Výsledky
Divize muži
128. 09. 2016 19:15TTC Elizza Praha ETJ Sokol Michle Praha B8:10
127. 09. 2016 19:00Avia Čakovice B ALIMPEXTJ Slavoj Praha A10:4
127. 09. 2016 19:00AC Sparta Praha DAC Sparta Praha C0:10
126. 09. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:2
127. 09. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ASK Start Praha A9:9
126. 09. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha FTTC Elizza Praha D10:3
203. 10. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Elizza Praha D10:4
203. 10. 2016 19:00SK Start Praha ASF SKK EL Niňo Praha F10:7
205. 10. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ASlovan KST Bohnice A10:6
206. 10. 2016 19:00AC Sparta Praha CTJ Sokol Nusle Praha A0:10wo
224. 10. 2016 19:00TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha D10:6
205. 10. 2016 19:15TTC Elizza Praha EAvia Čakovice B ALIMPEX10:2
311. 10. 2016 19:00Avia Čakovice B ALIMPEXTJ Sokol Michle Praha B8:10
311. 10. 2016 19:00AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha E10:6
310. 10. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Slavoj Praha A9:9
311. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice AAC Sparta Praha C10:7
310. 10. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A8:10
312. 10. 2016 19:00TTC Elizza Praha DSK Start Praha A9:9
417. 10. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha BSK Start Praha A10:6
419. 10. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Elizza Praha D10:6
420. 10. 2016 19:00AC Sparta Praha CSF SKK EL Niňo Praha F5:10
419. 10. 2016 19:15TJ Slavoj Praha ASlovan KST Bohnice A10:2
419. 10. 2016 19:15TTC Elizza Praha ETJ Sokol Nusle Praha A8:10
420. 10. 2016 19:00Avia Čakovice B ALIMPEXAC Sparta Praha D10:7
501. 11. 2016 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Michle Praha B8:10
531. 10. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAvia Čakovice B ALIMPEX10:7
501. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ATTC Elizza Praha E10:8
531. 10. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha FTJ Slavoj Praha A10:3
502. 11. 2016 19:00TTC Elizza Praha DAC Sparta Praha C9:9
531. 10. 2016 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A5:10
607. 11. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:8
610. 11. 2016 19:00AC Sparta Praha CSK Start Praha A10:4
609. 11. 2016 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha D10:8
609. 11. 2016 19:15TTC Elizza Praha ESF SKK EL Niňo Praha F2:10
608. 11. 2016 19:00Avia Čakovice B ALIMPEXSlovan KST Bohnice A8:10
608. 11. 2016 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Nusle Praha A2:10
714. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Michle Praha B10:7
715. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice AAC Sparta Praha D5:10
714. 11. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha FAvia Čakovice B ALIMPEX10:7
723. 10. 2016 16:00TTC Elizza Praha DTTC Elizza Praha E10:3
714. 11. 2016 19:00SK Start Praha ATJ Slavoj Praha A10:7
716. 11. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAC Sparta Praha C8:10
821. 11. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha BAC Sparta Praha C10:2
823. 11. 2016 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:7
823. 11. 2016 19:15TTC Elizza Praha ESK Start Praha A10:2
822. 11. 2016 19:00Avia Čakovice B ALIMPEXTTC Elizza Praha D10:7
822. 11. 2016 19:00AC Sparta Praha DSF SKK EL Niňo Praha F3:10
821. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASlovan KST Bohnice A7:10
929. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ATJ Sokol Michle Praha B8:10
928. 11. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha FTJ Sokol Nusle Praha A10:1
930. 11. 2016 19:00TTC Elizza Praha DAC Sparta Praha D10:4
928. 11. 2016 19:00SK Start Praha AAvia Čakovice B ALIMPEX6:10
930. 11. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Elizza Praha E9:9
901. 12. 2016 19:00AC Sparta Praha CTJ Slavoj Praha A10:2
1005. 12. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Slavoj Praha A10:4
1007. 12. 2016 19:15TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha C9:9
1006. 12. 2016 19:00Avia Čakovice B ALIMPEXTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:8
1006. 12. 2016 19:00AC Sparta Praha DSK Start Praha A10:6
1005. 12. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha D10:2
1006. 12. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ASF SKK EL Niňo Praha F2:10
1112. 12. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha FTJ Sokol Michle Praha B9:9
1114. 12. 2016 19:00TTC Elizza Praha DSlovan KST Bohnice A10:8
1112. 12. 2016 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Nusle Praha A5:10
1114. 12. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAC Sparta Praha D10:6
1115. 12. 2016 19:00AC Sparta Praha CAvia Čakovice B ALIMPEX7:10
1114. 12. 2016 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha E10:8
1209. 01. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Elizza Praha E10:6
1211. 01. 2017 19:15TJ Slavoj Praha AAvia Čakovice B ALIMPEX1:10
1231. 10. 2016 19:00AC Sparta Praha CAC Sparta Praha D10:3
1211. 01. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Nusle Praha A10:8
1209. 01. 2017 19:00SK Start Praha ASlovan KST Bohnice A10:3
1211. 01. 2017 19:00TTC Elizza Praha DSF SKK EL Niňo Praha F6:10
1318. 01. 2017 19:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Michle Praha B5:10
1318. 01. 2017 19:00SF SKK EL Niňo Praha FSK Start Praha A10:1
1317. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:1
1316. 01. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha C4:10
1317. 01. 2017 19:00AC Sparta Praha DTJ Slavoj Praha A9:9
1317. 01. 2017 19:00Avia Čakovice B ALIMPEXTTC Elizza Praha E10:4
1423. 01. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha BAvia Čakovice B ALIMPEX10:5
1406. 02. 2017 19:00TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha D10:6
1425. 01. 2017 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Nusle Praha A3:10
1426. 01. 2017 19:00AC Sparta Praha CSlovan KST Bohnice A3:10
1425. 01. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ASF SKK EL Niňo Praha F2:10
1423. 01. 2017 19:00SK Start Praha ATTC Elizza Praha D10:5
1530. 01. 2017 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Michle Praha B5:10
1501. 02. 2017 19:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:4
1530. 01. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha FAC Sparta Praha C10:1
1531. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ATJ Slavoj Praha A6:10
1530. 01. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha E9:9
1531. 01. 2017 19:00AC Sparta Praha DAvia Čakovice B ALIMPEX3:10
1613. 02. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha BAC Sparta Praha D10:0
1616. 02. 2017 19:00Avia Čakovice B ALIMPEXTJ Sokol Nusle Praha A10:4
1615. 02. 2017 19:15TTC Elizza Praha ESlovan KST Bohnice A10:5
1615. 02. 2017 19:15TJ Slavoj Praha ASF SKK EL Niňo Praha F1:10
1616. 02. 2017 19:00AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha D8:10
1615. 03. 2017 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ASK Start Praha A7:10
1722. 02. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Michle Praha B10:0
1720. 02. 2017 19:00SK Start Praha AAC Sparta Praha C10:7
1722. 02. 2017 19:00TTC Elizza Praha DTJ Slavoj Praha A8:10
1720. 02. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha FTTC Elizza Praha E10:7
1721. 02. 2017 19:15Slovan KST Bohnice AAvia Čakovice B ALIMPEX7:10
1720. 02. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha D10:1
1827. 02. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Sokol Nusle Praha A9:9
1828. 02. 2017 19:00AC Sparta Praha DSlovan KST Bohnice A10:4
1828. 02. 2017 19:00Avia Čakovice B ALIMPEXSF SKK EL Niňo Praha F6:10
1826. 10. 2016 19:15TTC Elizza Praha ETTC Elizza Praha D10:8
1801. 03. 2017 19:15TJ Slavoj Praha ASK Start Praha A9:9
1802. 03. 2017 19:00AC Sparta Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A9:9
1909. 03. 2017 19:00AC Sparta Praha CTJ Sokol Michle Praha B9:9
1908. 03. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Slavoj Praha A8:10
1906. 03. 2017 19:00SK Start Praha ATTC Elizza Praha E7:10
1908. 03. 2017 19:00TTC Elizza Praha DAvia Čakovice B ALIMPEX7:10
1906. 03. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha FAC Sparta Praha D10:8
1907. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ATJ Sokol Nusle Praha A7:10
2020. 03. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha BSlovan KST Bohnice A10:5
2020. 03. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK EL Niňo Praha F5:10
2021. 03. 2017 19:00AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha D4:10
2021. 03. 2017 19:00Avia Čakovice B ALIMPEXSK Start Praha A10:5
2022. 03. 2017 19:15TTC Elizza Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:5
2022. 03. 2017 19:15TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha C4:10
2129. 03. 2017 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Michle Praha B10:6
2130. 03. 2017 19:00AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha E10:3
2127. 03. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAvia Čakovice B ALIMPEX10:7
2127. 03. 2017 19:00SK Start Praha AAC Sparta Praha D10:0
2127. 03. 2017 19:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Nusle Praha A9:9
2127. 03. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha FSlovan KST Bohnice A10:3
2203. 04. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha BSF SKK EL Niňo Praha F3:10
2204. 04. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ATTC Elizza Praha D10:2
2203. 04. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASK Start Praha A7:10
2204. 04. 2017 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A6:10
2204. 04. 2017 19:00Avia Čakovice B ALIMPEXAC Sparta Praha C10:4
2205. 04. 2017 19:15TTC Elizza Praha ETJ Slavoj Praha A7:10
1. třída A muži (KS-1A)
129. 09. 2016 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Petrovice I. A9:9
130. 09. 2016 18:15TJ Orion Praha ATTC Elizza Praha F9:9
126. 09. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha GSK OAZA Praha A10:8
126. 09. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha DAC Sparta Praha F10:5
127. 09. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BAvia Čakovice C ALIMPEX10:8
129. 09. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSlovan KST Bohnice B7:10
204. 10. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ASlovan KST Bohnice B10:7
204. 10. 2016 19:00Avia Čakovice C ALIMPEXTJ Sokol Nusle Praha C9:9
204. 10. 2016 19:00AC Sparta Praha FTJ Lokomotiva Vršovice B10:7
203. 10. 2016 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Michle Praha D8:10
203. 10. 2016 19:00TTC Elizza Praha FSF SKK EL Niňo Praha G5:10
206. 10. 2016 19:15TJ Pankrác BTJ Orion Praha A3:10
314. 10. 2016 18:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Petrovice I. A10:3
310. 10. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Pankrác B10:4
310. 10. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Elizza Praha F10:5
311. 10. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSK OAZA Praha A10:4
313. 10. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAC Sparta Praha F10:3
313. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice BAvia Čakovice C ALIMPEX8:10
418. 10. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. AAvia Čakovice C ALIMPEX5:10
418. 10. 2016 19:00AC Sparta Praha FSlovan KST Bohnice B10:6
417. 10. 2016 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Nusle Praha C6:10
417. 10. 2016 19:00TTC Elizza Praha FTJ Lokomotiva Vršovice B9:9
420. 10. 2016 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Michle Praha D9:9
421. 10. 2016 18:15TJ Orion Praha ASF SKK EL Niňo Praha G9:9
531. 10. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Petrovice I. A10:0
531. 10. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Orion Praha A1:10
501. 11. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Pankrác B8:10
503. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Elizza Praha F10:4
503. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice BSK OAZA Praha A10:5
501. 11. 2016 19:00Avia Čakovice C ALIMPEXAC Sparta Praha F10:6
608. 11. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. AAC Sparta Praha F7:10
607. 11. 2016 00:00SK OAZA Praha AAvia Čakovice C ALIMPEX7:10
607. 11. 2016 19:00TTC Elizza Praha FSlovan KST Bohnice B10:3
610. 11. 2016 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Nusle Praha C9:9
611. 11. 2016 18:15TJ Orion Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B5:10
607. 11. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Michle Praha D10:4
714. 11. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Petrovice I. A10:2
715. 11. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSF SKK EL Niňo Praha G10:5
715. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Orion Praha A9:9
717. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Pankrác B9:9
715. 11. 2016 19:00Avia Čakovice C ALIMPEXTTC Elizza Praha F7:10
715. 11. 2016 19:00AC Sparta Praha FSK OAZA Praha A9:9
822. 11. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ASK OAZA Praha A10:8
821. 11. 2016 19:00TTC Elizza Praha FAC Sparta Praha F10:2
824. 11. 2016 19:15TJ Pankrác BAvia Čakovice C ALIMPEX8:10
825. 11. 2016 18:15TJ Orion Praha ASlovan KST Bohnice B10:0
821. 11. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Nusle Praha C10:4
821. 11. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Lokomotiva Vršovice B3:10
920. 12. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Petrovice I. A10:3
901. 12. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Michle Praha D10:6
901. 12. 2016 19:15Slovan KST Bohnice BSF SKK EL Niňo Praha G7:10
929. 11. 2016 19:00Avia Čakovice C ALIMPEXTJ Orion Praha A4:10
929. 11. 2016 19:00AC Sparta Praha FTJ Pankrác B9:9
928. 11. 2016 00:00SK OAZA Praha ATTC Elizza Praha F6:10
1006. 12. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATTC Elizza Praha F5:10
1008. 12. 2016 19:15TJ Pankrác BSK OAZA Praha A10:3
1009. 12. 2016 18:15TJ Orion Praha AAC Sparta Praha F9:9
1005. 12. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha GAvia Čakovice C ALIMPEX10:8
1005. 12. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha DSlovan KST Bohnice B4:10
1006. 12. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Nusle Praha C10:8
1115. 12. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Petrovice I. A10:3
1115. 12. 2016 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Lokomotiva Vršovice B10:8
1113. 12. 2016 19:00Avia Čakovice C ALIMPEXTJ Sokol Michle Praha D10:4
1113. 12. 2016 19:00AC Sparta Praha FSF SKK EL Niňo Praha G4:10
1112. 12. 2016 00:00SK OAZA Praha ATJ Orion Praha A5:10
1112. 12. 2016 19:00TTC Elizza Praha FTJ Pankrác B9:9
1210. 01. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Pankrác B10:5
1209. 01. 2017 19:00TTC Elizza Praha FTJ Orion Praha A3:10
1209. 01. 2017 00:00SK OAZA Praha ASF SKK EL Niňo Praha G6:10
1210. 01. 2017 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Michle Praha D10:5
1210. 01. 2017 19:00Avia Čakovice C ALIMPEXTJ Lokomotiva Vršovice B6:10
1212. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Nusle Praha C10:6
1319. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Petrovice I. A10:3
1319. 01. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAvia Čakovice C ALIMPEX2:10
1317. 01. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BAC Sparta Praha F10:2
1316. 01. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha DSK OAZA Praha A10:6
1316. 01. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTTC Elizza Praha F10:4
1320. 01. 2017 18:15TJ Orion Praha ATJ Pankrác B10:1
1424. 01. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Orion Praha A4:10
1426. 01. 2017 19:15TJ Pankrác BSF SKK EL Niňo Praha G1:10
1423. 01. 2017 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Michle Praha D6:10
1423. 01. 2017 00:00SK OAZA Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B4:10
1424. 01. 2017 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Nusle Praha C5:10
1424. 01. 2017 19:00Avia Čakovice C ALIMPEXSlovan KST Bohnice B8:10
1530. 01. 2017 19:00Avia Čakovice C ALIMPEXTJ Sokol Petrovice I. A10:4
1502. 02. 2017 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha F4:10
1502. 02. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSK OAZA Praha A10:3
1531. 01. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Elizza Praha F10:5
1530. 01. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Pankrác B10:5
1530. 01. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Orion Praha A10:4
1617. 02. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ASF SKK EL Niňo Praha G8:10
1617. 02. 2017 18:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Michle Praha D10:5
1616. 02. 2017 19:15TJ Pankrác BTJ Lokomotiva Vršovice B10:8
1613. 02. 2017 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Nusle Praha C10:3
1613. 02. 2017 00:00SK OAZA Praha ASlovan KST Bohnice B3:10
1614. 02. 2017 19:00AC Sparta Praha FAvia Čakovice C ALIMPEX4:10
1721. 02. 2017 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Petrovice I. A10:7
1723. 02. 2017 19:00Avia Čakovice C ALIMPEXSK OAZA Praha A10:3
1723. 02. 2017 19:15Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha F2:10
1723. 02. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Pankrác B10:8
1721. 02. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Orion Praha A6:10
1720. 02. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha DSF SKK EL Niňo Praha G3:10
1828. 02. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Michle Praha D7:10
1827. 02. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Lokomotiva Vršovice B10:7
1803. 03. 2017 18:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Nusle Praha C10:6
1802. 03. 2017 19:15TJ Pankrác BSlovan KST Bohnice B9:9
1827. 02. 2017 19:00TTC Elizza Praha FAvia Čakovice C ALIMPEX10:7
1827. 02. 2017 00:00SK OAZA Praha AAC Sparta Praha F6:10
1906. 03. 2017 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Petrovice I. A10:4
1907. 03. 2017 19:00AC Sparta Praha FTTC Elizza Praha F9:9
1907. 03. 2017 19:00Avia Čakovice C ALIMPEXTJ Pankrác B4:10
1909. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Orion Praha A1:10
1909. 03. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSF SKK EL Niňo Praha G3:10
1907. 03. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Michle Praha D10:5
2021. 03. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Lokomotiva Vršovice B10:5
2020. 03. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Nusle Praha C10:5
2020. 03. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha GSlovan KST Bohnice B10:5
2024. 03. 2017 18:15TJ Orion Praha AAvia Čakovice C ALIMPEX8:10
2023. 03. 2017 19:15TJ Pankrác BAC Sparta Praha F4:10
2020. 03. 2017 19:00TTC Elizza Praha FSK OAZA Praha A10:4
2129. 03. 2017 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Petrovice I. A9:9
2127. 03. 2017 00:00SK OAZA Praha ATJ Pankrác B9:9
2128. 03. 2017 19:00AC Sparta Praha FTJ Orion Praha A4:10
2128. 03. 2017 19:00Avia Čakovice C ALIMPEXSF SKK EL Niňo Praha G6:10
2130. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Michle Praha D8:10
2127. 03. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B10:8
2204. 04. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Nusle Praha C10:4
2204. 04. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSlovan KST Bohnice B10:5
2203. 04. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha DAvia Čakovice C ALIMPEX9:9
2203. 04. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha GAC Sparta Praha F10:0wo
2207. 04. 2017 18:15TJ Orion Praha ASK OAZA Praha A10:6
2206. 04. 2017 19:15TJ Pankrác BTTC Elizza Praha F8:10
1. třída B muži (KS-1B)
129. 09. 2016 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Nusle Praha B7:10
128. 09. 2016 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Michle Praha C4:10
128. 09. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Stadion Žižkov - Ulita A10:8
125. 10. 2016 19:00AC Sparta Praha ETJ Střížkov B10:6
128. 09. 2016 19:15TJ Slavoj Praha BTTC Klánovice A10:6
128. 09. 2016 19:15Avia Čakovice DSF SKK EL Niňo Praha H6:10
206. 10. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha BSF SKK EL Niňo Praha H5:10
205. 10. 2016 19:00TTC Klánovice AAvia Čakovice D10:0
203. 10. 2016 19:15TJ Střížkov BTJ Slavoj Praha B9:9
205. 10. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita AAC Sparta Praha E10:8
203. 10. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:3
206. 10. 2016 19:15TJ Pankrác APSK Olymp Praha A10:8
312. 10. 2016 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Nusle Praha B7:10
312. 10. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Pankrác A10:8
313. 10. 2016 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Michle Praha C6:10
312. 10. 2016 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Stadion Žižkov - Ulita A10:5
312. 10. 2016 19:15Avia Čakovice DTJ Střížkov B7:10
310. 10. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTTC Klánovice A10:3
420. 10. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Klánovice A6:10
417. 10. 2016 19:15TJ Střížkov BSF SKK EL Niňo Praha H10:8
419. 10. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita AAvia Čakovice D4:10
417. 10. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Slavoj Praha B10:5
420. 10. 2016 19:15TJ Pankrác AAC Sparta Praha E9:9
419. 10. 2016 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:8
502. 11. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Nusle Praha B10:7
503. 11. 2016 19:00AC Sparta Praha EPSK Olymp Praha A5:10
502. 11. 2016 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Pankrác A10:3
502. 11. 2016 19:15Avia Čakovice DTJ Sokol Michle Praha C10:6
531. 10. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Stadion Žižkov - Ulita A10:6
502. 11. 2016 19:00TTC Klánovice ATJ Střížkov B10:5
610. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Střížkov B10:8
609. 11. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita ATTC Klánovice A1:10
607. 11. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha CSF SKK EL Niňo Praha H10:8
610. 11. 2016 19:15TJ Pankrác AAvia Čakovice D5:10
609. 11. 2016 19:00PSK Olymp Praha ATJ Slavoj Praha B10:3
609. 11. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BAC Sparta Praha E10:6
716. 11. 2016 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Nusle Praha B6:10
716. 11. 2016 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:3
719. 12. 2016 19:00Avia Čakovice DPSK Olymp Praha A10:7
714. 11. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Pankrác A10:2
716. 11. 2016 19:00TTC Klánovice ATJ Sokol Michle Praha C9:9
714. 11. 2016 19:15TJ Střížkov BTJ Stadion Žižkov - Ulita A10:4
824. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Stadion Žižkov - Ulita A10:6
821. 11. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Střížkov B10:8
824. 11. 2016 19:15TJ Pankrác ATTC Klánovice A7:10
823. 11. 2016 19:00PSK Olymp Praha ASF SKK EL Niňo Praha H10:6
823. 11. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BAvia Čakovice D10:8
805. 01. 2017 19:00AC Sparta Praha ETJ Slavoj Praha B1:10
930. 11. 2016 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Nusle Praha B10:6
930. 11. 2016 19:15Avia Čakovice DAC Sparta Praha E10:0
928. 11. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:2
930. 11. 2016 19:00TTC Klánovice APSK Olymp Praha A7:10
928. 11. 2016 19:15TJ Střížkov BTJ Pankrác A10:2
930. 11. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita ATJ Sokol Michle Praha C3:10
1008. 12. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Michle Praha C6:10
1008. 12. 2016 19:15TJ Pankrác ATJ Stadion Žižkov - Ulita A10:5
1007. 12. 2016 19:00PSK Olymp Praha ATJ Střížkov B10:5
1007. 12. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTTC Klánovice A3:10
1019. 12. 2016 00:00AC Sparta Praha ESF SKK EL Niňo Praha H2:10
1007. 12. 2016 19:15TJ Slavoj Praha BAvia Čakovice D9:9
1114. 12. 2016 19:15Avia Čakovice DTJ Sokol Nusle Praha B10:2
1115. 12. 2016 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ Slavoj Praha B5:10
1114. 12. 2016 19:00TTC Klánovice AAC Sparta Praha E10:0
1112. 12. 2016 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:5
1114. 12. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita APSK Olymp Praha A7:10
1112. 12. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Pankrác A6:10
1212. 01. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Pankrác A10:2
1209. 01. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha CPSK Olymp Praha A6:10
1211. 01. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:8
1209. 01. 2017 19:15TJ Střížkov BAC Sparta Praha E10:8
1211. 01. 2017 19:00TTC Klánovice ATJ Slavoj Praha B10:8
1208. 02. 2017 18:00SF SKK EL Niňo Praha HAvia Čakovice D9:9
1316. 01. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Sokol Nusle Praha B10:3
1318. 01. 2017 19:15Avia Čakovice DTTC Klánovice A6:10
1318. 01. 2017 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Střížkov B10:8
1319. 01. 2017 19:00AC Sparta Praha ETJ Stadion Žižkov - Ulita A6:10
1318. 01. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Michle Praha C10:4
1318. 01. 2017 19:00PSK Olymp Praha ATJ Pankrác A10:5
1426. 01. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha BPSK Olymp Praha A5:10
1426. 01. 2017 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:8
1423. 01. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha CAC Sparta Praha E9:9
1425. 01. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita ATJ Slavoj Praha B8:10
1423. 01. 2017 19:15TJ Střížkov BAvia Čakovice D10:6
1425. 01. 2017 19:00TTC Klánovice ASF SKK EL Niňo Praha H10:2
1501. 02. 2017 19:00TTC Klánovice ATJ Sokol Nusle Praha B10:7
1530. 01. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Střížkov B10:1
1501. 02. 2017 19:15Avia Čakovice DTJ Stadion Žižkov - Ulita A10:3
1501. 02. 2017 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Michle Praha C7:10
1502. 02. 2017 19:00AC Sparta Praha ETJ Pankrác A7:10
1524. 02. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BPSK Olymp Praha A4:10
1616. 02. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B9:9
1615. 02. 2017 19:00PSK Olymp Praha AAC Sparta Praha E10:2
1616. 02. 2017 19:15TJ Pankrác ATJ Slavoj Praha B6:10
1613. 02. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha CAvia Čakovice D9:9
1615. 02. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita ASF SKK EL Niňo Praha H9:9
1613. 02. 2017 19:15TJ Střížkov BTTC Klánovice A10:7
1720. 02. 2017 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Nusle Praha B10:5
1722. 02. 2017 19:00TTC Klánovice ATJ Stadion Žižkov - Ulita A10:3
1720. 02. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Sokol Michle Praha C10:4
1722. 02. 2017 19:15Avia Čakovice DTJ Pankrác A10:6
1722. 02. 2017 19:15TJ Slavoj Praha BPSK Olymp Praha A9:9
1723. 02. 2017 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B6:10
1802. 03. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAC Sparta Praha E9:9
1801. 03. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Slavoj Praha B9:9
1801. 03. 2017 19:00PSK Olymp Praha AAvia Čakovice D10:4
1824. 02. 2017 19:15
herna Kotlářky
TJ Pankrác ASF SKK EL Niňo Praha H0:10
1827. 02. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Klánovice A10:5
1801. 03. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita ATJ Střížkov B10:8
1908. 03. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita ATJ Sokol Nusle Praha B4:10
1906. 03. 2017 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Michle Praha C10:6
1908. 03. 2017 19:00TTC Klánovice ATJ Pankrác A10:8
1906. 03. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha HPSK Olymp Praha A3:10
1908. 03. 2017 19:15Avia Čakovice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:5
1908. 03. 2017 19:15TJ Slavoj Praha BAC Sparta Praha E10:0wo
2023. 03. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha B8:10
2023. 03. 2017 19:00AC Sparta Praha EAvia Čakovice D0:10wo
2022. 03. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSF SKK EL Niňo Praha H1:10
2020. 03. 2017 19:00PSK Olymp Praha ATTC Klánovice A10:1
2023. 03. 2017 19:15TJ Pankrác ATJ Střížkov B10:3
2020. 03. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Stadion Žižkov - Ulita A10:6
2127. 03. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Sokol Nusle Praha B5:10
2129. 03. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita ATJ Pankrác A10:8
2127. 03. 2017 19:15TJ Střížkov BPSK Olymp Praha A10:8
2129. 03. 2017 19:00TTC Klánovice ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:2
2127. 03. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha HAC Sparta Praha E10:2
2129. 03. 2017 19:15Avia Čakovice DTJ Slavoj Praha B10:7
2206. 04. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAvia Čakovice D10:0wo
2205. 04. 2017 19:15TJ Slavoj Praha BSF SKK EL Niňo Praha H6:10
2206. 04. 2017 19:00AC Sparta Praha ETTC Klánovice A8:10
2205. 04. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Střížkov B7:10
2205. 04. 2017 19:00PSK Olymp Praha ATJ Stadion Žižkov - Ulita A10:1
2206. 04. 2017 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Michle Praha C9:9
2. třída A muži (KS-2A)
102. 10. 2016 18:00Slovan KST Bohnice DAvia Čakovice E10:6
126. 09. 2016 19:00TTC Klánovice BTJ Lokomotiva Vršovice C10:2
126. 09. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Nusle Praha D10:6
129. 09. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Praha A3:10
126. 09. 2016 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:5
126. 09. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Pankrác C10:2
207. 10. 2016 18:30Avia Čakovice ETJ Pankrác C10:5
205. 10. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Michle Praha E0:10
206. 10. 2016 18:00TTC Praha ATTC Elizza Praha G10:5
203. 10. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Žižkov A10:3
204. 10. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSF SKK EL Niňo Praha I6:10
206. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice DTTC Klánovice B6:10
310. 10. 2016 19:00TTC Klánovice BAvia Čakovice E10:4
310. 10. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha ISlovan KST Bohnice D10:5
313. 10. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Lokomotiva Vršovice C10:3
310. 10. 2016 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Nusle Praha D2:10
310. 10. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Praha A6:10
313. 10. 2016 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:4
421. 10. 2016 18:30Avia Čakovice ETJ Sokol Břevnov Hradčany A10:4
420. 10. 2016 18:00TTC Praha ATJ Pankrác C10:3
417. 10. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Michle Praha E10:2
418. 10. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha G4:10
420. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Žižkov A10:7
417. 10. 2016 19:00TTC Klánovice BSF SKK EL Niňo Praha I9:9
531. 10. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha IAvia Čakovice E10:3
503. 11. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Klánovice B7:10
531. 10. 2016 19:00TTC Elizza Praha GSlovan KST Bohnice D6:10
531. 10. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Lokomotiva Vršovice C10:0
503. 11. 2016 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Nusle Praha D5:10
502. 11. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATTC Praha A2:10
611. 11. 2016 18:30Avia Čakovice ETTC Praha A1:10
607. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:0
608. 11. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Pankrác C10:4
610. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Michle Praha E9:9
607. 11. 2016 19:00TTC Klánovice BTTC Elizza Praha G10:4
607. 11. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Žižkov A10:3
717. 11. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov AAvia Čakovice E9:9
714. 11. 2016 19:00TTC Elizza Praha GSF SKK EL Niňo Praha I10:4
714. 11. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Klánovice B9:9
717. 11. 2016 19:15TJ Pankrác CSlovan KST Bohnice D10:6
716. 11. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Lokomotiva Vršovice C9:8
716. 11. 2016 18:00TTC Praha ATJ Sokol Nusle Praha D10:5
825. 11. 2016 18:30Avia Čakovice ETJ Sokol Nusle Praha D4:10
822. 11. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Praha A8:10
824. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:0
821. 11. 2016 19:00TTC Klánovice BTJ Pankrác C10:1
823. 11. 2016 19:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Michle Praha E9:9
824. 11. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Elizza Praha G5:10
928. 11. 2016 19:00TTC Elizza Praha GAvia Čakovice E10:2
928. 11. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Žižkov A10:2
901. 12. 2016 19:15TJ Pankrác CSF SKK EL Niňo Praha I10:7
930. 11. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATTC Klánovice B2:10
901. 12. 2016 18:00TTC Praha ASlovan KST Bohnice D9:9
928. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C10:3
1009. 12. 2016 18:30Avia Čakovice ETJ Lokomotiva Vršovice C10:7
1008. 12. 2016 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Nusle Praha D8:10
1005. 12. 2016 19:00TTC Klánovice BTTC Praha A5:10
1005. 12. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Břevnov Hradčany A10:2
1008. 12. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Pankrác C10:6
1005. 12. 2016 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Michle Praha E9:9
1112. 12. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha EAvia Čakovice E10:7
1105. 01. 2017 19:15TJ Pankrác CTTC Elizza Praha G10:2
1114. 12. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Žižkov A0:10
1115. 12. 2016 18:00TTC Praha ASF SKK EL Niňo Praha I10:2
1112. 12. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Klánovice B10:7
1113. 12. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSlovan KST Bohnice D2:10
1204. 01. 2017 19:00Avia Čakovice ESlovan KST Bohnice D4:10
1210. 01. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Klánovice B10:4
1209. 01. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSF SKK EL Niňo Praha I7:10
1212. 01. 2017 18:00TTC Praha ATJ Sokol Žižkov A10:4
1211. 01. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATTC Elizza Praha G6:10
1212. 01. 2017 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Michle Praha E8:10
1319. 01. 2017 19:15TJ Pankrác CAvia Čakovice E4:10
1303. 02. 2017 18:30TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Břevnov Hradčany A10:4
1316. 01. 2017 19:00TTC Elizza Praha GTTC Praha A4:10
1319. 01. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Nusle Praha D10:6
1316. 01. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ Lokomotiva Vršovice C10:2
1316. 01. 2017 19:00TTC Klánovice BSlovan KST Bohnice D9:9
1427. 01. 2017 18:30Avia Čakovice ETTC Klánovice B1:10
1426. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice DSF SKK EL Niňo Praha I10:0
1424. 01. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Žižkov A10:5
1423. 01. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Elizza Praha G10:0wo
1426. 01. 2017 18:00TTC Praha ATJ Sokol Michle Praha E10:3
1425. 01. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Pankrác C2:10
1501. 02. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany AAvia Čakovice E2:10
1502. 02. 2017 19:15TJ Pankrác CTTC Praha A0:10wo
1530. 01. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Nusle Praha D3:10
1530. 01. 2017 19:00TTC Elizza Praha GTJ Lokomotiva Vršovice C10:8
1502. 02. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ASlovan KST Bohnice D3:10
1530. 01. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITTC Klánovice B10:2
1617. 02. 2017 18:30Avia Čakovice ESF SKK EL Niňo Praha I8:10
1613. 02. 2017 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Žižkov A10:3
1616. 02. 2017 19:15Slovan KST Bohnice DTTC Elizza Praha G10:3
1614. 02. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Michle Praha E3:10
1613. 02. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Pankrác C10:6
1616. 02. 2017 18:00TTC Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:0
1723. 02. 2017 18:00TTC Praha AAvia Čakovice E10:0
1722. 02. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Nusle Praha D1:10
1723. 02. 2017 19:15TJ Pankrác CTJ Lokomotiva Vršovice C8:10
1720. 02. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha ESlovan KST Bohnice D1:10
1720. 02. 2017 19:00TTC Elizza Praha GTTC Klánovice B5:10
1723. 02. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ASF SKK EL Niňo Praha I6:10
1803. 03. 2017 18:30Avia Čakovice ETJ Sokol Žižkov A10:0
1827. 02. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITTC Elizza Praha G10:6
1827. 02. 2017 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Michle Praha E9:9
1802. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Pankrác C9:9
1828. 02. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:2
1827. 02. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Praha A10:5
1906. 03. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha DAvia Čakovice E10:2
1909. 03. 2017 18:00TTC Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C10:2
1908. 03. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ASlovan KST Bohnice D6:10
1909. 03. 2017 19:15TJ Pankrác CTTC Klánovice B10:0wo
1906. 03. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha ESF SKK EL Niňo Praha I8:10
1906. 03. 2017 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Žižkov A10:4
2024. 03. 2017 18:30Avia Čakovice ETTC Elizza Praha G8:10
2023. 03. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Michle Praha E5:10
2020. 03. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ Pankrác C10:6
2020. 03. 2017 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:0
2023. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice DTTC Praha A10:8
2021. 03. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Nusle Praha D6:10
2128. 03. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CAvia Čakovice E10:5
2127. 03. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSlovan KST Bohnice D9:9
2130. 03. 2017 18:00TTC Praha ATTC Klánovice B5:10
2129. 03. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ASF SKK EL Niňo Praha I4:10
2130. 03. 2017 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Žižkov A6:10
2127. 03. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Elizza Praha G10:0wo
2207. 04. 2017 18:30Avia Čakovice ETJ Sokol Michle Praha E2:10
2203. 04. 2017 19:00TTC Elizza Praha GTJ Pankrác C9:9
2206. 04. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:4
2203. 04. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITTC Praha A8:10
2203. 04. 2017 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Nusle Praha D4:10
2206. 04. 2017 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Lokomotiva Vršovice C10:3
2. třída B muži (KS-2B)
126. 09. 2016 19:15Avia Čakovice FTJ Orion Praha B10:6
126. 09. 2016 19:00AC Sparta Praha GSlovan KST Bohnice C10:8
126. 09. 2016 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Michle Praha F10:5
126. 09. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita BTJ ABC Branik A10:6
128. 09. 2016 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Malešice A7:10
127. 09. 2016 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Pankrác D8:10
203. 10. 2016 19:15TJ Orion Praha BTJ Pankrác D10:7
206. 10. 2016 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Petrovice I. B10:5
204. 10. 2016 19:30TJ ABC Branik ATJ Slavoj Praha C10:4
203. 10. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Stadion Žižkov - Ulita B10:1
204. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Střížkov C9:9
203. 10. 2016 19:15Avia Čakovice FAC Sparta Praha G10:0wo
310. 10. 2016 19:00AC Sparta Praha GTJ Orion Praha B5:10
310. 10. 2016 19:15TJ Střížkov CAvia Čakovice F6:10
312. 10. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita BSlovan KST Bohnice C10:7
312. 10. 2016 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Michle Praha F7:10
311. 10. 2016 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ ABC Branik A6:10
313. 10. 2016 19:15TJ Pankrác DTJ Malešice A6:10
417. 10. 2016 19:15TJ Orion Praha BTJ Malešice A6:10
418. 10. 2016 19:30TJ ABC Branik ATJ Pankrác D10:8
417. 10. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Petrovice I. B10:5
418. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Slavoj Praha C10:6
417. 10. 2016 19:15Avia Čakovice FTJ Stadion Žižkov - Ulita B10:3
417. 10. 2016 19:00AC Sparta Praha GTJ Střížkov C2:10
531. 10. 2016 19:15TJ Střížkov CTJ Orion Praha B10:8
502. 11. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita BAC Sparta Praha G3:10
502. 11. 2016 19:15TJ Slavoj Praha CAvia Čakovice F10:6
501. 11. 2016 19:30TJ Sokol Petrovice I. BSlovan KST Bohnice C9:9
503. 11. 2016 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Michle Praha F9:9
503. 11. 2016 18:45TJ Malešice ATJ ABC Branik A10:6
607. 11. 2016 19:15TJ Orion Praha BTJ ABC Branik A10:4
607. 11. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Malešice A8:10
608. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Pankrác D10:7
607. 11. 2016 19:15Avia Čakovice FTJ Sokol Petrovice I. B10:4
607. 11. 2016 19:00AC Sparta Praha GTJ Slavoj Praha C6:10
607. 11. 2016 19:15TJ Střížkov CTJ Stadion Žižkov - Ulita B10:5
716. 11. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita BTJ Orion Praha B7:10
716. 11. 2016 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Střížkov C3:10
715. 11. 2016 19:30TJ Sokol Petrovice I. BAC Sparta Praha G10:5
717. 11. 2016 19:15TJ Pankrác DAvia Čakovice F9:9
717. 11. 2016 18:45TJ Malešice ASlovan KST Bohnice C10:7
715. 11. 2016 19:30TJ ABC Branik ATJ Sokol Michle Praha F10:5
821. 11. 2016 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Michle Praha F10:4
822. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice CTJ ABC Branik A9:9
821. 11. 2016 19:15Avia Čakovice FTJ Malešice A10:8
821. 11. 2016 19:00AC Sparta Praha GTJ Pankrác D8:10
821. 11. 2016 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Petrovice I. B10:5
823. 11. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita BTJ Slavoj Praha C10:5
930. 11. 2016 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Orion Praha B4:10
929. 11. 2016 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Stadion Žižkov - Ulita B10:5
901. 12. 2016 19:15TJ Pankrác DTJ Střížkov C9:9
901. 12. 2016 18:45TJ Malešice AAC Sparta Praha G10:4
929. 11. 2016 19:30TJ ABC Branik AAvia Čakovice F7:10
928. 11. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha FSlovan KST Bohnice C10:8
1005. 12. 2016 19:15TJ Orion Praha BSlovan KST Bohnice C10:5
1005. 12. 2016 19:15Avia Čakovice FTJ Sokol Michle Praha F10:1
1005. 12. 2016 19:00AC Sparta Praha GTJ ABC Branik A6:10
1005. 12. 2016 19:15TJ Střížkov CTJ Malešice A10:4
1007. 12. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita BTJ Pankrác D5:10
1007. 12. 2016 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Petrovice I. B10:4
1113. 12. 2016 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Orion Praha B10:6
1115. 12. 2016 19:15TJ Pankrác DTJ Slavoj Praha C10:8
1115. 12. 2016 18:45TJ Malešice ATJ Stadion Žižkov - Ulita B10:2
1113. 12. 2016 19:30TJ ABC Branik ATJ Střížkov C6:10
1112. 12. 2016 00:00TJ Sokol Michle Praha FAC Sparta Praha G9:9
1113. 12. 2016 19:15Slovan KST Bohnice CAvia Čakovice F1:10
1209. 01. 2017 19:15TJ Orion Praha BAvia Čakovice F9:9
1210. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha G7:10
1209. 01. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Střížkov C3:10
1210. 01. 2017 19:30TJ ABC Branik ATJ Stadion Žižkov - Ulita B10:8
1212. 01. 2017 18:45TJ Malešice ATJ Slavoj Praha C8:10
1212. 01. 2017 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Petrovice I. B9:9
1319. 01. 2017 19:15TJ Pankrác DTJ Orion Praha B6:10
1317. 01. 2017 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Malešice A10:3
1318. 01. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CTJ ABC Branik A10:4
1318. 01. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita BTJ Sokol Michle Praha F10:7
1316. 01. 2017 19:15TJ Střížkov CSlovan KST Bohnice C10:2
1316. 01. 2017 19:00AC Sparta Praha GAvia Čakovice F4:10
1423. 01. 2017 19:15TJ Orion Praha BAC Sparta Praha G6:10
1415. 02. 2017 19:15Avia Čakovice FTJ Střížkov C7:10
1424. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Stadion Žižkov - Ulita B10:4
1423. 01. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Slavoj Praha C10:6
1424. 01. 2017 19:30TJ ABC Branik ATJ Sokol Petrovice I. B9:9
1426. 01. 2017 18:45TJ Malešice ATJ Pankrác D10:4
1502. 02. 2017 18:45TJ Malešice ATJ Orion Praha B9:9
1502. 02. 2017 19:15TJ Pankrác DTJ ABC Branik A10:8
1531. 01. 2017 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Michle Praha F9:9
1501. 02. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CSlovan KST Bohnice C10:2
1501. 02. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita BAvia Čakovice F1:10
1530. 01. 2017 19:15TJ Střížkov CAC Sparta Praha G10:4
1613. 02. 2017 19:15TJ Orion Praha BTJ Střížkov C10:4
1613. 02. 2017 19:00AC Sparta Praha GTJ Stadion Žižkov - Ulita B10:2
1613. 02. 2017 19:15Avia Čakovice FTJ Slavoj Praha C10:6
1614. 02. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Petrovice I. B9:9
1613. 02. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Pankrác D2:10
1614. 02. 2017 19:30TJ ABC Branik ATJ Malešice A9:9
1721. 02. 2017 19:30TJ ABC Branik ATJ Orion Praha B3:10
1723. 02. 2017 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Michle Praha F10:7
1723. 02. 2017 19:15TJ Pankrác DSlovan KST Bohnice C6:10
1721. 02. 2017 19:30TJ Sokol Petrovice I. BAvia Čakovice F10:8
1722. 02. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CAC Sparta Praha G10:5
1722. 02. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita BTJ Střížkov C8:10
1827. 02. 2017 19:15TJ Orion Praha BTJ Stadion Žižkov - Ulita B10:7
1827. 02. 2017 19:15TJ Střížkov CTJ Slavoj Praha C10:7
1827. 02. 2017 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Petrovice I. B9:9
1827. 02. 2017 19:15Avia Čakovice FTJ Pankrác D10:2
1828. 02. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Malešice A6:10
1827. 02. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ ABC Branik A10:4
1906. 03. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Orion Praha B2:10
1907. 03. 2017 19:30TJ ABC Branik ASlovan KST Bohnice C9:9
1909. 03. 2017 18:45TJ Malešice AAvia Čakovice F2:10
1909. 03. 2017 19:15TJ Pankrác DAC Sparta Praha G9:9
1907. 03. 2017 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Střížkov C6:10
1908. 03. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Stadion Žižkov - Ulita B10:0
2020. 03. 2017 19:15TJ Orion Praha BTJ Slavoj Praha C8:10
2022. 03. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita BTJ Sokol Petrovice I. B7:10
2020. 03. 2017 19:15TJ Střížkov CTJ Pankrác D10:2
2020. 03. 2017 19:00AC Sparta Praha GTJ Malešice A10:5
2020. 03. 2017 19:15Avia Čakovice FTJ ABC Branik A10:3
2021. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Michle Praha F10:4
2128. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Orion Praha B10:6
2127. 03. 2017 00:00TJ Sokol Michle Praha FAvia Čakovice F5:10
2128. 03. 2017 19:30TJ ABC Branik AAC Sparta Praha G2:10
2130. 03. 2017 18:45TJ Malešice ATJ Střížkov C10:7
2130. 03. 2017 19:15TJ Pankrác DTJ Stadion Žižkov - Ulita B10:2
2128. 03. 2017 19:30TJ Sokol Petrovice I. BTJ Slavoj Praha C10:4
2203. 04. 2017 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Petrovice I. B9:9
2205. 04. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Pankrác D9:9
2205. 04. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita BTJ Malešice A4:10
2203. 04. 2017 19:15TJ Střížkov CTJ ABC Branik A10:4
2203. 04. 2017 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Michle Praha F10:4
2203. 04. 2017 19:15Avia Čakovice FSlovan KST Bohnice C7:10
3. třída A muži (RS-1A)
130. 09. 2016 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Petrovice I. C10:8
126. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Stadion Žižkov - Ulita C7:10
129. 09. 2016 19:15
(P4 Jankovská 3) Zelená Liška
TJ Sokol Běchovice II ATJ Zelená Liška A10:6
127. 09. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Lokomotiva Vršovice D9:9
126. 09. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha APSK Olymp Praha B10:3
127. 09. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C4:10
204. 10. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C3:10
205. 10. 2016 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A9:9
206. 10. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DKK Konstruktiva Praha A10:6
205. 10. 2016 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Nusle Praha E8:10
203. 10. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Sokol Běchovice II A4:10
207. 10. 2016 19:00TJ Střížkov DSlovan KST Bohnice E10:6
312. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Petrovice I. C10:7
312. 10. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Střížkov D10:2
312. 10. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Stadion Žižkov - Ulita C10:4
310. 10. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Zelená Liška A10:7
311. 10. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Lokomotiva Vršovice D10:8
312. 10. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CPSK Olymp Praha B10:0
418. 10. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CPSK Olymp Praha B10:1
420. 10. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
419. 10. 2016 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:8
417. 10. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CKK Konstruktiva Praha A8:10
421. 10. 2016 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Nusle Praha E10:6
419. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Běchovice II A10:3
502. 11. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Petrovice I. C10:5
502. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESlovan KST Bohnice E10:7
531. 10. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Střížkov D10:8
501. 11. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Stadion Žižkov - Ulita C10:4
502. 11. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Zelená Liška A10:5
502. 11. 2016 19:00PSK Olymp Praha BTJ Lokomotiva Vršovice D4:10
608. 11. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Lokomotiva Vršovice D10:4
609. 11. 2016 19:15TJ Zelená Liška APSK Olymp Praha B9:9
607. 11. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C5:10
611. 11. 2016 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:4
609. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice EKK Konstruktiva Praha A10:7
609. 11. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Nusle Praha E10:6
716. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Petrovice I. C10:3
714. 11. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Běchovice II A6:10
715. 11. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASlovan KST Bohnice E7:10
716. 12. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Střížkov D10:6
716. 11. 2016 19:00PSK Olymp Praha BTJ Stadion Žižkov - Ulita C10:2
715. 11. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Zelená Liška A8:10
822. 11. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Zelená Liška A6:10
821. 11. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Lokomotiva Vršovice D10:8
825. 11. 2016 19:00TJ Střížkov DPSK Olymp Praha B10:8
823. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:5
823. 11. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:3
823. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha EKK Konstruktiva Praha A9:9
928. 11. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Petrovice I. C10:5
929. 11. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Nusle Praha E8:10
930. 11. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Běchovice II A10:2
930. 11. 2016 19:00PSK Olymp Praha BSlovan KST Bohnice E1:10
901. 12. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Střížkov D10:2
930. 11. 2016 19:15TJ Zelená Liška ATJ Stadion Žižkov - Ulita C9:9
1006. 12. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Stadion Žižkov - Ulita C10:8
1009. 12. 2016 19:00TJ Střížkov DTJ Zelená Liška A10:0
1007. 12. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Lokomotiva Vršovice D10:3
1007. 12. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II APSK Olymp Praha B10:2
1007. 12. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C6:10
1005. 12. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:4
1113. 12. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Petrovice I. C9:9
1114. 12. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CKK Konstruktiva Praha A10:2
1114. 12. 2016 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Nusle Praha E3:10
1115. 12. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Běchovice II A4:10
1114. 12. 2016 19:15TJ Zelená Liška ASlovan KST Bohnice E4:10
1112. 12. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Střížkov D9:9
1210. 01. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Střížkov D10:7
1209. 01. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CSlovan KST Bohnice E4:10
1211. 01. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Běchovice II A4:10
1212. 01. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Nusle Praha E10:5
1211. 01. 2017 19:00PSK Olymp Praha BKK Konstruktiva Praha A10:4
1211. 01. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1318. 01. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Petrovice I. C10:0
1317. 01. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec APSK Olymp Praha B10:5
1316. 01. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Lokomotiva Vršovice D10:8
1318. 01. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Zelená Liška A6:10
1318. 01. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Stadion Žižkov - Ulita C10:6
1318. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Střížkov D7:10
1424. 01. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSlovan KST Bohnice E6:10
1427. 01. 2017 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Běchovice II A10:5
1423. 01. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Sokol Nusle Praha E10:7
1425. 01. 2017 19:15TJ Zelená Liška AKK Konstruktiva Praha A7:10
1426. 01. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:3
1425. 01. 2017 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C9:9
1501. 02. 2017 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Petrovice I. C7:10
1501. 02. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Lokomotiva Vršovice D10:5
1531. 01. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Zelená Liška A2:10
1530. 01. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Stadion Žižkov - Ulita C10:5
1501. 02. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Střížkov D10:5
1501. 02. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ASlovan KST Bohnice E7:10
1614. 02. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Běchovice II A2:10
1615. 02. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Nusle Praha E10:2
1617. 02. 2017 19:00TJ Střížkov DKK Konstruktiva Praha A10:6
1613. 02. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A3:10
1615. 02. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C7:10
1616. 02. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DPSK Olymp Praha B10:2
1723. 02. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Petrovice I. C9:9
1722. 02. 2017 19:00PSK Olymp Praha BTJ Zelená Liška A10:2
1722. 02. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Stadion Žižkov - Ulita C10:5
1721. 02. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Střížkov D9:9
1720. 02. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ASlovan KST Bohnice E10:5
1722. 02. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Běchovice II A10:6
1828. 02. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Nusle Praha E7:10
1801. 03. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II AKK Konstruktiva Praha A10:6
1801. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1815. 03. 2017 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C6:10
1827. 02. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CPSK Olymp Praha B6:10
1801. 03. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice D10:6
1908. 03. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Petrovice I. C10:0
1909. 03. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Stadion Žižkov - Ulita C10:8
1908. 03. 2017 19:00PSK Olymp Praha BTJ Střížkov D10:0
1908. 03. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSlovan KST Bohnice E10:6
1907. 03. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Běchovice II A7:10
1906. 03. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Nusle Praha E10:3
2021. 03. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CKK Konstruktiva Praha A10:6
2022. 03. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
2022. 03. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C5:10
2022. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice EPSK Olymp Praha B6:10
2024. 03. 2017 19:00TJ Střížkov DTJ Lokomotiva Vršovice D9:9
2020. 03. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Zelená Liška A4:10
2127. 03. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Sokol Petrovice I. C8:10
2129. 03. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Střížkov D10:4
2130. 03. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSlovan KST Bohnice E10:7
2129. 03. 2017 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Běchovice II A9:9
2129. 03. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Nusle Praha E10:1
2128. 03. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec AKK Konstruktiva Praha A10:8
2204. 04. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:4
2203. 04. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C9:9
2205. 04. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha EPSK Olymp Praha B8:9
2205. 04. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Lokomotiva Vršovice D10:5
2205. 04. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Zelená Liška A9:9
2207. 04. 2017 19:00TJ Střížkov DTJ Stadion Žižkov - Ulita C10:7
3. třída B muži (RS-1B)
126. 10. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK Dolní Měcholupy A2:10
128. 09. 2016 19:00TTC Klánovice CTTC Elizza Praha H10:3
127. 09. 2016 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Žižkov B10:6
126. 09. 2016 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Nové Vysočany A9:9
126. 09. 2016 19:15Slovan KST Bohnice FSK HAMR A3:10
130. 09. 2016 18:30TJ Kyje AAvia Čakovice G6:10
203. 10. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy AAvia Čakovice G10:7
207. 10. 2016 18:00SK HAMR ATJ Kyje A10:2
203. 10. 2016 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASlovan KST Bohnice F10:7
206. 10. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov BSK OAZA Praha B10:5
203. 10. 2016 19:00TTC Elizza Praha HAC Sparta Praha H10:3
205. 10. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTTC Klánovice C10:2
312. 10. 2016 19:00TTC Klánovice CSK Dolní Měcholupy A10:6
311. 10. 2016 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:8
310. 10. 2016 00:00SK OAZA Praha BTTC Elizza Praha H9:9
310. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Žižkov B6:10
314. 10. 2016 18:30TJ Kyje ATJ Sokol Nové Vysočany A8:10
310. 10. 2016 19:15Avia Čakovice GSK HAMR A3:10
417. 10. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ASK HAMR A9:9
417. 10. 2016 18:45TJ Sokol Nové Vysočany AAvia Čakovice G10:8
420. 10. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Kyje A10:6
417. 10. 2016 19:00TTC Elizza Praha HSlovan KST Bohnice F10:8
419. 10. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK OAZA Praha B10:6
419. 10. 2016 19:00TTC Klánovice CAC Sparta Praha H10:5
501. 11. 2016 19:00AC Sparta Praha HSK Dolní Měcholupy A9:9
531. 10. 2016 00:00SK OAZA Praha BTTC Klánovice C1:10
531. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:0
504. 11. 2016 18:30TJ Kyje ATTC Elizza Praha H9:9
531. 10. 2016 19:15Avia Čakovice GTJ Sokol Žižkov B10:6
504. 11. 2016 18:00SK HAMR ATJ Sokol Nové Vysočany A10:5
607. 11. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Nové Vysočany A10:6
610. 11. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov BSK HAMR A6:10
607. 11. 2016 19:00TTC Elizza Praha HAvia Čakovice G2:10
609. 11. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Kyje A3:10
609. 11. 2016 19:00TTC Klánovice CSlovan KST Bohnice F10:3
608. 11. 2016 19:00AC Sparta Praha HSK OAZA Praha B10:2
714. 11. 2016 00:00SK OAZA Praha BSK Dolní Měcholupy A9:9
714. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice FAC Sparta Praha H10:3
718. 11. 2016 18:30TJ Kyje ATTC Klánovice C10:5
714. 11. 2016 19:15Avia Čakovice GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:3
720. 12. 2016 19:30SK HAMR ATTC Elizza Praha H9:9
714. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Žižkov B10:4
821. 11. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Žižkov B10:8
821. 11. 2016 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Nové Vysočany A10:1
823. 11. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK HAMR A4:10
823. 11. 2016 19:00TTC Klánovice CAvia Čakovice G10:8
805. 01. 2017 19:00AC Sparta Praha HTJ Kyje A10:7
821. 11. 2016 00:00SK OAZA Praha BSlovan KST Bohnice F6:10
928. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice FSK Dolní Měcholupy A7:10
928. 11. 2016 19:00TJ Kyje ASK OAZA Praha B10:8
928. 11. 2016 19:15Avia Čakovice GAC Sparta Praha H9:9
902. 12. 2016 18:00SK HAMR ATTC Klánovice C10:2
928. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:2
901. 12. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Elizza Praha H10:4
1005. 12. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Elizza Praha H4:10
1007. 12. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Žižkov B9:9
1007. 12. 2016 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Nové Vysočany A10:6
1006. 12. 2016 19:00AC Sparta Praha HSK HAMR A6:10
1005. 12. 2016 00:00SK OAZA Praha BAvia Čakovice G4:10
1005. 12. 2016 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Kyje A5:10
1116. 12. 2016 18:30TJ Kyje ASK Dolní Měcholupy A10:8
1112. 12. 2016 19:15Avia Čakovice GSlovan KST Bohnice F10:2
1116. 12. 2016 18:00SK HAMR ASK OAZA Praha B10:1
1112. 12. 2016 18:45TJ Sokol Nové Vysočany AAC Sparta Praha H3:10
1115. 12. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Klánovice C10:4
1112. 12. 2016 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:3
1209. 01. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:1
1209. 01. 2017 19:00TTC Elizza Praha HTTC Klánovice C8:10
1212. 01. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov BAC Sparta Praha H10:2
1209. 01. 2017 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASK OAZA Praha B10:3
1213. 01. 2017 18:00SK HAMR ASlovan KST Bohnice F10:5
1209. 01. 2017 19:15Avia Čakovice GTJ Kyje A3:10
1316. 01. 2017 19:15Avia Čakovice GSK Dolní Měcholupy A5:10
1320. 01. 2017 18:30TJ Kyje ASK HAMR A6:10
1316. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Nové Vysočany A10:1
1316. 01. 2017 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Žižkov B10:7
1317. 01. 2017 19:00AC Sparta Praha HTTC Elizza Praha H9:9
1318. 01. 2017 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:3
1423. 01. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Klánovice C4:10
1425. 01. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DAC Sparta Praha H9:9
1423. 01. 2017 19:00TTC Elizza Praha HSK OAZA Praha B10:3
1426. 01. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov BSlovan KST Bohnice F10:4
1423. 01. 2017 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Kyje A7:10
1427. 01. 2017 18:00SK HAMR AAvia Čakovice G10:0wo
1503. 02. 2017 18:00SK HAMR ASK Dolní Měcholupy A10:0wo
1530. 01. 2017 19:15Avia Čakovice GTJ Sokol Nové Vysočany A6:10
1503. 02. 2017 18:30TJ Kyje ATJ Sokol Žižkov B10:6
1530. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FTTC Elizza Praha H10:5
1530. 01. 2017 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:2
1531. 01. 2017 19:00AC Sparta Praha HTTC Klánovice C9:9
1613. 02. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy AAC Sparta Praha H10:2
1615. 02. 2017 19:00TTC Klánovice CSK OAZA Praha B7:10
1615. 02. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSlovan KST Bohnice F9:9
1613. 02. 2017 19:00TTC Elizza Praha HTJ Kyje A9:9
1616. 02. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov BAvia Čakovice G6:10
1613. 02. 2017 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASK HAMR A8:10
1720. 02. 2017 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASK Dolní Měcholupy A5:10
1724. 02. 2017 18:00SK HAMR ATJ Sokol Žižkov B10:7
1714. 03. 2017 19:00Avia Čakovice GTTC Elizza Praha H10:2
1724. 02. 2017 18:30TJ Kyje ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:3
1720. 02. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FTTC Klánovice C6:10
1723. 02. 2017 19:00SK OAZA Praha BAC Sparta Praha H7:10
1827. 02. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy ASK OAZA Praha B10:3
1828. 02. 2017 19:00AC Sparta Praha HSlovan KST Bohnice F10:4
1801. 03. 2017 19:00TTC Klánovice CTJ Kyje A10:2
1801. 03. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DAvia Čakovice G10:0wo
1827. 02. 2017 19:00TTC Elizza Praha HSK HAMR A4:10
1802. 03. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Nové Vysočany A8:10
1909. 03. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov BSK Dolní Měcholupy A1:10
1906. 03. 2017 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATTC Elizza Praha H10:0wo
1910. 03. 2017 18:00SK HAMR ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:3
1906. 03. 2017 19:15Avia Čakovice GTTC Klánovice C10:3
1910. 03. 2017 18:30TJ Kyje AAC Sparta Praha H10:7
1906. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FSK OAZA Praha B10:4
2020. 03. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy ASlovan KST Bohnice F10:8
2020. 03. 2017 00:00SK OAZA Praha BTJ Kyje A6:10
2021. 03. 2017 19:00AC Sparta Praha HAvia Čakovice G9:9
2022. 03. 2017 19:00TTC Klánovice CSK HAMR A10:6
2022. 03. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Nové Vysočany A9:9
2020. 03. 2017 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Žižkov B6:10
2127. 03. 2017 19:00TTC Elizza Praha HSK Dolní Měcholupy A10:4
2130. 03. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:5
2127. 03. 2017 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATTC Klánovice C10:4
2131. 03. 2017 18:00SK HAMR AAC Sparta Praha H9:9
2127. 03. 2017 19:15Avia Čakovice GSK OAZA Praha B10:5
2131. 03. 2017 18:30TJ Kyje ASlovan KST Bohnice F10:3
2203. 04. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Kyje A10:4
2203. 04. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FAvia Čakovice G8:10
2203. 04. 2017 00:00SK OAZA Praha BSK HAMR A1:10
2204. 04. 2017 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Nové Vysočany A9:9
2205. 04. 2017 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Žižkov B10:5
2205. 04. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTTC Elizza Praha H10:4
4. třída A muži (RS-2A)
126. 09. 2016 00:00SK Slivenec ASK OAZA Praha C10:1
130. 09. 2016 19:00SK Vršovice AAvia Čakovice H10:3
127. 09. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BAC Sparta Praha I10:7
128. 09. 2016 19:30TJ Kyje BTJ Sokol Běchovice II B10:6
126. 09. 2016 19:00TTC Elizza Praha ITJ Malešice C10:1
127. 09. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ ABC Branik B10:2
203. 10. 2016 00:00SK OAZA Praha CTJ ABC Branik B10:6
206. 10. 2016 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Petrovice I. D9:9
205. 10. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Elizza Praha I10:6
227. 10. 2016 19:00AC Sparta Praha ITJ Kyje B10:5
207. 10. 2016 19:15Avia Čakovice HTJ Sokol Nové Vysočany B8:10
203. 10. 2016 00:00SK Slivenec ASK Vršovice A10:2
314. 10. 2016 19:00SK Vršovice ASK OAZA Praha C4:10
311. 10. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BSK Slivenec A6:10
312. 10. 2016 19:30TJ Kyje BAvia Čakovice H10:2
310. 10. 2016 19:00TTC Elizza Praha IAC Sparta Praha I10:2
311. 10. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Běchovice II B10:1
312. 10. 2016 19:00TJ ABC Branik BTJ Malešice C10:3
417. 10. 2016 00:00SK OAZA Praha CTJ Malešice C10:3
419. 10. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ ABC Branik B10:2
420. 10. 2016 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Petrovice I. D9:9
420. 10. 2016 19:15Avia Čakovice HTTC Elizza Praha I10:2
417. 10. 2016 00:00SK Slivenec ATJ Kyje B10:3
421. 10. 2016 19:00SK Vršovice ATJ Sokol Nové Vysočany B7:10
501. 11. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BSK OAZA Praha C10:7
502. 11. 2016 19:30TJ Kyje BSK Vršovice A10:6
531. 10. 2016 19:00TTC Elizza Praha ISK Slivenec A10:1
501. 11. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. DAvia Čakovice H10:4
502. 11. 2016 19:00TJ ABC Branik BAC Sparta Praha I5:10
503. 11. 2016 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Běchovice II B2:10
607. 11. 2016 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Běchovice II B10:2
610. 11. 2016 19:00AC Sparta Praha ITJ Malešice C9:9
610. 11. 2016 19:15Avia Čakovice HTJ ABC Branik B5:10
607. 11. 2016 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Petrovice I. D10:0
602. 12. 2016 19:00SK Vršovice ATTC Elizza Praha I9:9
608. 11. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Kyje B10:2
716. 11. 2016 19:30TJ Kyje BSK OAZA Praha C10:3
714. 11. 2016 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Nové Vysočany B10:4
715. 11. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. DSK Vršovice A10:5
716. 11. 2016 19:00TJ ABC Branik BSK Slivenec A7:10
717. 11. 2016 18:45TJ Malešice CAvia Čakovice H5:10
716. 11. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II BAC Sparta Praha I10:4
821. 11. 2016 00:00SK OAZA Praha CAC Sparta Praha I10:2
824. 11. 2016 19:15Avia Čakovice HTJ Sokol Běchovice II B10:3
821. 11. 2016 00:00SK Slivenec ATJ Malešice C10:0
825. 11. 2016 19:00SK Vršovice ATJ ABC Branik B2:10
822. 11. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Petrovice I. D5:10
823. 11. 2016 19:30TJ Kyje BTTC Elizza Praha I3:10
928. 11. 2016 19:00TTC Elizza Praha ISK OAZA Praha C10:5
929. 11. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Kyje B7:10
930. 11. 2016 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Nové Vysočany B10:4
901. 12. 2016 18:45TJ Malešice CSK Vršovice A9:9
930. 11. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK Slivenec A1:10
901. 12. 2016 19:00AC Sparta Praha IAvia Čakovice H10:5
1005. 12. 2016 00:00SK OAZA Praha CAvia Čakovice H9:9
1005. 12. 2016 00:00SK Slivenec AAC Sparta Praha I9:9
1009. 12. 2016 19:00SK Vršovice ATJ Sokol Běchovice II B10:7
1006. 12. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Malešice C10:3
1007. 12. 2016 19:30TJ Kyje BTJ ABC Branik B10:6
1005. 12. 2016 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Petrovice I. D9:9
1120. 12. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. DSK OAZA Praha C6:10
1114. 12. 2016 19:00TJ ABC Branik BTTC Elizza Praha I10:6
1115. 12. 2016 18:45TJ Malešice CTJ Kyje B1:10
1114. 12. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Nové Vysočany B10:8
1115. 12. 2016 19:00AC Sparta Praha ISK Vršovice A10:1
1115. 12. 2016 19:15Avia Čakovice HSK Slivenec A8:10
1209. 01. 2017 00:00SK OAZA Praha CSK Slivenec A10:2
1212. 01. 2017 19:15Avia Čakovice HSK Vršovice A10:5
1212. 01. 2017 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Nové Vysočany B10:2
1211. 01. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Kyje B4:10
1212. 01. 2017 18:45TJ Malešice CTTC Elizza Praha I10:6
1211. 01. 2017 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Petrovice I. D4:10
1318. 01. 2017 19:00TJ ABC Branik BSK OAZA Praha C10:3
1317. 01. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Malešice C7:10
1316. 01. 2017 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Běchovice II B10:8
1318. 01. 2017 19:30TJ Kyje BAC Sparta Praha I8:10
1317. 01. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BAvia Čakovice H10:8
1320. 01. 2017 19:00SK Vršovice ASK Slivenec A3:10
1423. 01. 2017 00:00SK OAZA Praha CSK Vršovice A9:9
1423. 01. 2017 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Nové Vysočany B10:1
1426. 01. 2017 19:15Avia Čakovice HTJ Kyje B5:10
1426. 01. 2017 19:00AC Sparta Praha ITTC Elizza Praha I8:10
1425. 01. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Petrovice I. D10:7
1426. 01. 2017 18:45TJ Malešice CTJ ABC Branik B0:10
1502. 02. 2017 18:45TJ Malešice CSK OAZA Praha C10:8
1501. 02. 2017 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Běchovice II B10:6
1531. 01. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. DAC Sparta Praha I4:10
1530. 01. 2017 19:00TTC Elizza Praha IAvia Čakovice H10:4
1501. 02. 2017 19:30TJ Kyje BSK Slivenec A10:7
1531. 01. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BSK Vršovice A10:0
1613. 02. 2017 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Nové Vysočany B10:3
1617. 02. 2017 19:00SK Vršovice ATJ Kyje B9:9
1613. 02. 2017 00:00SK Slivenec ATTC Elizza Praha I10:4
1616. 02. 2017 19:15Avia Čakovice HTJ Sokol Petrovice I. D10:8
1616. 02. 2017 19:00AC Sparta Praha ITJ ABC Branik B10:2
1615. 02. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Malešice C10:8
1722. 02. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK OAZA Praha C5:10
1723. 02. 2017 18:45TJ Malešice CAC Sparta Praha I2:10
1715. 03. 2017 19:00TJ ABC Branik BAvia Čakovice H10:3
1721. 02. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. DSK Slivenec A8:10
1720. 02. 2017 19:00TTC Elizza Praha ISK Vršovice A9:9
1722. 02. 2017 19:30TJ Kyje BTJ Sokol Nové Vysočany B8:10
1827. 02. 2017 00:00SK OAZA Praha CTJ Kyje B10:6
1828. 02. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTTC Elizza Praha I6:10
1803. 03. 2017 19:00SK Vršovice ATJ Sokol Petrovice I. D3:10
1802. 03. 2017 19:30SK Slivenec ATJ ABC Branik B9:9
1802. 03. 2017 19:15Avia Čakovice HTJ Malešice C10:2
1802. 03. 2017 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Běchovice II B6:10
1909. 03. 2017 19:00AC Sparta Praha ISK OAZA Praha C1:10
1908. 03. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II BAvia Čakovice H10:1
1909. 03. 2017 18:45TJ Malešice CSK Slivenec A3:10
1908. 03. 2017 19:00TJ ABC Branik BSK Vršovice A4:10
1907. 03. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Nové Vysočany B10:5
1906. 03. 2017 19:00TTC Elizza Praha ITJ Kyje B8:10
2020. 03. 2017 00:00SK OAZA Praha CTTC Elizza Praha I8:10
2022. 03. 2017 19:30TJ Kyje BTJ Sokol Petrovice I. D10:8
2021. 03. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ ABC Branik B10:3
2024. 03. 2017 19:00SK Vršovice ATJ Malešice C10:0
2020. 03. 2017 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Běchovice II B10:3
2023. 03. 2017 19:15Avia Čakovice HAC Sparta Praha I7:10
2130. 03. 2017 19:15Avia Čakovice HSK OAZA Praha C7:10
2130. 03. 2017 19:00AC Sparta Praha ISK Slivenec A0:10
2129. 03. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK Vršovice A5:10
2130. 03. 2017 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Nové Vysočany B10:6
2129. 03. 2017 19:00TJ ABC Branik BTJ Kyje B3:10
2128. 03. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTTC Elizza Praha I10:6
2203. 04. 2017 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Petrovice I. D10:3
2203. 04. 2017 19:00TTC Elizza Praha ITJ ABC Branik B6:10
2205. 04. 2017 19:30TJ Kyje BTJ Malešice C10:4
2204. 04. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Běchovice II B10:3
2207. 04. 2017 19:00SK Vršovice AAC Sparta Praha I10:6
2203. 04. 2017 19:30SK Slivenec AAvia Čakovice H10:2
4. třída B muži (RS-2B)
126. 09. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:3
129. 09. 2016 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:7
129. 09. 2016 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Nusle Praha F10:8
129. 09. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Kbely A9:9
126. 09. 2016 00:00SK Dolní Měcholupy BSlovan KST Bohnice G8:10
126. 09. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Střížkov E10:6
204. 10. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Střížkov E2:10
205. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Lokomotiva Vršovice E9:9
205. 10. 2016 18:30TJ Sokol Kbely ASK Dolní Měcholupy B10:2
205. 10. 2016 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Žižkov C7:10
207. 10. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESK Start Praha B2:10
203. 10. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Malešice B10:4
313. 10. 2016 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B8:10
313. 10. 2016 19:15SK Start Praha BSF SKK EL Niňo Praha J6:10
313. 10. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:8
310. 10. 2016 00:00SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Nusle Praha F10:7
310. 10. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Kbely A9:9
313. 10. 2016 19:15TJ Střížkov ESlovan KST Bohnice G3:10
418. 10. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSlovan KST Bohnice G1:10
419. 10. 2016 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Střížkov E10:7
419. 10. 2016 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Lokomotiva Vršovice E1:10
421. 10. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESK Dolní Měcholupy B3:10
417. 10. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Žižkov C10:7
420. 10. 2016 18:45TJ Malešice BSK Start Praha B1:10
503. 11. 2016 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:0
503. 11. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Malešice B10:0
531. 10. 2016 00:00SK Dolní Měcholupy BSF SKK EL Niňo Praha J5:10
531. 10. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E9:9
503. 11. 2016 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Nusle Praha F10:4
502. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Kbely A10:3
608. 11. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Kbely A1:10
609. 11. 2016 18:00TJ Sokol Nusle Praha FSlovan KST Bohnice G2:10
606. 01. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Střížkov E9:9
607. 11. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Lokomotiva Vršovice E10:4
610. 11. 2016 18:45TJ Malešice BSK Dolní Měcholupy B10:7
610. 11. 2016 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Žižkov C10:7
717. 11. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:1
714. 11. 2016 00:00SK Dolní Měcholupy BSK Start Praha B5:10
714. 11. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Malešice B7:10
717. 11. 2016 19:15TJ Střížkov ESF SKK EL Niňo Praha J9:9
716. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:3
716. 11. 2016 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Nusle Praha F9:9
822. 11. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Nusle Praha F2:10
825. 11. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Kbely A7:10
821. 11. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha JSlovan KST Bohnice G3:10
824. 11. 2016 18:45TJ Malešice BTJ Střížkov E10:7
824. 11. 2016 19:15SK Start Praha BTJ Lokomotiva Vršovice E10:6
824. 11. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov CSK Dolní Měcholupy B10:4
905. 01. 2017 19:00SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:3
928. 11. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Žižkov C8:10
901. 12. 2016 19:15TJ Střížkov ESK Start Praha B2:10
930. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Malešice B10:6
930. 11. 2016 18:30TJ Sokol Kbely ASF SKK EL Niňo Praha J2:10
930. 11. 2016 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:4
1006. 12. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E3:10
1005. 12. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Nusle Praha F10:2
1008. 12. 2016 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Kbely A10:4
1008. 12. 2016 19:15SK Start Praha BSlovan KST Bohnice G10:7
1008. 12. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Střížkov E10:4
1005. 12. 2016 00:00SK Dolní Měcholupy BTJ Lokomotiva Vršovice E10:8
1112. 12. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:1
1115. 12. 2016 19:15TJ Střížkov ESK Dolní Měcholupy B10:5
1114. 12. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Žižkov C10:5
1114. 12. 2016 18:30TJ Sokol Kbely ASK Start Praha B7:10
1114. 12. 2016 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Malešice B10:3
1116. 12. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESF SKK EL Niňo Praha J8:10
1210. 01. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSF SKK EL Niňo Praha J1:10
1213. 01. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Malešice B10:7
1211. 01. 2017 18:00TJ Sokol Nusle Praha FSK Start Praha B1:10
1211. 01. 2017 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Žižkov C9:9
1211. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice GSK Dolní Měcholupy B10:0
1212. 01. 2017 19:15TJ Střížkov ETJ Lokomotiva Vršovice E10:5
1319. 01. 2017 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:2
1316. 01. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESlovan KST Bohnice G3:10
1316. 01. 2017 00:00SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Kbely A10:3
1319. 01. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Nusle Praha F10:7
1319. 01. 2017 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:2
1319. 01. 2017 18:45TJ Malešice BSF SKK EL Niňo Praha J6:10
1424. 01. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Malešice B0:10
1423. 01. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha JSK Start Praha B2:10
1427. 01. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Žižkov C9:9
1425. 01. 2017 18:00TJ Sokol Nusle Praha FSK Dolní Měcholupy B10:4
1425. 01. 2017 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Lokomotiva Vršovice E10:6
1425. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Střížkov E10:1
1501. 02. 2017 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
1502. 02. 2017 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Kbely A10:8
1530. 01. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Nusle Praha F10:7
1530. 01. 2017 00:00SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:6
1502. 02. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov CSF SKK EL Niňo Praha J7:10
1502. 02. 2017 19:15SK Start Praha BTJ Malešice B10:0wo
1614. 02. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK Start Praha B5:10
1616. 02. 2017 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Žižkov C9:9
1613. 02. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha JSK Dolní Měcholupy B10:7
1617. 02. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Lokomotiva Vršovice E6:10
1615. 02. 2017 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Střížkov E4:10
1615. 02. 2017 18:30TJ Sokol Kbely ASlovan KST Bohnice G9:9
1722. 02. 2017 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
1722. 02. 2017 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Nusle Praha F10:1
1723. 02. 2017 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E8:10
1720. 02. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESF SKK EL Niňo Praha J5:10
1720. 02. 2017 00:00SK Dolní Měcholupy BTJ Malešice B10:7
1723. 02. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov CSK Start Praha B6:10
1828. 02. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Žižkov C1:10
1802. 03. 2017 19:15SK Start Praha BSK Dolní Měcholupy B10:4
1802. 03. 2017 18:45TJ Malešice BTJ Lokomotiva Vršovice E4:10
1827. 02. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Střížkov E10:3
1803. 03. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESlovan KST Bohnice G7:10
1801. 03. 2017 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Kbely A10:7
1908. 03. 2017 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:0wo
1908. 03. 2017 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E7:10
1907. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice GSF SKK EL Niňo Praha J9:9
1909. 03. 2017 19:15TJ Střížkov ETJ Malešice B2:10
1906. 03. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESK Start Praha B4:10
1906. 03. 2017 00:00SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Žižkov C6:10
2021. 03. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK Dolní Měcholupy B2:10
2023. 03. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Lokomotiva Vršovice E10:7
2023. 03. 2017 19:15SK Start Praha BTJ Střížkov E10:3
2023. 03. 2017 18:45TJ Malešice BSlovan KST Bohnice G3:10
2020. 03. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Kbely A10:1
2024. 03. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Nusle Praha F6:10
2131. 03. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:2
2129. 03. 2017 18:00TJ Sokol Nusle Praha FSF SKK EL Niňo Praha J8:10
2129. 03. 2017 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Malešice B5:10
2129. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice GSK Start Praha B7:10
2130. 03. 2017 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Žižkov C7:10
2127. 03. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESK Dolní Měcholupy B10:2
2204. 04. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Lokomotiva Vršovice E0:10
2203. 04. 2017 00:00SK Dolní Měcholupy BTJ Střížkov E10:8
2206. 04. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov CSlovan KST Bohnice G2:10
2206. 04. 2017 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Kbely A10:2
2206. 04. 2017 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Nusle Praha F4:10
2203. 04. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:3
5. třída A muži (RS-3A)
128. 09. 2016 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Lokomotiva Vršovice F5:10
127. 09. 2016 19:30SK HAMR BTJ Zelená Liška B10:5
127. 09. 2016 19:00TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Nusle Praha G10:3
126. 09. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Běchovice II C10:5
126. 09. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita DTJ Sokol Nové Vysočany C10:3
126. 09. 2016 00:00SK OAZA Praha DTTC Praha B4:10
203. 10. 2016 18:45TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Praha B10:1
206. 10. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CSK OAZA Praha D10:6
203. 10. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Stadion Žižkov - Ulita D10:2
205. 10. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSF SKK EL Niňo Praha K10:6
203. 10. 2016 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Kbely B10:8
205. 10. 2016 19:00TJ Sokol Praha Podolí ASK HAMR B5:10
314. 10. 2016 19:30SK HAMR BTJ Lokomotiva Vršovice F10:4
313. 10. 2016 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Praha Podolí A10:3
310. 10. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Zelená Liška B10:4
310. 10. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita DTJ Sokol Nusle Praha G4:10
310. 10. 2016 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Běchovice II C5:10
312. 10. 2016 18:30TTC Praha BTJ Sokol Nové Vysočany C9:9
417. 10. 2016 18:45TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Nové Vysočany C10:8
417. 10. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II CTTC Praha B1:10
419. 10. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSK OAZA Praha D10:2
420. 10. 2016 19:00TJ Zelená Liška BTJ Stadion Žižkov - Ulita D8:10
419. 10. 2016 19:00TJ Sokol Praha Podolí ASF SKK EL Niňo Praha K10:8
421. 10. 2016 19:30SK HAMR BTJ Sokol Kbely B10:0
523. 11. 2016 19:00TJ Sokol Kbely BTJ Lokomotiva Vršovice F2:10
525. 10. 2016 19:00SF SKK EL Niňo Praha KSK HAMR B6:10
531. 10. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita DTJ Sokol Praha Podolí A10:8
531. 10. 2016 00:00SK OAZA Praha DTJ Zelená Liška B6:10
502. 11. 2016 18:30TTC Praha BTJ Sokol Nusle Praha G8:10
503. 11. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Běchovice II C6:10
607. 11. 2016 18:45TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Běchovice II C9:9
609. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Nové Vysočany C10:1
607. 11. 2016 00:00TJ Zelená Liška BTTC Praha B10:4
609. 11. 2016 19:00TJ Sokol Praha Podolí ASK OAZA Praha D10:2
611. 11. 2016 19:30SK HAMR BTJ Stadion Žižkov - Ulita D10:0
610. 11. 2016 18:30TJ Sokol Kbely BSF SKK EL Niňo Praha K10:4
714. 11. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Lokomotiva Vršovice F6:10
714. 11. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita DTJ Sokol Kbely B9:9
714. 11. 2016 00:00SK OAZA Praha DSK HAMR B0:10
716. 11. 2016 18:30TTC Praha BTJ Sokol Praha Podolí A6:10
717. 11. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Zelená Liška B9:9
714. 11. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Nusle Praha G9:9
821. 11. 2016 18:45TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Nusle Praha G9:9
821. 11. 2016 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Běchovice II C9:9
823. 11. 2016 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Nové Vysočany C10:2
825. 11. 2016 19:30SK HAMR BTTC Praha B10:4
824. 11. 2016 18:30TJ Sokol Kbely BSK OAZA Praha D10:8
821. 11. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Stadion Žižkov - Ulita D10:5
928. 11. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita DTJ Lokomotiva Vršovice F3:10
928. 11. 2016 00:00SK OAZA Praha DSF SKK EL Niňo Praha K2:10
930. 11. 2016 18:30TTC Praha BTJ Sokol Kbely B7:10
930. 11. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CSK HAMR B2:10
928. 11. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Praha Podolí A10:4
930. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Zelená Liška B10:8
1005. 12. 2016 18:45TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Zelená Liška B10:5
1007. 12. 2016 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Nusle Praha G4:10
1009. 12. 2016 19:30SK HAMR BTJ Sokol Běchovice II C10:1
1008. 12. 2016 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Nové Vysočany C10:2
1005. 12. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTTC Praha B7:10
1005. 12. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita DSK OAZA Praha D10:8
1112. 12. 2016 00:00SK OAZA Praha DTJ Lokomotiva Vršovice F4:10
1114. 12. 2016 18:30TTC Praha BTJ Stadion Žižkov - Ulita D7:10
1115. 12. 2016 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CSF SKK EL Niňo Praha K7:10
1112. 12. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Kbely B10:3
1114. 12. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSK HAMR B3:10
1112. 12. 2016 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Praha Podolí A10:2
1209. 01. 2017 18:45TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Praha Podolí A10:5
1209. 01. 2017 00:00TJ Zelená Liška BSK HAMR B3:10
1211. 01. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Kbely B9:9
1209. 01. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II CSF SKK EL Niňo Praha K10:0wo
1212. 01. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Stadion Žižkov - Ulita D10:7
1211. 01. 2017 18:30TTC Praha BSK OAZA Praha D10:4
1318. 01. 2017 18:30TTC Praha BTJ Lokomotiva Vršovice F6:10
1316. 01. 2017 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Nové Vysočany C4:10
1316. 01. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita DTJ Sokol Běchovice II C7:10
1316. 01. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Nusle Praha G5:10
1319. 01. 2017 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Zelená Liška B7:10
1320. 01. 2017 19:30SK HAMR BTJ Sokol Praha Podolí A10:5
1423. 01. 2017 18:45TJ Lokomotiva Vršovice FSK HAMR B9:9
1425. 01. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Kbely B10:6
1423. 01. 2017 00:00TJ Zelená Liška BSF SKK EL Niňo Praha K9:9
1425. 01. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Stadion Žižkov - Ulita D6:10
1423. 01. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK OAZA Praha D10:0wo
1426. 01. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTTC Praha B10:7
1530. 01. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Lokomotiva Vršovice F3:10
1501. 02. 2017 18:30TTC Praha BTJ Sokol Běchovice II C10:1
1530. 01. 2017 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Nusle Praha G10:5
1530. 01. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita DTJ Zelená Liška B6:10
1530. 01. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Praha Podolí A7:10
1530. 01. 2017 18:30TJ Sokol Kbely BSK HAMR B4:10
1613. 02. 2017 18:45TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Kbely B9:9
1617. 02. 2017 19:30SK HAMR BSF SKK EL Niňo Praha K10:6
1615. 02. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Stadion Žižkov - Ulita D10:4
1613. 02. 2017 00:00TJ Zelená Liška BSK OAZA Praha D10:0
1615. 02. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTTC Praha B5:10
1613. 02. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Nové Vysočany C5:10
1720. 02. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Lokomotiva Vršovice F4:10
1723. 02. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Nusle Praha G10:3
1722. 02. 2017 18:30TTC Praha BTJ Zelená Liška B10:5
1720. 02. 2017 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Praha Podolí A0:10
1720. 02. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita DSK HAMR B4:10
1720. 02. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Kbely B6:10
1827. 02. 2017 18:45TJ Lokomotiva Vršovice FSF SKK EL Niňo Praha K10:1
1802. 03. 2017 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Stadion Žižkov - Ulita D10:7
1803. 03. 2017 19:30SK HAMR BSK OAZA Praha D10:1
1801. 03. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATTC Praha B10:4
1827. 02. 2017 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Nové Vysočany C9:9
1801. 03. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Běchovice II C10:5
1908. 03. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Lokomotiva Vršovice F9:9
1906. 03. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Zelená Liška B6:10
1908. 03. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Praha Podolí A10:8
1908. 03. 2017 18:30TTC Praha BSK HAMR B5:10
1906. 03. 2017 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Kbely B3:10
1906. 03. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita DSF SKK EL Niňo Praha K10:3
2020. 03. 2017 18:45TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Stadion Žižkov - Ulita D10:1
2020. 03. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha KSK OAZA Praha D10:7
2023. 03. 2017 18:30TJ Sokol Kbely BTTC Praha B10:5
2024. 03. 2017 19:30SK HAMR BTJ Sokol Nové Vysočany C10:4
2022. 03. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Běchovice II C10:5
2022. 03. 2017 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Nusle Praha G10:2
2128. 03. 2017 19:00TJ Zelená Liška BTJ Lokomotiva Vršovice F2:10
2129. 03. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Praha Podolí A5:10
2127. 03. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK HAMR B1:10
2130. 03. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Kbely B7:10
2129. 03. 2017 18:30TTC Praha BSF SKK EL Niňo Praha K10:6
2127. 03. 2017 00:00SK OAZA Praha DTJ Stadion Žižkov - Ulita D10:8
2203. 04. 2017 18:45TJ Lokomotiva Vršovice FSK OAZA Praha D10:2
2203. 04. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita DTTC Praha B10:3
2203. 04. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Nové Vysočany C10:3
2206. 04. 2017 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Běchovice II C10:4
2207. 04. 2017 19:30SK HAMR BTJ Sokol Nusle Praha G10:8
2205. 04. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Zelená Liška B10:4
5. třída B muži (RS-3B)
127. 09. 2016 19:15PSK Olymp Praha CSlovan KST Bohnice H10:8
130. 09. 2016 18:15TJ Orion Praha CTJ Sokol Petrovice I. E10:6
127. 09. 2016 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Žižkov D2:10
130. 09. 2016 19:15TJ Pankrác ESF SKK EL Niňo Praha L5:10
126. 09. 2016 19:00VŠSK MFF Praha ATTC Klánovice D3:10
128. 09. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSK Slivenec B3:10
207. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice HSK Slivenec B6:10
207. 10. 2016 18:30TTC Klánovice DTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:0wo
203. 10. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha LVŠSK MFF Praha A10:3
206. 10. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Pankrác E5:10
207. 10. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ ABC Branik C10:0
204. 10. 2016 19:15PSK Olymp Praha CTJ Orion Praha C10:6
314. 10. 2016 18:15TJ Orion Praha CSlovan KST Bohnice H7:10
311. 10. 2016 19:00TJ ABC Branik CPSK Olymp Praha C3:10
314. 10. 2016 19:15TJ Pankrác ETJ Sokol Petrovice I. E10:4
310. 10. 2016 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Žižkov D10:6
312. 10. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSF SKK EL Niňo Praha L4:10
310. 10. 2016 00:00SK Slivenec BTTC Klánovice D5:10
421. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice HTTC Klánovice D1:10
417. 10. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha LSK Slivenec B9:9
420. 10. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Břevnov Hradčany B6:10
421. 10. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. EVŠSK MFF Praha A10:6
418. 10. 2016 19:15PSK Olymp Praha CTJ Pankrác E9:9
421. 10. 2016 18:15TJ Orion Praha CTJ ABC Branik C10:7
501. 11. 2016 19:00TJ ABC Branik CSlovan KST Bohnice H5:10
504. 11. 2016 19:15TJ Pankrác ETJ Orion Praha C10:6
531. 10. 2016 19:00VŠSK MFF Praha APSK Olymp Praha C7:10
502. 11. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Petrovice I. E4:10
531. 10. 2016 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Žižkov D10:2
504. 11. 2016 18:30TTC Klánovice DSF SKK EL Niňo Praha L10:6
611. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice HSF SKK EL Niňo Praha L3:10
610. 11. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov DTTC Klánovice D3:10
611. 11. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ESK Slivenec B10:3
608. 11. 2016 19:15PSK Olymp Praha CTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:0
611. 11. 2016 18:15TJ Orion Praha CVŠSK MFF Praha A8:10
608. 11. 2016 19:00TJ ABC Branik CTJ Pankrác E3:10
722. 12. 2016 19:15TJ Pankrác ESlovan KST Bohnice H10:2
714. 11. 2016 19:00VŠSK MFF Praha ATJ ABC Branik C10:3
716. 11. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Orion Praha C9:9
714. 11. 2016 00:00SK Slivenec BPSK Olymp Praha C10:8
718. 11. 2016 18:30TTC Klánovice DTJ Sokol Petrovice I. E6:10
714. 11. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ Sokol Žižkov D10:7
825. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Žižkov D2:10
825. 11. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. ESF SKK EL Niňo Praha L4:10
822. 11. 2016 19:15PSK Olymp Praha CTTC Klánovice D1:10
825. 11. 2016 18:15TJ Orion Praha CSK Slivenec B10:1
822. 11. 2016 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:8
825. 11. 2016 19:15TJ Pankrác EVŠSK MFF Praha A10:3
928. 11. 2016 19:00VŠSK MFF Praha ASlovan KST Bohnice H7:10
930. 11. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Pankrác E9:9
928. 11. 2016 00:00SK Slivenec BTJ ABC Branik C7:10
902. 12. 2016 18:30TTC Klánovice DTJ Orion Praha C10:4
928. 11. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha LPSK Olymp Praha C2:10
901. 12. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Petrovice I. E7:10
1009. 12. 2016 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Petrovice I. E6:10
1006. 12. 2016 19:15PSK Olymp Praha CTJ Sokol Žižkov D5:10
1009. 12. 2016 18:15TJ Orion Praha CSF SKK EL Niňo Praha L10:6
1006. 12. 2016 19:00TJ ABC Branik CTTC Klánovice D1:10
1009. 12. 2016 19:15TJ Pankrác ESK Slivenec B10:4
1005. 12. 2016 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany B10:3
1114. 12. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSlovan KST Bohnice H10:4
1112. 12. 2016 00:00SK Slivenec BVŠSK MFF Praha A10:3
1116. 12. 2016 18:30TTC Klánovice DTJ Pankrác E10:5
1112. 12. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ ABC Branik C10:8
1115. 12. 2016 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Orion Praha C10:7
1116. 12. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. EPSK Olymp Praha C7:10
1213. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice HPSK Olymp Praha C5:10
1213. 01. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Orion Praha C2:10
1212. 01. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ ABC Branik C10:7
1209. 01. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ Pankrác E1:10
1213. 01. 2017 18:30TTC Klánovice DVŠSK MFF Praha A10:0
1209. 01. 2017 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Břevnov Hradčany B6:10
1316. 01. 2017 00:00SK Slivenec BSlovan KST Bohnice H10:6
1318. 01. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTTC Klánovice D4:10
1316. 01. 2017 19:00VŠSK MFF Praha ASF SKK EL Niňo Praha L10:6
1320. 01. 2017 19:15TJ Pankrác ETJ Sokol Žižkov D10:8
1317. 01. 2017 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Petrovice I. E0:10
1320. 01. 2017 18:15TJ Orion Praha CPSK Olymp Praha C10:6
1427. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Orion Praha C5:10
1424. 01. 2017 19:15PSK Olymp Praha CTJ ABC Branik C10:0
1427. 01. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Pankrác E9:9
1426. 01. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov DVŠSK MFF Praha A10:3
1423. 01. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ Sokol Břevnov Hradčany B9:9
1427. 01. 2017 18:30TTC Klánovice DSK Slivenec B10:2
1503. 02. 2017 18:30TTC Klánovice DSlovan KST Bohnice H10:3
1530. 01. 2017 00:00SK Slivenec BSF SKK EL Niňo Praha L10:4
1501. 02. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Žižkov D7:10
1508. 02. 2017 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Petrovice I. E10:8
1503. 02. 2017 19:15TJ Pankrác EPSK Olymp Praha C4:10
1531. 01. 2017 19:00TJ ABC Branik CTJ Orion Praha C6:10
1617. 02. 2017 19:15Slovan KST Bohnice HTJ ABC Branik C10:7
1617. 02. 2017 18:15TJ Orion Praha CTJ Pankrác E10:3
1614. 02. 2017 19:15PSK Olymp Praha CVŠSK MFF Praha A10:7
1617. 02. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Břevnov Hradčany B10:2
1616. 02. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov DSK Slivenec B8:10
1613. 02. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTTC Klánovice D10:8
1720. 02. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha LSlovan KST Bohnice H10:6
1724. 02. 2017 18:30TTC Klánovice DTJ Sokol Žižkov D7:10
1724. 02. 2017 19:30SK Slivenec BTJ Sokol Petrovice I. E10:4
1722. 02. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BPSK Olymp Praha C4:10
1713. 03. 2017 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Orion Praha C10:3
1724. 02. 2017 19:15TJ Pankrác ETJ ABC Branik C10:1
1803. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Pankrác E9:9
1828. 02. 2017 19:00TJ ABC Branik CVŠSK MFF Praha A10:3
1803. 03. 2017 18:15TJ Orion Praha CTJ Sokol Břevnov Hradčany B9:9
1828. 02. 2017 19:15PSK Olymp Praha CSK Slivenec B10:3
1803. 03. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETTC Klánovice D4:10
1802. 03. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov DSF SKK EL Niňo Praha L9:9
1909. 03. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov DSlovan KST Bohnice H4:10
1906. 03. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ Sokol Petrovice I. E10:2
1910. 03. 2017 18:30TTC Klánovice DPSK Olymp Praha C5:10
1907. 03. 2017 19:30SK Slivenec BTJ Orion Praha C9:9
1908. 03. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ ABC Branik C10:7
1906. 03. 2017 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Pankrác E10:6
2024. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice HVŠSK MFF Praha A7:10
2024. 03. 2017 19:15TJ Pankrác ETJ Sokol Břevnov Hradčany B10:5
2021. 03. 2017 19:00TJ ABC Branik CSK Slivenec B1:10
2024. 03. 2017 18:15TJ Orion Praha CTTC Klánovice D9:9
2021. 03. 2017 19:15PSK Olymp Praha CSF SKK EL Niňo Praha L8:10
2024. 03. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Žižkov D4:10
2131. 03. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ESlovan KST Bohnice H8:10
2130. 03. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov DPSK Olymp Praha C10:8
2130. 03. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha LTJ Orion Praha C10:0
2131. 03. 2017 18:30TTC Klánovice DTJ ABC Branik C10:2
2127. 03. 2017 00:00SK Slivenec BTJ Pankrác E10:7
2129. 03. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BVŠSK MFF Praha A10:4
2207. 04. 2017 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:7
2203. 04. 2017 19:00VŠSK MFF Praha ASK Slivenec B10:3
2207. 04. 2017 19:15TJ Pankrác ETTC Klánovice D1:10
2204. 04. 2017 19:00TJ ABC Branik CSF SKK EL Niňo Praha L0:10
2207. 04. 2017 18:15TJ Orion Praha CTJ Sokol Žižkov D10:4
2204. 04. 2017 19:15PSK Olymp Praha CTJ Sokol Petrovice I. E8:10
6. třída A muži (RS-4A)
129. 09. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Kyje C10:8
124. 10. 2016 19:00SK Start Praha CVŠSK MFF Praha B10:3
126. 09. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II DSF SKK EL Niňo Praha N10:0wo
129. 09. 2016 18:30TTC Praha DAC Sparta Praha J10:2
126. 09. 2016 00:00SK Slivenec CSK Vršovice B10:8
126. 09. 2016 19:00TJ Slovan SvobodaTJ Sokol Kbely C10:7
207. 10. 2016 18:30TJ Kyje CTJ Sokol Kbely C6:10
207. 10. 2016 19:00SK Vršovice BTJ Slovan Svoboda6:10
204. 10. 2016 18:15AC Sparta Praha JSK Slivenec C10:4
207. 10. 2016 19:00SF SKK EL Niňo Praha NTTC Praha D6:10
205. 10. 2016 19:00VŠSK MFF Praha BTJ Sokol Běchovice II D3:10
206. 10. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha CSK Start Praha C6:10
310. 10. 2016 19:00SK Start Praha CTJ Kyje C10:1
310. 10. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II DKK Konstruktiva Praha C9:9
313. 10. 2016 18:30TTC Praha DVŠSK MFF Praha B10:3
314. 10. 2016 19:00SK Slivenec CSF SKK EL Niňo Praha N10:6
310. 10. 2016 19:00TJ Slovan SvobodaAC Sparta Praha J8:10
311. 10. 2016 18:30TJ Sokol Kbely CSK Vršovice B10:2
421. 10. 2016 18:30TJ Kyje CSK Vršovice B10:2
418. 10. 2016 18:15AC Sparta Praha JTJ Sokol Kbely C8:10
417. 10. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha NTJ Slovan Svoboda10:5
419. 10. 2016 19:00VŠSK MFF Praha BSK Slivenec C0:10
420. 10. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha CTTC Praha D10:8
417. 10. 2016 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Běchovice II D10:4
531. 10. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Kyje C10:8
503. 11. 2016 18:30TTC Praha DSK Start Praha C6:10
531. 10. 2016 00:00SK Slivenec CKK Konstruktiva Praha C10:8
531. 10. 2016 19:00TJ Slovan SvobodaVŠSK MFF Praha B10:2
501. 11. 2016 18:30TJ Sokol Kbely CSF SKK EL Niňo Praha N10:8
504. 11. 2016 19:00SK Vršovice BAC Sparta Praha J3:10
611. 11. 2016 18:30TJ Kyje CAC Sparta Praha J7:10
610. 11. 2016 19:00SF SKK EL Niňo Praha NSK Vršovice B10:3
609. 11. 2016 19:00VŠSK MFF Praha BTJ Sokol Kbely C2:10
610. 11. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Slovan Svoboda3:10
607. 11. 2016 19:00SK Start Praha CSK Slivenec C10:0
607. 11. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II DTTC Praha D10:7
716. 11. 2016 18:30TTC Praha DTJ Kyje C10:4
714. 11. 2016 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Běchovice II D9:9
714. 11. 2016 19:00TJ Slovan SvobodaSK Start Praha C3:10
715. 11. 2016 18:30TJ Sokol Kbely CKK Konstruktiva Praha C10:3
718. 11. 2016 19:00SK Vršovice BVŠSK MFF Praha B7:10
715. 11. 2016 18:15AC Sparta Praha JSF SKK EL Niňo Praha N10:1
825. 11. 2016 18:30TJ Kyje CSF SKK EL Niňo Praha N10:3
823. 11. 2016 19:00VŠSK MFF Praha BAC Sparta Praha J0:10
824. 11. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha CSK Vršovice B10:7
821. 11. 2016 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Kbely C10:5
821. 11. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Slovan Svoboda5:10
824. 11. 2016 18:30TTC Praha DSK Slivenec C10:2
928. 11. 2016 00:00SK Slivenec CTJ Kyje C7:10
928. 11. 2016 19:00TJ Slovan SvobodaTTC Praha D9:9
929. 11. 2016 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Běchovice II D10:4
902. 12. 2016 19:00SK Vršovice BSK Start Praha C0:10
929. 11. 2016 18:15AC Sparta Praha JKK Konstruktiva Praha C10:6
928. 11. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha NVŠSK MFF Praha B10:0
1009. 12. 2016 18:30TJ Kyje CVŠSK MFF Praha B10:3
1008. 12. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha CSF SKK EL Niňo Praha N6:10
1005. 12. 2016 19:00SK Start Praha CAC Sparta Praha J7:10
1005. 12. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II DSK Vršovice B10:4
1008. 12. 2016 18:30TTC Praha DTJ Sokol Kbely C10:5
1005. 12. 2016 00:00SK Slivenec CTJ Slovan Svoboda10:7
1112. 12. 2016 19:00TJ Slovan SvobodaTJ Kyje C9:9
1113. 12. 2016 18:30TJ Sokol Kbely CSK Slivenec C8:10
1116. 12. 2016 19:00SK Vršovice BTTC Praha D2:10
1116. 12. 2016 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Běchovice II D9:9
1112. 12. 2016 00:00SF SKK EL Niňo Praha NSK Start Praha C2:10
1114. 12. 2016 19:00VŠSK MFF Praha BKK Konstruktiva Praha C10:6
1213. 01. 2017 18:30TJ Kyje CKK Konstruktiva Praha C10:1
1211. 01. 2017 19:00VŠSK MFF Praha BSK Start Praha C1:10
1209. 01. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha NTJ Sokol Běchovice II D10:3
1210. 01. 2017 18:15AC Sparta Praha JTTC Praha D6:10
1213. 01. 2017 19:00SK Vršovice BSK Slivenec C3:10
1210. 01. 2017 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Slovan Svoboda6:10
1317. 01. 2017 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Kyje C2:10
1316. 01. 2017 19:00TJ Slovan SvobodaSK Vršovice B10:2
1316. 01. 2017 18:30SK Slivenec CAC Sparta Praha J2:10
1319. 01. 2017 18:30TTC Praha DSF SKK EL Niňo Praha N10:7
1316. 01. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II DVŠSK MFF Praha B10:3
1316. 01. 2017 19:00SK Start Praha CKK Konstruktiva Praha C10:0
1423. 01. 2017 19:00
Střelecký ostrov, Praha 1
SK Start Praha CTJ Kyje C10:4
1426. 01. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Běchovice II D5:10
1425. 01. 2017 19:00VŠSK MFF Praha BTTC Praha D0:10
1423. 01. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha NSK Slivenec C10:5
1424. 01. 2017 18:15AC Sparta Praha JTJ Slovan Svoboda4:10
1427. 01. 2017 19:00SK Vršovice BTJ Sokol Kbely C5:10
1503. 02. 2017 19:00SK Vršovice BTJ Kyje C3:10
1531. 01. 2017 18:30TJ Sokol Kbely CAC Sparta Praha J4:10
1530. 01. 2017 19:00TJ Slovan SvobodaSF SKK EL Niňo Praha N10:7
1530. 01. 2017 00:00SK Slivenec CVŠSK MFF Praha B10:1
1502. 02. 2017 18:30TTC Praha DKK Konstruktiva Praha C10:4
1530. 01. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II DSK Start Praha C1:10
1617. 02. 2017 18:30TJ Kyje CTJ Sokol Běchovice II D10:6
1613. 02. 2017 19:00SK Start Praha CTTC Praha D10:8
1616. 02. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha CSK Slivenec C10:4
1615. 02. 2017 19:00VŠSK MFF Praha BTJ Slovan Svoboda10:6
1613. 02. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha NTJ Sokol Kbely C8:10
1614. 02. 2017 18:15AC Sparta Praha JSK Vršovice B10:5
1724. 02. 2017 18:45AC Sparta Praha JTJ Kyje C10:4
1724. 02. 2017 19:00SK Vršovice BSF SKK EL Niňo Praha N9:9
1721. 02. 2017 18:30TJ Sokol Kbely CVŠSK MFF Praha B10:4
1720. 02. 2017 19:00TJ Slovan SvobodaKK Konstruktiva Praha C10:3
1720. 02. 2017 19:30SK Slivenec CSK Start Praha C2:10
1723. 02. 2017 18:30TTC Praha DTJ Sokol Běchovice II D10:2
1803. 03. 2017 18:30TJ Kyje CTTC Praha D7:10
1827. 02. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II DSK Slivenec C10:3
1827. 02. 2017 19:00SK Start Praha CTJ Slovan Svoboda10:3
1802. 03. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Kbely C10:8
1801. 03. 2017 19:00VŠSK MFF Praha BSK Vršovice B10:7
1827. 02. 2017 00:00SF SKK EL Niňo Praha NAC Sparta Praha J8:10