Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní liga
127. 09. 2015 14:00TJ Sokol Lužice ASKST Hodonín G8:10
127. 09. 2015 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Slovan Hodonín B11:7
125. 09. 2015 17:00TJ Sokol Kyjov ATJ Sokol Kyjov B14:4
127. 09. 2015 14:00TJ Sokol Vracov CSK Mogul Vacenovice A9:9
125. 09. 2015 19:00SKST Čeložnice ATJ Jiskra Strážnice C12:6
126. 09. 2015 17:00TJ Sokol Čejč ATJ Vlast Ježov A5:13
229. 09. 2015 19:00SKST Hodonín GTJ Vlast Ježov A9:9
203. 10. 2015 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Čejč A2:16
203. 10. 2015 18:30
KD Čeložnice
SK Mogul Vacenovice ASKST Čeložnice A10:8
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Vracov C4:14
203. 10. 2015 10:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Kyjov A5:13
204. 10. 2015 14:00TJ Sokol Lužice ASK Baník Ratíškovice A9:9
311. 10. 2015 10:00
herna ST, Lipová 23B, Hodonín
SKST Hodonín GSK Baník Ratíškovice A13:5
311. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov ATJ Sokol Lužice A15:3
311. 10. 2015 14:00TJ Sokol Vracov CTJ Slovan Hodonín B16:2
302. 10. 2015 18:30SKST Čeložnice ATJ Sokol Kyjov B14:4
310. 10. 2015 17:00TJ Sokol Čejč ASK Mogul Vacenovice A9:9
309. 10. 2015 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Jiskra Strážnice C11:7
418. 10. 2015 14:00SKST Hodonín GTJ Jiskra Strážnice C18:0
418. 10. 2015 10:30SK Mogul Vacenovice ATJ Vlast Ježov A10:8
417. 10. 2015 18:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Čejč A10:8
417. 10. 2015 10:00TJ Slovan Hodonín BSKST Čeložnice A10:8
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Lužice ATJ Sokol Vracov C2:16
416. 10. 2015 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Kyjov A11:7
501. 11. 2015 14:00
herna ST, Lipová ale 23B, Bažantnice
SKST Hodonín GTJ Sokol Kyjov A10:8
501. 11. 2015 14:00TJ Sokol Vracov CSK Baník Ratíškovice A6:12
531. 10. 2015 17:00SKST Čeložnice ATJ Sokol Lužice A15:3
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol Čejč ATJ Slovan Hodonín B13:5
530. 10. 2015 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Kyjov B10:8
531. 10. 2015 10:00TJ Jiskra Strážnice CSK Mogul Vacenovice A3:15
615. 11. 2015 10:00SKST Hodonín GSK Mogul Vacenovice A14:4
615. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov BTJ Jiskra Strážnice C12:6
611. 11. 2015 18:00TJ Slovan Hodonín BTJ Vlast Ježov A13:5
614. 11. 2015 09:00TJ Sokol Lužice ATJ Sokol Čejč A6:12
615. 11. 2015 10:00SK Baník Ratíškovice ASKST Čeložnice A11:7
615. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov ATJ Sokol Vracov C6:12
722. 11. 2015 14:00TJ Sokol Vracov CSKST Hodonín G9:9
721. 11. 2015 17:00SKST Čeložnice ATJ Sokol Kyjov A11:7
721. 11. 2015 17:00TJ Sokol Čejč ASK Baník Ratíškovice A6:12
720. 11. 2015 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Lužice A9:9
718. 11. 2015 18:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Slovan Hodonín B8:10
722. 11. 2015 10:30SK Mogul Vacenovice ATJ Sokol Kyjov B15:3
829. 11. 2015 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Kyjov B13:5
828. 11. 2015 10:00TJ Slovan Hodonín BSK Mogul Vacenovice A6:12
829. 11. 2015 10:30
herna ST, Strážnice
TJ Sokol Lužice ATJ Jiskra Strážnice C13:5
829. 11. 2015 10:00
tělocvična ZŠ Ježov 50
TJ Vlast Ježov ASK Baník Ratíškovice A10:8
829. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov ATJ Sokol Čejč A10:8
819. 11. 2015 18:30TJ Sokol Vracov CSKST Čeložnice A11:7
905. 12. 2015 17:00SKST Čeložnice ASKST Hodonín G7:11
905. 12. 2015 17:00TJ Sokol Čejč ATJ Sokol Vracov C8:10
906. 12. 2015 14:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Kyjov A12:6
904. 12. 2015 17:00TJ Jiskra Strážnice CSK Baník Ratíškovice A4:14
906. 12. 2015 10:30SK Mogul Vacenovice ATJ Sokol Lužice A15:3
906. 12. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov BTJ Slovan Hodonín B7:11
1013. 12. 2015 14:00SKST Hodonín GTJ Slovan Hodonín B17:1
1013. 12. 2015 10:00TJ Sokol Lužice ATJ Sokol Kyjov B10:8
1013. 12. 2015 10:00SK Baník Ratíškovice ASK Mogul Vacenovice A14:4
1013. 12. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov ATJ Jiskra Strážnice C7:11
1013. 12. 2015 14:00TJ Sokol Vracov CTJ Vlast Ježov A12:6
1012. 12. 2015 17:00SKST Čeložnice ATJ Sokol Čejč A9:9
1119. 12. 2015 17:00TJ Sokol Čejč ASKST Hodonín G8:10
1118. 12. 2015 19:00TJ Vlast Ježov ASKST Čeložnice A13:5
1117. 12. 2015 18:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Vracov C7:11
1120. 12. 2015 10:30SK Mogul Vacenovice ATJ Sokol Kyjov A14:4
1120. 12. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov BSK Baník Ratíškovice A4:14
1119. 12. 2015 10:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Lužice A11:7
1210. 01. 2016 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Lužice A10:8
1209. 01. 2016 10:00TJ Slovan Hodonín BSK Baník Ratíškovice A1:17
1223. 10. 2015 18:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Kyjov A3:15
1210. 01. 2016 10:30SK Mogul Vacenovice ATJ Sokol Vracov C12:6
1209. 01. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice CSKST Čeložnice A10:8
1208. 01. 2016 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Čejč A10:8
1315. 01. 2016 19:00TJ Vlast Ježov ASKST Hodonín G14:4
1314. 01. 2016 19:00TJ Sokol Čejč ATJ Jiskra Strážnice C4:14
1316. 01. 2016 17:00SKST Čeložnice ASK Mogul Vacenovice A6:12
1317. 01. 2016 14:00TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Kyjov B15:3
1317. 01. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov ATJ Slovan Hodonín B17:1
1317. 01. 2016 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Lužice A17:1
1420. 01. 2016 18:00SK Baník Ratíškovice ASKST Hodonín G11:7
1424. 01. 2016 14:00TJ Sokol Lužice ATJ Sokol Kyjov A10:8
1423. 01. 2016 10:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Vracov C14:4
1424. 01. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov BSKST Čeložnice A4:14
1424. 01. 2016 10:30SK Mogul Vacenovice ATJ Sokol Čejč A18:0
1423. 01. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Vlast Ježov A11:7
1506. 02. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice CSKST Hodonín G3:15
1505. 02. 2016 19:00TJ Vlast Ježov ASK Mogul Vacenovice A12:6
1506. 02. 2016 17:00TJ Sokol Čejč ATJ Sokol Kyjov B8:10
1527. 01. 2016 18:00SKST Čeložnice ATJ Slovan Hodonín B7:11
1507. 02. 2016 14:00TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Lužice A12:6
1507. 02. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov ASK Baník Ratíškovice A5:13
1614. 02. 2016 14:00
sokolovna Kyjov
TJ Sokol Kyjov ASKST Hodonín G8:10
1614. 02. 2016 10:00
sokolovna Vracov
SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Vracov C9:9
1614. 02. 2016 14:00TJ Sokol Lužice ASKST Čeložnice A11:7
1613. 02. 2016 10:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Čejč A17:1
1614. 02. 2016 10:30TJ Sokol Kyjov BTJ Vlast Ježov A6:12
1613. 02. 2016 17:00SK Mogul Vacenovice ATJ Jiskra Strážnice C17:1
1721. 02. 2016 10:30SK Mogul Vacenovice ASKST Hodonín G10:8
1720. 02. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Kyjov B10:8
1719. 02. 2016 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Slovan Hodonín B11:7
1720. 02. 2016 17:00TJ Sokol Čejč ATJ Sokol Lužice A7:11
1720. 02. 2016 17:00SKST Čeložnice ASK Baník Ratíškovice A3:15
1721. 02. 2016 10:00
sokolovna Kyjov
TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Kyjov A12:6
1828. 02. 2016 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Vracov C8:10
1819. 02. 2016 18:00TJ Sokol Kyjov ASKST Čeložnice A12:6
1828. 02. 2016 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Čejč A18:0wo
1828. 02. 2016 14:00TJ Sokol Lužice ATJ Vlast Ježov A8:10
1824. 02. 2016 18:00TJ Slovan Hodonín BTJ Jiskra Strážnice C17:1
1828. 02. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov BSK Mogul Vacenovice A6:12
1906. 03. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov BSKST Hodonín G4:14
1906. 03. 2016 10:00
hala TJ Slovan Hodonín, Kasárenská 4224/2, Hodonín
SK Mogul Vacenovice ATJ Slovan Hodonín B17:1
1906. 03. 2016 14:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Lužice A9:9
1906. 03. 2016 10:00
tělocvična ZŠ, Ratíškovice
SK Baník Ratíškovice ATJ Vlast Ježov A12:6
1903. 03. 2016 19:00TJ Sokol Čejč ATJ Sokol Kyjov A5:13
1905. 03. 2016 18:00SKST Čeložnice ATJ Sokol Vracov C8:10
2013. 03. 2016 14:00SKST Hodonín GSKST Čeložnice A14:4
2013. 03. 2016 14:00TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Čejč A15:3
2013. 03. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov ATJ Vlast Ježov A8:10
2013. 03. 2016 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jiskra Strážnice C18:0
2013. 03. 2016 14:00TJ Sokol Lužice ASK Mogul Vacenovice A9:9
2012. 03. 2016 10:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Kyjov B8:10
2119. 03. 2016 10:00TJ Slovan Hodonín BSKST Hodonín G2:16
2120. 03. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Lužice A8:10
2120. 03. 2016 10:30SK Mogul Vacenovice ASK Baník Ratíškovice A8:10
2120. 03. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Kyjov A13:5
2118. 03. 2016 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Vracov C8:10
2119. 03. 2016 17:00TJ Sokol Čejč ASKST Čeložnice A7:11
2227. 03. 2016 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Čejč A18:0wo
2223. 03. 2016 19:00
tělocvična ZŠ Ježov
SKST Čeložnice ATJ Vlast Ježov A8:10
2224. 03. 2016 19:00TJ Sokol Vracov CTJ Jiskra Strážnice C14:4
2227. 03. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov ASK Mogul Vacenovice A5:13
2227. 03. 2016 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Kyjov B17:1
2227. 03. 2016 10:00
hala TJ Slovan Hodonín, Kasárenská 4224/2
TJ Sokol Lužice ATJ Slovan Hodonín B12:6
1/103. 04. 2016 10:00SK Baník Ratíškovice ASK Mogul Vacenovice A9:7
1/103. 04. 2016 09:00TJ Sokol Vracov CSKST Hodonín G4:9
1/209. 04. 2016 17:00SK Mogul Vacenovice ASK Baník Ratíškovice A6:9
1/209. 04. 2016 20:30SKST Hodonín GTJ Sokol Vracov C9:5
2/117. 04. 2016 10:00SK Baník Ratíškovice ASKST Hodonín G7:9
2/223. 04. 2016 18:00SKST Hodonín GSK Baník Ratíškovice A9:8
Okresní přebor
127. 09. 2015 10:00TJ Sokol Lužice BT.J. Sokol Hodonín B12:6
126. 09. 2015 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Baník Mikulčice B11:7
127. 09. 2015 10:00SK Mogul Vacenovice BTJ Sokol Vracov D14:4
123. 09. 2015 18:00TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Sokol Vlkoš A8:10
126. 09. 2015 14:00SKST Čeložnice BTJ Sokol Bzenec A6:12
127. 09. 2015 14:00SKST Hodonín HSKST Rohatec B10:8
204. 10. 2015 10:00T.J. Sokol Hodonín BSKST Rohatec B6:12
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Bzenec ASKST Hodonín H6:12
202. 10. 2015 18:00TJ Sokol Vlkoš ASKST Čeložnice B13:5
204. 10. 2015 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Veselí nad Moravou A8:10
204. 10. 2015 10:00TJ Baník Mikulčice BSK Mogul Vacenovice B11:7
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Lužice BSK Baník Ratíškovice B6:12
309. 10. 2015 19:00
sokolovna, Velkomoravská 2, Hodonín
SK Baník Ratíškovice BT.J. Sokol Hodonín B10:8
311. 10. 2015 10:00SK Mogul Vacenovice BTJ Sokol Lužice B10:8
311. 10. 2015 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Baník Mikulčice B1:17
311. 10. 2015 14:00
sportovní hala, Sokolská 900,Vracov
SKST Čeložnice BTJ Sokol Vracov D9:9
307. 10. 2015 19:00SKST Hodonín HTJ Sokol Vlkoš A10:8
311. 10. 2015 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Bzenec A10:8
418. 10. 2015 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Bzenec A5:13
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Vlkoš ASKST Rohatec B8:10
413. 10. 2015 18:00TJ Sokol Vracov DSKST Hodonín H4:14
418. 10. 2015 10:00TJ Baník Mikulčice BSKST Čeložnice B14:4
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Veselí nad Moravou A14:4
418. 10. 2015 10:00SK Baník Ratíškovice BSK Mogul Vacenovice B11:7
501. 11. 2015 10:00SK Mogul Vacenovice BT.J. Sokol Hodonín B12:6
530. 10. 2015 20:00TJ Sokol Veselí nad Moravou ASK Baník Ratíškovice B4:14
531. 10. 2015 14:00SKST Čeložnice BTJ Sokol Lužice B4:14
501. 11. 2015 14:00SKST Hodonín HTJ Baník Mikulčice B5:13
501. 11. 2015 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Vracov D16:2
523. 10. 2015 19:30TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Vlkoš A14:4
615. 11. 2015 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Vlkoš A10:8
615. 11. 2015 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Bzenec A4:14
615. 11. 2015 10:00TJ Baník Mikulčice BSKST Rohatec B15:3
614. 11. 2015 10:00TJ Sokol Lužice BSKST Hodonín H5:13
615. 11. 2015 10:00SK Baník Ratíškovice BSKST Čeložnice B13:5
615. 11. 2015 10:00SK Mogul Vacenovice BTJ Sokol Veselí nad Moravou A13:5
722. 11. 2015 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou AT.J. Sokol Hodonín B7:11
721. 11. 2015 14:00SKST Čeložnice BSK Mogul Vacenovice B5:13
718. 11. 2015 17:30SKST Hodonín HSK Baník Ratíškovice B11:7
722. 11. 2015 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Lužice B17:1
722. 11. 2015 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Baník Mikulčice B7:11
722. 11. 2015 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Vracov D9:9
829. 11. 2015 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Vracov D14:4
829. 11. 2015 10:00TJ Baník Mikulčice BTJ Sokol Vlkoš A17:1
829. 11. 2015 09:00TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Bzenec A5:13
828. 11. 2015 16:30
ZŠ Rohatec, Školní 50
SK Baník Ratíškovice BSKST Rohatec B11:7
829. 11. 2015 10:00SK Mogul Vacenovice BSKST Hodonín H6:12
829. 11. 2015 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ASKST Čeložnice B9:9
905. 12. 2015 14:00SKST Čeložnice BT.J. Sokol Hodonín B4:14
906. 12. 2015 14:00SKST Hodonín HTJ Sokol Veselí nad Moravou A14:4
906. 12. 2015 10:00SKST Rohatec BSK Mogul Vacenovice B10:8
906. 12. 2015 10:00TJ Sokol Bzenec ASK Baník Ratíškovice B6:12
906. 12. 2015 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Lužice B17:1
906. 12. 2015 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Baník Mikulčice B5:13
1013. 12. 2015 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Baník Mikulčice B4:14
1013. 12. 2015 10:00TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Vracov D9:9
1013. 12. 2015 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Vlkoš A11:7
1013. 12. 2015 10:00SK Mogul Vacenovice BTJ Sokol Bzenec A8:10
1013. 12. 2015 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ASKST Rohatec B3:15
1012. 12. 2015 10:00SKST Čeložnice BSKST Hodonín H4:14
1120. 12. 2015 14:00SKST Hodonín HT.J. Sokol Hodonín B17:1
1120. 12. 2015 10:00
KD, Čeložnice č.147
SKST Rohatec BSKST Čeložnice B14:4
1120. 12. 2015 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Veselí nad Moravou A7:11
1120. 12. 2015 10:00TJ Sokol Vlkoš ASK Mogul Vacenovice B13:5
1120. 12. 2015 10:00
tělocvična ZŠ Ratíškovice
TJ Sokol Vracov DSK Baník Ratíškovice B5:13
1120. 12. 2015 10:00TJ Baník Mikulčice BTJ Sokol Lužice B16:2
1210. 01. 2016 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Lužice B11:7
1210. 01. 2016 10:00TJ Baník Mikulčice BSK Baník Ratíškovice B10:8
1210. 01. 2016 14:00TJ Sokol Vracov DSK Mogul Vacenovice B5:13
1210. 01. 2016 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Veselí nad Moravou A11:7
1210. 01. 2016 10:00TJ Sokol Bzenec ASKST Čeložnice B6:12
1210. 01. 2016 10:00SKST Rohatec BSKST Hodonín H8:10
1317. 01. 2016 10:00SKST Rohatec BT.J. Sokol Hodonín B11:7
1323. 01. 2016 10:00SKST Hodonín HTJ Sokol Bzenec A9:9
1316. 01. 2016 14:00SKST Čeložnice BTJ Sokol Vlkoš A11:7
1317. 01. 2016 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Sokol Vracov D13:5
1317. 01. 2016 10:00SK Mogul Vacenovice BTJ Baník Mikulčice B11:7
1317. 01. 2016 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Lužice B8:10
1424. 01. 2016 10:00T.J. Sokol Hodonín BSK Baník Ratíškovice B4:14
1424. 01. 2016 10:00TJ Sokol Lužice BSK Mogul Vacenovice B9:9
1424. 01. 2016 10:00TJ Baník Mikulčice BTJ Sokol Veselí nad Moravou A9:9
1424. 01. 2016 14:00TJ Sokol Vracov DSKST Čeložnice B9:9
1424. 01. 2016 10:00TJ Sokol Vlkoš ASKST Hodonín H4:14
1424. 01. 2016 10:00TJ Sokol Bzenec ASKST Rohatec B9:9
1507. 02. 2016 10:00TJ Sokol Bzenec AT.J. Sokol Hodonín B14:4
1507. 02. 2016 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Vlkoš A13:5
1503. 02. 2016 18:00SKST Hodonín HTJ Sokol Vracov D13:5
1507. 02. 2016 14:00SKST Čeložnice BTJ Baník Mikulčice B2:16
1507. 02. 2016 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Sokol Lužice B10:8
1531. 01. 2016 08:30SK Mogul Vacenovice BSK Baník Ratíškovice B8:10
1612. 02. 2016 19:00T.J. Sokol Hodonín BSK Mogul Vacenovice B5:13
1610. 02. 2016 18:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Veselí nad Moravou A13:5
1612. 02. 2016 19:00TJ Sokol Lužice BSKST Čeložnice B12:6
1622. 01. 2016 18:00TJ Baník Mikulčice BSKST Hodonín H7:11
1614. 02. 2016 14:00TJ Sokol Vracov DSKST Rohatec B2:16
1614. 02. 2016 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Bzenec A13:5
1721. 02. 2016 10:00TJ Sokol Vlkoš AT.J. Sokol Hodonín B11:7
1721. 02. 2016 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Vracov D13:5
1721. 02. 2016 10:00SKST Rohatec BTJ Baník Mikulčice B9:9
1721. 02. 2016 14:00SKST Hodonín HTJ Sokol Lužice B15:3
1720. 02. 2016 14:00SKST Čeložnice BSK Baník Ratíškovice B1:17
1721. 02. 2016 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ASK Mogul Vacenovice B9:9
1828. 02. 2016 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Veselí nad Moravou A12:6
1828. 02. 2016 10:00SK Mogul Vacenovice BSKST Čeložnice B12:6
1828. 02. 2016 10:00SK Baník Ratíškovice BSKST Hodonín H13:5
1828. 02. 2016 10:00TJ Sokol Lužice BSKST Rohatec B6:12
1828. 02. 2016 10:00TJ Baník Mikulčice BTJ Sokol Bzenec A8:10
1828. 02. 2016 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Vlkoš A9:9
1906. 03. 2016 14:00TJ Sokol Vracov DT.J. Sokol Hodonín B11:7
1906. 03. 2016 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Baník Mikulčice B10:8
1906. 03. 2016 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Lužice B11:7
1926. 02. 2016 17:00
tělocvična ZŠ Ratíškovice
SKST Rohatec BSK Baník Ratíškovice B5:13
1904. 03. 2016 19:30SKST Hodonín HSK Mogul Vacenovice B12:6
1905. 03. 2016 14:00SKST Čeložnice BTJ Sokol Veselí nad Moravou A5:13
2013. 03. 2016 14:00T.J. Sokol Hodonín BSKST Čeložnice B11:7
2013. 03. 2016 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ASKST Hodonín H7:11
2013. 03. 2016 10:00
tělocvična ZŠ Rohatec, Školní 50
SK Mogul Vacenovice BSKST Rohatec B6:12
2011. 03. 2016 17:30SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Bzenec A10:8
2013. 03. 2016 10:00TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Vlkoš A10:8
2013. 03. 2016 10:00TJ Baník Mikulčice BTJ Sokol Vracov D14:4
2120. 03. 2016 10:00TJ Baník Mikulčice BT.J. Sokol Hodonín B15:3
2120. 03. 2016 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Lužice B7:11
2120. 03. 2016 10:00TJ Sokol Vlkoš ASK Baník Ratíškovice B7:11
2120. 03. 2016 10:00TJ Sokol Bzenec ASK Mogul Vacenovice B18:0
2120. 03. 2016 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Veselí nad Moravou A15:3
2120. 03. 2016 14:00SKST Hodonín HSKST Čeložnice B12:6
2225. 03. 2016 17:00T.J. Sokol Hodonín BSKST Hodonín H8:10
2226. 03. 2016 16:30
tělocvična ZŠ Rohatec
SKST Čeložnice BSKST Rohatec B4:14
2227. 03. 2016 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Sokol Bzenec A7:11
2227. 03. 2016 10:00SK Mogul Vacenovice BTJ Sokol Vlkoš A9:9
2223. 03. 2016 18:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Vracov D13:5
2225. 03. 2016 16:00TJ Sokol Lužice BTJ Baník Mikulčice B8:10
Okresní soutěž
127. 09. 2015 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Čejč B11:7
127. 09. 2015 10:00TJ Sokol Bzenec BTJ Kovoděl Moravský Písek A17:1
127. 09. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Sokol Veselí nad Moravou B12:6
127. 09. 2015 14:00TJ Slovan Hodonín CSK Mogul Vacenovice C17:1
127. 09. 2015 10:00TJ Jiskra Strážnice DSK Baník Ratíškovice C8:10
127. 09. 2015 10:00Orel Vnorovy ATJ Sokol Lužice C15:3
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Čejč BTJ Sokol Lužice C16:2
204. 10. 2015 10:00SK Baník Ratíškovice COrel Vnorovy A5:13
207. 10. 2015 17:30
herna ST, Strážnice
SK Mogul Vacenovice CTJ Jiskra Strážnice D7:11
204. 10. 2015 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Slovan Hodonín C1:17
202. 10. 2015 18:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Sokol Kyjov C7:11
204. 10. 2015 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Bzenec B13:5
311. 10. 2015 10:00TJ Sokol Bzenec BTJ Sokol Čejč B6:12
311. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov CSKST Rohatec C6:12
311. 10. 2015 14:00TJ Slovan Hodonín CTJ Kovoděl Moravský Písek A18:0wo
311. 10. 2015 10:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Sokol Veselí nad Moravou B14:4
311. 10. 2015 10:00Orel Vnorovy ASK Mogul Vacenovice C17:1
311. 10. 2015 10:00TJ Sokol Lužice CSK Baník Ratíškovice C8:10
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Čejč BSK Baník Ratíškovice C9:9
418. 10. 2015 08:00SK Mogul Vacenovice CTJ Sokol Lužice C14:4
418. 10. 2015 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BOrel Vnorovy A9:9
418. 10. 2015 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Jiskra Strážnice D11:7
418. 10. 2015 10:00SKST Rohatec CTJ Slovan Hodonín C16:2
416. 10. 2015 18:00TJ Sokol Bzenec BTJ Sokol Kyjov C14:4
501. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Sokol Čejč B11:7
501. 11. 2015 14:00TJ Slovan Hodonín CTJ Sokol Bzenec B10:8
501. 11. 2015 10:00TJ Jiskra Strážnice DSKST Rohatec C3:15
501. 11. 2015 10:00Orel Vnorovy ATJ Kovoděl Moravský Písek A15:3
501. 11. 2015 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Sokol Veselí nad Moravou B5:13
501. 11. 2015 10:00SK Baník Ratíškovice CSK Mogul Vacenovice C14:4
615. 11. 2015 10:00TJ Sokol Čejč BSK Mogul Vacenovice C11:7
615. 11. 2015 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BSK Baník Ratíškovice C7:11
615. 11. 2015 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Sokol Lužice C8:10
615. 11. 2015 10:00SKST Rohatec COrel Vnorovy A14:4
615. 11. 2015 10:00TJ Sokol Bzenec BTJ Jiskra Strážnice D13:5
608. 11. 2015 10:00TJ Slovan Hodonín CTJ Sokol Kyjov C12:6
722. 11. 2015 14:00TJ Slovan Hodonín CTJ Sokol Čejč B11:7
722. 11. 2015 10:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Sokol Kyjov C12:6
722. 11. 2015 10:00Orel Vnorovy ATJ Sokol Bzenec B12:6
722. 11. 2015 10:00TJ Sokol Lužice CSKST Rohatec C7:11
720. 11. 2015 17:00SK Baník Ratíškovice CTJ Kovoděl Moravský Písek A12:6
722. 11. 2015 08:00SK Mogul Vacenovice CTJ Sokol Veselí nad Moravou B14:4
829. 11. 2015 10:00TJ Sokol Čejč BTJ Sokol Veselí nad Moravou B16:2
811. 12. 2015 19:00TJ Kovoděl Moravský Písek ASK Mogul Vacenovice C6:12
829. 11. 2015 10:00SKST Rohatec CSK Baník Ratíškovice C14:4
829. 11. 2015 10:00TJ Sokol Bzenec BTJ Sokol Lužice C8:10
829. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov COrel Vnorovy A11:7
829. 11. 2015 14:00TJ Slovan Hodonín CTJ Jiskra Strážnice D18:0wo
906. 12. 2015 10:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Sokol Čejč B11:7
906. 12. 2015 10:00Orel Vnorovy ATJ Slovan Hodonín C9:9
906. 12. 2015 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Sokol Kyjov C3:15
906. 12. 2015 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Sokol Bzenec B3:15
906. 12. 2015 08:00SK Mogul Vacenovice CSKST Rohatec C2:16
906. 12. 2015 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Kovoděl Moravský Písek A6:12
1013. 12. 2015 10:00TJ Sokol Čejč BTJ Kovoděl Moravský Písek A16:2
1013. 12. 2015 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Veselí nad Moravou B15:3
1013. 12. 2015 10:00TJ Sokol Bzenec BSK Mogul Vacenovice C17:1
1013. 12. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov CSK Baník Ratíškovice C18:0
1013. 12. 2015 14:00TJ Slovan Hodonín CTJ Sokol Lužice C12:6
1013. 12. 2015 10:00TJ Jiskra Strážnice DOrel Vnorovy A0:18
1120. 12. 2015 10:00Orel Vnorovy ATJ Sokol Čejč B11:7
1120. 12. 2015 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Jiskra Strážnice D11:7
1120. 12. 2015 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Slovan Hodonín C8:10
1120. 12. 2015 08:00SK Mogul Vacenovice CTJ Sokol Kyjov C0:18
1120. 12. 2015 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Sokol Bzenec B4:14
1120. 12. 2015 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ASKST Rohatec C3:15
1210. 01. 2016 10:00TJ Sokol Čejč BSKST Rohatec C7:11
1215. 01. 2016 19:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Sokol Bzenec B10:8
1210. 01. 2016 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Sokol Kyjov C3:15
1210. 01. 2016 08:00SK Mogul Vacenovice CTJ Slovan Hodonín C5:13
1210. 01. 2016 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Jiskra Strážnice D10:8
1210. 01. 2016 10:00TJ Sokol Lužice COrel Vnorovy A9:9
1317. 01. 2016 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Sokol Čejč B4:12
1317. 01. 2016 10:00Orel Vnorovy ASK Baník Ratíškovice C18:0
1317. 01. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice DSK Mogul Vacenovice C18:0
1317. 01. 2016 14:00TJ Slovan Hodonín CTJ Sokol Veselí nad Moravou B9:9
1317. 01. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Kovoděl Moravský Písek A17:1
1317. 01. 2016 10:00TJ Sokol Bzenec BSKST Rohatec C1:17
1424. 01. 2016 10:00TJ Sokol Čejč BTJ Sokol Bzenec B14:4
1424. 01. 2016 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Kyjov C10:8
1424. 01. 2016 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Slovan Hodonín C7:11
1424. 01. 2016 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Jiskra Strážnice D9:9
1424. 01. 2016 08:00SK Mogul Vacenovice COrel Vnorovy A0:18
1424. 01. 2016 10:00
sokolovna Lužice, Velkomoravská ul.
SK Baník Ratíškovice CTJ Sokol Lužice C9:9
1507. 02. 2016 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Sokol Čejč B5:13
1507. 02. 2016 10:00TJ Sokol Lužice CSK Mogul Vacenovice C3:15
1507. 02. 2016 10:00Orel Vnorovy ATJ Sokol Veselí nad Moravou B8:10
1507. 02. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Kovoděl Moravský Písek A15:3
1507. 02. 2016 14:00TJ Slovan Hodonín CSKST Rohatec C9:9
1507. 02. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Sokol Bzenec B11:7
1614. 02. 2016 10:00TJ Sokol Čejč BTJ Sokol Kyjov C14:4
1614. 02. 2016 10:00TJ Sokol Bzenec BTJ Slovan Hodonín C4:14
1614. 02. 2016 10:00SKST Rohatec CTJ Jiskra Strážnice D14:4
1614. 02. 2016 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek AOrel Vnorovy A4:14
1614. 02. 2016 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Sokol Lužice C11:7
1614. 02. 2016 14:00SK Mogul Vacenovice CSK Baník Ratíškovice C6:12
1721. 02. 2016 08:00SK Mogul Vacenovice CTJ Sokol Čejč B2:16
1721. 02. 2016 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Sokol Veselí nad Moravou B7:11
1721. 02. 2016 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Kovoděl Moravský Písek A7:11
1721. 02. 2016 10:00Orel Vnorovy ASKST Rohatec C9:9
1721. 02. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Sokol Bzenec B16:2
1721. 02. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Slovan Hodonín C13:5
1828. 02. 2016 10:00TJ Sokol Čejč BTJ Slovan Hodonín C7:11
1819. 02. 2016 17:00TJ Sokol Kyjov CTJ Jiskra Strážnice D16:2
1828. 02. 2016 10:00TJ Sokol Bzenec BOrel Vnorovy A1:17
1828. 02. 2016 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Lužice C18:0
1828. 02. 2016 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ASK Baník Ratíškovice C11:7
1829. 01. 2016 20:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BSK Mogul Vacenovice C3:15
1906. 03. 2016 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Sokol Čejč B14:4
1906. 03. 2016 10:00
sportovní hala ZŠ Moravský Písek
SK Mogul Vacenovice CTJ Kovoděl Moravský Písek A10:8
1906. 03. 2016 10:00SK Baník Ratíškovice CSKST Rohatec C2:16
1906. 03. 2016 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Sokol Bzenec B7:11
1904. 03. 2016 19:00Orel Vnorovy ATJ Sokol Kyjov C12:6
1906. 03. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Slovan Hodonín C7:11
2013. 03. 2016 10:00TJ Sokol Čejč BTJ Jiskra Strážnice D15:3
2013. 03. 2016 14:00TJ Slovan Hodonín COrel Vnorovy A7:11
2013. 03. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Sokol Lužice C12:6
2013. 03. 2016 10:00TJ Sokol Bzenec BSK Baník Ratíškovice C13:5
2013. 03. 2016 10:00SKST Rohatec CSK Mogul Vacenovice C16:2
2013. 03. 2016 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Sokol Veselí nad Moravou B12:6
2120. 03. 2016 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Sokol Čejč B10:8
2120. 03. 2016 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BSKST Rohatec C6:12
2120. 03. 2016 08:00SK Mogul Vacenovice CTJ Sokol Bzenec B12:6
2120. 03. 2016 10:00
sokolovna Kyjov
SK Baník Ratíškovice CTJ Sokol Kyjov C1:17
2120. 03. 2016 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Slovan Hodonín C3:15
2120. 03. 2016 10:00Orel Vnorovy ATJ Jiskra Strážnice D12:6
2227. 03. 2016 10:00TJ Sokol Čejč BOrel Vnorovy A9:9
2225. 03. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Sokol Lužice C13:5
2227. 03. 2016 14:00TJ Slovan Hodonín CSK Baník Ratíškovice C15:3
2227. 03. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov CSK Mogul Vacenovice C12:6
2227. 03. 2016 10:00TJ Sokol Bzenec BTJ Sokol Veselí nad Moravou B7:11
2227. 03. 2016 10:00SKST Rohatec CTJ Kovoděl Moravský Písek A13:5
Okresní základ A
127. 09. 2015 14:00SKST Dubňany CTJ Slovan Hodonín D16:2
127. 09. 2015 14:00SK Mogul Vacenovice DSKST Hodonín CH1:17
127. 09. 2015 10:00TJ Sokol Čejč CSKST Rohatec D13:5
126. 09. 2015 15:00TJ Baník Mikulčice CT.J. Sokol Hodonín D8:10
203. 10. 2015 16:30SKST Rohatec DTJ Baník Mikulčice C7:11
204. 10. 2015 14:00SKST Hodonín CHTJ Sokol Čejč C10:8
204. 10. 2015 14:00TJ Slovan Hodonín DSK Mogul Vacenovice D14:4
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol JosefovSKST Dubňany C2:16
311. 10. 2015 14:00SK Mogul Vacenovice DTJ Sokol Josefov4:14
311. 10. 2015 10:00TJ Sokol Čejč CTJ Slovan Hodonín D18:0
310. 10. 2015 15:00TJ Baník Mikulčice CSKST Hodonín CH15:3
311. 10. 2015 08:00T.J. Sokol Hodonín DSKST Rohatec D10:8
418. 10. 2015 14:00SKST Hodonín CHT.J. Sokol Hodonín D4:14
418. 10. 2015 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Baník Mikulčice C0:18
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol JosefovTJ Sokol Čejč C9:9
418. 10. 2015 14:00SKST Dubňany CSK Mogul Vacenovice D18:0
501. 11. 2015 10:00TJ Sokol Čejč CSKST Dubňany C6:12
531. 10. 2015 15:00TJ Baník Mikulčice CTJ Sokol Josefov17:1
501. 11. 2015 08:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Slovan Hodonín D17:1
531. 10. 2015 16:30SKST Rohatec DSKST Hodonín CH4:14
615. 11. 2015 14:00TJ Slovan Hodonín DSKST Rohatec D5:13
608. 11. 2015 10:00TJ Sokol JosefovT.J. Sokol Hodonín D3:15
615. 11. 2015 14:00SKST Dubňany CTJ Baník Mikulčice C8:10
615. 11. 2015 14:00SK Mogul Vacenovice DTJ Sokol Čejč C0:18
721. 11. 2015 15:00TJ Baník Mikulčice CSK Mogul Vacenovice D18:0
722. 11. 2015 08:00T.J. Sokol Hodonín DSKST Dubňany C10:8
722. 11. 2015 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Josefov10:8
722. 11. 2015 14:00SKST Hodonín CHTJ Slovan Hodonín D17:1
829. 11. 2015 10:00TJ Sokol JosefovSKST Hodonín CH4:14
829. 11. 2015 14:00SKST Dubňany CSKST Rohatec D11:7
829. 11. 2015 14:00SK Mogul Vacenovice DT.J. Sokol Hodonín D1:17
829. 11. 2015 10:00TJ Sokol Čejč CTJ Baník Mikulčice C6:12
906. 12. 2015 08:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Sokol Čejč C16:2
906. 12. 2015 10:00SKST Rohatec DSK Mogul Vacenovice D11:7
906. 12. 2015 14:00SKST Hodonín CHSKST Dubňany C5:13
906. 12. 2015 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Josefov8:10
1010. 01. 2016 14:00TJ Slovan Hodonín DSKST Dubňany C0:18
1010. 01. 2016 14:00SKST Hodonín CHSK Mogul Vacenovice D15:3
1010. 01. 2016 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Čejč C13:5
1010. 01. 2016 08:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Baník Mikulčice C6:12
1116. 01. 2016 15:00TJ Baník Mikulčice CSKST Rohatec D15:3
1117. 01. 2016 10:00TJ Sokol Čejč CSKST Hodonín CH3:15
1117. 01. 2016 14:00SK Mogul Vacenovice DTJ Slovan Hodonín D4:14
1117. 01. 2016 14:00SKST Dubňany CTJ Sokol Josefov14:4
1224. 01. 2016 10:00TJ Sokol JosefovSK Mogul Vacenovice D14:4
1224. 01. 2016 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Čejč C5:13
1224. 01. 2016 14:00SKST Hodonín CHTJ Baník Mikulčice C9:9
1217. 01. 2016 10:00SKST Rohatec DT.J. Sokol Hodonín D10:8
1307. 02. 2016 08:00T.J. Sokol Hodonín DSKST Hodonín CH6:12
1306. 02. 2016 15:00TJ Baník Mikulčice CTJ Slovan Hodonín D18:0
1307. 02. 2016 10:00TJ Sokol Čejč CTJ Sokol Josefov12:6
1307. 02. 2016 14:00SK Mogul Vacenovice DSKST Dubňany C0:18
1412. 02. 2016 18:00SKST Dubňany CTJ Sokol Čejč C13:5
1411. 02. 2016 18:00TJ Sokol JosefovTJ Baník Mikulčice C5:13
1414. 02. 2016 14:00TJ Slovan Hodonín DT.J. Sokol Hodonín D1:17
1413. 12. 2015 14:00SKST Hodonín CHSKST Rohatec D11:7
1521. 02. 2016 10:00SKST Rohatec DTJ Slovan Hodonín D14:4
1521. 02. 2016 08:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Sokol Josefov12:6
1520. 02. 2016 15:00TJ Baník Mikulčice CSKST Dubňany C8:10
1521. 02. 2016 10:00TJ Sokol Čejč CSK Mogul Vacenovice D11:7
1628. 02. 2016 14:00SK Mogul Vacenovice DTJ Baník Mikulčice C2:16
1628. 02. 2016 14:00SKST Dubňany CT.J. Sokol Hodonín D10:8
1628. 02. 2016 10:00TJ Sokol JosefovSKST Rohatec D9:9
1628. 02. 2016 14:00TJ Slovan Hodonín DSKST Hodonín CH6:12
1706. 03. 2016 14:00SKST Hodonín CHTJ Sokol Josefov15:3
1706. 03. 2016 10:00SKST Rohatec DSKST Dubňany C4:14
1706. 03. 2016 10:00T.J. Sokol Hodonín DSK Mogul Vacenovice D15:3
1705. 03. 2016 15:00TJ Baník Mikulčice CTJ Sokol Čejč C10:8
1811. 03. 2016 19:00
sokolovna Hodonín
TJ Sokol Čejč CT.J. Sokol Hodonín D4:14
1818. 03. 2016 17:00SK Mogul Vacenovice DSKST Rohatec D2:16
1813. 03. 2016 14:00SKST Dubňany CSKST Hodonín CH15:3
1813. 03. 2016 10:00
hala TJ Slovan Hodonín, Kasárenská 4224/2
TJ Sokol JosefovTJ Slovan Hodonín D8:10
Okresní základ B
101. 10. 2015 18:00T.J. Sokol Hodonín CTJ Sokol Vracov E17:1
125. 09. 2015 18:00TJ Jiskra Strážnice ETJ Sokol Kyjov D13:5
125. 09. 2015 18:00TJ Sokol Vlkoš BSKST Dubňany D6:12
126. 09. 2015 10:00SKST Čeložnice CTJ Sokol Veselí nad Moravou C18:0
204. 10. 2015 14:00TJ Sokol Vracov ETJ Sokol Veselí nad Moravou C11:7
204. 10. 2015 14:00SKST Dubňany DSKST Čeložnice C3:15
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov DTJ Sokol Vlkoš B13:5
204. 10. 2015 14:00T.J. Sokol Hodonín CTJ Jiskra Strážnice E17:1
309. 10. 2015 18:00TJ Jiskra Strážnice ETJ Sokol Vracov E18:0
309. 10. 2015 18:00TJ Sokol Vlkoš BT.J. Sokol Hodonín C1:17
306. 10. 2015 18:00SKST Čeložnice CTJ Sokol Kyjov D9:9
311. 10. 2015 08:00TJ Sokol Veselí nad Moravou CSKST Dubňany D5:13
415. 10. 2015 18:00TJ Sokol Vracov ESKST Dubňany D6:12
425. 10. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov DTJ Sokol Veselí nad Moravou C18:0
418. 10. 2015 10:00
KD Čeložnice
T.J. Sokol Hodonín CSKST Čeložnice C17:1
416. 10. 2015 18:00TJ Jiskra Strážnice ETJ Sokol Vlkoš B16:2
530. 10. 2015 18:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Sokol Vracov E12:6
531. 10. 2015 10:00SKST Čeložnice CTJ Jiskra Strážnice E11:7
501. 11. 2015 08:00TJ Sokol Veselí nad Moravou CT.J. Sokol Hodonín C0:18
501. 11. 2015 14:00SKST Dubňany DTJ Sokol Kyjov D4:14
615. 11. 2015 14:00TJ Sokol Vracov ETJ Sokol Kyjov D1:17
615. 11. 2015 14:00T.J. Sokol Hodonín CSKST Dubňany D17:1
613. 11. 2015 18:00TJ Jiskra Strážnice ETJ Sokol Veselí nad Moravou C17:1
613. 11. 2015 18:00
KD Čeložnice
TJ Sokol Vlkoš BSKST Čeložnice C0:18
721. 11. 2015 10:00SKST Čeložnice CTJ Sokol Vracov E13:5
722. 11. 2015 08:00TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Sokol Vlkoš B4:14
718. 11. 2015 17:00SKST Dubňany DTJ Jiskra Strážnice E8:10
722. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kyjov DT.J. Sokol Hodonín C3:15
810. 01. 2016 14:00TJ Sokol Vracov ET.J. Sokol Hodonín C2:16
810. 01. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov DTJ Jiskra Strážnice E5:13
810. 01. 2016 14:00SKST Dubňany DTJ Sokol Vlkoš B12:6
810. 01. 2016 08:00TJ Sokol Veselí nad Moravou CSKST Čeložnice C0:18
917. 01. 2016 08:00TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Sokol Vracov E9:9
915. 01. 2016 18:30SKST Čeložnice CSKST Dubňany D14:4
912. 01. 2016 18:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Sokol Kyjov D8:10
915. 01. 2016 18:00TJ Jiskra Strážnice ET.J. Sokol Hodonín C0:18
1024. 01. 2016 14:00TJ Sokol Vracov ETJ Jiskra Strážnice E5:13
1024. 01. 2016 14:00T.J. Sokol Hodonín CTJ Sokol Vlkoš B18:0
1024. 01. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov DSKST Čeložnice C8:10
1024. 01. 2016 14:00SKST Dubňany DTJ Sokol Veselí nad Moravou C15:3
1107. 02. 2016 14:00SKST Dubňany DTJ Sokol Vracov E10:8
1107. 02. 2016 08:00TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Sokol Kyjov D2:16
1106. 02. 2016 15:00
sokolovna Hodonín, Velkomoravská 2
SKST Čeložnice CT.J. Sokol Hodonín C7:11
1105. 02. 2016 17:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Jiskra Strážnice E1:17
1214. 02. 2016 14:00TJ Sokol Vracov ETJ Sokol Vlkoš B11:7
1213. 02. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice ESKST Čeložnice C8:10
1213. 02. 2016 15:00T.J. Sokol Hodonín CTJ Sokol Veselí nad Moravou C18:0
1214. 02. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov DSKST Dubňany D10:8
1321. 02. 2016 10:00TJ Sokol Kyjov DTJ Sokol Vracov E10:8
1321. 02. 2016 14:00SKST Dubňany DT.J. Sokol Hodonín C5:11
1317. 02. 2016 18:00
herna ST, Strážnice
TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Jiskra Strážnice E1:17
1319. 02. 2016 18:30
sokolovna Vlkoš
SKST Čeložnice CTJ Sokol Vlkoš B16:2
1428. 02. 2016 14:00TJ Sokol Vracov ESKST Čeložnice C6:12
1426. 02. 2016 18:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Sokol Veselí nad Moravou C15:3
1426. 02. 2016 18:00TJ Jiskra Strážnice ESKST Dubňany D7:11
1427. 02. 2016 09:30T.J. Sokol Hodonín CTJ Sokol Kyjov D13:5
Kvalifikace o účast v OS 2016/
110. 04. 2016 15:00TJ Baník Mikulčice CSKST Čeložnice C10:8
216. 04. 2016 10:00SKST Čeložnice CTJ Baník Mikulčice C9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS