Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE
101. 10. 2015 18:00TJ Batesta Chodov ATJ Batesta Chodov B9:9
103. 10. 2015 14:00TJ Slovan Karlovy Vary AKST Karlovy Vary A7:10
103. 10. 2015 09:00TJ Ostrov ATJ Ostrov B9:9
101. 10. 2015 17:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Loket A10:1
103. 10. 2015 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová A10:6
102. 10. 2015 18:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slavoj Kynšperk B7:10
217. 10. 2015 10:00TJ Batesta Chodov ATJ Slavoj Kynšperk A9:9
217. 10. 2015 10:00TJ Batesta Chodov BTJ Slavoj Kynšperk B10:2
215. 09. 2015 18:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B4:10
217. 10. 2015 09:00KST Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová A9:9
217. 10. 2015 09:00TJ Ostrov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A9:9
217. 10. 2015 09:00TJ Ostrov BTJ Loket A5:10
317. 10. 2015 15:00TJ Batesta Chodov ATJ Slavoj Kynšperk B10:6
317. 10. 2015 15:00TJ Batesta Chodov BTJ Slavoj Kynšperk A10:2
317. 10. 2015 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová A4:10
315. 10. 2015 17:30KST Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B9:9
317. 10. 2015 14:00TJ Ostrov ATJ Loket A9:9
317. 10. 2015 14:00TJ Ostrov BTJ Sokol Velká Hleďsebe A1:10
431. 10. 2015 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Sokol Velká Hleďsebe A2:10
431. 10. 2015 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Loket A8:10
431. 10. 2015 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Ostrov A10:3
431. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Ostrov B10:1
431. 10. 2015 10:00TJ Batesta Chodov ATJ Slovan Karlovy Vary A10:5
431. 10. 2015 10:00TJ Batesta Chodov BKST Karlovy Vary A10:5
531. 10. 2015 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Loket A10:4
531. 10. 2015 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Sokol Velká Hleďsebe A3:10
531. 10. 2015 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Ostrov B10:5
531. 10. 2015 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Ostrov A10:0
531. 10. 2015 15:00TJ Batesta Chodov AKST Karlovy Vary A10:4
531. 10. 2015 15:00TJ Batesta Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary A10:0
614. 11. 2015 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A10:5
614. 11. 2015 09:00KST Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk B10:5
614. 11. 2015 09:00TJ Ostrov ATJ Batesta Chodov A8:10
614. 11. 2015 09:00TJ Ostrov BTJ Batesta Chodov B0:10
614. 11. 2015 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary B7:10
614. 11. 2015 09:00TJ Loket ATJ Jiskra Březová A3:10
714. 11. 2015 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk B10:1
714. 11. 2015 14:00KST Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A10:6
714. 11. 2015 14:00TJ Ostrov ATJ Batesta Chodov B2:10
714. 11. 2015 14:00TJ Ostrov BTJ Batesta Chodov A4:10
714. 11. 2015 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Jiskra Březová A6:10
714. 11. 2015 14:00TJ Loket ATJ Slovan Karlovy Vary B2:10
828. 11. 2015 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary B10:6
828. 11. 2015 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Jiskra Březová A6:10
828. 11. 2015 10:00TJ Batesta Chodov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:6
828. 11. 2015 10:00TJ Batesta Chodov BTJ Loket A10:2
828. 11. 2015 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Ostrov A10:3
828. 11. 2015 09:00KST Karlovy Vary ATJ Ostrov B10:3
928. 11. 2015 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Jiskra Březová A10:4
928. 11. 2015 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Slovan Karlovy Vary B8:10
928. 11. 2015 15:00TJ Batesta Chodov ATJ Loket A10:3
928. 11. 2015 15:00TJ Batesta Chodov BTJ Sokol Velká Hleďsebe A10:3
928. 11. 2015 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Ostrov B10:1
928. 11. 2015 14:00KST Karlovy Vary ATJ Ostrov A10:3
1012. 12. 2015 09:00TJ Ostrov ATJ Slavoj Kynšperk A4:10
1012. 12. 2015 09:00TJ Ostrov BTJ Slavoj Kynšperk B7:10
1012. 12. 2015 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary A3:10
1012. 12. 2015 09:00TJ Loket AKST Karlovy Vary A3:10
1012. 12. 2015 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Batesta Chodov A9:9
1012. 12. 2015 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Batesta Chodov B1:10
1112. 12. 2015 14:00TJ Ostrov ATJ Slavoj Kynšperk B10:2
1112. 12. 2015 14:00TJ Ostrov BTJ Slavoj Kynšperk A1:10
1112. 12. 2015 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe AKST Karlovy Vary A10:5
1112. 12. 2015 14:00TJ Loket ATJ Slovan Karlovy Vary A3:10
1112. 12. 2015 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Batesta Chodov B4:10
1112. 12. 2015 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Batesta Chodov A7:10
1221. 01. 2016 18:30TJ Batesta Chodov BTJ Batesta Chodov A9:9
1223. 01. 2016 09:00KST Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary A3:10
1223. 01. 2016 09:00TJ Ostrov BTJ Ostrov A7:10
1215. 01. 2016 17:00TJ Loket ATJ Sokol Velká Hleďsebe A6:10
1223. 01. 2016 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary B9:9
1223. 01. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Slavoj Kynšperk A10:8
1306. 02. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Batesta Chodov A10:7
1306. 02. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Batesta Chodov B1:10
1321. 09. 2015 18:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary A3:10
1306. 02. 2016 09:00TJ Jiskra Březová AKST Karlovy Vary A5:10
1306. 02. 2016 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Ostrov A10:1
1306. 02. 2016 09:00TJ Loket ATJ Ostrov B10:1
1406. 02. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Batesta Chodov A9:9
1406. 02. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Batesta Chodov B5:10
1406. 02. 2016 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary A7:10
1402. 02. 2016 18:00TJ Slovan Karlovy Vary BKST Karlovy Vary A7:10
1406. 02. 2016 14:00TJ Loket ATJ Ostrov A10:7
1406. 02. 2016 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Ostrov B10:0
1513. 02. 2016 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slavoj Kynšperk A10:7
1513. 02. 2016 09:00TJ Loket ATJ Slavoj Kynšperk B10:8
1513. 02. 2016 09:00TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary B4:10
1513. 02. 2016 09:00TJ Ostrov BTJ Jiskra Březová A0:10
1513. 02. 2016 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov A10:4
1513. 02. 2016 09:00KST Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov B3:10
1613. 02. 2016 14:00TJ Loket ATJ Slavoj Kynšperk A10:5
1613. 02. 2016 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slavoj Kynšperk B10:4
1613. 02. 2016 14:00TJ Ostrov BTJ Slovan Karlovy Vary B4:10
1613. 02. 2016 14:00TJ Ostrov ATJ Jiskra Březová A4:10
1613. 02. 2016 14:00KST Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov A10:4
1613. 02. 2016 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov B6:10
1727. 02. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary A7:10
1727. 02. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk BKST Karlovy Vary A3:10
1727. 02. 2016 10:00TJ Batesta Chodov ATJ Ostrov A9:9
1727. 02. 2016 10:00TJ Batesta Chodov BTJ Ostrov B10:5
1727. 02. 2016 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe A10:3
1727. 02. 2016 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Loket A10:3
1827. 02. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Slovan Karlovy Vary A3:10
1827. 02. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk AKST Karlovy Vary A10:8
1827. 02. 2016 15:00TJ Batesta Chodov BTJ Ostrov A10:4
1827. 02. 2016 15:00TJ Batesta Chodov ATJ Ostrov B10:4
1827. 02. 2016 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Sokol Velká Hleďsebe A6:10
1827. 02. 2016 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Loket A10:1
1912. 03. 2016 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk A9:9
1912. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Slavoj Kynšperk B10:7
1912. 03. 2016 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Batesta Chodov A4:10
1912. 03. 2016 09:00TJ Loket ATJ Batesta Chodov B2:10
1912. 03. 2016 09:00TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary A5:10
1912. 03. 2016 09:00TJ Ostrov BKST Karlovy Vary A0:10
2012. 03. 2016 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Slavoj Kynšperk A9:9
2012. 03. 2016 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk B10:0
2012. 03. 2016 14:00TJ Loket ATJ Batesta Chodov A9:9
2012. 03. 2016 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Batesta Chodov B2:10
2012. 03. 2016 14:00TJ Ostrov BTJ Slovan Karlovy Vary A6:10
2011. 03. 2016 18:45TJ Ostrov AKST Karlovy Vary A10:8
2126. 03. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Ostrov A10:4
2126. 03. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Ostrov B10:8
2126. 03. 2016 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A7:10
2121. 03. 2016 18:00KST Karlovy Vary ATJ Loket A10:4
2126. 03. 2016 10:00TJ Batesta Chodov ATJ Slovan Karlovy Vary B10:5
2126. 03. 2016 10:00TJ Batesta Chodov BTJ Jiskra Březová A0:10
2226. 03. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Ostrov A7:10
2226. 03. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Ostrov B10:1
2226. 03. 2016 14:00KST Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:4
2226. 03. 2016 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Loket A10:4
2226. 03. 2016 15:00TJ Batesta Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary B3:10
2226. 03. 2016 15:00TJ Batesta Chodov ATJ Jiskra Březová A8:10
Krajský přebor 1. třídy
103. 10. 2015 09:00KST Cheb BTJ Jiskra Aš A0:10
103. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Lomnice A9:9
103. 10. 2015 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Baník Sokolov A10:1
103. 10. 2015 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BSK Toužim A6:10
103. 10. 2015 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CKST Karlovy Vary B4:10
217. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Slovan Karlovy Vary C8:10
217. 10. 2015 09:00TJ Lomnice AKST Karlovy Vary B10:4
217. 10. 2015 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B5:10
217. 10. 2015 09:00TJ Baník Sokolov ASK Toužim A5:10
317. 10. 2015 14:00TJ Jiskra Březová BKST Karlovy Vary B8:10
317. 10. 2015 14:00TJ Lomnice ATJ Slovan Karlovy Vary C6:10
317. 10. 2015 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ASK Toužim A6:10
317. 10. 2015 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B9:9
431. 10. 2015 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Spartak Horní Slavkov A10:7
431. 10. 2015 09:00
hráno u soupeře
KST Karlovy Vary BTJ Baník Sokolov A1:10
431. 10. 2015 08:30KST Cheb BTJ Jiskra Březová B10:5
431. 10. 2015 08:30TJ Jiskra Aš ATJ Lomnice A10:8
531. 10. 2015 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Baník Sokolov A0:10wo
531. 10. 2015 14:00
hráno u soupeře
KST Karlovy Vary BTJ Spartak Horní Slavkov A4:10
531. 10. 2015 11:30KST Cheb BTJ Lomnice A8:10
531. 10. 2015 14:00TJ Jiskra Aš ATJ Jiskra Březová B10:3
614. 11. 2015 09:00KST Cheb BTJ Spartak Horní Slavkov A1:10
614. 11. 2015 09:00TJ Jiskra Aš ATJ Baník Sokolov A10:4
614. 11. 2015 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Slovan Karlovy Vary C10:1
614. 11. 2015 09:00SK Toužim AKST Karlovy Vary B10:3
714. 11. 2015 14:00TJ Jiskra Aš ATJ Spartak Horní Slavkov A9:9
714. 11. 2015 14:00KST Cheb BTJ Baník Sokolov A9:9
714. 11. 2015 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BKST Karlovy Vary B10:4
714. 11. 2015 14:00SK Toužim ATJ Slovan Karlovy Vary C10:4
828. 11. 2015 09:00KST Cheb BTJ Sokol Velká Hleďsebe B3:10
828. 11. 2015 09:00TJ Jiskra Aš ASK Toužim A6:10
828. 11. 2015 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Spartak Horní Slavkov A7:10
828. 11. 2015 09:00TJ Lomnice ATJ Baník Sokolov A10:8
928. 11. 2015 14:00KST Cheb BSK Toužim A1:10
928. 11. 2015 14:00TJ Jiskra Aš ATJ Sokol Velká Hleďsebe B6:10
928. 11. 2015 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Baník Sokolov A10:3
928. 11. 2015 14:00TJ Lomnice ATJ Spartak Horní Slavkov A3:10
1012. 12. 2015 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Jiskra Březová B10:3
1012. 12. 2015 09:00SK Toužim ATJ Lomnice A10:2
1012. 12. 2015 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CKST Cheb B10:8
1012. 12. 2015 09:00KST Karlovy Vary BTJ Jiskra Aš A9:9
1112. 12. 2015 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Lomnice A10:7
1112. 12. 2015 14:00SK Toužim ATJ Jiskra Březová B10:4
1112. 12. 2015 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Jiskra Aš A9:9
1112. 12. 2015 14:00KST Karlovy Vary BKST Cheb B10:3
1223. 01. 2016 09:00TJ Jiskra Aš AKST Cheb B10:3
1223. 01. 2016 09:00
hala TJ Batesta Chodov
TJ Lomnice ATJ Jiskra Březová B10:3
1223. 01. 2016 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Spartak Horní Slavkov A9:9
1223. 01. 2016 09:00SK Toužim ATJ Sokol Velká Hleďsebe B9:9
1223. 01. 2016 14:00KST Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary C10:3
1306. 02. 2016 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Jiskra Březová B10:4
1306. 02. 2016 09:00KST Karlovy Vary BTJ Lomnice A1:10
1306. 02. 2016 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Spartak Horní Slavkov A5:10
1306. 02. 2016 09:00SK Toužim ATJ Baník Sokolov A10:5
1406. 02. 2016 14:00KST Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová B10:8
1406. 02. 2016 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Lomnice A3:10
1406. 02. 2016 14:00SK Toužim ATJ Spartak Horní Slavkov A8:10
1406. 02. 2016 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Baník Sokolov A7:10
1513. 02. 2016 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Slovan Karlovy Vary C10:7
1513. 02. 2016 09:00TJ Baník Sokolov AKST Karlovy Vary B10:4
1513. 02. 2016 09:00TJ Jiskra Březová BKST Cheb B10:2
1513. 02. 2016 09:00
hala MŠ Vintířov
TJ Lomnice ATJ Jiskra Aš A9:9
1613. 02. 2016 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary C9:9
1613. 02. 2016 14:00TJ Spartak Horní Slavkov AKST Karlovy Vary B10:7
1613. 02. 2016 14:00
hala MŠ Vintířov
TJ Lomnice AKST Cheb B10:5
1613. 02. 2016 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Jiskra Aš A10:8
1727. 02. 2016 09:00TJ Spartak Horní Slavkov AKST Cheb B10:0
1727. 02. 2016 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Aš A10:3
1727. 02. 2016 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Sokol Velká Hleďsebe B10:7
1727. 02. 2016 09:00KST Karlovy Vary BSK Toužim A2:10
1827. 02. 2016 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Jiskra Aš A10:3
1827. 02. 2016 14:00TJ Baník Sokolov AKST Cheb B10:3
1827. 02. 2016 14:00KST Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe B2:10
1827. 02. 2016 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CSK Toužim A2:10
1912. 03. 2016 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BKST Cheb B10:2
1912. 03. 2016 09:00SK Toužim ATJ Jiskra Aš A10:2
1912. 03. 2016 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Jiskra Březová B10:7
1912. 03. 2016 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Lomnice A6:10
2012. 03. 2016 14:00SK Toužim AKST Cheb B10:1
2012. 03. 2016 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Jiskra Aš A10:5
2012. 03. 2016 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Březová B10:3
2012. 03. 2016 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Lomnice A8:10
2126. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Sokol Velká Hleďsebe B10:1
2126. 03. 2016 09:00
herna SK Toužim
TJ Lomnice ASK Toužim A10:6
2126. 03. 2016 09:00KST Cheb BTJ Slovan Karlovy Vary C10:8
2126. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Aš AKST Karlovy Vary B5:10
2226. 03. 2016 14:00
hala TJ Sokol V. Hleďsebe
TJ Lomnice ATJ Sokol Velká Hleďsebe B10:0
2226. 03. 2016 14:00TJ Jiskra Březová BSK Toužim A10:6
2226. 03. 2016 14:00TJ Jiskra Aš ATJ Slovan Karlovy Vary C6:10
2226. 03. 2016 14:00KST Cheb BKST Karlovy Vary B10:5
Krajský přebor 2. třídy
103. 10. 2015 09:00TJ Loket BTJ Baník Svatava A10:8
103. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Slavoj Kynšperk C1:10
103. 10. 2015 09:00TJ Strunal Luby ATJ Strunal Luby B8:10
103. 10. 2015 09:00KST Karlovy Vary CTJ Baník Sokolov B10:8
103. 10. 2015 09:00TJ Ostrov CSK Merklín5:10
217. 10. 2015 09:00TJ Loket BTJ Ostrov C10:8
217. 10. 2015 09:00TJ Baník Svatava ASK Merklín9:9
217. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Aš BKST Karlovy Vary C10:6
217. 10. 2015 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Baník Sokolov B10:8
317. 10. 2015 14:00TJ Loket BSK Merklín5:10
317. 10. 2015 14:00TJ Baník Svatava ATJ Ostrov C9:9
317. 10. 2015 14:00TJ Jiskra Aš BTJ Baník Sokolov B5:10
317. 10. 2015 14:00TJ Slavoj Kynšperk CKST Karlovy Vary C10:1
431. 10. 2015 09:00TJ Ostrov CTJ Strunal Luby A10:6
431. 10. 2015 09:00SK MerklínTJ Strunal Luby B10:0
431. 10. 2015 09:00TJ Loket BTJ Jiskra Aš B10:3
431. 10. 2015 09:00TJ Baník Svatava ATJ Slavoj Kynšperk C4:10
531. 10. 2015 14:00TJ Ostrov CTJ Strunal Luby B10:6
531. 10. 2015 14:00SK MerklínTJ Strunal Luby A10:3
531. 10. 2015 14:00TJ Loket BTJ Slavoj Kynšperk C8:10
531. 10. 2015 14:00TJ Baník Svatava ATJ Jiskra Aš B10:4
614. 11. 2015 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Ostrov C3:10
614. 11. 2015 09:00TJ Slavoj Kynšperk CSK Merklín3:10
614. 11. 2015 09:00TJ Strunal Luby AKST Karlovy Vary C7:10
614. 11. 2015 09:00TJ Strunal Luby BTJ Baník Sokolov B9:9
714. 11. 2015 14:00TJ Jiskra Aš BSK Merklín2:10
714. 11. 2015 14:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Ostrov C10:3
714. 11. 2015 14:00TJ Strunal Luby ATJ Baník Sokolov B6:10
714. 11. 2015 14:00TJ Strunal Luby BKST Karlovy Vary C6:10
828. 11. 2015 09:00TJ Ostrov CKST Karlovy Vary C5:10
828. 11. 2015 09:00SK MerklínTJ Baník Sokolov B10:4
828. 11. 2015 09:00TJ Loket BTJ Strunal Luby A7:10
828. 11. 2015 09:00TJ Baník Svatava ATJ Strunal Luby B10:3
928. 11. 2015 14:00TJ Ostrov CTJ Baník Sokolov B10:6
928. 11. 2015 14:00SK MerklínKST Karlovy Vary C10:7
928. 11. 2015 14:00TJ Loket BTJ Strunal Luby B10:7
928. 11. 2015 14:00TJ Baník Svatava ATJ Strunal Luby A8:10
1012. 12. 2015 09:00TJ Strunal Luby ATJ Jiskra Aš B10:3
1012. 12. 2015 09:00TJ Strunal Luby BTJ Slavoj Kynšperk C10:0wo
1012. 12. 2015 09:00KST Karlovy Vary CTJ Loket B10:8
1012. 12. 2015 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Baník Svatava A10:8
1112. 12. 2015 14:00TJ Strunal Luby ATJ Slavoj Kynšperk C9:9
1112. 12. 2015 14:00TJ Strunal Luby BTJ Jiskra Aš B10:5
1112. 12. 2015 14:00KST Karlovy Vary CTJ Baník Svatava A4:10
1112. 12. 2015 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Loket B10:8
1223. 01. 2016 09:00TJ Baník Svatava ATJ Loket B9:9
1223. 01. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Jiskra Aš B10:1
1223. 01. 2016 09:00TJ Strunal Luby BTJ Strunal Luby A9:9
1223. 01. 2016 09:00TJ Baník Sokolov BKST Karlovy Vary C10:8
1223. 01. 2016 09:00SK MerklínTJ Ostrov C10:5
1306. 02. 2016 09:00TJ Ostrov CTJ Loket B10:7
1306. 02. 2016 09:00SK MerklínTJ Baník Svatava A10:6
1306. 02. 2016 09:00KST Karlovy Vary CTJ Jiskra Aš B6:10
1306. 02. 2016 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Slavoj Kynšperk C9:9
1406. 02. 2016 14:00SK MerklínTJ Loket B10:1
1406. 02. 2016 14:00TJ Ostrov CTJ Baník Svatava A9:9
1406. 02. 2016 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Jiskra Aš B6:10
1406. 02. 2016 14:00KST Karlovy Vary CTJ Slavoj Kynšperk C1:10
1513. 02. 2016 09:00TJ Strunal Luby ATJ Ostrov C4:10
1513. 02. 2016 09:00TJ Strunal Luby BSK Merklín8:10
1513. 02. 2016 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Loket B8:10
1513. 02. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Baník Svatava A6:10
1613. 02. 2016 14:00TJ Strunal Luby BTJ Ostrov C1:10
1613. 02. 2016 14:00TJ Strunal Luby ASK Merklín6:10
1613. 02. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Loket B5:10
1613. 02. 2016 14:00TJ Jiskra Aš BTJ Baník Svatava A2:10
1727. 02. 2016 09:00TJ Ostrov CTJ Jiskra Aš B10:4
1727. 02. 2016 09:00SK MerklínTJ Slavoj Kynšperk C10:4
1727. 02. 2016 09:00KST Karlovy Vary CTJ Strunal Luby A10:5
1727. 02. 2016 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Strunal Luby B6:10
1827. 02. 2016 14:00SK MerklínTJ Jiskra Aš B10:4
1827. 02. 2016 14:00TJ Ostrov CTJ Slavoj Kynšperk C3:10
1827. 02. 2016 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Strunal Luby A7:10
1827. 02. 2016 14:00KST Karlovy Vary CTJ Strunal Luby B9:9
1912. 03. 2016 09:00KST Karlovy Vary CTJ Ostrov C10:8
1912. 03. 2016 09:00TJ Baník Sokolov BSK Merklín2:10
1912. 03. 2016 09:00TJ Strunal Luby ATJ Loket B10:6
1912. 03. 2016 09:00TJ Strunal Luby BTJ Baník Svatava A4:10
2012. 03. 2016 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Ostrov C0:10
2012. 03. 2016 14:00KST Karlovy Vary CSK Merklín10:7
2012. 03. 2016 14:00TJ Strunal Luby BTJ Loket B4:10
2012. 03. 2016 14:00TJ Strunal Luby ATJ Baník Svatava A9:9
2126. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Strunal Luby A1:10
2126. 03. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Strunal Luby B8:10
2126. 03. 2016 09:00TJ Loket BKST Karlovy Vary C10:6
2126. 03. 2016 09:00TJ Baník Svatava ATJ Baník Sokolov B7:10
2226. 03. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Strunal Luby A6:10
2226. 03. 2016 14:00TJ Jiskra Aš BTJ Strunal Luby B5:10
2226. 03. 2016 14:00TJ Baník Svatava AKST Karlovy Vary C10:3
2226. 03. 2016 14:00TJ Loket BTJ Baník Sokolov B2:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline