Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
městský přebor
129. 10. 2015 18:30Sokol Líšeň BSokol Sokolnice A10:8
122. 09. 2015 18:15Orel Šlapanice AKST Oltec Brno C12:6
123. 09. 2015 18:30Sokol Brno I DSK Slatina D5:13
121. 09. 2015 18:30Sokol Líšeň ASokol Brno I C15:3
123. 09. 2015 19:00TJ Holásky CSokol Brno I E12:6
130. 10. 2015 17:30TTC Moravská Slavia Brno FVSK Univerzita Brno A15:3
220. 11. 2015 18:30Sokol Sokolnice AVSK Univerzita Brno A18:0
202. 10. 2015 18:30Sokol Brno I ETTC Moravská Slavia Brno F15:3
230. 09. 2015 18:30Sokol Brno I CTJ Holásky C10:8
230. 09. 2015 18:30SK Slatina DSokol Líšeň A6:12
229. 09. 2015 18:30KST Oltec Brno CSokol Brno I D12:6
201. 10. 2015 18:30Sokol Líšeň BOrel Šlapanice A6:12
306. 10. 2015 18:15Orel Šlapanice ASokol Sokolnice A13:5
307. 10. 2015 18:30Sokol Brno I DSokol Líšeň B9:9
305. 10. 2015 18:30Sokol Líšeň AKST Oltec Brno C12:6
307. 10. 2015 19:00TJ Holásky CSK Slatina D7:11
309. 10. 2015 17:30TTC Moravská Slavia Brno FSokol Brno I C12:6
307. 10. 2015 18:00VSK Univerzita Brno ASokol Brno I E5:13
416. 10. 2015 18:00Sokol Sokolnice ASokol Brno I E9:9
414. 10. 2015 18:30Sokol Brno I CVSK Univerzita Brno A14:4
414. 10. 2015 18:30SK Slatina DTTC Moravská Slavia Brno F13:5
413. 10. 2015 18:30KST Oltec Brno CTJ Holásky C5:13
415. 10. 2015 18:30Sokol Líšeň BSokol Líšeň A10:8
417. 11. 2015 18:15Orel Šlapanice ASokol Brno I D8:10
521. 10. 2015 18:30Sokol Brno I DSokol Sokolnice A10:8
519. 10. 2015 18:30Sokol Líšeň AOrel Šlapanice A11:7
521. 10. 2015 19:00TJ Holásky CSokol Líšeň B12:6
523. 10. 2015 17:30TTC Moravská Slavia Brno FKST Oltec Brno C12:6
521. 10. 2015 18:00VSK Univerzita Brno ASK Slatina D5:13
523. 10. 2015 18:30Sokol Brno I ESokol Brno I C10:8
604. 11. 2015 18:30Sokol Sokolnice ASokol Brno I C8:10
604. 11. 2015 18:30SK Slatina DSokol Brno I E13:5
603. 11. 2015 18:30KST Oltec Brno CVSK Univerzita Brno A18:0wo
605. 11. 2015 18:30Sokol Líšeň BTTC Moravská Slavia Brno F10:8
603. 11. 2015 18:15Orel Šlapanice ATJ Holásky C7:11
604. 11. 2015 18:30Sokol Brno I DSokol Líšeň A6:12
709. 11. 2015 18:30Sokol Líšeň ASokol Sokolnice A13:5
718. 11. 2015 18:00TJ Holásky CSokol Brno I D12:6
713. 11. 2015 17:30TTC Moravská Slavia Brno FOrel Šlapanice A10:8
718. 11. 2015 18:00VSK Univerzita Brno ASokol Líšeň B5:12
713. 11. 2015 18:30Sokol Brno I EKST Oltec Brno C11:7
711. 11. 2015 18:30Sokol Brno I CSK Slatina D10:8
827. 11. 2015 18:00Sokol Sokolnice ASK Slatina D8:10
824. 11. 2015 18:30KST Oltec Brno CSokol Brno I C9:9
826. 11. 2015 18:30Sokol Líšeň BSokol Brno I E6:12
824. 11. 2015 18:15Orel Šlapanice AVSK Univerzita Brno A18:0wo
825. 11. 2015 18:30Sokol Brno I DTTC Moravská Slavia Brno F8:10
823. 11. 2015 18:30Sokol Líšeň ATJ Holásky C12:6
902. 12. 2015 19:00TJ Holásky CSokol Sokolnice A7:11
904. 12. 2015 17:30TTC Moravská Slavia Brno FSokol Líšeň A10:8
902. 12. 2015 18:00VSK Univerzita Brno ASokol Brno I D6:12
904. 12. 2015 18:30Sokol Brno I EOrel Šlapanice A8:10
902. 12. 2015 18:30Sokol Brno I CSokol Líšeň B14:4
902. 12. 2015 18:30SK Slatina DKST Oltec Brno C14:4
1011. 12. 2015 18:00Sokol Sokolnice AKST Oltec Brno C13:5
1010. 12. 2015 18:30Sokol Líšeň BSK Slatina D3:15
1014. 12. 2015 18:15Orel Šlapanice ASokol Brno I C12:6
1030. 10. 2015 18:30Sokol Brno I DSokol Brno I E10:8
1007. 12. 2015 18:30Sokol Líšeň AVSK Univerzita Brno A18:0wo
1009. 12. 2015 19:00TJ Holásky CTTC Moravská Slavia Brno F12:6
1118. 12. 2015 17:30TTC Moravská Slavia Brno FSokol Sokolnice A4:14
1116. 12. 2015 18:00VSK Univerzita Brno ATJ Holásky C0:18wo
1122. 12. 2015 18:00Sokol Brno I ESokol Líšeň A9:9
1126. 10. 2015 18:30Sokol Brno I CSokol Brno I D10:8
1116. 12. 2015 18:30SK Slatina DOrel Šlapanice A12:6
1115. 12. 2015 18:30KST Oltec Brno CSokol Líšeň B13:5
1208. 01. 2016 18:00Sokol Sokolnice ASokol Líšeň B8:10
1205. 01. 2016 18:30KST Oltec Brno COrel Šlapanice A13:5
1206. 01. 2016 18:30SK Slatina DSokol Brno I D17:1
1206. 01. 2016 18:30Sokol Brno I CSokol Líšeň A13:5
1208. 01. 2016 18:30Sokol Brno I ETJ Holásky C10:8
1210. 02. 2016 18:00VSK Univerzita Brno ATTC Moravská Slavia Brno F3:15
1313. 01. 2016 18:00VSK Univerzita Brno ASokol Sokolnice A2:16
1315. 01. 2016 17:30TTC Moravská Slavia Brno FSokol Brno I E14:4
1313. 01. 2016 19:00TJ Holásky CSokol Brno I C6:12
1311. 01. 2016 18:30Sokol Líšeň ASK Slatina D6:12
1313. 01. 2016 18:30Sokol Brno I DKST Oltec Brno C10:8
1312. 01. 2016 18:15Orel Šlapanice ASokol Líšeň B11:7
1420. 01. 2016 18:30Sokol Sokolnice AOrel Šlapanice A10:8
1421. 01. 2016 18:30Sokol Líšeň BSokol Brno I D13:5
1419. 01. 2016 18:30KST Oltec Brno CSokol Líšeň A8:10
1410. 02. 2016 18:30SK Slatina DTJ Holásky C9:9
1420. 01. 2016 18:30Sokol Brno I CTTC Moravská Slavia Brno F12:6
1422. 01. 2016 18:30Sokol Brno I EVSK Univerzita Brno A13:5
1529. 01. 2016 18:30Sokol Brno I ESokol Sokolnice A8:10
1527. 01. 2016 18:00VSK Univerzita Brno ASokol Brno I C6:10
1529. 01. 2016 17:30TTC Moravská Slavia Brno FSK Slatina D7:11
1527. 01. 2016 19:00TJ Holásky CKST Oltec Brno C6:12
1526. 10. 2015 18:30Sokol Líšeň ASokol Líšeň B8:10
1527. 01. 2016 18:30Sokol Brno I DOrel Šlapanice A8:10
1605. 02. 2016 18:00Sokol Sokolnice ASokol Brno I D11:7
1602. 02. 2016 18:15Orel Šlapanice ASokol Líšeň A14:4
1604. 02. 2016 18:30Sokol Líšeň BTJ Holásky C7:11
1602. 02. 2016 18:30KST Oltec Brno CTTC Moravská Slavia Brno F10:8
1602. 03. 2016 18:30SK Slatina DVSK Univerzita Brno A16:2
1628. 10. 2015 18:30Sokol Brno I CSokol Brno I E10:8
1717. 02. 2016 18:30Sokol Brno I CSokol Sokolnice A8:10
1719. 02. 2016 18:30Sokol Brno I ESK Slatina D7:11
1723. 03. 2016 18:00VSK Univerzita Brno AKST Oltec Brno C1:17
1719. 02. 2016 17:30TTC Moravská Slavia Brno FSokol Líšeň B7:11
1717. 02. 2016 19:00TJ Holásky COrel Šlapanice A9:9
1715. 02. 2016 18:30Sokol Líšeň ASokol Brno I D12:6
1826. 02. 2016 18:00Sokol Sokolnice ASokol Líšeň A7:11
1824. 02. 2016 18:30Sokol Brno I DTJ Holásky C7:11
1823. 02. 2016 18:15Orel Šlapanice ATTC Moravská Slavia Brno F15:3
1825. 02. 2016 18:30Sokol Líšeň BVSK Univerzita Brno A12:6
1823. 02. 2016 18:30KST Oltec Brno CSokol Brno I E10:8
1824. 02. 2016 18:30SK Slatina DSokol Brno I C14:4
1909. 03. 2016 18:30SK Slatina DSokol Sokolnice A7:11
1909. 03. 2016 18:30Sokol Brno I CKST Oltec Brno C7:11
1911. 03. 2016 18:30Sokol Brno I ESokol Líšeň B11:7
1909. 03. 2016 18:00VSK Univerzita Brno AOrel Šlapanice A10:8
1911. 03. 2016 18:00TTC Moravská Slavia Brno FSokol Brno I D15:3
1909. 03. 2016 19:00TJ Holásky CSokol Líšeň A12:6
2023. 03. 2016 18:30Sokol Sokolnice ATJ Holásky C6:12
2014. 03. 2016 18:30Sokol Líšeň ATTC Moravská Slavia Brno F14:4
2004. 04. 2016 18:30Sokol Brno I DVSK Univerzita Brno A16:2
2022. 03. 2016 18:15Orel Šlapanice ASokol Brno I E12:6
2017. 03. 2016 18:30Sokol Líšeň BSokol Brno I C9:9
2015. 03. 2016 18:30KST Oltec Brno CSK Slatina D11:7
2129. 03. 2016 18:30KST Oltec Brno CSokol Sokolnice A14:4
2130. 03. 2016 18:30SK Slatina DSokol Líšeň B12:6
2130. 03. 2016 18:30Sokol Brno I COrel Šlapanice A13:5
2128. 10. 2015 10:00Sokol Brno I ESokol Brno I D10:8
2124. 02. 2016 18:00VSK Univerzita Brno ASokol Líšeň A4:14
2101. 04. 2016 18:00TTC Moravská Slavia Brno FTJ Holásky C8:10
2208. 04. 2016 18:00Sokol Sokolnice ATTC Moravská Slavia Brno F7:11
2206. 04. 2016 19:00TJ Holásky CVSK Univerzita Brno A18:0wo
2204. 04. 2016 18:30Sokol Líšeň ASokol Brno I E12:6
2227. 10. 2015 18:30Sokol Brno I DSokol Brno I C11:7
2205. 04. 2016 18:15Orel Šlapanice ASK Slatina D12:6
2207. 04. 2016 18:30Sokol Líšeň BKST Oltec Brno C4:14
městská soutěž I. třídy
123. 09. 2015 18:30Sokol Líšeň CSKST Nový Lískovec A11:7
125. 09. 2015 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou ATJ Holásky D9:9
122. 09. 2015 18:30Sokol Židenice BSK Slatina F7:11
123. 09. 2015 18:30SK Slatina EVSK Technika Brno A14:4
122. 09. 2015 18:30KST Oltec Brno DOrel Šlapanice B12:6
125. 09. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc CSokol Brno I F9:9
230. 09. 2015 18:30SKST Nový Lískovec ASokol Brno I F10:8
229. 09. 2015 18:15Orel Šlapanice BTJ Brno-Bystrc C5:13
226. 10. 2015 18:15VSK Technika Brno AKST Oltec Brno D7:11
202. 10. 2015 18:30SK Slatina FSK Slatina E6:12
230. 09. 2015 19:00TJ Holásky DSokol Židenice B13:5
230. 09. 2015 18:30Sokol Líšeň CSokol Bílovice nad Svitavou A13:5
307. 10. 2015 18:45Sokol Bílovice nad Svitavou ASKST Nový Lískovec A3:15
306. 10. 2015 18:30Sokol Židenice BSokol Líšeň C5:13
307. 10. 2015 18:30SK Slatina ETJ Holásky D10:8
306. 10. 2015 18:30KST Oltec Brno DSK Slatina F14:4
309. 10. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc CVSK Technika Brno A11:7
309. 10. 2015 18:00Sokol Brno I FOrel Šlapanice B15:3
414. 10. 2015 18:30SKST Nový Lískovec AOrel Šlapanice B6:12
412. 10. 2015 18:15VSK Technika Brno ASokol Brno I F5:13
416. 10. 2015 18:30SK Slatina FTJ Brno-Bystrc C5:13
414. 10. 2015 19:00TJ Holásky DKST Oltec Brno D12:6
414. 10. 2015 18:30Sokol Líšeň CSK Slatina E16:2
420. 11. 2015 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou ASokol Židenice B11:7
520. 10. 2015 18:30Sokol Židenice BSKST Nový Lískovec A9:9
521. 10. 2015 18:30SK Slatina ESokol Bílovice nad Svitavou A14:4
520. 10. 2015 18:30KST Oltec Brno DSokol Líšeň C8:10
523. 10. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc CTJ Holásky D10:8
523. 10. 2015 18:00Sokol Brno I FSK Slatina F14:4
520. 10. 2015 18:15Orel Šlapanice BVSK Technika Brno A7:11
604. 11. 2015 18:30SKST Nový Lískovec AVSK Technika Brno A12:6
606. 11. 2015 18:30SK Slatina FOrel Šlapanice B15:3
604. 11. 2015 19:00TJ Holásky DSokol Brno I F10:8
604. 11. 2015 18:30Sokol Líšeň CTJ Brno-Bystrc C11:7
606. 11. 2015 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou AKST Oltec Brno D6:12
603. 11. 2015 18:30Sokol Židenice BSK Slatina E7:11
711. 11. 2015 18:30SK Slatina ESKST Nový Lískovec A14:4
710. 11. 2015 18:30KST Oltec Brno DSokol Židenice B15:3
713. 11. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc CSokol Bílovice nad Svitavou A12:6
713. 11. 2015 18:00Sokol Brno I FSokol Líšeň C12:6
710. 11. 2015 18:15Orel Šlapanice BTJ Holásky D2:16
709. 11. 2015 18:15VSK Technika Brno ASK Slatina F8:10
825. 11. 2015 18:30SKST Nový Lískovec ASK Slatina F10:8
825. 11. 2015 19:00TJ Holásky DVSK Technika Brno A14:4
825. 11. 2015 18:30Sokol Líšeň COrel Šlapanice B14:4
827. 11. 2015 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou ASokol Brno I F4:14
824. 11. 2015 18:30Sokol Židenice BTJ Brno-Bystrc C6:12
825. 11. 2015 18:30SK Slatina EKST Oltec Brno D14:4
901. 12. 2015 18:30KST Oltec Brno DSKST Nový Lískovec A14:4
903. 12. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc CSK Slatina E8:10
904. 12. 2015 18:00Sokol Brno I FSokol Židenice B13:5
901. 12. 2015 18:15Orel Šlapanice BSokol Bílovice nad Svitavou A5:13
930. 11. 2015 18:15VSK Technika Brno ASokol Líšeň C12:6
904. 12. 2015 18:30SK Slatina FTJ Holásky D2:16
1009. 12. 2015 18:30SKST Nový Lískovec ATJ Holásky D4:14
1009. 12. 2015 18:30Sokol Líšeň CSK Slatina F11:7
1011. 12. 2015 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou AVSK Technika Brno A10:8
1008. 12. 2015 18:30Sokol Židenice BOrel Šlapanice B10:8
1009. 12. 2015 18:30SK Slatina ESokol Brno I F8:10
1008. 12. 2015 18:30KST Oltec Brno DTJ Brno-Bystrc C6:12
1118. 12. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc CSKST Nový Lískovec A10:8
1118. 12. 2015 18:00Sokol Brno I FKST Oltec Brno D10:8
1115. 12. 2015 18:15Orel Šlapanice BSK Slatina E7:11
1114. 12. 2015 18:15VSK Technika Brno ASokol Židenice B9:9
1118. 12. 2015 18:30SK Slatina FSokol Bílovice nad Svitavou A13:5
1116. 12. 2015 19:00TJ Holásky DSokol Líšeň C10:8
1206. 01. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ASokol Líšeň C5:13
1206. 01. 2016 19:00TJ Holásky DSokol Bílovice nad Svitavou A16:2
1208. 01. 2016 18:30SK Slatina FSokol Židenice B7:11
1204. 01. 2016 18:15VSK Technika Brno ASK Slatina E3:15
1205. 01. 2016 18:15Orel Šlapanice BKST Oltec Brno D5:13
1208. 01. 2016 18:00Sokol Brno I FTJ Brno-Bystrc C15:3
1315. 01. 2016 18:00Sokol Brno I FSKST Nový Lískovec A15:3
1315. 01. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc COrel Šlapanice B15:3
1312. 01. 2016 18:30KST Oltec Brno DVSK Technika Brno A10:8
1313. 01. 2016 18:30SK Slatina ESK Slatina F7:11
1312. 01. 2016 18:30Sokol Židenice BTJ Holásky D5:13
1319. 11. 2015 18:30
herna Sokol Líšeň, Belcrediho 27
Sokol Bílovice nad Svitavou ASokol Líšeň C6:12
1420. 01. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ASokol Bílovice nad Svitavou A12:6
1420. 01. 2016 18:30Sokol Líšeň CSokol Židenice B11:7
1420. 01. 2016 19:00TJ Holásky DSK Slatina E13:5
1422. 01. 2016 18:30SK Slatina FKST Oltec Brno D4:14
1418. 01. 2016 18:15VSK Technika Brno ATJ Brno-Bystrc C11:7
1419. 01. 2016 18:15Orel Šlapanice BSokol Brno I F2:16
1526. 01. 2016 18:15Orel Šlapanice BSKST Nový Lískovec A5:13
1529. 01. 2016 18:00Sokol Brno I FVSK Technika Brno A13:5
1529. 01. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc CSK Slatina F14:4
1526. 01. 2016 18:30KST Oltec Brno DTJ Holásky D13:5
1527. 01. 2016 18:30SK Slatina ESokol Líšeň C6:12
1526. 01. 2016 18:30Sokol Židenice BSokol Bílovice nad Svitavou A9:9
1603. 02. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ASokol Židenice B15:3
1608. 01. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou ASK Slatina E10:8
1603. 02. 2016 18:30Sokol Líšeň CKST Oltec Brno D12:6
1603. 02. 2016 19:00TJ Holásky DTJ Brno-Bystrc C12:6
1605. 02. 2016 18:30SK Slatina FSokol Brno I F6:12
1601. 02. 2016 18:15VSK Technika Brno AOrel Šlapanice B16:2
1715. 02. 2016 18:15VSK Technika Brno ASKST Nový Lískovec A13:5
1716. 02. 2016 18:15Orel Šlapanice BSK Slatina F8:10
1719. 02. 2016 18:00Sokol Brno I FTJ Holásky D14:4
1719. 02. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc CSokol Líšeň C10:8
1716. 02. 2016 18:30KST Oltec Brno DSokol Bílovice nad Svitavou A14:4
1717. 02. 2016 18:30SK Slatina ESokol Židenice B10:8
1824. 02. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ASK Slatina E5:11
1823. 02. 2016 18:30Sokol Židenice BKST Oltec Brno D8:10
1826. 02. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou ATJ Brno-Bystrc C8:10
1824. 02. 2016 18:30Sokol Líšeň CSokol Brno I F11:7
1824. 02. 2016 19:00TJ Holásky DOrel Šlapanice B18:0
1826. 02. 2016 18:30SK Slatina FVSK Technika Brno A9:9
1911. 03. 2016 18:30SK Slatina FSKST Nový Lískovec A15:3
1907. 03. 2016 18:15VSK Technika Brno ATJ Holásky D7:11
1908. 03. 2016 18:15Orel Šlapanice BSokol Líšeň C3:15
1918. 03. 2016 18:00Sokol Brno I FSokol Bílovice nad Svitavou A16:2
1911. 03. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc CSokol Židenice B12:6
1908. 03. 2016 18:30KST Oltec Brno DSK Slatina E9:9
2016. 03. 2016 18:30SKST Nový Lískovec AKST Oltec Brno D8:10
2016. 03. 2016 18:30SK Slatina ETJ Brno-Bystrc C10:8
2015. 03. 2016 18:30Sokol Židenice BSokol Brno I F7:11
2023. 03. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou AOrel Šlapanice B14:4
2016. 03. 2016 18:30Sokol Líšeň CVSK Technika Brno A12:6
2016. 03. 2016 19:00TJ Holásky DSK Slatina F11:7
2130. 03. 2016 19:00TJ Holásky DSKST Nový Lískovec A18:0
2101. 04. 2016 18:30SK Slatina FSokol Líšeň C6:12
2121. 03. 2016 18:15VSK Technika Brno ASokol Bílovice nad Svitavou A6:12
2129. 03. 2016 18:15Orel Šlapanice BSokol Židenice B8:10
2101. 04. 2016 18:00Sokol Brno I FSK Slatina E16:2
2101. 04. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc CKST Oltec Brno D8:10
2206. 04. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ATJ Brno-Bystrc C6:12
2205. 04. 2016 18:30KST Oltec Brno DSokol Brno I F5:13
2206. 04. 2016 18:30SK Slatina EOrel Šlapanice B12:6
2205. 04. 2016 18:30Sokol Židenice BVSK Technika Brno A8:10
2208. 04. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou ASK Slatina F6:12
2206. 04. 2016 18:30Sokol Líšeň CTJ Holásky D8:10
městská soutěž II. třídy
124. 09. 2015 18:30TJ Žižka Brno ATJ Brno-Bystrc D7:11
125. 09. 2015 19:15Sokol Modřice AKST Oltec Brno E7:11
121. 09. 2015 18:15VSK Technika Brno BSalesko Líšeň A9:9
125. 09. 2015 18:30SK Slatina GSokol Židenice C8:10
123. 09. 2015 16:30TJ Holásky ESKST Nový Lískovec B5:13
125. 09. 2015 18:00Sokol Sokolnice BSokol Líšeň D18:0wo
202. 10. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc DSokol Líšeň D18:0wo
201. 10. 2015 18:30SKST Nový Lískovec BSokol Sokolnice B12:6
229. 09. 2015 18:00Sokol Židenice CTJ Holásky E4:14
230. 09. 2015 17:10Salesko Líšeň ASK Slatina G11:7
202. 10. 2015 18:30KST Oltec Brno EVSK Technika Brno B12:6
201. 10. 2015 18:30TJ Žižka Brno ASokol Modřice A11:7
309. 10. 2015 19:15Sokol Modřice ATJ Brno-Bystrc D10:8
305. 10. 2015 18:15VSK Technika Brno BTJ Žižka Brno A14:4
309. 10. 2015 18:30SK Slatina GKST Oltec Brno E7:11
307. 10. 2015 16:30TJ Holásky ESalesko Líšeň A7:11
309. 10. 2015 18:00Sokol Sokolnice BSokol Židenice C10:8
307. 10. 2015 18:30Sokol Líšeň DSKST Nový Lískovec B7:11
416. 10. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc DSKST Nový Lískovec B9:9
413. 10. 2015 18:00Sokol Židenice CSokol Líšeň D5:13
414. 10. 2015 17:10Salesko Líšeň ASokol Sokolnice B14:4
416. 10. 2015 18:30KST Oltec Brno ETJ Holásky E16:2
415. 10. 2015 18:30TJ Žižka Brno ASK Slatina G12:6
416. 10. 2015 19:15Sokol Modřice AVSK Technika Brno B5:13
519. 10. 2015 18:15VSK Technika Brno BTJ Brno-Bystrc D10:8
523. 10. 2015 18:30SK Slatina GSokol Modřice A13:5
521. 10. 2015 16:30TJ Holásky ETJ Žižka Brno A11:7
523. 10. 2015 18:00Sokol Sokolnice BKST Oltec Brno E1:17
521. 10. 2015 18:30Sokol Líšeň DSalesko Líšeň A14:4
522. 10. 2015 18:30SKST Nový Lískovec BSokol Židenice C13:5
606. 11. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc DSokol Židenice C16:2
604. 11. 2015 17:10Salesko Líšeň ASKST Nový Lískovec B9:9
606. 11. 2015 18:30KST Oltec Brno ESokol Líšeň D10:6
605. 11. 2015 18:30TJ Žižka Brno ASokol Sokolnice B15:3
606. 11. 2015 19:15Sokol Modřice ATJ Holásky E10:8
602. 11. 2015 18:15VSK Technika Brno BSK Slatina G12:6
713. 11. 2015 18:30SK Slatina GTJ Brno-Bystrc D6:12
716. 11. 2015 16:30TJ Holásky EVSK Technika Brno B8:10
713. 11. 2015 18:00Sokol Sokolnice BSokol Modřice A8:10
711. 11. 2015 18:30Sokol Líšeň DTJ Žižka Brno A11:7
712. 11. 2015 18:30SKST Nový Lískovec BKST Oltec Brno E3:15
710. 11. 2015 18:00Sokol Židenice CSalesko Líšeň A6:12
827. 11. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc DSalesko Líšeň A11:7
827. 11. 2015 18:30KST Oltec Brno ESokol Židenice C13:5
826. 11. 2015 18:30TJ Žižka Brno ASKST Nový Lískovec B3:15
827. 11. 2015 19:15Sokol Modřice ASokol Líšeň D5:13
823. 11. 2015 18:15VSK Technika Brno BSokol Sokolnice B14:4
827. 11. 2015 18:30SK Slatina GTJ Holásky E10:8
902. 12. 2015 16:30TJ Holásky ETJ Brno-Bystrc D12:6
904. 12. 2015 18:00Sokol Sokolnice BSK Slatina G2:16
902. 12. 2015 18:30Sokol Líšeň DVSK Technika Brno B14:4
903. 12. 2015 18:30SKST Nový Lískovec BSokol Modřice A15:3
901. 12. 2015 18:00Sokol Židenice CTJ Žižka Brno A7:11
902. 12. 2015 17:10Salesko Líšeň AKST Oltec Brno E8:10
1010. 12. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc DKST Oltec Brno E6:12
1010. 12. 2015 18:30TJ Žižka Brno ASalesko Líšeň A11:7
1011. 12. 2015 19:15Sokol Modřice ASokol Židenice C13:5
1007. 12. 2015 18:15VSK Technika Brno BSKST Nový Lískovec B15:3
1011. 12. 2015 18:30SK Slatina GSokol Líšeň D13:5
1009. 12. 2015 16:30TJ Holásky ESokol Sokolnice B14:4
1118. 12. 2015 18:00Sokol Sokolnice BTJ Brno-Bystrc D7:11
1116. 12. 2015 18:30Sokol Líšeň DTJ Holásky E12:6
1117. 12. 2015 18:30SKST Nový Lískovec BSK Slatina G11:7
1115. 12. 2015 18:00Sokol Židenice CVSK Technika Brno B3:15
1116. 12. 2015 17:10Salesko Líšeň ASokol Modřice A8:10
1118. 12. 2015 18:30KST Oltec Brno ETJ Žižka Brno A13:5
1208. 01. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc DTJ Žižka Brno A10:8
1208. 01. 2016 18:30KST Oltec Brno ESokol Modřice A14:4
1206. 01. 2016 17:10Salesko Líšeň AVSK Technika Brno B7:11
1205. 01. 2016 18:00Sokol Židenice CSK Slatina G6:12
1207. 01. 2016 18:30SKST Nový Lískovec BTJ Holásky E6:12
1206. 01. 2016 18:30Sokol Líšeň DSokol Sokolnice B12:6
1313. 01. 2016 18:30Sokol Líšeň DTJ Brno-Bystrc D10:8
1322. 02. 2016 19:00Sokol Sokolnice BSKST Nový Lískovec B7:11
1313. 01. 2016 16:30TJ Holásky ESokol Židenice C17:1
1315. 01. 2016 18:30SK Slatina GSalesko Líšeň A10:8
1311. 01. 2016 18:15VSK Technika Brno BKST Oltec Brno E9:9
1315. 01. 2016 19:15Sokol Modřice ATJ Žižka Brno A10:8
1422. 01. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc DSokol Modřice A8:10
1421. 01. 2016 18:30TJ Žižka Brno AVSK Technika Brno B4:14
1422. 01. 2016 18:30KST Oltec Brno ESK Slatina G14:4
1420. 01. 2016 17:10Salesko Líšeň ATJ Holásky E11:7
1419. 01. 2016 18:00Sokol Židenice CSokol Sokolnice B10:8
1425. 01. 2016 18:30SKST Nový Lískovec BSokol Líšeň D8:10
1528. 01. 2016 18:30SKST Nový Lískovec BTJ Brno-Bystrc D10:8
1527. 01. 2016 18:30Sokol Líšeň DSokol Židenice C17:1
1508. 02. 2016 19:00Sokol Sokolnice BSalesko Líšeň A7:11
1527. 01. 2016 16:30TJ Holásky EKST Oltec Brno E9:9
1529. 01. 2016 18:30SK Slatina GTJ Žižka Brno A8:10
1525. 01. 2016 18:15VSK Technika Brno BSokol Modřice A10:8
1605. 02. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc DVSK Technika Brno B6:12
1605. 02. 2016 19:15Sokol Modřice ASK Slatina G11:7
1604. 02. 2016 18:30TJ Žižka Brno ATJ Holásky E11:7
1605. 02. 2016 18:30KST Oltec Brno ESokol Sokolnice B14:4
1603. 02. 2016 17:10Salesko Líšeň ASokol Líšeň D7:11
1602. 02. 2016 18:00Sokol Židenice CSKST Nový Lískovec B3:15
1716. 02. 2016 18:00Sokol Židenice CTJ Brno-Bystrc D3:15
1718. 02. 2016 18:30SKST Nový Lískovec BSalesko Líšeň A11:7
1717. 02. 2016 18:30Sokol Líšeň DKST Oltec Brno E12:6
1719. 02. 2016 18:00Sokol Sokolnice BTJ Žižka Brno A8:10
1717. 02. 2016 16:30TJ Holásky ESokol Modřice A14:4
1711. 02. 2016 18:30SK Slatina GVSK Technika Brno B8:10
1826. 02. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc DSK Slatina G11:7
1822. 02. 2016 18:15VSK Technika Brno BTJ Holásky E18:0
1826. 02. 2016 19:15Sokol Modřice ASokol Sokolnice B13:5
1825. 02. 2016 18:30TJ Žižka Brno ASokol Líšeň D9:9
1826. 02. 2016 18:30KST Oltec Brno ESKST Nový Lískovec B16:2
1824. 02. 2016 17:10Salesko Líšeň ASokol Židenice C13:4
1909. 03. 2016 17:10Salesko Líšeň ATJ Brno-Bystrc D8:10
1908. 03. 2016 18:00Sokol Židenice CKST Oltec Brno E4:14
1910. 03. 2016 18:30SKST Nový Lískovec BTJ Žižka Brno A16:2
1909. 03. 2016 18:30Sokol Líšeň DSokol Modřice A10:8
1909. 03. 2016 18:00Sokol Sokolnice BVSK Technika Brno B5:13
1909. 03. 2016 16:30TJ Holásky ESK Slatina G12:6
2018. 03. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc DTJ Holásky E13:5
2018. 03. 2016 17:00SK Slatina GSokol Sokolnice B11:7
2014. 03. 2016 18:15VSK Technika Brno BSokol Líšeň D9:9
2018. 03. 2016 19:15Sokol Modřice ASKST Nový Lískovec B4:14
2017. 03. 2016 18:30TJ Žižka Brno ASokol Židenice C11:7
2018. 03. 2016 18:30KST Oltec Brno ESalesko Líšeň A15:3
2101. 04. 2016 18:30KST Oltec Brno ETJ Brno-Bystrc D14:4
2130. 03. 2016 17:10Salesko Líšeň ATJ Žižka Brno A9:9
2129. 03. 2016 18:00Sokol Židenice CSokol Modřice A5:13
2131. 03. 2016 18:30SKST Nový Lískovec BVSK Technika Brno B6:12
2130. 03. 2016 18:30Sokol Líšeň DSK Slatina G11:7
2101. 04. 2016 18:00Sokol Sokolnice BTJ Holásky E8:10
2208. 04. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc DSokol Sokolnice B13:5
2206. 04. 2016 16:30TJ Holásky ESokol Líšeň D7:11
2208. 04. 2016 18:30SK Slatina GSKST Nový Lískovec B11:7
2204. 04. 2016 18:15VSK Technika Brno BSokol Židenice C16:2
2208. 04. 2016 19:15Sokol Modřice ASalesko Líšeň A8:10
2207. 04. 2016 18:30TJ Žižka Brno AKST Oltec Brno E7:11
městská soutěž III. třídy
125. 09. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc EOrel Šlapanice C15:3
125. 09. 2015 18:30Sokol Brno I GTJ Holásky F9:9
124. 09. 2015 19:00Sokol Popůvky ASokol Líšeň E18:0
121. 09. 2015 18:30SK Slatina HSokol Popůvky B9:9
130. 10. 2015 18:30KST Oltec Brno FSokol Modřice B14:4
123. 09. 2015 18:30SKST Nový Lískovec CVSK Technika Brno C11:7
230. 09. 2015 18:15Orel Šlapanice CVSK Technika Brno C12:6
202. 10. 2015 19:15Sokol Modřice BSKST Nový Lískovec C5:13
202. 10. 2015 16:00Sokol Popůvky BKST Oltec Brno F14:4
228. 09. 2015 18:30Sokol Líšeň ESK Slatina H8:10
230. 09. 2015 16:30TJ Holásky FSokol Popůvky A9:9
202. 10. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc ESokol Brno I G14:4
309. 10. 2015 18:30Sokol Brno I GOrel Šlapanice C10:8
308. 10. 2015 19:00Sokol Popůvky ATJ Brno-Bystrc E7:11
305. 10. 2015 18:30SK Slatina HTJ Holásky F4:14
309. 10. 2015 18:30KST Oltec Brno FSokol Líšeň E7:11
307. 10. 2015 18:30SKST Nový Lískovec CSokol Popůvky B16:2
307. 10. 2015 18:15VSK Technika Brno CSokol Modřice B14:4
414. 10. 2015 18:15Orel Šlapanice CSokol Modřice B14:4
416. 10. 2015 16:00Sokol Popůvky BVSK Technika Brno C14:4
412. 10. 2015 18:30Sokol Líšeň ESKST Nový Lískovec C5:13
414. 10. 2015 16:30TJ Holásky FKST Oltec Brno F14:4
416. 10. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc ESK Slatina H2:16
416. 10. 2015 18:30Sokol Brno I GSokol Popůvky A4:14
522. 10. 2015 19:00Sokol Popůvky AOrel Šlapanice C13:5
519. 10. 2015 18:30SK Slatina HSokol Brno I G7:11
523. 10. 2015 18:30KST Oltec Brno FTJ Brno-Bystrc E5:13
521. 10. 2015 18:30SKST Nový Lískovec CTJ Holásky F11:7
521. 10. 2015 18:15VSK Technika Brno CSokol Líšeň E14:4
523. 10. 2015 19:15Sokol Modřice BSokol Popůvky B6:12
604. 11. 2015 18:15Orel Šlapanice CSokol Popůvky B11:7
602. 11. 2015 18:30Sokol Líšeň ESokol Modřice B9:9
604. 11. 2015 16:30TJ Holásky FVSK Technika Brno C13:5
606. 11. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc ESKST Nový Lískovec C6:12
606. 11. 2015 18:30Sokol Brno I GKST Oltec Brno F13:5
605. 11. 2015 19:00Sokol Popůvky ASK Slatina H12:6
709. 11. 2015 18:30SK Slatina HOrel Šlapanice C15:3
713. 11. 2015 18:30KST Oltec Brno FSokol Popůvky A8:10
711. 11. 2015 18:30SKST Nový Lískovec CSokol Brno I G15:3
720. 11. 2015 19:00VSK Technika Brno CTJ Brno-Bystrc E8:10
720. 11. 2015 19:15Sokol Modřice BTJ Holásky F4:14
713. 11. 2015 16:00Sokol Popůvky BSokol Líšeň E7:11
825. 11. 2015 18:15Orel Šlapanice CSokol Líšeň E10:8
825. 11. 2015 16:30TJ Holásky FSokol Popůvky B6:12
827. 11. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc ESokol Modřice B18:0
827. 11. 2015 18:30Sokol Brno I GVSK Technika Brno C8:10
826. 11. 2015 19:00Sokol Popůvky ASKST Nový Lískovec C17:1
823. 11. 2015 18:30SK Slatina HKST Oltec Brno F13:5
904. 12. 2015 18:30KST Oltec Brno FOrel Šlapanice C9:9
902. 12. 2015 18:30SKST Nový Lískovec CSK Slatina H12:6
902. 12. 2015 18:15VSK Technika Brno CSokol Popůvky A4:14
915. 12. 2015 18:00
herna Sokola Brno I., Kounicova 20/22
Sokol Modřice BSokol Brno I G6:12
904. 12. 2015 16:00Sokol Popůvky BTJ Brno-Bystrc E5:13
930. 11. 2015 18:30Sokol Líšeň ETJ Holásky F7:11
1009. 12. 2015 18:15Orel Šlapanice CTJ Holásky F6:12
1011. 12. 2015 18:15TJ Brno-Bystrc ESokol Líšeň E17:1
1011. 12. 2015 18:30Sokol Brno I GSokol Popůvky B11:7
1010. 12. 2015 19:00Sokol Popůvky ASokol Modřice B12:6
1007. 12. 2015 18:30SK Slatina HVSK Technika Brno C9:9
1011. 12. 2015 18:30KST Oltec Brno FSKST Nový Lískovec C4:14
1116. 12. 2015 18:30SKST Nový Lískovec COrel Šlapanice C14:4
1116. 12. 2015 18:15VSK Technika Brno CKST Oltec Brno F16:2
1118. 12. 2015 19:15Sokol Modřice BSK Slatina H5:13
1119. 10. 2015 17:00Sokol Popůvky BSokol Popůvky A5:13
1114. 12. 2015 18:30Sokol Líšeň ESokol Brno I G5:13
1116. 12. 2015 16:30TJ Holásky FTJ Brno-Bystrc E7:11
1206. 01. 2016 18:15Orel Šlapanice CTJ Brno-Bystrc E4:14
1206. 01. 2016 16:30TJ Holásky FSokol Brno I G11:7
1204. 01. 2016 18:30Sokol Líšeň ESokol Popůvky A8:10
1208. 01. 2016 16:00Sokol Popůvky BSK Slatina H10:8
1208. 01. 2016 19:15Sokol Modřice BKST Oltec Brno F8:10
1215. 01. 2016 18:30
herna ST N.Lískovec, Oblá 52
VSK Technika Brno CSKST Nový Lískovec C4:14
1313. 01. 2016 18:15VSK Technika Brno COrel Šlapanice C8:10
1313. 01. 2016 18:30SKST Nový Lískovec CSokol Modřice B16:2
1315. 01. 2016 18:30KST Oltec Brno FSokol Popůvky B9:9
1311. 01. 2016 18:30SK Slatina HSokol Líšeň E12:6
1314. 01. 2016 19:00Sokol Popůvky ATJ Holásky F12:6
1315. 01. 2016 18:30Sokol Brno I GTJ Brno-Bystrc E9:9
1420. 01. 2016 18:15Orel Šlapanice CSokol Brno I G4:14
1422. 01. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc ESokol Popůvky A6:12
1420. 01. 2016 16:30TJ Holásky FSK Slatina H11:7
1418. 01. 2016 18:30Sokol Líšeň EKST Oltec Brno F13:5
1422. 01. 2016 16:00Sokol Popůvky BSKST Nový Lískovec C9:9
1422. 01. 2016 19:15Sokol Modřice BVSK Technika Brno C11:7
1529. 01. 2016 19:15Sokol Modřice BOrel Šlapanice C5:13
1527. 01. 2016 18:15VSK Technika Brno CSokol Popůvky B8:10
1511. 02. 2016 18:30SKST Nový Lískovec CSokol Líšeň E17:1
1529. 01. 2016 18:30KST Oltec Brno FTJ Holásky F10:8
1525. 01. 2016 18:30SK Slatina HTJ Brno-Bystrc E6:12
1528. 01. 2016 19:00Sokol Popůvky ASokol Brno I G5:13
1603. 02. 2016 18:15Orel Šlapanice CSokol Popůvky A8:10
1605. 02. 2016 18:30Sokol Brno I GSK Slatina H5:13
1605. 02. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc EKST Oltec Brno F12:6
1603. 02. 2016 16:30TJ Holásky FSKST Nový Lískovec C8:10
1601. 02. 2016 18:30Sokol Líšeň EVSK Technika Brno C14:4
1605. 02. 2016 16:00Sokol Popůvky BSokol Modřice B12:6
1719. 02. 2016 16:00Sokol Popůvky BOrel Šlapanice C9:9
1719. 02. 2016 19:15Sokol Modřice BSokol Líšeň E12:6
1729. 02. 2016 18:15VSK Technika Brno CTJ Holásky F9:9
1717. 02. 2016 18:30SKST Nový Lískovec CTJ Brno-Bystrc E14:4
1709. 02. 2016 18:30KST Oltec Brno FSokol Brno I G9:9
1715. 02. 2016 18:30SK Slatina HSokol Popůvky A9:9
1824. 02. 2016 18:15Orel Šlapanice CSK Slatina H11:7
1825. 02. 2016 19:00Sokol Popůvky AKST Oltec Brno F12:6
1826. 02. 2016 18:30Sokol Brno I GSKST Nový Lískovec C11:7
1826. 02. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc EVSK Technika Brno C10:8
1824. 02. 2016 16:30TJ Holásky FSokol Modřice B16:2
1822. 02. 2016 18:30Sokol Líšeň ESokol Popůvky B14:4
1907. 03. 2016 18:30Sokol Líšeň EOrel Šlapanice C9:9
1911. 03. 2016 16:00Sokol Popůvky BTJ Holásky F13:5
1911. 03. 2016 19:15Sokol Modřice BTJ Brno-Bystrc E9:9
1923. 03. 2016 18:15VSK Technika Brno CSokol Brno I G6:12
1909. 03. 2016 18:30SKST Nový Lískovec CSokol Popůvky A12:6
1911. 03. 2016 18:30KST Oltec Brno FSK Slatina H10:8
2016. 03. 2016 18:15Orel Šlapanice CKST Oltec Brno F8:10
2014. 03. 2016 18:30SK Slatina HSKST Nový Lískovec C8:10
2017. 03. 2016 19:00Sokol Popůvky AVSK Technika Brno C8:10
2012. 02. 2016 19:15
Benešova 274, Modřice
Sokol Brno I GSokol Modřice B7:11
2018. 03. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc ESokol Popůvky B5:13
2016. 03. 2016 16:30TJ Holásky FSokol Líšeň E7:11
2130. 03. 2016 16:30TJ Holásky FOrel Šlapanice C16:2
2122. 03. 2016 18:30Sokol Líšeň ETJ Brno-Bystrc E11:7
2101. 04. 2016 16:00Sokol Popůvky BSokol Brno I G8:10
2101. 04. 2016 19:15Sokol Modřice BSokol Popůvky A6:12
2111. 04. 2016 18:15VSK Technika Brno CSK Slatina H7:11
2130. 03. 2016 18:30SKST Nový Lískovec CKST Oltec Brno F11:7
2206. 04. 2016 18:15Orel Šlapanice CSKST Nový Lískovec C8:10
2208. 04. 2016 18:30KST Oltec Brno FVSK Technika Brno C11:7
2204. 04. 2016 18:30SK Slatina HSokol Modřice B13:5
2226. 10. 2015 17:00Sokol Popůvky ASokol Popůvky B11:7
2208. 04. 2016 18:30Sokol Brno I GSokol Líšeň E13:5
2208. 04. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc ETJ Holásky F15:3
městská soutěž IV. třídy
124. 09. 2015 18:00Orel Židenice AVSK Technika Brno D16:2
124. 09. 2015 18:30SKST Nový Lískovec DSokol Židenice D13:5
123. 09. 2015 17:10Salesko Líšeň BSK Slatina I5:11
121. 09. 2015 16:30TJ Holásky GSKST Nový Lískovec E11:7
124. 09. 2015 17:00Sokol Starý Lískovec ASokol Bílovice nad Svitavou B4:14
123. 09. 2015 18:15Orel Šlapanice DTTC Moravská Slavia Brno G1:17
202. 10. 2015 19:00VSK Technika Brno DTTC Moravská Slavia Brno G6:12
214. 10. 2015 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BOrel Šlapanice D17:1
220. 11. 2015 18:30SKST Nový Lískovec ESokol Starý Lískovec A14:4
228. 09. 2015 18:30SK Slatina ITJ Holásky G12:4
201. 10. 2015 17:00Sokol Židenice DSalesko Líšeň B10:8
201. 10. 2015 18:00Orel Židenice ASKST Nový Lískovec D4:14
308. 10. 2015 18:30SKST Nový Lískovec DVSK Technika Brno D17:1
307. 10. 2015 17:10Salesko Líšeň BOrel Židenice A9:7
305. 10. 2015 16:30TJ Holásky GSokol Židenice D5:13
308. 10. 2015 17:00Sokol Starý Lískovec ASK Slatina I6:10
307. 10. 2015 18:15Orel Šlapanice DSKST Nový Lískovec E6:12
308. 10. 2015 17:00TTC Moravská Slavia Brno GSokol Bílovice nad Svitavou B14:4
416. 10. 2015 19:00VSK Technika Brno DSokol Bílovice nad Svitavou B0:18wo
416. 10. 2015 18:30SKST Nový Lískovec ETTC Moravská Slavia Brno G3:15
412. 10. 2015 18:30SK Slatina IOrel Šlapanice D16:2
415. 10. 2015 17:00Sokol Židenice DSokol Starý Lískovec A18:0wo
415. 10. 2015 18:00Orel Židenice ATJ Holásky G5:13
415. 10. 2015 18:30SKST Nový Lískovec DSalesko Líšeň B11:7
521. 10. 2015 17:10Salesko Líšeň BVSK Technika Brno D18:0wo
519. 10. 2015 16:30TJ Holásky GSKST Nový Lískovec D9:9
522. 10. 2015 17:00Sokol Starý Lískovec AOrel Židenice A14:4
521. 10. 2015 18:15Orel Šlapanice DSokol Židenice D6:12
522. 10. 2015 17:00TTC Moravská Slavia Brno GSK Slatina I13:5
523. 10. 2015 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BSKST Nový Lískovec E15:3
606. 11. 2015 19:00VSK Technika Brno DSKST Nový Lískovec E0:18wo
602. 11. 2015 18:30SK Slatina ISokol Bílovice nad Svitavou B13:5
605. 11. 2015 17:00Sokol Židenice DTTC Moravská Slavia Brno G6:12
605. 11. 2015 18:00Orel Židenice AOrel Šlapanice D9:9
605. 11. 2015 18:30SKST Nový Lískovec DSokol Starý Lískovec A15:3
604. 11. 2015 17:10Salesko Líšeň BTJ Holásky G0:18wo
709. 11. 2015 16:30TJ Holásky GVSK Technika Brno D16:2
712. 11. 2015 17:00Sokol Starý Lískovec ASalesko Líšeň B5:13
711. 11. 2015 18:15Orel Šlapanice DSKST Nový Lískovec D3:15
712. 11. 2015 17:00TTC Moravská Slavia Brno GOrel Židenice A18:0
713. 11. 2015 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BSokol Židenice D14:4
713. 11. 2015 18:30SKST Nový Lískovec ESK Slatina I9:9
827. 11. 2015 19:00VSK Technika Brno DSK Slatina I3:15
826. 11. 2015 17:00Sokol Židenice DSKST Nový Lískovec E12:6
826. 11. 2015 18:00Orel Židenice ASokol Bílovice nad Svitavou B0:18
826. 11. 2015 18:30SKST Nový Lískovec DTTC Moravská Slavia Brno G5:13
825. 11. 2015 17:10Salesko Líšeň BOrel Šlapanice D17:1
823. 11. 2015 16:30TJ Holásky GSokol Starý Lískovec A7:11
903. 12. 2015 17:00Sokol Starý Lískovec AVSK Technika Brno D16:2
902. 12. 2015 18:15Orel Šlapanice DTJ Holásky G6:12
903. 12. 2015 17:00TTC Moravská Slavia Brno GSalesko Líšeň B12:6
904. 12. 2015 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BSKST Nový Lískovec D11:7
904. 12. 2015 18:30SKST Nový Lískovec EOrel Židenice A17:1
930. 11. 2015 18:30SK Slatina ISokol Židenice D13:5
1011. 12. 2015 19:00VSK Technika Brno DSokol Židenice D6:12
1010. 12. 2015 18:00Orel Židenice ASK Slatina I1:17
1009. 10. 2015 18:30SKST Nový Lískovec DSKST Nový Lískovec E14:4
1009. 12. 2015 17:10Salesko Líšeň BSokol Bílovice nad Svitavou B4:14
1007. 12. 2015 16:30TJ Holásky GTTC Moravská Slavia Brno G4:14
1011. 02. 2016 17:00Sokol Starý Lískovec AOrel Šlapanice D11:7
1116. 12. 2015 18:15Orel Šlapanice DVSK Technika Brno D11:7
1117. 12. 2015 17:00TTC Moravská Slavia Brno GSokol Starý Lískovec A13:5
1118. 12. 2015 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BTJ Holásky G18:0wo
1118. 12. 2015 18:30SKST Nový Lískovec ESalesko Líšeň B18:0wo
1114. 12. 2015 18:30SK Slatina ISKST Nový Lískovec D11:7
1117. 12. 2015 17:00Sokol Židenice DOrel Židenice A17:1
1208. 01. 2016 19:00VSK Technika Brno DOrel Židenice A10:8
1207. 01. 2016 17:00Sokol Židenice DSKST Nový Lískovec D7:11
1204. 01. 2016 18:30SK Slatina ISalesko Líšeň B8:10
1208. 01. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ETJ Holásky G12:6
1208. 01. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BSokol Starý Lískovec A16:2
1207. 01. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno GOrel Šlapanice D17:1
1314. 01. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno GVSK Technika Brno D16:2
1313. 01. 2016 18:15Orel Šlapanice DSokol Bílovice nad Svitavou B0:18
1324. 03. 2016 17:00Sokol Starý Lískovec ASKST Nový Lískovec E7:11
1311. 01. 2016 16:30TJ Holásky GSK Slatina I7:11
1313. 01. 2016 17:10Salesko Líšeň BSokol Židenice D0:18wo
1314. 01. 2016 18:30SKST Nový Lískovec DOrel Židenice A14:4
1422. 01. 2016 19:00VSK Technika Brno DSKST Nový Lískovec D2:16
1421. 01. 2016 18:00Orel Židenice ASalesko Líšeň B7:11
1421. 01. 2016 17:00Sokol Židenice DTJ Holásky G11:7
1418. 01. 2016 18:30SK Slatina ISokol Starý Lískovec A10:8
1401. 04. 2016 18:30SKST Nový Lískovec EOrel Šlapanice D16:2
1422. 01. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BTTC Moravská Slavia Brno G4:14
1504. 03. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BVSK Technika Brno D0:18wo
1528. 01. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno GSKST Nový Lískovec E17:1
1527. 01. 2016 18:15Orel Šlapanice DSK Slatina I3:15
1503. 03. 2016 17:00Sokol Starý Lískovec ASokol Židenice D7:11
1525. 01. 2016 16:30TJ Holásky GOrel Židenice A18:0wo
1510. 02. 2016 17:10Salesko Líšeň BSKST Nový Lískovec D5:13
1605. 02. 2016 19:00VSK Technika Brno DSalesko Líšeň B11:7
1604. 02. 2016 18:30SKST Nový Lískovec DTJ Holásky G14:4
1604. 02. 2016 18:00Orel Židenice ASokol Starý Lískovec A8:10
1604. 02. 2016 17:00Sokol Židenice DOrel Šlapanice D16:2
1601. 02. 2016 18:30SK Slatina ITTC Moravská Slavia Brno G7:11
1605. 02. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ESokol Bílovice nad Svitavou B10:8
1719. 02. 2016 18:30SKST Nový Lískovec EVSK Technika Brno D15:3
1719. 02. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BSK Slatina I13:5
1718. 02. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno GSokol Židenice D11:7
1717. 02. 2016 18:15Orel Šlapanice DOrel Židenice A12:6
1718. 02. 2016 17:00Sokol Starý Lískovec ASKST Nový Lískovec D3:15
1715. 02. 2016 16:30TJ Holásky GSalesko Líšeň B6:12
1826. 02. 2016 19:00VSK Technika Brno DTJ Holásky G0:18wo
1824. 02. 2016 17:10Salesko Líšeň BSokol Starý Lískovec A11:7
1825. 02. 2016 18:30SKST Nový Lískovec DOrel Šlapanice D14:4
1825. 02. 2016 18:00Orel Židenice ATTC Moravská Slavia Brno G0:18
1825. 02. 2016 17:00Sokol Židenice DSokol Bílovice nad Svitavou B6:12
1822. 02. 2016 18:30SK Slatina ISKST Nový Lískovec E13:5
1907. 03. 2016 18:30SK Slatina IVSK Technika Brno D14:4
1911. 03. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ESokol Židenice D6:12
1911. 03. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BOrel Židenice A18:0wo
1910. 03. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno GSKST Nový Lískovec D13:5
1909. 03. 2016 18:15Orel Šlapanice DSalesko Líšeň B9:9
1910. 03. 2016 17:00Sokol Starý Lískovec ATJ Holásky G12:6
2018. 03. 2016 19:00VSK Technika Brno DSokol Starý Lískovec A11:7
2014. 03. 2016 16:30TJ Holásky GOrel Šlapanice D15:3
2016. 03. 2016 17:10Salesko Líšeň BTTC Moravská Slavia Brno G5:13
2017. 03. 2016 18:30SKST Nový Lískovec DSokol Bílovice nad Svitavou B12:6
2017. 03. 2016 18:00Orel Židenice ASKST Nový Lískovec E7:11
2017. 03. 2016 17:00Sokol Židenice DSK Slatina I4:14
2131. 03. 2016 17:00Sokol Židenice DVSK Technika Brno D10:8
2121. 03. 2016 18:30SK Slatina IOrel Židenice A15:3
2125. 09. 2015 18:30SKST Nový Lískovec ESKST Nový Lískovec D7:11
2101. 04. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BSalesko Líšeň B13:5
2131. 03. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno GTJ Holásky G14:4
2130. 03. 2016 18:15Orel Šlapanice DSokol Starý Lískovec A7:11
2208. 04. 2016 19:00VSK Technika Brno DOrel Šlapanice D6:12
2214. 04. 2016 17:00Sokol Starý Lískovec ATTC Moravská Slavia Brno G7:11
2204. 04. 2016 16:30TJ Holásky GSokol Bílovice nad Svitavou B18:0wo
2206. 04. 2016 17:10Salesko Líšeň BSKST Nový Lískovec E12:6
2207. 04. 2016 18:30SKST Nový Lískovec DSK Slatina I13:5
2207. 04. 2016 18:00Orel Židenice ASokol Židenice D8:10
městský přebor
102. 10. 2015 16:15SK SlatinaSokol Líšeň4:6
129. 09. 2015 17:15TJ Brno-BystrcSalesko Líšeň9:1
102. 10. 2015 17:00SKST Nový Lískovec BSKST Nový Lískovec A1:9
130. 09. 2015 17:00Sokol ŽideniceSokol Brno I1:9
105. 10. 2015 17:15TTC Moravská Slavia Brno BTTC Moravská Slavia Brno C5:5
208. 10. 2015 17:15Sokol LíšeňTTC Moravská Slavia Brno C7:3
209. 10. 2015 16:30Sokol Brno ITTC Moravská Slavia Brno B3:7
205. 10. 2015 17:15SKST Nový Lískovec ASokol Židenice10:0
216. 12. 2015 17:15Salesko LíšeňSKST Nový Lískovec B10:0
208. 10. 2015 16:15SK SlatinaTJ Brno-Bystrc0:10
313. 10. 2015 17:15TJ Brno-BystrcSokol Líšeň6:4
312. 10. 2015 17:15SKST Nový Lískovec BSK Slatina6:4
314. 10. 2015 17:00Sokol ŽideniceSalesko Líšeň1:9
316. 10. 2015 17:15TTC Moravská Slavia Brno BSKST Nový Lískovec A2:8
316. 10. 2015 17:15TTC Moravská Slavia Brno CSokol Brno I7:3
422. 10. 2015 17:15Sokol LíšeňSokol Brno I3:7
419. 10. 2015 17:15SKST Nový Lískovec ATTC Moravská Slavia Brno C10:0
421. 10. 2015 17:00Salesko LíšeňTTC Moravská Slavia Brno B8:2
422. 10. 2015 16:15SK SlatinaSokol Židenice8:2
420. 10. 2015 17:15TJ Brno-BystrcSKST Nový Lískovec B10:0
502. 11. 2015 17:15SKST Nový Lískovec BSokol Líšeň2:8
504. 11. 2015 17:00Sokol ŽideniceTJ Brno-Bystrc0:10
506. 11. 2015 17:15TTC Moravská Slavia Brno BSK Slatina9:1
506. 11. 2015 17:15TTC Moravská Slavia Brno CSalesko Líšeň4:6
506. 11. 2015 16:30Sokol Brno ISKST Nový Lískovec A4:6
612. 11. 2015 17:15Sokol LíšeňSKST Nový Lískovec A0:10
611. 11. 2015 17:00Salesko LíšeňSokol Brno I5:5
612. 11. 2015 16:15SK SlatinaTTC Moravská Slavia Brno C0:10
610. 11. 2015 17:15TJ Brno-BystrcTTC Moravská Slavia Brno B7:3
609. 11. 2015 17:15SKST Nový Lískovec BSokol Židenice7:3
725. 11. 2015 17:00Sokol ŽideniceSokol Líšeň2:8
727. 11. 2015 17:15TTC Moravská Slavia Brno BSKST Nový Lískovec B7:3
727. 11. 2015 17:15TTC Moravská Slavia Brno CTJ Brno-Bystrc4:6
727. 11. 2015 16:30Sokol Brno ISK Slatina8:2
723. 11. 2015 17:15SKST Nový Lískovec ASalesko Líšeň8:2
803. 12. 2015 17:15Sokol LíšeňSalesko Líšeň3:7
803. 12. 2015 16:15SK SlatinaSKST Nový Lískovec A0:10
801. 12. 2015 17:15TJ Brno-BystrcSokol Brno I5:5
830. 11. 2015 17:15SKST Nový Lískovec BTTC Moravská Slavia Brno C0:10
809. 12. 2015 17:00Sokol ŽideniceTTC Moravská Slavia Brno B0:10
911. 12. 2015 17:15TTC Moravská Slavia Brno BSokol Líšeň10:0
911. 12. 2015 17:15TTC Moravská Slavia Brno CSokol Židenice10:0
911. 12. 2015 16:30Sokol Brno ISKST Nový Lískovec B9:1
907. 12. 2015 17:15SKST Nový Lískovec ATJ Brno-Bystrc6:4
918. 12. 2015 17:30Salesko LíšeňSK Slatina10:0wo
1014. 01. 2016 17:15Sokol LíšeňSK Slatina8:2
1013. 01. 2016 17:00Salesko LíšeňTJ Brno-Bystrc4:6
1011. 01. 2016 17:15SKST Nový Lískovec ASKST Nový Lískovec B10:0
1015. 01. 2016 16:30Sokol Brno ISokol Židenice8:2
1008. 01. 2016 17:15TTC Moravská Slavia Brno CTTC Moravská Slavia Brno B5:5
1122. 01. 2016 17:15TTC Moravská Slavia Brno CSokol Líšeň6:4
1122. 01. 2016 17:15TTC Moravská Slavia Brno BSokol Brno I3:7
1120. 01. 2016 17:00Sokol ŽideniceSKST Nový Lískovec A0:10
1118. 01. 2016 17:15SKST Nový Lískovec BSalesko Líšeň3:7
1119. 01. 2016 17:15TJ Brno-BystrcSK Slatina10:0
1228. 01. 2016 17:15Sokol LíšeňTJ Brno-Bystrc0:10
1228. 01. 2016 16:15SK SlatinaSKST Nový Lískovec B2:8
1210. 02. 2016 17:10Salesko LíšeňSokol Židenice7:3
1225. 01. 2016 17:15SKST Nový Lískovec ATTC Moravská Slavia Brno B8:2
1226. 01. 2016 16:45Sokol Brno ITTC Moravská Slavia Brno C10:0
1305. 02. 2016 16:30Sokol Brno ISokol Líšeň8:2
1305. 02. 2016 17:15TTC Moravská Slavia Brno CSKST Nový Lískovec A1:9
1305. 02. 2016 17:15TTC Moravská Slavia Brno BSalesko Líšeň4:6
1303. 02. 2016 17:00Sokol ŽideniceSK Slatina2:8
1301. 02. 2016 17:15SKST Nový Lískovec BTJ Brno-Bystrc1:9
1418. 02. 2016 17:15Sokol LíšeňSKST Nový Lískovec B7:3
1416. 02. 2016 17:15TJ Brno-BystrcSokol Židenice10:0
1418. 02. 2016 16:15SK SlatinaTTC Moravská Slavia Brno B2:8
1417. 02. 2016 17:00Salesko LíšeňTTC Moravská Slavia Brno C5:5
1415. 02. 2016 17:15SKST Nový Lískovec ASokol Brno I7:3
1522. 02. 2016 17:15SKST Nový Lískovec ASokol Líšeň10:0
1526. 02. 2016 16:30Sokol Brno ISalesko Líšeň8:2
1526. 02. 2016 17:15TTC Moravská Slavia Brno CSK Slatina9:1
1526. 02. 2016 17:15TTC Moravská Slavia Brno BTJ Brno-Bystrc7:3
1524. 02. 2016 17:00Sokol ŽideniceSKST Nový Lískovec B0:10
1610. 03. 2016 17:15Sokol LíšeňSokol Židenice10:0
1607. 03. 2016 17:15SKST Nový Lískovec BTTC Moravská Slavia Brno B1:9
1608. 03. 2016 17:15TJ Brno-BystrcTTC Moravská Slavia Brno C5:5
1610. 03. 2016 16:15SK SlatinaSokol Brno I2:8
1609. 03. 2016 17:00Salesko LíšeňSKST Nový Lískovec A3:7
1716. 03. 2016 17:00Salesko LíšeňSokol Líšeň6:4
1714. 03. 2016 17:15SKST Nový Lískovec ASK Slatina10:0
1718. 03. 2016 16:30Sokol Brno ITJ Brno-Bystrc10:0
1718. 03. 2016 17:15TTC Moravská Slavia Brno CSKST Nový Lískovec B7:3
1718. 03. 2016 17:15TTC Moravská Slavia Brno BSokol Židenice9:1
1831. 03. 2016 17:15Sokol LíšeňTTC Moravská Slavia Brno B1:9
1830. 03. 2016 17:00Sokol ŽideniceTTC Moravská Slavia Brno C7:3
1821. 03. 2016 17:15SKST Nový Lískovec BSokol Brno I1:9
1819. 04. 2016 17:15TJ Brno-BystrcSKST Nový Lískovec A4:6
1831. 03. 2016 16:15SK SlatinaSalesko Líšeň5:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline