Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor
103. 10. 2015 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Němčany B17:1
103. 10. 2015 16:00TJ Němčany ATJ Tatran Hrušky15:3
103. 10. 2015 16:00TTC Komořany BTJ Velešovice B16:2
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Hlubočany C11:7
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Moravské Prusy12:6
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Slavíkovice A12:6
211. 10. 2015 09:00TJ Němčany BTJ Slavíkovice A4:14
211. 10. 2015 09:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Sokol Rousínovec A10:8
211. 10. 2015 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Drnovice B6:12
211. 10. 2015 09:00TJ Velešovice BTJ Sokol Bučovice A4:14
211. 10. 2015 09:00TJ Tatran HruškyTTC Komořany B1:17
211. 10. 2015 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Němčany A12:6
317. 10. 2015 16:00TJ Němčany ATJ Němčany B7:11
317. 10. 2015 16:00TTC Komořany BTJ Hoštice - Heroltice A11:7
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice ATJ Tatran Hrušky18:0
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Velešovice B16:2
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Hlubočany C14:4
317. 10. 2015 16:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Moravské Prusy5:13
425. 10. 2015 09:00TJ Němčany BTJ Sokol Moravské Prusy4:14
425. 10. 2015 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Slavíkovice A7:11
425. 10. 2015 09:00TJ Velešovice BTJ Sokol Rousínovec A4:14
425. 10. 2015 09:00TJ Tatran HruškyTJ Sokol Drnovice B7:11
425. 10. 2015 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Bučovice A9:9
425. 10. 2015 09:00TJ Němčany ATTC Komořany B9:9
531. 10. 2015 16:00TJ Němčany BTTC Komořany B0:18
531. 10. 2015 16:00TJ Němčany ATJ Sokol Bučovice A11:7
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Hoštice - Heroltice A10:8
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Tatran Hrušky15:3
531. 10. 2015 16:00TJ Slavíkovice ATJ Velešovice B14:4
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Sokol Hlubočany C14:4
608. 11. 2015 09:00TJ Němčany BTJ Sokol Hlubočany C3:15
608. 11. 2015 09:00TJ Velešovice BTJ Sokol Moravské Prusy3:15
608. 11. 2015 09:00TJ Tatran HruškyTJ Slavíkovice A6:12
608. 11. 2015 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Rousínovec A13:5
608. 11. 2015 09:00TJ Sokol Drnovice BTJ Němčany A11:7
608. 11. 2015 09:00TTC Komořany BTJ Sokol Bučovice A10:8
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice ATJ Němčany B14:4
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Drnovice BTTC Komořany B5:13
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Němčany A9:9
714. 11. 2015 16:00TJ Slavíkovice ATJ Hoštice - Heroltice A4:14
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Tatran Hrušky11:7
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Velešovice B16:2
822. 11. 2015 09:00TJ Němčany BTJ Velešovice B13:5
822. 11. 2015 09:00TJ Tatran HruškyTJ Sokol Hlubočany C10:8
822. 11. 2015 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Moravské Prusy8:10
822. 11. 2015 09:00TJ Slavíkovice ATJ Němčany A7:11
822. 11. 2015 09:00TTC Komořany BTJ Sokol Rousínovec A12:6
822. 11. 2015 09:00TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Drnovice B0:18
928. 11. 2015 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Němčany B15:3
928. 11. 2015 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Bučovice A6:12
928. 11. 2015 16:00TJ Slavíkovice ATTC Komořany B1:17
928. 11. 2015 16:00TJ Němčany ATJ Sokol Moravské Prusy14:4
928. 11. 2015 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Hoštice - Heroltice A2:16
928. 11. 2015 16:00TJ Velešovice BTJ Tatran Hrušky4:14
1006. 12. 2015 09:00TJ Němčany BTJ Tatran Hrušky2:16
1006. 12. 2015 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Velešovice B16:2
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Němčany A9:9
1006. 12. 2015 09:00TTC Komořany BTJ Sokol Moravské Prusy6:12
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Bučovice ATJ Slavíkovice A18:0
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Rousínovec A13:5
1112. 12. 2015 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Němčany B17:1
1112. 12. 2015 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Slavíkovice A18:0
1112. 12. 2015 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Sokol Bučovice A13:5
1112. 12. 2015 16:00TJ Sokol Hlubočany CTTC Komořany B2:16
1112. 12. 2015 16:00TJ Němčany ATJ Velešovice B15:3
1112. 12. 2015 16:00TJ Tatran HruškyTJ Hoštice - Heroltice A4:14
1210. 01. 2016 09:00TJ Němčany BTJ Hoštice - Heroltice A2:16
1210. 01. 2016 09:00TJ Tatran HruškyTJ Němčany A4:14
1210. 01. 2016 09:00TJ Velešovice BTTC Komořany B2:16
1210. 01. 2016 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Bučovice A5:13
1210. 01. 2016 09:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Sokol Drnovice B12:6
1210. 01. 2016 09:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Rousínovec A7:11
1316. 01. 2016 16:00TJ Slavíkovice ATJ Němčany B12:6
1316. 01. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Moravské Prusy7:11
1316. 01. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Hlubočany C11:7
1316. 01. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice ATJ Velešovice B16:2
1316. 01. 2016 16:00TTC Komořany BTJ Tatran Hrušky16:2
1316. 01. 2016 16:00TJ Němčany ATJ Hoštice - Heroltice A9:9
1424. 01. 2016 09:00TJ Němčany BTJ Němčany A6:12
1424. 01. 2016 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATTC Komořany B10:8
1424. 01. 2016 09:00TJ Tatran HruškyTJ Sokol Bučovice A0:18
1424. 01. 2016 09:00TJ Velešovice BTJ Sokol Drnovice B1:17
1424. 01. 2016 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Rousínovec A10:8
1424. 01. 2016 09:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Slavíkovice A14:4
1530. 01. 2016 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Němčany B15:3
1530. 01. 2016 16:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Hlubočany C9:9
1530. 01. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Velešovice B15:3
1530. 01. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Tatran Hrušky11:7
1530. 01. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice ATJ Hoštice - Heroltice A8:10
1530. 01. 2016 16:00TTC Komořany BTJ Němčany A11:7
1607. 02. 2016 09:00TTC Komořany BTJ Němčany B18:0
1607. 02. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice ATJ Němčany A11:7
1607. 02. 2016 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Drnovice B14:4
1607. 02. 2016 09:00TJ Tatran HruškyTJ Sokol Rousínovec A5:13
1607. 02. 2016 09:00TJ Velešovice BTJ Slavíkovice A7:11
1607. 02. 2016 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Moravské Prusy7:11
1713. 02. 2016 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Němčany B16:2
1713. 02. 2016 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Velešovice B15:3
1713. 02. 2016 16:00TJ Slavíkovice ATJ Tatran Hrušky8:10
1713. 02. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Hoštice - Heroltice A8:10
1713. 02. 2016 16:00TJ Němčany ATJ Sokol Drnovice B7:11
1713. 02. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice ATTC Komořany B7:11
1821. 02. 2016 09:00TJ Němčany BTJ Sokol Bučovice A0:18
1821. 02. 2016 09:00TTC Komořany BTJ Sokol Drnovice B12:6
1821. 02. 2016 09:00TJ Němčany ATJ Sokol Rousínovec A16:2
1821. 02. 2016 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Slavíkovice A18:0
1821. 02. 2016 09:00TJ Tatran HruškyTJ Sokol Moravské Prusy7:11
1821. 02. 2016 09:00TJ Velešovice BTJ Sokol Hlubočany C2:16
1927. 02. 2016 16:00TJ Velešovice BTJ Němčany B5:13
1927. 02. 2016 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Tatran Hrušky9:9
1927. 02. 2016 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Hoštice - Heroltice A9:9
1927. 02. 2016 16:00TJ Němčany ATJ Slavíkovice A15:3
1927. 02. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec ATTC Komořany B3:15
1927. 02. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Bučovice A8:10
2006. 03. 2016 09:00TJ Němčany BTJ Sokol Drnovice B6:12
2006. 03. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Rousínovec A8:10
2006. 03. 2016 09:00TTC Komořany BTJ Slavíkovice A18:0
2006. 03. 2016 09:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Němčany A11:7
2006. 03. 2016 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Hlubočany C8:10
2006. 03. 2016 09:00TJ Tatran HruškyTJ Velešovice B14:4
2112. 03. 2016 16:00TJ Tatran HruškyTJ Němčany B16:2
2112. 03. 2016 16:00TJ Velešovice BTJ Hoštice - Heroltice A5:13
2112. 03. 2016 16:00TJ Němčany ATJ Sokol Hlubočany C8:10
2112. 03. 2016 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTTC Komořany B11:7
2112. 03. 2016 16:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Bučovice A9:9
2112. 03. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Drnovice B10:8
2220. 03. 2016 09:00TJ Němčany BTJ Sokol Rousínovec A0:18
2220. 03. 2016 09:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Drnovice B7:11
2220. 03. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Moravské Prusy0:18
2220. 03. 2016 09:00TTC Komořany BTJ Sokol Hlubočany C18:0
2220. 03. 2016 09:00TJ Velešovice BTJ Němčany A2:16
2220. 03. 2016 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Tatran Hrušky15:3
Okresní soutěž 1
103. 10. 2015 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Královopolské Vážany13:5
103. 10. 2015 16:00SK Olšany ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov B6:12
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Hodějice A8:10
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice BOST Nevojice A9:9
103. 10. 2015 16:00TJ BrankoviceTJ Sokol Drnovice C12:6
103. 10. 2015 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Orlovice A11:7
211. 10. 2015 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Orlovice A9:9
211. 10. 2015 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Hoštice - Heroltice B6:12
211. 10. 2015 09:00OST Nevojice ATJ Brankovice9:9
211. 10. 2015 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Bučovice B10:8
211. 10. 2015 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Rousínovec B11:7
211. 10. 2015 09:00TJ Vážany nad Litavou ASK Olšany A11:7
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Královopolské VážanySK Olšany A2:16
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Vážany nad Litavou A5:13
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B11:7
317. 10. 2015 16:00TJ BrankoviceTJ Sokol Hodějice A12:6
317. 10. 2015 16:00TJ Hoštice - Heroltice BOST Nevojice A14:4
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Drnovice C14:4
425. 10. 2015 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Královopolské Vážany17:1
425. 10. 2015 09:00OST Nevojice ATJ Sokol Orlovice A5:13
425. 10. 2015 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Hoštice - Heroltice B10:8
425. 10. 2015 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Brankovice8:10
425. 10. 2015 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Bučovice B11:7
425. 10. 2015 09:00SK Olšany ATJ Sokol Rousínovec B10:8
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Královopolské Vážany15:3
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice BSK Olšany A8:10
531. 10. 2015 16:00TJ BrankoviceTJ Vážany nad Litavou A4:14
531. 10. 2015 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B10:8
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Hodějice A13:5
531. 10. 2015 16:00OST Nevojice ATJ Sokol Drnovice C8:10
608. 11. 2015 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyOST Nevojice A4:14
608. 11. 2015 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Drnovice C11:7
608. 11. 2015 09:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov B10:8
608. 11. 2015 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Hoštice - Heroltice B14:4
608. 11. 2015 09:00SK Olšany ATJ Brankovice7:11
608. 11. 2015 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Rousínovec B14:4
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Královopolské Vážany15:3
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Brankovice13:5
714. 11. 2015 16:00SK Olšany ATJ Hoštice - Heroltice B10:8
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Orlovice ATJ Vážany nad Litavou A4:14
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Drnovice C6:12
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Hodějice AOST Nevojice A12:6
822. 11. 2015 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Královopolské Vážany15:3
822. 11. 2015 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BOST Nevojice A9:9
822. 11. 2015 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Vážany nad Litavou A5:13
822. 11. 2015 09:00SK Olšany ATJ Sokol Orlovice A8:10
822. 11. 2015 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Rousínovec B3:15
822. 11. 2015 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Brankovice11:7
928. 11. 2015 16:00TJ BrankoviceTJ Sokol Královopolské Vážany17:1
928. 11. 2015 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Bučovice B10:8
928. 11. 2015 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Orlovice A11:7
928. 11. 2015 16:00SK Olšany ATJ Sokol Drnovice C5:13
928. 11. 2015 16:00OST Nevojice ATJ Vážany nad Litavou A2:16
928. 11. 2015 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov B7:11
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B2:16
1006. 12. 2015 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Hodějice A15:3
1006. 12. 2015 09:00SK Olšany AOST Nevojice A6:12
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Rousínovec B12:6
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Orlovice A14:4
1006. 12. 2015 09:00TJ BrankoviceTJ Hoštice - Heroltice B9:9
1112. 12. 2015 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Královopolské Vážany15:3
1112. 12. 2015 16:00TJ BrankoviceTJ Sokol Orlovice A8:10
1112. 12. 2015 16:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Bučovice B0:18
1112. 12. 2015 16:00TJ Sokol Rousínovec BOST Nevojice A15:3
1112. 12. 2015 16:00TJ Sokol Hodějice ASK Olšany A9:9
1112. 12. 2015 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov B15:3
1210. 01. 2016 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Vážany nad Litavou A3:15
1210. 01. 2016 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BSK Olšany A9:9
1210. 01. 2016 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Rousínovec B7:11
1210. 01. 2016 09:00OST Nevojice ATJ Sokol Bučovice B5:13
1210. 01. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Brankovice8:10
1210. 01. 2016 09:00TJ Sokol Orlovice ATJ Hoštice - Heroltice B11:7
1316. 01. 2016 16:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Královopolské Vážany12:6
1316. 01. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Drnovice C10:8
1316. 01. 2016 16:00TJ BrankoviceOST Nevojice A9:9
1316. 01. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Hodějice A11:7
1316. 01. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B12:6
1316. 01. 2016 16:00SK Olšany ATJ Vážany nad Litavou A5:13
1424. 01. 2016 09:00SK Olšany ATJ Sokol Královopolské Vážany17:1
1424. 01. 2016 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Rousínovec B10:8
1424. 01. 2016 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Bučovice B9:9
1424. 01. 2016 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Brankovice10:8
1424. 01. 2016 09:00OST Nevojice ATJ Hoštice - Heroltice B5:13
1424. 01. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Orlovice A3:15
1530. 01. 2016 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Drnovice C3:15
1530. 01. 2016 16:00TJ Sokol Orlovice AOST Nevojice A12:6
1530. 01. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Hodějice A9:9
1530. 01. 2016 16:00TJ BrankoviceTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B15:3
1530. 01. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Vážany nad Litavou A7:11
1530. 01. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec BSK Olšany A10:8
1607. 02. 2016 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Rousínovec B3:15
1607. 02. 2016 09:00SK Olšany ATJ Sokol Bučovice B12:6
1607. 02. 2016 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Brankovice16:2
1607. 02. 2016 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Hoštice - Heroltice B9:9
1607. 02. 2016 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Orlovice A11:7
1607. 02. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice COST Nevojice A13:5
1713. 02. 2016 16:00OST Nevojice ATJ Sokol Královopolské Vážany12:6
1713. 02. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Hodějice A8:10
1713. 02. 2016 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Orlovice A9:9
1713. 02. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Vážany nad Litavou A9:9
1713. 02. 2016 16:00TJ BrankoviceSK Olšany A7:11
1713. 02. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Bučovice B15:3
1821. 02. 2016 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Bučovice B4:14
1821. 02. 2016 09:00TJ BrankoviceTJ Sokol Rousínovec B9:9
1821. 02. 2016 09:00TJ Hoštice - Heroltice BSK Olšany A9:9
1821. 02. 2016 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Orlovice A14:4
1821. 02. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B13:5
1821. 02. 2016 09:00OST Nevojice ATJ Sokol Hodějice A7:11
1927. 02. 2016 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Hodějice A1:17
1927. 02. 2016 16:00OST Nevojice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov B10:8
1927. 02. 2016 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Drnovice C14:4
1927. 02. 2016 16:00TJ Sokol Orlovice ASK Olšany A10:8
1927. 02. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Hoštice - Heroltice B14:4
1927. 02. 2016 16:00TJ BrankoviceTJ Sokol Bučovice B9:9
2006. 03. 2016 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Brankovice5:13
2006. 03. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Hoštice - Heroltice B13:5
2006. 03. 2016 09:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Rousínovec B4:14
2006. 03. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice CSK Olšany A9:9
2006. 03. 2016 09:00TJ Vážany nad Litavou AOST Nevojice A18:0
2006. 03. 2016 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Hodějice A9:9
2112. 03. 2016 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Královopolské Vážany12:6
2112. 03. 2016 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Vážany nad Litavou A6:12
2112. 03. 2016 16:00OST Nevojice ASK Olšany A3:15
2112. 03. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Drnovice C13:5
2112. 03. 2016 16:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Bučovice B11:7
2112. 03. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Brankovice9:9
2220. 03. 2016 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Hoštice - Heroltice B2:16
2220. 03. 2016 09:00TJ Sokol Orlovice ATJ Brankovice13:5
2220. 03. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Drnovice C18:0
2220. 03. 2016 09:00OST Nevojice ATJ Sokol Rousínovec B7:11
2220. 03. 2016 09:00SK Olšany ATJ Sokol Hodějice A8:10
2220. 03. 2016 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Vážany nad Litavou A9:9
Okresní soutěž 2
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol LovčičkyTTC Komořany C9:9
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Otnice CSPŠ Bošky Bošovice15:3
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Velešovice C10:8
103. 10. 2015 16:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Rousínovec C1:17
103. 10. 2015 16:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Bučovice C6:12
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Drnovice DTJ Němčany C6:12
211. 10. 2015 09:00TJ Němčany CTTC Komořany C9:9
211. 10. 2015 09:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Drnovice D9:9
211. 10. 2015 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Bučovice C0:18
211. 10. 2015 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Velešovice C17:1
211. 10. 2015 09:00TJ Sokol Orlovice BSPŠ Bošky Bošovice10:8
211. 10. 2015 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Otnice C9:9
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Otnice CTTC Komořany C11:7
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Orlovice B11:7
317. 10. 2015 16:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Rousínovec C4:14
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Velešovice C15:3
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Drnovice DTJ Hoštice - Heroltice C12:6
317. 10. 2015 16:00TJ Němčany CTJ Slavíkovice B6:12
425. 10. 2015 09:00TTC Komořany CTJ Slavíkovice B11:7
425. 10. 2015 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Němčany C5:13
425. 10. 2015 09:00TJ Velešovice CTJ Sokol Drnovice D0:18
425. 10. 2015 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Bučovice C8:10
425. 10. 2015 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Lovčičky6:12
425. 10. 2015 09:00TJ Sokol Orlovice BTJ Sokol Otnice C8:10
531. 10. 2015 16:00TTC Komořany CTJ Sokol Orlovice B11:7
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Rousínovec C12:6
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Lovčičky4:14
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol Drnovice DSPŠ Bošky Bošovice7:11
531. 10. 2015 16:00TJ Velešovice CTJ Němčany C8:10
531. 10. 2015 16:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Slavíkovice B3:15
608. 11. 2015 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTTC Komořany C5:13
608. 11. 2015 09:00TJ Slavíkovice BTJ Velešovice C16:2
608. 11. 2015 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Němčany C7:11
608. 11. 2015 09:00TJ Sokol Drnovice DTJ Sokol Lovčičky6:12
608. 11. 2015 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Bučovice C8:10
608. 11. 2015 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Orlovice B8:10
714. 11. 2015 16:00TTC Komořany CTJ Sokol Rousínovec C10:8
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Orlovice B6:12
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Drnovice DTJ Sokol Otnice C4:14
714. 11. 2015 16:00TJ Němčany CTJ Sokol Lovčičky4:14
714. 11. 2015 16:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Slavíkovice B6:12
714. 11. 2015 16:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Velešovice C14:4
822. 11. 2015 09:00TJ Velešovice CTTC Komořany C0:18
822. 11. 2015 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Hoštice - Heroltice C12:6
822. 11. 2015 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Slavíkovice B9:9
822. 11. 2015 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Němčany C15:3
822. 11. 2015 09:00TJ Sokol Orlovice BTJ Sokol Drnovice D11:7
822. 11. 2015 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Bučovice C10:8
928. 11. 2015 16:00TTC Komořany CTJ Sokol Bučovice C14:4
928. 11. 2015 16:00TJ Sokol Drnovice DTJ Sokol Rousínovec C11:7
928. 11. 2015 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Němčany C12:6
928. 11. 2015 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Slavíkovice B11:7
928. 11. 2015 16:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Lovčičky3:15
928. 11. 2015 16:00TJ Velešovice CSPŠ Bošky Bošovice3:15
1006. 12. 2015 09:00SPŠ Bošky BošoviceTTC Komořany C6:12
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Velešovice C18:0
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Hoštice - Heroltice C13:5
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Orlovice BTJ Slavíkovice B9:9
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Němčany C10:8
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Drnovice D8:10
1112. 12. 2015 16:00TTC Komořany CTJ Sokol Drnovice D10:8
1112. 12. 2015 16:00TJ Němčany CTJ Sokol Bučovice C9:9
1112. 12. 2015 16:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Rousínovec C5:13
1112. 12. 2015 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Hoštice - Heroltice C14:4
1112. 12. 2015 16:00TJ Velešovice CTJ Sokol Otnice C0:18
1112. 12. 2015 16:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Lovčičky3:15
1210. 01. 2016 09:00TTC Komořany CTJ Sokol Lovčičky8:10
1210. 01. 2016 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Otnice C2:16
1210. 01. 2016 09:00TJ Velešovice CTJ Sokol Orlovice B6:12
1210. 01. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Hoštice - Heroltice C12:6
1210. 01. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice CTJ Slavíkovice B12:6
1210. 01. 2016 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Drnovice D9:9
1316. 01. 2016 16:00TTC Komořany CTJ Němčany C12:6
1316. 01. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice DTJ Slavíkovice B9:9
1316. 01. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Hoštice - Heroltice C15:3
1316. 01. 2016 16:00TJ Velešovice CTJ Sokol Rousínovec C0:18
1316. 01. 2016 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Lovčičky7:11
1316. 01. 2016 16:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Orlovice B8:10
1424. 01. 2016 09:00TTC Komořany CTJ Sokol Otnice C10:8
1424. 01. 2016 09:00TJ Sokol Orlovice BTJ Sokol Lovčičky8:10
1424. 01. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec CSPŠ Bošky Bošovice14:4
1424. 01. 2016 09:00TJ Velešovice CTJ Sokol Bučovice C3:15
1424. 01. 2016 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Drnovice D7:11
1424. 01. 2016 09:00TJ Slavíkovice BTJ Němčany C13:5
1530. 01. 2016 16:00TJ Slavíkovice BTTC Komořany C3:15
1530. 01. 2016 16:00TJ Němčany CTJ Hoštice - Heroltice C11:7
1530. 01. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice DTJ Velešovice C16:2
1530. 01. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice CSPŠ Bošky Bošovice7:11
1530. 01. 2016 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Rousínovec C14:4
1530. 01. 2016 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Orlovice B10:8
1607. 02. 2016 09:00TJ Sokol Orlovice BTTC Komořany C11:7
1607. 02. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Otnice C11:7
1607. 02. 2016 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Bučovice C9:9
1607. 02. 2016 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Drnovice D9:9
1607. 02. 2016 09:00TJ Němčany CTJ Velešovice C16:2
1607. 02. 2016 09:00TJ Slavíkovice BTJ Hoštice - Heroltice C0:18
1713. 02. 2016 16:00TTC Komořany CTJ Hoštice - Heroltice C13:5
1713. 02. 2016 16:00TJ Velešovice CTJ Slavíkovice B2:16
1713. 02. 2016 16:00TJ Němčany CSPŠ Bošky Bošovice6:12
1713. 02. 2016 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Drnovice D13:5
1713. 02. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Otnice C3:15
1713. 02. 2016 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Sokol Rousínovec C7:11
1821. 02. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec CTTC Komořany C7:11
1821. 02. 2016 09:00TJ Sokol Orlovice BTJ Sokol Bučovice C8:10
1821. 02. 2016 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Drnovice D12:6
1821. 02. 2016 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Němčany C14:4
1821. 02. 2016 09:00TJ Slavíkovice BSPŠ Bošky Bošovice8:10
1821. 02. 2016 09:00TJ Velešovice CTJ Hoštice - Heroltice C4:14
1927. 02. 2016 16:00TTC Komořany CTJ Velešovice C16:2
1927. 02. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice CSPŠ Bošky Bošovice10:8
1927. 02. 2016 16:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Lovčičky6:12
1927. 02. 2016 16:00TJ Němčany CTJ Sokol Otnice C4:14
1927. 02. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice DTJ Sokol Orlovice B7:11
1927. 02. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Rousínovec C10:8
2006. 03. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice CTTC Komořany C9:9
2006. 03. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Drnovice D9:9
2006. 03. 2016 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Orlovice B10:8
2006. 03. 2016 09:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Otnice C10:8
2006. 03. 2016 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Hoštice - Heroltice C16:2
2006. 03. 2016 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Velešovice C16:2
2112. 03. 2016 16:00TTC Komořany CSPŠ Bošky Bošovice8:10
2112. 03. 2016 16:00TJ Velešovice CTJ Sokol Lovčičky4:14
2112. 03. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Otnice C9:9
2112. 03. 2016 16:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Orlovice B9:9
2112. 03. 2016 16:00TJ Němčany CTJ Sokol Rousínovec C10:8
2112. 03. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice DTJ Sokol Bučovice C12:6
2220. 03. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice DTTC Komořany C5:13
2220. 03. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice CTJ Němčany C8:10
2220. 03. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Slavíkovice B7:11
2220. 03. 2016 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Orlovice B2:16
2220. 03. 2016 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Velešovice C16:2
2220. 03. 2016 09:00TJ Sokol LovčičkySPŠ Bošky Bošovice15:3
Okresní soutěž 3
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol LulečSK Olšany B5:13
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Mouřínov7:11
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice ETJ Sokol Rousínovec D0:18
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Drnovice E15:3
103. 10. 2015 16:00OST Nevojice BDDM Slavkov u Brna9:9
103. 10. 2015 16:00TJ Němčany DTJ Sokol Bohdalice10:8
103. 10. 2015 16:00TJ Slavíkovice CTJ Vážany nad Litavou B2:16
211. 10. 2015 09:00TJ Slavíkovice CTJ Sokol Luleč9:9
211. 10. 2015 09:00TJ Sokol BohdaliceTJ Vážany nad Litavou B12:6
211. 10. 2015 09:00DDM Slavkov u BrnaTJ Němčany D4:14
211. 10. 2015 09:00TJ Sokol Drnovice EOST Nevojice B6:12
211. 10. 2015 09:00TJ Sokol Bučovice ETJ Sokol Bučovice D0:18
211. 10. 2015 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Mouřínov8:10
211. 10. 2015 09:00SK Olšany BTJ Sokol Hodějice B13:5
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Luleč12:6
317. 10. 2015 16:00SK Olšany BTJ Sokol Rousínovec D14:4
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Mouřínov9:9
317. 10. 2015 16:00OST Nevojice BTJ Sokol Bučovice E17:1
317. 10. 2015 16:00TJ Němčany DTJ Sokol Drnovice E10:8
317. 10. 2015 16:00TJ Vážany nad Litavou BDDM Slavkov u Brna12:6
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol BohdaliceTJ Slavíkovice C15:3
425. 10. 2015 09:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Luleč15:3
425. 10. 2015 09:00TJ Slavíkovice CDDM Slavkov u Brna8:10
425. 10. 2015 09:00TJ Sokol Drnovice ETJ Vážany nad Litavou B10:8
425. 10. 2015 09:00TJ Němčany DTJ Sokol Bučovice E14:4
425. 10. 2015 09:00TJ MouřínovOST Nevojice B13:5
425. 10. 2015 09:00TJ Sokol Bučovice DSK Olšany B11:7
425. 10. 2015 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Hodějice B4:14
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol LulečTJ Sokol Rousínovec D11:7
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Bučovice D7:11
531. 10. 2015 16:00SK Olšany BOST Nevojice B12:6
531. 10. 2015 16:00TJ Němčany DTJ Mouřínov5:13
531. 10. 2015 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Bučovice E15:3
531. 10. 2015 16:00TJ Slavíkovice CTJ Sokol Drnovice E6:12
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol BohdaliceDDM Slavkov u Brna12:6
608. 11. 2015 09:00TJ Sokol LulečDDM Slavkov u Brna7:11
608. 11. 2015 09:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Drnovice E13:5
608. 11. 2015 09:00TJ Slavíkovice CTJ Sokol Bučovice E11:7
608. 11. 2015 09:00TJ MouřínovTJ Vážany nad Litavou B12:6
608. 11. 2015 09:00TJ Němčany DSK Olšany B4:14
608. 11. 2015 09:00OST Nevojice BTJ Sokol Hodějice B4:14
608. 11. 2015 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Bučovice D6:12
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Luleč15:3
714. 11. 2015 16:00OST Nevojice BTJ Sokol Rousínovec D6:12
714. 11. 2015 16:00TJ Němčany DTJ Sokol Hodějice B5:13
714. 11. 2015 16:00TJ Vážany nad Litavou BSK Olšany B2:16
714. 11. 2015 16:00TJ MouřínovTJ Slavíkovice C11:7
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Bučovice E16:2
714. 11. 2015 16:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Drnovice E7:11
822. 11. 2015 09:00TJ Sokol Drnovice ETJ Sokol Luleč9:9
822. 11. 2015 09:00TJ Sokol Bučovice EDDM Slavkov u Brna8:10
822. 11. 2015 09:00TJ Sokol BohdaliceTJ Mouřínov6:12
815. 11. 2015 09:00TJ Slavíkovice CSK Olšany B0:18
822. 11. 2015 09:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Hodějice B3:15
822. 11. 2015 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Němčany D10:8
822. 11. 2015 09:00OST Nevojice BTJ Sokol Bučovice D4:14
928. 11. 2015 16:00TJ Sokol LulečOST Nevojice B2:16
928. 11. 2015 16:00TJ Němčany DTJ Sokol Bučovice D2:16
928. 11. 2015 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Rousínovec D9:9
928. 11. 2015 16:00TJ Slavíkovice CTJ Sokol Hodějice B4:14
928. 11. 2015 16:00TJ Sokol BohdaliceSK Olšany B5:13
928. 11. 2015 16:00DDM Slavkov u BrnaTJ Mouřínov6:12
928. 11. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice ETJ Sokol Drnovice E0:18
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol LulečTJ Sokol Bučovice E9:9
1006. 12. 2015 09:00TJ MouřínovTJ Sokol Drnovice E11:7
1006. 12. 2015 09:00DDM Slavkov u BrnaSK Olšany B2:16
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Bohdalice11:7
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Slavíkovice C16:2
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Vážany nad Litavou B10:8
1006. 12. 2015 09:00OST Nevojice BTJ Němčany D9:9
1112. 12. 2015 16:00TJ Němčany DTJ Sokol Luleč6:12
1112. 12. 2015 16:00OST Nevojice BTJ Vážany nad Litavou B9:9
1112. 12. 2015 16:00TJ Slavíkovice CTJ Sokol Bučovice D1:17
1112. 12. 2015 16:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Rousínovec D4:14
1112. 12. 2015 16:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Hodějice B5:13
1112. 12. 2015 16:00SK Olšany BTJ Sokol Drnovice E12:6
1112. 12. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice ETJ Mouřínov3:15
1226. 09. 2015 16:00TJ Sokol LulečTJ Mouřínov7:11
1226. 09. 2015 16:00SK Olšany BTJ Sokol Bučovice E18:0
1226. 09. 2015 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Drnovice E13:5
1226. 09. 2015 16:00TJ Sokol Rousínovec DDDM Slavkov u Brna17:1
1203. 10. 2015 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Bohdalice0:18
1226. 09. 2015 16:00OST Nevojice BTJ Slavíkovice C13:5
1226. 09. 2015 16:00TJ Němčany DTJ Vážany nad Litavou B7:11
1327. 09. 2015 09:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Luleč17:1
1327. 09. 2015 09:00TJ Slavíkovice CTJ Němčany D6:12
1303. 10. 2015 09:00TJ Sokol BohdaliceOST Nevojice B12:6
1327. 09. 2015 09:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Bučovice D1:17
1327. 09. 2015 09:00TJ Sokol Drnovice ETJ Sokol Rousínovec D6:12
1327. 09. 2015 09:00TJ Sokol Bučovice ETJ Sokol Hodějice B1:17
1327. 09. 2015 09:00TJ MouřínovSK Olšany B9:9
1410. 01. 2016 09:00SK Olšany BTJ Sokol Luleč11:7
1410. 01. 2016 09:00TJ MouřínovTJ Sokol Hodějice B6:12
1410. 01. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Bučovice E15:3
1410. 01. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice ETJ Sokol Bučovice D11:7
1410. 01. 2016 09:00DDM Slavkov u BrnaOST Nevojice B10:8
1410. 01. 2016 09:00TJ Sokol BohdaliceTJ Němčany D14:4
1410. 01. 2016 09:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Slavíkovice C11:7
1516. 01. 2016 16:00TJ Sokol LulečTJ Slavíkovice C16:2
1516. 01. 2016 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Bohdalice6:12
1516. 01. 2016 16:00TJ Němčany DDDM Slavkov u Brna12:6
1516. 01. 2016 16:00OST Nevojice BTJ Sokol Drnovice E11:7
1516. 01. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Bučovice E17:1
1516. 01. 2016 16:00TJ MouřínovTJ Sokol Rousínovec D12:6
1516. 01. 2016 16:00TJ Sokol Hodějice BSK Olšany B5:13
1624. 01. 2016 09:00TJ Sokol LulečTJ Sokol Hodějice B3:15
1624. 01. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec DSK Olšany B4:14
1624. 01. 2016 09:00TJ MouřínovTJ Sokol Bučovice D10:8
1624. 01. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice EOST Nevojice B12:6
1624. 01. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice ETJ Němčany D14:4
1624. 01. 2016 09:00DDM Slavkov u BrnaTJ Vážany nad Litavou B5:13
1624. 01. 2016 09:00TJ Slavíkovice CTJ Sokol Bohdalice0:18
1730. 01. 2016 16:00TJ Sokol LulečTJ Sokol Bohdalice8:10
1730. 01. 2016 16:00DDM Slavkov u BrnaTJ Slavíkovice C13:5
1730. 01. 2016 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Drnovice E8:10
1730. 01. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice ETJ Němčany D7:11
1730. 01. 2016 16:00OST Nevojice BTJ Mouřínov5:13
1730. 01. 2016 16:00SK Olšany BTJ Sokol Bučovice D11:7
1730. 01. 2016 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Rousínovec D12:6
1807. 02. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Luleč9:9
1807. 02. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Hodějice B14:4
1807. 02. 2016 09:00OST Nevojice BSK Olšany B7:11
1807. 02. 2016 09:00TJ MouřínovTJ Němčany D16:2
1807. 02. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice ETJ Vážany nad Litavou B3:15
1807. 02. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice ETJ Slavíkovice C15:3
1807. 02. 2016 09:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Bohdalice0:18
1913. 02. 2016 16:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Luleč3:15
1913. 02. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice ETJ Sokol Bohdalice7:11
1913. 02. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice ETJ Slavíkovice C10:8
1913. 02. 2016 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Mouřínov7:11
1913. 02. 2016 16:00SK Olšany BTJ Němčany D16:2
1913. 02. 2016 16:00TJ Sokol Hodějice BOST Nevojice B6:12
1913. 02. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Rousínovec D13:5
2021. 02. 2016 09:00TJ Sokol LulečTJ Sokol Bučovice D4:14
2021. 02. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec DOST Nevojice B10:8
2021. 02. 2016 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Němčany D11:7
2021. 02. 2016 09:00SK Olšany BTJ Vážany nad Litavou B14:4
2021. 02. 2016 09:00TJ Slavíkovice CTJ Mouřínov7:11
2021. 02. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice ETJ Sokol Bohdalice0:18
2021. 02. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice EDDM Slavkov u Brna18:0
2127. 02. 2016 16:00TJ Sokol LulečTJ Sokol Drnovice E11:7
2127. 02. 2016 16:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Bučovice E7:11
2127. 02. 2016 16:00TJ MouřínovTJ Sokol Bohdalice8:10
2127. 02. 2016 16:00SK Olšany BTJ Slavíkovice C17:1
2127. 02. 2016 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Vážany nad Litavou B12:6
2127. 02. 2016 16:00TJ Němčany DTJ Sokol Rousínovec D3:15
2127. 02. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice DOST Nevojice B11:7
2206. 03. 2016 09:00OST Nevojice BTJ Sokol Luleč10:8
2206. 03. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Němčany D15:3
2206. 03. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Vážany nad Litavou B12:6
2206. 03. 2016 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Slavíkovice C15:3
2206. 03. 2016 09:00SK Olšany BTJ Sokol Bohdalice12:6
2206. 03. 2016 09:00TJ MouřínovDDM Slavkov u Brna12:6
2206. 03. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice ETJ Sokol Bučovice E16:2
2312. 03. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice ETJ Sokol Luleč3:15
2312. 03. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice ETJ Mouřínov7:11
2312. 03. 2016 16:00SK Olšany BDDM Slavkov u Brna14:4
2312. 03. 2016 16:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Hodějice B14:4
2312. 03. 2016 16:00TJ Slavíkovice CTJ Sokol Rousínovec D1:17
2312. 03. 2016 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Bučovice D4:14
2312. 03. 2016 16:00TJ Němčany DOST Nevojice B8:10
2420. 03. 2016 09:00TJ Sokol LulečTJ Němčany D13:5
2420. 03. 2016 09:00TJ Vážany nad Litavou BOST Nevojice B7:11
2420. 03. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Slavíkovice C18:0
2420. 03. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Bohdalice4:14
2420. 03. 2016 09:00TJ Sokol Hodějice BDDM Slavkov u Brna16:2
2420. 03. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice ESK Olšany B5:13
2420. 03. 2016 09:00TJ MouřínovTJ Sokol Bučovice E15:3
2526. 03. 2016 16:00TJ MouřínovTJ Sokol Luleč12:6
2526. 03. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice ESK Olšany B3:15
2526. 03. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice ETJ Sokol Hodějice B9:9
2526. 03. 2016 16:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Rousínovec D4:14
2526. 03. 2016 16:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Bučovice D11:7
2526. 03. 2016 16:00TJ Slavíkovice COST Nevojice B6:12
2526. 03. 2016 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Němčany D12:6
2603. 04. 2016 09:00TJ Sokol LulečTJ Vážany nad Litavou B8:10
2603. 04. 2016 09:00TJ Němčany DTJ Slavíkovice C15:3
2603. 04. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Drnovice E8:10
2603. 04. 2016 09:00OST Nevojice BTJ Sokol Bohdalice7:11
2603. 04. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice DDDM Slavkov u Brna16:2
2603. 04. 2016 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Bučovice E8:10
2603. 04. 2016 09:00SK Olšany BTJ Mouřínov8:10
Žákovská liga
110. 10. 2015 08:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Drnovice B10:0
110. 10. 2015 08:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Bučovice9:1
110. 10. 2015 08:00TJ Sokol Drnovice AMaják Vyškov10:0
110. 10. 2015 08:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Bohdalice10:0
110. 10. 2015 08:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Hlubočany7:3
110. 10. 2015 08:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Bučovice0:10
110. 10. 2015 08:00TJ Sokol Drnovice BMaják Vyškov4:6
110. 10. 2015 08:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Bohdalice10:0
110. 10. 2015 08:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Hlubočany0:10
110. 10. 2015 08:00Maják VyškovTJ Sokol Hlubočany3:7
110. 10. 2015 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Hlubočany5:5
110. 10. 2015 08:00TJ Sokol BučoviceMaják Vyškov7:3
110. 10. 2015 08:00TTC KomořanyTJ Sokol Otnice5:5
110. 10. 2015 08:00TTC KomořanyDDM Slavkov u Brna8:2
110. 10. 2015 08:00TTC KomořanyTJ Velešovice5:5
110. 10. 2015 08:00TTC KomořanyTJ Tatran Hrušky8:2
110. 10. 2015 08:00TJ Sokol OtniceDDM Slavkov u Brna4:5
110. 10. 2015 08:00TJ Sokol OtniceTJ Tatran Hrušky7:3
110. 10. 2015 08:00TJ Sokol OtniceTJ Sokol Hodějice6:4
110. 10. 2015 08:00DDM Slavkov u BrnaTJ Velešovice2:8
110. 10. 2015 08:00DDM Slavkov u BrnaTJ Tatran Hrušky7:3
110. 10. 2015 08:00TJ VelešoviceTJ Sokol Hodějice4:6
110. 10. 2015 08:00TJ Tatran HruškyTJ Sokol Hodějice1:9
210. 11. 2015 08:00TJ VelešoviceTJ Sokol Otnice3:7
201. 11. 2015 08:00TJ VelešoviceTJ Sokol Drnovice A4:6
201. 11. 2015 08:00TJ VelešoviceTJ Sokol Drnovice B3:7
210. 11. 2015 08:00TJ VelešoviceTJ Sokol Hlubočany3:7
210. 11. 2015 08:00TJ Sokol OtniceTJ Sokol Drnovice A3:7
210. 11. 2015 08:00TJ Sokol OtniceTJ Sokol Drnovice B7:3
210. 11. 2015 08:00TJ Sokol OtniceTJ Sokol Hlubočany7:3
201. 11. 2015 08:00TJ Tatran HruškyTJ Sokol Drnovice A0:10
201. 11. 2015 08:00TJ Tatran HruškyTJ Sokol Drnovice B1:9
210. 11. 2015 08:00TJ Tatran HruškyTJ Sokol Hlubočany0:10
210. 11. 2015 08:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Hlubočany3:7
201. 11. 2015 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Bohdalice10:0
201. 11. 2015 08:00TJ Sokol BučoviceDDM Slavkov u Brna7:3
201. 11. 2015 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Hodějice4:6
201. 11. 2015 08:00TJ Sokol BučoviceTTC Komořany5:5
201. 11. 2015 08:00TJ Sokol BohdaliceDDM Slavkov u Brna2:7
201. 11. 2015 08:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Hodějice0:10
201. 11. 2015 08:00TJ Sokol BohdaliceTTC Komořany2:7
201. 11. 2015 08:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Hodějice3:7
201. 11. 2015 08:00Maják VyškovDDM Slavkov u Brna2:7
201. 11. 2015 08:00Maják VyškovTJ Sokol Hodějice1:9
201. 11. 2015 08:00Maják VyškovTTC Komořany2:7
329. 11. 2015 08:00Maják VyškovTJ Sokol Bohdalice7:3
329. 11. 2015 08:00Maják VyškovTJ Sokol Otnice1:9
329. 11. 2015 08:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Otnice0:10
329. 11. 2015 08:00TJ Sokol BohdaliceTJ Tatran Hrušky1:9
329. 11. 2015 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Otnice6:4
329. 11. 2015 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Tatran Hrušky10:0
329. 11. 2015 08:00Maják VyškovTJ Tatran Hrušky7:3
329. 11. 2015 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Velešovice10:0
329. 11. 2015 08:00Maják VyškovTJ Velešovice6:4
329. 11. 2015 08:00TJ VelešoviceTJ Tatran Hrušky8:2
329. 11. 2015 08:00TJ VelešoviceTJ Sokol Bohdalice10:0
329. 11. 2015 08:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Drnovice A0:10
329. 11. 2015 08:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Drnovice B7:2
329. 11. 2015 08:00TTC KomořanyTJ Sokol Hodějice3:7
329. 11. 2015 08:00TTC KomořanyTJ Sokol Drnovice A0:10
329. 11. 2015 08:00TJ Sokol HodějiceTJ Sokol Drnovice B10:0
329. 11. 2015 08:00TJ Sokol HodějiceTJ Sokol Hlubočany5:5
329. 11. 2015 08:00TTC KomořanyTJ Sokol Drnovice B6:3
329. 11. 2015 08:00TTC KomořanyTJ Sokol Hlubočany0:10
329. 11. 2015 08:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Hlubočany4:6
329. 11. 2015 08:00TJ Sokol HodějiceTJ Sokol Drnovice A1:9
409. 01. 2016 08:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Drnovice B7:2
409. 01. 2016 08:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Bučovice6:4
409. 01. 2016 08:00TJ Sokol Drnovice AMaják Vyškov7:3
409. 01. 2016 08:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Bohdalice10:0wo
409. 01. 2016 08:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Hlubočany10:0
409. 01. 2016 08:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Bučovice4:6
409. 01. 2016 08:00TJ Sokol Drnovice BMaják Vyškov3:7
409. 01. 2016 08:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Bohdalice10:0wo
409. 01. 2016 08:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol HlubočanyWO
409. 01. 2016 08:00Maják VyškovTJ Sokol Hlubočany10:0
409. 01. 2016 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Hlubočany10:0
409. 01. 2016 08:00TJ Sokol BučoviceMaják Vyškov7:3
409. 01. 2016 08:00TTC KomořanyTJ Sokol Otnice0:10
409. 01. 2016 08:00TTC KomořanyDDM Slavkov u Brna3:6
409. 01. 2016 08:00TTC KomořanyTJ Velešovice2:8
409. 01. 2016 08:00TTC KomořanyTJ Tatran Hrušky6:4
409. 01. 2016 08:00TJ Sokol OtniceDDM Slavkov u Brna7:3
409. 01. 2016 08:00TJ Sokol OtniceTJ Tatran Hrušky10:0
409. 01. 2016 08:00TJ Sokol OtniceTJ Sokol Hodějice5:5
409. 01. 2016 08:00DDM Slavkov u BrnaTJ Velešovice3:7
409. 01. 2016 08:00DDM Slavkov u BrnaTJ Tatran Hrušky6:4
409. 01. 2016 08:00TJ VelešoviceTJ Sokol Hodějice3:7
409. 01. 2016 08:00TJ Tatran HruškyTJ Sokol Hodějice1:9
514. 02. 2016 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Bohdalice10:0
514. 02. 2016 08:00TJ Sokol BučoviceDDM Slavkov u Brna10:0
514. 02. 2016 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Hodějice8:2
514. 02. 2016 08:00TJ Sokol BučoviceTTC Komořany10:0
514. 02. 2016 08:00TJ Sokol BohdaliceDDM Slavkov u Brna3:7
514. 02. 2016 08:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Hodějice0:10
514. 02. 2016 08:00TJ Sokol BohdaliceTTC Komořany10:0
514. 02. 2016 08:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Hodějice4:6
514. 02. 2016 08:00Maják VyškovDDM Slavkov u Brna4:5
514. 02. 2016 08:00Maják VyškovTJ Sokol Hodějice2:8
514. 02. 2016 08:00Maják VyškovTTC Komořany10:0
514. 02. 2016 08:00TJ VelešoviceTJ Sokol Otnice0:10
514. 02. 2016 08:00TJ VelešoviceTJ Sokol Drnovice A0:10
514. 02. 2016 08:00TJ VelešoviceTJ Sokol Drnovice B1:9
514. 02. 2016 08:00TJ VelešoviceTJ Sokol Hlubočany10:0wo
514. 02. 2016 08:00TJ Sokol OtniceTJ Sokol Drnovice A4:6
514. 02. 2016 08:00TJ Sokol OtniceTJ Sokol Drnovice B8:2
514. 02. 2016 08:00TJ Sokol OtniceTJ Sokol Hlubočany10:0wo
514. 02. 2016 08:00TJ Tatran HruškyTJ Sokol Drnovice A0:10
514. 02. 2016 08:00TJ Tatran HruškyTJ Sokol Drnovice B1:9
514. 02. 2016 08:00TJ Tatran HruškyTJ Sokol Hlubočany10:0wo
514. 02. 2016 08:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Hlubočany10:0wo
619. 03. 2016 08:00Maják VyškovTJ Sokol Bohdalice10:0wo
619. 03. 2016 08:00Maják VyškovTJ Sokol Otnice0:10
619. 03. 2016 08:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Otnice0:10wo
619. 03. 2016 08:00TJ Sokol BohdaliceTJ Tatran Hrušky0:10wo
619. 03. 2016 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Otnice2:8
619. 03. 2016 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Tatran Hrušky7:3
619. 03. 2016 08:00Maják VyškovTJ Tatran Hrušky5:5
619. 03. 2016 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Velešovice5:5
619. 03. 2016 08:00Maják VyškovTJ Velešovice1:9
619. 03. 2016 08:00TJ VelešoviceTJ Tatran Hrušky9:1
619. 03. 2016 08:00TJ VelešoviceTJ Sokol Bohdalice10:0wo
619. 03. 2016 08:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Drnovice A0:10
619. 03. 2016 08:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Drnovice B6:4
619. 03. 2016 08:00TTC KomořanyTJ Sokol Hodějice0:10
619. 03. 2016 08:00TTC KomořanyTJ Sokol Drnovice A0:10
619. 03. 2016 08:00TJ Sokol HodějiceTJ Sokol Drnovice B4:6
619. 03. 2016 08:00TJ Sokol HodějiceTJ Sokol Hlubočany10:0wo
619. 03. 2016 08:00TTC KomořanyTJ Sokol Drnovice B3:7
619. 03. 2016 08:00TTC KomořanyTJ Sokol Hlubočany10:0wo
619. 03. 2016 08:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Hlubočany7:3
619. 03. 2016 08:00TJ Sokol HodějiceTJ Sokol Drnovice A1:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS