Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP I. třídy
104. 10. 2015 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Lanžhot C15:3
102. 10. 2015 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Jevišovka B13:5
104. 10. 2015 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna AMSK Břeclav A13:5
102. 10. 2015 18:00TJ Sokol Křepice BMoravan Lednice A2:16
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Velké Němčice A15:3
102. 10. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Troskotovice A15:3
210. 10. 2015 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Troskotovice A15:3
209. 10. 2015 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Rakvice A6:12
209. 10. 2015 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Kobylí B9:9
208. 10. 2015 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Křepice B8:10
209. 10. 2015 18:30TJ Jevišovka BTJ Sokol Klobouky u Brna A3:15
211. 10. 2015 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Vranovice B14:4
318. 10. 2015 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Lanžhot C6:12
318. 10. 2015 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Němčičky A7:11
319. 10. 2015 18:30TJ Sokol Křepice BTJ Jevišovka B9:9
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Kobylí BMSK Břeclav A13:5
316. 10. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice AMoravan Lednice A6:12
318. 10. 2015 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Velké Němčice A13:5
424. 10. 2015 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Velké Němčice A13:5
423. 10. 2015 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Troskotovice A15:3
423. 10. 2015 17:30MSK Břeclav ATJ Sokol Rakvice A7:11
423. 10. 2015 18:30TJ Jevišovka BTJ Sokol Kobylí B6:12
425. 10. 2015 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Křepice B18:0
406. 11. 2015 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Klobouky u Brna A4:14
501. 11. 2015 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Lanžhot C11:7
530. 10. 2015 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Křepice B13:5
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Němčičky A7:11
530. 10. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jevišovka B12:6
501. 11. 2015 10:00TJ Sokol Troskotovice AMSK Břeclav A14:4
530. 10. 2015 18:00TJ Sokol Velké Němčice AMoravan Lednice A5:13
607. 11. 2015 14:00TJ Sokol Lanžhot CMoravan Lednice A11:7
606. 11. 2015 17:30MSK Břeclav ATJ Sokol Velké Němčice A6:12
606. 11. 2015 18:30TJ Jevišovka BTJ Sokol Troskotovice A6:12
608. 11. 2015 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Rakvice A10:8
608. 11. 2015 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Kobylí B8:10
608. 11. 2015 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Křepice B16:2
713. 11. 2015 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Lanžhot C13:5
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Klobouky u Brna A8:10
713. 11. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Vranovice B11:7
715. 11. 2015 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Němčičky A7:11
713. 11. 2015 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Jevišovka B8:10
713. 11. 2015 18:30Moravan Lednice AMSK Břeclav A16:2
825. 11. 2015 19:00TJ Sokol Lanžhot CMSK Břeclav A16:2
820. 11. 2015 18:30TJ Jevišovka BMoravan Lednice A7:11
822. 11. 2015 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Velké Němčice A15:3
822. 11. 2015 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Troskotovice A12:6
822. 11. 2015 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Rakvice A11:7
821. 11. 2015 10:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Kobylí B8:10
928. 11. 2015 16:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Lanžhot C14:4
927. 11. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Křepice B9:9
901. 12. 2015 18:30TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:8
927. 11. 2015 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Vranovice B8:10
927. 11. 2015 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Němčičky A8:10
927. 11. 2015 17:30MSK Břeclav ATJ Jevišovka B8:10
1005. 12. 2015 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Jevišovka B12:6
1006. 12. 2015 09:30TJ Sokol Němčičky AMSK Břeclav A15:3
1006. 12. 2015 10:30TJ Sokol Vranovice BMoravan Lednice A10:8
1006. 12. 2015 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Velké Němčice A15:3
1004. 12. 2015 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Troskotovice A6:12
1005. 12. 2015 16:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rakvice A14:4
1111. 12. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Lanžhot C10:8
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí B8:10
1111. 12. 2015 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Křepice B6:12
1111. 12. 2015 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Klobouky u Brna A9:9
1113. 12. 2015 10:30TJ Sokol Vranovice BMSK Břeclav A11:7
1110. 12. 2015 19:00TJ Jevišovka BTJ Sokol Němčičky A6:12
1209. 01. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Němčičky A8:10
1203. 01. 2016 10:00TJ Jevišovka BTJ Sokol Vranovice B6:12
1208. 01. 2016 17:30MSK Břeclav ATJ Sokol Klobouky u Brna A2:16
1208. 01. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Křepice B14:4
1208. 01. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Kobylí B7:11
1219. 01. 2016 18:30TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Rakvice A8:10
1317. 01. 2016 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Lanžhot C11:7
1314. 01. 2016 20:00
sokolovna Velké Němčice
TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Velké Němčice A8:10
1316. 01. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí BMoravan Lednice A10:8
1311. 01. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BMSK Břeclav A10:8
1317. 01. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jevišovka B13:5
1317. 01. 2016 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Němčičky A5:13
1423. 01. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Vranovice B8:10
1424. 01. 2016 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Klobouky u Brna A12:6
1422. 01. 2016 18:30TJ Jevišovka BTJ Sokol Křepice B9:9
1423. 01. 2016 12:00MSK Břeclav ATJ Sokol Kobylí B9:9
1422. 01. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Rakvice A11:7
1422. 01. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Troskotovice A7:11
1529. 01. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Lanžhot C4:14
1531. 01. 2016 10:00TJ Sokol Troskotovice AMoravan Lednice A11:7
1529. 01. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice AMSK Břeclav A14:4
1530. 01. 2016 16:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jevišovka B15:3
1529. 01. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Němčičky A3:15
1531. 01. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Vranovice B12:6
1606. 02. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Klobouky u Brna A7:11
1619. 02. 2016 18:30TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Vranovice B12:6
1607. 02. 2016 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Kobylí B11:6
1605. 02. 2016 18:30TJ Jevišovka BTJ Sokol Rakvice A7:11
1602. 02. 2016 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Troskotovice A6:12
1605. 02. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Velké Němčice A13:5
1712. 02. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Lanžhot C12:6
1712. 02. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice AMSK Břeclav A14:4
1709. 02. 2016 18:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Jevišovka B12:6
1712. 02. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Němčičky A9:9
1713. 02. 2016 16:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vranovice B14:4
1712. 02. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Klobouky u Brna A8:10
1820. 02. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Křepice B14:4
1821. 02. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Kobylí B10:8
1821. 02. 2016 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Rakvice A4:14
1821. 02. 2016 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Troskotovice A9:9
1819. 02. 2016 18:30TJ Jevišovka BTJ Sokol Velké Němčice A8:10
1819. 02. 2016 17:30MSK Břeclav AMoravan Lednice A3:15
1926. 02. 2016 17:30MSK Břeclav ATJ Sokol Lanžhot C1:17
1926. 02. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Jevišovka B16:2
1926. 02. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Němčičky A5:13
1912. 02. 2016 18:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Vranovice B12:6
1929. 02. 2016 18:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Klobouky u Brna A11:7
1927. 02. 2016 16:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Křepice B18:0
2005. 03. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Kobylí B8:10
2004. 03. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Rakvice A6:12
2006. 03. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Troskotovice A13:5
2006. 03. 2016 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Velké Němčice A3:15
2025. 02. 2016 18:30TJ Sokol Němčičky AMoravan Lednice A14:4
2004. 03. 2016 18:30TJ Jevišovka BMSK Břeclav A18:0
2111. 03. 2016 18:30TJ Jevišovka BTJ Sokol Lanžhot C7:11
2108. 03. 2016 18:30MSK Břeclav ATJ Sokol Němčičky A0:18
2129. 01. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Vranovice B13:5
2111. 03. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Klobouky u Brna A7:11
2113. 03. 2016 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Křepice B16:2
2111. 03. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí B6:12
2206. 03. 2016 10:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Rakvice A6:12
2219. 03. 2016 16:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Troskotovice A14:4
2218. 03. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Velké Němčice A7:11
2213. 03. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna AMoravan Lednice A12:6
2222. 03. 2016 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Vranovice B7:11
2220. 03. 2016 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Jevišovka B16:2
1/103. 04. 2016 09:30TJ Sokol Němčičky AMoravan Lednice A9:5
1/103. 04. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Kobylí B9:8
1/208. 04. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Němčičky A9:8
1/209. 04. 2016 16:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Klobouky u Brna A9:8
1/315. 04. 2016 18:30TJ Sokol Němčičky AMoravan Lednice A9:1
1/317. 04. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Kobylí B9:5
2/124. 04. 2016 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Klobouky u Brna A9:3
2/201. 05. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Němčičky A9:8
2/308. 05. 2016 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Klobouky u Brna A4:9
OP II. třídy
106. 10. 2015 19:00TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Lanžhot D7:11
106. 10. 2015 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A14:4
104. 10. 2015 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Němčičky B12:6
130. 09. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Šakvice A12:6
104. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Velké Němčice B16:2
111. 10. 2015 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Brumovice A8:10
214. 10. 2015 19:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Brumovice A5:13
210. 10. 2015 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Perná A8:10
210. 10. 2015 17:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Kobylí C3:15
209. 10. 2015 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Rakvice B7:11
209. 10. 2015 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Klobouky u Brna B8:10
215. 10. 2015 19:00TJ Sokol Brumovice BOrel Šitbořice A3:15
317. 10. 2015 17:15Orel Šitbořice ATJ Sokol Lanžhot D16:2
318. 10. 2015 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Brumovice B15:3
314. 10. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A14:4
318. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Němčičky B15:3
318. 10. 2015 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Šakvice A11:7
318. 10. 2015 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Velké Němčice B14:4
421. 10. 2015 18:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Velké Němčice B13:5
424. 10. 2015 17:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Brumovice A7:11
423. 10. 2015 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Perná A14:4
427. 10. 2015 18:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Velké Hostěrádky A16:2
425. 10. 2015 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Rakvice B9:9
424. 10. 2015 18:15Orel Šitbořice ATJ Sokol Klobouky u Brna B11:7
501. 11. 2015 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Lanžhot D16:2
526. 10. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice BOrel Šitbořice A11:7
501. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Brumovice B13:5
501. 11. 2015 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Velké Hostěrádky A12:6
501. 11. 2015 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Němčičky B10:8
505. 11. 2015 20:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Šakvice A7:11
604. 11. 2015 18:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Šakvice A6:12
606. 11. 2015 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Velké Němčice B16:2
606. 11. 2015 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Brumovice A4:14
608. 11. 2015 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Perná A4:14
607. 11. 2015 18:15Orel Šitbořice ATJ Sokol Kobylí C9:9
604. 12. 2015 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Rakvice B7:11
711. 11. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Lanžhot D13:5
715. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Klobouky u Brna B12:6
714. 11. 2015 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Perná A13:5
715. 11. 2015 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Brumovice B18:0
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A10:8
713. 11. 2015 18:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Němčičky B9:9
818. 11. 2015 18:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Němčičky B3:15
820. 11. 2015 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Šakvice A7:11
822. 11. 2015 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Velké Němčice B13:5
821. 11. 2015 18:15Orel Šitbořice ATJ Sokol Brumovice A12:6
820. 11. 2015 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Perná A13:5
818. 11. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Kobylí C3:15
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Lanžhot D16:2
929. 11. 2015 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Rakvice B8:10
929. 11. 2015 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Klobouky u Brna B6:12
928. 11. 2015 18:30
tělocvična ZŠ Šitbořice
TJ Sokol Velké Němčice BOrel Šitbořice A0:18
924. 11. 2015 18:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Brumovice B9:9
927. 11. 2015 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Velké Hostěrádky A16:2
1002. 12. 2015 18:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Velké Hostěrádky A15:3
1006. 12. 2015 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Němčičky B5:13
1005. 12. 2015 18:15Orel Šitbořice ATJ Sokol Šakvice A11:7
1006. 12. 2015 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Velké Němčice B16:2
1002. 12. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Brumovice A8:10
1006. 12. 2015 10:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Perná A13:5
1113. 12. 2015 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Lanžhot D14:4
1115. 12. 2015 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Kobylí C7:11
1112. 12. 2015 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Rakvice B9:9
1112. 12. 2015 17:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Klobouky u Brna B7:11
1111. 12. 2015 18:30TJ Sokol Němčičky BOrel Šitbořice A10:8
1111. 12. 2015 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Brumovice B8:10
1206. 01. 2016 18:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Brumovice B10:8
1208. 01. 2016 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AOrel Šitbořice A2:16
1208. 01. 2016 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Klobouky u Brna B6:12
1208. 01. 2016 18:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Rakvice B8:10
1209. 01. 2016 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Kobylí C8:10
1210. 01. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Perná A8:10
1317. 01. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Lanžhot D16:2
1317. 01. 2016 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Velké Němčice B16:2
1315. 01. 2016 18:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Šakvice A16:2
1303. 02. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Němčičky B10:8
1315. 01. 2016 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Velké Hostěrádky A15:3
1312. 01. 2016 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Brumovice B18:0
1420. 01. 2016 18:00TJ Sokol Lanžhot DOrel Šitbořice A3:15
1424. 01. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Klobouky u Brna B4:14
1420. 01. 2016 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Rakvice B6:12
1422. 01. 2016 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Kobylí C9:9
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Perná A8:10
1404. 02. 2016 20:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Brumovice A5:13
1530. 01. 2016 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Lanžhot D9:9
1531. 01. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Šakvice A8:10
1531. 01. 2016 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Němčičky B12:6
1529. 01. 2016 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Kobylí C2:16
1527. 01. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Brumovice B12:6
1531. 01. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BOrel Šitbořice A10:8
1605. 02. 2016 18:15TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Klobouky u Brna B6:12
1606. 02. 2016 18:15Orel Šitbořice ATJ Sokol Rakvice B18:0wo
1607. 02. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Kobylí C4:14
1605. 02. 2016 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Perná A6:12
1605. 02. 2016 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Brumovice A13:5
1602. 02. 2016 18:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Velké Němčice B16:2
1713. 02. 2016 17:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Lanžhot D13:5
1713. 02. 2016 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Němčičky B3:15
1714. 02. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
1714. 02. 2016 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Brumovice B13:5
1714. 02. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí COrel Šitbořice A15:3
1710. 02. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Klobouky u Brna B6:12
1817. 02. 2016 18:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Rakvice B8:10
1821. 02. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Kobylí C6:12
1821. 02. 2016 09:30TJ Sokol Perná AOrel Šitbořice A7:11
1821. 02. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Brumovice A0:18
1819. 02. 2016 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Velké Němčice B12:6
1819. 02. 2016 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Šakvice A14:4
1926. 02. 2016 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Lanžhot D16:2
1902. 03. 2016 18:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A12:6
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Brumovice B7:11
1923. 02. 2016 18:30TJ Sokol Brumovice AOrel Šitbořice A4:14
1922. 02. 2016 19:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Klobouky u Brna B5:13
1928. 02. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Rakvice B18:0
2002. 03. 2016 18:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Kobylí C0:18
2002. 03. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Perná A10:8
2006. 03. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Brumovice A6:12
2003. 03. 2016 18:30
sokolovna Velké Němčice
Orel Šitbořice ATJ Sokol Velké Němčice B13:5
2006. 03. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Šakvice A4:14
2004. 03. 2016 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Němčičky B5:13
2111. 03. 2016 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Lanžhot D12:6
2111. 03. 2016 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Brumovice B16:2
2117. 03. 2016 18:00TJ Sokol Šakvice AOrel Šitbořice A5:13
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Klobouky u Brna B5:13
2108. 03. 2016 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Rakvice B8:10
2113. 03. 2016 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Kobylí C7:11
2216. 03. 2016 18:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Perná A9:9
2222. 03. 2016 18:30TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Brumovice A13:5
2216. 03. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Velké Němčice B15:3
2220. 03. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Šakvice A18:0wo
2219. 03. 2016 18:15Orel Šitbořice ATJ Sokol Němčičky B12:6
2220. 03. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A10:8
1/103. 04. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Rakvice B9:1
1/102. 04. 2016 18:15Orel Šitbořice ATJ Sokol Klobouky u Brna B9:8
1/206. 04. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Kobylí C4:9
1/210. 04. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BOrel Šitbořice A8:9
2/116. 04. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí COrel Šitbořice A9:6
2/223. 04. 2016 18:15Orel Šitbořice ATJ Sokol Kobylí C7:9
OP III. třídy
102. 10. 2015 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Jevišovka C12:6
102. 10. 2015 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Velké Hostěrádky B16:2
101. 10. 2015 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Křepice C15:3
102. 10. 2015 17:30MSK Břeclav BMoravan Lednice B2:16
103. 10. 2015 15:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Perná B4:14
102. 10. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Boleradice A7:11
211. 10. 2015 10:00TJ Jevišovka CTJ Sokol Boleradice A4:14
213. 10. 2015 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Rakvice C7:11
208. 10. 2015 18:30TJ Sokol Perná BMoravan Lednice B10:8
204. 10. 2015 09:30TJ Sokol Křepice CMSK Břeclav B10:8
211. 10. 2015 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Němčičky C6:12
209. 10. 2015 18:30TJ Sokol Pouzdřany AOrel Šitbořice B6:12
316. 10. 2015 18:30Orel Šitbořice BTJ Jevišovka C14:4
315. 10. 2015 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Pouzdřany A10:8
316. 10. 2015 17:30MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Hostěrádky B7:11
315. 10. 2015 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Křepice C15:3
316. 10. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice CMoravan Lednice B10:8
318. 10. 2015 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Vranovice C15:3
425. 10. 2015 10:00TJ Jevišovka CTJ Sokol Vranovice C7:11
423. 10. 2015 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Boleradice A8:10
425. 10. 2015 09:30TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Rakvice C7:11
420. 10. 2015 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Perná B7:11
423. 10. 2015 18:30TJ Sokol Pouzdřany AMSK Břeclav B15:3
423. 10. 2015 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Němčičky C6:12
529. 10. 2015 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Jevišovka C15:3
530. 10. 2015 17:30MSK Břeclav BOrel Šitbořice B2:16
529. 10. 2015 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Pouzdřany A10:8
530. 10. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B11:7
501. 11. 2015 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Křepice C15:3
531. 10. 2015 15:00TJ Sokol Vranovice CMoravan Lednice B1:17
608. 11. 2015 10:00TJ Jevišovka CMoravan Lednice B2:16
608. 11. 2015 09:30TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Vranovice C9:9
608. 11. 2015 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Boleradice A2:16
606. 11. 2015 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Rakvice C10:7
606. 11. 2015 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Perná B7:11
610. 11. 2015 18:30TJ Sokol Němčičky CMSK Břeclav B13:5
713. 11. 2015 17:30MSK Břeclav BTJ Jevišovka C4:14
712. 11. 2015 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Němčičky C10:8
713. 11. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice COrel Šitbořice B9:9
715. 11. 2015 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Pouzdřany A14:4
714. 11. 2015 15:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B13:5
713. 11. 2015 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Křepice C11:7
822. 11. 2015 10:00TJ Jevišovka CTJ Sokol Křepice C9:9
822. 11. 2015 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BMoravan Lednice B4:14
820. 11. 2015 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Vranovice C12:6
822. 11. 2015 09:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Boleradice A4:14
819. 11. 2015 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Rakvice C14:4
818. 11. 2015 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Perná B3:15
926. 11. 2015 19:00TJ Sokol Perná BTJ Jevišovka C13:5
927. 11. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice CMSK Břeclav B18:0
929. 11. 2015 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Němčičky C13:5
928. 11. 2015 15:00TJ Sokol Vranovice COrel Šitbořice B11:7
927. 11. 2015 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Pouzdřany A10:8
929. 11. 2015 09:30TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B13:5
1006. 12. 2015 10:00TJ Jevišovka CTJ Sokol Velké Hostěrádky B9:9
1004. 12. 2015 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Křepice C8:10
1004. 12. 2015 18:30Orel Šitbořice BMoravan Lednice B7:11
1003. 12. 2015 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Vranovice C14:4
1004. 12. 2015 17:30MSK Břeclav BTJ Sokol Boleradice A2:16
1003. 12. 2015 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Rakvice C11:7
1111. 12. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Jevišovka C0:18wo
1113. 12. 2015 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Perná B12:6
1112. 12. 2015 15:00TJ Sokol Vranovice CMSK Břeclav B13:5
1111. 12. 2015 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Němčičky C7:11
1114. 12. 2015 18:00TJ Sokol Křepice COrel Šitbořice B8:10
1113. 12. 2015 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Pouzdřany A6:12
1210. 01. 2016 10:00TJ Jevišovka CTJ Sokol Pouzdřany A10:8
1210. 01. 2016 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BOrel Šitbořice B9:9
1210. 01. 2016 09:30TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Němčičky C6:12
1208. 01. 2016 18:30Moravan Lednice BMSK Břeclav B15:3
1207. 01. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Vranovice C12:6
1210. 01. 2016 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Rakvice C18:0
1317. 01. 2016 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Jevišovka C17:1
1312. 01. 2016 18:30
sokolovna Vranovice
TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Vranovice C6:12
1315. 01. 2016 19:00Moravan Lednice BTJ Sokol Perná B11:7
1315. 01. 2016 17:30MSK Břeclav BTJ Sokol Křepice C7:11
1314. 01. 2016 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Velké Hostěrádky B10:8
1315. 01. 2016 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Pouzdřany A11:7
1424. 01. 2016 10:00TJ Jevišovka COrel Šitbořice B4:14
1422. 01. 2016 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Němčičky C9:9
1424. 01. 2016 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BMSK Břeclav B11:7
1424. 01. 2016 09:30TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Perná B4:14
1426. 01. 2016 18:15Moravan Lednice BTJ Sokol Rakvice C15:3
1423. 01. 2016 15:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Boleradice A3:15
1526. 01. 2016 18:30TJ Sokol Vranovice CTJ Jevišovka C9:9
1531. 01. 2016 09:30TJ Sokol Boleradice AMoravan Lednice B17:1
1529. 01. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Křepice C7:11
1528. 01. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Velké Hostěrádky B14:4
1529. 01. 2016 17:30MSK Břeclav BTJ Sokol Pouzdřany A3:15
1504. 02. 2016 18:30TJ Sokol Němčičky COrel Šitbořice B11:7
1607. 02. 2016 10:00TJ Jevišovka CTJ Sokol Němčičky C5:13
1605. 02. 2016 18:30Orel Šitbořice BMSK Břeclav B16:2
1605. 02. 2016 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Perná B6:12
1608. 02. 2016 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Rakvice C8:10
1608. 02. 2016 18:30TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Boleradice A6:12
1619. 02. 2016 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Vranovice C16:2
1712. 02. 2016 18:30Moravan Lednice BTJ Jevišovka C16:2
1713. 02. 2016 15:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Křepice C4:14
1714. 02. 2016 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Velké Hostěrádky B14:4
1712. 02. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Pouzdřany A10:8
1711. 02. 2016 19:00TJ Sokol Perná BOrel Šitbořice B16:2
1711. 02. 2016 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Němčičky C2:16
1821. 02. 2016 10:00TJ Jevišovka CMSK Břeclav B16:2
1818. 02. 2016 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Perná B9:9
1819. 02. 2016 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Rakvice C9:9
1819. 02. 2016 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Boleradice A6:12
1821. 02. 2016 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Vranovice C8:10
1821. 02. 2016 09:30TJ Sokol Křepice CMoravan Lednice B10:8
1928. 02. 2016 09:30TJ Sokol Křepice CTJ Jevišovka C6:12
1926. 02. 2016 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Velké Hostěrádky B11:7
1926. 02. 2016 18:30TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Pouzdřany A5:13
1928. 02. 2016 09:30TJ Sokol Boleradice AOrel Šitbořice B18:0
1926. 02. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Němčičky C13:5
1925. 02. 2016 19:00TJ Sokol Perná BMSK Břeclav B15:3
2006. 03. 2016 10:00TJ Jevišovka CTJ Sokol Perná B8:10
2004. 03. 2016 17:30MSK Břeclav BTJ Sokol Rakvice C3:15
2003. 03. 2016 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Boleradice A5:13
2004. 03. 2016 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Vranovice C9:9
2004. 03. 2016 18:30TJ Sokol Pouzdřany AMoravan Lednice B9:9
2006. 03. 2016 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Křepice C11:7
2113. 03. 2016 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Jevišovka C4:14
2111. 03. 2016 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Pouzdřany A7:11
2111. 03. 2016 18:30Moravan Lednice BOrel Šitbořice B17:1
2125. 03. 2016 18:30TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Němčičky C6:12
2113. 03. 2016 09:30TJ Sokol Boleradice AMSK Břeclav B17:1
2109. 03. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Perná B13:5
2217. 03. 2016 18:30TJ Jevišovka CTJ Sokol Rakvice C8:10
2217. 03. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Boleradice A8:10
2218. 03. 2016 17:30MSK Břeclav BTJ Sokol Vranovice C12:6
2217. 03. 2016 18:30TJ Sokol Němčičky CMoravan Lednice B11:7
2218. 03. 2016 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Křepice C8:10
2218. 03. 2016 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Velké Hostěrádky B9:9
OP IV. třídy
104. 10. 2015 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Jevišovka D7:11
102. 10. 2015 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Klobouky u Brna C13:5
102. 10. 2015 18:30Moravan Lednice CSportovní klub Zaječí B18:0
128. 09. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Pouzdřany B13:5
209. 10. 2015 18:00TJ Jevišovka DTJ Sokol Pouzdřany B13:5
209. 10. 2015 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Rakvice D1:17
211. 10. 2015 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CMoravan Lednice C6:12
211. 10. 2015 09:30TJ Sokol Brumovice CSportovní klub Zaječí A5:13
316. 10. 2015 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Jevišovka D12:6
316. 10. 2015 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Brumovice C16:2
312. 10. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Klobouky u Brna C4:14
316. 10. 2015 18:30TJ Sokol Pouzdřany BSportovní klub Zaječí B11:7
423. 10. 2015 18:30TJ Jevišovka DSportovní klub Zaječí B13:5
423. 10. 2015 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Pouzdřany B15:3
425. 10. 2015 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Rakvice D4:14
423. 10. 2015 19:00Sportovní klub Zaječí AMoravan Lednice C4:14
530. 10. 2015 18:30Moravan Lednice CTJ Jevišovka D16:2
526. 10. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice DSportovní klub Zaječí A6:12
530. 10. 2015 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Brumovice C11:7
530. 10. 2015 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna CSportovní klub Zaječí B14:4
602. 12. 2015 18:00TJ Jevišovka DTJ Sokol Klobouky u Brna C9:9
608. 11. 2015 09:30TJ Sokol Brumovice CSportovní klub Zaječí B5:13
606. 11. 2015 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Pouzdřany B15:3
606. 11. 2015 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Rakvice D17:1
709. 11. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice DTJ Jevišovka D14:4
713. 11. 2015 18:30TJ Sokol Pouzdřany BMoravan Lednice C1:17
713. 11. 2015 19:00Sportovní klub Zaječí BSportovní klub Zaječí A5:13
715. 11. 2015 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Brumovice C10:8
820. 11. 2015 18:00TJ Jevišovka DSportovní klub Zaječí B13:5
822. 11. 2015 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Pouzdřany B12:6
829. 11. 2015 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Rakvice D9:9
820. 11. 2015 19:00Sportovní klub Zaječí AMoravan Lednice C2:16
927. 11. 2015 18:30Moravan Lednice CTJ Jevišovka D15:3
923. 11. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice DSportovní klub Zaječí A3:15
927. 11. 2015 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Brumovice C6:12
927. 11. 2015 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Klobouky u Brna C2:16
1004. 12. 2015 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Jevišovka D10:8
1006. 12. 2015 09:30TJ Sokol Brumovice CSportovní klub Zaječí B11:7
1004. 12. 2015 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Pouzdřany B15:3
1004. 12. 2015 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Rakvice D16:2
1107. 12. 2015 19:00TJ Sokol Rakvice DTJ Jevišovka D15:3
1111. 12. 2015 18:30TJ Sokol Pouzdřany BMoravan Lednice C3:15
1111. 12. 2015 19:00Sportovní klub Zaječí BSportovní klub Zaječí A4:14
1113. 12. 2015 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Brumovice C15:3
1208. 01. 2016 18:00TJ Jevišovka DTJ Sokol Brumovice C8:10
1210. 01. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CSportovní klub Zaječí A10:8
1208. 01. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BMoravan Lednice C0:18
1208. 01. 2016 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Rakvice D12:6
1315. 01. 2016 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Jevišovka D10:8
1312. 01. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Rakvice D4:14
1315. 01. 2016 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Klobouky u Brna C16:2
1315. 01. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Brumovice C11:7
1422. 01. 2016 18:00TJ Jevišovka DSportovní klub Zaječí A1:17
1424. 01. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice CMoravan Lednice C8:10
1424. 01. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Rakvice D7:11
1416. 02. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Pouzdřany B8:10
1529. 01. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Jevišovka D7:11
1529. 01. 2016 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Klobouky u Brna C5:13
1525. 01. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Brumovice C14:4
1529. 01. 2016 18:30Moravan Lednice CSportovní klub Zaječí A14:4
1605. 02. 2016 18:00TJ Jevišovka DMoravan Lednice C3:15
1605. 02. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Rakvice D10:8
1607. 02. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Pouzdřany B4:14
1607. 02. 2016 09:30Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Klobouky u Brna C6:12
1717. 02. 2016 17:30TJ Jevišovka DTJ Sokol Klobouky u Brna C8:10
1712. 02. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Brumovice C4:14
1712. 02. 2016 18:30TJ Sokol Pouzdřany BSportovní klub Zaječí A2:16
1708. 02. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice DMoravan Lednice C3:15
1819. 02. 2016 18:00TJ Jevišovka DTJ Sokol Rakvice D12:6
1819. 02. 2016 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Pouzdřany B17:1
1819. 11. 2015 18:30Sportovní klub Zaječí ASportovní klub Zaječí B16:2
1821. 02. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Klobouky u Brna C4:14
1926. 02. 2016 18:00TJ Jevišovka DTJ Sokol Pouzdřany B13:5
1923. 02. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Rakvice D4:14
1926. 02. 2016 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna CMoravan Lednice C4:14
1928. 02. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice CSportovní klub Zaječí A8:10
2004. 03. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Jevišovka D13:5
2004. 03. 2016 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Brumovice C14:4
2029. 02. 2016 18:00TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Klobouky u Brna C11:7
2004. 03. 2016 18:30TJ Sokol Pouzdřany BSportovní klub Zaječí B4:14
2120. 03. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Jevišovka D9:9
2118. 03. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Klobouky u Brna C10:8
2111. 03. 2016 18:30Moravan Lednice CSportovní klub Zaječí B16:2
2114. 03. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Pouzdřany B10:8
OP dorostu
129. 09. 2015 18:00Sportovní klub Zaječí ATJ Jevišovka2:8
130. 09. 2015 18:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Klobouky u Brna0:10
102. 10. 2015 18:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Kobylí2:8
101. 10. 2015 18:00MSK Břeclav BMSK Břeclav A1:9
215. 10. 2015 17:00TJ JevišovkaMSK Břeclav A6:4
229. 10. 2015 17:00TJ Sokol KobylíMSK Břeclav B0:10
209. 10. 2015 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Vranovice A7:3
216. 10. 2015 18:30Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Rakvice A1:9
328. 10. 2015 18:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jevišovka2:8
306. 11. 2015 18:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Klobouky u Brna0:10
329. 10. 2015 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Lanžhot A9:1
329. 10. 2015 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Kobylí10:0
412. 11. 2015 17:00TJ JevišovkaTJ Sokol Kobylí8:2
410. 11. 2015 17:30TJ Sokol Lanžhot AMSK Břeclav A2:7
425. 11. 2015 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaMSK Břeclav B10:0
413. 11. 2015 18:30TJ Sokol Vranovice ASportovní klub Zaječí A7:3
527. 11. 2015 18:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Rakvice A2:8
526. 11. 2015 18:00MSK Břeclav BSportovní klub Zaječí A9:1
526. 11. 2015 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Klobouky u Brna3:7
527. 11. 2015 17:00TJ Sokol KobylíTJ Sokol Lanžhot A9:1
620. 01. 2016 17:00TJ JevišovkaTJ Sokol Lanžhot A10:0wo
613. 01. 2016 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaTJ Sokol Kobylí5:5
619. 01. 2016 18:00Sportovní klub Zaječí AMSK Břeclav A3:7
613. 01. 2016 18:00
herna MSK Břeclav
TJ Sokol Rakvice AMSK Břeclav B3:7
729. 01. 2016 18:30TJ Sokol Vranovice ATJ Jevišovka2:8
728. 01. 2016 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Rakvice A10:0
729. 01. 2016 17:00TJ Sokol KobylíSportovní klub Zaječí A10:0
726. 01. 2016 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Klobouky u Brna0:10
816. 02. 2016 17:30
herna ST v Drnholci
TJ JevišovkaTJ Sokol Klobouky u Brna3:7
812. 02. 2016 18:30Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Lanžhot A8:2
805. 02. 2016 18:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí2:8
824. 02. 2016 17:30TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav B2:8
925. 02. 2016 18:00MSK Břeclav BTJ Jevišovka1:9
924. 02. 2016 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Vranovice A10:0
923. 02. 2016 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Rakvice A4:6
924. 02. 2016 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaSportovní klub Zaječí A10:0
Finále OP dorostu
116. 04. 2016 09:15TJ Sokol Klobouky u BrnaTJ Sokol Kobylí1:5
116. 04. 2016 09:15TJ JevišovkaMSK Břeclav2:5
216. 04. 2016 10:30MSK BřeclavTJ Sokol Kobylí2:5
216. 04. 2016 10:30TJ Sokol Klobouky u BrnaTJ Jevišovka3:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline