Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
126. 09. 2015 16:00SKST Teplice ASKST Děčín A9:9
126. 09. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most C10:2
126. 09. 2015 16:00TTC Roudnice ATTC Litvínov A10:3
126. 09. 2015 16:00TJ Krupka ATJ Sever Žatec A9:9
126. 09. 2015 16:00SKST Baník Most BSK Štětí A9:9
126. 09. 2015 16:00KST Jirkov B - Slevárna CVTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D10:8
210. 10. 2015 16:00SKST Teplice AKST Jirkov B - Slevárna CV10:6
210. 10. 2015 16:00SKST Děčín ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D9:9
210. 10. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most B9:9
210. 10. 2015 16:00SKST Baník Most CSK Štětí A4:10
210. 10. 2015 16:00TTC Roudnice ATJ Krupka A10:6
210. 10. 2015 16:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec A10:7
311. 10. 2015 10:00SKST Teplice ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D10:7
311. 10. 2015 10:00SKST Děčín AKST Jirkov B - Slevárna CV10:6
311. 10. 2015 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASK Štětí A10:2
308. 10. 2015 18:00SKST Baník Most CSKST Baník Most B7:10
311. 10. 2015 10:00TTC Roudnice ATJ Sever Žatec A10:4
311. 10. 2015 10:00TTC Litvínov ATJ Krupka A7:10
424. 10. 2015 16:00KST Jirkov B - Slevárna CVTJ Krupka A7:10
424. 10. 2015 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTJ Sever Žatec A9:9
424. 10. 2015 16:00SKST Baník Most BTTC Roudnice A3:10
423. 10. 2015 18:00SK Štětí ATTC Litvínov A10:8
424. 10. 2015 16:00SKST Teplice ASKP Sever Ústí nad Labem A10:6
424. 10. 2015 16:00SKST Děčín ASKST Baník Most C6:10
525. 10. 2015 10:00KST Jirkov B - Slevárna CVTJ Sever Žatec A9:9
523. 10. 2015 18:30TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTJ Krupka A10:7
525. 10. 2015 10:00SKST Baník Most BTTC Litvínov A5:10
525. 10. 2015 10:00SK Štětí ATTC Roudnice A8:10
525. 10. 2015 10:00SKST Teplice ASKST Baník Most C10:3
525. 10. 2015 10:00SKST Děčín ASKP Sever Ústí nad Labem A7:10
607. 11. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad Labem AKST Jirkov B - Slevárna CV10:3
607. 11. 2015 16:00SKST Baník Most CTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D7:10
607. 11. 2015 16:00TTC Roudnice ASKST Teplice A10:1
607. 11. 2015 16:00TTC Litvínov ASKST Děčín A9:9
607. 11. 2015 16:00TJ Krupka ASKST Baník Most B10:7
607. 11. 2015 16:00TJ Sever Žatec ASK Štětí A7:10
708. 11. 2015 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D10:8
708. 11. 2015 10:00SKST Baník Most CKST Jirkov B - Slevárna CV4:10
708. 11. 2015 10:00TTC Roudnice ASKST Děčín A10:5
708. 11. 2015 10:00TTC Litvínov ASKST Teplice A6:10
708. 11. 2015 10:00TJ Krupka ASK Štětí A10:4
708. 11. 2015 10:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most B10:4
821. 11. 2015 16:00KST Jirkov B - Slevárna CVSKST Baník Most B10:5
821. 11. 2015 17:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSK Štětí A10:3
821. 11. 2015 16:00SKST Teplice ATJ Krupka A2:10
821. 11. 2015 16:00SKST Děčín ATJ Sever Žatec A10:8
821. 11. 2015 15:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Roudnice A2:10
821. 11. 2015 16:00SKST Baník Most CTTC Litvínov A5:10
922. 11. 2015 10:00KST Jirkov B - Slevárna CVSK Štětí A10:2
922. 11. 2015 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSKST Baník Most B7:10
922. 11. 2015 10:00SKST Teplice ATJ Sever Žatec A8:10
922. 11. 2015 10:00SKST Děčín ATJ Krupka A10:8
922. 11. 2015 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litvínov A10:2
922. 11. 2015 10:00SKST Baník Most CTTC Roudnice A0:10
1005. 12. 2015 16:00TTC Roudnice AKST Jirkov B - Slevárna CV10:0
1005. 12. 2015 16:00TTC Litvínov ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D7:10
1002. 12. 2015 18:00TJ Krupka ASKP Sever Ústí nad Labem A10:2
1005. 12. 2015 16:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most C10:1
1005. 12. 2015 14:00SKST Baník Most BSKST Teplice A10:7
1005. 12. 2015 16:00SK Štětí ASKST Děčín A8:10
1106. 12. 2015 10:00TTC Roudnice ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D10:2
1106. 12. 2015 10:00TTC Litvínov AKST Jirkov B - Slevárna CV10:8
1106. 12. 2015 10:00TJ Krupka ASKST Baník Most C10:2
1103. 12. 2015 18:00TJ Sever Žatec ASKP Sever Ústí nad Labem A9:9
1106. 12. 2015 10:00SKST Baník Most BSKST Děčín A10:2
1106. 12. 2015 10:00SK Štětí ASKST Teplice A10:4
1216. 01. 2016 16:00KST Jirkov B - Slevárna CVSKST Teplice A9:9
1216. 01. 2016 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSKST Děčín A7:10
1216. 01. 2016 16:00SKST Baník Most BSKP Sever Ústí nad Labem A10:2
1216. 01. 2016 16:00SK Štětí ASKST Baník Most C10:4
1216. 01. 2016 16:00TJ Krupka ATTC Roudnice A10:5
1216. 01. 2016 16:00TJ Sever Žatec ATTC Litvínov A10:5
1317. 01. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSKST Teplice A10:4
1317. 01. 2016 10:00KST Jirkov B - Slevárna CVSKST Děčín A7:10
1317. 01. 2016 10:00SK Štětí ASKP Sever Ústí nad Labem A9:9
1329. 10. 2015 18:00SKST Baník Most BSKST Baník Most C10:8
1317. 01. 2016 10:00TJ Sever Žatec ATTC Roudnice A10:8
1317. 01. 2016 10:00TJ Krupka ATTC Litvínov A10:5
1431. 01. 2016 10:00SKST Děčín ASKST Teplice A10:0
1430. 01. 2016 16:00SKST Baník Most CSKP Sever Ústí nad Labem A10:2
1431. 01. 2016 10:00TTC Litvínov ATTC Roudnice A1:10
1431. 01. 2016 10:00TJ Sever Žatec ATJ Krupka A10:7
1431. 01. 2016 10:00SK Štětí ASKST Baník Most B10:4
1429. 01. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DKST Jirkov B - Slevárna CV10:4
1520. 02. 2016 16:00TJ Krupka AKST Jirkov B - Slevárna CV10:3
1520. 02. 2016 16:00TJ Sever Žatec ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D10:8
1520. 02. 2016 16:00TTC Roudnice ASKST Baník Most B10:1
1520. 02. 2016 14:00TTC Litvínov ASK Štětí A10:6
1520. 02. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Teplice A2:10
1520. 02. 2016 16:00SKST Baník Most CSKST Děčín A8:10
1621. 02. 2016 10:00TJ Sever Žatec AKST Jirkov B - Slevárna CV10:5
1621. 02. 2016 10:00TJ Krupka ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D10:7
1621. 02. 2016 10:00TTC Litvínov ASKST Baník Most B2:10
1621. 02. 2016 10:00TTC Roudnice ASK Štětí A10:4
1621. 02. 2016 10:00SKST Baník Most CSKST Teplice A10:7
1621. 02. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Děčín A4:10
1705. 03. 2016 16:00KST Jirkov B - Slevárna CVSKP Sever Ústí nad Labem A10:3
1705. 03. 2016 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSKST Baník Most C10:3
1705. 03. 2016 16:00SKST Teplice ATTC Roudnice A5:10
1705. 03. 2016 16:00SKST Děčín ATTC Litvínov A10:4
1705. 03. 2016 16:00SKST Baník Most BTJ Krupka A6:10
1705. 03. 2016 16:00SK Štětí ATJ Sever Žatec A10:6
1806. 03. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSKP Sever Ústí nad Labem A9:9
1806. 03. 2016 10:00KST Jirkov B - Slevárna CVSKST Baník Most C10:8
1806. 03. 2016 10:00SKST Děčín ATTC Roudnice A10:8
1806. 03. 2016 10:00SKST Teplice ATTC Litvínov A10:2
1806. 03. 2016 10:00SK Štětí ATJ Krupka A8:10
1805. 03. 2016 11:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec A9:9
1919. 03. 2016 16:00SKST Baník Most BKST Jirkov B - Slevárna CV10:8
1919. 03. 2016 16:00SK Štětí ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D10:3
1919. 03. 2016 16:00TJ Krupka ASKST Teplice A10:4
1919. 03. 2016 16:00TJ Sever Žatec ASKST Děčín A10:5
1915. 03. 2016 17:30TTC Roudnice ASKP Sever Ústí nad Labem A10:2
1919. 03. 2016 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most C10:8
2020. 03. 2016 10:00SK Štětí AKST Jirkov B - Slevárna CV10:4
2020. 03. 2016 10:00SKST Baník Most BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D9:9
2020. 03. 2016 10:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice A10:5
2020. 03. 2016 10:00TJ Krupka ASKST Děčín A10:3
2020. 03. 2016 10:00TTC Litvínov ASKP Sever Ústí nad Labem A10:4
2017. 03. 2016 17:30TTC Roudnice ASKST Baník Most C10:1
2102. 04. 2016 16:00KST Jirkov B - Slevárna CVTTC Roudnice A1:10
2102. 04. 2016 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTTC Litvínov A7:10
2102. 04. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Krupka A4:10
2102. 04. 2016 16:00SKST Baník Most CTJ Sever Žatec A10:8
2102. 04. 2016 16:00SKST Teplice ASKST Baník Most B10:8
2102. 04. 2016 16:00SKST Děčín ASK Štětí A9:9
2203. 04. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTTC Roudnice A4:10
2203. 04. 2016 10:00KST Jirkov B - Slevárna CVTTC Litvínov A7:10
2203. 04. 2016 10:00SKST Baník Most CTJ Krupka A2:10
2230. 03. 2016 17:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec A10:8
2203. 04. 2016 10:00SKST Děčín ASKST Baník Most B10:4
2203. 04. 2016 10:00SKST Teplice ASK Štětí A3:10
1/109. 04. 2016 16:00TTC Roudnice ATJ Sever Žatec A9:3
1/109. 04. 2016 16:00TJ Krupka ASKST Děčín A9:5
1/210. 04. 2016 10:00TJ Sever Žatec ATTC Roudnice A9:6
1/210. 04. 2016 10:00SKST Děčín ATJ Krupka A3:9
1/316. 04. 2016 16:00TTC Roudnice ATJ Sever Žatec A9:4
2/123. 04. 2016 16:00TTC Roudnice ATJ Krupka A5:9
2/224. 04. 2016 10:00TJ Krupka ATTC Roudnice A9:2
Krajský přebor I. třídy
114. 11. 2015 10:00TTC Litoměřice CTJ Chemička Ústí nad Labem A10:5
103. 10. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Litvínov B4:10
117. 10. 2015 16:00SKST Teplice BTJ Smolnice A10:4
131. 10. 2015 16:00TJ Krupka BTJ Sokol Terezín A10:7
128. 11. 2015 16:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Baník Most D7:10
112. 12. 2015 10:00TJ Sokol Lenešice ATJ Sever Žatec B9:9
119. 09. 2015 16:00KST Jirkov C SVSTJ Sokol Filipov A7:10
216. 09. 2015 18:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Lenešice A1:10
219. 09. 2015 16:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec B9:9
219. 09. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Dobroměřice A10:7
219. 09. 2015 16:00TTC Litvínov BSKST Baník Most D9:9
219. 09. 2015 16:00SKST Teplice BTJ Krupka B10:4
219. 09. 2015 16:00TJ Smolnice ATJ Sokol Terezín A10:3
320. 09. 2015 14:00TTC Litoměřice CTJ Sever Žatec B3:10
313. 09. 2015 14:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Lenešice A5:10
320. 09. 2015 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Baník Most D7:10
320. 09. 2015 10:00TTC Litvínov BTJ Sokol Dobroměřice A6:10
320. 09. 2015 10:00SKST Teplice BTJ Sokol Terezín A10:6
317. 09. 2015 18:00TJ Smolnice ATJ Krupka B10:4
403. 10. 2015 12:00TTC Litoměřice CKST Jirkov C SVS3:10
403. 10. 2015 16:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A5:10
403. 10. 2015 16:00SKST Teplice BTJ Sokol Lenešice A6:10
403. 10. 2015 16:00TJ Smolnice ATJ Sever Žatec B10:5
403. 10. 2015 16:00TJ Krupka BTJ Sokol Dobroměřice A6:10
403. 10. 2015 16:00TJ Sokol Terezín ASKST Baník Most D3:10
504. 10. 2015 14:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Filipov A3:10
504. 10. 2015 10:00TJ Chemička Ústí nad Labem AKST Jirkov C SVS8:10
504. 10. 2015 10:00SKST Teplice BTJ Sever Žatec B10:1
504. 10. 2015 10:00TJ Smolnice ATJ Sokol Lenešice A3:10
504. 10. 2015 10:00TJ Krupka BSKST Baník Most D9:9
504. 10. 2015 10:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Dobroměřice A3:10
617. 10. 2015 16:00KST Jirkov C SVSTJ Sokol Dobroměřice A10:5
617. 10. 2015 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most D9:9
617. 10. 2015 16:00TJ Sokol Lenešice ATJ Krupka B10:8
615. 10. 2015 18:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Terezín A10:8
617. 10. 2015 12:00TTC Litoměřice CSKP Sever Ústí nad Labem B10:5
617. 10. 2015 16:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Litvínov B5:10
718. 10. 2015 10:00KST Jirkov C SVSSKST Baník Most D10:3
718. 10. 2015 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Sokol Dobroměřice A10:8
718. 10. 2015 10:00TJ Sokol Lenešice ATJ Sokol Terezín A10:1
718. 10. 2015 10:00TJ Sever Žatec BTJ Krupka B9:9
718. 10. 2015 14:00TTC Litoměřice CTTC Litvínov B9:9
718. 10. 2015 10:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem B10:3
831. 10. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad Labem BKST Jirkov C SVS7:10
831. 10. 2015 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Filipov A5:10
831. 10. 2015 16:00SKST Teplice BTTC Litoměřice C10:3
831. 10. 2015 16:00TJ Smolnice ATJ Chemička Ústí nad Labem A10:7
831. 10. 2015 17:30TJ Sokol Dobroměřice ATJ Sokol Lenešice A10:6
831. 10. 2015 16:00SKST Baník Most DTJ Sever Žatec B10:8
901. 11. 2015 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Filipov A7:10
901. 11. 2015 10:00TTC Litvínov BKST Jirkov C SVS4:10
901. 11. 2015 10:00SKST Teplice BTJ Chemička Ústí nad Labem A10:5
901. 11. 2015 10:00TJ Smolnice ATTC Litoměřice C10:8
901. 11. 2015 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Sever Žatec B10:5
901. 11. 2015 10:00SKST Baník Most DTJ Sokol Lenešice A9:9
1014. 11. 2015 16:00TJ Krupka BKST Jirkov C SVS7:10
1014. 11. 2015 16:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Filipov A3:10
1014. 11. 2015 09:30TJ Sokol Dobroměřice ASKST Teplice B6:10
1014. 11. 2015 16:00SKST Baník Most DTJ Smolnice A10:4
1014. 11. 2015 14:00TJ Sokol Lenešice ASKP Sever Ústí nad Labem B10:6
1014. 11. 2015 16:00TJ Sever Žatec BTTC Litvínov B10:2
1115. 11. 2015 10:00TJ Krupka BTJ Sokol Filipov A4:10
1115. 11. 2015 10:00TJ Sokol Terezín AKST Jirkov C SVS0:10
1115. 11. 2015 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Smolnice A10:5
1115. 11. 2015 10:00SKST Baník Most DSKST Teplice B9:9
1115. 11. 2015 10:00TJ Sokol Lenešice ATTC Litvínov B10:2
1115. 11. 2015 10:00TJ Sever Žatec BSKP Sever Ústí nad Labem B10:5
1228. 11. 2015 16:00KST Jirkov C SVSTJ Sokol Lenešice A9:9
1221. 11. 2015 13:00TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec B10:2
1203. 12. 2015 18:00TTC Litoměřice CTJ Krupka B9:9
1228. 11. 2015 16:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Terezín A10:6
1228. 11. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Teplice B0:10
1226. 11. 2015 18:00TTC Litvínov BTJ Smolnice A9:9
1329. 11. 2015 10:00KST Jirkov C SVSTJ Sever Žatec B7:10
1329. 11. 2015 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Sokol Lenešice A10:3
1329. 11. 2015 14:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Terezín A5:10
1329. 11. 2015 10:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Krupka B6:10
1329. 11. 2015 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Smolnice A3:10
1329. 11. 2015 10:00TTC Litvínov BSKST Teplice B3:10
1412. 12. 2015 16:00SKST Teplice BKST Jirkov C SVS10:5
1412. 12. 2015 16:00TJ Smolnice ATJ Sokol Filipov A9:9
1409. 12. 2015 18:00TJ Krupka BSKP Sever Ústí nad Labem B10:2
1412. 12. 2015 16:00TJ Sokol Terezín ATTC Litvínov B10:7
1412. 12. 2015 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATTC Litoměřice C10:6
1412. 12. 2015 16:00SKST Baník Most DTJ Chemička Ústí nad Labem A10:5
1513. 12. 2015 10:00SKST Teplice BTJ Sokol Filipov A7:10
1509. 12. 2015 18:00TJ Smolnice AKST Jirkov C SVS9:9
1513. 12. 2015 10:00TJ Krupka BTTC Litvínov B5:10
1513. 12. 2015 10:00TJ Sokol Terezín ASKP Sever Ústí nad Labem B10:2
1513. 12. 2015 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Chemička Ústí nad Labem A10:5
1513. 12. 2015 10:00SKST Baník Most DTTC Litoměřice C10:5
1609. 04. 2016 16:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Litoměřice C10:8
1609. 01. 2016 15:00TTC Litvínov BSKP Sever Ústí nad Labem B10:2
1623. 01. 2016 16:00TJ Smolnice ASKST Teplice B7:10
1606. 02. 2016 16:00TJ Sokol Terezín ATJ Krupka B10:3
1620. 02. 2016 10:00SKST Baník Most DTJ Sokol Dobroměřice A7:10
1612. 03. 2016 16:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Lenešice A10:5
1626. 03. 2016 16:00TJ Sokol Filipov AKST Jirkov C SVS10:3
1709. 01. 2016 16:00KST Jirkov C SVSTTC Litoměřice C10:2
1709. 01. 2016 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Chemička Ústí nad Labem A10:3
1709. 01. 2016 16:00
herna Teplice
TJ Sokol Lenešice ASKST Teplice B9:9
1709. 01. 2016 16:00TJ Sever Žatec BTJ Smolnice A9:9
1709. 01. 2016 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Krupka B9:9
1709. 01. 2016 16:00SKST Baník Most DTJ Sokol Terezín A10:4
1810. 01. 2016 10:00TJ Sokol Filipov ATTC Litoměřice C10:1
1810. 01. 2016 10:00KST Jirkov C SVSTJ Chemička Ústí nad Labem A10:4
1810. 01. 2016 10:00TJ Sever Žatec BSKST Teplice B7:10
1810. 01. 2016 10:00TJ Sokol Lenešice ATJ Smolnice A8:10
1810. 01. 2016 10:00SKST Baník Most DTJ Krupka B9:9
1810. 01. 2016 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Sokol Terezín A10:3
1923. 01. 2016 16:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Jirkov C SVS7:10
1923. 01. 2016 16:00SKST Baník Most DTJ Sokol Filipov A10:7
1923. 01. 2016 16:00TJ Krupka BTJ Sokol Lenešice A10:1
1915. 01. 2016 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sever Žatec B10:7
1923. 01. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Litoměřice C6:10
1923. 01. 2016 16:00TTC Litvínov BTJ Chemička Ústí nad Labem A10:0
2024. 01. 2016 10:00SKST Baník Most DKST Jirkov C SVS10:6
2024. 01. 2016 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Sokol Filipov A6:10
2024. 01. 2016 10:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Lenešice A10:2
2024. 01. 2016 10:00TJ Krupka BTJ Sever Žatec B10:7
2024. 01. 2016 10:00TTC Litvínov BTTC Litoměřice C10:6
2024. 01. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Chemička Ústí nad Labem A8:10
2106. 02. 2016 16:00KST Jirkov C SVSSKP Sever Ústí nad Labem B10:2
2106. 02. 2016 16:00TJ Sokol Filipov ATTC Litvínov B10:2
2106. 02. 2016 12:00TTC Litoměřice CSKST Teplice B1:10
2106. 02. 2016 16:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Smolnice A2:10
2106. 02. 2016 16:00
herna Dobroměřice
TJ Sokol Lenešice ATJ Sokol Dobroměřice A3:10
2106. 02. 2016 16:00TJ Sever Žatec BSKST Baník Most D7:10
2207. 02. 2016 10:00TJ Sokol Filipov ASKP Sever Ústí nad Labem B10:2
2207. 02. 2016 10:00KST Jirkov C SVSTTC Litvínov B10:4
2207. 02. 2016 10:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKST Teplice B1:10
2207. 02. 2016 14:00TTC Litoměřice CTJ Smolnice A10:4
2207. 02. 2016 10:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Dobroměřice A10:8
2207. 02. 2016 10:00TJ Sokol Lenešice ASKST Baník Most D10:5
2327. 02. 2016 16:00TJ Sokol Lenešice AKST Jirkov C SVS9:9
2327. 02. 2016 16:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Filipov A6:10
2327. 02. 2016 16:00TJ Krupka BTTC Litoměřice C10:6
2327. 02. 2016 16:00TJ Sokol Terezín ATJ Chemička Ústí nad Labem A5:10
2327. 02. 2016 12:30SKST Teplice BSKP Sever Ústí nad Labem B10:0
2327. 02. 2016 15:00TJ Smolnice ATTC Litvínov B9:9
2428. 02. 2016 10:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov C SVS10:8
2428. 02. 2016 10:00TJ Sokol Lenešice ATJ Sokol Filipov A7:10
2428. 02. 2016 10:00TJ Sokol Terezín ATTC Litoměřice C10:6
2428. 02. 2016 10:00TJ Krupka BTJ Chemička Ústí nad Labem A3:10
2422. 02. 2016 18:00TJ Smolnice ASKP Sever Ústí nad Labem B10:2
2427. 02. 2016 10:00SKST Teplice BTTC Litvínov B10:2
2512. 03. 2016 16:00KST Jirkov C SVSSKST Teplice B10:7
2512. 03. 2016 16:00
herna Varnsdorf
TJ Sokol Filipov ATJ Smolnice A10:3
2512. 03. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Krupka B2:10
2512. 03. 2016 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Terezín A10:4
2512. 03. 2016 12:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Dobroměřice A1:10
2512. 03. 2016 16:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKST Baník Most D1:10
2611. 03. 2016 19:00TJ Sokol Filipov ASKST Teplice B9:9
2613. 03. 2016 10:00KST Jirkov C SVSTJ Smolnice A9:9
2613. 03. 2016 10:00TTC Litvínov BTJ Krupka B10:6
2613. 03. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Terezín A5:10
2613. 03. 2016 10:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Dobroměřice A3:10
2613. 03. 2016 14:00TTC Litoměřice CSKST Baník Most D10:6
2705. 04. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice ATTC Litoměřice C5:10
2726. 03. 2016 16:00TJ Sever Žatec BTJ Chemička Ústí nad Labem A10:5
2722. 03. 2016 18:00TJ Sokol Dobroměřice ASKP Sever Ústí nad Labem B10:1
2726. 03. 2016 16:00SKST Baník Most DTTC Litvínov B10:4
2726. 03. 2016 16:00TJ Krupka BSKST Teplice B2:10
2719. 03. 2016 14:00TJ Sokol Terezín ATJ Smolnice A6:10
2802. 04. 2016 14:00TJ Sever Žatec BTTC Litoměřice C10:2
2824. 03. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice ATJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
2826. 03. 2016 10:00SKST Baník Most DSKP Sever Ústí nad Labem B10:2
2827. 03. 2016 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATTC Litvínov B10:3
2827. 03. 2016 10:00TJ Sokol Terezín ASKST Teplice B3:10
2827. 03. 2016 10:00TJ Krupka BTJ Smolnice A6:10
2908. 04. 2016 17:00KST Jirkov C SVSTJ Krupka B10:7
2909. 04. 2016 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sokol Terezín A10:2
2909. 04. 2016 16:00SKST Teplice BTJ Sokol Dobroměřice A6:10
2909. 04. 2016 16:00TJ Smolnice ASKST Baník Most D2:10
2909. 04. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Lenešice A0:10
2909. 04. 2016 16:00TTC Litvínov BTJ Sever Žatec B10:0
3029. 03. 2016 18:00TJ Sokol Filipov ATJ Krupka B10:4
3010. 04. 2016 10:00KST Jirkov C SVSTJ Sokol Terezín A10:0
3010. 04. 2016 10:00TJ Smolnice ATJ Sokol Dobroměřice A10:5
3010. 04. 2016 10:00SKST Teplice BSKST Baník Most D7:10
3010. 04. 2016 10:00TTC Litvínov BTJ Sokol Lenešice A10:6
3010. 04. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sever Žatec B1:10
KP II. třídy, skupina A
126. 09. 2015 10:00SKST Teplice CTJ Krupka C11:7
125. 09. 2015 18:00ST Kopisty ASKST Baník Most E5:13
124. 09. 2015 18:30OÚ Výškov AKST Jirkov D9:9
126. 09. 2015 16:00OÚ Libořice ASKST Teplice D12:6
125. 09. 2015 18:00TTC Roudnice DTJ Krupka D13:5
124. 09. 2015 17:00TTC Litvínov CTTC Duchcov A10:8
210. 10. 2015 10:00SKST Teplice CTTC Litvínov C13:5
210. 10. 2015 16:00TJ Krupka CTTC Duchcov A13:5
202. 10. 2015 18:00ST Kopisty ATTC Roudnice D10:8
210. 10. 2015 16:00SKST Baník Most ETJ Krupka D15:3
201. 10. 2015 18:30OÚ Výškov AOÚ Libořice A6:12
210. 10. 2015 16:00KST Jirkov DSKST Teplice D11:7
311. 10. 2015 14:00SKST Teplice CTTC Duchcov A9:9
311. 10. 2015 10:00TJ Krupka CTTC Litvínov C7:11
309. 10. 2015 18:00ST Kopisty ATJ Krupka D16:2
311. 10. 2015 10:00SKST Baník Most ETTC Roudnice D14:4
308. 10. 2015 18:30OÚ Výškov ASKST Teplice D6:12
311. 10. 2015 10:00KST Jirkov DOÚ Libořice A14:4
424. 10. 2015 16:00TTC Litvínov COÚ Libořice A9:9
424. 10. 2015 16:00TTC Duchcov ASKST Teplice D7:11
416. 10. 2015 18:00TTC Roudnice DOÚ Výškov A9:9
406. 11. 2015 18:30TJ Krupka DKST Jirkov D3:15
424. 10. 2015 10:00SKST Teplice CST Kopisty A10:8
424. 10. 2015 16:00TJ Krupka CSKST Baník Most E14:4
525. 10. 2015 10:00TTC Litvínov CSKST Teplice D7:11
517. 10. 2015 16:00TTC Duchcov AOÚ Libořice A12:6
523. 10. 2015 18:00TTC Roudnice DKST Jirkov D2:16
517. 10. 2015 15:30TJ Krupka DOÚ Výškov A4:14
525. 10. 2015 14:00SKST Teplice CSKST Baník Most E14:4
525. 10. 2015 10:00TJ Krupka CST Kopisty A11:7
630. 10. 2015 18:00ST Kopisty ATTC Litvínov C6:12
607. 11. 2015 16:00SKST Baník Most ETTC Duchcov A7:11
629. 10. 2015 18:30OÚ Výškov ASKST Teplice C8:10
607. 11. 2015 16:00KST Jirkov DTJ Krupka C15:3
607. 11. 2015 16:00OÚ Libořice ATTC Roudnice D14:4
607. 11. 2015 16:00SKST Teplice DTJ Krupka D18:0
706. 11. 2015 18:00ST Kopisty ATTC Duchcov A4:14
708. 11. 2015 10:00SKST Baník Most ETTC Litvínov C10:8
705. 11. 2015 18:30OÚ Výškov ATJ Krupka C11:7
708. 11. 2015 10:00KST Jirkov DSKST Teplice C11:7
708. 11. 2015 10:00OÚ Libořice ATJ Krupka D18:0wo
708. 11. 2015 10:00SKST Teplice DTTC Roudnice D14:4
821. 11. 2015 16:00TTC Litvínov CTTC Roudnice D17:1
821. 11. 2015 16:00TTC Duchcov ATJ Krupka D14:4
821. 11. 2015 10:00SKST Teplice COÚ Libořice A9:9
821. 11. 2015 16:00TJ Krupka CSKST Teplice D11:7
813. 11. 2015 18:00ST Kopisty AOÚ Výškov A7:11
821. 11. 2015 14:00SKST Baník Most EKST Jirkov D2:16
922. 11. 2015 10:00TTC Litvínov CTJ Krupka D14:4
914. 11. 2015 16:00TTC Duchcov ATTC Roudnice D15:3
927. 09. 2015 10:00SKST Teplice CSKST Teplice D11:7
922. 11. 2015 10:00TJ Krupka COÚ Libořice A8:10
920. 11. 2015 18:00ST Kopisty AKST Jirkov D3:15
922. 11. 2015 10:00SKST Baník Most EOÚ Výškov A13:5
1026. 11. 2015 18:30OÚ Výškov ATTC Litvínov C8:10
1005. 12. 2015 16:00KST Jirkov DTTC Duchcov A12:6
1005. 12. 2015 16:00OÚ Libořice AST Kopisty A10:8
1005. 12. 2015 16:00SKST Teplice DSKST Baník Most E18:0
1027. 11. 2015 18:00TTC Roudnice DSKST Teplice C8:10
1023. 10. 2015 18:30TJ Krupka DTJ Krupka C3:15
1103. 12. 2015 18:30OÚ Výškov ATTC Duchcov A7:11
1106. 12. 2015 10:00KST Jirkov DTTC Litvínov C12:6
1106. 12. 2015 10:00OÚ Libořice ASKST Baník Most E10:8
1106. 12. 2015 10:00SKST Teplice DST Kopisty A14:4
1104. 12. 2015 18:00TTC Roudnice DTJ Krupka C3:15
1104. 12. 2015 18:00TJ Krupka DSKST Teplice C3:15
1215. 01. 2016 18:00TTC Litvínov CSKST Teplice C5:13
1216. 01. 2016 16:00TTC Duchcov ATJ Krupka C8:10
1208. 01. 2016 18:00TTC Roudnice DST Kopisty A11:7
1216. 01. 2016 16:00TJ Krupka DSKST Baník Most E2:16
1216. 01. 2016 16:00OÚ Libořice AOÚ Výškov A12:6
1216. 01. 2016 16:00SKST Teplice DKST Jirkov D12:6
1309. 01. 2016 16:00TTC Duchcov ASKST Teplice C5:13
1317. 01. 2016 10:00TTC Litvínov CTJ Krupka C7:11
1317. 01. 2016 10:00TJ Krupka DST Kopisty A8:10
1315. 01. 2016 18:00TTC Roudnice DSKST Baník Most E7:11
1317. 01. 2016 10:00SKST Teplice DOÚ Výškov A13:5
1317. 01. 2016 10:00OÚ Libořice AKST Jirkov D4:14
1426. 01. 2016 18:00TJ Krupka CSKST Teplice C6:12
1431. 01. 2016 15:00SKST Baník Most EST Kopisty A17:1
1431. 01. 2016 10:00KST Jirkov DOÚ Výškov A15:3
1430. 01. 2016 16:00SKST Teplice DOÚ Libořice A13:5
1430. 01. 2016 16:00TJ Krupka DTTC Roudnice D3:15
1430. 01. 2016 16:00TTC Duchcov ATTC Litvínov C9:9
1520. 02. 2016 16:00OÚ Libořice ATTC Litvínov C9:9
1520. 02. 2016 16:00SKST Teplice DTTC Duchcov A14:4
1511. 02. 2016 18:30OÚ Výškov ATTC Roudnice D12:6
1514. 02. 2016 10:00KST Jirkov DTJ Krupka D16:2
1512. 02. 2016 18:00ST Kopisty ASKST Teplice C6:12
1520. 02. 2016 16:00SKST Baník Most ETJ Krupka C7:11
1621. 02. 2016 10:00SKST Teplice DTTC Litvínov C11:7
1621. 02. 2016 10:00OÚ Libořice ATTC Duchcov A9:9
1621. 02. 2016 10:00KST Jirkov DTTC Roudnice D16:2
1618. 02. 2016 18:30OÚ Výškov ATJ Krupka D13:5
1621. 02. 2016 10:00SKST Baník Most ESKST Teplice C4:14
1619. 02. 2016 18:00ST Kopisty ATJ Krupka C10:8
1705. 03. 2016 16:00TTC Litvínov CST Kopisty A12:6
1705. 03. 2016 16:00TTC Duchcov ASKST Baník Most E11:7
1705. 03. 2016 10:00SKST Teplice COÚ Výškov A15:3
1705. 03. 2016 16:00TJ Krupka CKST Jirkov D8:10
1726. 02. 2016 18:00TTC Roudnice DOÚ Libořice A8:10
1705. 03. 2016 16:00TJ Krupka DSKST Teplice D6:12
1827. 02. 2016 16:00TTC Duchcov AST Kopisty A14:4
1806. 03. 2016 10:00TTC Litvínov CSKST Baník Most E12:6
1806. 03. 2016 10:00TJ Krupka COÚ Výškov A16:2
1806. 03. 2016 14:00SKST Teplice CKST Jirkov D12:6
1804. 03. 2016 18:00TJ Krupka DOÚ Libořice A2:16
1804. 03. 2016 18:00TTC Roudnice DSKST Teplice D3:15
1910. 03. 2016 18:00TTC Roudnice DTTC Litvínov C6:12
1919. 03. 2016 16:00TJ Krupka DTTC Duchcov A1:17
1919. 03. 2016 14:00OÚ Libořice ASKST Teplice C7:11
1919. 03. 2016 16:00SKST Teplice DTJ Krupka C6:12
1910. 03. 2016 18:30OÚ Výškov AST Kopisty A9:9
1919. 03. 2016 16:00KST Jirkov DSKST Baník Most E15:3
2020. 03. 2016 10:00TJ Krupka DTTC Litvínov C4:14
2018. 03. 2016 18:00TTC Roudnice DTTC Duchcov A5:13
2014. 10. 2015 18:30SKST Teplice DSKST Teplice C6:12
2018. 03. 2016 17:30OÚ Libořice ATJ Krupka C8:10
2020. 03. 2016 10:00KST Jirkov DST Kopisty A18:0
2017. 03. 2016 18:30OÚ Výškov ASKST Baník Most E5:13
2102. 04. 2016 16:00TTC Litvínov COÚ Výškov A15:3
2102. 04. 2016 16:00TTC Duchcov AKST Jirkov D9:9
2125. 03. 2016 18:00ST Kopisty AOÚ Libořice A13:5
2102. 04. 2016 16:00SKST Baník Most ESKST Teplice D7:11
2102. 04. 2016 16:00SKST Teplice CTTC Roudnice D13:5
2130. 10. 2015 18:30TJ Krupka CTJ Krupka D13:3
2222. 03. 2016 17:15TTC Duchcov AOÚ Výškov A16:2
2203. 04. 2016 10:00TTC Litvínov CKST Jirkov D7:11
2203. 04. 2016 10:00SKST Baník Most EOÚ Libořice A11:7
2201. 04. 2016 18:00ST Kopisty ASKST Teplice D3:15
2203. 04. 2016 10:00TJ Krupka CTTC Roudnice D10:6
2202. 04. 2016 09:15SKST Teplice CTJ Krupka D17:1
KP II.třídy, skupina B
123. 09. 2015 18:30KST Libědice ATJ Baník Březenecká A10:8
125. 09. 2015 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Lenešice B6:12
121. 09. 2015 17:30KST Most ATJ Baník Březenecká B14:4
126. 09. 2015 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Spořice A6:12
125. 09. 2015 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Bořislav A14:4
125. 09. 2015 18:00TTC Litvínov DTJ Sokol Třebívlice A12:6
201. 10. 2015 18:00TJ Baník Březenecká ATJ Sokol Třebívlice A12:6
202. 10. 2015 18:00TJ Sokol Bořislav ATTC Litvínov D8:10
201. 10. 2015 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Baník Meziboří A9:9
201. 10. 2015 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Spartak Lubenec A14:4
202. 10. 2015 18:00TJ Sokol Lenešice BKST Most A6:12
201. 10. 2015 18:30KST Libědice ATJ Klášterec nad Ohří A16:2
309. 10. 2015 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Březenecká A10:8
305. 10. 2015 17:30KST Most AKST Libědice A15:3
310. 10. 2015 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Lenešice B7:11
309. 10. 2015 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Baník Březenecká B8:10
309. 10. 2015 18:00TTC Litvínov DTJ Sokol Spořice A15:3
309. 10. 2015 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Sokol Bořislav A10:8
415. 10. 2015 18:00TJ Baník Březenecká ATJ Sokol Bořislav A18:0
415. 10. 2015 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Sokol Třebívlice A7:11
415. 10. 2015 18:00TJ Baník Březenecká BTTC Litvínov D7:11
416. 10. 2015 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Baník Meziboří A11:7
415. 10. 2015 18:30KST Libědice ATJ Spartak Lubenec A15:3
416. 10. 2015 18:00KST Most ATJ Klášterec nad Ohří A13:5
519. 10. 2015 17:30KST Most ATJ Baník Březenecká A10:8
524. 10. 2015 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Klášterec nad Ohří A11:7
523. 10. 2015 18:00TJ Baník Meziboří AKST Libědice A16:2
523. 10. 2015 18:00TTC Litvínov DTJ Sokol Lenešice B15:3
523. 10. 2015 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Baník Březenecká B9:9
523. 10. 2015 18:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Spořice A14:4
629. 10. 2015 18:00TJ Baník Březenecká ATJ Sokol Spořice A8:10
629. 10. 2015 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Sokol Bořislav A7:11
630. 10. 2015 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sokol Třebívlice A11:7
629. 10. 2015 18:30KST Libědice ATTC Litvínov D12:6
630. 10. 2015 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Meziboří A11:7
626. 10. 2015 17:30KST Most ATJ Spartak Lubenec A14:4
707. 11. 2015 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Baník Březenecká A6:12
706. 11. 2015 18:00TJ Baník Meziboří AKST Most A7:11
706. 11. 2015 18:00TTC Litvínov DTJ Klášterec nad Ohří A10:8
706. 11. 2015 18:00TJ Sokol Třebívlice AKST Libědice A14:4
706. 11. 2015 18:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Lenešice B10:8
705. 11. 2015 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Baník Březenecká B14:4
812. 11. 2015 18:00TJ Baník Březenecká ATJ Baník Březenecká B8:10
813. 11. 2015 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sokol Spořice A5:13
812. 11. 2015 18:30KST Libědice ATJ Sokol Bořislav A15:3
813. 11. 2015 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Třebívlice A9:9
809. 11. 2015 17:30KST Most ATTC Litvínov D13:5
814. 11. 2015 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Baník Meziboří A8:10
920. 11. 2015 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Baník Březenecká A10:8
920. 11. 2015 18:00TTC Litvínov DTJ Spartak Lubenec A11:7
920. 11. 2015 18:00KST Most ATJ Sokol Třebívlice A14:4
920. 11. 2015 18:00TJ Sokol Bořislav ATJ Klášterec nad Ohří A14:4
919. 11. 2015 18:00TJ Sokol Spořice AKST Libědice A9:9
919. 11. 2015 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Sokol Lenešice B6:12
1026. 11. 2015 18:00TJ Baník Březenecká ATJ Sokol Lenešice B14:4
1026. 11. 2015 18:30KST Libědice ATJ Baník Březenecká B15:3
1027. 11. 2015 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Spořice A7:11
1023. 11. 2015 17:30KST Most ATJ Sokol Bořislav A12:6
1028. 11. 2015 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Třebívlice A11:7
1027. 11. 2015 18:00TJ Baník Meziboří ATTC Litvínov D11:7
1104. 12. 2015 18:00TTC Litvínov DTJ Baník Březenecká A10:8
1104. 12. 2015 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Baník Meziboří A8:10
1104. 12. 2015 18:00TJ Sokol Bořislav ATJ Spartak Lubenec A11:7
1103. 12. 2015 18:00KST Most ATJ Sokol Spořice A8:10
1103. 12. 2015 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Klášterec nad Ohří A11:7
1104. 12. 2015 18:00TJ Sokol Lenešice BKST Libědice A15:3
1214. 01. 2016 18:00TJ Baník Březenecká AKST Libědice A10:8
1215. 01. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Klášterec nad Ohří A12:6
1214. 01. 2016 18:00TJ Baník Březenecká BKST Most A1:17
1214. 01. 2016 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Spartak Lubenec A10:8
1215. 01. 2016 18:00TJ Sokol Bořislav ATJ Baník Meziboří A5:13
1215. 01. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATTC Litvínov D11:7
1322. 01. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Baník Březenecká A9:9
1322. 01. 2016 18:00TTC Litvínov DTJ Sokol Bořislav A9:9
1322. 01. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Spořice A8:10
1323. 01. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Baník Březenecká B12:6
1318. 01. 2016 17:30KST Most ATJ Sokol Lenešice B11:7
1322. 01. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří AKST Libědice A9:9
1428. 01. 2016 18:00TJ Baník Březenecká ATJ Klášterec nad Ohří A14:4
1428. 01. 2016 18:30KST Libědice AKST Most A10:8
1429. 01. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Spartak Lubenec A12:6
1428. 01. 2016 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Baník Meziboří A4:14
1428. 01. 2016 18:00TJ Sokol Spořice ATTC Litvínov D13:5
1431. 01. 2016 16:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Třebívlice A11:7
1505. 02. 2016 18:00TJ Sokol Bořislav ATJ Baník Březenecká A8:10
1505. 02. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Sokol Spořice A7:11
1505. 02. 2016 18:00TTC Litvínov DTJ Baník Březenecká B10:8
1505. 02. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Lenešice B7:11
1506. 02. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Libědice A10:8
1501. 02. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří AKST Most A1:17
1611. 02. 2016 18:00TJ Baník Březenecká AKST Most A10:8
1612. 02. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Spartak Lubenec A9:9
1611. 02. 2016 18:30KST Libědice ATJ Baník Meziboří A8:10
1612. 02. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice BTTC Litvínov D13:5
1611. 02. 2016 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Sokol Třebívlice A5:13
1611. 02. 2016 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Sokol Bořislav A12:6
1718. 02. 2016 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Baník Březenecká A12:6
1719. 02. 2016 18:00TJ Sokol Bořislav ATJ Baník Březenecká B11:7
1719. 02. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Sokol Lenešice B10:8
1722. 02. 2016 18:30TTC Litvínov DKST Libědice A8:10
1719. 02. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Klášterec nad Ohří A10:8
1720. 02. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Most A11:7
1825. 02. 2016 18:00TJ Baník Březenecká ATJ Spartak Lubenec A11:7
1822. 02. 2016 17:30KST Most ATJ Baník Meziboří A11:7
1826. 02. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATTC Litvínov D6:12
1825. 02. 2016 18:30KST Libědice ATJ Sokol Třebívlice A9:9
1826. 02. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sokol Bořislav A9:9
1825. 02. 2016 18:00TJ Baník Březenecká BTJ Sokol Spořice A0:18
1929. 11. 2015 10:00TJ Baník Březenecká BTJ Baník Březenecká A10:8
1903. 03. 2016 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Sokol Lenešice B14:4
1904. 03. 2016 18:00TJ Sokol Bořislav AKST Libědice A5:13
1904. 03. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Klášterec nad Ohří A6:12
1904. 03. 2016 18:00TTC Litvínov DKST Most A7:11
1904. 03. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Spartak Lubenec A11:7
2010. 03. 2016 18:00TJ Baník Březenecká ATJ Baník Meziboří A13:5
2012. 03. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litvínov D14:4
2011. 03. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice AKST Most A3:15
2011. 03. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Bořislav A7:11
2010. 03. 2016 18:30KST Libědice ATJ Sokol Spořice A9:9
2011. 03. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Baník Březenecká B15:3
2118. 03. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Baník Březenecká A1:17
2117. 03. 2016 18:00TJ Baník Březenecká BKST Libědice A5:13
2117. 03. 2016 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Klášterec nad Ohří A12:6
2118. 03. 2016 18:00TJ Sokol Bořislav AKST Most A4:14
2118. 03. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Spartak Lubenec A8:10
2117. 03. 2016 18:00TTC Litvínov DTJ Baník Meziboří A6:12
2224. 03. 2016 18:00TJ Baník Březenecká ATTC Litvínov D14:4
2225. 03. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Třebívlice A14:4
2226. 03. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Bořislav A12:6
2224. 03. 2016 18:00TJ Sokol Spořice AKST Most A14:4
2225. 03. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Březenecká B12:6
2224. 03. 2016 18:30KST Libědice ATJ Sokol Lenešice B8:10
KP II. třídy, skupina C
125. 09. 2015 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTTC Roudnice C14:4
125. 09. 2015 18:00TJ Slovan Varnsdorf AASK Lovosice A9:9
125. 09. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Sokol Terezín B11:7
126. 09. 2015 10:00TTC Roudnice BGPD Benešov nad Ploučnicí A11:7
125. 09. 2015 18:00TJ Sokol Filipov BSK Štětí B16:2
121. 09. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem DSKST Děčín B3:15
202. 10. 2015 18:00TTC Roudnice CSKST Děčín B12:6
201. 10. 2015 18:00SK Štětí BSKP Sever Ústí nad Labem D13:5
202. 10. 2015 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Filipov B9:9
201. 10. 2015 18:00TJ Sokol Terezín BTTC Roudnice B7:11
202. 10. 2015 18:00ASK Lovosice ASKP Sever Ústí nad Labem C10:8
202. 10. 2015 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Slovan Varnsdorf A13:5
309. 10. 2015 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATTC Roudnice C6:12
309. 10. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Chemička Ústí nad Labem B6:12
310. 10. 2015 10:00TTC Roudnice BASK Lovosice A9:9
309. 10. 2015 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Sokol Terezín B16:2
305. 10. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem DGPD Benešov nad Ploučnicí A11:7
309. 10. 2015 18:00SKST Děčín BSK Štětí B11:7
416. 10. 2015 18:00TTC Roudnice CSK Štětí B11:7
416. 10. 2015 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKST Děčín B4:14
415. 10. 2015 18:00TJ Sokol Terezín BSKP Sever Ústí nad Labem D6:12
416. 10. 2015 18:00ASK Lovosice ATJ Sokol Filipov B7:11
416. 10. 2015 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTTC Roudnice B7:11
416. 10. 2015 18:00TJ Slovan Varnsdorf ASKP Sever Ústí nad Labem C6:12
523. 10. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTTC Roudnice C11:7
524. 10. 2015 10:00TTC Roudnice BTJ Slovan Varnsdorf A10:8
523. 10. 2015 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Chemička Ústí nad Labem B9:9
526. 10. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem DASK Lovosice A6:12
523. 10. 2015 18:00SKST Děčín BTJ Sokol Terezín B12:6
522. 10. 2015 18:00SK Štětí BGPD Benešov nad Ploučnicí A10:8
630. 10. 2015 18:00TTC Roudnice CGPD Benešov nad Ploučnicí A11:7
629. 10. 2015 18:00TJ Sokol Terezín BSK Štětí B5:13
630. 10. 2015 18:00ASK Lovosice ASKST Děčín B6:12
604. 11. 2015 17:00TJ Chemička Ústí nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem D11:7
630. 10. 2015 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATJ Sokol Filipov B11:7
630. 10. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTTC Roudnice B10:8
713. 10. 2015 18:00TTC Roudnice BTTC Roudnice C2:16
706. 11. 2015 18:00TJ Sokol Filipov BSKP Sever Ústí nad Labem C10:8
702. 11. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Slovan Varnsdorf A11:7
706. 11. 2015 18:00SKST Děčín BTJ Chemička Ústí nad Labem B10:8
705. 11. 2015 18:00SK Štětí BASK Lovosice A8:10
706. 11. 2015 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Terezín B9:9
813. 11. 2015 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Terezín B14:4
813. 11. 2015 18:00ASK Lovosice AGPD Benešov nad Ploučnicí A9:9
813. 11. 2015 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BSK Štětí B9:9
813. 11. 2015 18:00TJ Slovan Varnsdorf ASKST Děčín B3:15
813. 11. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CSKP Sever Ústí nad Labem D6:12
814. 11. 2015 10:00TTC Roudnice BTJ Sokol Filipov B13:5
920. 11. 2015 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice C10:8
916. 11. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem DTTC Roudnice B9:9
920. 11. 2015 18:00SKST Děčín BSKP Sever Ústí nad Labem C11:7
919. 11. 2015 18:00SK Štětí BTJ Slovan Varnsdorf A15:3
920. 11. 2015 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Chemička Ústí nad Labem B6:12
919. 11. 2015 18:00TJ Sokol Terezín BASK Lovosice A8:10
1027. 11. 2015 18:00TTC Roudnice CASK Lovosice A9:9
1027. 11. 2015 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Sokol Terezín B14:4
1027. 11. 2015 18:00TJ Slovan Varnsdorf AGPD Benešov nad Ploučnicí A8:10
1027. 11. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CSK Štětí B9:9
1028. 11. 2015 10:00TTC Roudnice BSKST Děčín B10:8
1027. 11. 2015 18:00TJ Sokol Filipov BSKP Sever Ústí nad Labem D15:3
1130. 11. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem DTTC Roudnice C8:10
1104. 12. 2015 18:00SKST Děčín BTJ Sokol Filipov B13:5
1103. 12. 2015 18:00SK Štětí BTTC Roudnice B5:13
1104. 12. 2015 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKP Sever Ústí nad Labem C10:8
1103. 12. 2015 18:00TJ Sokol Terezín BTJ Slovan Varnsdorf A10:8
1104. 12. 2015 18:00ASK Lovosice ATJ Chemička Ústí nad Labem B7:11
1215. 01. 2016 18:00TTC Roudnice CTJ Chemička Ústí nad Labem B7:11
1215. 01. 2016 18:00ASK Lovosice ATJ Slovan Varnsdorf A9:9
1214. 01. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BSKP Sever Ústí nad Labem C16:2
1215. 01. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice B4:14
1214. 01. 2016 18:00SK Štětí BTJ Sokol Filipov B5:13
1215. 01. 2016 18:00SKST Děčín BSKP Sever Ústí nad Labem D14:4
1322. 01. 2016 18:00SKST Děčín BTTC Roudnice C12:6
1318. 01. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem DSK Štětí B9:9
1322. 01. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BGPD Benešov nad Ploučnicí A9:9
1323. 01. 2016 10:00TTC Roudnice BTJ Sokol Terezín B12:6
1322. 01. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CASK Lovosice A8:10
1322. 01. 2016 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATJ Chemička Ústí nad Labem B13:5
1429. 01. 2016 18:00TTC Roudnice CTJ Slovan Varnsdorf A10:8
1429. 01. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem C8:10
1429. 01. 2016 18:00ASK Lovosice ATTC Roudnice B9:9
1428. 01. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BTJ Sokol Filipov B6:12
1429. 01. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKP Sever Ústí nad Labem D11:7
1428. 01. 2016 18:00SK Štětí BSKST Děčín B11:7
1504. 02. 2016 18:00SK Štětí BTTC Roudnice C12:6
1505. 02. 2016 18:00SKST Děčín BGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6
1501. 02. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Sokol Terezín B12:6
1505. 02. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BASK Lovosice A9:9
1506. 02. 2016 10:00TTC Roudnice BTJ Chemička Ústí nad Labem B15:3
1505. 02. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Slovan Varnsdorf A8:10
1612. 02. 2016 18:00TTC Roudnice CSKP Sever Ústí nad Labem C8:10
1612. 02. 2016 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATTC Roudnice B9:9
1612. 02. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Sokol Filipov B5:13
1612. 02. 2016 18:00ASK Lovosice ASKP Sever Ústí nad Labem D10:8
1611. 02. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BSKST Děčín B2:16
1612. 02. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Štětí B11:7
1719. 02. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice C8:10
1718. 02. 2016 18:00SK Štětí BTJ Sokol Terezín B15:3
1719. 02. 2016 18:00SKST Děčín BASK Lovosice A13:5
1714. 02. 2016 08:30SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Chemička Ústí nad Labem B11:7
1719. 02. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Slovan Varnsdorf A9:9
1720. 02. 2016 10:00TTC Roudnice BSKP Sever Ústí nad Labem C15:3
1820. 10. 2015 18:00TTC Roudnice CTTC Roudnice B8:10
1826. 02. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Sokol Filipov B7:11
1826. 02. 2016 18:00TJ Slovan Varnsdorf ASKP Sever Ústí nad Labem D9:9
1826. 02. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BSKST Děčín B5:13
1826. 02. 2016 18:00ASK Lovosice ASK Štětí B10:8
1825. 02. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BGPD Benešov nad Ploučnicí A8:10
1903. 03. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BTTC Roudnice C8:10
1904. 03. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AASK Lovosice A9:9
1903. 03. 2016 18:00SK Štětí BTJ Chemička Ústí nad Labem B16:2
1904. 03. 2016 18:00SKST Děčín BTJ Slovan Varnsdorf A13:5
1925. 11. 2015 18:00SKP Sever Ústí nad Labem DSKP Sever Ústí nad Labem C8:10
1904. 03. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice B10:8
2011. 03. 2016 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Filipov B13:5
2012. 03. 2016 10:00TTC Roudnice BSKP Sever Ústí nad Labem D15:3
2011. 03. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CSKST Děčín B11:7
2011. 03. 2016 18:00TJ Slovan Varnsdorf ASK Štětí B12:6
2011. 03. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6
2011. 03. 2016 18:00ASK Lovosice ATJ Sokol Terezín B9:9
2118. 03. 2016 18:00ASK Lovosice ATTC Roudnice C8:10
2117. 03. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BTJ Chemička Ústí nad Labem B11:7
2118. 03. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Slovan Varnsdorf A7:11
2117. 03. 2016 18:00SK Štětí BSKP Sever Ústí nad Labem C11:7
2118. 03. 2016 18:00SKST Děčín BTTC Roudnice B11:7
2114. 03. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Sokol Filipov B4:14
2221. 03. 2016 17:00TTC Roudnice CSKP Sever Ústí nad Labem D8:10
2225. 03. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BSKST Děčín B6:12
2226. 03. 2016 10:00TTC Roudnice BSK Štětí B9:9
2225. 03. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CGPD Benešov nad Ploučnicí A13:5
2225. 03. 2016 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATJ Sokol Terezín B14:4
2225. 03. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BASK Lovosice A9:9
Český pohár
1/103. 09. 2015 18:00
v Libědicích
OÚ Výškov AKST Libědice B6:4
1/106. 09. 2015 15:00
ve Výškově
OÚ Výškov BTTC Duchcov B0:10
2/113. 09. 2015 10:00
v KD Výškov
OÚ Výškov ATJ Krupka0:10
2/113. 09. 2015 11:00
v Terezíně
TJ Sokol Terezín ATJ Baník Březenecká5:5
2/112. 09. 2015 10:00
v Terezíně
TJ Sokol Terezín BKST Libědice A3:7
2/112. 09. 2015 15:00
v Meziboří
TJ Baník MeziboříSK Štětí0:10
2/112. 09. 2015 16:00
ve Smolnici
TJ SmolniceSKST Baník Most B2:8
2/112. 09. 2015 15:00
v Duchcově
TTC Duchcov ATTC Litvínov B6:4
2/112. 09. 2015 15:00
v Lubenci
TJ Spartak LubenecKST Most2:8
2/112. 09. 2015 15:00
v Duchcově
TTC Duchcov BTTC Litvínov A1:9
3/120. 09. 2015 10:00
na Březenecké
TJ Baník BřezeneckáTJ Krupka2:8
3/119. 09. 2015 15:00
v Libědicích
KST Libědice ASK Štětí10:0
3/115. 09. 2015 18:00
v Duchcově
TTC Duchcov ASKST Baník Most B2:8
3/117. 09. 2015 17:00
v Mostě
KST MostTTC Litvínov A3:7
4/127. 09. 2015 15:00
v Libědicích
TJ KrupkaKST Libědice A8:2
4/127. 09. 2015 15:00
v Mostě
SKST Baník Most BTTC Litvínov A10:0
nehráno
Divize žen
104. 04. 2016 17:30SKST Děčín BTTC Litvínov A9:1
208. 04. 2016 17:30TTC Litvínov ASKST Děčín B3:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS