 2016 14:30TJ Union Plzeň BKOC Sušice A10:6
1309. 01. 2016 14:30TJ Union Plzeň AKST Klatovy A10:5
1423. 01. 2016 09:30TJ Union Plzeň ADioss Nýřany A10:2
1423. 01. 2016 09:30TJ Union Plzeň BTJ Slavoj Stod A7:10
1423. 01. 2016 09:00KOC Sušice ATJ Sokol Lhůta A10:0
1423. 01. 2016 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Břasy A6:10
1423. 01. 2016 09:00SKUŘ Plzeň ASK Jiskra Domažlice A10:7
1423. 01. 2016 10:00TJ Dobřany ATJ Sokol Kdyně A10:2
1523. 01. 2016 14:30TJ Union Plzeň ATJ Slavoj Stod A10:1
1523. 01. 2016 14:30TJ Union Plzeň BDioss Nýřany A10:3
1523. 01. 2016 14:00KST Klatovy ATJ Sokol Lhůta A10:4
1523. 01. 2016 14:00KOC Sušice ATJ Sokol Břasy A10:3
1523. 01. 2016 15:00TJ Dobřany ASK Jiskra Domažlice A5:10
1523. 01. 2016 14:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Kdyně A10:1
1606. 02. 2016 10:00SKUŘ Plzeň ADioss Nýřany A10:0
1606. 02. 2016 10:00TJ Dobřany ATJ Slavoj Stod A4:10
1606. 02. 2016 09:00SK Jiskra Domažlice AKOC Sušice A7:10
1606. 02. 2016 09:00TJ Sokol Kdyně AKST Klatovy A6:10
1606. 02. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Union Plzeň A1:10
1606. 02. 2016 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Union Plzeň B10:7
1706. 02. 2016 15:00TJ Dobřany ADioss Nýřany A4:10
1706. 02. 2016 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Slavoj Stod A10:4
1706. 02. 2016 14:00TJ Sokol Kdyně AKOC Sušice A7:10
1706. 02. 2016 14:00SK Jiskra Domažlice AKST Klatovy A10:3
1706. 02. 2016 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Union Plzeň A6:10
1706. 02. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Union Plzeň B4:10
1817. 02. 2016 18:30KOC Sušice AKST Klatovy A10:4
1813. 02. 2016 09:30TJ Union Plzeň BTJ Union Plzeň A10:3
1813. 02. 2016 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Lhůta A10:2
1817. 02. 2016 18:00TJ Sokol Kdyně ASK Jiskra Domažlice A2:10
1813. 02. 2016 10:00TJ Dobřany ASKUŘ Plzeň A5:10
1811. 02. 2016 19:00Dioss Nýřany ATJ Slavoj Stod A0:10
1927. 02. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta ADioss Nýřany A10:5
1927. 02. 2016 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Slavoj Stod A10:6
1927. 02. 2016 09:30TJ Union Plzeň ASK Jiskra Domažlice A10:6
1927. 02. 2016 09:30TJ Union Plzeň BTJ Sokol Kdyně A10:4
1927. 02. 2016 09:00KOC Sušice ASKUŘ Plzeň A0:10
1927. 02. 2016 09:00KST Klatovy ATJ Dobřany A9:9
2027. 02. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Slavoj Stod A5:10
2025. 02. 2016 18:00TJ Sokol Břasy ADioss Nýřany A9:9
2027. 02. 2016 14:30TJ Union Plzeň BSK Jiskra Domažlice A6:10
2027. 02. 2016 14:30TJ Union Plzeň ATJ Sokol Kdyně A10:0
2027. 02. 2016 14:00KST Klatovy ASKUŘ Plzeň A7:10
2027. 02. 2016 14:00KOC Sušice ATJ Dobřany A5:10
2112. 03. 2016 09:00Dioss Nýřany AKOC Sušice A5:10
2112. 03. 2016 09:00TJ Slavoj Stod AKST Klatovy A7:10
2112. 03. 2016 10:00SKUŘ Plzeň ATJ Union Plzeň A10:5
2112. 03. 2016 10:00TJ Dobřany ATJ Union Plzeň B10:5
2112. 03. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta ASK Jiskra Domažlice A4:10
2112. 03. 2016 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Kdyně A10:4
2212. 03. 2016 14:00TJ Slavoj Stod AKOC Sušice A6:10
2212. 03. 2016 14:00Dioss Nýřany AKST Klatovy A5:10
2212. 03. 2016 15:00TJ Dobřany ATJ Union Plzeň A10:4
2212. 03. 2016 15:00SKUŘ Plzeň ATJ Union Plzeň B9:9
2212. 03. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Kdyně A9:9
2212. 03. 2016 14:00TJ Sokol Břasy ASK Jiskra Domažlice A9:9
Krajská soutěž 1.třídy
103. 10. 2015 09:30TJ Sokol Plzeň V. CSK Jiskra Domažlice B8:10
103. 10. 2015 09:30TJ Sokol Plzeň V. DTJ Slavoj Stod B10:4
103. 10. 2015 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Bor C10:0
103. 10. 2015 09:00TJ Sokol Horní Bělá AST DDM Stříbro A10:5
103. 10. 2015 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Klabava A10:1
103. 10. 2015 09:00SK Nevid ATJ Město Zbiroh A10:5
203. 10. 2015 14:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Slavoj Stod B10:5
203. 10. 2015 14:30TJ Sokol Plzeň V. DSK Jiskra Domažlice B5:10
203. 10. 2015 14:00SKUŘ Plzeň BST DDM Stříbro A10:7
203. 10. 2015 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Bor C10:7
203. 10. 2015 15:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Město Zbiroh A10:2
203. 10. 2015 15:00SK Nevid ATJ Sokol Klabava A10:8
317. 10. 2015 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. C2:10
317. 10. 2015 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Plzeň V. D3:10
317. 10. 2015 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Horažďovice A3:10
317. 10. 2015 09:00ST DDM Stříbro ASK Nevid A10:5
317. 10. 2015 09:00SK Jiskra Domažlice BSKUŘ Plzeň B10:1
317. 10. 2015 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horní Bělá A8:10
417. 10. 2015 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. D7:10
417. 10. 2015 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Plzeň V. C0:10
417. 10. 2015 14:00TJ Sokol Bor CSK Nevid A2:10
417. 10. 2015 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horažďovice A9:9
417. 10. 2015 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horní Bělá A10:8
417. 10. 2015 14:00TJ Slavoj Stod BSKUŘ Plzeň B6:10
531. 10. 2015 09:30TJ Sokol Plzeň V. CSKUŘ Plzeň B10:1
531. 10. 2015 09:30TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Horní Bělá A10:5
531. 10. 2015 09:00TJ Sokol Horažďovice ASK Jiskra Domažlice B10:7
531. 10. 2015 09:00SK Nevid ATJ Slavoj Stod B10:4
531. 10. 2015 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Bor C10:3
531. 10. 2015 09:00TJ Město Zbiroh AST DDM Stříbro A2:10
631. 10. 2015 14:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horní Bělá A10:2
631. 10. 2015 14:30TJ Sokol Plzeň V. DSKUŘ Plzeň B10:3
631. 10. 2015 15:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Stod B10:5
631. 10. 2015 15:00SK Nevid ASK Jiskra Domažlice B9:9
631. 10. 2015 14:00TJ Sokol Klabava AST DDM Stříbro A6:10
631. 10. 2015 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Bor C9:9
712. 11. 2015 18:00TJ Sokol Horažďovice ASK Nevid A10:3
714. 11. 2015 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Město Zbiroh A10:4
714. 11. 2015 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Bor C10:4
714. 11. 2015 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Slavoj Stod B10:3
714. 11. 2015 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horní Bělá A9:9
714. 11. 2015 09:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. D9:9
828. 11. 2015 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Plzeň V. C4:10
828. 11. 2015 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň V. D10:5
828. 11. 2015 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Klabava A10:4
828. 11. 2015 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Město Zbiroh A10:1
828. 11. 2015 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A10:5
828. 11. 2015 09:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Nevid A9:9
928. 11. 2015 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Plzeň V. D7:10
928. 11. 2015 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň V. C4:10
928. 11. 2015 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Město Zbiroh A10:1
928. 11. 2015 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Klabava A10:5
928. 11. 2015 14:00SKUŘ Plzeň BSK Nevid A10:3
928. 11. 2015 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Horažďovice A10:8
1012. 12. 2015 09:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horažďovice A10:5
1012. 12. 2015 09:30TJ Sokol Plzeň V. DSK Nevid A10:6
1012. 12. 2015 09:00TJ Sokol Klabava ASKUŘ Plzeň B6:10
1012. 12. 2015 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Horní Bělá A0:10
1012. 12. 2015 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Bor C10:2
1012. 12. 2015 09:00TJ Slavoj Stod BST DDM Stříbro A5:10
1112. 12. 2015 14:30TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Horažďovice A10:4
1112. 12. 2015 14:30TJ Sokol Plzeň V. CSK Nevid A10:6
1112. 12. 2015 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horní Bělá A10:2
1112. 12. 2015 14:00TJ Město Zbiroh ASKUŘ Plzeň B0:10
1112. 12. 2015 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Bor C10:4
1112. 12. 2015 14:00SK Jiskra Domažlice BST DDM Stříbro A10:2
1209. 01. 2016 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. C5:10
1209. 01. 2016 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Plzeň V. D3:10
1209. 01. 2016 09:00TJ Sokol Bor CSKUŘ Plzeň B8:10
1209. 01. 2016 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horní Bělá A10:7
1209. 01. 2016 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horažďovice A10:3
1209. 01. 2016 09:00TJ Město Zbiroh ASK Nevid A0:10
1309. 01. 2016 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Plzeň V. C2:10
1309. 01. 2016 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. D9:9
1309. 01. 2016 14:00ST DDM Stříbro ASKUŘ Plzeň B9:9
1309. 01. 2016 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Horní Bělá A10:8
1309. 01. 2016 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Horažďovice A0:10
1309. 01. 2016 14:00TJ Sokol Klabava ASK Nevid A10:8
1423. 01. 2016 09:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Klabava A10:5
1423. 01. 2016 09:30TJ Sokol Plzeň V. DTJ Město Zbiroh A10:3
1423. 01. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Bor C10:3
1423. 01. 2016 09:00SK Nevid AST DDM Stříbro A10:7
1423. 01. 2016 09:00SKUŘ Plzeň BSK Jiskra Domažlice B10:7
1423. 01. 2016 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Slavoj Stod B10:6
1523. 01. 2016 14:30TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Klabava A10:7
1523. 01. 2016 14:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Město Zbiroh A10:1
1523. 01. 2016 15:00SK Nevid ATJ Sokol Bor C10:5
1523. 01. 2016 15:00TJ Sokol Horažďovice AST DDM Stříbro A10:4
1523. 01. 2016 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Jiskra Domažlice B10:5
1523. 01. 2016 14:00SKUŘ Plzeň BTJ Slavoj Stod B9:9
1606. 02. 2016 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C9:9
1606. 02. 2016 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. D8:10
1606. 02. 2016 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horažďovice A10:5
1606. 02. 2016 09:00TJ Slavoj Stod BSK Nevid A10:4
1606. 02. 2016 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Klabava A3:10
1606. 02. 2016 09:00ST DDM Stříbro ATJ Město Zbiroh A10:0
1706. 02. 2016 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. C10:7
1706. 02. 2016 14:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. D9:9
1706. 02. 2016 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horažďovice A7:10
1706. 02. 2016 14:00SK Jiskra Domažlice BSK Nevid A10:8
1706. 02. 2016 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Klabava A4:10
1706. 02. 2016 14:00TJ Sokol Bor CTJ Město Zbiroh A5:10
1813. 02. 2016 09:00SK Nevid ATJ Sokol Horažďovice A9:9
1813. 02. 2016 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Klabava A1:10
1812. 02. 2016 18:00TJ Sokol Bor CST DDM Stříbro A3:10
1813. 02. 2016 09:00TJ Slavoj Stod BSK Jiskra Domažlice B10:6
1813. 02. 2016 09:00TJ Sokol Horní Bělá ASKUŘ Plzeň B9:9
1813. 02. 2016 09:30TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. C9:9
1927. 02. 2016 09:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Bor C10:0
1926. 02. 2016 18:00TJ Sokol Plzeň V. DST DDM Stříbro A10:4
1927. 02. 2016 09:00TJ Sokol Klabava ASK Jiskra Domažlice B10:6
1927. 02. 2016 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Stod B7:10
1927. 02. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice ASKUŘ Plzeň B10:4
1927. 02. 2016 09:00SK Nevid ATJ Sokol Horní Bělá A9:9
2027. 02. 2016 14:30TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Bor C10:2
2027. 02. 2016 14:30TJ Sokol Plzeň V. CST DDM Stříbro A10:4
2027. 02. 2016 14:00TJ Město Zbiroh ASK Jiskra Domažlice B10:8
2027. 02. 2016 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Slavoj Stod B10:8
2027. 02. 2016 15:00SK Nevid ASKUŘ Plzeň B10:6
2027. 02. 2016 15:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Horní Bělá A10:8
2112. 03. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. C3:10
2112. 03. 2016 09:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. D10:8
2112. 03. 2016 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Klabava A7:10
2112. 03. 2016 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Město Zbiroh A10:5
2112. 03. 2016 09:00TJ Sokol Bor CSK Jiskra Domažlice B10:7
2112. 03. 2016 09:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Stod B10:2
2212. 03. 2016 15:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. D10:5
2210. 03. 2016 19:00
herna Sokola Plzeň V.,Klášterní 2,Plzeň
SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. C8:10
2212. 03. 2016 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Klabava A8:10
2212. 03. 2016 14:00SKUŘ Plzeň BTJ Město Zbiroh A10:4
2212. 03. 2016 14:00TJ Sokol Bor CTJ Slavoj Stod B9:9
2212. 03. 2016 14:00ST DDM Stříbro ASK Jiskra Domažlice B10:4
Krajská soutěž 2.třídy, sk. A
126. 09. 2015 09:30TJ Union Plzeň CTJ Union Plzeň D10:6
126. 09. 2015 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Plzeň V. E10:2
126. 09. 2015 09:00KST Klatovy CSokol Nová Hospoda A2:10
126. 09. 2015 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Nezvěstice A9:9
126. 09. 2015 09:00TJ Sokol Těně ASK Kornatice A6:10
126. 09. 2015 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Kožlany A10:0
126. 09. 2015 09:00TJ Sokol Osek ATJ Trnová A3:10
226. 09. 2015 14:00KST Klatovy BSokol Nová Hospoda A10:6
226. 09. 2015 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Plzeň V. E4:10
226. 09. 2015 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Nezvěstice A9:9
226. 09. 2015 14:00SK Rokycany ASK Kornatice A1:10
226. 09. 2015 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Trnová A9:9
226. 09. 2015 14:00TJ Sokol Osek ATJ Kožlany A10:7
303. 10. 2015 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Osek A10:5
303. 10. 2015 09:00TJ Kožlany ASK Rokycany A7:10
303. 10. 2015 09:00TJ Trnová ATJ Sokol Těně A10:7
303. 10. 2015 09:30TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Nezvěstice A7:10
303. 10. 2015 09:30Sokol Nová Hospoda ASK Kornatice A10:6
303. 10. 2015 09:30TJ Union Plzeň DKST Klatovy B0:10
303. 10. 2015 09:30TJ Union Plzeň CKST Klatovy C10:4
403. 10. 2015 14:00TJ Trnová ASK Rokycany A10:6
403. 10. 2015 14:00TJ Kožlany ATJ Sokol Těně A10:4
403. 10. 2015 14:30TJ Sokol Plzeň V. ESK Kornatice A10:3
403. 10. 2015 14:30Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Nezvěstice A10:3
403. 10. 2015 14:30TJ Union Plzeň DKST Klatovy C10:3
403. 10. 2015 14:30TJ Union Plzeň CKST Klatovy B10:4
517. 10. 2015 09:00KST Klatovy BKST Klatovy C10:5
517. 10. 2015 09:30TJ Union Plzeň DTJ Sokol Nezvěstice A6:10
517. 10. 2015 09:30TJ Union Plzeň CSK Kornatice A10:3
517. 10. 2015 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Plzeň V. E10:3
517. 10. 2015 09:00TJ Trnová ASokol Nová Hospoda A3:10
517. 10. 2015 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Starý Plzenec A10:8
517. 10. 2015 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Osek A10:3
617. 10. 2015 14:30TJ Union Plzeň CTJ Sokol Nezvěstice A9:9
617. 10. 2015 14:30TJ Union Plzeň DSK Kornatice A3:10
617. 10. 2015 14:00TJ Kožlany ASokol Nová Hospoda A4:10
617. 10. 2015 14:00TJ Trnová ATJ Sokol Plzeň V. E2:10
617. 10. 2015 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Starý Plzenec A10:8
617. 10. 2015 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Osek A10:6
731. 10. 2015 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Těně A10:2
731. 10. 2015 09:30TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Starý Plzenec A10:8
731. 10. 2015 09:30Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Osek A10:4
731. 10. 2015 09:00TJ Kožlany ATJ Union Plzeň D10:3
731. 10. 2015 09:00TJ Trnová ATJ Union Plzeň C10:4
731. 10. 2015 09:00TJ Sokol Nezvěstice AKST Klatovy B9:9
731. 10. 2015 09:00SK Kornatice AKST Klatovy C10:2
831. 10. 2015 14:30TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Osek A10:4
831. 10. 2015 14:30Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Starý Plzenec A10:6
831. 10. 2015 14:00TJ Trnová ATJ Union Plzeň D10:3
831. 10. 2015 14:00TJ Kožlany ATJ Union Plzeň C10:5
831. 10. 2015 14:00SK Kornatice AKST Klatovy B10:6
831. 10. 2015 14:00TJ Sokol Nezvěstice AKST Klatovy C10:5
914. 11. 2015 09:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Kornatice A9:9
914. 11. 2015 09:00TJ Kožlany AKST Klatovy B1:10
914. 11. 2015 09:00TJ Trnová AKST Klatovy C10:6
914. 11. 2015 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Union Plzeň D3:10
914. 11. 2015 09:00TJ Sokol Osek ATJ Union Plzeň C5:10
914. 11. 2015 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Plzeň V. E2:10
914. 11. 2015 09:00TJ Sokol Těně ASokol Nová Hospoda A1:10
1014. 11. 2015 14:00TJ Kožlany AKST Klatovy C10:3
1014. 11. 2015 14:00TJ Trnová AKST Klatovy B10:7
1014. 11. 2015 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Union Plzeň C10:6
1014. 11. 2015 14:00TJ Sokol Osek ATJ Union Plzeň D2:10
1014. 11. 2015 14:00SK Rokycany ASokol Nová Hospoda A3:10
1014. 11. 2015 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. E5:10
1128. 11. 2015 09:30Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Plzeň V. E10:4
1128. 11. 2015 09:30TJ Union Plzeň DSK Rokycany A7:10
1128. 11. 2015 09:30TJ Union Plzeň CTJ Sokol Těně A9:9
1128. 11. 2015 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Starý Plzenec A10:7
1128. 11. 2015 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Osek A6:10
1128. 11. 2015 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Nezvěstice A10:7
1128. 11. 2015 09:00TJ Trnová ASK Kornatice A10:8
1228. 11. 2015 14:30TJ Union Plzeň DTJ Sokol Těně A2:10
1228. 11. 2015 14:30TJ Union Plzeň CSK Rokycany A7:10
1228. 11. 2015 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Osek A10:3
1228. 11. 2015 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Starý Plzenec A4:10
1228. 11. 2015 14:00TJ Trnová ATJ Sokol Nezvěstice A10:8
1228. 11. 2015 14:00TJ Kožlany ASK Kornatice A7:10
1312. 12. 2015 09:00TJ Kožlany ATJ Trnová A3:10
1312. 12. 2015 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Starý Plzenec A8:10
1312. 12. 2015 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Osek A10:5
1312. 12. 2015 09:00SK Rokycany AKST Klatovy B10:5
1312. 12. 2015 09:00TJ Sokol Těně AKST Klatovy C10:6
1312. 12. 2015 09:30TJ Sokol Plzeň V. ETJ Union Plzeň D10:2
1311. 11. 2015 18:00Sokol Nová Hospoda ATJ Union Plzeň C7:10
1412. 12. 2015 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Starý Plzenec A6:10
1412. 12. 2015 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Osek A10:8
1412. 12. 2015 14:00SK Rokycany AKST Klatovy C10:7
1412. 12. 2015 14:00TJ Sokol Těně AKST Klatovy B6:10
1412. 12. 2015 14:30TJ Sokol Plzeň V. ETJ Union Plzeň C8:10
1425. 11. 2015 18:00Sokol Nová Hospoda ATJ Union Plzeň D5:10
1509. 01. 2016 09:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Starý Plzenec A1:10
1509. 01. 2016 09:00SK Rokycany ATJ Kožlany A10:1
1509. 01. 2016 09:00TJ Sokol Těně ATJ Trnová A10:8
1509. 01. 2016 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Plzeň V. E10:4
1509. 01. 2016 09:00SK Kornatice ASokol Nová Hospoda A10:7
1509. 01. 2016 09:00KST Klatovy BTJ Union Plzeň D10:2
1509. 01. 2016 09:00KST Klatovy CTJ Union Plzeň C1:10
1609. 01. 2016 14:00SK Rokycany ATJ Trnová A10:6
1609. 01. 2016 14:00TJ Sokol Těně ATJ Kožlany A10:8
1609. 01. 2016 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Plzeň V. E10:5
1609. 01. 2016 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASokol Nová Hospoda A9:9
1609. 01. 2016 14:00KST Klatovy CTJ Union Plzeň D10:3
1609. 01. 2016 14:00KST Klatovy BTJ Union Plzeň C7:10
1723. 01. 2016 09:00KST Klatovy CKST Klatovy B10:4
1723. 01. 2016 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Union Plzeň D9:9
1723. 01. 2016 09:00
Herna Sokola Osek,Sokolovna Osek 10
SK Kornatice ATJ Union Plzeň C10:2
1723. 01. 2016 09:30TJ Sokol Plzeň V. ETJ Kožlany A10:8
1723. 01. 2016 09:30Sokol Nová Hospoda ATJ Trnová A10:3
1723. 01. 2016 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ASK Rokycany A8:10
1723. 01. 2016 09:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Těně A2:10
POKUTA
1823. 01. 2016 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Union Plzeň C8:10
1823. 01. 2016 14:00
Herna Sokola Osek,Sokolovna Osek 10
SK Kornatice ATJ Union Plzeň D10:5
1823. 01. 2016 14:30Sokol Nová Hospoda ATJ Kožlany A10:1
1823. 01. 2016 14:30TJ Sokol Plzeň V. ETJ Trnová A9:9
1823. 01. 2016 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Těně A9:9
1823. 01. 2016 14:00TJ Sokol Osek ASK Rokycany A2:10
POKUTA
1906. 02. 2016 09:00TJ Sokol Těně ASK Rokycany A10:7
1906. 02. 2016 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Plzeň V. E4:10
1906. 02. 2016 09:00TJ Sokol Osek ASokol Nová Hospoda A3:10
1906. 02. 2016 09:30TJ Union Plzeň DTJ Kožlany A6:10
1906. 02. 2016 09:30TJ Union Plzeň CTJ Trnová A10:7
1906. 02. 2016 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Nezvěstice A9:9
1906. 02. 2016 09:00KST Klatovy CSK Kornatice A1:10
2006. 02. 2016 14:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Plzeň V. E6:10
2006. 02. 2016 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ASokol Nová Hospoda A0:10
2006. 02. 2016 14:30TJ Union Plzeň DTJ Trnová A10:8
2006. 02. 2016 14:30TJ Union Plzeň CTJ Kožlany A9:9
2006. 02. 2016 14:00KST Klatovy BSK Kornatice A4:10
2006. 02. 2016 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Nezvěstice A3:10
2113. 02. 2016 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Nezvěstice A10:4
2113. 02. 2016 09:00KST Klatovy BTJ Kožlany A7:10
2113. 02. 2016 09:00KST Klatovy CTJ Trnová A4:10
2113. 02. 2016 09:30TJ Union Plzeň DTJ Sokol Starý Plzenec A10:7
2113. 02. 2016 09:30TJ Union Plzeň CTJ Sokol Osek A10:6
2113. 02. 2016 09:30TJ Sokol Plzeň V. ESK Rokycany A9:9
2113. 02. 2016 09:30Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Těně A10:4
2213. 02. 2016 14:00KST Klatovy CTJ Kožlany A7:10
2213. 02. 2016 14:00KST Klatovy BTJ Trnová A9:9
2213. 02. 2016 14:30TJ Union Plzeň CTJ Sokol Starý Plzenec A4:10
2213. 02. 2016 14:30TJ Union Plzeň DTJ Sokol Osek A10:2
2213. 02. 2016 14:30Sokol Nová Hospoda ASK Rokycany A7:10
2213. 02. 2016 14:30TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Těně A7:10
2327. 02. 2016 09:30TJ Sokol Plzeň V. ESokol Nová Hospoda A9:9
2327. 02. 2016 09:00SK Rokycany ATJ Union Plzeň D10:1
2327. 02. 2016 09:00TJ Sokol Těně ATJ Union Plzeň C9:9
2327. 02. 2016 09:00TJ Sokol Starý Plzenec AKST Klatovy B9:9
2327. 02. 2016 09:00TJ Sokol Osek AKST Klatovy C6:10
2327. 02. 2016 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Kožlany A9:9
2327. 02. 2016 09:00SK Kornatice ATJ Trnová A10:8
2427. 02. 2016 14:00TJ Sokol Těně ATJ Union Plzeň D10:4
2427. 02. 2016 14:00SK Rokycany ATJ Union Plzeň C10:2
2427. 02. 2016 14:00TJ Sokol Osek AKST Klatovy B1:10
2427. 02. 2016 14:00TJ Sokol Starý Plzenec AKST Klatovy C10:3
2427. 02. 2016 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Trnová A9:9
2427. 02. 2016 14:00SK Kornatice ATJ Kožlany A10:0
2512. 03. 2016 09:00TJ Trnová ATJ Kožlany A8:10
2512. 03. 2016 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Nezvěstice A3:10
2512. 03. 2016 09:00TJ Sokol Osek ASK Kornatice A7:10
2512. 03. 2016 09:00KST Klatovy BSK Rokycany A10:6
2512. 03. 2016 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Těně A6:10
2512. 03. 2016 09:30TJ Union Plzeň DTJ Sokol Plzeň V. E10:0
2512. 03. 2016 09:30TJ Union Plzeň CSokol Nová Hospoda A3:10
2612. 03. 2016 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ASK Kornatice A6:10
2612. 03. 2016 14:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Nezvěstice A9:9
2612. 03. 2016 14:00KST Klatovy CSK Rokycany A5:10
2612. 03. 2016 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Těně A10:5
2612. 03. 2016 14:30TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. E10:2
2612. 03. 2016 14:30TJ Union Plzeň DSokol Nová Hospoda A3:10
2726. 03. 2016 09:30TJ Union Plzeň DTJ Union Plzeň C2:10
2726. 03. 2016 09:30TJ Sokol Plzeň V. EKST Klatovy B10:8
2726. 03. 2016 09:30Sokol Nová Hospoda AKST Klatovy C10:1
2726. 03. 2016 09:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Rokycany A8:10
2726. 03. 2016 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Těně A10:3
2726. 03. 2016 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Starý Plzenec A8:10
2726. 03. 2016 09:00TJ Trnová ATJ Sokol Osek A9:9
2826. 03. 2016 14:30Sokol Nová Hospoda AKST Klatovy B10:4
2826. 03. 2016 14:30TJ Sokol Plzeň V. EKST Klatovy C10:4
2826. 03. 2016 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Těně A10:7
2826. 03. 2016 14:00SK Kornatice ASK Rokycany A4:10
2826. 03. 2016 14:00TJ Trnová ATJ Sokol Starý Plzenec A3:10
2826. 03. 2016 14:00TJ Kožlany ATJ Sokol Osek A10:3
Krajská soutěž 2.třídy, sk. B
122. 09. 2015 18:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Kdyně B10:5
126. 09. 2015 09:00KOC Sušice BST DDM Stříbro B10:5
126. 09. 2015 09:00KOC Sušice CTJ Slavoj Chodová Planá A10:5
126. 09. 2015 09:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Stod C10:3
126. 09. 2015 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Přeštice A10:7
126. 09. 2015 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Dynamo Horšovský Týn A3:10
126. 09. 2015 09:00Dioss Nýřany BSK Drahotín A10:7
226. 09. 2015 14:00KOC Sušice BTJ Slavoj Chodová Planá A10:3
226. 09. 2015 14:00KOC Sušice CST DDM Stříbro B10:5
226. 09. 2015 14:00TJ Baník Líně ATJ Slavoj Stod C10:3
226. 09. 2015 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Přeštice A10:7
226. 09. 2015 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ASK Drahotín A1:10
226. 09. 2015 14:00Dioss Nýřany BTJ Dynamo Horšovský Týn A10:8
303. 10. 2015 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ADioss Nýřany B2:10
325. 09. 2015 19:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Dobřany B10:8
303. 10. 2015 09:00SK Drahotín ATJ Baník Líně A5:10
303. 10. 2015 09:00ST DDM Stříbro BTJ Slavoj Stod C3:10
303. 10. 2015 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Přeštice A10:6
303. 10. 2015 09:00TJ Sokol Pocinovice AKOC Sušice B9:9
303. 10. 2015 09:00TJ Sokol Kdyně BKOC Sušice C10:5
403. 10. 2015 14:00SK Drahotín ATJ Dobřany B10:3
405. 10. 2015 17:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Baník Líně A5:10
403. 10. 2015 14:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Přeštice A8:10
403. 10. 2015 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod C7:10
403. 10. 2015 15:00TJ Sokol Pocinovice AKOC Sušice C10:5
403. 10. 2015 14:00TJ Sokol Kdyně BKOC Sušice B5:10
517. 10. 2015 09:00KOC Sušice BKOC Sušice C10:8
517. 10. 2015 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Stod C7:10
517. 10. 2015 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Přeštice A9:9
517. 10. 2015 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn AST DDM Stříbro B10:6
517. 10. 2015 09:00SK Drahotín ATJ Slavoj Chodová Planá A9:9
517. 10. 2015 09:00TJ Dobřany BTJ SHM Heřmanova Huť A10:3
517. 10. 2015 09:00TJ Baník Líně ADioss Nýřany B8:10
617. 10. 2015 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Stod C6:10
617. 10. 2015 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Přeštice A10:8
617. 10. 2015 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Slavoj Chodová Planá A10:7
617. 10. 2015 14:00SK Drahotín AST DDM Stříbro B10:2
617. 10. 2015 14:00TJ Baník Líně ATJ SHM Heřmanova Huť A10:6
617. 10. 2015 14:00TJ Dobřany BDioss Nýřany B8:10
731. 10. 2015 09:00TJ Dobřany BTJ Baník Líně A10:2
731. 10. 2015 09:00ST DDM Stříbro BTJ SHM Heřmanova Huť A10:8
731. 10. 2015 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ADioss Nýřany B8:10
731. 10. 2015 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Dynamo Horšovský Týn A5:10
731. 10. 2015 09:00TJ Sokol Kdyně BSK Drahotín A4:10
731. 10. 2015 09:00TJ Slavoj Stod CKOC Sušice B5:10
731. 10. 2015 09:00TJ Sokol Přeštice AKOC Sušice C10:1
831. 10. 2015 14:00ST DDM Stříbro BDioss Nýřany B8:10
831. 10. 2015 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ SHM Heřmanova Huť A10:3
831. 10. 2015 14:00TJ Sokol Pocinovice ASK Drahotín A6:10
831. 10. 2015 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Dynamo Horšovský Týn A3:10
831. 10. 2015 14:00TJ Sokol Přeštice AKOC Sušice B9:9
831. 10. 2015 14:00TJ Slavoj Stod CKOC Sušice C10:6
914. 11. 2015 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Přeštice A7:10
914. 11. 2015 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn AKOC Sušice B4:10
914. 11. 2015 09:00SK Drahotín AKOC Sušice C3:10
914. 11. 2015 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Pocinovice A3:10
914. 11. 2015 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Kdyně B10:7
914. 11. 2015 09:00TJ Dobřany BST DDM Stříbro B10:8
914. 11. 2015 09:00TJ Baník Líně ATJ Slavoj Chodová Planá A10:4
1014. 11. 2015 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn AKOC Sušice C8:10
1014. 11. 2015 14:00SK Drahotín AKOC Sušice B5:10
1014. 11. 2015 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Kdyně B4:10
1014. 11. 2015 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Pocinovice A10:8
1014. 11. 2015 14:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Chodová Planá A10:2
1014. 11. 2015 14:00TJ Baník Líně AST DDM Stříbro B7:10
1128. 11. 2015 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AST DDM Stříbro B9:9
1117. 11. 2015 18:30TJ Sokol Pocinovice ATJ Dobřany B9:9
1128. 11. 2015 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Baník Líně A9:9
1128. 11. 2015 09:00KOC Sušice BTJ SHM Heřmanova Huť A10:0
1128. 11. 2015 09:00KOC Sušice CDioss Nýřany B7:10
1128. 11. 2015 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Slavoj Stod C10:7
1128. 11. 2015 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Přeštice A8:10
1223. 11. 2015 16:30TJ Sokol Pocinovice ATJ Baník Líně A6:10
1228. 11. 2015 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Dobřany B10:4
1228. 11. 2015 14:00KOC Sušice BDioss Nýřany B4:10
1228. 11. 2015 14:00KOC Sušice CTJ SHM Heřmanova Huť A10:2
1228. 11. 2015 14:00SK Drahotín ATJ Slavoj Stod C9:9
1228. 11. 2015 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Přeštice A10:0
1312. 12. 2015 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ASK Drahotín A9:9
1312. 12. 2015 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Slavoj Stod C0:10
1312. 12. 2015 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Přeštice A10:7
1312. 12. 2015 14:00TJ Dobřany BKOC Sušice B6:10
1312. 12. 2015 14:00TJ Baník Líně AKOC Sušice C6:10
1312. 12. 2015 09:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Pocinovice A6:10
1312. 12. 2015 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Kdyně B3:10
1412. 12. 2015 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Přeštice A0:10
1412. 12. 2015 14:00Dioss Nýřany BTJ Slavoj Stod C10:5
1412. 12. 2015 09:00TJ Dobřany BKOC Sušice C10:7
1412. 12. 2015 09:00TJ Baník Líně AKOC Sušice B10:7
1412. 12. 2015 14:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Kdyně B10:6
1412. 12. 2015 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Pocinovice A7:10
1509. 01. 2016 09:00Dioss Nýřany BTJ SHM Heřmanova Huť A10:0
1509. 01. 2016 09:00TJ Dobřany BTJ Dynamo Horšovský Týn A10:8
1509. 01. 2016 09:00TJ Baník Líně ASK Drahotín A8:10
1509. 01. 2016 09:00TJ Slavoj Stod CST DDM Stříbro B10:6
1509. 01. 2016 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:6
1509. 01. 2016 09:00KOC Sušice BTJ Sokol Pocinovice A6:10
1509. 01. 2016 09:00KOC Sušice CTJ Sokol Kdyně B10:4
1609. 01. 2016 14:00TJ Dobřany BSK Drahotín A3:10
1609. 01. 2016 14:00TJ Baník Líně ATJ Dynamo Horšovský Týn A10:7
1616. 01. 2016 09:00TJ Sokol Přeštice AST DDM Stříbro B3:10
1609. 01. 2016 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Slavoj Chodová Planá A5:10
1609. 01. 2016 14:00KOC Sušice CTJ Sokol Pocinovice A10:6
1609. 01. 2016 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Kdyně B10:5
1723. 01. 2016 09:00KOC Sušice CKOC Sušice B10:8
1723. 01. 2016 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Pocinovice A10:7
1723. 01. 2016 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Kdyně B6:10
1723. 01. 2016 09:00ST DDM Stříbro BTJ Dynamo Horšovský Týn A5:10
1723. 01. 2016 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ASK Drahotín A10:6
1723. 01. 2016 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Dobřany B1:10
1723. 01. 2016 09:00Dioss Nýřany BTJ Baník Líně A10:8
1823. 01. 2016 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Kdyně B10:8
1823. 01. 2016 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Pocinovice A10:7
1823. 01. 2016 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Dynamo Horšovský Týn A4:10
1823. 01. 2016 14:00ST DDM Stříbro BSK Drahotín A9:9
1823. 01. 2016 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Baník Líně A1:10
1823. 01. 2016 14:00Dioss Nýřany BTJ Dobřany B10:0
1906. 02. 2016 09:00TJ Baník Líně ATJ Dobřany B9:9
1906. 02. 2016 09:00TJ SHM Heřmanova Huť AST DDM Stříbro B1:10
1906. 02. 2016 09:00Dioss Nýřany BTJ Slavoj Chodová Planá A10:5
1905. 02. 2016 20:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Pocinovice A9:9
1906. 02. 2016 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Kdyně B10:7
1906. 02. 2016 09:00KOC Sušice BTJ Slavoj Stod C10:4
1906. 02. 2016 09:00KOC Sušice CTJ Sokol Přeštice A10:5
2006. 02. 2016 14:00Dioss Nýřany BST DDM Stříbro B10:3
2006. 02. 2016 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Slavoj Chodová Planá A2:10
2006. 02. 2016 14:00SK Drahotín ATJ Sokol Pocinovice A10:5
2006. 02. 2016 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Kdyně B10:5
2006. 02. 2016 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Přeštice A10:2
2006. 02. 2016 14:00KOC Sušice CTJ Slavoj Stod C8:10
2113. 02. 2016 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Stod C10:8
2113. 02. 2016 09:00KOC Sušice BTJ Dynamo Horšovský Týn A10:8
2113. 02. 2016 09:00KOC Sušice CSK Drahotín A10:5
2113. 02. 2016 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ SHM Heřmanova Huť A10:0
2113. 02. 2016 09:00TJ Sokol Kdyně BDioss Nýřany B10:8
2113. 02. 2016 09:00ST DDM Stříbro BTJ Dobřany B10:3
2113. 02. 2016 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Baník Líně A10:5
2213. 02. 2016 14:00KOC Sušice CTJ Dynamo Horšovský Týn A10:4
2213. 02. 2016 14:00KOC Sušice BSK Drahotín A10:5
2213. 02. 2016 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ SHM Heřmanova Huť A10:0
2213. 02. 2016 14:00TJ Sokol Pocinovice ADioss Nýřany B5:10
2213. 02. 2016 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Dobřany B9:9
2213. 02. 2016 14:00ST DDM Stříbro BTJ Baník Líně A10:4
2327. 02. 2016 09:00ST DDM Stříbro BTJ Slavoj Chodová Planá A8:10
2327. 02. 2016 09:00TJ Dobřany BTJ Sokol Pocinovice A2:10
2327. 02. 2016 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Kdyně B10:5
2327. 02. 2016 09:00TJ SHM Heřmanova Huť AKOC Sušice B6:10
2327. 02. 2016 09:00Dioss Nýřany BKOC Sušice C9:9
2327. 02. 2016 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Dynamo Horšovský Týn A7:10
2327. 02. 2016 09:00TJ Sokol Přeštice ASK Drahotín A5:10
2427. 02. 2016 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Pocinovice A9:9
2427. 02. 2016 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Kdyně B10:8
2427. 02. 2016 14:00Dioss Nýřany BKOC Sušice B10:8
2427. 02. 2016 14:00TJ SHM Heřmanova Huť AKOC Sušice C3:10
2427. 02. 2016 14:00TJ Slavoj Stod CSK Drahotín A8:10
2427. 02. 2016 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Dynamo Horšovský Týn A9:9
2512. 03. 2016 09:00SK Drahotín ATJ Dynamo Horšovský Týn A9:9
2512. 03. 2016 09:00TJ Slavoj Stod CTJ SHM Heřmanova Huť A10:1
2512. 03. 2016 09:00TJ Sokol Přeštice ADioss Nýřany B0:10
2512. 03. 2016 09:00KOC Sušice BTJ Dobřany B10:4
2512. 03. 2016 09:00KOC Sušice CTJ Baník Líně A10:3
2512. 03. 2016 09:00TJ Sokol Pocinovice AST DDM Stříbro B10:7
2512. 03. 2016 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Chodová Planá A8:10
2612. 03. 2016 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ SHM Heřmanova Huť A10:2
2612. 03. 2016 14:00TJ Slavoj Stod CDioss Nýřany B6:10
2612. 03. 2016 14:00KOC Sušice CTJ Dobřany B7:10
2612. 03. 2016 14:00KOC Sušice BTJ Baník Líně A10:5
2612. 03. 2016 14:00TJ Sokol Kdyně BST DDM Stříbro B10:5
2612. 03. 2016 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:6
2715. 03. 2016 18:30TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice A2:10
2726. 03. 2016 09:00ST DDM Stříbro BKOC Sušice B6:10
2726. 03. 2016 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AKOC Sušice C4:10
2726. 03. 2016 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Dobřany B10:5
2726. 03. 2016 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Baník Líně A10:5
2726. 03. 2016 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ SHM Heřmanova Huť A10:4
2726. 03. 2016 09:00SK Drahotín ADioss Nýřany B9:9
2826. 03. 2016 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AKOC Sušice B10:5
2826. 03. 2016 14:00ST DDM Stříbro BKOC Sušice C10:6
2826. 03. 2016 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Baník Líně A9:9
2826. 03. 2016 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Dobřany B10:3
2826. 03. 2016 14:00SK Drahotín ATJ SHM Heřmanova Huť A10:0
2826. 03. 2016 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ADioss Nýřany B4:10
Divize ženy
103. 10. 2015 08:00TJ Union Plzeň ATJ Union Plzeň B8:2
103. 10. 2015 08:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. D5:5
203. 10. 2015 12:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. D3:7
203. 10. 2015 12:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. C2:8
317. 10. 2015 08:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Union Plzeň A0:10
317. 10. 2015 08:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. E5:5
417. 10. 2015 12:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. E6:4
417. 10. 2015 12:00TJ Union Plzeň ATJ Sokol Plzeň V. D9:1
531. 10. 2015 08:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Union Plzeň B4:6
530. 10. 2015 19:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Union Plzeň A2:8
614. 11. 2015 08:00TJ Union Plzeň BTJ Union Plzeň A1:9
614. 11. 2015 08:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. C5:5
714. 11. 2015 12:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Union Plzeň B4:6
712. 11. 2015 18:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. E7:3
809. 01. 2016 15:00TJ Union Plzeň ATJ Sokol Plzeň V. C9:1
828. 11. 2015 08:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. D3:7
903. 12. 2015 18:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Union Plzeň B4:6
928. 11. 2015 12:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Union Plzeň A2:8
1012. 12. 2015 08:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C8:2
1012. 12. 2015 08:00TJ Union Plzeň ATJ Sokol Plzeň V. E8:2
1109. 01. 2016 08:00TJ Union Plzeň ATJ Union Plzeň B9:1
1109. 01. 2016 08:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. D5:5
1209. 01. 2016 12:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. D7:3
1209. 01. 2016 12:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. C5:5
1323. 01. 2016 08:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Union Plzeň A0:10
1323. 01. 2016 08:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. E8:2
1423. 01. 2016 12:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. E4:6
1423. 01. 2016 12:00TJ Union Plzeň ATJ Sokol Plzeň V. D10:0
1506. 02. 2016 08:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Union Plzeň B1:9
1506. 02. 2016 08:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Union Plzeň A0:10
1609. 02. 2016 18:30TJ Union Plzeň BTJ Union Plzeň A2:8
1613. 02. 2016 08:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. C7:3
1713. 02. 2016 12:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Union Plzeň B2:8
1713. 02. 2016 12:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. E6:4
1827. 02. 2016 08:00TJ Union Plzeň ATJ Sokol Plzeň V. C9:1
1827. 02. 2016 08:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. D8:2
1927. 02. 2016 12:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Union Plzeň B4:6
1927. 02. 2016 12:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Union Plzeň A0:10
2012. 03. 2016 08:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C7:3
2012. 03. 2016 08:00TJ Union Plzeň ATJ Sokol Plzeň V. E9:1
Český pohár
119. 09. 2015 10:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Union Plzeň A2:8
119. 09. 2015 10:00Koc Sušice CTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda B10:0
119. 09. 2015 10:00TJ Sokol Domažlice BSK Drahotín A3:7
119. 09. 2015 10:00TJ Sokol Starý Plzenec BTJ Trnová A6:4
119. 09. 2015 10:00TJ Sokol Bor DTJ Dynamo Horšovský Týn A0:10
119. 09. 2015 10:00Koc Sušice DSKUŘ Plzeň B6:4
119. 09. 2015 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Bor C3:7
119. 09. 2015 10:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Horažďovice4:6
119. 09. 2015 10:00TJ Sokol Spálené Poříčí ASK Jiskra Domažlice A3:7
119. 09. 2015 10:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A2:8
119. 09. 2015 10:00SK Kornatice AKoc Sušice A3:7
119. 09. 2015 10:00TJ SHM Heřmanova Huť ADioss Nýřany A3:7
119. 09. 2015 10:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Horní Bělá A4:6
119. 09. 2015 10:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda CTJ Sokol Starý Plzenec A1:9
119. 09. 2015 10:00TJ Sokol Pocinovice AKoc Sušice B9:1
119. 09. 2015 10:00TJ Sokol Horní Bělá CKST Klatovy A1:9
231. 10. 2015 09:00Koc Sušice CTJ Union Plzeň A4:6
231. 10. 2015 09:00TJ Sokol Starý Plzenec BSK Drahotín A0:10
231. 10. 2015 09:00Koc Sušice DTJ Dynamo Horšovský Týn A5:5
231. 10. 2015 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Horažďovice2:8
231. 10. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ASK Jiskra Domažlice A4:6
207. 11. 2015 09:00Koc Sušice ADioss Nýřany A5:5
231. 10. 2015 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Horní Bělá A6:4
231. 10. 2015 09:00TJ Sokol Pocinovice AKST Klatovy A1:9
302. 01. 2016 09:00SK Drahotín ATJ Union Plzeň A3:7
306. 01. 2016 18:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Horažďovice4:6
302. 01. 2016 09:00Dioss Nýřany ASK Jiskra Domažlice A3:7
302. 01. 2016 09:00TJ Sokol Starý Plzenec AKST Klatovy A6:4
2031. 10. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda BTJ Sokol Nezvěstice A3:7
2031. 10. 2015 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Trnová A0:10wo
2031. 10. 2015 09:00TJ Sokol Bor DSKUŘ Plzeň B0:10
2031. 10. 2015 09:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Horní Bělá B4:6
2031. 10. 2015 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Domažlice A2:8
2031. 10. 2015 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ASK Kornatice A4:6
2031. 10. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda CSKUŘ Plzeň C6:4
2031. 10. 2015 09:00TJ Sokol Horní Bělá CKoc Sušice B4:6
2128. 11. 2015 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Nezvěstice A6:4
2128. 11. 2015 09:00TJ Trnová ATJ Sokol Horní Bělá A3:7
2128. 11. 2015 09:00Koc Sušice ASKUŘ Plzeň B5:5
2128. 11. 2015 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A2:8
2128. 11. 2015 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Bor C6:4
2128. 11. 2015 09:00Koc Sušice DSK Kornatice A7:3
2128. 11. 2015 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda CTJ Sokol Starý Plzenec B3:7
2128. 11. 2015 09:00Koc Sušice CKoc Sušice B5:5
2202. 01. 2016 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Horní Bělá A6:4
2202. 01. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ASKUŘ Plzeň B3:7
2202. 01. 2016 09:00TJ Sokol Domažlice AKoc Sušice D1:9
2206. 01. 2016 18:00TJ Sokol Starý Plzenec BKoc Sušice B3:7
2306. 02. 2016 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Pocinovice A9:1
2306. 02. 2016 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ASKUŘ Plzeň B6:4
2306. 02. 2016 09:00Koc Sušice DDioss Nýřany A6:4
2306. 02. 2016 09:00Koc Sušice BKST Klatovy A2:8
2401. 03. 2016 18:30TJ Sokol HoražďoviceTJ Union Plzeň A6:4
2424. 02. 2016 18:00TJ Sokol Starý Plzenec ASK Jiskra Domažlice A3:7
2520. 02. 2016 09:00SK Drahotín ATJ Dynamo Horšovský Týn A7:3
2520. 02. 2016 09:00Koc Sušice DKST Klatovy A5:5
2612. 03. 2016 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Starý Plzenec A10:0
2618. 03. 2016 18:00KST Klatovy ATJ Union Plzeň A3:7
2731. 03. 2016 19:00TJ Sokol HoražďoviceSK Jiskra Domažlice A3:7
2731. 03. 2016 18:00SK Drahotín ATJ Union Plzeň A3:7
2808. 04. 2016 18:00TJ Sokol HoražďoviceTJ Union Plzeň A3:7
Kvalifikace KP2 2015/2016
109. 04. 2016 09:00TJ Kožlany ATJ Slavoj Chodová Planá A7:10
216. 04. 2016 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Kožlany A10:1

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline