Výsledky
Extraliga mužů
127. 08. 2016 17:00SK TTC Františkovy LázněSKST DencoHappel Liberec4:2
127. 08. 2016 15:00KT PrahaTTC Elizza Praha3:3
126. 08. 2016 18:00TTC Ostrava 2016TJ Ostrava KST4:1
128. 08. 2016 10:00DTJ Hradec KrálovéSKST Charvát Baník Havířov2:4
126. 08. 2016 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA4:0
126. 08. 2016 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz3:3
228. 08. 2016 15:00SK TTC Františkovy LázněTTC Elizza Praha4:0
228. 08. 2016 10:00KT PrahaSKST DencoHappel Liberec1:4
227. 08. 2016 16:00TTC Ostrava 2016SKST Charvát Baník Havířov4:0
227. 08. 2016 16:00DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST3:3
227. 08. 2016 14:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz3:3
227. 08. 2016 14:00SF SK Kotlářka EN PrahaTJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA4:1
309. 09. 2016 18:00SKST DencoHappel LiberecTJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA4:2
309. 09. 2016 18:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz4:2
309. 09. 2016 18:00TJ Ostrava KSTSF SKK EL Niňo Praha3:3
309. 09. 2016 16:30SKST Charvát Baník HavířovSF SK Kotlářka EN Praha3:3
310. 09. 2016 17:00SK TTC Františkovy LázněTTC Ostrava 20161:4
310. 09. 2016 15:00KT PrahaDTJ Hradec Králové0:4
408. 09. 2016 18:00SKST DencoHappel LiberecTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz1:4
410. 09. 2016 10:30TTC Elizza PrahaTJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA4:0
410. 09. 2016 14:00TJ Ostrava KSTSF SK Kotlářka EN Praha4:0
410. 09. 2016 14:00SKST Charvát Baník HavířovSF SKK EL Niňo Praha0:4
411. 09. 2016 15:00SK TTC Františkovy LázněDTJ Hradec Králové0:4wo
411. 09. 2016 10:00KT PrahaTTC Ostrava 20160:4
530. 09. 2016 18:00TTC Ostrava 2016TTC Elizza Praha4:0
502. 10. 2016 10:00DTJ Hradec KrálovéSKST DencoHappel Liberec4:1
530. 09. 2016 18:00SF SKK EL Niňo PrahaSK TTC Františkovy Lázně3:3
530. 09. 2016 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaKT Praha4:0
530. 09. 2016 18:00TJ Ostrava KSTTJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA4:1
528. 09. 2016 19:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz3:3
601. 10. 2016 16:00TTC Ostrava 2016SKST DencoHappel Liberec4:2
601. 10. 2016 16:00DTJ Hradec KrálovéTTC Elizza Praha4:1
601. 10. 2016 14:00SF SKK EL Niňo PrahaKT Praha4:0
629. 09. 2016 17:00SF SK Kotlářka EN PrahaSK TTC Františkovy Lázně0:4
629. 09. 2016 19:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA4:1
629. 09. 2016 19:00TJ Ostrava KSTTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz4:2
715. 10. 2016 17:00SK TTC Františkovy LázněKT Praha4:1
714. 10. 2016 20:00TTC Ostrava 2016DTJ Hradec Králové3:3
721. 10. 2016 18:00SF SKK EL Niňo PrahaSF SK Kotlářka EN Praha4:0
707. 10. 2016 18:30TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDATJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz0:4
714. 10. 2016 18:00TJ Ostrava KSTSKST Charvát Baník Havířov4:0
714. 10. 2016 18:00SKST DencoHappel LiberecTTC Elizza Praha4:1
811. 11. 2016 18:00SKST DencoHappel LiberecTJ Ostrava KST1:4
811. 11. 2016 18:00TTC Elizza PrahaSKST Charvát Baník Havířov3:3
812. 11. 2016 17:00SK TTC Františkovy LázněTJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA4:0
812. 11. 2016 15:00KT PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz1:4
806. 11. 2016 15:00SF SKK EL Niňo PrahaTTC Ostrava 20164:1
813. 11. 2016 10:00DTJ Hradec KrálovéSF SK Kotlářka EN Praha4:2
912. 11. 2016 10:00SKST DencoHappel LiberecSKST Charvát Baník Havířov3:3
912. 11. 2016 10:30TTC Elizza PrahaTJ Ostrava KST2:4
913. 11. 2016 15:00SK TTC Františkovy LázněTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz4:0
913. 11. 2016 10:00KT PrahaTJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA4:1
907. 11. 2016 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaTTC Ostrava 20161:4
912. 11. 2016 16:00DTJ Hradec KrálovéSF SKK EL Niňo Praha1:4
1009. 12. 2016 18:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST DencoHappel Liberec4:0
1009. 12. 2016 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaTTC Elizza Praha4:0
1017. 12. 2016 16:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDATTC Ostrava 20160:4
1017. 12. 2016 12:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czDTJ Hradec Králové3:3
1009. 12. 2016 18:00TJ Ostrava KSTSK TTC Františkovy Lázně2:4
1009. 12. 2016 18:00SKST Charvát Baník HavířovKT Praha4:2
1110. 12. 2016 14:00SF SKK EL Niňo PrahaTTC Elizza Praha4:0
1110. 12. 2016 14:00SF SK Kotlářka EN PrahaSKST DencoHappel Liberec4:0
1118. 12. 2016 14:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDADTJ Hradec Králové1:4
1118. 12. 2016 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czTTC Ostrava 20161:4
1110. 12. 2016 14:00TJ Ostrava KSTKT Praha4:2
1110. 12. 2016 14:00SKST Charvát Baník HavířovSK TTC Františkovy Lázně0:4
1206. 01. 2017 18:00SKST DencoHappel LiberecSK TTC Františkovy Lázně0:4
1206. 01. 2017 18:00TTC Elizza PrahaKT Praha3:3
1206. 01. 2017 18:00TJ Ostrava KSTTTC Ostrava 20161:4
1206. 01. 2017 16:30SKST Charvát Baník HavířovDTJ Hradec Králové0:4
1207. 01. 2017 16:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDASF SKK EL Niňo Praha2:4
1207. 01. 2017 12:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czSF SK Kotlářka EN Praha0:4
1307. 01. 2017 10:30TTC Elizza PrahaSK TTC Františkovy Lázně0:4
1307. 01. 2017 10:00SKST DencoHappel LiberecKT Praha4:0
1307. 01. 2017 14:00SKST Charvát Baník HavířovTTC Ostrava 20161:4
1307. 01. 2017 14:00TJ Ostrava KSTDTJ Hradec Králové3:3
1308. 01. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czSF SKK EL Niňo Praha1:4
1308. 01. 2017 14:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDASF SK Kotlářka EN Praha0:4
1414. 01. 2017 16:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDASKST DencoHappel Liberec3:3
1414. 01. 2017 12:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czTTC Elizza Praha2:4
1411. 01. 2017 17:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Ostrava KST4:0
1413. 01. 2017 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaSKST Charvát Baník Havířov0:4
1413. 01. 2017 18:00TTC Ostrava 2016SK TTC Františkovy Lázně4:1
1415. 01. 2017 10:00DTJ Hradec KrálovéKT Praha4:1
1515. 01. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czSKST DencoHappel Liberec2:4
1515. 01. 2017 14:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDATTC Elizza Praha3:3
1510. 01. 2017 16:30SF SK Kotlářka EN PrahaTJ Ostrava KST4:2
1514. 01. 2017 14:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Charvát Baník Havířov4:1
1514. 01. 2017 16:00DTJ Hradec KrálovéSK TTC Františkovy Lázně1:4
1514. 01. 2017 14:00TTC Ostrava 2016KT Praha4:1
1603. 02. 2017 18:00SKST DencoHappel LiberecTTC Ostrava 20161:4
1626. 02. 2017 14:30TTC Elizza PrahaDTJ Hradec Králové3:3
1609. 02. 2017 18:00SK TTC Františkovy LázněSF SKK EL Niňo Praha1:4
1624. 02. 2017 18:00KT PrahaSF SK Kotlářka EN Praha1:4
1604. 02. 2017 16:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDATJ Ostrava KST1:4
1604. 02. 2017 12:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czSKST Charvát Baník Havířov1:4
1726. 02. 2017 10:30TTC Elizza PrahaTTC Ostrava 20161:4
1704. 02. 2017 10:00SKST DencoHappel LiberecDTJ Hradec Králové0:4
1726. 02. 2017 10:00KT PrahaSF SKK EL Niňo Praha0:4
1710. 02. 2017 18:00SK TTC Františkovy LázněSF SK Kotlářka EN Praha4:2
1705. 02. 2017 14:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDASKST Charvát Baník Havířov0:4
1705. 02. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czTJ Ostrava KST0:4
1825. 02. 2017 15:00KT PrahaSK TTC Františkovy Lázně0:4
1825. 02. 2017 16:00DTJ Hradec KrálovéTTC Ostrava 20163:3
1816. 02. 2017 16:30SF SK Kotlářka EN PrahaSF SKK EL Niňo Praha1:4
1820. 01. 2017 18:45TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czTJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA4:2
1824. 02. 2017 18:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Ostrava KST4:2
1824. 02. 2017 18:00TTC Elizza PrahaSKST DencoHappel Liberec4:2
1917. 03. 2017 18:00TJ Ostrava KSTSKST DencoHappel Liberec4:0
1917. 03. 2017 18:00SKST Charvát Baník HavířovTTC Elizza Praha4:0
1918. 03. 2017 16:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDASK TTC Františkovy Lázně0:4
1918. 03. 2017 12:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czKT Praha2:4
1909. 03. 2017 18:00TTC Ostrava 2016SF SKK EL Niňo Praha4:1
1917. 03. 2017 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaDTJ Hradec Králové4:2
2018. 03. 2017 10:00SKST Charvát Baník HavířovSKST DencoHappel Liberec4:1
2018. 03. 2017 14:00TJ Ostrava KSTTTC Elizza Praha4:1
2019. 03. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czSK TTC Františkovy Lázně1:4
2019. 03. 2017 14:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAKT Praha3:3
2010. 03. 2017 18:00TTC Ostrava 2016SF SK Kotlářka EN Praha4:0
2018. 03. 2017 14:00SF SKK EL Niňo PrahaDTJ Hradec Králové4:1
2101. 04. 2017 14:00SKST DencoHappel LiberecSF SKK EL Niňo Praha1:4
2131. 03. 2017 18:00TTC Elizza PrahaSF SK Kotlářka EN Praha4:0
2101. 04. 2017 14:00TTC Ostrava 2016TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA4:1
2101. 04. 2017 16:00DTJ Hradec KrálovéTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz4:1
2101. 04. 2017 14:00SK TTC Františkovy LázněTJ Ostrava KST1:4
2101. 04. 2017 14:00KT PrahaSKST Charvát Baník Havířov4:0
2202. 04. 2017 10:00TTC Elizza PrahaSF SKK EL Niňo Praha0:4
2202. 04. 2017 10:00SKST DencoHappel LiberecSF SK Kotlářka EN Praha4:0
2231. 03. 2017 17:30DTJ Hradec KrálovéTJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA4:1
2202. 04. 2017 10:00TTC Ostrava 2016TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz4:1
2231. 03. 2017 18:00KT PrahaTJ Ostrava KST2:4
2202. 04. 2017 10:00SK TTC Františkovy LázněSKST Charvát Baník Havířov4:1
2315. 04. 2017 14:00KT PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz3:3
2315. 04. 2017 14:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA1:4
2416. 04. 2017 10:00KT PrahaTJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA3:3
2416. 04. 2017 10:30TTC Elizza PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz3:3
2514. 04. 2017 18:00KT PrahaTTC Elizza Praha4:2
2514. 04. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czTJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA4:1
2614. 04. 2017 13:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDATJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz0:4
2628. 04. 2017 18:00TTC Elizza PrahaKT Praha2:4
2729. 04. 2017 12:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czTTC Elizza Praha3:3
2729. 04. 2017 16:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAKT Praha3:3
2830. 04. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czKT Praha3:3
2830. 04. 2017 14:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDATTC Elizza Praha4:2
1/117. 04. 2017 18:00TTC Ostrava 2016SKST DencoHappel Liberec4:0
1/117. 04. 2017 18:00TJ Ostrava KSTDTJ Hradec Králové1:4
1/117. 04. 2017 18:00SK TTC Františkovy LázněSKST Charvát Baník Havířov4:1
1/117. 04. 2017 18:00SF SKK EL Niňo PrahaSF SK Kotlářka EN Praha4:1
1/218. 04. 2017 18:00TTC Ostrava 2016SKST DencoHappel Liberec4:1
1/218. 04. 2017 18:00TJ Ostrava KSTDTJ Hradec Králové4:1
1/218. 04. 2017 18:00SK TTC Františkovy LázněSKST Charvát Baník Havířov4:1
1/218. 04. 2017 18:00SF SKK EL Niňo PrahaSF SK Kotlářka EN Praha4:0
1/320. 04. 2017 18:00SKST DencoHappel LiberecTTC Ostrava 20161:4
1/320. 04. 2017 18:00DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST4:2
1/320. 04. 2017 18:00SKST Charvát Baník HavířovSK TTC Františkovy Lázně4:2
1/320. 04. 2017 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaSF SKK EL Niňo Praha0:4
1/421. 04. 2017 18:00DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST4:1
1/421. 04. 2017 16:00SKST Charvát Baník HavířovSK TTC Františkovy Lázně4:2
1/524. 04. 2017 18:00SK TTC Františkovy LázněSKST Charvát Baník Havířov4:2
2/101. 05. 2017 18:00TTC Ostrava 2016DTJ Hradec Králové4:0
2/101. 05. 2017 17:00SF SKK EL Niňo PrahaSK TTC Františkovy Lázně4:0
2/202. 05. 2017 18:00TTC Ostrava 2016DTJ Hradec Králové4:0
2/202. 05. 2017 17:00SF SKK EL Niňo PrahaSK TTC Františkovy Lázně1:4
2/305. 05. 2017 18:00DTJ Hradec KrálovéTTC Ostrava 20160:4
2/305. 05. 2017 18:00SK TTC Františkovy LázněSF SKK EL Niňo Praha4:3
2/406. 05. 2017 19:30SK TTC Františkovy LázněSF SKK EL Niňo Praha4:3
3/112. 05. 2017 18:00TTC Ostrava 2016SK TTC Františkovy Lázně4:1
3/213. 05. 2017 18:00TTC Ostrava 2016SK TTC Františkovy Lázně4:2
3/315. 05. 2017 18:00SK TTC Františkovy LázněTTC Ostrava 20163:4
Extraliga mužů - BARÁŽ
1/113. 05. 2017 16:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDASF SKK EL Niňo Praha C0:4
1/214. 05. 2017 10:00TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDASF SKK EL Niňo Praha C0:4
1/320. 05. 2017 16:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA4:0
1. liga mužů
124. 09. 2016 14:00SKST Mart HodonínTJ Ostrava KST B4:10
124. 09. 2016 15:00TTC Siko OrlováSKST Baník Havířov B10:6
124. 09. 2016 15:00
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně Sportovní hala při základní škole
KST ChebDTJ Hradec Králové B6:10
124. 09. 2016 15:00TTC LitoměřiceSK US Steinerová Choceň8:10
124. 09. 2016 15:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Borová10:7
124. 09. 2016 16:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Moravská Slavia Brno10:0
225. 09. 2016 10:00SKST Mart HodonínSKST Baník Havířov B3:10
225. 09. 2016 10:00TTC Siko OrlováTJ Ostrava KST B1:10
225. 09. 2016 10:00
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně Sportovní hala při základní škole
KST ChebSK US Steinerová Choceň5:10
225. 09. 2016 10:00TTC LitoměřiceDTJ Hradec Králové B6:10
225. 09. 2016 10:00AC Sparta PrahaTTC Moravská Slavia Brno9:9
225. 09. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Sokol Borová9:9
315. 10. 2016 15:00TJ Sokol BorováSKST Mart Hodonín10:0
315. 10. 2016 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Siko Orlová9:9
315. 10. 2016 15:00DTJ Hradec Králové BAC Sparta Praha7:10
315. 10. 2016 15:00SK US Steinerová ChoceňSF SKK EL Niňo Praha C7:10
315. 10. 2016 17:00TJ Ostrava KST BKST Cheb10:2
315. 10. 2016 15:00SKST Baník Havířov BTTC Litoměřice10:3
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol BorováTTC Siko Orlová10:5
416. 10. 2016 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Mart Hodonín10:2
416. 10. 2016 10:00DTJ Hradec Králové BSF SKK EL Niňo Praha C7:10
416. 10. 2016 10:00SK US Steinerová ChoceňAC Sparta Praha10:8
416. 10. 2016 10:00TJ Ostrava KST BTTC Litoměřice10:1
416. 10. 2016 10:00SKST Baník Havířov BKST Cheb10:2
529. 10. 2016 15:00AC Sparta PrahaSF SKK EL Niňo Praha C4:10
522. 10. 2016 10:00TJ Sokol BorováTTC Moravská Slavia Brno10:4
514. 10. 2016 18:00
v herně SK US Steinerová Choceň
DTJ Hradec Králové BSK US Steinerová Choceň9:9
529. 10. 2016 15:00TJ Ostrava KST BSKST Baník Havířov B10:5
529. 10. 2016 15:00KST ChebTTC Litoměřice10:7
529. 10. 2016 14:00SKST Mart HodonínTTC Siko Orlová4:10
612. 11. 2016 14:00SKST Mart HodonínKST Cheb10:4
612. 11. 2016 15:00TTC Siko OrlováTTC Litoměřice10:5
612. 11. 2016 15:00AC Sparta PrahaTJ Ostrava KST B6:10
612. 11. 2016 16:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Baník Havířov B10:4
612. 11. 2016 14:00TJ Sokol BorováDTJ Hradec Králové B10:3
612. 11. 2016 16:30TTC Moravská Slavia BrnoSK US Steinerová Choceň9:9
713. 11. 2016 10:00SKST Mart HodonínTTC Litoměřice10:6
713. 11. 2016 10:00TTC Siko OrlováKST Cheb10:2
713. 11. 2016 10:00AC Sparta PrahaSKST Baník Havířov B10:4
713. 11. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Ostrava KST B10:5
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol BorováSK US Steinerová Choceň10:6
713. 11. 2016 10:00TTC Moravská Slavia BrnoDTJ Hradec Králové B10:5
826. 11. 2016 15:00DTJ Hradec Králové BSKST Mart Hodonín10:5
826. 11. 2016 15:00SK US Steinerová ChoceňTTC Siko Orlová10:4
826. 11. 2016 17:00TJ Ostrava KST BTJ Sokol Borová10:8
826. 11. 2016 15:00SKST Baník Havířov BTTC Moravská Slavia Brno10:5
826. 11. 2016 15:00KST ChebAC Sparta Praha5:10
826. 11. 2016 15:00TTC LitoměřiceSF SKK EL Niňo Praha C7:10
927. 11. 2016 10:00DTJ Hradec Králové BTTC Siko Orlová8:10
927. 11. 2016 10:00SK US Steinerová ChoceňSKST Mart Hodonín10:1
926. 11. 2016 10:00TJ Ostrava KST BTTC Moravská Slavia Brno10:8
927. 11. 2016 10:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol Borová7:10
927. 11. 2016 10:00KST ChebSF SKK EL Niňo Praha C3:10
927. 11. 2016 10:00TTC LitoměřiceAC Sparta Praha2:10
1010. 12. 2016 15:00AC Sparta PrahaSKST Mart Hodonín10:6
1010. 12. 2016 17:30SF SKK EL Niňo Praha CTTC Siko Orlová10:7
1010. 12. 2016 15:00TJ Sokol BorováKST Cheb10:2
1010. 12. 2016 15:30TTC Moravská Slavia BrnoTTC Litoměřice10:2
1010. 12. 2016 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Ostrava KST B7:10
1010. 12. 2016 15:00SK US Steinerová ChoceňSKST Baník Havířov B10:4
1111. 12. 2016 10:00AC Sparta PrahaTTC Siko Orlová10:4
1111. 12. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Mart Hodonín7:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol BorováTTC Litoměřice10:0
1111. 12. 2016 10:00TTC Moravská Slavia BrnoKST Cheb10:4
1111. 12. 2016 10:00DTJ Hradec Králové BSKST Baník Havířov B10:5
1111. 12. 2016 10:00SK US Steinerová ChoceňTJ Ostrava KST B10:4
1214. 01. 2017 14:00SKST Mart HodonínAC Sparta Praha5:10
1214. 01. 2017 15:00TTC Siko OrlováSF SKK EL Niňo Praha C5:10
1214. 01. 2017 15:00KST ChebTJ Sokol Borová2:10
1214. 01. 2017 15:00TTC LitoměřiceTTC Moravská Slavia Brno9:9
1214. 01. 2017 13:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové B10:2
1214. 01. 2017 15:00SKST Baník Havířov BSK US Steinerová Choceň1:10
1315. 01. 2017 10:00TTC Siko OrlováAC Sparta Praha10:6
1315. 01. 2017 10:00SKST Mart HodonínSF SKK EL Niňo Praha C6:10
1315. 01. 2017 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Borová2:10
1315. 01. 2017 10:00KST ChebTTC Moravská Slavia Brno10:8
1315. 01. 2017 10:00SKST Baník Havířov BDTJ Hradec Králové B10:2
1315. 01. 2017 10:00TJ Ostrava KST BSK US Steinerová Choceň2:10
1428. 01. 2017 13:00TJ Ostrava KST BSKST Mart Hodonín10:7
1428. 01. 2017 15:00SKST Baník Havířov BTTC Siko Orlová10:2
1428. 01. 2017 15:00DTJ Hradec Králové BKST Cheb10:2
1428. 01. 2017 15:00SK US Steinerová ChoceňTTC Litoměřice10:1
1428. 01. 2017 10:00TJ Sokol BorováAC Sparta Praha10:2
1428. 01. 2017 16:30TTC Moravská Slavia BrnoSF SKK EL Niňo Praha C6:10
1529. 01. 2017 10:00SKST Baník Havířov BSKST Mart Hodonín10:5
1529. 01. 2017 10:00TJ Ostrava KST BTTC Siko Orlová10:3
1529. 01. 2017 10:00SK US Steinerová ChoceňKST Cheb10:3
1529. 01. 2017 10:00DTJ Hradec Králové BTTC Litoměřice10:5
1529. 01. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoAC Sparta Praha10:6
1529. 01. 2017 11:00TJ Sokol BorováSF SKK EL Niňo Praha C10:6
1611. 02. 2017 16:00SF SKK EL Niňo Praha CAC Sparta Praha10:6
1611. 02. 2017 16:30TTC Moravská Slavia BrnoTJ Sokol Borová9:9
1611. 02. 2017 10:30DTJ Hradec Králové BSK US Steinerová Choceň6:10
1610. 02. 2017 18:00SKST Baník Havířov BTJ Ostrava KST B9:9
1611. 02. 2017 15:00TTC LitoměřiceKST Cheb7:10
1627. 01. 2017 18:30TTC Siko OrlováSKST Mart Hodonín8:10
1725. 02. 2017 14:00SKST Mart HodonínTJ Sokol Borová2:10
1725. 02. 2017 15:00TTC Siko OrlováTTC Moravská Slavia Brno9:9
1725. 02. 2017 15:00AC Sparta PrahaDTJ Hradec Králové B3:10
1725. 02. 2017 16:00SF SKK EL Niňo Praha CSK US Steinerová Choceň10:6
1725. 02. 2017 15:00KST ChebTJ Ostrava KST B4:10
1725. 02. 2017 15:00TTC LitoměřiceSKST Baník Havířov B8:10
1826. 02. 2017 10:00TTC Siko OrlováTJ Sokol Borová7:10
1826. 02. 2017 10:00SKST Mart HodonínTTC Moravská Slavia Brno10:2
1826. 02. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha CDTJ Hradec Králové B10:5
1826. 02. 2017 10:00AC Sparta PrahaSK US Steinerová Choceň4:10
1826. 02. 2017 10:00TTC LitoměřiceTJ Ostrava KST B1:10
1826. 02. 2017 10:00KST ChebSKST Baník Havířov B5:10
1911. 03. 2017 15:00KST ChebSKST Mart Hodonín2:10
1911. 03. 2017 15:00TTC LitoměřiceTTC Siko Orlová7:10
1911. 03. 2017 15:00TJ Ostrava KST BAC Sparta Praha9:9
1911. 03. 2017 10:00SKST Baník Havířov BSF SKK EL Niňo Praha C1:10
1911. 03. 2017 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Sokol Borová6:10
1911. 03. 2017 15:00SK US Steinerová ChoceňTTC Moravská Slavia Brno10:8
2012. 03. 2017 10:00TTC LitoměřiceSKST Mart Hodonín8:10
2012. 03. 2017 10:00KST ChebTTC Siko Orlová2:10
2012. 03. 2017 10:00SKST Baník Havířov BAC Sparta Praha9:9
2010. 03. 2017 18:00TJ Ostrava KST BSF SKK EL Niňo Praha C7:10
2012. 03. 2017 10:00SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Borová4:10
2012. 03. 2017 10:00DTJ Hradec Králové BTTC Moravská Slavia Brno5:10
2125. 03. 2017 14:00SKST Mart HodonínDTJ Hradec Králové B5:10
2125. 03. 2017 15:00TTC Siko OrlováSK US Steinerová Choceň10:7
2125. 03. 2017 15:00TJ Sokol BorováTJ Ostrava KST B10:5
2125. 03. 2017 16:30TTC Moravská Slavia BrnoSKST Baník Havířov B9:9
2125. 03. 2017 15:00AC Sparta PrahaKST Cheb10:7
2125. 03. 2017 16:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Litoměřice10:7
2226. 03. 2017 10:00TTC Siko OrlováDTJ Hradec Králové B10:4
2226. 03. 2017 10:00SKST Mart HodonínSK US Steinerová Choceň9:9
2226. 03. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Ostrava KST B4:10
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol BorováSKST Baník Havířov B9:9
2226. 03. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha CKST Cheb10:5
2226. 03. 2017 10:00AC Sparta PrahaTTC Litoměřice8:10
1/109. 04. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Sokol Borová9:4
1/229. 04. 2017 15:00TJ Sokol BorováSF SKK EL Niňo Praha C6:9
2. liga mužů skupina A
124. 09. 2016 14:30SKST Liberec BSF SKK EL Niňo Praha D10:4
124. 09. 2016 14:30KMST LiberecTJ Sokol Bor Eissmann9:9
124. 09. 2016 15:00SK Pedagog ČBTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum3:10
124. 09. 2016 17:00TTC Libín PrachaticeTJ Tatran KRPA Hostinné5:10
124. 09. 2016 15:00AC Sparta Praha BTTC Elizza Praha B3:10
124. 09. 2016 14:00ST EUROMASTER KolínAvia Čakovice10:0
225. 09. 2016 10:00SKST Liberec BTJ Sokol Bor Eissmann10:4
225. 09. 2016 10:00KMST LiberecSF SKK EL Niňo Praha D10:7
225. 09. 2016 10:00SK Pedagog ČBTJ Tatran KRPA Hostinné1:10
225. 09. 2016 10:00TTC Libín PrachaticeTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum7:10
225. 09. 2016 10:00AC Sparta Praha BAvia Čakovice8:10
225. 09. 2016 10:00ST EUROMASTER KolínTTC Elizza Praha B4:10
315. 10. 2016 15:00TTC Elizza Praha BSKST Liberec B6:10
315. 10. 2016 13:00Avia ČakoviceKMST Liberec6:10
315. 10. 2016 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumAC Sparta Praha B10:3
315. 10. 2016 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéST EUROMASTER Kolín9:9
315. 10. 2016 15:00SF SKK EL Niňo Praha DSK Pedagog ČB5:10
315. 10. 2016 15:00TJ Sokol Bor EissmannTTC Libín Prachatice10:3
416. 10. 2016 10:00TTC Elizza Praha BKMST Liberec10:3
416. 10. 2016 10:00Avia ČakoviceSKST Liberec B3:10
416. 10. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumST EUROMASTER Kolín9:9
416. 10. 2016 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéAC Sparta Praha B10:2
416. 10. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTTC Libín Prachatice10:4
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol Bor EissmannSK Pedagog ČB8:10
525. 10. 2016 18:00AC Sparta Praha BST EUROMASTER Kolín5:10
525. 10. 2016 19:00TTC Elizza Praha BAvia Čakovice10:0
528. 10. 2016 16:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Tatran KRPA Hostinné4:10
529. 10. 2016 15:00
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží Podbaba
SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol Bor Eissmann10:8
529. 10. 2016 15:00SK Pedagog ČBTTC Libín Prachatice10:4
528. 10. 2016 10:00SKST Liberec BKMST Liberec9:9
612. 11. 2016 14:30SKST Liberec BSK Pedagog ČB10:4
612. 11. 2016 14:30KMST LiberecTTC Libín Prachatice10:4
612. 11. 2016 15:00AC Sparta Praha BSF SKK EL Niňo Praha D10:8
612. 11. 2016 14:00ST EUROMASTER KolínTJ Sokol Bor Eissmann10:8
608. 11. 2016 19:00TTC Elizza Praha BTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:1
612. 11. 2016 16:30Avia ČakoviceTJ Tatran KRPA Hostinné2:10
713. 11. 2016 10:00SKST Liberec BTTC Libín Prachatice10:0
713. 11. 2016 10:00KMST LiberecSK Pedagog ČB10:4
713. 11. 2016 10:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Bor Eissmann3:10
713. 11. 2016 10:00ST EUROMASTER KolínSF SKK EL Niňo Praha D10:4
713. 11. 2016 10:00TTC Elizza Praha BTJ Tatran KRPA Hostinné10:0
713. 11. 2016 10:00Avia ČakoviceTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum0:10
826. 11. 2016 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSKST Liberec B7:10
826. 11. 2016 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéKMST Liberec10:2
825. 11. 2016 19:15SF SKK EL Niňo Praha DTTC Elizza Praha B3:10
826. 11. 2016 15:00TJ Sokol Bor EissmannAvia Čakovice10:2
826. 11. 2016 15:00SK Pedagog ČBAC Sparta Praha B9:9
826. 11. 2016 15:00TTC Libín PrachaticeST EUROMASTER Kolín6:10
927. 11. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumKMST Liberec10:6
927. 11. 2016 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéSKST Liberec B7:10
927. 11. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha DAvia Čakovice10:4
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Bor EissmannTTC Elizza Praha B9:9
927. 11. 2016 10:00SK Pedagog ČBST EUROMASTER Kolín5:10
927. 11. 2016 10:00TTC Libín PrachaticeAC Sparta Praha B10:4
1010. 12. 2016 14:00AC Sparta Praha BSKST Liberec B4:10
1010. 12. 2016 14:00ST EUROMASTER KolínKMST Liberec9:9
1008. 12. 2016 19:15TTC Elizza Praha BSK Pedagog ČB10:1
1010. 12. 2016 16:30Avia ČakoviceTTC Libín Prachatice8:10
1010. 12. 2016 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSF SKK EL Niňo Praha D10:3
1010. 12. 2016 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Bor Eissmann10:7
1111. 12. 2016 10:00AC Sparta Praha BKMST Liberec10:7
1108. 01. 2017 10:00ST EUROMASTER KolínSKST Liberec B8:10
1111. 12. 2016 10:00TTC Elizza Praha BTTC Libín Prachatice10:6
1111. 12. 2016 10:00Avia ČakoviceSK Pedagog ČB3:10
1111. 12. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Sokol Bor Eissmann10:5
1111. 12. 2016 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéSF SKK EL Niňo Praha D10:8
1214. 01. 2017 14:30SKST Liberec BAC Sparta Praha B10:3
1214. 01. 2017 14:30KMST LiberecST EUROMASTER Kolín8:10
1214. 01. 2017 15:00SK Pedagog ČBTTC Elizza Praha B1:10
1214. 01. 2017 15:30TTC Libín PrachaticeAvia Čakovice10:3
1214. 01. 2017 15:00
herna v SC ČVUT Pod Juliskou 4, Praha 6
SF SKK EL Niňo Praha DTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum6:10
1214. 01. 2017 15:00TJ Sokol Bor EissmannTJ Tatran KRPA Hostinné6:10
1315. 01. 2017 10:00KMST LiberecAC Sparta Praha B10:4
1315. 01. 2017 10:00SKST Liberec BST EUROMASTER Kolín10:5
1315. 01. 2017 10:00TTC Libín PrachaticeTTC Elizza Praha B1:10
1315. 01. 2017 10:00SK Pedagog ČBAvia Čakovice10:4
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Bor EissmannTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum7:10
1315. 01. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Tatran KRPA Hostinné7:10
1428. 01. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha DSKST Liberec B4:10
1428. 01. 2017 15:00TJ Sokol Bor EissmannKMST Liberec10:8
1428. 01. 2017 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSK Pedagog ČB10:3
1428. 01. 2017 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC Libín Prachatice10:0
1428. 01. 2017 15:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha B10:1
1428. 01. 2017 16:30Avia ČakoviceST EUROMASTER Kolín3:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Bor EissmannSKST Liberec B6:10
1529. 01. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha DKMST Liberec10:7
1529. 01. 2017 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéSK Pedagog ČB10:2
1529. 01. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Libín Prachatice10:3
1529. 01. 2017 10:00Avia ČakoviceAC Sparta Praha B10:8
1529. 01. 2017 10:00TTC Elizza Praha BST EUROMASTER Kolín10:5
1609. 02. 2017 19:10ST EUROMASTER KolínAC Sparta Praha B9:9
1611. 02. 2017 15:00Avia ČakoviceTTC Elizza Praha B2:10
1611. 02. 2017 14:00TJ Tatran KRPA HostinnéTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum9:9
1611. 02. 2017 15:00TJ Sokol Bor EissmannSF SKK EL Niňo Praha D10:4
1611. 02. 2017 15:00TTC Libín PrachaticeSK Pedagog ČB6:10
1611. 02. 2017 14:30KMST LiberecSKST Liberec B5:10
1725. 02. 2017 14:30SKST Liberec BTTC Elizza Praha B3:10
1725. 02. 2017 14:30KMST LiberecAvia Čakovice10:4
1725. 02. 2017 15:00AC Sparta Praha BTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2:10
1725. 02. 2017 14:00ST EUROMASTER KolínTJ Tatran KRPA Hostinné10:7
1725. 02. 2017 15:00SK Pedagog ČBSF SKK EL Niňo Praha D4:10
1725. 02. 2017 15:00TTC Libín PrachaticeTJ Sokol Bor Eissmann10:8
1826. 02. 2017 10:00KMST LiberecTTC Elizza Praha B1:10
1826. 02. 2017 10:00SKST Liberec BAvia Čakovice10:2
1826. 02. 2017 10:00ST EUROMASTER KolínTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:4
1826. 02. 2017 10:00AC Sparta Praha BTJ Tatran KRPA Hostinné1:10
1826. 02. 2017 10:00TTC Libín PrachaticeSF SKK EL Niňo Praha D9:9
1826. 02. 2017 10:00SK Pedagog ČBTJ Sokol Bor Eissmann9:9
1911. 03. 2017 15:00SK Pedagog ČBSKST Liberec B3:10
1911. 03. 2017 15:00TTC Libín PrachaticeKMST Liberec6:10
1911. 03. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha DAC Sparta Praha B10:6
1911. 03. 2017 15:00TJ Sokol Bor EissmannST EUROMASTER Kolín10:6
1911. 03. 2017 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Elizza Praha B5:10
1911. 03. 2017 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéAvia Čakovice10:1
2012. 03. 2017 10:00TTC Libín PrachaticeSKST Liberec B5:10
2012. 03. 2017 10:00SK Pedagog ČBKMST Liberec6:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Bor EissmannAC Sparta Praha B10:2
2012. 03. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha DST EUROMASTER Kolín10:2
2012. 03. 2017 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC Elizza Praha B3:10
2012. 03. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumAvia Čakovice10:5
2125. 03. 2017 14:30SKST Liberec BTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:2
2125. 03. 2017 14:30KMST LiberecTJ Tatran KRPA Hostinné6:10
2125. 03. 2017 15:00TTC Elizza Praha BSF SKK EL Niňo Praha D10:4
2125. 03. 2017 16:30Avia ČakoviceTJ Sokol Bor Eissmann5:10
2125. 03. 2017 15:00AC Sparta Praha BSK Pedagog ČB10:6
2125. 03. 2017 14:00ST EUROMASTER KolínTTC Libín Prachatice10:4
2223. 03. 2017 19:00KMST LiberecTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum6:10
2226. 03. 2017 10:00SKST Liberec BTJ Tatran KRPA Hostinné9:9
2226. 03. 2017 10:00Avia ČakoviceSF SKK EL Niňo Praha D5:10
2226. 03. 2017 10:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Bor Eissmann10:3
2226. 03. 2017 10:00ST EUROMASTER KolínSK Pedagog ČB10:0
2226. 03. 2017 10:00AC Sparta Praha BTTC Libín Prachatice10:7
1/108. 04. 2017 15:00SKST Liberec BTTC Elizza Praha B4:9
1/229. 04. 2017 18:00TTC Elizza Praha BSKST Liberec B9:8
2. liga mužů skupina B
124. 09. 2016 14:00EXITERIA KST JeseníkTJ Ostrava KST C10:6
124. 09. 2016 14:00TJ Nový JičínSKST Baník Havířov C10:0
124. 09. 2016 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTTC Frýdlant10:5
124. 09. 2016 16:30KST BlanskoASK Tatra Kopřivnice10:5
124. 09. 2016 15:00SK PřerovTT Moravský Krumlov4:10
124. 09. 2016 14:00KST ZlínTJ Agrotec Hustopeče6:10
225. 09. 2016 10:00EXITERIA KST JeseníkSKST Baník Havířov C5:10
225. 09. 2016 10:00TJ Nový JičínTJ Ostrava KST C10:6
225. 09. 2016 10:00TTC Moravská Slavia Brno BASK Tatra Kopřivnice10:6
225. 09. 2016 10:00KST BlanskoTTC Frýdlant10:6
225. 09. 2016 10:00SK PřerovTJ Agrotec Hustopeče2:10
225. 09. 2016 10:00KST ZlínTT Moravský Krumlov4:10
315. 10. 2016 16:00TT Moravský KrumlovEXITERIA KST Jeseník10:5
315. 10. 2016 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Nový Jičín4:10
315. 10. 2016 14:00TTC FrýdlantSK Přerov10:4
315. 10. 2016 14:00ASK Tatra KopřivniceKST Zlín5:10
315. 10. 2016 13:00TJ Ostrava KST CTTC Moravská Slavia Brno B10:5
315. 10. 2016 16:30SKST Baník Havířov CKST Blansko10:6
416. 10. 2016 10:00TT Moravský KrumlovTJ Nový Jičín8:10
416. 10. 2016 10:00TJ Agrotec HustopečeEXITERIA KST Jeseník9:9
416. 10. 2016 10:00TTC FrýdlantKST Zlín10:5
416. 10. 2016 10:00ASK Tatra KopřivniceSK Přerov10:3
416. 10. 2016 10:00TJ Ostrava KST CKST Blansko10:5
416. 10. 2016 10:00SKST Baník Havířov CTTC Moravská Slavia Brno B10:3
529. 10. 2016 15:00SK PřerovKST Zlín9:9
529. 10. 2016 16:00TT Moravský KrumlovTJ Agrotec Hustopeče4:10
529. 10. 2016 14:00TTC FrýdlantASK Tatra Kopřivnice3:10
522. 10. 2016 11:00TJ Ostrava KST CSKST Baník Havířov C6:10
529. 10. 2016 15:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Blansko10:3
529. 10. 2016 14:00EXITERIA KST JeseníkTJ Nový Jičín1:10
612. 11. 2016 14:00EXITERIA KST JeseníkTTC Moravská Slavia Brno B10:7
612. 11. 2016 14:00TJ Nový JičínKST Blansko10:6
612. 11. 2016 15:00SK PřerovTJ Ostrava KST C3:10
612. 11. 2016 14:00KST ZlínSKST Baník Havířov C1:10
612. 11. 2016 13:30TT Moravský KrumlovTTC Frýdlant10:8
612. 11. 2016 15:00TJ Agrotec HustopečeASK Tatra Kopřivnice8:10
713. 11. 2016 10:00EXITERIA KST JeseníkKST Blansko10:4
713. 11. 2016 10:00TJ Nový JičínTTC Moravská Slavia Brno B10:3
713. 11. 2016 10:00SK PřerovSKST Baník Havířov C2:10
713. 11. 2016 10:00KST ZlínTJ Ostrava KST C2:10
713. 11. 2016 10:00TT Moravský KrumlovASK Tatra Kopřivnice10:3
713. 11. 2016 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC Frýdlant10:4
826. 11. 2016 14:00TTC FrýdlantEXITERIA KST Jeseník7:10
826. 11. 2016 14:00ASK Tatra KopřivniceTJ Nový Jičín3:10
826. 11. 2016 15:00TJ Ostrava KST CTT Moravský Krumlov10:4
826. 11. 2016 16:30SKST Baník Havířov CTJ Agrotec Hustopeče8:10
826. 11. 2016 15:00TTC Moravská Slavia Brno BSK Přerov10:6
826. 11. 2016 15:00KST BlanskoKST Zlín10:7
927. 11. 2016 10:00TTC FrýdlantTJ Nový Jičín0:10
927. 11. 2016 10:00ASK Tatra KopřivniceEXITERIA KST Jeseník2:10
927. 11. 2016 10:00TJ Ostrava KST CTJ Agrotec Hustopeče10:7
927. 11. 2016 10:00SKST Baník Havířov CTT Moravský Krumlov6:10
927. 11. 2016 10:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Zlín9:9
927. 11. 2016 10:00KST BlanskoSK Přerov10:7
1010. 12. 2016 15:00SK PřerovEXITERIA KST Jeseník6:10
1010. 12. 2016 14:00KST ZlínTJ Nový Jičín4:10
1010. 12. 2016 11:30TT Moravský KrumlovTTC Moravská Slavia Brno B10:2
1010. 12. 2016 15:00TJ Agrotec HustopečeKST Blansko8:10
1010. 12. 2016 14:00TTC FrýdlantTJ Ostrava KST C10:2
1010. 12. 2016 15:00ASK Tatra KopřivniceSKST Baník Havířov C10:8
1111. 12. 2016 10:00SK PřerovTJ Nový Jičín0:10
1111. 12. 2016 10:00KST ZlínEXITERIA KST Jeseník8:10
1111. 12. 2016 10:00TT Moravský KrumlovKST Blansko10:7
1111. 12. 2016 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC Moravská Slavia Brno B10:7
1111. 12. 2016 10:00TTC FrýdlantSKST Baník Havířov C2:10
1111. 12. 2016 10:00ASK Tatra KopřivniceTJ Ostrava KST C10:3
1214. 01. 2017 14:00EXITERIA KST JeseníkSK Přerov10:2
1214. 01. 2017 14:00TJ Nový JičínKST Zlín10:5
1214. 01. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTT Moravský Krumlov3:10
1214. 01. 2017 15:00KST BlanskoTJ Agrotec Hustopeče6:10
1214. 01. 2017 17:00TJ Ostrava KST CTTC Frýdlant10:3
1214. 01. 2017 16:30SKST Baník Havířov CASK Tatra Kopřivnice10:5
1315. 01. 2017 10:00TJ Nový JičínSK Přerov10:1
1315. 01. 2017 10:00EXITERIA KST JeseníkKST Zlín10:2
1315. 01. 2017 10:00KST BlanskoTT Moravský Krumlov9:9
1315. 01. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Agrotec Hustopeče1:10
1315. 01. 2017 10:00SKST Baník Havířov CTTC Frýdlant10:2
1315. 01. 2017 10:00TJ Ostrava KST CASK Tatra Kopřivnice10:3
1428. 01. 2017 15:00TJ Ostrava KST CEXITERIA KST Jeseník6:10
1428. 01. 2017 16:30SKST Baník Havířov CTJ Nový Jičín3:10
1428. 01. 2017 14:00TTC FrýdlantTTC Moravská Slavia Brno B4:10
1428. 01. 2017 15:00ASK Tatra KopřivniceKST Blansko10:7
1428. 01. 2017 16:00TT Moravský KrumlovSK Přerov10:1
1428. 01. 2017 15:00TJ Agrotec HustopečeKST Zlín8:10
1529. 01. 2017 10:00SKST Baník Havířov CEXITERIA KST Jeseník10:8
1529. 01. 2017 10:00TJ Ostrava KST CTJ Nový Jičín7:10
1529. 01. 2017 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC Moravská Slavia Brno B7:10
1529. 01. 2017 10:00TTC FrýdlantKST Blansko10:8
1527. 01. 2017 17:00TJ Agrotec HustopečeSK Přerov10:0
1529. 01. 2017 10:00TT Moravský KrumlovKST Zlín10:4
1609. 02. 2017 18:00KST ZlínSK Přerov10:2
1611. 02. 2017 15:00TJ Agrotec HustopečeTT Moravský Krumlov10:8
1611. 02. 2017 15:00ASK Tatra KopřivniceTTC Frýdlant9:9
1621. 01. 2017 15:00SKST Baník Havířov CTJ Ostrava KST C10:8
1611. 02. 2017 10:00KST BlanskoTTC Moravská Slavia Brno B10:7
1611. 02. 2017 14:00TJ Nový JičínEXITERIA KST Jeseník10:7
1725. 02. 2017 14:00EXITERIA KST JeseníkTT Moravský Krumlov6:10
1725. 02. 2017 14:00TJ Nový JičínTJ Agrotec Hustopeče2:10
1725. 02. 2017 15:00SK PřerovTTC Frýdlant2:10
1725. 02. 2017 14:00KST ZlínASK Tatra Kopřivnice10:6
1725. 02. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Ostrava KST C9:9
1725. 02. 2017 16:30KST BlanskoSKST Baník Havířov C10:4
1826. 02. 2017 10:00TJ Nový JičínTT Moravský Krumlov5:10
1826. 02. 2017 10:00EXITERIA KST JeseníkTJ Agrotec Hustopeče6:10
1826. 02. 2017 10:00KST ZlínTTC Frýdlant10:6
1826. 02. 2017 10:00SK PřerovASK Tatra Kopřivnice6:10
1826. 02. 2017 10:00KST BlanskoTJ Ostrava KST C5:10
1826. 02. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno BSKST Baník Havířov C3:10
1911. 03. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno BEXITERIA KST Jeseník10:7
1911. 03. 2017 15:00KST BlanskoTJ Nový Jičín9:9
1902. 03. 2017 18:30TJ Ostrava KST CSK Přerov10:3
1911. 03. 2017 16:30SKST Baník Havířov CKST Zlín10:5
1911. 03. 2017 14:00TTC FrýdlantTT Moravský Krumlov6:10
1911. 03. 2017 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ Agrotec Hustopeče7:10
2012. 03. 2017 10:00KST BlanskoEXITERIA KST Jeseník4:10
2012. 03. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Nový Jičín10:5
2001. 03. 2017 18:00SKST Baník Havířov CSK Přerov10:4
2010. 03. 2017 18:00TJ Ostrava KST CKST Zlín5:10
2012. 03. 2017 10:00ASK Tatra KopřivniceTT Moravský Krumlov7:10
2012. 03. 2017 10:00TTC FrýdlantTJ Agrotec Hustopeče0:10
2125. 03. 2017 14:00EXITERIA KST JeseníkTTC Frýdlant10:0
2125. 03. 2017 14:00TJ Nový JičínASK Tatra Kopřivnice10:4
2125. 03. 2017 16:00TT Moravský KrumlovTJ Ostrava KST C10:6
2125. 03. 2017 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Baník Havířov C10:6
2125. 03. 2017 15:00SK PřerovTTC Moravská Slavia Brno B6:10
2125. 03. 2017 14:00KST ZlínKST Blansko7:10
2222. 03. 2017 18:00TJ Nový JičínTTC Frýdlant10:2
2226. 03. 2017 10:00EXITERIA KST JeseníkASK Tatra Kopřivnice10:7
2226. 03. 2017 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST C10:3
2226. 03. 2017 10:00TT Moravský KrumlovSKST Baník Havířov C5:10
2226. 03. 2017 10:00KST ZlínTTC Moravská Slavia Brno B10:5
2226. 03. 2017 10:00SK PřerovKST Blansko5:10
1/109. 04. 2017 10:00TJ Nový JičínTJ Agrotec Hustopeče1:9
1/216. 04. 2017 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Nový Jičín9:6
Kvalifikace o 2LM 2017/18
106. 05. 2017 15:00AC Sparta Praha BASK Tatra Kopřivnice6:12
213. 05. 2017 15:00ASK Tatra KopřivniceAC Sparta Praha B15:3
3. liga mužů skupina A
124. 09. 2016 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol Plzeň V.10:6
124. 09. 2016 14:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz10:4
124. 09. 2016 13:00TJ StřížkovTJ Lokomotiva Vršovice10:4
124. 09. 2016 14:00TTC Elizza Praha CTJ Tatran Sedlčany5:10
124. 09. 2016 14:00KST RakovníkUnion Plzeň10:4
124. 09. 2016 15:00TJ ŠanovSKUŘ Plzeň10:1
225. 09. 2016 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz10:4
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Sokol Plzeň V.10:5
225. 09. 2016 10:00TJ StřížkovTJ Tatran Sedlčany6:10
225. 09. 2016 10:00TTC Elizza Praha CTJ Lokomotiva Vršovice9:9
225. 09. 2016 10:00KST RakovníkSKUŘ Plzeň10:7
225. 09. 2016 10:00TJ ŠanovUnion Plzeň6:10
315. 10. 2016 16:30Union PlzeňTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:1
315. 10. 2016 15:00SKUŘ PlzeňTJ Sokol České Budějovice4:10
308. 10. 2016 10:00TJ Lokomotiva VršoviceKST Rakovník10:7
315. 10. 2016 15:00TJ Tatran SedlčanyTJ Šanov10:5
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Střížkov10:8
315. 10. 2016 16:00
Husova 788, 357 35 Chodov tělocvična 3. ZŠ
TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czTTC Elizza Praha C5:10
416. 10. 2016 10:00Union PlzeňTJ Sokol České Budějovice10:1
416. 10. 2016 10:00SKUŘ PlzeňTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV9:9
416. 10. 2016 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Šanov9:9
416. 10. 2016 10:00TJ Tatran SedlčanyKST Rakovník10:2
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V.TTC Elizza Praha C10:2
416. 10. 2016 10:00
Husova 788, 357 35 Chodov tělocvična 3. ZŠ
TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czTJ Střížkov2:10
529. 10. 2016 14:00KST RakovníkTJ Šanov1:10
529. 10. 2016 16:30Union PlzeňSKUŘ Plzeň10:3
527. 10. 2016 19:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Tatran Sedlčany2:10
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz10:5
529. 10. 2016 10:00TJ StřížkovTTC Elizza Praha C8:10
529. 10. 2016 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol České Budějovice10:5
612. 11. 2016 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Střížkov10:8
612. 11. 2016 14:00TJ Sokol České BudějoviceTTC Elizza Praha C8:10
612. 11. 2016 14:00KST RakovníkTJ Sokol Plzeň V.10:5
612. 11. 2016 15:00TJ ŠanovTJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz10:1
612. 11. 2016 16:30Union PlzeňTJ Lokomotiva Vršovice10:1
612. 11. 2016 15:00SKUŘ PlzeňTJ Tatran Sedlčany1:10
713. 11. 2016 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTTC Elizza Praha C3:10
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Střížkov10:2
713. 11. 2016 10:00KST RakovníkTJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz10:6
713. 11. 2016 10:00TJ ŠanovTJ Sokol Plzeň V.10:2
713. 11. 2016 10:00Union PlzeňTJ Tatran Sedlčany9:9
713. 11. 2016 10:00SKUŘ PlzeňTJ Lokomotiva Vršovice7:10
826. 11. 2016 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:4
826. 11. 2016 15:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol České Budějovice10:1
826. 11. 2016 16:00TJ Sokol Plzeň V.Union Plzeň2:10
826. 11. 2016 16:00TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czSKUŘ Plzeň10:7
826. 11. 2016 15:00TJ StřížkovKST Rakovník9:9
826. 11. 2016 14:00TTC Elizza Praha CTJ Šanov10:5
927. 11. 2016 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol České Budějovice5:10
927. 11. 2016 10:00TJ Tatran SedlčanyTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:0
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V.SKUŘ Plzeň6:10
927. 11. 2016 10:00TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czUnion Plzeň0:10
927. 11. 2016 10:00TJ StřížkovTJ Šanov4:10
927. 11. 2016 10:00TTC Elizza Praha CKST Rakovník9:9
1010. 12. 2016 14:00KST RakovníkTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV9:9
1010. 12. 2016 15:00TJ ŠanovTJ Sokol České Budějovice10:8
1010. 12. 2016 16:30Union PlzeňTJ Střížkov10:4
1010. 12. 2016 15:00SKUŘ PlzeňTTC Elizza Praha C3:10
1010. 12. 2016 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Plzeň V.10:5
1010. 12. 2016 15:00TJ Tatran SedlčanyTJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz10:1
1111. 12. 2016 10:00KST RakovníkTJ Sokol České Budějovice10:5
1111. 12. 2016 10:00TJ ŠanovTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:1
1111. 12. 2016 10:00Union PlzeňTTC Elizza Praha C4:10
1111. 12. 2016 10:00SKUŘ PlzeňTJ Střížkov10:8
1111. 12. 2016 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz10:0
1111. 12. 2016 10:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Plzeň V.10:2
1214. 01. 2017 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVKST Rakovník5:10
1214. 01. 2017 14:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Šanov6:10
1214. 01. 2017 15:00TJ StřížkovUnion Plzeň4:10
1214. 01. 2017 16:00TTC Elizza Praha CSKUŘ Plzeň10:5
1214. 01. 2017 16:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Lokomotiva Vršovice6:10
1214. 01. 2017 16:00TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czTJ Tatran Sedlčany10:5
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol České BudějoviceKST Rakovník2:10
1315. 01. 2017 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Šanov1:10
1315. 01. 2017 10:00TTC Elizza Praha CUnion Plzeň3:10
1315. 01. 2017 10:00TJ StřížkovSKUŘ Plzeň10:5
1315. 01. 2017 10:00TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czTJ Lokomotiva Vršovice5:10
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Tatran Sedlčany10:4
1428. 01. 2017 16:00TJ Sokol Plzeň V.TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:6
1428. 01. 2017 16:00TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czTJ Sokol České Budějovice2:10
1428. 01. 2017 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Střížkov9:9
1428. 01. 2017 15:00TJ Tatran SedlčanyTTC Elizza Praha C10:2
1428. 01. 2017 16:30Union PlzeňKST Rakovník10:6
1428. 01. 2017 15:00SKUŘ PlzeňTJ Šanov4:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV4:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Sokol České Budějovice7:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Tatran SedlčanyTJ Střížkov10:4
1529. 01. 2017 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTTC Elizza Praha C10:3
1529. 01. 2017 10:00SKUŘ PlzeňKST Rakovník6:10
1529. 01. 2017 10:00Union PlzeňTJ Šanov10:7
1611. 02. 2017 15:00TJ ŠanovKST Rakovník10:5
1611. 02. 2017 15:00SKUŘ PlzeňUnion Plzeň0:10
1611. 02. 2017 15:00TJ Tatran SedlčanyTJ Lokomotiva Vršovice10:0
1611. 02. 2017 16:00TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czTJ Sokol Plzeň V.5:10
1611. 02. 2017 14:00TTC Elizza Praha CTJ Střížkov1:10
1611. 02. 2017 14:00TJ Sokol České BudějoviceTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV9:9
1725. 02. 2017 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVUnion Plzeň9:9
1725. 02. 2017 14:00TJ Sokol České BudějoviceSKUŘ Plzeň10:3
1725. 02. 2017 14:00KST RakovníkTJ Lokomotiva Vršovice10:2
1725. 02. 2017 15:00TJ ŠanovTJ Tatran Sedlčany8:10
1725. 02. 2017 15:00TJ StřížkovTJ Sokol Plzeň V.10:3
1725. 02. 2017 14:00TTC Elizza Praha CTJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz10:4
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol České BudějoviceUnion Plzeň3:10
1826. 02. 2017 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSKUŘ Plzeň10:1
1826. 02. 2017 10:00TJ ŠanovTJ Lokomotiva Vršovice10:2
1826. 02. 2017 10:00KST RakovníkTJ Tatran Sedlčany7:10
1819. 02. 2017 10:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Plzeň V.6:10
1826. 02. 2017 10:00TJ StřížkovTJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz10:0
1911. 03. 2017 15:00TJ StřížkovTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:6
1911. 03. 2017 14:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol České Budějovice10:7
1911. 03. 2017 16:00TJ Sokol Plzeň V.KST Rakovník6:10
1911. 03. 2017 16:00TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czTJ Šanov5:10
1911. 03. 2017 15:00TJ Lokomotiva VršoviceUnion Plzeň10:8
1911. 03. 2017 15:00TJ Tatran SedlčanySKUŘ Plzeň10:0
2012. 03. 2017 10:00TTC Elizza Praha CTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV2:10
2012. 03. 2017 10:00TJ StřížkovTJ Sokol České Budějovice10:8
2012. 03. 2017 10:00TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czKST Rakovník3:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Šanov10:6
2012. 03. 2017 10:00TJ Tatran SedlčanyUnion Plzeň10:2
2012. 03. 2017 10:00TJ Lokomotiva VršoviceSKUŘ Plzeň10:2
2125. 03. 2017 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Lokomotiva Vršovice10:1
2125. 03. 2017 14:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Tatran Sedlčany8:10
2125. 03. 2017 16:30Union PlzeňTJ Sokol Plzeň V.10:8
2125. 03. 2017 15:00SKUŘ PlzeňTJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz10:2
2125. 03. 2017 14:00KST RakovníkTJ Střížkov7:10
2125. 03. 2017 15:00TJ ŠanovTTC Elizza Praha C10:1
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Lokomotiva Vršovice10:4
2226. 03. 2017 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Tatran Sedlčany4:10
2226. 03. 2017 10:00SKUŘ PlzeňTJ Sokol Plzeň V.10:4
2226. 03. 2017 10:00Union PlzeňTJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz10:2
2226. 03. 2017 10:00TJ ŠanovTJ Střížkov10:4
2226. 03. 2017 10:00KST RakovníkTTC Elizza Praha C10:3
1/109. 04. 2017 10:00TJ Tatran SedlčanyUnion Plzeň9:5
1/229. 04. 2017 13:00Union PlzeňTJ Tatran Sedlčany6:9
3. liga mužů skupina B
124. 09. 2016 15:00SKST Baník MostSF SKK EL Niňo Praha E10:6
124. 09. 2016 15:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Sokol Michle Praha8:10
124. 09. 2016 15:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Liberec C8:10
124. 09. 2016 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěKMST Liberec B6:10
124. 09. 2016 10:30TTC Litoměřice BTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:6
124. 09. 2016 16:00TJ KrupkaTTC Brandýs nad Labem9:9
225. 09. 2016 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Michle Praha10:2
225. 09. 2016 10:00KST Jirkov TECHNOLINESF SKK EL Niňo Praha E10:7
225. 09. 2016 10:00TTC Bělá pod BezdězemKMST Liberec B10:6
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec C10:8
225. 09. 2016 10:00TTC Brandýs nad LabemTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.8:10
225. 09. 2016 10:00TJ KrupkaTTC Litoměřice B7:10
315. 10. 2016 15:00TTC Litoměřice BSKST Baník Most10:5
315. 10. 2016 15:00TTC Brandýs nad LabemKST Jirkov TECHNOLINE10:5
315. 10. 2016 15:00SKST Liberec CTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:2
315. 10. 2016 15:00KMST Liberec BTJ Krupka10:5
315. 10. 2016 15:00SF SKK EL Niňo Praha ETTC Bělá pod Bezdězem6:10
315. 10. 2016 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Sokol Mnichovo Hradiště8:10
416. 10. 2016 10:00TTC Litoměřice BKST Jirkov TECHNOLINE10:8
416. 10. 2016 10:00TTC Brandýs nad LabemSKST Baník Most2:10
416. 10. 2016 10:00SKST Liberec CTJ Krupka10:2
416. 10. 2016 10:00KMST Liberec BTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:3
416. 10. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Mnichovo Hradiště10:7
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Bělá pod Bezdězem10:8
529. 10. 2016 15:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.TJ Krupka10:2
529. 10. 2016 15:00TTC Litoměřice BTTC Brandýs nad Labem9:9
528. 10. 2016 10:00SKST Liberec CKMST Liberec B6:10
529. 10. 2016 15:00
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží Podbaba
SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Michle Praha4:10
529. 10. 2016 15:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:5
529. 10. 2016 15:00SKST Baník MostKST Jirkov TECHNOLINE10:1
612. 11. 2016 15:00SKST Baník MostTTC Bělá pod Bezdězem9:9
612. 11. 2016 15:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Sokol Mnichovo Hradiště10:2
612. 11. 2016 15:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.SF SKK EL Niňo Praha E10:8
612. 11. 2016 15:00TJ KrupkaTJ Sokol Michle Praha4:10
612. 11. 2016 15:00TTC Litoměřice BSKST Liberec C9:9
612. 11. 2016 14:00TTC Brandýs nad LabemKMST Liberec B10:7
713. 11. 2016 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Mnichovo Hradiště8:10
713. 11. 2016 10:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Bělá pod Bezdězem10:8
713. 11. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.TJ Sokol Michle Praha8:10
713. 11. 2016 10:00TJ KrupkaSF SKK EL Niňo Praha E3:10
713. 11. 2016 10:00TTC Litoměřice BKMST Liberec B10:5
713. 11. 2016 10:00TTC Brandýs nad LabemSKST Liberec C8:10
826. 11. 2016 15:00SKST Liberec CSKST Baník Most10:7
826. 11. 2016 15:00KMST Liberec BKST Jirkov TECHNOLINE9:9
826. 11. 2016 15:00SF SKK EL Niňo Praha ETTC Litoměřice B10:6
826. 11. 2016 15:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Brandýs nad Labem9:9
826. 11. 2016 15:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:5
826. 11. 2016 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Krupka10:0
927. 11. 2016 10:00SKST Liberec CKST Jirkov TECHNOLINE9:9
927. 11. 2016 10:00KMST Liberec BSKST Baník Most6:10
927. 11. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETTC Brandýs nad Labem10:5
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Litoměřice B7:10
927. 11. 2016 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Krupka10:2
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:4
1008. 12. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.SKST Baník Most7:10
1010. 12. 2016 15:00TJ KrupkaKST Jirkov TECHNOLINE4:10
1010. 12. 2016 15:00TTC Litoměřice BTTC Bělá pod Bezdězem10:4
1010. 12. 2016 14:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Mnichovo Hradiště7:10
1010. 12. 2016 15:00SKST Liberec CSF SKK EL Niňo Praha E9:9
1010. 12. 2016 15:00KMST Liberec BTJ Sokol Michle Praha6:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.KST Jirkov TECHNOLINE10:6
1111. 12. 2016 10:00TJ KrupkaSKST Baník Most3:10
1111. 12. 2016 10:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9
1111. 12. 2016 10:00TTC Brandýs nad LabemTTC Bělá pod Bezdězem4:10
1111. 12. 2016 10:00SKST Liberec CTJ Sokol Michle Praha9:9
1111. 12. 2016 10:00KMST Liberec BSF SKK EL Niňo Praha E7:10
1212. 01. 2017 18:00SKST Baník MostTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.7:10
1214. 01. 2017 15:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Krupka10:4
1214. 01. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Litoměřice B10:5
1214. 01. 2017 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Brandýs nad Labem10:3
1214. 01. 2017 17:30SF SKK EL Niňo Praha ESKST Liberec C10:7
1214. 01. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaKMST Liberec B10:2
1315. 01. 2017 10:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:7
1315. 01. 2017 10:00SKST Baník MostTJ Krupka10:2
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Litoměřice B9:9
1315. 01. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Brandýs nad Labem10:4
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Liberec C10:2
1315. 01. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha EKMST Liberec B10:1
1428. 01. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha ESKST Baník Most10:3
1428. 01. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaKST Jirkov TECHNOLINE10:4
1428. 01. 2017 15:00SKST Liberec CTTC Bělá pod Bezdězem3:10
1428. 01. 2017 15:00KMST Liberec BTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:7
1428. 01. 2017 15:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.TTC Litoměřice B10:7
1428. 01. 2017 14:00TTC Brandýs nad LabemTJ Krupka10:8
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Baník Most10:7
1529. 01. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha EKST Jirkov TECHNOLINE10:7
1529. 01. 2017 10:00KMST Liberec BTTC Bělá pod Bezdězem6:10
1529. 01. 2017 10:00SKST Liberec CTJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9
1529. 01. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.TTC Brandýs nad Labem10:8
1529. 01. 2017 10:00TTC Litoměřice BTJ Krupka10:2
1611. 02. 2017 15:00TJ KrupkaTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.6:10
1611. 02. 2017 14:00TTC Brandýs nad LabemTTC Litoměřice B10:8
1611. 02. 2017 15:00KMST Liberec BSKST Liberec C1:10
1611. 02. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaSF SKK EL Niňo Praha E10:3
1611. 02. 2017 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Bělá pod Bezdězem7:10
1611. 02. 2017 15:00KST Jirkov TECHNOLINESKST Baník Most10:4
1725. 02. 2017 15:00SKST Baník MostTTC Litoměřice B10:8
1725. 02. 2017 15:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Brandýs nad Labem10:2
1725. 02. 2017 15:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.SKST Liberec C6:10
1725. 02. 2017 15:00TJ KrupkaKMST Liberec B2:10
1725. 02. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemSF SKK EL Niňo Praha E10:6
1725. 02. 2017 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Michle Praha4:10
1826. 02. 2017 10:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Litoměřice B10:5
1826. 02. 2017 10:00SKST Baník MostTTC Brandýs nad Labem10:8
1826. 02. 2017 10:00TJ KrupkaSKST Liberec C4:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.KMST Liberec B10:6
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSF SKK EL Niňo Praha E10:5
1826. 02. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Michle Praha10:3
1911. 03. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Baník Most10:7
1911. 03. 2017 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěKST Jirkov TECHNOLINE10:1
1911. 03. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.9:9
1911. 03. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Krupka10:3
1911. 03. 2017 15:00SKST Liberec CTTC Litoměřice B9:9
1911. 03. 2017 15:00KMST Liberec BTTC Brandýs nad Labem10:3
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Baník Most10:3
2012. 03. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemKST Jirkov TECHNOLINE10:3
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:2
2012. 03. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Krupka10:2
2012. 03. 2017 10:00KMST Liberec BTTC Litoměřice B9:9
2012. 03. 2017 10:00SKST Liberec CTTC Brandýs nad Labem10:7
2125. 03. 2017 15:00SKST Baník MostSKST Liberec C6:10
2125. 03. 2017 15:00KST Jirkov TECHNOLINEKMST Liberec B10:4
2125. 03. 2017 15:00TTC Litoměřice BSF SKK EL Niňo Praha E10:0
2125. 03. 2017 15:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Michle Praha4:10
2125. 03. 2017 15:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.TTC Bělá pod Bezdězem9:9
2125. 03. 2017 15:00TJ KrupkaTJ Sokol Mnichovo Hradiště2:10
2226. 03. 2017 10:00KST Jirkov TECHNOLINESKST Liberec C10:3
2226. 03. 2017 10:00SKST Baník MostKMST Liberec B4:10
2226. 03. 2017 10:00TTC Brandýs nad LabemSF SKK EL Niňo Praha E10:6
2226. 03. 2017 10:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Michle Praha5:10
2226. 03. 2017 10:00TJ KrupkaTTC Bělá pod Bezdězem2:10
2226. 03. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.TJ Sokol Mnichovo Hradiště8:10
1/109. 04. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Michle Praha8:9
1/229. 04. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Bělá pod Bezdězem9:8
3. liga mužů skupina C
124. 09. 2016 16:30TJ Sokol ChrudimTJ Lokomotiva Pardubice10:3
124. 09. 2016 15:00DTJ - Slavia Hradec Králové CTJ Tesla Pardubice2:10
124. 09. 2016 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:1
124. 09. 2016 15:00TTC Kostelec nad OrlicíLoko Depo Liberec10:7
124. 09. 2016 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol PP Hradec Králové 2 C4:10
124. 09. 2016 15:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Stará Paka10:5
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol ChrudimTJ Tesla Pardubice8:10
225. 09. 2016 10:00DTJ - Slavia Hradec Králové CTJ Lokomotiva Pardubice4:10
225. 09. 2016 10:00TJ Jiskra HoliceLoko Depo Liberec10:3
225. 09. 2016 10:00TTC Kostelec nad OrlicíTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou6:10
225. 09. 2016 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Stará Paka10:3
225. 09. 2016 10:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C6:10
315. 10. 2016 10:30TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Sokol Chrudim10:1
315. 10. 2016 10:00DTJ - Slavia Hradec Králové CTJ Sokol Stará Paka5:10
315. 10. 2016 16:00
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, herna Loko Depo
TJ Bižuterie Jablonec nad NisouSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE6:10
315. 10. 2016 16:00Loko Depo LiberecST EUROMASTER Kolín B6:10
315. 10. 2016 15:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Jiskra Holice3:10
315. 10. 2016 15:00TJ Tesla PardubiceTTC Kostelec nad Orlicí10:5
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CDTJ - Slavia Hradec Králové C10:1
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol ChrudimTJ Sokol Stará Paka10:6
416. 10. 2016 10:00
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, herna Loko Depo
TJ Bižuterie Jablonec nad NisouST EUROMASTER Kolín B8:10
416. 10. 2016 10:00Loko Depo LiberecSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE6:10
416. 10. 2016 10:00TJ Lokomotiva PardubiceTTC Kostelec nad Orlicí6:10
416. 10. 2016 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Jiskra Holice10:3
525. 10. 2016 18:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEST EUROMASTER Kolín B7:10
522. 10. 2016 09:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Sokol Stará Paka9:9
525. 10. 2016 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouLoko Depo Liberec9:9
523. 10. 2016 10:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Tesla Pardubice5:10
529. 10. 2016 15:00TJ Jiskra HoliceTTC Kostelec nad Orlicí10:0
528. 10. 2016 16:00TJ Sokol ChrudimDTJ - Slavia Hradec Králové C10:8
612. 11. 2016 16:30TJ Sokol ChrudimTJ Jiskra Holice6:10
612. 11. 2016 10:30DTJ - Slavia Hradec Králové CTTC Kostelec nad Orlicí10:4
612. 11. 2016 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Lokomotiva Pardubice10:3
612. 11. 2016 15:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Tesla Pardubice10:8
612. 11. 2016 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:5
612. 11. 2016 15:00TJ Sokol Stará PakaLoko Depo Liberec10:8
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol ChrudimTTC Kostelec nad Orlicí10:3
711. 11. 2016 18:00DTJ - Slavia Hradec Králové CTJ Jiskra Holice4:10
713. 11. 2016 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Tesla Pardubice10:1
713. 11. 2016 10:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Lokomotiva Pardubice10:2
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CLoko Depo Liberec10:4
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Stará PakaTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:3
826. 11. 2016 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Sokol Chrudim10:4
826. 11. 2016 15:00Loko Depo LiberecDTJ - Slavia Hradec Králové C10:5
826. 11. 2016 15:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C2:10
826. 11. 2016 15:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Stará Paka6:10
826. 11. 2016 15:30TJ Jiskra HoliceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE9:9
826. 11. 2016 15:00TTC Kostelec nad OrlicíST EUROMASTER Kolín B5:10
927. 11. 2016 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouDTJ - Slavia Hradec Králové C10:8
927. 11. 2016 10:00Loko Depo LiberecTJ Sokol Chrudim9:9
927. 11. 2016 10:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Sokol Stará Paka3:10
927. 11. 2016 10:00
v herně TJ Tesla Pardubice
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Tesla Pardubice5:10
927. 11. 2016 10:00TJ Jiskra HoliceST EUROMASTER Kolín B10:7
927. 11. 2016 10:00TTC Kostelec nad OrlicíSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE8:10
1010. 12. 2016 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Chrudim10:4
1010. 12. 2016 15:00ST EUROMASTER Kolín BDTJ - Slavia Hradec Králové C10:6
1010. 12. 2016 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Jiskra Holice10:3
1010. 12. 2016 15:00TJ Sokol Stará PakaTTC Kostelec nad Orlicí10:0
1010. 12. 2016 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Lokomotiva Pardubice9:9
1010. 12. 2016 15:00Loko Depo LiberecTJ Tesla Pardubice9:9
1111. 12. 2016 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEDTJ - Slavia Hradec Králové C10:6
1111. 12. 2016 10:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Chrudim7:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTTC Kostelec nad Orlicí10:0
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Stará PakaTJ Jiskra Holice10:6
1111. 12. 2016 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Tesla Pardubice10:3
1111. 12. 2016 10:00Loko Depo LiberecTJ Lokomotiva Pardubice10:5
1214. 01. 2017 10:30TJ Sokol ChrudimSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:3
1214. 01. 2017 10:30DTJ - Slavia Hradec Králové CST EUROMASTER Kolín B7:10
1214. 01. 2017 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C9:9
1214. 01. 2017 15:00TTC Kostelec nad OrlicíTJ Sokol Stará Paka1:10
1214. 01. 2017 15:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:7
1214. 01. 2017 15:00TJ Tesla PardubiceLoko Depo Liberec4:10
1313. 01. 2017 18:00DTJ - Slavia Hradec Králové CSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE6:10
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol ChrudimST EUROMASTER Kolín B10:7
1315. 01. 2017 10:00TTC Kostelec nad OrlicíTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C6:10
1315. 01. 2017 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol Stará Paka10:4
1315. 01. 2017 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:0
1315. 01. 2017 10:00TJ Lokomotiva PardubiceLoko Depo Liberec5:10
1428. 01. 2017 15:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Sokol Chrudim3:10
1428. 01. 2017 15:00TJ Tesla PardubiceDTJ - Slavia Hradec Králové C6:10
1428. 01. 2017 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Jiskra Holice4:10
1428. 01. 2017 15:00Loko Depo LiberecTTC Kostelec nad Orlicí10:1
1428. 01. 2017 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:6
1428. 01. 2017 15:00TJ Sokol Stará PakaST EUROMASTER Kolín B10:0
1529. 01. 2017 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Chrudim5:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Lokomotiva PardubiceDTJ - Slavia Hradec Králové C5:10
1529. 01. 2017 10:00Loko Depo LiberecTJ Jiskra Holice1:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTTC Kostelec nad Orlicí10:0
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Stará PakaSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE8:10
1529. 01. 2017 10:00
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CST EUROMASTER Kolín B10:4
1611. 02. 2017 15:00ST EUROMASTER Kolín BSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE7:10
1603. 02. 2017 18:00TJ Sokol Stará PakaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C6:10
1609. 02. 2017 18:00Loko Depo LiberecTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou9:9
1607. 02. 2017 18:00TJ Tesla PardubiceTJ Lokomotiva Pardubice10:5
1611. 02. 2017 15:00TTC Kostelec nad OrlicíTJ Jiskra Holice0:10
1611. 02. 2017 15:00DTJ - Slavia Hradec Králové CTJ Sokol Chrudim2:10
1725. 02. 2017 16:30TJ Sokol ChrudimTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C9:9
1725. 02. 2017 15:00TJ Sokol Stará PakaDTJ - Slavia Hradec Králové C10:3
1725. 02. 2017 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:3
1725. 02. 2017 15:00ST EUROMASTER Kolín BLoko Depo Liberec10:6
1714. 02. 2017 18:30TJ Jiskra HoliceTJ Lokomotiva Pardubice10:1
1725. 02. 2017 15:00TTC Kostelec nad OrlicíTJ Tesla Pardubice8:10
1824. 02. 2017 18:00DTJ - Slavia Hradec Králové CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C1:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Stará PakaTJ Sokol Chrudim10:5
1826. 02. 2017 10:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:5
1826. 02. 2017 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINELoko Depo Liberec10:5
1826. 02. 2017 10:00TTC Kostelec nad OrlicíTJ Lokomotiva Pardubice9:9
1821. 02. 2017 18:00TJ Jiskra HoliceTJ Tesla Pardubice10:4
1911. 03. 2017 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol Chrudim10:2
1909. 03. 2017 18:00TTC Kostelec nad OrlicíDTJ - Slavia Hradec Králové C4:10
1911. 03. 2017 15:00TJ Lokomotiva PardubiceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE1:10
1911. 03. 2017 15:00TJ Tesla PardubiceST EUROMASTER Kolín B10:7
1911. 03. 2017 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C4:10
1911. 03. 2017 15:00Loko Depo LiberecTJ Sokol Stará Paka7:10
2012. 03. 2017 10:00TTC Kostelec nad OrlicíTJ Sokol Chrudim10:7
2012. 03. 2017 10:00TJ Jiskra HoliceDTJ - Slavia Hradec Králové C10:0
2012. 03. 2017 10:00TJ Tesla PardubiceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE6:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Lokomotiva PardubiceST EUROMASTER Kolín B5:10
2012. 03. 2017 10:00Loko Depo LiberecTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C3:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Sokol Stará Paka6:10
2125. 03. 2017 16:30TJ Sokol ChrudimTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:7
2125. 03. 2017 15:00DTJ - Slavia Hradec Králové CLoko Depo Liberec8:10
2125. 03. 2017 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Lokomotiva Pardubice10:4
2125. 03. 2017 15:00TJ Sokol Stará PakaTJ Tesla Pardubice1:10
2125. 03. 2017 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Jiskra Holice10:8
2125. 03. 2017 15:00ST EUROMASTER Kolín BTTC Kostelec nad Orlicí10:3
2226. 03. 2017 10:00DTJ - Slavia Hradec Králové CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou7:10
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol ChrudimLoko Depo Liberec10:2
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol Stará PakaTJ Lokomotiva Pardubice10:0
2226. 03. 2017 10:00
v herně TJ Tesla Pardubice
TJ Tesla PardubiceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C7:10
2226. 03. 2017 10:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Jiskra Holice10:5
2226. 03. 2017 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETTC Kostelec nad Orlicí10:4
1/108. 04. 2017 15:30TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE9:3
1/209. 04. 2017 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol PP Hradec Králové 2 C3:9
3. liga mužů skupina D
124. 09. 2016 15:00SKST Mart Hodonín BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov7:10
124. 09. 2016 10:30SKST Mart Hodonín CTJ Holásky10:4
124. 09. 2016 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Studená10:6
124. 09. 2016 15:00TTC Koral TišnovTJ Jiskra Havlíčkův Brod5:10
124. 09. 2016 14:00TJ Sokol VracovTJ Jiskra Litomyšl10:2
124. 09. 2016 15:00TJ Baník MikulčiceTJ Žďár nad Sázavou10:5
223. 09. 2016 18:00SKST Mart Hodonín BTJ Holásky10:4
225. 09. 2016 10:00SKST Mart Hodonín CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:4
225. 09. 2016 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Jiskra Havlíčkův Brod7:10
225. 09. 2016 10:00TTC Koral TišnovTJ Sokol Studená7:10
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol VracovTJ Žďár nad Sázavou10:4
225. 09. 2016 10:00TJ Baník MikulčiceTJ Jiskra Litomyšl10:4
315. 10. 2016 15:00TJ Jiskra LitomyšlSKST Mart Hodonín B10:6
315. 10. 2016 14:00TJ Žďár nad SázavouSKST Mart Hodonín C2:10
315. 10. 2016 15:00TJ Sokol StudenáTJ Sokol Vracov10:5
315. 10. 2016 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Baník Mikulčice10:7
315. 10. 2016 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTTC Moravská Slavia Brno C3:10
315. 10. 2016 15:00
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň
TJ HoláskyTTC Koral Tišnov9:9
416. 10. 2016 10:00TJ Jiskra LitomyšlSKST Mart Hodonín C7:10
416. 10. 2016 10:00TJ Žďár nad SázavouSKST Mart Hodonín B10:4
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol StudenáTJ Baník Mikulčice10:0
416. 10. 2016 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Sokol Vracov10:2
416. 10. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTTC Koral Tišnov10:4
416. 10. 2016 10:00TJ HoláskyTTC Moravská Slavia Brno C9:9
529. 10. 2016 14:00TJ Sokol VracovTJ Baník Mikulčice10:7
529. 10. 2016 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Žďár nad Sázavou10:5
529. 10. 2016 15:00TJ Sokol StudenáTJ Jiskra Havlíčkův Brod9:9
528. 10. 2016 19:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Holásky7:10
529. 10. 2016 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTTC Koral Tišnov9:9
521. 09. 2016 18:30SKST Mart Hodonín BSKST Mart Hodonín C10:8
612. 11. 2016 15:00SKST Mart Hodonín BTTC Moravská Slavia Brno C10:6
612. 11. 2016 10:30SKST Mart Hodonín CTTC Koral Tišnov10:0
612. 11. 2016 14:00TJ Sokol VracovKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:8
612. 11. 2016 15:00TJ Baník MikulčiceTJ Holásky10:5
612. 11. 2016 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Sokol Studená9:9
612. 11. 2016 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:4
711. 11. 2016 18:00SKST Mart Hodonín BTTC Koral Tišnov10:5
713. 11. 2016 10:00SKST Mart Hodonín CTTC Moravská Slavia Brno C10:0
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol VracovTJ Holásky9:9
713. 11. 2016 10:00TJ Baník MikulčiceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:4
713. 11. 2016 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Havlíčkův Brod7:10
713. 11. 2016 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Studená9:9
826. 11. 2016 15:00TJ Sokol StudenáSKST Mart Hodonín B10:3
826. 11. 2016 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodSKST Mart Hodonín C5:10
826. 11. 2016 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Jiskra Litomyšl10:6
826. 11. 2016 15:00
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň Zámek Belcredi
TJ HoláskyTJ Žďár nad Sázavou10:6
826. 11. 2016 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Vracov10:4
826. 11. 2016 15:00TTC Koral TišnovTJ Baník Mikulčice8:10
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol StudenáSKST Mart Hodonín C5:10
927. 11. 2016 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodSKST Mart Hodonín B10:3
927. 11. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Žďár nad Sázavou9:9
927. 11. 2016 10:00TJ HoláskyTJ Jiskra Litomyšl10:7
927. 11. 2016 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Baník Mikulčice9:9
927. 11. 2016 10:00TTC Koral TišnovTJ Sokol Vracov9:9
1010. 12. 2016 14:00TJ Sokol VracovSKST Mart Hodonín B9:9
1010. 12. 2016 15:00TJ Baník MikulčiceSKST Mart Hodonín C1:10
1010. 12. 2016 15:00TJ Jiskra LitomyšlTTC Moravská Slavia Brno C10:1
1010. 12. 2016 14:00TJ Žďár nad SázavouTTC Koral Tišnov10:4
1010. 12. 2016 15:00TJ Sokol StudenáKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:2
1010. 12. 2016 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Holásky0:10wo
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol VracovSKST Mart Hodonín C1:10
1108. 12. 2016 18:30
v herně SKST Hodonín
TJ Baník MikulčiceSKST Mart Hodonín B10:8
1111. 12. 2016 10:00TJ Jiskra LitomyšlTTC Koral Tišnov10:4
1111. 12. 2016 10:00TJ Žďár nad SázavouTTC Moravská Slavia Brno C8:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol StudenáTJ Holásky9:9
1111. 12. 2016 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodKST Sokol Znojmo-Orel Únanov4:10
1213. 01. 2017 18:30SKST Mart Hodonín BTJ Sokol Vracov10:5
1214. 01. 2017 10:30SKST Mart Hodonín CTJ Baník Mikulčice10:3
1214. 01. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Jiskra Litomyšl8:10
1214. 01. 2017 15:00TTC Koral TišnovTJ Žďár nad Sázavou6:10
1214. 01. 2017 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sokol Studená4:10
1214. 01. 2017 15:00TJ HoláskyTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:3
1315. 01. 2017 10:00SKST Mart Hodonín CTJ Sokol Vracov10:2
1312. 01. 2017 18:30SKST Mart Hodonín BTJ Baník Mikulčice10:6
1315. 01. 2017 10:00TTC Koral TišnovTJ Jiskra Litomyšl8:10
1315. 01. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Žďár nad Sázavou4:10
1315. 01. 2017 10:00TJ HoláskyTJ Sokol Studená10:5
1315. 01. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Jiskra Havlíčkův Brod6:10
1428. 01. 2017 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovSKST Mart Hodonín B6:10
1428. 01. 2017 15:00TJ HoláskySKST Mart Hodonín C9:9
1428. 01. 2017 15:00TJ Sokol StudenáTTC Moravská Slavia Brno C10:2
1428. 01. 2017 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTTC Koral Tišnov10:5
1428. 01. 2017 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Sokol Vracov10:2
1428. 01. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Baník Mikulčice10:7
1529. 01. 2017 10:00TJ HoláskySKST Mart Hodonín B6:10
1529. 01. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovSKST Mart Hodonín C9:9
1529. 01. 2017 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTTC Moravská Slavia Brno C10:6
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol StudenáTTC Koral Tišnov10:2
1529. 01. 2017 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Vracov10:0
1529. 01. 2017 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Baník Mikulčice7:10
1611. 02. 2017 15:00TJ Baník MikulčiceTJ Sokol Vracov10:2
1611. 02. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Jiskra Litomyšl10:6
1611. 02. 2017 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Sokol Studená2:10
1611. 02. 2017 15:00
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň
TJ HoláskyKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:5
1604. 02. 2017 15:00TTC Koral TišnovTTC Moravská Slavia Brno C10:6
1622. 09. 2016 18:30SKST Mart Hodonín CSKST Mart Hodonín B10:7
1725. 02. 2017 15:00SKST Mart Hodonín BTJ Jiskra Litomyšl7:10
1725. 02. 2017 10:30SKST Mart Hodonín CTJ Žďár nad Sázavou10:1
1725. 02. 2017 14:00
Mikulčice 506, 69619
TJ Sokol VracovTJ Sokol Studená2:10
1725. 02. 2017 15:00TJ Baník MikulčiceTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:8
1725. 02. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:6
1725. 02. 2017 15:00TTC Koral TišnovTJ Holásky6:10
1826. 02. 2017 10:00SKST Mart Hodonín CTJ Jiskra Litomyšl10:6
1824. 02. 2017 18:00SKST Mart Hodonín BTJ Žďár nad Sázavou9:9
1826. 02. 2017 10:00TJ Baník MikulčiceTJ Sokol Studená7:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol VracovTJ Jiskra Havlíčkův Brod4:10
1826. 02. 2017 10:00TTC Koral TišnovKST Sokol Znojmo-Orel Únanov5:10
1826. 02. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Holásky10:8
1911. 03. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno CSKST Mart Hodonín B9:9
1911. 03. 2017 15:00TTC Koral TišnovSKST Mart Hodonín C3:10
1911. 03. 2017 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sokol Vracov10:8
1911. 03. 2017 15:00TJ HoláskyTJ Baník Mikulčice8:10
1911. 03. 2017 15:00TJ Sokol StudenáTJ Jiskra Litomyšl10:7
1911. 03. 2017 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Žďár nad Sázavou10:6
2009. 03. 2017 17:30TTC Koral TišnovSKST Mart Hodonín B9:9
2010. 03. 2017 18:00TTC Moravská Slavia Brno CSKST Mart Hodonín C3:10
2012. 03. 2017 10:00TJ HoláskyTJ Sokol Vracov10:3
2012. 03. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Baník Mikulčice9:9
2012. 03. 2017 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Litomyšl10:5
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol StudenáTJ Žďár nad Sázavou6:10
2125. 03. 2017 15:00SKST Mart Hodonín BTJ Sokol Studená10:5
2125. 03. 2017 10:30SKST Mart Hodonín CTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:4
2125. 03. 2017 15:00TJ Jiskra LitomyšlKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:5
2125. 03. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Holásky10:3
2125. 03. 2017 14:00TJ Sokol VracovTTC Moravská Slavia Brno C4:10
2125. 03. 2017 15:00TJ Baník MikulčiceTTC Koral Tišnov10:8
2226. 03. 2017 10:00SKST Mart Hodonín CTJ Sokol Studená10:1
2224. 03. 2017 18:00SKST Mart Hodonín BTJ Jiskra Havlíčkův Brod9:9
2226. 03. 2017 10:00TJ Žďár nad SázavouKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:7
2226. 03. 2017 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Holásky9:9
2226. 03. 2017 10:00TJ Baník MikulčiceTTC Moravská Slavia Brno C10:5
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol VracovTTC Koral Tišnov10:5
1/108. 04. 2017 16:00SKST Mart Hodonín CTJ Sokol Studená9:4
1/229. 04. 2017 15:00TJ Sokol StudenáSKST Mart Hodonín C6:9
3. liga mužů skupina E
124. 09. 2016 14:00KST Slezan OpavaTJ DDM Valašské Meziříčí7:10
124. 09. 2016 14:00TTC Siko Orlová BTJ Rožnov pod Radhoštěm10:3
125. 09. 2016 15:00TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Chropyně9:9
124. 09. 2016 14:00TJ Sokol BrušperkTTC Pramet Šumperk7:10
124. 09. 2016 14:00TTC Poruba OstravaTJ Sokol Šarovy8:10
124. 09. 2016 14:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Kostelec10:1
225. 09. 2016 10:00KST Slezan OpavaTJ Rožnov pod Radhoštěm10:1
225. 09. 2016 10:00TTC Siko Orlová BTJ DDM Valašské Meziříčí5:10
223. 09. 2016 18:00TJ Slezan Frýdek-MístekTTC Pramet Šumperk10:6
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol BrušperkTJ Chropyně6:10
225. 09. 2016 10:00TTC Poruba OstravaTJ Sokol Kostelec10:5
225. 09. 2016 10:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Šarovy10:3
315. 10. 2016 14:00TJ Sokol ŠarovyKST Slezan Opava1:10
315. 10. 2016 15:00TJ Sokol KostelecTTC Siko Orlová B1:10
315. 10. 2016 14:00TJ ChropyněTTC Poruba Ostrava7:10
315. 10. 2016 15:00TTC Pramet ŠumperkTJ Ostrava KST D9:9
307. 10. 2016 18:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Slezan Frýdek-Místek9:9
315. 10. 2016 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Brušperk9:9
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol ŠarovyTTC Siko Orlová B5:10
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol KostelecKST Slezan Opava7:10
416. 10. 2016 10:00TJ ChropyněTJ Ostrava KST D10:7
416. 10. 2016 10:00TTC Pramet ŠumperkTTC Poruba Ostrava6:10
416. 10. 2016 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Sokol Brušperk10:4
416. 10. 2016 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Slezan Frýdek-Místek9:9
529. 10. 2016 11:00TTC Poruba OstravaTJ Ostrava KST D10:6
529. 10. 2016 14:00TJ Sokol ŠarovyTJ Sokol Kostelec9:9
529. 10. 2016 14:00TJ ChropyněTTC Pramet Šumperk10:7
529. 10. 2016 14:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Rožnov pod Radhoštěm7:10
529. 10. 2016 15:00TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Sokol Brušperk10:8
529. 10. 2016 14:00KST Slezan OpavaTTC Siko Orlová B7:10
612. 11. 2016 14:00KST Slezan OpavaTJ Slezan Frýdek-Místek10:6
612. 11. 2016 14:00TTC Siko Orlová BTJ Sokol Brušperk10:2
612. 11. 2016 14:00TTC Poruba OstravaTJ DDM Valašské Meziříčí9:9
612. 11. 2016 14:00TJ Ostrava KST DTJ Rožnov pod Radhoštěm10:5
612. 11. 2016 14:00TJ Sokol ŠarovyTJ Chropyně10:5
612. 11. 2016 15:00TJ Sokol KostelecTTC Pramet Šumperk2:10
713. 11. 2016 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Brušperk10:2
713. 11. 2016 10:00TTC Siko Orlová BTJ Slezan Frýdek-Místek10:3
713. 11. 2016 10:00TTC Poruba OstravaTJ Rožnov pod Radhoštěm10:0
713. 11. 2016 10:00TJ Ostrava KST DTJ DDM Valašské Meziříčí8:10
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol ŠarovyTTC Pramet Šumperk10:3
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol KostelecTJ Chropyně10:7
826. 11. 2016 14:00TJ ChropyněKST Slezan Opava9:9
826. 11. 2016 15:00TTC Pramet ŠumperkTTC Siko Orlová B5:10
826. 11. 2016 14:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Sokol Šarovy10:6
826. 11. 2016 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Kostelec4:10
826. 11. 2016 15:00TJ Slezan Frýdek-MístekTTC Poruba Ostrava8:10
826. 11. 2016 14:00TJ Sokol BrušperkTJ Ostrava KST D10:5
927. 11. 2016 10:00TJ ChropyněTTC Siko Orlová B7:10
927. 11. 2016 10:00TTC Pramet ŠumperkKST Slezan Opava3:10
927. 11. 2016 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Sokol Kostelec10:2
927. 11. 2016 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Šarovy6:10
927. 11. 2016 10:00TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Ostrava KST D10:2
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol BrušperkTTC Poruba Ostrava9:9
1010. 12. 2016 17:30TTC Poruba OstravaKST Slezan Opava10:3
1010. 12. 2016 17:30TJ Ostrava KST DTTC Siko Orlová B3:10
1010. 12. 2016 14:00TJ Sokol ŠarovyTJ Slezan Frýdek-Místek7:10
1010. 12. 2016 15:00TJ Sokol KostelecTJ Sokol Brušperk6:10
1010. 12. 2016 14:00TJ ChropyněTJ DDM Valašské Meziříčí10:2
1010. 12. 2016 15:00TTC Pramet ŠumperkTJ Rožnov pod Radhoštěm10:5
1111. 12. 2016 10:00TTC Poruba OstravaTTC Siko Orlová B2:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Ostrava KST DKST Slezan Opava4:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol ŠarovyTJ Sokol Brušperk10:6
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol KostelecTJ Slezan Frýdek-Místek4:10
1111. 12. 2016 10:00TJ ChropyněTJ Rožnov pod Radhoštěm10:7
1111. 12. 2016 10:00TTC Pramet ŠumperkTJ DDM Valašské Meziříčí6:10
1214. 01. 2017 14:00KST Slezan OpavaTTC Poruba Ostrava10:5
1214. 01. 2017 14:00TTC Siko Orlová BTJ Ostrava KST D10:3
1214. 01. 2017 15:00TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Sokol Šarovy10:8
1214. 01. 2017 14:00TJ Sokol BrušperkTJ Sokol Kostelec10:8
1214. 01. 2017 14:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Chropyně8:10
1214. 01. 2017 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTTC Pramet ŠumperkWO
1315. 01. 2017 10:00TTC Siko Orlová BTTC Poruba Ostrava10:4
1315. 01. 2017 10:00KST Slezan OpavaTJ Ostrava KST D10:1
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol BrušperkTJ Sokol Šarovy7:10
1315. 01. 2017 10:00TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Sokol Kostelec9:9
1315. 01. 2017 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Chropyně10:6
1315. 01. 2017 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC Pramet Šumperk10:0
1428. 01. 2017 09:00TJ DDM Valašské MeziříčíKST Slezan Opava10:8
1427. 01. 2017 17:30TJ Rožnov pod RadhoštěmTTC Siko Orlová B9:9
1428. 01. 2017 14:00TJ ChropyněTJ Slezan Frýdek-Místek5:10
1428. 01. 2017 15:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Brušperk10:5
1428. 01. 2017 14:00TJ Sokol ŠarovyTTC Poruba Ostrava9:9
1428. 01. 2017 15:00TJ Sokol KostelecTJ Ostrava KST D9:9
1529. 01. 2017 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmKST Slezan Opava2:10
1529. 01. 2017 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC Siko Orlová B8:10
1529. 01. 2017 10:00TTC Pramet ŠumperkTJ Slezan Frýdek-Místek7:10
1529. 01. 2017 10:00TJ ChropyněTJ Sokol Brušperk10:4
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol KostelecTTC Poruba Ostrava10:7
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol ŠarovyTJ Ostrava KST D10:1
1611. 02. 2017 14:00TJ Ostrava KST DTTC Poruba Ostrava10:7
1611. 02. 2017 15:00TJ Sokol KostelecTJ Sokol Šarovy4:10
1611. 02. 2017 15:00TTC Pramet ŠumperkTJ Chropyně10:4
1611. 02. 2017 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ DDM Valašské Meziříčí6:10
1611. 02. 2017 14:00TJ Sokol BrušperkTJ Slezan Frýdek-Místek3:10
1611. 02. 2017 14:00TTC Siko Orlová BKST Slezan Opava10:7
1725. 02. 2017 14:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Šarovy10:8
1725. 02. 2017 14:00TTC Siko Orlová BTJ Sokol Kostelec10:1
1725. 02. 2017 14:00TTC Poruba OstravaTJ Chropyně10:4
1725. 02. 2017 13:00TJ Ostrava KST DTTC Pramet Šumperk8:10
1725. 02. 2017 15:00TJ Slezan Frýdek-MístekTJ DDM Valašské Meziříčí10:0
1725. 02. 2017 14:00TJ Sokol BrušperkTJ Rožnov pod Radhoštěm9:9
1826. 02. 2017 10:00TTC Siko Orlová BTJ Sokol Šarovy8:10
1826. 02. 2017 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Kostelec10:5
1826. 02. 2017 10:00TJ Ostrava KST DTJ Chropyně5:10
1826. 02. 2017 10:00TTC Poruba OstravaTTC Pramet Šumperk10:2
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol BrušperkTJ DDM Valašské Meziříčí6:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Rožnov pod Radhoštěm10:1
1911. 03. 2017 15:00TJ Slezan Frýdek-MístekKST Slezan Opava5:10
1911. 03. 2017 14:00TJ Sokol BrušperkTTC Siko Orlová B1:10
1911. 03. 2017 14:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC Poruba Ostrava10:4
1911. 03. 2017 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Ostrava KST D6:10
1911. 03. 2017 14:00TJ ChropyněTJ Sokol Šarovy9:9
1911. 03. 2017 15:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Kostelec10:8
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol BrušperkKST Slezan Opava5:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Slezan Frýdek-MístekTTC Siko Orlová B10:5
2012. 03. 2017 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTTC Poruba Ostrava1:10
2001. 03. 2017 18:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Ostrava KST D9:9
2012. 03. 2017 10:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Šarovy10:8
2012. 03. 2017 10:00TJ ChropyněTJ Sokol Kostelec6:10
2125. 03. 2017 14:00KST Slezan OpavaTJ Chropyně10:3
2125. 03. 2017 14:00TTC Siko Orlová BTTC Pramet Šumperk10:3
2125. 03. 2017 14:00TJ Sokol ŠarovyTJ DDM Valašské Meziříčí10:4
2125. 03. 2017 15:00TJ Sokol KostelecTJ Rožnov pod Radhoštěm10:7
2125. 03. 2017 14:00TTC Poruba OstravaTJ Slezan Frýdek-Místek10:6
2125. 03. 2017 14:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Brušperk10:7
2225. 03. 2017 08:30TTC Siko Orlová BTJ Chropyně10:0
2226. 03. 2017 09:00KST Slezan OpavaTTC Pramet Šumperk10:1
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol KostelecTJ DDM Valašské Meziříčí3:10
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol ŠarovyTJ Rožnov pod Radhoštěm10:2
2226. 03. 2017 10:00TJ Ostrava KST DTJ Slezan Frýdek-Místek10:0wo
2226. 03. 2017 10:00TTC Poruba OstravaTJ Sokol Brušperk10:4
1/109. 04. 2017 10:00TTC Siko Orlová BKST Slezan Opava9:0wo
1/229. 04. 2017 15:00KST Slezan OpavaTTC Siko Orlová B0:9wo
Kvalifikace o 3LM 2017/18
106. 05. 2017 10:00TJ Sokol Brno I ATTC Brandýs nad Labem "B"10:8
213. 05. 2017 15:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Brno I A3:9
Extraliga žen
117. 09. 2016 16:30SKST VlašimTJ Sokol Nusle Praha2:6
117. 09. 2016 17:00SK DobréMSK Gumotex Břeclav1:6
117. 09. 2016 17:00SVS Hradec KrálovéTT Moravský Krumlov2:6
117. 09. 2016 14:00SKST Mart Hodonín ACDU SPORT - ST Ostrava6:3
117. 09. 2016 14:00SKST Mart Hodonín BKST BOKA Hluk5:5
216. 09. 2016 18:00SK DobréTT Moravský Krumlov4:6
218. 09. 2016 10:00SVS Hradec KrálovéMSK Gumotex Břeclav1:6
218. 09. 2016 10:00SKST Mart Hodonín AKST BOKA Hluk6:1
218. 09. 2016 10:00SKST Mart Hodonín BCDU SPORT - ST Ostrava3:6
330. 09. 2016 12:30KST BOKA HlukCDU SPORT - ST Ostrava2:6
329. 10. 2016 15:00MSK Gumotex BřeclavSKST Mart Hodonín A0:6
329. 10. 2016 11:00TT Moravský KrumlovSKST Mart Hodonín B6:3
302. 10. 2016 09:00TJ Sokol Nusle PrahaSK Dobré5:5
330. 09. 2016 18:00
Sportovní 1570 (nad čerpací stanicí Benzina), Vlašim
SKST VlašimSVS Hradec Králové3:6
428. 10. 2016 18:30TT Moravský KrumlovSKST Mart Hodonín A6:2
428. 10. 2016 18:00MSK Gumotex BřeclavSKST Mart Hodonín B6:1
401. 10. 2016 16:30
Sportovní 1570 (nad čerpací stanicí Benzina), Vlašim
SKST VlašimSK Dobré5:5
401. 10. 2016 13:30TJ Sokol Nusle PrahaSVS Hradec Králové5:5
515. 10. 2016 17:00SK DobréSVS Hradec Králové4:6
515. 10. 2016 10:30SKST Mart Hodonín BSKST Vlašim6:1
515. 10. 2016 16:00SKST Mart Hodonín ATJ Sokol Nusle Praha6:1
515. 10. 2016 17:30CDU SPORT - ST OstravaTT Moravský Krumlov2:6
515. 10. 2016 15:00KST BOKA HlukMSK Gumotex Břeclav1:6
614. 10. 2016 19:00SKST Mart Hodonín ASKST Vlašim6:0
616. 10. 2016 10:00SKST Mart Hodonín BTJ Sokol Nusle Praha5:5
614. 10. 2016 18:00KST BOKA HlukTT Moravský Krumlov1:6
616. 10. 2016 10:30CDU SPORT - ST OstravaMSK Gumotex Břeclav3:6
712. 11. 2016 18:00TT Moravský KrumlovMSK Gumotex Břeclav5:5
713. 11. 2016 09:00TJ Sokol Nusle PrahaKST BOKA Hluk6:4
711. 11. 2016 18:00SKST VlašimCDU SPORT - ST Ostrava0:6
717. 11. 2016 11:00SVS Hradec KrálovéSKST Mart Hodonín A0:6
712. 11. 2016 17:00SK DobréSKST Mart Hodonín B6:2
812. 11. 2016 16:30SKST VlašimKST BOKA Hluk6:3
812. 11. 2016 13:00TJ Sokol Nusle PrahaCDU SPORT - ST Ostrava1:6
817. 11. 2016 17:00SK DobréSKST Mart Hodonín A1:6
813. 11. 2016 10:00SVS Hradec KrálovéSKST Mart Hodonín B3:6
930. 08. 2016 12:30SKST Mart Hodonín ASKST Mart Hodonín B6:0
904. 12. 2016 10:30CDU SPORT - ST OstravaSK Dobré6:2
902. 12. 2016 18:00KST BOKA HlukSVS Hradec Králové4:6
902. 12. 2016 18:00MSK Gumotex BřeclavSKST Vlašim6:0
902. 12. 2016 18:00TT Moravský KrumlovTJ Sokol Nusle Praha6:1
1003. 12. 2016 15:00KST BOKA HlukSK Dobré3:6
1003. 12. 2016 17:30CDU SPORT - ST OstravaSVS Hradec Králové6:4
1003. 12. 2016 18:00TT Moravský KrumlovSKST Vlašim6:0
1003. 12. 2016 10:30MSK Gumotex BřeclavTJ Sokol Nusle Praha6:0
1114. 01. 2017 15:00TJ Sokol Nusle PrahaSKST Vlašim6:3
1113. 01. 2017 18:00MSK Gumotex BřeclavSK Dobré6:3
1113. 01. 2017 18:00TT Moravský KrumlovSVS Hradec Králové6:0
1114. 01. 2017 17:30CDU SPORT - ST OstravaSKST Mart Hodonín A1:6
1114. 01. 2017 15:00KST BOKA HlukSKST Mart Hodonín B6:4
1214. 01. 2017 18:00TT Moravský KrumlovSK Dobré6:4
1214. 01. 2017 17:00MSK Gumotex BřeclavSVS Hradec Králové6:0
1213. 01. 2017 18:00KST BOKA HlukSKST Mart Hodonín A1:6
1215. 01. 2017 10:30CDU SPORT - ST OstravaSKST Mart Hodonín B4:6
1311. 02. 2017 17:30CDU SPORT - ST OstravaKST BOKA Hluk6:2
1311. 02. 2017 14:00
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, 69603 Dubňany
SKST Mart Hodonín AMSK Gumotex Břeclav6:4
1311. 02. 2017 14:00
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, 69603 Dubňany
SKST Mart Hodonín BTT Moravský Krumlov1:6
1311. 02. 2017 17:00SK DobréTJ Sokol Nusle Praha6:2
1311. 02. 2017 15:00SVS Hradec KrálovéSKST Vlašim5:5
1412. 02. 2017 10:00
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, 69603 Dubňany
SKST Mart Hodonín ATT Moravský Krumlov6:2
1412. 02. 2017 10:00
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, 69603 Dubňany
SKST Mart Hodonín BMSK Gumotex Břeclav1:6
1411. 02. 2017 10:00SK DobréSKST Vlašim6:1
1412. 02. 2017 10:00SVS Hradec KrálovéTJ Sokol Nusle Praha6:2
1525. 02. 2017 17:00SVS Hradec KrálovéSK Dobré2:6
1524. 02. 2017 18:00SKST VlašimSKST Mart Hodonín B5:5
1526. 02. 2017 15:00TJ Sokol Nusle PrahaSKST Mart Hodonín A2:6
1524. 02. 2017 18:00TT Moravský KrumlovCDU SPORT - ST Ostrava6:4
1524. 02. 2017 18:00MSK Gumotex BřeclavKST BOKA Hluk6:0
1625. 02. 2017 16:30SKST VlašimSKST Mart Hodonín A0:6
1625. 02. 2017 15:00TJ Sokol Nusle PrahaSKST Mart Hodonín B1:6
1625. 02. 2017 18:00TT Moravský KrumlovKST BOKA Hluk6:1
1625. 02. 2017 16:00MSK Gumotex BřeclavCDU SPORT - ST Ostrava6:2
1710. 03. 2017 18:00MSK Gumotex BřeclavTT Moravský Krumlov5:5
1712. 03. 2017 10:00KST BOKA HlukTJ Sokol Nusle Praha6:2
1712. 03. 2017 10:30CDU SPORT - ST OstravaSKST Vlašim6:1
1711. 03. 2017 16:00SKST Mart Hodonín ASVS Hradec Králové6:0
1711. 03. 2017 16:00SKST Mart Hodonín BSK Dobré6:4
1811. 03. 2017 15:00KST BOKA HlukSKST Vlašim6:1
1811. 03. 2017 17:30CDU SPORT - ST OstravaTJ Sokol Nusle Praha6:1
1812. 03. 2017 10:00SKST Mart Hodonín ASK Dobré6:3
1812. 03. 2017 10:00SKST Mart Hodonín BSVS Hradec Králové6:1
1930. 08. 2016 14:00SKST Mart Hodonín BSKST Mart Hodonín A1:6
1925. 03. 2017 17:00SK DobréCDU SPORT - ST Ostrava2:6
1925. 03. 2017 17:00SVS Hradec KrálovéKST BOKA Hluk3:6
1924. 03. 2017 18:00SKST VlašimMSK Gumotex Břeclav0:6
1926. 03. 2017 10:00TJ Sokol Nusle PrahaTT Moravský Krumlov0:6
2026. 03. 2017 14:30SK DobréKST BOKA Hluk6:4
2026. 03. 2017 10:00
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí
SVS Hradec KrálovéCDU SPORT - ST Ostrava5:5
2025. 03. 2017 16:30SKST VlašimTT Moravský Krumlov1:6
2025. 03. 2017 14:00TJ Sokol Nusle PrahaMSK Gumotex Břeclav0:6
1/107. 04. 2017 18:00MSK Gumotex BřeclavSK Dobré5:1
1/107. 04. 2017 17:00
v herně SKST Hodonín
SKST Mart Hodonín BCDU SPORT - ST Ostrava5:4
1/208. 04. 2017 17:00SK DobréMSK Gumotex Břeclav2:5
1/209. 04. 2017 13:00
v herně CDU SPORT ST Ostrava
CDU SPORT - ST OstravaSKST Mart Hodonín B5:3
1/312. 04. 2017 17:00CDU SPORT - ST OstravaSKST Mart Hodonín B5:4
2/114. 04. 2017 17:00SKST Mart Hodonín ACDU SPORT - ST Ostrava5:1
2/114. 04. 2017 18:00TT Moravský KrumlovMSK Gumotex Břeclav4:5
2/215. 04. 2017 13:00CDU SPORT - ST OstravaSKST Mart Hodonín A0:5
2/215. 04. 2017 15:30MSK Gumotex BřeclavTT Moravský Krumlov3:5
2/321. 04. 2017 18:00TT Moravský KrumlovMSK Gumotex Břeclav5:3
3/105. 05. 2017 18:00SKST Mart Hodonín ATT Moravský Krumlov5:0
3/206. 05. 2017 18:00TT Moravský KrumlovSKST Mart Hodonín A1:5
3/312. 05. 2017 18:00SKST Mart Hodonín ATT Moravský Krumlov5:3
Finále 1LŽ
106. 05. 2017 15:00TJ Slavoj PrahaSKST Baník Havířov5:5
213. 05. 2017 15:00SKST Baník HavířovTJ Slavoj Praha9:1
1. liga žen skupina A
121. 09. 2016 17:00SKST Vlašim CSKST Vlašim B7:3
124. 09. 2016 10:00TTC Elizza PrahaSlovan KST Bohnice6:4
124. 09. 2016 10:00TJ Slavoj PrahaTJ Sokol Nusle Praha B9:1
124. 09. 2016 09:30SF SKK EL Niňo PrahaSVS Hradec Králové B3:7
124. 09. 2016 09:00SKST Vlašim DAvia Čakovice7:3
224. 09. 2016 14:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol Nusle Praha B6:4
224. 09. 2016 14:00TJ Slavoj PrahaSlovan KST Bohnice7:3
224. 09. 2016 13:30SF SKK EL Niňo PrahaAvia Čakovice8:2
224. 09. 2016 14:00SKST Vlašim DSVS Hradec Králové B7:3
315. 10. 2016 10:30SVS Hradec Králové BAvia Čakovice7:3
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol Nusle Praha BSKST Vlašim D4:6
315. 10. 2016 10:00Slovan KST BohniceSF SKK EL Niňo Praha5:5
315. 10. 2016 12:00SKST Vlašim BTJ Slavoj Praha1:9
315. 10. 2016 10:00SKST Vlašim CTTC Elizza Praha4:6
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Nusle Praha BSF SKK EL Niňo Praha7:3
415. 10. 2016 14:00Slovan KST BohniceSKST Vlašim D6:4
415. 10. 2016 14:00SKST Vlašim BTTC Elizza Praha5:5
415. 10. 2016 16:00SKST Vlašim CTJ Slavoj Praha4:6
512. 11. 2016 10:00TJ Slavoj PrahaTTC Elizza Praha8:2
512. 11. 2016 09:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Vlašim C5:5
513. 09. 2016 17:00SKST Vlašim DSKST Vlašim B7:3
512. 11. 2016 09:30Avia ČakoviceSlovan KST Bohnice4:6
512. 11. 2016 09:00SVS Hradec Králové BTJ Sokol Nusle Praha B3:7
612. 11. 2016 12:30SF SKK EL Niňo PrahaSKST Vlašim B4:6
608. 09. 2016 17:00SKST Vlašim DSKST Vlašim C3:7
612. 11. 2016 13:30Avia ČakoviceTJ Sokol Nusle Praha B3:7
612. 11. 2016 14:00SVS Hradec Králové BSlovan KST Bohnice7:3
726. 11. 2016 10:00Slovan KST BohniceTJ Sokol Nusle Praha B3:7
726. 11. 2016 12:00SKST Vlašim BSVS Hradec Králové B7:3
726. 11. 2016 10:00SKST Vlašim CAvia Čakovice6:4
726. 11. 2016 10:00TTC Elizza PrahaSKST Vlašim D2:8
726. 11. 2016 10:00TJ Slavoj PrahaSF SKK EL Niňo Praha6:4
826. 11. 2016 14:00SKST Vlašim BAvia Čakovice6:4
826. 11. 2016 16:00SKST Vlašim CSVS Hradec Králové B6:4
826. 11. 2016 14:00TTC Elizza PrahaSF SKK EL Niňo Praha3:7
826. 11. 2016 14:00TJ Slavoj PrahaSKST Vlašim D7:3
910. 12. 2016 10:00SKST Vlašim DSF SKK EL Niňo Praha6:4
910. 12. 2016 09:00SVS Hradec Králové BTTC Elizza Praha8:2
910. 12. 2016 09:30Avia ČakoviceTJ Slavoj Praha2:8
910. 12. 2016 12:00Slovan KST BohniceSKST Vlašim B5:5
910. 12. 2016 12:00TJ Sokol Nusle Praha BSKST Vlašim C8:2
1010. 12. 2016 14:00SVS Hradec Králové BTJ Slavoj Praha3:7
1010. 12. 2016 13:30Avia ČakoviceTTC Elizza Praha4:6
1010. 12. 2016 16:00Slovan KST BohniceSKST Vlašim C6:4
1010. 12. 2016 16:00TJ Sokol Nusle Praha BSKST Vlašim B5:5
1114. 01. 2017 10:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Vlašim D7:3
1114. 01. 2017 10:00
sokolovna Jizerská 328/4, Praha
TTC Elizza PrahaSVS Hradec Králové B2:8
1114. 01. 2017 10:00TJ Slavoj PrahaAvia Čakovice9:1
1114. 01. 2017 12:00SKST Vlašim BSlovan KST Bohnice0:10wo
1114. 01. 2017 10:00SKST Vlašim CTJ Sokol Nusle Praha B6:4
1214. 01. 2017 14:00TJ Slavoj PrahaSVS Hradec Králové B6:4
1214. 01. 2017 16:00TTC Elizza PrahaAvia Čakovice8:2
1214. 01. 2017 16:00SKST Vlašim CSlovan KST Bohnice9:1
1214. 01. 2017 14:00SKST Vlašim BTJ Sokol Nusle Praha B0:10wo
1314. 09. 2016 17:00SKST Vlašim BSKST Vlašim C7:3
1328. 01. 2017 10:00Slovan KST BohniceTTC Elizza Praha4:6
1328. 01. 2017 10:00TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha7:3
1328. 01. 2017 09:00SVS Hradec Králové BSF SKK EL Niňo Praha7:3
1328. 01. 2017 09:30Avia ČakoviceSKST Vlašim D3:7
1428. 01. 2017 14:00TJ Sokol Nusle Praha BTTC Elizza Praha7:3
1428. 01. 2017 14:00Slovan KST BohniceTJ Slavoj Praha4:6
1428. 01. 2017 13:30Avia ČakoviceSF SKK EL Niňo Praha3:7
1428. 01. 2017 14:00SVS Hradec Králové BSKST Vlašim D5:5
1525. 02. 2017 10:00Avia ČakoviceSVS Hradec Králové B5:5
1525. 02. 2017 09:00SKST Vlašim DTJ Sokol Nusle Praha B8:2
1525. 02. 2017 09:30SF SKK EL Niňo PrahaSlovan KST Bohnice10:0
1525. 02. 2017 10:00TJ Slavoj PrahaSKST Vlašim B7:3
1525. 02. 2017 10:00TTC Elizza PrahaSKST Vlašim C3:7
1625. 02. 2017 13:30SF SKK EL Niňo PrahaTJ Sokol Nusle Praha B6:4
1625. 02. 2017 14:00SKST Vlašim DSlovan KST Bohnice7:3
1625. 02. 2017 14:00TTC Elizza PrahaSKST Vlašim B4:6
1625. 02. 2017 14:00TJ Slavoj PrahaSKST Vlašim C7:3
1711. 03. 2017 10:00TTC Elizza PrahaTJ Slavoj Praha2:8
1726. 02. 2017 10:00SKST Vlašim CSF SKK EL Niňo Praha6:4
1720. 09. 2016 17:00SKST Vlašim BSKST Vlašim D5:5
1711. 03. 2017 10:00Slovan KST BohniceAvia Čakovice8:2
1711. 03. 2017 10:00TJ Sokol Nusle Praha BSVS Hradec Králové B1:9
1826. 02. 2017 14:00SKST Vlašim BSF SKK EL Niňo Praha5:5
1815. 09. 2016 17:00SKST Vlašim CSKST Vlašim D6:4
1811. 03. 2017 14:00TJ Sokol Nusle Praha BAvia Čakovice4:6
1811. 03. 2017 14:00Slovan KST BohniceSVS Hradec Králové B5:5
1925. 03. 2017 10:00TJ Sokol Nusle Praha BSlovan KST Bohnice5:5
1925. 03. 2017 09:00SVS Hradec Králové BSKST Vlašim B7:3
1925. 03. 2017 09:30Avia ČakoviceSKST Vlašim C5:5
1925. 03. 2017 09:00SKST Vlašim DTTC Elizza Praha6:4
1925. 03. 2017 09:30SF SKK EL Niňo PrahaTJ Slavoj Praha3:7
2025. 03. 2017 13:30Avia ČakoviceSKST Vlašim B2:8
2025. 03. 2017 14:00SVS Hradec Králové BSKST Vlašim C4:6
2025. 03. 2017 13:30SF SKK EL Niňo PrahaTTC Elizza Praha7:3
2025. 03. 2017 14:00SKST Vlašim DTJ Slavoj Praha4:6
1/106. 04. 2017 18:00TJ Slavoj PrahaSKST Vlašim C5:3
1/220. 04. 2017 18:00
sportovní hala Sportovní 1570, Vlašim
SKST Vlašim CTJ Slavoj Praha4:5
1. liga žen skupina B
124. 09. 2016 10:00CDU SPORT - ST Ostrava BSKST Baník Havířov1:9
124. 09. 2016 10:00TTC Ústí nad OrlicíMK Řeznovice B5:5
124. 09. 2016 10:00SK Dobré BSKST Mart Hodonín C5:5
124. 09. 2016 10:00KST GMC BlanskoTJ Sokol Líšeň10:0
124. 09. 2016 09:30KST Omega UP Olomouc GRM SystemsTTC Moravská Slavia Brno2:8
224. 09. 2016 15:00TTC Ústí nad OrlicíSKST Mart Hodonín C4:6
224. 09. 2016 15:00SK Dobré BMK Řeznovice B7:3
224. 09. 2016 14:00KST GMC BlanskoTTC Moravská Slavia Brno8:2
224. 09. 2016 14:30KST Omega UP Olomouc GRM SystemsTJ Sokol Líšeň5:5
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol LíšeňTTC Moravská Slavia Brno5:5
315. 10. 2016 09:00SKST Mart Hodonín CKST Omega UP Olomouc GRM Systems10:0
308. 10. 2016 15:00MK Řeznovice BKST GMC Blansko5:5
315. 10. 2016 10:00SKST Baník HavířovSK Dobré B9:1
314. 10. 2016 18:30CDU SPORT - ST Ostrava BTTC Ústí nad Orlicí6:4
415. 10. 2016 13:30SKST Mart Hodonín CKST GMC Blansko6:4
415. 10. 2016 13:30MK Řeznovice BKST Omega UP Olomouc GRM Systems5:5
414. 10. 2016 13:00SKST Baník HavířovTTC Ústí nad Orlicí9:1
415. 10. 2016 14:00CDU SPORT - ST Ostrava BSK Dobré B5:5
512. 11. 2016 10:00SK Dobré BTTC Ústí nad Orlicí8:2
512. 11. 2016 10:00KST GMC BlanskoCDU SPORT - ST Ostrava B10:0
512. 11. 2016 10:00KST Omega UP Olomouc GRM SystemsSKST Baník Havířov2:8
512. 11. 2016 10:00TTC Moravská Slavia BrnoMK Řeznovice B5:5
512. 11. 2016 10:00TJ Sokol LíšeňSKST Mart Hodonín C1:9
612. 11. 2016 14:30KST GMC BlanskoSKST Baník Havířov2:8
612. 11. 2016 14:30KST Omega UP Olomouc GRM SystemsCDU SPORT - ST Ostrava B6:4
612. 11. 2016 14:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Mart Hodonín C0:10
612. 11. 2016 16:00TJ Sokol LíšeňMK Řeznovice B5:5
726. 11. 2016 10:00MK Řeznovice BSKST Mart Hodonín C0:10
726. 11. 2016 10:00SKST Baník HavířovTJ Sokol Líšeň8:2
726. 11. 2016 10:00CDU SPORT - ST Ostrava BTTC Moravská Slavia Brno4:6
726. 11. 2016 10:00TTC Ústí nad OrlicíKST Omega UP Olomouc GRM Systems4:6
726. 11. 2016 10:00SK Dobré BKST GMC Blansko3:7
826. 11. 2016 14:00SKST Baník HavířovTTC Moravská Slavia Brno9:1
826. 11. 2016 14:00CDU SPORT - ST Ostrava BTJ Sokol Líšeň4:6
826. 11. 2016 15:00TTC Ústí nad OrlicíKST GMC Blansko2:8
826. 11. 2016 15:00SK Dobré BKST Omega UP Olomouc GRM Systems7:3
910. 12. 2016 10:00KST Omega UP Olomouc GRM SystemsKST GMC Blansko0:10
910. 12. 2016 10:00TJ Sokol LíšeňTTC Ústí nad Orlicí8:2
910. 12. 2016 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSK Dobré B7:3
910. 12. 2016 09:00MK Řeznovice BSKST Baník Havířov1:9
910. 12. 2016 09:00SKST Mart Hodonín CCDU SPORT - ST Ostrava B9:1
1010. 12. 2016 14:00TJ Sokol LíšeňSK Dobré B7:3
1004. 12. 2016 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Ústí nad Orlicí7:3
1010. 12. 2016 13:30MK Řeznovice BCDU SPORT - ST Ostrava B5:5
1010. 12. 2016 13:30SKST Mart Hodonín CSKST Baník Havířov6:4
1114. 01. 2017 10:00KST GMC BlanskoKST Omega UP Olomouc GRM Systems7:3
1114. 01. 2017 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Líšeň3:7
1114. 01. 2017 10:00SK Dobré BTTC Moravská Slavia Brno8:2
1114. 01. 2017 10:00SKST Baník HavířovMK Řeznovice B7:3
1114. 01. 2017 10:00CDU SPORT - ST Ostrava BSKST Mart Hodonín C5:5
1214. 01. 2017 15:00SK Dobré BTJ Sokol Líšeň4:6
1214. 01. 2017 15:00TTC Ústí nad OrlicíTTC Moravská Slavia Brno5:5
1214. 01. 2017 14:00CDU SPORT - ST Ostrava BMK Řeznovice B5:5
1214. 01. 2017 14:00SKST Baník HavířovSKST Mart Hodonín C7:3
1328. 01. 2017 10:00SKST Baník HavířovCDU SPORT - ST Ostrava B8:2
1328. 01. 2017 09:00MK Řeznovice BTTC Ústí nad Orlicí10:0
1328. 01. 2017 09:00SKST Mart Hodonín CSK Dobré B8:2
1328. 01. 2017 10:00TJ Sokol LíšeňKST GMC Blansko4:6
1328. 01. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoKST Omega UP Olomouc GRM Systems6:4
1428. 01. 2017 13:30SKST Mart Hodonín CTTC Ústí nad Orlicí8:2
1428. 01. 2017 13:30MK Řeznovice BSK Dobré B8:2
1428. 01. 2017 14:00TTC Moravská Slavia BrnoKST GMC Blansko3:7
1428. 01. 2017 14:00TJ Sokol LíšeňKST Omega UP Olomouc GRM Systems8:2
1525. 02. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Sokol Líšeň6:4
1525. 02. 2017 09:30KST Omega UP Olomouc GRM SystemsSKST Mart Hodonín C6:4
1525. 02. 2017 10:00KST GMC BlanskoMK Řeznovice B9:1
1525. 02. 2017 10:00SK Dobré BSKST Baník Havířov2:8
1525. 02. 2017 10:00TTC Ústí nad OrlicíCDU SPORT - ST Ostrava B3:7
1625. 02. 2017 14:00KST GMC BlanskoSKST Mart Hodonín C6:4
1625. 02. 2017 14:30KST Omega UP Olomouc GRM SystemsMK Řeznovice B8:2
1625. 02. 2017 15:00TTC Ústí nad OrlicíSKST Baník Havířov1:9
1625. 02. 2017 15:00SK Dobré BCDU SPORT - ST Ostrava B7:3
1711. 03. 2017 10:00TTC Ústí nad OrlicíSK Dobré B1:9
1711. 03. 2017 10:00CDU SPORT - ST Ostrava BKST GMC Blansko2:8
1711. 03. 2017 10:00SKST Baník HavířovKST Omega UP Olomouc GRM Systems9:1
1711. 03. 2017 09:00MK Řeznovice BTTC Moravská Slavia Brno4:6
1711. 03. 2017 09:00SKST Mart Hodonín CTJ Sokol Líšeň7:3
1811. 03. 2017 14:00SKST Baník HavířovKST GMC Blansko7:3
1811. 03. 2017 14:00CDU SPORT - ST Ostrava BKST Omega UP Olomouc GRM Systems3:7
1811. 03. 2017 13:30SKST Mart Hodonín CTTC Moravská Slavia Brno8:2
1811. 03. 2017 13:30MK Řeznovice BTJ Sokol Líšeň4:6
1909. 03. 2017 19:00SKST Mart Hodonín CMK Řeznovice B8:2
1925. 03. 2017 10:00TJ Sokol LíšeňSKST Baník Havířov1:9
1925. 03. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoCDU SPORT - ST Ostrava B7:3
1925. 03. 2017 10:00KST Omega UP Olomouc GRM SystemsTTC Ústí nad Orlicí8:2
1925. 03. 2017 10:00KST GMC BlanskoSK Dobré B5:5
2025. 03. 2017 14:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Baník Havířov2:8
2025. 03. 2017 14:00TJ Sokol LíšeňCDU SPORT - ST Ostrava B5:5
2025. 03. 2017 14:30KST GMC BlanskoTTC Ústí nad Orlicí8:2
2025. 03. 2017 14:30KST Omega UP Olomouc GRM SystemsSK Dobré B8:2
1/109. 04. 2017 10:00SKST Baník HavířovSKST Mart Hodonín C5:0wo
zrušeno
1/229. 04. 2017 15:00SKST Mart Hodonín CSKST Baník Havířov0:5wo
zrušeno
Kvalifikace o 1LŽ 2017/18
106. 05. 2017 15:00CDU SPORT - ST Ostrava BTTC Elizza Praha8:2
213. 05. 2017 15:00TTC Elizza PrahaCDU SPORT - ST Ostrava B10:0wo
2. liga žen skupina A
124. 09. 2016 10:00VS TáborTJ Sokol Plzeň V. A3:7
124. 09. 2016 10:00Klub stolního tenisu KlatovySlovan KST Bohnice B9:1
124. 09. 2016 09:30SF SKK EL Niňo Praha BUnion Plzeň8:2
124. 09. 2016 09:30TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyTJ Hrádek7:3
224. 09. 2016 14:00VS TáborTJ Sokol Plzeň V. B5:5
224. 09. 2016 14:00Klub stolního tenisu KlatovyTJ ABC Branik6:4
224. 09. 2016 13:30SF SKK EL Niňo Praha BTJ Hrádek5:5
224. 09. 2016 13:30TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyUnion Plzeň8:2
315. 10. 2016 10:00Union PlzeňVS Tábor5:5
315. 10. 2016 10:00Slovan KST Bohnice BSF SKK EL Niňo Praha B4:6
315. 10. 2016 10:00TJ ABC BranikTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky5:5
315. 10. 2016 09:30TJ Sokol Plzeň V. AKlub stolního tenisu Klatovy3:7
415. 10. 2016 14:00TJ HrádekVS Tábor7:3
415. 10. 2016 14:00Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky6:4
415. 10. 2016 14:00TJ ABC BranikSF SKK EL Niňo Praha B4:6
415. 10. 2016 13:30TJ Sokol Plzeň V. BKlub stolního tenisu Klatovy1:9
529. 10. 2016 10:00
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží Podbaba
SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky5:5
529. 10. 2016 10:00Union PlzeňTJ Hrádek2:8
529. 10. 2016 10:00Slovan KST Bohnice BTJ ABC Branik1:9
522. 09. 2016 18:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Plzeň V. B7:3
612. 11. 2016 10:00VS TáborKlub stolního tenisu Klatovy3:7
612. 11. 2016 09:30SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol Plzeň V. A4:6
612. 11. 2016 09:30TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyTJ Sokol Plzeň V. B8:2
612. 11. 2016 10:00Union PlzeňSlovan KST Bohnice B8:2
612. 11. 2016 10:00TJ HrádekTJ ABC Branik7:3
712. 11. 2016 13:30SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol Plzeň V. B10:0
712. 11. 2016 13:30TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyTJ Sokol Plzeň V. A3:7
712. 11. 2016 14:00Union PlzeňTJ ABC Branik4:6
712. 11. 2016 14:00TJ HrádekSlovan KST Bohnice B6:4
826. 11. 2016 10:00Slovan KST Bohnice BVS Tábor7:3
826. 11. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V. AUnion Plzeň7:3
826. 11. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Hrádek0:10
826. 11. 2016 10:00Klub stolního tenisu KlatovySF SKK EL Niňo Praha B6:4
926. 11. 2016 14:00TJ ABC BranikVS Tábor5:5
926. 11. 2016 13:30TJ Sokol Plzeň V. ATJ Hrádek