Výsledky
DIVIZE mužů
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Hořovice10:5
124. 09. 2016 17:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Příbram10:8
124. 09. 2016 17:00TSM KladnoTTC Kladno "A"10:8
124. 09. 2016 17:00TJ Slovan LochoviceTJ Neratovice3:10
124. 09. 2016 17:00TJ Sadská "A"TTC Říčany10:3
122. 09. 2016 19:00
herna TJ Klučov
TJ Sadská "B"TTC Brandýs nad Labem "B"2:10
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Příbram10:5
225. 09. 2016 10:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Hořovice1:10
225. 09. 2016 10:00TSM KladnoTJ Neratovice8:10
225. 09. 2016 10:00TJ Slovan LochoviceTTC Kladno "A"9:9
225. 09. 2016 10:00TJ Sadská "A"TTC Brandýs nad Labem "B"10:6
225. 09. 2016 10:00TJ Sadská "B"TTC Říčany1:10
315. 10. 2016 17:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Roztoky10:5
315. 10. 2016 18:00TTC Brandýs nad Labem "B"TTC Kladno "B"6:10
315. 10. 2016 17:00TTC Kladno "A"TJ Sadská "A"10:4
315. 10. 2016 17:00TJ NeratoviceTJ Sadská "B"10:6
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol HořoviceTSM Kladno6:10
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol PříbramTJ Slovan Lochovice7:10
416. 10. 2016 10:00TTC ŘíčanyTTC Kladno "B"9:9
416. 10. 2016 13:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Roztoky10:7
416. 10. 2016 10:00TTC Kladno "A"TJ Sadská "B"10:4
416. 10. 2016 10:00TJ NeratoviceTJ Sadská "A"10:8
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Slovan Lochovice6:10
416. 10. 2016 09:00TJ Sokol PříbramTSM Kladno10:8
513. 09. 2016 19:00TJ Sadská "A"TJ Sadská "B"6:10
529. 10. 2016 17:00TTC ŘíčanyTTC Brandýs nad Labem "B"10:4
523. 10. 2016 18:00TTC Kladno "A"TJ Neratovice10:2
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Příbram10:2
529. 10. 2016 17:00TSM KladnoTJ Slovan Lochovice10:3
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol RoztokyTTC Kladno "B"10:8
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol RoztokyTSM Kladno10:6
612. 11. 2016 17:00TTC Kladno "B"TJ Slovan Lochovice10:5
606. 11. 2016 10:00TJ Sadská "A"TJ Sokol Hořovice6:10
612. 11. 2016 16:30
herna S.Příbram
TJ Sadská "B"TJ Sokol Příbram0:10
612. 11. 2016 17:00TTC ŘíčanyTTC Kladno "A"10:7
612. 11. 2016 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Neratovice10:2
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Slovan Lochovice9:9
713. 11. 2016 10:00TTC Kladno "B"TSM Kladno9:9
713. 11. 2016 09:00
herna S.Příbram
TJ Sadská "A"TJ Sokol Příbram10:3
705. 11. 2016 17:00TJ Sadská "B"TJ Sokol Hořovice7:10
713. 11. 2016 10:00TTC ŘíčanyTJ Neratovice10:2
713. 11. 2016 13:00TTC Brandýs nad Labem "B"TTC Kladno "A"10:1
826. 11. 2016 17:00TTC Kladno "A"TJ Sokol Roztoky6:10
826. 11. 2016 17:00TJ NeratoviceTTC Kladno "B"4:10
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol HořoviceTTC Říčany9:9
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol PříbramTTC Brandýs nad Labem "B"10:8
826. 11. 2016 17:00TSM KladnoTJ Sadská "A"9:9
826. 11. 2016 16:00TJ Slovan LochoviceTJ Sadská "B"10:6
914. 09. 2016 18:30TTC Kladno "A"TTC Kladno "B"4:10
927. 11. 2016 10:00TJ NeratoviceTJ Sokol Roztoky3:10
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol HořoviceTTC Brandýs nad Labem "B"5:10
927. 11. 2016 09:00TJ Sokol PříbramTTC Říčany10:8
927. 11. 2016 10:00TSM KladnoTJ Sadská "B"10:4
927. 11. 2016 10:00TJ Slovan LochoviceTJ Sadská "A"0:10
1010. 12. 2016 17:00TJ Sadská "A"TJ Sokol Roztoky10:5
1010. 12. 2016 17:00TJ Sadská "B"TTC Kladno "B"2:10
1010. 12. 2016 17:00TTC ŘíčanyTSM Kladno10:4
1010. 12. 2016 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Slovan Lochovice10:3
1010. 12. 2016 17:00TTC Kladno "A"TJ Sokol Hořovice10:5
1010. 12. 2016 17:00TJ NeratoviceTJ Sokol Příbram10:8
1111. 12. 2016 10:00TJ Sadská "A"TTC Kladno "B"10:5
1111. 12. 2016 10:00TJ Sadská "B"TJ Sokol Roztoky1:10
1111. 12. 2016 10:00TTC ŘíčanyTJ Slovan Lochovice9:9
1111. 12. 2016 13:00TTC Brandýs nad Labem "B"TSM Kladno10:4
1111. 12. 2016 10:00TTC Kladno "A"TJ Sokol Příbram9:9
1111. 12. 2016 10:00TJ NeratoviceTJ Sokol Hořovice5:10
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol RoztokyTJ Sadská "A"1:10
1214. 01. 2017 17:00TTC Kladno "B"TJ Sadská "B"10:3
1214. 01. 2017 17:00TSM KladnoTTC Říčany9:9
1214. 01. 2017 17:00TJ Slovan LochoviceTTC Brandýs nad Labem "B"1:10
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol HořoviceTTC Kladno "A"10:1
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol PříbramTJ Neratovice10:8
1315. 01. 2017 10:00TTC Kladno "B"TJ Sadská "A"6:10
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Sadská "B"10:3
1315. 01. 2017 10:00TJ Slovan LochoviceTTC Říčany1:10
1315. 01. 2017 10:00TSM KladnoTTC Brandýs nad Labem "B"10:5
1315. 01. 2017 09:00TJ Sokol PříbramTTC Kladno "A"10:2
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Neratovice10:4
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Roztoky10:4
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol PříbramTTC Kladno "B"10:3
1428. 01. 2017 17:00TTC Kladno "A"TSM Kladno10:7
1428. 01. 2017 17:00TJ NeratoviceTJ Slovan Lochovice10:5
1428. 01. 2017 17:00TTC ŘíčanyTJ Sadská "A"7:10
1428. 01. 2017 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sadská "B"10:0
1529. 01. 2017 09:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Roztoky10:4
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol HořoviceTTC Kladno "B"10:7
1529. 01. 2017 10:00TJ NeratoviceTSM Kladno9:9
1529. 01. 2017 10:00TTC Kladno "A"TJ Slovan Lochovice10:8
1529. 01. 2017 10:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sadská "A"6:10
1529. 01. 2017 10:00TTC ŘíčanyTJ Sadská "B"10:2
1620. 09. 2016 18:30TJ Sadská "B"TJ Sadská "A"7:10
1611. 02. 2017 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TTC Říčany6:10
1611. 02. 2017 17:00TJ NeratoviceTTC Kladno "A"5:10
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Hořovice10:8
1611. 02. 2017 17:00TJ Slovan LochoviceTSM Kladno10:8
1611. 02. 2017 17:00TTC Kladno "B"TJ Sokol Roztoky9:9
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol RoztokyTTC Říčany10:3
1725. 02. 2017 17:00TTC Kladno "B"TTC Brandýs nad Labem "B"9:9
1712. 02. 2017 10:00TJ Sadská "A"TTC Kladno "A"10:3
1725. 02. 2017 17:00
herna TJ Klučov
TJ Sadská "B"TJ Neratovice2:10
1725. 02. 2017 17:00TSM KladnoTJ Sokol Hořovice9:9
1725. 02. 2017 17:00TJ Slovan LochoviceTJ Sokol Příbram10:6
1826. 02. 2017 10:00TTC Kladno "B"TTC Říčany9:9
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol RoztokyTTC Brandýs nad Labem "B"8:10
1812. 02. 2017 13:00TJ Sadská "B"TTC Kladno "A"3:10
1826. 02. 2017 10:00
herna TJ Klučov
TJ Sadská "A"TJ Neratovice10:2
1826. 02. 2017 10:00TJ Slovan LochoviceTJ Sokol Hořovice10:4
1826. 02. 2017 10:00TSM KladnoTJ Sokol Příbram10:7
1911. 03. 2017 17:00TSM KladnoTJ Sokol Roztoky7:10
1911. 03. 2017 17:00TJ Slovan LochoviceTTC Kladno "B"10:7
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sadská "A"10:8
1911. 03. 2017 17:00
herna TJ Sadská
TJ Sokol PříbramTJ Sadská "B"10:0
1911. 03. 2017 17:00TTC Kladno "A"TTC Říčany4:10
1911. 03. 2017 17:00TJ NeratoviceTTC Brandýs nad Labem "B"0:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Slovan LochoviceTJ Sokol Roztoky9:9
2012. 03. 2017 10:00TSM KladnoTTC Kladno "B"8:10
2012. 03. 2017 09:00
herna TJ Sadská
TJ Sokol PříbramTJ Sadská "A"2:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Sadská "B"10:0
2012. 03. 2017 10:00TJ NeratoviceTTC Říčany10:8
2012. 03. 2017 10:00TTC Kladno "A"TTC Brandýs nad Labem "B"7:10
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol RoztokyTTC Kladno "A"10:8
2125. 03. 2017 17:00TTC Kladno "B"TJ Neratovice10:6
2125. 03. 2017 17:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Hořovice9:9
2125. 03. 2017 18:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Příbram10:6
2125. 03. 2017 17:00TJ Sadská "A"TSM Kladno10:8
2125. 03. 2017 17:00TJ Sadská "B"TJ Slovan Lochovice1:10
2221. 09. 2016 18:30TTC Kladno "B"TTC Kladno "A"2:10
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Neratovice10:5
2226. 03. 2017 13:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Hořovice5:10
2226. 03. 2017 10:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Příbram9:9
2226. 03. 2017 10:00TJ Sadská "B"TSM Kladno5:10
2226. 03. 2017 10:00TJ Sadská "A"TJ Slovan Lochovice6:10
1/101. 04. 2017 17:00TJ Sadská "A"TJ Sokol Roztoky10:4
1/101. 04. 2017 17:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Hořovice10:0wo
1/101. 04. 2017 17:00TJ Slovan LochoviceTJ Neratovice10:0wo
1/101. 04. 2017 17:00TTC Kladno "A"TSM Kladno10:6
1/202. 04. 2017 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Sadská "A"10:8
1/202. 04. 2017 10:00TJ Sokol HořoviceTTC Brandýs nad Labem "B"0:10wo
1/202. 04. 2017 10:00TJ NeratoviceTJ Slovan Lochovice0:10wo
1/202. 04. 2017 10:00TSM KladnoTTC Kladno "A"10:6
1/308. 04. 2017 17:00TJ Sadská "A"TJ Sokol Roztoky8:9
1/308. 04. 2017 17:00TTC Kladno "A"TSM Kladno0:9wo
2/123. 04. 2017 10:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Roztoky7:10
2/122. 04. 2017 17:00TTC Kladno "A"TJ Neratovice10:3
2/229. 04. 2017 10:00TJ Sokol RoztokyTTC Brandýs nad Labem "B"9:4
2/223. 04. 2017 10:00TJ NeratoviceTTC Kladno "A"4:9
DIVIZE žen
109. 10. 2016 10:00TJ Jizera KáranýTJ Sokol Králův Dvůr0:10
206. 11. 2016 10:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Jizera Káraný9:1
312. 03. 2017 10:00TJ Jizera KáranýTJ Sokol Králův Dvůr2:8
405. 03. 2017 10:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Jizera Káraný10:0
Krajská soutěž 1.třídy, sk.A
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol HudliceKanoistický klub Rakovník10:7
124. 09. 2016 17:00TJ Slavoj ObecniceKST Rakovník "C"10:4
124. 09. 2016 10:00
herna TTC Kladno
TJ Sokol Králův DvůrTTC Kladno "C"10:2
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"TJ Chaloupky10:8
124. 09. 2016 17:00KST Rakovník "B"SK Březnice8:10
124. 09. 2016 17:00Sokol LányTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:3
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol HudliceKST Rakovník "C"10:4
225. 09. 2016 10:00TJ Slavoj ObecniceKanoistický klub Rakovník8:10
225. 09. 2016 10:00
herna TJ Chaloupky
TJ Sokol Králův DvůrTJ Chaloupky10:7
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"TTC Kladno "C"10:3
225. 09. 2016 13:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:2
225. 09. 2016 10:00Sokol LánySK Březnice10:2
315. 10. 2016 10:00SK BřezniceTJ Sokol Hudlice8:10
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Slavoj Obecnice2:10
315. 10. 2016 13:30TTC Kladno "C"KST Rakovník "B"1:10
312. 10. 2016 19:00TJ ChaloupkySokol Lány7:10
315. 10. 2016 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Králův Dvůr10:7
315. 10. 2016 17:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"10:4
416. 10. 2016 10:00SK BřezniceTJ Slavoj Obecnice10:1
406. 10. 2016 18:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Hudlice0:10
416. 10. 2016 10:00TTC Kladno "C"Sokol Lány4:10
423. 10. 2016 10:00TJ ChaloupkyKST Rakovník "B"4:10
416. 10. 2016 13:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"7:10
416. 10. 2016 10:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Králův Dvůr1:10
529. 10. 2016 17:00KST Rakovník "B"Sokol Lány10:5
520. 10. 2016 18:00SK BřezniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:4
529. 10. 2016 13:30TTC Kladno "C"TJ Chaloupky7:10
519. 10. 2016 18:30Kanoistický klub RakovníkKST Rakovník "C"9:9
526. 10. 2016 19:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"9:9
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol HudliceTJ Slavoj Obecnice10:0
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol HudliceTJ Sokol Králův Dvůr9:9
612. 11. 2016 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"6:10
612. 11. 2016 17:00KST Rakovník "B"Kanoistický klub Rakovník7:10
612. 11. 2016 17:00Sokol LányKST Rakovník "C"10:7
612. 11. 2016 17:00SK BřezniceTTC Kladno "C"10:3
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Chaloupky2:10
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol HudliceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"10:8
713. 11. 2016 10:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Králův Dvůr4:10
720. 09. 2016 17:00KST Rakovník "B"KST Rakovník "C"10:5
713. 11. 2016 10:00Sokol LányKanoistický klub Rakovník10:4
713. 11. 2016 10:00SK BřezniceTJ Chaloupky8:10
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TTC Kladno "C"1:10
826. 11. 2016 13:30TTC Kladno "C"TJ Sokol Hudlice5:10
826. 11. 2016 17:00TJ ChaloupkyTJ Slavoj Obecnice10:6
826. 11. 2016 13:30Kanoistický klub RakovníkSK Březnice10:4
822. 11. 2016 17:45
herna S.Mníšek p.B.
KST Rakovník "C"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:6
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Králův DvůrKST Rakovník "B"10:6
826. 11. 2016 13:00
herna S.Lány
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"Sokol Lány2:10
927. 11. 2016 10:00TTC Kladno "C"TJ Slavoj Obecnice10:8
927. 11. 2016 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Hudlice2:10
927. 11. 2016 13:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:6
927. 11. 2016 10:00KST Rakovník "C"SK Březnice10:5
927. 11. 2016 13:30
herna S.Lány
TJ Sokol Králův DvůrSokol Lány5:10
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"KST Rakovník "B"1:10
1010. 12. 2016 17:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Hudlice1:10
1030. 11. 2016 18:30Sokol LányTJ Slavoj Obecnice10:3
1010. 12. 2016 17:00SK BřezniceTJ Sokol Králův Dvůr5:10
1014. 09. 2016 18:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"3:10
1010. 12. 2016 13:30TTC Kladno "C"Kanoistický klub Rakovník5:10
1006. 12. 2016 18:00TJ ChaloupkyKST Rakovník "C"4:10
1111. 12. 2016 13:00KST Rakovník "B"TJ Slavoj Obecnice10:5
1111. 12. 2016 10:00Sokol LányTJ Sokol Hudlice3:10
1111. 12. 2016 10:00SK BřezniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"8:10
1109. 12. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Králův Dvůr0:10
1111. 12. 2016 10:00TTC Kladno "C"KST Rakovník "C"10:8
1111. 12. 2016 10:00TJ ChaloupkyKanoistický klub Rakovník10:7
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol HudliceKST Rakovník "B"10:8
1214. 01. 2017 17:00TJ Slavoj ObecniceSokol Lány6:10
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Králův DvůrSK Březnice10:3
1214. 09. 2016 20:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:2
1214. 01. 2017 13:30Kanoistický klub RakovníkTTC Kladno "C"10:8
1214. 01. 2017 17:00KST Rakovník "C"TJ Chaloupky6:10
1315. 01. 2017 10:00TJ Slavoj ObecniceKST Rakovník "B"4:10
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol HudliceSokol Lány9:9
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"SK Březnice10:4
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:2
1315. 01. 2017 10:00KST Rakovník "C"TTC Kladno "C"10:4
1315. 01. 2017 13:00Kanoistický klub RakovníkTJ Chaloupky10:6
1428. 01. 2017 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Hudlice4:10
1428. 01. 2017 17:00KST Rakovník "C"TJ Slavoj Obecnice10:1
1428. 01. 2017 17:00
herna S.Králův Dvůr
TTC Kladno "C"TJ Sokol Králův Dvůr3:10
1419. 01. 2017 18:30TJ ChaloupkyTJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"9:9
1428. 01. 2017 17:00SK BřezniceKST Rakovník "B"5:10
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"Sokol Lány0:10
1529. 01. 2017 10:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Hudlice9:9
1529. 01. 2017 13:00Kanoistický klub RakovníkTJ Slavoj Obecnice10:2
1529. 01. 2017 10:00
herna S.Králův Dvůr
TJ ChaloupkyTJ Sokol Králův Dvůr2:10
1529. 01. 2017 10:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"7:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"KST Rakovník "B"0:10
1529. 01. 2017 10:00SK BřezniceSokol Lány9:9
1611. 02. 2017 17:00Sokol LányKST Rakovník "B"6:10
1610. 02. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"SK Březnice3:10
1611. 02. 2017 15:00TJ ChaloupkyTTC Kladno "C"10:1
1625. 01. 2017 18:15KST Rakovník "C"Kanoistický klub Rakovník5:10
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"TJ Sokol Králův Dvůr7:10
1631. 01. 2017 18:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Hudlice2:10
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol HudliceSK Březnice10:1
1725. 02. 2017 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:4
1725. 02. 2017 17:00KST Rakovník "B"TTC Kladno "C"10:0
1715. 02. 2017 18:00Sokol LányTJ Chaloupky10:4
1725. 02. 2017 17:00
změna herny KD-škola
TJ Sokol Králův DvůrKanoistický klub Rakovník10:4
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"KST Rakovník "C"10:2
1826. 02. 2017 10:00TJ Slavoj ObecniceSK Březnice7:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol HudliceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:3
1826. 02. 2017 10:00Sokol LányTTC Kladno "C"10:3
1826. 02. 2017 13:00KST Rakovník "B"TJ Chaloupky10:1
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"Kanoistický klub Rakovník10:5
1826. 02. 2017 10:00
změna herny KD-škola
TJ Sokol Králův DvůrKST Rakovník "C"10:3
1924. 02. 2017 17:30TJ Sokol Králův DvůrTJ Sokol Hudlice10:4
1906. 03. 2017 18:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"TJ Slavoj Obecnice10:3
1911. 03. 2017 13:30Kanoistický klub RakovníkKST Rakovník "B"8:10
1911. 03. 2017 17:00KST Rakovník "C"Sokol Lány9:9
1911. 03. 2017 13:30TTC Kladno "C"SK Březnice10:0wo
1911. 03. 2017 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:1
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"TJ Sokol Hudlice9:9
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Slavoj Obecnice10:1
2022. 09. 2016 17:00KST Rakovník "C"KST Rakovník "B"10:7
2012. 03. 2017 10:00Kanoistický klub RakovníkSokol Lány4:10
2012. 03. 2017 10:00TJ ChaloupkySK Březnice10:4
2012. 03. 2017 10:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:4
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol HudliceTTC Kladno "C"10:0
2125. 03. 2017 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Chaloupky7:10
2125. 03. 2017 17:00SK BřezniceKanoistický klub Rakovník10:7
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"KST Rakovník "C"9:9
2125. 03. 2017 17:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Králův Dvůr9:9
2125. 03. 2017 13:00
herna S.Mníšek p.B.
Sokol LányTJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"10:4
2226. 03. 2017 10:00TJ Slavoj ObecniceTTC Kladno "C"6:10
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol HudliceTJ Chaloupky10:0
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"Kanoistický klub Rakovník6:10
2226. 03. 2017 10:00SK BřezniceKST Rakovník "C"10:3
2226. 03. 2017 10:00
herna S.Králův Dvůr
Sokol LányTJ Sokol Králův Dvůr1:10
2226. 03. 2017 13:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"10:7
1/101. 04. 2017 17:00TJ Sokol HudliceKST Rakovník "B"10:7
1/101. 04. 2017 17:00TJ Sokol Králův DvůrSokol Lány10:7
1/101. 04. 2017 17:00KST Rakovník "C"TJ Slavoj Obecnice10:2
1/101. 04. 2017 17:00SK BřezniceTTC Kladno "C"10:0wo
1/202. 04. 2017 10:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Hudlice8:9
1/202. 04. 2017 10:00Sokol LányTJ Sokol Králův Dvůr4:9
1/202. 04. 2017 10:00TJ Slavoj ObecniceKST Rakovník "C"5:9
1/202. 04. 2017 10:00TTC Kladno "C"SK Březnice0:10wo
2/122. 04. 2017 17:00TJ Sokol HudliceTJ Sokol Králův Dvůr10:8
2/122. 04. 2017 13:30TTC Kladno "C"TJ Slavoj Obecnice7:10
2/223. 04. 2017 10:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Sokol Hudlice9:9
2/223. 04. 2017 10:00TJ Slavoj ObecniceTTC Kladno "C"9:3
Krajská soutěž 1.třídy, sk.B
122. 09. 2016 19:00ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Sokol Velký Osek10:0
124. 09. 2016 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:8
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Krchleby7:10
124. 09. 2016 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Neratovice "B"10:7
124. 09. 2016 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Aero Odolena Voda9:9
124. 09. 2016 13:30TJ Sadská "C"Sokol Přezletice10:1
225. 09. 2016 13:00ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Sokol Libice nad Cidlinou9:9
225. 09. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Velký Osek10:3
221. 09. 2016 19:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Neratovice "B"10:8
225. 09. 2016 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Krchleby10:2
225. 09. 2016 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"Sokol Přezletice10:4
225. 09. 2016 13:00TJ Sadská "C"TJ Aero Odolena Voda8:10
315. 10. 2016 17:00TJ Aero Odolena VodaST EUROMASTER Kolín "C"3:10
315. 10. 2016 17:00Sokol PřezleticeTJ AŠ Mladá Boleslav "B"5:10
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol KrchlebySK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:4
315. 10. 2016 13:30TJ Neratovice "B"TJ Sadská "C"10:8
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Kutná Hora4:10
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:8
416. 10. 2016 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ AŠ Mladá Boleslav "B"7:10
416. 10. 2016 10:00Sokol PřezleticeST EUROMASTER Kolín "C"2:10
414. 10. 2016 19:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sadská "C"10:5
416. 10. 2016 13:00TJ Neratovice "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:7
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"0:10
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Kutná Hora7:10
529. 10. 2016 16:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sadská "C"6:10
529. 10. 2016 17:00TJ Aero Odolena VodaSokol Přezletice10:4
525. 10. 2016 18:00TJ Sokol KrchlebyTJ Neratovice "B"10:2
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Libice nad Cidlinou9:9
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:7
529. 10. 2016 16:00
herna AŠ Ml.Boleslav
ST EUROMASTER Kolín "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "B"9:9
612. 11. 2016 17:00ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Sokol Kutná Hora6:10
612. 11. 2016 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:5
612. 11. 2016 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Velký Osek10:5
612. 11. 2016 17:00
herna S.Libice n.C.
TJ Sadská "C"TJ Sokol Libice nad Cidlinou8:10
612. 11. 2016 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Krchleby4:10
612. 11. 2016 17:00Sokol PřezleticeTJ Neratovice "B"10:8
713. 11. 2016 13:00ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"9:9
713. 11. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Kutná Hora10:3
713. 11. 2016 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou8:10
708. 11. 2016 19:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Velký Osek10:4
713. 11. 2016 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Neratovice "B"10:2
710. 11. 2016 19:30Sokol PřezleticeTJ Sokol Krchleby4:10
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol KrchlebyST EUROMASTER Kolín "C"10:6
826. 11. 2016 13:30TJ Neratovice "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "B"3:10
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Velký OsekTJ Aero Odolena Voda5:10
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouSokol Přezletice10:3
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kutná HoraSK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:6
826. 11. 2016 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sadská "C"10:3
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol KrchlebyTJ AŠ Mladá Boleslav "B"6:10
925. 11. 2016 18:30TJ Neratovice "B"ST EUROMASTER Kolín "C"4:10
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Velký OsekSokol Přezletice10:7
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Aero Odolena Voda10:3
925. 11. 2016 18:30TJ Sokol Kutná HoraTJ Sadská "C"10:6
927. 11. 2016 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:5
1010. 12. 2016 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"ST EUROMASTER Kolín "C"7:10
1010. 12. 2016 13:30TJ Sadská "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "B"8:10
1010. 12. 2016 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Kutná Hora10:8
1010. 12. 2016 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"1:10
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Velký Osek10:2
1009. 12. 2016 18:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou5:10
1111. 12. 2016 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "B"9:9
1111. 12. 2016 13:00
herna ST E.Kolín
TJ Sadská "C"ST EUROMASTER Kolín "C"8:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:6
1106. 12. 2016 19:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Kutná Hora6:10
1108. 12. 2016 18:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:7
1111. 12. 2016 13:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Velký Osek10:6
1208. 01. 2017 10:00ST EUROMASTER Kolín "C"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:5
1214. 01. 2017 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sadská "C"10:7
1214. 01. 2017 16:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Aero Odolena Voda3:10
1214. 01. 2017 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Sokol Přezletice10:3
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Krchleby1:10
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Neratovice "B"10:3
1315. 01. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"6:10
1313. 01. 2017 19:00
herna TJ Sadská
ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Sadská "C"10:5
1315. 01. 2017 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Aero Odolena Voda10:5
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kutná HoraSokol Přezletice9:9
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Krchleby2:10
1312. 01. 2017 18:45TJ Sokol Velký OsekTJ Neratovice "B"8:10
1426. 01. 2017 18:45TJ Sokol Velký OsekST EUROMASTER Kolín "C"10:4
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ AŠ Mladá Boleslav "B"4:10
1417. 01. 2017 18:30TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Kutná Hora10:5
1428. 01. 2017 13:30TJ Neratovice "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"6:10
1428. 01. 2017 17:00TJ Aero Odolena VodaSK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"9:9
1428. 01. 2017 17:00Sokol PřezleticeTJ Sadská "C"7:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouST EUROMASTER Kolín "C"9:9
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Velký OsekTJ AŠ Mladá Boleslav "B"4:10
1529. 01. 2017 13:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Kutná Hora5:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:1
1529. 01. 2017 10:00Sokol PřezleticeSK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"7:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sadská "C"8:10
1611. 02. 2017 17:00TJ Sadská "C"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:7
1611. 02. 2017 17:00Sokol PřezleticeTJ Aero Odolena Voda2:10
1611. 02. 2017 13:30TJ Neratovice "B"TJ Sokol Krchleby5:10
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Velký Osek10:3
1611. 02. 2017 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Kutná Hora10:7
1611. 02. 2017 17:00
herna ST E.Kolín
TJ AŠ Mladá Boleslav "B"ST EUROMASTER Kolín "C"10:0
1725. 02. 2017 17:00ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Aero Odolena Voda6:10
1725. 02. 2017 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"Sokol Přezletice10:3
1725. 02. 2017 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Krchleby0:10
1725. 02. 2017 13:30
herna TJ Klučov
TJ Sadská "C"TJ Neratovice "B"9:9
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Velký Osek10:4
1725. 02. 2017 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:4
1824. 02. 2017 18:30TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Aero Odolena Voda10:8
1826. 02. 2017 13:00ST EUROMASTER Kolín "C"Sokol Přezletice10:6
1826. 02. 2017 10:00
herna TJ S.Krchleby
TJ Sadská "C"TJ Sokol Krchleby2:10
1824. 02. 2017 19:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Neratovice "B"8:10
1826. 02. 2017 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Velký Osek10:0
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:8
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol Kutná HoraST EUROMASTER Kolín "C"10:4
1911. 03. 2017 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "B"7:10
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol Velký OsekSK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:6
1911. 03. 2017 17:00
herna TJ Sadská
TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sadská "C"10:5
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Aero Odolena Voda10:2
1911. 03. 2017 13:30TJ Neratovice "B"Sokol Přezletice8:10
2012. 03. 2017 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"ST EUROMASTER Kolín "C"10:0
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Kutná HoraTJ AŠ Mladá Boleslav "B"9:9
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouSK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:6
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sadská "C"10:3
2012. 03. 2017 13:00TJ Neratovice "B"TJ Aero Odolena Voda10:8
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol KrchlebySokol Přezletice10:2
2125. 03. 2017 17:00ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Sokol Krchleby3:10
2124. 03. 2017 18:30TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Neratovice "B"10:7
2125. 03. 2017 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Velký Osek10:6
2125. 03. 2017 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Libice nad Cidlinou6:10
2125. 03. 2017 17:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Kutná Hora10:8
2125. 03. 2017 13:30TJ Sadská "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"5:10
2226. 03. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Krchleby9:9
2223. 03. 2017 19:00ST EUROMASTER Kolín "C"TJ Neratovice "B"10:3
2226. 03. 2017 10:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Velký Osek10:3
2226. 03. 2017 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Libice nad Cidlinou8:10
2226. 03. 2017 13:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Kutná Hora7:10
2226. 03. 2017 13:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"5:10
1/101. 04. 2017 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Kutná Hora10:4
1/101. 04. 2017 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"6:10
1/101. 04. 2017 17:00TJ Neratovice "B"TJ Sokol Velký Osek10:7
1/101. 04. 2017 13:30TJ Sadská "C"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"7:10
1/202. 04. 2017 10:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Krchleby1:9
1/202. 04. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "B"9:5
1/202. 04. 2017 10:00TJ Sokol Velký OsekTJ Neratovice "B"3:9
1/202. 04. 2017 10:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sadská "C"9:8
2/114. 04. 2017 20:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"2:10
2/118. 04. 2017 19:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Velký Osek10:7
2/215. 04. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Krchleby9:4
2/220. 04. 2017 19:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sadská "C"6:10
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol HředleSokol Lány "B"11:7
124. 09. 2016 10:00TTC Kladno "D"Sokol Rakovník12:6
123. 09. 2016 18:00TJ Sokol Stochov HoniceSTC Slaný8:10
124. 09. 2016 17:00SK Viktorie OřechTJ Sokol Buštěhrad10:8
124. 09. 2016 10:00KST Rakovník "D"TJ Sokol Unhošť12:6
124. 09. 2016 17:00Sokol Nižbor "A"TTC Slovan Kladno14:4
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol HředleSokol Rakovník14:4
225. 09. 2016 10:00TTC Kladno "D"Sokol Lány "B"8:10
225. 09. 2016 10:00
herna S.Buštěhrad
TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Buštěhrad4:14
225. 09. 2016 10:00SK Viktorie OřechSTC Slaný14:4
225. 09. 2016 16:00KST Rakovník "D"TTC Slovan Kladno7:11
225. 09. 2016 10:00Sokol Nižbor "A"TJ Sokol Unhošť12:6
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Hředle4:14
315. 10. 2016 17:00TTC Slovan KladnoTTC Kladno "D"10:8
315. 10. 2016 17:00STC SlanýKST Rakovník "D"9:9
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol BuštěhradSokol Nižbor "A"6:12
315. 10. 2016 17:00Sokol Lány "B"TJ Sokol Stochov Honice13:5
315. 10. 2016 10:00Sokol RakovníkSK Viktorie Ořech10:8
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol UnhošťTTC Kladno "D"7:11
416. 10. 2016 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Hředle1:17
416. 10. 2016 10:00STC SlanýSokol Nižbor "A"10:8
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol BuštěhradKST Rakovník "D"3:15
416. 10. 2016 10:00Sokol Lány "B"SK Viktorie Ořech15:3
416. 10. 2016 16:00Sokol RakovníkTJ Sokol Stochov Honice14:4
529. 10. 2016 10:00KST Rakovník "D"Sokol Nižbor "A"7:11
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol UnhošťTTC Slovan Kladno7:11
519. 10. 2016 18:00STC SlanýTJ Sokol Buštěhrad10:8
519. 10. 2016 18:30Sokol Lány "B"Sokol Rakovník8:10
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol Stochov HoniceSK Viktorie Ořech11:7
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol HředleTTC Kladno "D"15:3
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Stochov Honice13:5
612. 11. 2016 17:00TTC Kladno "D"SK Viktorie Ořech7:11
612. 11. 2016 10:00KST Rakovník "D"Sokol Lány "B"2:16
612. 11. 2016 17:00Sokol Nižbor "A"Sokol Rakovník10:8
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol UnhošťSTC Slaný5:13
612. 11. 2016 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Buštěhrad12:6
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol HředleSK Viktorie Ořech12:6
713. 11. 2016 10:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Stochov Honice9:9
713. 11. 2016 13:00KST Rakovník "D"Sokol Rakovník8:10
713. 11. 2016 10:00Sokol Nižbor "A"Sokol Lány "B"8:10
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Buštěhrad9:9
713. 11. 2016 10:00TTC Slovan KladnoSTC Slaný8:10
826. 11. 2016 17:00STC SlanýTJ Sokol Hředle5:13
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol BuštěhradTTC Kladno "D"10:8
826. 11. 2016 17:00Sokol Lány "B"TJ Sokol Unhošť15:3
826. 11. 2016 10:00Sokol RakovníkTTC Slovan Kladno5:13
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Stochov HoniceKST Rakovník "D"9:9
826. 11. 2016 17:00SK Viktorie OřechSokol Nižbor "A"8:10
927. 11. 2016 10:00STC SlanýTTC Kladno "D"10:8
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Hředle7:11
927. 11. 2016 10:00Sokol Lány "B"TTC Slovan Kladno11:7
927. 11. 2016 16:00Sokol RakovníkTJ Sokol Unhošť8:10
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Nižbor "A"11:7
927. 11. 2016 10:00SK Viktorie OřechKST Rakovník "D"9:9
1010. 12. 2016 10:00KST Rakovník "D"TJ Sokol Hředle5:13
1010. 12. 2016 17:00Sokol Nižbor "A"TTC Kladno "D"11:7
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Stochov Honice8:10
1010. 12. 2016 17:00TTC Slovan KladnoSK Viktorie Ořech8:10
1010. 12. 2016 17:00STC SlanýSokol Lány "B"6:12
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol BuštěhradSokol Rakovník9:9
1111. 12. 2016 16:00KST Rakovník "D"TTC Kladno "D"10:8
1111. 12. 2016 10:00Sokol Nižbor "A"TJ Sokol Hředle9:9
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol UnhošťSK Viktorie Ořech5:13
1111. 12. 2016 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Stochov Honice12:6
1111. 12. 2016 10:00STC SlanýSokol Rakovník11:7
1102. 12. 2016 19:30TJ Sokol BuštěhradSokol Lány "B"8:10
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol HředleKST Rakovník "D"14:4
1214. 01. 2017 17:00TTC Kladno "D"Sokol Nižbor "A"10:8
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Unhošť12:6
1214. 01. 2017 10:00SK Viktorie OřechTTC Slovan Kladno10:8
1214. 01. 2017 17:00
herna STC Slaný
Sokol Lány "B"STC Slaný10:8
1208. 01. 2017 10:00Sokol RakovníkTJ Sokol Buštěhrad8:10
1315. 01. 2017 10:00TTC Kladno "D"KST Rakovník "D"9:9
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol HředleSokol Nižbor "A"13:5
1315. 01. 2017 10:00SK Viktorie OřechTJ Sokol Unhošť14:4
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTTC Slovan Kladno10:8
1315. 01. 2017 16:00Sokol RakovníkSTC Slaný10:8
1315. 01. 2017 10:00Sokol Lány "B"TJ Sokol Buštěhrad12:6
1411. 01. 2017 18:30Sokol Lány "B"TJ Sokol Hředle10:8
1428. 01. 2017 10:00Sokol RakovníkTTC Kladno "D"6:12
1428. 01. 2017 17:00STC SlanýTJ Sokol Stochov Honice9:9
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol BuštěhradSK Viktorie Ořech12:6
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol UnhošťKST Rakovník "D"1:17
1428. 01. 2017 17:00TTC Slovan KladnoSokol Nižbor "A"7:11
1529. 01. 2017 16:00Sokol RakovníkTJ Sokol Hředle6:12
1529. 01. 2017 10:00Sokol Lány "B"TTC Kladno "D"15:3
1527. 01. 2017 19:00
herna S.Stochov Honice
TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Stochov Honice12:6
1529. 01. 2017 10:00STC SlanýSK Viktorie Ořech10:8
1529. 01. 2017 10:00TTC Slovan KladnoKST Rakovník "D"8:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol UnhošťSokol Nižbor "A"6:12
1611. 02. 2017 17:00Sokol Nižbor "A"KST Rakovník "D"12:6
1611. 02. 2017 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Unhošť11:7
1619. 01. 2017 19:00TJ Sokol BuštěhradSTC Slaný8:10
1611. 02. 2017 13:30Sokol RakovníkSokol Lány "B"4:14
1611. 02. 2017 17:00SK Viktorie OřechTJ Sokol Stochov Honice7:11
1611. 02. 2017 17:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Hředle6:12
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Unhošť12:6
1725. 02. 2017 17:00TTC Kladno "D"TTC Slovan Kladno9:9
1725. 02. 2017 10:00KST Rakovník "D"STC Slaný12:6
1725. 02. 2017 17:00Sokol Nižbor "A"TJ Sokol Buštěhrad11:7
1708. 02. 2017 19:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Lány "B"9:9
1725. 02. 2017 17:00SK Viktorie OřechSokol Rakovník6:12
1826. 02. 2017 10:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Unhošť11:7
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol HředleTTC Slovan Kladno17:1
1826. 02. 2017 10:00Sokol Nižbor "A"STC Slaný10:8
1826. 02. 2017 16:00KST Rakovník "D"TJ Sokol Buštěhrad14:4
1826. 02. 2017 10:00SK Viktorie OřechSokol Lány "B"10:8
1822. 02. 2017 19:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Rakovník9:9
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Hředle7:11
1911. 03. 2017 17:00SK Viktorie OřechTTC Kladno "D"9:9
1911. 03. 2017 17:00Sokol Lány "B"KST Rakovník "D"6:12
1911. 03. 2017 10:00Sokol RakovníkSokol Nižbor "A"8:10
1911. 03. 2017 17:00STC SlanýTJ Sokol Unhošť10:8
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol BuštěhradTTC Slovan Kladno8:10
2012. 03. 2017 10:00SK Viktorie OřechTJ Sokol Hředle8:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTTC Kladno "D"10:8
2012. 03. 2017 13:00Sokol RakovníkKST Rakovník "D"6:12
2008. 03. 2017 18:30Sokol Lány "B"Sokol Nižbor "A"8:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Unhošť12:6
2012. 03. 2017 10:00STC SlanýTTC Slovan Kladno12:6
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol HředleSTC Slaný8:10
2125. 03. 2017 17:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Buštěhrad14:4
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol UnhošťSokol Lány "B"10:8
2125. 03. 2017 17:00TTC Slovan KladnoSokol Rakovník11:7
2125. 03. 2017 10:00KST Rakovník "D"TJ Sokol Stochov Honice12:6
2123. 03. 2017 19:30Sokol Nižbor "A"SK Viktorie Ořech6:12
2226. 03. 2017 10:00TTC Kladno "D"STC Slaný14:4
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Buštěhrad6:12
2226. 03. 2017 10:00TTC Slovan KladnoSokol Lány "B"11:7
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol UnhošťSokol Rakovník10:8
2226. 03. 2017 10:00Sokol Nižbor "A"TJ Sokol Stochov Honice8:10
2226. 03. 2017 16:00KST Rakovník "D"SK Viktorie Ořech6:12
1/101. 04. 2017 17:00TJ Sokol HředleSTC Slaný10:0wo
1/101. 04. 2017 17:00Sokol Nižbor "A"Sokol Lány "B"9:9
1/131. 03. 2017 18:00TJ Sokol Stochov HoniceTTC Kladno "D"9:9
1/101. 04. 2017 17:00TJ Sokol BuštěhradSokol Rakovník10:5
1/202. 04. 2017 10:00STC SlanýTJ Sokol Hředle0:10wo
1/202. 04. 2017 13:30Sokol Lány "B"Sokol Nižbor "A"10:6
1/201. 04. 2017 17:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Stochov Honice10:3
1/202. 04. 2017 13:00Sokol RakovníkTJ Sokol Buštěhrad7:10
2/122. 04. 2017 17:00Sokol Lány "B"TJ Sokol Hředle9:9
2/122. 04. 2017 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Buštěhrad0:10wo
2/223. 04. 2017 10:00TJ Sokol HředleSokol Lány "B"10:5
2/223. 04. 2017 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Stochov Honice10:0wo
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
124. 09. 2016 17:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Kosmonosy8:10
124. 09. 2016 15:30TJ Sokol Roztoky "B"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy9:9
124. 09. 2016 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Krchleby "B"14:4
124. 09. 2016 18:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Lokomotiva Nymburk "A"10:8
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"12:6
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol VšetatyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"16:2
225. 09. 2016 10:00TJ Neratovice "C"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy7:11
225. 09. 2016 11:30TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Kosmonosy7:11
225. 09. 2016 10:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"12:6
225. 09. 2016 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Krchleby "B"9:9
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"12:6
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol VšetatyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"5:13
315. 10. 2016 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Neratovice "C"11:7
315. 10. 2016 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Roztoky "B"8:10
315. 10. 2016 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Libčice7:11
315. 10. 2016 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Všetaty8:10
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol KosmonosyTTC Brandýs nad Labem "C"11:7
315. 10. 2016 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTTC Bělá pod Bezdězem "B"9:9
416. 10. 2016 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Roztoky "B"16:2
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Neratovice "C"10:8
416. 10. 2016 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Všetaty13:5
416. 10. 2016 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Libčice14:4
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol KosmonosyTTC Bělá pod Bezdězem "B"16:2
416. 10. 2016 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTTC Brandýs nad Labem "C"9:9
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Všetaty8:10
518. 09. 2016 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"15:3
529. 10. 2016 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Lokomotiva Nymburk "A"11:7
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol KosmonosySokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy10:8
525. 10. 2016 18:30
herna TTC Bělá p.B.
TTC Brandýs nad Labem "C"TTC Bělá pod Bezdězem "B"13:5
524. 10. 2016 19:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Roztoky "B"12:6
612. 11. 2016 17:00TJ Neratovice "C"TTC Brandýs nad Labem "C"7:11
612. 11. 2016 15:30TJ Sokol Roztoky "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"10:8
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Kosmonosy9:9
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol VšetatySokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy9:9
612. 11. 2016 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Krchleby "B"9:9
612. 11. 2016 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Lokomotiva Nymburk "A"12:6
713. 11. 2016 10:00TJ Neratovice "C"TTC Bělá pod Bezdězem "B"10:8
713. 11. 2016 11:30TJ Sokol Roztoky "B"TTC Brandýs nad Labem "C"7:11
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol LibčiceSokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy10:8
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol VšetatyTJ Sokol Kosmonosy7:11
713. 11. 2016 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"9:9
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Krchleby "B"2:16
826. 11. 2016 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Neratovice "C"15:3
826. 11. 2016 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Roztoky "B"11:7
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"10:8
826. 11. 2016 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"13:5
826. 11. 2016 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Libčice11:7
826. 11. 2016 18:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Všetaty10:8
927. 11. 2016 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Roztoky "B"9:9
927. 11. 2016 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Neratovice "C"10:8
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"11:7
927. 11. 2016 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"14:4
927. 11. 2016 10:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Všetaty11:7
927. 11. 2016 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Libčice11:7
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Neratovice "C"11:7
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol VšetatyTJ Sokol Roztoky "B"9:9
1010. 12. 2016 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Brandýs nad Labem "C"4:14
1010. 12. 2016 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TTC Bělá pod Bezdězem "B"6:12
1010. 12. 2016 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Kosmonosy6:12
1010. 12. 2016 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy9:9
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Roztoky "B"15:3
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol VšetatyTJ Neratovice "C"13:5
1111. 12. 2016 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Bělá pod Bezdězem "B"6:12
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TTC Brandýs nad Labem "C"8:10
1111. 12. 2016 13:00TJ Sokol Krchleby "B"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy11:7
1111. 12. 2016 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Kosmonosy10:8
1214. 01. 2017 17:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Libčice7:11
1214. 01. 2017 15:30TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Všetaty9:9
1214. 01. 2017 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"11:7
1214. 01. 2017 18:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"14:4
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Krchleby "B"10:8
1214. 01. 2017 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Lokomotiva Nymburk "A"10:8
1315. 01. 2017 11:30TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Libčice8:10
1315. 01. 2017 10:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Všetaty4:14
1315. 01. 2017 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"11:7
1315. 01. 2017 10:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"12:6
1315. 01. 2017 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Krchleby "B"5:13
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Lokomotiva Nymburk "A"12:6
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Neratovice "C"10:8
1428. 01. 2017 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Roztoky "B"11:7
1428. 01. 2017 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TTC Brandýs nad Labem "C"14:4
1428. 01. 2017 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TTC Bělá pod Bezdězem "B"7:11
1428. 01. 2017 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Libčice3:15
1428. 01. 2017 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Všetaty1:17
1529. 01. 2017 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Neratovice "C"18:0wo
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Roztoky "B"11:7
1529. 01. 2017 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TTC Brandýs nad Labem "C"9:9
1529. 01. 2017 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"9:9
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Libčice6:12
1529. 01. 2017 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Všetaty11:7
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol VšetatyTJ Sokol Libčice7:11
1623. 09. 2016 18:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"5:13
1609. 02. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Krchleby "B"9:9
1611. 02. 2017 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Kosmonosy8:10
1611. 02. 2017 17:30
herna TTC Brandýs n.L.
TTC Bělá pod Bezdězem "B"TTC Brandýs nad Labem "C"8:10
1611. 02. 2017 15:30TJ Sokol Roztoky "B"TJ Neratovice "C"9:9
1720. 01. 2017 18:30TJ Neratovice "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"8:10
1726. 02. 2017 11:30TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"13:5
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Krchleby "B"12:6
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol VšetatyTJ Lokomotiva Nymburk "A"13:5
1725. 02. 2017 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Kosmonosy8:10
1725. 02. 2017 18:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy11:7
1825. 02. 2017 15:30TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"9:9
1810. 02. 2017 18:15TJ Neratovice "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"10:8
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol VšetatyTJ Sokol Krchleby "B"3:15
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol LibčiceTJ Lokomotiva Nymburk "A"18:0
1826. 02. 2017 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Kosmonosy10:8
1826. 02. 2017 10:00TTC Brandýs nad Labem "C"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy6:12
1911. 03. 2017 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Neratovice "C"9:9
1911. 03. 2017 18:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Roztoky "B"11:7
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Libčice13:5
1911. 03. 2017 17:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Všetaty10:8
1911. 03. 2017 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"15:3
1911. 03. 2017 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"12:6
2012. 03. 2017 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Neratovice "C"11:7
2012. 03. 2017 10:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Roztoky "B"12:6
2012. 03. 2017 10:00Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyTJ Sokol Libčice5:13
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Všetaty11:7
2012. 03. 2017 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"10:8
2012. 03. 2017 13:00TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"18:0
2125. 03. 2017 17:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Krchleby "B"9:9
2125. 03. 2017 15:30TJ Sokol Roztoky "B"TJ Lokomotiva Nymburk "A"2:16
2125. 03. 2017 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Kosmonosy5:13
2125. 03. 2017 17:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy10:8
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol LibčiceTTC Brandýs nad Labem "C"9:9
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol VšetatyTTC Bělá pod Bezdězem "B"8:10
2226. 03. 2017 11:30TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Krchleby "B"4:14
2226. 03. 2017 10:00TJ Neratovice "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"9:9
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Kosmonosy7:11
2226. 03. 2017 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy7:11
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol VšetatyTTC Brandýs nad Labem "C"6:12
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol LibčiceTTC Bělá pod Bezdězem "B"16:2
1/101. 04. 2017 17:00TJ Sokol KosmonosyTTC Bělá pod Bezdězem "B"10:6
1/131. 03. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Libčice8:10
1/101. 04. 2017 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Všetaty9:9
1/101. 04. 2017 17:00TJ Sokol Roztoky "B"TJ Neratovice "C"5:10
1/202. 04. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Kosmonosy10:2
1/201. 04. 2017 10:00TJ Sokol LibčiceTTC Brandýs nad Labem "C"9:9
1/202. 04. 2017 10:00TJ Sokol VšetatyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"10:6
1/202. 04. 2017 13:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Roztoky "B"7:10
1/308. 04. 2017 17:00TJ Sokol KosmonosyTTC Bělá pod Bezdězem "B"5:9
1/306. 04. 2017 18:30TJ Sokol Roztoky "B"TJ Neratovice "C"9:5
2/122. 04. 2017 17:00TJ Sokol LibčiceTTC Bělá pod Bezdězem "B"9:9
2/122. 04. 2017 17:00TJ Sokol Roztoky "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"10:5
2/223. 04. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Libčice10:8
2/223. 04. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Roztoky "B"4:9
Krajská soutěž 2.třídy, sk.C
124. 09. 2016 13:30TJ Sokol Hudlice "B"Sokol Nižbor "B"11:7
124. 09. 2016 13:30TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Sokol Příbram "B"12:6
124. 09. 2016 17:00
herna Sp.Čenkov
TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Spartak Čenkov11:7
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Tatran Sedlčany "B"14:4
101. 10. 2016 10:00TJ OlešnáSK Březnice "B"10:8
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol Hořovice "B"SK Březnice "C"13:5
225. 09. 2016 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Příbram "B"7:11
225. 09. 2016 13:00TJ Slavoj Obecnice "B"Sokol Nižbor "B"12:6
225. 09. 2016 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Tatran Sedlčany "B"13:5
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Čenkov7:11
225. 09. 2016 10:00TJ OlešnáSK Březnice "C"15:3
225. 09. 2016 09:00TJ Sokol Hořovice "B"SK Březnice "B"11:7
315. 10. 2016 13:30SK Březnice "B"TJ Sokol Hudlice "B"14:4
315. 10. 2016 13:30SK Březnice "C"TJ Slavoj Obecnice "B"7:11
315. 10. 2016 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Olešná12:6
315. 10. 2016 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Hořovice "B"8:10
315. 10. 2016 17:00Sokol Nižbor "B"TJ Sokol Králův Dvůr "B"7:11
315. 10. 2016 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Žebrák13:5
416. 10. 2016 10:00SK Březnice "B"TJ Slavoj Obecnice "B"14:4
416. 10. 2016 13:00SK Březnice "C"TJ Sokol Hudlice "B"10:8
416. 10. 2016 09:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hořovice "B"11:7
416. 10. 2016 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Olešná6:12
416. 10. 2016 10:00Sokol Nižbor "B"TJ Sokol Žebrák7:11
416. 10. 2016 12:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Králův Dvůr "B"12:6
529. 10. 2016 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Hořovice "B"10:8
522. 09. 2016 17:00SK Březnice "B"SK Březnice "C"10:8
529. 10. 2016 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Tatran Sedlčany "B"11:7
529. 10. 2016 17:00Sokol Nižbor "B"TJ Sokol Příbram "B"4:14
529. 10. 2016 13:30
herna S.Žebrák
TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Sokol Žebrák13:5
529. 10. 2016 13:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Slavoj Obecnice "B"8:10
612. 11. 2016 13:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Králův Dvůr "B"8:10
612. 11. 2016 13:30TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Sokol Žebrák13:5
612. 11. 2016 17:00TJ OlešnáSokol Nižbor "B"10:8
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Příbram "B"9:9
612. 11. 2016 13:30SK Březnice "B"TJ Spartak Čenkov14:4
612. 11. 2016 13:30SK Březnice "C"TJ Tatran Sedlčany "B"5:13
713. 11. 2016 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Žebrák7:11
713. 11. 2016 13:00TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Sokol Králův Dvůr "B"9:9
713. 11. 2016 10:00TJ OlešnáTJ Sokol Příbram "B"6:12
713. 11. 2016 09:15TJ Sokol Hořovice "B"Sokol Nižbor "B"16:2
713. 11. 2016 10:00SK Březnice "B"TJ Tatran Sedlčany "B"8:10
713. 11. 2016 13:00SK Březnice "C"TJ Spartak Čenkov3:15
826. 11. 2016 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hudlice "B"13:5
830. 10. 2016 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Slavoj Obecnice "B"14:4
826. 11. 2016 17:00Sokol Nižbor "B"SK Březnice "B"7:11
826. 11. 2016 13:30TJ Sokol Příbram "B"SK Březnice "C"14:4
826. 11. 2016 13:30TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Olešná7:11
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hořovice "B"15:3
927. 11. 2016 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Slavoj Obecnice "B"16:2
927. 11. 2016 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Hudlice "B"15:3
927. 11. 2016 10:00Sokol Nižbor "B"SK Březnice "C"9:9
927. 11. 2016 12:00TJ Sokol Příbram "B"SK Březnice "B"12:6
927. 11. 2016 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Sokol Hořovice "B"7:11
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Olešná4:14
1010. 12. 2016 13:00
herna S.Hudlice
TJ OlešnáTJ Sokol Hudlice "B"10:8
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Slavoj Obecnice "B"7:11
1010. 12. 2016 13:30SK Březnice "B"TJ Sokol Králův Dvůr "B"12:6
1010. 12. 2016 13:30SK Březnice "C"TJ Sokol Žebrák6:12
1010. 12. 2016 17:00TJ Spartak ČenkovSokol Nižbor "B"14:4
1010. 12. 2016 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Příbram "B"11:7
1111. 12. 2016 10:00TJ OlešnáTJ Slavoj Obecnice "B"13:5
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Hudlice "B"6:12
1111. 12. 2016 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Žebrák10:8
1111. 12. 2016 13:00SK Březnice "C"TJ Sokol Králův Dvůr "B"7:11
1111. 12. 2016 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Příbram "B"12:6
1111. 12. 2016 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"Sokol Nižbor "B"14:4
1214. 01. 2017 13:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Olešná14:4
1214. 01. 2017 13:30TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Sokol Hořovice "B"8:10
1214. 01. 2017 13:30TJ Sokol Králův Dvůr "B"SK Březnice "B"12:6
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol ŽebrákSK Březnice "C"7:11
1214. 01. 2017 17:00Sokol Nižbor "B"TJ Spartak Čenkov8:10
1214. 01. 2017 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Tatran Sedlčany "B"18:0
1315. 01. 2017 13:00TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Olešná10:8
1315. 01. 2017 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Hořovice "B"11:7
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol ŽebrákSK Březnice "B"8:10
1315. 01. 2017 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"SK Březnice "C"14:4
1315. 01. 2017 12:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Spartak Čenkov8:10
1315. 01. 2017 10:00Sokol Nižbor "B"TJ Tatran Sedlčany "B"15:3
1428. 01. 2017 17:00Sokol Nižbor "B"TJ Sokol Hudlice "B"8:10
1428. 01. 2017 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Slavoj Obecnice "B"12:6
1428. 01. 2017 13:30
herna S.Králův Dvůr
TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Králův Dvůr "B"14:4
1428. 01. 2017 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Žebrák14:4
1428. 01. 2017 13:30SK Březnice "B"TJ Olešná10:8
1428. 01. 2017 13:30SK Březnice "C"TJ Sokol Hořovice "B"6:12
1529. 01. 2017 12:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Hudlice "B"14:4
1529. 01. 2017 10:00Sokol Nižbor "B"TJ Slavoj Obecnice "B"10:8
1529. 01. 2017 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Králův Dvůr "B"17:1
1529. 01. 2017 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Žebrák11:7
1529. 01. 2017 13:00SK Březnice "C"TJ Olešná8:10
1528. 01. 2017 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Hořovice "B"10:8
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Olešná4:14
1622. 09. 2016 20:00SK Březnice "C"SK Březnice "B"8:10
1611. 02. 2017 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Spartak Čenkov9:9
1611. 02. 2017 13:30TJ Sokol Příbram "B"Sokol Nižbor "B"15:3
1611. 02. 2017 13:30
herna S.Králův Dvůr
TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Králův Dvůr "B"6:12
1611. 02. 2017 10:00TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Sokol Hudlice "B"4:14
1725. 02. 2017 12:00TJ Sokol Hudlice "B"SK Březnice "B"11:7
1725. 02. 2017 13:30TJ Slavoj Obecnice "B"SK Březnice "C"12:6
1725. 02. 2017 10:00TJ OlešnáTJ Spartak Čenkov3:15
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Tatran Sedlčany "B"11:7
1725. 02. 2017 17:00
změna herny KD-škola
TJ Sokol Králův Dvůr "B"Sokol Nižbor "B"10:8
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Příbram "B"3:15
1826. 02. 2017 13:00TJ Slavoj Obecnice "B"SK Březnice "B"9:9
1826. 02. 2017 13:00TJ Sokol Hudlice "B"SK Březnice "C"18:0
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Spartak Čenkov9:9
1826. 02. 2017 10:00TJ OlešnáTJ Tatran Sedlčany "B"9:9
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol ŽebrákSokol Nižbor "B"13:5
1826. 02. 2017 10:00
změna herny KD-škola
TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Sokol Příbram "B"7:11
1911. 03. 2017 13:30TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Sokol Hudlice "B"11:7
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Slavoj Obecnice "B"5:13
1911. 03. 2017 13:00Sokol Nižbor "B"TJ Olešná10:8
1911. 03. 2017 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Hořovice "B"11:7
1911. 03. 2017 17:00
herna Slavoj Obecnice
TJ Spartak ČenkovSK Březnice "B"12:6
1911. 03. 2017 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"SK Březnice "C"16:2
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hudlice "B"5:13
2012. 03. 2017 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "B"TJ Slavoj Obecnice "B"11:7
2012. 03. 2017 12:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Olešná14:4
2012. 03. 2017 10:00Sokol Nižbor "B"TJ Sokol Hořovice "B"4:14
2012. 03. 2017 10:00TJ Tatran Sedlčany "B"SK Březnice "B"13:5
2012. 03. 2017 10:00
herna Slavoj Obecnice
TJ Spartak ČenkovSK Březnice "C"17:1
2125. 03. 2017 13:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Spartak Čenkov12:6
2125. 03. 2017 13:30TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Tatran Sedlčany "B"0:18
2125. 03. 2017 13:30SK Březnice "B"Sokol Nižbor "B"11:7
2125. 03. 2017 13:30SK Březnice "C"TJ Sokol Příbram "B"5:13
2125. 03. 2017 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Králův Dvůr "B"11:7
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Žebrák11:7
2225. 03. 2017 19:00TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Spartak Čenkov14:4
2226. 03. 2017 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Tatran Sedlčany "B"12:6
2226. 03. 2017 13:00SK Březnice "C"Sokol Nižbor "B"7:11
2226. 03. 2017 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Příbram "B"8:10
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Králův Dvůr "B"13:5
2226. 03. 2017 10:00TJ OlešnáTJ Sokol Žebrák11:7
1/101. 04. 2017 17:00TJ Sokol Příbram "B"SK Březnice "B"10:3
1/101. 04. 2017 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Olešná10:0wo
1/101. 04. 2017 13:30TJ Sokol Hudlice "B"TJ Slavoj Obecnice "B"10:3
1/101. 04. 2017 17:00TJ Sokol ŽebrákSokol Nižbor "B"2:10
1/202. 04. 2017 10:00SK Březnice "B"TJ Sokol Příbram "B"0:10wo
1/202. 04. 2017 10:00TJ OlešnáTJ Spartak Čenkov0:10wo
1/202. 04. 2017 13:00TJ Slavoj Obecnice "B"TJ Sokol Hudlice "B"5:9
1/202. 04. 2017 10:00Sokol Nižbor "B"TJ Sokol Žebrák9:3
2/122. 04. 2017 17:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Spartak Čenkov10:4
2/122. 04. 2017 10:00Sokol Nižbor "B"TJ Slavoj Obecnice "B"9:9
2/223. 04. 2017 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Příbram "B"10:8
2/223. 04. 2017 13:00TJ Slavoj Obecnice "B"Sokol Nižbor "B"10:5
2/329. 04. 2017 17:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Spartak Čenkov9:5
Krajská soutěž 2.třídy, sk.D
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Velký Osek "B"11:7
124. 09. 2016 17:00Stolní tenis BenešovTJ Sokol Čáslav "B"12:6
124. 09. 2016 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Velké Popovice13:5
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Lokomotiva Nymburk "B"12:6
124. 09. 2016 13:00TJ Sokol Čáslav "A"TTC Říčany "B"8:10
124. 09. 2016 13:30TJ Sadská "D"Sokol Přezletice "B"11:7
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Čáslav "B"13:5
225. 09. 2016 10:00Stolní tenis BenešovTJ Sokol Velký Osek "B"6:12
225. 09. 2016 13:00TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Lokomotiva Nymburk "B"8:10
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Velké Popovice12:6
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Čáslav "A"Sokol Přezletice "B"8:10
222. 09. 2016 19:00TJ Sadská "D"TTC Říčany "B"8:10
315. 10. 2016 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy9:9
315. 10. 2016 13:30Sokol Přezletice "B"Stolní tenis Benešov14:4
328. 09. 2016 19:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Čáslav "A"15:3
315. 10. 2016 17:00
herna TJ Sadská
TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sadská "D"7:11
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol Velký Osek "B"TTC Brandýs nad Labem "D"11:7
315. 10. 2016 13:00TJ Sokol Čáslav "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"7:11
416. 10. 2016 13:00TTC Říčany "B"Stolní tenis Benešov11:7
416. 10. 2016 13:00Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy9:9
412. 10. 2016 19:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sadská "D"11:7
416. 10. 2016 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Čáslav "A"17:1
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"7:11
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol Čáslav "B"TTC Brandýs nad Labem "D"11:7
529. 10. 2016 12:00TJ Sokol Čáslav "A"TJ Sadská "D"12:6
529. 10. 2016 13:30TTC Říčany "B"Sokol Přezletice "B"10:8
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Lokomotiva Nymburk "B"11:7
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Čáslav "B"9:9
529. 10. 2016 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Kutná Hora "B"8:10
524. 10. 2016 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyStolní tenis Benešov16:2
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Brandýs nad Labem "D"12:6
612. 11. 2016 17:00Stolní tenis BenešovTJ Sokol Kutná Hora "B"8:10
612. 11. 2016 13:00TJ Sokol Čáslav "A"TJ Sokol Velký Osek "B"9:9
606. 11. 2016 10:00TJ Sadská "D"TJ Sokol Čáslav "B"11:7
612. 11. 2016 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Velké Popovice3:15
612. 11. 2016 13:30Sokol Přezletice "B"TJ Lokomotiva Nymburk "B"8:10
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Kutná Hora "B"7:11
713. 11. 2016 10:00Stolní tenis BenešovTTC Brandýs nad Labem "D"12:6
716. 09. 2016 18:30TJ Sokol Čáslav "A"TJ Sokol Čáslav "B"11:7
710. 11. 2016 18:45TJ Sadská "D"TJ Sokol Velký Osek "B"9:9
713. 11. 2016 13:00TTC Říčany "B"TJ Lokomotiva Nymburk "B"11:7
713. 11. 2016 13:00Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Velké Popovice5:13
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy9:9
826. 11. 2016 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"Stolní tenis Benešov12:6
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Velký Osek "B"TTC Říčany "B"9:9
826. 11. 2016 13:00TJ Sokol Čáslav "B"Sokol Přezletice "B"10:8
826. 11. 2016 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Čáslav "A"7:11
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sadská "D"10:8
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Velké PopoviceStolní tenis Benešov13:5
927. 11. 2016 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy14:4
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Velký Osek "B"Sokol Přezletice "B"11:7
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Čáslav "B"TTC Říčany "B"6:12
927. 11. 2016 13:00TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sadská "D"10:8
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Čáslav "A"9:9
1010. 12. 2016 13:00TJ Sokol Čáslav "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy14:4
1010. 12. 2016 12:00TJ Sadská "D"Stolní tenis Benešov10:8
1010. 12. 2016 13:30TTC Říčany "B"TTC Brandýs nad Labem "D"15:3
1010. 12. 2016 13:30Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"7:11
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Velký Osek "B"11:7
1010. 12. 2016 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Čáslav "B"12:6
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Čáslav "A"Stolní tenis Benešov12:6
1111. 12. 2016 13:00TJ Sadská "D"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy8:10
1111. 12. 2016 13:00TTC Říčany "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"8:10
1111. 12. 2016 13:00Sokol Přezletice "B"TTC Brandýs nad Labem "D"9:9
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Čáslav "B"16:2
1111. 12. 2016 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Velký Osek "B"9:9
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Čáslav "A"8:10
1214. 01. 2017 17:00Stolní tenis BenešovTJ Sadská "D"12:6
1214. 01. 2017 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"TTC Říčany "B"9:9
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"Sokol Přezletice "B"11:7
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Velké Popovice10:8
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Čáslav "B"TJ Lokomotiva Nymburk "B"13:5
1315. 01. 2017 10:00Stolní tenis BenešovTJ Sokol Čáslav "A"8:10
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sadská "D"9:9
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TTC Říčany "B"11:7
1315. 01. 2017 13:00TTC Brandýs nad Labem "D"Sokol Přezletice "B"5:13
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Čáslav "B"TJ Sokol Velké Popovice13:5
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Lokomotiva Nymburk "B"10:8
1426. 01. 2017 19:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol Čáslav "B"Stolní tenis Benešov7:11
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Brandýs nad Labem "D"10:8
1428. 01. 2017 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"11:7
1428. 01. 2017 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Čáslav "A"11:7
1428. 01. 2017 13:30Sokol Přezletice "B"TJ Sadská "D"12:6
1525. 01. 2017 19:00TJ Sokol Čáslav "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy8:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Velký Osek "B"Stolní tenis Benešov7:11
1529. 01. 2017 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TTC Brandýs nad Labem "D"10:8
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Kutná Hora "B"7:11
1529. 01. 2017 13:00Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Čáslav "A"10:8
1526. 01. 2017 19:00TTC Říčany "B"TJ Sadská "D"13:5
1611. 02. 2017 17:00TJ Sadská "D"TJ Sokol Čáslav "A"6:12
1611. 02. 2017 13:30Sokol Přezletice "B"TTC Říčany "B"8:10
1604. 02. 2017 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Velké Popovice8:10
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol Čáslav "B"TJ Sokol Velký Osek "B"5:13
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TTC Brandýs nad Labem "D"15:3
1608. 02. 2017 19:00Stolní tenis BenešovTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy14:4
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Říčany "B"13:5
1725. 02. 2017 11:00Stolní tenis BenešovSokol Přezletice "B"9:9
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol Čáslav "A"TJ Sokol Velké Popovice10:8
1725. 02. 2017 17:00
herna Loko Nymburk
TJ Sadská "D"TJ Lokomotiva Nymburk "B"6:12
1725. 02. 2017 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Velký Osek "B"9:9
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Čáslav "B"10:8
1822. 02. 2017 19:00Stolní tenis BenešovTTC Říčany "B"11:7
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Přezletice "B"12:6
1823. 02. 2017 18:45TJ Sadská "D"TJ Sokol Velké Popovice6:12
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Čáslav "A"TJ Lokomotiva Nymburk "B"11:7
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Velký Osek "B"10:8
1826. 02. 2017 13:00TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Čáslav "B"11:7
1911. 03. 2017 13:30TTC Brandýs nad Labem "D"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy9:9
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"Stolní tenis Benešov8:10
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Čáslav "A"8:10
1910. 03. 2017 18:30TJ Sokol Čáslav "B"TJ Sadská "D"11:7
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Říčany "B"14:4
1911. 03. 2017 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"Sokol Přezletice "B"12:6
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy7:11
2012. 03. 2017 13:00TTC Brandýs nad Labem "D"Stolní tenis Benešov7:11
2021. 09. 2016 18:30TJ Sokol Čáslav "B"TJ Sokol Čáslav "A"10:8
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sadská "D"12:6
2012. 03. 2017 10:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TTC Říčany "B"16:2
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Velké PopoviceSokol Přezletice "B"13:5
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Velké Popovice9:9
2125. 03. 2017 17:00Stolní tenis BenešovTJ Lokomotiva Nymburk "B"10:8
2125. 03. 2017 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Velký Osek "B"7:11
2125. 03. 2017 13:30Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Čáslav "B"8:10
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol Čáslav "A"TTC Brandýs nad Labem "D"10:8
2125. 03. 2017 13:30TJ Sadská "D"TJ Sokol Kutná Hora "B"6:12
2226. 03. 2017 10:00Stolní tenis BenešovTJ Sokol Velké Popovice9:9
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Lokomotiva Nymburk "B"17:1
2226. 03. 2017 13:00Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Velký Osek "B"9:9
2226. 03. 2017 13:00TTC Říčany "B"TJ Sokol Čáslav "B"12:6
2226. 03. 2017 13:00TJ Sadská "D"TTC Brandýs nad Labem "D"10:8
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol Čáslav "A"TJ Sokol Kutná Hora "B"13:5
1/101. 04. 2017 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:0wo
1/101. 04. 2017 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Čáslav "A"10:5
1/101. 04. 2017 17:00Stolní tenis BenešovTJ Sokol Čáslav "B"9:9
1/101. 04. 2017 17:00Sokol Přezletice "B"TJ Sadská "D"10:4
1/202. 04. 2017 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Kutná Hora "B"0:10wo
1/202. 04. 2017 13:00TJ Sokol Čáslav "A"TJ Sokol Velké Popovice4:9
1/202. 04. 2017 10:00TJ Sokol Čáslav "B"Stolní tenis Benešov6:10
1/202. 04. 2017 10:00TJ Sadská "D"Sokol Přezletice "B"6:10
2/122. 04. 2017 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Velké Popovice10:3
2/122. 04. 2017 17:00TJ Sokol Čáslav "B"Sokol Přezletice "B"10:5
2/223. 04. 2017 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Kutná Hora "B"10:8
2/223. 04. 2017 10:00Sokol Přezletice "B"TJ Sokol Čáslav "B"10:0wo
2/329. 04. 2017 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Velké Popovice0:9wo
Český pohár, muži, I. stupeň
1/106. 01. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty "C"TJ Sokol Kosmonosy0:10
1/106. 01. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy "A"Sokol Přezletice0:10
1/103. 01. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Sokol Velký Osek0:10
1/103. 01. 2017 18:30SK Nová Ves I. "C"TJ Sokol Velim "A"3:7
1/106. 01. 2017 19:00TJ Sokol Dříň "A"TJ Sokol Buštěhrad "B"2:8
1/104. 01. 2017 19:00TJ Sokol Dříň "B"TJ Sokol Buštěhrad "A"1:9
1/105. 01. 2017 18:00TJ Sokol MočoviceSK Nová Ves I. "A"6:4
1/106. 01. 2017 19:00TJ Sokol Velim "B"TJ Sokol Uhlířské Janovice2:8
1/104. 01. 2017 18:30SK Nová Ves I. "B"TJ Sokol Starý Kolín2:8
1/116. 01. 2017 19:00Sokol RudnáSokol Rakovník5:5
1/106. 01. 2017 18:00SK ChrašticeSK Viktorie Ořech7:3
2/127. 01. 2017 18:30TJ Sokol KosmonosySokol Přezletice10:0
2/127. 01. 2017 19:00TJ Sokol Velim "A"TJ Sokol Velký Osek1:9
2/127. 01. 2017 19:00TJ Sokol Buštěhrad "B"TJ Sokol Roztoky "B"0:10
2/113. 01. 2017 19:00TJ Sokol Buštěhrad "A"TJ Sokol Hředle4:6
2/126. 01. 2017 18:00TJ Sokol MočoviceTJ Sokol Uhlířské Janovice5:5
2/123. 01. 2017 18:30TJ Sokol Starý KolínTJ Sokol Čáslav5:5
2/127. 01. 2017 18:00SK ChrašticeTJ Chaloupky3:7
2/130. 01. 2017 19:00Sokol RudnáTJ Sokol Žebrák7:3
3/110. 02. 2017 18:30TJ Sokol KosmonosyTJ Sadská "A"1:9
3/109. 02. 2017 18:45TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"1:9
3/109. 02. 2017 19:00TJ Sokol Roztoky "B"TTC Brandýs nad Labem "B"0:10
3/110. 02. 2017 19:00TJ Sokol HředleSokol Lány5:5
3/106. 02. 2017 18:30TJ Sokol MočoviceTJ Sadská "B"1:9
3/108. 02. 2017 18:30TJ Sokol Starý KolínTJ Sokol Kutná Hora3:7
3/106. 02. 2017 18:30Sokol RudnáKST Rakovník "B"4:6
3/110. 02. 2017 18:00TJ ChaloupkyTJ Slavoj Obecnice8:2
4/124. 02. 2017 18:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sadská "A"4:6
4/124. 02. 2017 19:00TJ Sokol HředleTTC Brandýs nad Labem "B"0:10
4/128. 02. 2017 19:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sadská "B"7:3
4/121. 02. 2017 18:00TJ ChaloupkyKST Rakovník "B"5:5
Finále18. 03. 2017 10:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Kutná Hora2:6
Finále18. 03. 2017 10:00TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sadská "A"5:5
Finále18. 03. 2017 12:35KST Rakovník "B"TTC Brandýs nad Labem "B"0:6
Finále18. 03. 2017 12:35TJ Sokol Kutná HoraTJ Sadská "A"0:6
Finále18. 03. 2017 13:50TJ Sokol Kutná HoraTTC Brandýs nad Labem "B"0:6
Finále18. 03. 2017 13:50TJ Sadská "A"KST Rakovník "B"6:0
KS 2.třídy - kval. náhradníků
106. 05. 2017 09:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Sokol Nižbor "B"10:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline